1998. november 30., hétfő

Tv műsor - 1998. november 30. - Hétfő

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.05 Terra X
(német sorozat)
10.55 Civil kurázsi
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 65/41.)
13.50 Nemzeti értékeink
Vác 1.
14.00 Nemzetiségi magazinok
14.50 Van öt perce?
15.05 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat)
15.50 Délutáni rendelés
16.10 Derült égből egy család
(német sorozat - 41/3.)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Euro-percek
17.10 „Engedjétek hozzám!...”
17.20 Lurkó Kupa
17.35 Mondák a magyar történelemből
(rajzfilmsorozat)
17.45 Dörmögőék legújabb kalandjai
(bábfilmsorozat)
18.00 Mixiklub
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Tom Jones, egy talált gyermek históriája
(angol sorozat - 6/1.)
20.50 Huszonnégy VOLT
21.00 Az öt zsaru
(tévéfilmsorozat)
21.50 Miért pont én?
avagy a csiga is megbotolhat (csak azt másképp hívják)
Betörés 9/1.
22.05 Hírek
22.10 Aktuális
22.30 Kenó
22.35 Szabad verseny
23.05 MM
23.15 Lee Litenour Group
a „Pori Jazz 1997” fesztiválon

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Provokatív (ismétlés)
6.45 Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 A Hét (ismétlés)
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok
(teleregény, 1993, ism.)
9.30 Kincsestár
11.00 Tanoda - Generációk egymás közt
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter (ism.)
14.00 Parlamenti napló
15.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.00 Repeta
17.40 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 122.)
18.30 Magyarország ma
AKT
18.45 Tanúságtevők
Ági néni, az apátnő (ismétlés)
19.05 Agyelszívás...
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 „Veled is megtörténhet!...”
21.25 A pokol tornácán
(amerikai film, 1968)
23.25 A zenén túl...
(sorozat - 13/9.)
Vásáry Tamás zenés beszélgetése Chopinről
0.25 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
8.55 Recept Klub (ismétlés)
9.05 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism.)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 30.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.15 Országház (ismétlés)
11.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ism.)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 10.)
14.20 WOW!
Slágerlista (ismétlés)
14.45 Rajzfilm Klub
- Krokodilkommandó - 5.
- Dragon Ball Z - 24.
- Varázslatos álmok - II. 20.
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 193.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 205.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 28.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 51-52.)
20.00 Meglepő és mulatságos - Friderikusz Sándorral
22.00 Híradó - Időjárás
22.15 Bűnvadászok
(amerikai sorozat - 10.)
23.05 Stephen King: Aranykor
(amerikai sorozat - 5.)
24.00 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 294.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
10.00 Satöbbi
10.30 Gyökereink
(kisebbségi magazin)
11.00 A tudás titkai
(ismeretterjesztő magazin)
11.30 Közvetlen ajánlat
12.20 Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozat)
12.45 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.10 Mindent tudni akarok!
Juhász Árpád műsora
13.15 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.10 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 31.)
14.50 Kedves nővérkék
(német sorozat - 89.)
15.15 Acapulco öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
Patkányméreg
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 299.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 61.)
18.30 Szerencsekerék
Benne: Jokerjáték
19.00 Tények
19.25 Tények plussz
19.50 Szerencsekerék Joker
19.55 Életben maradtak
20.45 Stefanie
(német sorozat)
Sürgős műtét
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
23.00 Zsarublues
(amerikai sorozat)
24.00 Tények (ismétlés)
0.25 Vers éjfél után

Duna TV



5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 Régi híradók (ism.)
9.25 Közép-európai magazin (ismétlés)
10.05 Heti hírmondó (ism.)
10.55 A hegy védangyala
(olasz sorozat - 13/12.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Esti kérdés (ism.)
12.45 A technika kora
(francia kisfilm)
13.00 Medvecukor - Történetek az ötvenes évekből
(német film)
Az akna
13.50 Zöldszem, Zöldfül (ism.)
14.20 Ami igaz, az igaz (ism.)
14.35 Csillagjel (ismétlés)
15.05 Tarkabarka
16.05 Katedra nélkül
Útban 2000 felé
16.40 ...és még egymillió lépés
(sorozat)
17.25 Babar: Királyi kísértet
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Héthatár
(külpolitikai magazin)
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 A család apraja-nagyja
(spanyol sorozat - 9.)
Csók a szájra
20.25 „Vásárhelyi sétatéren...”
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sport
21.40 Ezredvégi krónika
Sír az út előttem
(dokumentumfilm - 4/2.) FF
23.15 Beavatás
23.30 Híradó
23.45 Vers

HBO



7.00 Lois és Clark
8.05 Az élet megy tovább
9.40 Bogaras Joe
(amerikai vígjáték)
11.00 Akira Kurosawa: Álmok
(japán film)
12.55 A 3 nindzsa nem hagyja magát
(amerikai vígjáték)
14.20 Csendestárs
(amerikai vígjáték)
16.10 A rút kiskacsa karácsonya
17.25 Sima száj
(amerikai film)
19.00 Lois és Clark
20.00 Négy szoba
(amerikai vígjáték)
21.35 Mennyi? 30!
22.10 Csalimadarak
(feliratos amerikai vígjáték)
23.45 A gonosz árnyéka
1.25 Kemény fegyház
2.55 Trainspotting
4.30 Georgia
6.25 Így készült: Az esküdt

TV3


11.40 VH1 (klipek)
15.40 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
16.10 Jövőnéző (ismétlés)
16.40 A klinika
(német sorozat - 57.)
17.35 Trükkös halál
(amerikai sorozat)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 137.)
20.00 A felügyelőnő
(német sorozat - 12.)
21.00 Őrület
(amerikai film, 1988)
23.05 Hír3 (ismétlés)
23.35 Foci a javából
0.05 A klinika
(német sorozat, ism.)

MSat


23.30 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Clarissa
8.00 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Aaahh!!! A szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Játszd újra...
Játékos, zenés nyereményes műsor
19.00 Music Box Top Ten
Kívánságműsor, a legfrissebb szavazatok alapján
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Álomsziget
(angol sorozat - 19.)
21.00 Benny Hill
(angol sorozat - 33.)
21.30 MSAT Klub
22.00 Örömanyák
(angol sorozat - 2.)
23.00 A3-ik vonal
24.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
15.25 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Terhestorna
16.15 Információs magazin
16.30 Mosómacik
(amerikai rajzfilmsorozat, ismétlés - 38.)
17.00 Lesen
(sportmagazin)
18.00 Konyhashow
(gasztronómiai magazin, ismétlés)
18.30 Közelkék - 107
(rendőrségi magazin)
19.00 Színház-tűznéző
19.30 Mosómacik
(amerikai rajzfilmsorozat, ism. - 39.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 107.)
21.00 Sportműsor
- Music Box

ATV


14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.05 ATV-különjárat
19.35 Autósmagazin
20.00 Jobb, mint valaha
(amerikai film)
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 Jogban járás
Házigazda: Dr. Langer András
22.30 ATV-stúdió-beszélgetés (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. november 29., vasárnap

Tv műsor - 1998. november 29. - Vasárnap

MTV 1


7.20 Gazdaképző
7.45 Grüss dich!
(német nyelvleckesorozat - 20/13.)
8.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Cartoon Network
Rajzfilmparádé
9.05 Simon birodalma
(svéd kisfilm)
9.15 Zenegér
Játékos műsor számítógéppel, rajzzal, zenével, Internettel és Huzella Péterrel
9.30 Púder
10.00 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
11.00 Baptista istentisztelet
Közvetítés Debrecenből, felvételről
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Délidő
Kerekasztal-beszélgetés
13.05 Telesport
14.45 Hazanéző
15.35 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Aladdin: A homoki boszorkányok
(amerikai rajzfilmsorozat)
- Pluto, a juhászkutya
(amerikai rajzfilm, ism.)
- A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
Rémálom Philadelphiában
17.00 Helló, világ!
(turisztikai magazin)
17.45 Nevetett ma már?
Woody Allen: Lelki jelenségek vizsgálata - részlet
Előadja: Gyabronka József, Dér Denissa
18.00 Önök kérték!
Kívánságműsor
19.00 A Hét - Híradó - Időjárás
20.00 Oktogon
(tévéjáték)
21.30 R-GO Létezem
Tíz év után újra együtt a „Csiki-dam party”
23.05 Telesport

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Űrgammák
6.30 Nemzetiségi magazinok
7.20 Advent
(sorozat - 4/1.)
7.30 Bicsibocs kalandjai
(angol rajzfilmsorozat)
- Zenegér
(játékos műsor, ism.)
8.05 Tudóra - válogatás
10.00 Tökjó
Zenegép (ismétlés)
10.20 hAngolka
(sorozat)
10.40 Fazonok
11.05 Telesport
13.05 Dallamról dallamra
Kedvenc nótáiból válogat Madarász Katalin
13.30 ...az én váram
Lakáskultúra
14.00 Amőba
14.25 Pódium
Lukács Sándor műsora
15.10 Feldobott kő
A film után: Pillanatfelvétel
16.50 Jövő heti műsorajánlat
17.05 Emlékmorzsák
A kamera előtt: Farkas Ferenc zeneszerző
17.35 Műteremben
18.05 Kortársunk
Déry Tibor 2/1.
18.30 Telesport
19.00 Vivát Benyovszky!
(sorozat - 13/8.)
20.00 Maradj velem!
A Koral együttes koncertje 1997
21.05 Metronom
21.40 Lengyel József: Igéző
(tévéfilm, 1970)
22.45 MM
22.50 Egy XX. századi magyar értelmiségi pályaképe
24.00 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Antenna (ism.)
6.30 Ez nem boszorkányság
(francia ismeretterjesztő sorozat - 4.)
7.00 Kölyökklub
- Repülő bocsok
- Kimba
- A törpék új világa
- Hé, Arnold!
- Nanook, a bátor eszkimó
- Pumukli
- Batman
11.10 Az elveszett világ
(amerikai sorozat - 11.)
Csirió
11.35 Enid Blyton kalandfilmsorozata
(amerikai sorozat - 28.)
A bagoly hegy rejtélye
12.05 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat - 9.)
Az örökség
13.00 Hírek
13.10 A növények magánélete
(angol sorozat - 4.)
Küzdelem a létért
14.05 Dóra mozija (ism.)
14.35 Knight Rider
(amerikai sorozat - 16.)
Az utolsó dal
15.30 Üdvözöljük a Paradicsomban!
(amerikai vígjáték)
17.15 Mint a kámfor
17.30 Bugs - A cég hullámhosszán
(angol sorozat - 9.)
A bosszú
18.20 ZenÉsz
18.45 Híradó
19.05 Akták
19.30 Csíííz!
20.00 Pensacola - A név kötelez
(amerikai sorozat - 9.)
Múltbéli bűnök
20.50 Bűnvadászok
(amerikai sorozat - 9.)
A halottak beszélnek
21.40 Igaz történetek
Fejjel a falnak
23.30 Híradó - Időjárás
23.45 Országház
0.15 A növények magánélete
(angol sorozat, ism.)
1.05 Akták (ism.)

TV2


6.30  Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 HOMOKVÁR - Csak gyerekeknek!
Tabaluga
(rajzfilm)
7.35 Mohó úr és bölcs kisasszonyok
8.00 Cápali és Cápeti
8.35 Igazi szellemirtók
(rajzfilmek)
9.00 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
9.45 Kobra
(amerikai sorozat)
10.30 Nagymenő Balek
(amerikai vígjáték)
12.15 Nótaszó
12.45 Hűséges az Isten
13.15 Hét x hét
(kulturális ajánlóműsor)
13.45 A vadonban
(angol természetfilm)
Richard Dreyfuss és a Galápagos-szigetek
14.45 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
15.35 Petrocelli
(amerikai sorozat)
16.30 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.30 Xena
(amerikai sorozat)
18.30 Tények
18.45 Napló
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Titanic
(amerikai katasztrófafilm - 2/2.)
21.45 Gól!! Gól!! Gól!!
22.45 Színkép
23.15 Pereputty
(szovjet vígjáték)
0.50 Napló (ismétlés)
1.40 Vers éjfél után

Duna TV


6.30 Hírek
6.35 Reggeli muzsika
6.45 Protestáns világ (ism.)
7.00 Amatőr természetbúvár
(angol sorozat - 13/11.)
Folyón fel, folyón le
7.25 A varázsvödör
(angol sorozat - 7.)
7.50 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ism.)
8.20 Pop-sa-rock (ismétlés)
8.50 Miénk a tér (ism.)
10.30 A kanadai vadon csodái
(kanadai sorozat)
Halászó madarak
11.00 Csillagjel
11.30 Mi lesz holnap?
(sorozat - 20/15.)
11.55 Vers
12.00 Hírek
12.10 Lóverseny
12.25 Nótacsokor
12.50 A Noszty fiú esete Tóth Marival
(magyar film, 1960)
14.25 Régi híradók
14.50 Sportképek
16.50 Balfácánok
17.00 Lakáskulcs
17.40 Játékpolc: Az állatkák kertje
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó - Sportpercek
19.15 Vizsgálat Martinovics Ignác szászvári apát és társainak ügyében
21.25 Stúdióbeszélgetés
21.45 Magyar évszázadok
22.05 Stúdióbeszélgetés
22.30 Maulbertsch Pinx
23.05 Stúdióbeszélgetés
23.30 Batsányi János: A látó
Elmondja: Sinkó László

HBO


7.00 Sztárközelben: Angela Bassett
7.25 Kő' egy csapat
(amerikai vígjáték)
8.55 Szupermanus
(amerikai vígjáték)
10.30 Állati élet
11.25 Veszélyes fegyenc
(amerikai vígjáték)
13.15 Így készült: 101 kiskutya
13.45 A hírek szerelmesei
(amerikai film)
15.50 Álnokok és elnökök
(amerikai vígjáték)
17.35 Gridlock
(amerikai krimi)
19.10 Melrose Place
20.00 101 kiskutya
21.50 Ne nézz vissza!
23.20 Gotti
1.20 Halálos örvény
(amerikai akciófilm)
2.55 Két nap a völgyben
(amerikai krimikomédia)
4.40 Sugar Hill

TV3


7.10 VH1
9.10 Music Time (ismétlés)
10.00 Utazás Gasztronómiában
10.30 A dumagép
(amerikai sorozat - 43.)
11.00 Jövőnéző
11.30 Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 11.)
12.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 91.)
13.30 Star Trek - Az új nemzedék
(amerikai sorozat - 12.)
14.30 Bármi áron
(amerikai film, 1980)
16.30 Melrose Place
(amerikai sorozat - 65-66.)
18.30 Hír3
19.00 Modellügynökség
(amerikai sorozat - 1.)
20.20 Hemingway
(amerikai sorozat - 4/2.)
22.15 Millennium
(amerikai thrillersorozat)
A vad és az ártatlan
23.15 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 43.)

MSat



23.30 Music Box
7.00 AAAhh!!! A szörnyek
7.30 Hé, Arnold!
8.00 Pete és kis Pete
8.30 Clarissa
9.00 Dühös hódok
9.30 Fecsegő tipegők
10.00 Élő legendák gyerekeknek
10.30 Fenegyerekek
11.00 Fecsegő tipegők
15.30 Címlapsztori
16.30 Szelep (ismétlés)
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Rocko
19.00 MSAT Klub
19.30 Waczak Szálló
(angol sorozat - 6.)
20.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 20.)
21.00 Címlapsztori (ism.)
22.00 Benny Hill
(angol sorozat - 32.)
22.30 A horror háza
(angol sorozat - 7.)
23.30 Music Box

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
15.45 Testszépítés Bíró Icával - Príma torna
16.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat - 40.)
17.00 Zenei hírzárlat (ism.)
17.30 Autósport
(autós magazin)
18.00 Sportműsor
19.30 Élet és design
(divat és társasági magazin, ismétlés)
20.00 Sötét szárnyak suhogása
(amerikai krimi)
21.30 Egy páholyban Benkő Dániellel
21.45 Sportműsor

ATV


14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.00 Műsorajánlat
19.30 Klippercek
20.00 Hollywoodi üzlet
22.00 ATV-különjárat
22.30 Klippercek
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. november 28., szombat

Tv műsor - 1998. november 28. - Szombat

MTV 1


5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
9.05 Emberkék...
(portréfilmsorozat)
9.25 Harry és még egy jómadár
(angol sorozat - 7.)
9.50 Mikrokozmosz
Informatika és kommunikációkultúra
10.15 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat)
A maffia szeretője
11.10 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/36.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Nótaszó
12.35 Telesport
13.50 Lorka, rajzai tükrében
(spanyol dokumentumfilm)
14.20 A kölcsönkapott Föld
14.55 Liliom
(francia film, 1935)
16.55 Anno...
Aki mesél: Takács Kati
17.25 Úton - Európa-magazin
(Feliratozva is!)
18.00 Ki marad a végén?
18.25 Médiamix
Szappanoperák színpadon és filmen
19.00 Lottóshow
Vendég: Koós János
19.20 A jövő hét időjárása
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Egy független asszony
(amerikai sorozat)
21.35 Hölgyválasz
Ernyey Béla műsora nőknek
22.20 Szombat esti Sztáro(c)k

MTV 2



5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ism.)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 PoliTour
(világjáró mozaik, ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Hol-mi?
8.30 Nemzetiségi magazinok
10.10 Kamaszkorunk legszebb nyara
10.35 Família Kft. (ismétlés)
11.00 Mikrokozmosz (ism.)
11.30 A magyar irodalom képes története
12.05 Mélyvíz
Válogatás
13.00 Európa Ablak
14.40 Gyöngyök
(anyanyelvi műsor)
15.10 Rondó
(nemzetiségi magazin)
16.00 Unokáink is látni fogják
16.35 Járóföld - hazai tájakon
17.05 Töredék a mulandóság fölé
Pléh-Krisztus
17.20 Roki - Rockenbauer Pálra emlékezünk
18.00 Kincsestár
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ism.)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Kérem a következőt!
20.45 Esti Showder
Fábry Sándorral (ism.)
21.45 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 20.)
22.30 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 A Dunánál
(nemzetiségi magazin)
6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
- Repülő bocsok
- Kimba
- A törpék új világa
- Hé, Arnold!
- Nanook, a bátor eszkimó
- Pumukli
- Batman
(rajzfilmsorozatok)
11.10 Sweet Valley
(amerikai sorozat)
11.35 Enid Blyton kalandfilmsorozata
(amerikai sorozat - 27.)
A bagoly hegy rejtélye
12.05 Egy óra múlva itt vagyok
(magyar sorozat - 9.)
Küldetés 2/2.
13.00 Hírek
13.10 Antenna
(euro-atlanti magazin)
13.40 .hu
(számítógépes magazin)
14.10 Kedvenc
14.40 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
16.30 Csőrre töltve
- Tazmánia
- Szindbád fantasztikus utazásai
- Bolondos dallamok
(rajzfilm sorozatok)
17.30 Sliders
(amerikai sorozat - 9.)
Fantomvilág
18.20 ZenÉsz
Zene, játék, díjak
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.30 Kész átverés
20.00 Boldog boldogtalan
(amerikai vígjáték)
21.50 RTL Sport Klub
23.00 A nyerő
(amerikai vígjáték)
0.35 Hírek - Időjárás
0.50 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja (ism.)
1.45 Fókusz plusz (ismétlés)

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 HOMOKVÁR - Csak gyerekeknek!
6.55 Pizsamás banánok
7.30 Pufóka
7.55 Urmel
8.35 Rocky és Bakacsin
(rajzfilmek)
9.00 PARTYZÁN
9.05 Mozivarázs
9.45 Gimi dili
(amerikai sorozat)
10.30 Bajnokakadémia
(angol ifjúsági sorozat)
11.00 Madison
(kanadai sorozat - 65/21.)
11.30 Top 10
12.00 Világjárók
Utazási magazin
12.30 Szemtanú
13.00 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat)
13.30 Fő az étel!
Vendég: Csiszár Jenő
13.40 Családban marad
(amerikai sorozat)
14.20 Szegény Dzsoni és Árnika
(magyar családi film)
15.50 Kastélyszálló
(osztrák sorozat)
16.40 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
Éljen a demokrácia
17.35 Kaméleon
(amerikai sorozat)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
(játék a szívekkel)
20.00 Titanic
(amerikai katasztrófafilm - 2/1.)
21.45 Bosszúvágy - véres leszámolás
(amerikai akciófilm)
23.30 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
24.00 (V)ágyálom
(amerikai erotikus film)

Duna TV


5.30 Hírek; Gazdakör; „Ha ketten vagy hárman...”; Harmónia; Póráz; Horgásztanya; Hírek
8.05 Összkép (ismétlés)
8.35 A kincses sziget térképe
(angol sorozat - 26/23.)
A kalózbecsület
9.00 Vízipók-csodapók: A légnadrág
9.10 Ami igaz, az igaz
9.30 Zöldszem, zöldfül
10.00 Tarkabarka
11.00 Tengerentúli legendák
(francia kisfilm)
11.25 A kanadai vadon csodái
(kanadai kisfilm)
11.55 Vers
12.00 Lapozó
12.20 Protestáns világ
12.35 Anziksz
(sorozat)
12.55 A film évszázada
(angol-amerikai sorozat - 3/1.)
14.10 Filmetűdök klasszikus zenére
14.20 Pingvinek kongresszusa
(svájci dokumentumfilm)
15.50 Filmetűdök klasszikus zenére
16.05 Katinka
(riportfilm)
Bergman tenyerében
16.50 Helikon
17.30 Megbékélés
18.00 Híradó
18.20 Muzsika-szó
19.05 Vízkereszt
(kisfilm)
19.20 Fórum
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 A császár árnyéka
(kínai film, 1996)
23.45 Híradó
24.00 Vers
0.05 Nikita
(francia film, 1990)

HBO


7.00 Kincses sziget
(amerikai rajzfilm)
7.50 Télapu
9.25 Drágám, a kölykök összementek!
(amerikai vígjáték)
11.00 Melrose Place
11.50 Dzsungel Jack
(amerikai rajzfilm)
13.05 Napok romjai
15.15 Tina
17.10 A hálózat csapdájában
19.05 Állati élet
20.00 Ragyogj!
21.50 Ha ölni kell
0.15 Sekély sírhant
(amerikai thriller)
1.45 Hotel Ámor
(francia szexfilm)
3.10 Mediterraneo
(olasz vígjáték)
4.50 Gyilkos vér
(amerikai thriller)
6.20 Így készült: Hajszál híján szeretem

TV3


7.50 VH1
10.00 72 óra (ismétlés)
10.30 Utazás Gasztronómiában
10.55 Szárnyak
(amerikai sorozat - 45.)
11.25 Foci a javából: a spanyol bajnokság
11.55 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 11.)
12.55 Hegylakó
(amerikai sorozat - 90.)
13.55 Star Trek
(amerikai sorozat - 11.)
14.50 Music Time
15.40 Életmentő járőr
(amerikai sorozat - 22.)
16.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 95-96.)
18.30 Hír3
19.00 Central Park West
(amerikai sorozat - 21.)
20.00 Hemingway
(amerikai sorozat - 4/1.)
21.55 Végső leszámolás
(amerikai horror, 1989)
23.40 Foci a javából
0.40 VH1

MSat


23.30 Music Box
7.00 AAAhh!!! A szörnyek
7.30 Hé, Arnold!
8.00 Pete és kis Pete
8.30 Clarissa
9.00 Dühös hódok
9.30 Fecsegő tipegők
10.00 Élő legendák...
10.30 Fenegyerekek
11.00 Fecsegő tipegők
11.30 Rocko
16.00 Rocktükör
16.30 Szelep
17.30 AAAhh!!! A szörnyek
18.00 Hé, Arnold!
18.30 Rocko
19.00 Ugródeszka
19.30 Magasfeszültség
Zenei magazinműsor
20.00 Kedves fészek
(angol sorozat - 2.)
21.00 Benny Hill
(angol sorozat - 31.)
21.30 News-da
22.00 Waczak Szálló
(angol sorozat - 5.)
22.30 A horror háza
(angol sorozat - 6.)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
16.15 Meditációs jóga
Terhestorna
17.00 Sportműsor
18.30 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(sorozat - 17.)
19.00 Irányjelző
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat - 39.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ismétlés - 172/106.)
21.00 Sportműsor
22.45 Mágikus srác
(amerikai film, ism.)

ATV


19.05 ATV-különjárat
19.35 Mit sütött ki?
20.00 Lan-guszta (ism.)
20.30 Luxemburgi gasztronómiai világbajnokság
21.00 Elnökök klubja
22.00 ATV-stúdió
22.30 Aszcendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. november 27., péntek

Tv műsor - 1998. november 27. - Péntek

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.30 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.05 Segítőtárs
10.20 Terra X
(német sorozat)
11.05 Azok a csodálatos állatok
A fossza és a ködfoltos párduc
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
Híradó - Időjárás
13.05 Szenzáció
(kanadai sorozat - 52/12.)
13.55 Örökségünk
Szigetközi halászat
14.00 TéVéTéka
14.30 A lényeg
(dokumentumműsor)
15.00 Körzeti magazinok
16.00 Lét-kép
16.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat - 157.)
Ég veled, Sziniszter!
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Évgyűrűk
17.35 Téka
17.50 Ablak
18.45 Körzeti híradók
19.00 Família Kft.
Túlélőprogram
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Ally McBeal
(amerikai sorozat - 23/5.)
Pár könnycseppnyire tőled
20.40 Extrém koktél
Különleges sportok
21.00 Lámpaláz
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 X-akták
(amerikai sorozat)
D. P. O.
23.15 Borges történetei - A birtok
(spanyol sorozat)

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 VilágKép (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok (ism.)
9.35 Kincsestár
11.00 Tanoda
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
Kezdődik az ellenségeskedés
14.25 Bor és hatalom (ismétlés - 193/61-63.)
15.50 Repeta
17.20 Körző
(kulturális magazin)
17.50 Európai utas
18.25 Európa Galéria
18.50 Energiaábécé
Megújuló energiák
19.00 Delta 2000
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Magyar Ház
Palackposta
20.55 Minden, ami zene
21.00 Magyarország 2000
21.50 Ambrus Zoltán: Egy tubarózsa
(tévéjáték, 1994)
22.25 Mélyvíz
23.40 AKT
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ismétlés)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Receptklub
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.00 Borostyán (29.)
10.50 100-ból egy (ismétlés)
11.20 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 9.)
14.20 Wow!
Slágerlista
14.40 Rajzfilm Klub
- Krokodilkommandó - 4.
- Dragon Ball Z - 23.
- Varázslatos álmok - II. 19.
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 192.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 204.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 27.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 49-50.)
20.00 A szív hídjai
(amerikai film)
22.20 Híradó - Időjárás
22.35 RTL Night Klub
Fekete vipera, avagy bolond lyukból bolond szél fúj
(angol sorozat - 23.)
23.10 Kiéhezve
(amerikai horrorsorozat - 10.)
23.40 Szenvedélyben élve
(amerikai erotikus film)
1.15 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
Reggeli dupla; Svédcsavar; Ringben; Horoszkóp
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 293.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Follow me
(angol nyelvlecke)
11.00 Kuk@c
Ahogy épül a hálózat
(informatikai magazin)
11.30 Közvetlen ajánlat
12.20 Mila szupersztár
(spanyol rajzfilm)
12.45 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.10 Mindent tudni akarok!
Juhász Árpád műsora
13.15 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.10 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 30.)
14.50 Kedves nővérkék
(német sorozat - 88.)
15.15 Acapulco öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 298.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 60.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények - Időjárás
19.25 Tények plusz
19.50 Dáridó
- Kabaré
- Ki vagyok én?
- Kifutó
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Szeszélyes éjszakák
- A cápa
(amerikai thriller, 1975)
- Playboy Show
1.35 Tények (ismétlés)

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Váltó (ismétlés)
9.50 Játékpolc
10.05 Nápolyiak Milánóban
(olasz film, 1953) FF
11.40 Esti kérdés (ism.)
11.50 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Néptáncok
12.40 Mű-terem-tés (ism.)
13.25 A technika kora
(francia sorozat)
A gép és a hang
13.40 Az élet csodája
(svéd kisfilm - 3/3.)
14.40 Horgásztanya
14.55 Póráz
15.15 Ötpercesek
15.25 Pop-sa-rock
16.00 Miénk a tér
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Közép-európai magazin
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Összkép
19.40 Jelenetek egy házasságból
(svéd sorozat - 5.)
Analfabéták
20.35 Horvátország
(útifilm)
20.45 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.45 Egy fiatal méregkeverő kézikönyve
(angol film, 1994)
23.15 Híradó
23.30 Vers
23.40 Don Giovanni
(angol operafilm)

HBO


7.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
8.05 Pandakaland Kínában
(amerikai kalandfilm)
9.30 Vértestvérek
(amerikai film)
11.00 Jack, a villám
(amerikai vígjáték)
12.35 Üsd és vágd!
(amerikai filmdráma)
14.10 Pirománc
(amerikai vígjáték)
15.45 Idegroncs-derbi
(amerikai vígjáték)
17.15 Titkom virága
19.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
20.00 Önarckép szeretővel
(lengyel film)
21.30 A gonosz árnyéka
23.10 Az utolsó tánc
0.55 Hajszál híján szeretem
(amerikai vígjáték)
2.45 Meztelen lelkek
(amerikai fantasztikus film)
4.15 Az utolsó keresztapa
(amerikai film)

TV3


11.00 VH1
(könnyűzenei klipek)
15.00 Music Time (ismétlés)
15.50 Bolondos szerelem
(amerikai film, 1991)
17.30 A klinika
(német sorozat - 56.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat - 55.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 136.)
20.00 Walker, a texasi kopó
(amerikai sorozat - 13.)
21.00 Száguldó erőd
(amerikai film, 1995)
22.50 Hír3 (ismétlés)
23.20 A klinika
(német sorozat, ismétlés)
0.20 VH1

MSat


23.30 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Pete és kis Pete
7.30 Clarissa
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Music Box
14.00 Rocktükör (ism.)
14.30 Játszd újra...
15.00 Music Box Top Ten
15.30 Élő legendák gyerekeknek
16.00 Fenegyerekek
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 AAAhh!!! A szörnyek
19.00 Rocko
19.30 Alak-Art
20.00 Poirot
(angol sorozat - 3.)
21.00 Dilizsaruk
(angol sorozat - 5.)
Tűz és terror
21.30 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat - 51.)
22.00 Álomsziget
(angol sorozat - 18.)
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
15.30 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Lazíts Cindy Crawforddal!
16.15 Információs magazin
16.30 Vahur
(kutyabarátok magazinja)
17.00 Sportműsor
19.00 Zenei hírzárlat
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat - 38.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ism.)
21.00 Sportműsor
22.45 Lovasok a viharban
(amerikai western, ism.)

ATV



14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.00 Műsorajánlat
19.30 Klippercek
20.00 Hollywoodi üzlet
22.00 ATV-különjárat
22.30 Klippercek
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. november 26., csütörtök

Tv műsor - 1998. november 26. - Csütörtök

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.05 Mecénás (ismétlés)
10.40 Lyukasóra (ismétlés)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó
Híradó - Időjárás
13.00 Derrick
(német sorozat)
14.00 Rondó
(magazin)
14.50 Magyar felfedezők
Bíró Lajos
15.15 Múzeumosdi
Múzeumpedagógia gyerekeknek
15.45 Életjel
15.50 Segítség!
16.10 Derült égből egy család
(német sorozat - 41/2.)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Tanúságtevők
Ági néni, az apátnő
17.25 Zenélő gyermekkezek
avagy „a művészet az a létra, amelyen az istenekhez juthatunk”
17.30 Csillagkoszorú
(francia rajzfilmsorozat)
17.45 Utazások Meseországban
(lengyel rajzfilmsorozat)
17.55 Hang-szál(l)
(vetélkedő)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Franciska vasárnapjai
(magyar film)
21.40 Így készült: Lolita
(amerikai werkfilm)
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Világkép
23.00 MM
23.05 Telesport

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Új Reflektor Magazin (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok (ism.)
9.30 Kincsestár
11.00 Tanoda
- Művészeti nevelés Noszvajon
- A Sziget Alapítvány
- Orvosi tanácsok
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
Ahol a szíved, ott az otthonod
14.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ismétlés - 193/58-60.)
15.45 Repeta
17.40 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 121.)
18.30 Magyarország ma
Kormányváró
18.55 Közelkép
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 A Kennedy-klán
(angol dokumentumfilm-sorozat - 4/1.)
21.25 Második lehetőség
(amerikai sorozat - 16/2.)
22.10 Mélyvíz
23.40 AKT (ismétlés)
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ismétlés)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 28.)
10.50 100-ból egy (ism.)
11.20 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 8.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
- Krokodilkommandó - 3.
- Dragon Ball Z - 22.
- Varázslatos álmok - II. 18.
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 191.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 203.)
17.25 100-ból egy
(játék)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 26.)
Harmadik típusú találkozás
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 47-48.)
20.00 Frei-dosszié extra: Miss World 1998
A világszépeverseny közvetítése
22.20 Híradó - Időjárás
22.35 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja
23.35 Boldog lovak
(magyar film)
0.55 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 292.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Segíts magadon!
11.00 Színkép
11.30 Közvetlen ajánlat
12.20 Mila szupersztár
(spanyol rajzfilmsorozat)
12.45 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.10 Mindent tudni akarok!
Juhász Árpád műsora
13.15 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.10 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 29.)
14.50 Kedves nővérkék
(német sorozat - 87.)
15.15 Acapulco öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 297.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 59.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények - Időjárás
19.25 Tények plusz
19.50 Forró nyomon
Megoldások magazinja Máté Krisztinával
20.45 Rex felügyelő
(német sorozat)
21.35 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő)
22.00 Jó estét, Magyarország!
23.00 Jolly Joker
(német sorozat)
Búvárállomások
23.55 Magyarország holnap
Pálffy István műsora
0.30 Tények (ismétlés)
0.55 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Régiók (ismétlés)
9.50 A zene arcai (ism.)
10.30 Balfácánok: A zongora
10.40 A hegy védangyala
(olasz sorozat - 13/11.)
Az aranyfont
11.40 Esti kérdés (ism.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Minoritates Mundi (ismétlés)
13.05 A hazatérés
(német film, 1989)
13.50 Filmetűdök Mozart-muzsikára
14.00 Szamárbőr
(francia film, ism.)
15.30 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat - 63.)
16.00 Katedra nélkül
(kisfilm)
16.10 Csillagjel
16.40 Anziksz
(sorozat, ism.)
17.00 „Ha ketten vagy hárman...”
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Váltó
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Maigret
(francia film, 1990)
A türelmes Maigret
20.25 Bogányi Gergely zongorázik
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Mű-terem-tés
22.25 Alphaville
24.00 Híradó
0.15 Vers

HBO


7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
8.05 Csendestárs
9.55 Szabadnak született 2. - Az új kaland
11.30 Tegnap és ma
13.15 Only You
(amerikai vígjáték)
15.05 Így készült: Istent...
15.30 Micsoda nő
(amerikai vígjáték)
17.25 A három nindzsa...
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
20.00 Rosewood, az égő város
(amerikai dráma)
22.20 Melrose Place
23.10 A játék neve halál
(amerikai thriller)
0.35 Babewatch
(amerikai szexfilm)
2.05 Lángoló űr
(amerikai sci-fi film)
3.50 El Mariachi - A zenész
5.15 Hiába futsz
(amerikai akciófilm)

TV3


12.00 VH1 (klipek)
16.00 72 óra
(ajánlóműsor)
16.30 A felügyelőnő
(német sorozat, ism. - 11.)
17.30 A klinika
(német sorozat - 55.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat - 54.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 135.)
20.00 Űrháború: 2063
(amerikai sci-fi-sorozat)
21.00 Szeress belém!
(amerikai film, 1983)
22.50 Hír3 (ismétlés)
23.20 A klinika
(német sorozat)
0.20 72 óra (ismétlés)

MSat



6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Pete és kis Pete
7.30 Clarissa
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Music Box
14.00 Sztárok civilben (ism.)
14.30 Játszd újra...
15.00 Music Box Top Ten
15.30 Élő legendák...
16.00 Fenegyerekek
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 AAAhh!!! A szörnyek
19.00 Rocko
19.30 Alak-Art
20.00 Dempsey és Makepeace
(angol sorozat - 8.)
21.00 Waczak Szálló
(angol sorozat - 4.)
21.30 Kopasz Krapek
22.00 Kedves fészek
(angol sorozat - 1.)
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.45 Music Box Classic
6.40 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
15.30 Meditációs jóga
Príma torna
16.15 Információs magazin
16.30 Autósport
(autósport-magazin, ismétlés)
17.00 Sportműsor
18.00 Lesen
(sportmagazin, ism.)
19.00 107 - Detektív
(rendőrségi magazin, ismétlés)
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat, ism. - 37.)
20.00 Szédülj el!
Csuka Mónika műsora
20.30 Sztárbár (ismétlés)
21.00 Sportműsor
Sportösszefoglaló

ATV


14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.00 ATV-stúdió
19.05 Klippercek
19.30 Uni-verziók
20.00 Nézz rám, Amerika!
22.00 ATV-stúdió
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek