1999. március 31., szerda

Tv műsor - 1999. március 31. - Szerda

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.00 Új Reflektor magazin
(riportműsor, ismétlés)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.30 UNI-JÓ
12.40 Híres muzsikusok
(cseh sorozat - 5/3.)
Csapó egyes - Szergej Prokofjev
13.10 Shakespeare-mesék
(walesi rajzfilmsorozat)
Julius Caesar
13.40 A mi XX. századunk
(angol dokumentumfilm-sorozat)
14.35 Európai Utas (ismétlés)
15.10 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat)
16.00 Nemzetiségi magazinok
(horvát, román)
16.50 Életjel
17.00 Tükörkép
17.45 Körzeti híradók
17.55 A megváltás titka
18.20 Hangszál(l)
Zenei vetélkedő sztárvendéggel
18.50 A kiscsacsi kalandjai
(bábfilmsorozat)
19.00 Mr. Bean
(angol sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Kisváros
Kísértet az alkotóházban
20.40 A huszadik század nagy románcai
(angol dokumentumfilm-sorozat)
Vivien Leigh és Laurence Olivier
21.05 Hofi
Válogatás Hofi Géza emlékezetes paródiáiból
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Telesport magazin
23.05 Csukott szemmel
(olasz-francia-spanyol film, 1995)

MTV 2

7.55 Műsorismertetés
8.00 Tudóra
9.00 Aktuális (ismétlés)
9.30 Tanoda - Iskolatárs
10.30 Szomszédok
(teleregény, 1996, ism.)
11.00 Tanoda plusz
12.00 Publikum (ismétlés)
12.30 Híradó - Időjárás
12.45 AKT
12.55 Lezáratlan akták
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Olyan voltál, mint a madár
Dankó Pista-nóták
14.20 A kakasdombi zsaru
(jugoszláv sorozat - 12/5.)
15.15 Nemzeti értékeink - Verőce
15.25 Egy csokor Liszt Ferenc műveiből
16.00 Repeta
Junior híradó
17.30 Kincsestár (ismétlés)
19.00 Magyarország ma
Gyógyító vizek
19.30 Mesetár
- Tinti kalandjai
- Csepke
- A legkisebb Ugrifüles
(bábfilmsorozat)
19.50 Van öt perce?
Monteverdi: Confiteor tibi Domine
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Az ötvenes évek világa
(német sorozat - 13/13.)
Egy korszak mérlege
21.00 Psota! (ismétlés)
21.45 Világokon át
Anyag: Káprázat vagy valóság?
22.35 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda (ismétlés)
10.00 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 113-114.)
10.50 Az első csók (ismétlés)
11.15 A Dunánál
(nemzetiségi magazin)
11.45 Barátok közt (ismétlés)
12.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat - 34.)
14.20 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
- Manóvári manók - 24.
- Dragon Ball Z - 105.
- Varázslatos álmok - II. 104.
16.05 Sweet Valley
(amerikai sorozat)
A háborúnak nincs vége
16.30 Az első csók
(francia sorozat - 275.)
17.00 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
17.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 1.)
Ellenfelek
17.50 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 77.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
(magazin)
19.30 Barátok közt
(sorozat - 221-222.)
20.00 Cobra 11
(német sorozat - 3.)
20.55 Frei-dosszié
22.00 Híradó - Időjárás
22.15 Öreglányok
(amerikai sorozat - 23.)
Az influenza
22.45 Dóra mozija
23.15 Légyfogó
(magyar film)
1.05 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.25 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
9.45 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.15 A tegnap csodái
10.45 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
11.10 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
11.15 Közvetlen ajánlat
12.15 Kedves nővérkék
(német sorozat - 171.)
12.40 Futballcirkusz
(amerikai film)
14.45 Marimar
(mexikói sorozat - 12.)
15.15 Kakuk!
(talkshow)
15.45 Kassandra
(venezuelai sorozat - 12.)
16.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 381.)
17.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 143.)
17.50 100 millió
(szenzációs vetélkedő)
18.15 Szerencsekerék extra
18.35 Plusz
(aktuális magazin)
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Columbo
(amerikai krimisorozat)
Hajnali derengés
21.50 Mindent vagy semmit!
Vetélkedő Vágó Istvánnal
22.15 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező a tények hátterében; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Nyugat
24.00 Háború és béke
(amerikai film)
1.50 Vers éjfél után
Ady Endre: Márciusi nap
Elmondja: Raksányi Gellért

Duna TV


5.30 Virradóra
9.10 A három kismalac
10.25 Hamupipőke
(cseh-német-olasz mesefilm)
12.00 Lapozó
12.20 Lóverseny
12.35 Esti kérdés (ismétlés)
12.45 Anziksz (ismétlés)
13.00 Hogy vagytok tük es...
(dokumentumfilm, ism.)
13.50 Gyöngyökkel gyökereztél (ismétlés)
14.45 Impressziók
14.50 A cseppek varázsa
(osztrák film - 3/3.)
15.35 Kövekbe írt történelem
(ír sorozat - 6/3.)
16.00 Az évszázad árvize
16.45 Urunk élete
(bábfilmsorozat - 5/3.)
17.00 Felelet az életnek
17.40 Mesék a felkelő nap országából: A bűvös kagyló
18.00 Híradó
18.20 Régiók
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Egy kis hely a nap alatt
(magyar film) FF
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Űrhajónk, a Föld
(francia sorozat - 52/13.)
21.50 A koalák, az eukaliptuszerdők plüssmackói
22.15 Anthony Quinn
(amerikai riportfilm)
23.15 Játék a művészettel
(francia sorozat - 20/2.)
23.20 A francia sanzon története - Yves Montand
0.10 Híradó
0.25 Műsorajánlat
0.30 Vers

HBO


6.30 Percy, a parkőr
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Állati élet - Az indiai orrszarvú
8.25 Az élet megy tovább
(amerikai film)
10.00 Gyuszi nyuszi kalandjai
(amerikai rajzfilm)
10.50 Az utolsó igaz harcos
(amerikai kalandfilm)
12.35 Szindbád, a tengerész
(amerikai rajzfilm)
13.25 Az üstökös éve
(amerikai vígjáték)
15.05 Szupermanus
(amerikai vígjáték)
16.40 Vasmadarak 4.
(amerikai akciófilm)
18.20 A rettenthetetlen hiéna
(hongkongi akciófilm)
20.00 Sztriptíz
(amerikai krimi)
22.00 Mindhalálig
(amerikai akciófilm)
23.40 A kísértetház
(amerikai film)
2.05 Bolond szél fúj
(amerikai vígjáték)
3.55 Az igazság kötelez
(francia krimi)
5.40 Hollywoodi akcióhősök - Jean-Claude Van Damme

TV3


5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
12.25 Video Hits No. 1
16.35 Jövőnéző (ismétlés)
17.05 Cinema
(filmmagazin)
17.35 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 16.)
18.30 Hír3
19.00 MASH
(amerikai sorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 Rablóból pandúr
(amerikai sorozat - 4.)
20.50 Elvtársak! Baseball!
(amerikai vígjáték, 1992)
22.45 Hír3
23.15 Santa Barbara
(amerikai sorozat, ismétlés)
0.05 Cinema (ismétlés)

MSat



6.30 Fecsegő tipegők (ism.)
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Clarissa (ismétlés)
8.00 Én kicsi pónim (ism.)
10.00 Nemzetközi cirkuszfesztivál
(dokumentumfilm, ismétlés)
11.00 Music Box
13.20 Szippancsok
(rajzfilmsorozat - 1-3.)
14.50 Állatok és artisták a porondon
(dokumentumfilm)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Jaj, a szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.00 Pete és kis Pete
18.30 A kerge város
(amerikai sorozat - 2.)
19.00 News-da
(zenei hírek)
19.30 Hír-M
(híradó)
20.00 Őrangyalok
(amerikai sorozat)
Dolláreső
21.45 A sárkány árnyéka
(amerikai akciófilm)
23.30 Hír-M (ismétlés)
24.00 News-da (ismétlés)
0.30 Music Box

Szív TV


6.15 Agrárpiac (ismétlés)
6.45 Információs magazin
7.00 Könnyűzenei kirakat
8.00 Music Box
15.15 Információs magazin
15.30 Sportműsor (ismétlés)
17.30 Egészségügyi magazin
18.00 Könnyűzenei kirakat
(könnyűzenei hírműsor)
19.00 Köz-hír
(közszolgálati híradó)
19.30 Utazzon velünk!
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 142.)
21.00 Az öldöklő nap harcosai
(amerikai sci-fi)
22.30 Köz-hír (ismétlés)
23.00 Könnyűzenei kirakat
24.00 Utazzon velünk! (ism.)
0.15 Music Box

ATV


18.00 Egészségmagazin
19.00 Műsorajánlat
19.10 Action Man
(rajzfilmsorozat)
19.36 Technikai magazin
20.00 Őrangyalok
21.30 Klippercek
22.00 Csillagszem (ism.)
23.10 Nagy-Britannia belülről

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. március 30., kedd

Tv műsor - 1999. március 30. - Kedd

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.00 Évgyűrűk (ism.)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.30 UNI-JÓ
12.40 Híres muzsikusok
(cseh sorozat - 5/2.)
Claude Debussy színes zenéje
13.10 Shakespeare-mesék
(walesi rajzfilmsorozat)
III. Richárd
13.40 Hagedorn lánya
(német sorozat - 13/11.)
14.25 Alfa szolgálat
14.35 Mecénás
15.10 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat)
16.00 Nemzetiségi magazinok
(szlovén, német)
16.50 Csellengők
16.55 Emberek a természetben
17.20 Kormányváró
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Hangszál(l)
Zenei vetélkedő sztárvendéggel
18.45 Mesefilmek
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Monte Cristo grófja
(francia-olasz sorozat - 8/6.)
21.00 Kriminális
(bűnügyi magazin)
21.30 Telemázli
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Publikum
(kulturális műsor)
Honthy Hanna lába nyoma
23.00 X-akták - Történetek az FBI titkos ügyeiből
(amerikai sorozat, ism.)

MTV 2

7.55 Műsorismertetés
8.00 Tudóra
9.00 Aktuális
9.30 Tanoda - Iskolatárs
10.30 Szomszédok
(teleregény, 1996, ism.)
11.00 Tanoda plusz
12.00 Szabad Verseny
(gazdasági magazin)
12.30 Híradó - Időjárás
12.45 AKT
12.55 Lezáratlan akták
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ismétlés - 201/7-9.)
15.20 TeleJazz-Pódium a Globe Royal mulatóban
Tea együttes
16.00 Repeta
Junior híradó
17.30 Kincsestár
19.00 Magyarország ma
Dojcsák Győző-portré
19.30 Mesetár
- Töf-töf elefánt
(mesefilmsorozat)
- Állatolimpia
- Dörmögőék kalandjai
- Állatolimpia
- Viktor és Marika
- Állatolimpia
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Tükör
(dokumentumfilm)
Egy idős falusi házaspárt ismerhetünk meg
20.55 Cigány holocaust
(dokumentumfilm)
21.15 Visszatérés Édenbe
(ausztrál sorozat - 22/17.)
22.05 Metronóm
Komolyzenei újság
22.55 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ism.)
10.00 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 111-112.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
11.15 Antenna
(euro-atlanti magazin)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ism.)
12.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat - 33.)
14.20 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
- Manóvári manók - 23.
- Dragon Ball Z - 104.
- Varázslatos álmok - II. 103.
(rajzfilmsorozatok)
16.05 Sweet Valley
(amerikai sorozat)
Háború vagy béke
16.30 Az első csók
(francia sorozat - 274.)
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 66.)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 76.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
(magazin)
19.30 Barátok közt
(sorozat - 219-220.)
20.00 Várom a párom
Párkereső show
21.00 Célpont: a Föld
(angol sorozat - 4.)
Veszélyben az emberiség
21.55 Híradó - Időjárás
22.10 MMM
23.10 Brooklyn South
(amerikai sorozat - 3.)
24.00 Antenna (ismétlés)
0.30 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.50 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
9.45 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.15 Világjárók
10.45 Gyökereink
11.10 Esély
Sérült gyermek a családban
11.35 Mindent tudni akarok!
11.40 Közvetlen ajánlat
12.30 Kedves nővérkék
(német sorozat - 170.)
13.00 Kopogd le a fán!
(amerikai vígjáték)
14.45 Marimar
(mexikói sorozat)
15.15 Kakuk!
(talkshow)
15.45 Kassandra
(Venezuela sorozat - 11.)
16.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 380.)
17.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 142.)
17.50 100 millió
18.15 Szerencsekerék extra
18.35 Plusz
(aktuális magazin)
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Herkules
20.50 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai sorozat)
A bosszú
21.50 Mindent vagy semmit!
22.15 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Szép új világ
23.30 Magnum
0.15 Hozam
0.45 Vers éjfél után
Magyar Lajos: Kapuállító
Elmondja: Bács Ferenc

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 A törpék csodálatos utazása
(spanyol animációs film)
10.25 Albert mondja, a természet jobban tudja
(filmetűd-sorozat)
10.55 Marguerite Volant
(kanadai sorozat, ism.)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Az igazsággép
(olasz film, 1951) FF
13.45 Erebus expedíció
(francia kisfilm)
14.10 Mint oldott kéve
(sorozat - 7/4.)
Magyarország-Bécs-Colmár-Párizs 1849-1851
15.10 Hatlábú birodalom - Utazás a rovarok világában
(angol sorozat - 6/1.)
15.40 Gorillák, a dzsungel védett gyermekei
(német kisfilm)
16.10 Egy vasúti raktár romantikus története
(dokumentumfilm - 3/3.)
17.00 A titok
(finn sorozat)
17.30 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Gazdakör
18.55 Hej, hej helyesírás!
19.05 Pipacsok
20.25 Bach: Kettősverseny
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Arizonai álmodozók
(francia film, 1992)
23.55 Híradó
0.10 Műsorajánlat
0.15 Vers

HBO


6.30 Így készült: Michael
7.00 Egyről a kettőre
7.30 Zenemánia: Nirvana
9.00 Egy kölyök Artúr király udvarában
(amerikai kalandfilm)
10.30 Egy híján túsz
(amerikai vígjáték)
12.10 Az ellenség bőrében
(ausztrál vígjáték)
13.55 Su-Ling legendája
(amerikai rajzfilm)
14.45 Nekem 8
(amerikai vígjáték)
16.25 Tina
(amerikai életrajzfilm)
18.25 Rendőrvicc
(amerikai akciófilm)
20.00 Szerelem utolsó vérig
(amerikai film)
21.30 Az árnyékfeleség
(amerikai film)
23.15 Halálos terápia
(amerikai thriller)
1.10 Nekem 8
(amerikai vígjáték)
2.50 Az évszázad bűnügye
(amerikai dokumentumfilm)
4.45 Gyilkos vér
(amerikai thriller)

TV3



5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
12.30 Video Hits No. 1
16.40 Ügyvédek
(amerikai sorozat, ism.)
17.35 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 15.)
18.30 Hír3
19.00 MASH
(amerikai sorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 Kém Game
(amerikai sorozat - 6.)
20.50 Egy igaz ügy
(amerikai thriller, 1995)
22.40 Hír3
23.10 Santa Barbara
(amerikai sorozat, ism.)
24.00 Foci a javából - Futbol Mondial (ismétlés)

MSat


6.30 Fecsegő tipegők (ism.)
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Clarissa (ismétlés)
8.00 Én kicsi pónim (ism.)
10.00 Nemzetközi cirkuszfesztivál
(dokumentumfilm, ism.)
11.00 Music Box
13.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat - 47-52.)
15.00 Nemzetközi cirkuszfesztivál
(dokumentumfilm - 2.)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Jaj, a szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 A kerge város
(amerikai sorozat - 1.)
19.00 Közelkék
(rendőrségi magazin)
19.30 Hír-M
(híradó)
20.00 Az utolsó dobás
(amerikai film)
21.45 A háború csak a kezdet
(amerikai film)
23.35 Hír-M (ismétlés)
0.05 Közelkék (ism.)
0.35 Music Box

Szív TV



6.45 Információs magazin
7.00 Könnyűzenei kirakat
8.00 Music Box
16.15 Információs magazin
16.30 Agrárpiac
(közszolgálati magazin)
17.00 Virtuózok
(komolyzenei koncertsorozat)
18.00 Könnyűzenei kirakat
(könnyűzenei hírműsor)
19.00 Köz-hír
(híradó)
19.30 Utazzon velünk!
Hivatásos járművezetők nagy sztorijukat mesélik el munka közben
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Sportműsor
22.30 Köz-hír (ismétlés)
23.00 Könnyűzenei kirakat (ismétlés)
24.00 Utazzon velünk! (ism.)
0.15 Music Box

ATV


19.15 Slapaj
(rajzfilmsorozat)
19.41 ATV-stúdió
20.00 Lan-guszta (ismétlés)
20.30 Szomszédunk, Ausztria
21.00 Signal esték
21.30 Klippercek
22.00 Sportmagazin
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. március 29., hétfő

Tv műsor - 1999. március 29. - Hétfő

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.00 Gazdatévé (ismétlés)
11.30 Reflektorfényben
Hobo (ismétlés)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.30 UNI-JÓ
12.40 Mondák a magyar történelemből
(rajzfilm)
12.50 Híres muzsikusok
(cseh sorozat - 5/1.)
Pjotr Iljics Csajkovszkij - Az öröm és a gyász pillanatai
13.15 Shakespeare-mesék
(walesi rajzfilmsorozat)
A makrancos hölgy
13.45 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 24.)
14.35 Szomszédok (ismétlés)
15.10 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat)
16.00 Nemzetiségi magazinok
(cigány, szlovák)
17.00 Segítőtárs
17.15 Új Reflektor Magazin
17.45 Körzeti híradók
18.00 Gyorssegély
18.10 Euro-percek
18.15 Ki marad a végén?
18.40 Maradj velünk!
18.45 Mesefilm
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Esti Showder
Fábry Sándorral
21.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat)
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Szabad Verseny
23.05 Az ördög és az inkvizítor
(olasz-spanyol sorozat - 7.)

MTV 2

7.55 Műsorismertetés
8.00 Tudóra
Fejezetek a magyar művelődés és tudomány történetéből; Távoktatás a gyakorlatban; Szakértők, szakmai könyvajánló, évforduló
9.00 Évgyűrűk
(nyugdíjasok műsora, ism.)
9.30 Tanoda
10.30 Szomszédok
(teleregény, 1996, ism.)
11.00 Tanoda plusz
Generációk egymás közt
12.00 Gazdatévé (ismétlés)
12.30 Híradó - Időjárás
12.45 AKT
12.55 Lezáratlan akták
13.00 Tévémagiszter (ismétlés)
14.00 Parlamenti napló
15.05 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat)
16.00 Repeta
Junior híradó
17.30 Telesport
Kosárlabda play off-mérkőzés
19.30 Mesetár
- Rémusz bácsi meséi
A mogyorócsősz
- Benedek Elek meséi
(mesefilmsorozat)
Kermomiéti
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Az ember képmásai
21.20 Frankie, Jonny és a többiek
(német tévéfilm)
22.45 Tudósklub '99
Veseasztal
23.45 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda (ismétlés)
10.00 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 109-110.)
10.50 Az első csók (ismétlés)
11.15 Országház (ismétlés)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ism.)
12.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Receptklub
13.30 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat - 32.)
14.20 Klip Klub
(popmagazin)
14.45 Rajzfilm Klub
- Manóvári manók - 22.
- Dragon Ball Z - 103.
- Varázslatos álmok - II. 102.
16.05 Sweet Valley
A rivális
16.30 Az első csók
(francia sorozat - 273.)
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 65.)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 75.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(sorozat - 217-218.)
20.00 Dermesztő szenvedélyek
(amerikai thriller)
22.15 Híradó - Időjárás
22.30 Gyilkos elme
Kiskirályok
0.10 Pont hu
0.40 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.00 Divatklip

TV2



5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
9.45 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.15 Premier
10.45 A tudás titkai
11.10 Gól! Gól! Gól!
A PNB gólösszefoglaló műsora
11.35 Mindent tudni akarok!
11.40 Közvetlen ajánlat
12.30 Kedves nővérkék
(német sorozat - 169.)
13.00 Párizsi alvilág
(francia kalandfilm)
14.45 Marimar
(mexikói sorozat - 10.)
15.15 Kakuk!
(talkshow)
15.45 Kassandra
(venezuelai sorozat - 10.)
16.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 379.)
17.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 141.)
17.50 100 millió
(szenzációs vetélkedő)
18.15 Szerencsekerék extra
18.35 Plusz
(aktuális magazin)
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Esti Broadway
Játékos sztárparádé Vágó Istvánnal
20.50 Rex felügyelő
(német-osztrák sorozat)
Az utolsó játszma
21.50 Mindent vagy semmit!
22.15 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Kettesben
(talkshow)
Szilágyi János beszélgetése Doszpot Péterrel
23.45 Remington Steele
(amerikai sorozat)
0.30 Kuk@c
1.00 Vers éjfél után
Weöres Sándor: Öregek
Elmondja: Für Anikó

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 Hófehérke és a hét törpe titka
(cseh-olasz-német mesefilm, ismétlés)
10.35 Hárman a Hafer utcából
(német film)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Esti kérdés (ismétlés)
12.45 A hetedik kontinens felfedezése
(svájci sorozat - 2.)
13.15 Űrhajónk, a Föld
(francia sorozat - 12.)
13.25 Ami igaz, az igaz
13.40 Nyelvőrző (ismétlés)
14.10 Tarkabarka (ismétlés)
15.10 Teremtő hit
16.00 Egy vasúti raktár romantikus története
(dokumentumfilm - 3/2.)
16.55 Beszélő ritmusok
(német kisfilm)
17.25 Szimba, az oroszlánkirály
(rajzfilmsorozat)
18.00 Híradó
18.20 Héthatár
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Marguerite Volant
(kanadai sorozat - 11/10.)
19.50 A vetítőgépész
(görög dokumentumfilm, ismétlés)
20.05 Police
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Ezredvégi krónika
21.55 Gyöngyökkel gyökereztél
22.50 Hogy vagytok tük es...
23.40 Híradó
24.00 Vers
0.05 „Bábafilm”

HBO


6.30 Kaszkadőrparádé
7.20 Mozivarázs
8.10 Eddie
(amerikai vígjáték)
9.50 Percy, a parkőr
(angol rajzfilm)
10.20 Mediterraneo
(olasz vígjáték)
12.00 Tom és Huck
(amerikai kalandfilm)
13.30 Kincses sziget
(amerikai rajzfilm)
14.20 Közös többszörös
(amerikai vígjáték)
16.15 Egyik kopó, másik eb
(amerikai vígjáték)
17.55 Hozd a sámlit!
(amerikai vígjáték)
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 Majd megdöglik érte
(amerikai vígjáték)
21.45 Kőbunkó
(feliratos amerikai vígjáték)
23.20 A jövő hóhérai
(amerikai thriller)
0.55 A selyem sikolya
(francia film)
2.40 Cigánytörvény
(jugoszláv- német-bolgár filmdráma)
4.15 Utánunk a tűzözön
(amerikai akciófilm)

TV3


5.50 Nap-kelte
Benne: Kereszttűz; Kinn padon; Sport plusz; Tetszik - nem tetszik; Hírek
12.00 Video Hits No. 1
16.10 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
16.40 Waikiki páros (ismétlés)
17.35 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 14.)
18.30 Hír3
19.00 MASH
(amerikai sorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 Ügyvédek
(sorozat - 3.)
20.50 Halál a hídon
(amerikai thriller, 1981)
22.45 Hír3
23.15 Santa Barbara (ism.)

MSat


6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Clarissa (ismétlés)
8.00 Én kicsi pónim (ismétlés)
10.00 Asterix 12 próbája
(belga rajzfilm, ismétlés)
11.30 Music Box
13.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat - 39-44.)
15.00 Nemzetközi cirkuszfesztivál
(dokumentumfilm - 1.)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Jaj, a szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat - 45-46.)
19.00 Szúróláng
(tűzoltómagazin)
19.30 Hír-M
(híradó)
20.00 Őrangyalok
(amerikai sorozat)
21.45 Gyilkos fegyver
(amerikai film)
23.30 Hír-M (ismétlés)
24.00 Szúróláng (ismétlés)
0.30 Music Box

Szív TV


6.45 Információs magazin
7.00 Könnyűzenei kirakat
8.00 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
15.15 Információs magazin
15.30 Mi így köszönjük...
(kívánságműsor, ismétlés)
17.00 Lesen
(sportmagazin)
18.00 Könnyűzenei kirakat
(könnyűzenei hírműsor)
19.00 Köz-hír
(híradó)
19.30 Utazzon velünk!
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 141.)
21.00 Evita Peron
(spanyol film)
23.15 Köz-hír (ismétlés)
23.45 Könnyűzenei kirakat (ismétlés)
0.45 Utazzon velünk! (ism.)
1.00 Music Box

ATV


19.00 Műsorajánlat
19.05 ATV-különjárat (ism.)
19.35 Autósmagazin
20.00 Gyémánthajsza
21.45 Klippercek
22.10 Ez a divat! (ism.)
23.00 Érdekességek a nagyvilágból

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. március 28., vasárnap

Tv műsor - 1999. március 28. - Vasárnap

MTV 1


6.30 Gazdaképző
7.00 „Így szól az Úr!”
7.05 Kék egér
(rajzfilmsorozat)
7.15 A nagy eszű sündisznócska
(bábfilmsorozat)
7.45 Motoszka
8.05 Zenegér
8.15 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
8.45 Kisokos
Hírtörténetek gyerekeknek
9.05 Egészségedre!
9.30 A Szövetség
(sorozat - 7/4.)
10.00 Virágvasárnapi református istentisztelet
11.00 Tévémagiszter
(közművelődési hetilap)
12.00 Hírek - Időjárás
12.10 Szerencsepercek
12.35 Olyan voltál mint a madár...
Dankó Pista-nóták
12.55 Gazdatévé
13.25 Fiú ecsettel
(amerikai film, 1959)
15.05 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
15.25 Célkereszt
16.00 Telesport
Műkorcsolya- és jégtánc-vb - Gála
17.30 Médiamix
Televíziók és a kultúra
18.00 Ön dönt!
Horvát János műsora
19.00 A Hét Híradó - Időjárás
20.00 Ally McBeal
(amerikai sorozat - 23/20.)
20.45 Telesport
21.00 Show-bálvány
1973-at idézve
22.35 Psota!
Részletek a művésznő 70. születésnapját köszöntő műsorból, a Madách Kamara Színházból

MTV 2


7.25 Műsorismertetés
7.30 „Mily kedves a Te hajlékod!”
8.00 Tudóra - válogatás
10.00 Cimbora-óra
11.00 Telesport
FTC-Vrtalin-BVSC-Brendon
(vízilabda-mérkőzés)
13.25 Aranyfüst (ism.)
14.30 „...az én váram”
azaz kulturált otthont mindenkinek
15.00 Sakknovella
16.00 Telesport
Műkorcsolya- és jégtánc-vb - Gála
17.30 Szemlátomást
A zászló
18.00 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat)
18.45 Kérem a következőt!
(rajzfilmsorozat)
19.05 A fekete város
(sorozat, 1972 - 7/1.)
20.05 Kossuth vagy Széchenyi
(tévéjáték)
21.20 Az én zeném 1.
21.45 Szabófalvától San Franciscóig
Dr. Klein György
22.50 Telesport
23.00 MM
Egerszegi Krisztina
23.25 Universitas
Video-folyóirat zárt körű vetítésben
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Tazmánia
- Kimba
- Zsebsárkányok
- Űrdinkák
- Spirou és Fantasio
- Gazvezír
- Animánia
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
- Superman
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 1.)
12.00 Bors
(filmsorozat - 7.)
A Magdolna-bál
13.00 Hírek
13.10 A világ körül Michael Palinnel
(angol sorozat - 9.)
Az Amazonas
14.05 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat - 34.)
15.00 Knight Rider
(amerikai sorozat - 33.)
16.00 Meglepő és Mulatságos - Friderikusz Sándorral (ismétlés)
18.15 Kész átverés
18.45 Híradó
19.05 Akták
(politikai és közéleti magazin)
19.30 Vasárnapi kiadás
20.00 Tűzparancs
(amerikai akciófilm)
22.20 Igaz történetek
Peggy Ann elrablása
(amerikai film)
23.55 Híradó - Időjárás
0.10 Országház
(heti magazin)
0.40 A világ körül Michael Palinnel
(angol sorozat, ism.)
1.30 Akták (ismétlés)
Időjárás-jelentés

TV2


6.00 Hűséges az Isten
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Cápali és Cápeti
- Rocky és Bakacsin
- Káposztafalva lakói
- Igazi szellemirtók
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Tabaluga
- Enigma - a szuperhős
- Kis boszorkányok
(rajzfilmsorozatok)
10.15 Fiam nélkül soha
(amerikai családi film)
11.55 Világjárók
12.25 Lacikonyha
12.50 Premier
13.10 Vad-Világ
(amerikai természetfilm-sorozat)
14.00 Kastélyszálló
14.55 MacGyver
(amerikai sorozat)
Az utolsó állomás
15.40 Mission Impossible - Az akciócsoport
(amerikai sorozat)
16.35 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.35 Xena
(amerikai sorozat)
18.30 Napló - Mérlegen a valóság Sváby Andrással
Közben: Tények
19.30 Szerencsekerék
20.00 Közkívánatra - Szerelem! - Álompár
Szuper-show a szerelem jegyében
22.00 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
Az üvegházhatás
Narrátor: Dan Aykroyd
22.30 Gól!! Gól!! Gól!!
23.30 Család ellen nincs orvosság
(komédia)
1.20 Vers éjfél után
Radnóti Miklós: Ötödik ecloga
Elmondja: Halász Judit

Duna TV


6.30 Hírek
6.45 Élő egyház (ism.)
7.00 Animációs filmek gyerekeknek
7.25 A varázsvödör
(angol sorozat - 24.)
7.35 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal (ism.)
8.00 Tesz-vesz város
(sorozat - 12/12.)
8.30 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ism.)
8.55 Pop-sa-rock
9.25 Miénk a tér (ism.)
10.25 Nyelvőrző (ismétlés)
11.00 Forrásvidék
(magazin)
11.35 Beavatás (ismétlés)
11.50 Híres festmények
(holland sorozat - 20/1.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Hírek
12.10 Lóverseny
12.25 Az utolsó mohikán
(francia-amerikai film)
13.50 Az ókor csodái
(olasz sorozat)
14.25 Régi híradók
14.50 Sportképek
17.00 Talpalatnyi zöld
17.40 Legenda és tudomány
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó - Sportpercek
19.15 Az éden ösvényei
21.15 Fórum
22.15 Cesar Franck - d-moll szimfónia
23.05 Kifulladásig
(francia film, 1959) FF
0.35 Vers
0.40 Genézis - Vasárnap
(filmetűd)

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 A Cherokee kölyök
8.35 A végzet hollywoodi asszonyai - Meryl Streep
9.05 Panda kaland Kínában
10.30 Egyről a kettőre
11.00 Jó barátok
11.25 A törvény hevében
13.00 A végzet hollywoodi asszonyai - Meg Ryan
13.30 A hálózat csapdájában
15.25 Percy, a parkőr
15.55 Az első csapás
17.20 Bolond szél fúj
19.10 Melrose Place
20.00 Mindhalálig
21.40 Chippendale-show
22.45 Az igazság kötelez
0.35 Édeshármas
2.10 Nincs menedék
3.45 Végképp eltörölni
5.40 A végzet hollywoodi asszonyai - Winona Ryder

TV3


6.50 Napkelte
10.00 Nap-kelte extra
10.35 Cinema (ismétlés)
11.05 Music Time (ism.)
11.45 Utazás-Gasztronómiában
12.15 Jövőnéző
12.45 Conan, a kalandor (4.)
13.35 Vadnyugati fejvadász
(amerikai sorozat - 19.)
14.20 Star Trek - Az új nemzedék
(amerikai sci-fi sorozat - 46.)
15.10 Az Angyal (17.)
16.00 Sherlock Holmes (17.)
16.55 Melrose Place
(amerikai sorozat - 97-98.)
18.30 Hír3
19.00 Matlock
(amerikai krimisorozat)
20.00 Waikiki páros
(amerikai sorozat - 8.)
20.50 Végtelen határok
(kanadai sci-fi sorozat - 15.)
21.45 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 60.)
22.15 Foci a javából - Futbol Mondial
22.50 Jövőnéző (ism.)
23.20 Video Hits No. 1

MSat


6.30 Fecsegő tipegők (ism.)
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Jaj, a szörnyek! (ism.)
8.00 Clarissa (ismétlés)
8.30 Pete és kis Pete (ism.)
9.00 Én kicsi pónim (ism.)
10.30 Ugródeszka(ismétlés)
11.00 Nevetni kell, ennyi az egész
(kabaré, ismétlés)
12.20 Music Box
13.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat - 31-34.)
14.30 Szelep (ismétlés)
15.30 Asterix és a 12 próba
(belga rajzfilm)
17.00 Fecsegő tipegők
17.30 Jaj, a szörnyek!
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat - 35-36.)
19.00 Sztárok civilben
19.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat - 37-38.)
20.00 Sötét igazság
(amerikai thriller)
21.55 Törvényszegő rendőrök
(amerikai akciófilm)
23.35 Sztárok civilben (ism.)
0.05 Music Box

Szív TV


7.00 Könnyűzenei kirakat
8.00 Music Box
15.00 Tükörben
(politikai vitaműsor)
16.00 NASA
(sorozat, ism. - 32/29.)
16.30 A ringen belül
17.30 Élet és design
(divat és társasági magazin, ism.)
18.00 Könnyűzenei kirakat
19.00 Köz-hír
(híradó)
19.30 Utazzon velünk!
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Mi így köszönjük...
Zenei kívánságműsor, sok riporttal
21.30 Tükörben (ismétlés)
22.30 Köz-hír (ismétlés)
23.00 Könnyűzenei kirakat (ismétlés)
24.00 Utazzon velünk! (ism.)
0.15 Music Box

ATV


17.30 Aeromagazin
18.00 Csillagszem
19.20 Komondor produkció
20.00 Elnökök klubja
21.00 Veled is megtörténhet
(angol film, ismétlés)
22.30 Indaba
(francia sorozat, ism.)
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. március 27., szombat

Tv műsor - 1999. március 27. - Szombat

MTV 1


6.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
Benne: Hírek; Határtól határig
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Harry és még egy jómadár
(angol sorozat - 23.)
8.35 A zeelandi lány
(holland sorozat - 7/4.)
9.05 99
(szórakoztató magazin)
9.45 Hol-mi?
(szolgáltató magazin)
10.15 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat)
11.10 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/52.)
12.00 Hírek - Időjárás
12.10 Ó-Európa
Pásztortánc, fegyvertánc
12.30 Gaia
(ökológiai filmújság)
13.05 Taljánok Csizmaországban
13.35 Válaszolunk a nézők telefonjaira
13.45 Életjel
14.20 Salman Rushdie - A sátáni versek
15.00 Divat 2000
15.30 Delta 2000
Tudományos híradó
15.55 Háló
(riport-dokumentumfilm)
16.30 Telesport
Műkorcsolya- és Jégtánc-vb
18.30 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
19.00 Lottóshow
19.20 Európai időjárási körkép - Hójelentés
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Uborka
20.20 Szatelit
21.00 Színházi világnap
21.05 Az üvegcipő
Vígjáték három felvonásban
A Kaposvári Csiky Gergely Színház előadása

MTV 2

7.55 Műsorismertetés
8.00 Nemzetiségi magazinok (ismétlés)
10.30 Bocsoda
10.50 Zenegér
11.00 hANGOLka
(angol nyelvlecke)
11.20 Família Kft. (ismétlés)
11.45 A magyar irodalom képes története
(sorozat - 30.)
12.10 Zongoraünnep
12.40 Európa ablak
14.40 Mesélő cégtáblák
A New York kávéház
15.10 Rondó
(nemzetiségi magazin)
16.00 Márai Sándor közelében
Washingtoni beszélgetés Sziklay Andor (A. C. Klay) történettudóssal, az író barátjával
16.35 Orbán Balázs nyomában
(sorozat - 12/12.)
17.25 Kincsestár (ismétlés)
19.00 Kísértetkastély
(cseh sorozat - 6/4.)
19.25 Mesetár
19.50 Van öt perce?
Bach: V. Francia szvit
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Színházi világnap
Peter Brook Budapesten
21.00 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 35.)
21.50 Telesport
Műkorcsolya- és jégtánc-vb
Női szabadkorcsolyázás
22.50 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub



6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
- Tazmánia
- Kimba
- Zsebsárkányok
- Űrdinkák
- Spirou és Fantasio
- Gazvezír
- Animánia
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
- Szindbád fantasztikus utazásai
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 ZenÉsz
(könnyűzenei vetélkedő)
12.00 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
13.00 Hírek
13.10 Kedvenc magazin
(kisállattartók magazinja)
13.40 Lili
(amerikai zenés film)
15.05 Szellem szimat
(amerikai vígjáték)
16.30 Így készült: Ámbár tanár úr
(magyar werkfilm)
17.05 Kung-fu
(amerikai sorozat - 16.)
Téves útirány
17.55 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 3.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.30 Csíííz
20.00 Gálvölgyi-show - Március
20.40 Ki az úr a háznál?
(amerikai vígjáték)
22.05 Gyilkos játékok
(amerikai krimi)
23.55 Híradó - Időjárás
0.10 Fókusz plusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.30 Divatklip

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Pizsamás banánok
- Rocky és Bakacsin
- Tesz-vesz város
- Igazi szellemirtók
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Urmel
- Kutyavilág
- Sandokan
(rajzfilmsorozatok)
10.30 Boomer
(amerikai sorozat)
11.00 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat)
11.25 Fő az étel!
Vendég: Paudits Béla
11.30 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
12.00 Madison
(kanadai ifjúsági sorozat)
12.30 Gimi dili
(amerikai ifjúsági sorozat)
13.00 Partytévé
14.00 Slágerlista
14.30 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
15.20 A nagy hazárdőr 2.
(amerikai westernfilm)
17.00 Kaméleon
(amerikai sorozat)
18.00 Azok a szép napok
(könnyűzenei műsor)
18.40 Álomsztori
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Rambo 3.
(amerikai akciófilm)
21.45 Párducember
(amerikai thriller)
23.45 Meghökkentő találkozások
(amerikai sorozat - 4.)
0.15 Titokzatos játékok 3.
(amerikai erotikus film)

Duna TV


5.30 Hírek
5.40 Gazdakör (ismétlés)
6.15 Figyelj!!! (ismétlés)
6.50 Heuréka! Megtaláltam!
7.20 Horgásztanya (ism.)
7.35 Larry, a vőlegényjelölt
(amerikai burleszk) FF
7.50 Hírek
8.00 Összkép (ismétlés)
8.30 Billy, a macskakölyök
8.55 Hogyan készülnek?
9.15 Albert mondja, a természet...
9.45 Ami igaz, az igaz
10.00 Tarkabarka
11.00 A föld máglyája - Vulkánok (6/2.)
12.00 Lapozó
12.20 Élő egyház
12.35 Anziksz - Kehida
12.50 A cirkusz fényei
(német sorozat - 8.)
13.45 Barátság
(kisfilm)
14.00 Siket művészek a képernyőn
(francia dokumentumfilm)
15.00 Az élet bolygója
(francia sorozat - 6.)
15.55 Sztanyiszlavszkij százada
(francia dokumentumfilm - 3/1.)
17.00 Föld körül az „Equator” vitorlással
(sorozat - 12.)
17.25 Tesz-vesz város
18.00 Híradó
18.20 New York, New York...
19.15 Csinibaba
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 John Ford: Kár, hogy ká
0.15 Híradó
0.35 Genézis
(filmetűd)
0.40 Jézus Krisztus horoszkópja

HBO


6.30 Szindbád, a tengerész
7.20 Az utolsó igaz harcos
9.05 Csendestárs
(amerikai vígjáték)
11.00 Melrose Place
11.50 A rettenthetetlen hiéna
(hongkongi akciófilm)
13.25 Mozimánia: Kaszkadőrparádé
14.15 Gridlock
15.45 Rezdülések
17.25 Nekem 8
(amerikai vígjáték)
19.05 Egyről a kettőre
19.30 Jó barátok
20.00 Az árnyékfeleség
21.45 Szimatnak szemét, szemétnek szimat
23.25 Meztelen lelkek
0.55 A halál és a lányka
2.40 Acélcápák
4.15 A festőnő szerelmei

TV3



6.50 Nap-kelte
10.00 Napkelte extra
10.50 72 óra
11.20 Foci a javából
12.55 Conan, a kalandor
(amerikai sorozat - 3.)
13.45 Vadnyugati fejvadász
(amerikai sorozat - 18.)
14.30 Star Trek - Az új nemzedék
(amerikai sci-fi sorozat - 45.)
15.20 Broadway Danny Rose
(amerikai vígjáték)
16.55 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 129-130.)
18.30 Hír3
19.00 Matlock
(amerikai krimisorozat)
20.00 Buffy, a vámpírok réme
(amerikai sorozat - 9.)
20.50 Végtelen határok
(amerikai sci-fi sorozat - 14.)
21.45 A szobalány
(amerikai vígjáték, 1991)
23.20 Music Time (ismétlés)
24.00 Video Hits No. 1

MSat


6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Jaj, a szörnyek! (ism.)
8.00 Clarissa (ismétlés)
8.30 Pete és kis Pete (ism.)
9.00 Én kicsi pónim (ism.)
11.00 Asterix nagy csatája
(belga rajzfilm, ismétlés)
12.30 Music Box
13.40 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat - 25-28.)
14.40 Szelep
(sportműsor)
15.40 Nevetni kell, ennyi az egész
(kabaré)
17.00 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.30 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
18.00 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.30 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója
19.00 Vahur
(magazin)
19.30 Én kicsi pónim (29-30.)
20.00 Sárkánykölyök
(amerikai akció-vígjáték)
21.30 A sötétség birodalmában
(amerikai pszicho-thriller)
23.15Vahur (ismétlés)
23.45 Music Box

Szív TV



7.00 Könnyűzenei kirakat (ismétlés)
8.00 Music Box
15.30 Virtuózok
(komolyzenei koncertsorozat, ismétlés)
16.30 Sport labda nélkül - Sportműsor
18.00 Könnyűzenei kirakat
(könnyűzenei hírműsor)
19.00 Köz-hír
(közszolgálati híradó)
19.30 Utazzon velünk!
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ismétlés - 140.)
21.00 Zirconium
(amerikai sci-fi, ismétlés)
22.30 Köz-hír (ismétlés)
23.00 Könnyűzenei kirakat (ismétlés)
24.00 Utazzon velünk! (ism.)
0.15 Music Box

ATV


19.00 Műsorismertetés
19.05 ATV-különjárat
19.35 Különleges sportok
20.00 Lan-guszta (ism.)
20.40 Őrangyalok
(amerikai sorozat, ism.)
22.30 Ascendens
Szepesi György műsora

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek