1998. október 11., vasárnap

Tv műsor - 1998. október 11. - Vasárnap

MTV 1

7.45 Grüss dich!
Német nyelvleckesorozat - 20/6.
8.00 „Így szól az Úr!”
8.05 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
9.00 Kukucs (ismétlés)
9.15 Zenegér
Játékos élő műsor egy kis számítógéppel
9.30 É.V.A.
Életmódmagazin
10.00 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
11.00 Gazdit keresünk
Kudlik Júlia műsora
11.35 Választási műsor
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Törzsasztal
Értelmiségi klub a stúdióban
13.00 Családi napló
13.35 Telesport
15.00 PoliTour
15.30 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Aladdin
Amerikai rajzfilmsorozat
- Élet-halál harc
Amerikai rajzfilm, ismétlés
- A kis gézengúz
Amerikai sorozat
17.00 Helló, Magyarország!
Turisztikai magazin
17.45 Nevetett ma már?
18.00 Ön Dönt!
Horváth János műsora
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Szeszélyes évszakok
Szórakoztató magazin
21.00 Törésvonalak
Dokumentumfilm - 3/1.
22.05 Amine emlékezete
Tévéfilm
Csak felnőtteknek!
23.20 Telesport

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Űrgammák
(sorozat, ismétlés)
6.30 Nemzetiségi magazinok
7.25 Bicsibocs kalandjai
Angol rajzfilmsorozat
Utána: Zenegér
8.00 Tudóra - válogatás
10.00 Cimbora óra
11.00 Telesport
13.10 Gyöngyvirágos kis kertedben...
Hírességek nótafelvételeiből
13.40 A film és...
(Sorozat - 13.)
A film és az erotika
14.35 Vadon
Magyar film, 1988
16.45 Jövő heti műsorajánlat
17.00 Ötórai tea
17.30 Látókör
Titkok forrása
18.00 Lakatos Menyért: Füstös képek
18.30 Telesport
19.05 Vivát, Benyovszky!
Sorozat - 13/1.
20.00 Hírek
20.05 MM
20.15 Táncvilág
Szezonnyitás a társulatoknál, évadnyitás az iskolákban
20.45 Segélykoncert Sitkén
Republic együttes
21.50 Irgalom
Tévésorozat (1973) - 6/1.
22.30 Gondolkodó arcképcsarnok
Pungor Ernő-portré
23.15 Universitas
23.45 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.00 Antenna (ismétlés)
6.30 Szezám, tárulj!
Oktatósorozat
7.00 Kölyökklub
A törpék új világa; Brémai muzsikusok; Pumukli; Hé, Arnold!; Mecki; Nanook, a bátor eszkimó; Dinódili
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Űrapu
Amerikai sorozat - 22.
11.30 Enid Blyton kalandfilm-sorozata
Amerikai sorozat - 14.
12.00 Gyilkos sorok
Amerikai sorozat - 2.
Sherlock Holmes meggyilkolása 2.
13.00 Hírek
13.10 A csodálatos kenguru
Természetfilm
14.05 Dóra mozija (ismétlés)
14.35 Knight Rider
Amerikai sorozat - 9.
Szép, nyugodt kisváros
15.30 Két papa, egy mama
Francia vígjáték
16.55 Kész átverés (ismétlés)
17.30 Bugs - A cég hullámhosszán
Angol sorozat - 2.
18.20 ZenÉsz
Zene, játék, díjak
18.45 Híradó
19.05 Akták
Politikai és közéleti magazin
19.30 Csíííz!
Szórakoztató műsor
19.55 Pensacola - A név kötelez
Amerikai sorozat - 2.
20.45 Bűnvadászok
Amerikai sorozat - 2.
Sérülések
21.35 A vadász éjszakája
Amerikai thriller
23.10 Híradó. Időjárás
23.20 Országház
Heti magazin
23.50 A csodálatos kenguru
Természetfilm, ismétlés

TV2

6.25 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár
Tesz-vesz város; Mohó úr és a bölcs kisasszonyok; Cápali és Cápeti; Igazi szellemirtók
(rajzfilmek)
8.50 Huckleberry Finn
Amerikai sorozat - 4.
9.45 szelek szárnyán
Kanadai sorozat
10.30 Nyolc-nulla
Amerikai film
12.30 Nótaszó
13.00 Hűséges az Isten
13.30 Hét x hét
Kulturális ajánlóműsor
14.00 A vadonban
Angol természetfilm
Debra Wigner és a panda
14.55 Szelek szárnyán
Kanadai sorozat
A kutya meg a fája
15.40 Petrocelli
Amerikai sorozat
A halál nem jár egyedül
16.30 A Szuper csapat
Amerikai sorozat
17.40 Xena
Amerikai sorozat
18.30 Tények
18.45 Napló
19.30 szerelem első látásra
20.00 Vissza a jövőbe
Amerikai vígjáték (1985)
22.00 Gól! Gól! Gól!
23.00 Színkép
23.30 Hal négyesben
Vígjáték
1.20 Napló

Duna TV


6.30 Hírek
6.40 Élő egyház
6.55 A kanadai vadon csodái
Kanadai kisfilm
7.20 Balfácánok: A festés
7.30 Amatőr természetbúvár
Angol sorozat - 13/4.
8.00 Az óceán lánya
Ausztrál sorozat (ismétlés)
8.25 Pop-sa-rock (ismétlés)
8.55 Miénk a tér (ismétlés)
10.30 Nyelvőrző (ismétlés)
11.00 Forrásvidék
11.35 Beavatás (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Hírek
12.10 Lóverseny
12.25 Egy zsúfolt nap
Amerikai burleszk (FF)
12.40 Az ördögsziget
Spanyol film
13.50 Az ókor csodái
Olasz sorozat
14.25 Régi híradók
14.50 Sportképek
16.50 Két kutya egy macska; Fel, a magasba
17.00 Talpalatnyi zöld
Környezetvédelmi magazin
17.40 Mesefilmek
17.55 Műsorismertetés
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó
19.00 Sportpercek
19.15 Odüsszeusz tekintete
Francia-olasz-görög film (1994)
22.10 Fórum
23.10 Jazzperanto - avagy egy nyelven zenélünk
23.50 Vers

HBO


7.00 Sztárközelben: Chris Farley
7.25 Ace Ventura - Hív a természet
Amerikai vígjáték
9.00 Úton hazafelé 2.
Amerikai vígjáték
10.30 National Geographic
Szökőár: a gyilkos hullám
11.25 Vidéki vakáció
Amerikai vígjáték
13.00 Így készült: Égiposta
13.25 Pillangó
Amerikai kalandfilm
15.50 Irány a Mississippi!
Amerikai film
17.25 Afrika csúcsai
Amerikai vígjáték
19.10 Melrose Place
20.00 Támad a Mars!
Amerikai sci-fi vígjáték
21.45 Vaklárma
Amerikai Vígjáték
23.25 Sara
Lengyel krimi
1.15 Pokolsztráda
Amerikai akciófilm
3.00 Zenemánia: Janet Jackson
5.05 Csalás és ámítás
Amerikai thriller

TV3


6.15 VH1
Könnyűzenei klipek
8.15 Music Time (ismétlés)
9.05 Cinema (ismétlés)
9.35 A dumagép
Amerikai sorozat - 36.
10.05 Jövőnéző
10.35 Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai
Amerikai sorozat - 4.
12.20 Hegylakó
Amerikai sorozat - 76.
13.20 Star Trek
Amerikai sorozat - 77.
14.20 Hanna és nővérei
Amerikai vígjáték (1986)
16.15 Filmpárbaj
16.30 Merlose Place
Amerikai sorozat - 52-53.
18.30 Hír3
19.00 Central Park West
Amerikai sorozat - 8.
20.00 Semmi sem tart örökké 2.
Amerikai film (1995)
21.40 Millennium
Amerikai thriller sorozat
22.40 Alkonyzóna
Amerikai sorozat - 36.
23.10 VH1

MSat


0.15 Music Box
15.00 A sebesség bűvöletében
Angol sorozat - 11.
15.30 Címlapsztori
16.30 Szelep
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Jaj, a szörnyek!
18.30 Nickelodeon
Pete és kis Pete
19.00 MSAT klub
19.30 Dempsey és Makepeace
Angol sorozat (ismétlés)
20.30 Waczak szálló
Angol sorozat (ismétlés)
21.00 Címlapsztori (ismétlés)
22.00 Féktelen folyó
Amerikai film (ismétlés)
23.55 Music Box

Szív TV


1.45 Zenei összeállítás
7.00 Napraforgó
7.10 Zenei összeállítás
9.00 Terhestorna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Meditációs jóga
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Delfy
Rajzfilmsorozat
15.30 Én pici pónim
Amerikai rajzfilmsorozat
16.00 India
Sorozat (ismétlés) - 4-6.
17.30 Autósport
18.00 Zenei hírzárlat (ismétlés)
18.30 Haszonlesők
Angol sorozat (ismétlés) - 5-6.
19.30 Delfy
Amerikai rajzfilmsorozat
20.00 A rettenthetetlen hiéna 2.
Hongkongi karatefilm
21.45 Egy páholyban Benkő Dániellel
22.00 A rettenthetetlen hiéna
Hongkongi karatefilm (ismétlés)

ATV


24.00 Képes magazin
14.00 Casa Italia
18.00 Csillagszem
19.00 Műsorajánlat
19.30 Különleges sportok
20.00 A csoda
Angol film
22.00 Klippercek
22.30 Valóságos csodák
Szappanos Krisztina műsora (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. október 10., szombat

Tv műsor - 1998. október 10. - Szombat

MTV 1

5.50 Nap-kelte
6.00 Híradó
6.10 Közlekedés
6.30 Hírek - Lapszemle
7.00 Híradó
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
9.05 Zenegép
(ajánlóműsor)
9.30 Harry és még egy jómadár
Angol sorozat - 1.
9.55 Mikrokozmosz
Informatika és kommunikációkultúra
10.20 Szenvedélyek
Olasz sorozat - 42/39.
11.05 Szerelmek Saint-Tropezban
Francia sorozat - 65/29.
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Választási műsor
12.25 Az északi sarkvidék vándorai
Angol kisfilm
13.15 Delta 2000
Tudományos híradó
13.50 Telesport
Azerbajdzsán-Magyarország
Eb-selejtező labdarúgó-mérkőzés
16.15 Divat '98
16.40 Az 1848/49-es forradalom és szabadságharc emlékhelyei (2/2.)
17.30 Manőver
18.05 Zóna
(riportmagazin)
18.30 Ki marad a végén?
19.00 Lottóshow
Vendég: Omega
19.20 A jövő hét időjárása
19.30 Híradó -Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Zeneszombat 1-2.
22.00 Kutyaszorítóban
(Amerikai film, 1992)

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.15 Túrabakancs (ismétlés)
7.40 Képes műsorajánlat
7.45 Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei nem csak a régiókban élőknek
8.00 Hol-mi?
(Ifjúsági magazin)
8.30 Nemzetiségi magazinok
10.10 Kamaszkorunk legszebb nyara - Amerika
10.40 Família Kft. (ismétlés)
11.05 Mikrokozmosz (ismétlés)
11.30 A magyar irodalom képes története
12.00 Mélyvíz (ismétlés)
13.00 Európai Ablak
15.00 Zöld béka
15.25 Minden, ami zene
15.30 Séták a Fertő-Hanság Nemzeti Parkban
16.00 Szegény Yorick
75 éve született Kormos István költő
16.30 Mesélő cégtáblák
17.00 Csontváry
Mária kútja Názeretben
17.15 Testvérek egymás ellen
18.05 A huszadik század nagy románcai
Angol sorozat - 26/26.
18.35 Mosoly a javából!
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok Cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó. Sporthírek. Időjárás
20.30 Kérem a következőt!
20.45 Nagy Bandó András műsora
21.45 Vízi zsaruk
Ausztrál sorozat - 13.
22.35 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.00 A Dunánál
Nemzetségi magazin
6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
A törpék új világa; Brémai muzsikusok; Pumukli; Hé, Arnold!; Mecki; Nanook, a bátor eszkimó; Dinódili
(rajzfilmsorozatok)
10.50 Űrapu
Amerikai sorozat - 21.
11.15 Enid Blyton kalandfilm-sorozata
Amerikai sorozat - 13.
Völgyi kalandok
11.40 Egy óra múlva itt vagyok
Magyar sorozat - 2.
A feketefuvar
13.00 Hírek
13.10 Antenna
Euro-atlanti magazin
13.40 Kedvenc
Kisállattartók magazinja
14.10 .hu
Számítógépes magazin
14.40 Bravo Tv
Ifjúsági magazin
16.30 Csőrre töltve
Animánia; Batman; Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
17.30 Sliders
Amerikai sorozat - 2.
A pokol kapuja
18.20 ZenÉsz
Zene, játék, díjak
18.45 Híradó
19.05 Akták
Politikai és közéleti magazin
19.30 Kész átverés
Kandi kamera
19.55 És megint dühbe jövünk
Olasz vígjáték
22.00 Fuss az életedért!
Amerikai krimi
23.30 Híradó. Időjárás
23.40 Beavis és Butthead
Amerikai rajzfilmsorozat
0.05 Akták (ismétlés)

TV2

6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár
Pizsamás banánok; Pufóka; Sandokan; Kutyavilág
(rajzfilmek)
9.00 Partyzán
9.05 Mozivarázs
9.45 A 13 és 3/4 éves Adrien Mile titkos naplója
Angol sorozat - 13.
10.30 Bajnokakadémia
Angol ifjúsági sorozat
11.00 Madison
Kanadai sorozat - 65/13.
11.30 Top 10
12.00 Világjárók
Utazási magazin
12.30 Shingalana, a kis vadász
Természetfilm-sorozat
13.00 Az égen járók
13.30 Klipösszeállítás
13.45 Fő az étel!
Vendég: Verebély Iván
13.50 Családban marad
Amerikai sorozat
14.20 Szerelmi cserebere
Német film
15.55 Kastélyszálló
Osztrák sorozat
16.45 Miért éppen Alaszka?
Amerikai sorozat
17.35 Kaméleon
Amerikai sorozat
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények. Időjárás
19.30 Szerelem első látásra
20.00 Vörös zsaru
Amerikai akciófilm
21.50 Életre-halálra
Amerikai akciófilm
0.05 Y-akták
Kanadai sci-fi sorozat
0.30 Nő a szénakazalban
Amerikai erotikus film

Duna TV


5.30 Hírek; Gazdakör; Élő forrás; Rupert maci kalandjai; Két macska egy kutya; (kis) Mamaklub; Hírek
8.00 Összkép (ismétlés)
8.30 Balfácánok: A kép
8.40 Az ókor csodái
Olasz sorozat (ismétlés) - 2.
9.10 A kincses sziget térképe
Angol sorozat - 26/16.
9.35 Ami igaz, az igaz
9.50 Zengő ábécé
10.00 Tarkabarka
11.05 A Calypso - legenda
Francia dokumentumfilm
11.50 Vers
12.00 Lapozó
12.20 Élő egyház
12.35 Hívogató
Varsány, az ifjú pár, a legénybúcsú
13.20 Az afrikai vőlegény
Magyar vígjáték (1944)
14.40 Előbeszéd
Sátorállítás, a vendégek fogadása
15.30 Az esküvő
Menyasszonybúcsúztatás, esküvő
16.30 Lakodalmas ház
18.00 Híradó
18.20 Lakodalmi vacsora
A vőfély
20.50 Stúdió
21.00 Hírek. Sportpercek
21.40 A nyitótánc
21.50 Házasság olasz módra
Olasz film (1964)
23.35 A mulatság
23.45 Híradó
24.00 Menyecsketánc
Az új asszony elrablása
0.45 Búcsú Varsánytól
0.50 Vers

HBO


7.00 Pocahontas
Amerikai rajzfilm
7.55 Jégcsillag
Amerikai családi film
9.25 Space Jam - Zűr az űrben
Amerikai vígjáték
11.00 Melrose Place
11.45 Az északi szél visszatér
Amerikai rajzfilm
13.00 Dallas: Jockey visszatér
Amerikai film
14.35 Vár az ágyam
Amerikai vígjáték
16.15 A mama vigyáz rád...
Dán dokumentumfilm
17.10 Olasz módra
Amerikai film
19.00 Állati élet - A hiúz
20.00 Drágám, a kölyök marha nagy lett
Amerikai vígjáték
21.30 Tisztítótűz
Amerikai thriller
23.00 Pénzvonat
Amerikai akciófilm
0.50 Henry Shane magánélete
Amerikai szexfilm
2.50 Az én pasim
Francia film
4.30 A szikla
Amerikai akciófilm

TV3


7.40 VH1
Könnyűzenei klipek
09.40 72 óra (ismétlés)
10.10 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
10.35 Szárnyak
Amerikai sorozat - 38.
11.05 Foci a javából: a spanyol bajnokság
11.35 Robin Hood legújabb kalandjai
Amerikai sorozat - 4.
12.35 Hegylakó
Amerikai sorozat - 75.
13.35 Star Trek
Amerikai sorozat - 76.
14.30 Életmentő járőr
Amerikai sorozat - 15.
15.20 A Quelle bemutatja
15.25 Music Time
16.15 Filmpárbaj
16.30 Beverly Hills 90210
Amerikai sorozat - 81-82.
18.30 Hír3
19.00 Central Park West
Amerikai sorozat - 7.
20.00 Semmi sem tart örökké
Amerikai film
21.45 A taxisofőr
Amerikai film (1979)
23.45 Foci a javából: az angol bajnokság
0.45 VH1

MSat


23.45 Music Box
16.00 Rocktükör
16.30 Szelep
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Jaj, a szörnyek!
18.30 Nickelodeon
Pete és kis Pete
19.00 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója
19.30 Sztárok civilben
20.00 Salvador
Amerikai krimi (ismétlés)
22.15 News-da
22.45 Mit les, Mr. Beadles?
Angol sorozat (ismétlés)
23.20 Álomsziget
Angol sorozat (ismétlés)

Szív TV


0.55 Zenei összeállítás
7.00 Napraforgó
7.10 Zenei összeállítás
9.00 Meditációs jóga
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Torna
13.30 Zenei összeállítás
15.00 Én pici pónim
15.30 Mosómacik - 7.
Rajzfilmsorozat (ismétlés)
16.00 Príma torna
16.30 Lehetőség
17.00 India
Sorozat (ismétlés) - 1-3.
18.30 NASA
Sorozat (ismétlés) - 13.
19.00 Irányjelző (ismétlés)
19.30 Delfy
Sorozat
20.00 Celeste
Sorozat (ismétlés)
21.00 A rettenthetetlen hiéna
Hongkongi karatefilm
22.40 Hívd Andreát!
23.40 Szuperöklű fúria
Hongkongi karatefilm (ismétlés)

ATV


24.00 Képes magazin
14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.00 ATV-stúdió
19.05 ATV-különjárat
Rockzenei magazin
19.35 Különleges sportok
20.00 Az élet szép
Orosz-olasz film
22.00 Klippercek
22.30 És mégis igazak a Táltos mesék

világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. október 9., péntek

Tv műsor - 1998. október 9. - Péntek

MTV 1

5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.00 Gyöngyök
(anyanyelvi műsor, ism.)
10.30 Szomszédok (ism.)
11.05 Túrabakancs
(turistamagazin)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.05 Szenzáció
(kanadai sorozat - 52/6.)
14.00 A mi Charlie-nk
(német sorozat - 32/32.)
14.55 Körzeti magazinok
16.00 Fűben-fában
(természetgyógyászati magazin)
16.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat - 150.)
17.00 Hírek
17.05 Évgyűrűk
17.35 Téka
17.50 Ablak
18.45 Körzeti híradók
19.00 Família Kft.
360. rész: Kefir, Sport, Újság, Híradó
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Visszatérés Édenbe
(ausztrál sorozat - 22/16.)
20.45 Tizenhét VOLT
(hírek a múltból)
21.00 „Éljen a magyar!”
Kapcsoljuk a Vigadót
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Szabadlábon
(angol sorozat - 6/1.)
23.25 Egy nápolyi matematikus halála
(olasz film, 1992)

MTV 2

6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 VilágKép
Nemzetközi kitekintő (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok
(teleregény, 1992, ism.)
9.30 Kincsestár
11.00 Tanoda
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 A négy páncélos és a kutya
(lengyel sorozat - 21/6.)
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
A menet elindul
14.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ismétlés - 193/21-24.)
16.15 Repeta
17.40 Találkozás Kányádi Sándorral
18.30 Alpok-Duna-Adria
Öt ország tartományi televízióinak műsora
18.55 Energiaábécé
(sorozat - 20/6.)
Háztartási készülékek
19.00 Jelenségek az állatvilágból
(angol sorozat)
Királyok királya
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Magyar Ház
Palackposta
20.55 Minden, ami zene
21.00 Szórvány
21.30 Homburg hercege
(olasz film, 1996)
22.50 Mélyvíz
23.40 AKT
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.05 Candy, Candy
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.00 100-ból egy (ism.)
10.30 Rajzfilm Klub (ism.)
11.20 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.50 Klip Klub (ismétlés)
12.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 155-156.)
14.20 Slágerlista
14.40 Rajzfilm Klub
15.50 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 44.)
16.15 Az első csók
(francia sorozat - 158.)
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 168.)
17.35 100-ból egy
18.05 Meri vagy nem meri?
18.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat - 40.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Bérgyilkosok
(amerikai akciófilm)
22.10 Híradó - Időjárás
22.20 RTL Night Klub
Kiéhezve
(amerikai horrorsorozat)
22.50 Fekete vipera, avagy bolond lyukból bolond szél fúj
(angol sorozat - 16.)
23.25 Figyelő szemek
(amerikai erotikus film)
0.55 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.00 Jó reggelt, Magyarország!
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 259.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Titokzatos természet
(természetfilm-sorozat)
11.00 Nótaszó
11.30 Kuk@c
(informatikai magazin)
12.00 Ez Dániel
(dán rövidfilm)
12.30 Közvetlen ajánlat
13.10 A következő áldozat
(brazil sorozat - 138.)
14.00 Kedves nővérkék
(német sorozat - 54.)
14.30 Kakuk!
(talkshow)
15.05 Mila szupersztár
15.30 A kis boszorkányok
16.00 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
16.30 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat - 33.)
17.00 Édes hármasban
(francia sorozat - 20.)
17.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 263.)
18.00 Mindent tudni akarok!
18.05 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 25.)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Szerencsekerék
19.55 Dáridó
Szórakoztató este dallal, tánccal, kabaréval... és Lagzi Lajcsival
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Szeszélyes éjszakák
Férfiálmok autókról, motorokról, sportról, akciókról, nőkről, koktélokról...
23.00 Titkok börtöne
(amerikai thriller)
0.50 Playboy-show
1.15 Sportszenzációk
1.45 Tények (ismétlés)

Duna TV

5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 Váltó (ismétlés)
9.40 Bolondos ládafiák
10.15 Parádé
(francia vígjáték, 1973)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Kánon
13.05 Stúdióbeszélgetés
13.25 Magyar Nemzeti Galéria - Barokk gyűjtemény
13.50 Génvadászok
(angol dokumentumfilm, ism.)
14.40 Chaplin a forgatáson
(amerikai burleszk) FF
15.00 Budavári séták
Telefónia Múzeum
15.05 A körbezárt tenger
(angol sorozat - 13/5.)
15.30 Pop-sa-rock
16.05 Miénk a tér - Fiatalok másfél órája
Ébenfa és elefántcsont
(svéd sorozat - 6/4.)
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Közép-európai magazin
18.55 Hej-hej-helyesírás!
19.00 Összkép
19.30 Kon-Tiki
20.30 Chaplin, a tengerész
(amerikai burleszk) FF
20.45 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Rövidre vágva
(amerikai film, 1993)
0.50 Híradó
1.05 Vers

HBO


7.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
8.05 Égiposta
(amerikai vígjáték)
10.00 Szerencsés fickók
(amerikai vígjáték)
11.35 A barátom, a halálom
(amerikai vígjáték)
13.05 Sztárközelben: Brendan Fraser
13.30 Kerge kacsák 3.
(amerikai vígjáték)
15.10 Találkozás egy idegennel
(amerikai krimi)
16.45 Baráti kör
18.25 Mennyi? 30!
19.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
20.00 A nagy balek
(angol vígjáték)
21.30 A gazdagság ára
(amerikai thriller)
23.05 Derült égből El-visz
(amerikai vígjáték)
0.40 Kis tüzek
(amerikai filmdráma)
2.25 Maurice
4.45 Halott pénz

TV3


10.40 VH1
(könnyűzenei klipek)
14.40 Music Time (ismétlés)
15.30 Johnny Stecchino
(olasz vígjáték, ism.)
17.30 A klinika
(német sorozat - 21.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat - 20.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 101.)
Aranyásók 2/1.
20.00 Walker, a texasi kopó
(amerikai sorozat - 6.)
21.00 Mad Max 2.
(amerikai film, 1981)
22.45 Hír3 (ismétlés)
23.15 A klinika
(német sorozat, ism.)
0.15 VH1
(a zenei csatorna műsorából)

MSat


23.45 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
(kívánságműsor)
16.30 Rocktükör (ismétlés)
17.00 Játszd újra...
Játékos, zenés nyereményes műsor
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Rocko
18.30 Nickelodeon
Clarissa
19.00 Music Box Top Ten
(kívánságműsor)
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Poirot
(angol sorozat)
21.00 Dilizsaruk
(angol sorozat - 2.)
21.30 Alak-Art (ismétlés)
22.00 Túl az álmokon
(amerikai film)

Szív TV


0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
7.00 Napraforgó
7.10 Zenei összeállítás
9.00 Lazíts Cindy Crawforddal!
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Testszépítés Bíró Icával
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Torna
16.30 Mosómacik - 4.
(rajzfilmsorozat, ism.)
17.00 Élet és design
17.30 Barkács
18.00 MOHOSZ 2.
19.00 Zenei hírzárlat
19.30 Mosómacik (7.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ism.)
21.00 Szuperöklű fúria
23.05 Fantasztikus küldetés
(hongkongi film, ism.)

ATV


18.00 Képes magazin
19.00 Műsorajánlat
19.30 Klippercek
20.00 Érdekel... (ismétlés)
21.00 Nagy-Britannia belülről
22.00 Klippercek
22.30 Elátkozott generáció
(amerikai film)


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. október 8., csütörtök

Tv műsor - 1998. október 8. - Csütörtök

MTV 1

5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.10 A kaland bűvöletében
(amerikai sorozat - 5/4.)
11.10 A rovarvilág csodái
(japán sorozat)
A szitakötő: pilóta összetett szemekkel
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Derrick
(német sorozat)
14.00 Együtt
Beszélgetés a roma kisebbségi önkormányzatok képviselőivel
14.50 Top-show
Világsztárok és világszámok
15.45 Segítőtárs
Hírek, tudósítások a sérült emberek világából
16.00 A kakasdombi zsaru
(jugoszláv sorozat)
17.00 Hírek
17.05 HIT-köznapok
A HIT Gyülekezet műsora
17.25 Zöldkalap
17.45 A kockásfülű nyúl
(rajzfilmsorozat)
17.55 Hang-szál(l)
(zenei vetélkedő)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szomszédok
20.30 Esti Showder
Fábry Sándorral
21.30 Mustra
(mozgókép magazin)
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 VilágKép
Nemzetközi kitekintő
23.00 MM
23.05 Rózsa és tövis
(amerikai film, 1991)

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Taljánok Csizmaországban (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
Nyitott képzés - távoktatás
9.00 Szomszédok (ism.)
9.30 Kincsestár
11.00 Tanoda
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
14.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ismétlés - 193/17-20.)
16.05 Nekem ne lenne hazám?
Császárkörte friss búzakenyérrel
16.20 Repeta
17.40 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 93.)
18.30 Magyarország ma
Kormányváró
18.55 Közelkép
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 1914-18
(angol sorozat - 7/1.)
A robbanás
21.20 A rovarvilág csodái
(japán sorozat - 5/3.)
21.35 Twin Peaks
(amerikai sorozat - 30/25.)
22.25 Mélyvíz
23.40 AKT
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.05 Candy, Candy (ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.00 100-ból egy (ism.)
10.30 Rajzfilm Klub (ism.)
11.20 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.50 Klip Klub (ismétlés)
12.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 154-155.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
15.50 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 43.)
16.15 Az első csók
(francia sorozat - 157.)
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 167.)
17.35 100-ból egy
(játék)
18.05 Meri vagy nem meri?
18.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat - 39.)
Forró láncok
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 A 285-ös járat
(amerikai akciófilm)
21.35 Híradó - Időjárás
21.45 Megdöbbentő világ
22.45 Művészbejáró
Nyugatról keletre, avagy a média diszkrét bája
(magyar film)
0.55 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 258.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Titokzatos természet
11.00 Im-pulzus
(egészségügyi magazin)
11.30 Follow me
(angol nyelvlecke)
12.00 Japán szokások és magatartásformák
(japán kisfilm)
12.30 Közvetlen ajánlat
13.10 A következő áldozat
(brazil sorozat - 137.)
14.00 Kedves nővérkék
(német sorozat - 53.)
14.30 Kakuk!
(talkshow)
15.05 Mila szupersztár
(japán rajzfilmsorozat)
15.30 A kis boszorkányok
(spanyol rajzfilmsorozat)
16.00 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
16.30 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat - 32.)
17.00 Édes hármasban
(francia sorozat - 24.)
17.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 262.)
18.00 Mindent tudni akarok!
18.05 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 24.)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Szerencsekerék
19.55 Forró nyomon
Megoldások magazinja Máté Krisztinával
20.45 Rex felügyelő
(német-osztrák sorozat)
21.35 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
23.55 Magyarország holnap
0.30 Tények (ismétlés)

Duna TV

5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 (kis) Mamaklub (ism.)
9.40 Régiók (ismétlés)
10.15 Muzsika-szó
Zenés beszélgetések
10.55 Kenyér és rózsa
(új-zélandi sorozat - 4/4.)
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Helikon (ismétlés)
12.55 Schubert-zongoraművek
13.10 „Internacionalisták” Moszkvából...
(angol sorozat - 4/3.)
14.15 Dzsamila szerelme
(szovjet film, ism.)
15.35 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat - 57.)
16.05 Katedra nélkül
Nyelvőrző
16.35 Katolikus templomok Magyarországon
16.45 A százgyökerű szív
(portréműsor)
Jelenits István Sík Sándorról
17.05 Élő forrás
Katolikus műsor
17.40 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Váltó
18.55 Hej-hej-helyesírás!
19.05 Maigret
(francia film)
20.25 Cigánykarnevál '98
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Játéktér
(színházi magazin)
22.15 Az élet oly édes
(angol vígjáték)
23.55 Híradó
0.10 Vers

HBO



7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
8.05 Értelem és érzelem
(amerikai vígjáték)
10.20 Irány a Mississippi!
(amerikai film)
12.00 Az ügyésznők
13.30 Sztárközelben: Robin Williams
14.00 A Jönsson banda
15.25 My Girl 2. - Az első igazi kaland
(amerikai vígjáték)
17.05 Jack
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
20.00 Égiposta
(amerikai vígjáték)
22.00 Melrose Place
22.45 Vad éjszakák
0.50 Elrejtett álmaink
(amerikai erotikus film)
2.25 A bűvölet
4.10 Kölykök
(amerikai film)
5.45 Mozimánia: Jack Lemmon

TV3


11.00 VH1
(könnyűzenei klipek)
15.00 72 óra
15.30 A felügyelőnő
(német sorozat, ism. - 4.)
16.30 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism.)
17.30 A klinika
(német sorozat - 20.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat - 19.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 100.)
Remélem, ágyban vagytok már
20.00 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 50.)
Gyilkos idő
21.00 Otthonról hazafelé
(amerikai film)
22.40 Hír3 (ismétlés)
23.10 A klinika
(német sorozat, ism.)
0.10 72 óra (ismétlés)

MSat


23.45 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
16.30 Bulivonal (ismétlés)
17.00 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor, új ötletekkel, naponta más és más talányokkal
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Rocko
18.30 Nickelodeon
Clarissa
19.00 Music Box Top Ten
Kívánságműsor a legfrissebb szavazatok alapján
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Nagytappancs 2.
(amerikai film)
21.45 Alak-Art (ismétlés)
22.15 Waczak szálló
(angol sorozat, ism.)
22.45 A horror háza
(angol sorozat, ismétlés)

Szív TV


0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
7.00 Napraforgó
7.10 Zenei összeállítás
9.00 Príma torna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Torna
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
15.15 Tv-shop CI
16.00 Terhestorna
16.30 Autósport (ismétlés)
17.00 MOHOSZ 1.
18.00 Lesen - Sportmagazin
19.00 107 (ismétlés)
19.30 Én pici pónim
20.00 Szédülj el!
20.30 Sztárbár
21.00 Fantasztikus küldetés
22.30 Buck és a mágikus karperec
(amerikai film, ism.)

ATV


19.00 ATV-stúdió
20.00 Tárca nézőben
20.40 Klippercek
21.00 ATV-stúdió
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió
23.00 Hálósipka
Tóth Nóra műsora


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. október 7., szerda

Tv műsor - 1998. október 7. - Szerda

MTV 1

5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
Spanyol sorozat
10.05 Árnyékfogó
10.35 Amőba
11.00 Zöldpont (magazin)
11.30 A szerelem jogán
Brazil sorozat
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.05 Erdészház Falkenauban
Német sorozat - 65/19.
14.00 Hvratska kronika
Nemzetiségi magazin
14.25 Ecranul nostru
Nemzetiségi magazin
14.50 Nemzeti értékeink
Kőszegi hegység (ismétlés)
15.00 Visegrádi palotajátékok
15.20 Múzeumosdi
A vasút és egyéb csodák
15.50 Csellengők
15.55 Családorvos
16.10 Indaba
Francia sorozat
17.00 Hírek
17.05 A magyar reformátusság küldetése - 2/1.
17.30 KiberNET
17.50 Peti és Din
Izraeli rajzfilmsorozat
17.55 Hang-szál(l)
Zenei vetélkedő
18.20 A bestia
Brazil sorozat
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
Brazil sorozat
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 A kulcs
Játékos show-műsor
21.00 Pegazus
21.55 Hírek
22.00 Aktuális
22.20 Kenó
22.25 Stúdió '98
22.55 Csungking expressz
Hongkongi film

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.15 Publikum (ismétlés)
7.45 Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei nem csak a régiókban élőknek
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok
Teleregény (ismétlés)
9.30 Kincsestár
11.00 Tanoda - Generációk egymás közt
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Hókusz-pókusz
14.25 Bor és hatalom
Spanyol sorozat, ismétlés - 193/13-16.
16.00 Nekem ne lenne hazám?
Gaja szurdok (ismétlés)
16.10 Repeta
17.40 Szívtipró gimi
Ausztrál sorozat - 92.
18.25 Magyarország ma
AKT
18.40 A magyar reformátusság küldetése - 2/1.
19.05 Magyarországi karsztvizek
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok Cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 A párduc és a gödölye
Tévéfilm (1995)
21.50 Mecenás
22.20 Mélyvíz
23.50 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.05 Candy, Candy (ismétlés)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 A farm, ahol élünk
Amerikai sorozat, ismétlés
10.00 100-ból egy (ismétlés)
10.30 Rajzfilm Klub (ismétlés)
11.20 Az első csók
Francia sorozat, ismétlés
11.50 Klip Klub (ismétlés)
12.10 Acapulco akciócsoport
Amerikai sorozat, ismétlés
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
Mexikói sorozat - 153-154.
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
15.50 Sweet Valley
Amerikai sorozat - 42.
16.15 Az első csók
Francia sorozat - 156.
16.45 A farm, ahol élünk
Amerikai sorozat - 166.
17.35 100-ból egy
18.05 Meri vagy nem meri?
18.10 Acapulco akciócsoport
Amerikai sorozat - 38.
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Cobra 11
Német sorozat - 24.
20.50 Új Frei-dosszié
21.50 Híradó. Időjárás
22.00 Kész átverés (ismétlés)
22.30 Dóra mozija
23.00 RTL Night Klub
- Erotikus fantáziák
Francia erotikus sorozat
- Beavis és Butthead
Amerikai rajzfilmsorozat
23.50 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.00 Jó reggelt, Magyarország!
9.00 Csupa-csupa élet
Német sorozat - 257.
9.30 Kakuk!
Talkshow
10.00 Satöbbi
Életmódmagazin
10.30 Titokzatos természet
11.00 Hűséges az Isten
Vallási magazin
11.30 A tegnap csodái - A jövő titkai
Ismeretterjesztő magazin
12.00 Mozivarázs
12.30 Közvetlen ajánlat
13.10 A következő áldozat
Brazil sorozat - 136.
14.00 Kedves nővérkék
Német sorozat - 51.
14.30 Kakuk!
Talkshow
15.05 Mila szupersztár
Japán rajzfilmsorozat
15.30 A kis boszorkányok
Spanyol rajzfilmsorozat
16.00 Családi kötelékek
Amerikai sorozat
16.30 Egy úr az űrből
Amerikai sorozat - 31.
17.00 Édes hármasban
Francia sorozat - 23.
17.30 Gazdagok és szépek
Amerikai sorozat - 261.
18.00 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal
18.05 Sunset Beach
Amerikai sorozat - 23.
19.00 Tények. Időjárás
19.30 Szerencsekerék
Vetélkedő
19.55 Azok a szép napok
Könnyűzenei időutazás
20.45 A hegyi doktor
Német sorozat
21.35 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
23.00 Herkules
Amerikai sorozat, ismétlés
24.00 Kuk@c
Ahogy épül a hálózat
Informatikai magazin
0.30 Tények (ismétlés)

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Gazdakör (ismétlés)
9.45 Szerelemből nősültem
Magyar film (1937) FF
11.00 Kenyér és rózsa
Új-Zélandi sorozat - 4/3.
11.50 Vers
12.00 Lapszemle. Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Esti kérdés (ismétlés)
12.45 Heuréka! Megtaláltam!
13.15 Balfácánok: Hi-fi
13.25 Váratlan
Amerikai film (1954) FF
14.45 India
Sorozat - 11.
15.05 A hetedik kontinens felfedezése
Svájci sorozat - 12/10.
15.35 A kincses sziget térképe
Angol sorozat - 26/15.
16.00 Katedra nélkül
16.30 Magyar történelmi arcképcsarnok
16.45 Találkozások Leszek Kolakowskival
Lengyel sorozat (ismétlés) - 2.
17.00 (kis) Mamaklub
17.30 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Régiók
18.55 Hej-hej-helyesírás!
19.05 Recsk, 1950-53
Dokumentumfilm - 3/2.
19.55 Mozart: D-dúr Rondó K. V. 382
20.10 Az álombánya
Kisfilm
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó. Sportpercek
21.40 Ön kormányoz?!... a nagyvárosban
23.00 Híradó
23.15 Vers
23.20 Kiadatás
Lengyel sorozat

HBO


7.00 Alf
Amerikai sorozat
7.30 Egyről a kettőre
8.05 Állati élet - A hiúz
9.00 Enigma
Amerikai film
10.45 Bárbarátok
Amerikai film
12.25 A törvény hevében
Amerikai akciófilm
14.00 Jó étvágyat, televíziócska!
Cseh vígjáték
15.35 Szentivánéji élom
Amerikai vígjáték
17.20 Ebadta delfin
Amerikai vígjáték
19.00 Alf
Amerikai sorozat
19.30 Egyről a kettőre
20.00 Társasjáték
Amerikai vígjáték
21.40 Értelem és érzelem
Amerikai vígjáték
23.55 Az utolsó emberig
Amerikai western
1.35 Hajsza a nap nyomában
Amerikai film
3.35 Csőre töltve
Amerikai vígjáték
5.10 Éjféli ügynök
Amerikai thriller

TV3


11.00 VH1
Könnyűzenei klipek
15.00 Cinema
Filmmagazin
15.30 A legjobb dobás
Amerikai sportfilm (1986)
17.30 A klinika
Német sorozat - 19.
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
Amerikai sorozat - 18.
19.30 Egy rém rendes család
Amerikai sorozat
99. rész: Vásárlási láz 2.
20.00 Rendőrakadémia
Amerikai sorozat - 4.
21.00 Johnny Stecchino
Olasz vígjáték (1991)
23.00 Hír3 (ismétlés)
23.30 A klinika
Német sorozat (ismétlés)
0.30 Cinema (ismétlés)

MSat


23.45 Music Box
Interaktív kívánságműsor
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
16.30 News-da (ismétlés)
17.00 Játszd újra...
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Rocko
18.30 Nickelodeon
Clarissa
19.00 Music Box Top Ten
Kívánságműsor a legfrissebb szavazatok alapján
19.30 Alak-Art
Kulturális híradó
20.00 Kedves fészek
Angol sorozat (ismétlés)
20.50 Benny Hill
Angol sorozat
21.30 Alak-Art (ismétlés)
22.00 Willburi vízesés
Amerikai film

Szív TV


0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
7.00 Napraforgó
7.10 Zenei összeállítás
9.00 Testszépítés...
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Meditációs jóga
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Lazíts Crawforddal!
16.30 Van megoldás?
17.00 Gigabyte
17.30 Vahur (ismétlés)
18.00 City magazin (ismétlés)
18.30 Konyhashow
19.00 Kapásjelző
19.30 Delfy
Amerikai rajzfilmsorozat
20.00 Celeste
Argentin sorozat - 92.
21.00 Buck és a mágikus karperec
Amerikai film
22.40 Gyilkos meteorok
Hongkongi film (ismétlés)

ATV


24.00 Képes magazin
14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.30 Klippercek
20.00 Jogban járás
20.30 NASA
Sorozat - 16.
21.00 Csillagszem
Kiss Zoltán műsora (ismétlés)
22.30 Hálósipka
Tóth Nóra műsora (ismétlés)
24.00 Műsorzárás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek