1999. június 15., kedd

Tv műsor - 1999. június 15. - Kedd

MTV 1

5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 187.)
9.30 Johann Sebastian Bach
(sorozat - 4/2.)
11.00 Thalassa - A tenger magazinja
(sorozat - 3.)
11.30 A homok titkai
(brazil sorozat - 34.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.30 Szerelmek Saint-Tropez-ban (65/12.)
13.25 Nemzetiségi magazinok
(szerb, német)
14.25 A pampák királya
(brazil sorozat - 43.)
15.20 Kincsestár
16.55 Szívtipró gimi (136.)
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
18.25 Kérem a következőt!
(rajzfilmsorozat)
18.40 Teljes napfogyatkozás Magyarországon
18.50 A bestia
(brazil sorozat - 206.)
19.15 Állati pótpapa
(német rajzfilmsorozat)
19.20 Pingu
(bábfilmsorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat - 9.)
21.00 Kriminális
21.30 Telemázli
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Világkép
Nemzetközi kitekintő
23.00 X-akták
(amerikai sorozat, ismétlés)
Az átok

MTV 2

5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.35 A szivárványon túl
Válogatás Oscar-díjas filmslágerekből
17.05 Cigány Magazin
17.30 Domovina
(szlovák nyelvű magazin)
18.00 T.I.R.
(olasz-magyar sorozat)
Párizs-Dakar
19.00 Évgyűrűk
(nyugdíjasok műsora)
19.30 Mesetár
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Az Anderson szakasz
(francia dokumentumfilm)
21.35 Szenzáció
(kanadai sorozat - 26/16.)
22.25 Dixie-mix
Blaskó Dixieland Band
22.55 Mélyvíz

RTL Klub

6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Rajzfilm Klub (ismétlés)
9.55 Második csók
(francia sorozat, ismétlés)
10.25 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.50 Televásár
11.20 Antenna
11.45 Felfedezőúton a Robinson család
(amerikai sorozat - 27.)
Elveszett paradicsom 3.
12.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
14.30 Rajzfilm Klub
- Juharfalva lakói - 1.
- Lili, a virágangyal - 43.
- Krokodilkommandó - 63.
15.40 Második csók
(francia sorozat - 9.)
Az első munkahely
16.10 Knight Rider
(amerikai sorozat - 60.)
17.00 Mire gondolok?
17.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 55.)
Alma a fájától
17.50 Mire gondolok?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 131.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 327-328.)
20.00 Az igazságosztó
(amerikai akciófilm-sorozat - 6.)
Politikai útvesztők
20.55 Új élet
(amerikai thriller)
22.35 Híradó - Időjárás
22.50 Ellen
(amerikai komédiasorozat - 13/2.)
Az előremenetel
23.15 MMM - Az utazásról
0.15 Fókusz (ismétlés)
0.35 Divatklip

TV2

5.50 Faluvilág
6.00 Reggeli kiadás
7.00 Jó reggelt, Magyarország!
9.00 tv2 Matiné
- Blinky Bill
- Boomer
10.00 Kedves nővérkék
(német kórházsorozat - 227.)
10.30 Kakuk!
(talkshow)
11.40 Gyökereink
(kisebbségi magazin)
12.05 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal
12.10 Plusz
(aktuális magazin)
12.35 Apa útja
(francia családi film)
14.25 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
15.20 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 433.)
15.50 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 195.)
16.35 Marimar
(mexikói sorozat - 64.)
17.00 Kassandra
(venezuelai sorozat - 64.)
17.50 Kaméleon
18.45 Plusz
(aktuális magazin)
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
20.50 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai krimisorozat)
21.45 Jó estét, Magyarország!
22.30 Szép új világ
(amerikai dokumentumfilm)
23.20 Petrocelli
(amerikai bűnügyi sorozat)
A halál nem jár egyedül
0.05 Jolly Joker
(német kalandfilmsorozat)
Búvárállomások
0.55 Vers éjfél után
Faludy-Villon: Ballada a Senki fiáról
Elmondja: Székhelyi József

Duna TV

5.30 Virradóra
9.10 Fórum (ism.)
9.50 Forrásvidék (ism.)
10.20 Héthatár (ism.)
10.55 Trópusi hőség (ism.)
11.45 Esti kérdés (ism )
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Amiről a kövek mesélnek
12.40 Tükör (ism.)
13.10 Muzsika-szó (ism.)
13.40 Tudni akarom: Hogyan születnek a hegyek?
13.50 A hetedik kontinens felfedezése (12.)
14.15 Három út egyetlen ember emlékére
15.10 Tele-enciklopédia (86/12.)
15.30 Jövőnk múltja
16.00 Betegápolás otthon
16.25 Heuréka! Megtaláltam!
17.00 A rettenthetetlen riporterek (35.)
17.25 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Helikon
18.35 A világkultúrák színterei (4/1.)
19.35 Nemzetközi Klezmer Fesztivál (ism.)
20.05 Hej, hej, helyesírás!
20.10 Gazdakör
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.40 Elszállt egy hajó a szélben (2.)
22.40 Riff-Raff
0.15 Hírek
0.30 Hungaria Litterata

HBO


6.30 Babar
7.00 Egyről a kettőre
7.25 A végzet hollywoodi asszonyai
8.00 Notre Dame-i toronyőr
9.40 Az élet megy tovább
11.20 Az utolsó viking
12.50 Sírba viszel!
14.30 Északi fények
16.05 Értelem és érzelem
18.20 Notre Dame-i toronyőr
20.00 Vérfagyasztó
21.35 Sabrina
23.40 Életveszélyben
1.15 Gyagyás család
2.50 Hír télén pokol
4.20 Bad Boys

TV3


5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
9.05 Dinasztia
(amerikai sorozat - 41.)
12.30 Video Hits No. 1
16.40 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 1.)
17.35 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 40.)
18.30 Hír3
19.00 Murphy Brown (2.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 52.)
20.00 Egy ágyban az ellenséggel
(amerikai film, 1994)
21.50 Pszichozsaru
(amerikai sorozat - 4.)
22.40 Anya csak egy van
(amerikai komédiasorozat - 22.)
23.10 Hír3 (ismétlés)

MSat


7.00 Nickelodeon-sorozatok
Hé, Arnold!
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Sok hűhó
11.00 Euréka vára
11.30 Allegra ablaka
12.00 Hé, Arnold!
12.30 Fecsegő tipegők
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Jaj, a szörnyek!
16.30 Rocko
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Kenan és Kel
18.30 KaBlam!
19.00 Közel-kék
19.30 Hír-M
20.00 Cyrano de Bergerac
(amerikai film)
22.00 Napóleon
0.10 Hír-M (ism.)
0.40 Közelkék (ism.)
1.40 Music Box

Szív TV


6.50 Tipp-top (ismétlés)
7.00 Információs magazin
7.15 Music Box
16.15 Információs magazin
16.30 A kaland bűvöletében
(amerikai sorozat)
17.30 Cook kapitány
(amerikai kalandfilmsorozat - 8/8.)
18.30 Fradi-szív
19.00 Agrármagazin
19.30 Hívd Andreát! (ism.)
20.00 A sikátor igazsága
(amerikai akciófilm)
21.25 A kaland bűvöletében (ism.)
22.25 Cook kapitány (ism.)
23.25 Music Box


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. június 14., hétfő

Tv műsor - 1999. június 14. - Hétfő

MTV 1

5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 186.)
9.30 Johann Sebastian Bach
(sorozat - 4/1.)
11.00 Thalassa - A tenger magazinja
(sorozat - 2.)
11.30 A homok titkai
(brazil sorozat - 33.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.30 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/11.)
13.25 Nemzetiségi magazinok
(cigány, szlovák)
14.25 A pampák királya
(brazil sorozat - 42.)
15.20 Kincsestár
16.55 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 135.)
17.45 Körzeti híradók
18.00 Gyorssegély
18.10 Betegjogi esetek
18.40 Teljes napfogyatkozás Magyarországon
18.50 A bestia
(brazil sorozat - 205.)
19.15 Vackor az I/b.-ben
(rajzfilmsorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Dühvel és szerelemmel
(olasz film, 1995)
21.35 Tinédzserparti - nem csak fiataloknak
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Szabad verseny
(gazdasági magazin)
23.05 Amíg még élünk
(angol sorozat - 5.)

MTV 2

5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.00 Tranzit
(közép-európai magazin)
9.30 Kincsestár
Tanoda
11.00 Gyermekbarát
12.00 Parlamenti Napló
13.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.05 Gálakoncert operakedvelőknek
17.25 TS
- Junior birkózó Eb, felvételről
- Budapesti nemzetközi 7-es rögbi torna
(összefoglaló)
19.30 Mesetár
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Fradi volt, Fradi lesz...!?
(dokumentumfilm)
21.25 Tízparancsolat
(lengyel sorozat - 10/7.)
„Ne lopj!”
22.25 Tudósklub ’99

RTL Klub

6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Rajzfilm Klub (ismétlés)
9.55 Második csók
(francia sorozat, ismétlés)
10.25 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.50 Televásár
11.20 Országház
(heti magazin, ismétlés)
11.45 Felfedezőúton a Robinson család
(amerikai sorozat - 26.)
Elveszett paradicsom 2.
12.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
14.30 Rajzfilm Klub
- Nyomorultak - 26.
- Lili, a virágangyal - 42.
- Krokodilkommandó - 62.
(rajzfilmsorozatok)
15.40 Második csók
(francia sorozat - 8.)
16.10 Knight Rider
(amerikai sorozat - 59.)
17.00 Mire gondolok?
17.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 54.)
Rosszkor, rossz helyen
17.50 Mire gondolok?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 130.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 325-326.)
20.00 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai sci-fi sorozat - 9.)
Örvénylő veszedelem
20.55 Fehér Agyar
(amerikai kalandfilm)
22.45 Híradó - Időjárás
23.00 Ellen
(amerikai komédiasorozat - 13/1.)
23.25 Kész átverés
23.55 Pont hu
0.25 Fókusz (ismétlés)
0.45 Divatklip

TV2

5.50 Faluvilág
6.00 Reggeli kiadás
7.00 Jó reggelt, Magyarország!
9.00 tv2 Matiné
Blinky Bill; Boomer
10.00 Kedves nővérkék
(német kórházsorozat - 226.)
10.30 Kakuk!
(talkshow)
11.40 Esély
Sérült gyermek a családban
12.05 Mindent tudni akarok!
11.25 Közvetlen ajánlat
12.10 Plusz
(aktuális magazin)
12.35 A párizsi Notre Dame
(francia film)
14.25 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
15.20 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 432.)
15.50 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 194.)
16.35 Marimar
(mexikói sorozat - 63.)
17.00 Kassandra
(venezuelai sorozat - 63.)
17.50 Kaméleon
(amerikai bűnügyi sorozat)
18.45 Plusz
(aktuális magazin)
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Rex felügyelő
(német-osztrák krimisorozat)
Menekülés a halálba
20.50 Esküdt ellenségek
(amerikai akciósorozat)
21.45 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező; Közelkép; Sport; Időjárás
22.30 Az ötödik dimenzió
(amerikai misztikus filmsorozat)
23.05 Remington Steele
(amerikai akciófilm-sorozat)
24.00 Kuk@c
0.25 Premier
0.50 Vers éjfél után
Petőfi Sándor: Ivás közben
Elmondja: Bubik István

Duna TV

5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Közép-európai magazin
9.40 Heti hírmondó (ism.)
10.30 Régi híradók (ism.)
10.55 Botcsinálta papa
(német sorozat - 13/2.)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Tálentum (ismétlés)
12.50 Lakáskulcs (ismétlés)
13.20 Szellem a kísértetvárosban
(amerikai burleszkfilm)
13.35 Ami igaz, az igaz
13.50 Űrhajónk, a Föld
(francia sorozat, ism. - 23.)
14.00 Tarkabarka (ismétlés)
15.00 Tele-enciklopédia (86/11.)
15.15 Magyar történelmi arcképcsarnok - Bakócz Tamás
15.40 Lyukasóra
16.25 Póráz
16.55 A rettenthetetlen riporterek (34.)
17.20 Szimba, az oroszlánkirály
18.00 Híradó
18.20 Tükör
18.55 Trópusi hőség (55.)
19.45 Versek a szerelemről
19.55 Sarasate: Navarra
20.05 Hej, hej, helyesírás!
20.10 Héthatár
(magazin)
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Fórum
22.15 Elszállt egy hajó a szélben
(dokumentumfilm - 1.)
23.20 Hírek
23.35 Lóverseny

HBO


6.30 Kurt és Courtney - A  helyi Nirvana
8.10 Mindent a szerelemért
9.45 Az északi szél meséje
11.00 A sors kegyeltje
12.50 Mozimánia: Kaszkadőrparádé
13.45 Kapcsolat
16.15 Szupermanus
17.55 Mindent a szerelemért
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 Halálos küldetés
22.00 Pénz beszél
23.40 Feszültségben
1.15 Égimeszelés
2.55 Tánc az éjszakában
4.40 Nyerő páros

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia (40.)
10.00 Közvetlen ajánlat
11.10 Video Hits  No. 1
14.25 Sherlock Holmes (ism.)
15.20 Melrose Place (ismétlés)
17.05 Utazás Gasztronómiában (ism.)
17.35 Beverly Hills 90210 (39.)
18.30 Hír3
19.00 Murphy Brown (1.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 51.)
20.00 Matlock (15.)
20.50 K-2
(amerikai kalandfilm, 1990)
22.50 Anya csak egy van
(amerikai komédiasorozat - 21.)
23.20 Hír3 (ismétlés)
23.50 Foci a javából

MSat


7.00 Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.30 Kenan és Kel
11.00 Euréka vára
11.30 Allegra ablaka
12.00 Hé, Arnold!
12.30 Fecsegő tipegők
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Jaj, a szörnyek!
16.30 Rocko
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Ren és Stimpy show-műsora
19.00 Szúróláng
19.30 Hír-M
20.00 A világ legszebb asszonya
(olasz film)
22.15 A zsákmány
23.40 Hír-M (ism.)
0.10 Szúróláng (ism.)
1.10 Music Box

Szív TV


24.00 Music Box Classic
6.50 Tipp-top (ismétlés)
7.00 Bababörze
7.15 Music Box
16.15 Bababörze
16.30 A kaland bűvöletében
(amerikai sorozat, ismétlés - 5/1.)
17.30 Lesen
18.30 Cook kapitány
(amerikai kalandsorozat - 8/6.)
19.30 Könnyűzenei kirakat
20.00 Celeste
21.00 Rendőrkommandó
22.20 Cook kapitány
23.20 Music Box
0.10 Tipp-top
0.20 Music Box


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. június 13., vasárnap

Tv műsor - 1999. június 13. - Vasárnap

MTV 1

6.30 Gazdaképző
7.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.05 Kék egér
(magyar rajzfilmsorozat)
7.15 Pom-Pom meséi
(magyar rajzfilmsorozat)
7.25 Minimanók
(angol rajzfilmsorozat)
7.40 Bicsibocs kalandjai
(angol rajzfilmsorozat)
8.00 Zenegér
8.15 Vitéz László és a többiek
(bábjáték)
8.55 Kisokos
9.15 Ebéd
(tévéfilm, 1978)
10.00 Tévémagiszter
11.00 Zenebutik - Zenehíd
12.00 Hírek - Időjárás
12.10 Szerencsepercek
12.35 Orgonavirág...
Nóta-összeállítás
13.00 Gazdatévé
(magazinműsor gazdálkodóknak)
13.30 Divat 2000
14.00 Holdfénykeringő
(kanadai film)
15.35 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Tranzit
Közép-európai magazin
16.35 Helló, világ!
(turisztikai magazin)
17.20 PoliTour
Az MTV világjáró mozaikja
17.50 Teljes napfogyatkozás Magyarországon
18.00 A Hét
18.38 Híradó - Időjárás
18.50 TS
Forma-1 Kanadai Nagydíj
Közvetítés Montrealból
Riporter: Knézy Jenő
21.05 Hangszál(l)
Zenei vetélkedő sztárvendéggel
Műsorvezető: Szikora Róbert
21.30 Színházról színházra
Országos Kortárs Tánc- és Mozgásművészeti Találkozó
Összművészeti Fesztivál Veszprémből
23.00 Mustra
(mozgóképmagazin)
23.30 Törzsasztal
Értelmiségi klub a stúdióban
Betlen János műsora

MTV 2

7.00 Tudóra - felsőfok
A tudás és tudomány órái
9.25 Kánon
10.00 Cimbora óra
11.00 TS
Strandröplabda; Budapesti 7-es rögbi; Junior Birkózó Eb
13.00 Aranyfüst
avagy: Mit üzen a múlt?  (ismétlés)
15.00  Nyár,  Balaton, szerelem...
Majláth Jenő újabb nótái
15.30 Delta 2000 (ism.)
16.00 A piac
(tévéfilm, 1983)
17.25 Európai Utas
Velence
18.00 A Sipsirica
(magyar tévéfilm - 1., 1980)
19.00 Szívtipró gimi (140.)
19.45 Kérem a következőt!
(magyar rajzfilmsorozat - 39/37.)
Korrupció
20.00 A Hét - Híradó (ism.)
20.45 Nekem ne lenne hazám?
Világvédett falukép: Hollókő
21.00 Vegyes páros
(vígjáték)
A zalaegerszegi Hevesi Sándor Színház előadása, felvételről
22.00 Metronóm
Komolyzenei újság
22.30 Századfordító magyarok
Karig Sára műfordító
23.15 MM - László Gyula
23.20 Európa Te vagy (ism.)

RTL Klub

6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Szindbád fantasztikus utazásai
- A törpék új világa
- Hódító hódok
- Spirou és Fantasio
- Hé, Arnold!
- Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
Utána: Mire gondolok?
(játék)
11.05 Csőrre töltve
- Superman
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 22.)
12.00 Szeszélyes természet
David Attenborough természetfilm-sorozata - 10.
Túlélési fortélyok
Utána: Mire gondolok?
(játék)
13.00 Hírek
13.10 Linda
(magyar filmsorozat - 3.)
Oszkár tudja
14.15 Knight Rider
(amerikai sorozat - 58.)
15.10 Félreértett érzelmek
(amerikai vígjáték)
16.40 A világ legöregebb koszorúslánya
(amerikai vígjáték)
18.15 Kész átverés
(kandi kamera)
18.45 Híradó
19.05 Akták
(politikai és közéleti magazin)
Műsorvezető: Bárdos András
19.30 Vasárnapi kiadás
A Fókusz csapat kulturális magazinja
20.00 Szupermozi
Nico
(amerikai akciófilm)
21.45 Igaz történetek
Bűnös múlt
(amerikai film)
23.20 Híradó - Időjárás
23.35 Országház
0.05 Szeszélyes természet (ismétlés)
0.55 Akták (ismétlés)
1.20 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli gondolatok
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Dávid, a törpe
- Tesz-vesz város
- Rocky és Bakacsin
- Tabaluga
- Papp Ritával a Játékszigeten
- Kutyavilág
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Enigma - a szuperhős
- Kis boszorkányok
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Rock and roll lady
(amerikai vígjáték)
12.45 Lacikonyha
13.10 Világjárók
13.35 Széllovasok
(amerikai dokumentumfilm)
14.20 A hegyi doktor
(német sorozat)
15.10 A bűvész
(amerikai bűnügyi sorozat)
16.10 MacGyver
(amerikai bűnügyi sorozat)
Amikor elmosolyodik
17.05 A Szuper csapat
(amerikai kalandfilmsorozat)
18.05 Mission Impossible - Az akciócsoport
(angol akciófilm-sorozat)
19.00 Napló
Mérlegen a valóság Sváby Andrással
Közben: Tények
20.00 Közkívánatra
1. Szemfényvesztés
(amerikai krimi)
2. Várlak nálad vacsorára
(amerikai vígjáték)
3. Jó szomszédok
(amerikai vígjáték)
22.00 Knight Rider Team
(amerikai akciófilm-sorozat)
23.00 Gól!! Gól!! Gól!!
0.10 Üldöznek a nők
(vígjáték)
1.50 Vers éjfél után
József Attila: Altató
Elmondja: Básti Juli

Duna TV

5.30 Hírek
5.35 Váltó (ismétlés)
6.05 Protestáns világ (ismétlés)
6.20 Héthatár (ismétlés)
6.50 Postabontás (ismétlés)
7.15 A varázsvödör (34.)
7.25 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal - 23. (ism.)
7.55 Hej, hej, helyesírás! (ismétlés)
8.05 Miénk a tér (ismétlés)
9.10 A három kismalac
(amerikai animációs film)
10.25 A Habsburgok - Egy európai családtörténet
(osztrák dokumentumfilm-sorozat - 4/4.)
Népek börtöne és mentsvára - A dunai monarchia mint a kezdet és a vég
11.20 Forrásvidék
Honismereti magazin
Az Úr napja Budaörsön és keresztálhtás Siójuton
11.55 Vers
Karig Sára: Sarkövezet
12.00 Hírek
12.10 Helikon (ismétlés)
12.25 Szerencsés flótás
(magyar vígjáték, 1943) FF
13.50 Élő forrás
Katolikus műsor
14.20 Emlékképek - Régi híradók
14.50 Sportképek
17.00 Lakáskulcs
17.30 Mesefilmek
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó
19.00 Sportpercek
19.15 Eszmélés
(magyar film, 1984)
20.55 Stúdióbeszélgetés a korszakról
22.00 Maratoni koncert '99 - „Vox Humana”
Gála a Zeneakadémián
22.50 A jégmadár
(angol film, 1982)
0.05 Vers (ism.)
0.20 Lóverseny

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Szabadítsátok ki Willyt! 3.
(amerikai kalandfilm)
8.25 A Jönsson banda visszatér
(svéd kalandfilm)
10.05 Babar - Utazás a Holdra
(kanadai rajzfilm)
10.30 Egyről a kettőre
10.55 Jó barátok
11.20 Irány Colorado! 2.
(amerikai vígjáték)
13.15 Hollywoodi csemegék
Hollywoodi űrfilmek
13.40 Égiposta
(amerikai vígjáték)
15.30 Nekem 8
(amerikai vígjáték)
17.10 Barátnők
(amerikai film)
19.10 Melrose Place
20.00 Bean - Az igazi katasztrófafilm
(brit vígjáték)
21.30 Pengeélen
(amerikai filmdráma)
23.50 Váltságdíj
(amerikai thriller)
1.50 Frankenstein
(amerikai horror)
3.45 Barátnők
(amerikai film)
5.45 Sztárközelben: Robin Williams

TV3


6.50 Nap-kelte
Közéleti információs magazin
10.05 Nap-kelte extra
10.40 Utazás Gasztronómiában
11.10 Jövőnéző
Iránytű a jövőbe
11.40 A rejtelmes sziget
(amerikai kalandfilmsorozat - 18.)
12.10 Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai
(amerikai kalandfilmsorozat - 4.)
13.05 Flipper, a delfin
(amerikai kalandfilmsorozat - 14.)
14.00 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 20.)
14.50 Az Angyal
(brit sorozat - 28.)
A Gadic-gyűjtemény
15.45 Sherlock Holmes
(brit sorozat - 28.)
16.45 Melrose Place
(amerikai sorozat - 118-119.)
18.30 Hír3
19.00 Roseanne
(amerikai vígjátéksorozat - 14.)
Apák napja
19.25 MASH
(amerikai vígjátéksorozat - 10.)
19.55 A kulcsember
(amerikai sorozat - 8.)
Szeret, nem szeret
20.50 Végtelen határok
(amerikai sorozat - 37.)
21.35 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 71.)
22.05 Jövőnéző (ism.)
22.35 Eleven (ism.)
23.15 Foci a javából
Spanyol bajnokság
23.45 Video Hits No. 1

MSat


7.00 Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30 Rocko
8.00 Jaj, a szörnyek!
8.30 Peter és kis Pete
9.00 KaBlam!
9.30 Ren és Stimpy showműsora
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Kenan és Kel
11.30 Hódító hódok
12.00 Rocko
12.30 Jaj, a szörnyek!
13.00 Fecsegő tipegők
13.30 Sok hűhó
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 KaBlam!
15.30 Global Guts
16.00 Sok hűhó
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hódító hódok
17.30 Allen Strange utazása
18.00 Kenan és Kel
18.30 Clarissa
19.00 Magasfeszültség
19.30 Hír-M
Közéleti híradó
20.00 Csoda a farkasokkal
(francia kalandfilm)
22.00 Herkules
(olasz kalandfilm)
24.00 Hír-M (ism.)
0.30 Magasfeszültség (ism.)
1.00 A párizsi Lido

Szív TV


14.00 Tükörben
14.30 Florida, Kalifornia
15.00 New York és Niagara
15.30 Szicília
(ismeretterjesztő film)
16.30 Ringen belül
17.30 Élet és design
18.00 Japán
18.30 Hívd Andreát!
19.00 A kaland bűvöletében - 5.
20.00 A viharhegy óriása
(amerikai film)
21.35 Tükörben
22.05 Egy páholyban Benkő Dániellel
22.25 Cook kapitány - 5.

ATV


24.00 Képes magazin
18.00 Műsorajánlat
18.05 Csillagszem
19.20 Nagy-Britannia belülről
20.00 Hazudozni Amerikában
(amerikai film)
22.00 A sebesség túlélői
(amerikai dokumentumfilm)
23.00 UK Today
(brit dokumentumfilm)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. június 12., szombat

Tv műsor - 1999. június 12. - Szombat

MTV 1

6.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
8.00 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.30 Jó reggelt adj, Istenem!
8.40-10.55 Útipoggyász
Filmek, sorsok, viták kamaszoknak
8.40 A tyúkól
(finn rajzfilmsorozat - 6/4.)
8.45 Pásztortűz
A Szent Anna-tó legendája 1. (ism.)
9.00 Útravaló
9.35 Ki tud róluk?
Rick Nóra és dr. Hatiasvili Nodar filmje
10.30 Tizenhat
(svéd sorozat - 8/2.)
11.05 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat - 33/15.)
Ivy mérge (ism.)
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 Euro-percek
12.15 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/63.)
Vérségi kötelék
13.05 Válaszolunk...
a nézők telefonjaira
13.15 Pillangósziget
(ausztrál sorozat - 24-25.)
Az erős ember
Vészhelyzet a zátonyon
14.10 Az ismeretlen Hitchcock
A gyilkos
(angol bűnügyi film, 1930)
16.00 Delta 2000
Tudományos híradó
16.30 Ki marad a végén?
Játékmester Rózsa György
17.00 TS
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
18.50 Teljes napfogyatkozás Magyarországon
19.00 Lottóshow
19.20 Európai időjárási körkép
19.25 Heti ajánló
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szeszélyes évszakok
Szórakoztató magazin
Műsorvezető: Antal Imre
21.00 A macska
(német film, 1987)
22.50 Kenó
23.00 TS
Forma-1 Kanadai Nagydíj
Időmérő edzés
Közvetítés Montrealból, felvételről

MTV 2

6.00 Aranyfüst
avagy: Mit üzen a múlt?
8.00 Gazdatévé
9.00 Aktuális (ismétlés)
9.30 Európa ablak
Ismétlések angol felirattal
11.30 Bocsoda
11.50 Zenegér
Huzella Péterrel
12.00 hANGOL-ka
Angol nyelvlecke
12.15 Bolondok bálja
Tévéjáték (1984)
13.35 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata - 41. (ism.)
14.00 A természet enciklopédiája
Tudományos ismeretterjesztő magazin (ism.)
14.45 Csillaglánc
30 éve Tolcsvay Bélával
15.15 Triangulum
Az Őrség és vidéke
15.45 ...az én váram...
Osskó Judit műsora
16.15 A bomlás virágai
Az Osztrák-Magyar Monarchia szóban, képben, zenében (13/5.)
17.00 A Bob hercegtől a Mágnás Miskáig
Operett-seregszemle a Budapesti Tavaszi Fesztiválon - 1.
17.30 Közelkép
Válogatás a Budapesti Körzeti Stúdió magazinjaiból
18.00 Cirka-firka
Animációs folyókép
18.30 Dharma és Greg, avagy kettőn áll a vásár (23/11.)
Kondenzált Dharma
19.00 Rosszcsont kalandjai (50/9.)
Ássuk elő a múltat!
19.30 Mesetár
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Újra Nyitott könyv
Mándy Iván: Lány az uszodából
21.10 Vízi zsaruk (46.)
Élve vagy halva
22.00 Táncgála
22.55 Publikum (ism.)

RTL Klub

6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
- Szindbád fantasztikus utazásai
- A törpék új világa
- Hódító hódok
- Spirou és Fantasio
- Hé, Arnold!
- Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
Utána: Mire gondolok?
(játék)
11.05 Csőrre töltve
- Szilveszter és Csőrike kalandjai
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 21.)
12.00 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
Utána: Mire gondolok?
(játék)
12.50 RTL Klub Road Show
Székesfehérváron
13.00 Hírek
13.10 Kedvenc magazin
(kisállattartók magazinja)
13.40 Kaland Mexikóban
(amerikai western)
15.25 Visszatérés
(amerikai film)
17.05 Kung-fu
(amerikai sorozat - 27.)
17.55 Mortal Kombat Conquest
(amerikai akciófilm-sorozat - 9.)
Quan Chi színre lép
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.30 Galla-mappa
20.00 Szupermozi
Sárkányikrek
(hongkongi akcióvígjáték)
21.45 Rémálom az Elm utcában 2.
(amerikai horror)
Freddy bosszúja
23.10 Híradó - Időjárás
23.25 Nikita, a bérgyilkosnő
(amerikai sorozat - 16.)
Az összekötő
0.15 Fókusz plusz (ismétlés)
0.40 Divatklip

TV2

6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Dávid, a törpe
- Tesz-vesz város
- Rocky és Bakacsin
- Urmel
- Sandokan
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.25 Az ifjú Superman kalandjai
(amerikai kalandfilmsorozat)
9.50 Egy úr az űrből
(amerikai vígjátéksorozat)
10.15 Gimidili
(amerikai ifjúsági vígjátéksorozat)
10.40 Madison
(kanadai ifjúsági sorozat)
11.10 Partytévé
Zene, film, sztárok, receptek - csak fiataloknak
12.05 Slágerlista
12.35 Elvis, a király
Acapulcói kaland
(amerikai vígjáték)
14.15 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
15.05 El Dorado
(amerikai western)
17.20 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
Herkules és az amazonok
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Keresztapa 3.
(amerikai gengszterfilm)
22.50 Mata Hari
(magyar-amerikai erotikus kémfilm)
0.30 Csak a szerelem számít
(francia erotikus film)

Duna TV

5.30 Hírek
5.35 Gazdakör (ism.)
6.05 Régiók (ism.)
6.35 Szegletkő (ism.)
7.05 Hírek; Reggeli muzsika
7.20 Összkép (ism.)
7.50 Tesz-vesz város
8.15 Hej, hej, helyesírás! (ismétlés)
8.30 Nyelvőrző (ismétlés)
8.45 Csillagjel
9.15 Magyar történelmi arcképcsarnok
Bakócz Tamás
9.30 Zengő ábécé
9.40 Ami igaz, az igaz
10.00 Tarkabarka
11.00 Három út egyetlen ember emlékére
(francia ismeretterjesztő film)
11.55 Vers
Nagy László: Ház
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Protestáns világ
12.35 Postabontás
12.50 Muzsika-szó
13.20 Anziksz
Esztergom - Bazilika
13.40 Kalózok szigete
(ausztrál film, 1990)
15.20 Az első lépések
(brit filmetűd)
Az elefántcsalád
15.25 Néhány perc Latabár Kálmánnal
(sorozat - 9/8.)
A gyáva
15.50 Egyszer volt... a különc
Edward James: az álmok építőmestere
(angol dokumentumfilm, 1995)
16.50 Kedves
Nőkről nőknek
17.25 Rupert maci
18.00 Híradó
18.20 Tálentum
Baránszky László, költő, író, műfordító
18.55 Új sorozat!
A bírónő dossziéi
(francia tévéfilm - 6/1.)
A Francoise Muller-ügy
20.25 Tengeri történetek
(magyar ismeretterjesztő film - 2/1.)
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Itt a gyilkos, hol a gyilkos
(lengyel film, 1996)
23.25 Hírek
23.35 Vers (ism.)
23.40 Az éjszaka filmje
Túl az Óperencián
(izraeli film, 1991)

HBO


6.30 Pandakaland Kínában
(amerikai kalandfilm)
7.55 A rettenthetetlen hiéna
(hongkongi akciófilm)
9.30 Az üstökös éve
(amerikai vígjáték)
11.00 Melrose Place
11.45 Love Jones
(amerikai film)
13.35 Jöttünk, láttunk, visszamennénk
(francia vígjáték)
15.25 Az elnök különgépe
(amerikai akciófilm)
17.25 A Jönsson banda visszatér
(svéd kalandfilm)
19.05 Egyről a kettőre
(amerikai sorozat)
19.30 Jó barátok
(amerikai sorozat)
20.00 Sabrina
(amerikai vígjáték)
22.10 Mennyi? 30!
(kabaré-show)
22.45 Halálkanyar
(amerikai thriller)
0.45 Vágy
(amerikai film)
2.30 Kölcsönkenyér visszajár
(amerikai krimi)
4.10 Sabrina
(amerikai vígjáték)

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.55 72 óra
11.25 A rejtelmes sziget
(amerikai sorozat - 16-17.)
12.30 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai kalandfilmsorozat - 3.)
13.20 Flipper, a delfin
(amerikai kalandfilmsorozat - 13.)
14.10 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 19.)
A harcos hagyatéka
15.00 Denver, az utolsó dinoszaurusz
(amerikai rajzfilmsorozat - 1.)
15.55 Az ezüst kiscsikó
(amerikai rajzfilmsorozat - 1.)
Wombat, a megmentő
16.20 A hóbortos Twist család
(ausztrál sorozat - 2.)
16.45 Beverly Hills 90210
(amerikai ifjúsági sorozat - 151-152.)
18.30 Hír3
19.00 Roseanne
(amerikai vígjátéksorozat - 13.)
19.20 MASH
(amerikai vígjátéksorozat)
19.55 A kulcsember
(amerikai kalandfilmsorozat - 7.)
20.50 Végtelen határok
(amerikai sorozat - 36.)
21.35 Aljas utcák
(amerikai gengszterfilm, 1973)
23.40 Eleven (ismétlés)
0.20 Video Hits No. 1

MSat


7.00 Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30 Rocko
8.00 Jaj, a szörnyek!
8.30 Pete és kis Pete
9.00 KaBlam!
9.30 Ren és Stimpy showműsora
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Pete és kis Pete
11.30 Fecsegő tipegők
12.00 Rocko
12.30 Jaj, a szörnyek!
13.00 Hé, Arnold!
13.30 Kenan és Kel
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 Hódító hódok
15.30 Global Guts
16.00 Sok hűhó
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Allen Strange utazása
18.00 Kenan és Kel
18.30 Pete és kis Pete
19.00 Ugródeszka
19.30 Hír-M
20.00 Vahur
20.30 Úrilány szobát keres
(magyar vígjáték)
21.55 Don Juan, ha nő lett volna
(francia vígjáték)
23.25 Hír-M (ism.)
23.55 Vahur (ism.)
0.25 Ugródeszka (ism.)

Szív TV


14.30 Virtuózok
15.30 Róma, Vatikán
16.00 Sevilla
16.30 A kaland bűvöletében (5/4.)
17.00 Marokkó
17.30 Kanada
18.00 Ügyvédelem
18.30 A 21. század sportjai
19.00 Hívd Andreát!
19.30 Spanyolország
20.00 Celeste - 162.
21.00 Törvényszegő rendőrök
(amerikai akciófilm)
22.30 Cook kapitány (8/4.)

ATV


24.00 Képes magazin
19.00 Műsorismertetés, hírek, ATV-stúdió
19.10 ATV-külőnjárat
19.40 Különleges sportok
20.00 Aeromagazin
20.30 Nyírfaliget
Lengyel film
22.30 És mégis igazak a táltosmesék


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. június 11., péntek

Tv műsor - 1999. június 11. - Péntek

MTV 1

5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 201/180.)
9.25 Az elveszett levél
(francia-ausztrál-olasz tévéfilm - 1987, ism.)
10.55 Mecénás
(kulturális műsor)
11.30 A homok titkai
(brazil sorozat - 180/32., ism.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.30 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia tévéfilmsorozat - 65/10.)
A fenyegetés (ism.)
13.25 A nyakék románca
(francia-olasz sorozat - 14/9., ism.)
14.20 Kincsestár
Műsorvezető: Radványi Dorottya
16.00 Körzeti magazin
A szombathelyi körzeti stúdió műsora
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
Közhasznú információk
17.45 Körzeti híradók
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltató műsor
Műsorvezető: Nagy György
18.50 Teljes napfogyatkozás Magyarországon
19.00 A levegőóceán titkai
(amerikai sorozat - 13/8.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A vágyak földje
(francia sorozat - 16/7.)
21.00 A hóbortos nagybácsi
(olasz film, 1982)
22.45 Hírek
22.50 Aktuális
23.10 Kenó
23.15 Amíg még élünk
(angol sorozat - 4.)
Szex, hazugságok és joghurtos müzli (ism.)
23.55 Képújság

MTV 2

5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.05 Aktuális (ism.)
9.30 Kincsestár (ism.)
11.00 Gyermekbarát (ism.)
12.00 Szomszédok
281. fejezet (1998, ism.)
12.35 Híradó - Időjárás
13.00 Tévémagiszter - repríz
A közművelődési hetilap adásaiból
14.00 Johann Sebastian Bach
(sorozat - 4/4.)
A csillagok rendje (1985)
15.30 Délutáni mozi
Bor és hatalom
(katalán tévéfilmsorozat - 201/100-102., ism.)
17.00 Tánczenei koktél
A Hungária együttes felvételeiből
17.25 A bizonyítvány
(francia film)
19.00 Dharma és Greg, avagy kettőn áll a vásár
(amerikai tévéfilmsorozat, 23/10.)
Hé, ez az én papám! (ism.)
19.30 Mesetár
- Frakk, a macskák réme
A betegápoló
- Égből pottyant mesék
Lopelló és Hozirisz
- Zenélő gyermekkezek
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Magyarország 2000
Királyvárosok
Mezey Emőke műsora
21.00 Magyar Ház
Palackposta
Üzenet a határon túli magyar televíziós műhelyektől
21.30 A Skorpió megeszi az Ikreket reggelire
(magyar film, 1991)
23.00 Mélyvíz

RTL Klub

6.05 Lili, a virágangyal
(japán rajzfilmsorozat - 40., ism.)
6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub
9.10 Második csók
(francia sorozat, ismétlés)
9.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.05 Renegade - A fejvadász (ismétlés)
10.50 Televásár
11.15 Bibliai kalandok
11.45 Felfedezőúton a Robinson család
(amerikai sorozat - 25.)
Elveszett paradicsom
12.10 Esmeralda (ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
14.30 Rajzfilm Klub
- Nyomorultak - 25.
- Lili, a virágangyal - 41.
- Krokodilkommandó - 61.
15.40 Második csók
(francia sorozat - 7.)
Üzenet az éteren át
16.10 Knight Rider
(amerikai sorozat - 57.)
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 53.)
A dzsigoló
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 129.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(sorozat - 323-324.)
20.00 Koóstoló
Koós János show-műsora
21.30 Híradó - Időjárás
21.45 Életveszélyben
Hétköznapi hősök
22.45 RTL Night Klub
Benne: Gyilkos gondolat
(amerikai thriller)
0.20 Erotikus fantáziák
(amerikai erotikus filmsorozat)
0.50 Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
1.15 Fókusz (ismétlés)
1.35 Divatklip

TV2

5.50 Faluvilág
6.00 Reggeli kiadás
7.00 Jó reggelt, Magyarország!
Színes hírmagazin
Műsorvezető: Szilágyi János
9.00 Pufóka
(belga rajzfilm)
9.30 Privát kopó
(magyar krimisorozat, ism.)
10.30 Kakuk
(talkshow)
11.00 Premier
11.30 Mindent tudni akarok!
11.35 Közvetlen ajánlat
12.15 Plusz
(aktuális magazin)
12.45 Mozidélután
A sors keze - avagy Hector története
(olasz film)
14.25 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 163.)
15.20 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 431.)
15.50 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 194.)
16.35 Marimar
(mexikói sorozat - 62.)
17.00 Kassandra
(venezuelai sorozat - 62.)
17.50 Kaméleon
(amerikai bűnügyi sorozat)
18.45 Plussz
(aktuális magazin)
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Nyár esti dáridó
Igazi nyári sláger- és kabaréparádé Lajcsival, hazai és világsztárokkal
21.45 Jó estét, Magyarország!
22.30 Szeszélyes éjszakák
Férfiálmok autókról, motorokról, sportról, akciókról, nőkről, koktélokról...
- Szerelmem
(francia thriller)
0.15 Playboy-show

Duna TV

5.30 Virradóra
Benne: 5.30-tól félóránként hírműsor
9.00 Reggeli muzsika
9.15 Váltó (ismétlés)
9.45 Mű-Terem-Tés (ismétlés)
10.15 Mozidélelőtt
Fügefalevél
(magyar film, 1966 - FF - ism.)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
Angoli Borbála (népballada)
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Albert mondja, a természet jobban tudja
(ismeretterjesztő sorozat)
Mennyit ér egy madár?
12.45 Benjamin és a legendás macskapár
(német animációs film)
13.35 Erebus expedíció
(francia kisfilm)
A vulkán
14.10 Kutyaportrék
A westie
14.55 Tudni akarom!
A vonat
15.00 Teleenciklopédia (86/10.)
A légi közlekedés
15.20 Pop-sa-rock
15.50 A rettenthetetlen riporterek (52/33.)
Az áhított Ferrari
16.20 Miénk a tér
Fiatalok órája
17.25 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal (23.)
18.00 Híradó
18.20 Összkép
18.55 Botcsinálta papa (13/2.)
A hangverseny
19.45 Budapest retró
Magyar filmetűd (A pesti autó)
20.05 Hej, hej, helyesírás!
20.10 Közép-európai magazin
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 A Nikolai-templom
(német film, 1995)
23.55 Hírek
0.05 Vers (ism.)
0.10 Az éjszaka filmje
Alice, édes Alice!
(amerikai film, 1976)
1.55 Lóverseny

HBO


6.30 Sztárközelben
7.00 Melrose Place
7.50 A zsaru családja 1.
(amerikai film)
9.20 Karácsonyi manók
(amerikai rajzfilm)
10.15 Távol, ahol az elefántok...
(amerikai kalandfilm)
12.00 A Beverly Hills-i nindzsa
(amerikai vígjáték)
13.30 Egyik kopó, másik eb
(amerikai vígjáték)
15.10 A Notre Dame-i toronyőr
(amerikai film)
16.50 Babar választása
(kanadai rajzfilm)
17.15 Egyről a kettőre
17.40 Jó barátok
18.05 Frida
(norvég kalandfilm)
20.00 Majomszeretet
(amerikai film)
21.25 Mozi! Mozi! Mozi!
21.55 Feszültségben
(amerikai akciófilm)
23.30 Bűnös szándék
(amerikai thriller)
1.25 A graffiti királya
(amerikai film)
3.10 Kaliforniai álom
(amerikai vígjáték)
4.45 A hajsza
(amerikai akciófilm)

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia
(amerikai sorozat - 39.)
10.00 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
12.45 Video Hits No. 1
16.55 Eleven
(könnyűzenei toplista)
17.35 Beverly Hills 90210
(amerikai ifjúsági sorozat - 38.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család (50.)
Az est szépe 1.
19.30 Egy rém rendes család (265.)
Szex a könyvtárban
20.00 Walker, a texasi kopó
(amerikai akciófilm-sorozat - 41.)
A tigris szeme
20.50 Halálos riválisok
(amerikai akciófilm, 1993)
22.45 Anya csak egy van
(amerikai vígjátéksorozat - 20.)
23.10 Hír3 (ism.)
23.40 Video Hits No. 1

MSat


0.55 Music Box
Kívánságműsor
Közben: 7.00 Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Kenan és Kel
11.00 Euréka vára
11.30 Allegra ablaka
12.00 Hé, Arnold!
12.30 Fecsegő tipegők
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Jaj, a szörnyek!
16.30 Rocko
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Ren és Stimpy show-műsora
19.00 Rocktükör
19.30 Hír-M
20.00 A gyalogjáró
(amerikai film)
21.35 Végre!
(magyar vígjáték)
22.55 Hír-M (ism.)
23.25 Rocktükör (ism.)
0.55 Music Box

Szív TV


6.50 Tipp-top (ismétlés)
7.00 Információs magazin
7.15 Music Box
16.15 Információs magazin
16.30 Kenya, Tunézia
17.00 Izrael
17.30 Blendemagazin
18.00 Párizs
18.30 Fradi-szív (ismétlés)
19.00 Művészmagazin
19.30 Divat-láz
20.00 Celeste (ismétlés)
21.00 A sikátor igazsága
(amerikai akciófilm)
22.30 Cook kapitány
(amerikai sorozat - 8/3.)
23.30 Music Box
0.10 Tipp-top

ATV


24.00 Képes magazin
18.00 Műsorismertetés
18.03 Action Man - 19.
18.30 Nagy-Britannia
19.10 Action Man - 18. (ism.)
19.40 Klippercek
20.00 Az anyakönyv-vezető nem válik
22.00 ATV-különjárat
22.30 Érdekességek a nagyvilágból
23.00 Beszéljünk „Róna” egy Picit!


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. június 10., csütörtök

Tv műsor - 1999. június 10. - Csütörtök

MTV 1

5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 201/184.)
9.30 Sittre vágyva
(angol vígjáték, 1979 - ism.)
11.00 Thalassa - A tenger magazinja
(sorozat - 1.)
Hangulatjelentés egy görög szigetről (ism.)
11.30 A homok titkai
(brazil sorozat - 180/31. - ism.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.30 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/9.)
Válságos állapot (ism.)
13.25 Együtt
Benne: Alpok-Duna-Adria; Velünk élő kisebbségek
14.25 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/41. - ism.)
15.20 Kincsestár
Műsorvezető: Győrffy Miklós
16.55 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 170/134. - ism.)
17.45 Körzeti híradók
18.00 Útmutató
Csodák és káprázatok
18.25 Kérem a következőt!
(rajzfilmsorozat - 12/4.)
Krokodilkönnyek (ism.)
18.40 Teljes napfogyatkozás Magyarországon
18.50 A bestia
(brazil sorozat - 240/204.)
19.15 Gyerekeknek!
Mackó apó meséi
(angol bábfilmsorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Kisváros
Ökölharc a rádióban
20.30 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
Játékmester: Rózsa György
21.00 Bűnözők arcképcsarnoka
(dokumentumfilm-sorozat - 5/3.)
John Dillinger
21.45 Negyvenhat VOLT
Hírek a múltból
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 MM
22.35 Az ismeretlen Hitchcock
Zsarolás
(angol bűnügyi film, 1929)
24.00 Képújság

MTV 2

5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
Reggeli információs műsor
9.05 Aktuális (ismétlés)
9.30 Kincsestár
Szórakoztató válogatás az archívumból (ism.)
11.00 Gyermekbarát
Tanoda (ism.)
12.00 Szomszédok
280. fejezet (1998, ism.)
12.35 Híradó - Időjárás
13.00 Tévémagiszter - repríz
A közművelődési hetilap adásaiból
14.00 TS
Magyarország-Szlovákia
(labdarúgó Eb-selejtező)
15.35 Délutáni mozi
Bor és hatalom (ism.)
(katalán tévéfilmsorozat, 201/97-99. - ism.)
17.00 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin (ism.)
17.25 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin (ism.)
17.55 T.I.R.
(olasz-magyar sorozat)
Aki megáll, elveszett
19.00 Gazdit keresünk
Kudlik Júlia műsora
19.30 Mesetár
- Magyar népmesék
A kis gömböc
- Állatolimpia
- A kis csacsi kalandjai
- Mirr-Murr, a kandúr
Tánc és illemiskola
- Vízipók - Csodapók
Az új háló
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Tetovált paradicsom (5/5.)
Marquesas-szigetek, Nuku Hiva
(A június 3-án elmaradt műsor)
21.05 Szenzáció
(kanadai tévéfilmsorozat - 26/15.)
21.55 Arcok, harcok
Beszélgetés Melocco Miklóssal (ism.)
22.30 Mélyvíz

RTL Klub

6.05 Lili, a virágangyal - 39. (ism.)
6.30 Reggeli
Jókedvű ébredés
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Második csók
(francia sorozat, ismétlés)
9.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.50 Televásár
11.15 Pont hu (ismétlés)
11.45 Felfedezőúton a Robinson család
(amerikai sorozat - 24.)
Tiltott szerelem 3.
12.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
14.30 Rajzfilm Klub
- Nyomorultak - 24.
- Lili, a virágangyal - 40.
- Krokodilkommandó - 60.
15.40 Második csók
(francia sorozat - 6.)
Kétségek között
16.10 Knight Rider
(amerikai sorozat - 56.)
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 52.)
Mint a villám
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 128.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
Közszolgálati magazin
19.30 Barátok közt
(sorozat - 321-322.)
20.00 Csíííz
A világ legnagyobb bakijai és legviccesebb hírei
21.00 Az igazságosztó
(amerikai akciófilm-sorozat - 5.)
Korrupció
21.50 Híradó - Időjárás
22.05 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja
Műsorvezető: Szellő István
23.05 Borzongás Hitchcock módra
A tévedés áldozata
(amerikai krimi)
0.55 Fókusz (ismétlés)
1.15 Divatklip

TV2

5.50 Faluvilág
6.00 Reggeli kiadás
7.00 Jó reggelt, Magyarország!
Műsorvezető: Nika György
9.00 Pufóka
(belga rajzfilmsorozat)
9.30 Kedves nővérkék
(német kórházsorozat - 225-226.)
10.20 Kakuk
(talkshow)
10.50 Follow me
(angol nyelvlecke)
11.20 Mindent tudni akarok!
(játék)
11.25 Közvetlen ajánlat
12.05 Plusz
(aktuális magazin)
12.35 Mozidélután
Tízmillió dollár a tét
(amerikai gengszterfilm)
14.25 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 162.)
15.20 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 430.)
15.50 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 192.)
16.35 Marimar
(mexikói sorozat - 61.)
17.00 Kassandra
(venezuelai sorozat - 61.)
17.50 Kaméleon
(amerikai bűnügyi filmsorozat)
18.45 Plusz
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Forró nyomon
Megoldások magazinja Máté Krisztinával
20.50 Baywatch - Forró éjszakák
(amerikai-német akciófilmsorozat)
Randevú
21.45 Jó estét, Magyarország!
22.30 Forrongó világ
(amerikai film)
Hatalom és rettegés
23.55 Privát Kopó
(magyar krimisorozat - 2.)
0.55 Vers éjfél után
Galambosi László: Szerenád
Elmondja: Sólyom Kati

Duna TV

5.30 Virradóra
Benne: 5.30-tól félóránként hírműsor
9.00 Reggeli muzsika
9.15 Régiók (ismétlés)
9.45 A Zene Arcai (ismétlés)
10.15 Bébiszitterek
(magyar dokumentumfilm, 1997)
11.10 Külvárosi rendelő
(kanadai sorozat - 12/2.)
11.55 Vers
Áprily Lajos: Tavasz a házsongárdi temetőben
12.00 Lapszemle - Hírek
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Fizessen, nagysád!
(magyar film - 1937, ism.)
13.45 Az ezredvég építészete
(német sorozat, ism. - 5/5.)
Tokió
14.45 Kelet-Európa kolostorai
(holland sorozat - 13/11.)
Pannonhalma
15.10 Teleenciklopédia
86/9. rész: Személy- és áruszállítás
15.35 Katedra nélkül
Olvasónapló
- Aranyásók Alaszkában
(francia-kanadai tévéfilmsorozat - 4/4.)
A főtelér
17.10 Nyelvőrző
Nyelv-szöveg-játék
17.25 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Alpok-Adria fesztivál
Suzie Washington
(osztrák film, 1998)
19.45 Különleges múzeumok
Az EMI-Electrola gyűjtemény
20.05 Hej, hej, helyesírás!
20.10 Váltó
(gazdasági magazin)
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.25 Sportpercek
21.40 Mű-Terem-Tés
Képzőművészeti folyóirat
22.10 Tükörálom
(portréfilm Baranyay András grafikusművészről)
22.40 Katicabogár, katicabogár
(angol film, 1994)
0.20 Hírek
0.30 Vers (ism.)

HBO


6.30 Sztárközelben: Anthony Hopkins
7.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
7.25 Percy, a parkőr
(brit rajzfilm)
7.55 Egy híján túsz
(amerikai vígjáték)
9.35 Kína-szindróma
(amerikai thriller)
11.35 I. Q. - A szerelem relatív
(amerikai vígjáték)
13.15 Angie
(amerikai vígjáték)
15.05 Jelenetek egy áruházból
(amerikai vígjáték)
16.35 Kobak-keringő
(amerikai vígjáték)
18.10 Raszputyin
(amerikai történelmi film)
20.00 Életveszélyben
(amerikai thriller)
21.30 A végzet hollywoodi asszonyai
Jodie Foster
22.00 Melrose Place
(amerikai sorozat)
22.45 Beverly Hills-i zsaru 3.
(amerikai vígjáték)
0.30 Ez az életem
(amerikai vígjáték)
2.15 A cigányok ideje
(jugoszláv film)
4.40 Hirtelen pokol
(amerikai thriller)

TV3


6.00 Nap-kelte
9.15 Dinasztia
(amerikai sorozat - 38.)
12.10 Video Hits No. 1
16.20 72 óra
(ajánlóműsor)
16.50 Rablóból pandúr
(amerikai sorozat - 14., ismétlés)
17.35 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 37.)
Őrült szerelem
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 49.)
A ház, amelynek lába kélt
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 264.)
Mindenkinek meg van az ára
20.00 Csillagkapu
(amerikai sci-fi sorozat - 7.)
A Nox
20.50 Földönkívüli zsaru
(amerikai sci-fi akciófilm, 1988)
22.30 Anya csak egy van (19.)
22.55 Hír3 (ismétlés)
23.25 72 óra (ismétlés)

MSat


1.25 Music Box
Kívánságműsor
Közben: 7.00 Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Sok hűhó
11.00 Euréka vára
11.30 Allegra ablaka
12.00 Hé, Arnold!
12.30 Fecsegő tipegők
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Jaj, a szörnyek!
16.30 Rocko
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Kenan és Kel
18.30 KaBlam!
19.00 Kapásjelző
(horgászmagazin)
19.30 Hír-M
20.00 Süt a nap
(magyar vígjáték)
21.20 A holdfény ékszerészei
(francia film)
22.55 Hír-M (ism.)
23.25 Kapásjelző (ism.)
0.55 Music Box

Szív TV


7.00 Információs magazin
7.15 Music Box
16.00 Információs magazin
16.15 Agrármagazin (ism.)
16.30 Ibiza
17.00 Izland
17.30 Lesen (ism.)
18.30 Országjáró kamera
19.00 Korfu
19.25 Kanári-szigetek
20.00 Rendőrkommandó
(amerikai akciófilm)
21.25 A kaland bűvöletében - 3.
22.25 Cook kapitány - 2.

ATV


24.00 Képes magazin
19.00 Műsorismertetés, hírek, időjárás, ATV-stúdió
19.10 Klippercek
19.15 Indaba - 13.
20.00 Univerziók
21.00 Derrick
22.00 Sztárok és sztorik
Süli Ferenc műsora
23.00 Valóságos csodák
Szappanos Kriszta műsora


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek