1998. augusztus 31., hétfő

Tv műsor - 1998. augusztus 31. - Hétfő

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.30 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.00 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
10.30 Fürkész történetei (ismétlés)
11.00 Civil kurázsi
Bayer Ilona műsora
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 1.)
12.00 Déli harangszó
Híróra: Hírek; Időjárás
12.10 AKT
12.25 Gazdasági híradó
12.35 Összeállítás a Nap-kelte reggeli műsorából
12.45 Lezáratlan akták
12.50 Környezetvédelmi hírek
13.05 ERDÉSZHÁZ FALKENAUBAN
(német sorozat - 65/1.)
Viharok
14.00 Patrin - Üzenet - Vorba
(cigánymagazin)
14.25 Domovina
(szlovák nyelvű nemzetiségi magazin)
14.55 DERRICK
(német sorozat)
A tökéletes gyilkos
15.55 Cimbora - A kesztyű
16.20 Pityke
(magyar rajzfilmsorozat)
Kukucs barlang
16.30 Indaba
(francia sorozat - 25/5.)
A forgatás
17.00 Délutáni rendelés
17.15 Körzeti magazin
17.45 Körzeti híradók
17.55 A jóságos fogtündér egerek; A kék üveggolyók
(rajzfilmek)
18.05 „Engedjétek hozzám!...”
A hitről gyerekeknek
18.10 Mixishow
18.40 A KAKASDOMBI ZSARU
Apatigris
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Teljes biztonsággal
(amerikai sorozat - 13/6.)
Városi kutya
20.45 Kajak-kenu vb - Előzetes
21.00 Kapcsolat koncert
Könnyűzenei hangverseny a Felvonulási téren
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Gyógyszer(gy)árak titkai
23.20 Képújság

MTV 2



5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Zóna (ismétlés)
6.40 Műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 A Hét (ismétlés)
8.00 Tudóra
Nyitott képzés - távoktatás
9.00 Szomszédok
(teleregény, 1990, ism.)
9.30 Kincsestár
11.00 Tanoda
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter (ism.)
14.00 Bordal
(sorozat - 7/6.)
Borkultúra
14.25 A pampák királya
(brazil sorozat, ismétlés - 130/95-96.)
16.10 Repeta - A nyár utolsó pillanata
17.45 Christy
(amerikai sorozat, ism. - 21/1.)
A próbatétel
18.30 Magyarország ma
Sziklára épített ház
18.55 AKT
19.10 Nekem ne lenne hazám?
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.25 Kajak-kenu vb
20.30 A sebesség bűvöletében
(angol sorozat - 13/8.)
Erdők mélyén, hegyek hátán
21.05 BWANA
(spanyol film, 1997)
22.30 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
9.55 Rajzfilm Klub (ism.)
11.10 Klip Klub (ismétlés)
11.30 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
12.05 ACAPULCO AKCIÓCSOPORT
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 MEGVESZEM EZT A NŐT! (126-127.)
14.25 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
- Helló, Sandybell!
- Candy, Candy
- Varázslatos álmok
16.10 Az első csók (129.)
16.35 A FARM, AHOL ÉLÜNK
(amerikai sorozat - 139.)
17.25 100-ból egy
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 ACAPULCO AKCIÓCSOPORT
(amerikai sorozat - 11.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 A KICSI KOCSI MONTE-CARLÓBA MEGY
(amerikai vígjáték)
21.50 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 40.)
22.40 Híradó - Időjárás
22.55 RTL Sport Klub
23.55 Dóra mozija (ismétlés)
0.25 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
9.00 Délelőtt a Tv2-vel
9.00 Igazi szellemirtók
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.25 Aki bújt, aki nem
(amerikai sorozat - 65/54.)
9.50 Aki bújt, aki nem
(amerikai sorozat - 65/55.)
10.15 Magnum
(sorozat - 126.)
Bájos szemtanú
11.05 Szerencsekerék (ism.)
11.35 Satöbbi
12.30 Nótaszó
13.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ismétlés)
13.30 Közvetlen ajánlat
14.00 Stádium
14.10 Hétköznapok tudománya
14.40 Satöbbi (ismétlés)
15.40 A tegnap csodái
15.50 Szemtanú
(angol sorozat - 40/27.)
16.15 A következő áldozat
(brazil sorozat - 109.)
17.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 230.)
17.30 GAZDAGOK ÉS SZÉPEK
(amerikai sorozat - 234.)
18.00 Mindent tudni akarok!
18.05 Kobra
(amerikai sorozat - 11.)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.55 Kórház a pálmák alatt
(német sorozat - 3.)
21.30 STEPHANIE
(német sorozat - 3.)
Az arany lövés
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép, Sport; Európa
23.00 Petrocelli
(amerikai sorozat, ismétlés)
24.00 Stádium
0.15 Satöbbi
0.40 Tények (rövid ism.)

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 Szünidei matiné
(animációs filmek)
9.55 Régi híradók (ism.)
10.15 Közép-európai magazin (ismétlés)
10.50 Heti hírmondó (ism.)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Csiribiri
(magyar tévéfilm)
13.20 Latin-amerikai táncok formációs Európa-bajnoksága (ism.)
14.05 Ami igaz, az igaz (ism.)
14.15 Zengő ábécé (ism.)
14.30 Tarkabarka (ism.)
15.35 Szóbazár (ismétlés)
16.05 Hej, hej, helyesírás!
16.10 Katedra nélkül
Vallomások Tamási Áronról
17.10 MENEKÜLÉS A JUPITERRŐL
(ausztrál sci-fi - 13/1.)
A katasztrófa
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Megbékélés
(dán kisfilm)
18.50 Néptanítók
(magyar dokumentumfilm)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Ezredvégi krónika
21.55 Dunaszaurusz 1.
(magyar dokumentumfilm)
23.20 Híradó
23.35 Vers
23.40 Wight sziget - A szeretet fesztiválja
(angol koncertfilm)

HBO


7.00 Lois és Clark
8.05 Zűrzavaros éjszakák
(amerikai vígjáték)
9.45 Hamlet, vagy amit akartok
(amerikai vígjáték)
11.30 Sztárközelben: Billy Crystal
12.00 Vértestvérek
(amerikai film)
13.30 Mozimánia: Kaszkadőrparádé
14.20 Kerek a világ
15.50 Idegroncs-derbi
17.20 CSALÁDBAN MARAD
(amerikai film)
19.00 Lois és Clark
20.00 Váltságdíj
22.00 Kő’ egy csapat
(feliratos amerikai vígjáték)
23.30 Boogie Boy
1.15 Nem vagy te intéző
(lengyel vígjáték)
2.50 Farkas
(amerikai horror)
4.55 Az igazság bajnoka
(amerikai film)

TV3


14.25 Sherlock Holmes
(angol sorozat, ism.)
15.15 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
15.45 Az ügyvéd, aki szelet vetett, és sikert aratott
(amerikai vígjáték, ism.)
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat - 61.)
Vedd vissza az éjszakát!
18.45 Hír3
19.15 DINASZTIA
(amerikai sorozat - 82.)
20.15 SZÁRNYAK
(amerikai sorozat - 33.)
Emlékezz arra...
20.40 Filmpárbaj
(telefonos játék)
20.50 A NAGY DURRANÁS 2.
(amerikai vígjáték, 1993)
22.25 Hir3 (ismétlés)
22.55 Hegylakó
(amerikai sorozat, ismétlés)

MSat


0.25 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
14.30 A hekus
(német sorozat, ism.)
15.30 Játszd újra...
(játékos, zenés, nyereményes műsor)
16.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
16.30 Nickelodeon
Rocko
17.00 Nickelodeon
Clarissa
17.30 Music Box Top Ten
17.50 Az ólomkatona
(amerikai film)
19.45 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.15 A sebesség bűvöletében (ism. - 5.)
20.45 A hekus
(német sorozat - 78.)
21.45 KONYAK-AKCIÓ
(amerikai film)
23.25 A3-ik vonal
0.25 Alak-Art (ismétlés)
0.55 MSAT Klub

Szív TV


0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
9.00 Torna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Lazíts Cindy Crawforddal!
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Testszépítés Biró Icával
16.30 Salty, a fóka
(amerikai sorozat, ism. - 20.)
17.00 Lesen - Sportmagazin
18.00 Konyhashow (ism.)
18.30 107
19.00 Színház-tűznéző
19.30 Én pici pónim
20.00 Celeste
(sorozat - 81.)
21.00 UTOLSÓ CSENGETÉS
(amerikai thriller)
22.40 A cowboy halála
(amerikai film, ism.)

ATV


13.00 Casa Italia
18.00 Műsorajánlat
19.15 Ingatlan panoráma
19.30 Autósmagazin
20.00 A fekete város
21.40 Klippercek
22.00 Jogbanjárás
22.30 Klippercek

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. augusztus 30., vasárnap

Tv műsor - 1998. augusztus 30. - Vasárnap

MTV 1


7.00 Számítógép-jogosítvány
Felkészülés az európai számítógép-használói jogosítvány vizsgájára
7.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.30 Ficánkoló (ismétlés)
7.40 Dörmögőék kalandjai
(bábfilmsorozat)
8.00 Macskabosszantó Makula
(bábjáték - 2/2.)
8.30 Rajzfilmsztárok parádéja
9.25 Delta 2000
9.55 Tévémagiszter
(közművelődési hetilap)
11.00 Zenebutik - Zenehíd - visszatekintés
Juhász Előd műsora
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Új Reflektor Magazin
13.05 Vészhelyzet
(amerikai sorozat, ismétlés - 22/16.)
Hittel, meggyőződéssel
13.55 Telesport
Forma-1
Belga Nagydíj
16.05 Walt Disney bemutatja
- Aladdin: Szegény Jágó
(amerikai rajzfilmsorozat)
- Donald kacsa kertészkedik
(amerikai rajzfilm)
- A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
17.10 Örömhír
A metodista egyház műsora
17.30 Tanévnyitó
18.05 Christy
(amerikai sorozat - 21/21.)
Hazaút
18.53 Európai időjárási körkép
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Játék határok nélkül
10/7. rész
Hajdúszoboszló csapatával
21.20 A szerelem megszállottja
(amerikai tévéfilm)
(Feliratozva is!)
22.50 Haydn: A teremtés
Oratórium
A zempléni művészeti napok záróhangversenye

MTV 2


6.55 Műsorismertetés
7.00 Űrgammák
(sorozat, ism.)
7.30 Hol-mi?
8.00 Tudóra - válogatás
10.00 ...hogy magának milyen mosolya van!
11.00 Cimbora óra
11.50 Zenegép
12.15 Ami a Lurkó-kupából kimaradt
12.30 Jubileum Nagykátán - 2/2.
13.00 A Tisza
(sorozat - 12/7.)
13.35 A film és...
(sorozat - 7.)
A film és a mese
14.25 Helló, világ!
(turisztikai magazin)
15.10 Arborétumok, gyűjteményes kertek
15.25 Utazás a koponyám körül
(magyar film, 1970)
16.45 Jövő heti műsorajánlat
17.00 Ötórai tea
A legjobb koncertjeinkből 1.
17.30 Európai Utas
18.00 „...az én váram”
Lakáskultúra mindenkinek
18.30 Újra nyitott könyv
19.00 Nyár a szigeten
(gyerekfilm - 2/1.)
20.00 Zempléni művészeti napok
(összefoglaló)
21.00 Megvagy!
(amerikai film, 1985)
22.40 Telesport
23.25 Műteremben
Boldizsár István festőművész
24.00 Universitas
0.30 Napbúcsúztató

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
Tekergér; Brémai muzsikusok; Pumukli; Hé, Arnold!; Mot; Gazvezír; Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Űrapu
(amerikai sorozat - 10.)
11.30 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 18.)
12.00 A Dunánál...
(nemzetiségi magazin)
12.30 Antenna
(euro-atlanti magazin)
13.00 Hírek
13.10 Pingvinek szigete
(természetfilm)
14.05 Életveszélyben
Hétköznapi hősök (ism.)
15.00 Knight Rider
(amerikai sorozat - 3.)
15.55 Asterix: Cézár ajándéka
(francia rajzfilm)
16.35 A szeretet mindenekelőtt
(amerikai film - 2/1.)
17.45 RTL Klub Road Show
18.00 ZenÉsz
18.30 Dóra mozija
19.00 Híradó
19.30 Csíííz!
(szórakoztató műsor)
20.00 Öröm az ilyen szülő
(amerikai vígjáték, 1979)
21.45 Diana - Egy hercegnő tragédiája
(angol dokumentumfilm)
22.40 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat - 42.)
23.30 Híradó - Időjárás
23.45 Antenna (ismétlés)
0.15 Pingvinek szigete
(természetfilm, ism.)

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár
Csak gyerekeknek!
6.55 Tesz-vesz város
7.35 Mohó úr és bölcs kisasszonyok
8.00 Cápali és Cápeti
8.35 Igazi szellemirtók
(rajzfilmek)
9.00 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
Éljen soká!
9.45 Szegény ember narancsa
(amerikai sorozat)
10.35 Klipösszeállítás
10.50 Wayne világa 2.
(amerikai film, 1992)
12.30 Hűséges az Isten
13.00 Sportszenzációk
13.30 A következő áldozat
(brazil sorozat, ismétlés - 54-55.)
15.20 Családi kötelékek
(amerikai sorozat, ismétlés)
15.50 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat - 7., ismétlés)
16.15 Petrocelli
(amerikai sorozat - 15.)
Végzetes találat
17.00 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
17.45 Kedves nővérkék
(német sorozat - 26.)
18.05 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
19.00 Tények
19.10 Napló
20.00 Közkívánatra!
1. Piszok szerencse
(német vígjáték, 1996)
2. Bűnös vagy ártatlan
(angol krimi)
3. Pokoli stadion
(angol katasztrófafilm)
22.00 Gól! Gól!! Gól!!!
22.50 Keresztül-kasul
1.10 A zene titkai
Andy Hamilton
1.40 Napló

Duna TV



6.30 Hírek
6.45 Élő egyház (ismétlés)
7.05 Mesék a felkelő nap országából: Az aranyludak
7.15 A csodaszer
(amerikai burleszk) FF
7.30 Keménykalap és Krumpliorr
(sorozat - 3.)
8.25 Pop-sa-rock (ism.)
8.55 Miénk a tér (ism.)
10.30 Szóbazár (ismétlés)
11.00 Forrásvidék
11.35 Beavatás
A fürge huncut és a sündisznó
Czakó Gábor televíziós esszéje (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Hírek
12.10 Lóverseny
12.25 Néptáncok
12.35 Doktor Minorka Vidor nagy napja
(magyar film)
13.55 Nganasan
14.25 Régi híradók
14.50 Sportképek
16.50 Tíz deka halhatatlanság
(animációs film)
17.00 Minoritates Mundi
Egyiptom 1.
17.40 Mese
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó - Sportperce
19.15 In memoriam Gaál Erzsébet
Friedrich Schiller: Don Carlos
A Szolnoki Szigligeti Színház előadása
21.50 Fórum
22.55 A tigris
(olasz film, ism.)
0.35 Vers

HBO



7.00 Csont nélkül
(amerikai vígjáték)
8.35 A nagymama soha
(amerikai vígjáték)
10.30 Állati élet
11.25 Veszélyes kölykök
(amerikai film)
13.05 Télapu
(amerikai vígjáték)
14.40 Evita
16.50 Sztárközelben: Eddie Murphy
17.15 A dzsentlemanus
(amerikai vígjáték)
19.10 Melrose Place
20.00 Pokoli lecke
22.25 Így készült: Pokoli lecke
(amerikai dokumentumfilm)
22.55 Gyagyás család
(amerikai vígjáték)
0.25 Tango és Cash
(amerikai vígjáték)
2.05 Szerelmes történetek
3.30 A kárbecslő
5.15 Afrika koktél
(amerikai vígjáték)

TV3


9.35 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
10.05 Music Time (ismétlés)
10.55 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 71.)
A bennünk élő kisgyerek
11.55 Tintin
(francia rajzfilmsorozat)
12.25 Star Trek
(amerikai sorozat - 65.)
Mint a pók hálójában
13.20 Sherlock Holmes
(angol sorozat - 44.)
A háromormú ház
14.20 Az Angyal
(angol sorozat, ismétlés)
15.20 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ismétlés)
16.20 A rettegés foka
(amerikai thriller, ism.)
18.15 Jövőnéző
18.45 Hír3
19.15 Az ügyvéd, aki szelet vetett és sikert aratott
(amerikai film, 1987)
21.10 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat, ismétlés)
21.40 Z+ sikerlista (ism.)

MSat


1.40 Music Box
13.00 Címlapsztori
(élő politikai vitaműsor)
14.00 MSAT Klub
14.30 Álomhajó
(amerikai film, ism.)
16.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
16.30 Nickelodeon
Jaj, a szörnyek!
17.00 Nickelodeon
Pete és kis Pete
17.30 A boszorkány Ben Vagner
(amerikai film, ism.)
19.20 A sebesség bűvöletében
(angol sorozat - 5.)
19.50 Halálos leleplezés
(amerikai film)
21.40 Címlapsztori (ism.)
22.40 Rossz reménység foka
(amerikai film, ism.)
0.25 Music Box

Szív TV


1.25 Zenei összeállítás
9.00 Terhestorna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Meditációs jóga
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Delfy
(rajzfilmsorozat)
15.30 Én pici pónim
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.00 Popeye
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.30 Gyertyafényben (ism.)
17.30 Autósport
18.00 Zenei hírzárlat (ism.)
18.30 Okavango, a vadon szíve
(sorozat, ism. - 13.)
19.30 Delfy
20.00 A cowboy halála
(amerikai film)
21.40 Egy páholyban Benkő Dániellel
21.55 Vörös rock
(amerikai zenés film, ism.)

ATV


18.00 Csillagszem
19.00 Érdekel
Hámori Tamás műsora
20.00 Pénzvadászok
(amerikai krimi)
21.40 Klippercek
22.30 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. augusztus 29., szombat

Tv műsor - 1998. augusztus 29. - Szombat

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
6.00 Híradó
6.10 Közlekedés
6.30 Hírek - Lapszemle
7.00 Híradó
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
(református ifjúsági műsor)
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
9.05 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
A nagy kelepce a gályán; Repülőjegy a rémületbe
9.30 Emberkék
9.55 Villám
(tévéfilm, 1981)
11.00 Szenvedélyek
(olasz sorozat - 42/34.)
11.50 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/24.)
Életem legszebb napja
12.40 Válaszolunk, a nézők telefonjaira
12.55 Telesport
Forma-1 Belga Nagydíj
Időmérő futam
14.05 Zöldposta
(természetvédelmi magazin)
14.40 Az éjszaka kapui
(francia film, 1946)
16.30 Divat '98
17.00 Baktatásaim találkozásai - 2/2.
17.30 Zóna
(riportmagazin)
17.55 Játék határok nélkül
Bemutatkozik Hajdúszoboszló
18.15 Christy
(amerikai sorozat - 21/20.)
A látnok
19.05 Lottóshow
Vendég: Unisex
19.27 Európai időjárási körkép
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A képzelet asszonya
(francia film)
21.30 Szombat esti Sztáro(c)k
23.05 Las Vegas, végállomás
(amerikai film, 1995)

MTV 2


6.55 Műsorismertetés
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Úton (ismétlés)
7.40 Határtól határig
8.00 Nemzetiségi magazinok
10.30 Família Kft. (ismétlés)
10.55 Számítógép-jogosítvány (ismétlés)
11.20 Rondó (ismétlés)
12.10 Mélyvíz
Körbetartozás (ism.)
13.00 Európa Ablak
15.00 Mesélő cégtáblák
Sztambul szőnyegkereskedői
15.30 A tiszta Balatonért
(környezetvédelmi vetélkedő)
16.00 Kánon
Keresztelő Szent János
16.30 A folyó
(sorozat - 3/1.)
A Nílus születése
17.00 Kőkrisztus
17.25 A múzsa csókja
Költők szerelmei
Karinthy Frigyesné
Judik Etel
17.50 Princ, a katona
(sorozat - 13/8.)
18.25 A huszadik század nagy románcai
(angol sorozat - 26/20.)
18.50 Jelképtár
19.00 Mosoly a javából!
Tiszta idegbaj
19.55 Mesetár
20.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
21.00 Nagy siker volt
Hofi-paródiák
21.50 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 7.)
22.35 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
Rajzfilmek kötik össze a négyórás gyerekshow-t
Tekergér; Brémai muzsikusok; Pumukli; Hé, Arnold!; Mot; Gazvezír; Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Űrapu
(amerikai sorozat - 9.)
11.30 Enid Blyton kalandfilmsorozata
(amerikai sorozat - 3.)
Erdei kalandok
12.00 Bibliai kalandok
Ószövetségi történetek - 5.
12.30 Szezám, tárulj!
(oktatósorozat - 18.)
13.00 Hírek
13.10 Lovagias ügy
(magyar film, 1937)
14.35 Csőrre töltve
Animánia; Batman; Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
15.30 Bravo Tv
17.30 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
18.00 ZenÉsz
Zene, játék, díjak
18.30 Fókusz plusz
19.00 Híradó
19.30 Kész átverés
(kandi kamera)
20.00 Rabbi a vadnyugaton
(amerikai vígjáték)
22.00 A szeretet mindenekelőtt
(amerikai film - 2/1.)
22.50 Híradó - Időjárás
23.05 Roger nyúl a pácban
(amerikai vígjáték, ism.)
0.50 Fókusz plusz (ism.)

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár
Csak gyerekeknek!
6.55 Pizsamás banánok
7.30 Pufóka
7.55 Sandokan
8.35 Kutyavilág
(rajzfilmek)
9.00 Partyzán
9.15 A 13 és 3/4 éves Adrien Mole titkos naplója
(angol sorozat - 7.)
9.50 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat - 7.)
10.25 Madison
(kanadai sorozat - 65/7.)
11.00 Top 10
12.00 Potyautas
(útikalauz)
12.30 Rinaldo Rinaldini
(német sorozat)
13.00 Fő az étel!
13.05 Túl a csúcson
(amerikai akciófilm)
14.45 Családban marad
(amerikai sorozat)
15.15 Kakuk!
(talkshow)
Tetoválás
15.45 Plaza Hotel
(amerikai vígjáték)
17.40 Kedves nővérkék
(német sorozat - 25.)
18.10 Kastélyszálló
(osztrák sorozat)
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
(játék a szívekkel)
20.00 Szakaszvezető
(amerikai akciófilm)
21.45 Higgy neki, hisz zsaru!
(amerikai krimi)
23.40 Y akták
(kanadai sci-fi sorozat)
Vándorló lelkek
0.10 Inkognitóban

Duna TV


5.30 Hírek; Gazdakör; Figyelj!!!; (kis)Mama-klub; Hírek; Rupert maci kalandjai
8.00 Összkép (ismétlés)
8.30 Magnificat
(kisfilm)
9.05 A kincses sziget térképe
(angol sorozat)
9.30 Ami igaz, az igaz
9.45 Zengő ábécé
9.55 Két macska, egy kutya
10.05 Tarkabarka
11.05 Antik cserepek
(amerikai burleszk) FF
11.20 Óceániai csavargások
(sorozat - 3.)
11.55 Vers
12.00 Lapozó
12.20 Élő egyház
12.35 A Benedek-ház
(magyar film, 1943) FF
14.05 King Kong
(amerikai film, 1976)
16.15 Tökéletesített természet
(angol sorozat - 10.)
16.40 A zene arcai
17.20 Magyar történelmi arcképcsarnok (ism.)
17.40 Moha és Páfrány
18.00 Híradó
18.20 Gábor Miklós 2/1.
Utolsó interjú
19.05 Csiribiri
(magyar tévéfilm) FF
19.50 Gábor Miklós 2/2.
20.40 Mozart: D-dúr rondó K. V. 382
21.00 Híradó - Sportképek
21.40 Flört
(amerikai-német-japán film, 1995)
(Feliratos!)
23.00 Híradó
23.15 Vers
23.20 New Morning Jazz Blues Fesztivál

HBO


7.00 Tom és Huck
(amerikai film)
8.35 Arc
(amerikai film)
10.30 Így készült: Csendszimfónia
(amerikai dokumentumfilm)
11.00 Melrose Place
11.45 Csendszimfónia
(amerikai film)
14.05 Mozimánia: Kaszkadőrparádé
14.55 Jumanji
(amerikai film)
16.40 Egy becsületbeli ügy
(amerikai film)
19.00 Állati élet
20.00 Kína szindróma
(amerikai thriller)
22.00 Menekülés Absolomból
(amerikai film)
24.00 Sztriptíz
(amerikai szexfilm)
1.30 Tánc az éjszakában
(amerikai thriller)
3.10 Az évszázad bűnügye
5.05 Szimatnak szemét, szemétnek szimat
(amerikai vígjáték)

TV3


9.45 72 óra (ismétlés)
10.10 Jövőnéző (ismétlés)
10.35 Cinem a (ismétlés)
11.00 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 70.)
12.00 Maxi Max
(amerikai rajzfilmsorozat)
12.35 Star Trek
(amerikai sorozat - 64.)
13.30 Az Angyal
(angol sorozat - 44.)
14.30 Melrose  Place (ism.)
15.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ismétlés)
16.30 Music Time
17.20 Életmentő járőr
(amerikai sorozat - 9.)
18.15 Szellemes testek
(sorozat, ismétlés - 4.)
18.45 Hír3
19.15 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 79.)
19.45 A rettegés foka
(amerikai thriller, 1962)
21.40 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 30.)
22.10 A maffia aranykora
(amerikai film, 1990)
23.55 Életmentő járőr
(amerikai sorozat, ismétlés)

MSat


1.40 Music Box
11.15 Te és én
(amerikai film, ism.)
12.45 Rocktükör
13.15 Óvóbácsik
(amerikai vígjáték, ism.)
15.00 Szelep
16.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
16.30 Nickelodeon
Jaj, a szörnyek!
17.00 Nickelodeon
Pete és kis Pete
17.30 Sztárok civilben
18.00 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat - 28.)
18.30 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója
19.00 A titkos kommandó
(amerikai film)
20.40 Pengeélen
(amerikai film, ism.)
22.10 Irán 2.
(amerikai film, ism.)
24.00 L. A. kínai negyed
(amerikai film, ism.)

Szív TV


0.45 Zenei összeállítás
9.00 Meditációs jóga
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Torna
13.30 Zenei összeállítás
15.00 Én pici pónim
15.30 Popeye
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.00 Príma torna
16.30 Salty, a fóka
(sorozat, ism. - 17.)
17.00 Tangó hármasban
(dán sorozat, ism. - 5.)
18.00 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(sorozat, ism. - 9-10.)
19.00 Irányjelző (ismétlés)
19.30 Delfy
(sorozat)
20.00 Celeste
(sorozat, ism.)
21.00 Vörös rock
(amerikai zenés film)
22.50 Hívd Andreát!
23.50 Meghívó a halálba
(amerikai film, ism.)

ATV


18.00 Műsorismertetés
19.05 ATV-különjárat
20.00 Lan-guszta (ismétlés)
20.30 Klippercek
21.00 Technikai magazin
21.30 Klippercek
22.30 És mégis igazak a Táltos mesék

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. augusztus 28., péntek

Tv műsor - 1998. augusztus 28. - Péntek

MTV 1


5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.10 Repeta - Nyár (ism.)
11.10 Játékos bestiárium A-Z-ig
A béka
11.30 Szomszédok
12.00 Déli harangszó
Híróra: Hírek; Időjárás
12.10 AKT
12.25 Gazdasági híradó
12.35 Összeállítás a Nap-kelte reggeli műsorából
12.45 Lezáratlan akták
12.50 No comment
13.05 Stevenson utazásai
(angol dokumentumfilm - 2/2.)
14.00 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
14.30 A mi Charlie-nk
(német sorozat - 31/25.)
Charlie és a kenguru
15.20 A Terra misszió
(német sorozat - 21/21.)
Egyenesen a szemébe
15.50 Múzeumosdi
Sinkó István és Szemadám György műsora
16.25 Űrgammák
(sci-fi sorozat - 144.)
A támadás
16.55 Játék, határok nélkül - előzetes
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
17.40 Körzeti híradók
18.00 Ablak
19.00 Família Kft.
„Eddig vagyok” 3.
19.27 Európai időjárási körkép
19.30  Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szomszédok
20.35 Telesport
Real Madrid-Chelsea
Labdarúgó Szuperkupa mérkőzés
22.45 Kenó
22.50 Exkluzív
23.10 Megölni Hitlert
(amerikai film, 1990)

MTV 2


6.55 Műsorismertetés
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Aktuális (ismétlés)
7.40 Képes műsorajánlat
7.45 Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei, nem csak a régiókban élőknek
8.00 Tudóra
9.00 Tanoda
- Családi Kör (archív)
- Családmodellek (archív)
- Vendégünk Pásztor Erzsi
10.00 Szomszédok
(teleregény, 1991, ism.)
10.30 Kincsestár (ismétlés)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Bordal - Szőlőről, borról, emberekről
(sorozat - 7/5.)
Aki szőlőt ültet...
14.30 A pampák királya
(brazil sorozat, ismétlés - 130/93-94.)
16.10 Repeta - Nyár
17.40 Azok a csodálatos állatok
18.05 Európa Galéria
18.30 Kincsestár
20.00 Mesetár
20.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
21.00 Magyar Ház
Palackposta
21.30 Kézfogás
22.00 Imuhar
(nigériai-francia film)
23.20 AKT
23.40 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
9.55 Rajzfilm Klub (ism.)
11.10 Klip Klub (ismétlés)
11.30 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
12.05 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Receptklub
13.30 Megveszem ezt a nőt! (125-126.)
14.25 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
- Helló, Sandybell!
- Candy, Candy
- Varázslatos álmok
16.10 Az első csók
(francia sorozat - 128.)
16.35 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 138.)
17.25 100-ból egy
18.05 Meri vagy nem meri?
18.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat - 10.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 Roger nyúl a pácban
(amerikai vígjáték, 1988)
21.50 Életveszélyben
Hétköznapi hősök
22.50 Híradó - Időjárás
23.05 RTL Night Klub
- Mesék a kriptából
(amerikai horrorsorozat)
- Erotikus fantáziák
(francia erotikus sorozat)
- Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
0.30 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
9.00 Délelőtt a Tv2-vel
9.00 Káposztafalva lakói
(spanyol rajzfilmsorozat)
9.25 Aki bújt, aki nem
(amerikai sorozat - 65/52-53.)
10.15 Magnum
(amerikai sorozat - 125.)
11.05 Szerencsekerék (ism.)
11.35 Satöbbi
A hasznos tanácsok, érdekes személyek, információk és pletykák magazinműsora
13.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
14.00 Stádium
14.10 Lacikonyha
14.40 Satöbbi (ismétlés)
15.40 A tegnap csodái
15.50 Szemtanú
(angol sorozat - 26.)
16.15 A következő áldozat
(brazil sorozat - 108.)
17.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 229.)
17.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 233.)
18.00 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
18.05 Kobra
(amerikai sorozat)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.55 Polip
(olasz sorozat - 5.)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 A hercegnő
Diana-emlékműsor
23.30 Delta kommandó 2.
(amerikai akciófilm)
1.20 Stádium
1.35 Satöbbi
2.00 Tények

Duna TV


5.30 Virradóra
9.05 Susogó vadon
9.20 Mesék a felkelő nap országából: A varázspálca
9.30 Váltó (ismétlés)
10.05 Az arany ember
(magyar film, ism.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Esti kérdés (ismétlés)
12.45 Kedves (ismétlés)
13.25 Kisebbségek Izraelben
(dokumentumfilm, ism.)
13.55 „Ilyenek vagyunk” (ism.)
15.00 Fantasztikus utazás az élővilágba - A virágállatok
(német kisfilm)
15.30 Pop-sa-rock
16.00 Miénk a tér
Fiatalok másfél órája
17.35 Mesefilmek
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Közép-európai magazin
18.55 Összkép
(kulturális híradó)
19.25 Kiadatás
(lengyel sorozat - 4.)
20.20 „Mundruc”
(dokumentumfilm)
20.45 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Fehér éjszakák
Al Manach
22.25 Necrophilia
22.55 A négy évszak meséi - A nyár meséje
(francia film, 1996)
0.45 Híradó
1.00 Vers

HBO


7.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
8.05 Közös többszörös
(amerikai vígjáték)
10.00 Tisztes távolságból
(olasz kisfilm)
10.20 Szenvedélyek viharában
(amerikai film)
12.35 Sztárközelben: Kevin Costner
13.00 Fejjel a falnak
(amerikai vígjáték)
15.15 Mindent a győzelemért!
(amerikai film)
17.10 Only You
(amerikai vígjáték)
19.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
20.00 Don Juan DeMarco
21.35 Boogie Boy
23.20 Barb Wire - A bosszúálló angyal
0.55 A halál és a lányka
2.35 Itt a gyilkos, hol a gyilkos?...
4.20 Dr. Jekyll Junior
5.50 Mozimánia: Kaszkadőrparádé

TV3


15.15 Z+ sikerlista
17.15 Utazás Gasztronómiában
(magazin)
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat - 30.)
Methos
18.45 Hír3
19.15 Melrose Place
(amerikai sorozat - 43.)
Szerencsétlen baleset
20.15 Pauly
(amerikai sorozat - 4.)
Vonzó bébi
20.40 Filmpárbaj
(telefonos játék)
20.50 Kasszafúrók
(amerikai film, ismétlés)
22.30 Hír3 (ismétlés)
23.00 Hegylakó
(amerikai sorozat, ismétlés)

MSat


2.10 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
15.00 Rocktükör (ismétlés)
15.30 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor, sok új ötlettel, naponta más-más talánnyal
16.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
16.30 Nickelodeon
Rocko
17.00 Nickelodeon
Clarissa
17.30 Music Box Top Ten
18.00 Álomhajó
(amerikai vígjáték)
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Benny Hill (ismétlés)
20.30 Poirot
(angol sorozat - 35.)
21.30 Rossz reménység foka
(amerikai thriller)
23.15 Alak-Art (ismétlés)
23.45 Városi sárkány
(amerikai film, ism.)

Szív TV


0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
9.00 Lazíts Cindy Crawforddal!
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Testszépítés Bíró Icával
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Torna
16.30 Salty, a fóka
(amerikai sorozat, ism. - 19.)
17.00 Élet és design
17.30 Barkács
18.00 Kedvenc horgászvizeink 2.
19.00 Zenei hírzárlat
19.30 Popeye
(sorozat)
20.00 Celeste
(sorozat, ism.)
21.00 Meghívó a halálba
(amerikai film)
22.40 Tengerparti akadémia (ism.)

ATV


13.00 Casa Italia
18.00 Műsorajánlat
19.05 Klippercek
19.15 Ingatlanpanoráma
20.00 Filmmúzeum
21.30 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Solaris
(szovjet sci-fi)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. augusztus 27., csütörtök

Tv műsor - 1998. augusztus 27. - Csütörtök

MTV 1


5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
9.30 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.10 Repeta - Nyár (ism.)
11.10 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
11.35 Erdőjárók
„Az embernek természetes közege”
12.00 Déli harangszó
Híróra: Hírek; Időjárás
12.10 AKT
12.25 Gazdasági híradó
12.35 Összeállítás a Nap-kelte reggeli műsorából
12.45 Lezáratlan akták
12.50 No comment
13.05 Stevenson utazásai
(angol dokumentumfilm - 2/1.)
14.00 Rondó (magazin)
14.50 Unser Bildschirm
15.20 A két testvér
(kínai rajzfilm)
15.35 Titkos küldetés
(ausztrál sorozat - 24.)
16.00 Shakespeare-mesék
(angol rajzfilmsorozat)
Othello
16.30 Indaba
(francia sorozat - 25/4.)
Vadászat
17.00 Segítőtárs
17.15 Csellengők
17.20 Dunai hajóút
Budapesttől Passauig
17.35 Euro-percek
17.45 Körzeti híradók
18.00 Útmutató
Üldözni fognak titeket
18.20 A kockásfülű nyúl
(rajzfilmsorozat)
18.35 Christy
(amerikai sorozat - 21/19.)
Csecsemő az erdőben
19.27 Európai időjárási körkép
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Visszatérés Édenbe
(ausztrál sorozat - 22/10.)
20.50 tizenegy VOLT
Hírek a múltból
21.00 Telefonos kisasszonyok
(angol sorozat - 8/8.)
21.30 Kerge város
(amerikai sorozat)
21.50 Stúdió '98
22.30 Hírek
22.35 Aktuális
23.00 Kenó
23.05 Fekete húsvét
(angol tévéfilm)

MTV 2


6.55 Műsorismertetés
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Aktuális (ismétlés)
7.40 Képes műsorajánlat
7.45 Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei
8.00 Tudóra
Nyitott képzés - távoktatás
9.00 Tanoda
- A Mentálhigiénés Program Iroda tevékenysége
- Új utak a gyermekgyógyászatban
- Szakértő vendégek
10.00 Szomszédok
(teleregény, 1991, ism.)
10.30 Kincsestár (ismétlés)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Bordal - Szőlőről, borról, emberekről
(sorozat - 7/4.)
A magyar bor a 20. században
14.30 A pampák királya
(brazil sorozat ismétlés - 130/91-92.)
16.10 Repeta - Nyár
17.35 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
18.00 Magyarország ma
18.30 Kincsestár
20.00 Mesetár
20.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
21.00 A lángész és a bomba
22.00 Twin Peaks
(amerikai sorozat - 30/15.)
22.50 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
9.55 Rajzfilm Klub (ism.)
11.10 Klip Klub (ismétlés)
11.30 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
12.05 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőtt
(mexikói sorozat - 124-125.)
14.25 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
- Helló, Sandybell!
- Candy, Candy
- Varázslatos álmok
16.10 Az első csók
(francia sorozat - 127.)
16.35 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 137.)
17.25 100-ból egy
(játék)
18.05 Meri vagy nem meri?
18.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat - 9.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 Extralarge
(olasz sorozat - 10.)
21.35 Fekete vipera, avagy bolond lyukból bolond szél fúj
(angol sorozat - 10.)
22.10 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja
23.10 Híradó - Időjárás
23.25 MMM (ismétlés)
0.25 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
9.00 Délelőtt a Tv2-vel
(életmódmagazin)
9.00 Káposztafalva lakói
(rajzfilmsorozat)
9.25 Aki bújt, aki nem
(amerikai sorozat 65/50-51.)
10.15 Magnum
(amerikai sorozat - 124.)
11.05 Szerencsekerék (ismétlés)
11.35 Satöbbi
12.00 Segíts magadon!
13.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
14.00 Stádium
14.10 A festészet titkai - Modrian
14.40 Satöbbi
15.40 A tegnap csodái
15.50 Szemtanú
(angol sorozat - 40/25.)
16.15 A következő áldozat
(brazil sorozat - 107.)
17.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat -  228.)
17.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 232.)
18.00 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
18.05 Kobra
(amerikai sorozat - 9.)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.55 Forró nyomon
Megoldások magazinja Máté Krisztinával
20.55 Rex felügyelő
(német-osztrák sorozat)
A babakészítő
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Magnum
(amerikai sorozat)
24.00 Stádium
0.15 Satöbbi
0.40 Tények

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Műsorismertetés
9.05 (kis)Mamaklub (ism.)
9.35 Régiók (ismétlés)
10.10 Táncház (ismétlés)
10.45 Trópusi hőség
(kanadai sorozat, ism.)
11.35 Néptáncok
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Parancsold meg a szívednek...
(nótaműsor)
12.45 Szlovákia műemlékei
(szlovák sorozat)
A nagybitcsei várkastély
13.00 Vadgesztenye és Blue
(amerikai vígjáték, 1994)
14.35 Ló és ember
(skót sorozat - 6/5.)
15.30 Kalandok Kythera szigetén
(ausztrál sorozat)
16.00 Katedra nélkül
16.30 Szóbazár
17.00 Figyelj!!!
17.35 Mesefilmek
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Váltó
(gazdasági magazin)
19.00 Maigret
(francia sorozat)
20.25 XX. századi kamarazene
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Mozgó Kép
22.20 Hangverseny Zbigniew Preisner filmzenéiből
(lengyel film)
23.10 Híradó
23.25 Vers
23.30 Kierkegaard
(dán dokumentumfilm, 1995)

HBO


7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
8.05 Amikor királyok voltunk
(amerikai dokumentumfilm)
9.35 Zűrzavaros éjszakák
(amerikai vígjáték)
11.15 Koldus és királyfi
(amerikai rajzfilm)
12.10 Billy, a kölyök
13.45 Sztárközelben: Michael Keaton
(dokumentumfilm)
14.10 Idegroncs-derbi
(amerikai vígjáték)
15.40 Mindörökké Soul
17.10 Botránytévé
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
20.00 Halálos merülés
21.30 Mennyi? 30!
22.05 Melrose Place
22.50 Sekély, sírhant
0.20 Hotel Ámor
1.45 Hasznos holmik
3.45 El Mariachi - A Zenész
(spanyol film)
5.10 Frankie, a légy

TV3


15.35 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
16.05 Kasszafúrók
(amerikai film, 1984)
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat - 59.)
Balcsillagzat alatt
18.45 Hír3
19.15 Fejvadász
(amerikai sorozat - 21.)
20.15 MASH
(amerikai sorozat - 60.)
20.45 Mindent a gyerekemért
(amerikai film, 1993)
22.25 Hír3 (ismétlés)
22.55 Hegylakó
(amerikai sorozat)
23.55 72 óra (ismétlés)

MSat


2.20 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
14.00 Bulivonal (ismétlés)
14.30 A hekus
(német sorozat, ism.)
15.30 Játszd újra...
16.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
16.30 Nickelodeon
Rocko
17.00 Nickelodeon
Clarissa
17.30 Music Box Top Ten
18.00 News-da
18.30 Szelep
A legaktuálisabb témával foglalkozó háttérműsor
19.30 Alak-Art
20.00 Benny Hill (ismétlés)
20.30 A hekus
(német sorozat - 77.)
21.30 Pengeélen
(amerikai akciófilm)
23.00 Alak-Art (ismétlés)
24.00 Drakula
(sorozat - 9.)
0.30 Ne add fel!
(amerikai thriller, ism.)

Szív TV


0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
9.00 Príma torna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Torna
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Terhestorna
16.30 Autósport (ismétlés)
17.00 Kedvenc horgászvizeink 1.
18.00 Lesen - Sportmagazin
19.00 107
(rendőrségi magazin, ismétlés)
19.30 Én pici pónim
(amerikai rajzfilmsorozat)
20.00 Szédülj el!
20.30 Sztárbár
21.00 Tengerparti akadémia
(amerikai film)
22.45 Címlapsztori
(amerikai thriller, ism.)

ATV


18.58 Agráresték
19.20 Klippercek
20.00 Tárcanézőben
20.40 ATV-stúdió
21.00 Életbiztosítás?
21.25 ATV-stúdió
21.50 Klippercek
22.00 ATV-stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek