1998. március 15., vasárnap

Tv műsor - 1998. március 15. - Vasárnap

MTV 1


6.30 Gazdaképző
7.00 Ficánkoló
7.10 Trombi és a Tűzmanó
(magyar rajzfilmsorozat, ismétlés)
Tüzes viadal
7.15 Mesék Mátyás királyról
(magyar rajzfilmsorozat, ism.)
Furcsa látogatók
7.25 Motoszka
7.50 Jövő 7
(ajánlóműsor)
8.05 Zenegér
8.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.30 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
- Maci Laci
Maci és a rakéták
- Tom és Jerry
A kölyökkutya
- Frédi és Béni
A kis Benő
- Dexter laboratóriuma
(amerikai sorozatok)
9.30 Ünnepélyes zászlófelvonás
Közvetítés a Kossuth Lajos térről
10.00 Tévémagiszter
10.55 Történelmi megemlékezés
Közvetítés az ünnepi eseményekről a Múzeumkertből
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek - 21-es show
12.30 Nepál
Kik azok a magarok? (ismétlés)
12.55 Megemlékezés a Petőfi-szobornál
Közvetítés a Március 15. térről
14.00 2x2 néha 5
(magyar film, 1954)
15.40 Örömhír
Ökumenikus műsor
16.00 Körtánc - körkép
Méhkeréki román életképek
16.10 Walt Disney bemutatja
- Micimackó
(amerikai rajzfilmsorozat)
- Pluto, a sztár
(amerikai rajzfilm, ism.)
- A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
17.10 Minden, ami zene
17.15 Helló, Magyarország!
(turisztikai magazin)
18.05 Önök kérték!
(kívánságműsor)
19.00 A Hét
Híradó. Időjárás
20.00 Díszelőadás a Magyar Állami Operaházban
Ünnepi beszéd
Erkel: Bánk bán

MTV 2


7.20 Műsorismertetés
7.30 Határtól határig az ünnep reggelén
8.30 Kincsestár
9.30 Ünnepélyes zászlófelvonás
Közvetítés a Kossuth térről
10.55 Történelmi megemlékezés
Közvetítés az ünnepi eseményekről a Múzeumkertből
12.00 Márciusi ifjak, 1848
12.55 Jókai Mór: A nagyenyedi két fűzfa
(tévéfilm, ism.)
14.15 Repeta - mindenkinek
16.50 Fejezetek a nemzeti szabadságünnep hányatott történetéből (ismétlés)
17.25 A szabadság fővárosa - 1848.
A magyarországi nem magyarok március 15-éről (ismétlés)
18.00 Kossuth- és Széchenyi-díjak átadása
19.00 1848
Színházi előadás a forradalom 150. évfordulójára
20.30 Illyés Gyula: Az ünnepelt
(tévéjáték, ism.)
22.00 „Fordul a világ...”
Koncz Zsuzsa műsora
(magyar-NSZK koprodukció, ism.)
22.50 Időjárás
22.55 Mélyvíz

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
- Varázslatos álmok
- Spirou és Fantasio
- Icipici pók
- Tekergér
- Zatour, a csodacsacsi
- Rumli, a bajkeverő
- Kenguk
- Kimba
(rajzfilmsorozatok)
Az elveszett világ
(amerikai sorozat - 10.)
11.05 Lassie
(amerikai sorozat - 40.)
11.30 Szívvel, lélekkel
(talkshow másképpen)
12.00 Sajtóklub
13.00 Híradó
13.10 Dóra mozija
13.35 Az ellopott szerda
(magyar film, 1933)
14.50 Házibuli
(francia film, 1980)
17.00 David Attenborough: Szeszélyes természet
(dokumentumfilm - 2.)
18.00 Fókusz plusz
18.30 Kedvenc magazin
19.00 Híradó
19.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 18.)
20.15 Fekete gyémántok
(magyar film - 1-2., 1976)
22.55 A gonosz érintése
(amerikai film, 1996)
0.30 Dóra mozija (ism.)

TV2


6.45 Teo
(spanyol rajzfilmsorozat)
- Tip és Tap
(belga rajzfilmsorozat)
7.00 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.30 Sulisok(k)
Szokatlanul - a suliról
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
9.00 Megdumáljuk?
9.55 Follow me - Nyelvlecke
10.20 A-Z
(tudományos magazin)
10.50 150 március
11.15 Gyökereink
Kisebbségekről mindenkinek
11.45 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
12.15 Nótaszó
12.45 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat, ism. - 107-111.)
14.45 Kifutó (ismétlés)
Zenés szórakoztató műsor Csonka Andrással
16.15 Szuper csapat
(amerikai sorozat - 24.)
17.05 Az Űrközpont
(amerikai sorozat - 10.)
18.00 Tények. Időjárás
18.10 Napló
A TV2 heti magazinja
19.00 Szerencsekerék
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
19.55 Közkívánatra!
- Love Story
(amerikai film)
- Életben maradni
(amerikai musical, 1983)
- Jöttem, láttam, beköltöztem...
(amerikai vígjáték)
21.50 Mozivarázs
Lesz ez még így se!
22.00 Nemcsak egy mozi
22.30 Segesvár
(film, 1974)
23.40 Napló (ismétlés)
0.30 Himnusz

Duna TV


6.30 Híradó - Lapozó - Műsorismertetés
6.50 Ezernyolcszáznegyvennyolcba...
7.10 Huszártalálkozó '95
7.40 Történelmi lapozó
7.50 Emlékképek - Régi híradók
8.10 Verbunkok a Kárpát-medencében
8.30 A Hadtörténeti Múzeum kiállítása
9.00 Kapcsoljuk Csíkszeredát
Röviden a nap csíkszerdai rendezvényeiről
9.15 Kapcsoljuk a Kossuth Lajos teret
Az állami zászló felvonása
10.00 Nemzetközi Internet-vetélkedő ’48-ról
11.00 Ünnepi közvetítés Csíkszeredából
13.25 Históriás ének 1848-49
14.10 Műsorismertetés
14.15 János Vitéz
(magyar rajzfilm)
15.30 Nyolc tankönyv - nyolc ország 1848-ról
17.00 Híradó
17.20 A kőszívű ember fiai 1-2.
(magyar film, 1965)
20.05 Telehíd
(vetélkedő)
22.10 Az ünnepnap krónikája
23.20 Élve vagy halva
(magyar film, 1979)
0.40 Himnusz

HBO


7.00 Sztárközelben: Martin Sheen
7.25 Gombháború
9.00 Vízi dili
(amerikai vígjáték)
10.30 National Geographic
11.25 Tiszta Hollywood 7.
12.00 Ezüstkerék
(amerikai film)
13.45 A gyereknepper
(amerikai film)
15.15 Sztárközelben: Leslie Nielsen
15.40 Notre Dame-i toronyőr
(amerikai rajzfilm)
16.35 Hidegre teszlek
(amerikai komédia)
18.05 Bundesliga-összefoglaló
19.10 Melrose Place
20.00 A holló
21.40 Hat nap, hat éjszaka eszeveszetten
23.15 Festett szív
0.45 Bundesliga-összefoglaló
1.50 Pannon töredék
(magyar film)
3.15 Halott pénz
5.10 Fércember

TV3


9.30 Profitvadász (ism.)
9.55 Zöld pont (ismétlés)
10.25 National Geographic
11.20 Tiny Toons
(amerikai sorozat)
11.45 Az ezüst kiscsikó
(amerikai sorozat)
12.10 Denver, az utolsó dinoszaurusz
(amerikai sorozat)
12.35 Alf (sorozat)
13.05 Sherlock Holmes
(angol sorozat - 19.)
14.05 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 19.)
A harcos hagyatéka
15.00 Kíméletlenül
(angol film, 1968)
17.15 Jövőnéző
17.45 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 23.)
A hal neve: grunion
18.45 Hír3
19.15 Szirmok, virágok, koszorúk
(magyar film, 1984)
21.05 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 6.)
21.35 A kórház
(angol vígjáték, 1971)
23.35 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ismétlés)
0.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat, ismétlés)

MSat


1.05 Music Box
11.00 Mosómacik
12.00 Címlapsztori
(politikai vitaműsor)
13.00 Ytene - Anglia ősi erdeje (ismétlés)
14.00 Hold lánya, nap fia 2.
(norvég film, ismétlés)
15.05 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 3.)
16.00 Szoknyás zsaru
(francia film, ismétlés)
18.00 Dilizsaruk
(angol sorozat - 9.)
18.30 MSAT Klub
19.00 Gabriella-show (ismétlés)
19.30 A chinatowni kapcsolat
(amerikai film, 1991)
21.15 Címlapsztori (ismétlés)
22.15 A bérgyilkos
(amerikai akciófilm, ism.)

Szív TV

5.10 Információk
6.00 Pepsi-showcity
6.30 Meditáció és jóga
7.00 Információk
7.30 Klip hátán klip
8.00 G. I. Joe
8.30 A természet világa
A mennydörgés-sárkány királysága (ism.)
9.30 G. I. Joe
10.00 Különjárat
10.30 G. I. Joe
11.00 A természet világa
(sorozat, ismétlés)
Írország az idők homályán keresztül
12.00 Utazási magazin
12.30 Egészségmagazin
13.00 Celeste
(argentin sorozat, ism.)
14.00 Nyugat-Európa kolostorai
(sorozat, ismétlés)
15.00 A természet világa
(sorozat - 14.)
Kié a pálya?
16.30 A természet világa
(sorozat - 15.)
Echo és családja
18.00 Autósok világa
18.30 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(kisfilm - 23.)
19.00 Kamilla
Nők magazinja
19.30 G. I. Joe
(sorozat, ismétlés)
20.00 Nyugat-Európa kolostorai
(sorozat - 7.)
20.30 Szilágyi cseveg az ING Bank vendégeivel
21.30 Fehér sötétség
(amerikai horrorfilm)
23.15 Egy páholyban Benkő Dániellel
23.30 Konyhashow
24.00 Napraforgó

ATV

18.00 ATV-stúdió
19.15 Klippercek
20.00 Őrült hold
21.30 Klippercek
22.30 Veled akarok járni

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. március 8., vasárnap

Tv műsor - 1998. március 8 - Vasárnap

MTV1


6.30 Gazdaképző
Kertészet
7.00 Ficánkoló
Ovistorna
Halacskás
7.05 Kíváncsi Fáncsi kalandjai
Magyar rajzfilmsorozat
Elefántkaland (ismétlés)
7.15 Trombi és a Tűzmanó
Magyar rajzfilmsorozat
Csak egy csikk (ismétlés)
7.25 Kukucs
7.45 Jövő 7
Ajánlóműsor gyermek- és ifjúsági műsorokról
Nézz meg, hogy jobban láss... a jövő héten is!
8.05 Zenegér
Játékos élő műsor egy kis számítógéppel, rajzzal, zenével, Internettel és Huzella Péterrel
8.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.30-9.25 CARTOON NETWORK: Rajzfilmsztárok parádéja
- Maci Laci
Vaskezű Jones (ismétlés)
- Tom és Jerry
Tom tanár úr (ismétlés)
- Frédi és Béni
Frédi a deli háztartásbeli (ismétlés)
- Dexter laboratóriuma
Amerikai rajzfilmsorozatok
9.30 Családi napló
Azoknak, akik szeretnek együtt lenni
10.00 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
11.00 Púder
Baló Júlia műsora
11.30 Aki nem tudott búcsúzni
Erőss Béla nótáiból (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás-jelentés
12.05 Szerencsepercek - 21-es show
12.30 PoliTour
Az MTV világjáró mozaikja
13.00 Reklám
13.05 TELESPORT
Forma 1
Ausztrál Nagydíj
Közvetítés Melbourne-ből, felvételről
14.55 Reklám
15.00 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
15.30 Örömhír
A Református Egyház műsora
15.50 Vers mindenkinek
Francesco Petrarca: Ha kél a hajnal, megremegnek arra...
15.55 Reklám
16.00 Walt Disney bemutatja
- Micimackó
Amerikai rajzfilmsorozat (ismétlés)
- Pluto születésnapja
Amerikai rajzfilm (ismétlés)
- A kis gézengúz
Amerikai filmsorozat
Agytorna
17.00 Reklám
17.05 Minden, ami zene
Filmrendezők zenei filmetűdjei
17.10 ÖN dönt!
Horvát János műsora
18.10 Helló, világ!
A Televízió turisztikai magazinja
18.55 Reklám
19.00 A Hét
Híradó
Időjárás-jelentés
19.55 Reklám
20.00 Sandra hercegnő
Francia tévéfilmsorozat
XVI/6. rész: Remények és félelmek
20.55 Reklám
21.00: Dühödt szív
Francia tévéfilm
(Felnőtt nézőinknek!)
22.30 Reklám
22.35 Tonik
25 perc üdítő
23.00 Az ötvenes évek világa
Német dokumentumfilm-sorozat
XIII/7. rész: A gyarmatbirodalmak vége
23.25-0.30 Remekművek
Schumann műveiből
(Feliratozva a Teletext 333. oldalán!)

MTV2


7.20 Mûsorismertetés
7.30 Űrgammák
Sci-fi sorozat
120. rész: A vágyak űrhajója (ismétlés)
8.00 Magyar Alma materek
A ciszterek 900 éve
2. rész: A hivatás
8.30 Civil kurázsi
Bayer Ilona műsora
9.00 Tökjó
Szórakoztató délelőtt kamaszoknak és fiataloknak
Benne:
- Szimat Szörény szimatol
IX/9. rész: Bundazseb (ismétlés)
- Csepke
Magyar pixillációs film
18/1. rész: Csepke hapcizik (ismétlés)
- Akarsz-e bohóc lenni?
1. rész: Hogyan született a bohóc (ismétlés)
- Csepke
Magyar pixillációs film
18/2. rész: Csepke ajándékot kap (ismétlés)
- NOSZA
Sportsulik műsora (ismétlés)
- Juventus Pop-Rock Fesztivál '97
I. Elődöntő (ismétlés)
11.00 Telesport
Benne:
Birkózó Grand Prix verseny
Közvetítés Nyíregyházáról
13.00 A szerelem jogán
Brazil tévéfilmsorozat
160/88-91. rész (ism.)
15.00 Kötelező olvasmány
Illyés Gyula: Fáklyaláng
Tévéjáték (1963.) (ismétlés) FF
16.30 Arborétumok, gyűjteményes kertek
A Folly Arborétum
Rozsnyai Aladár filmje (ismétlés)
16.40 László Miklós: Fejjel lefelé
17.00 Hazanéző
Mád
18.00 Donátor
Medgyaszay István emlékhely
18.30 Emberkék…
Orsós Anti története (ismétlés)
19.00 Kolumbusz és a felfedezések kora
Amerikai dokumentumfilm-sorozat
VII/7. rész: Ki is volt Kolumbusz?
20.00 Koktél bár
21.30 Telesport
22.00 Amíg még élünk
Angol filmsorozat
XXXIII/9. rész: Ez csak szex
22.45 X-generáció
Kvadrofónia
(Quadrophenia)
Angol film (1979.)
(Feliratos!)
0.45 Időjárás és hójelentés

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
Varázslatos álmok; Spirou és Fantasio; Tekergér; Zatour, a csodacsacsi; Rumli, a bajkeverő; Kenguk; Kimba; Mecki
(rajzfilmsorozatok)
Az elveszett világ
(amerikai sorozat - 14.)
11.05 Lassie
(amerikai sorozat - 38.)
11.30 Szívvel, lélekkel
(talkshow másképp)
12.00 Sajtóklub
13.00 Híradó
13.10 Dóra mozija
13.35 Szerelmi láz
(magyar film, 1942)
14.50 A csendőr nyugdíjba megy
(francia film, 1970)
16.30 Dokumentumfilm
17.05 David Attenborough: Szeszélyes természet
(dokumentumfilm)
18.00 Fókusz plusz
Válogatás a hét riportjaiból
18.30 Kedvenc magazin
19.00 Híradó
19.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 17.)
20.15 A kis Buddha
(olasz-francia-angol film, 1994)
22.25 Nyári álmok: A Beach Boys története
(amerikai film, 1990)
24.00 Dóra mozija (ism.)
0.30 Sajtóklub (ismétlés)

TV2


6.45 Teo
(spanyol rajzfilmsorozat)
Tip és Tap
(belga rajzfilmsorozat)
7.00 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.30 Sulisok(k)
Sokatlanul - a suliról
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
9.00 Megdumáljuk?
9.55 Follow me
Nyelvlecke
10.20 A-Z
10.50 Segíts magadon!
(egészségügyi magazin)
11.15 Gyökereink
Kisebbségekről mindenkinek
11.45 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
12.15 Nótaszó
12.45 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat, ism. - 102-106.)
14.45 Kifutó
Zenés szórakoztató műsor Csonka Andrással (ism.)
16.15 Szuper csapat
(amerikai sorozat - 23.)
17.05 Az Űrközpont
(amerikai sorozat - 9.)
18.00 Tények - Időjárás
18.10 Napló
A TV2 heti magazinja
19.00 Szerencsekerék
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
19.55 Közkívánatra!
1. Tisztességtelen ajánlat
(amerikai film)
2. Egy asszony illata
(amerikai film)
3. Beethoven
(amerikai családi vígjáték)
21.50 Nemcsak egy mozi (ismétlés)
22.15 Apa csak 1 van
(bohózat két részben)
Közvetítés a Vidám Színpadról
0.25 Napló
A TV2 magazinja (ism.)

Duna TV


5.00 és óránként: Híradó és Képes krónika
6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 Reggeli muzsika
- Szegletkő
- Protestáns világ
8.00 Babar
8.25 Pop-sa-rock (ism.)
8.50 Magánterület (ism.)
9.25 Európa természeti csodái
Különleges tájak
(francia sorozat)
10.20 Zöldszem, Zöldfül
Természetvédelmi vetélkedő
10.50 Kincsesház
Művelődéstörténeti magazin
11.30 Amiről a kövek mesélnek
Körmend
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Pentaton
Népzenei körkép
12.35 Európai művészeti iskola
(holland sorozat - 4/4.)
13.20 Tokodi Ilona és Juan Pons Verdi-gálaestje a Zeneakadémián
13.50 Vers
Dsida Jenő: A rejtett igazi
13.55 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
16.35 Emlékképek - Régi híradók
16.55 Kedves
Nőkről nőknek a férfiakért is
17.35 Mese
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.05 Vonzások és választások
(francia film, 1982)
21.00 J. S. Bach: Csembalómuzsika
21.30 Mozgó Kép
22.00 Sportpercek
22.15 Első szerelem
(olasz-spanyol-német film)
0.05 Sportképek (ism.)

HBO


7.00 Koalakaland
(amerikai rajzfilm)
8.40 Oscar
(amerikai vígjáték)
10.30 National Geographic
11.25 Tiszta Hollywood 6.
12.05 Sztárközelben: Sylvester Stallone
12.35 Apa csak egy van
(amerikai vígjáték)
14.20 Kisasszonyok
(amerikai film)
16.20 Tegnap és ma
(amerikai film)
18.05 Bundesliga-összefoglaló
19.10 Melrose Place
(amerikai sorozat)
Házat házassággal
20.00 Még zöldebb a szomszéd nője
(amerikai vígjáték)
21.40 El Mariachi - A Zenész
(spanyol kalandfilm)
23.05 A remény rabjai
(amerikai film)
1.25 Bundesliga-összefoglaló
2.30 Az utolsó esély
(amerikai film)
4.25 Meztelen tangó
(amerikai film)
5.55 National Geographic

TV3

9.55 Profitvadász (ism.)
10.20 Cream 21 (ismétlés)
10.50 National Geographic
(természetfilm-sorozat)
11.45 Tiny Toons
(rajzfilmsorozat)
12.10 Az ezüst kiscsikó
(amerikai rajzfilmsorozat)
12.35 Denver, az utolsó dinoszaurusz
(amerikai rajzfilmsorozat)
13.00 Alf
(amerikai sorozat)
13.30 Sherlock Holmes
(angol sorozat - 18.)
Az ördög patája
14.30 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 18.)
Fürkésző szemek
15.25 Kegyetlen domb
(amerikai film, 1959)
17.15 H2O - extrém sportok magazinja
17.45 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 21.)
18.45 Hír3
19.15 Kincsvadászok
(amerikai film, 1985)
21.20 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 5.)
21.50 Viva, Zapata!
(amerikai film, 1952)
24.00 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ism.)
0.55 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat, ism.)

MSat

1.05 Music Box
9.30 Mosó macik
10.30 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 258.)
11.00 Parti sétány, Ausztrália
(sorpzat, ism. - 259.)
11.30 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 260.)
12.00 Címlapsztori
Politikai vitaműsor
13.00 Dili-vízió
(dél-afrikai film, ism.)
15.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 2.)
16.00 Ellopták Jupiter fenekét
(francia film, ism.)
18.00 Dilizsaruk
(angol sorozat - 8.)
18.30 MSAT Klub
19.00 Gabriella-show
19.30 Túlfeszített húr
(amerikai film)
21.10 Címlapsztori (ismétlés)
22.10 A hold sötét oldala
(amerikai film, ism.)
23.50 Music Box

Szív TV

5.10 Információk
6.00 Pepsi-showcity
6.30 Meditáció és jóga
7.00 Családi magazin
7.30 Klip hátán klip
8.00 G. I. Joe
9.00 A természet világa
9.30 G. I. Joe
10.00 Különjárat
10.30 Utazás Gasztronómiában
11.00 A természet világa
(természetfilm-sorozat - 7.)
12.00 Utazási ajánló
12.30 Egészségmagazin
13.00 Celeste
(argentin sorozat, ism.)
14.00 Nyugat-Európa kolostorai
(sorozat - 3., ism.)
A Szent Ferenc kolostor Assisiben
14.30 Esély az életre
(amerikai vígjáték)
16.15 Árulás 2.
(angol-ausztrál krimi)
18.00 Élet és design
18.30 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(dokumentumfilm - 22.)
19.00 Autósok világa
19.30 G. I. Joe
20.00 Az orosz vadon
(természetfilm-sorozat, ism.)
20.30 Szilágyi cseveg
21.30 Forró fejjel
(amerikai film)
23.15 Egy páholyban Benkő Dániellel
23.30 Konyhashow
24.00 Napraforgó

ATV

18.00 ATV-stúdió
19.15 Klippercek
20.00 A bűn íze
(amerikai film)
21.40 Klippercek
22.30 Cigánycsárda
(spanyol vígjáték)



A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. március 7., szombat

Tv műsor - 1998. március 7. - Szombat

MTV 1


5.50-8.00: Nap-kelte
Reggeli információs magazin
Benne:
6.00 és 7.00 Híradó
6.10 Közlekedési információk
6.30 és 7.30 Hírek és lapszemle
8.00: Jó reggelt adj, Istenem!
Unitárius ifjúsági műsor
8.10-9.05: CARTOON NETWORK: Rajzfilmsztárok parádéja
- Maci Laci
A hűtőszekrény fosztogató (ism.)
- Tom és Jerry
A farmer macskája (ism.)
- Turpi úrfi
Turpi őrmester (ism.)
- Dexter laboratóriuma
Amerikai rajzfilmsorozatok
GYEREKEKNEK!
9.05: Ficánkoló
Ovistorna
Játékmackós (ism.)
9.15: Árgyilus királyfi és Tündér Ilona
Báb-mesejáték (1985. - ism.)
10.05: Ernyő
Érdekvédelmi ifjúsági magazin
11.00: Reklám
11.05: KÖZKÍVÁNATRA!
Szenvedélyek
Olasz tévéfilmsorozat
42/9. rész (ism.)
11.55: Reklám
12.00: McKenna
Amerikai filmsorozat
XIII/13. rész: Egy év múlva találkozunk (ism.)
12.45: Válaszolunk...
a nézők telefonjaira
12.55: Energia ABC
Elemi ötletek, tanácsok, hogyan takaríthatunk meg pénzt és energiát?
XX/6. rész: Háztartási készülékek
13.00: Híradó
Időjárás-jelentés
13.10: Amőba
13.30: Zöld béka
13.45: TELESPORT
Forma 1
Ausztrál Nagydíj
Időmérő futam
Közvetítés Melbourne-ből, felvételről
14.55: Reklám
15.00: FILMMÚZEUM - GEGET GEGGEL
A főfelügyelő
Amerikai filmvígjáték (1949.)
16.45: Reklám
16.50: Körtánc - körkép
Villanások a hazai kisebbségek életéből
XIV/9. rész: Ruszin színek
17.00: Úton - Európa magazin
(Feliratozva a Teletext 334. oldalán!)
17.30: Zóna
Riportmagazin
17.55: Minden, ami zene
Filmrendezők zenei filmetűdjei
18.00: Thalassa, a tenger magazinja
Francia természetfilm-sorozat
Hullámok szívében
18.30: Kamaszkorunk legszebb nyara - Amerika
Bayer Zsolt, Légrádi Gábor és Nemes Tibor sorozata
6. rész: Nevada-Kalifornia
19.05: Lottóshow
19.30: Híradó
(Feliratozva a Teletext 334. oldalán!)
- Sporthírek
- Időjárás-jelentés
19.55: Reklám
20.00: Új szeszélyes évszakok
Szórakoztató magazin
20.55: Reklám
21.00: A HÉT FILMJE
Függő játszma
Amerikai-francia akciófilm (1993.)
(Feliratozva a Teletext 333. oldalán!)
22.50: Reklám
22.55-0.35: SZOMBAT ESTE
Minden, ami nő
A Magyar Televízió Rt. Zenei Szerkesztőségének exkluzív zenei klubja - a nőnap előestéjén

MTV 2


5.50: Műsorismertetés
6.00: Híradó
6.10: Időjárás és hójelentés
6.15: Aktuális (ism.)
6.45: Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei nemcsak a régiókban élőknek
7.00: Híradó
7.10: Időjárás és hójelentés
7.15: Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltatómagazin
7.45: Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei nemcsak a régiókban élőknek
8.00: Túrabakancs
Turistamagazin
8.30: Magyar Alma Materek
A ciszterek 900 éve
1. rész: A kezdet
9.00: A hely szelleme
Katona József (ism.)
9.15: Arborétumok, gyűjteményes kertek
Gödöllői Arborétum
Rozsnyai Aladár filmje (ism.)
9.30-12.00: Nemzetiségi magazinok
9.30: Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin (ism.)
9.55: Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin (ism.)
10.20: Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin (ism.)
10.45: Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin (ism.)
11.10: Domovina
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin (ism.)
11.35: Patrin-Üzenet-Vorba
Cigánymagazin (ism.)
12.00: Debreceni utcán…
Tréfás György nótákat énekel (ism.)
12.25: Nekem ne lenne hazám?
Szabados Tamás honismereti sorozata
Hollókő
Világvédett falukép (ism.)
12.40: Klub '98
13.00: EURÓPA ABLAK
Window on Europe
Összeállítás az elmúlt hetek tudományos és kulturális műsoraiból - angol feliratokkal
Benne:
- Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
- Universitas
- Pécsi művészportrék
- Magyar örökség
- Skurc
Független Filmes Magazin
15.00: Gyöngyök
Grétsy László és Balázs Géza anyanyelvi műsora
15.30: Járóföld - barangolások hazai tájakon
Ormánság
III/2. rész (ism.)
16.00: A múzsa csókja
Irodalmi dokumentumjáték
Róza (Jókainé - Laborfalvi Róza)
16.30: Telesport
18.30: Anno
18.55: Mesetár
- Rémusz bácsi meséi
Magyar bábfilmsorozat
Liba anyó mestersége (ism.) FF
- Benedek Elek meséi
A kerek kő (ism.)
- Linda mesél
Palkó és szamara (ism.)
19.30: Híradó
- Sporthírek
- Időjárás-jelentés
20.00: A XX. század nagy románcai -
Világhíres szerelmesek, világhírű szerelmek
Angol dokumentumfilm-sorozat
26/1. rész: Taylor és Burton
20.30: Revü fekete-fehérben (ism.)
21.10: „Tévés-Négyes”
NAGY SIKER VOLT!
21.55: Kórház a város szélén
Csehszlovák tévéfilmsorozat
XX/8. rész: A fészek
22.50: Bors
Kalandfilmsorozat
XV/8. rész: Borban a szabadság
(1971.) (ism.) FF
23.50: Időjárás és környezeti hírek
23.55: Mélyvíz

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
Varázslatos álmok; Spirou és Fantasio; Tekergér; Zatour, a csodacsacsi; Rumli, a bajkeverő; Kenguk; Kimba; Mecki
- Az elveszett világ
(amerikai sorozat - 13.)
11.05 Lassie
(amerikai sorozat - 37.)
11.35 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 4.)
12.05 Ha megszólal a víziló
(angol dokumentumfilm)
13.00 Híradó
13.10 Bravo Tv
15.00 Gyilkos sorok
(angol sorozat, ism. - 17.)
15.45 Zárt tárgyalás
(magyar film, 1940)
17.15 Dokumentumfilm
17.45 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat - 9.)
18.30 Kész átverés
(kandi kamera)
19.00 Híradó
19.30 RTL Sport Klub
20.00 Egy gazember halála
(francia film, 1977)
22.05 Bosszúvágy
(amerikai film, 1974)
23.35 A pacák
(amerikai film, ism.)

TV2


6.45 Teo
(spanyol rajzfilmsorozat)
- Tip és Tap
(belga rajzfilmsorozat)
7.00 Pufóka
(belga rajzfilmsorozat)
7.30 Egérfogó
Komputertanfolyam
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
8.55 Kölyökszínpad
9.50 Klik
Szóra-késztető informatika
10.15 Hét x hét
(kulturális ajánlóműsor)
10.40 Top 10
11.05 Osceola
(német indiánfilm, ismétlés)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés - 104-108.)
15.00 Mephisto 2.
(magyar film, ism.)
16.40 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Atlantis
(amerikai természetfilm)
17.30 A hegyi doktor
(német sorozat - 24.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
19.55 Mikor felragyog a nap
(olasz-francia film - 3/2.)
21.30 Köd
(amerikai sci-fi)
22.00 Mint a villám
(amerikai film)
24.00 Az éjszaka ritmusa
(amerikai erotikus film)

Duna TV


5.00 Óránként Híradó
Képes krónika
6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek - Műsorismertetés
- Reggeli muzsika
- Hubertus
- Barangoló
7.40 Szimba, az oroszlánkirály - 18.
8.05 Copperfield David
(francia-kanadai film, 1993)
9.35 Bert, a kamaszok kamasza
(svéd sorozat - 12/9.)
Gyönyörűséges Paulina
10.05 Tarkabarka
11.05 Provence színei
Képes utazás
(német ismeretterjesztő film)
11.55 Vers
Székely János: Semmi - soha
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Lapozó
12.20 Táncház (ism.)
12.55 Mezei próféta
(magyar film, 1947) FF
14.20 Protestáns világ
Egyházi híradó
14.35 Dunakorzó
Szolgáltató magazin
16.05 Pop-sa-rock
Videoklipműsor
16.30 Magánterület
Környezetkultúra-sorozat
17.10 Bolondos ládafiák
Chaplin, a tengerész
Szökött fegyenc
(amerikai némafilm)
17.40 Susogó vadon
17.50 Reklám - Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 A nagy szlalom
(spanyol film, 1995)
19.45 Herbie Hancock - All Stars Budapesten - 2/2.
20.30 A holland animáció díjnyertes alkotásaiból
Anna és Bella
Még egyszer
20.55 Reklám - Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Elveszett gyerekek városa
(francia film, 1995)
23.25 Híradó
24.00 Az éjszaka filmje
Szeretők és egyéb idegenek
(amerikai film, 1970)

HBO


7.00 Sztárközelben: Tim Robbins
7.30 Sima száj
(amerikai film)
9.05 A Dumbo hadművelet
(amerikai kalandfilm)
11.00 Melrose Place
(amerikai tévéfilmsorozat)
A vihar szeme
11.45 Hókusz Pókusz
(amerikai vígjáték)
13.20 Tűzparancs
(amerikai akciófilm)
15.30 Bundesliga-forduló 25.
17.35 Korzikai fivérek
(amerikai rajzfilm)
18.30 Tiszta Hollywood 6.
Szórakoztató magazin
19.05 National Geographic
A mocsarak fejedelme
20.00 Úton hazafelé 2.
(amerikai vígjáték)
21.30 Hazugság - Fehér - Igazság
(kanadai film)
23.35 Sztárközelben: Bruce Willis
24.00 A hercegnő és az örömlányok 1.
(francia szexfilm)
1.25 Pokolsztráda
(amerikai akciófilm)
3.05 A nagy balek
(brit vígjáték)
4.35 Egyszerű emberek
(amerikai vígjáték)
6.20 Sztárközelben: Emma Thompson

TV3


4.30 NBA kosárlabda-mérkőzés
L. A Lakers-San Antonio Spurs
9.20 Zöld Pont (ismétlés)
9.45 72 óra (ismétlés)
10.10 Cinema (ismétlés)
10.40 National Geographic
(amerikai sorozat - 13.)
11.35 Tiny Toons
(amerikai rajzfilmsorozat)
12.00 A hóbortos Twist család
(ausztrál sorozat - 19.)
12.25 Lassie
(angol sorozat -19.)
12.55 Alf
(amerikai sorozat)
13.25 Az Angyal
(angol sorozat - 19.)
14.20 Star Trek
(amerikai sci-fi sorozat - 19.)
15.15 NBA kosárlabda-mérkőzés (ismétlés)
17.15 Profitvadász
17.45 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 20.)
18.45 Hír3
19.15 Az igazság ereje
(angol krimi, 1973)
21.20 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 54.)
21.50 Wyatt Earp
(amerikai western, 1994)
1.05 Melrose Place
(amerikai sorozat, ism.)
1.55 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ism.)

MSat


1.10 Music Box
10.05 Mosó macik
11.05 Popeye
11.35 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 256.)
12.05 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 257.)
12.35 Bulivonal
13.05 Rocktükör
13.35 A feleség férje
(amerikai film, ism.)
15.20 Szelep
(sportműsor)
16.20 A farkashegy legendája
(amerikai film, ism.)
18.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat - 3.)
18.30 Tolvajirtók
(amerikai sorozat - 5.)
19.30 Forráspont
(amerikai film)
21.15 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism. - 1.)
22.15 Rideg mennyország
(amerikai film, ism.)
0.05 Electric Blue 13.

Szív TV


5.10 Információk
6.00 Klip hátán klip
6.30 Testszépítés
7.00 Egészségmagazin
7.30 Benkó Dixieland Band
8.00 G. I. Joe
9.00 A természet világa
A vulkán útja
10.00 G. I. Joe
10.30 Felkínálom
11.00 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(dokumentumfilm, ism.)
11.30 Nyugat-Európa kolostorai
(sorozat - 2., ism.)
12.00 Autósport
12.30 Egészségmagazin
13.00 Celeste
(argentin sorozat, ism.)
14.00 Sárkánykölykök
(amerikai akciófilm)
16.00 Árulás 1.
(angol-ausztrál politikai krimi)
18.00 Konyhashow
18.30 Pepsi Show City
19.00 Az orosz vadon (ism.)
19.30 G. I. Joe
20.00 Színház-tűznéző
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Testek vonzásában
(amerikai thriller)
23.30 Sztárbarangoló
24.00 Rémséges mesék
(amerikai horror)
1.45 Napraforgó

ATV


19.30 Klippercek
19.45 László atya műsora
20.00 Élve vagy halva
(amerikai western)
21.40 Klippercek
22.30 Ascendens


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. március 6., péntek

Tv műsor - 1998. március 6. - Péntek

MTV 1


5.30: Gazdatévé
Kora reggeli magazin gazdálkodóknak
5.50-9.30: Nap-kelte
Reggeli információs magazin
Benne:
6.00, 7.00, 8.00 és 9.00 Híradó
6.10 Közlekedési információk
6.30 és 7.30 Hírek és lapszemle
9.35: Bor és hatalom
Spanyol (katalán) tévéfilmsorozat
192/62. rész
10.05-11.05: Még egyszer!
10.05: Família Kft.
329. rész: Sultz Sándor: Don Juan de Kövér (ism.)
10.35: A múzsa csókja
Költők szerelmei
Arany Jánosné Ercsey Juliánna (ism.)
11.05: Reklám
11.10: Savannah
Amerikai filmsorozat
Bolondok hajója
12.00: Déli harangszó
Híróra
13.00: Angol Liga
13.55: Reklám
14.00: Öten a szigeten
Angol filmsorozat
XIII/8. rész: Újabb kalandok között
14.25: Reklám
14.30: A mi Charlynk
Német filmsorozat
XXXI/2. rész: A merész hadművelet
15.15: Leo és Fred
Magyar rajzfilmsorozat
A bohóc (ism.)
15.25: Csapdák
Kanadai ifjúsági kalandfilmsorozat
XIII/8. rész: A tűz titka
GYEREKEKNEK!
16.00: Ficánkoló
Ovistorna
Játékmackós (ism.)
16.05: Kisokos
Hírtörténetek gyerekeknek
16.25: Reklám
16.30: Űrgammák
Sci-fi sorozat
120. rész: A vágyak űrhajója
17.00: Gyerekszoba
17.15: Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.45: Körzeti híradók
18.00: Reklám
18.05: Ablak
Közéleti szolgáltatóműsor
19.10: Kisebb-nagyobb gyerekeknek!
- Pingu
Német gyurmafilmsorozat
A kuglizás
- Családi csetepaték
Francia rajzfilmsorozat
Nőnap
19.30: Híradó
(Feliratozva a Teletext 334. oldalán!)
- Sporthírek
- Időjárás-jelentés
19.55: Reklám
20.00: Savannah
Amerikai filmsorozat
Bolondok hajója (ism.)
20.45: Exkluzív
A Televízió társasági és művészeti magazinja
21.05: Reklám
21.10: Városlakók
Dokumentumfilm
22.05: KENÓ
22.10-22.40: AKTUÁLIS
22.10: Hírek
22.15: Aktuális
22.40: Így készült: az Amistad
Amerikai werkfilm
23.00: A fekete angyal
Francia film (1994.)
0.35: Híradó

MTV 2


5.50: Műsorismertetés
6.00: Híradó
6.10: Időjárás és hójelentés
6.15: Aktuális (ism.)
6.45: Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei nemcsak a régiókban élőknek
7.00: Híradó
7.10: Időjárás és hójelentés
7.15: VilágKép
Nemzetközi kitekintő (ism.)
7.45: Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei nemcsak a régiókban élőknek
8.00: Tudóra
Nyitott képzés - mindennapi távoktatás
- Művelődéstörténeti és orvostörténeti kalandozás
- Gondolatok korunk orvoslásáról
- Távoktatási ismeretek
- Könyvújdonságok, könyvritkaságok, internetes ajánló, évforduló
9.00: Kincsestár
11.00: Híres magyar könyvtárak
A budapesti Ráday Könyvtár (ism.)
12.00: Déli harangszó
Híróra
Benne:
- Híradó
- Időjárás-jelentés
- AKT
Az MTV kulturális és tudományos híradója
- Gazdaság
Benne: 12.40: Öt perc tőzsde
- Környezetünk
13.00: A cilinderes ember
(L'home au chapeau de soie)
Francia némafilm-összeállítás (ism.)
Színes+FF
14.35: Örökzöld dallamok
15.00: Repeta - a héten utoljára
Angol nyelv
Repetabu
Pörgés
Hírek - Neked - pontosan 17 órakor
Élőszó
17.30: A kölcsönkapott Föld (ism.)
17.50: Mixi-Tipp
18.00: Magyar novellák-sorozat
Szép Ernő: Isten madárkái
Tévéjáték (1994.) (ism.)
18.30: Alpok-Duna-Adria
Öt ország tartományi televízióinak műsora a Pécsi Körzeti Stúdióiból
18.55: Mesetár
- Rémusz bácsi meséi
Magyar bábfilmsorozat
Melyik a legerősebb állat? (ism.) FF
- Benedek Elek meséi
A kígyóbor (ism.)
19.20: Magyarok cselekedetei
Felségárulás (ism.)
19.30: Híradó
- Sporthírek
- Időjárás-jelentés
20.00: A kaland bűvöletében
Amerikai tudományos-ismeretterjesztő filmsorozat
V/4. rész: Richard Byrd
Egyedül a Déli Sarkon
21.00: Magyar Ház
- a határon innen és túl
Benne:
- Palackposta - üzenet a határon túli magyar televíziós műhelyektől
- Vándorének - öt ország magyarjairól
22.00: ART KINO
Túl a felhőkön
(Al di la delle nuvole)
Olasz film (1996.)
23.45: Időjárás és hójelentés
23.50: Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism. - 14.)
9.50 Klip Klub (ism.)
10.15 Rajzfilm Klub
- A pálya ördögei
- Dragon Ball
- Grand Prix
- Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok, ism.)
11.45 Az első csók
(francia sorozat, ism. - 4.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism. - 43.)
12.57 Meri van nem meri?
13.00 Híradó
13.15 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 2-3.)
14.20 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
- A pálya ördögei
- Grand Prix
- Dragon Ball
- Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok)
16.20 Az első csók
(francia sorozat - 5.)
16.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 15.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Knight Rider
(amerikai sorozat - 44.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 A pacák
(amerikai film, 1979)
21.35 Gyilkos sorok
(angol sorozat - 17.)
22.25 Henry és June
(amerikai film, 1990)
0.40 Fókusz (ismétlés)
Időjárás

TV2


6.00 Nemcsak egy mozi
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.30 Állásbörze
8.35 Orvosmeteorológia
8.37 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 105.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ismétlés)
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
13.55 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
14.25 Megdumáljuk
14.55 Csipsz
(ifjúsági magazin)
15.50 Organikus narancs
(ausztrál sorozat - 38.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 64.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 103.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 104.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 106.)
18.25 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 108.)
19.55 Kifutó
(zenés, szórakoztató műsor)
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Gyilkos törvény
(amerikai film)
1.00 Hajnaltól napestig
1.25 Jó estét, Magyarország!
(rövid ismétlés)

Duna TV


5.00 Óránként: Híradó
Képes Krónika
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika
8.05 Képes Krónika
9.30 Váltó (ismétlés)
10.10 Vörös kocsma
(francia film, 1951)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Egy búvároperatőr vallomása
(sorozat - 5/1.)
13.05 Tökéletesített természet
(angol sorozat - 11.)
13.35 A cseppek varázsa
(osztrák sorozat - 3/2.)
14.20 Talpalatnyi Zöld (ism.)
14.55 Al Manach
15.40 Semmittevők
(kisfilm, 1997)
15.55 Autonómia szigetek - Csíksomlyó
(dokumentumfilm)
16.35 Virtus
17.05 Brúnó kalandjai
(német-ausztrál film - 10.)
17.30 Rupert maci kalandjai
17.50 Reklám - Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Eugénie Grandet
(francia film, 1993)
19.45 Schubert-zongoraművek
20.05 Közép-európai magazin
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Kabaré
(amerikai film, 1972)
23.40 Híradó
0.10 Jazzperanto
Azaz egy nyelven beszélünk (ism.)
0.55 Az éjszaka filmje
A hamisság hálója
(amerikai film, 1994)

HBO


7.00 Kung Fu
8.05 8 másodperc
(amerikai film)
9.50 Sztárközelben: Ray Liotta
10.15 Johnny Stecchino
(olasz vígjáték)
12.10 Ed Wood
(amerikai film)
14.15 Káosz Tv
15.55 Pillangó
18.25 Mennyi? 30!
19.00 Kung Fu
(amerikai sorozat)
20.00 Magányos lány
(francia filmdráma)
21.30 Sztárközelben: Spike Lee
22.00 Festett szív
23.30 Jelige: Vörös cipellők
(amerikai erotikus film)
1.20 Bérgyilkosok
(amerikai akciófilm)
3.30 Mindenki másképp kívánja
(német vígjáték)
5.05 Csábító testek
(amerikai thriller)

TV3


14.55 Gorillák a ködben
(amerikai film, ism.)
17.20 Creme 21 - könnyűzenei toplista
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat - 85.)
18.40 Hójelentés
18.45 Hír3
19.15 Melrose Place
(amerikai sorozat - 18.)
Karácsony a Melrose-on
20.15 A balfácán
(amerikai sorozat - 5.)
C. Errol Madre kincse
20.45 Halálhágó
(amerikai film,  1986)
23.05 Hír3 (ismétlés)
23.35 Jövőnéző - iránytű a jövőbe
0.05 Trükkös halál
(amerikai sorozat, ism.)
1.00 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism.)

MSat


24.00 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.15 Rocktükör (ismétlés)
13.45 A hekus
(német sorozat, ism. - 49.)
14.45 Játszd újra...
15.30 High Life Disco Top Ten
16.10 Ellopták Jupiter fenekét
(francia film)
18.00 Benny Hill
(sorozat - 26.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 50.)
19.30 Poirot
(angol sorozat - 9.)
A treff király
20.30 A hold sötét oldala
(amerikai film)
22.10 Akárki halála
(amerikai thriller, ism.)
0.10 Electric Blue (ism. - 12.)

Szív TV


5.00 Információk
6.00 Más
6.30 Lazítás
7.00 Ismétlések
7.15 Kapásjelző
7.30 Blende
8.30 Szilágyi cseveg az ING Bank vendégeivel
9.30 Torna
10.00 Felkínálom
10.30 Információk
11.00 Képest recept
12.00 Információk
12.30 Különjárat
13.00 Földgömb
Utazási magazin
13.30 Információk
14.00 Testszépítés
14.30 Popdzsungel
15.00 Utazás Gasztronómiában
16.00 Nyugat-európa kolostorai
(dokumentumfilm-sorozat - 3.)
16.30 R. P. S. - News
Popzenei híradó
17.00 A viharhegy óriása
(amerikai film)
19.00 Egészségmagazin
19.30 G. I.Joe
20.00 A természet világa
(természetfilm-sorozat - 6.)
Sulawesi, az elvarázsolt sziget
21.00 Rosszreménység foka
(amerikai krimi)
23.00 Párosan szép...
23.30 Mostohaapa
(amerikai thriller)

ATV


19.05 Zsebi bébi mese
19.25 Klippercek
19.50 Rejtelmes sziget
(olasz-spanyol-francia film)
22.25 Gyilkos féltékenység
(amerikai film)


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. március 5., csütörtök

Tv műsor - 1998. március 5. - Csütörtök

MTV 1


5.30: Gazdatévé
Kora reggeli magazin gazdálkodóknak
5.50-9.30: Nap-kelte
Reggeli információs magazin
Benne:
6.00, 7.00, 8.00 és 9.00 Híradó
6.10 Közlekedési információk
6.30 és 7.30 Hírek és lapszemle
9.35: Bor és hatalom
Spanyol (katalán) tévéfilmsorozat
192/61. rész
10.05-11.05: Még egyszer!
10.05: Helló, Magyarország!
Hazai turisztikai magazin (ism.)
10.50: Árnyékfogó
Fotográfiai magazin (ism.)
11.05: Reklám
11.10: Tangó három szólamban
Dán tévéfilmsorozat
V/3. rész: Apák és fiúk (ism.)
12.00: Déli harangszó
Híróra
13.00: Az „örökzöld örökzöldek”
Karády Katalin felvételeiből
13.55: Reklám
14.00: Együtt
Velünk élő kisebbségek
14.50: Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
15.15: Reklám
15.20: Kalandok vára
Amerikai kalandfilmsorozat
VIII/6. rész
15.45: Reklám
16.00: GYEREKEKNEK!
Leo és Fred
Magyar rajzfilmsorozat
Az erőművész (ism.)
Vegyes páros
- Telefonos vetélkedő tizenéveseknek
16.25: Reklám
16.30: A szerelem jogán
Brazil tévéfilmsorozat
160/91. rész
17.00: POS/Z/ITÍV
avagy nehezen kezelhető?!
A korai fejlesztés lehetőségei
17.10: Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
17.15: Bohózatalbum
Nóti Károly: A cég arája (FF!)
17.45: Körzeti híradók
18.00: „...erő, szeretet, józanság”
Bemutatkozik az AGAPÉ Gyülekezet
18.20: Gyerekeknek!
Vízipók, csodapók
Magyar rajzfilmsorozat
Az élelmes gyerekek (ism.)
18.30: Reklám
18.35: A pampák királya
Brazil tévéfilmsorozat
130/76. rész
19.30: Híradó
(Feliratozva a Teletext 334. oldalán)
- Sporthírek
- Időjárás-jelentés
19.55: Reklám
20.00: Kisváros
Költöztetők
20.40: Desszert
Kepes András műsora
21.40: Reklám
21.45: MM
21.50: KENÓ
21.55-22.55: AKTUÁLIS
21.55: Hírek
22.00: Aktuális
22.25: VilágKép
Nemzetközi kitekintő
(Feliratozva a Teletext 334. oldalán!)
22.55: TELESPORT
Bajnokok Ligája összefoglaló
23.55: Híradó

MTV 2


5.50: Műsorismertetés
6.00: Híradó
6.10: Időjárás és hójelentés
6.15: Aktuális (ism.)
6.45: Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei
nemcsak a régiókban élőknek
7.00: Híradó
7.10: Időjárás és hójelentés
7.15: Szabadverseny
Gazdasági magazin (ism.)
7.45: Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei
nemcsak a régiókban élőknek
8.00: Tudóra
Nyitott képzés - mindennapi távoktatás
- Művelődéstörténeti és orvostörténeti kalandozás
- Gondolatok korunk orvoslásáról
- Távoktatási ismeretek
- Könyvújdonságok, könyvritkaságok, internetes ajánló, évforduló
9.00: Kincsestár
11.00: Híres magyar könyvtárak
Bibliotheca Corviniana (ism.)
11.30: Történelmi képeskönyvünk - Lengyelországból
Forradalmak (ism.)
12.00: Déli harangszó
Híróra
Benne:
- Híradó
- Időjárás jelentés
- AKT
Az MTV kulturális és tudományos híradója
- Gazdaság
Benne:
12.40: Öt perc tőzsde
13.00: Szerencsés Dániel
Magyar film (1982.) (ism.)
14.30: Magyar Atom Blues Brothers
Jótékonysági koncert a hallássérült
gyermekekért és fiatalokért (ism.)
15.00: Repeta
17.30: Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.55: Magyar mondák-sorozat
Bálint Tibor: Változó felhőzet
Tévéjáték (1994.) (ism.)
18.30: Magyarország ma
Közelkép
18.55: Mesetár
- Rémusz bácsi meséi
Magyar bábfilmsorozat
A mogyorócsősz (ism.) FF
- Benedek Elek meséi
A bátyám lakodalma (ism.)
19.20: Magyarok cselekedetei
A hegyaljai felkelés (ism.)
19.30: Híradó
- Sporthírek
- Időjárás-jelentés
20.00: A mi XX. századunk
Angol dokumentumfilm-sorozat
5. rész: 1924 - Futószalagon
21.00: TS-Extra
21.30: Reflektorfényben: Komár László
A Magyar Rock nagy évtizedeiből
22.00: Moldova György: Az ifjú gárda, avagy Ugyan már, Ibolyka!
Komédia három felvonásban
A Játékszín előadása, felvételről
0.25: Időjárás és környezeti hírek
0.30: Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism. - 13.)
9.50 Klip Klub (ism.)
10.15 Rajzfilm Klub
- A pálya ördögei
- Dragon Ball
- Grand Prix
- Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok, ism.)
11.45 Az első csók
(francia sorozat, ism. - 3.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism. - 42.)
12.57 Meri van nem meri?
13.00 Híradó
13.15 Recept Klub
13.30 Megyeszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 1-2.)
14.20 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
- A pálya ördögei
- Grand Prix
- Dragon Ball
- Varázslatos álmok
16.20 Az első csók
(francia sorozat - 4.)
16.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 14.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Knight Rider
(amerikai sorozat - 43.)
18.00 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(bulvármagazin)
20.00 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 17.)
20.50 Ragadd meg a napot!
(amerikai film, 1986)
22.25 Az álanya
(német film, ism.)
24.00 Fókusz (ismétlés)
Időjárás

TV2


6.00 Gyökereink
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.30 Állásbörze
8.35 Orvosmeteorológia
8.37 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 104.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism.)
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ismétlés)
13.55 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
(ifjúsági magazin)
15.50 Organikus narancs
(ausztrál sorozat - 37.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 63.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 102.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 99.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 105.)
18.25 Szerencsekerék
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok ás szépek
(amerikai sorozat - 107.)
19.55 Forró nyomon
(a megoldások magazinja)
20.50 Rex felügyelő
(német-osztrák sorozat - 10.)
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarországi!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Remington Steele
(amerikai sorozat - 20.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ismétlés)

Duna TV


5.00 Óránként: Híradó
Képes Krónika
7.45 Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika
Segítség! Tanulok?! Távoktatás
Olasz nyelvlecke
8.25 Járóföld - hazai tájakon
9.00 Képes krónika
11.20 Régiók (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.35 Moha és Páfrány
12.40 „Nem okos világ ez a mai”
Arckép Mikszáth Kálmánról
13.30 Csatamezők
(angol sorozat, ism. - 12/2.)
14.35 A megfagyott gyermek
(film, 1936) FF
16.00 Szegletkő
16.35 Hubertus
Vadászati magazin
16.50 Barangoló
17.10 Billy, a macskakölyök
17.35 Marcel és Bonifác nagyapó
- Bolondságok a bohókás bolygóról
17.50 Reklám - Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Hamu és gyémánt
(lengyel film, 1958)
20.05 Váltó
20.40 Esti kérdés
20.55 Reklám - Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Zbyszek - Cybulski útja
(portréfilm) FF
22.50 Hangverseny Zbigniew Preisner filmzenéiből
(lengyel film)
23.45 Híradó

HBO


7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
(amerikai sorozat)
8.05 Goofy
(amerikai rajzfilm)
9.25 Jó étvágyat, televíziócska!
(lengyel vígjáték)
11.00 Jasper, a dög
12.25 Hófehérke
13.20 Garth Brooks '97-es koncertje a Central Parkban
15.25 Aludj csak, én álmodom
(amerikai vígjáték)
17.05 Gilbert Grape
(amerikai film)
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
(amerikai sorozat)
20.00 Vízi dili
21.30 Sztárközelben: Arnold Schwarzenegger
22.00 Melrose Place
22.45 Az utolsó akcióhős
(amerikai film)
0.55 Mathilde illata
(francia szexfilm)
2.30 Tökéletes másolat
(amerikai thriller)
4.30 Dolores Claiborne
(amerikai thriller)

TV3


14.50 Aloha - sportmagazin (ismétlés)
15.20 Szellemirtók 2.
(amerikai film, ismétlés)
17.20 72 óra
17.45 Trükkös halál
(amerikai sorozat - 2.)
Nulla óra nulla perc
18.40 Hójelentés
18.45 Hír3
19.15 Gorillák a ködben
(amerikai film, 1989)
21.35 MASH
(amerikai sorozat - 10.)
Yankee Doodle doktor
22.05 Miss Pszichozsaru
(amerikai sorozat - 18.)
Országúti gyilkos
23.00 Hír3 (ismétlés)
23.30 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism.)
0.25 72 óra (ismétlés)

MSat


0.30 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
13.45 A hekus
(német sorozat, ism. - 48.)
14.45 Játszd újra...
Játékos, zenés nyereményes műsor új ötletekkel, naponta más és más talányokkal
15.30 High Life Disco Top Ten
Kívánságműsor, a legfrissebb szavazatok alapján
16.00 Bulivonal (ismétlés)
16.30 News-da
17.00 Szelep
(sportműsor)
18.00 Benny Hill
(sorozat - 25.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 49.)
19.30 Drakula
(sorozat - 5.)
20.00 Rideg mennyország
(amerikai film)
21.50 Testvérpárbaj
(amerikai film, ism.)
23.25 Music Box

Szív TV


6.30 Sígimnasztika
7.00 Egészségmagazin
7.30 Konyhashow
8.00 Napraforgó
8.30 Hívd Andreát!
9.30 Testszépítés
10.00 „Nem boszorkányság”
10.30 Információk
11.00 Negyedik dimenzió
Ufómagazin
11.30 Autósport
12.00 Információk
12.30 Pop-dzsungel
13.00 Egészségmagazin
13.30 Képes recept
14.00 Torna
14.30 Különjárat
15.00 Információk
15.30 Konyhashow
16.00 Nyugat-Európa kolostorai
(dokumentumfilm-sorozat - 2.)
16.30 Sztárbarangoló
17.00 Tombola
(amerikai film)
19.00 City kulturális magazin
19.15 Kapásjelző
19.30 G. I. Joe
20.00 Blende
Közérdekű műsor
20.30 Új műsor!
Felkínálom - magazin
21.00 Vérző szívek
(amerikai thriller)
23.00 Sztárbarangoló
24.00 Napraforgó

ATV


19.05 Zsebi bébi mese
20.00 Menekülés a semmibe
(amerikai film)
21.40 Klippercek
22.35 ATV-stúdió
23.00 Valóságos csodák


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. március 4., szerda

Tv műsor - 1998. március 4. - Szerda

MTV 1


5.30: Gazdatévé
Kora reggeli magazin gazdálkodóknak
5.50-9.30: Nap-kelte
Reggeli információs magazin
Benne:
6.00, 7.00, 8.00 és 9.00 Híradó
6.10 Közlekedési információk
6.30 és 7.30 Hírek és lapszemle
9.35: Bor és hatalom
Spanyol (katalán) tévéfilmsorozat
192/60. rész
10.05-11.05: Még egyszer!
10.05: Nyitott száj
Politikai vitashow
Juszt László műsora (ism.)
10.50: Délutáni rendelés
A háziorvos: dr. Lavicska Kálmán (ism.)
11.05: Reklám
11.10: Második lehetőség
Amerikai tévéfilmsorozat
XVI/9. rész A szépségverseny
12.00: Déli harangszó
Híróra
13.00-13.50: Népzenei-összeállítás
13.50: Reklám
14.00: Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
14.25: Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
14.50: Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
15.15: Reklám
15.20: Kalandok vára
Amerikai kalandfilmsorozat
VIII/5. rész
15.45: Reklám
GYEREKEKNEK!
15.50: Leo és Fred
Magyar rajzfilmsorozat
Bolhacsípés (ism.)
16.00: Cimborapadlás
16.25: Reklám
16.30: A szerelem jogán
Brazil tévéfilmsorozat
160/90. rész
17.00: Alfa szolgálat
17.10: Életjel
Eltűnt felnőttek nyomában
17.15-17.55: A körzeti stúdiók műsora
Benne:
17.15: Körzeti magazinok
17.45: Körzeti híradók
17.55: „...Hogy mindnyájan egyek legyenek...”
Az Evangéliumi Pünkösdi Közösség
18.15: Kisebb-nagyobb gyerekeknek!
Családi csetepaték
Francia rajzfilmsorozat
Mama, a festő
18.30: Reklám
18.35: A pampák királya
Brazil tévéfilmsorozat
130/75. rész
19.30: Híradó
(Feliratozva a Teletext 334. oldalán)
- Sporthírek
- Időjárás-jelentés
19.55: Reklám
20.00: Jó éjszakát, Mr. Bean!
Angol burleszk film
(Feliratos!)
20.30: TELESPORT
Juventus - Dinamo Kiev
Bajnokok Ligája labdarúgó-mérkőzés
Közvetítés Torinóból
A szünetben: Reklám
22.35: KENÓ
22.40-23.40: AKTUÁLIS
22.40: Hírek
22.45: Aktuális
23.10: Szabad verseny
Gazdasági magazin
23.40: TELESPORT
A Bajnokok Ligája mérkőzéseinek összefoglalója
0.10: Szenes Andreával...
vendég: Toller László, az MSZP frakcióvezető-helyettese
0.55: Híradó

MTV 2


5.50: Műsorismertetés
6.00: Híradó
6.10: Időjárás és hójelentés
6.15: Aktuális (ism.)
6.45: Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei, nemcsak a régiókban élőknek
7.00: Híradó
7.10: Időjárás és hójelentés
7.15: Publikum
A Magyar Televízió heti kulturális műsora (ism.)
7.45: Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei nemcsak a régiókban élőknek
8.00: Tudóra
Nyitott képzés - mindennapi távoktatás
- Művelődéstörténeti és orvostörténeti kalandozás
- Gondolatok korunk orvoslásáról
- Távoktatási ismeretek
- Könyvújdonságok, könyvritkaságok, internetes ajánló, évforduló
9.00: Kincsestár
11.00: Híres magyar könyvtárak
Bibliotheca Corviniána (ism.)
11.35: Arborétumok, gyűjteményes kertek
Kertészeti és Élelmiszeripari Egyetem Budai Arborétuma (ism.)
12.00: Déli harangszó
Híróra
Benne:
- Híradó
- Időjárás-jelentés
- AKT
Az MTV kulturális és tudományos híradója
- Gazdaság
Benne: 12.40: Öt perc tőzsde
13.00: Mary White
(Mary White)
Francia film (ism.)
14.45: Nekem ne lenne hazám?
Szabados Tamás honismereti sorozata
Fasor Füzérradványban (ism.)
15.00: Repeta
Természettudomány
Hírek - Neked - pontosan 17 órakor
Protonteátrum
Agóra
17.30: Izom-láz
18.00: Örsi Ferenc: A Tenkes kapitánya
Ifjúsági tévéfilmsorozat
XIII/13. rész: Csattan az ostor
(1964.) (ism.) FF
18.30 Magyarország ma
Lélekvilág
18.55: Mesetár
- Rémusz bácsi meséi
Magyar bábfilmsorozat
Vendégségben (ism.) FF
- Magyar népmesék
Király Kis Miklós (ism.)
19.20 Magyarok cselekedetei
A Wesselényi összeesküvés (ism.)
19.30: Híradó
- Sporthírek
- Időjárás-jelentés
20.00: Terra X
Ősi kultúrák nyomában
Német ismeretterjesztő sorozat
XX/9.rész: A szent tűzhányók kanyonja
20.45: MTV+
21.00: TS-Extra
21.30: Popszerda
Lucky Boys Dixieland Band
22.00: Függetlenek éjszakája
A nyugat derűs légköre
(L'aria serena dell' Ovest)
Olasz film (1990.)
23.45: Időjárás és hójelentés
23.50: Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism. - 12.)
9.50 Klip Klub (ism.)
10.15 Rajzfilm Klub
- A pálya ördögei
- Dragon Ball
- Grand Prix
- Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok, ism.)
11.45 Az első csók
(francia sorozat, ism. - 2.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism. - 41.)
12.57 Meri van nem meri?
13.00 Híradó
13.15 Recept Klub
13.30 Falcon Crest
(amerikai sorozat - 68.)
14.20 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
- A pálya ördögei
- Grand Prix
- Dragon Ball
- Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok)
16.20 Az első csók
(francia sorozat - 3.)
16.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 13.)
17.30 100-ból egy
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Knight Rider
(amerikai sorozat - 42.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.50 Fókusz
(bulvármagazin)
20.00 Zsaruzsenik
(német sorozat - 16.)
20.55 Az álanya
(német film)
22.30 Törékeny jég
(amerikai film, ism.)
0.05 Fókusz (ismétlés)
Időjárás

TV2


6.00 Nótaszó
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.30 Állásbörze
8.35 Orvosmeteorológia
8.37 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 103.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism.)
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
13.55 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
15.50 Organikus narancs
(ausztrál sorozat - 36.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 62.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 101.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 102.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 104.)
18.25 Szerencsekerék
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 106.)
19.55 Mikor felragyog a nap
(olasz-francia film - 3/1.)
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Zsarublues
(amerikai sorozat - 21.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarországi
(rövid ismétlés)

Duna TV


5.00 és óránként: Híradó és Képes krónika
7.45 Vatikáni Rádió adása
Reggeli muzsika
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
Olasz nyelvlecke
8.15 A sokarcú kultúra (ism.)
8.45 Oktatási hírek, könyvszemle
9.00 Képes krónika
10.45 Héthatár (ismétlés)
11.20 Gazdakör (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.35 A Párizsi Kamarazenekar hangversenye
(francia film, 1995)
13.10 Nyelv és varázs
13.25 Barátaim Afrikában
(portréfilm, 1997)
14.20 Kárpáthy Zoltán
(film, ism., 1966)
15.40 Győztesnek születtek
(francia sorozat - 26/26.)
15.55 Váratlan utazás
(kanadai sorozat - 13/11.)
Eltűnések
16.45 Felelet az életnek
17.25 Babar
Az idős hölgy elrablása
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Mint a bumeráng
(francia film, 1976)
20.05 Régiók
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Egy asszony meg a lánya
(olasz-francia film, 1960) FF
23.15 Híradó

HBO


7.00 Alf
(amerikai sorozat)
7.30 Egyről a kettőre
8.05 National Geographic
9.00 Két nap a völgyben
10.40 Lakat alatt
12.35 Két város meséje
13.55 Víg özvegyek
(amerikai film)
15.35 Ezüstkerék
(amerikai film)
17.20 Idétlen időkig
19.00 Alf
(amerikai sorozat)
19.30 Egyről a kettőre
20.00 Apa csak egy van
(amerikai vígjáték)
21.40 Drágám, add az életed!
(amerikai vígjáték)
23.00 Sztárközelben: Leslie Nielsen
23.25 A kis hamis
(amerikai thriller)
0.50 Beépülve
(amerikai film)
2.20 Halott pénz
(amerikai film)
4.15 A fegyveres férfi
(amerikai akciófilm)
5.50 Mozimánia: Marion Brando

TV3


14.15 Cracker
(angol sorozat, ismétlés)
15.10 A legjobb dobás
(amerikai sportfilm, ism.)
17.20 Cinema
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat - 84.)
18.40 Hójelentés
18.45 Hír3
19.15 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 19.)
20.15 A dumagép
(amerikai sorozat - 5.)
20.45 Szellemirtók 2.
(amerikai vígjáték, 1989)
22.35 Hír3 (ismétlés)
23.05 Drága testek
(amerikai sorozat, ism.)
0.50 Cinema (ismétlés)

MSat


24.00 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.45 A hekus
(német sorozat, ism. - 47.)
14.45 Játszd újra...
15.30 High Life Disco Top Ten
16.20 Dili-vízió
(dél-afrikai film)
18.00 Benny Hill
(sorozat - 24.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 48.)
19.30 Akárki halála
(amerikai thriller)
21.30 Tolvajirtók
(amerikai sorozat, ism. - 4.)
22.30 Szemfényvesztés
(amerikai krimi, ism.)

Szív TV


6.30 Testszépítés
7.00 Negyedik dimenzió
Ufómagazin
8.00 Napraforgó
9.00 R. P. S. - News
Popzenei hírek
10.00 Hívd Andreát!
11.00 City kulturális magazin
11.15 Kapásjelző
11.30 Információk
12.30 „Nem boszorkányság”
13.00 Élet és designe
13.30 Kamilla
14.00 Lazítás Cindy Crawforddal
14.30 Más
Popműsor
15.00 Szilágyi cseveg az ING Bank vendégeivel
16.30 Pop-dzsungel
17.00 Szerelem, vak vagy!
(amerikai film)
19.00 Egészségmagazin
19.30 G. I. Joe
(amerikai rajzfilmsorozat)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 30.)
21.00 Halálos üldözés
(amerikai film)
23.30 Popdzsungel
24.00 Napraforgó

ATV


19.05 Zsebi bébi mese
20.00 Különös évforduló
(amerikai vígjáték)
21.45 Klippercek
22.30 Fehér szellem
(amerikai film)


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek