1998. május 31., vasárnap

Tv műsor - 1998. május 31. - Vasárnap

MTV 1


6.25 Gazdaképző
6.50 Számítógép-jogosítvány
Felkészülés az európai számítógép-használói jogosítvány vizsgájára
7.15 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.20 A csodálatos kalucsni
Bábszínházi felvétel a budapesti Kolibri Színházból
8.30 Rajzfilmsztárok parádéja
9.30 Delta 2000
(tudományos híradó)
10.00 Pünkösdvasárnapi református istentisztelet
Közvetítés a budapesti Kálvin téri templomból
11.00 Tévémagiszter
(közművelődési hetilap)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek - 21-es show
12.30 Új Reflektor Magazin
13.05 Nagypapát keresünk
(svéd film, ism.)
14.00 Életjel
14.30 Három kívánság
Gyerekek és felnőttek kívánságműsora
15.30 Örömhír
A református egyház műsora
15.50 Vers mindenkinek
Szécsi Margit: Szertartás délen
Előadja: Szűcs Ildikó
16.00 Walt Disney bemutatja
- Micimackó
(amerikai rajzfilmsorozat, ism.)
- Bacilusháború
(amerikai rajzfilm, ism.)
- A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
Feeney álma
17.05 Minden, ami zene
(filmrendezők zenei filmetűdjei)
17.10 Önök kérték!
18.10 Helló, világ!
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Sok hűhó Emmiért
(tévéfilm)
21.10 Elfújta a szél
(amerikai film - 2/1.)
23.00 Tonik
25 perc üdítő
23.25 35 éves a Liszt Ferenc Kamarazenekar

MTV 2


6.25 Műsorismertetés
7.00 Űrgammák
(sorozat, ism.)
7.30 Hol-mi?
8.00 Tudóra - válogatás
9.25 Iskolák az ezredfordulón
(sorozat)
10.00 Özvegy és leánya
(tévéfilm, ism. - 4/4.)
A sors akarata
10.50 Cimbora-órák
12.25 Minden piros, fehér rózsát (ism.)
13.00 A szerelem jogán
(brazil sorozat, ismétlés - 160/135-138.)
14.50 Jelképtár
A hattyú (ismétlés)
15.00 Esti Kornél csodálatos utazása
(magyar film, 1994)
16.40 Jövő heti műsorajánlat
16.55 Ötórai tea
Reflektorfényben: Fenyő Miklós
17.25 Az Úr szolgálólányai
Ciszterci apátság Érden (ismétlés)
17.55 Litvánia, a keresztek országa (ismétlés)
18.30 Tar Sándor: Két novella
19.00 Sándor Mátyás
(sorozat, ism. - 6/1.)
20.00 Gyermeknap
21.00 Az Operettszínház Japánban - 3/3.
21.35 Amíg még élünk
(angol sorozat - 33/20.)
22.25 Telesport
23.10 Arc és álarc
(portré, ism. - 2/1-2.)

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
- Manóvári manók
- Spirou és Fantasio
- Nanook, a bátor eszkimó
- Kimba
- Icipici pók
- Repülő mackók
- Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Felfedező úton a Robinson család
(amerikai sorozat - 14.)
11.30 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 5.)
11.55 A Dunánál...
Nemzetiségi magazin
12.25 Fókusz plusz (ism.)
13.00 Hírek
13.10 A csíkos ló
(dokumentumfilm)
14.05 Sirga, az oroszlán
(francia kalandfilm, 1992)
15.40 Dokumentumfilm
15.55 RTL Klub Roadshow
16.15 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 29.)
17.05 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat - 21.)
18.00 ZenÉsz
18.30 Dóra mozija
19.00 Híradó
19.30 Csíííz!
(szórakoztató műsor)
20.00 Tom és Jerry a moziban
(amerikai rajzfilm)
21.30 Pusszantlak, drágám!
(angol sorozat - 4.)
22.05 Gyilkos sorok
(angol sorozat  -  29.)
23.00 Hírek - Időjárás
23.15 Országház
(heti magazin)
23.45 Életveszélyben (ism.)

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár
Csak gyerekeknek!
Izgalmas játék, mese, akadályverseny, várépítés, a hét gyereke, muzsikálás, titkok, nyomozás, sztárvendégek, rajzfilmek
- Tesz-vesz város
7.35 Cidri úr és Tipp-Topp Kisasszony
(rajzfilm)
8.01 Cápali és Cápeti
(rajzfilm)
8.38 Igazi szellemirtók
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.00 David Cooperfield
(amerikai rajzfilm)
10.35 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.30 A foci-vb-k története
(angol sorozat)
12.00 Nótaszó
12.30 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
13.00 A következő áldozat
(brazil sorozat, ism.)
14.55 A kis herceg
(amerikai zenés film)
16.15 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat - 1.)
17.05 Az Űrközpont
(amerikai sorozat)
18.05 Szuper csapat
(amerikai sorozat)
19.00 Tények
19.10 Napló
20.00 Herkules
(amerikai fantázia sorozat - bevezető rész)
Herkules és az elveszett királyság
21.45 Gól! Gól! Gól!
22.15 Színkép
(kulturális magazin)
22.40 Ki kicsoda?
(színházi közvetítés)
0.40 Napló
1.30 Közvetlen ajánlat

Duna TV



6.55 Pop-sa-rock (ism.)
7.25 Mesefilm
7.35 Az állatok válaszolnak
8.55 Hungária Litterat
(sorozat, ism. - 13/8.)
9.40 Hungaria Litterata
(sorozat, ism. - 12/7.)
10.10 Kalliopé dalnokai (ism.)
10.45 Verbunkok a Kárpát-medencében
10.55 Mi lesz holnap? (20/3.)
11.15 Kapcsok
11.50 Vers
12.00 Déli harangszó
Hírek - Műsorismertetés
12.10 Csíksomlyói búcsú '98
14.10 Bárdos Lajos: Missa tertia
14.25 Régi híradók
14.50 Sportképek
16.30 Kedves
17.15 Mesefilmek
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó
19.00 Sportpercek
19.15 Beköszöntő
19.20 Az alma a szavakban
20.25 Az alma a művészetekben
21.10 A gránátalma színe
(örmény film, 1967)
22.25 Az alma a vallásban
Bibliában
Az országalma
22.50 Az alma a gazdaságban és a gyógyászatban
23.40 Erdélyi alma materek - Benkő Samu
23.55 Elköszönés

HBO


7.00 Matiné
(amerikai vígjáték)
8.40 Neruda postása
(olasz film)
10.30 Állati élet
11.25 Táncőrület
(amerikai vígjáték)
13.05 Mozimánia: Kaszkadőrparádé 3.
14.00 Három férfi és egy kis hölgy
15.45 A családban marad
(amerikai film)
17.30 Mielőtt felkel a nap...
(amerikai vígjáték)
19.10 Melrose Place
20.00 A szikla
(amerikai akciófilm)
22.15 Keserű méz
0.35 Csalás és ámítás
(amerikai thriller)
2.10 Egy füst alatt - Beindulva
(amerikai film)
3.35 Dorian Gray bűnei
(amerikai film)
5.10 Vírusölő
(lengyel krimi)

TV3


9.30 Profitvadász (ism.)
9.55 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
10.25 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 45.)
Mentsük meg a Gödröt!
11.25 Agyafúrt professzor
(angol rajzfilmsorozat)
12.00 Star Trek
(amerikai sorozat - 37.)
Farkas báránybőrben
12.55 Sherlock Holmes
(angol sorozat - 30.)
A Thor-híd rejtélye
13.55 Az Angyal
(angol sorozat, ismétlés)
14.50 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ismétlés)
15.50 Casino Royale
(angol vígjáték, ism.)
18.15 Jövőnéző
18.45 Hír3
19.15 A bűnbak
(angol film, 1992)
21.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat, ism.)
21.30 Stella Artois Music Award
22.05 Modern kaméliás hölgy
(amerikai film, 1960)

MSat


24.00 Music Box
12.00 MSAT Klub
12.30 Gabriella extra
13.00 Címlapsztori
14.00 Én és a papa új felesége
(amerikai film, ism.)
15.00 Szörnyű titok (ism.)
16.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 14.)
17.00 Meg nem értett szörnyek
(amerikai film, ism.)
18.00 Gyönyörű vasárnap
(amerikai film, ismétlés)
19.00 Dilizsaruk
(sorozat - 6.)
19.30 Shaolin halál kamrája
21.25 Címlapsztori (ism.)
22.25 Keleti fény
(amerikai film, ismétlés)

Szív TV



1.45 Zenei összeállítás
9.00 Terhestorna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Meditációs jóga
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Delfy
(sorozat, ism. - 9.)
15.30 Én pici pónim
(sorozat, ism. - 19-20.)
16.00 Popeye
(sorozat, ismétlés - 10.)
16.30 Gyertyafényben (ism.)
17.30 Autósport (magazin)
18.00 Zenei hírzárlat (ism.)
18.30 A vadonban
(sorozat, ismétlés - 5.)
19.30 Delfy
(sorozat, ism. - 10.)
20.00 Ölni a múltért
(amerikai film)
21.50 Egy páholyban Benkő Dániellel
22.05 Felony (ismétlés)

ATV


19.00 Klippercek
19.30 TV-shop
20.00 Kis Valentino
(magyar film)
21.30 Klippercek
22.15 Egészséges erotika
(magyar film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. május 30., szombat

Tv műsor - 1998. május 30. - Szombat

MTV 1


5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Ficánkoló (ismétlés)
8.15 Rajzfilmsztárok parádéja
9.10 Gyalogbéka
(sorozat, ism. - 10/7.)
Vannak még szabad indiánok
9.40 ZeneGép
(ajánlóműsor)
10.05 Az én nevem Jimmy
(tévéfilm - 2-3.)
10.45 Pos(z)itív, avagy nehezen kezelhető?
11.00 Szenvedélyek
(olasz sorozat, ismétlés)
11.50 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/11.)
Őrizetben
12.40 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
12.50 Energiaábécé
Világítás
13.00 Híradó - Időjárás
13.10 Ó-Európa
Pünkösd (ismétlés)
13.30 Amőba
13.50 Zöld béka
14.05 Így készült: a Sok hűhó Emmiért
(werkfilm)
14.25 Divat ’98
14.50 Anno...
Aki mesél: Gábor Miklós
15.20 Mózes
(német-olasz-amerikai film - 2/1.)
16.50 Az én Petőfim!
17.00 Úton
Európa magazin
(Feliratozva is!)
17.30 Zóna
(riportmagazin)
17.55 Minden, ami zene
18.00 Küzdelem a gorillákért
(angol kisfilm)
18.50 Csodafoci
A világbajnokságok különleges pillanatai
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Uborka
Politikai saláta
20.20 A piszkos tizenkettő
(amerikai film - 1-2.)
(Feliratozva is!)
23.00 Showbálvány

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Nemzetiségi magazinok
10.30 Família Kft. (ism.)
10.55 Számítógép-jogosítvány (ismétlés)
11.20 Rondó (ismétlés)
12.10 Mélyvíz (ismétlés)
13.00 Európa Ablak
15.00 Gyöngyök
15.30 Zöldövezet
16.00 A múzsa csókja
Léda
Ady Endre szerelme: Brüll Adél (ismétlés)
16.25 Járóföld - barangolások hazai tájakon
Siklós (ism.)
16.55 Van öt perce?
17.05 Magyar szentek (ism.)
17.35 Forma-1
(francia-kanadai-magyar sorozat, ism. - 13/7.)
18.25 A huszadik század nagy románcai
(angol sorozat - 26/7.)
Maria Callas és Aristoteles Onassis
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Kórház a város szélén
(csehszlovák sorozat - 18.)
Opponentúra
21.00 Mosoly-tár 5.
(komédia)
A tökéletes házasság
21.55 Senki nem tér vissza
(olasz-francia-magyar sorozat, ism. - 4/1.)
23.30 Mélyvíz

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
Rajzfilmek kötik össze a négyórás gyerekshow-t
- Manóvári manók
- Spirou és Fantasio
- Nanook, a bátor eszkimó
- Kimba
- Icipici pók
- Repülő mackók
- Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Bibliai történetek
11.30 Szezám, tárulj!
(ifjúsági oktatósorozat - 5.)
12.00 Felfedező úton a Robinson család
(amerikai sorozat - 13.)
12.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 16.)
13.00 Hírek
13.15 Csőrre töltve
- Animánia
- Batman
- Bolondos dallamok
14.15 Bravo Tv
15.55 Uz Bence
(magyar film, 1938)
17.15 Dokumentumfilm
17.30 Kedvenc
18.00 ZenÉsz
Zene, játék, díjak
18.30 Fókusz plusz
19.00 Híradó
19.30 Kész átverés
(kandi kamera)
20.00 Kölcsöngyerek visszajár
(amerikai vígjáték, 1995)
21.35 A vámpír csókja
(amerikai krimi, 1989)
23.15 Hírek - Időjárás
23.30 Apácashow 2.
(amerikai vígjáték, ism.)

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár
Csak gyerekeknek!
Izgalmas játék, mese, akadályverseny, várépítés, a hét gyereke, muzsikálás, titkok, nyomozás, sztárvendégek
6.55 Pizsamás banánok
7.27 Pufóka
7.55 Sandokan
8.38 Kutyavilág
(rajzfilmek)
9.00 Partyzán
Sztárvendégek, filmajánlatok, klipek, toplista
9.20 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai sorozat - 3.)
10.50 Top 10
11.30 Mozivarázs
Útikalauz
12.00 Nótaszó
12.30 Potyautas
13.00 Titokzatos természet
A keselyű
13.40 Fő az étel!
Vendég: Gálvölgyi János
13.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ism.)
15.30 Családban marad
(amerikai sorozat)
15.55 Családi kötelék
(amerikai sorozat)
16.20 Sabrina
(amerikai film, 1954)
Benne: kb.: 16.30 Soproni Ászok showrozat
18.15 Azok a szép napok...
Könnyűzenei vetélkedő Vágó Istvánnal és Szandival
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Delta kommandó 2.
(amerikai akciófilm)
A kolumbiai kapcsolat
22.00 Legjobb védekezés
(amerikai vígjáték)
23.45 Vad ösztön
(amerikai erotikus film)
1.20 Közvetlen ajánlat

Duna TV


7.35 Műsorismertetés
7.45 Összkép (ismétlés)
8.15 Mesefilm
8.30 Jelenko
(sorozat - 13/10.)
9.00 Ami igaz, az igaz
9.15 Zengő ábécé
9.25 Zöldszem, Zöldfül
10.00 Tarkabarka
11.00 Nagy Sándor - az istenkirály
(angol kisfilm)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Protestáns világ
12.35 Kelet-Európa kolostorai
(holland sorozat - 7.)
13.05 Hotel Kikelet
(magyar film, 1937) FF
14.25 Táncház
14.55 A föld máglyája - Vulkánok
(francia sorozat - 4.)
15.50 Néhány perc Kabos Gyulával
(sorozat - 6.)
16.05 Dunatáj
16.45 Mesefilmek
17.00 Híradó
17.20 Pünkösd vigíliája
A szentatya találkozása az egyházi mozgalmakkal
19.50 Magyar történelmi arcképcsarnok
20.05 Napló helyett
20.35 Chopin: 12 etűd (1.)
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Holdárnyékban
(olasz film, 1995)
23.00 Híradó
23.15 Vers
23.20 A másik part
(kisfilm) FF
23.55 Hosszú alkony
(magyar film, 1996)

HBO


7.00 Sztárközelben: Alec Baldwin
7.30 Üldözöttek
(amerikai film)
9.05 A nagymama soha
(amerikai vígjáték)
11.00 Melrose Place
11.45 Mindörökké Soul
13.15 Sztárközelben: Michelle Pfeiffer
13.40 Veszélyes kölykök
(amerikai film)
15.20 Micsoda nő
17.20 Mortal Kombat
19.05 National Geographic
20.00 Megúszni egy gyilkosságot
(amerikai vígjáték)
21.30 Az ördög háromszöge
(amerikai thriller)
23.15 Az igazság bajnoka
1.00 Kiéhezve, avagy vámpírszex
(amerikai szexfilm)
2.10 Csendes pusztító
(amerikai akciófilm)
3.45 Fuss, szaladj, menekülj!
(amerikai western)
5.15 Tiszta játszma

TV3


9.40 72 óra (ismétlés)
10.05 Jövőnéző (ismétlés)
10.30 Cinema (ismétlés)
10.55 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 44.)
Aerobic óra
11.55 Maxi Max
(rajzfilmsorozat)
12.30 Star Trek
(amerikai sorozat - 36.)
A végítélet fegyvere
13.25 Az Angyal
(angol sorozat - 31.)
Az ügynök
14.20 Melrose Place
(amerikai sorozat, ismétlés)
15.15 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ismétlés)
16.15 NBA - rájátszás
18.15 Profitvadász
18.45 Hír3
19.15 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 66.)
Bundyék nappalija
19.45 Szívrabló
(amerikai film, 1984)
21.35 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 17.)
A három kívánság
22.05 Casino Royale
(angol vígjáték, 1967)

MSat



0.20 Music Box
12.00 Bulivonal extra
12.30 Rocktükör
Zenés riportműsor hazai sztárok részvételével
13.00 Beszélő állatok
(amerikai film, ismétlés)
14.00 Olyan, mint mi
(amerikai film, ismétlés)
15.00 Szelep
(sportműsor)
16.00 Újonc a csapatban
(amerikai film, ismétlés)
16.50 Zertigo gyémánt
(amerikai film, ismétlés)
18.00 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat - 14.)
18.30 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism.)
19.30 The Octagon
(amerikai karatefilm)
21.30 A halál keletről érkezik
(amerikai film, ismétlés)
23.20 Music Box
Interaktív kívánságműsor

Szív TV


1.00 Zenei összeállítás
9.00 Meditációs jóga
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Torna
13.30 Zenei összeállítás
15.00 Én pici pónim
(sorozat, ism. - 17-18.)
15.30 Popeye
(sorozat, ismétlés - 9.)
16.00 Príma torna
16.30 Hónap szépe (ism.)
17.00 A vadonban
(sorozat - 5.)
Szárnyaló szarvasok
18.00 Ufó 2. (film)
19.00 Autósok világa
19.30 Delfy
(sorozat - 10.)
20.00 Celeste
(sorozat, ismétlés)
21.00 Felony
(amerikai krimi)
22.40 Hívd Andreát!
23.40 Gyilkosok nyomában
(amerikai krimi, ism.)

ATV


19.05 Klippercek
20.00 Lan-guszta
(gasztronómiai magazin)
20.30 Kórkép-körkép
22.00 Autók-motorok '98
22.30 És mégis igazak a táltosmesék

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. május 29., péntek

Tv műsor - 1998. május 29. - Péntek

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 193/120.)
10.05 Új szeszélyes évszakok (ismétlés)
11.10 Savannah
(amerikai sorozat)
Vészjelzés
12.00 Déli harangszó
Híróra: Híradó; Időjárás; Gazdaság; Akt; Gazdatévé
13.00 Az „örökzöld örökzöldek”
A Dolly Roll együttes felvételeiből
14.00 A haszonlesők
(angol sorozat, ism. - 6/3.)
14.30 Ficánkoló (ismétlés)
14.40 A mi Charlie-nk
(német sorozat - 31/13.)
Buta libák
15.30 A Terra misszió
(német sorozat - 21/9.)
Harminc méter, irány a világegyetem!
16.05 Kisokos
16.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat)
Zűrzavar
17.00 Évgyűrűk
17.30 Téka
17.40 Körzeti híradók
18.00 Ablak
19.00 Família Kft.
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Savannah
(amerikai sorozat, ism.)
Vészjelzés
20.45 Csodafoci
Hollandia
21.00 Desszert
Kepes András műsora
Vendég: Makovecz Imre, Karátsony Gábor, Horgas Eszter
22.00 Exkluzív
(társasági és művészeti magazin)
22.20 Hírek
22.25 Aktuális
22.50 Kenó
22.55 Mégis, kinek az élete?
(amerikai film, 1981)
0.50 A sziget
Tankcsapda
1.15 Hírek

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 VilágKép (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Tanoda
10.00 Szomszédok (ism.)
10.35 Kincsestár
13.00 Híróra
14.00 TIR
(olasz-magyar sorozat, ismétlés - 12/10.)
Von Reber báró
15.00 Liszt Ferenc
(magyar-német-olasz-francia-angol sorozat, ism. - 16/14.)
A jövő határtalan távlatában
15.30 Repeta - a héten utoljára
17.50 Delta 2000 (ismétlés)
18.20 Mixi-Tipp
18.30 Alpok-Duna-Adria
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Magyar Ház
20.30 Magyarország 2000
Zsolnay a millenniumi években
21.00 Gomolygó felhők
(finn film, 1993)
22.35 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism.)
9.55 Rajzfilm Klub
- Dragon Ball
- Candy, Candy
- Manóvári manók
(rajzfilmsorozatok, ism.)
11.30 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
12.00 Kung-fu
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat)
14.25 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 64.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 74.)
17.30 100-ból egy
(játék)
17.55 Meri vagy nem meri?
18.00 Kung-fu
(amerikai sorozat - 15.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közszolgálati magazin)
20.00 Apácashow 2.
(amerikai vígjáték, 1993)
21.55 Életveszélyben
Hétköznapi hősök
22.55 Hírek - Időjárás
23.00 RTL Night Klub
- Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
- Mesék a kriptából
(amerikai horrorsorozat)
- Erotikus fantáziák
(francia erotikus sorozat)
0.40 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Nem csak egy mozi
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.31 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
9.25 Organikus narancs
(ausztrál ifjúsági sorozat)
9.50 Szerencsekerék (ism.)
10.15 Kakuk
A nők nem tudnak autót vezetni
10.45 Satöbbi
11.15 Magnum
(amerikai sorozat - 60.)
Kicsi a bors de erős
12.00 Gyökereink
12.30 Közvetlen ajánlat
13.00 Lacikonyha
13.30 Stádium
13.45 Kakuk (ismétlés)
14.15 Satöbbi (ismétlés)
14.45 Dávid, a törpe
15.15 80 nap alatt a Föld körül Willy Fogg-gal
(spanyol animációs sorozat)
15.50 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai sorozat - 72/45.)
16.15 A következő áldozat
(brazil sorozat - 45.)
17.10 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 164.)
Benne: kb. 17.25 Soproni Ászok show-rozat
17.40 Baywatch
(amerikai sorozat)
A vihar
18.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 168.)
19.00 Tények
19.30 Szerencsekerék
19.55 Kabaré-kabaréi
A Mikroszkóp Színház válogatása
20.45 Dáridó
Lagzi Lajcsi vendégei: Sólymos Tóni, Szandi, Deme István
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Halálos vágy
0.45 Sportszenzációk
1.15 Stádium
1.30 Hajnaltól napestig
1.55 Tények
2.20 Közvetlen ajánlat

Duna TV


5.30 Virradóra
9.10 Váltó (ismétlés)
9.45 Al Manach (ismétlés)
10.35 Daliás idők
(magyar vígjáték, 1984)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.35 Talpalatnyi zöld (ism.)
13.15 „Megidézett történelem”
Az Anjouk és Zsigmond kora
13.20 Magyar hadvezérek
13.30 Beszélgetés
13.40 Magyar évszázadok
13.55 Stúdióbeszélgetés
14.05 Magyar hadvezérek
14.15 Stúdióbeszélgetés
14.25 Kolozsvári testvérek
14.40 Stúdióbeszélgetés
15.00 Hubertusz
15.15 Virtus
15.40 Pop-sa-rock
16.10 Miénk a tér
17.40 Kíváncsi Fáncsi
18.00 Híradó
18.20 Közép-európai magazin
18.55 Esti kérdés
19.10 Összkép
19.45 Philip Marlowe
(angol sorozat - 3.)
20.35 Anna és Bella
20.45 Mese
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Gyilkos törvény
(kanadai film, 1988)
23.30 Híradó
23.50 Vers
23.55 Zsarutörténet
(francia-olasz film, 1975)

HBO


7.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
8.05 Fehér Agyar 2.
(amerikai kalandfilm)
10.00 Wembley Szuperkoncert
12.00 Porunk hőse
(amerikai vígjáték)
13.50 A túlélők
(amerikai vígjáték)
15.30 Arc
(amerikai film)
17.20 Halálvonat
(amerikai akciófilm)
19.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
20.00 Puszta formalitás
(francia thriller)
22.00 Groteszk
(amerikai thriller)
23.35 Shaolin kígyó és daru művészete
1.05 A dzsungel szörnye
(amerikai horror)
2.45 Showgirls
(amerikai film)
4.55 Csak egy tánc volt
(amerikai film)

TV3


15.25 Nem mondhatsz nemet
(amerikai film, ismétlés)
17.15 Utazás Gasztronómiában
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat - 15.)
Éljünk a mának
18.45 Hír3
19.15 Melrose Place
(amerikai sorozat - 30.)
20.15 A balfácán
(amerikai sorozat - 17.)
Kész bolondokháza
20.40 Filmpárbaj
20.50 Vörös pók
22.30 Filmpárbaj
22.35 Szubjektív választási híradó ’98
22.40 Hír3 (ismétlés)
23.10 Jövőnéző (ismétlés)
23.40 Hegylakó ism.)
0.35 Cinema (ismétlés)
1.05 72 óra (ismétlés)
1.35 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
2.00 NBA - rájátszás

MSat


24.00 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.15 Rocktükör (ismétlés)
13.45 A hekus
(német sorozat, ism.)
14.45 Játszd újra...
15.30 Music Box Top Ten
16.00 Meg nem értett szörnyek
(amerikai film)
17.00 Gyönyörű vasárnap
(amerikai film)
18.00 Benny Hill
(sorozat - 62.)
18.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
19.00 A hekus
(sorozat - 16.)
20.00 Poirot
(angol sorozat - 21.)
Virágzik-e már a kerted?
21.00 Keleti fény
(amerikai film)
22.35 Alak-Art (ism.)
23.05 Tisztogatók
(amerikai film, ismétlés)

Szív TV


1.10 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
9.00 Lazíts Cindy Crawforddal!
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Testszépítés Bíró Icával
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Torna
16.30 Gabriella-show
17.00 Élet és design
(társalgási magazin, ism.)
17.30 Vahur
18.00 A félelmetes Honchook
(film, ism.)
19.00 Zenei hírzárlat
19.30 Popeye
(sorozat - 10.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 54.)
21.00 Gyilkosok nyomában
(amerikai krimi)
22.50 Riválisok
(amerikai film, ismétlés)

ATV


19.05 Klippercek
19.15 Ingatlanpanoráma
20.00 Fotográfia
(magyar film)
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 Klippercek
22.15 Te rongyos élet
(magyar film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. május 28., csütörtök

Tv műsor - 1998. május 28. - Csütörtök

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 193/119.)
10.05 Helló, Magyarország! (ism.)
10.50 Alfa szolgálat (ism.)
11.10 Frankenberg-kastély
(német sorozat, ism.)
Kétségek közt
12.00 Déli harangszó
Híróra: Híradó; Időjárás; Gazdaság; Akt; Gazdatévé
14.00 Rondó
(nemzetiségi magazin)
14.50 Unser Bildschirm
(német nyelvű nemzetiségi magazin)
15.15 ...ez is Magyarország!
Romos malmok a kiskunságon (ism.)
15.30 Csillaghullás
(cseh sorozat - 7/3.)
Csapdában
16.00 Jó éjszakát Rachel!
(holland dokumentumfilm)
16.15 Zenélő gyermekkezek
16.20 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/138.)
17.00 Segítőtárs
17.15 Operettről operettre
Operett seregszemle a Budapesti Tavaszi Fesztiválon - 2.
17.40 Euro-percek
17.45 Körzeti híradók
18.00 Sorok és sorsok
Magyar Ferenc-portré
18.20 A kockásfülű nyúl
(sorozat, ismétlés)
Kistöfi a tóparton
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/123.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Kisváros
Erős sodrás
20.35 Csodafoci
Olaszország
21.00 Stúdió ’98
21.40 Hírek
21.45 Aktuális
22.10 Kenó
22.15 VilágKép
Nemzetközi kitekintő
22.45 MM
22.50 Túl minden reményen
(olasz film - 2/2.)
0.25 Szenes Andreával...
Sándor László, az MSZOSZ elnöke
1.10 Hírek

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Szabad verseny (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Tanoda
10.00 Szomszédok (ism.)
10.35 Kincsestár
13.00 Híróra
14.00 TIR
(olasz-magyar sorozat, ismétlés - 12/9.)
Vészhelyzet
15.00 Liszt Ferenc
(magyar-német-olasz-francia-angol sorozat , ism. -16/13.)
Álmok - és ahogy megvalósulnak
15.30 Repeta - Magyar
17.50 Kormányváró
18.15 Aktuális, kultúra, tudomány
18.30 Magyarország ma
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 A mi XX. századunk
(angol sorozat)
1954 - Tovább élünk
20.50 Jelképtár
A kapu (ismétlés)
21.00 Katonák
A győri Padlásszínház előadásának felvétele
22.15 Mélyvíz

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism)
9.55 Rajzfilm Klub
- Dragon Ball
- Candy, Candy
- Manóvári manók
(rajzfilmsorozatok, ism.)
11.30 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
12.00 Kung-fu
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 60-61.)
14.25 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
(rajzfilmsorozatok)
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 63.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 73.)
17.30 100-ból egy
(játék)
17.55 Meri vagy nem meri?
18.00 Kung-fu
(amerikai sorozat - 14.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 Bugs - A cég hullámhosszán
(amerikai sorozat - 10.)
20.55 A rosszul szeretett lány
(francia film, 1994)
22.30 Hírek - Időjárás
22.45 Megdöbbentő világ
Riporterek klubja
23.45 MMM (ismétlés)
0.45 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.00 Nótaszó
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.31 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
9.25 Organikus narancs
(ausztrál ifjúsági sorozat)
9.50 Szerencsekerék (ism.)
10.15 Kakuk
Társkeresés
10.45 Satöbbi
11.15 Magnum
(amerikai sorozat - 59.)
Ördög és pokol
12.00 Segíts magadon!
12.30 Közvetlen ajánlat
13.00 Színkép
13.30 Stádium
13.45 Kakuk (ismétlés)
14.15 Satöbbi (ismétlés)
14.45 Dávid, a törpe
(spanyol rajzfilmsorozat)
15.15 80 nap alatt a Föld körül Willy Fogg-gal
(spanyol animációs sorozat)
15.50 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai sorozat - 72/44.)
16.15 A következő áldozat
(brazil sorozat - 44.)
17.10 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 163.)
17.40 Baywatch
(amerikai sorozat)
A kirándulóhajó
18.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 167.)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Szerencsekerék
19.55 Forró nyomon
20.45 Rex felügyelő
(német-osztrák sorozat)
Veszélyes hajsza
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Remington Steele
(amerikai sorozat)
23.55 Magyarország, holnap
A választástól a kormányalakításig
0.25 Stádium
0.40 Hajnaltól napestig
1.05 Tények (ism.)
1.30 Közvetlen ajánlat

Duna TV

5.30 Virradóra
9.05 Esti kérdés (ism.)
9.20 Felelet az életnek (ism.)
10.00 Régiók (ism.)
10.40 Trópusi hőség
(kanadai sorozat, ism.)
11.30 Rupert maci kalandjai
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Néptáncok
12.30 A technika kora
(francia sorozat - 4.)
12.45 Indiák
(kisfilm - 3.)
13.10 Volt egyszer egy egyetem
(dokumentumfilm - 4/1.)
14.05 A Puskin Múzeum
(finn-orosz kisfilm - 4.)
14.35 Szülőföldem, Iszkáz
(dokumentumfilm)
15.30 Billy, a macskakölyök
(rajzfilmsorozat)
15.55 Katedra nélkül
17.00 Figyelj!
17.40 Mesefilmek
17.55 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Váltó
18.55 Esti kérdés
19.10 Londoni randevú
(angol film, 1979)
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Fehér éjszakák
Al Manach
(magazin)
Márk evangéliuma
Az ajtók záródnak...
„A cigányokat nem lehet kisorsolni...”
22.55 Száműzetések
23.50 Híradó
0.10 Vers

HBO

7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
8.05 Egy becsületbeli ügy
(amerikai film)
10.20 Barcelona
(amerikai vígjáték)
12.00 Mennyi? 30!
12.35 Örömapa 2.
(amerikai vígjáték)
14.20 A szív hídjai
(amerikai film)
16.30 Szép szőke herceg
18.05 Mozimánia: Kaszkadőrparádé 4.
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
20.00 Nyakig a pácban
21.40 Sztárközelben: Julia Roberts
22.05 Melrose Place
22.50 Sárkány viadala
0.05 Laza kapcsolatok
(amerikai szexfilm)
1.30 Ha szellem kísért...
(amerikai thriller)
3.00 Egyenesen át
4.55 Úgy szeretem így
(amerikai film)

TV3

15.25 Aladdin
(olasz film, 1986)
17.15 72 óra
17.45 Trükkös halál
(amerikai sorozat - 14.)
Medeia rajongója
18.45 Hír3
19.15 Fejvadász
(amerikai sorozat - 8.)
20.15 MASH
(amerikai sorozat - 34.)
Az orvlövész
20.45 Nem mondhatsz nemet
(amerikai film, 1984)
22.30 Szubjektív választási híradó '98
22.35 Hír3 (ismétlés)
23.05 Trükkös halál (ism.)
24.00 72 óra (ismétlés)

MSat

24.00 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.45 A hekus
(német sorozat, ism.)
14.45 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor új ötletekkel, naponta más és más talánnyal
15.30 Music Box Top Ten
16.00 Bulivonal (ismétlés)
16.30 News-da
17.00 Szelep
(sportműsor)
18.00 Benny Hill
(sorozat - 61.)
18.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
19.00 A hekus
(német sorozat - 15.)
20.00 Drakula
(sorozat - 17.)
20.30 A halál keletről érkezik
(amerikai film)
22.20 Alak-Art (ism.)
22.50 Lidérces hétvége
(amerikai film, ismétlés)

Szív TV


1.15 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
9.00 Príma torna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Torna
(csontritkulás ellen)
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Terhestorna
16.30 Autósport
17.00 Ufó - 1. (ismétlés)
18.00 Sportmagazin (ism.)
19.00 107
(rendőrségi magazin)
19.30 Én pici pónim
(sorozat - 19-20.)
20.00 Földgömb
20.30 Sztárbár (ismétlés)
21.00 Riválisok
(amerikai film)
22.55 Éjféli átkelés
(amerikai film, ismétlés)

ATV

19.20 Tourmix
(utazási magazin)
19.50 Klippercek
20.00 ATV-stúdió
21.30 Klippercek
22.00 Tér-Hatás
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. május 27., szerda

Tv műsor - 1998. május 27. - Szerda

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 193/118.)
10.05 Műterem
Jean-Claude Carriere
(angol portréfilm, ism.)
11.00 Derrick
(német sorozat)
Ember az esőben
12.00 Déli harangszó
Híróra: Híradó; Időjárás; Gazdaság; Akt; Gazdatévé
14.00 Slovenski utrinki
(szlovén nyelvű nemzetiségi magazin)
14.25 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
15.25 Csillaghullás
(cseh sorozat - 7/2.)
Az idegenek
16.00 Cimbora
József Attila (ismétlés)
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/137.)
17.00 Alfa szolgálat
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
18.00 Kommentár
Bibliai történetek
A bűn és a bűnbeesés
18.20 A jóságos fogtündér egerek
(sorozat, ism.)
Tollak, tollak
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/122.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 I, mint Ikarusz
(francia film, 1979)
22.10 Hírek
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Szabad verseny
(gazdasági magazin)
23.15 Túl minden reményen
(olasz film - 2/1.)
1.00 Hírek

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Publikum (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Tanoda
10.00 Szomszédok (ism.)
10.35 Kincsestár
13.00 Híróra
14.00 TIR
(olasz-magyar sorozat, ism. - 12/8.)
Gogol tér 3.
15.00 Liszt Ferenc
(magyar-német-olasz-francia-angol sorozat, ism. - 16/12.)
Isten muzsikusa
15.30 Repeta - Természet
17.45 Éretlenek
(sorozat, ism. - 13/11.)
Egy kis késedelem
18.15 Aktuális, kultúra, tudomány
18.30 Magyarország ma
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Terra X
(német sorozat)
20.45 Mesterművek
(angol sorozat)
21.00 Halálos biztonsággal
(amerikai film, 1989)
22.40 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism.)
9.55 Rajzfilm Klub
(rajzfilmsorozatok, ism.)
11.30 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
12.00 Kung-fu
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 59-60.)
14.25 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
- Dragon Ball
- Candy, Candy
- Manóvári manók
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 62.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 72.)
17.30 100-ból egy
(játék)
17.55 Meri vagy nem meri?
18.00 Kung-fu
(amerikai sorozat - 13.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 Cobra 11
(német sorozat - 5.)
20.55 Brooklyn South
(amerikai sorozat - 5.)
21.50 Hírek - Időjárás
22.05 Kész átverés (ism.)
22.35 Barracuda
(német akciófilm, ism.)
0.15 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Hűséges az Isten
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.31 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
9.25 Organikus narancs
(ausztrál ifjúsági sorozat)
9.50 Szerencsekerék (ism.)
10.15 Kakuk
Imádom a horoszkópot
10.45 Satöbbi
11.15 Magnum
(amerikai sorozat - 58.)
A pilóta kicsit lökött
12.00 Nótaszó
12.30 Közvetlen ajánlat
13.00 Titokzatos természet
13.30 Stádium
13.45 Kakuk (ismétlés)
14.15 Satöbbi (ismétlés)
14.45 Dávid, a törpe
(spanyol rajzfilmsorozat)
15.15 80 nap alatt a Föld körül Willy Fogg-gal
(spanyol animációs sorozat)
15.50 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai sorozat - 72/43.)
16.15 A következő áldozat
(brazil sorozat - 43.)
17.10 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 162.)
17.40 Baywatch
(amerikai sorozat)
Életmentő tanfolyam
18.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 166.)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Szerencsekerék
19.55 Ki ne mondd!
(szórakoztató vetélkedő)
20.45 A hegyi doktor
(német sorozat)
21.30 Családi kötelékek
(amerikai sorozat - 1.)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Zsarublues
(amerikai sorozat)
24.00 Stádium
0.15 Hajnaltól napestig
0.40 Tények
(rövid ismétlés)
1.05 Közvetlen ajánlat

Duna TV


5.30 Virradóra
9.05 Gazdakör (ismétlés)
9.45 Héthatár (ismétlés)
10.25 Köszönöm, hogy elgázolt
(magyar film, ism., 1935)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.35 1100 év Európa közepén
(sorozat - 12.)
12.50 Tanuljunk egymásról, egymástól!
(dokumentumfilm, ism.)
13.10 Valaki járt itt - Emlékek és emlékképek
Lírai dokumentumfilm Zsindelyné Tüdős Kláráról
14.20 Testvérek és lázadók
(amerikai film, 1995)
16.00 Katedra nélkül
17.00 Felelet az életnek
17.40 Mese
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Régiók
18.55 Esti kérdés
19.10 Mindenki ártatlan?
(magyar film, 1961)
20.15 Gyermekkorom tündérkertje
(portréfilm)
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Kisvárosi felügyelő
(olasz film, 1969)
23.25 Híradó
23.40 Vers

HBO


7.00 Alf
(amerikai sorozat)
7.30 Egyről a kettőre
8.05 National Geographic
9.00 A családban marad
(amerikai film)
10.40 Első állomás, Las Vegas
(amerikai vígjáték)
12.15 Ügynök kölyök
(amerikai vígjáték)
13.35 Karácsonyi csodák
14.30 T-Rex, dinozsaru
(amerikai vígjáték)
16.00 Siringo, az indián seriff
(amerikai western)
17.30 Vakáció New Yorkban
19.00 Alf
(amerikai sorozat)
19.30 Egyről a kettőre
20.00 Kitörés
21.50 Dr. Moreau szigete
23.30 Kis tüzek
(amerikai film)
1.10 Egyedülálló nő megosztaná
(amerikai film)
3.00 9 és 1/2 hét
(amerikai film)
5.00 A szabadság ösvényein

TV3


15.30 A nemesi ház
(amerikai sorozat, ismétlés)
17.15 Cinema (ismétlés)
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat - 14.)
A gonosz akarata
18.45 Hír3
19.15 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 31.)
Karácsonyi fegyverszünet
20.15 A dumagép
(amerikai sorozat - 17.)
A nagy visszatérés
20.40 Filmpárbaj
20.50 Rendőrakadémia 5.
(amerikai film, 1990)
22.30 Filmpárbaj
22.35 Szubjektív választási híradó ’98
22.40 Hír3 (ismétlés)
23.10 Hegylakó (ismétlés)
0.05 Cinema (ismétlés)

MSat


0.20 Music Box
Interaktív kívánságműsor
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
Interaktív kívánságműsor
13.45 A hekus
(német sorozat, ismétlés)
14.45 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor új ötletekkel, naponta más és más talánnyal
15.30 Music Box Top Ten
Kívánságműsor a legfrissebb szavazatok alapján
16.00 Én és a papa új felesége
(amerikai film)
17.00 Szörnyű titok
(amerikai film)
18.00 Benny Hill
(sorozat - 60.)
18.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
19.00 A hekus
(német sorozat - 14.)
20.00 Tisztogatók
(amerikai film)
21.45 Alak-Art (ism.)
22.15 A galamb röpte
(amerikai krimi, ismétlés)

Szív TV


0.50 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
9.00 Testszépítés Bíró Icával
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Meditációs jóga
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Lazíts Cindy Crawforddal!
16.30 Van rá megoldás? (ism.)
17.00 Im-Pulzus (ismétlés)
17.30 Barkács (ismétlés)
18.00 City magazin
(kulturális híradó, ism.)
18.30 Konyhashow (ismétlés)
19.00 Kapásjelző
(horgászmagazin, ism.)
19.30 Delfy
(sorozat - 9.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 53.)
21.00 Éjféli átkelés
(amerikai film)
23.00 A tévedés áldozata

ATV


19.05 Klippercek
20.00 Beszéljünk „Róna” egy picit (ismétlés)
21.00 Táltos iskola 2.
22.00 Ingatlankavalkád
22.10 Klippercek
23.00 Csillagszem

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek