1999. május 31., hétfő

Tv műsor - 1999. május 31. - Hétfő

MTV 1


5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 201/176.)
9.30 Senki nem tér vissza
(magyar-olasz-francia sorozat - 4/1.)
11.05 Popzenei válogatás
Az elmúlt évek slágereiből
11.30 A homok titkai
(brazil sorozat - 180/23.)
12.00 Déli harangszó
Híradó - Időjárás
12.30 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/1.)
Eladó plázs
13.25 Cigány Magazin
13.50 Domovina
(szlovák nyelvű magazin)
14.15 Érettségi ’99
Érettségi tételek magyar nyelv- és irodalomból
14.30 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/35.)
15.25 Kincsestár
16.55 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 170/129.)
17.45 Körzeti híradók
18.00 Gyorssegély
18.10 Új Reflektor Magazin
18.40 Teljes napfogyatkozás Magyarországon
18.50 A bestia
(brazil sorozat - 240/197.)
19.15 Vackor az I/b-ben
(rajzfilmsorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A bírónő
(francia tévéfilm)
Tánc a halállal
21.40 Tinédzserparty - nem csak fiataloknak
22.05 Hírek
22.10 Aktuális
22.30 Kenó
22.35 Szabad verseny
23.10 Amíg még élünk
(angol sorozat - 32/1.)
Így jöttünk össze (ism.)
23.50 Képújság

MTV 2

6.00 Szabadság tér
9.00 Zóna
(riportmagazin, ism.)
9.30 Kincsestár
11.00 Gyermekbarát
Tanoda plusz
12.00 Szomszédok
(teleregény - 272., ism.)
12.35 Híradó - Időjárás
13.00 Tévémagiszter
14.00 A trónörökös
Az MTV, az ORF és a Bayerischer Rundfunk közös filmje (1989)
15.45 Parlamenti napló
16.35 „Nekem e táj...”
17.30 TS
Női kézilabda Magyar Kupa negyeddöntő
19.30 Mesetár
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Nádudvari krónika 1988-1998
Sorsok, választások, változások - 2/1.
21.50 Tízparancsolat
(lengyel sorozat - 10/5.)
„Ne ölj!”
22.50 Tudósklub '99

RTL Klub


6.05 Lili, a virágangyal (ism.)
6.30 Reggeli
Jókedvű ébredés
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
9.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.50 Televásár
11.15 Országház
(heti magazin, ismétlés)
11.45 Felfedezőúton a Robinson család
(amerikai sorozat - 16.)
12.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
(popmagazin)
14.30 Rajzfilmklub
- Nyomorultak
(francia rajzfilmsorozat - 16.)
- Lili, a  virágangyal
(japán rajzfilmsorozat - 32.)
- Krokodil kommandó
(francia rajzfilmsorozat - 52.)
15.40 Az első csók
(francia sorozat - 316.)
Ha szerelmes az ember
16.10 Knight Rider
(amerikai sorozat - 47.)
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 44.)
A szabadság ára
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 120.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 305-306.)
20.00 Mad Max
(ausztrál akciófilm)
21.40 Híradó - Időjárás
21.55 Ahol a bűn lakozik
(francia krimi)
23.00 Pont hu
Multimédia-magazin
23.30 Fókusz (ismétlés)
23.50 Divatklip

TV2


5.50 Faluvilág
6.00 Reggeli kiadás
7.00 Jó reggelt, Magyarország!
Színes hírmagazin
Műsorvezető: Nika György
9.00 Pufóka
(belga rajzfilmsorozat)
9.30 7-es csatorna
(magyar sorozat, ismétlés)
9.55 Kedves nővérkék
(német kórházsorozat - 212.)
10.20 Kakuk!
(talkshow)
10.50 Esély
Sérült gyermek a családban
11.20 Mindent tudni akarok!
(játék)
11.25 Közvetlen ajánlat
12.05 Plusz
(aktuális magazin)
12.35 Krokodilfarm
(francia kalandfilm)
14.25 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 154.)
15.20 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 422.)
15.50 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 184.)
16.35 Marimar
(mexikói sorozat - 53.)
17.00 Kassandra
(venezuelai sorozat - 53.)
17.50 Kaméleon
(amerikai bűnügyi sorozat)
18.45 Plusz
(aktuális magazin)
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Rex felügyelő
(német-osztrák krimisorozat)
A végállomás Bécs
21.45 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Közelkép; Sport; Időjárás
22.30 Az ötödik dimenzió
(amerikai fantasztikus sorozat)
23.05 Remington Steele
(amerikai bűnügyi sorozat)
Kétes ügylet
24.00 Kuk@c
0.25 Premier
0.50 Vers éjfél után
Weöres Sándor: Pásztorále
Elmondja: Détári Enikő

Duna TV


5.30 Virradóra
Benne: 5.30-tól félóránként hírműsor
9.00 Reggeli muzsika - Napi műsorajánlat
9.15 Közép-európai magazin
9.45 Heti hírmondó (ism.)
10.35 Régi híradók (ism.)
10.55 Szavak zenéje
(magyar filmetűd)
Szép könyörgés
11.05 „Mi nemes céhek”
(magyar ismeretterjesztő film)
Céhvilág Magyarországon
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
Baka István: Tavaszvég
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Tálentum (ismétlés)
12.50 Talpalanyi zöld (ism.)
13.20 Kisvakond
13.30 Ami igaz, az igaz (ism.)
13.45 Űrhajónk, a Föld
(francia ismeretterjesztő sorozat - 21.)
13.55 Tarkabarka (ism.)
14.55 Magyar történelmi arcképcsarnok - Beatrix
15.10 Tele-enciklopédia
(spanyol filmsorozat - 86/4.)
Mi a fény?
15.30 Lyukasóra
16.15 Vörösmarty Mihály: Szép Ilonka
Elmondja: Götz Anna és Rubold Ödön
16.30 Virtus
17.00 A rettenthetetlen riporterek (52/26.)
A parti
17.25 Szimba, az oroszlánkirály
18.00 Híradó
18.20 Tükör
A Cseresznyéskert az Új Színházban
18.55 Trópusi hőség (53.)
Fonák helyzet
19.45 Budapest retró
(magyar filmetűd)
A pesti lakás
20.05 Hej, hej, helyesírás!
20.10 Héthatár
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Fórum
22.15 Jégbezárt történelem
(angol sorozat - 3/1.)
A pazirik előkelőség
23.10 Jazzperanto
0.10 Hírek
0.20 Vers (ism.)
0.25 Lóverseny

HBO


6.30 Zenemánia: Robbie Williams
7.25 Sztárközelben
7.50 I. Q. - A szerelem relatív
9.30 Holtomiglan, holtodiglan
11.00 A kábelbarát
12.35 Szabadnak született 2.
14.15 Egy bébi és más semmi
16.00 Mama „kurázsija”
17.30 Az elnök különgépe
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 Az ördög maga
21.50 Az ötödik elem
23.55 A látnok
1.25 Féktelen Minnesota
3.05 Vállvetve a harcban
4.35 Éjféli játszma

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia
(amerikai sorozat - 30.)
10.00 Közvetlen ajánlat
10.30 Video Hits No. 1
14.25 Melrose Place
(amerikai sorozat - 114-115., ismétlés)
16.10 Utazás Gasztronómiában (ism.)
16.40 Waikiki páros
(amerikai sorozat - 17., ismétlés)
17.35 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 29.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai vígjátéksorozat - 41.)
Intim órák
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai vígjátéksorozat - 256.)
20.00 Ügyvédek
(amerikai sorozat - 12.)
Rejtegetősdi
20.50 Botrány
(angol krimi, 1989)
23.00 Anya csak egy van
(amerikai vígjátéksorozat - 11.)
A szeretet ünnepén
23.30 Hír3 (ismétlés)
24.00 Foci a javából

MSat


7.00 Hé, Arnold!
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Kenan és Kel
11.00 Euréka vára
11.30 Allegra ablaka
12.00 Hé, Arnold!
12.30 Fecsegő tipegők
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Jaj, a szörnyek!
16.30 Rocko
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Ren és Stimpy show-műsora
19.00 Szúróláng
19.30 Hír-M
20.00 Papa
(amerikai vígjáték)
21.40 Amikor a partinak vége
(amerikai thriller)
23.10 Hír-M (ism.)
23.40 Szúróláng (ism.)
0.10 Music Box

Szív TV


6.50 Tipp-top (ismétlés)
7.00 Információs magazin
7.15 Music Box
16.15 Információs magazin
16.30 A vadonban (8.)
17.30 Lesen
18.30 Nap fia, Hold lánya
(norvég sorozat - 3.)
19.30 Könnyűzenei kirakat
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 159.)
21.00 Gyilkosok hálójában
(amerikai akciófilm, ism.)
22.30 A vadonban (8., ism.)
23.05 Music Box
0.10 Tipp-top
0.20 Music Box

ATV


24.00 Képes magazin
18.00 Műsorajánlat
18.03 Action Man (16.)
18.30 Nagy-Britannia belülről
19.05 Klippercek
19.20 ATV-különjárat
20.05 Belső erő
(amerikai film)
22.00 Autósmagazin
22.30 Érdekességek a nagyvilágból
23.30 UK Today
(angol dokumentumfilm)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. május 30., vasárnap

Tv műsor - 1999. május 30. - Vasárnap

MTV 1


6.30 Gazdaképző
7.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.05 Kék egér
(rajzfilmsorozat)
7.15 Pom-Pom meséi
(rajzfilmsorozat)
7.20 Minimanók
(angol rajzfilmsorozat)
7.35 Dörmögőék legújabb kalandjai
(bábfilmsorozat)
7.45 Gyermeklánc
Gyermeknapi műsor
8.00 Zenegér
8.15 Kisokos
8.45 Műsorajánló - Telefonos információk
8.50 Gyermeklánc
Gyermekjogi esetek
9.45 A nap további televíziós műsorajánlója
10.00 Életrevaló - Túlélőnap
10.55 Ezredvégi gyermeknap
Szórakoztató időutazás
12.00 Hírek - Időjárás
12.10 Szerencsepercek
12.35 Cigányzene a Mátyás pincéből (ism.)
Déki Lakatos Sándor zenekara játszik
12.55 Gazdatévé
13.20 Örömhír
A református egyház műsora
13.50 TS
Forma-1 Spanyol Nagydíj
Közvetítés Barcelonából
16.05 Ízes életek
Mándoki Imre
16.50 Úton
Európa-magazin
17.15 Helló, világ!
(turisztikai magazin)
18.00 Gyermeknapi kívánságműsor
19.00 A Hét
20.00 Show-bálvány 1-2.
1954-et idézve
Műsorvezető: Geszti Péter
21.40 1989 - hónapról hónapra
(dokumentumfilm-sorozat)
22.25 Mustra
(mozgóképmagazin)
22.50 11 után
Heltai Péter műsora

MTV 2


7.30 Kánon
A nagy szombati Egyetemi templom főoltára
8.00 Tudóra - felsőfok
10.00 „Megfogtam a tündér sarkát”
Levente Péter és Gryllus Vilmos műsora
10.45 Jó nekem
(magyar rajzfilm)
11.00 TS
24. Savaria Kupa: Magyarország-Románia női röplabda-mérkőzés
13.00 Aranyfüst (ism.)
14.00 Balatoni prímásverseny - 3/2.
14.30 Taljánok Csizmaországban...
15.00 A visszhang titka
(magyar tévéjáték, 1972)
15.35 Szamárfül, avagy ió, ció, áció
16.00 Gyermeklánc
Mit tehet az ember...?
16.30 Delta 2000
Tudományos híradó
17.00 Ritmikus torna-Eb
18.30 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat - 138.)
19.15 Kérem a következőt!
(magyar rajzfilmsorozat - 39/35.)
Állati jogok
19.30 Gyermekmentők gyermeknapja
Ízelítő a városligeti gyermeknapi majálisról
20.00 TS
- Gyorsasági motorkerékpáros Eb-futam
Közvetítés felvételről
- Ritmikus gimnasztika-Eb
Közvetítés a Budapest Sportcsarnokból, felvételről
21.45 Az én zeném
22.10 Századfordító magyarok
Tolnay Károly-portré
23.15 MM - Kovács Margit
23.20 Universitas
Videófolyóirat zártkörű vetítésben
23.50 Napbúcsúztató

RTL Klub



6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Szindbád fantasztikus utazásai
- A törpék új világa
- Hódító hódok
- Juharfalva lakói
- Spirou és Fantasio
- Hé, Arnold!
- Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
- Superman
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 18.)
12.00 Szeszélyes természet
David Attenborough természetfilm-sorozata - 8.
Sivatagi virágkarnevál
13.00 Hírek
13.10 Linda
(magyar filmsorozat - 1.)
A szatír
14.20 Knight Rider
(amerikai sorozat - 46.)
15.10 Mese rockkal
(amerikai rajzfilm)
16.25 A kincses sziget
(amerikai kalandfilm)
18.45 Híradó
19.05 Akták
(politikai és közéleti magazin)
19.30 Vasárnapi kiadás
(magazin)
20.00 Úton hazafelé 2.
Kaland San Franciscóban
(amerikai családi kalandfilm)
Kaland San Franciscóban
21.30 Igaz történetek
Mások gyermeke
(amerikai film)
23.00 Híradó - Időjárás
23.15 Országház
(heti magazin)
23.30 Szeszélyes természet
(természetfilm, ismétlés)
0.20 Akták (ismétlés)
0.45 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Dávid, a törpe
- Rocky és Bakacsin
- Tesz-vesz város
- Tabaluga
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
- Enigma - a szuperhős
- Kis boszorkányok
(rajzfilmsorozatok)
10.00 Gawain és a Zöld Lovag
(angol kalandfilm)
11.55 Lacikonyha
12.20 Premier
(kulturális ajánlóműsor)
12.45 Világjárók
13.15 Vad-világ
(amerikai természetfilm-sorozat)
14.05 A hegyi doktor
(német sorozat)
15.00 MacGyver
(amerikai bűnügyi sorozat)
Visszaszámlálás
15.30 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai krimisorozat)
17.30 Xena
(amerikai sorozat)
18.30 Napló
Mérlegen a valóság
Közben: Tények
19.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
20.00 Közkívánatra - Szerelem!
Álompár
Szupershow a szerelem jegyében
21.45 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
Öngyulladás
22.15 Gól!! Gól!! Gól!!
23.25 Jótékonysági gálakoncert az árvízkárosultak megsegítésére
1.10 Vers éjfél után
Szabó Lőrinc: Ima a gyermekekért
Elmondja: Lukács Sándor

Duna TV



5.30 Hírek - Váltó
6.05 Protestáns világ (ism.)
6.20 Héthatár (ismétlés)
6.50 Postabontás (ismétlés)
7.10 Balfácánok: A víz
- A varázsvödör
(sorozat - 32.)
7.30 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal (ismétlés)
7.55 Hej, hej, helyesírás!
8.05 Miénk a tér (ismétlés)
9.10 Benjamin és a cirkuszi oroszlánkölykök
9.55 Az ókor csodái
10.30 A Habsburgok - Egy európai családtörténet (4/2.)
Kereszt és félhold
11.23 Híres festmények (20/9.)
René Magritte: A ledöfött idő
11.25 Forrásvidék
11.55 Vers
Szőcs Géza: Add rá a benned alvó gyanútlan kisgyerekre
12.00 Hírek
12.10 Helikon (ismétlés)
12.25 BMX-banditák
(ausztrál film, 1984)
13.55 „Ha ketten vagy hárman...”
Családi műsor
14.25 Emlékképek - Régi híradók
14.50 Sportképek
17.00 Talpalatnyi zöld
Környezetvédelmi magazin
17.30 Mesefilmek
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó - Sportpercek
19.20 Vágy és virágzás
(svéd film, 1995)
21.25 Sarasate: Carmen-fantázia
Előadják a Shih nővérek
21.40 A császár árnyéka
(kínai film, 1996)
23.45 A halhatatlan császár
(angol ismeretterjesztő film)
0.40 Vers (ism.)
0.45 Lóverseny

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Hunter
8.30 Matilda, a kiskorú boszorkány
10.05 Babar diadala
10.30 Egyről a kettőre
10.55 Jó barátok
11.20 Vérdíj
13.00 Kerge kacsák 3.
14.40 Tarzan kalandjai a dzsungelben
15.35 Geronimo
17.30 Vaklárma
19.10 Melrose Place
20.00 Jöttünk, láttunk, visszamennénk
21.45 Pénzvonat
23.35 Solo, a tökéletes fegyver
1.10 Hasznos holmik
3.10 Operatin Delta Force
4.45 A Vénusz sötét oldala

TV3


6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
10.35 Utazás Gasztronómiában
11.05 Jövőnéző
11.35 A rejtelmes sziget
12.05 Conan, a kalandor
13.00 Flipper, a delfin
13.50 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 16.)
14.45 Az Angyal
(angol sorozat - 26.)
Hatalmi játékok
15.40 Sherlock Holmes
(angol sorozat - 26.)
16.40 Melrose Place
(amerikai sorozat - 114-115.)
18.30 Hír3
19.00 Roseanne
Szombat
19.30 MASH
(amerikai vígjátéksorozat - 6.)
20.00 Waikiki páros
(amerikai sorozat - 17.)
Modellgyilkosságok
20.55 Végtelen határok
(amerikai sorozat - 33.)
21.50 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 69.)
22.20 Eleven (ism.)
23.00 Jövőnéző (ism.)
23.30 Foci a javából
Spanyol bajnokság (ism.)
24.00 Video Hits No. 1

MSat


7.00 Hé, Arnold!
7.30 Rocko
8.00 Jaj, a szörnyek!
8.30 Pete és kis Pete
9.00 KaBlam!
9.30 Ren és Stimpy showműsora
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Kenan és Kel
11.30 Hóditó hódok
12.00 Rocko
12.30 Jaj, a szörnyek!
13.00 Fecsegő tipegők
13.30 Sok hűhó
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 KaBlam!
15.30 Global Guts
16.00 Sok hűhó
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hódító hódok
17.30 Allen Strange utazása
18.00 Kenan és Kel
18.30 Clarissa
19.00 Bulivonal
19.30 Hír-M
20.00 Bűnös város
(amerikai film)
21.50 Félszemű Jack
(amerikai western)
23.50 Hír-M (ism.)
0.20 Bulivonal (ism.)
0.50 A párizsi Lido
1.20 Music Box

Szív TV


14.00 Tükörben
14.30 A futballcsapat
(angol sorozat - 5., ism.)
15.00 Haszonlesők
(angol sorozat - 5., ism.)
15.30 A vadonban (7.)
16.30 Ringen belül
17.30 Élet és design
18.00 Első szerelem
(svéd ifjúsági sorozat - 5., ism.)
18.30 Hívd Andreát!
19.00 A futballcsapat
(angol sorozat - 6., ism.)
19.25 Haszonlesők
(angol sorozat - 6., ism.)
20.00 A háború csak a kezdet
(amerikai akciófilm)
21.35 Tükörben (ism.)
22.05 Egy páholyban Benkő Dániellel
22.25 A vadonban

ATV


24.00 Képes magazin
18.00 Műsorajánlat
18.05 Csillagszem
19.05 Ingatlanpanoráma
19.25 Action Man
20.00 Komondor-produkció
21.15 Indaba (11.)
22.00 Hanyatt-homlok
(magyar vígjáték)
23.30 UK Today
(angol dokumentumfilm)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. május 29., szombat

Tv műsor - 1999. május 29. - Szombat

MTV 1


6.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Harry és még egy jómadár
(angol sorozat - 33-34.)
Ötórai tea a Madison Hotelban
Ez ám a szórakoztatás!
9.00 Cimbora
9.45 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
10.15 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat - 33/13.)
Lombikgyilkosságok (ism.)
11.05 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/61.)
Megsebzett szerelem
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 Natúra magazin
Azok a csodálatos állatok: A beluga és commerson delfin
Palugyai István műsora
12.35 Válaszolunk a nézők telefonjaira
12.50 TS
Forma-1 Spanyol Nagydíj
Időmérő edzés
Közvetítés Barcelonából
14.05 Életjel
Eltűnt felnőttek nyomában
14.35 Médiamix
Háború az Interneten
15.00 Divat 2000
15.30 Delta 2000
Tudományos híradó
15.55 Zóna
(riportmagazin)
16.25 TS
Ferencváros-Dunaferr SE
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
18.30 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
Játékmester: Rózsa György
19.00 Lottóshow
19.20 Európai időjárási körkép
19.25 Nézzük együtt!
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Haláli fegyver
(amerikai vígjáték, 1993)
21.35 Rock Café
23.05 Kenó
23.10 A Quiller-jelentés
(angol film, 1966)

MTV 2

6.00 Aranyfüst
avagy: Mit üzen a múlt?
8.00 Nemzetiségi magazinok
10.30 Bocsoda: Hal-dal
10.50 Zenegér
Játékos műsor Huzella Péterrel
11.00 hANGOLka
Zenés angol nyelvlecke
11.15 Mondák a magyar történelemből
Lehel kürtje
11.25 A tyúkól
(finn rajzfilmsorozat - 6/2.)
A dzsessz-orgona
11.35 Búbos vitéz
A nyíregyházi Móricz Zsigmond Színház előadása, felvételről
12.40 A magyar irodalom képes története
(sorozat - 39.)
13.05 Európa ablak
Ismétlések angol felirattal
14.40 Gyöngyök
Grétsy László és Balázs Géza anyanyelvi műsora
15.15 TS
Ritmikus gimnasztika-Eb
16.10 A bomlás virágai
Az Osztrák-Magyar Monarchia szóban, képben, zenében (11/3.)
17.00 Bonbonniére
(zenés sorozat  - 8/1.)
17.30 Alpok-Duna-Adria
Öt ország tartományi tévéinek műsora
18.00 Magyar ház
Szórvány
A diaszpórában élő magyarokról
18.30 Árnyékfogó
Képmutogatók
19.00 Rosszcsont kalandjai
(ausztrál sorozat - 50/7.)
„Cyranorr”
19.30 Mesetár
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 TS
Ritmikus gimnasztika-Eb
21.30 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 44.)
Vadászidény
22.15 Mosoly a javából
Francia négyes
Kis francia komédiák (ism.)
23.10 Mélyvíz
0.10 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
- Szindbád fantasztikus utazásai
- A törpék új világa
- Hódító hódok
- Juharfalva lakói
- Spirou és Fantasio
- Hé, Arnold!
- Dinódili
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
- Szilveszter és Csőrike kalandjai
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 17.)
12.00 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
13.00 Hírek
13.10 RTL Klub Road Show
Zalaegerszegen és Hévízen
13.20 Kedvenc magazin
(kisállattartók magazinja)
13.50 Chips, a katonakutya
(amerikai kalandfilm)
15.25 Vasárnapi kirándulás
(amerikai vígjáték)
17.05 Kung-fu
(amerikai sorozat - 25.)
17.55 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 12.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.30 Galla-mappa
Galla Miklós kedvenc reklámfilmjei
20.00 Gálvölgyi-show
20.40 Kész átverés-show
Műsorvezető: Bochkor Gábor, Boros Lajos
21.50 Színésznők a kifutón
22.20 Rémálom az Elm utcában
(amerikai horror)
23.55 Híradó - Időjárás
0.10 Nikita, a bérgyilkosnő
(amerikai sorozat - 14.)
Kettős játék
1.00 Fókusz plusz (ismétlés)
1.25 Divatklip

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Dávid, a törpe
- Rocky és Bakacsin
- Tesz-vesz város
- Urmel
- Blinky Bill
- Igazi szellemirtók
- Kutyavilág
- Sandokan
(rajzfilmsorozatok)
9.50 Gimidili
(amerikai ifjúsági sorozat)
10.20 Az ifjú Superman kalandjai
(amerikai kalandfilm sorozat - 10.)
10.50 Egy úr az űrből
(amerikai vígjátéksorozat)
11.20 Családi kötelékek
(amerikai vígjátéksorozat)
11.50 Madison
(kanadai ifjúsági sorozat)
12.15 Partytévé
Zene, film, sztárok, receptek - csak fiataloknak
13.15 Slágerlista
14.05 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
15.00 Délidő
(amerikai western)
16.50 Kaméleon
(amerikai bűnügyi sorozat)
17.45 Sentinel - Az őrszem
(amerikai akciófilm-sorozat)
18.40 Álomsztori
Sztárok vallanak a múltjukról, jelenükről
Műsorvezető: Kósa L. Adolf
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Keresztapa
(amerikai gengszterfilm)
23.10 Meridian
(amerikai thriller)
0.40 Komputerszex
A Playboy erotikus filmje

Duna TV



5.30 Hírek
5.35 Gazdakör (ism.)
6.05 Régiók (ismétlés)
6.35 Figyelj!!! (ismétlés)
7.05 Hírek - Reggeli muzsika
7.15 Összkép (ism.)
7.50 Tesz-vesz város
8.15 Billy, a macskakölyök
8.40 Két macska, egy kutya
8.50 Hej, hej, helyesírás!
9.00 Nyelvőrző (ismétlés)
9.15 Magyar történelmi arcképcsarnok - Beatrix
9.30 Zengő ábécé
9.40 Ami igaz, az igaz
9.55 Tarkabarka
11.00 Légifolyosó az Istenekhez
(angol film)
11.55 Vers
Szép Ernő: Gyermekjáték
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Protestáns világ
12.35 Postabontás
12.50 Anziksz
Mátraverebély-Szentkút
13.05 Muzsika-szó
Így főzünk mi!
13.40 Az első lépések
(angol filmetűd)
Gyereknevelés, a vidra
13.50 Sárga szalagot viselt
(amerikai westernfilm, 1946)
15.35 Néhány perc Latabár Kálmánnal (9/6.)
... és Árpáddal
15.55 Isadora Duncan
(amerikai dokumentumfilm)
16.55 Minoritates Mundi
MM-mozaik
17.25 Rupert maci kalandjai
18.00 Híradó
18.20 Tálentum
Gergő, Jancsi és a VI. a
18.55 Maigret csapdát állít
(francia film, 1958)
20.20 Chaplin, a derék családapa
(amerikai burleszkfilm)
20.35 Budapest retró
(magyar filmetűd)
A pesti autó
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.40 Szép kis botrány
(olasz film, 1984)
23.20 Hírek
23.30 Vers (ism.)
23.35 Kísért a múlt
(amerikai film, 1992)

HBO


6.30 Távol, ahol az elefántok
8.15 Camelot bűvös kardja
9.10 Alaszka
11.00 Melrose Place
11.50 A második polgárháború
13.30 Kazaam, a szellem
15.05 Szederkert
15.35 Veszélyes fegyenc
17.30 Álmok hősei
19.05 Egyről a kettőre
19.30 Jó barátok
20.00 Beverly Hills-i zsaru 3.
21.45 Északi fények
23.20 Tisztítótűz
0.50 Pénz beszél
2.25 Beverly Hills-i zsaru 3.
4.10 A misszió

TV3


6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
10.50 72 óra (ismétlés)
11.20 A rejtelmes sziget
(amerikai kalandfilmsorozat - 10-11.)
12.25 Conan, a kalandor
(amerikai kalandfilmsorozat - 21.)
A barlang
13.20 Flipper, a delfin
(amerikai kalandfilmsorozat - 9.)
14.10 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 15.)
Baljós jelek
14.55 Ilyen az élet?!
(amerikai vígjáték, 1979)
16.45 Beverly Hills 90210
(amerikai ifjúsági sorozat - 147-148.)
18.30 Hír3
19.00 Roseanne
(amerikai vígjátéksorozat - 9.)
Ünnepi ütlegek
19.30 MASH
(amerikai vígjátéksorozat - 5.)
20.00 A kulcsember
(amerikai kalandsorozat - 5.)
20.55 Végtelen határok
(amerikai sorozat - 32.)
21.50 Carrington - Egy festőnő szerelmei
(angol film, 1995)
0.10 Foci a javából
Angol bajnokság
1.10 Eleven (ismétlés)
1.50 Video Hits No. 1

MSat


5.30 Music Box
7.00 Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30 Rocko
8.00 Jaj, a szörnyek!
8.30 Pete és kis Pete
9.00 KaBlam!
9.30 Ren és Stimpy showműsora
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Pete és kis Pete
11.30 Fecsegő tipegők
12.00 Rocko
12.30 Jaj, a szörnyek!
13.00 Hé, Arnold!
13.30 Kenan és Kel
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 Hódító hódok
15.30 Global Guts
16.00 Sok hűhó
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Allen Strange utazása
18.00 Kenan és Kel
18.30 Pete és kis Pete
19.00 Ugródeszka
19.30 Hír-M
20.00 Vahur
20.30 Átverés
(amerikai krimi)
22.15 Ölni a múltért
(amerikai akciófilm)
23.50 Hír-M (ism.)
0.20 Vahur (ismétlés)
0.50 Ugródeszka (ism.)
1.10 Music Box

Szív TV


6.50 Tipp-top
7.00 Music Box
14.30 Virtuózok
15.30 A vadonban
(kanadai természetfilm-sorozat - 6.)
16.30 A futballcsapat
(angol sorozat - 4., ism.)
17.00 Haszonlesők
(angol sorozat - 4., ism.)
17.30 Első szerelem
(svéd ifjúsági sorozat - 3., ism.)
18.00 Ügyvédelem
18.30 A XXI. század sportjai
19.00 Hívd Andreát!
19.30 Első szerelem
(svéd ifjúsági sorozat - 4., ism.)
20.00 Celeste (158., ism.)
21.00 Sárkánykölyök
(amerikai akciófilm)
22.25 A vadonban (6., ism.)
23.25 Music Box
0.10 Tipp-top

ATV


24.00 Képes magazin
19.00 Műsorismertetés, hírek, időjárás, ATV-stúdió
19.10 Ingatlanpanoráma
19.25 ATV-különjárat
20.10 Languszta
Gasztronómiai magazin (ism.)
21.00 Tüzelj vissza!
(amerikai vígjáték)
22.30 Aszcendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. május 28., péntek

Tv műsor - 1999. május 28. - Péntek

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 175.)
9.35 Kincsestár
11.00 Életmódkalauz (ismétlés)
11.30 A homok titkai
(brazil sorozat - 22.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.30 A nyakék románca
(francia-olasz sorozat - 14/7.)
13.25 A pampák királya
(brazil sorozat - 34.)
14.20 Nemzetiségi magazinok
(cigány, szlovák)
15.05 Lét-kép
15.30 Pillangósziget
(ausztrál sorozat - 21.)
Árapály
16.00 Körzeti magazinok
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
17.45 Körzeti híradók
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltatóműsor
19.00 A levegőóceán titkai
(amerikai sorozat - 13/6.)
A hó
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A vágyak földje
(francia sorozat - 16/5.)
21.00 „Éljen a magyar!”
Kapcsoljuk a Vigadót
22.00 Különtudósító
Járai Judit műsora
22.35 Hírek
22.40 Aktuális
23.00 Kenó
23.10 Rock Térítő
(magyar film, 1988)
0.50 Képújság

MTV 2


6.00 Szabadság tér
9.05 Monteverdi-kórusok
9.50 Néprajzi értékeink
Nemzeti szűr
10.00 Magyarok a világ filmgyártásában - Máté Rudolf
Liliom
(francia film, 1935) FF
12.00 Szomszédok
(teleregény - 271. fejezet, ism.)
12.35 Híradó - Időjárás
13.05 Tévémagiszter/repríz
14.05 Kapcsolatok
(magyar-norvég komolyzenei film)
14.40 Bor és hatalom (ism.)
16.15 Púder (ismétlés)
16.40 Világvédett lehetne
Hegyalja - Borok királya - királyok bora
16.55 Kincsestár (ismétlés)
18.25 TS
Ritmikus gimnasztika-Eb
19.15 Dharma és Greg, avagy kettőn áll a vásár
(amerikai sorozat - 23/7.)
Vénasszonyok nyara
19.40 Mesetár
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Magyarország 2000
Gyulafehérvár, a magyar fejedelmi város
21.00 TS
Ritmikus gimnasztika-Eb
22.00 Melodráma
(magyar film, 1991)
23.35 Mélyvíz
0.35 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.05 Lili, a virágangyal (ismétlés)
6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub
9.10 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
9.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.05 Renegade - A fejvadász (ismétlés)
10.50 Televásár
11.15 Bibliai kalandok
11.45 Felfedezőúton a Robinson család
(amerikai sorozat - 15.)
12.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
(popmagazin)
14.25 Rajzfilm Klub
- Nyomorultak
(francia rajzfilmsorozat - 15.)
- Lili, a virágangyal
(japán rajzfilmsorozat - 31.)
- Krokodil kommandó
(francia rajzfilmsorozat - 51.)
15.40 Az első csók
(francia sorozat - 315.)
16.10 Knight Rider
(amerikai sorozat - 45.)
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 43.)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 119.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(sorozat - 303-304.)
20.00 Koóstoló
21.40 Híradó - Időjárás
21.55 Életveszélyben - Hétköznapi hősök
Műsorvezető: Cserhalmi György
22.55 RTL Night Klub
A parkolóház réme
(német thriller)
0.30 Emmanuelle
(francia erotikus sorozat - 2.)
A mágikus parfüm
1.00 Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
1.25 Fókusz (ismétlés)
1.45 Divatklip

TV2

5.50 Faluvilág
6.00 Reggeli kiadás
7.00 Jó reggelt, Magyarország!
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
9.55 7-es csatorna
(magyar sorozat - 33.)
10.20 Kedves nővérkék
(német kórházsorozat - 211.)
10.45 Satöbbi
(életmódmagazin)
11.15 A tudás titkai
11.40 Kuk@c
12.05 Mindent tudni akarok!
12.10 Közvetlen ajánlat
12.50 Blue Hawaii
(amerikai vígjáték)
14.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 421.)
15.00 Kakuk!
(talkshow)
15.25 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 193.)
16.10 Kassandra
(venezuelai sorozat - 52.)
16.55 7-es csatorna
(magyar sorozat - 35.)
17.25 Marimar
(mexikói sorozat - 52.)
17.55 Kaméleon
(amerikai bűnügyi sorozat)
18.45 Plusz
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Dáridó
22.15 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Közelkép; Sport; Időjárás
22.45 Életben maradtak
Magazin összefogásról, kiútkeresésről, emberi sorsokról - Torda Júliával
23.15 Szeszélyes éjszakák
Férfiálmok autókról, motorokról, sportról, akciókról, nőkről, koktélokról...
Szennyes vér
(amerikai thriller)
0.45 Playboy-show

Duna TV

5.30 Virradóra
Benne: 5.30-tól félóránként hírműsor
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Váltó (ismétlés)
9.40 A természettudomány és a technika mérföldkövei
(német kisfilm)
Az élet molekulája
9.55 Tudni akarom
(román kisfilm)
A nyomtatás titkai
10.05 Ereszd el a szakállamat!
(magyar film, 1975 - ism.)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
Tóth Elemér: Vadalmafák
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Rókák éjszakája
(német ismeretterjesztő film)
13.05 Botcsinálta papa
(német tévéfilmsorozat - 3/3.)
14.30 Az Uru expedíció
(spanyol sorozat - 4/3.)
A déli tengereken
15.25 Pop-sa-rock
16.00 A rettenthetetlen riporterek
(francia-kanadai ifjúsági sorozat - 52/25.)
A lány, akit Vaníliának hívtak
16.25 Miénk a tér
Fiatalok órája
17.25 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
(rajzfilmsorozat - 21.)
18.00 Híradó
18.20 Összkép
(kulturális híradó)
18.50 McCallum
(skót bűnügyi film, 1995)
20.05 Hej, hej, helyesírás!
20.10 Közép-európai magazin
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Földi űrutazás
(amerikai sci-fi, 1978)
23.40 Hírek
23.50 Vers (ism.)
23.55 Bugsy Malone
(angol film, 1976)
1.25 Lóverseny

HBO

6.30 Sztárközelben
7.00 Melrose Place
7.45 Macskák
9.45 Megúszni egy gyilkosságot
11.15 Államérdek
13.15 Rejtélyes manhattani haláleset
15.05 Jófiú
16.30 Elefántváros
17.00 Egyről a kettőre
17.25 Jó barátok
17.50 Dalok szárnyán
20.00 Barátnők
22.00 Mozi! Mozi! Mozi!
22.25 A látnok
23.55 Ne légy barom! 2.
1.25 A félelem országútján
2.55 A parazita
4.40 Fargo

TV3

5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia
(amerikai sorozat - 29.)
10.00 Utazás Gasztronómiában (ism.)
12.40 Video Hits No. 1
16.50 Eleven
Könnyűzenei toplista
17.35 Beverly Hills 90210
(amerikai ifjúsági sorozat - 30.)
Az új fotós
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai vígjátéksorozat - 40.)
Kopasz klub
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai vígjátéksorozat - 255.)
A két szökevény
20.00 Walker, a texasi kopó
(amerikai akciófilm-sorozat - 39.)
Kegyetlen utcák
20.50 Conan, a barbár
(amerikai kalandfilm, 1982)
23.10 Anya csak egy van
(amerikai vígjátéksorozat - 10.)
Eskü alatt
23.40 Hír3 (ism.)
0.10 Video Hits No. 1

MSat

7.00 Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global  Guts
10.30 Kenan és Kel
11.00 Euréka vára
11.30 Allegra ablaka
12.00 Hé, Arnold!
12.30 Fecsegő tipegők
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Jaj, a szörnyek!
16.30 Rocko
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Ren és Stimpy show-műsora
19.00 Rocktükör
Zenés riport sztárokkal
19.30 Hír-M
Közéleti híradó
20.00 Tökös ötös
(amerikai vígjáték)
21.50 Holdfény ékszerei
(francia film)
23.25 Hír-M (ismétlés)
23.55 Rocktükör (ismétlés)
0.25 Music Box

Szív TV

7.00 Információs magazin
7.15 Music Box
16.15 Információs magazin
16.30 A vadonban
17.30 Blendemagazin
18.00 Első szerelem
18.30 Fradi-szív
19.00 Művészmagazin
19.30 Divat-láz
20.00 Celeste
21.00 Hajsza az időn át
22.34 A vadonban
23.34 Music Box

ATV

24.00 Képes magazin
18.03 Action Man - 15.
18.30 Nagy-Britannia belülről
19.05 Ingatlanpanoráma
19.25 Érdekességek a nagyvilágból
20.00 McKenzye-show
21.10 Ez a divat
22.00 ATV-különjárat
22.30 Aeromagazin
23.00 Beszéljünk „Róna” egy Picit!

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. május 27., csütörtök

Tv műsor - 1999. május 27. - Csütörtök

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 201/174.)
9.35 Kincsestár
11.05 Családorvos (ismétlés)
11.30 A homok titkai
(brazil sorozat - 180/21.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.35 1914-18
(angol dokumentumfilm-sorozat - 7/7.)
Örökség (ism.)
13.30 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/33.)
14.25 Európai Utas (ismétlés)
14.55 Zöldpont hétvége
15.10 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 170/128.)
16.00 Rondó
(kisebbségi magazin)
16.50 Csellengők
17.00 Pannon enciklopédia
Budapest múzeumai
17.45 Körzeti híradók
18.00 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
18.20 Hangszál(l)
Zenei vetélkedő sztárvendéggel
18.45 Mackó apó meséi
(angol bábfilmsorozat)
19.00 A bestia
(brazil sorozat - 240/196.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Kisváros
Ló lovas nélkül
20.35 Újjászületés
Balázs Fecó és a Korál koncertje a Budapest Sportcsarnokban (ism.)
22.10 Hírek
22.15 Aktuális
22.35 Kenó
22.40 VilágKép
Nemzetközi kitekintő
23.10 MM
23.20 Vattacukor
(dokumentumfilm)
0.25 Repeta - Oldjuk meg!
A kémia érettségi-felvételi feladatok megoldása
1.45 Képújság

MTV 2



6.00 Szabadság tér
Reggeli információs műsor
9.05 Az „örökzöld örökzöldek”
A Stúdió 11 zenekar felvételeiből
10.00 Magyarok a világ filmgyártásában - Kertész Mihály
Élet apával
(amerikai film, 1947)
12.00 Szomszédok
(teleregény - 270. fejezet, ism.)
12.35 Híradó - Időjárás
13.05 Tévémagiszter/repríz
14.05 Az első Nemzetközi Blues Patika 2/2.
14.25 Bor és hatalom (ism.)
16.00 Ítélet és igazság
(tévéfilm, 1982)
17.00 Rockcsütörtök
Reflektorfényben Deák „Bill” Gyula
17.30 Kincsestár (ismétlés)
19.00 Magyarország ma
Közelkép
19.30 Mesetár
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Tetovált Paradicsom (5/4.)
Új-Zéland
21.05 Szenzáció
(kanadai tévéfilmsorozat - 26/12.)
21.55 Uborka
Politikai saláta (ismétlés)
22.15 Szatelit
Selmeczi Tibor műsora (ismétlés)
22.50 Mélyvíz
23.50 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Lili, a virágangyal
(rajzfilmsorozat, ismétlés)
6.30 Reggeli
Jókedvű ébredés
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
9.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.50 Televásár
11.15 Pont hu (ismétlés)
11.45 Felfedezőúton a Robinson család
(amerikai sorozat - 14.)
12.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
14.25 Rajzfilm Klub
- Nyomorultak
(francia rajzfilmsorozat - 14.)
- Lili, a virágangyal
(japán rajzfilmsorozat - 30.)
- Krokodil kommandó
(francia rajzfilmsorozat - 50.)
15.40 Az első csók
(francia sorozat - 314.)
16.10 Knight Rider
(amerikai sorozat - 44.)
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 42.)
Kerékbe tört szerelem
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 118.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(sorozat - 301-302.)
20.00 Fókusz extra
Miss Universe 1999
21.45 Híradó - Időjárás
22.00 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja
23.00 Művészbejáró
Nyakunkon a veszély
(francia film)
0.45 Fókusz (ismétlés)
1.05 Divatklip

TV2


5.50 Faluvilág
6.00 Reggeli kiadás
7.00 Jó reggelt, Magyarország!
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
9.55 7-es csatorna (32.)
10.20 Kedves nővérkék
(német kórházsorozat - 210.)
10.45 Satöbbi
(életmódmagazin)
11.15 A Duna krónikája
11.40 Follow me
(angol nyelvlecke)
12.05 Mindent tudni akarok!
12.10 Közvetlen ajánlat
12.50 Míg a halál el nem választ
(francia vígjáték)
14.35 Gazdagok és szépek (420.)
15.00 Kakuk!
(talkshow)
15.25 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 182.)
16.10 Kassandra
(venezuelai sorozat - 51.)
16.55 7-es csatorna
(magyar sorozat - 34.)
17.25 Marimar
(mexikói sorozat - 51.)
17.55 Kaméleon
(amerikai bűnügyi sorozat)
18.45 Plusz
(aktuális magazin)
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Forró nyomon
Megoldások magazinja Máté Krisztinával
20.50 Baywatch - Forró éjszakák
(amerikai-német akciófilm-sorozat)
21.50 Mindent vagy semmit!
Játékvezető: Vágó István
22.15 Jó estét, Magyarország!
23.00 Forró nyomon
Megoldások magazinja (folytatás)
23.15 Magyarország holnap
Pálffy István műsora
23.45 Színkép
Kulturális magazin
0.15 Kobra
(amerikai akciófilm-sorozat - 7.)
1.05 Vers éjfél után
Zalán Tibor: Régi motívumra
Elmondja: Kézdy György

Duna TV



5.30 Virradóra
Benne: 5.30-tól félóránként hírműsor
9.00 Reggeli muzsika - Napi műsorajánlat
9.10 Régiók (ismétlés)
9.40 Felelet az életnek (ismétlés)
10.10 Áldozatok
(dokumentumfilm, ismétlés)
11.00 Dr. Finlay
(skót tévéfilmsorozat - 7/7.)
Elveszett hősök
11.55 Vers
Pilinszky János: Halak a hálóban
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.35 Álomkeringő
(magyar film, 1942 - ism.) FF
14.00 Az ezredvég építészete (5/3.)
15.00 Kelet-Európa kolostorai
(holland sorozat - 9.)
15.35 Aranyásók Alaszkában
(francia-kanadai tévéfilmsorozat - 4/2.)
17.10 Nyelvőrző
17.25 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Bolse Vita
(magyar film)
20.00 Impressziók
(lengyel filmetűd)
Vincent Van Gogh
20.05 Hej, hej, helyesírás!
20.10 Váltó
(gazdasági magazin)
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Tolnai-dalok
Portré Tolnai Ottóról
22.45 Alaszka
(holland film, 1989)
23.30 Genézis
(magyar filmetűd)
23.40 Hírek
23.50 Vers (ism.)

HBO


6.30 Sztárközelben
7.00 Jó barátok
7.25 Hollywoodi akcióhősök
8.00 Men In Black
9.40 Mama „kurázsija”
11.15 Miss Evers fiai
13.15 Dallas: Jockey visszatér
14.50 Repülj velem!
16.40 A szerencse zsoldosai
18.25 Végállomás a Saber-folyónál
20.00 Con Air
22.00 Melrose Place
22.45 Men In Black
0.25 Hazug igazság
2.15 Pokoli lecke
4.40 Az átverés

TV3



5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia
(amerikai sorozat - 28.)
12.00 Video Hits No. 1
16.10 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
16.40 Rablóból pandúr
(amerikai sorozat, ismétlés)
17.35 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 29.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai vígjátéksorozat - 39.)
Kebelbarátok
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai vígjátéksorozat - 254.)
Medvevadászok
20.00 Csillagkapu
(amerikai sci-fi sorozat - 5.)
Az első parancsolat
20.50 A fehér ruhás hölgy
(amerikai thriller, 1988)
23.00 Anya csak egy van
(amerikai vígjátéksorozat - 9.)
A kép értéke
23.30 Hír3 (ismétlés)
24.00 72 óra (ismétlés)

MSat



5.30 Music Box
Interaktív kívánságműsor
7.00 Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Sok hűhó
11.00 Euréka vára
11.30 Allegra ablaka
12.00 Hé, Arnold!
12.30 Fecsegő tipegők
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Jaj, a szörnyek!
16.30 Rocko
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Kenan és Kel
18.30 KaBlam!
19.00 Kapásjelző
Horgászmagazin
19.30 Hír-M
Közéleti híradó
20.00 A mák virága is virág
(amerikai kalandfilm)
22.10 Első fokon
(amerikai thriller)
23.30 Hír-M (ism.)
24.00 Kapásjelző (ism.)
0.30 Music Box

Szív TV


7.00 Információs magazin
7.15 Music Box
16.00 Információs magazin
16.15 Agrárpiac (ism.)
16.30 A vadonban
17.30 Lesen
18.30 Országjáró kamera
19.00 A futballcsapat
19.25 Haszonlesők
20.00 Gyilkosok hálójában
21.35 A futballcsapat
22.00 Haszonlesők
22.30 A vadonban
23.30 Music Box
0.10 Tipp-top

ATV


24.00 Képes magazin
19.00 Műsorismertetés, hírek, időjárás, ATV-stúdió
19.10 Ingatlanpanoráma
19.25 Indaba
(francia filmsorozat - 11.)
20.05 Univerziók
Hargitai Károly műsora
21.00 Derrick
22.00 Sztárok, sztorik
23.00 Valóságos csodák
Szappanos Kriszta műsora

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. május 26., szerda

Tv műsor - 1999. május 26. - Szerda

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 173.)
9.30 Kincsestár
10.55 Betegjogi esetek (ism.)
11.25 A homok titkai
(brazil sorozat - 20.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.35 1914-18
(angol dokumentumfilm-sorozat - 7/6.)
Összeomlás
13.30 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/32.)
14.25 Lássuk Indonéziát!
A fabárkáktól a majomparkig (ism.)
14.35 Magyarország 2000
„...lehull nevedről az ékezet” (ism.)
15.10 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 170/127.)
16.00 Nemzetiségi magazinok
(horvát, román)
16.50 Életjel
17.00 Tükörkép
Társadalompolitikai háttérmagazin
17.45 Körzeti híradók
17.55 A Faludi Ferenc Akadémia díjnyertes filmjei
- Útkereső
- Hallom a fű növését
18.20 Hangszál(l)
Zenei vetélkedő sztárvendéggel
18.45 Misi Mókus kalandjai
(bábfilmsorozat)
19.00 A bestia
(brazil sorozat - 240/195.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 TS
Bayern München-Manchester United
Bajnokok Ligája labdarúgó-mérkőzés
Közvetítés Barcelonából
(Hosszabbítás lehetséges!)
22.50 Hírek
22.55 Aktuális
23.15 Kenó
23.20 Repeta - Oldjuk meg!
A matematika, biológia érettségi-felvételi feladatsor megoldása
0.40 Képújság

MTV 2


6.00 Szabadság tér
Reggeli információs műsor
9.00 Közvetítés a parlament üléséről
12.00 Szomszédok
(teleregény - 269. fejezet, ism.)
12.35 Híradó - Időjárás
13.05 Tévémagiszter/repríz
14.05 Nóta-böngésző
Ötvös Csilla és Melis György nótákat énekel
14.30 Bor és hatalom
(katalán tévéfilm sorozat (II.)
201/79-81. (ism.)
16.00 Magyarok a világ filmgyártásában - Máté Rudolf
Szerelmi történet
(amerikai film, 1939) FF
17.30 Kincsestár (ismétlés)
18.50 Nemzeti értékeink
Bakonyi várak
19.00 Magyarország ma
Gyógyító vizek - 6.
19.30 Mesetár
- Tinti kalandjai: Zenesuli
- Csepke: Csepke lovagol
- A legkisebb ugrifüles: Ki kopog?
- Állati pótpapa
- Gryllus Vilmos daloskönyve
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Kulcskeresők
Örkény István drámájának tévéváltozata (1980)
22.05 Örökös tagság: Rost Andrea (ismétlés)
23.00 Mélyvíz
24.00 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.05 Lili, a virágangyal
(rajzfilmsorozat, ismétlés)
6.30 Reggeli
Jókedvű ébredés
9.00 Recept Klub
9.10 Az első csók (ism.)
9.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.05 Renegade - A fejvadász (ismétlés)
10.50 Televásár
11.15 A Dunánál
11.45 Felfedezőúton a Robinson család
(amerikai sorozat - 13.)
12.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
14.25 Rajzfilm Klub
- Nyomorultak
(francia rajzfilmsorozat - 13.)
- Lili, a virágangyal
(japán rajzfilmsorozat - 29.)
- Krokodil kommandó
(francia rajzfilmsorozat - 49.)
15.40 Az első csók
(francia sorozat - 313.)
16.10 Knight Rider
(amerikai sorozat - 43.)
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 41.)
Próbára tett türelem
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 117.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
(magazin)
19.30 Barátok közt
(sorozat - 299-300.)
20.00 A bohóc
(német sorozat - 3.)
20.55 Frei-dosszié
21.55 Híradó - Időjárás
22.10 Öreglányok
(amerikai sorozat - 31.)
Barátok között
22.40 Dóra mozija
23.10 A hetedik célpont
0.55 Fókusz (ismétlés)
1.15 Divatklip

TV2

5.50 Faluvilág
6.00 Reggeli kiadás
7.00 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
Műsorvezető: Szilágyi János
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 151.)
9.55 7-es csatorna
(magyar sorozat, ism. - 31.)
10.20 Kedves nővérkék
(német kórházsorozat - 209.)
10.45 Satöbbi
(életmódmagazin)
11.15 A tegnap csodái
11.40 Segíts magadon!
12.05 Mindent tudni akarok!
12.10 Közvetlen ajánlat
12.50 Született csütörtökön
(amerikai film)
14.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 419.)
15.00 Kakuk!
(talkshow)
15.25 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 181.)
16.10 Kassandra
(venezuelai sorozat - 50.)
16.55 7-es csatorna
(magyar sorozat - 33.)
17.25 Marimar
(mexikói sorozat - 50.)
17.55 Kaméleon
(amerikai bűnügyi sorozat)
18.45 Plusz
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Columbo
(amerikai krimisorozat)
Gyilkosság, füst és árnyak
21.50 Mindent vagy semmit!
(ismeretterjesztő vetélkedő)
22.15 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Közelkép; Sport; Időjárás
23.15 Nyugat
0.15 Öbölből vödörbe
(komédia)
1.45 Vers éjfél után
Ady Endre: A hőkölés népe
Elmondja: Sinkovits Imre

Duna TV

5.30 Virradóra
Benne: 5.30-tól félóránként hírműsor
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Gazdakör (ismétlés)
9.40 Kamera a hátizsákban (ismétlés)
10.20 Szárnyaló barátság
(dán-francia-német tévéfilm)
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
Tamás Menyhért: Gyökérbilincsbe zárva
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Pop-sa-rock (ism.)
12.50 Mozgó Kép (ism.)
13.20 Huszárik néni (ismétlés)
13.35 Lakodalom Varsányban
(magyar dokumentumfilm)
14.40 Mítoszok és legendák
(ír ismeretterjesztő sorozat - 13/9.)
Arthur király
15.10 Tele-enciklopédia
(spanyol filmsorozat - 86/3.)
Mit kell tudni a vérről?
15.30 Szóról szóra magyarul
Magyar nyelvlecke kezdőknek - 13.
16.00 Betűvető
A magyar nyelv szófajai - 7.
A számnév
16.25 Szavak zenéje
(magyar filmetűd)
16.30 Felelet az életnek
17.05 A rettenthetetlen riporterek
(francia-kanadai ifjúsági sorozat - 52/24.)
Divat és féltékenység
17.30 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Szépek és bolondok
(magyar film, 1976)
20.00 Impressziók
Pablo Picasso
20.05 Hej, hej, helyesírás!
20.10 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.25 Sportpercek
21.40 Űrhajónk, a Föld (52/21.)
A Merkúr és a Mars
21.50 Az ezredvég építészete (5/3.)
New York
22.40 Játék a művészettel (20/10.)
Dubuffet: A télikert
22.50 A film évszázada
(angol-amerikai kultúrtörténeti film - 3/3.)
Martin Scorsese filmnaplója
24.00 Hírek
0.10 Vers (ism.)
0.15 Lóverseny

HBO

6.30 Hollywoodi csemegék
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Hajtás
7.55 Drágám, a kölyök marha nagy lett
9.25 Túsz-tanya
11.05 Az ügynök bosszúja
12.45 Ha az igazság fáj
14.20 Tükröm, tükröm...
16.30 Olasz módra
18.20 Kobak-keringő
20.00 Bűnös szándék
21.50 Az elnök különgépe
23.55 Rosewood, az égő város
2.15 Milyen urat szeretne?
3.10 Minden jó, ha pénz a vége
4.45 Atomcsapás

TV3

5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia
(amerikai sorozat - 27.)
12.25 Video Hits No. 1
16.35 Jövőnéző
Iránytű a jövőbe (ismétlés)
17.05 Cinema
(filmmagazin)
17.35 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 28.)
A koszfészek
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 38.)
A vécék császára
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 253.)
Al eredményjelző táblája
20.00 Rablóból pandúr
(amerikai akciófilm-sorozat - 12.)
Vic utolsó megkísértése
20.50 Eszelős szívatás
(amerikai vígjáték, 1991)
22.35 Anya csak egy van
(amerikai sorozat - 8.)
23.05 Hír3 (ismétlés)
23.35 Cinema (ismétlés)

MSat


5.30 Music Box
7.00 Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30 Jaj, a szörnyek
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Kenan és Kel
11.00 Euréka vára
11.30 Allegra ablaka
12.00 Hé, Arnold!
12.30 Fecsegő tipegők
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Jaj, a szörnyek!
16.30 Rocko
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Ren és Stimpy show-műsora
19.00 News-da
19.30 Hír-M
20.00 Éjféli járat
(amerikai akciófilm)
21.50 Don Juan ha nő lett volna
(francia vígjáték)
23.20 Hír-M (ism.)
23.50 News-da (ism.)
0.20 Music Box

Szív TV

6.50 Tipp-top
7.00 Információs magazin
7.15 Music Box
16.15 Információs magazin
16.30 A vadonban
(kanadai természetfilm-sorozat - 3.)
17.30 Egészségügyi magazin (ism.)
18.00 Hangoló
18.30 Vendéglátás
19.00 Business Club
19.30 Első szerelem
(svéd ifjúsági sorozat - 1., ism.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 158.)
21.00 Kölcsöngyerek visszajár
(amerikai vígjáték)
22.35 A vadonban
(kanadai természetfilm-sorozat - 3., ism.)
23.35 Music Box
0.10 Tipp-top

ATV

24.00 Képes magazin
18.00 Műsorajánlat
18.05 Egészségügyi magazin
18.30 Action Man
Amerikai rajzfilmsorozat - 13. (ism.)
19.05 Ingatlanpanoráma
19.25 Technikai magazin
20.00 Az anyakönyvvezető nem válik
(orosz vígjáték)
22.00 Csillagszem
23.00 Derrick

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek