1999. április 30., péntek

Tv műsor - 1999. április 30. - Péntek

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.00 Fűben-fában (ismétlés)
11.30 A homok titkai
(brazil sorozat - 3.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.30 A nyakék románca
(francia-olasz sorozat - 14/3.)
13.25 A pampák királya
(brazil sorozat)
14.20 Zöldpont hétvége
14.35 Natura magazin
Azok a csodálatos állatok
15.00 Lét-kép
15.30 Pillangósziget
(ausztrál sorozat - 17.)
16.00 Körzeti magazinok
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
Közhasznú információk
17.45 Körzeti híradók
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltatóműsor
19.00 A levegőóceán titkai
(amerikai sorozat - 13/2.)
Tornádó
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A vágyak földje
(francia sorozat - 16/1.)
21.00 Aranyág '99
A gyermekek egészségéért - az egészséges gyermekekért
22.00 Különtudósító
Járai Judit műsora
22.35 Hírek
22.40 Aktuális
23.00 Kenó
23.05 Pillangóval az ég felé
(francia-olasz-svájci film, 1992)

MTV 2

6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.00 Tudóra
10.00 Tanoda
11.00 Tanoda plusz
Körkép a magyar családokról 1999 elején
12.00 Szomszédok
(teleregény, 1997, ism.)
12.35 Híradó - Időjárás
12.50 AKT
13.00 Lezáratlan akták
13.05 Tévémagiszter/repríz
14.05 Mozart: G-dúr divertimento K. 63
14.30 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism.)
16.00 TS
- Magyarország-Görögország
Tenisz Davis Kupa-mérkőzés
- Női párbajtőr Világ Kupa
17.30 Repeta
Junior híradó
19.05 Dharma és Greg, avagy kettőn áll a vásár
(amerikai sorozat - 23/3.)
Ózonok özöne
19.30 Mesetár
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Magyarország 2000
„Visegrádról a földi paradicsomból...”
21.00 Magyar Ház
Palackposta
21.30 Xenos, a kedves ismeretlen
(görög film)
23.45 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Lili, a virágangyal
(rajzfilmsorozat, ismétlés)
6.30 Reggeli
(információs magazin)
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ism.)
10.00 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 155-156.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.15 Bibliai kalandok
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Receptklub
13.30 Bugs - A cég hullámhosszán
(angol sorozat)
Csereügylet
14.20 Klip Klub
(popmagazin)
14.45 Rajzfilm Klub
- Manóvári manók - 45.
- Lili, a virágangyal - 11.
- Krokodilkommandó - 32.
(rajzfilmsorozatok)
16.00 Lassie
(amerikai sorozat)
Micsoda nap
16.30 Az első csók
(francia sorozat - 296.)
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 23.)
A csapda
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 99.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(sorozat - 263-264.)
20.00 Koóstoló
21.40 Híradó - Időjárás
21.55 Életveszélyben
Hétköznapi hősök
22.55 RTL Night Klub
Idegen kezekben
(amerikai thriller)
0.30 Vágyak háza
1.00 Beavis és Butthead
1.25 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.45 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
9.55 Bajnokakadémia
(angol sorozat - 15.)
10.25 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.55 Kuk@c
11.20 A tudás titkai
11.45 Mindent tudni akarok!
11.50 Közvetlen ajánlat
12.30 Kedves nővérkék
(német sorozat - 192.)
13.00 Valami kis szerelem
(amerikai film)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 402.)
15.15 Kakuk!
(talkshow)
15.45 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 164.)
16.35 Marimar
(mexikói sorozat - 33.)
16.55 7-es csatorna
(magyar sorozat - 15.)
17.25 Kassandra
(venezuelai sorozat - 32.)
18.10 100 millió
(szenzációs vetélkedő)
18.35 Plusz
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Dáridó
- Kabaré: a Mikroszkóp Színpad kabaré-kavalkádja
- Ki vagyok én?
- Dáridó
22.15 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Közelkép; Sport; Időjárás
22.45 Életben maradtak
Magazin összefogásról, kiútkeresésről, emberi sorsokról
23.15 Szeszélyes éjszakák
Gyilkos látomás
(amerikai krimi)
0.45 Playboy-show

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Váltó (ismétlés)
9.40 Lefordított címer
(dokumentumfilm)
10.35 Autó
(magyar film, ism.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Kedves (ismétlés)
13.00 A francia sanzon története
(német-francia-belga dokumentumfilm-sorozat - 9/8.)
13.55 Kárpátalja, 50 év 50 mérföld
(amerikai dokumentumfilm, ism.)
15.15 Mozart: D-dúr divertimento KV 334 (részlet)
15.25 Pop-sa-rock
15.55 Frankie
(német sorozat - 12/10.)
16.20 Miénk a tér
17.25 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
(rajzfilmsorozat - 17.)
18.00 Híradó
18.20 Összkép
(kulturális híradó)
18.55 A sziget
(francia sorozat - 7/4.)
19.40 Klasszikus dallamok Helmut Lotti előadásában
20.05 Hej, hej, helyesírás!
20.10 Közép-európai magazin
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Lelkem, Maria
(belorusz film)
23.00 Híradó
23.20 Vers
23.25 Hol az igazság?
(amerikai film)
0.55 Lóverseny

HBO


6.30 Sztárközelben: Nicolas Cage
7.00 Melrose Place
7.50 Osztály, vigyázz!
(amerikai vígjáték)
9.20 Kettőn áll a vásár
(amerikai vígjáték)
11.05 Segítség, karácsony!
(amerikai vígjáték)
12.45 Örök nyertesek
(lengyel film)
14.15 Cocktail
(amerikai vígjáték)
16.00 Bébicsőszök klubja
(amerikai vígjáték)
17.35 Egyről a kettőre
18.00 Jó barátok
18.30 Osztály, vigyázz!
(amerikai vígjáték)
20.00 A Pászka ünnepén
(izraeli vígjáték)
21.40 Mozi! Mozi! Mozi!
22.05 Latin vér
(angol horror)
23.35 Potyázok a portyán
(amerikai vígjáték)
0.55 Egy jó zsaru
(amerikai krimi)
2.40 Nyakig a pácban
(amerikai vígjáték)
4.25 Ha szellem kísért...
(amerikai thriller)
5.55 Sztárközelben: Michael Keaton

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara (38.)
10.00 Dinasztia
(sorozat - 10.)
10.55 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
11.50 Video Hits No. 1
16.00 Eleven
16.40 Űrháború: 2063 (ism.)
17.35 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 8.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 20.)
Élet autó nélkül
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
Végkiárusítás
20.00 Walker, a texasi kopó (35.)
20.50 Leszámolás Kis Tokióban
(amerikai akciófilm)
22.20 MASH
(amerikai vígjátéksorozat)
22.50 Hír3 (ismétlés)
23.20 Santa Barbara (ism.)
0.10 Video Hits No. 1

MSat


0.10 Music Box
7.00 Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Kenan és Kel
11.00 Euréka vára
11.30 Allegra ablaka
12.00 Hé, Arnold!
12.30 Fecsegő tipegők
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A tikos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Jaj, a szörnyek!
16.30 Rocko
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Ren és Stimpy show-műsora
19.00 Rocktükör
19.30 Hír-M
(híradó)
20.00 A méhész
(francia film)
22.00 T-force
(amerikai sci-fi)
23.40 Hír-M (ismétlés)
24.10 Rocktükör (ismétlés)
24.40 Music Box

Szív TV


6.50 Tipp-top
7.05 Music Box
16.30 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat, ism. - 9.)
17.30 Blendemagazin (ism.)
18.00 Egy hátizsákra való kaland
(sorozat, ismétlés)
18.25 Echo és családja
(sorozat - 1.)
19.20 Egy hátizsákra való kaland
(sorozat - 4.)
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ism. - 149.)
21.00 Teljes diszkrécióval
(amerikai thriller)
22.30 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat - 10.)
23.30 Music Box
0.10 Tipp-top
0.25 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. április 29., csütörtök

Tv műsor - 1999. április 29. - Csütörtök

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.05 Erdőkerülő (ismétlés)
11.25 A homok titkai
(brazil sorozat - 2.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.30 UNI-JÓ
12.40 Második lehetőség
(amerikai sorozat - 16/15.)
13.25 Lássuk Indonéziát!
Parkok Jakarta körül
13.40 A pampák királya
(brazil sorozat - 14.)
14.35 Európai Utas
15.10 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 113.)
16.00 Rondó
Nemzetiségi magazin
16.50 Csellengők
17.00 Pannon enciklopédia
(tudományos, ismeretterjesztő magazin)
17.45 Körzeti híradók
18.00 A hit felemel - Az oldi templom megújítása
18.20 Hangszál(l)
18.45 Mackó apó meséi
(angol bábfilmsorozat)
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A kulcs
Játékos show-műsor
21.00 Kisváros
Felmentő ítélet
21.35 Mustra
(mozgóképmagazin)
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Világkép
23.00 MM
23.10 Bukott angyalkák
(hongkongi film)

MTV 2

6.00 Szabadság tér
9.00 Tudóra
10.00 Tanoda
11.00 Tanoda plusz
Vendégünk a gyerekorvos
12.00 Szomszédok (ism.)
12.35 Híradó - Időjárás
12.50 AKT
13.00 Lezáratlan akták
13.05 Tévémagiszter/repríz
14.05 Dixie-mix
Hot Jazz Band
14.30 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism.)
16.10 Kincsestár (ismétlés)
17.35 Repeta
Junior híradó
19.00 Magyarország ma
Közelkép
19.30 Mesetár
- Magyar népmesék
- Állatolimpia
- Kiscsacsi kalandjai
- Állatolimpia
- Vízipók-csodapók
- Állatolimpia
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Füves élőhelyek Magyarországon
21.05 Szenzáció
(kanadai sorozat - 26/4.)
21.55 Táncvilág
A táncművészet világnapja
22.45 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Lili, a virágangyal
(rajzfilmsorozat, ismétlés)
6.30 Reggeli
(információs magazin)
9.00 Recept Klub
9.10 Esmeralda (ismétlés
10.00 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 153-154.)
10.50 Az első csók (ismétlés)
11.15 Pont hu (ismétlés)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Renegade - A fejvadász (ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Receptklub
13.30 Bugs - A cég hullámhosszán
Aranyláz
14.20 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
- Manóvári manók - 44.
- Lili, a virágangyal - 10.
- Krokodilkommandó - 31.
16.00 Lassie
Gyökerek
16.30 Az első csók
(francia sorozat - 295.)
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 22.)
Torkolattűz
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 98.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(sorozat - 261-262.)
20.00 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai sorozat - 7.)
Járványveszély
20.55 A nagy mágusok kulisszatitkai
(amerikai sorozat - 4/4.)
21.45 Híradó - Időjárás
22.00 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja
23.00 Művészbejáró
Emigránsok
(svéd film - 2/2.)
0.20 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.40 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
9.55 Bajnokakadémia
(angol sorozat - 14.)
10.25 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.55 A Duna krónikája
11.20 Follow me
(angol nyelvlecke)
11.45 Mindent tudni akarok!
11.50 Közvetlen ajánlat
12.30 Kedves nővérkék
(német sorozat - 190.)
13.00 Ragyogó napfény
(francia kalandfilm)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 401.)
15.15 Kakuk!
(talkshow)
15.45 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 162.)
16.35 Marimar
(mexikói sorozat - 31.)
16.55 7-es csatorna
(magyar sorozat - 14.)
17.25 Kassandra
(venezuelai sorozat - 31.)
18.10 100 millió
18.35 Plusz
(aktuális magazin)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Forró nyomon
Megoldások magazinja
20.50 Baywatch - Forró éjszakák
(amerikai-német sorozat)
A tartalék
21.50 Mindent vagy semmit!
22.15 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Forró nyomon
23.15 Magyarország holnap
23.45 Színkép
0.15 Kobra
(amerikai sorozat - 3.)
1.00 Vers éjfél után
Radnóti Miklós: Himnusz a békéről
Elmondja: Halász Judit

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Régiók (ismétlés)
9.40 Felelet az életnek (ismétlés)
10.10 Hogyan segíti Magyarország az Egyesült Államokat?
Dr. Harsányi János
(dokumentumfilm)
10.55 Dr. Finlay
(skót sorozat - 7/3.)
Magánélet
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.25 Egy bolond százat csinál
(magyar vígjáték)
13.45 Ló és ember
(skót sorozat - 6/5.)
14.35 Kelet-Európa kolostorai
(holland sorozat - 5.)
15.15 Vonzások és választások
(francia film, 1982)
17.10 Nyelvőrző
17.25 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Gumitarzan
(dán tévéfilm)
19.45 Esküvő bonyodalmakkal
(amerikai burleszk) FF
20.05 Hej, hej, helyesírás!
20.10 Váltó
(gazdasági magazin)
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Keresztét
Fülöp Viktor emlékére
22.20 A ládikó
(portugál film)
23.50 Híradó
0.10 Vers

HBO


6.30 Hollywoodi akcióhősök - Tom Cruise
7.00 Jó barátok
7.25 Percy, a parkőr
7.55 Lakat alatt
9.40 Sztárközelben: Whoopi Goldberg
10.05 Víkend
(francia vígjáték)
11.45 A kastély hercegnője
(amerikai rajzfilm)
12.35 Jerry Maguire - A nagy hátraarc
(amerikai film)
14.50 A miniszter félrelép
(magyar vígjáték)
16.35 Boszorkányok pedig léteznek
(francia vígjáték)
18.25 Ugrásra készen
(amerikai vígjáték)
20.00 Ments meg, Uram!
(amerikai film)
22.00 Melrose Place
22.45 Hetedik
(amerikai thriller)
0.50 A miniszter félrelép
(magyar vígjáték)
2.35 Barb Wire - A bosszúálló angyal
(amerikai akciófilm)
4.15 Bad Boys - Mire jók a rosszfiúk?
(amerikai vígjáték)

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 37.)
10.00 Dinasztia
(sorozat - 9.)
12.00 Video Hits No. 1
16.10 72 óra
16.40 Rablóból pandúr
(amerikai sorozat, ismétlés)
17.35 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 7.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 19.)
Női szórakozás 2/2.
19.30 Egy rém rendes család
Gyötrő lábálom
20.00 Űrháború: 2063
(amerikai sci-fi sorozat - 23.)
20.50 Csillagkapu
(amerikai sci-fi sorozat - 1.)
22.35 MASH
23.05 Hír3 (ismétlés)
23.35 Santa Barbara (ism.)
0.25 72 óra (ismétlés)

MSat


0.15 Music Box
7.00 Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A tikos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Sok hűhó
11.00 Euréka vára
11.30 Allegra ablaka
12.00 Hé, Arnold!
12.30 Fecsegő tipegők
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Jaj, a szörnyek!
16.30 Rocko
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Kenan és Kel
18.30 KaBlam!
19.00 Kapásjelző
19.30 Hír-M
(híradó)
20.00 Az erőszak megszállottja
(amerikai akciófilm)
21.35 Indián blues
(amerikai film)
23.10 Hír-M (ismétlés)
23.40 Kapásjelző (ismétlés)
24.10 Music Box

Szív TV


6.50 Tipp-top
7.05 Music Box
15.40 Agrárpiac (ismétlés)
16.10 Lesen (ismétlés)
17.00 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat, ism. - 8.)
18.00 Győztesek és vesztesek (ismétlés - 2.)
18.55 Pávák tavasza
(angol sorozat - 2.)
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Összeesküvők
(kanadai film)
21.30 Terroristák
(angol sorozat - 3.)
22.30 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat - 9.)
23.30 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
0.10 Tipp-top
0.25 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. április 28., szerda

Tv műsor - 1999. április 28. - Szerda

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
10.55 Betegjogi esetek (ism.)
11.25 A homok titkai
(brazil sorozat - 1.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.30 UNI-JÓ
12.40 1914-18
(angol dokumentumfilm sorozat - 7/2.)
13.25 Lássuk Indonéziát!
A csend ünnepe Bali szigetén
13.40 A pampák királya
(brazil sorozat - 13.)
14.35 Magyarország 2000
Zsolnay Vilmos keramikusmester
15.10 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 112.)
16.00 Nemzetiségi magazinok
(horvát, román)
16.50 Életjel
17.00 Tükörkép
17.45 Körzeti híradók
17.55 Etika ma
18.20 Hangszál(l)
Zenei vetélkedő sztárvendéggel
18.50 Misi Mókus kalandjai
(bábfilmsorozat)
19.00 Família Kft.
Johnny születésnapja
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 TS
Magyarország-Anglia
Barátságos labdarúgó-mérkőzés
22.00 1989 - hónapról hónapra
(dokumentumfilm-sorozat)
22.45 Hírek
22.50 Aktuális
23.10 Kenó
23.15 Mindennapi rémtörténet
(magyar kisjátékfilm)
- Altamira
(magyar kisjátékfilm)

MTV 2

6.00 Szabadság tér
9.00 Tudóra
Fejetek a magyar művelődés és tudomány történetéből
10.00 Tanoda
11.00 Tanoda plusz
- Informatikaoktatás a középiskolában
- Honlapkészítő-verseny középiskolásoknak
12.00 Szomszédok
(teleregény, 1997, ism.)
12.35 Híradó - Időjárás
12.50 AKT
13.00 Lezáratlan akták
13.05 Tévémagiszter/repríz
14.05 Darumadár útnak indul
Dóczy József dalaiból
14.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism.)
16.05 Kincsestár (ismétlés)
17.30 Repeta
Junior híradó
19.00 Magyarország ma
Gyógyító vizek
19.30 Mesetár
- Tinti kalandjai
- Csepke
- A legkisebb Ugrifüles
- Állati pótpapa
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Sóvidék
21.10 Én, Rippl-Rónai József
(dokumentum-játékfilm)
22.40 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Lili, a virágangyal
(rajzfilm, ismétlés)
6.30 Reggeli
(információs magazin)
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ism.)
10.00 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 151-152.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.15 A Dunánál
(nemzetiségi magazin)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Receptklub
13.30 Bugs - A cég hullámhosszán
(angol sorozat)
Áramszünet
14.20 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
- Manóvári manók - 43.
- Lili, a virágangyal - 9.
- Krokodilkommandó - 30.
16.00 Lassie
Méreg a tóban
16.30 Az első csók
(francia sorozat - 294.)
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 21.)
Fejvadászok krémje 2.
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 97.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(sorozat - 259-260.)
20.00 Cobra 11
(német sorozat - 7.)
20.55 Frei-dosszié
21.55 Híradó - Időjárás
22.10 Öreglányok
(amerikai sorozat - 27.)
A fogadás
22.40 Dóra mozija
23.10 Az ötödik sarok
(amerikai film)
0.45 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.05 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
9.55 Bajnokakadémia
(angol sorozat - 13.)
10.25 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.55 A tegnap csodái
11.20 Segíts magadon!
11.45 Mindent tudni akarok!
11.50 Közvetlen ajánlat
12.30 Kedves nővérkék
(német sorozat - 190.)
13.00 Fergie és Andrew - Botrány az udvarban
(amerikai film)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 400.)
15.15 Kakuk!
(talkshow)
15.45 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 162.)
16.35 Marimar
(mexikói sorozat - 31.)
16.55 7-es csatorna
(magyar sorozat - 13.)
17.25 Kassandra
(venezuelai sorozat - 30.)
18.10 100 millió
(szenzációs vetélkedő)
18.35 Plusz
(aktuális magazin)
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Columbo
(amerikai krimisorozat)
Gyilkosság Malibuban
21.50 Mindent vagy semmit!
22.15 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Közelkép; Sport; Időjárás
23.00 Nyugat
24.00 Meghökkentő találkozások
(amerikai sorozat - 7.)
0.30 Vers éjfél után
Lászlóffy Aladár: Óda a mindenséghez
Elmondja: Balkay Géza

Duna TV



5.30 Virradóra
9.10 Gazdakör (ismétlés)
9.40 Különleges múzeumok
(német kisfilm)
9.55 Apró történetek
(angol animációs film)
10.00 Kisvakond
10.10 Az apa helye
(francia film)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Pop-sa-rock (ismétlés)
12.50 Kon-Tiki
(norvég dokumentumfilm) FF
13.50 Váróterem
(dokumentumfilm) FF
14.55 Mítoszok és legendák
(ír sorozat - 13/5.)
15.20 Az első lépések
(angol filmetűd)
15.30 Szóról szóra magyarul
16.00 Betűvető
16.30 Felelet az életnek
17.00 A rettenthetetlen riporterek
(francia-kanadai sorozat - 11.)
17.30 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Holnap lesz fácán
(magyar film, 1974)
19.40 Nemzetközi Klezmer Fesztivál
(koncertfilm - 4/2.)
20.05 Hej, hej, helyesírás!
20.10 Régiók
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Űrhajónk, a Föld
(francia sorozat - 17.)
21.50 A film évszázada
(svéd kultúrtörténeti film)
Játék a művészettel
(francia sorozat - 6.)
22.45 A francia sanzon története
(német-francia sorozat)
23.35 Híradó
24.00 Lóverseny

HBO


6.30 Percy, a parkőr
(angol rajzfilm)
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Sztárközelben: Kathleen Turner
(amerikai dokumentumfilm)
7.55 Sztepp
(amerikai film)
9.45 Batman és Robin
(amerikai film)
11.50 Esthajnalcsillag
(amerikai vígjáték)
14.00 Mulan legendája
(holland rajzfilm)
14.45 Spitfire Grill
(amerikai film)
16.40 Dzsungelból dzsungelbe
(amerikai vígjáték)
18.25 Ó, azok az angolok!
(angol vígjáték)
20.00 Az ördög háromszöge
(amerikai thriller)
21.45 Tűz a mélyben
(amerikai akciófilm)
23.30 A gyanú
(amerikai krimi)
1.05 Batman és Robin
(amerikai film)
3.10 Robbanófejek
(amerikai akciófilm)
4.45 Gyagyás család
(amerikai vígjáték)

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 36.)
10.00 Dinasztia
(amerikai sorozat - 8.)
12.25 Video Hits No. 1
16.35 Jövőnéző (ism.)
17.05 Cinema
(filmmagazin)
17.35 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 6.)
18.30 Hir3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 18.)
Női szórakozás 2/1.
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 Rablóból pandúr
(amerikai sorozat - 8.)
20.50 Agyalapítvány
(amerikai vígjáték, 1992)
22.20 MASH
(amerikai vígjátéksorozat)
22.50 Hír3 (ismétlés)
23.20 Santa Barbara (ism.)
0.10 Cinema (ismétlés)

MSat


0.00 Music Box
Kívánságműsor
7.00 Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 Aliegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Kenan és Kel
11.00 Euréka vára
11.30 Allegra ablaka
12.00 Hé, Arnold!
12.30 Fecsegő tipegők
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Jaj, a szörnyek!
16.30 Rocko
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Ren és Stimpy show-műsora
19.00 News-da
(zenei hírek)
19.30 Hír-M
(híradó)
20.00 Pénzvadászok
(amerikai akciófilm)
21.35 Börtönterror
(amerikai akciófilm)
23.10 Hír-M (ismétlés)
23.40 News-da (ismétlés)

Szív TV


6.50 Tipp-top
7.05 Music Box
16.30 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat, ism. - 7.)
17.30 Egészségügyi magazin
18.00 Egy hátizsákra való kaland
(sorozat, ism. - 2.)
18.25 Győztesek és vesztesek
(sorozat - 2.)
19.20 Egy hátizsákra való kaland
(sorozat - 3.)
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 150.)
21.00 Végső bizonyíték
(amerikai film)
22.30 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat - 8.)
23.30 Music Box
0.10 Tipp-top
0.25 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. április 27., kedd

Tv műsor - 1999. április 27. - Kedd

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.00 Életmódkalauz
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.30 UNI-JÓ
12.40 Mosoly a javából
Alfonzó-cirkusz
(Részletek a Telepódium Ez még semmi című kabaréjából)
13.40 A pampák királya
(brazil sorozat - 12.)
14.35 Mecénás
(kulturális műsor, ismétlés)
15.10 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 111.)
16.00 Nemzetiségi magazinok
(szlovén, német)
17.00 Családorvos
17.20 Kormányváró
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Hangszál(l)
Zenei vetélkedő sztárvendéggel
18.45 Állati pótpapa
(német rajzfilmsorozat)
18.50 Pingu
(német bábfilmsorozat)
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat - 2.)
20.45 Kriminális - Bomba sztori
21.00 Kriminális
(bűnügyi magazin)
21.30 Telemázli
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Publikum
(heti kulturális műsor)
23.00 X-akták
(amerikai sorozat ismétlés)
Jézus sebei

MTV 2

6.00 Szabadság tér
9.00 Tudóra
10.00 Tanoda
Erkölcsi nevelés az iskolában
11.00 Tanoda plusz
Speciális célú középiskolák
12.00 Szomszédok (ism.)
12.35 Híradó - Időjárás
12.50 AKT
13.00 Lezáratlan akták
13.05 Tévémagiszter/repríz
14.00 Martin György gyűjtéséből
Nagyecsedi cigánytánc
14.15 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat)
Családi ügy
15.05 A kakasdombi zsaru
(jugoszláv sorozat - 12/9.)
16.00 Kincsestár (ismétlés)
17.30 Repeta
Junior híradó
19.00 Magyarország ma
Hangszerkészítők
19.30 Mesetár
- Sebaj Tóbiás
- Dörmögőék kalandjai
- Viktor és Marika
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Nyugodt szívvel
Pozsgay-portré - 2/2.
21.25 Szenzáció
(kanadai sorozat - 26/3.)
22.15 Férfi röplabda bajnoki döntő
A 3. mérkőzés összefoglalója
23.05 Mélyvíz
0.05 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Lili, a virágangyal (ismétlés)
6.30 Reggeli
(információs magazin)
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
10.00 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 149-150.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.15 Antenna
(euro-atlanti magazin)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Renegade - A fejvadász (ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Receptklub
13.30 Bugs - A cég hullámhosszán
A lopakodó
14.20 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
- Manóvári manók - 42.
- Lili, a virágangyal - 8.
- Krokodilkommandó - 29.
16.00 Lassie
A kutya neve
16.30 Az első csók
(francia sorozat - 293.)
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 20.)
Fejvadászok krémje 1.
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 96.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
(magazin)
19.30 Barátok közt
(sorozat - 257-258.)
20.00 Várom a párom
21.00 Mortal Kombat Conquest
(amerikai sorozat - 2.)
21.50 Híradó - Időjárás
22.05 MMM
23.05 Brooklyn South
(amerikai sorozat - 7.)
A szerelem fáj...
23.55 Antenna (ismétlés)
0.25 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.45 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
9.55 Bajnokakadémia
(angol sorozat - 12.)
10.25 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.55 Esély
Sérült gyermek a családban
11.20 Gyökereink
(kisebbségi magazin)
11.45 Mindent tudni akarok!
11.50 Közvetlen ajánlat
12.30 Kedves nővérkék
(német sorozat - 189.)
13.00 A hit erejével
(francia film)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 399.)
15.15 Kakuk!
(talkshow)
15.45 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 161.)
16.35 Marimar
(mexikói sorozat - 30.)
16.55 7-es csatorna
(magyar sorozat - 12.)
17.25 Kassandra
(venezuelai sorozat - 29.)
18.10 100 millió
(szenzációs vetélkedő)
18.35 Plusz
(aktuális magazin)
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Herkules
(amerikai sorozat)
20.50 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai sorozat)
21.50 Mindent vagy semmit!
22.15 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Közelkép; Sport; Időjárás
23.00 Szép új világ
23.30 Magnum
0.15 Hozam
0.45 Vers éjfél után
Petőfi Sándor: Anyám tyúkja
Elmondja: Mácsai Pál

Duna TV


5.30 Virradóra
9.10 Police (ismétlés)
9.50 Forrásvidék (ismétlés)
10.20 Héthatár (ismétlés)
10.55 Trópusi hőség
(kanadai sorozat, ism.)
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Beavatás (ismétlés)
12.35 Tükör (ismétlés)
13.05 Anziksz (ismétlés)
13.20 A hetedik kontinens felfedezése
(svájci sorozat - 12/5.)
13.50 Elveszett őrjárat
(amerikai film)
14.55 Hatlábú birodalom
(angol sorozat - 6/5.)
15.30 Bordal
(sorozat - 7/6.)
15.55 Befordultam a konyhára
16.35 Fortyogó Föld
(kisfilm, ismétlés)
17.00 A rettenthetetlen riporterek
(francia-kanadai sorozat - 10.)
17.30 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Helikon
18.35 Kárpátalja, 50 év 50 mérföld
(amerikai dokumentumfilm)
19.55 Ravel: Tzigane
20.05 Hej, hej, helyesírás!
20.10 Gazdakör
(magazin)
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Angyal
(ír film)
23.10 Eszmélet
(sorozat - 5/5.)
24.00 Híradó
0.20 Vers
0.25 Hungaria Litterata
(sorozat - 13/2.)
1.05 Hungaria Litterata - Műelemzések
(sorozat - 12/2.)

HBO


6.30 Sztárközelben: Mel Gibson
(dokumentumfilm)
7.00 Egyről a kettőre
7.25 Hollywoodi akcióhősök - Arnold Schwarzenegger
7.55 IFOR blues
(kanadai film)
9.30 Az öreg hölgy és a testőr
(amerikai film)
11.05 Irány a nagyi!
(amerikai film)
12.35 Hollywoodi akcióhősök - Tom Cruise
13.05 Vértestvérek
(amerikai film)
14.35 Huck és a szívkirály
(amerikai film)
16.10 Kvartett
(olasz film)
17.55 Az ötödik elem
(francia-amerikai film)
20.00 Blamázs
(amerikai film)
22.00 Romy és Michelle
(amerikai vígjáték)
23.35 Zsarolók városa
(amerikai krimi)
1.30 A szikla
(amerikai akciófilm)
3.50 Excalibur
(ír film)

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 35.)
10.00 Dinasztia
(amerikai sorozat - 7.)
12.30 Video Hits No. 1
16.40 Ügyvédek
(amerikai sorozat, ism.)
17.35 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 5.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 17.)
Akiért a harang szól
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
Vigasz Vegasban 2/2.
20.00 Kém Game
(amerikai sorozat - 10.)
20.50 A Bourne-rejtély
(amerikai krimi - 2/2.)
22.35 MASH
23.05 Hír3 (ismétlés)
23.35 Santa Barbara (ism.)

MSat


24.00 Music Box
Interaktív kívánságműsor
7.00 Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Sok hűhó
11.00 Euréka vára
11.30 Allegra ablaka
12.00 Hé, Arnold!
12.30 Fecsegő tipegők
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Jaj, a szörnyek!
16.30 Rocko
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Kenan és Kel
18.30 KaBlam!
19.00 Közelkék
19.30 Hír-M
(híradó)
20.00 A jaguár bosszúja
(amerikai film)
21.30 Az őrület fészke
(amerikai film)
23.10 Hír-M (ismétlés)
23.40 Közelkék (ismétlés)
24.10 Music Box

Szív TV


7.05 Music Box
16.00 Agrárpiac
16.30 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat, ism. - 6.)
17.30 Pávák tavasza
(angol sorozat - 1.)
18.20 Győztesek és vesztesek (ismétlés)
19.15 Hívd Andreát! (ismétlés)
Szenes Andrea műsora
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Véres kéz
(amerikai thriller)
21.35 Terroristák
(angol sorozat, ism. - 2.)
22.30 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat - 7.)
23.30 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
0.10 Tipp-top
0.25 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. április 26., hétfő

Tv műsor - 1999. április 26. - Hétfő

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.00 Gazdatévé (ismétlés)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat, ismétlés)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.30 UNI-JÓ
12.40 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 27.)
13.25 Lássuk Indonéziát!
Wayang játék a szultán palotájában
13.40 A pampák királya
(brazil sorozat - 11.)
14.35 Szomszédok (ism.)
15.10 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 110.)
16.00 Nemzetiségi magazinok
(cigány, szlovák)
16.55 Segítség!
(pszichológiai magazin)
17.15 Új Reflektor Magazin
17.45 Körzeti híradók
18.00 Gyorssegély
18.10 Euro-percek
18.15 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
18.40 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
18.50 Vackor az I/b.-ben
(rajzfilmsorozat)
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Esti Showder
Fábry Sándorral
21.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat)
A régi, az új és a halálos
21.50 Negyvenkét VOLT
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Szabad Verseny
(gazdasági magazin)
23.05 Az ördög és az inkvizítor
(olasz-spanyol sorozat - 13/10.)

MTV 2


6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.00 Tudóra
10.00 Tanoda - Növelde
Benne: Mesék kicsinyeknek
11.00 Tanoda plusz
Generációk egymás közt
Benne: Ágyszínház
12.00 Szomszédok
(teleregény, 1996, ism.)
12.35 Híradó - Időjárás
12.50 AKT
13.00 Lezáratlan akták
13.05 Tévémagiszter (ism.)
13.35 Honvédcsaták
A tavaszi hadjárat
14.05 Magyar zenepedagógusok
Szőnyi Erzsébet
15.00 Parlamenti Napló
16.00 Repeta
Junior híradó
17.30 TS - Kosárlabda play off-mérkőzés
19.30 Mesetár
- Rémusz bácsi meséi
Hol van a nyúl nevetőhelye?
- Benedek Elek meséi
A kerek kő
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Nyugodt szívvel
Pozsgay-portré - 2/1.
21.20 Holdfényszelence
(amerikai film, 1996)
23.10 Tudósklub '99
24.00 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Lili, a virágangyal (ism.)
6.30 Reggeli
(információs magazin)
9.00 Recept Klub
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
10.00 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 147-148.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.15 Országház
(heti magazin, ismétlés)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Receptklub
13.30 Bugs - A cég hullámhosszán
(angol sorozat)
Bogárinvázió
14.20 Klip Klub
(popmagazin)
14.45 Rajzfilm Klub
- Manóvári manók - 41.
- Lili, a virágangyal - 7.
- Krokodilkommandó - 28.
(rajzfilmsorozatok)
16.00 Lassie
(amerikai sorozat)
Váratlan vendég
16.30 Az első csók
(francia sorozat - 292.)
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 19.)
Reno seriff
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 95.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(sorozat - 255-256.)
20.00 Könnyező harcos
21.45 Híradó - Időjárás
22.00 Különös kísérlet
(amerikai vígjáték)
23.35 Pont hu
0.05 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.25 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
9.55 Bajnokakadémia
(angol sorozat - 11.)
10.25 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.55 Premier
11.20 Gól! Gól! Gól!
11.45 Mindent tudni akarok!
11.50 Közvetlen ajánlat
12.30 Kedves nővérkék
(német sorozat - 188.)
13.00 Fran
(ausztrál film)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 398.)
15.15 Kakuk!
(talkshow)
15.45 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 160.)
16.35 Marimar
(mexikói sorozat - 29.)
16.55 7-es csatorna
(magyar sorozat - 11.)
17.25 Kassandra
(venezuelai sorozat - 29.)
18.10 100 millió
(szenzációs vetélkedő)
18.35 Plusz
(aktuális magazin)
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Esti Broadway
20.50 Rex felügyelő
(német-osztrák sorozat)
Rettenetes igazság
21.50 Mindent vagy semmit!
22.15 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Kettesben
(talkshow)
Szilágyi János beszélgetése Rimner Gábor volt hírszerzővel
23.45 Remington Steele
(amerikai sorozat)
0.30 Kuk@c
(informatikai magazin)
1.00 Vers éjfél után
Takács Zsuzsa: Ittlét
Elmondja: Bodnár Erika

Duna TV


5.30 Virradóra
9.10 Közép-európai magazin
9.40 Heti hírmondó (ism.)
10.30 Régi híradók (ism.)
10.55 A sziget
(francia sorozat, ism.)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Tálentum
Plugor Sándor (ismétlés)
12.50 Mozgó Kép (ism.)
13.20 Az Esztramos kincsei
(kisfilm, ismétlés)
13.45 Ami igaz, az igaz (ismétlés)
14.00 Űrhajónk, a Föld
(francia sorozat - 16.)
14.10 Tarkabarka (ismétlés)
15.10 Chaplin, az ősember
(amerikai burleszk) FF
15.30 ...és még egymillió lépés
(sorozat - 17.)
16.15 A természettudomány mérföldkövei - A gyorsítás
(német sorozat)
16.30 Harmónia
(magazin)
17.00 A rettenthetetlen riporterek
(francia-kanadai sorozat - 9.)
17.30 Mesefilm
18.00 Híradó
18.20 Tükör
18.55 Trópusi hőség
(kanadai sorozat - 49.)
19.45 Gustav Klimt
(osztrák kisfilm)
20.05 Hej, hej, helyesírás!
20.10 Héthatár
(magazin)
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Police
(magazin)
22.20 Ez volt az NDK - a másik Németország története
(német dokumentumfilm-sorozat - 7/1.)
23.50 Híradó
0.10 Vers
0.15 Lóverseny

HBO


6.30 Kaszkadőrparádé
7.20 Sztárközelben: Mel Brooks
7.50 Ég a ház!
(amerikai film)
9.25 Kispályások
(angol vígjáték)
11.05 Boldogságra éhezve
(amerikai film)
12.40 Sárkány viadala
(hongkongi karatefilm)
14.00 Percy, a parkőr
(angol rajzfilm)
14.30 Harc a másodpercekért
(amerikai film)
16.20 Nicsak, ki beszél most!
(amerikai vígjáték)
18.00 Drakula halott és élvezi
(amerikai vígjáték)
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 Puszta formalitás
(francia thriller)
21.50 Az árnyékfeleség
(feliratos amerikai film)
23.35 Bevetési parancs
(amerikai sci-fi akciófilm)
1.10 Támad a Mars!
(amerikai sci-fi vígjáték)
2.55 Casino
(amerikai krimi)
5.50 Hollywoodi akcióhősök - Bruce Willis

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara (34.)
10.00 Dinasztia
(amerikai sorozat - 6.)
10.55 Video Hits No. 1
14.25 Melrose Place
(105-106., ismétlés)
16.10 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
16.40 Waikiki páros
(amerikai sorozat, ismétlés)
17.35 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 4.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 16.)
Gyilkos az emeleten 2/2.
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
Vigasz Vegasban 2/1.
20.00 Ügyvédek
(amerikai sorozat - 7.)
20.50 A Bourne-rejtély
(amerikai krimi - 2/1.)
22.35 MASH
(amerikai vígjátéksorozat)
23.05 Hír3 (ismétlés)
23.35 Santa Barbara (ism.)
0.25 Foci a javából
A spanyol bajnokság

MSat


24.00 Music Box
7.00 Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Kenan és Kel
11.00 Euréka vára
11.30 Allegra ablaka
12.00 Hé, Arnold!
12.30 Fecsegő Tipegők
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Jaj, a szörnyek!
16.30 Rocko
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Ren és Stimpy-show
19.00 Szúróláng
19.30 Hír-M
(híradó)
20.00 Gyilkos törvény
(amerikai akciófilm)
22.00 A halál árnyékában
(ausztrál pszichothriller)
23.30 Hír-M (ismétlés)
24.00 Szúróláng (ismétlés)
24.30 Music Box

Szív TV



6.50 Tipp-top
7.05 Music Box
15.40 Lesen
(sportmagazin)
16.30 Csengetett Mylord?
(angol sorozat, ism. - 5.)
17.30 Arany
(új-zélandi sorozat, ism.)
18.25 Győztesek és vesztesek
(ismeretterjesztő sorozat - 1.)
19.20 Egy hátizsákra való kaland
(sorozat - 2.)
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 149.)
21.00 Útvesztő
(amerikai film)
22.30 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat - 6.)
23.30 Music Box
0.10 Tipp-top
0.25 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. április 25., vasárnap

Tv műsor - 1999. április 25. - Vasárnap

MTV 1

6.30 Gazdaképző
7.00 „Így szól az Úr!”
7.05 Kék egér
Rajzfilmsorozat
7.15 Pom-Pom meséi
Rajzfilmsorozat
7.20 Minimanók
Angol rajzfilmsorozat
7.35 Vitéz László vándorútján
Bábjáték
8.00 Motoszka
8.20 Zenegér
8.35 A gyűszűnyi erdő lakói
Angol rajzfilmsorozat
9.00 Kisokos
9.20 Egészségedre!
9.45 „Atlanti-party”
Tudósítás a NATO-nap magyarországi eseményeiről
9.55 Tévémagiszter
10.25 Honvédcsaták
11.00 Katolikus szentmise
12.00 Hírek. Időjárás
12.05 „Atlanti-Party”
12.10 Szerencsepercek
12.35 Zöld béka
12.50 Gazdatévé
Magazin
13.20 Miss Rose White
Amerikai tévéfilm
14.55 „Atlanti-Party”
15.00 Jani házhoz megy...
15.30 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
15.55 Az emberi nem: férfi és nő
Angol sorozat - 8/5.
16.45 „Atlanti-Party”
16.50 Célkereszt
17.20 Álompolgár
17.55 Ön dönt!
Horvát János műsora
18.50 „Atlanti-Party”
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Ally McBeal
Amerikai sorozat - 23/22.
20.45 TS
21.00 Show-bálvány
1947-et idézve
22.30 Hogyan tovább?
Összefoglaló az Euro-Atlanti Partnerségi Tanács washingtoni üléséről
23.00 11 után

MTV 2

7.25 Műsorismertetés
7.30 Kánon
8.00 Tudóra - felsőfok
10.00 Cimbora-óra
11.00 Telesport
Férfi kézilabda Magyar Kupa (döntő)
13.00 Aranyfüst (ismétlés)
14.00 Pruszlikomon piros rózsa...
Hatvani Kiss Gyöngyi énekel
14.30 Delta 2000
Tudományos híradó
14.55 Jób lázadása
Tévéfilm
16.35 Telesport
Ritmikus sportgimnasztika magyar nemzetközi bajnokság
18.00 Szívtipró gimi
Ausztrál sorozat - 134.
18.50 Kérem a következőt!
Rajzfilmsorozat
19.00 A fekete város
Sorozat - 7/5.
19.50 Világvédett lehetne
Kőfejtő - Fertőrákos
20.00 Arany Zsiráf díjkiosztó gálaest
MAHASZ-WESTEL 900
21.00 Telesport
21.30 Az én zeném
22.00 Századfordító magyarok
Látogatás Rados Jenőnél
22.45 MM - Kondor Béla
22.50 Universitas
23.20 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Ez nem boszorkányság!
Francia ismeretterjesztő sorozat
7.00 Kölyökklub
- Tazmánia
- A törpék új világa
- Zsebsárkányok
- Űrdinkák
- Spirou és Fantasio
- Gazvezír
- Dinodili
Rajzfilmsorozatok
11.05 Csőrre töltve
- Superman
- Bolondos dallamok
Rajzfilm-összeállítás
11.30 Mágusok
Ausztrál-lengyel sorozat - 8.
12.00 Bors
Magyar sorozat - 11.
Camarada Matteo
13.00 Hírek
13.10 Szeszélyes természet
David Attenborough természetfilm-sorozata - 3.
Sivatagkerti idill
14.05 Bugs - A cég hullámhosszán
Angol sorozat
...egyszer lent
15.00 Knight Rider
Amerikai sorozat - 37.
16.00 A nagy Waldo Pepper
Amerikai film
18.15 Kész átverés
Kandi kamera
18.45 Híradó
19.05 Akták
Politikai és közéleti magazin
19.30 Vasárnapi kiadás
Magazin
20.00 A specialista
Amerikai akciófilm
21.55 Igaz történetek
Charles és Diana: Nemesi tragédiák
Angol film
23.30 Híradó - Időjárás
23.45 Országház
Heti magazin
0.15 Szeszélyes természet
David Attenborough természetfilm-sorozata (ismétlés)
1.05 Akták (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.25 Divatklip

TV2

6.00 Hűséges az Isten
6.25 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.50 TV2 Matiné
- Dávid, a törpe
- Rocky és Bakacsin
- Tesz-vesz város
- Tabaluga
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
- Enigma - a szuperhős
- Kis boszorkányok
Rajzfilmsorozatok
9.40 Boomer
Amerikai ifjúsági sorozat
10.05 Űrrandevú
Amerikai sci-fi
11.55 Lacikonyha
12.20 Premier
Kulturális ajánlóműsor
12.40 Világjárók
13.10 Vad-Világ
Amerikai természetfilm-sorozat
14.00 Kastélyszálló
Osztrák sorozat
14.55 MacGyver
Amerikai sorozat
A tékozló fiú
15.40 Mission Impossible - Az akciócsoport
Amerikai sorozat
16.35 A Szuper csapat
Amerikai sorozat
17.35 Xena
Amerikai sorozat
18.30 Napló
Közben: Tények
19.30 Szerencsekerék
20.00 Közkívánatra!
1. Komputerkémek
Amerikai krimi
2. Országúti amazonok
Amerikai vígjáték
3. Piedone, a zsaru
Amerikai vígjáték
22.00 Y-akták
Kanadai sci-fi sorozat
A hívő
22.30 Gól!! Gól!! Gól!!
23.30 Gerald Moon: Hulla-Hopp
Színházi közvetítés
1.20 Vers éjfél után
Ady Endre: Az eltévedt lovas
Elmondja: Hegedűs D. Géza

Duna TV

5.30 Hírek
5.35 Váltó (ismétlés)
6.05 Élő egyház (ismétlés)
6.20 Héthatár (ismétlés)
6.50 Postabontás (ismétlés)
7.05 Reggeli muzsika
7.15 A varázsvödör
Angol sorozat
7.25 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal (ismétlés)
7.50 Hej, hej, helyesírás!
8.00 Miénk a tér (ismétlés)
9.05 Susogó vadon
9.15 Hogyan készülnek?
Olasz sorozat
9.30 Chaplin, a filmrajongó
Amerikai burleszk (FF)
9.45 Az ókor csodái
Olasz sorozat
10.10 A XX század zenéje
Angol sorozat - 7/6.
- Híres festmények
Holland sorozat - 20/5.
11.05 Forrásvidék
11.35 Beavatás
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Hírek
12.10 Helikon (ismétlés)
12.30 Egy bolond százat csinál
Magyar vígjáték (FF)
13.50 Figyelj!!!
14.25 Régi híradók
14.50 Sportképek
17.00 Mozgó Kép
Filmmagazin
17.35 Susogó vadon: Aloha
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó - Sportpercek
19.15 Senki kisasszony
Lengyel film
20.55 Yehudi Menuhin
Francia dokumentumfilm - 2/2.
21.50 Ábrahám völgye
Portugál film - 2/2.
23.20 Vers

HBO

6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Csalimadarak
Amerikai vígjáték
8.35 Tökös tekés
Amerikai vígjáték
10.30 Egyről a kettőre
10.55 Jó barátok
11.20 Mint a királyok
Francia vígjáték
13.00 A dzsentlemanus
Amerikai vígjáték
14.50 Percy, a parkőr
Angol rajzfilm
15.20 Hamlet
Amerikai film
17.30 Víkend
Francia vígjáték
19.10 Melrose Place
Amerikai sorozat
20.00 Tűz a mélyben
Amerikai akciófilm
21.45 Potyázók a portyán
Amerikai vígjáték
23.05 Ágnes
Izlandi film
0.50 A gonosz árnyéka
Amerikai akciófilm
2.30 Menekülés Absolomból
Amerikai film
4.30 Egy jó zsaru
Amerikai krimi

TV3

6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
10.35 Utazás Gasztronómiában
Magazin
11.00 Jövőnéző
11.30 Conan, a kalandor
Amerikai sorozat - 12.
12.20 Flipper, a delfin
Amerikai kalandfilm
14.05 Babylon 5
Amerikai sci-fi sorozat - 6.
14.55 Az Angyal
Angol sorozat - 21.
15.50 Sherlock Holmes
Angol krimisorozat
16.45 Melrose Place - 105-106.
18.30 Hír3
19.00 Matlock
Amerikai sorozat - 14.
20.00 Waikiki páros
Amerikai sorozat - 12.
20.50 Végtelen határok
Kanadai sci-fi sorozat - 23.
21.45 Alkonyzóna
Amerikai sorozat - 64.
22.15 Eleven
22.55 Foci a javából (ismétlés)
23.25 Jövőnéző (ismétlés)
23.55 Video Hits No. 1

MSat

6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Jaj, a szörnyek! (ismétlés)
8.00 Pete és kis Pete (ismétlés)
8.30 Clarissa (ismétlés)
9.00 Hatlábú birodalom; A kerge város (ismétlés)
10.30 Ugródeszka (ismétlés)
11.00 Siarau
Angol természetfilm (ismétlés)
12.00 Music Box
14.00 Sally, az oroszlánfóka
Ausztrál sorozat - 1-2.
15.00 Szelep (ismétlés)
16.00 Vértestvérek
Angol természetfilm
17.00 Hódító hódok
17.30 Allen Strange utazása
18.00 Kenan és Kel
18.30 Sally, az oroszlánfóka
Ausztrál sorozat - 3.
19.00 Sztárok civilben
19.30 Sally, az oroszlánfóka
Ausztrál sorozat - 4.
20.00 Kölcsöngyerek visszajár
Amerikai vígjáték
21.30 Nehéz fiúk
Francia film
23.15 Sztárok civilben (ismétlés)
23.45 Music Box

Szív TV

6.50 Tipp-top
07.05 Music Box
15.30 Csengetett, Mylord?
Angol sorozat (ismétlés) - 4.
16.30 Arany
Új-Zélandi sorozat (ismétlés) - 10.
17.30 Éle és Design
18.00 Egy hátizsákra való kaland
Sorozat (ismétlés) - 13.
18.30 Hívd Andreát!
19.00 Arany
Új-Zélandi sorozat - 1.
20.00 Végső bizonyíték
Amerikai film
21.30 Terroristák
Új-Zélandi sorozat - 1.
22.30 Csengetett, Mylord?
Angol sorozat - 5.
23.30 Music Box
0.10 Tipp-top
0.25 Music Box

ATV

24.00 Képes magazin
17.30 Aeromagazin (ismétlés)
18.00 Csillagszem
19.25 Klippercek
20.15 Elnökök klubja (ismétlés)
21.05 Nagybácsim, a földönkívüli
Amerikai film
22.30 Indaba
Francia sorozat (ismétlés)
23.00 Valóságos csodák (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek