1999. március 15., hétfő

Tv műsor - 1999. március 15. - Hétfő

MTV 1


8.10 A Pincérfrakk utcai cicák
(rajzfilm)
8.35 Árgyilus királyfi és Tündér Ilona
(bábmesejáték)
9.30 Március 15.
Ünnepélyes zászlófelvonás a Kossuth Lajos téren
10.00 „Írjátok fel szívetekbe...”
Mai diákok a forradalomról
10.30 1848 a magyar zenében
10.45 Az én Petőfim
10.55 Március 15.
Történelmi megemlékezés a Múzeum-kertből
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 Szomszédok (ismétlés)
12.45 Az én-Petőfim
13.00 Március 15.
Megemlékezés a Petőfi-szobornál
14.10 Magyar Marseillaise, 1848
15.00 A dicsekvő varga
(mesejáték, 1979)
16.00 A koppányi aga testamentuma
(tévéfilm, 1968)
17.30 László, a huszárszabó
18.05 Ki marad a végén?!
18.30 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
18.40 Mesefilmek
19.00 Díszelőadás a Magyar Állami Operaházban
Ünnepi beszédet mond Orbán Viktor miniszterelnök
20.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
21.00 Kossuth- és Széchenyi-díjak átadása
22.00 Az ünnepelt
(tévéjáték, 1978)
23.30 Életház-koncertek

MTV 2


8.25 Műsorismertetés
8.30 Tudóra
9.30 Március 15.
Ünnepélyes zászlófelvonás
10.00 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
10.55 Március 15.
Történelmi megemlékezés a Múzeum-kertből
12.00 Szabadság - szerelem
12.30 Híradó - Időjárás
12.50 Nemzeti értékeink
Szentendre, a festők városa
Czóbel Béla, Barcsay Jenő és Kovács Margit
13.05 A komáromi fiú
(tévéfilm, 1988)
14.25 Repeta - Junior híradó
16.00 Telesport
Kispest-Honvéd-Dunaferr SE
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
18.00 Árnyak a tengeri égbolton
(angol dokumentumfilm)
18.55 Vers mindenkinek
Szécsi Margit: Március 15.
Orbán Ottó: Márciusi ifjak
19.00 Március 15.
Díszelőadás a Magyar Állami Operaházban
20.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
21.00 Kölcsey
Vitadráma hat tételben
22.05 Zúg március
23.05 Tudósklub '99
0.05 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
(reggeli magazin)
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ism.)
9.55 Charlie - Minden kutya mennybe jut
(angol-amerikai-ír rajzfilm)
11.15 Országház (ismétlés)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ism.)
12.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 47.)
14.20 Klip Klub
(popmagazin)
14.45 Rajzfilm Klub
- Manóvári manók
- Varázslatos álmok
15.30 Élve vagy halva
(magyar film)
17.00 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
17.05 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 55.)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 65.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(sorozat - 197-198.)
20.00 Maverick
(amerikai kalandfilm)
22.15 Híradó - Időjárás
22.30 Gyilkos elme
(amerikai sorozat)
A flipperes gyilkos
0.10 Pont hu
0.40 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.00 Divatklip

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Pizsamás banánok
- Rocky és Bakacsin
- Tesz-vesz város
- Igazi szellemirtók
- Kutyavilág
- Rémecskék kicsiny boltja
- Enigma
- Kis boszorkányok
(rajzfilm-összeállítás)
10.10 Csizmás kandúr
(amerikai mesefilm)
11.45 Jéghercegnő
(német mesefilm)
12.45 Vad-Világ
13.35 Lady Jane
(angol történelmi kalandfilm)
16.10 Footloose
(amerikai zenés film)
18.00 Százmillió
18.30 Plusz
(aktuális magazin)
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
20.00 Esti Broadway
Játékos sztárparádé
20.50 Rex felügyelő
(német-osztrák sorozat)
A bosszú
21.45 Feltámadott a tenger
(magyar film)
23.40 Remington Steele
(amerikai sorozat)
0.30 Kuk@c
1.00 Vers éjfél után
Petőfi Sándor: Föltámadott a tenger
Elmondja: Tahi Tóth László

Duna TV


6.00 Ünnepi köszöntés
6.30 Toborzó - verbunkok, katonadalok
6.40 Petőfi-relikviák
6.50 Márciusi hajnal
7.20 Erkel
(magyar film, 1952)
9.25 Kapcsoljuk a Kossuth teret
9.30 Az állami zászló felvonása
9.50 Bejelentkezés Rév-Komáromból
10.00 Mint oldott kéve (7/2.)
11.00 Az állami ünnepség közvetítése a Múzeum-kertből
12.00 Harangszó - Hírek
12.30 125 kép az 1848-49-es forradalom és szabadságharc történetéből
12.45 Dienes András: Petőfi a szabadságharcban című könyvének feldolgozása
13.20 Petőfi-relikviák
13.30 Hogyan látja az utókor?
13.50 Bejelentkezés a révkomáromi és a budapesti stúdióból
14.00 Nec arte, nec marte
14.45 Szabadságharc a Felvidéken
15.35 Emlékképek - Háborús március 15-ékről
16.00 Közvetítés Rév-Komáromból
17.10 ’48 szellemi öröksége
17.45 Jókai Komároma
18.00 Híradó
18.20 Az arany ember
20.00 Telehíd vetélkedő
22.20 Híradó
23.00 Fiorile

HBO


6.30 Állati élet
7.25 Mozimánia: Kaszkadőrparádé 2.
8.15 Dzsungel Jack
9.30 Az utolsó igaz harcos
11.15 Vár az ágyam
13.00 Csont nélkül
(amerikai vígjáték)
14.35 A törvény hevében
(amerikai akciófilm)
16.10 Terror a stadionban
(amerikai akciófilm)
17.50 Meglesni és megszeretni
(amerikai vígjáték)
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 Szimatnak szemét, szemétnek szimat
(amerikai vígjáték)
21.40 A végzet hollywoodi asszonyai - Winona Ryder
22.10 A gonosz csábítása
(feliratos amerikai thriller)
23.55 Acélcápák
(amerikai akciófilm)
1.30 Meglesni és megszeretni
(amerikai vígjáték)
3.10 Az évszázad bűnügye
5.05 Fritz kilenc élete

TV3


8.00 Nap-kelte
Benne: Kereszttűz; Kinn padon; Sport plusz; Tetszik - nem tetszik; Hírek
11.00 Hüvelyk Panna
(amerikai animációs film)
12.30 Marci és Rozsdás
(kanadai rajzfilm)
12.55 Robin Hood, a tolvajok fejedelme
(amerikai film, 1991)
15.30 Molotov koktél
(francia film, 1980)
17.10 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
17.35 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 4.)
18.30 Hír3
19.00 MASH
(amerikai vígjátéksorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 Ügyvédek
(amerikai sorozat - 1.)
20.50 Petőfi '73
(magyar film, 1973)
22.10 Foci a javából
22.40 Santa Barbara
(amerikai sorozat, ismétlés)

MSat


6.30 Fecsegő tipegők (ismétlés)
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Clarissa (ismétlés)
8.00 Popeye (ismétlés)
9.30 Delfy (ismétlés)
10.00 Hintaszéklázadás
(amerikai film, ismétlés)
11.00 Music Box
13.10 Popeye
(rajzfilmsorozat - 15-17.)
14.40 Egy fiatal alkoholista
(amerikai film)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Jaj, a szörnyek!
17.00 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.00 Pete és kis Pete
(amerikai sorozat)
18.30 Delfy
(rajzfilmsorozat - 15.)
19.00 Szúróláng
19.30 Hír-M
(közéleti híradó)
20.00 Őrangyalok
(amerikai sorozat)
21.45 Végső bizonyíték
(amerikai akció-thriller)
23.25 Hír-M (ismétlés)
23.55 Szúróláng (ismétlés)
0.25 Music Box

Szív TV


7.00 Könnyűzenei kirakat
(kívánságműsor, ismétlés)
8.00 Music Box
15.30 Mi így köszönjük...
(kívánságműsor, ism.)
17.00 Lesen
(sportmagazin)
18.00 Könnyűzenei kirakat
(könnyűzenei hírműsor)
19.00 Köz-hír
19.30 Utazzon velünk!
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 137.)
21.00 Hatalomátvétel
(amerikai akciófilm)
22.30 Köz-hír (ismétlés)
23.00 Könnyűzenei kirakat (ismétlés)
24.00 Utazzon velünk! (ism.)
0.15 Music Box

ATV


24.00 Képes magazin
19.05 ATV-különjárat (ism.)
19.35 Autósmagazin
20.00 Rákóczi nótája
21.10 Klippercek
22.10 A sebesség túlélői
(amerikai dokumentumfilm)
23.10 A delfinek élete és titkai


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. március 7., vasárnap

Tv műsor - 1999. március 7. - Vasárnap

MTV 1


7.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.05 Kék egér
(rajzfilmsorozat)
7.15 A nagy eszű sündisznócska
(bábfilmsorozat)
7.40 Kukucs
8.00 Zenegér
8.15 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
8.40 Kisokos
9.00 Zöldkalap
Történetek állatokról, növényekről, tájakról
9.30 Tévémagiszter
(közművelődési hetilap)
10.30 „A Szövetség”
Sorozat a NATO-ról (7/1.)
11.00 Honvédcsaták
Kápolna - Szolnok
11.30 Mr. Bean, a bébicsősz
(angol burleszk)
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.35 Bokrétát kötöttem mezei virágból
13.05 Telesport
Forma-1
Ausztrál Nagydíj
15.05 PoliTour
(világjáró mozaik)
15.35 Örömhír
A református egyház műsora
15.55 A majom meztelen
Látogatóban Desmond Morrisnál
16.45 Úton
17.15 Helló, világ!
(turisztikai magazin)
18.00 Unokáink sem fogják látni
18.45 Nevetett ma már?
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Ally McBeal
(amerikai sorozat - 23/17.)
20.45 Telesport
21.00 Lányok a Lidóból
(francia sorozat - 3/1.)
22.50 Mustra
(mozgóképmagazin)
23.15 11 után
Kerekasztal-beszélgetés

MTV 2


7.05 Műsorismertetés
7.10 Kánon
7.40 Tudóra - válogatás
9.40 A mi Charlynk
(német sorozat)
10.30 Tökjó
Útravaló
11.00 Telesport
13.05 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
Hagyomány- és értékmegőrző, tanulságot kereső magazinműsor
14.00 Nótaböngésző
Népszínművek dalaiból
14.30 „...az én váram...”
15.05 Színes tintákról álmodom
(magyar film, 1980)
16.30 Pillanatfelvétel
16.45 Nekem ne lenne hazám?
(sorozat)
17.00 Reflektorfényben
Szulák Andrea
17.30 Cirka-firka
Animációs folyókép
18.00 Csavargóének
In memóriám Rab Zsuzsa
18.30 Telesport
Fedett pályás atlétikai világbajnokság
19.35 Telefonpapa
20.35 A fekete város
(sorozat - 7/1.)
21.35 Demjén '98
Koncert a Budapest Sportcsarnokban, 1998. december 29-én
22.55 MM
23.00 Székely János-portré
24.00 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Repülő bocsok
- Kimba
- Zsebsárkányok
- Űrdinkák
- Spirou és Fantasio
- Gazvezír
- Animánia
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Enid Blyton kalandfilm-sorozata
(amerikai sorozat - 4/2.)
Spiggy Holes titka
12.00 Bugs - A cég hullámhosszán
(angol sorozat - 23.)
13.00 Hírek
13.10 A világ körül Michael Palinnel
(angol sorozat - 6.)
Ausztrália és Új-Zéland
14.05 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat - 23.)
15.00 Knight Rider
(amerikai sorozat - 30.)
16.00 A midway-i csata
(amerikai háborús film)
18.15 Kész átverés
(kandi kamera)
18.45 Híradó
19.05 Akták
(politikai és közéleti magazin)
19.30 Vasárnapi kiadás
(magazin)
20.00 Leszámolás Hongkongban
(amerikai akcióvígjáték)
21.40 Igaz történetek
Az élet ajándéka
(amerikai film)
23.20 Híradó - Időjárás
23.35 Országház
(heti magazin)
0.05 A világ körül Michael Palinnel
(angol sorozat, ism.)
0.55 Akták (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.15 Divatklip

TV2


6.00 Hűséges az Isten
6.30 Könyvek könyve
7.00 TV2 Matiné
- Cápali és Cápeti
- Rocky és Bakacsin
- Káposztafalva lakói
- Igazi szellemirtók
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Tabaluga
- Enigma, a szuperhős
- Kis boszorkányok
(rajzfilmsorozatok)
10.20 Valami kis szerelem
(amerikai film)
11.50 Világjárók
12.20 Lacikonyha
12.45 Vad-világ
(természetfilm)
13.30 Premier
13.50 Kastélyszálló
(osztrák sorozat)
14.45 MacGyver
(amerikai sorozat)
A kihívás
15.40 Petrocelli
(amerikai sorozat)
16.35 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.35 Xena
(amerikai sorozat)
18.30 Napló
Mérlegen a valóság
Közben: Tények
19.30 Szerencsekerék
20.00 Közkívánatra!
1. 48 óra
(amerikai akciófilm)
2. Várom a párom
(amerikai vígjáték)
3. Fergie and Andrew - Botrány az udvarban
(amerikai film)
22.00 Y-akták
22.30 Gól!! Gól!! Gól!!
23.30 Csontváry
(magyar film)
1.25 Vers éjfél után
Rakovszky Zsuzsa: Az elhagyott lány
Elmondja: Nagy-Kálózy Eszter

Duna TV


6.30 Hírek
6.35 Reggeli muzsika
6.45 Protestáns világ (ismétlés)
7.00 Tesz-vesz város (ismétlés)
7.25 A varázsvödör
(angol sorozat - 21.)
7.35 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal (ism.)
8.00 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ism.)
8.25 Két macska egy kutya
8.35 Susogó vadon
8.50 Pop-sa-rock (ism.)
9.20 Miénk a tér (ism.)
10.20 Kalliopé dalnokai (ismétlés)
11.00 A XX. század zenéje
(angol sorozat - 7/1.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Hírek
12.10 Lóverseny
12.25 Néptáncok
12.35 Az ókor csodái
(olasz sorozat)
Korinthosz - Epidaurosz - Olympia
13.10 Ég veled, tizenharmadik évem!
(norvég film, 1996)
14.25 Régi híradók
14.50 Sportképek
17.00 Kedves
17.40 Marcel és Bonifác nagyapó
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó - Sportpercek
19.15 Szép Heléna
21.20 A három asszony
23.00 A magzat
(magyar film, 1993)
0.45 Vers

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Ellopott elefánt
8.35 Francia csók
10.30 Egyről a kettőre
10.55 Jó barátok
11.20 Bogaras Joe
(amerikai vígjáték)
12.45 Az utolsó igaz harcos
14.30 Su-Ling legendája
15.20 Vérdíj 2.
(amerikai krimi)
17.00 Csont nélkül
(amerikai vígjáték)
18.35 Mennyi? 30!
19.10 Melrose Place
20.00 Meglesni és megszeretni
(amerikai vígjáték)
21.40 Kivégzésre várva
22.35 Utánunk a tűzözön
(amerikai akciófilm)
0.35 Az évszázad bűnügye
2.30 Hazugság-Fehér-Igazság
4.00 Szerelem utolsó vérig

TV3


7.55 Nap-kelte
11.00 Music Time (ism.)
11.50 Utazás Gasztronómiában
(magazin)
12.20 Jövőnéző
12.50 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 25.)
13.40 Vadnyugati fejvadász
(amerikai sorozat - 13.)
14.25 Star Trek - Az új nemzedék
(amerikai sci-fi sorozat - 40.)
15.15 Az Angyal
(angol sorozat - 14.)
16.00 Sherlock Holmes
(angol sorozat -14.)
16.55  Melrose Place
18.30 Hír3
19.00 Modellügynökség
(amerikai sorozat - 29., befejező rész)
19.45 Waikiki páros
(amerikai sorozat - 5.)
20.35 Foci a javából
21.00 Végtelen határok
(kanadai sci-fi sorozat - 9.)
21.45 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 57.)
22.10 Jövőnéző (ismétlés)
22.40 Video Hits No. 1

MSat


6.30 Fecsegő tipegők (ism.)
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 AAAhh!!! A szörnyek!
8.00 Clarissa (ismétlés)
8.30 Pete és kis Pete (ism.)
9.00 Slapaj (ism. - 16-17.)
10.00 Delfy
(sorozat, ism. - 6.)
10.30 Ugródeszka (ism.)
11.00 A rossz úton járó gyermek
(amerikai film, ism.)
12.00 Music Box
14.00 Slapaj
(rajzfilmsorozat - 18-19.)
15.00 Szelep (ismétlés)
16.00 Zertigo gyémánt
(amerikai film)
17.00 Fecsegő tipegők
17.30 AAAhh!!! A szörnyek!
18.00 Pete és kis Pete
(amerikai sorozat)
18.30 Slapaj
(rajzfilmsorozat - 20.)
19.00 Bulivonal - Extra Pop
19.30 Delfy
(rajzfilmsorozat - 7.)
20.00 Őrangyalok - Égből pottyant szerencse
(olasz sorozat - 2.)
21.45 Véres kéz
(amerikai thriller)
23.40 Bulivonal - Extra Pop
0.10 Music Box

Szív TV


7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
15.45 Testszépítés Bíró Icával
16.30 Irányjelző
17.00 Zenei hírzárlat (ism.)
17.30 Autósport
18.00 G. I. Joe
(amerikai rajzfilmsorozat)
18.30 Könnyűzenei magazin
19.00 Köz-hír
(közszolgálati híradó)
19.30 Élet és design
20.00 Egy páholyban Benkő Dániellel
20.15 Hívd Andreát!
Szenes Andrea talkshow-műsora
20.45 Sportműsor
Utána: Köz-hír (ismétlés)
Könnyűzenei magazin (ismétlés)
Music Box
24.00 Napraforgó
0.45 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. március 6., szombat

Tv műsor - 1999. március 6. - Szombat

MTV 1


6.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
Benne: Hírek; Határtól határig
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Unitárius ifjúsági műsor
8.10 Harry és még egy jómadár
(angol sorozat - 20.)
8.35 A zeelandi lány
(holland sorozat - 7/1.)
9.05 Ernyő
(érdekvédelmi ifjúsági magazin)
9.45 Hol-mi?
(ifjúsági szolgáltató magazin)
10.15 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat)
Halálos üzelmek 2/2.
11.10 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/49.)
12.00 Hírek - Időjárás
12.10 A moszkvai Jégcirkusz a párizsi Sportpalotában
13.15 Csellengők
13.50 Telesport
Forma-1
Ausztrál Nagydíj
Időmérő edzés
15.00 Divat 2000
15.30 Delta 2000
16.00 Zóna
(riportmagazin)
16.30 Telesport
18:30 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
19.00 Lottóshow
19.20 Európai időjárási körkép - Hójelentés
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Zeneszombat
22.00 A szerencse fia
(angol film, 1973)

MTV 2


7.50 Műsorismertetés
7.55 Nemzetiségi magazinok (ismétlés)
10.25 Zenegér
10.35 hANGOLka
(angol nyelvlecke)
10.55 A mi Charlynk
(német sorozat, ismétlés)
Charly, az életmentő
11.45 A magyar irodalom képes története
(sorozat - 27.)
12.15 William Christie - avagy a barokk szenvedélye
(francia portréfilm)
13.30 Európa ablak
15.05 Gyöngyök
(anyanyelvi műsor)
15.35 Itt artunk
Nem csak szépművészeti értesítő
16.05 Legyél helyettem én
Irodalmi összeállítás
16.40 Orbán Balázs nyomában
(sorozat - 12/9.)
Barcaság
17.30 Kincsestár (ismétlés)
19.00 Fedett pályás atlétikai világbajnokság
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Kérem a következőt!
20.45 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 32.)
Nincs új a nap alatt
21.30 Esti Showder
Fábry Sándorral (ismétlés)
22.25 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
- Repülő bocsok
- Kimba
- Zsebsárkányok
- Űrdinkák
- Spirou és Fantasio
- Gazvezír
- Animánia
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Az elveszett világ
(amerikai sorozat)
12.00 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
13.00 Hírek
13.10 Kedvenc magazin
(kisállattartók magazinja)
13.40 Bors
(magyar sorozat - 4.)
Halló... Központ!
14.35 Selyemharisnya
(amerikai zenés film)
16.35 Így készült: A csók
16.45 Kung-fu
(amerikai sorozat - 13.)
Kihívás
17.35 Titanic - Új utakon
(amerikai dokumentumfilm)
18.20 ZenÉsz
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.30 Csíííz
20.00 Spionfióka
(amerikai vígjáték)
21.40 Színésznők a kifutón
22.35 A pacák
(amerikai vígjáték)
0.10 Híradó - Időjárás
0.25 Neve: Senki
(amerikai sorozat - 25.)
Gemini
1.10 Fókusz plusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.30 Divatklip

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Rocky és Bakacsin
- Tesz-vesz város
- Igazi szellemirtók
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Kutyavilág
- Sandokan
(rajzfilmsorozatok)
10.30 Boomer
(amerikai sorozat)
11.00 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat)
11.25 Fő az étel!
Vendég: Raksányi Gellért
11.30 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
12.00 Madison
(kanadai sorozat)
12.30 Gimi dili
(amerikai sorozat)
13.00 Partytévé
14.00 Slágerlista
14.30 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
15.20 Halál a Rubin hegyen
(amerikai western)
17.50 Kaméleon
(amerikai sorozat)
18.00 Azok a szép napok
(könnyűzenei műsor)
18.40 Álomsztori
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Karatés védőangyal
(amerikai akciófilm)
21.50 Mélytengeri szörnyeteg
(amerikai sci-fi horror)
23.35 Meghökkentő találkozások
(amerikai sorozat - 1.)
24.00 Pamela titkai 2.
(amerikai erotikus film)

Duna TV


5.30 Hírek
5.40 Gazdakör (ismétlés)
6.15 „A jövendő számonkér...”
7.20 Szegletkő (ismétlés)
7.55 Hírek
8.10 Összkép (ismétlés)
8.40 Billy, a macskakölyök
9.05 Az ókor csodái (ism.)
9.35 Két macska, egy kutya: A dzsip
9.45 Ami igaz, az igaz
10.00 Tarkabarka
11.05 A Mars-kutatás története
(angol film, 1997)
11.55 Vers
12.00 Lapozó
12.20 Protestáns világ
12.35 Anziksz - Fertőszéplak
12.50 Széki keresztelő
(dokumentumfilm, ismétlés)
13.20 A cirkusz fényei
(német sorozat - 5.)
14.15 Távoli Pavilonok
(angol sorozat - 6.)
15.10 Az élet bolygója
(angol-japán sorozat - 3.)
16.00 Föld-körül az „Equator” vitorlással
(sorozat - 9.)
16.30 Dunatáj
(magazin)
17.05 Táncház
(magazin)
17.35 Tesz-vesz város
18.00 Híradó
18.20 McCallum
(angol sorozat - 2/2.)
19.15 Mesék a vadonból
(kanadai sorozat - 6/6.)
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Vérmes remények
23.30 Híradó
23.45 Vers
23.50 Hangtalan ellenség

HBO


6.30 Közös többszörös
(amerikai vígjáték)
8.25 Szederkert - Őszi mese
(angol rajzfilm)
8.55 Moll Flanders
11.00 Melrose Place
11.50 A bűn utcája
13.35 Fejjel a falnak
(amerikai vígjáték)
15.50 Eddie
17.30 Ellopott elefánt
19.05 Egyről a kettőre
19.30 Jó barátok
20.00 Nyerő páros
(amerikai akciófilm)
21.35 Mr. Jones
23.30 A játék neve halál
0.55 Jezebel
(francia szexfilm)
2.10 Repülő erőd
(amerikai akciófilm)
3.45 Az utolsó keresztapa

TV3


8.00 Nap-kelte
11.00 72 óra (ismétlés)
11.25 Foci a javából
12.55 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 25.)
13.45 Vadnyugati fejvadász
(amerikai sorozat - 12.)
14.30 Star Trek - Az új nemzedék
(amerikai sci-fi sorozat - 39.)
15.20 Kasszafúrók
(amerikai vígjáték, 1984)
16.55 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 123-124.)
18.30 Hír3
19.00 Modellügynökség
(amerikai sorozat - 28.)
19.45 Buffy, a vámpírok réme
(amerikai sorozat - 6.)
20.35 Végtelen határok
(amerikai sci-fi sorozat - 8.)
21.25 A test melege
(amerikai erotikus thriller)
23.25 Music Time (ism.)
0.05 Video Hits No. 1

MSat


6.30 Fecsegő tipegők (ism.)
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 AAAhh!!! A szörnyek!
8.00 Clarissa (ismétlés)
8.30 Pete és kis Pete (ism.)
9.00 Slapaj (ism. - 13-15.)
10.30 Delfy (ismétlés - 5.)
11.00 Sherlok Holmes nyomon van
(amerikai film, ism.)
12.00 Music Box
14.00 Slapaj
(rajzfilmsorozat - 16-17.)
15.00 Szelep
(sportműsor)
16.00 A rossz úton járó gyermek
(amerikai film)
17.00 Fecsegő tipegők
17.30 Rocko
18.00 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.30 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója
19.00 Vahur
19.30 Delfy
(rajzfilmsorozat - 6.)
20.00 Őrangyalok - Balfácánok szabadlábon
(olasz sorozat - 1.)
21.45 Az Ufóakták rejtélye
(amerikai sci-fi thriller)
23.30 Vahur (ismétlés)
24.00 Music Box

Szív TV


7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
16.15 Meditációs jóga
Terhestorna
17.00 Sportműsor
18.36 Könnyűzenei magazin
19.00 Köz-hír
(közszolgálati híradó)
19.30 Hívd Andreát!
Szenes Andrea talkshow-műsora (ismétlés)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ismétlés - 134.)
21.00 Az istenek a fejükre estek Kínában is
(amerikai vígjáték, ism.)
23.00 Köz-hír (ismétlés)
23.30 Könnyűzenei magazin
24.00 Napraforgó
0.45 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. március 5., péntek

Tv műsor - 1999. március 5. - Péntek

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.00 Egy Széchenyi...
Párizsban
(portréfilm, ism.)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.35 Szenzáció
(kanadai sorozat - 52/24.)
13.25 Teljes biztonsággal
(amerikai sorozat - 13/8.)
14.10 Ó-Európa
Rituális körtáncaink
14.30 Natura-magazin
A kölcsönkapott Föld
15.00 Lét-kép
15.30 Pillangósziget
(ausztrál sorozat - 9.)
A becsület kardja
16.00 Körzeti magazinok
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
Közhasznú információk
17.45 Körzeti híradók
18.00 Ablak
(magazin)
19.00 A Mézga család
(rajzfilmsorozat - 8.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A nyakék románca
(francia-olasz sorozat - 14/9.)
20.50 Harminchat VOLT
Hírek a múltból
21.00 „Éljen a magyar!”
Kapcsoljuk a Vigadót
Budapesti tavaszi fesztivál: „Búcsú a XX. századtól”
22.00 Álompolgár
A kisebbségi jogokról
22.35 Hírek
22.40 Aktuális
23.00 Kenó
23.05 Vallomások: A gonosz két arca
(amerikai film, 1994)

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Tudóra
9.00 Aktuális (ismétlés)
9.20 Néprajzi értékeink
A gyertyamártó edény
9.30 Tanoda
Generációk egymás közt
10.30 Szomszédok
(teleregény, 1995, ism.)
11.00 Tanoda plusz
Generációk egymás közt
12.00 VilágKép
12.30 Híradó - Időjárás
12.45 AKT - Aktuális, Kultúra, Tudomány
12.55 Lezáratlan akták
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ismétlés)
15.15 Van öt perce?
Rossini: Stabat Mater-tenor ária
15.25 Repeta
Junior híradó
17.00 Öregberény
(sorozat - 21/18.)
17.35 Alpok-Duna-Adria
18.00 Magyar Ház - Szórvány
18.30 Fedett pályás atlétikai világbajnokság
19.30 Mesetár
20.00 Híradó
Sporthírek. Időjárás
20.30 Magyarország 2000
Márai Sándorra emlékezünk
21.00 Magyar Ház
Palackposta
21.30 Las Vegas, végállomás
(amerikai film, 1995)
23.20 Mélyvíz
0.20 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda (ism.)
10.00 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 79-80.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.15 Bibliai kalandok
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 41.)
14.20 Klip Klub
(popmagazin)
14.40 Rajzfilm Klub
- Manóvári manók
- Dragon Ball Z
- Varázslatos álmok
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 258.)
16.25 Meri vagy nem meri?
16.30 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 49.)
17.25 100-ból egy
(vetélkedő)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 59.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(sorozat - 185-186.)
20.00 Apály
(amerikai thriller)
21.35  Híradó - Időjárás
21.50 Életveszélyben - Hétköznapi hősök
22.50 RTL Night Klub
A texasi láncfűrészes mészárlás folytatódik
(amerikai horror)
0.15 Vágyak háza
0.45 Beavis és Butthead
1.10 Fókusz (ismétlés)
1.30 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
9.45 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.15 Kuk@c
10.45 Rocky és Bakacsin
(rajzfilm)
11.10 Igazi szellemirtók
11.35 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
12.30 Pufóka
(belga rajzfilmsorozat)
12.45 Kedves nővérkék
(német sorozat - 154.)
13.10 Karácsonyi lótolvajok
(ausztrál ifjúsági film)
15.25 Stefanie
(német sorozat)
16.15 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 364.)
17.10 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 126.)
18.00 Azok a szép napok
18.40 Plusz
Aktuális magazin
19.00 Tények
19.30 Szerencsekerék
19.55 Dáridó
- Kabaré
- Esti Broadway
Játékos sztárparádé Vágó Istvánnal
- Dáridó
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Szeszélyes éjszakák
- Sötétség gyermeke
(amerikai thriller)
- Playboy-show

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Váltó (ismétlés)
9.45 Mozgó Kép (ism.)
10.30 Én vagyok, Jeromos
(magyar film, 1971)
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Talpalatnyi zöld
(magazin, ismétlés)
13.15 A paloták pora
(német dokumentumfilm, ism.)
13.45 Zorán - Az elmúlt 30 év
14.00 Meztelen igazság
(angol vígjáték, 1957) FF
15.30 Pop-sa-rock
16.00 Frankie
(német sorozat - 12/3.)
16.20 Miénk a tér
17.25 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
(rajzfilmsorozat - 10.)
18.00 Híradó
18.20 Közép-európai magazin
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.00 Összkép
19.35 Wycliffe
(angol sorozat)
20.25 Dagi, a nehézsúlyú bokszoló
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Moulin Rouge
23.35 Híradó
23.50 Vers
24.00 Echo park
(osztrák film, ism.)

HBO


6.30 Így készült...
7.00 Melrose Place
7.45 Sztárközelben: Shirley MacLaine
8.10 A három testőr
9.00 Három férfi és egy kishölgy
(amerikai vígjáték)
10.45 Túlélni Picassót
12.50 Dzsungel király
13.45 Tina
(amerikai dráma)
15.45 A milliókat érő arc
17.25 Egyről a kettőre
17.50 Jó barátok
18.15 Ragyogj!
20.00 Fránya macska
(amerikai vígjáték)
21.30 Mozi! Mozi! Mozi!
22.00 Szökevények
23.40 Profi boksz-döntő
0.35 Kölcsön kenyér visszajár
(amerikai krimi)
2.15 Szimatnak szemét, szemétnek szimat
3.55 Sztriptíz

TV3


5.50 Nap-kelte
9.00 Esti gyors (ismétlés)
9.25 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
12.55 Video Hits No. 1
16.55 Music Time
17.35 Dinasztia
(amerikai sorozat - 146.)
18.30 Hír3
19.00 MASH
(amerikai sorozat)
Üdvözlünk Koreában 2/1.
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 Walker, a texasi kopó
(amerikai sorozat - 27.)
20.50 Szárnyas fejvadász
(amerikai sci-fi, 1982)
22.55 Esti gyors
23.45 Dinasztia (ismétlés)
0.35 Video Hits No. 1

MSat


6.30 Fecsegő tipegők (ism.)
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Clarissa (ismétlés)
8.00 Slapaj (ism. - 10-12.)
9.30 Delfy (ismétlés - 4.)
10.00 Meg nem érett szörnyek
(amerikai film, ism.)
11.00 Music Box
13.30 Slapaj
(rajzfilmsorozat - 13-15.)
15.00 Sherlok Holmes nyomon van
(amerikai film)
16.00 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.30 AAAhh!!! A szörnyek!
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.00 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.00 Pete és kis Pete
(amerikai sorozat)
18.30 Delfy
(rajzfilmsorozat - 5.)
19.00 Rocktükör
19.30 Hír-M (híradó)
20.00 Titkos ügynökök klubja
(amerikai akció-vígjáték)
21.40 Végzetes gyémántok
(amerikai akciófilm)
23.25 Hír-M (ismétlés)
23.55 Rocktükör (ismétlés)
0.25 Music Box

Szív TV


6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
15.30 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Lazíts Cindy Crawforddal!
16.15 Információs magazin
16.30 Sportműsor
18.30 Vahur
(kutyabarát-magazin)
19.00 Köz-hír
(közszolgálati híradó)
19.30 Kapásjelző (ism.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ismétlés - 133.)
21.00 Sebességhatár
(amerikai film, ismétlés)
23.00 Köz-hír (ismétlés)
23.30 Könnyűzenei magazin (ismétlés)
24.00 Napraforgó
0.45 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. március 4., csütörtök

Tv műsor - 1999. március 4. - Csütörtök

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.05 Családorvos (ismétlés)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.30 UNI-JÓ
12.40 Második lehetőség
(amerikai sorozat - 16/7.)
Ha kiderül az igazság
13.30 Hagedorn lánya
(német sorozat - 13/4.)
Az árulás
14.20 Örökös tagság
Komlós Juci (ismétlés)
15.20 Csillagok égen és földön
(amerikai sorozat)
Henry Fonda
16.05 Együtt
Velünk élő kisebbségek
17.00 Pannon enciklopédia
(tudományos ismeretterjesztő magazin)
17.45 Körzeti híradók
18.00 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
18.20 Hangszál(l)
Zenei vetélkedő
18.45 Mackó apó meséi
(angol bábfilmsorozat)
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Ádám és Éva
(svéd film, 1996)
21.40 Tinédzserparti - nem csak fiataloknak
22.05 Hírek
22.10 Aktuális
22.30 Kenó
22.35 Világkép
23.05 MM
23.15 Labdarúgó-kupanap

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Tudóra
9.00 Aktuális (ismétlés)
9.20 Néprajzi értékeink
A pázmándi aratókoszorú
9.30 Tanoda
10.30 Szomszédok
(teleregény, 1995, ism.)
11.00 Tanoda plusz
12.00 Telesport
Bajnokok Ligája, összefoglaló (ismétlés)
12.30 Híradó - Időjárás
12.45 AKT
12.55 Lezáratlan akták
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ismétlés)
15.15 Nemzeti értékeink
15.25 Repeta
Junior híradó
17.00 Öregberény
(sorozat - 21/17.)
17.35 Kincsestár
19.00 Magyarország ma
19.30 Mesetár
- Magyar népmesék
(rajzfilmsorozat)
- Kiscsacsi kalandjai
- Vízipók-csodapók
19.50 Van öt perce?
Liszt: 15. magyar rapszódia
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Örökkön örökké
21.45 Visszatérés Édenbe
(ausztrál sorozat - 22/10.)
22.30 Az Eoli-szigetek tűzhányói
22.45 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
(információs magazin)
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda (ismétlés)
10.00 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 77-78.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
11.15 Pont hu
(multimédia-magazin, ismétlés)
11.45 Barátok közt (ismétlés)
12.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 40.)
14.20 Klip Klub
(popmagazin)
14.40 Rajzfilm Klub
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 257.)
16.25 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
16.30 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 48.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 58.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(sorozat - 183-184.)
20.00 Pensacola - A  név kötelez
(amerikai sorozat - 20.)
Téves információ
20.50 Nikita, a bérgyilkosnő
(amerikai sorozat - 2.)
Bevetés előtt
21.40 Híradó - Időjárás
21.55 Megdöbbentő világ - Riporterek Klubja
22.55 Művészbejáró
Légyfogó
(magyar film)
0.50 Fókusz  (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.10 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
9.45 Satöbbi
10.15 Színkép
(kulturális magazin)
10.45 Follow me
(angol nyelvlecke)
11.10 Segíts magadon!
11.35 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
11.40 Közvetlen ajánlat
12.30 Mila szupersztár
(japán rajzfilmsorozat)
13.00 Kedves nővérkék
(német sorozat - 153.)
13.25 Forrongó világ
(amerikai film)
Béke és megbocsátás
15.25 Stefanie
(német sorozat)
16.15 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 363.)
17.10 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 125.)
18.00 Azok a szép napok
18.40 Plusz
(aktuális magazin)
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Forró nyomon
20.45 Légi zsaruk
(német sorozat)
Véres vasárnap
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Forró nyomon
23.00 Magyarország holnap
Pálffy István műsora
23.30 Színkép
24.00 Jolly Joker
0.50 Vers éjfél után
Ady Endre: Üzenet egykori iskolámba
Elmondja: Huszti Péter

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 Régiók (ismétlés)
9.40 Fatima
(riportfilm, ismétlés)
10.10 Egy éltes korú hölgy emlékei
(amerikai film, ismétlés - 2/2.)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Anziksz (ismétlés)
12.35 Felelet az életnek (ismétlés)
13.15 A múlt szava
(ismeretterjesztő film)
14.10 Gregory barátnője
(angol vígjáték)
15.40 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat - 75.)
16.05 Katedra nélkül
Kalliopé dalnokai
16.40 Zengő ábécé
16.50 Nagykovácsi
(filmetűd, ismétlés)
17.05 Szegletkő
17.40 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Váltó
(magazin)
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Szellemiskola
(francia-német-ausztrál tévéfilm, 1986)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Mozgó Kép
22.20 A mi Urunk testvére
(lengyel film, 1996)
0.20 Híradó
0.35 Vers

HBO


6.30 Sztárközelben: Matthew Broderick
7.00 Jó barátok
7.25 Így készült: Nixon
7.55 Tappancs
(amerikai film)
9.30 A hajsza
(amerikai akciófilm)
11.05 Kincses sziget
12.00 Rendőrvicc
13.35 Jégcsillag
15.05 A Cherokee kölyök
(amerikai vígjáték)
16.40 Vár az ágyam
18.25 A Beverly Hills-i nin-dzsa
(amerikai vígjáték)
20.00 Az ellenség bőrében
(ausztrál vígjáték)
21.45 Hollywoodi csemegék - Álompárok
22.10 Melrose Place
22.55 Szerelem és más bajok
(ausztrál vígjáték)
0.15 A halál és a lányka
2.00 Egyszerű emberek
3.45 A cigányok ideje

TV3


5.50 Nap-kelte
9.00 Esti gyors (ismétlés)
13.05 Video Hits No. 1
17.05 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
17.35 Dinasztia
(amerikai sorozat - 145.)
18.30 Hír3
19.00 MASH (amerikai sorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 Űrháború: 2063
(amerikai sci-fi sorozat - 15.)
20.50 Testrablók
(amerikai sci-fi, 1994)
22.25 Esti gyors
(élő háttérműsor)
23.15 Dinasztia (ismétlés)
0.05 72 óra (ismétlés)

MSat


6.30 Fecsegő tipegők (ism.)
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Clarissa (ismétlés)
8.00 Slapaj
(ismétlés - 7-9.)
9.30 Delfy
(ismétlés - 3.)
10.00 Olyanok, mint mi
(amerikai film, ismétlés)
11.00 Music Box
13.30 Slapaj (10-12.)
15.00 Meg nem érett szörnyek
(amerikai film)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 AAAhh!!! A szörnyek!
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.00 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.00 Pete és kis Pete
(amerikai sorozat)
18.30 Delfy
(rajzfilmsorozat - 4.)
19.00 Kapásjelző
19.30 Hír-M (híradó)
20.00 A viharhegy óriása
(amerikai kalandfilm)
21.40 Tigriskarmok
(amerikai akciófilm)
23.20 Hír-M (ismétlés)
23.50 Kapásjelző (ismétlés)
0.10 Music Box

Szív TV


6.40 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
15.30 Meditációs jóga
Príma torna
16.15 Információs magazin
16.30 G. I. Joe
(amerikai rajzfilm)
17.00 Zenei hírzárlat
17.30 Lesen
(sportmagazin)
18.30 Könnyűzenei magazin
19.00 Köz-hír
(közszolgálati híradó)
19.30 City magazin (ismétlés)
20.00 Szédülj el!
Csuka Mónika műsora
20.30 Sztárbár (ismétlés)
21.00 Sportműsor
Utána: Köz-hír (ismétlés)
Könnyűzenei magazin
Music Box
24.00 Napraforgó
0.45 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1999. március 3., szerda

Tv műsor - 1999. március 3. - Szerda

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.00 Életmódkalauz
(magazin, ismétlés)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.30 UNI-JÓ
12.40 XII. arany cirkusz fesztivál
(francia film)
13.40 A mi XX. századunk
(angol dokumentumfilm-sorozat)
14.35 Háttértudomány
A zöld Duna
15.10 Csillagok égen és földön
16.00 Nemzetiségi magazinok
(horvát, román)
16.50 Életjel
17.00 Tükörkép (magazin)
17.45 Körzeti híradók
17.55 Tanúságtevők
Edith Stein
18.20 Hangszál(l)
18.50 A kiscsacsi kalandjai
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Kisváros
Schengeni próba
20.35 Telesport
Manchester United-Internazionale
Bajnokok Ligája labdarúgó-mérkőzés
22.45 Hírek
22.50 Aktuális
23.10 Kenó
23.20 Telesport
Bajnokok Ligája
A napi mérkőzések összefoglalója

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Tudóra
9.00 Aktuális (ismétlés)
9.20 Néprajzi értékeink
A mézeskalács ütőfája
9.30 Tanoda
10.30 Szomszédok (ism.)
11.00 Tanoda plusz
12.00 Publikum
12.30 Híradó - Időjárás
12.45 AKT
12.55 Lezáratlan  akták
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Így mulattak régen szép Magyarországon
Járóka Sándor nótázik
14.25 A kakasdombi zsaru
(jugoszláv sorozat - 12/1.)
15.10 Nekem ne lenne hazám?
15.25 Repeta
Junior híradó
16.55 Öregberény
(sorozat - 21/16.)
17.30 Kincsestár
19.00 Magyarország ma
Diósgyőri gyárak
19.30 Mesetár
19.50 Van öt perce?
20.00 Híradó
20.30 Az ötvenes évek világa
(német sorozat - 13/9.)
Pusztaságok és az ígéret földjei
21.00 Így is, úgyis
21.55 Költészet a filmvásznon
Varsói beszélgetés Andrzej Wajdával
22.25 Nemzeti értékeink
Balaton
22.45 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
(információs magazin)
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda (ismétlés)
10.00  Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat  - 75-76.)
10.50 Az első csók (ismétlés)
11.15 A Dunánál
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 39.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
- Manóvári manók
- Dragon Ball Z
- Varázslatos álmok
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 256.)
16.25 Meri vagy nem meri?
16.30 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 47.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 57.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz (magazin)
19.30 Barátok közt
(sorozat - 181-182.)
20.00 A bohóc
(német sorozat - 8.)
20.55 Frei-dosszié
21.55 Híradó. Időjárás
22.10 Öreglányok
(amerikai sorozat - 19.)
A műtét
22.40 Dóra mozija
23.10 A szerelem két élete
(német film)
0.45 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.05 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 94.)
9.45 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.15 A tegnap csodái
10.45 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
11.10 Szemtanú
11.35 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst
Juhász Árpáddal
11.40 Közvetlen ajánlat
12.45 Mila szupersztár
(japán rajzfilmsorozat)
13.15 Kedves nővérkék
(német sorozat - 152.)
13.40 Forrongó világ
(amerikai film)
Utazás a pokolba
15.25 Stefanie
(német sorozat)
16.15 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 360.)
17.10 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 124.)
18.00 Azok a szép napok
(könnyűzenei műsor)
18.40 Plusz
(aktuális magazin)
19.00 Tények
19.30 Szerencsekerék
19.55 Columbo
(amerikai krimisorozat)
A gyilkosság  ártalmas az egészségre
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Talpalatnyi föld
(magyar film)
0.30 Vers éjfél után
Füst Milán: Részeg éjszaka
Elmondja: Galkó Balázs

Duna TV


5.30 Virradóra
9.05 Gazdakör (ismétlés)
9.40 Vándorének - Felvidéki fafaragók
(riportfilm)
10.10 Egy éltes korú hölgy emlékei (ism. - 2/1.)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Törökország kincsei
(török sorozat - 3/2.)
13.05 Róma kútjai (3/2.)
13.30 Szaxis Jack
15.10 Rose
(angol film, 1987)
16.05 Katedra nélkül
16.35 Szakmák dicsérete
16.50 Chopin: Andante spianato és nagy polonéz
17.05 Felelet az életnek
17.45 Mese
18.00 Híradó
18.20 Régiók
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Gyula vitéz télen-nyáron
20.20 Róma kútjai
(olasz sorozat - 3/3.)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Űrhajónk, a Föld
(francia sorozat - 52/9.)
21.50 A francia sanzon története
(német-francia sorozat - 1.)
22.40 Formatervező természet
(angol sorozat - 6/5.)
23.10 Új kilátások
(lengyel-japán sorozat - 9.)
23.40 Híradó
23.55 Vers
24.00 Montreali nemzetközi dzsesszfesztivál

HBO


6.30 Sztárközelben: Angela Bassett
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Állati élet
8.25 A 3 nindzsa nem hagyja magát
(amerikai vígjáték)
9.55 Csak azért is hős
11.15 Vissza San Francisco utcáira
12.50 Így készült: Casino
13.20 Egyik kopó, másik eb
(amerikai vígjáték)
15.00 Csendestárs
16.55 Dzsungel Jack visszatér
(dán rajzfilm)
18.05 Őt is anya szülte
20.00 Sekély sírhant
21.35 Spice World
23.10 Szív- és lábtörést
0.45 Frankenstein
(amerikai horror)
2.40 Vad éjszakák
(francia filmdráma)
4.45 Hanglenyomat

TV3


5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
9.00 Esti gyors (ismétlés)
12.35 Video Hits No. 1
(könnyűzenei klipek)
16.35 Jövőnéző (ismétlés)
17.05 Cinema
(filmmagazin)
17.35 Dinasztia
(amerikai sorozat - 144.)
18.30 Hír3
19.00 MASH
(amerikai sorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 Rendőrakadémia
(amerikai sorozat - 25.)
20.50  Bárhol, bármit, bármikor
(amerikai vígjáték, 1995)
22.55 Esti gyors
(élő háttérműsor)
23.45 Dinasztia (ismétlés)
0.35 Cinema (ismétlés)

MSat


6.30 Fecsegő tipegők (ism.)
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Clarissa (ismétlés)
8.00 Slapaj
(ismétlés - 4-6.)
9.30 Delfy
(ismétlés - 2.)
10.00 Harrington ház rejtélye
(amerikai film, ism.)
11.00 Music Box
13.30 Slapaj
(rajzfilmsorozat - 7-9.)
15.00 Olyanok, mint mi
(amerikai film)
16.00 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.30 AAAhh!!! A szörnyek!
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.00 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.00 Pete és kis Pete
(amerikai sorozat)
18.30 Delfy
(rajzfilmsorozat - 3.)
19.00 News-da
19.30 Hír-M (híradó)
20.00 Tombola
(amerikai vígjáték)
21.50 Havanna-kapcsolat
(amerikai akciófilm)
23.25 Hír-M (ismétlés)
23.55 News-da (ismétlés)
0.25 Music Box

Szív TV


6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
15.30 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Testszépítés Bíró Icával
16.15 Információs magazin
16.30 Van megoldás? (ism.)
17.00 Vahur (magazin)
17.30 Autósport
18.00 City magazin
18.30 Könnyűzenei magazin
19.00 Köz-hír
19.30 Szúróláng
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 134.)
21.00 Az istenek a fejükre estek Kínában is
(amerikai vígjáték)
23.00 Köz-hír (ismétlés)
23.30 Könnyűzenei magazin
24.00 Napraforgó
0.45 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek