1998. december 31., csütörtök

Tv műsor - 1998. december 31. - Csütörtök

MTV 1

6.00 Nap-kelte
8.00 Csillagkoszorú
Francia rajzfilmsorozat
Az egyezség
8.15 Egészségedre!
8.35 Zenegép
9.05 A kis vadóc
Svéd film
10.30 Iskolaháború
Amerikai tévéfilm
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 A három tenor koncertje Párizsban
14.05 Sport '98 - 1.
15.30 Szerény Remény farm
Angol tévéfilm
17.15 Hang-szál(l)
Zenés vetélkedő Szikora Róberttel
17.45 Szomszédok
305. fejezet
18.15 Híradó - Időjárás
18.25 Kenó
18.30-24.00 NYITVA VAN A KINCSESTÁR
Szilveszter '98
Benne:
18.30 Lord of the Flames
Koncertfilm
19.25 A Kincsestár kocsmája
20.20 Uborka
20.50 A csábítás trükkje
21.35 Pallesen és Pilmark
Dán zenevirtuózok
22.10 Stílusgyakorlatok
22.55 Hogy volt, hogy nem volt?…
Egy kis Szatelit-történelem
23.20 Kern és Verebes - avagy Hacsek és Sajó
23.35 Fábry Sándor: Show-morzsák
23.45 Finálé
24.00 Himnusz
Újévi köszöntő
0.10 Húzzátok, cigányok!
0.45 „Tinédzserparti - nem csak fiataloknak”

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 PoliTour (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Új Reflektor Magazin
7.45 Határtól határig
8.00 A mindent megváltoztató masina
Lengyel sorozat - 12/11.
8.30 Öten a szigeten
Angol sorozat - 13/11.
9.25 Grant kapitány gyermekei
Szovjet sorozat - 7/5.
10.30 A mi Charlynk
Német sorozat
11.20 „Magyarázom a táncot”
12.00 Hírek - Időjárás
12.10 Tévémagiszter
13.10 Utánam, srácok!
Sorozat - 6/6.
13.40 Bor és hatalom
Spanyol sorozat, ismétlés - 193/85-87.
15.10 „Egy-Másért”
15.15 A legjobb koncertjeikből 2/1.
Összeállítás könnyűzenei koncertekből
15.45 Repeta - Év vége 3.
17.05 Meztelen diplomata
Magyar film (1963)
18.30-24.00 Nyitva van a kincsestár
Szilveszter '98 az MTV mindkét csatornáján
A műsor részletezése az MTV 1 programjánál
24.00 Himnusz
Göncz Árpád újévi köszöntője
0.10 Rock-pódium

RTL Klub

6.05 Varázslatos álmok
Japán rajzfilmsorozat (ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 A hercegnő és a kobold
Magyar rajzfilm
10.30 Bolondos dallamok
Amerikai rajzfilmsorozat
10.50 Barátok közt
Magyar sorozat (ism.)
11.20 Odáig van értem
Francia vígjáték
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
Krampampuli
13.30 Botrány az operában
Amerikai vígjáték
15.00 Fél lábbal a Paradicsomban
Olasz vígjáték (1992)
16.40 Kölcsöngyerek visszajár
Amerikai családi vígjáték
18.10 100-ból egy - Szilveszteri különkiadás
18.45 Híradó
19.05 Szilveszteri Fókusz
19.30-24.00 RTL KLUB SZILVESZTER '98
Benne:
19.30 Csíííz - Szilveszteri különkiadás
20.00 Kész átverés show
21.30 Gálvölgyi
22.20 Gombuktu
Bajor Imre kabaréja
23.15 Markos-Nádas-Boncz: Nagyon nehéz emberek
23.45 RTL Bakiparádé
Az elmúlt év legmulatságosabb baklövései
24.00 Himnusz
0.05 Göncz Árpád újévi köszöntője
0.10 World Music Awards 1998
Közvetítés Monte Carlóból, az év legkiemelkedőbb popzenei gálaműsoráról
1.25 Bulizzunk!
Popszilveszter
3.00 Mulatós

TV 2

7.00 Jó reggelt, Magyarország!
Színes hírmagazin
9.00 Marcipán cica
9.30 Gyerekrablás a Palánk utcában
Magyar ifjúsági film (1985)
11.00 Afrikai elefánt
Amerikai természetfilm
12.35 Családi kötelékek
Amerikai vígjátéksorozat
13.00 Családban marad
Amerikai sorozat
13.30 Egy úr az űrből
Amerikai vígjátéksorozat
14.00 Ez történt 1998-ban itthon és a nagyvilágban
15.00 Már megint ugyanaz a vacsora
Német szórakoztató műsor
15.20 Kakuk!
Talkshow
Más, mint más
15.50 Robin Williams és a delfin
Brit film
16.45 Boeing-Boeing
Amerikai film (1965)
18.30 TAP-show
19.00 Tények '98 + slussz
19.30 Ezek a szép napok!
Szilveszteri különkiadás - 1. rész
20.15 Kórház az őrület szélén
A kórházsorozatok paródiája
21.10 Ezek a szép napok!
Szilveszteri különkiadás - 2. rész
22.00 B. Ú. É. K., Zsiga!
Mikroszkóp '98
Görbe tükörben 1998, első kézből, Sas József és társulatának előadásában
23.00 Dáridó
24.00 Elnöki köszöntő
0.05 Vers éjfél után
Vörösmarty Mihály: Szózat
Elmondja: Szilágyi Tibor
0.10 Dáridó
1.00 Vörös cipellők
Amerikai erotikus sorozat
1.25 Fenyő-ünnep
Rock and roll - hajnalig

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Tesz-vesz város
Francia-kanadai sorozat - 11.
9.35 Az ifjú kalandorok
Kanadai tévéfilm
11.10 13 és 3/4 éves Adrian Mole titkos naplója
Angol sorozat - 6/4.
11.35 Új esztendő, vígságszerző
Kisfilm
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Figyelj!!!
13.00 40 év 40 percben
13.45 Nyelvőrző
14.20 Fekete gyémántok
Magyar film - 2/1.
15.40 Pop-sa-rock
16.15 Az ifjú Pardaillan
Francia tévéfilm
18.00 Híradó
18.10 A kis szellem
Francia-német-osztrák animációs film - 4/4.
18.40 Latin-amerikai táncok magyar bajnoksága
19.30 Vademberek
Olasz vígjáték
21.00 Folytassa kabaréval!
21.55 Szilveszter vagy amit akartok
Színészek szilvesztere
24.00 Himnusz, Szózat
0.10 Szilveszteri nótacsokor
0.35 Táncház
1.00 Let's Spend the Night Together
Amerikai koncertfilm
2.40 Folytassa, cowboy!
Angol vígjáték
4.20 Tátrai Band a Budapest Kongresszusi Központban 2/1.
5.20 A rock hősei
Francia film

HBO


7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
8.05 Kerek a világ
Amerikai vígjáték
9.35 Dzsungelből dzsungelbe
Amerikai vígjáték
11.25 Sztep
Amerikai filmdráma
13.20 Robin Hood - A fuszeklik fejedelme
Amerikai vígjáték
15.05 Macskák
Amerikai musical
17.05 A dzsentlemanus
Amerikai vígjáték
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
20.00 Boszorkányok pedig léteznek
Francia vígjáték
22.00 Merlose Place
22.45 Karácsonyi lidércnyomás
Amerikai zenés animációs film
0.05 Szilveszteri meglepetés
1.40 Szökevény szerelem
Amerikai szexfilm
3.20 Alkonyattól pirkadatig
Amerikai akciófilm
5.05 Mikrokozmosz
Amerikai természetfilm

TV3


7.05 VH1
11.05 Marci és Rozsdás
Kanadai rajzfilmsorozat
11.30 Agyafúrt professzor
Angol rajzfilmsorozat
11.55 72 óra
12.25 A fókalovag
Kanadai-amerikai film
14.00 Jelentés Snassz Vegasból
Az Irigy Hónaljmirigy koncertfilmje
15.00 A rock'n roll ördöge
16.50 Dinasztia
Amerikai sorozat - 100.
17.40 Robotzsaru
Amerikai sorozat - 9.
18.30 Agyafúrt professzor
Angol rajzfilmsorozat
18.55 A Simpson család
Amerikai rajzfilmsorozat
19.20 Egy rém rendes család
Amerikai sorozat
19.45 Űrháború: 2063
Amerikai sci-fi-sorozat - 16.
20.35 Hajlakk
Amerikai film (1988)
22.05 Dinasztia (ismétlés)
22.55 VH1

MSat


23.30 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Clarissa
8.00 Music Box
13.30 Folytassa, Benny Hill!
Benny Hill-show
15.00 Magasfeszültség (ismétlés)
15.30 Ugródeszka - Szilveszteri gála
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 AAAhh!!! A szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Az MSat hangversenysorozata
19.30 Alak-Art
20.00 Dempsey és Makepeace
Angol sorozat - 7.
21.00 Waczak szálló
Angol sorozat - 7.
21.30 Kopasz Krapek
Angol sorozat - 3.
22.00 Kedves fészek
Angol sorozat - 5.
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.45 Music Box
6.40 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
15.30 Meditációs jóga
Príma torna
16.15 Információs magazin
16.30 Autósport (ismétlés)
17.00 Sportműsor
18.00 Lesen
Sportmagazin (ismétlés)
19.00 Közelkék - 107 (ismétlés)
19.30 Mosómacik
Amerikai rajzfilmsorozat (ismétlés) - 43.
20.00 Szédülj el!
Csuka Mónika műsora
20.30 Sztárbár
21.00 Gyilkos módszer
Amerikai film
Utána: Music Box

ATV


24.00 Képes magazin
14.00 Casa Italia
18.00 Színes, képes magazin
19.00-24.00 ATV B. ú. é. k. '99
Benne:
20.00 Karácsonyi marslakó
Amerikai vígjáték
24.00 Műsorzárás

világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. december 30., szerda

Tv műsor - 1998. december 30. - Szerda

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.30 Bor és hatalom
Spanyol sorozat
10.00 Csillagkoszorú
Francia rajzfilmsorozat
10.15 A gyűszűnyi erdő lakói
Angol rajzfilmsorozat
10.40 A Pincérfrakk utcai cicák
Rajzfilm
11.00 Zöldpont
11.30 A szerelem jogán
Brazil sorozat
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Erdészház Falkenauban
Német sorozat - 65/55.
13.50 Rondó
Magazin
14.45 Életjel
Eltűnt felnőttek nyomában
14.50 A mi huszadik századunk
Angol sorozat
15.45 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
15.50 Családorvos
16.10 Derült égből egy család
Német sorozat
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Visszapillantás '98-ra
17.30 Vitéz László vándorútján - Csipkerózsika
Piroska és a farkas
Bábjáték
17.55 Hang-szál(l)
Vetélkedő
18.20 A bestia
Brazil sorozat
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
Brazil sorozat
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 A kulcs
21.00 Ally McBeal
Amerikai sorozat - 23/9.
21.45„Egy-Másért”
22.00 Emlékezés Nagy József (Jocó) operatőrre
22.30 Tommy
Angol rockopera

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó -Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 VilágKép (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 A mindent megváltoztató masina
Lengyel sorozat - 12/10.
8.30 Öten a szigeten
Angol sorozat - 13/10.
9.00 A mi Charlynk
Német sorozat
9.45„Egy-Másért”
10.00 Szomszédok
Teleregény (1994, ismétlés)
10.35 Kincsestár
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Utánam, srácok!
Sorozat - 6/5.
14.30 Oda van a virágos nyár...
15.00 A négy páncélos és a kutya
Lengyel sorozat - 21/14.
16.00 Repeta
17.35 Holdfényes történet
Német sorozat - 26/10.
18.25 Magyarország ma
AKT
18.40 Visszapillantás '98-ra
19.05 Fürdővárosok - 8/1.
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Örkény István: Az ember melegségre vágyik
Tévéfilm
21.50 Mecénás
22.20 Mélyvíz
23.50 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
Japán rajzfilmsorozat (ismétlés)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda
Mexikói sorozat (ismétlés)
10.00 Rajzfilm Klub (ismétlés)
10.50 Az első csók
Francia sorozat (ismétlés)
11.15 Bibliai kalandok
11.45 Barátok közt
Magyar sorozat (ismétlés)
12.10 Lois és Clark
Amerikai sorozat (ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
Pontypaprikás
13.30 Angyali érintés
Amerikai sorozat - 31.
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
16.00 Az első csók
Francia sorozat - 213.
16.25 Meri vagy nem meri?
16.30 Esmeralda
Mexikói sorozat - 15.
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
Magyar sorozat - 93-94.
20.00 Medicopter 117 - Légi mentők
Német sorozat - 7.
Túszdráma
20.50 Új Frei-dosszié
Vendég: David Copperfield
21.50 Híradó. Időjárás
22.05 Öreglányok
Amerikai sorozat - 10.
22.30 Dóra mozija
Mozimagazin
23.00 A biliárdmester
Olasz krimi
0.50 Fókusz (ismétlés)
Időjárás

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
Színes hírmagazin
8.50 Vidám kukacok karácsonya
Amerikai rajzfilm
9.15 Tabaluga
Német rajzfilmsorozat
9.40 Rémecskék kicsiny boltja
Német rajzfilmsorozat
10.05 Mila szupersztár
Japán rajzfilmsorozat
10.35 Dinkaszauruszok
Amerikai ifjúsági film
12.00 Hűséges az Isten
Vallási magazin
12.30 A tegnap csodái
12.55 Közvetlen ajánlat
13.10 Mindent tudni akarok
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal
13.15 Családi kötelékek
Amerikai sorozat
13.40 Édes hármasban
Francia vígjátéksorozat
14.10 Egy titokzatos hölgy
Olasz sorozat - 51.
14.50 Kedves nővérkék
Német sorozat - 109.
15.15 Acapulco öböl
Mexikói sorozat
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
Amerikai sorozat
17.15 Gazdagok és szépek
Amerikai sorozat - 319.
17.40 Sunset Beach
Amerikai sorozat - 81.
18.30 Szerencsekerék
Vetélkedő
Benne: Jokerjáték
19.00 Tények
19.25 Tények plusz
19.50 Szerencsekerék Joker
19.55 Lángoló part
Francia-német-olasz sorozat
21.45 Jó estét, Magyarország!
Benne:
Ez történt a sport világában
22.45 Telihold gimi
Amerikai horrorparódia
00.10 Kuk@c
Ahogy épül a hálózat
Informatikai magazin
0.35 Vers éjfél után
Tóth Árpád: Álarcosan
Elmondja: Szakácsi Sándor

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Tesz-vesz város
Francia-kanadai sorozat - 10.
9.35 A császár új ruhája
Cseh-német-olasz tévéfilm
11.05 13 és 3/4 éves Adrian Mole titkos naplója
Angol sorozat - 6/3.
11.35 Késmárk
Szlovák film
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 A család apraja-nagyja
Spanyol sorozat (ismétlés)
13.35 Két macska egy kutya
13.45 Asterix és Kleopátra
Francia-belga animációs film (1987)
15.00 A dunai hajós
Magyar film (1974)
16.40 A kis szellem
Francia-német-osztrák animációs film - 4/3.
17.05 (kis) Mamaklub
17.40 Vízipók-csodapók
18.00 Híradó
18.20 Régiók
18.55 A meghódított Kárpát-medence
Kisfilm
19.45 50 éves a színházam
Dokumentumfilm
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 A bűbájos gyilkosok
Angol film (1988)
23.25 Keppel Road
A Bee Gees élete és zenéje
Angol film
0.20 Híradó
0.35 Vers
0.40 Egy év Habsburg Ottóval

HBO


7.00 Alf
7.30 Egyről a kettőre
8.05 Állati élet
9.00 Rendőrvicc
Amerikai akciófilm
10.30 Tom és Huck
Amerikai kalandfilm
12.00 Az elveszett hercegnő
Amerikai filmdráma
13.35 Családban marad
Amerikai film
15.15 Vígözvegyek
Amerikai film
16.55 Esthajnalcsillag
Amerikai vígjáték
19.00 Alf
19.30 Egyről a kettőre
20.00 Solo, a tökéletes fegyver
Amerikai fantasztikus film
21.35 Michael
Amerikai filmdráma
23.20 Gittegylet
Kanadai thriller
0.50 A halál és a lányka
Amerikai filmdráma
2.30 A kukorica gyermekei 4.
Amerikai horror
3.55 Fritz, a macska
Amerikai rajzfilm
5.15 Minden jó, ha pénz a vége
Lengyel thriller

TV3


12.20 VH1
16.20 Cinema
16.50 Dinasztia
Amerikai sorozat - 99.
17.40 Trükkös halál
Amerikai sorozat - 14.
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
Amerikai rajzfilmsorozat
19.25 Egy rém rendes család
Amerikai sorozat
19.50 Rendőrakadémia
Amerikai sorozat - 16.
20.40 Golfőrültek 2.
Amerikai vígjáték (1988)
22.15 Esti gyors
Élő háttérműsor
23.00 Dinasztia (ismétlés)
23.50 Cinema (ismétlés)

MSat


23.30 Music Box
Interaktív kívánságműsor
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Clarissa
8.00 Music Box
Interaktív kívánságműsor
15.30 News-da (ismétlés)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 AAAhh!!! A szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Játszd újra...
19.00 Music Box Top Ten
Kívánságműsor
19.30 Alak-Art
Kulturális híradó
20.00 Elképesztő övezet
Angol sorozat - 7.
21.00 Mit les, Mr. Beadle?
Angol sorozat - 9.
21.30 Benny Hill
Angol sorozat - 50.
22.00 Minden lében két kanál
Angol sorozat - 5.
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
15.30 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Testszépítés Bíró Icával
16.15 Információs magazin
16.30 Van megoldás?
Egészségügyi magazin nőknek
17.00 Gigabyte
17.30 Vahur
Kutyabarátok magazinja (ismétlés)
18.00 City magazin
Kulturális híradó (ismétlés)
18.30 Konyhashow
19.00 Kapásjelző
19.30 Mosómacik
Amerikai rajzfilmsorozat (ismétlés) - 42.
20.00 Celeste
Argentin sorozat - 116.
21.00 Sportműsor
Utána: Music Box

ATV


24.00 Képes magazin
14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.00 Műsorajánlat
19.30 Klippercek
20.00 jogban járás
20.30 Ez a villa eladó
Magyar vígjáték
21.50 Csillagszem
Kiss Zoltán műsora
23.00 Hálósipka
Tóth Nóra műsora (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. december 29., kedd

Tv műsor - 1998. december 29. - Kedd

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
Spanyol sorozat
10.05 Walt Disney bemutatja
11.10 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
11.30 A szerelem jogán
Brazil sorozat
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Erdészház Falkenauban
Német sorozat - 65/54.
13.50 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű magazin
14.10 Ecranul nostru
Román nyelvű magazin
14.35 Unser Bildschirm
Német nyelvű magazin
15.00 Vivát, Benyovszky!
Sorozat - 13/12.
16.00 Gyerekszoba
16.10 Derült égből egy család
Német sorozat
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Katolikus krónika
17.25 kisokos
17.45 Viktor és Marika
Angol rajzfilmsorozat
17.55 Hang-szál(l)
18.20 A bestia
Brazil sorozat
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
Brazil sorozat
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Vészhelyzet
Amerikai sorozat - 22/15.
20.45 Bohózatalbum
László Miklós: A koffer
21.00 Kriminális
21.30 Telemázli
21.55 „Egy-Másért”
22.05 Hírek
22.10 Aktuális
22.30 Kenó
22.35 VilágKép
23.05 MM
23.15 Tamás és Juli
Magyar-francia film

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Jani házhoz megy (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 A mindent megváltoztató masina
Lengyel sorozat - 12/9.
8.30 Öten a szigeten
Angol sorozat - 13/9.
9.00 Közvetítés a parlament üléséről
A szünetben: Híróra
16.30 Repeta - Év vége 2.
17.30 „Egy-Másért”
17.40 Holdfényes történet
Német sorozat - 26/9.
Kettő meg kettő az négy
18.25 Magyarország ma
AKT
18.40 Katolikus krónika
19.00 A hajnal
19.30 Mesetár
- Töf-töf elefánt
- A nagy ho-ho-ho-horgász
- Pingu
Rajzfilmsorozatok
19.50 Magyarok cselekedetei
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 „Hűségese a dalnak”
Dokumentumfilm
Ratkó Józsefre emlékezve...
21.05 Második lehetőség
Amerikai sorozat - 16/9.
A szépségverseny
21.55 Mélyvíz
23.25 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
Japán rajzfilmsorozat (ismétlés)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda
Mexikói sorozat (ismétlés)
10.00 Rajzfilm Klub (ismétlés)
10.50 Az első csók
Francia sorozat (ismétlés)
11.15 Antenna
Euro-atlanti magazin
11.45 Barátok közt
Magyar sorozat (ismétlés)
12.10 Lois és Clark
Amerikai sorozat (ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
Amerikai sorozat - 30.
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
16.00 Az első csók
Francia sorozat - 212.
16.25 Meri vagy nem meri?
16.30 Esmeralda
Mexikói sorozat - 14.
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
Amerikai sorozat - 3.
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
Magyar sorozat - 91-92.
20.00 Káposztaleves
Francia vígjáték
21.50 Híradó - Időjárás
22.05 MMM
Mi, Mennyi, Miért? - a szilveszterről
23.05 Jogában áll hallgatni
Amerikai sorozat - 9.
24.00 Antenna (ismétlés)
0.30 Fókusz (ismétlés)
Időjárás
0.50 Divatklip

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
Színes hírmagazin
8.50 Kékharisnya, a karácsonyi manó
Amerikai rajzfilm
9.15 Tabaluga
Német rajzfilmsorozat
9.40 Rémecskék kicsiny boltja
Német rajzfilmsorozat
10.05 Mila szupersztár
Japán rajzfilmsorozat
10.35 Állatolimpia
Amerikai rajzfilm
12.00 Hét x hét
12.30 Esély
Sérült gyermek a családban
12.55 Közvetlen ajánlat
13.10 Mindent tudni akarok
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal
13.15 Családi kötelékek
Amerikai sorozat
13.40 Édes hármasban
Francia vígjátéksorozat
14.10 Egy titokzatos hölgy
Olasz sorozat - 50.
14.50 Kedves nővérkék
Német sorozat - 108.
15.15 Acapulco öböl
Mexikói sorozat
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
Amerikai sorozat
17.15 Gazdagok és szépek
Amerikai sorozat - 318.
17.40 Sunset Beach
Amerikai sorozat - 80.
18.30 Szerencsekerék
Vetélkedő
Benne: Jokerjáték
19.00 Tények
19.25 Tények plusz
19.50 Szerencsekerék Joker
19.55 Lángoló part
Francia-német-olasz sorozat
21.45 Jó estét, Magyarország!
Benne: Ez történt külföldön
22.45 Színkép
Kulturális magazin
23.15 Szép új világ
Világmagazin
23.45 Magnum
Amerikai sorozat
0.30 Hozam
Gazdasági magazin
1.00 Vers éjfél után
Ady Endre: A ló kérdez
Elmondja: Cserhalmi György

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Tesz-vesz város
Francia-kanadai sorozat - 9.
9.35 Lutra
Magyar film (1985)
11.00 13 és 3/4 éves Adrian Mole titkos naplója
Angol sorozat - 6/2.
11.25 A kanadai vadon csodái
Kanadai kisfilm
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Ami igaz, az igaz (ismétlés)
12.35 Anziksz
Sorozat (ismétlés)
12.55 Bütyök boldog
Svéd film
14.25 Ő lesz nékik pásztoruk
Sorozat - 3/2.
15.05 Koko
Portréfilm
16.05 Az aranyló patak
Francia-ausztrál sorozat - 4.
16.30 A kis szellem
Francia-német-osztrák animációs film - 4/2.
17.00 Heuréka! Megtaláltam!
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Gazdakör
19.00 Aranyásók Alaszkában
Francia-kanadai sorozat - 4/2.
20.35 Farkas Ferenc: Régi magyar táncok
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 A dominóelv
Amerikai akciófilm (1977)
23.20 Híradó
23.35 Vers
23.40 A rock hősei
Fleetwood Mac
Francia koncertfilm

HBO


7.00 Jó barátok
7.30 Kaliforniába jöttem
8.05 Siringo, az indián seriff
Amerikai western
9.35 Karácsonyi lidércnyomás
Zenés animációs film
10.50 Cocktail
Amerikai vígjáték
12.30 Őt is anya szülte
Amerikai filmdráma
14.25 Mikrokozmosz
Francia természetfilm
15.45 Álmok hősei
Amerikai film
17.20 Az ügynök bosszúja
Amerikai krimi
19.00 Jó barátok
19.30 Kaliforniába jöttem
20.00 Segítség, karácsony!
Amerikai vígjáték
21.40 Excalibur
Amerikai filmdráma
24.00 Szimatnak szemét, szemétnek szimat
Amerikai vígjáték
1.45 Michael Collins
Amerikai film
4.00 Menekülés az éjszakába
Amerikai film

TV3


11.55 VH1
15.55 A felügyelőnő
Német sorozat (ismétlés)
16.50 Dinasztia
Amerikai sorozat - 98.
17.40 Trükkös halál
Amerikai sorozat - 13.
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
Amerikai rajzfilmsorozat
19.25 Egy rém rendes család
Amerikai sorozat
19.50 Hawaii üzenetek
Amerikai sorozat - 7.
20.40 A fogoly
Amerikai film (1988)
22.15 Esti gyors
23.00 Dinasztia
Amerikai sorozat (ismétlés)

MSat


0.30 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Clarissa
8.00 Music Box
15.30 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója (ismétlés)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 AAAhh!!! A szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Játszd újra...
19.00 Music Box top ten
Kívánságműsor
19.30 Alak-Art
Kulturális híradó
20.00 Dempsey és Makepeace
Angol sorozat - 6.
21.00 Kopasz Krapek
Angol sorozat - 2.
21.30 Dilizsaruk
Angol sorozat - 14.
22.00 Elképesztő övezet
Angol sorozat - 6.
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box
6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
15.30 Meditációs jóga
Lazítson Cindy Crawforddal!
16.15 Információs magazin
16.30 Kapásjelző
Horgászmagazin (ismétlés)
17.00 Szédülj el!
Csuka Mónika műsora (ismétlés)
17.30 Sportműsor
19.00 City magazin
Kulturális híradó
19.30 Pancsolj, pancser!
Amerikai vígjáték
21.00 Sportműsor
Utána: Music Box

ATV


24.00 Képes magazin
14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.05 Klippercek
19.30 ATV-stúdió
20.00 Lan-guszta
20.30 Érdekességek a nagyvilágból
21.10 Signal-esték
22.10 Sportmagazin
23.00 Beszéljünk „Róna...”

1998. december 28., hétfő

Tv műsor - 1998. december 28. - Hétfő

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
Spanyol sorozat
10.05 Csillagkoszorú
Francia rajzfilmsorozat
10.20 A gyűszűnyi erdő lakói
Angol rajzfilmsorozat
10.45 Arany tök és ezüst bab
Kínai rajzfilm
10.55 Mecénás (ismétlés)
11.30 A szerelem jogán
Brazil sorozat
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Erdészház Falkenauban
Német sorozat - 65/53.
13.50 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
14.15 Domovina
Szlovák magazin
14.40 Sprski Ekran
Szerb magazin
15.05 Vízi zsaruk
Ausztrál sorozat
15.50 Délutáni rendelés
16.10 Derült égből egy család
Német sorozat
17.00 Hírek. Időjárás
17.05 Euro-percek
17.10 „Engedjétek hozzám!...”
17.20 Kölyökidő
17.30 Mondák a magyar történelemből
17.45 Mackó apó meséi
Angol bábfilmsorozat
18.00 Jövő évi műsorajánló
18.20 A bestia
Brazil sorozat
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
Brazil sorozat
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Tom Jones, egy talált gyermek históriája
Angol sorozat - 6/5.
20.50 Huszonnyolc VOLT
21.00 Az öt zsaru
Tévéfilmsorozat
21.50 „Egy-Másért”
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Sztáro(c)k

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Mérce (ismétlés)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 A Hét (ismétlés)
8.00 A mindent megváltoztató masina
Lengyel sorozat - 12/8.
8.30 Öten a szigeten
Angol sorozat - 13/8.
9.00 A mi Charlynk
Német sorozat
Charly, a csibész
9.45 „Egy-Másért”
10.00 Szomszédok
Teleregény (1994, ismétlés)
10.35 Kincsestár
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter (ismétlés)
14.00 Amőba
Radioaktív sugárzás
14.30 Bor és hatalom
Spanyol sorozat, ismétlés - 193/82-84.
15.55 Repeta - Év vége 1.
17.40 Holdfényes történet
Német sorozat - 26/8.
18.30 Magyarország ma
AKT
18.45 Tiszta fényesség
Udvardi Erzsébet festőnő vallomásai (ismétlés)
19.05 Európa Galéria
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei
20.00 Híradó. Sporthírek. Időjárás
20.30 Körtánc
Sorozat
21.30 Mindenki másképp kívánja
Német film
23.05 A zenén túl...
Sorozat - 13/13.
Vásáry Tamás zenés beszélgetése Beethovenről 2/2.
0.05 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
Japán rajzfilmsorozat (ismétlés)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda
Mexikói sorozat (ismétlés)
10.00 Rajzfilm Klub (ismétlés)
10.50 Az első csók
Francia sorozat (ismétlés)
11.15 Országház (ismétlés)
11.45 Barátok közt
Magyar sorozat (ismétlés)
12.10 Lois és Clark
Amerikai sorozat (ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
Amerikai sorozat - 29.
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
16.00 Az első csók
Francia sorozat - 211.
16.25 Meri vagy nem meri?
16.30 Esmeralda
Mexikói sorozat - 13.
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
Amerikai sorozat - 2.
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
Magyar sorozat - 89-90.
20.00 Meglepő és Mulatságos - Friderikusz Sándorral
22.15 Híradó. Időjárás
22.30 Bűnvadászok
Amerikai sorozat - 14.
A képlet
23.25 A boldogság a réten van
Francia vígjáték
1.10 Fókusz (ismétlés)
Időjárás
1.30 Divatklip

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
Színes hírmagazin
8.50 Földönkívüliek karácsonya
Amerikai rajzfilm
9.15 Tabaluga
Német rajzfilmsorozat
9.40 Rémecskék kicsiny boltja
Német rajzfilmsorozat
10.05 Igazi szellemirtók
Amerikai rajzfilm
10.35 Égig érő fű
Magyar ifjúsági film
12.00 Gyökereink
Kisebbségi magazin
12.30 A tudás titkai
Ismeretterjesztő magazin
12.55 Közvetlen ajánlat
13.10 Mindent tudni akarok
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal
13.15 Családi kötelékek
Amerikai sorozat
13.40 Édes hármasban
Francia vígjátéksorozat
14.10 Egy titokzatos hölgy
Olasz sorozat - 49.
14.50 Kedves nővérkék
Német sorozat - 107.
15.15 Acapulco öböl
Mexikói sorozat
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
Amerikai sorozat
17.15 Gazdagok és szépek
Amerikai sorozat - 317.
17.40 Sunset Beach
Amerikai sorozat - 79.
18.30 Szerencsekerék
Vetélkedő
Benne: Jokerjáték
19.00 Tények
19.25 Tények plusz
19.50 Szerencsekerék Joker
19.55 Lángoló part
Francia-német-olasz sorozat
21.45 Jó estét, Magyarország!
Benne:
Ez történt itthon
Belpolitikai magazin
22.45 A lányomért mindenáron
Amerikai krimi
0.25 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Tesz-vesz város
Francia-kanadai sorozat - 8.
9.35 Misi Mókus kalandjai
Bábfilm
10.50 13 és 3/4 éves Adrian Mole titkos naplója
Angol sorozat - 6/1.
11.50 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.40 Minoritates Mundi (ismétlés)
13.20 Zöldszem, Zöldfül (ismétlés)
13.55 Bütyök és családja
Svéd vígjáték
15.20 Csillagjel (ismétlés)
15.50 Tarkabarka (ismétlés)
16.55 A kis szellem
Francia-német-osztrák animációs film (1992)
17.25 Szimba, az oroszlánkirály - 1.
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Héthatár
Magazin
19.00 A család apraja-nagyja
Spanyol sorozat - 13.
20.00 Százhangú orgona
Sorozat - 4/3.
20.35 Asszociációtánc
Kisfilm (1986)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Az eladott haza...
Osztrák film - 4/2.
23.35 Beavatás
Boldog karácsonyt!
23.55 Híradó
0.10 Vers
0.20 Szilveszteri durranások
Angol-amerikai filmvígjáték
1.55 Egy év Habsburg Ottóval

HBO


7.00 Lois és clark
8.05 Hófehérke
Amerikai rajzfilm
9.00 Bébicsőszök klubja
Amerikai vígjáték
10.35 Az öreg hölgy és a testőr
Amerikai film
12.10 Mindörökké Soul
Amerikai film
13.40 Ha a férfi igazán szeret
Amerikai film
15.45 Szerelmi bájital
Amerikai vígjáték
17.25 Otthon, édes...
Amerikai film
19.00 Lois és Clark
20.00 IFOR-blues
Kanadai film
21.30 Így készült: Michael
22.00 Ragyogj!
Feliratos ausztrál film
23.45 A parazita
Amerikai fantasztikus film
1.30 Szerelem utolsó vérig
Amerikai filmdráma
3.00 Kockázatos játék
Amerikai film
4.45 Dredd bíró
Amerikai akciófilm
6.20 Így készült: Segíts, mumus!

TV3


11.50 VH1
Klipek
15.50 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
16.20 Jövőnéző (ismétlés)
16.50 Dinasztia
Amerikai sorozat - 97.
17.40 Trükkös halál
Amerikai sorozat - 12.
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
Amerikai rajzfilmsorozat
19.25 Egy rém rendes család
Amerikai sorozat
19.50 A felügyelőnő
Német sorozat - 16.
20.45 Kettős szerepben
Amerikai film (1984)
22.55 Esti gyors
Élő háttérműsor
23.40 Dinasztia (ismétlés)

MSat


23.30 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Clarissa
8.00 Music Box
Interaktív kívánságműsor
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 AAAhh!!! A szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor
19.00 Music Box Top Ten
Kívánságműsor a legfrissebb szavazatok alapján
19.30 Alak-Art
Kulturális híradó
20.00 Álomsziget
Angol sorozat - 27.
21.00 Benny Hill
Angol sorozat - 49.
21.30 MSat Klub
22.00 Örömanyák
Angol sorozat - 6.
23.00 A3-ik vonal
24.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box
6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
Interaktív kívánságműsor
15.25 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Terhestorna
16.15 Információs magazin
16.30 Mosómacik
Amerikai rajzfilmsorozat (ismétlés) - 40.
17.00 Lesen
sportmagazin
18.00 Konyhashow (ismétlés)
18.30 Közelkék - 107
Rendőrségi magazin
19.00 Színház-tűznéző
19.30 Szúróláng
Tűzoltó magazin (ismétlés)
20.00 Celeste
Argentin sorozat - 115.
21.00 Sportműsor
Utána: Music Box

ATV


00.00 Képes magazin
14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.00 Műsorajánlat
19.35 Autósmaagzin
20.00 Kalózok szigete
Amerikai film
21.40 Klippercek
22.00 A sebesség túlélői
Amerikai film
23.10 Nagy-Britannia belülről
Dokumentumfilm

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. december 27., vasárnap

Tv műsor - 1998. december 27. - Vasárnap

MTV 1

7.20 Gazdaképző
7.45 Grüss dich!
(német nyelvleckesorozat - 20/17.)
8.00 „Így szól az Úr!”
8.05 Cartoon Network
9.00 Vuk
(rajzfilmsorozat - 4/4.)
9.30 Púder
Púder buli, fifty-fifty
Vendégek: Reviczky Gábor, Tordy Géza, Újlaky Dénes
10.00 Tévémagiszter
11.05 Zenebutik - zenehíd
Juhász Előd műsora
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Hazanéző
Tardos
13.20 A jenki pótmama
(francai tévéfilm)
14.55 Életjel
Eltűnt felnőttek nyomában
15.25 Örömhír
A református egyház műsora
15.45 Nevetett ma már?
Jerome K. Jerome: Három ember egy csónakban
Előadja: Cserna Antal
16.00 Walt Disney bemutatja
- Aladdin
Tengernyi gonoszság
(amerikai rajzfilmsorozat)
- Pluto karácsonya
(amerikai rajzfilm, ism.)
- A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
17.00 Önök kérték!
Kívánságműsor
17.55 „Egy-Másért”
18.00 Chantal útja
(francia-olasz tévéfilmsorozat - 4/4.)
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Doktor Zsivago
(amerikai film - 2/2.)
(Feliratozva is!)
21.35 Lámpaláz
22.30 Önarckép
Pitti Katalin operaénekes portréja pályafutásának 25. évfordulója alkalmából
23.20 Csak egy kis szórakozás
(angol tévéfilm)

MTV 2

5.40 Műsorismertetés
5.45 Nemzetiségi magazinok
7.05 A hókirálynő bálja
(mesejáték, 1998)
7.20 Léleksimogató
8.00 A mindent megváltoztató masina
(lengyel sorozat - 12/7.)
8.30 Öten a szigeten
(angol sorozat - 13/7.)
Jó mulatság
8.55 Tessék engem elrabolni!
(tévéjáték, 1980)
9.55 Grant kapitány gyermekei
(szovjet sorozat - 7/4.)
Az aranyisten
11.00 Fény-képek - Istenről
12.00 Perényi Miklós gordonkázik - 4/4.
12.30 Unokáink sem fogják látni
13.20 A fóti templom
13.40 Vadászat holdjáróval
14.30 Karácsonyi capriccio
15.20 Tündér Lala
(mesejáték, 1981)
A film után beszélgetés
16.50 Jövő heti műsorajánló
17.05 Ötórai tea
Reflektorfényben: A Stúdió 11.
17.35 „... Az én váram”
18.05 Cirka-firka
(animációs folyókép)
18.35 Telesport
19.05 Vivát Benyovszky!
(sorozat - 13/12.)
20.05 Mint oldott kéve
(tévéfilmsorozat - 7/4.)
21.05 A szív titkai
22.50 MM
22.55 Rossini: Ory grófja
(angol operafilm)
1.20 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Repülő bocsok
- Kimba
- Hódító hódok
- Hé, Arnold!
- Nanook, a bátor eszkimó
- Pumukli
- Batman
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Enid Blyton kalandfilmsorozata
(amerikai sorozat)
A lovagvár titka - 4/4.
12.05 Bugs - A cég hullámhosszán
(angol sorozat)
A Medúza ügy
13.00 Hírek
13.10 Sasok - szárnyaló árnyak
(angol természetfilm)
14.05 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat - 13.)
Méreg a te étked
15.00 Knight Rider
16.00 Superman 2.
(amerikai sci-fi)
18.15 Kész átverés
(kandi kamera)
18.45 Híradó
19.05 Akták
(politikai és közéleti magazin)
19.30 Vasárnapi kiadás
20.00 Örömapa 2.
(amerikai családi vígjáték)
21.50 Igaz történetek
Kiszolgáltatva
(amerikai film)
23.25 Híradó - Időjárás
23.40 Országház
0.10 Akták (ismétlés)
Időjárás
0.30 Divatklip

TV2

6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár - Csak gyerekeknek!
Tabaluga
(rajzfilm)
7.35 Mohó úr és bölcs kisasszonyok
8.00 Cápali és Cápeti
8.35 Igazi szellemirtók
(rajzfilmek)
9.00 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
9.45 Boomer
10.10 Egy úr az űrből
(amerikai vígjátéksorozat)
10.35 Űrrandevú
(amerikai sci-fi)
12.30 Nótaszó
13.00 Hűséges az Isten
13.30 Hét x hét
14.10 Széllovasok
(ausztrál természetfilm)
14.50 Szelek szárnyán
15.40 Petrocelli
16.30 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.30 Xena
(amerikai sorozat)
18.30 Tények
18.45 Napló
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Lángoló part
21.45 Gól!! Gól!! Gól!!
22.35 Nyugat
(irodalmi és kulturális magazin)
23.30 Redl ezredes
(magyar film - 2.)
0.45 Napló (ismétlés)
1.35 Vers éjfél után

Duna TV

6.30 Hírek
6.35 Reggeli muzsika
6.45 Protestáns világ (ism.)
7.00 Animációs filmek gyerekeknek
7.25 A varázsvödör
(angol sorozat - 11.)
A repülő szőnyeg
7.45 Tesz-vesz város
(francia-kanadai sorozat - 7.)
A legnagyobb vihar
8.15 Kincskereső kisködmön
(magyar film, 1973)
9.50 Asterix, a gall
(francia-belga animációs film, 1985)
11.00 Csillagjel
11.30 Mi lesz holnap?
(sorozat - 20/17.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Hírek
12.10 Lóverseny
12.25 Quasimodo
(francia animációs film)
13.50 Andrej Ajdic
(portréfilm)
14.25 Emlékképek
14.50 Sportképek
16.55 Lakáskulcs
17.35 Játékpolc
A szörny
- Vízipók-csodapók
Úszik a csigaház
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti hírmondó
19.00 Híradó - Sportpercek
19.20 Válogatott önarcképek
Páskándi Géza emlékére
20.10 Momo
(német-olasz film)
21.45 Egy év dr. Habsburg Ottóval
22.20 Az élet csodaszép
(amerikai film, 1946)
0.40 Vers

HBO

7.00 A nagymama soha
(amerikai vígjáték)
8.50 Három férfi és egy kishölgy
(amerikai vígjáték)
10.30 Állati élet
11.25 Nyomorultak
(francia filmdráma)
14.15 Marilyn mosolya
(amerikai film)
15.50 Rózsaágy
(amerikai film)
17.20 Dzsungelból dzsungelbe
(amerikai vígjáték)
19.10 Melrose Place
20.00 Michael
(amerikai film)
21.45 Gyilkos szekták
22.40 Anyád helyett apád
(amerikai film)
0.15 A bestia
2.05 Pokoli lecke
(amerikai film)
4.30 Léolo
(kanadai-francia vígjáték)
6.20 Így készült: Pokoli lecke

TV3

7.25 VH1
9.25 Utazás Gasztronómiában
9.55 Marci és Rozsdás
(kanadai rajzfilm)
10.20 Agyafúrt professzor
10.45 A dumagép
(amerikai vígjátéksorozat)
11.15 Jövőnéző
11.45 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
12.40 Hegylakó
13.40 Star Trek - Az új nemzedék
14.40 Az Angyal
(angol sorozat - 4.)
15.40 Sherlock Holmes
(brit sorozat)
16.40 Melrose Place
18.30 Hír3
19.00 Modellügynökség
Kezdjünk új életet
19.55 Búcsú és visszatérés
(olasz film)
21.30 Millennium
(amerikai misztikus thrillersorozat)
22.25 Alkonyzóna
22.55 VH1

MSat

23.30 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 AAAhh!!! A szörnyek!
8.00 Clarissa
8.30 Pete és kis Pete
9.00 Music Box
16.00 Szelep (ismétlés)
17.00 Fecsegő tipegők
17.30 AAAhh!!! A szörnyek!
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Benny Hill
(angol sorozat, ism. - 47.)
19.00 MSAT Klub
19.30 Waczak Szálló
(angol sorozat - 6.)
20.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 4.)
21.00 Folytassa, Dilizsaruk!
(angol sorozat)
22.30 Benny Hill
(angol sorozat - 48.)
23.00 A horror háza
23.30 Music Box

Szív TV

0.30 Napraforgó
0.40 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
15.45 Testszépítés Bíró Icával
Príma torna
16.30 Nagyszékely
(dokumentumfilm)
17.00 Zenei hírzárlat (ism.)
17.30 Autósport
(magazin)
18.00 Sportműsor
19.30 Élet és design
(divat és társasági magazin, ismétlés)
20.00 Egy páholyban Benkő Dániellel
20.15 Sportműsor Utána: Music Box

ATV

14.00 Casa Italia
18.00 Csillagszem
19.00 Műsorajánlat
19.05 Érdekel
21.00 Jobb, mint valaha
22.30 Ingatlankavalkád
22.40 Érdekességek
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. december 26., szombat

Tv műsor - 1998. december 26. - Szombat

MTV 1

8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Vuk
(rajzfilmsorozat - 4/3.)
8.25 Két kiskutya barátkozik
(kisjátékfilm)
8.45 Tündér Ilona
(zenés mesejáték)
9.40 A két csaló
(tévéfilm)
10.10 Komolyzenéről könnyedén
10.50 Aranyág ’98 - Karácsonyi Gála
11.50 Rab ember fiai
(tévéjáték, 1979)
13.25 Szuperbajnok 2.
A legjobb magyar férfi sportolók versenye
15.20 Maugli, a dzsungel fia
(angol film)
17.10 Így készült: az Egyiptom hercege
(werkfilm)
18.00 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
18.30 Lottóshow
18.55 Chantal útja
(francia-olasz sorozat - 4/3.)
19.45 Híradó - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Doktor Zsivago
(amerikai film - 2/1.)
(Feliratozva is!)
21.40 Hölgyválasz
Ernyey Béla műsora nőknek
22.30 Az öt díva koncertje
(felvétel)

MTV 2

5.40 Műsorismertetés
5.45 Nemzetiségi magazinok
7.00 Hol-mi?
7.30 Kukucs
8.00 A mindent megváltoztató masina
(lengyel sorozat - 12/6.)
8.30 Öten a szigeten
(angol sorozat - 13/6.)
9.00 Diótörő
10.50 Grant kapitány gyermekei
(szovjet sorozat - 7/3.)
11.55 Correggio: Madonna gyermekével
12.00 Perényi Miklós gordonkázik - 4/3.
12.30 Família Kft. (ismétlés)
13.00 A magyar irodalom képes története
(sorozat)
13.35 Tíz perc könnyűzene
13.45 Nekem ne lenne hazám?
14.00 A csendtől a békéig
Emlékezés Teréz anyára
15.05 A szív szava
(kanadai tévéfilm)
16.40 Kereszténység az évezred küszöbén
17.15 Kalandorok
(francia film, 1967)
19.05 „Adj békét, Uram!”
Az István, a király tizenöt éve
20.00 Hírek - Időjárás
20.10 Peer Gynt
(tévéfilm - 1-2.)
22.30 Glória
23.00 Éjjeli menedék
Üveggyöngyjáték - A Napkelet utazóinak
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Bibliai kalandok (ism.)
7.00 Kölyökklub
- Repülő bocsok
- Kimba
- A törpék új világa
- Hé, Arnold!
- Nanook, a bátor eszkimó
- Pumukli
- Batman
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Az elveszett világ
(amerikai sorozat)
11.55 Bravo Tv
13.00 Hírek
13.10 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
13.40 Egy óra múlva itt vagyok
(magyar sorozat - 13.)
A Mephisto akció
14.55 Egy kismanó karácsonya
(olasz családi film)
16.40 Kung-fu
(amerikai sorozat - 3.)
A szokás hatalma
17.30 Sliders
(amerikai sorozat - 13.)
18.20 ZenÉsz
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.30 Csíííz
20.00 Kész átverés
(szórakoztató showműsor)
21.30 Félreértett érzelmek
(amerikai vígjáték)
23.00 Hírek - Időjárás
23.15 Fekete vipera - Karácsonyi ének
(angol sorozat)
24.00 Beavis és Butthead karácsonya - 1-2.
0.45 Fókusz plusz (ism.)
Időjárás
1.05 Divatklip

TV2

6.20 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.45 Homokvár - Csak gyerekeknek!
Kékharisnya, a karácsonyi manó; Vidám kukacok; Jingle Bell Rap
(rajzfilmek)
8.50 Alice Csodaországban
(zenés felfordulás gyerekeknek)
10.00 Az oroszlán és a bárány
(angol rajzfilm)
10.25 Gimidili
(amerikai ifjúsági sorozat)
10.50 Bajnokakadémia
(angol ifjúsági sorozat)
11.15 Madison
(kanadai sorozat - 65/25.)
11.45 Világjárók
12.15 Szemtanú
(amerikai sorozat)
12.45 Családban marad
(amerikai sorozat)
13.15 Kötelező táncok
(ausztrál zenés film)
14.55 Zongorát Mrs. Ciminónak
(amerikai családi film)
16.35 Sissi - Sorsdöntő évek
(osztrák sorozat)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.25 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
19.55 Rex, a kölyökfelügyelő
(német-osztrák családi film)
21.35 A fiam nélkül soha
(amerikai film)
23.20 Y-akták
(kanadai sci-fi)
Angyal a repülőn
23.50 Régi idők zenéje
A Mandel quartett koncertje - 2. rész
0.25 Tények (ismétlés)

Duna TV

7.00 Műsorismertetés
7.10 Billy, a macskakölyök
(angol rajzfilmsorozat)
7.35 Tesz-vesz város
(francia-kanadai sorozat - 6.)
8.00 Zöldszem, Zöldfül
8.30 Ami igaz, az igaz Karácsony
8.50 Hamupipőke
(cseh-német-olasz mesefilm)
10.25 Tarkabarka
11.25 Jel maradjon utánunk
11.50 Vers
12.00 Lapozó
12.20 Protestáns világ
12.35 Az Equator-expedíció
12.50 Muzsika-szó
Vendég: Sebestyén Márta
13.35 Emberek a havason
(magyar film, 1942)
15.05 Karácsonyi jókívánságok határok nélkül
16.40 Helikon
17.15 Brnko és Lenka
A hóhercegnő
17.30 Híradó
17.45 Mindszenty...
Beszélgetés a mártír főpásztor életéről
18.00 Emlékmise-közvetítés a budapesti Szent István-bazilikából Mindszenty József bíboros hercegprímás letartóztatásának 50. évfordulóján
19.30 Ferenc, Isten lantosa
(olasz film, 1950) FF
21.00 Híradó
21.20 Vörös és fekete - 2/2.
22.45 Vers
22.50 Allah kertje

HBO

7.00 Szépség és a szörnyeteg
7.55 Az elveszett hercegnő
(amerikai film)
9.30 Csont nélkül
11.00 Melrose Place
11.45 A csodabogár
13.45 Tökös tekés
(amerikai vígjáték)
15.35 Egyik kopó, másik eb
(amerikai vígjáték)
17.15 Francia csók
(amerikai film)
19.05 National Geographic
20.00 Segítség, karácsony!
(amerikai vígjáték)
21.40 Utánunk a tűzözön
(amerikai akciófilm)
23.40 Mr. Jones
1.35 Holló 2. - Az angyalok városa
3.00 Keserű méz
5.15 A hűtlenség ára

TV3

7.10 VH1
9.10 Marci és Rozsdás
9.35 Agyafúrt professzor
(angol rajzfilmsorozat)
10.00 Szárnyak
(amerikai sorozat - 49.)
10.30 Foci a javából
A spanyol és az angol bajnokság legszebb pillanatai
12.00 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 15.)
12.55 Hegylakó
(amerikai sorozat - 98.)
13.55 Star Trek - Az új nemzedék
(amerikai sorozat - 19.)
14.50 Robotzsaru
(amerikai sorozat, ism. - 7-8.)
16.40 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 103-104.)
18.30 Agyafúrt professzor
(angol rajzfilmsorozat)
19.00 Modellügynökség
(amerikai sorozat - 8.)
19.55 Búcsú és visszatérés
(olasz film - 3/2.)
21.35 Kamaszkorom legszebb nyara
(amerikai film, 1971)
23.25 Music Time (ism.)
0.10 VH1

MSat

23.30 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 AAAhh!!! A szörnyek!
8.00 Clarissa
8.30 Pete és kis Pete
9.00 Music Box
16.00 Szelep
(sportműsor)
17.00 Fecsegő tipegők
17.30 Rocko
18.00 Clarissa
18.30 Rocktükör
Zenés riportműsor sztárok részvételével
19.00 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója
19.30 Magasfeszültség
20.00 Kedves fészek
(angol sorozat - 4.)
20.30 Benny Hill
(angol sorozat - 47.)
21.30 News-da
22.00 Waczak Szálló
(angol sorozat - 5.)
22.30 A horror háza
(angol sorozat - 1.)

Szív TV

0.30 Napraforgó
0.40 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
16.15 Meditációs jóga
Terhestorna
17.00 Sportműsor
18.30 NASA
Az amerikai űrhajózás története
(sorozat - 32/19.)
19.00 Irányjelző
19.30 Mosómacik
(amerikai rajzfilmsorozat - 53.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ismétlés - 172/114.)
21.00 Sportműsor
Utána: Music Box

ATV

18.00 Képes magazin
19.00 ATV-stúdió
19.05 Ingatlanpanoráma
19.35 Mit sütött ki?
20.00 Lan-guszta (ism.)
21.00 Elnökök klubja
21.50 Klippercek
22.30 Kakaóvaj

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek