1998. szeptember 30., szerda

Tv műsor - 1998. szeptember 30. - Szerda

MTV 1

5.50-9.30 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.05 Magyar felfedezők
Almásy László Ede
10.30 Séták a Fertő-Hanság Nemzeti Parkban
Harmadik út
11.00 Zöldpont
(magazin)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó
Híróra: Hírek; Időjárás
13.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 65/16.)
14.00 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
14.25 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
15.00 Parlamenti Napló
15.30 TéVéTéka
15.50 Csellengők
16.00 Alfa szolgálat
16.15 Indaba
(francia sorozat - 25/21.)
16.45 Lássuk Indonéziát!
17.00 Hírek
17.05 Közép-európai történetek - 2/1.
17.30-17.55 Gyerekeknek!
17.30 2x7
(ajánlóműsor)
17.50 Peti és Din
(izraeli rajzfilmsorozat)
17.55 Hang-szál(l)
(zenei vetélkedő)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Kisváros
Üldözés a toronyban
20.35 Telesport
AFC Ajax-FC Porto
Bajnokok Ligája labdarúgó-méközés
22.40 Hírek
22.45 Aktuális
23.05 Kenó
23.10 Telesport
Bajnokok Ligája - összefoglaló
23.40 Képújság

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Publikum (ismétlés)
7.45 Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei nem csak a régiókban élőknek
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok
(teleregény, 1992, ism.)
9.30 Kincsestár
11.00 Tanoda - Generációk egymás közt
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Hókusz-pókusz
Randevú a Kakaó Bárban
14.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism. - 193/1-4.)
16.05 Repeta
17.40 Christy
(amerikai sorozat - 21/18.)
A legdrágább ajándék 2/2.
18.30 Magyarország ma
AKT
18.45 Nekem ne lenne hazám?
19.00 Dojcsák Győző-portré
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 A különc
Illyés Gyula drámájának tévéváltozata
22.35 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.05 Candy, Candy (ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.00 100-ból egy (ism.)
10.30 Rajzfilm Klub (ism.)
11.20 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.50 Klip Klub (ismétlés)
12.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 148-149.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
15.50 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 37.)
16.15 Az első csók
(francia sorozat - 151.)
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 161.)
17.35 100-ból egy
(vetélkedő)
18.05 Meri vagy nem meri?
18.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat - 33.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Cobra 11
(német sorozat - 23.)
20.50 Új Frei-dosszié
21.50 Híradó - Időjárás
22.00 Kész átverés (ism.)
22.30 Dóra mozija
23.00 RTL Night Klub
- Erotikus fantáziák
(francia erotikus sorozat)
- Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
23.50 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 253.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Titokzatos természet
11.00 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
11.30 A tegnap csodái - A jövő titkai
(ismeretterjesztő magazin)
12.00 Mozivarázs
Rettegés műhelyei
12.30 Közvetlen ajánlat
13.10 A következő áldozat
(brazil sorozat - 131.)
14.00 Kedves nővérkék
(német sorozat - 46.)
14.30 Kakuk!
(talkshow)
15.05 Mila szupersztár
(japán rajzfilmsorozat)
15.30 Szuperegér
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.00 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
Éljen az ünnepelt
16.30 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat - 26.)
17.00 Édes hármasban
(francia sorozat - 18.)
17.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 256.)
18.00 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal
18.05 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 18.)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Szerencsekerék
19.55 Azok a szép napok
(könnyűzenei időutazás)
20.45 A hegyi doktor
(német sorozat)
21.35 Mindent vagy semmit!
(műveltségi vetélkedő)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Herkules
(amerikai sorozat, ism.)
24.00 Kuk@c
Ahogy épül a hálózat
(informatikai magazin)
0.30 Tények (ismétlés)

Duna TV

5.30 Virradóra
9.05 Gazdakör (ismétlés)
9.40 Egy lány elindul
(magyar film, 1937)
10.55 Thérése Raquin
(angol sorozat - 3/3.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Harmónia (ism.)
13.05 Kármin és arany
(olasz film, 1968, ism.)
14.45 India
(sorozat - 10.)
15.05 A hetedik kontinens felfedezése
(svájci sorozat - 12/9.)
15.35 A kincses sziget térképe
(angol sorozat - 26/14.)
16.00 Katedra nélkül
Szóról szóra magyarul
16.30 Magyar történelmi arcképcsarnok - III. András
16.45 Találkozások Leszek Kolakowskival
(lengyel sorozat, ism. - 1.)
17.05 Amiről a kövek mesélnek - Kaposvár
17.25 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Régiók
18.55 Hej-hej-helyesírás!
19.05 Recsk, 1950-53
20.30 Chopin: 12 etűd, Opus 25. 1-6.
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Ön kormányoz?!... a fővárosban
22.40 Híradó
22.55 Vers
23.00 Kiadatás
(lengyel sorozat, ismétlés - 8.)

HBO

7.00 Alf
(amerikai sorozat)
7.30 Egyről a kettőre
8.05 Állati élet
9.00 Bébicsőszök klubja
(amerikai vígjáték)
10.35 Szerelmi bájital
(amerikai vígjáték)
12.15 Nyomorultak
(francia film)
15.05 Sztárközelben: Bruce Willis
15.30 Sztepp
(amerikai film)
17.20 Kettőn áll a vásár
(amerikai vígjáték)
19.00 Alf
(amerikai sorozat)
19.30 Egyről a kettőre
20.00 Szerencsés fickók
(amerikai vígjáték)
21.35 Space Jam - Zűr az űrben
(amerikai vígjáték)
23.05 Charlot és Charlotte 3.
0.05 Charlot és Charlotte 4.
1.05 Féktelen Minnesota
(amerikai vígjáték)
2.45 Alkonyattól pirkadatig
(amerikai akciófilm)
4.35 Drakula
(amerikai horror)

TV3

14.25 Cinema
(filmmagazin)
14.55 Isadora
(amerikai film, ismétlés)
17.30 A klinika
(német sorozat - 14.)
A kudarc 2.
18.30 Hír3
A TV3 hírműsora
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat - 13.)
Csere-bere, fogadom...
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat -  94.)
Ha egyszer a férfi...
20.00 Rendőrakadémia
(amerikai sorozat - 3.)
Tegye le azt az orrot!
21.00 Rózsaszín Cadillac
(amerikai vígjáték, 1989)
23.20 Hír3
A TV3 hírműsora (ismétlés)
23.50 A klinika
(német sorozat, ism.)
0.50 Cinema
A TV3 filmmagazinja (ismétlés)

MSat

23.50 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
Benne: 6.30-8.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
16.30 News-da (ismétlés)
17.00 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyere ményes műsor új ötletekkel, naponta más és más talányokkal
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Rocko
18.30 Nickelodeon
Clarissa
19.00 Music Box Top Ten
Kívánságműsor, a legfrissebb szavazatok alapján
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Acélkarmok
(hongkongi film)
22.00 Alak-Art (ismétlés)
22.30 Halálkód
(amerikai sci-fi, ism.)

Szív TV


0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
9.00 Testszépítés Bíró Icával
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Meditációs jóga
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Lazíts Cindy Crawforddal!
16.30 Van megoldás? (ismétlés)
17.00 Gigabyte (ismétlés)
17.30 Barkács (ismétlés)
18.00 City magazin (ism.)
18.30 Konyhashow
19.00 Kapásjelző
19.30 Delfy
(amerikai rajzfilmsorozat)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 90.)
21.00 Kokain zóna
23.00 New York királya
(amerikai film, ism.)

ATV


18.00 Műsorajánlat
19.05 Klippercek
19.15 Ingatlanpanoráma
20.00 NASA
(sorozat - 15.)
20.30 Klippercek
21.00 Csillagszem - Kiss Zoltán műsora (ism.)
22.30 Hálósipka


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. szeptember 29., kedd

Tv műsor - 1998. szeptember 29. - Kedd

MTV 1

5.50-9.30 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.05 Walt Disney bemutatja (ism.)
11.10 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Híróra: Hírek; Időjárás
13.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat)
14.00 Slovenski utrinki
14.25 Unser Bildshirm
14.50 Örökségünk
A talicskakészítés
15.00 A szénbohóc
(francia cirkuszfilm)
15.55 Életjel
16.00 Pos(z)itív
16.15 Indaba
(francia sorozat - 25/20.)
16.45 Lássuk Indonéziát!
17.00 Hírek
17.05 Katolikus krónika
17.25-17.55 Gyerekeknek!
17.25 Kisokos
17.45 A jóságos fogtündér egerek
(angol rajzfilmsorozat)
17.55 Hang-szál(l)
(zenei vetélkedő)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 22/2.)
20.45 Bohózatalbum
László Miklós: A néma ember
21.00 Kriminális
21.30 Telemázli
22.00-23.00 Aktuális
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Publikum
23.00 MM
23.05 Ablak Párizsra
(orosz-francia film)
0.35 Bajnokok Ligája - előzetes
1.05 Képújság

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Erdőkerülő
(erdészeti-vadászati magazin, ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei nem csak a régiókban élőknek
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Jani házhoz megy...
Betlen János műsora (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
Nyitott képzés - távoktatás
9.00 Közvetítés a parlament üléséről
Szünetben: 12.00 Déli harangszó - Híróra
16.30 Repeta
17.45 Christy
(amerikai sorozat - 21/17.)
A legdrágább ajándék
18.30 Magyarország ma
AKT
18.45 Nekem ne lenne hazám?
19.00 Otthon születik
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Hé, Johnny, mi lett a bandával?
(dokumentumfilm)
21.30 Twin Peaks
(amerikai sorozat - 30/24.)
22.20 Mélyvíz
23.50 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.05 Candy, Candy (ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.00 100-ból egy (ism.)
10.30 Rajzfilm Klub (ism.)
11.20 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.50 Klip Klub (ismétlés)
12.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 147-148.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
15.50 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 36.)
16.15 Az első csók
(francia sorozat - 150.)
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 160.)
17.35 100-ból egy
18.05 Meri vagy nem meri?
18.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat - 32.)
Miszter Mennyország
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Életveszélyben
20.55 Neve: Senki
(amerikai sorozat - 4.)
Emlékek
21.45 Híradó - Időjárás
21.55 MMM
22.55 Zsaruzsenik
(német sorozat - 14.)
23.45 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 252.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Titokzatos természet
11.00 Esély
A Rett-szindróma
11.30 Follow me
(angol nyelvlecke)
12.00 Színkép
(kulturális magazin)
12.30 Közvetlen ajánlat
13.10 A következő áldozat
(brazil sorozat - 130.)
14.00 Kedves nővérkék
(német sorozat - 45.)
14.30 Kakuk!
(talkshow)
15.05 Mila szupersztár
(japán rajzfilmsorozat)
15.30 Szuperegér
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.00 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
Az év modellje
16.30 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat - 25.)
17.00 Édes hármasban
(francia sorozat - 17.)
17.30 Gazdagok  és szépek
(amerikai sorozat - 255.)
18.00 Mindent tudni akarok!
18.05 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 17.)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Szerencsekerék
19.55 Herkules
(amerikai sorozat)
A tolvajok királya
20.45 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai sorozat)
Újoncavatás
21.35 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Magnum
24.00 Hozam
(gazdasági magazin)
0.30 Tények (ismétlés)

Duna TV

5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Forrásvidék (ismétlés)
9.45 Fórum (ismétlés)
10.45 Thérése Raquin
(angol sorozat - 3/2.)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.50 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Héthatár (ismétlés)
12.55 A család apraja-nagyja
(spanyol sorozat - 1., ism.)
14.00 Nők vagyunk
(olasz dokumentumfilm) FF
15.35 Molly
(francia sorozat - 13/4.)
16.00 Katedra nélkül
Informatéka
16.15 Jövőnk múltja
(sorozat - 7.)
Isten malmai
16.45 A magyar dal ezer éve
17.05 Harmónia
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Gazdakör
18.55 Hej-hej-helyesírás!
19.00 Kalandozások Faludy Györggyel 2/2.
(dokumentumfilm)
19.50 Trópusi hőség
(kanadai sorozat)
Váljunk el, édes!
20.40 Filmetűdök klasszikus zenére
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Katonazene
(magyar film, 1961)
23.40 Híradó
23.55 Vers
24.00 Test és lélek
(angol sorozat - 6/3.)

HBO

7.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
7.30 Kaliforniába jöttem
(amerikai sorozat)
8.05 Mesebeli vadnyugat
(amerikai kalandfilm)
9.40 Így készült: Casino
10.05 Ha a férfi igazán szeret...
(amerikai film)
12.10 A halálvonat
(amerikai akciófilm)
13.50 Kezedben a sorsod
(amerikai vígjáték)
15.35 Az utolsó viking
(norvég kalandfilm)
17.05 Három kívánság
(amerikai családi film)
19.00 Jó barátok
19.30 Kaliforniába jöttem
20.00 Casino
(amerikai krimi)
22.55 Árral szemben
(amerikai akciófilm)
0.35 Shop-Stop
(amerikai vígjáték)
2.10 Showgirls
(amerikai film)
4.20 Elsodorva
(amerikai film)
6.10 Mennyi? 30!

TV3

15.15 Jövőnéző
A TV3 iránytűje a jövőbe (ismétlés)
15.45 Gyorsan, mint a nyíl 2.
(amerikai film, ismétlés)
17.25 A Quelle bemutatja: Női dolgok
17.30 A klinika
(német sorozat - 13.)
A kudarc 1.
18.30 Hír3
A TV3 hírműsora
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat - 12.)
Ropi letartóztatásban
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 93.)
A keresztapa
20.00 Dinasztia
(amerikai sorozat - 86.)
21.00 Isadora
(amerikai film, 1968)
23.35 Hír3 (ismétlés)
0.05 A klinika
(német sorozat, ism.)
1.05 A légy 2.
(amerikai horror, ism.)

MSat

1.30 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
Benne: 6.30-8.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
16.30 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója (ismétlés)
17.00 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor új ötletekkel, naponta más és más talányokkal
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Rocko
18.30 Nickelodeon
Clarissa
19.00 Music Box Top Ten
(kívánságműsor)
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Kétes üzlet
(amerikai film, ism.)
21.45 Alak-Art (ismétlés)
22.15 Indián blues
(amerikai film)

Szív TV

0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
7.00 Napraforgó
7.10 Zenei összeállítás
9.00 Terhestorna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Príma torna hölgyeknek
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
15.15 TV-shop
16.00 Csontritkulás elleni, gerincjavító torna
16.30 Kapásjelző
(horgászmagazin, ism.)
17.00 Szédülj el! (ismétlés)
17.30 Az utolsó dobás
(amerikai vígjáték, ismétlés)
19.00 City magazin
(kulturális híradó)
19.30 Képeslapok a paradicsomból
(sorozat - 1-3.)
21.00 New York királya
(amerikai akciófilm)
22.50 A kard útja
(amerikai film, ismétlés)
0.40 Napraforgó

ATV


24.00-13.00 Színes, képes magazin
13.00-18.00 Casa Italia
18.00 Műsorajánlat, ATV-stúdió
19.05 Klippercek
19.15 Ingatlanpanoráma
19.30 Kereskedelmi műsor
20.00 Lan-guszta (ismétlés)
20.30 ATV-stúdió
21.00 Signal-esték
21.30 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió
22.30 Kereskedelmi műsor
23.00 Beszéljünk Róna egy Picit

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. szeptember 28., hétfő

Tv műsor - 1998. szeptember 28. - Hétfő

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.05 Új szeszélyes évszakok (ismétlés)
11.00 Árnyékfogó (ism.)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó
Híróra: Hírek; Időjárás
13.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 65/14.)
13.50 Nemzeti értékeink (ism.)
14.00 Patrin - Üzenet - Vorba
(cigánymagazin)
14.25 Domovina
(szlovák nyelvű nemzetiségi magazin)
14.55 Közvetítés a parlament üléséről
15.55 Délutáni rendelés
16.10 Indaba
(francia sorozat - 25/19.)
Az őrangyal
16.35 Kerge város
(amerikai sorozat)
17.00 Hírek
17.05 Euro-percek
17.10 „Engedjétek hozzám!...”
17.20 Cimbora
17.45 Dörmögőék kalandjai
(bábfilmsorozat)
18.00 Mixishow
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Teljes biztonsággal
(amerikai sorozat - 13/10.)
20.45 Extrém koktél
Különleges sportok
21.00 Ha...
Örökös tag
Sinkovits Imre
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
23.00 Kenó
23.05 Wittgenstein
(angol film, 1993)
0.10 Képújság

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Zóna (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 A Hét (ismétlés)
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok
(teleregény - 132., ism.)
9.30 Kincsestár
11.00 Tanoda
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Hókusz-pókusz
14.25 A pampák királya
(brazil sorozat, ismétlés - 130/129-130.)
16.10 Repeta
17.45 Christy
(amerikai sorozat - 21/16.)
A túsz
18.30 Magyarország ma
AKT
18.45 Nekem ne lenne hazám?
19.00 A Zsolnay Porcelángyár
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Monszun (ism.)
21.20 Julie, a levakarhatatlan
(francia vígjáték, ism.)
22.45 A zenén túl...
(sorozat - 13/1.)
A sikertelen és boldogtalan Schubertról
23.45 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.05 Candy, Candy (ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.00 100-ból egy (ism.)
10.30 Rajzfilm Klub (ism.)
11.20 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.50 Klip Klub (ismétlés)
12.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 146-147.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
15.50 Sweet Valley
(amerikai sorozat -  35.)
16.15 Az első csók
(francia sorozat - 149.)
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 159.)
17.35 100-ból egy
(vetélkedő)
18.05 Meri vagy nem meri?
18.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat - 31.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 A nagy csobbanás
(amerikai vígjáték)
21.50 Híradó - Időjárás
22.00 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 44.)
22.50 Kettős bevetés
(német sorozat - 14.)
23.40 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.00 Jó reggelt, Magyarország!
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 251.)
9.30 Kakuk!
10.00 Satöbbi
10.30 Titokzatos természet
(természetfilm-sorozat)
11.00 Gyökereink
(kisebbségi magazin)
11.30 A tudás titkai
(ismeretterjesztő magazin)
12.00 Hét x hét
12.30 Közvetlen ajánlat
13.10 A következő áldozat
(brazil sorozat - 129.)
14.00 Kedves nővérkék
(német sorozat - 44.)
14.30 Kakuk!
(talkshow)
15.05 Igazi szellemirtók
15.30 Szuperegér
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.00 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
Lorrain
16.30 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat - 24.)
17.00 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
17.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 254.)
18.00 Mindent tudni akarok!
18.05 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 16.)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Szerencsekerék
19.55 Életben maradtak
Magazin összefogásról, kiútkeresésről, emberi sorsokról
20.45 Stefanie
(német sorozat)
A hazugság
21.35 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Zsarublues
(amerikai sorozat)
23.55 Tények (ismétlés)

Duna TV



5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 Régi híradók (ism.)
9.25 Közép-európai magazin (ismétlés)
10.00 Heti hírmondó (ism.)
10.55 Thérése Raquin
(angol tévéfilm - 3/1.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Esti kérdés (ismétlés)
12.45 A körbezárt tenger
(angol sorozat, ism. - 3.)
A Földközi-tenger szíve
13.10 A Hubble-expedició
14.05 Ami igaz, az igaz (ism.)
14.20 Zengő ábécé (ism.)
14.30 Tarkabarka (ism.)
15.35 Szóbazár (ismétlés)
16.05 Katedra nélkül
Útban 2000 felé
16.30 Helikon (ismétlés)
17.10 Menekülés a Jupiterről
(ausztrál sci-fi - 13/5.)
A felszállás
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Héthatár
18.55 Hej-hej-helyesírás!
19.05 A család apraja-nagyja
(spanyol sorozat - 1.)
Az új lakás
20.00 Kisberlin
(dokumentumfilm)
20.40 Filmetűdök klasszikus zenére
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Úton a halállal
(dokumentumfilm - 2/1-2.)
23.30 Híradó
23.45 Vers

HBO


7.00 Lois és Clark
8.05 Képtelen képrablás
(amerikai vígjáték)
9.40 A kábelbarát
(amerikai vígjáték)
11.20 Kölcsön kinyír visszajár
(amerikai vígjáték)
12.50 Segíts, mumus!
(amerikai vígjáték)
14.40 Anasztázia
(amerikai rajzfilm)
15.35 Kurt és Coutney - A helyi Nirvána
(amerikai dokumentumfilm)
17.15 Első állomás, Las Vegas
(amerikai vígjáték)
19.00 Lois és Clark
20.00 Bűvölet
(amerikai thriller)
22.00 Pokoli lecke
(feliratos amerikai film)
0.25 Sara
(lengyel krimi)
2.15 Vad éjszakák
4.20 Banya csak egy van
(amerikai vígjáték)

TV3


15.25 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
15.55 Gyorsan, mint a nyíl 1.
(amerikai film, ism.)
17.30 A klinika
(német sorozat - 12.)
A téves diagnózis
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat - 11.)
Kalandra fel!
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 92.)
Nicsak, ki csahol!
20.00 A felügyelőnő
(német sorozat - 3.)
Corinna
21.00 A légy 2.
(amerikai horror, 1989)
22.50 Hír3 (ismétlés)
23.20 Foci a javából: a spanyol bajnokság legszebb pillanatai
23.50 A klinika
(német sorozat, ism.)

MSat


0.40 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
16.30 A sebesség bűvöletében
(angol sorozat, ism. - 9.)
17.00 Játszd újra...
Játékos, zenés nyereményes műsor új ötletekkel, naponta más-más talányokkal
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Rocko
18.30 Nickelodeon
Clarissa
19.00 Music Box Top Ten
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Ikrek
(amerikai film)
21.45 A3-ik vonal
22.45 MSAT Klub
23.15 Alak-Art (ismétlés)
23.45 Gyilkos fény
(amerikai film, ismétlés)


Szív TV


0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
7.00 Napraforgó
7.10 Zenei összeállítás
9.00 Csontritkulás elleni, gerincjavító torna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Lazítson Cindy Crawforddal!
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
15.15 TV-shop
16.00 Testszépítés Bíró Icával
16.30 Mosómacik - 3. (ismétlés)
17.00 Lesen
(sportmagazin)
18.00 Konyhashow (ismétlés)
18.30 107
(rendőrségi magazin)
19.00 Színház-tűznéző (ismétlés)
19.30 Én pici pónim
(amerikai rajzfilmsorozat)
20.00 Celeste
(argentin filmsorozat - 89.)
21.00 A kard útja
(amerikai akciófilm)
22.50 Börtönháború (ismétlés)
0.30 Napraforgó

ATV


24.00-13.00 Színes, képes magazin
13.00-18.00 Casa Italia
18.00 Műsorajánlat, ATV-stúdió
19.05 Klippercek
19.15 Ingatlanpanoráma
19.30 Autós magazin
20.00 Tiszta Amerika
(magyar film)
21.30 TV-shop
21.40 Klippercek
22.00 Jogbanjárás
22.30 Klippercek
23.00 ATV-stúdió beszélgetés (ismétlés)
24.00 Műsorzárás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. szeptember 27., vasárnap

Tv műsor - 1998. szeptember 27. - Vasárnap

MTV 1

7.45 Grüss dich!
(német nyelvleckesorozat - 20/4.)
8.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
9.00 Kukucs
9.15 Zenegér
9.30 É.V.A. - Életmódmagazin
10.00 Honvédcsaták
Pákozd, 1848. szeptember 29.
10.35 Örömhír
A metodista egyház műsora
11.00 Zenebutik - Zenehíd
Juhász Előd műsora
Vendég: Miklósa Erika
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Jani házhoz megy...
Betlen János műsora
13.00 Életjel
13.30 Örömhír
Az unitárius egyház műsora
13.55 Telesport
Forma-1
Luxemburgi Nagydíj
16.00 Walt Disney bemutatja
- Aladdin
A végzet tüzében
(amerikai rajzfilmsorozat)
- A nagy viadal
(amerikai rajzfilm, ism.)
- A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
17.05 Minden, ami zene
17.10 Helló, Magyarország!
Hazai turisztikai magazin
17.55 Nevetett ma már?
Örkény István: Egypercesek
18.05 Ötszemközt
Csehák Judittal
Vitray Tamás műsora
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
22.00 Kémek a sasfészekben
(amerikai film, 1969 - 1-2.)
22.40 Telesport
23.10 Gipsy Kings-koncert

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Űrgammák
(sorozat, ism.)
6.30 Nemzetiségi magazinok
7.25 Bicsibocs kalandjai
(angol rajzfilmsorozat)
8.00 Tudóra - válogatás
10.00 Cimbora óra
11.00 Telesport
13.00 A Honvéd együttes zenekara muzsikál
13.30 A Tisza
(sorozat - 12/11.)
A Tisza-völgy építészete
14.05 A film és...
(sorozat - 11.)
A film és a ló, a vonat és az autó
15.00 Vállald önmagad!
(magyar film, 1974)
16.20 A rovarvilág csodái
(japán sorozat - 5/1.)
16.35 Jövő heti műsorajánlat
16.50 Ötórai tea
Reflektorfényben: Jimmy
17.20 Unokáink is látni fogják
Osskó Judit műsora
17.50 Újra nyitott könyv
Temesi Ferenc: Por
18.20 Telesport
18.50 Tizenhat város tizenhat lánya
(tévéfilm, ism.)
20.00 Hírek
20.10 MM
20.20 Metronóm
Komolyzenei újság
20.50 Szerelmes levelek
Részletek Komár László koncertjéből
21.20 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 11.)
22.05 Szabófalvától San Franciscóig
Mária Zsuzsa de Faykod
23.00 Universitas
23.30 Napbúcsúztató

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
- Tekergér
- Brémai muzsikusok
- Pumukli
- Hé, Arnold!
- Mecki
- Nanook, a bátor eszkimó
- Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Űrapu
(amerikai sorozat - 18.)
11.30 Enid Blython kalandfilm-sorozata
(amerikai sorozat - 10.)
Hegyi kalandok
12.00 A Dunánál...
(nemzetiségi magazin)
12.30 Antenna
(euro-atlanti magazin)
13.00 Hírek
13.10 Az állatok királynője
(természetfilm)
14.05 Életveszélyben
Hétköznapi hősök (ism.)
15.00 Knight Rider
(amerikai sorozat - 7.)
15.55 A párizsi diáklány
(francia film)
17.45 RTL Klub Road Show
18.00 ZenÉsz
Zene, játék, díjak
18.30 Dóra mozija
(filmmagazin)
19.00 Híradó
19.30 Csíííz!
20.00 Komputer teniszcipőben
(amerikai családi vígjáték)
21.35 Pusszantlak, drágám!
(amerikai sorozat - 14.)
22.10 Esti mesék (ismétlés)
23.05 Híradó - Időjárás
23.20 Országház
(heti magazin)
23.50 Az állatok királynője
(természetfilm, ism.)

TV2

6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár
Csak gyerekeknek!
6.55 Tesz-vesz város
7.35 Mohó úr és bölcs kisasszonyok
8.00 Cápali és Cápeti
8.35 Igazi szellemirtók
9.00 Huckleberry Finn
(amerikai sorozat - 2.)
10.00 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
10.45 Páratlan prédikátor
(amerikai vígjáték)
12.30 Nótaszó
13.00 Hűséges az Isten
13.30 Hét x hét
14.00 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Földön kívüli találkozások
14.50 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
Nyári álmok, nyári lidércek
15.40 Petrocelli
(amerikai sorozat)
16.30 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.30 Xena
(amerikai sorozat)
A halál láncai
18.30 Tények
18.45 Napló
19.30 Szerelem első látásra!
20.00 Közkívánatra!
1. A maszk
(amerikai film)
2. Kiálts a szabadságért!
(amerikai film)
3. A szénbányász lánya
(amerikai film)
22.00 Gól! Gól!! Gól!!!
23.00 Színkép
23.30 Kapj el!
(zenés vígjáték)
0.50 Napló

Duna TV

6.30 Hírek
6.35 Reggeli muzsika
6.45 Élő egyház (ismétlés)
7.00 Rupert maci kalandjai
7.20 Két macska egy kutya
7.30 Amatőr természetbúvár
(angol sorozat - 13/2.)
8.00 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ism.)
8.25 Pop-sa-rock (ism.)
8.55 Miénk a tér (ism.)
10.30 Szóbazár (ismétlés)
11.00 Forrásvidék
11.35 Beavatás (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Hírek
12.10 Lóverseny
12.25 Népzenei verseny - 4/4.
12.50 Az ókor csodái
(olasz sorozat - 4.)
13.20 „Búvópatak felszínre tört...”
(riportfilm)
Magyarok Brazíliában
13.55 Hildebrand István operatőr 70 éves
14.25 Régi híradók
14.50 Sportképek
16.50 Jiri Stivin jazz quartet
17.00 Minoritates Mundi
Egyiptom 2.
17.40 Mesefilmek
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó
19.00 Sportpercek
19.15 A Budapesti Zenei Hetek nyitóhangversenye felvételről
Szünetben: „Szememből a könny kicsordult”
21.20 A három dátum
22.05 Fórum
23.05 Vers
23.10 Montreali nemzetközi dzsesszfesztivál

HBO


7.00 A kis hercegnő
8.40 Alaszka
(amerikai kalandfilm)
10.30 Állati élet
11.25 Lökött bagázs
(amerikai vígjáték)
13.00 Sztárközelben: Shirley MacLaine
13.30 A csodabogár
15.30 Kártyavár
17.35 Találkozás egy idegennel
(amerikai krimi)
19.10 Melrose Place
20.00 Space Jam - Zűr az űrben
(amerikai fantasztikus vígjáték)
21.30 Lennox Lewis-Zeljko Mavrovic profi bokszdöntő
23.35 Féktelen Minnesota
(amerikai vígjáték)
1.20 Az  utolsó emberig
3.00 Larry Flynt - A provokátor
(amerikai film)
5.05 A megszállott
(amerikai thriller)

TV3


7.50 Z+ sikerlista (ismétlés)
9.50 A dumagép
(amerikai sorozat - 34.)
Ássuk el a csatabárdot!
10.20 Jövőnéző (ismétlés)
10.50 Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 2.)
12.35 Hegylakó
(amerikai sorozat - 72.)
A gyűlés
13.35 Star Trek
(amerikai sorozat - 73.)
Az örök élet átka
14.35 Felvonó a vérpadra
(francia krimi, 1957)
16.15 Filmpárbaj
16.30 Melrose Place
(amerikai sorozat - 48-49.)
18.30 Hír3
19.00 Central Park West
(amerikai sorozat - 4.)
20.00 Gyorsan, mint a nyíl 2.
(amerikai film, 1997)
21.40 Millennium
(amerikai thrillersorozat)
22.40 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 34.)

MSat


0.30 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
15.00 A sebesség bűvöletében
(angol sorozat - 8.)
15.30 Címlapsztori
16.30 Szelep
(spotműsor)
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Jaj, a szörnyek!
18.30 Nickelodeon
Pete és kis Pete
19.00 MSAT Klub
19.30 Féktelen folyó
(amerikai film)
21.25 Címlapsztori (ismétlés)
22.25 Az erőszak éjszakája
(amerikai film)
0.25 Music Box

Szív TV


1.10 Zenei összeállítás
9.00 Terhestorna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Meditációs jóga
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Delfy
(rajzfilmsorozat)
15.30 Én pici pónim
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.00 Láthatatlan mama
(amerikai vígjáték, ism.)
17.30 Autósport
18.00 Zenei hírzárlat (ism.)
18.30 Kedvenc horgászvizeink
(sorozat, ismétlés - 4.)
19.30 Delfy
(amerikai rajzfilmsorozat)
20.00 Börtönháború
(amerikai film)
21.40 Egy páholyban Benkő Dániellel (ismétlés)
21.55 Pancsolj, pancser!
(amerikai vígjáték, ismétlés)

ATV


13.00 Casa Italia
18.00 Csillagszem
19.05 Klippercek
19.15 Ingatlanpanoráma
20.00 Lisszaboni történet
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 Klippercek
22.30 Valóságos csodák


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1998. szeptember 26., szombat

Tv műsor - 1998. szeptember 26. - Szombat

MTV 1

5.50 Nap-kelte
6.00 Híradó
6.10 Közlekedés
6.30 Hírek - Lapszemle
7.00 Híradó
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Cartoon Network - Rajzfilmsztárok parádéja
9.05 Ernyő
Érdekvédelmi ifjúsági magazin
9.30 Emberkék...
Riportfilm egy különös gyereksorsról
9.55 Mikrokozmosz
Informatika és kommunikációkultúra
10.20 Szenvedélyek
(olasz sorozat - 42/37.)
11.05 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/27.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Vastaps
Domahidy Lászlónak
12.35 Telesport
Forma-1
Luxemburgi Nagydíj
Időmérő futam
14.10 Delta 2000
14.45 Chaplin-rövidfilmek
(amerikai film)
16.20 Minden ami zene
16.25 Anno...
Aki mesél: Básti Juli
16.55 Divat ’98
17.20 Álompolgár
18.05 Zóna
(riportmagazin)
18.30 Ki marad a végén?
19.00 Lottóshow
Vendég: Bon-bon
19.20 A jövő hét időjárása
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Erik, a viking
(angol vígjáték, 1989)
(Feliratozva is!)
21.35 Show-bálvány
1968-at idézve
23.05 Mindenki másképp kívánja
(német film, 1994)

MTV 2

6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Úton
Európa magazin (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Hol-mi?
(ifjúsági magazin)
8.30 Nemzetiségi magazinok
10.10 Kamaszkorunk legszebb nyara - Amerika
4. rész: Utah
10.40 Família Kft. - 358. (ism.)
11.05 Számítógép-jogosítvány (ismétlés)
11.35 A magyar irodalom képes története
(sorozat - 4., ism.)
12.00 Mélyvíz
Társasházi közös képviselők (ismétlés)
13.00 Európa Ablak
14.40 Rondó
(nemzetiségi magazin)
15.30 Az Őrség és vidéke
16.00 A múzsa csókja
16.30 A folyó - Expedíció a Nílus nyomában
(sorozat - 3/3.)
17.00 Csontváry
A libanoni cédrusok
17.25 Princ, a katona (13/12.)
18.00 A huszadik század nagy románcai
(angol sorozat - 26/24.)
Charles de Gaulle és Yvonne Vendroux
18.30 Mosoly a javából! - 14.
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.25 Kérem a következőt!
20.45 A négy páncélos és a kutya
(lengyel sorozat - 21/4.)
21.40 Negyvenéves a forint
Nagy Bandó András műsora
22.40 Minden, ami zene
22.45 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
Rajzfilmek kötik össze a négyórás gyerekshow-t
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Űrapu
(amerikai sorozat - 17.)
11.30 Enid Blyton kalandfilm-sorozata
(amerikai sorozat - 9.)
Szigeti kalandok
12.00 Bibliai kalandok
Ószövetségi történetek - 9.
12.30 Szezám, tárulj! (22.)
13.00 Hírek
13.10 Forró vizet a kopaszra
(magyar film)
14.50 Csőrre töltve
Animánia; Batman; Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
15.45 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
17.30 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
18.00 ZenÉsz
Zene, játék, díjak
18.30 Fókusz plusz
Közszolgálati magazin
19.00 Híradó
19.30 Kész átverés
(kandi kamera)
20.00 Nincs kettő négy nélkül
(olasz vígjáték)
21.50 Embervadász
(amerikai thriller)
23.55 Híradó - Időjárás
0.10 Kész átverés (ism.)
0.40 Fókusz plusz (ism.)

TV2

6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár
Pizsamás banánok
7.30 Pufóka
7.55 Sandokan
8.35 Kutyavilág
(rajzfilmek)
9.00 Partyzán
9.05 Mozivarázs
9.45 A 13 és 3/4 éves Adrien Mole titkos naplója
(angol sorozat - 11.)
10.30 Bajnokakadémia
(angol sorozat)
11.00 Madison
(kanadai sorozat - 65/11.)
11.30 Top 10
12.00 Világjárók
Utazási magazin
12.25 Shingalana
(természetfilm-sorozat)
13.00 Fő az étel!
Vendég: Gajdos Tamás
12.55 A Duna
(útifilmsorozat)
13.20 Családban marad
(amerikai sorozat)
13.45 Becéző szavak
(amerikai film, 1983)
15.55 Kastélyszálló
(osztrák sorozat)
16.45 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
Tavaszi láz
17.35 Kaméleon
(amerikai sorozat)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
(játék a szívekkel)
20.00 Air America
(amerikai akciófilm)
22.00 Lőj a vadászra
(amerikai akciófilm)
23.50 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
0.20 Playboy
(amerikai erotikus film)

Duna TV

5.30 Hírek; Gazdakör; Figyelj!!!; (kis) Mamaklub; Hírek; Rupert maci kalandjai
8.00 Összkép (ismétlés)
8.30 Az ókor csodái
(olasz sorozat, ismétlés)
9.05 Gyümölcsország lakói
9.10 A kincses sziget térképe
(angol sorozat - 26/14.)
9.35 Ami igaz, az igaz
9.50 Zengő ábécé
10.00 Tarkabarka
11.00 Aral - Az eltűnőben lévő tó
(svéd dokumentumfilm)
11.55 Vers
12.00 Lapozó
12.20 Élő egyház
12.35 Egy lány elindul
(magyar film, 1937)
13.50 Két bors ökröcske
(rajzfilm)
14.15 Fogj meg, ha tudsz!
(amerikai kisfilm, 1991)
14.35 A helyettesítő tanár
(francia sorozat)
16.05 Az árvízi hajós
16.30 A Zene Arcai
17.20 Magyar történelmi arcképcsarnok - IV. (Kun) László
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Az erdélyi árvízkárosultakért
Gálaműsor a marosvásárhelyi Kultúrpalotában
Szünetben: Áradat 2.
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Zsaru vagy csirkefogó
(francia film, 1979)
23.25 Híradó
23.40 Vers
23.45 Ironminster örököse
(ausztrál film, 1987)

HBO


7.00 Az északi szél visszatér
(amerikai rajzfilm)
8.25 Kettőn áll a vásár
(amerikai vígjáték)
10.05 Mozivarázs 4.
11.00 Melrose Place
11.45 Ügynök kölyök
(amerikai vígjáték)
13.05 Nyomorultak
15.55 Holtomiglan, holtodiglan
17.25 Az öreg  hölgy és a testőr
(amerikai film)
19.00 National Geographic
20.00 Casino
22.55 Hajsza a nap nyomában
(amerikai film)
0.55 A fekete özvegy
(amerikai szexfilm)
2.55 Playboy exkluzív - Pamela Andersonnal
4.00 Lennox Lewis-Zeljko Mavrovic profi bokszdöntő
(élő közvetítés)

TV3


8.40 Music Time (ismétlés)
9.30 72 óra (ismétlés)
10.00 Cinema (ismétlés)
10.25 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
10.50 Foci a javából: a spanyol bajnokság legszebb pillanatai (ism.)
11.20 Szárnyak
(amerikai sorozat - 36.)
11.50 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 2.)
12.50 Hegylakó
(amerikai sorozat -  71.)
13.50 Star Trek
(amerikai sorozat - 72.)
14.45 Életmentő járőr
(amerikai sorozat - 13.)
15.35 A Quelle bemutatja
15.40 Music Time
16.30 Filmpárbaj
16.45 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 78.)
18.30 Hír3
19.00 Central Park West
(amerikai sorozat - 3.)
20.00 Gyorsan, mint a nyíl 1.
(amerikai film, 1997)
21.35 A háború áldozatai
(amerikai film, 1989)
23.35 Foci a javából: az angol bajnokság legszebb pillanatai

MSat


0.15 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
16.00 Rocktükör
Zenés riportműsor sztárok részvételével
16.30 Szelep
(spotműsor)
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Jaj, a szörnyek!
18.30 Nickelodeon
Pete és kis Pete
19.00 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója
19.30 Sztárok civilben
Népszerű, ismert személyek bemutatása portré formájában
Vendég: Geszler Dorottya
20.00 Salvador
(amerikai krimi)
22.15 News-da
22.45 A gonosz birodalom
(hongkongi film)

Szív TV


0.55 Zenei összeállítás
9.00 Meditációs jóga
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Torna
13.30 Zenei összeállítás
15.00 Én pici pónim
(amerikai rajzfilmsorozat)
15.30 Legszebb Grimm-mesék - Hófehérke (ism.)
16.00 Príma torna
16.30 Lehetőség
17.00 Veled is megtörténhet
(angol film, ism.)
18.30 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(sorozat, ism. - 12.)
19.00 Irányjelző (ismétlés)
19.30 Delfy
(sorozat)
20.00 Celeste
(sorozat, ism.)
21.00 Pancsolj, pancser!
(amerikai vígjáték)
22.40 Hívd Andreát!
23.40 Gyilkos törvény
(amerikai krimi, ism.)

ATV


13.00 Casa Italia
18.00 Műsorismertetés
19.05 ATV-különjárat
20.00 Lan-guszta (ism.)
20.30 ATV-Stúdió
21.00 Technikai magazin
21.30 Klippercek
22.30 Ascendens


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek