1999. augusztus 31., kedd

Tv műsor - 1999. augusztus 31. - Kedd

MTV 1

5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 40.)
9.35 Telemim
9.50 Tüskevár
(sorozat - 7-8.)
11.00 Thalassa - A tenger magazinja
(sorozat - 25.)
11.30 A homok titkai
(brazil sorozat - 87.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.30 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65.)
13.25 Nemzetiségi magazinok
(szlovén, német)
14.25 A pampák királya
(brazil sorozat - 87.)
15.20 Kincsestár
16.25 Kormányváró
16.50 Özvegy és leánya
(tévéfilmsorozat - 2.)
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Maradj velünk!
18.35 Mesefilmek
18.50 Rabszolgasors
(brazil sorozat - 19.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Elképesztő övezet
(amerikai krimisorozat - 20.)
20.45 Kérem a következőt!
(rajzfilmsorozat - 7.)
21.00 Telemázli
21.30 A huszadik század nagy románcai
(angol dokumentumfilm-sorozat)
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Publikum
23.05 Kir Royal
(német sorozat - 6.)

MTV 2

5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.05 Aktuális
9.30 Kincsestár
11.00 Gyermekbarát
12.00 Éretlenek
(sorozat - 11.)
12.35 Híradó - Időjárás
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Telemim
14.15 Tüskevár (7-8.)
15.20 Vágyak földje
(francia sorozat - 5-6.)
17.05 Nemzetiségi magazinok
(cigány, szlovák)
18.00 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat)
18.55 Elérhető jövő 2/1.
19.35 Mesetár
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Utasok és sztyuardeszkák
(angol dokumentumfilm)
21.45 A néma szemtanú
(angol sorozat - 11.)
22.35 Zenei utazások
Chicago
23.05 Mélyvíz

RTL Klub

6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Rajzfilm Klub (ism.)
10.00 Az első csók (ism.)
10.25 Második csók
(francia tinisorozat, ismétlés)
10.50 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
11.15 Televásár
11.40 A Dunánál
12.10 Paula és Paulina
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
(popmagazin)
14.30 Rajzfilm Klub
15.10 Az első csók
(francia tinisorozat - 21.)
Az elbűvölő herceg
15.40 Második csók (63.)
Fellobbanások
16.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (14.)
17.00 Mire gondolok?
17.05 Time Trax - Hajsza az időn át (21.)
Gyilkosságból felmentve
17.50 Mire gondolok?
17.55 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 52.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 323-324.)
20.00 Medicopter 117 - A légi mentők (8.)
Zuhanás
20.55 Perpatvar
Jogi show
21.55 Híradó - Időjárás
22.10 Beszéljünk a szexről - Cindy Crawforddal
(amerikai film)
22.55 Pusszantlak, drágám!
(amerikai vígjátéksorozat - 18/17.)
23.25 MMM
0.25 Fókusz (ismétlés)
0.45 Divatklip

TV2

5.50 Faluvilág
6.00 Reggeli kiadás
7.00 Jó reggelt, Magyarország!
9.00 TV2 Matiné
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
10.00 Brooklyn-híd
(amerikai családsorozat)
10.25 Kakuk!
(talkshow)
10.55 Közvetlen ajánlat
11.20 Mindent tudni akarok!
11.25 Plusz
(aktuális magazin)
11.50 A szülőotthon rejtélye
(kanadai film)
13.40 Stefanie
(német kórházsorozat)
Késő bánat
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 487.)
15.10 Baywatch
(amerikai akciósorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 249.)
16.45 Kassandra
(venezuelai sorozat - 118.)
17.40 Luz Maria
(dél-amerikai sorozat - 50.)
18.30 Tények
19.00 Szerencsekerék
19.30 Marimar
(mexikói sorozat - 119.)
19.55 Xena
(amerikai fantasztikus sorozat)
Dalnokok városa, Athén
20.50 Időzsaru
21.45 Jó estét, Magyarország!
22.30 Elite Model Look '99
23.10 Szép újvilág
23.55 Esküdt ellenségek
0.40 A tudás titkai
1.10 Segíts magadon!
1.40 Vers éjfél után

Duna TV

5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.15 Világhajó
(dokumentumfilm-sorozat - 7.)
9.50 Forrásvidék (ismétlés)
10.25 Az istenek kegyeltjei
(angol film - 2/1.)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Fórum (ismétlés)
13.00 Héthatár (ismétlés)
13.30 Tükör (ismétlés)
14.00 Anziksz
(magyar ismeretterjesztő sorozat, ismétlés)
14.15 Bártfa
(magyar ismeretterjesztő film)
14.35 Himalája
(angol sorozat - 9., ismétlés)
15.05 Tudni akarom
(román sorozat)
15.10 Teleenciklopédia (56.)
15.30 Élő Európa
(angol sorozat - 1.)
16.25 Szádelő, Torna vára
16.35 Amiről a kövek mesélnek - Makó
17.00 A titkos küldetés (30.)
17.25 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Helikon
18.35 „Az Úr lelke rajtam”
19.30 Óceániai csavargások
(magyar sorozat - 4/4.)
20.10 Gazdakör
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.25 Sportpercek
21.40 Nem zavarok tovább
(olasz film)
23.15 Beavatás
23.30 Híradó
23.35 Vers
23.45 Fejezetek a magyar filmtörténetből

HBO


6.30 Jó barátok
7.00 Babar
7.30 Sztárközelben
7.55 Egy kölyök Arthur király udvarában
9.25 A tó titka
11.05 Száguldás életre-halálra
12.45 A Pászka ünnepén
14.25 Akira Kurosawa: Álmok
16.25 Veszélyes fegyenc
18.20 Segítség, karácsony!
20.00 Az ötödik elem
22.10 A jaguár
23.55 Mrs. Parker és az ördögi kör
2.05 A szélhámos

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia
(amerikai sorozat - 95.)
11.20 Video Hits No. 1
15.30 Közvetlen ajánlat
16.00 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 21.)
16.45 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 95.)
17.35 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai kalandsorozat - 6.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai vígjátéksorozat - 108-109.)
20.00 Nem látni és megszeretni
(amerikai vígjáték, 1987)
21.50 Millennium
(amerikai thrillersorozat - 3.)
22.45 A dumagép
(amerikai vígjátéksorozat - 2.)
23.15 Hír3 (ismétlés)

MSat


1.05 Music Box
6.50 Tipp-Top (ism.)
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Rocko
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Clarissa
11.00 Allegra ablaka
11.30 Euréka vára
12.00 Fecsegő tipegők
12.30 Hé, Arnold!
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Rocko
17.00 Jaj, a szörnyek!
17.30 Clarissa
18.00 Kenan és Kel
18.30 Sok hűhó
19.00 Közelkék
19.30 Hír-M
20.05 A kincs
(amerikai film)
21.50 Véres utca
(amerikai akciófilm)
23.20 Hír-M (ismétlés)
23.50 Közelkék (ismétlés)
1.00 Music Box

Szív TV


0.35 Music Box Classic
7.00 Tipp-top (ism.)
7.10 Music Box
8.00 Meditációs jóga
Testszépítés Bíró Icával
8.40 A hét sztárja 5 percben: Pitti Katalin
8.45 Music Box
19.00 Fradi-szív
19.30 Nagyszékely
20.00 9 és 1/2 ninja
(amerikai vígjáték)
21.40 A hét sztárja 5 percben: Pitti Katalin
21.45 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. augusztus 30., hétfő

Tv műsor - 1999. augusztus 30. - Hétfő

MTV 1

5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(brazil sorozat - 39.)
9.30 Ficánkoló
9.40 Szimat Szörény szimatol
10.05 Telemim
Varázslatos fantázia
10.20 Tüskevár
(sorozat - 6.)
Viharban
10.55 Szomszédok
11.30 A homok titkai
(brazil sorozat - 86.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.30 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/64.)
A csapda
13.25 Nemzetiségi magazinok
(cigány, szlovák)
14.25 A pampák királya (86.)
15.20 Kincsestár
16.50 Özvegy és leánya
(tévéfilmsorozat - 1.)
17.45 Körzeti híradók
18.00 Gyorssegély
18.10 Új Reflektor Magazin
18.40 Mekk mester
(bábfilmsorozat)
18.50 Rabszolgasors
(brazil sorozat - 18.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Telepódium
Gregus Feydeau: A férj vadászik
(bohózat)
21.00 Trópusi hőség
(kanadai-izraeli sorozat)
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Szabad verseny
23.05 Amíg még élünk
(sorozat - 26.)
23.50 Képújság

MTV 2

5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.00 Tizenegy után
Heltai Péter műsora
9.30 Kincsestár
11.00 Gyermekbarát
12.00 Éretlenek (10.)
12.35 Híradó - Időjárás
13.00 Tévémagiszter
14.00 Szimat Szörény
14.25 Telemim
14.40 Tüskevár (6.)
15.10 A miniszterelnök
16.15 Apostol együttes
17.45 Trópusi hőség
18.35 Rosszcsont kalandjai (15.)
19.05 Liszt Ferenc (11.)
19.30 Mesetár
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 A mi Teleházunk
21.00 Gyermekjátékok
21.20 Magyarok a világ filmgyártásában
Nyár
(amerikai film)
22.40 Akadémiai esték

RTL Klub

6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Rajzfilm Klub (ism.)
10.00 Az első csók
(francia tinisorozat, ismétlés)
10.25 Második csók
(francia tinisorozat, ismétlés)
10.50 Klip Klub
11.15 Televásár
11.40 Antenna (ismétlés)
12.10 Paula és Paulina
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
14.30 Rajzfilm Klub
- Lili, a virágangyal
- Varázslatos álmok
15.10 Az első csók
(francia tinisorozat - 20.)
Kitűzök és csókok
15.40 Második csók
(francia tinisorozat - 62.)
Damoklész kardja
16.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (13.)
17.00 Mire gondolok?
17.05 Time Trax - Hajsza az időn át (20.)
A lovakat lelövik, ugye?
17.50 Mire gondolok?
17.55 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 51.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 321-322.)
20.00 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandsorozat - 20.)
20.55 A szomszéd nője mindig zöldebb
(amerikai vígjáték)
22.45 Híradó - Időjárás
23.00 Pusszantlak, drágám!
(amerikai vígjátéksorozat - 18/16.)
23.30 Kész átverés
24.00 Pont hu
0.30 Fókusz (ismétlés)
0.50 Divatklip

TV2

5.50 Faluvilág
6.00 Reggeli kiadás
7.00 Jó reggelt, Magyarország!
9.00 TV2 Matiné
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
(rajzfilmsorozatok)
- Az ifjú Superman kalandjai
(amerikai kalandfilmsorozat)
10.00 Brooklyn-híd
(amerikai családsorozat)
10.25 Kakuk!
(talkshow)
10.55 Közvetlen ajánlat
11.20 Mindent tudni akarok!
11.25 Plusz
(aktuális magazin)
11.50 Egy apával több
(francia film)
13.40 Stefanie
(német kórházsorozat)
Cserbenhagyás
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 486.)
15.10 Baywatch
(amerikai akciósorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 248.)
16.45 Kassandra
(venezuelai sorozat - 117.)
17.40 Luz Maria
(dél-amerikai sorozat - 49.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Marimar
(mexikói sorozat - 118.)
19.55 Észak és Dél
(amerikai sorozat - 7.)
21.45 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Közelkép; Sport; Időjárás
22.30 Az ötödik dimenzió
(amerikai misztikus sorozat)
23.15 Remington Steele
24.00 Kuk@c
0.25 Premier
0.50 Vers éjfél után

Duna TV

5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.15 Rupert maci kalandjai
9.35 Gore és Gregore
9.40 Világhajó
(sorozat)
10.15 Emlékképek (ismétlés)
10.30 Közép-európai Magazin (ismétlés)
11.05 Botcsinálta papa
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Heti hírmondó (ism.)
13.20 Tálentum (ismétlés)
13.50 Mozgó kép (ismétlés)
14.20 Charlie kisasszony
(amerikai burleszk)
14.35 Ami igaz, az igaz
14.50 Űrhajónk, a Föld (34.)
15.00 Tarkabarka (ism.)
16.05 Teleenciklopédia (55.)
16.25 Harmónia
17.00 A titkos küldetés
(francia sorozat - 29.)
17.25 Szimba, az oroszlánkirály
18.00 Híradó
18.20 Tükör
18.55 Nagy idők tanúja
20.00 Bartók Béla: A csodálatos mandarin
(filmetűd)
20.10 Héthatár
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Fórum
22.20 Maflene második élete
(német dokumentumfilm)
23.05 Híradó
23.10 Vers
23.25 Dalok Drellának
(Andy „Drella” Warhol emlékére)

HBO


6.30 Jóbarátok
7.00 Hollywoodi akcióhősök
7.30 Sztárközelben: Matthew Broderick
8.00 A hazafi
9.30 Spinédzserek
11.05 Vízkereszt
13.20 Anyád helyett apád
15.00 Jófiú
16.25 IFOR blues
18.00 Mozi! Mozi! Mozi!
18.30 A hazafi
20.00 Az esküdt
22.00 Egy hölgy arcképe
0.20 Kígyó a családban
1.55 A pedofil karnagy
2.45 Megérint a halál
4.30 Sid 6.7 - A tökéletes gyilkos

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia
(amerikai sorozat - 94.)
10.00 Video Hits No. 1
13.20 Közvetlen ajánlat
13.50 Sherlock Holmes (ismétlés)
14.45 Melrose Place (ismétlés)
16.15 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
16.45 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 94.)
17.35 Robin Hood legújabb kalandjai (5.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 106-107.)
20.00 A Broadway vérszopói
(amerikai film)
21.40 Matlock
(amerikai krimisorozat - 26.)
22.35 A dumagép (1.)
23.05 Hír3 (ismétlés)

MSat


0.55 Music Box
6.50 Tipp-Top (ism.)
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Rocko
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Clarissa
11.00 Allegra ablaka
11.30 Euréka vára
12.00 Fecsegő tipegők
12.30 Hé, Arnold!
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő  tipegők
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Rocko
17.00 Jaj, a szörnyek!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Sok hűhó
19.00 Szúróláng
19.30 Hír-M
20.05 Verseny az idővel
(amerikai akciófilm, ism.)
21.50 Távoli unokatestvér
(amerikai krimi)
23.25 Hír-M
23.55 Szúróláng
0.25 Tipp-top
0.55 Music Box

Szív TV


0.35 Music Box Classic
7.00 Tipp-top (ismétlés)
7.10 Music Box
8.00 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Príma torna hölgyeknek
8.40 A hét sztárja 5 percben: Pitti Katalin
8.45 Music Box
19.00 Lesen
20.00 Harc az életért
(amerikai akciófilm)
21.50 A hét sztárja 5 percben: Pitti Katalin
21.55 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. augusztus 29., vasárnap

Tv műsor - 1999. augusztus 29. - Vasárnap

MTV 1

6.30 Gazdaképző
7.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.05 Varázsvilág
(finn rajzfilmsorozat - 3.)
7.15 Minimanók
(kanadai rajzfilmsorozat)
7.30 Bicsibocs kalandjai
(angol rajzfilmsorozat)
7.55 A te mozid
1. Kismaszat és a gézengúzok
(ifjúsági tévéfilm)
2. A dunai hajós
(tévéfilm - 2/1-2.)
9.55 Tévémagiszter
11.00 TS
Kajak-kenu-vb
500 méteres férfi-női döntők
Közvetítés Milánóból
12.00 Hírek - Időjárás
12.10 Szerencsepercek
12.35 Vörös Sári nótafelvételeiből (ism.)
13.00 Gazdatévé
13.20 Örömhír
A metodista egyház műsora
13.45 TS
- Forma-1
Belga Nagydíj
- Kajak-kenu-vb
16.35 Tanévnyitó
Az országos tanévnyitó közvetítése, ünnepi beszédet mond Pokorni Zoltán oktatási miniszter
17.25 Úton
Európa-magazin
(Feliratozva is!)
18.00 TS - Gól
(A PNB-mérkőzések összefoglalója)
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Játék határok nélkül
(3. forduló, 1-2.)
21.30 Pávák tavasza
(angol sorozat - 3/3.)
22.25 Hangszál(l)
Zenei vetélkedő sztárvendéggel
22.50 Mustra
(mozgókép magazin)
23.15 11 után
Heltai Péter műsora

MTV 2

7.25 Tudóra felsőfok
A tudás és tudomány órái
9.25 Kánon
Vallás és kultúra
9.55 A felső tízezer
(amerikai tévéfilm - 2/2.)
11.30 „Balaton, te kedves öreg tenger...”
Zenés utazás
12.10 Utazz velünk, Magyarországon!
Baranyai barangolások
12.50 Aprók tánca
Mezőség - Vajdakamarás
13.10 Aranyfüst (ism.)
15.05 Gránát Zsuzsa nótákat énekel
15.30 Delta 2000
16.00 II. József császár
(tévéjáték)
17.15 Nemzeti értékeink
17.30 Ha felnövök...
(dokumentumfilm-sorozat - 2.)
17.55 Tabi László: Jubileum
(tévéjáték)
18.55 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 150.)
19.40 Döntöttem - Légy boldog
(dél-afrikai ifjúsági dokumentumfilm)
20.00 A Hét - Híradó
21.00 TS - Atlétikai vb
Közvetítés Sevillából, felvételről
22.10 TS - Gól!
A PNB mérkőzéseinek összefoglalója
23.05 Századfordító magyarok
Molnár Antal-portré
23.05 MM
Tízezer nap
23.55 PoliTour
Az MTV világjáró mozaikja

RTL Klub

6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Enid Blyton kalandfilm­sorozata
- Superman
- Űrdinkák
- Cicabogarak
- Hé, Arnold!
- Dinódili
10.55 Csőrre töltve
- Frédi és Béni
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.25 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 44.)
11.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
12.00 Sasok: Szárnyaló árnyak
(angol természetfilm)
12.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Knight Rider
(amerikai sorozat - 89.)
14.05 Elszabadult indulatok
(amerikai krimi)
15.40 Linda
(magyar filmsorozat - 14.)
Erotic show
17.00 Őrangyalok
(olasz vígjátéksorozat - 5.)
Dolláreső
18.45 Híradó
19.05 Akták
19.30 Vasárnapi kiadás
20.00 Fitty-fitty
(amerikai akciófilm)
21.50 Igaz történetek
David
(amerikai film)
23.25 Híradó - Időjárás
23.40 Antenna
0.10 Sasok: Szárnyaló árnyak (ismétlés)
1.05 Akták (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.25 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli gondolatok
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Bölcs törpék a világ körül
- Cápali és Cápeti
- Kutyavilág
- Tabaluga
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Enigma - a szuperhős
- Kis boszorkányok
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
10.00 Családi kötelékek
(amerikai vígjátéksorozat)
11.00 Pénzes asszony kerestetik
(amerikai vígjáték)
12.50 Lacikonyha
13.15 Titokzatos természet
(angol dokumentumfilm)
14.05 Hurrá, utazunk!
(utazási magazin)
Szlovénia
14.35 A bűvész
(amerikai krimisorozat)
15.30 Columbo
(amerikai krimisorozat)
Szemfényvesztő
17.05 A Szuper csapat
(amerikai akciósorozat)
18.05 Mission Impossible - Az akciócsoport
(angol akciósorozat)
19.00 Napló
Közben: Tények
19.55 Reklám
Benne: SOPRONI ÁSZOK
20.00 Afrika-koktél
(angol vígjáték)
21.40 Knight Rider Team
(amerikai akciófilm-sorozat)
22.40 Gól!! Gól!! Gól!!
23.50 Furcsa pár
(vígjáték)
2.00 Premier
2.30 Vers éjfél után

Duna TV

5.30 Hírek - Váltó
6.05 Élő egyház (ismétlés)
6.20 Héthatár (ismétlés)
6.50 Postabontás (ismétlés)
7.05 Reggeli muzsika
7.20 Mi magunk és egyéb állatfajták
(kanadai ismeretterjesztő sorozat - 12/7.)
7.45 Miénk a tér
Fiatalok egy órája (ismétlés)
8.50 Tengeri ördögök
(angol kalandfilm)
10.15 Az Altamira-barlang
(spanyol sorozat - 3/3.)
11.05 Forrásvidék
(honismereti magazin)
11.35 Beavatás
Czakó Gábor tévéesszéje
11.55 Vers
12.00 Hírek
12.10 Helikon - Könyvjelző (ismétlés)
12.25 Ágrólszakadt úrilány
(magyar film, 1943)
13.55 Ha ketten vagy hárman
(családi műsor)
14.25 Emlékképek - Régi híradók
14.50 Sportképek
17.00 Mozgó Kép
(filmmagazin)
17.30 Mesefilmek
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó
19.05 Sportpercek
19.15 VIII. Zempléni művészeti napok
21.10 Egy film portréja - Kristin Lavransdatter
(svéd-norvég portréfilm)
22.05 Pesti lóverseny
22.30 Kiálts az ördögre!
(amerikai film, ismétlés)
0.25 Vers

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Angyalok a padláson
8.30 Marilyn mosolya
10.05 Babar - Az elefánt expressz
10.30 Merülés
12.05 A második polgárháború
13.45 Álmok hősei
15.20 Az új karatekölyök
17.05 Emma
(angol film)
19.10 Melrose Place
20.00 A rettenthetetlen
22.55 Az utolsó emberig
0.40 Csillagközi invázió

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.55 Utazás Gasztronómiában
11.25 Jövőnéző
11.50 Bír-lak (18.)
12.15 Alf (11.)
12.40 Waikiki páros (2.)
13.25 Flipper, a delfin (36.)
14.20 Életmentő járőr (18.)
15.05 Az Angyal (39.)
15.55 Sherlock Holmes (39.)
16.50 Melrose Place (139-140.)
18.30 Hír3
19.00 Roseanne (36.)
19.25 MASH (32.)
19.50 Wolf (7.)
20.40 Vadnyugati fejvadász (21.)
21.30 Végtelen határok (59.)
22.25 Alkonyzóna (82.)
22.55 Jövőnéző (ismétlés)
23.25 Eleven (ismétlés)
0.05 Video Hits No. 1

MSat


1.55 Music Box
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Jaj. a szörnyek!
8.00 Rocko
8.30 Hé, Arnold!
9.00 Macseb
9.30 KaBlam!
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Kenan és Kel
11.30 Hódító hódok
12.00 Jaj, a szörnyek!
12.30 Rocko
13.00 Hé, Arnold!
13.30 Sok hűhó
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 KaBlam!
15.30 Global Guts
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Jaj, a szörnyek!
17.00 Hódító hódok
17.30 A Thornberry család
18.00 Hé, Arnold!
18.30 Allen Strange utazása
19.00 Sztárok civilben
19.30 Hír-M
20.05 A vágy erejével
21.55 Tisztességtelen viselkedés
23.30 Hír-M
24.00 Sztárok civilben
1.00 Music Box

Szív TV


0.35 Music Box
6.50 Tipp-top (ismétlés)
7.00 Music Box
8.00 Terhestorna
Lazítson Cindy Crawforddal!
8.40 Music Box
13.30 Ez a te napod Benny Hillel
14.00 Music Box
18.00 Élet és design
18.30 Ringen belül
19.30 Aloha (ismétlés)
20.00 Véres küzdelem (ismétlés)
21.50 Pagoda (ism.)
22.50 Egy páholyban Benkő Dániellel
23.10 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. augusztus 28., szombat

Tv műsor - 1999. augusztus 28. - Szombat

MTV 1

6.00 Aranyfüst, avagy mit üzen a múlt?
8.00 Hol-mi?
8.30 Jó reggelt adj, Istenem!
8.40 Grant kapitány gyermekei
(szovjet sorozat - 7/5.)
9.50 Játék határok nélkül
Budapest XIII. kerület
2. forduló (ismétlés)
11.20 TS
Kajak-kenu-vb
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 Euro-percek
12.10 „...emberségem mélyén...”
Beszélgetés Békés Gellért bencés szerzetessel
12.45 TS
Forma-1 Belga Nagydíj
Időmérő edzés
14.10 Zöldpont
14.45 Divat 2000
15.10 Delta 2000
15.40 A Századunk Műhelyéből (10.)
16.00 Játék határok nélkül - Debrecen
(városfilm)
16.20 Ki marad a végén?
16.50 TS - PNB-labdarúgómérkőzés
19.00 Lottóshow
19.20 Európai időjárás
19.25 Játék határok nélkül - Előzetes
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Uborka
(politikai saláta)
20.20 Szatelit kabaré
Selmeczi Tibor műsora
21.05 Pajzs a résen
(kanadai film, 1995)
22.35 Kenó
22.40 Balázs Fecó-portré
23.40 Nyár
(amerikai film)

MTV 2

6.00 Aranyfüst, avagy mit üzen a múlt?
8.00 Gazdaképző
9.00 Aktuális (ism.)
9.25 A felső tízezer
(amerikai tévéfilm - 2/1.)
11.00 Rondó
11.50 Família Kft. (ismétlés)
12.15 Harry és még egy jómadár
13.05 Pintyőke Cirkusz világszám
14.00 A magyar irodalom képes története
14.25 Játék határok nélkül - II. forduló
15.50 Árnyékfogó
Fotográfiai magazin
16.20 Gaia
Ökológiai filmújság
16.50 Történelmi képeskönyvünk
Lengyelországból
17.15 Sztárbarangoló
17.45 Közelkép
18.10 Donátor
18.40 Rosszcsont kalandjai
(ausztrál tévéfilmsorozat - 24.)
19.10 Liszt Ferenc
(tévéfilmsorozat - 10.)
19.35 Mesetár
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Körző
21.00 Vízi zsaruk
(ausztrál tévéfilmsorozat - 54.)
21.50 TS - Atlétikai vb
23.05 Szabad verseny

RTL Klub

6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
- Enid Blyton kalandfilm-sorozata
- Superman
- Űrdinkák
- Cicabogarak
- Hé, Arnold!
- Dinódili
(rajzfilmsorozatok)
10.45 Csőrre töltve
- Szilveszter és Csőrike kalandjai
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.15 Mágusok
(ausztrál-­lengyel sorozat - 43.)
11.40 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
11.45 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
12.45 RTL Klub Road Show
Balatonbogláron
12.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
13.40 Rágógolyófutam
(amerikai kalandfilm)
15.30 Nagy hegyek mentén
(amerikai western)
17.05 Kung-fu
(amerikai sorozat - 38.)
17.55 Mortal Kombat Conquest
(amerikai sci-fi sorozat - 20.)
18.40 Reklám
Benne: Soproni Ászok
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.35 Galla-mappa
20.00 Kész átverés-show
21.15 RTL Sport Klub
Kovács István 14. profi mérkőzése
23.45 Híradó - Időjárás
24.00 Bűnvadászok
(amerikai krimisorozat - 2.)
Sérülések
0.50 Fókusz plusz (ism.)
1.10 Divatklip

TV2

6.00 Gyökereink
(nemzetiségi magazin)
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Bölcs törpék a világ körül
- Káposztafalva lakói
- Rocky és Bakacsin
- Urmel
- Sandokan
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
10.15 Az ifjú Superman kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 25.)
11.00 Partytévé
Zene, film, sztárok, receptek - csak fiataloknak
12.00 Slágerlista
12.30 Madison
(amerikai ifjúsági sorozat)
12.55 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
14.35 Sógun
(amerikai kalandfilm-sorozat - 6.)
16.15 Állj, vagy lő a seriff!
(olasz western)
18.00 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
Gladiátorok
20.00 Célpontban
(amerikai akciófilm)
21.40 Karatés védőangyal
(amerikai akciófilm)
23.20 Meghökkentő találkozások
(amerikai sorozat)
24.00 Vad ösztön
(amerikai erotikus film)

Duna TV

5.30 Hírek - Gazdakör
6.05 Régiók
Tudósítók stúdiója (ismétlés)
6.35 És múlnak az évek
Idős korúak műsora
7.05 Hírek
7.20 Összkép
Kulturális magazin (ismétlés)
7.50 Animációs filmek gyerekeknek
9.25 Nyelvőrző (ismétlés)
9.40 Zengő ábécé
9.50 Ami igaz, az igaz
10.05 Tarkabarka
11.05 Napfényben fürdő évezredek
(útifilm)
11.25 Hegyek, emberek
A Himalája
(angol ismeretterjesztő sorozat - 9.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Élő egyház
Katolikus híradó
12.35 Postabontás
12.50 Anziksz
(magyar ismeretterjesztő sorozat)
13.05 Virtus (ismétlés)
13.35 Archív üzenet
(dokumentumfilm)
14.00 Teleenciklopédia
(spanyol filmsorozat - 54.)
14.15 A csapda
(angol film, 1966)
16.00 Az örök Montand
(francia dokumentumfilm - 3/2.) FF
16.55 A Zene Arcai
17.25 Rupert maci kalandjai (14.)
18.00 Híradó
18.20 Tálentum
Grendel Lajos
(portré)
18.55 Vonzások és választások
(magyar film)
20.40 Ráadás
21.00 Híradó
21.25 Sportpercek
21.40 Diplomás örömlány
(angol film)
23.05 Híradó
23.10 Vers
23.25 A vörös sakál
(német film, ismétlés)

HBO


6.30 Fókaütők bandája
7.50 Szerencsés fickók
9.25 Ó, azok az angolok!
11.00 Melrose Place
11.45 Ugrásra készen
13.20 Olasz módra
15.10 Jackie Chan - az első csapás
16.35 Vasmadarak 4.
18.15 Viszlát család, viszlát szerelem
20.00 A jaguár
21.45 Összeesküvés-elmélet
24.00 Pénzvonat
1.50 A jövő hóhérai
3.25 Chippendale-show
(show-műsor)
4.30 A jaguár

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.55 Bír-lak (17.)
11.25 Cinema (ism.)
11.55 Alf (9-10.)
12.45 Quinn doktornő, a varázsló (2.)
13.35 Flipper, a delfin (35.)
14.25 Életmentő járőr (17.)
15.10 Denver, az utolsó dinoszaurusz (20-21.)
16.00 Az ezüst kiscsikó (12.)
16.25 A hóbortos Twist család (12.)
16.50 Beverly Hills 90210 (173-174.)
18.30 Hír3
19.00 Roseanne (35.)
19.25 MASH (31.)
19.50 Wolf (6.)
20.40 Vadnyugati fejvadász (20.)
21.30 Katonatörténet
23.15 Végtelen határok (58.)
0.05 Eleven (ism.)
0.45 Video Hits No. 1

MSat


1.00 Music Box
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Rocko
8.30 Hé, Arnold!
9.00 KaBlam!
9.30 Pete és kis Pete
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Sok hűhó
11.30 Hódító hódok
12.00 Jaj, a szörnyek!
12.30 Rocko
13.00 Hé, Arnold!
13.30 Kenan és Kel
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 A titkos templom legendái
15.30 Global Guts
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Jaj, a szörnyek!
17.00 Macseb
17.30 A Thornberry család
18.00 Hé, Arnold!
18.30 Allen Strange utazása
19.00 Ugródeszka
19.30 Hír-M
20.05 Vahur
20.35 Az utolsó legjobb év
22.25 Az utolsó menet
(amerikai akciófilm)
24.00 Hír-M
0.30 Vahur (ismétlés)
1.00 Ugródeszka (ism.)
2.00 Music Box

Szív TV


0.35 Music Box
6.50 Tipp-top (ismétlés)
7.00 Music Box
8.00 Meditációs jóga
Testszépítés Bíró Icával
8.40 Music Box
18.00 Top Gun
18.30 A 21. század sportjai
19.00 Aloha
Útifilm Hawaiiról (ismétlés)
19.30 Irányjelző
Közlekedési magazin
20.00 Utcai bűnügyek (ismétlés)
21.40 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. augusztus 27., péntek

Tv műsor - 1999. augusztus 27. - Péntek

MTV 1

5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 38.)
9.35 Zsebtévé (ism.)
10.10 Telemim (ism. - 14.)
A mim és a fény
10.25 Tüskevár
(ifjúsági sorozat - 5.)
Hárman a berekben
11.00 Ha felnövök...
(dokumentumfilm-sorozat - 1.)
Álomidő
11.30 A homok titkai
(brazil sorozat - 85.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.30 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 63.)
Vérségi kötelék
13.30 Csillagok égen és földön
(amerikai sorozat)
Boris Karloff, az utolérhetetlen, a szörnyek királya
14.25 Kincsestár
16.00 Körzeti magazin
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
17.45 TS
Kajak-kenu-vb
1000 méter és 500 méter férfi-női középfutam
Közvetítés Milánóból
18.40 Körzeti híradók
18.55 Rabszolgasors
(brazil sorozat - 17.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Mr. Bean, a két lábon járó balsors
(angol burleszk, ism.)
20.30 TS
Manchester United-Lazio
Szuper Kupa labdarúgódöntő
Közvetítés Monacóból
23.00 Hírek
23.05 Aktuális
23.25 Kenó
23.30 Amíg még élünk
(angol sorozat - 25.)
Ki ez a lány?
0.15 Képújság

MTV 2

5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
Reggeli információs műsor
Benne:
6.00 és 7.00 Híradó
6.30 Regionális hírek, lapszemle
7.30 Hírek, lapszemle
8.00 Regionális hírek
9.05 Aktuális (ismétlés)
9.30 Kincsestár (ismétlés)
11.00 Gyermekbarát
Tanoda
12.00 Éretlenek (9.)
A kaland
12.35 Híradó - Időjárás
13.00 Tévémagiszter/repríz
Válogatás a Magyar Televízió tudományos és művelődési műsoraiból
14.00 Szünidőre
- Égből pottyant mesék: Kacagó királylányok
- Töf-Töf elefánt: A csúzlis gyerek
- Telemim: Arc nélkül, álorcával
14.35 Tüskevár (5.)
Hárman a berekben
15.05 Elrejtett tájak
(magyar ismeretterjesztő filmsorozat - 4.)
Kamcsatkai cobolyvadászok
15.30  Bor és hatalom (II. sorozat)
(spanyol filmsorozat - 201/172.)
16.00 Bor és hatalom (II. sorozat)
(spanyol filmsorozat - 201/173.)
16.30 Bor és hatalom (II. sorozat)
(spanyol filmsorozat - 201/174.)
16.50 Geget geggel
(amerikai film)
Szalon, hálószoba és fürdő
18.05 Magyar Ház
Palackposta
Üzenet a határon túli magyar televíziós műhelyektől
18.35 Muzsikál a mozi
(magyar dokumentumfilm, 1992)
Jávor Pál
19.05 A Századunk Műhelyéből (9.)
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje
19.30 Mesetár
- Gryllus Vilmos daloskönyve: Kérdezgető: Hallod-e, te kis kovács?
- Frakk, a macskák réme: A gyűjtemény
- A gyűjtemény: Kendősbanya és a picinkék
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Magyarország 2000
Családi krónikák
21.00 A Man-szigeti ember
(angol film, 1926)
23.05 TS
Atlétikai vb
Közvetítés Sevillából, felvételről

RTL Klub


6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Rajzfilm Klub (ismétlés)
10.00 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
10.25 A második csók
(francia sorozat, ismétlés)
10.50 Klip Klub (ismétlés)
11.10 Televásár
11.40 Bibliai kalandok
12.10 Paula és Paulina
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
14.30 Rajzfilm Klub
- Lili, a virágangyal
- Varázslatos álmok
15.10 Az első csók
(francia tinisorozat - 19.)
Anette emlékiratai
15.40 Második csók
(francia tinisorozat - 61.)
A döntő csapás
16.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 12.)
17.00 Mire gondolok?
17.05 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sci-fi sorozat - 19.)
Szépséges csalogány
17.55 Paula és Paulina
(mexikói filmsorozat - 50.)
18.45 Híradó
19.15 Fókusz
19.50 Csíííz
20.45 Nincs kettő négy nélkül
(olasz vígjáték)
22.35 Híradó - Időjárás
22.50 Pusszantlak, drágám!
(amerikai sorozat - 18/15.)
23.20 Erotikus fantáziák
(amerikai erotikus sorozat - 11.)
23.45 Életveszélyben - Hétköznapi hősök
0.45 Fókusz (ismétlés)
1.15 Divatklip

TV2


5.50 Faluvilág
6.00 Reggeli kiadás
7.00 Jó reggelt, Magyarország!
9.00 TV2 Matiné
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
(rajzfilmsorozatok)
- Az ifjú Superman kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat)
10.00 Brooklyn-híd
(amerikai sorozat)
10.25 Kakuk
(talk-show)
10.55 Közvetlen ajánlat
11.20 Mindent tudni akarok!
11.25 Plusz
(aktuális magazin)
11.50 Menekülés Görögországból
(francia film)
13.40 Stefanie
(német kórházsorozat)
Élned kell
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 485.)
15.10 Baywatch
(amerikai akció-sorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 247.)
16.45 Kassandra
(venezuelai sorozat - 116.)
17.40 Luz Maria
(dél-amerikai sorozat - 48.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Marimar
(mexikói sorozat - 117.)
19.55 Állj, vagy lő a mamám!
(amerikai vígjáték)
21.45 Jó estét, Magyarország!
22.30 Szeszélyes éjszakák
Halálos emlékek
(amerikai thriller)
0.05 Vörös cipellők
(amerikai erotikus film)
0.30 Edda-koncert 2.


Duna TV

5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Áskál kutya kalandjai
(német-angol sorozat - 9.)
9.25 Mondák a magyar történelemből
(sorozat - 5.)
9.35 Tudni akarom
9.45 Világhajó
(sorozat - 5.)
10.15 „Szép leányok ne sírjatok”
(magyar film, 1970) FF
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Váltó (ismétlés)
12.50 Minoritates Mundi (ism.)
13.20 Al Manach (ismétlés)
13.55 Útközben
(portréfilm)
14.15 A csendtől a békéig
(dokumentumfilm)
15.20 Pop-sa-rock
15.50 A titkos küldetés (28.)
16.20 Miénk a tér
17.25 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Összkép
18.55 Botcsinálta papa (13/12.)
19.45 Genézis
19.50 Bártfa
(kisfilm)
20.10 Közép-európai magazin
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.25 Sportpercek
21.40 A nők nem hazudnak
(német film)
23.10 Híradó
23.15 Vers
23.25 A sors keze
(francia film, ism.)

HBO



6.30 Jó barátok
7.00 Melrose Place
7.45 Őt is anya szülte
9.35 Kiszámolós
10.55 Szobatársak
12.45 Hollywoodi csemegék
13.15 Az ötödik elem
15.20 Babar - Nehéz döntés
15.50 Bármit megteszek
17.50 Szemünk fénye akció
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 Mrs. Parker és az ördögi kör
22.10 Kígyó a családban
23.45 Intim részek
1.35 Igazi szex

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia (93.)
10.00 Utazás Gasztronómiában (ism.)
10.45 Video Hits No. 1
14.50 Közvetlen ajánlat
15.20 Eleven
16.00 Chicago Hope (20.)
16.45 Beverly Hills 90210 (93.)
17.35 Robin Hood legújabb kalandjai (4.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család (105.)
19.30 Anya csak egy van (75.)
20.00 Walker, a texasi kopó (52.)
20.45 Gyilkos csönd
22.45 Murphy Brown
23.10 Hír3 (ism.)
23.40 Video Hits No. 1

MSat




0.55 Music Box
7.00 Nickelodeon
7.30 Rocko
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Allegra ablaka
9.00Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Clarissa
11.00 Allegra ablaka
11.30 Euréka vára
12.00 Fecsegő tipegők
12.30 Hé, Arnold!
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Rocko
17.00 Jaj, a szörnyek!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Sok hűhó
19.00 Rocktükör
19.30 Hír-M
20.05 Veszélyes hely
22.00 Veszélyes fordulat (ismétlés)
23.30 Hír-M (ismétlés)
24.00 Rocktükör (ismétlés)
1.00 Music Box

Szív TV


6.50 Tipp-top (ismétlés)
7.00 Music Box
8.00 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Príma torna hölgyeknek
8.40 Music Box
18.00 Fradi-szív (ismétlés)
18.30 Pagoda (3.)
19.30 Divatláz
20.00 Véres ököl (ism.)
21.45 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. augusztus 1., vasárnap

Tv műsor - 1999. augusztus 1. - Vasárnap

MTV 1


6.30 Gazdaképző
7.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.05 Gyerekeknek!
Minimanók
(angol rajzfilmsorozat)
7.20 Bicsibocs kalandjai
(angol rajzfilmsorozat)
7.45 Zöldkalap
8.05 A te mozid
1. Csicsóka és a Moszkitók
(tévéfilm, 1988)
2. Esős nyár
(tévéjáték, 1977)
10.00 Honvédcsaták
Segesvár
10.30 Egy ég alatt
3/2. rész
11.00 Három kívánság
Dévényi Tibor műsora
12.00 Hírek - Időjárás
12.10 Szerencsepercek
12.35 Cigányzene a Citadella étteremből
Burka Sándor és zenekara muzsikál
12.55 Gazdatévé
Magazinműsor gazdálkodóknak
13.20 Örömhír
Ökumenikus műsor
13.45 TS
Forma-1 Német Nagydíj
16.00 Jani házhoz megy...
Betlen János műsora
16.35 Az afrikai vadvilág jövője
(angol dokumentumfilm-sorozat - 3/3.)
Az elefántokat lelövik, ugye?
17.25 Úton
Európa-magazin
17.55 Teljes napfogyatkozás Magyarországon
18.05 TS
24. Úszó, műugró és műúszó Eb
Műugrás
19.00 A Hét
19.44 Híradó - Időjárás
20.00 Bíbor és fekete
(amerikai-olasz film - 2/1.)
21.10  Bíbor és fekete
(amerikai-olasz film - 2/2.)
22.25 Hangszál(l)
Zenei vetélkedő sztárvendéggel
Műsorvezető: Szikora Róbert
22.50 TS
Maratoni kajak-kenu-vb

MTV 2


7.25 Tudóra felsőfok
A tudomány és a tudomány órái
9.25 Kánon
Vallás és kultúra: az Ámon-kultusz
10.00 Gyerekeknek!
Utazz velünk Magyarországon!
Az Alpok lábánál
10.35 Aprók tánca
11.05 Amőba
SETI-kutatás, Főnix-program
11.25 Zöld béka
7.: Biokertészet
11.35 Unokáink sem fogják látni
Ráday Mihály városvédő műsora
12.20 A szeretet olimpiája
Speciális olimpia Dél-Karolinában
12.45 Aranyfüst
avagy: Mit üzen a múlt?
14.40 A szegedi márványszobor
Emlékezés Dankó Pistára
15.10 Delta 2000
Tudományos híradó
15.35 Popzenei válogatás
16.00 TS
- 24. Úszó, műugró és műúszó Eb
Női 10 m-es páros toronyugrás, férfi 3 m-es műugró döntő, úszó döntők
- Díjugrató Budapest nagydíj
18.05 Petőfi
(magyar tévéfilmsorozat)
6.: „Föltámadott a tenger” (1981)
19.15 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat (III.), 147.)
20.00 A Hét - Híradó
21.00 Fiatal táncosok 8. eurovíziós versenye
(francia balettfilm)
22.30 Századfordító magyarok
A semmi hőse
Füst Milán-portré
23.35 MM - Rajki Béla
23.40 Célkereszt

RTL Klub


6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Süsü,a sárkány
- Zsebsárkányok
- Hódító hódok
- Űrdinkák
- Cicabogarak
- Hé, Arnold!
- Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Csőrre töltve
- Superman
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.25 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 36.)
11.52 Mire gondolok?
(telefonos játék)
11.55 Kalahári
A víz nélküli világ
(természetfilm)
12.57 Mire gondolok?
(telefonos játék)
13.00 Hírek
13.10 Knight Rider
(amerikai filmsorozat - 85.)
14.05 A pótmama
(olasz vígjátéksorozat - 3/3.)
15.40 Linda
(magyar filmsorozat - 10.)
Pop-pokol
17.00 Őrangyalok
(olasz vígjátéksorozat - 1.)
Balfácánok szabadlábon
18.45 Híradó
19.05 Akták
Politikai és közéleti magazin
19.30 Vasárnapi kiadás
A Fókusz csapat kulturális magazinja
20.00 Szupermozi
Rémület minden szinten
(amerikai akciófilm)
21.35 Igaz történetek
Tévedés
(amerikai film - 2/1.)
23.15 Híradó
Időjárás-jelentés
23.30 Antenna
Euro-atlanti magazin
24.00 Kalahári
A víz nélküli világ
(természetfilm, ismétlés)
0.55 Akták (ismétlés)
1.15 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Bölcs törpék a világ körül
- Cápali és Cápeti
- Rocky és Bakacsin
- Tabaluga
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Enigma, a szuperhős
- Kis boszorkányok
10.05 Családi kötelékek
(amerikai vígjátéksorozat)
10.35 Azok a csodálatos férfiak
(angol vígjáték)
12.45 Lacikonyha
13.10 Titokzatos természet
(angol természetfilm-sorozat)
13.55 Hurrá, utazunk!
Utazási magazin
Ausztria - Kaprun és környéke
14.20 A hegyi doktor
(német sorozat)
15.10 A bűvész
(amerikai bűnügyi filmsorozat)
16.10 MacGyver
(amerikai bűnügyi sorozat)
17.05 A Szuper csapat
(amerikai kalandfilmsorozat)
18.05 Mission Impossible - Az akciócsoport
(angol akciófilm-sorozat)
19.00 Napló
Mérlegen a valóság
Sváby Andrással
Közben: Tények
20.00 Hóbortos hétvége
(amerikai vígjáték)
21.50 Knight Rider Team
(amerikai akciósorozat)
22.50 Gól!! Gól!! Gól!!
24.00 Kölcsönlakás
(magyar komédiavígjáték)
1.25 Premier
1.50 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek
5.35 Váltó
6.05 Élő egyház (ismétlés)
6.20 Héthatár (ismétlés)
6.50 Postabontás (ism.)
7.05 Reggeli muzsika
7.20 Mi magunk és egyéb állatfajták
(kanadai sorozat - 12/3.)
Időutazók
7.45 Asterix tizenkét próbája
(francia-belga animációs film)
9.05 Áskál kutya kalandjai
(német-angol sorozat - 4.)
9.20 Miénk a tér (ismétlés)
10.25 Az ókor csodái
(olasz ismeretterjesztő sorozat)
Mezopotámia
11.05 Forrásvidék
Honismereti magazin
11.35 Beavatás
Czakó Gábor televíziós esszéje
Agóra
11.55 Vers
Farkas Árpád: Fehéregyháza, 1849
12.00 Hírek
12.10 Helikon (ismétlés)
12.30 Hotel Kikelet
(magyar film, 1937) FF
13.45 Mikes kandúr
(animációs film)
13.55 Szegletkő
Protestáns műsor
14.25 Emlékképek - Régi híradók
14.50 Sportképek
17.00 Mozgó Kép
Filmmagazin
17.30 Mesefilmek
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó
19.00 Sportpercek
19.15 Hétköznapi hősök
(olasz film, 1996)
20.50 Pitti Katalin és Gregor József operettdalokat énekel
21.20 Egykutya
(szerb filmvígjáték, 1988)
23.15 Pesti lóverseny
Összefoglaló a hét eseményeiről
23.40 Vers

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
Filmmagazin
7.00 Drágám, a kölyök marha nagy lett!
(amerikai vígjáték)
8.30 Túsztanya
(amerikai vígjáték)
10.05 Babar
(kanadai rajzfilm)
10.35 A kolónia
(amerikai thriller)
12.10 IFOR blues
(kanadai film)
13.45 Ali Baba
(amerikai rajzfilm)
14.40 Repülj velem!
(amerikai film)
16.25 Esthajnalcsillag
(amerikai film)
18.35 Mennyi? 30!
19.10 Melrose Place
20.00 Elvált nők klubja
(amerikai vígjáték)
21.45 A pedofil karnagy
(kanadai dokumentumfilm)
22.35 A kísértés nyara
(amerikai film)
0.25 Véres játék 2.
(amerikai akciófilm)
1.50 Túlélő - Terminal Force 2
(amerikai fantasztikus film)
3.20 Portyázók a portyán
(amerikai vígjáték)
4.40 Acélcápák
(amerikai akciófilm)

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Napkelte extra
10.55 Utazás Gasztronómiában
11.25 Jövőnéző
Iránytű a jövőbe
11.50 A rejtelmes sziget
(amerikai kalandfilmsorozat, 42-43.)
12.40 Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai
(amerikai kalandfilmsorozat, 18.)
13.25 Flipper, a delfin
(amerikai kalandfilmsorozat, 28.)
14.20 Életmentő járőr
(amerikai sorozat, 10.)
15.05 Az Angyal
(angol sorozat, 35.)
A hasonmás
15.55 Sherlock Holmes
(angol sorozat, 35.)
16.50 Melrose Place
(amerikai sorozat, 131-132.)
18.30 Hír3
19.00 Roseanne
(amerikai vígjátéksorozat, 28.)
19.25 MASH
(amerikai vígjátéksorozat, 24.)
19.50 A kulcsember
(amerikai sorozat, 22.)
Mestermunka
20.40 Vadnyugati fejvadász
(amerikai kalandfilmsorozat, 13.)
21.30 Végtelen határok
(amerikai sorozat, 51.)
22.25 Alkonyzóna
(amerikai sorozat, 78.)
22.55 Jövőnéző (ism.)
23.25 Eleven (ismétlés)
0.05 Video Hits No. 1.

MSat


2.05 Music Box
7.00 Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30 Rocko
8.00 Jaj, a szörnyek!
8.30 Pete és kis Pete
9.00 Macseb
9.30 Ren és Stimpy showműsora
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Kenan és Kel
11.30 Hódító hódok
12.00 Rocko
12.30 Jaj, a szörnyek!
13.00 Hé, Arnold!
13.30 Sok hűhó
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 KaBlam!
15.30 Global Guts
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hódító hódok
17.30 Allen Strange utazása
18.00 Kenan és Kel
18.30 Clarissa
19.00 Sztárok civilben
19.30 Hír-M
19.55 Kereskedelmi műsor
20.00 Lappangó tűz
(amerikai akciófilm)
21.40 Kereskedelmi műsor
21.55 A rendőr bosszúja
(amerikai akciófilm)
23.30 Hír-M (ism.)
24.00 Sztárok civilben
0.30 Kereskedelmi műsor
1.00 Music Box

Szív TV


0.35 Music Box Classic
Interaktív kívánságműsor
Közben: 6.50 Tipp-top (ism.)
8.00 Terhestorna
Lazítson Cindy Crawforddal
10.00, 12.00, 14.00 Kereskedelmi műsor
13.30 Benny Hill csodái
17.30 Tükörben
Politikai vitaműsor
18.00 Élet és design
Divat és társasági magazin
18.30 Ringen belül
19.30 Hívd Andreát!
20.00 Harc az olajért
(amerikai akciófilm, ism.)
21.35 Egy páholyban Benkő Dániellel
22.00 Tükörben (ism.)
22.30 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

ATV


24.00 Képes magazin
18.05 Csillagszem
19.05 Magyar mesék
19.15 Esti lazító torna
19.20 Cinemix
Mozimagazin
20.00 Film
21.55 Lapszemle
22.00 Pop-sport
23.00 Valóságos csodák
Szappanos Krisztina műsora

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek