1999. november 30., kedd

Tv műsor - 1999. november 30. - Kedd

MTV 1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.00-13.00 Csak ma!
Szórakoztató délelőtti magazin - játékokkal, sztárvendégekkel
9.05 A bestia
(brazil sorozat - 18.)
10.00 Humberto Cirkusz
(csehszlovák sorozat - 12/12.)
Szökés
11.10 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 62.)
Műalkotások
12.00 Déli harangszó
12.01 Hírmagazin
12.30 Időkerék
(angol rövidfilmsorozat az ezredfordulóra)
1968 - Martin Luther King meggyilkolása
12.58 Hírek - Időjárás
13.00 Nemzetiségi magazinok
(szerb, német)
13.58 Hírek - Időjárás
14.05 Rosszcsont kalandjai
(ausztrál sorozat - 1.)
14.35 Kaliforniai álom (39.)
14.58 Hírek - Időjárás
15.00 A homok titkai
(brazil sorozat - 150.)
15.35 Gyerekeknek!
Múlt-kor
15.58 Hírek - Időjárás
16.05 Kék Ég Légitársaság
(ausztrál sorozat - 20.)
16.58 Hírek - Időjárás
17.00 Szemétsors
(természetfilm)
17.30 Katolikus krónika
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Théma
18.30 Alfonshow
19.00 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 31.)
19.30 Híradó - Sporthírek
20.00 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 42.)
20.50 Telemázli
21.20 Koffer
Kanada
21.45 Három kívánság Klub
22.00 Híradó - Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 Női kézilabda-vb
(összefoglaló)
22.50 Szabad verseny
23.15 Punta Grande
(magyar-német film)
(feliratos)
0.45 Bank utca

MTV 2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.30 Iskola utca - Tanodu
17.30 Kapás van!
(horgászok magazinja)
18.00 TS
Magyarország-Brazília
(női kézilabda-vb)
Közvetítés Lillehammerből, felvételről
19.40 Esti mese
- Leó és Fred
(rajzfilmsorozat)
- Dixi
(rajzfilmsorozat)
- Tinti kalandjai
(rajzfilmsorozat)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 A titokzatos kert
(angol természetfilm)
21.25 Keleti pu. - Balkán expressz
A tábor
(bolgár film)
22.55 Záróra

RTL Klub

6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub
9.10 Babylon 5 (ismétlés)
9.55 Barátok közt (ismétlés)
10.25 Top Shop
10.55 Dallas
(amerikai sorozat - 31.)
11.50 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne:
- Mire gondolok?
- Hírek
13.50 Top Shop
14.20 Klip Klub
14.50 Az első csók
(francia tinisorozat - 86.)
Búcsú
15.20 Második csók
(francia tinisorozat - 128.)
15.50 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 13.)
A vadász és a vad
16.35 Mire gondolok?
16.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 62.)
Együtt a félelemmel 1.
17.35 Mire gondolok?
17.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 51.)
18.30 Híradó
19.00 Fókusz
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 453-454.)
19.55 Csíííz
A világ legnagyobb bakijai és legviccesebb hírei
20.55 Vészhelyzet
(amerikai kórházsorozat - 22/13.)
22.00 MMM
Mi, Mennyi, Miért?
22.30 Autómánia
23.00 Este
(hírműsor)
23.20 Művészbejáró
Lone Star
(amerikai film)
1.40 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
2.00 Divatklip

TV2

6.10 Faluvilág
6.25 Aerobik Norbival
6.30 Jó reggelt, Magvarország!
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 62.)
8.55 Riviéra (ismétlés)
9.25 Szőrmentén
9.50 Adrenalin
10.20 Segíts magadon!
(egészségügyi magazin)
10.50 Közvetlen ajánlat
11.45 Airport
(angol dokumentumfilm)
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat - 57.)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat - 62.)
13.00 Rózsarománc
(amerikai romantikus film)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 552.)
15.10 Szuper csapat
(amerikai kalandfilmsorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 314.)
16.45 Samantha
(venezuelai sorozat - 37.)
17.40 Luz María
(perui sorozat - 133.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 52.)
20.00 Forró nyomon
Megoldások magazinja
20.50 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai akciósorozat)
Az állam kontra Mac
21.45 Jó estét, Magyarország!
Kenósorsolás
22.30 Tűzriadó
(német akciófilm-sorozat)
23.25 Esküdt ellenségek
(amerikai krimisorozat)
0.20 Háló@Világ
Tudomány az interneten
1.05 Vers éjfél után

Duna TV

4.15 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
Zúg az erdő...
9.10 Millenniumi krónika (ism.)
9.40 Napóra (ism.)
10.15 Stósz
(ismeretterjesztő film)
10.35 Mozidélelőtt
A jégmadár
(angol tévéfilm)
11.55 Vers
Kaffka Margit: Csend
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Anziksz - Ják (ism.)
12.45 Tükör (ismétlés)
13.15 Lefegyverzett ellenséges erők
(magyar dokumentumfilm, ismétlés)
14.35 Ami igaz, az igaz
14.50 Tarkabarka (ism.)
Tudomány, művészet, mese
15.50 Különóra
A Föld története
(angol ismeretterjesztő sorozat - 8/7.)
16.40 Muzzy comes back
16.45 This is the Way
17.05 Heuréka! Megtaláltam!
17.35 Mese
17.50 Műsorismertetés - Reklám
18.00 Napóra
Benne: Híradó
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
Balázs Géza műsora
19.00 Gazdakör
(magazinműsor gazdálkodóknak)
19.30 Esti kérdés
19.45 Az asszony, akit Jackie-nek hívtak
(amerikai sorozat - 3/1.)
21.10 Mesélő sziklák
A Vargyas-szoros
21.35 Híradó - Sportpercek
22.00 Álom a házról
(magyar filmetűd)
22.15 Tűzoltó utca 25.
(magyar film, 1973)
23.45 Híradó
23.50 Műsorajánlat - Vers (ism.)
24.00 Videósok, figyelem!
Etus néni
Találkozás József Attila nővérével

HBO


6.30 Hollywoodi csemegék
7.00 Babar - Nehéz apának lenni
7.30 Star Trek - Nemzedékek
9.30 Kapcsolat
11.55 Karácsonyi manók
12.50 Mortal Kombat
14.25 Mrs. Doubtfire
16.30 Indiánszellem
18.00 Star Trek
20.00 Kívánságok könyve
21.40 Különösen veszélyes
23.20 Igazi szex
0.05 Óvszerháború
1.30 Holló 2
2.55 Hirtelen pokol

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 12.)
10.00 Közvetlen ajánlat
10.30 Video Hits No. 1
13.10 Közvetlen ajánlat
13.40 Mozidélután
Ketten egy város ellen
(francia krimi)
15.25 Sportváltó (ismétlés)
15.55 Chicago Hope
(amerikai kórházsorozat - 47.)
16.45 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 160.)
17.35 Walker, a texasi kopó
(amerikai akciófilm-sorozat)
18.30 Szeleburdi Susan
(amerikai sorozat - 12.)
19.00 Hír3
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai vígjátéksorozat)
A nudibár gyöngye
20.00 Szerelmi bájital
(amerikai film, 1991)
21.50 Matlock
(amerikai sorozat - 39.)
A játékos
22.45 Szárnyak
(amerikai vígjátéksorozat - 17.)
Brian típusú találkozások
23.15 Hír3 (ismétlés)


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. november 29., hétfő

Tv műsor - 1999. november 29. - Hétfő

MTV 1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.00-13.00 Csak ma!
Szórakoztató délelőttimagazin - játékokkal, sztárvendégekkel
Benne:
9.05 A bestia
(brazil sorozat - 17.)
10.00 Humberto Cirkusz
(csehszlovák-NSZK sorozat - 11.)
A név dicsősége
11.10 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 61.)
Szívbéli kívánságok
12.00 Déli harangszó
12.01 Hírmagazin
12.30 Időkerék
(angol rövidfilmsorozat az ezredfordulóra - 68.)
1967 - Chichester világ körüli útja
12.58 Hírek - Időjárás
13.00 Nemzetiségi magazinok
(cigány, szlovák)
13.58 Hírek - Időjárás
14.05 Pillangósziget
(ausztrál sorozat - 30.)
Karantén
14.35 Kaliforniai álom
(amerikai sorozat - 38.)
14.58 Hírek - Időjárás
15.00 A homok titkai
(brazil sorozat - 149.)
15.35 Játsszunk Bábszínházát!
15.58 Hírek - Időjárás
16.05 Kék Ég Légitársaság
(ausztrál sorozat - 19.)
16.58 Hírek - Időjárás
17.00 Halálfal
(angol természetfilm)
(alámondásos)
17.30 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
17.35 Tükör által
Sajgó Szabolcs versei
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 MMegoldás 2000
18.30 Szerencsepercek
19.00 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 30.)
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek - Időjárás
20.00 A látogató
(amerikai sorozat - 11.)
20.50 112
(bűnügyi magazin)
21.25 Ugye, kicsit ismerős?
Törőcsik Mari műsora
22.00 Híradó - Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 Magyar szalon
23.00 Mario, Maria és Mario
(olasz film)
0.50 Bank utca
Napi gazdasági hírek

MTV 2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.05 Hej, rózsám!
Németh Marika felvételeiből (ism.)
10.00 Thalassa - A tenger magazinja
Georges Pernoud sorozata
11.00 A Királynő harminc éve
Bangó Margit jubileumi gálakoncertje a 100 Tagú Cigányzenekarral (ism.)
11.50 Néprajzi értékeink
A szatmári kenyértartó
12.00 Déli harangszó
Utána: Szenzáció
(kanadai sorozat - 31.)
12.50 Nemzeti értékeink
Esztergom
13.00 Parlamenti napló
14.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.00 Iskola utca
Heted7fő
17.30 Úton
Európa-magazin
18.00 TS
Benne: Gól!
A PNB mérkőzéseinek összefoglalója
19.40 Esti mese
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Just a Gigolo
21.20 Megoldás 2000
21.35 Art kino
Csalók (Il Bidone)
(olasz-francia film) FF
23.05 Záróra
Tudósklub '99

RTL Klub

6.30 Reggeli
9.Ö0 Recept Klub
9.10 Babylon 5 (ismétlés)
9.55 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.25 Top Shop
10.55 Dallas
(amerikai sorozat - 30.)
11.50 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne:
- Mire gondolok?
- Hírek
13.50 Top Shop
14.20 Klip Klub
14.50 Az első csók
(francia tinisorozat - 85.)
A választás
15.20 Második csók
(francia tinisorozat - 127.)
15.50 Babylon 5
Amerikai sci-fi sorozat - 12.)
Áldozatok
16.35 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
16.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 61.)
Karantén
17.35 Mire gondolok?
17.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 50.)
18.30 Híradó
19.00 Fókusz
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 451-452.)
19.55 Medicopter 117 - Légi mentők
(német akciófilm-sorozat - 4.)
20.50 Helyszíni szemle
(bűnügyi magazin)
21.45 Pokoli szolgálat
(amerikai akciófilm-sorozat - 4.)
A könyörületesség angyala
22.35 Este
(hírműsor)
22.55 A mi huszadik századunk
(angol dokumentumfilm-sorozat - 13/13.)
Örökség
23.55 Dragon Ball Z
(japán rajzfilmsorozat)
0.25 Országház
0.55 Fókusz (ismétlés)
1.15 Divatklip

TV2

6.10 Faluvilág
6.25 Aerobik Norbival
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 61.)
8.55 Riviéra (ismétlés)
9.25 Friderikusz Szubjektív (ismétlés)
10.20 Autószalon 2000
(autósmagazin, ismétlés)
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Divatshow
11.45 Kiskedvencek klinikája
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat - 56.)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat - 61.)
13.00 Szeretném, ha megszületnél
(amerikai film)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 551.)
15.10 Szuper csapat
(amerikai kalandfilmsorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 313.)
16.45 Samantha
(venezuelai sorozat - 36.)
17.40 Luz Maria
(perui sorozat - 132.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 51.)
20.00 a Dél-tenger kincse
(francia kalandfilmsorozat)
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Kenósorsolás
22.30 Kettesben
Szilágyi János műsora
23.15 Színkép
24.00 Háló@Világ
Kultúra az interneten
0.35 Vers éjfél után

Duna TV

4.15 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika - Napi műsorajánlat
9.15 Magyar világ (ismétlés)
9.45 Napóra (ismétlés)
10.30 Emlékképek - Régi híradók
10.50 Cornell és Robert Capa
(fotóetüd)
11.05 Agatha Christie Poirot-történetei
Tengeri rejtély
(angol tévéfilmsorozat, ismétlés)
11.55 Vers
Végh György: Őszi akvarell
12.00 Déli harangszó - Lapozó - Hírműsor
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Lakáskulcs (ismétlés)
13.00 Elfeledett tájakon
Zselicség (ism.)
13.35 Kik azok a magyarok?
(ismeretterjesztő film)
14.00 Űrhajónk, a Föld
(francia ismeretterjesztő sorozat - 52/47.)
14.10 Családi album
A szeretet ára (ism.)
15.05 A Strauss-dinasztia
(osztrák sorozat - 12/6.)
16.00 Katedra nélkül
Hungaria Litterata (ism.)
A lélek halhatatlansága
Csokonai - 2.
16.40 Magyar történelmi arcképcsarnok
Bethlen Gábor (ismétlés)
16.55 Muzzy comes back
17.00 This is the Way
17.25 Szimba, az oroszlánkirály
(rajzfilmsorozat)
18.00 Napóra
Benne: Híradó
18.55 Sportképek
Győr-Dunaújváros PNB-mérkőzés
21.05 Tükör
Határvonal
21.35 Híradó - Sportpercek
22.00 Lefegyverzett ellenséges erők
(dokumentumfilm - 2/2.)
23.20 Mozart; G-dúr hegedűverseny
23.45 Híradó
23.50 Vers (ism.)

HBO


6.30 Rozsdás, a mentőkutya
8.05 Mr. Balhé
9.45 Szorít az idő
11.20 Jerry Maguire - A nagy hátraarc
13.35 A jövő hírnöke
16.30 Angyalok a pályán 2.
18.00 Mozi! Mozi! Mozi!
18.25 Az őserdő hőse
20.00 Anaconda
21.30 Hollywoodi akcióhősök - John Travolta
22.00 Ál/arc
0.20 Halálos csend
2.00 Tökéletes gyermeket akarunk!
2.55 Gyilkos donor
4.35 Nem ér a nemem!

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 11.)
10.00 Közvetlen ajánlat
10.30 Video Hits No. 1
12.10 Közvetlen ajánlat
12.40 Drága testek (ism.)
13.35 Modellügynökség
(amerikai sorozat, ismétlés)
15.20 Waikiki páros (ism.)
16.15 Utazás Gasztronómiában
16.45 Beverly Hills 90210
(amerikai ifjúsági sorozat - 159.)
17.35 Walker, a texasi kopó
(amerikai akciófilmsorozat)
18.30 Szeleburdi Susan
(amerikai sorozat - 11.)
A sztrájk
19.00 Hír3
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai vígjátéksorozat)
20.00 Batman
(amerikai akciófilm, 1989)
22.20 Millennium
(amerikai thrillersorozat - 16.)
23.10 Szárnyak
(amerikai vígjátéksorozat - 16.)
23.40 Hír3 (ismétlés)
0.10 Jövőnéző (ismétlés)


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. november 28., vasárnap

Tv műsor - 1999. november 28. - Vasárnap

MTV 1

6.00 Gazdatévé
Benne: Agrárvilág
6.20 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
6.30-7.30 GYEREKEKNEK!
6.30 Mackó apó meséi
(angol bábfilmsorozat - 19.)
Huhogó
6.40 Garfield kilenc élete
(amerikai rajzfilmsorozat)
7.30 Vasárnap-sziget
A Vándor elveszti a köpönyegét
Benne: Szusszantó; Játéka; Zöldkalap; Namiez?; Zenegér
9.00 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
11.00 tREND
Lakáskultúra, forma és design egy színes, pergő és szórakoztató műsorban
11.30 Gaia
(ökológiai filmújság)
„Veszélyes vizek”
12.00 Déli harangszó
12.01 Hírek - Időjárás-jelentés
- Időkerék
Angol rövidfilmsorozat az ezredfordulóra
1966 - A kulturális forradalom
12.05 A jövő Magyarországa
Országfejlesztő magazin
12.40 Linda és a főtörzs
(olasz sorozat - 3.)
A zárt ajtó
14.20 Adventi vasárnapok
1. rész: András zárja a hegedűt
15.10 Örömhír
A református egyház műsora
15.35 A titokzatos kert
(angol természetfilm)
16.30 Emily
(kanadai sorozat - 12.)
Téli rege
17.15 Gondolatok advent első vasárnapjára
17.25 Bűvös hatos
17.55 TS - Gól!
A PNB-mérkőzések összefoglalója
19.00 7 óra
Betlen János műsora
Benne: Híradó - Időjárás
20.00 Slágertévé
21.00 Johnny Mnemonic - a jövő szökevénye
(amerikai-kanadai sci-fi)
22.40 Rock Café
23.35-0.03 11 után
Heltai Péter műsora

MTV 2

6.00 Nemzetiségi magazinok
6.50 Rondó
7.40 Gazdatévé
8.00 Örömhír
A Baptista Egyház műsora
8.20 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
8.25 A Faludi Akadémia díjnyertes filmjeiből
8.40 Katolikus krónika
9.00 Magyarok Nagyasszonya I. Nemzetközi Egyházzenei Fesztivál Budapesten
9.20 Útmutató
9.45 Ifjúságom szimfóniája
(dán film)
11.50 Jövő-Menő
Gyermeksportműsor
12.20 Velencei kalmár - iránytűvel!
13.15 Szomszédok (325.)
13.45 Rosszcsont kalandjai (42.)
14.15 Szentföldi szent  helyek üzenete
14.35 A magyar irodalom képes története (64.)
15.00 TS
Fotex KCV-Partizan Beograd
Bajnokok Ligája kézilabda-mérkőzés
16.35 Bruhaha
Kabaré a köbön
17.30 IQ Casino
Játék a rulett és a logika szerelmeseinek
18.20 Darvas Szilárd-emlékest
18.50 Cadet - Rousselle kalandjai
(francia film, ism.)
20.30 Bűvös hatos
21.00 7 óra
Betlen János műsora
Benne: Híradó
22.00 MM
Ravasz László
22.05 TS
Benne: Hírek; Totó
22.15 A határ
(olasz tévéfilm)

RTL Klub

6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Batman
- Tom és Jerry
- Zorro
- Cicabogarak
- A mágus
10.25 Papyrus
(francia rajzfilmsorozat - 1.)
10.50 Csőrre töltve
- Frédi és Béni
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.25 A Sagala titka
(lengyel kalandfilmsorozat - 6.)
A köd öble
11.55 Mire gondolok?
12.00 A világ körül Michael Palinnel (7.)
Chile és Bolívia
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Autómánia (ismétlés)
13.40 Fekete szív
(olasz családi film)
15.35 Acapulco akciócsoport
(amerikai akciófilm-sorozat - 10.)
Gyerekkori jó barátok
16.30 2x2 néha sok(k) (22/12.)
Elsőbálozók
17.00 Jesse
(amerikai sorozat - 5.)
17.30 Drágám, a kölykök már megint összementek! (5.)
18.30 Híradó
18.50 Akták
19.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 49.)
20.00 Leszámolás Kis-Tokióban
(amerikai akciófilm)
21.25 Igaz történetek
Büszke férfiak
(amerikai film)
23.05 Híradó - Időjárás
23.20 Országház
23.50 A világ körül Michael Palinnel (ismétlés)
0.45 Akták (ismétlés)
1.10 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Állatkert a hátizsákban
Szórakoztatva oktató műsor gyerekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Rocky és bakacsin
- Blinky Bill
- Enigma
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Pöttöm kalandok
- Turpi úrfi
- Scooby Doo
- A bolygó kapitánya
- Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai ifjúsági vígjátéksorozat)
12.05 Gimi-dili
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.50 Hurrá, utazunk!
(utazási magazin)
12.35 Vad világ
(természetfilm-sorozat)
13.30 Ringó bosszúja
(olasz western)
15.15 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
Kalózok
16.10 Szuper csapat
(amerikai kalandfilmsorozat)
17.05 Xena
(amerikai fantasztikus sorozat)
18.00 Napló
Közben: Tények
19.00 Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
Nincs remény
20.00 Koldus és királylány
(olasz kalandfilm - 2/2.)
21.55 Friderikusz Szubjektív
Közélet emberközelből
22.50 Gól!! Gól!! Gól!!
23.40 Miss Arizona
(magyar film)
1.30 Forró nyomon (ismétlés)
2.15 Vers éjfél után

Duna TV

5.30 Hírek; Protestáns világ; Postabontás; Magyar Világ; Periszkóp; Reggeli muzsika
7.25 Amatőr természetbúvár
7.55 Mitsuaki Iwago vadvilága - 2/2.
8.50 Hej, hej, helyes... (ism.)
9.00 Hungaria Litterata
9.40 Magyar történelmi arcképcsarnok - Bethlen Gábor
10.00 Metodista istentisztelet
11.00 Egy kopjafa története
(magyar dokumentumfilm)
11.25 Millenniumi Krónika
12.00 Híradó
12.10 Muzsika-szó
12.40 Ha ketten vagy hárman...
Családi műsor
13.10 Jómadár
(magyar film, 1943)
14.35 Emlékképek - Régi híradók
15.00 A Strauss-dinasztia (12/6.)
15.50 Zenés üzenetek Dunán innen Dunán túl
16.50 Helikon
17.05 Lakáskulcs
17.35 Mesefilmek
18.00 Napóra
19.15 Imposztorok
(magyar film)
20.50 Stúdióbeszélgetés a korszakról
21.50 Maratoni koncert ‘99
22.20 Sportpercek
22.30 Pesti lóverseny
22.50 Fényévek távolában
(svájci film, 1981)

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Osztály, vigyázz!
8.30 Ó, azok az angolok!
10.05 Babar
10.30 Jó barátok
11.00 Moll Flanders
13.05 Dalok szárnyán
15.15 A zsaru családja 2.
16.50 Szakíts, ha bírsz!
18.20 A vér szava
20.00 Őrült város
21.55 Intim részek
23.45 Flynn
1.25 Repülő erőd
3.00 Romani Kris - Cigánytörvény

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.45 Utazás Gasztronómiában
11.15 A Simpson család
11.40 Alf (41.)
12.10 Waikiki páros (15.)
13.05 Casdorff és társa (5.)
13.55 Széllovagok (22.)
14.55 Agatha Christie: Gyilkosság három felvonásban
16.45 Remington Steele
18.30 Cheers (16.)
19.00 Hír3
19.30 Jövőnéző
20.00 Kisvárosi rejtélyek (22.)
20.50 Drága testek (4.)
21.45 Végtelen határok (87.)
22.40 Bukott angyalok (1.)
23.10 Sportváltó (ismétlés)
23.40 Eleven (ismétlés)
0.20 Video Hits No. 1


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek