1999. szeptember 30., csütörtök

Tv műsor - 1999. szeptember 30. - Csütörtök

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 62.)
10.00 A pampák királya
(brazil sorozat - 108.)
11.10 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 19.)
Bieler küldetése
12.00 Hírek - Időjárás
12.30 Hírmagazin
13.05 Rondó
13.58 Hírek - Időjárás
14.05 Szenzáció
(kanadai sorozat)
14.50 MC (ismétlés)
14.58 Hírek - Időjárás
15.05 A homok titkai
(brazil sorozat - 109.)
15.35 Egészségedre
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Thalassa - A tenger magazinja
(francia sorozat)
Viva La Minga!
16.35 Pearl
(amerikai sorozat)
A két Mrs. Rizzos
16.58 Hírek - Időjárás
17.00 Ki marad a végén?
17.30 Útmutató
Mi az istenfélelem?
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Európa Tanács (15/9.)
18.30 Időkerék
(angol sorozat)
1907 - Az első cserkésztábor
18.40 Vészhelyzet
(amerikai sorozat)
Szívélyes gondolatok
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Kisváros
Merénylet a színpadon
Bűnügyi történet 2.
21.00 Show-bálvány
21.50 Kenó
22.00 Híradó - Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 Magyar Szalon
Művészeti, irodalmi hetilap
23.00 Amíg még élünk
(angol sorozat - 32/32.)

MTV 2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.05 Bécsi melódiák
Részletek népszerű operettekből
10.00 Vadászat holdjáróval
10.50 Nemzeti értékeink
A Villányi hegység
11.00 Segélykoncert Sitkén
11.50 Néprajzi értékeink
Égő lángban forog a szívem
12.00 Bor és hatalom (ism.)
13.05 Thalassa - A tenger magazinja
A legendás Szabadság-hajók
13.35 Hírmagazin
14.05 Delta 2000
14.35 Médiamix (ismétlés)
15.05 Jani házhoz megy
15.30 Táncpanoptikum
Kakuk Pál néptáncos köszöntése
16.00 Iskola utca - Tudóra
17.25 Magyar Ház
17.50 TS
FTC-Teplice
UEFA-kupa labdarúgó-mérkőzés
19.50 Esti mese
Cérnacica; Vízipók-csodapók
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Bűnözők arcképcsarnoka
(amerikai dokumentumfilm-sorozat)
John Dillinger
21.30 Hárman párban
(amerikai-spanyol film)
23.15 Záróra

RTL Klub

6.00 Pont hu (ismétlés)
6.30 Reggeli
9.05 Élettér (ismétlés)
9.15 Recept Klub (ismétlés)
9.25 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat, ismétlés)
10.15 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.45 Top Shop
11.15 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.10 Paula és Paulina
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Top Shop
13.55 Lili, a virágangyal
(japán rajzfilmsorozat)
14.25 Klip Klub
14.45 Lassie
(amerikai sorozat)
A csodálatos Lassie
15.10 Az első csók
(francia tinisorozat - 43.)
A szekta
15.40 Második csók
(francia tinisorozat - 85.)
Szerelmi bizonyíték
16.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (36.)
16.55 Mire gondolok?
17.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 19.)
17.50 Mire gondolok?
17.55 Paula és Paulina (80.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 367-368.)
20.00 Az ördög háromszöge
(amerikai krimi)
21.45 Este
(hírmagazin)
22.15 Papi védőbeszéd
(amerikai film)
23.55 Fókusz (ismétlés)
0.15 Divatklip

TV2

5.40 Faluvilág
5.50 Reggeli kiadás
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés)
8.55 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat - 18., ismétlés)
9.25 Airport
(angol dokumentumfilm-sorozat - 4.)
9.50 Kiskedvencek klinikája
10.20 Hurrá, utazunk!
(utazási magazin)
10.50 Közvetlen ajánlat
11.25 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat - 14.)
11.50 Sunset Beach
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat - 19.)
13.00 Egy majdnem tökéletes kaland
(olasz vígjáték)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 509.)
15.10 Szuper csapat
(amerikai kalandfilm-sorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 271.)
16.45 Rosalinda
(mexikói sorozat - 4.)
17.40 Luz Maria
(perui sorozat - 72.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Marimar
(mexikói sorozat - 141.)
20.20 Nyolc mesterlövész
21.45 Jó estét, Magyarország!
22.30 A gonosz lady
0.20 Magyarország holnap
0.50 Magyarok a délszláv háborúban
(magyar dokumentumfilm-sorozat)
1.35 Vers éjfél után

Duna TV

4.15 Plusz egy óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Régiók (ismétlés)
9.40 A Zene Arcai (ism.)
10.10 Halld, Izrael! (ism.)
10.40 Szavak zenéje
(magyar filmetűd)
Siratóének
10.50 Dr. Finlay
(skót sorozat)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
Bajor Andor: Slágerek
12.00 Lapozó
12.20 Táncpercek
12.30 Mezei próféta
(magyar film, 1947) FF
13.55 Kamera a hátizsákban
(ismeretterjesztő film - 2/2.)
14.20 Album
(magyar dokumentumfilm)
15.20 A legtöbb, mi adható
(mese)
15.25 Tele-enciklopédia
(spanyol sorozat - 73.)
Mit kell tudni az ízlelésről és a szaglásról?
15.45 Mesék a vadonból
(kanadai sorozat - 6/5.)
A törvény másik oldala
17.15 Nyelvőrző
17.30 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Az orléans-i szűz
(francia sorozat - 4/3.)
A börtönök
19.55 A tihanyi Kálvária története
(magyar riportfilm)
20.05 Hej, hej, helyes beszéd!
20.10 Váltó
(gazdasági magazin)
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.25 Sportpercek
21.40 Mű-terem-tés
22.10 Nappali álmodozók
(magyar dokumentumfilm)
23.35 Híradó
23.40 Vers (ism.)

HBO

6.30 Szederkert - Nagy hegyek
7.00 Jó barátok
7.30 Hollywoodi csemegék - Álompárok
8.00 A kis szökevények
9.30 Az ellenség bőrében
11.15 Nicsak, ki beszél még!
12.40 Műszak után, Las Vegas!
14.25 Északi fények
16.00 Napok romjai
18.15 Áldatlan állapotban
20.00 A rózsa vére
21.45 Copland
23.30 Az ördög ügyvédje
1.50 Szigorúan bizalmas
4.10 Az áruló csókja
5.50 Álmodozások ideje

TV3

5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia (117.)
13.00 Közvetlen ajánlat
13.30 Az olasz meló
(amerikai krimi, 1969)
15.25 72 óra
15.55 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 30.)
16.45 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 118.)
17.35 Conan, a kalandor
(amerikai kalandsorozat - 2.)
Az elefánt szíve
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai vígjátéksorozat)
20.00 Csillagkapu
(amerikai sci-fi sorozat - 23.)
20.50 A légy 2.
(amerikai sci-fi-horror, 1989)
22.40 A dumagép
(amerikai vígjátéksorozat - 24.)
23.10 Hír3 (ismétlés)
23.40 72 óra (ismétlés)

MSat

1.25 Music Box
Interaktív kívánságműsor
6.50 Tipp-Top (ism.)
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Rocko
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Clarissa
11.00 Allegra ablaka
11.30 Euréka vára
12.00 Fecsegő tipegők
12.30 Hé, Arnold!
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Rocko
17.00 Jaj, a szörnyek!
17.30 Clarissa
18.00 Kenan és Kel
18.30 Sok hűhó
19.00 Kapásjelző
19.30 Hír-M
20.05 Vegas Vice (ism.)
21.45 Bűnügyi különítmény
23.25 Hír-M
23.55 Tipp-top
0.15 Kapásjelző (ismétlés)

Szív TV

0.35 Music Box Classic
Interaktív kívánságműsor
7.00 Tipp-top
7.10 Music Box
8.00 Meditációs jóga
8.18 Terhestorna
8.45 E hét sztárja 5 percben: Brunner Márta
8.50 Music Box
18.30 Könnyűzenei turmix
19.00 Lesen
20.00 Jeges csillogás
21.45 E hét sztárja 5 percben: Brunner Márta
21.50 G1 Gyorsulás
22.20 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. szeptember 29., szerda

Tv műsor - 1999. szeptember 29. - Szerda

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 61.)
10.00 A pampák királya
(brazil sorozat - 107.)
11.10 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 18.)
Nehéz idők
12.00 Hírek - Időjárás
12.30 Hírmagazin
13.05 Nemzetiségi magazinok
(horvát, román)
13.58 Hírek - Időjárás
14.05 Szenzáció
(kanadai sorozat)
14.50 MC (ismétlés)
14.58 Hírek - Időjárás
15.00 A homok titkai
(brazil sorozat - 108.)
15.30 Az új erdő gyermekei
(angol sorozat - 3.)
15.58 Hírek - Időjárás
16.05 Thalassa - A tenger magazinja
(francia sorozat)
Csinálj már valamit!
16.35 Pearl
(amerikai sorozat)
Az élet írja
16.58 Hírek - Időjárás
17.00 Mézga család
Antivilág
17.30 Egyházzenei Fesztivál
In memoriam Lajtha László
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Európa Tanács (15/8.)
18.30 Időkerék
(angol sorozat)
18.40 Vészhelyzet
(amerikai sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Önök kérték
20.35 TS - Bajnokok Ligája labdarúgómérkőzés
Barcelona-Arsenal
A szünetben: Kenó
22.50 Híradó - Időjárás
22.55 Aktuális
23.20 TS - Bajnokok Ligája
A napi mérkőzések összefoglalója

MTV 2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
Reggeli információs műsor
9.05 Pompadour bikiniben
10.00 A hubulák
10.50 Néprajzi értékeink
ABC Dárium
11.00 Száz szál szövétnek
Kósa György tiszteletére
12.00 Második lehetőség
(amerikai tévéfilmsorozat - 14.)
Vészkijárat
12.50 Nevetett ma már?
Krúdy Gyula: Ismerősömet megsöprűzték
13.00 Thalassa - A tenger magazinja
A szicíliaiak zátonya
13.30 Hírmagazin
14.00 Thonet - Egy találmány története
14.35 A fehér léggömb
(iráni film)
16.00 Iskola utca - Repeta
17.30 Szabad verseny
18.00 TS
Elektromos-Dunafer SE férfi kézilabda-mérkőzés
19.40 Esti mese
Állati pótpapa; Mikrobi
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Amerigo Tot
(portréfilm)
21.20 Vízi zsaruk
(ausztrál tévéfilm-sorozat)
Megfigyelés alatt
22.10 Elképesztő övezet
(amerikai tévéfilmsorozat - 1.)
22.55 Záróra

RTL Klub

6.00 A Dunánál
(nemzetiségi magazin)
6.30 Reggeli
9.05 Élettér (ismétlés)
9.15 Recept Klub (ismétlés)
9.25 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
10.15 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.45 Top Shop
11.15 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.10 Paula és Paulina
(mexikói soriozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Top Shop
13.55 Lili, a virágangyal
14.25 Klip Klub
14.45 Lassie
A nyulak esete
15.10 Az első csók (42.)
15.40 Második csók (84.)
Életkor kérdése
16.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (35.)
16.55 Mire gondolok?
17.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 18.)
17.50 Mire gondolok?
17.55 Paula és Paulina (79.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 365-366.)
20.00 Csíííz
20.55 Várom a párom
21.45 Este
(hírmagazin)
22.20 Öreglányok (37.)
Szeress, Rose!
22.50 Dóra mozija
23.20 Bűnvadászok (16/7.)
Szerető férjem
0.15 Fókusz (ismétlés)
0.35 Divatklip

TV2

5.45 Faluvilág
5.55 Reggeli kiadás
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés)
8.55 Riviéra (17., ismétlés)
9.25 Baba Mama magazin
9.50 Zoom (ismétlés)
10.50 Közvetlen ajánlat
11.25 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat - 13.)
11.50 Sunset Beach
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat - 18.)
13.00 Szombat esti láz
(zenés amerikai film)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 508.)
15.10 Szuper csapat
(amerikai kalandfilmsorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 270.)
16.45 Rosalinda
(mexikói filmsorozat - 3.)
17.40 Luz Maria
(perui sorozat - 71.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Marimar
(mexikói sorozat - 140.)
20.00 Rex felügyelő
(osztrák-német krimisorozat)
Halálos titok
20.50 Esti Broadway
21.45 Jó estét, Magyarország!
22.30 Üvöltő szelek
(angol film)
0.20 Háló@Világ
Kultúra az Interneten
0.55 Magyarok a délszláv háborúban
(magyar dokumentumfilm-sorozat)
1.45 Vers éjfél után

Duna TV

4.15 Plussz egy óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika - Napi műsorajánlat
9.15 Gazdakör
9.45 Magyar ünnepek és hétköznapok Ausztráliában
(ismeretterjesztő film)
10.40 Az Orléans-i szűz
(francia filmsorozat, ism.)
11.45 A szavak zenéje
Weöres Sándor: Norvég leányok
11.55 Vers
Petőfi Sándor: Szeptember végén
12.05 Hírműsor - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Anziksz (ismétlés)
12.45 Pop-sa-rock (ismétlés)
13.15 Jobbágy-felszabadítás
(magyar ismeretterjesztő film)
14.20 Pandák
(ausztrál film)
15.20 Ember a vadonban - Ausztrália és Új-Zéland
Történelmi kalandozás „a jövőrombolók földjén”
(angol-ausztrál ismeretterjesztő sorozat)
A szél vándorai
16.10 Tele-enciklopédia (72.)
Mit kell tudni az emberi fülről?
16.25 Elfeledett tájakon
Belső-Nógrád
17.00 A titkos küldetés (47.)
17.25 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Valaki bennem tovább él...
Molnár V. József
20.05 Hej, hej, helyes beszéd!
20.10 Régiók
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.25 Sportpercek
21.40 Űrhajónk, a Föld
21.50 Századunk nagy napjai
22.40 Ösvény a világ tetején
(filmetűd - 13/2.)
22.50 Tabu, az utolsó utazás
(francia dokumentumfilm)
23.45 Híradó
23.50 Vers (ism.)

HBO

6.30 Percy, a parkőr
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Hollywoodi csemegék
8.00 Távol, ahol az elefántok
9.50 Ámokfutók nyomában
11.25 Szupermanus
13.00 Fránya macska
14.35 Bűnben égve
16.25 A korona megmentői
18.00 Államérdek
20.00 Halálos mulatság
21.35 A cég
0.10 Blamázs
2.05 Éjféli játszma
3.50 Visszapassz
5.45 Hollywoodi akcióhősök
Val Kilmer

TV3

5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia
(amerikai sorozat - 116.)
13.10 Közvetlen ajánlat
13.40 Valami vadság
(amerikai film, 1986)
15.45 Jövőnéző (ismétlés)
16.15 Cinema
(filmmagazin)
16.45 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 117.)
17.35 Conan, a kalandor
(amerikai kalandsorozat - 1.)
Az elefánt szíve
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai vígjátéksorozat)
20.00 Viszem a bankot
(amerikai krimivígjáték)
21.50 Nikita, a bérgyilkosnő (8.)
22.40 A dumagép (23.)
Családi kirándulás
23.10 Hír3 (ismétlés)
23.40 Cinema (ismétlés)

MSat


1.05 Music Box
Interaktív kívánságműsor
6.50 Tipp-Top (ism.)
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Rocko
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Clarissa
11.00 Allegra ablaka
11.30 Euréka vára
12.00 Fecsegő tipegők
12.30 Hé, Arnold!
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Rocko
17.00 Jaj, a szörnyek!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Sok hűhó
19.00 News-da
19.30 Hír-M
20.05 Fifty-fifty
22.00 McBain (ismétlés)
23.40 Hír-M
0.10 Tipp-top
0.20 News-da
1.25 Music Box

Szív TV

0.35 Music Box Classic
7.00 Tipp-top (ism.)
7.10 Music Box
8.00 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
8.23 Lazítson Cindy Crawforddal!
8.40 E hét sztárja 5 percben: Brunner Márta
8.45 Music Box
18.30 Van megoldás
19.00 Vendéglátás
19.30 Hangoló
20.00 A kölyök
21.45 E hét sztárja 5 percben: Brunner Márta
21.50 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. szeptember 28., kedd

Tv műsor - 1999. szeptember 28. - Kedd

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 60.)
10.00 A pampák királya
(brazil sorozat - 106.)
11.10 Erdészház Falkenauban (17.)
Gyerekzűr
12.00 Hírek - Időjárás
12.30 Hírmagazin
13.05 Nemzetiségi magazinok
(szlovén, német)
13.58 Hírek - Időjárás
14.05 Szenzáció
(kanadai sorozat)
14.50 MC (ismétlés)
14.58 Hírek - Időjárás
15.00 A homok titkai
(brazil sorozat - 107.)
15.30 Cimbora-vakáció
Babits Mihály: Jónás könyve
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Thalassa - A tenger magazinja
(francia sorozat)
Az óriásharcsa bosszúja
16.35 Pearl
(amerikai sorozat)
17.00 Mézga család
Musicanta
17.30 Katolikus krónika
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Európa Tanács (15/7.)
18.30 Időkerék
(angol sorozat)
18.40 Vészhelyzet
(amerikai sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat)
20.50 Telemázli
21.15 Kenó
21.20 1989 - hónapról hónapra
(dokumentumfilm-sorozat)
22.05 Híradó - Időjárás
22.10 Aktuális
22.35 Szabad verseny
23.05 TS - Bajnokok Ligája összefoglaló

MTV 2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
Benne: Híradó; Regionális hírek; Lapszemle
9.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.00 Tanoda - Tanodu
17.50 TS
DVSC-VFL Wolsburg
UEFA-kupa labdarúgó-mérkőzés
19.50 Esti mese
Leó és Fred
(magyar rajzfilmsorozat)
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 A bölények földjén
(angol természetfilm)
21.20 A halál előszele
(ausztrál film)
22.50 Záróra

RTL Klub

6.00 Antenna (ismétlés)
6.30 Reggeli
9.05 Élettér (ismétlés)
9.15 Recept Klub (ismétlés)
9.25 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
10.15 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.45 Top Shop
11.15 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.10 Paula és Paulina
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Top Shop
13.55 Lili, a virágangyal
14.25 Klip Klub
14.45 Lassie
(amerikai sorozat)
Sírrablók
15.10 Az első csók
(francia tinisorozat - 41.)
15.40 Második csók (83.)
A kiborulás
16.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 34.)
16.55 Mire gondolok?
17.00 A farm, ahol élünk
(amerikai filmsorozat - 17.)
17.50 Mire gondolok?
17.55 Paula és Paulina (78.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 363-364.)
20.00 Vészhelyzet
(amerikai kórházsorozat - 22/4.)
20.55 Perpatvar
21.45 Este
(hírmagazin)
22.25 MMM
22.55 Művészbejáró
Mi ketten
(angol vígjáték)
0.45 Fókusz (ismétlés)
1.05 Divatklip

TV2

5.35 Faluvilág
5.45 Reggeli kiadás
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés)
8.55 Riviéra (16., ismétlés)
9.25 Szőrmentén
9.50 Adrenalin
10.20 Segíts magadon!
10.50 Közvetlen ajánlat
11.25 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat - 12.)
11.50 Sunset Beach
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat - 17.)
13.00 Kizökkent világ
(amerikai zenés film)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 507.)
15.10 Szuper csapat
(amerikai kalandfilmsorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 269.)
16.45 Rosalinda
(mexikói filmsorozat - 2.)
17.40 Luz Maria
(perui sorozat - 70.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Marimar
(mexikói sorozat - 139.)
20.00 Forró nyomon
20.50 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai akciófilm-sorozat)
21.45 Jó estét, Magyarország!
22.30 Tűzriadó
23.25 Esküdt ellenségek
0.20 Háló@Világ
Életvitel az Interneten
0.55 Follow me
(angol nyelvlecke)
1.25 Magyarok a délszláv háborúban
(magyar dokumentumfilm-sorozat)
2.10 Vers éjfél után

Duna TV

4.15 Plusz egy óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Fórum (ismétlés)
9.50 Forrásvidék (ismétlés)
10.20 Héthatár (ismétlés)
10.50 Apró történetek
11.00 Az elveszett testvérek
(portugál sorozat, ísm.)
11.55 Vers
Tompa Mihály: A gólyához
12.00 Lapozó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Tükör (ismétlés)
13.00 Szlovák városok
13.05 Himalája
(angol sorozat)
13.35 Durrell, a bárkaépítő
(angol dokumentumfilm)
14.30 A kaland bűvöletében
15.30 Ember a vadonban - Ausztrália és Új-Zéland
Történelmi kalandozás „jövőrombolók földjén”
16.20 Tele-enciklopédia
Mit kell tudni az erdőkről?
16.40 Amiről a kövek mesélnek - Jászberény
17.05 A titkos küldetés (46.)
17.30 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Helikon
18.40 A „Mars bolygón jártam”
(német-svájci-amerikai vígjáték)
20.05 Hej, hej, helyes beszéd!
20.10 Gazdakör
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.25 Sportpercek
21.40 Tiszta Amerika
(magyar film, 1987)
23.40 Beavatás (ismétlés)
23.55 Híradó
24.00 Vers (ism.)
0.10 Videósok, figyelem!
Fejezetek a magyar filmtörténetből
A nyolcvanas évek

HBO

6.30 Hollywoodi akcióhősök
Arnold Schwarzenegger
7.00 Babar - Megkettőzött őrség
7.30 Sztárközelben
Emma Thompson
8.00 Mennyei szerelem
9.45 Afrika csúcsai
11.35 Apák napja
13.15 A Notre Dame-i toronyőr
15.00 A Jönsson banda visszatér
16.45 A Beverly Hills-i nindzsa
18.15 Mennyei szerelem
20.00 Hasznos holmik
22.00 A hó hatalma
24.00 Igazi szex 13.
0.55 Feküdj le kutyákkal
2.20 Ne légy barom! 4.
3.55 Melléfogás
5.20 Mozivarázs

TV3

5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia
(amerikai sorozat - 115.)
13.30 Közvetlen ajánlat
14.00 Szeress belém!
(amerikai film, 1983)
15.55 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 29.)
Rendkívüli szabadság
16.45 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 116.)
Hazatérés
17.35 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai kalandsorozat - 26.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai vígjátéksorozat - 148-149.)
20.00 Minden gyanú felett
(amerikai thriller)
21.50 Millennium
(amerikai thrillersorozat - 7.)
22.40 A dumagép (22.)
Betegszabadság
23.10 Hír3 (ismétlés)

MSat


1.05 Music Box
6.50 Tipp-Top (ism.)
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Rocko
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Clarissa
11.00 Allegra ablaka
11.30 Euréka vára
12.00 Fecsegő tipegők
12.30 Hé, Arnold!
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Rocko
17.00 Jaj, a szörnyek!
17.30 Clarissa
18.00 Kenan és Kel
18.30 Sok hűhó
19.00 Közelkék
19.30 Hír-M
20.05 A követés (ismétlés)
21.55 Telitalálat
23.25 Hír-M (ismétlés)
23.55 Tipp-top (ismétlés)
0.05 Közelkék (ismétlés)
1.05 Music Box

Szív TV

7.00 Tipp-top
7.10 Music Box
8.00 Meditációs jóga
8.18 Testszépítés Bíró Icával
8.40 E hét sztárja 5 percben: Brunner Márta
8.45 Music Box
19.00 Fradi-szív
19.30 I Love
Mai kedvencünk: Z’Z Top
20.00 A cselszövés
21.45 E hét sztárja 5 percben: Brunner Márta
21.50 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. szeptember 27., hétfő

Tv műsor - 1999. szeptember 27. - Hétfő

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.00-12.30 Csak ma!
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 59.)
10.00 A pampák királya
(brazil sorozat - 105.)
11.10 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 16.)
Új főnök
12.00 Hírek - Időjárás
12.30 Hírmagazin
13.05 Nemzetiségi magazinok
(cigány, szlovák)
14.05 Specht tanár úr
(német sorozat - 16/16.)
Kellemes szünidőt!
14.50 MC (ismétlés)
14.58 Hírek - Időjárás
15.00 A homok titkai
(brazil sorozat - 106.)
15.30 Az új erdő gyermekei
(angol sorozat - 2.)
15.59 Hírek - Időjárás
16.00 Thalassa - A tenger magazinja
(francia sorozat)
16.35 Pearl
(amerikai sorozat)
16.58 Hírek - Időjárás
17.00 Mézga család
17.30 Az ötödik evangélium
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Európa Tanács (15/6.)
18.30 Időkerék
(angol sorozat)
18.40 Vészhelyzet
(amerikai sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A látogató
(amerikai sorozat - 2.)
20.45 Kérem a következőt!
(rajzfilmsorozat)
Kengurubú
21.00 Brigitte Bardot, a sztár
(francia dokumentumfilm)
22.00 Kenó
22.10 Híradó - Időjárás
22.15 Aktuális
22.35 Világkép
23.05 TS -  Bajnokok Ligája
(előzetes)

MTV 2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.05 Voltam király Beótiában
Részletek híres francia operettekből
10.00 Évmilliók emlékei (9.)
Porviharok, hévforrások
10.30 A Balaton élete (4.)
11.05 Zenebutik - Zenehíd
12.00 Vágyak földje
(francia tévéfilmsorozat - 10.)
13.00 Parlamenti Napló
14.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.00 Iskola utca - Heted7fő
Heted7országra szóló mesedélután
17.30 Európa Te vagy!
Vetélkedő az Európai Unióról
18.00 TS
Súlyemelő OB; Csepel-nagydíj kerékpárverseny
19.40 Esti mese
Mekk mester; Vízipók-csodapók
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Színházépítők
Fellner és Hellner
Magyarország színházai
21.20 Tinédzserparti - nemcsak fiataloknak
21.45 A nyílvesszős gyilkos
(angol-amerikai film)
23.10 Záróra

RTL Klub

6.00 Országház (ismétlés)
6.30 Reggeli
9.05 Élettér (ismétlés)
9.15 Receptklub (ismétlés)
9.25 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
10.15 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.45 Top Shop
11.15 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.10 Paula és Paulina
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Top Shop
13.55 Lili, a virágangyal
14.25 Klip  Klub
14.45 Lassie
(amerikai sorozat)
Micsoda nap
15.10 Az első csók (40.)
A letűnt költő
15.40 Második csók (82.)
A hajléktalan
16.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 33.)
16.55 Mire gondolok?
17.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 16.)
17.50 Mire gondolok?
17.55 Paula és Paulina (77.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 361-362.)
20.00 Cobra 11
(német akciófilm-sorozat - 4.)
20.55 Helyszíni szemle
Bűnügyi magazin
21.45 Este
(hírmagazin)
22.15 Brooklyn South
(amerikai akciófilm-sorozat - 17.)
23.05 A mi huszadik századunk (13/4.)
Dicsőség és halál
0.05 Pont hu
0.35 Fókusz (ismétlés)
0.55 Divatklip

TV2

5.45 Faluvilág
5.55 Reggeli kiadás
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés)
8.55 Riviéra (15., ismétlés)
9.25 Friderikusz Szubjektív (ismétlés)
10.20 Autószalon 2000
(autósmagazin)
10.50 Közvetlen ajánlat
11.25 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat - 11.)
11.50 Sunset Beach
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat - 16.)
13.00 Gyilkosságok forgatókönyve
(amerikai krimi)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 506.)
15.10 Szuper csapat
(amerikai kalandfilmsorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 268.)
16.45 Rosalinda
(mexikói filmsorozat - 1.)
17.40 Luz Maria
(perui sorozat - 69.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Marimar
(mexikói sorozat - 138.)
20.00 Észak és Dél
(amerikai kalandfilm-sorozat - 11.)
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás
22.30 Kettesben
Szilágyi János műsora
Vendég: Pálffy István
23.15 Nyugat
Irodalmi és kulturális magazin
24.00 Háló@Világ
Tudomány az Interneten
0.50 Kiskedvencek klinikája
1.20 Magyarok a délszláv háborúban
(magyar dokumentumfilm)
2.05 Vers éjfél után

Duna TV

4.15 Plussz egy óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika - Napi műsorajánlat
9.10 Közép-európai magazin (ismétlés)
9.40 Heti hírmondó
10.30 Emlékképek - Régi híradók (ismétlés)
10.50 Apró történetek
(angol animációs film)
11.00 Egy fiú a vadonban (ism.)
A küzdelem
11.55 Vers
Babits Mihály: Miatyánk
12.00 Hírműsor - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Tálentum (ismétlés)
13.00 Mozgó Kép (ismétlés)
13.30 Találkozás a népszerű-tudományos filmmel
14.30 Balfácánok
14.40 Ami igaz, az igaz
14.55 Űrhajónk, a Föld
15.05 Tarkabarka (ism.)
16.05 Tele-enciklopédia
Mit kell tudni az emberi szívről?
16.25 Harmónia
17.00 A titkos küldetés
(francia-ausztrál sorozat - 45.)
17.25 Szimba, az oroszlánkirály
18.00 Híradó
18.20 Tükör
18.55 Az elvesztett testvérek
(portugál sorozat)
19.45 Amerigo Tot
(magyar rövidfilm)
20.05 Hej, hej, helyes beszéd!
20.10 Héthatár
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.25 Sportpercek
21.40 Fórum
22.20 „Minden kocka érték”
Portréfilm Keszi Kovács Lászlóról
23.05 Joanne Brackeen együttese
(német koncertfilm)
0.05 Híradó
0.10 Vers (ism.)

HBO

6.30 Zenemánia: Janet Jackson
8.05 Wanderers
10.00 Harriet, a kém
11.40 Anna Karenina
13.25 Michael
15.10 Camelot bűvös kardja
16.05 Lassie
17.40 Mozi! Mozi! Mozi!
18.05 Égiposta
20.00 A szépségkirálynő halála
21.30 A rettenthetetlen
0.25 Űrbörtön
2.05 Boogie Nights
(amerikai zenés filmdráma)
4.35 Fargo
(amerikai krimi)

TV3

5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia (114.)
12.05 Közvetlen ajánlat
12.35 Sherlock Holmes
(angol krimisorozat, ismétlés)
13.35 Melrose Place
(amerikai sorozat, ismétlés)
15.20 Waikiki páros
(amerikai sorozat, ismétlés)
16.15 Utazás Gasztronómiában
16.45 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 115.)
17.35 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai kalandsorozat - 25.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család (146-147.)
20.00 Egy kosaras naplója
(amerikai film)
21.50 Matlock (30.)
22.45 A dumagép (21.)
Segítség, öregszem!
23.15 Hír3 (ismétlés)

MSat

1.35 Music Box
6.50 Tipp-Top (ism.)
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Rocko
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Allegra ablaka
9.00 Eureka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Clarissa
11.00 Allegra ablaka
11.30 Euréka vára
12.00 Fecsegő tipegők
12.30 Hé, Arnold!
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Rocko
17.00 Jaj, a szörnyek!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Sok hűhó
19.00 Szúróláng
19.30 Hír-M
20.05 Lana szerelmes
21.50 Nem kapsz el 2. (ism.)
23.25 Hír-M (ism.)
23.55 Tipp-top
0.05 Szúróláng (ism.)
1.05 Music Box

Szív TV

7.00 Tipp-top (ismétlés)
7.10 Music Box
8.00 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
8.24 Príma torna hölgyeknek
8.45 E hét sztárja 5 percben: Brunner Márta
8.50 Music Box
18.00 Pagoda (ismétlés)
19.00 Lesen
20.00 Gyermekszív
21.45 E hét sztárja 5 percben: Brunner Márta
21.50 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. szeptember 26., vasárnap

Tv műsor - 1999. szeptember 26. - Vasárnap

MTV 1


6.00 Gazdatévé
Benne: Agrárvilág
6.20 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
6.30 Mackó apó meséi
6.40 Minimanók
7.00 Garfield
7.30-8.50 Vasárnap-sziget
Benne: Szusszantó; Zöld kalap; Zenegér; JáTéka
8.55 Fesztivál a határon
Képes beszámoló a szeptemberi kőszegi diákfesztiválról
9.15 Játék határok nélkül
Tiszaújváros (ismétlés)
9.35 Játék határok nélkül
VI. forduló
11.00 Görög katolikus mise közvetítése Máriapócsról
12.10 Szerencsepercek
12.40 Visszatérés Édenbe
(ausztrál sorozat - 11.)
13.30 Játék határok nélkül
Szentendre (városfilm)
13.55 TS - Forma-1
Európa Nagydíj
15.55 Örömhír
16.15 Szomjazó földek
(angol ismeretterjesztő sorozat)
17.05 Emily
(kanadai sorozat - 3.)
17.55 Időkerék
1903 - Az elektromos áram
18.05 TS - Gól!
A PNB mérkőzések összefoglalója
19.00 Híradó
19.10 A Hét
20.00 Játék határok nélkül
7. forduló
21.35 Cody
(ausztrál sorozat)
Gyilkos drog
23.10 Segélykoncert Sitkén 2.
24.00 Törzsasztal
Értelmiségi klub a stúdióban
Betlen János műsora

MTV 2


6.00 Hrvatska kronika
6.25 Ecranul nostru
6.50 Együtt
Velünk élő kisebbségek
7.40 Gazdatévé
Benne: Agrárvilág
8.00 Találkozó
A magyarországi és határon túli magyar ajkú zsidóság I. nemzetközi tanácskozása Debrecenben
8.15 Katolikus krónika
8.35 „Örökség, adósság...”
8.50 Máriapócs: a görög katolikus egyház zarándokhelye
9.10 Örömhír
9.30 A főfelügyelő
(amerikai film)
11.15 Döntöttem
Alexandra
(szlovák ifjúsági dokumentumfilm)
11.30 Harry és még egy jómadár
Riválisok
12.00 Minden lében két kanál
A régi, az új és a halálos
12.55 Thalassa (21.)
A bálnák védelmezője
13.25 Csillagok égen és földön (4.)
Carmen Miranda
14.10 Rosszcsont kalandjai
14.40 Szívtipró gimi (157.)
15.30 Lélekvándorlás
(magyar tévéjáték)
16.35 TS
Tenisz Davis-Kupa összefoglaló
17.40 Tokaji írótábor '99
18.10 Brigitte Bardot, a sztár
(francia portréfilm)
19.10 A nagy hadgyakorlat
(francia-olasz film)
21.00 Híradó - A Hét
21.55 MM - Hites Kristóf
22.00 TS
- Gól!
PNB összefoglaló
- Torna ob: szerenkénti döntők
- Magyarország-Dánia
Tenisz Davis Kupa-mérkőzés

RTL Klub


6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Enid Blyton kalandfilmsorozata
- Superman
- Űrdinkák
- Zorro
- Hé, Arnold!
- A mágus
11.00 Csőrre töltve
- Frédi és Béni
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.25 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 51.)
11.50 Mire gondolok?
11.55 A delfinek birodalmában
(angol természetfilm)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.15 Spartacus
(amerikai film - 2/2.)
15.05 Acapulco akciócsoport
(amerikai akciófilm-sorozat - 1.)
Sakk-matt
16.00 2x2 néha sok(k)
(amerikai vígjátéksorozat - 22/3.)
A csók bajjal jár
16.30 Ausztrál expressz
(ausztrál kalandfilmsorozat - 39/3.)
17.30 Dallas
(amerikai sorozat - 3.)
18.30 Híradó
18.45 Reklám
Benne: Soproni Ászok
18.50 Akták
(közéleti magazin)
19.10 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 76.)
20.00 Sztriptíz
(amerikai akciófilm)
22.10 Igaz történetek
Veszélyes szerelem
(amerikai film)
23.40 Híradó - Időjárás
23.55 Országház
0.25 A delfinek birodalmában (ismétlés)
1.25 Akták (ismétlés)
1.50 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
6.30 Állatkert a hátizsákban
Szórakoztatva oktató műsor gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Bölcs törpék a világ körül
- Rocky és Bakacsin
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Pöttöm kalandok
- Dexter laboratóriuma
- Pindur pandúrok
- A bolygó kapitánya
- Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Gimidili
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.25 Madison
(kanadai ifjúsági sorozat)
11.50 Hurrá, utazunk!
(utazási magazin)
12.20 Vad világ
(természetfilm-sorozat)
13.15 Friderikusz Osztálytalálkozó (ismétlés)
15.15 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
16.10 A szupercsapat
(amerikai akciófilm-sorozat)
Hátvédcsel
17.05 Mission Impossible
(angol akciófilm-sorozat - 32.)
18.00 Xena
(amerikai fantasztikus sorozat)
A kivégzés
19.00 Napló
Közben: Tények
20.00 Az alkusz nem alkuszik
(amerikai vígjáték)
21.40 Friderikusz Szubjektív
(közélet emberközelből)
22.40 Gól!! Gól!! Gól!!
23.30 Úri muri
(színházi előadás)
1.40 Forró nyomon (ismétlés)
2.25 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek; Váltó; Élő egyház; Héthatár; Postabontás
7.20 Mi magunk és egyéb állatfajták (12/11.)
7.45 Rupert maci kalandjai
8.05 Áskál kutya kalandjai
8.20 Mondák a magyar történelemből
Jankula
8.35 Miénk a tér (ismétlés)
9.40 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
9.50 Bartók: I. rapszódia
10.00 Baptista istentisztelet Nagyváradról
11.00 Bartók: Román népi táncok
11.05 Forrásvidék
11.35 Beavatás
11.55 Vers
Arany János: Kozmopolita költészet
12.00 Hírek
12.10 Helikon (ismétlés)
12.25 Varjú a toronyórán
(magyar film, 1938) FF
13.50 Halld, Izrael!
14.20 Régi híradók
14.50 Sportképek
17.00 Mozgó Kép
17.30 Bartók: Román népi táncok
17.35 Mesefilmek
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó
19.05 Sportpercek
19.15 A legkedvesebb évszakom
(francia film)
21.20 Árnyékban
(magyar film, 1999)
21.55 Western
(francia film, 1997)
23.55 Pesti lóverseny
0.15 Vers (ism.)

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Kőkemény igazság
8.30 Tappancs
10.05 Babar - Megkettőzött őrség
10.30 Jó barátok
11.00 Áldatlan állapotban
12.45 Kazaam, a szellem
14.20 Csendszimfónia
16.40 Otthon, édes otthon
18.15 Jöttünk, láttunk, visszamennénk
20.00 A cég
22.35 Az áruló csókja
0.15 A bestia
2.05 Provokátor
3.50 Ha megy a busz
5.50 A végzet hollywoodi asszonyai
Kim Basinger

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.45 Utazás Gasztronómiában
11.15 A Simpson család
11.40 Alf (23.)
12.10 Waikiki páros (6.)
13.05 Flipper, a delfin (44.)
13.55 Széllovagok (4.)
14.50 Az Angyal (43.)
15.45 Sherlock Holmes
(angol krimisorozat - 43.)
16.45 Melrose Place (146-147.)
18.30 Hír3
19.00 Jövőnéző
19.30 MASH (40.)
20.00 Kisvárosi rejtélyek (4.)
20.50 New York rendőrei (8.)
21.45 Végtelen határok (67.)
22.40 Alkonyzóna (86.)
23.10 Jövőnéző (ismétlés)
23.40 Eleven (ismétlés)

MSat


2.05 Music Box
Interaktív kívánságműsor
6.50 Tipp-Top (ism.)
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Rocko
8.30 Hé, Arnold!
9.00 Macseb
9.30 KaBlam!
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Kenan és Kel
11.30 Hódító hódok
12.00 Jaj, a szörnyek!
12.30 Rocko
13.00 Hé, Arnold!
13.30 Sok hűhó
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 KaBlam!
15.30 Global Guts
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Jaj, a szörnyek!
17.00 Hódító hódok
17.30 A Thornberry család
18.00 Hé, Arnold!
18.30 Allen Strange utazása
19.00 Sztárok civilben
19.30 Hír-M
20.05 New York királya
22.00 A követés
23.35 Hír-M
0.05 Sztárok civilben (ism.)
0.35 Tipp-top

Szív TV



0.35 Music Box Classic
7.00 Tipp-Top (ism.)
8.00 Terhestorna
8.25 Lazítson Cindy Crawforddal!
8.45 E hét sztárja 5 percben: Benkó Sándor
8.50 Music Box
13.30 Ez a te napod Benny Hinn-nel
18.00 Élet és design
18.30 Ringen belül
19.30 Irányjelző (2.)
20.00 Az utolsó nyár
21.50 E hét sztárja 5 percben: Benkó Sándor
21.50 Pagoda (7.)
22.50 Egy páholyban Benkő Dániellel
23.10 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. szeptember 25., szombat

Tv műsor - 1999. szeptember 25. - Szombat

MTV 1


5.45 Agrárvilág - válogatás
6.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
Benne: Hírek; Határtól határig
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.05 Te jössz!
Tizentúliak délelőttje
10.00 Hol-Mi?
10.30 A nagylány
(francia tévéfilm)
12.00 Sanzonok hangján
12.30 Játék határok nélkül - Előzetes
12.45 TS - Forma-1
Európa Nagydíj
Időmérő edzés
14.05 Jani házhoz megy
14.35 Delta
Tudományos híradó
15.05 Zenebutik - Zenehíd
16.00 A Századunk műhelyéből
16.20 1100 év Európa közepén
(sorozat - 1.)
Horvátország és Szlovénia
Észak- és Dél-Dalmácia
16.50 Vasas-Zalahús ZTE bajnoki labdarúgó-mérkőzés
19.00 Lottóshow
19.20 Játék határok nélkül
Előzetes
19.25 Időkerék
1902 - A búr háború
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Kalózok
(magyar film, 1998)
21.35 Kenó
21.45 Miss World Hungary '99
22.40 Malcolm
(ausztrál vígjáték, 1986)

MTV 2

5.45 Agrárvilág
6.00 Nemzetiségi magazinok
7.40 Nekem ne lenne hazám...?
Fák Kazinczy korából - Széphalom
8.00 Derült égből egy család (3.)
8.55 Pénzmánia
(amerikai film)
10.30 Emily
(kanadai sorozat - 2.)
A szív viharai
11.30 Harry és még egy jómadár (12.)
12.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat)
13.00 Thalassa (20.)
Száguldó jégvitorlások
13.30 Játék határok nélkül - 6. forduló
15.00 Rosszcsont kalandjai (30.)
15.35 Szívtipró gimi (156.)
16.25 Bonboniére
16.45 Szentföldi szent helyek üzenete (1.)
17.30 Fekvőtámasz
Komédia két részben
19.30 Liszt Ferenc
(sorozat - 15.)
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Egy nő a múltból
(francia tévéfilm)
22.10 Magyarország-Dánia
Tenisz Davis Kupa-mérkőzés
Közvetítés a Római Teniszakadémiáról

RTL Klub


6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
- Enid Blyton kalandfilm-sorozata
- Superman
- Űrdinkák
- Zorro
- Hé, Arnold!
- Dinódili
(rajzfilmsorozatok)
10.50 Csőrre töltve
- Maci Laci
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.15 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
11.20 Bugs - A cég hullámhosszán
(angol sorozat)
Pókok a rendszerben
12.15 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
12.45 RTL Klub Road Show
12.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Pepsi Music Chart
14.10 Galla-mappa
14.40 Spartacus
(amerikai film - 2/1.)
16.45 Kung-fu
(amerikai sorozat - 42.)
17.35 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 23.)
Felsőbb hatalom
18.30 Híradó
18.50 Fókusz plusz
19.10 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 75.)
20.00 Esti Showder
Fábry Sándorral
21.40 RTL Sport Klub
Kovács István 15. Profi mérkőzése
Közvetítés Kölnből
22.50 Híradó - Időjárás
23.05 Életveszélyben
Hétköznapi hősök
0.05 Beavis és Butthead
0.30 Fókusz plusz (ismétlés)
0.50 Divatklip

TV2


6.00 Gyökereink
(nemzetiségi magazin)
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Bölcs törpék a világ körül
- Blinky Bill
- Rocky és Bakacsin
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Pöttöm kalandok
- Dexter laboratóriuma
- Pindur pandúrok
- A bolygó kapitánya
- Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Partytévé
Zene, film, sztárok, receptek - csak fiataloknak
Benne: Szőrmentén; Zoom; Adrenalin; Mozimánia
15.00 Csillagközi szökevények
(amerikai sci-fi sorozat - 3.)
16.00 Sabrina, a tinédzser boszorkány
(amerikai vígjátéksorozat - 3.)
Szörnyű dolgok
16.30 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat - 3.)
17.00 Dawson és barátai
(amerikai sorozat - 3.)
18.00 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
Meglepetés
19.55 Reklám
Benne: Soproni Ászok Házimozi
20.00 A bosszú börtönében
(amerikai akciófilm)
21.55 Beverly Hills-i zsaru 2.
(amerikai vígjáték)
23.45 Y-akták
(kanadai misztikus sorozat)
0.15 Pamela titkai 2.
(amerikai erotikus film)

Duna TV


5.30 Hírek; Gazdakör; Régiók, Figyelj!!!
7.05 Hírek
7.20 Összkép (ismétlés)
7.50 Cimborák 2. (ismétlés)
9.25 Nyelvőrző (ismétlés)
9.40 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
9.50 Ami igaz, az igaz
10.05 Tarkabarka
11.05 Különleges múzeumok
(német sorozat)
11.25 Himalája (13/13.)
A jövő
11.55 Vers
Csokits János: Kipillantás egy holt kráterből
12.00 Lapozó
12.20 Élő egyház
12.35 Postabontás
12.50 Anziksz
13.05 Virtus (ismétlés)
13.40 Marco Polo
(olasz film - 8/1.)
14.55 A ceruza és a radír
(animációs film)
15.05 Éléskamra
(ismeretterjesztő film)
15.55 Honi Coles, a sztepp nagymestere
(amerikai dokumentumfilm)
16.55 A Zene Arcai
17.25 Rupert maci kalandjai
18.00 Híradó
18.20 Tálentum
18.55 Orvosok - Dr. Schwarz és Dr. Martin (4/1.)
20.25 Mozart: Don Giovanni
Rost Andrea énekel
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Törvényen kívül
(olasz-amerikai film)
23.25 Híradó
23.30 Vers (ism.)
23.45 Ipi-apacs egy, kettő, három
(francia film, ism.)

HBO


6.30 Mulan legendája
7.20 Tökös tekés
9.15 A sors kegyeltei
11.00 Melrose Place
11.50 Vaklárma
13.30 Hollywoodi akcióhősök - Sylvester Stallone
14.00 A kis szökevények
15.20 Az első lovag
17.30 Barátnők
19.30 Jó barátok
20.00 A hó hatalma
22.00 Szigorúan bizalmas
0.15 A gonosz csábítása
2.05 Pengeélen
4.20 A hó hatalma

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.55 A Simpson család
(amerikai sorozat)
11.20 Cinema (ismétlés)
11.50 Alf (21-22.)
12.40 Quinn doktornő, a varázsló (6.)
13.30 Flipper, a delfin (43.)
14.20 Széllovagok (3.)
15.15 Tin-tin
(francia rajzfilmsorozat)
16.05 Bogaras bogarak
16.20 Lassie (4.)
16.50 Beverly Hills 90210 (181-182.)
18.30 Hír3
19.00 Roseanne (42.)
19.30 MASH (39.)
20.00 Kisvárosi rejtélyek (3.)
20.50 New York rendőrei (7.)
21.45 Ragyogás (3/1.)
23.25 Végtelen határok (66.)
0.20 Eleven (ismétlés)

MSat


1.00 Music Box
6.50 Tipp-Top (ism )
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Rocko
8.30 Hé, Arnold!
9.00 KaBlam!
9.30 Pete és kis Pete
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Sok hűhó
11.30 Fecsegő tipegők
12.00 Jaj, a szörnyek!
12.30 Rocko
13.00 Hé, Arnold!
13.30 Kenan és Kel
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 A titkos templom legendái
15.30 Global Guts
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Jaj, a szörnyek!
17.00 Macseb
17.30 A Thornberry család
18.00 Hé, Arnold!
18.30 Allen Strange utazása
19.00 Ugródeszka
19.30 Hír-M
20.05 Vahur
20.35 Ski Patrol (ismétlés)
22.20 Time Runner az idő száműzöttje
23.55 Hír-M
0.25 Vahur
0.55 Ugródeszka (ism.)

Szív TV


0.35 Music Box Classic
7.00 Tipp-Top (ism.)
7.10 Music Box
8.00 Meditációs jóga
8.18 Testszépítés Bíró Icával
8.40 E hét sztárja 5 percben: Benkó Sándor
8.45 Music Box
18.00 Top Gun
18.30 A 21. század sportjai
19.00 A víz szerelmese (ism.)
19.30 Irányjelző (1.)
20.00 A fekete kobra 1.
21.45 E hét sztárja: Benkó Sándor
21.50 Music Box
0.10 Tipp-Top

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek