1998. január 31., szombat

Tv műsor - 1998. január 31. - Szombat

MTV 1


5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
9.05 Ficánkoló (ism.)
9.15 Nosza!
Sportsulik műsora
9.45 Szamárfül (ism.)
10.05 A medve és a szúnyog
(bábjáték, ism.)
10.20 Csalogató
Nagycenk
11.00 Szenvedélyek
(olasz tévéfilmsorozat, ism. - 42/4.)
12.00 McKenna
(amerikai sorozat, ism. - 13/8.)
Az alkalmi munkás
12.45 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
12.55 Energia ábécé
13.00 Híradó - Időjárás
13.10 Csak beszélj gonosz köröndi
Lőrincz Lajos-portré
13.40 Családorvos
14.15 Ők így csinálják
(werkfilm)
15.10 Don Camillo elvtárs
(olasz-francia film)
16.55 Vers mindenkinek
17.00 Bölcsek Tanácsa
Európai intézmények
17.30 Zóna
(riportmagazin)
17.55 Minden, ami zene
Filmrendezők zenei filmetűdjei
18.00 Jelenségek az állatvilágban
(angol ismeretterjesztő sorozat)
A jégmadarak királya
18.35 Kamaszkorunk legszebb nyara - Amerika
1. rész: New York
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Az ügyfél
(amerikai film)
22.00 Szombati sztáro(c)k
23.45 Telesport
Angol Liga

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás- és hójelentés
6.15 Aktuális (ism.)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Hol-mi?
7.45 Határtól határig
8.00 Az élő tenger
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
8.30 Telesport
Ausztrál nyílt teniszbajnokság
9.30 Nemzetiségi magazinok (ism.)
13.00 Európa Ablak
15.00 Médiamix
Indul az esti tévéláz
15.30 Szülőföldem
A Balaton-felvidék
16.30 Telesport
18.30 Lyukasóra
19.15 Arborétumok, gyűjteményes kertek
Sopron, Botanikus kert
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Família Kft.
20.30 Kristóf, a magánzó
(tévéfilm, ism., 1965) FF
21.55 Kórház a város szélén
(csehszlovák sorozat - 20/3.)
A vita
22.45 Bors
(sorozat, ism. - 15/3.)
Vesztegzár a határon
23.35 Időjárás- és hójelentés
23.40 Mélyvíz

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
- Candy, Candy
- Spirou és Fantasio
- Tekergér
- Kimba
- Mecki
- Kenguk
(rajzfilmsorozatok)
- Az elveszett világ
(amerikai sorozat - 3.)
11.00 Lassie
(amerikai sorozat - 27.)
11.30 Űrapu
(amerikai sorozat - 23.)
12.00 A varacskos disznó
(angol dokumentumfilm)
13.00 Híradó
13.10 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
15.00 Gyilkos sorok
(angol sorozat, ism. - 12.)
15.50 Hetenként egyszer láthatom
(magyar film, 1937)
17.05 A csíkos ló
(dokumentumfilm)
17.45 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat - 4.)
18.30 Kész átverés
(kandi kamera)
19.00 Híradó
19.30 Magazin férfiaknak
20.00 Jessie Lee bosszúja
(amerikai western, 1992)
22.00 Pénzmánia
(amerikai vígjáték, 1989)
3.40 A Szicíliai
(amerikai film, ism.)

TV2


6.45 Teo
(spanyol rajzfilmsorozat)
- Tip és Tap
(belga rajzfilmsorozat)
7.00 Pufóka
(belga rajzfilmsorozat)
7.30 Egérfogó
Komputertanfolyam
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
9.00 Kölyökszínpad
10.00 Klik
Szóra-késztető informatika
10.30 Hét x hét
(kulturális ajánlóműsor)
11.00 Szeleburdi vakáció
(magyar film, ismétlés)
12.10 Huckleberry Finn kalandjai
(amerikai sorozat - 2.)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés - 79-83.)
15.00 Dandin György, vagy a megcsúfolt férj
(magyar film)
16.30 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Galápagos
(amerikai film - 2.)
17.30 A hegyi doktor
(német sorozat - 19.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
(játék a szívekkel)
19.55 Kétszínű igazság
(amerikai film, 1991)
22.00 Messze még a hajnal
(amerikai film, 1990)
23.30 Üvegházhatás
(amerikai sci-fi rövidfilm)
24.00 Érzéki bűnök
(amerikai erotikus film)

Duna TV


8.15 Szimba, az oroszlánkirály
(rajzfilmsorozat)
8.40 Győztesnek születtek
8.55 Bert, a kamaszok kamasza
(svéd sorozat - 4.)
9.25 Nyelvőrző
10.00 Tarkabarka
11.00 A „San Diego” kincsei
(francia dokumentumfilm, ism.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Hírek
12.20 A fösvény
(francia vígjáték, 1980)
14.20 Élő egyház
14.35 Dunakorzó
16.05 Pop-sa-rock
16.30 Ziccer
17.05 Csöbörből vödörbe
Chaplin a zálogházban
(amerikai burleszk) FF
17.35 Susogó vadon
(finn mesefilm - 16.)
18.00 Híradó
18.20 Anyák, feleségek, szeretők
(lengyel sorozat)
19.15 A Windsor-ház
(angol dokumentumfilm - 4.)
20.10 Mozart: Figaro házassága
Rost Andrea énekel
20.35 Szín-játék
(rövidfilm)
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Függő játszma
23.25 Híradó
23.55 Mi történt Alice nénivel?
(amerikai thriller)

HBO



5.30 Remény és dicsőség
(amerikai film)
7.25 Jó reggelt, Vietnam!
(amerikai vígjáték)
9.30 Gyermek az időben
(amerikai film)
11.00 Melrose Place
11.45 Sorsjegyesek
13.25 Zenemánia: Spice Girls
14.50 Ébredések
16.50 Hiába futsz
18.30 Tiszta Hollywood 5.
19.05 National Geographic
20.00 Ügynökkölyök
(amerikai családi film)
21.20 Don Juan DeMarco
(amerikai film)
22.55 Halálos kötődés
(angol krimi)
0.20 Cyberella
1.45 A halál és a lányka
(amerikai thriller)
3.30 Az igazság ökle
(amerikai akciófilm)

TV3


8.00 Az ezüst kiscsikó
8.30 Tiny Toons
9.30 Lassie
(angol sorozat - 14.)
10.00 Denver, az utolsó dinoszaurusz
(amerikai rajzfilmsorozat)
11.00 Alf
(amerikai sorozat - 49.)
11.30 A hóbortos Twist család
(ausztrál sorozat - 14.)
12.00 Cinema
12.30 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism. - 51.)
13.30 Egy rém rendes család (ism. - 49.)
14.00 NBA kosárlabda-mérkőzés (ism.)
16.30 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. - 70.)
17.30 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 13.)
18.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 12.)
19.30 Hír3
20.00 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 14.)
21.00 Az ördögűző
(amerikai film, 1976)
23.20 Miss Pszichozsaru
(amerikai sorozat - 13.)
0.20 Modell Tv - a divat világa (ism.)

MSat



1.10 Music Box
10.30 Mosó macik
11.00 Popeye
11.30 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 231.)
12.00 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 232.)
12.30 Bulivonal
13.00 Rocktükör
13.30 Bikini carwash
(amerikai film, ism.)
15.15 Szelep
(sportműsor)
16.15 Vidámpark
(amerikai film, ism.)
18.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat - 49.)
18.30 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism. - 20.)
19.30 Brazil fiúk
(amerikai film)
21.55 Waczak Szálló
(angol sorozat, ism. - 11.)
22.40 Saskarmok
(amerikai film, ism.)
0.30 Electric Blue - 8.

Szív TV


11.00 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(amerikai sorozat - 16.)
11.30 Az észak vadvilága
(természetfilm, ism.)
12.00 Autósport
12.30 Egészségmagazin
13.00 Celeste
(sorozat, ism. - 19.)
14.00 Az ólomkatona
(amerikai film)
16.00 Al Capone kincse
18.00 Konyhashow
18.30 Pepsi Show City
19.00 Palánta
19.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat, ism.)
20.00 „Nem boszorkányság”
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Robocop 4.
(amerikai sci-fi)
23.30 Sztárbár
24.00 Párban az ágyban
(amerikai erotikus film)

ATV

5.30 ATV-magazin
11.30 DIM
19.25 Klippercek
19.45 László atya műsora
20.00 Ismeretlen dimenziók
20.30 ATV stúdió
21.40 Klippercek
22.30 Ascendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. január 30., péntek

Tv műsor - 1998. január 30. - Péntek

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 192/41.)
10.05 Família Kft. (ism.)
10.35 Szomszédok (ism.)
11.15 Savannah
(amerikai sorozat)
Gyöngyszemek
12.00 Déli harangszó
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
12.40 Öt perc tőzsde
Környezetünk
13.00 Emlékezetes operettműsorok a Magyar Televízióban
13.55 Öten a szigeten
(angol sorozat - 13/3.)
Merész vállalkozás
14.25 Martin Chuzzlewit
(angol tévéfilmsorozat, ism. - 6/4.)
15.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism.)
15.55 Ficánkoló (ism.)
16.00 Kisokos
16.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat - 115.)
A leszámolás
17.00 Láz-mérő
17.15 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.45 Körzeti híradók
18.05 Ablak
19.00 Családi csetepaték
(francia rajzfilmsorozat)
Az anyai helytállás
19.15 Körtánc - körkép
Főfoglalkozása: bolgár
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Savannah
(amerikai sorozat, ism.)
Gyöngyszemek
20.45 Exkluzív
21.10 Ötszemközt Kondor Katalinnal
21.55 Kenó
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.35 Királyi játszma
(angol vígjáték, 1975)
0.10 Híradó

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás- és hójelentés
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 VilágKép (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Telesport
12.00 Rózsa Sándor
(sorozat, ism. - 7/5.)
13.00 Híróra (ismétlés)
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Derrick
(német sorozat)
Fületlen macska
15.00 Repeta
17.30 Telesport
18.00 Az Onedin család
(angol sorozat - 173.)
Szerencsétlen nap
18.30 Európa Galéria
18.55 Futrinka utca (ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Skócia zord csúcsai
(angol ismeretterjesztő film)
20.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
21.00 Magyar Ház
22.00 Mesék a járdán
(amerikai film)
23.40 Időjárás- és hójelentés
23.45 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 Klip klub
9.30 Borostyán (ism. - 34.)
10.30 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
10.55 Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.20 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
11.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 67.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism. - 18.)
13.00 Híradó
13.10 Randevú Edittel
(talkshow)
13.30 Borostyán
(olasz sorozat - 35.)
14.30 Klip Klub
15.00 Rajzfilm Klub
- Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 68.)
16.40 Knight Rider
(amerikai sorozat - 19.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Falcon Crest (46.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közéleti magazin)
19.55 Meri vagy nem meri?
20.00 A szicíliai
(amerikai film, 1987)
22.30 Gyilkos sorok
(angol sorozat - 12.)
23.20 Pornócska
(lengyel film, 1990)
0.50 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2



6.00 Nemcsak egy mozi
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 80.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. - 77.)
11.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő, ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ismétlés)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. - 56.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 78.)
13.55 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
14.25 Megdumáljuk
14.55 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.50 Organikus narancs
(ausztrál sorozat - 13.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 39.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 78.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 80.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 81.)
18.25 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 83.)
19.55 Kifutó
(zenés, szórakoztató műsor)
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Csendes gyilkosok
(amerikai film)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ismétlés)

Duna TV


9.25 Váltó (ismétlés)
10.00 Dunatáj (ismétlés)
10.35 A gyerekek figyelnek bennünket
(olasz film, 1942)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Tökéletesített természet
(angol sorozat - 6.)
13.00 A „Patkány-útvonal”
(német dokumentumfilm)
13.45 Egyházasfalu és Csillebérc
(dokumentumfilm - 2/1.)
14.45 A Fracasse kapitány
(francia film, 1942)
16.20 Lakáskulcs (ism.)
17.05 Brúnó kalandjai
(német-ausztrál sorozat, ism. - 2.)
17.30 Szamba és Ugri
17.55 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Vándormadarak
(francia film)
19.55 Oh, my darling
(holland rajzfilm)
20.05 Közép-európai magazin
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 A Manderley-ház asszonya
(amerikai thriller, 1940) FF
23.40 Híradó
0.10 Tökéletes kezelés
(amerikai film, 1986)

HBO


5.30 Folytassa, Emmanuelle!
(angol vígjáték)
7.00 Kung Fu
(amerikai sorozat)
8.05 Spymaker - Ian Flemming titkos élete
(amerikai film)
9.45 Micsoda nő
11.45 Örömapa 2.
13.30 Veszélyes kölykök
(amerikai film)
15.10 Csobbanás
17.00 Hárman párban
(amerikai vígjáték)
19.00 Kung Fu
(amerikai sorozat)
20.00 Teljes napfogyatkozás
(amerikai filmdráma)
22.00 A könyörtelen hajsza
(amerikai akciófilm)
23.30 Csak egy tánc volt
(amerikai filmdráma)
1.10 Üldözöttek
2.40 Véres virágok
4.10 Zenemánia: The Gipsy Kings

TV3


16.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat, ism. - 49.)
16.30 Fejvadász
(amerikai sorozat, ism. - 18.)
17.30 72 óra - kulturális ajánlóműsor (ism.)
18.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 49.)
18.30 Hegylakó
(sorozat - 70.)
19.30 Hír3
20.00 Dinasztia
(amerikai sorozat - 51.)
21.00 Palira vettem a papát
(amerikai film, 1994)
22.55 Hír3 (ism.)
23.25 Drága testek
(amerikai sorozat - 14.)
0.15 Alvajárók
(amerikai horror, 1992)
2.00 NBA kosárlabda-mérkőzés
(élő közvetítés)
Detroit Pistons-Washington Wizards

MSat


0.05 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
12.45 Rocktükör (ism.)
13.15 A hekus
(német sorozat, ismétlés - 24.)
14.15 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 240.)
14.45 Játszd újra...
15.15 Music Box Top Ten
Kívánságműsor, a legfrissebb szavazatok alapján
16.10 Biztos, ami biztos
(amerikai film)
18.00 Benny Hill
(sorozat - 11.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 25.)
Saját felelősségre
19.30 Poirot
(angol sorozat - 4.)
20.30 A szomszéd
(amerikai krimi, 1993)
22.20 Electric Blue
(amerikai sorozat ism. - 7.)
23.20 A rossz nő
(amerikai film, ism.)

Szív TV


11.00 Duci-magazin
12.30 Különjárat
13.00 Gulliver
13.30 Palánta
14.30 Tabuk nélkül
15.00 Utazás Gasztronómiában
15.30 Az észak vadvilága: Amikor az őszi levelek lehullnak
16.00 Az észak vadvilága: A nagy szürke bagoly
16.30 RPS - News
17.00 A törvény nevében
19.00 Egészségmagazin
19.30 Hogyan növekednek?
20.00 Találkozás a pingvinekkel (ism.)
21.00 40 millió dollár a tét
(amerikai film)
23.00 Off Road magazin
23.30 Emmanuelle - 16.
24.00 Fehér sötétség
(amerikai horror)

ATV


5.30 ATV-magazin
19.05 Zsebi bébi mese
19.25 Klippercek
20.00 Gyilkosság lólépésben
22.20 Meztelen vakáció

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. január 29., csütörtök

Tv műsor - 1998. január 29. - Csütörtök

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 192/40.)
10.05 Helló, világ! (ism.)
11.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat, ismétlés - 27/25.)
Telt ház
12.00 Déli harangszó
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
12.40 Öt perc tőzsde
13.00 Az örökzöld „örökzöldek”
A Generál, az Apostol és a Gemini együttes felvételeiből
14.00 Rondó
14.50 Unser Bildschirm
(német nyelvű nemzetiségi magazin)
15.15 Műsorismertetés
15.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism.)
16.00 Jövő-Menő
(sportmagazin)
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/71.)
17.00 Gyorssegély
17.10 Csellengők
17.15 Bohózat album
Békeffi László: A vészcsengő
17.45 Körzeti híradók
18.00 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
18.20 Vízipók, csodapók
(rajzfilmsorozat, ism.)
Felhő a tó felett
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/56.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szomszédok
20.30 A titok
(amerikai tévéfilm)
22.00 Kenó
22.05 Hírek
22.10 Aktuális
22.35 VilágKép
(Feliratozva is!)
23.05 A meg nem értett
(olasz film, 1966)
0.45 Híradó

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás -és hójelentés
6.15 Aktuális
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Szabadverseny (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Telesport
12.00 Rózsa Sándor
(sorozat, ism. - 7/4.)
13.00 Híróra (ism.)
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Derrick
(német sorozat)
Éjszakai szóló
15.00 Repeta
17.30 Kormányváró
18.00 Az Onedin család
(angol sorozat - 172.)
Jáva szigetén
18.30 Magyarország ma
18.55 Futrinka utca (ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Stevenson utazásai
(angol dokumentumfilm - 2/2.)
20.50 Magyarok cselekedetei (ism.)
21.00 TS-extra
21.30 Rockcsütörtök
Sziget-Mix
22.00 Heltai Jenő: A néma levente (ismétlés)
Vígjáték két részben
23.55 Időjárás- és hójelentés
24.00 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 Klip klub
9.30 Borostyán (ism. - 28.)
10.30 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
10.55 Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.20 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
11.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 66.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism. - 17.)
13.00 Híradó
13.10 Randevú Edittel
(talkshow)
13.30 Borostyán
(olasz sorozat - 34.)
14.30 Klip Klub
15.00 Rajzfilm Klub
- Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 67.)
16.40 Knight Rider
(amerikai sorozat - 18.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Falcon Crest
(amerikai filmsorozat - 45.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közéleti magazin)
19.55 Meri vagy nem meri?
20.00 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 12.)
20.50 A kolónia
(amerikai film, 1995)
22.30 Marhakonzerv akció
(francia film, ism.)
0.10 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2


6.00 Faluvilág
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 79.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. - 76.)
11.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő, ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ismétlés)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. - 55.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 77.)
13.55 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.50 Organikus narancs
(ausztrál sorozat - 12.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 38.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 77.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 74.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 80.)
18.25 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 82.)
19.55 Forró nyomon
Megoldások magazinja Máté Krisztinával
20.50 Rex felügyelő
(német-osztrák sorozat - 5.)
21.40 Mindent vagy semmit!
Vetélkedő Vágó Istvánnal
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Remington Steele
(amerikai sorozat - 15.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ism.)

Duna TV


10.45 (kis)Mamaklub (ism.)
11.20 Régiók (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.35 Mesefilmek
12.50 Kapcsok (ismétlés)
13.25 Borok, borvidékek, borkultúrák
(kanadai ismeretterjesztő film - 7/4.)
13.55 Az utolsó ember
(német némafilm, 1924)
15.35 Tóth Menyhért
(ismeretterjesztő film)
16.00 Európa hite
16.35 Tájak, fortélyok, asszonyok
16.50 Kertgazda
17.10 Jelenko - Egy szarvas a rengetegből
(horvát film - 13/13.)
17.40 Tóbiás és az oroszlán
- Űrfantázia
A verseny
- Popeye
17.55 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Ermo
19.50 Jirzi Stivin jazzquartet játszik
20.05 Váltó
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Mozgó Kép (ismétlés)
22.05 Portré helyett
22.15 Robert és Robert
Janisch Attila főiskolás vizsgafilmje
22.45 Lélegzet-visszafojtva
23.45 Híradó

HBO


5.30 Mozivarázs 4.
6.25 Sztárközelben: Ben Kingsley
7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
(amerikai sorozat)
8.05 Mielőtt felkel a nap...
(amerikai vígjáték)
9.45 Fehér Agyar 2.
11.30 Gulliver utazásai
(amerikai rajzfilm)
12.25 Tanmesék a szexről
13.50 Elvtársak! Baseball!
15.40 Barcelona
(amerikai film)
17.20 A maszk
(amerikai vígjáték)
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
(amerikai sorozat)
20.00 A törvény nevében
21.35 Sztárközelben: Michelle Pfeiffer
22.00 Melrose Place
22.45 Charlot és Charlotte 3-4.
(dán sorozat)
0.35 Egyenesen át
2.25 Jezebel
3.40 Ahol alvó kutyák hevernek
(amerikai thriller)

TV3


16.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat, ism. - 48.)
16.30 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism. - 50.)
17.30 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
18.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat - 49.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 69.)
19.30 Hír3
20.00 Emlékek rabságában
(amerikai film, 1992)
22.00 Fejvadász
(amerikai sorozat - 18.)
23.00 Hír3 (ism.)
23.30 Hegylakó (ism. - 69.)
0.30  72 óra - kulturális ajánlóműsor (ism.)

MSat


0.05 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
12.45 Bulivonal (ism.)
13.15 A hekus
(német sorozat, ism. - 23.)
14.15 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 239.)
14.45 Játszd újra...
15.15 Music Box Top Ten
16.00 Music boxmeccs
16.30 News-da
17.00 Szelep
(sportműsor)
18.00 Benny Hill
(sorozat - 10.)
18.30 A hekus
(sorozat - 24.)
Lydia
19.30 Saskarmok
(amerikai film)
21.20 Murder One
(angol sorozat - 23.)
22.20 Nézőpont

Szív TV


10.00 Színház-tűznéző
11.00 Jó utat!
11.30 Autósport
12.30 Tabuk nélkül
13.00 Egészségmagazin
13.30 Duci-magazin
14.30 Különjárat
15.00 Élet és designe
15.30 Slágermúzeum
16.00 Off Road magazin
16.30 Sztárbár
17.00 Broadway Melody
(amerikai zenés film, 1940)
19.00 City kulturális magazin
19.15 Kapásjelző
19.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat, ism.)
20.00 Pénzvilág
20.30 Szédülj el!
21.00 Címlapsztori
(amerikai film)
23.00 Sztárbár

ATV


5.30 ATV-magazin
19.05 Zsebi bébi mese
19.20 Árnyékkormány
20.00 Languszta (ism.)
20.30 A gyilkos arca
21.55 Mondjuk a magunkét
22.35 ATV-stúdió
23.00 Nikodémusok órája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. január 28., szerda

Tv műsor - 1998. január 28. - Szerda

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 192/39.)
10.05 A Tiltott Város
(amerikai dokumentumfilm, ism.)
11.10 Második lehetőség
(amerikai sorozat - 16/4. rész)
12.00 Déli harangszó
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
12.40 Öt perc tőzsde
13.00 Népzenei összeállítás
14.00 Srpski Ekran
(szerb nyelvű nemzetiségi magazin)
14.25 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
15.15 Műsorismertetés
15.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism.)
16.00 Zöld kalap
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/70.)
17.00 Pszichovonal
17.10 Életjel
17.15 Körzeti magazinok
17.45  Körzeti híradók
17.55 Messiásra várva
A bahai hit
18.20 Családi csetepaték
(francia rajzfilmsorozat)
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/55.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A misszionárius lány
(olasz film - 3/3.)
21.30 MM
21.35 Kenó
21.40 Hírek
21.45 Aktuális
22.10 Szabad verseny
(gazdasági magazin)
22.40 A pestis
(francia-angol-argentin film, 1991)
0.35 Híradó

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás- és hójelentés
6.15 Aktuális (ism.)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Publikum (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Azok a csodálatos állatok (ism.)
11.20 Mérföldkövek a magyar technika történetében (ism.)
11.50 Rózsa Sándor
(sorozat, ism. - 7/3.)
13.00 Híróra (ism.)
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Derrick
(német sorozat)
15.00 Repeta
17.30 Az ügy még nincs lezárva...
18.00 Az Onedin család
(angol sorozat - 171.)
A nászút
18.30 Magyarország ma
18.55 Futrinka utca (ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek
20.00 Terra X
(ismeretterjesztő sorozat)
20.45 Magyarok cselekedetei
21.00 TS-extra
21.30 Popszerda
22.00 Utánanézünk
Gyerekei gyilkosa
(dokumentumfilm)
23.40 Időjárás- és hójelentés
23.45 Madigan
(amerikai film)

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 Klip klub
9.30 Borostyán (ism. - 32.)
10.30 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism,)
10.55 Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.20 Candy, Candy
11.45 Sweet Valley (ism. - 65.)
12.10 Knight Rider (ism. - 16.)
13.00 Híradó
13.10 Randevú Edittel
(talkshow)
13.30 Borostyán
(olasz sorozat - 33.)
14.30 Klip Klub
15.00 Rajzfilm Klub
- Grand Prix
- Dragon Ball
- Candy, Candy
16.15 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 66.)
16.40 Knight Rider
(amerikai sorozat - 17.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Falcon Crest
(amerikai sorozat - 44.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közéleti magazin)
19.55 Meri vagy nem meri?
20.00 Zsaruzsenik
(német sorozat - 11.)
20.50 Marhakonzerv-akció
(francia film)
22.20 A 285-ös járat
(amerikai film, ism.)
0.10 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2


6.00 Faluvilág
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 78.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. - 75.)
11.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő, ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ismétlés)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. - 54.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 76.)
13.55 Willy Fogg utazása a Föld középpontja felé
(spanyol rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
(gyermek-és ifjúsági magazin)
15.50 Organikus narancs
(ausztrál ifjúsági sorozat - 11.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 37.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 76.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 78.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 79.)
18.25 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 81.)
19.55 Lököttek
(amerikai vígjáték, 1990)
21.40 Mindent vagy semmit
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Zsarublues
(amerikai sorozat - 14.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ism.)

Duna TV


9.00 Képes krónika
10.45 Héthatár (ismétlés)
11.20 Gazdakör (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.35 Kína történelmi városai
(kínai ismeretterjesztő sorozat - 14/10.)
13.30 A hazugságvizsgáló
(riportfilm, ismétlés)
14.05 A természettudomány és a technika mérföldkövei
(ismeretterjesztő film)
14.20 A Pendragon legenda
(magyar film,1974, ism.)
15.55 Az én szeretett városom (ismétlés)
16.10 Váratlan utazás
(kanadai sorozat - 13/6.)
17.00 (kis)Mamaklub
17.30 Babar
Biztonsági rendszer
17.55 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Az éjszaka gyémántjai
(cseh film, 1964) FF
19.25 Európai Ablak
20.05 Régiók
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 A navigátor - középkori Odüsszeia
(új-zélandi film, 1988)
23.05 Híradó

HBO


5.30 Mozivarázs 3.
6.25 Sztárközelben: Charlie Sheen
7.00 Alf
(amerikai sorozat)
7.30 Egyről a kettőre
8.05 National Geographic
9.00 Dingo
10.50 Bújócska
12.35 T-Rex, dinózsaru
(amerikai vígjáték)
14.05 Fogd a nőt és fuss!
(amerikai vígjáték)
16.00 Zenemánia: Spice Girls
17.25 Szerelmes hercegnő
(angol film)
19.00 Alf
(amerikai sorozat)
19.30 Egyről a kettőre
20.00 Füst
(amerikai filmdráma)
22.00 Közönséges bűnözők
(amerikai thriller)
23.50 Kivégzős
1.25 Dr. Jekyll Junior
2.55 A pokol angyala
4.35 Horgászni mentem

TV3


16.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat, ism. - 48.)
16.30  Fejvadász
(amerikai sorozat, ism. - 17.)
17.30 Cinema - a mozi világa
18.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 48.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 68.)
19.30 Hír3
20.00 Dinasztia
(amerikai sorozat - 50.)
21.00 öldöklő vágyak
(amerikai film, 1991)
23.00 Hír3 (ism.)
23.30 Hegylakó (ism. - 68.)

MSat


0.35 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.15 A hekus
(német sorozat, ismétlés - 22.)
14.15 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 238.)
14.45 Játszd újra...
15.15 Music Box Top Ten
16.10 Tengerparti láz
(amerikai vígjáték)
18.00 Benny Hill
(sorozat - 9.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 23.)
Egy profi terve
19.30 A rossz nő
(amerikai film)
21.20 Murder One
(angol sorozat, ismétlés - 22.)
22.20 Szellemlovagok
(amerikai horror, ismétlés)

Szív TV


10.00 Hívd Andreát!
11.00 City kulturális magazin
11.15 Kapásjelző
11.30 Slágermúzeum
12.30 Színház-tűznéző
13.00 Élet és designe
13.30 pH-érték
14.30 Más
15.00 Zene essen beléd!
16.00 Off Road magazin
16.30 Tabuk nélkül
17.00 Attila, isten ostora
(olasz film)
19.00 Egészségmagazin
19.30 Hogyan növekednek?
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 20.)
21.00 Ellenséges terület
(amerikai akciófilm)
23.30 Off Road magazin

ATV


5.30 ATV-magazin
19.05 Zsebi bébi mese
20.00 A szavannák kutyája
21.50 Klippercek
22.25 Kegyetlen kobrák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. január 27., kedd

Tv műsor - 1998. január 27. - Kedd

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Sportakadémia
(francia sorozat, ism.)
Jean és Juliette
A hetedik mennyország
10.25 Anno...
Aki mesél: Gregor József (ismétlés)
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
12.40 Öt perc tőzsde
13.00 Suppé: A szép Galathea
(zenés játék, ism.)
14.00 Családfők és csemeték
(olasz film, ism.)
15.45 Cigánykerék (ism.)
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/69.)
17.00 Segítőtárs
17.15 Tipp-Hopp!
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Vackor az I. b-ben
(rajzfilmsorozat, ism.)
Marci bácsi arra tanítja Vackort, hogy az életet komolyan vegye
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/54.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 22/10.)
Hajléktalanok
20.50 Kriminális
21.20 MM
21.25 Telemázli
21.50 Kenó
21.55 Hírek
22.00 Aktuális
22.25 Publikum
(kulturális műsor)
22.55 A tréfa
(csehszlovák film) FF
0.15 Szenes Andreával...
Zwack Péter
1.05 Híradó

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás- és hójelentés
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Médiamix (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Azok a csodálatos állatok (ismétlés)
11.20 Mérföldkövek a magyar technika történetében (ismétlés)
12.00 Rózsa Sándor
(sorozat, ism. - 7/2.)
13.00 Híróra (ismétlés)
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Faust
(német sorozat - 6/6.)
15.00 Repeta
17.30 Gaia
18.00 Az Onedin család
(angol sorozat - 170.)
A vér szava
18.30 Magyarország ma
18.55 Futrinka utca (ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek-  Időjárás
20.00 Stevenson utazásai
(angol dokumentumfilm - 2/1.)
20.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
21.00 TS-extra
21.30 „Itt artunk”
22.00 Metronom
23.00 Arany hangok filmszalagon
(angol dokumentumfilm - 1.)
24.00 Időjárás- és hójelentés
0.05 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 Klip klub
9.30 Borostyán (ism. - 31.)
10.30 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
10.55 Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.20 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
11.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 64.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism. - 15.)
13.00 Híradó
13.10 Randevú Edittel
(talkshow)
13.30 Borostyán
(olasz filmsorozat - 32.)
14.30 Klip Klub
15.00 Rajzfilm Klub
- Grand Prix
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 65.)
16.40 Knight Rider
(amerikai sorozat - 16.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Falcon Crest
(amerikai sorozat - 43.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Meri vagy nem meri?
20.00 Kettős bevetés
(német sorozat - 14.)
20.50 A 285-ös járat
(amerikai film)
22.30 Megmentőm a fény
(amerikai film, ism.)
0.30 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2



6.00 Faluvilág
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 77.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. - 74.)
11.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő, ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ismétlés)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. - 53.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 75.)
13.55 Willy Fogg utazása a Föld középpontja felé
(spanyol rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.50 Organikus narancs
(ausztrál ifjúsági sorozat - 10.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 36.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 75.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 77.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 78.)
18.25 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 80.)
19.55 Kaméleon
(amerikai sorozat - 17.)
20.50 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai sorozat - 4.)
21.40 Mindent vagy semmit!
Vetélkedő Vágó Istvánnal
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Kobra
(amerikai sorozat - 17.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ismétlés)

Duna TV


11.25 Harmónia (ism.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Gyermekalbum
(animációs film)
12.55 Minoritates Mundi (ismétlés)
13.35 Hatholdas rózsakert
(magyar film, ism.)
14.45 A természettudomány és a technika mérföldkövei
(ismeretterjesztő sorozat)
15.00 A fényesség titkainak tudója
(dokumentumfilm)
16.00 Csillagjel (ismétlés)
16.30 Helikon (ismétlés)
17.10 Menekülés a Jupiterről
(ausztrál sci-fi - 12/11.)
A csalétek
17.30 Kitalálós Bill
- Lolka és Bolka kalandjai
- Popeye
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Kenyér és rózsa
(új-zélandi sorozat - 4/4.)
19.10 A világegyetem enciklopédiája
(angol sorozat - 26/4.)
19.30 Héthatár
20.05 Gazdakör
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Krakatoa
(amerikai katasztrófafilm, 1968)
23.40 Híradó

HBO


5.30 Mozivarázs 2.
6.25 Magányos idegenek
7.00 Jó barátok
7.30 Kaliforniába jöttem
8.05 Zűrös manus
(amerikai vígjáték)
9.45 Apáca Show 2.
11.35 Henrietta csillaga
(amerikai film)
13.25 Sztárközelben: Sally Field
13.55 Romero
15.45 Partra mászott halak
(lengyel film)
17.30 Siringo, az indián seriff
(amerikai western)
19.00 Jó barátok
19.30 Kaliforniába jöttem
20.00 A kis hercegnő
21.40 Tiszta Hollywood 4.
22.15 Dredd bíró
23.55 Shop-stop
1.30 Az éjszaka és a város
(amerikai filmdráma)
3.20 Halálos hősök
(amerikai akciófilm)

TV3


16.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat, ism. - 47.)
17.00 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism. - 49.)
18.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat - 48.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 67.)
19.30 Hír3
20.00 A legbelsőbb körök
(amerikai kémfilm, 1993)
22.35 Fejvadász
(amerikai sorozat - 17.)
23.35 Hír3 (ism.)
0.05 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. - 67.)

MSat


1.45 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
Interaktív kívánságműsor
13.15 A hekus
(német sorozat, ism. - 21.)
14.15 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 237.)
14.45 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor sok új ötlettel, naponta más-más talánnyal
15.15 Music Box Top Ten
16.15 Vidámpark
(amerikai film)
18.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat, ism. - 48.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 22.)
Halálos rohanás
19.30 Nézőpont
(amerikai film)
21.15 Poirot
(angol sorozat, ism. - 3.)
22.15 Szökjünk Athénba
(amerikai film, ism.)

Szív TV


10.00 Blende
11.00 pH-érték
11.30 Benkó Dixieland Band
12.30 Zene essen beléd!
13.30 City kulturális magazin
13.45 Kapásjelző
14.30 RPS - News
15.00 Gulliver
15.30 Pepsi Show City
16.00 Az észak vadvilága
(természetfilm-sorozat, ism.)
16.30 Különjárat
17.00 A törvény nevében
Texas Ranger 2.
19.00 Jó utat!
19.30 Én kicsi pónim (ism.)
20.00 S. K.
Barkácsmagazin
20.30 Negyedik dimenzió
21.00 Az első akcióhős
(olasz akciófilm)
23.00 Egy páholyban Benkő Dániellel (ism.)
23.15 Más

ATV


5.30 ATV-magazin
19.05 Zsebi bébi mese
19.30 Szórakoztató magazin
20.00 Jogban járás
20.30 Klippercek
20.45 Biztos, ami biztos
21.00 ATV-stúdió
21.20 Mondjuk a magunkét
22.00 ATV-stúdió
23.00 Beszéljünk „Róna” egy picit

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek