1997. december 31., szerda

Tv műsor - 1997. december 31. - Szerda

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Zöldkalap
9.30 Mézga család
(rajzfilmsorozat, ism.)
M-bolygó
9.55 A koncert
10.30 Szervusz, drágám, meghaltam!
(amerikai vígjáték)
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Időjárás
12.05 Dallamkoktél
Vendégek Itáliából
Népszerű olasz slágerek
13.00 Híróra
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
13.40 Öt perc tőzsde
14.05 Sport '97 és ami mögötte van - III.
Év végi leltár
15.40 Magyarok a világ filmgyártásában - Robert Halmi
Barnum
(kanadai tévéfilm)
17.10 Csízió
17.15 Ruttkai Éva 70. születésnapjára
Tanulmány a nőkről
(magyar film, 1967)
18.55 Kamaszoknak!
Családi csetepaték
(angol rajzfilmsorozat)
Micsoda buli
19.15 Híradó - Időjárás
(Feliratozva is!)
19.35 Szilveszter '97
Csináld magad, Mr. Bean!
(Do It Yourself, Mr. Bean!)
(angol burleszkfilm)
20.00 Verseny a javából
(The Great Race)
(amerikai vígjáték, 1965 - 1-2.)
22.40 Mindenki másképp csinálja
(kabaré)
24.00 Himnusz - Újévi köszöntő
0.10 Smokey és a bandita
(amerikai vígjáték, 1977)
1.45 Pop-premier
1998 első popzenei video-összeállítása az 1997-es év külföldi és hazai sikereiből

MTV 2

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Mikszáth Kálmán: A körtvélyesi csíny
(tévéfilm, ism.)
10.30 Szamárfül
Szilveszteri gyermekkabaré (ism.)
10.55 A világ legrosszabb gyereke
(tévéfilm, ism.)
12.00 Déli harangszó - Időjárás
12.05 Dallamkoktél
Vendégek Itáliából
13.00 Durrell, a bárkaépítő
(angol ismeretterjesztő film, ism.)
14.00 Nősülni kötelező
(amerikai film, 1962)
15.40 Vidám-IT (Görbetükör)
Képek az információs társadalomról
A PC abc különkiadása
16.00 Mesélő cégtáblák
Füstfaragók (ism.)
16.25 Sorrentói emlék (ism.)
16.50 Híradó - Időjárás
17.00 Mi, hollandok
(holland dokumentumfilm)
18.25 Lajkó Félix
Hungarian Jazz Fesztivál 1997 - 2.
19.05 Az Onedin család
(angol sorozat - 182/151.)
Tiltott rakomány
19.35 Sevillanas
(spanyol dokumentumfilm)
20.30 Sport '97 - III.
Év végi leltár (ism.)
22.05 Ármány és szőke
(Into the Night)
(amerikai vígjáték, 1985)
24.00 Himnusz - Újévi köszöntő
0.10 Szilveszteri ihaj, csuhaj!

RTL Klub

6.30 Jó reggelt! - szilveszteri meglepetésekkel
8.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
8.55 Randevú Edittel (ism.)
9.55 Klip klub
10.15 Borostyán (ism. - 12.)
11.05 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 46.)
11.25 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.50 A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
12.15 Sliders (ism. - 44.)
13.00 Randevú Edittel
(talkshow)
14.00 Borostyán
(olasz sorozat - 13.)
14.55 Rajzfilm Klub
- A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
15.50 Charlie - Minden kutya a mennybe jut
(angol-amerikai-ír rajzfilm)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.05 Falcon Crest
(amerikai filmsorozat - 24.)
18.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közéleti magazin)
19.55 Meri vagy nem meri?
20.00 A földi lányok csábítók
(Earth Girls Are Easy)
(amerikai vígjáték, 1990)
21.40 Kész átverés
Szilveszteri különkiadás
22.00 Kabaré
22.30 Egy különleges este Elton Johnnal
24.00 Himnusz - Újévi köszöntő
0.10 La Nouvelie Eve
Szilveszteri show-műsor
1.10 Szilveszteri Klip Klub

TV2

7.00 Jó reggelt, Magyarország!
Kiskarácsony, nagykarácsony
9.25 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 60.)
11.15 Szerencsekerék (ismétlés)
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Nótaszó (ismétlés)
12.30 Csak egy mozi (ismétlés)
13.00 Tények '97
14.00 Gyerekszilveszter
16.00 Willy Fogg utazása a Föld középpontja felé
(spanyol rajzfilmsorozat)
16.30 Pogány Madonna
(magyar filmvígjáték, 1980)
18.05 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 59.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tény-leg?
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 61.)
19.55 Félénk vagyok, de hódítani akarok
(francia vígjáték, 1978)
21.30 B.U.É.K. Mikroszkóp
avagy Sas-szilveszter
22.10 Holló-szilveszter
A Holló Színház szilveszteri műsora
22.40 Már megint ugyanaz a vacsora
(német-angol szórakoztató műsor)
23.00 Dáridó
Jókedvű óévbúcsúztató
24.00 Himnusz
Újévi köszöntő
0.05 Dáridó
1.00 Tengerparti vígságok
(amerikai erotikus filmvígjáték)

Duna TV


7.00 Vatikáni Rádió adása
7.15 Reggeli muzsika
7.25 Szimba, az oroszlánkirály - 3.
7.50 A kanadai vadon csodái
A pehelyréce
8.15 Kutyatestőrök
(spanyol animációs film)
9.50 Brúnó kalandjai
(német-ausztrál ifjúsági filmsorozat - 10.)
10.20 Egy ifjú jenki Artur király udvarában
(kanadai-francia-angol film)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.25 Stan és Pan az idegenlégióban
(amerikai film, 1939) FF
13.35 Stan és Pan... és Garas
Beszélgetés Garas Dezsővel
14.05 A whisky története
(skót-finn kultúrtörténeti film)
14.50 A házibuli
(francia film, 1980)
16.35 Susogó vadon
- Arany János: Toldi
16.50 Szilveszter '97
Dalla, tánccal, filmekkel, operettdalokkal, nótákkal, versekkel, könnyűzenével
- Operettgála
Befordultam a konyhára
- Csinibaba
(magyar filmvígjáték)
- Buli van 1-2.
- Panelcsalád
Nagy-Bandó András műsora
kb. 20.45 Gengszterek klubja
(amerikai film, 1984)
- Wight-sziget
(angol koncertfilm)
Szeretet fesztiválja
- Táncház
- Oba Oba '93 - A párizsi Lidórevü előadása
(francia zenés film)

HBO


5.45 Mozimánia: Roger Moore
6.40 Hüvelyk Matyi titkos kalandjai
7.45 Jég veled!
9.25 Dot Hollywoodban
(amerikai rajzfilm)
10.45 Minden gyanú felett
(amerikai film)
12.35 National Geographic
13.30 A három testőr
15.15 Mennyi? 30!
(kabaré-show)
15.50 Lidércfény
17.30 Animánia
(amerikai rajzfilm)
18.00 Egyről a kettőre
18.35 Elbaltázott nászéjszaka
(amerikai vígjáték)
20.05 Ajándék ez a dal
22.05 Micsoda csapat
0.10 Szilveszteri meglepetés!
1.50 Sztriptíz
(amerikai szexfilm)
3.25 Georgia
(amerikai film)

TV3


8.00 Az ezüst kiscsikó
(amerikai rajzfilmsorozat)
8.30 Tiny Toons
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.00 A növények magánélete
(angol természetfilm-sorozat)
10.00 Álmodik az állatkert
(magyar film, 1985)
11.40 Ki a főnök?
(amerikai sorozat, ism. - 40.)
12.10 Fejvadász
(amerikai sorozat, ism. - 9.)
13.10 Terminátor 2.
(amerikai film, ism.)
15.30 Micsoda buli
(amerikai film, 1990)
17.30 Cinema - a mozi világa
18.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 36.)
Al és a jó szívű kis mozdony
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 48.)
19.30 NBA - Funniest and Finest
20.00 Dinasztia
(sorozat - 38.)
21.00 Rendőrakadémia 2.
(amerikai film, 1985)
23.00 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. - 48.)
24.00 Bombasiker
(amerikai film,  1976)
2.00 Gyula vitéz télen-nyáron
(magyar film, ism.)

MSat


0.35 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
12.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat, ism. - 18.)
13.00 Játszd  újra...
13.30 Music Box Top Ten
Kívánságműsor a legfrissebb szavazatok alapján
14.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 218.)
15.00 A hekus
(német sorozat, ism. - 2.)
16.00 Haláli fegyver
(amerikai vígjáték)
16.00 Benny Hill
(sorozat - 1.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 3.)
Egy halott ámokfutó
19.30 A Titanic kincse
(amerikai film)
21.45 Murder One
(angol sorozat, ism. - 18.)
22.45 Az Aranytó
(amerikai film, ismétlés)

Szív TV


6.30 Testszépítés
7.00 Ismétlések
9.30 Terhestorna
10.00 Hívd Andreát!
11.00 City kulturális magazin
11.15 Kapásjelző
11.30 Slágermúzeum
12.30 Színház-tűznéző
13.00 Élet és designe
13.30 pH-érték
Parlamenti híradó
14.30 Más
Popműsor
15.00 Zene essen beléd!
Show-műsor
16.00 Teenager party
16.30 Tabuk nélkül
17.00 Tim
(amerikai film)
19.00 „Egészségtelen” magazin
Szilveszteri különkiadás
19.30 Action Man
(sorozat - 24.)
A vad és a vadász
20.00 Ernest kereket old
(amerikai vígjáték)
22.45 Humorock (ism.)
24.00 Régi film slágerek 1-2.

ATV


19.00 ATV szilveszteri műsor
20.00 Jogban járás
Szilveszteri különkiadás
21.00 ATV B.Ú.É.K.!

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. december 26., péntek

Tv műsor - 1997. december 26. - Péntek

MTV 1

7.30 Műsorismertetés
7.35 Mackó apó meséi
(angol bábfilmsorozat, ism.)
Karácsony
7.45 A fenyőfa
(német film, ism.)
8.10 Dús király madara
(bábjáték, ism.)
9.05 Gryllus Vilmos daloskönyve
Fehér karácsony (ism.)
9.10 Két kiskutya barátkozik
(mesejáték)
9.30 Mézga család
(rajzfilmsorozat, ism. - 4.)
Robotdirektor
9.55 Varázslatos este
(angol rajzfilm, ism.)
10.20 Jövő 7
10.40 Cimbora Gála
Segélykoncert a sérült, beteg és hátrányos helyzetű gyermekekért
12.00 Déli harangszó - Időjárás
12.05 Kőbe vésett költészet
(svéd dokumentumfilm, ism.)
12.35 Ziegfeld Follies
(amerikai film, 1946)
14.25 Léleksimogató
Gyermeksorsok, lírai vallomások
Rick Nóra és Hatiasvili Nodar filmje (ism.)
15.00 Önök kérték!
Kívánságműsor
16.10 A vidék, ahonnan jövök
(francia film, 1956)
17.50 Hogy is van ez?!
18.15 Vers mindenkinek (ism.)
18.25 Kisváros
Tuniszi kaland
19.00 Gyerekeknek
Kincskereső kisködmön
(ifjúsági filmsorozat, ism.- 6/3.) FF
A csodakalap
19.30 Híradó - Időjárás
19.50 Sommersby
(amerikai-francia film)
21.50 „Visszanéztem félutamból..."
Rost Andrea-portré
22.50 Exkluzív
23.15 Szerelmi furcsaságok
(spanyol tévéfilm)
A Hold tükre
Távolból veled
Szombat esti tolvaj
0.40 Híradó

MTV 2

8.00 Műsorismertetés
8.05 Útmutató
Karácsony titka (ism.)
8.30 Pásztorok a kis Jézusnál (ism.)
9.00 Jászol a csillag alatt (ism.)
9.30 Desszert (ism.)
10.30 Artus, Merlin és a Prchlic család
(cseh film)
12.00 Déli harangszó - Időjárás
12.05 Diótörő
(zenés játék, ism.)
A kaposvári Csiky Gergely Színház előadásának televíziós változata
13.40 Emberek a természetben
Fölfelé
14.00 Népzenei áhítat
Euromusica ’96
Közvetítés a székesfehérvári Szent István Bazilikából, felvételről
15.05 Frankenberg-kastély
(német tévéfilmsorozat - 13/3.)
Az első szerelem
15.55 Telesport
18.00 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat - 182/149.)
Paddy West matrózai
18.30 Klip-mix
18.40 Gyerekeknek!
Zenélő gyermekkezek
19.00 Ég-világ
A körzeti televíziók karácsonyi műsora
21.00 Honfoglalás
Szimfonikus költemény - a filmzene koncertszerű előadása
21.55 Béketárgyalás, avagy az évszázad csütörtökig tart
(tévéfilm, 1989, ism.)
23.25 Magyarok cselekedetei (ism.)

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
8.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat,  ism.)
8.55 Randevú Edittel (ism.)
9.55 Klip klub (ism.)
10.15 Borostyán
(olasz sorozat, ism. - 9.)
11.05 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 43.)
11.25 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.50 Az erdő kapitánya
(magyar rajzfilm)
13.00 Randevú Edittel
(talkshow)
14.00 Borostyán
(olasz sorozat - 10.)
14.55 Rajzfilm Klub
- A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Szabadnak születtek
(amerikai film)
18.00 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.05 Falcon Crest
(amerikai filmsorozat - 20.)
18.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közéleti magazin)
19.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
20.00 Lánglovagok
(amerikai film, 1991)
22.30 Szakadt függöny
(amerikai film, 1973)
0.40 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2

7.00 Jó reggelt, gyerekek!
Kiskarácsony, nagykarácsony
9.00 Béka úr kalandjai
(angol rajzfilm)
10.00 Karácsonyi lótolvajok
(ausztrál ifjúsági film)
11.30 Mindent vagy semmit!
Vetélkedő Vágó Istvánnal (ismétlés)
12.00 Gyermekkarácsony a Parlamentben
13.00 Vallási műsor
13.20 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Atlantisz
(dokumentumfilm, ism.)
14.20 Osceola
(német film, ismétlés)
15.50 Huckleberry Finn kalandjai
(amerikai sorozat - 3.)
16.40 A Notre Dame-i toronyőr
(francia-olasz film)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények - Időjárás
19.15 Malek Andrea-koncert
Lemezbemutató koncert a Kongresszusi Központból
21.00 A papát kérjük karácsonyra
(amerikai film, 1991)
22.30 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő)

Duna TV

7.00 A Vatikáni Rádió adása
7.15 Reggeli muzsika
7.20 Animációs filmek gyerekeknek
8.05 A kanadai vadon csodái
Sarkvidéki oázis
8.30 Copperfield David
(francia-kanadai animációs film)
10.00 Brúnó kalandjai
(német-ausztrál tévéfilm - 5.)
10.30 Karácsonyi izgalmak
(lett-német film)
11.50 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Karácsonyi népzenei hangverseny
13.10 Régiók
Karácsonyi különkiadás
13.45 Piros cipellők
(angol film, 1948)
15.50 Magyar oroszlánok
(riportfilm)
16.30 Celia
(spanyol tévéfilmsorozat - 6/3.)
17.15 A bársony nyúl
17.45 Arany János: Toldi
Előadja: Gáspár Sándor
17.55 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.15 Monte Cristo grófja
(francia film - 2/2.)
19.50 Megint ünnep
20.20 Portréfilm a korondi Józsa családról
21.00 Híradó
21.15 A bűvös vadász
(magyar film, 1994)
22.55 Fórum
Karácsonyi különkiadás
23.35 Beatles-antológia
(angol dokumentumfilm - 6/4.)

HBO

5.45 Válaszd a befutót!
(amerikai vígjáték)
7.15 A zenebirodalom visszavág
(amerikai vígjáték)
8.45 Hókusz Pókusz
(amerikai vígjáték)
10.20 Sztárközelben: Sigourney Weaver
10.45 Folt a zsákját
(amerikai vígjáték)
12.20 Irány a Mississippi!
(amerikai filmdráma)
14.00 Elbaltázott nászéjszaka
(amerikai vígjáték)
15.35 Minden gyanú felett
(amerikai filmdráma)
17.30 Alf
(amerikai sorozat)
18.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
19.05 Mozi! Mozi! Mozi!
19.35 A kis dobos
(amerikai rajzfilm)
20.05 Férjek és feleségek
(amerikai vígjáték)
22.00 A látnok
(amerikai thriller)
23.35 A misszió
(amerikai film)
1.40 Őrjítő kétely
(amerikai thriller)
3.10 Kocsisor New Yorkban
(amerikai dokumentumfilm)
3.55 Sántakutyák
(amerikai vígjáték)

TV3

8.00 Az ezüst kiscsikó
(amerikai rajzfilmsorozat)
8.30 Denver, az utolsó dinoszaurusz
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.00 Marci és Rozsdás
(kanadai rajzfilmsorozat)
9.30 Münchhausen báró kalandjai
(angol film, ism.)
12.00 Hamis Izabella
(magyar film)
13.30 Ki a főnök?
(amerikai sorozat, ism. - 39.)
14.00 Van, aki forrón szereti
(amerikai film, 1959)
16.30 Fejvadász
(amerikai sorozat, ism. - 8.)
17.30 Cream21
18.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 34.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 45.)
19.30 NBA - Funniest and Finest
20.00 Sophie választása
(amerikai film, 1982)
23.30 Drága testek
(amerikai sorozat - 9.)
24.00 Kobra
(amerikai film, 1986)
2.00 NBA kosárlabdamérkőzés

MSat


1.55 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
13.05 Autó-motor (ism.)
13.35 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 210.)
14.05 Játszd újra...
14.35 A Názáreti Jézus 3.
(olasz film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Pacific Blue
(sorozat, ism. - 31.)
18.00 Poirot
(angol sorozat, ism. - 42.)
19.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 215.)
19.30 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 16.)
20.30 Poirot
(angol sorozat - 43.)
21.30 Menekülés Athénból
(amerikai film)
23.50 Electric Blue 2. (ism.)
0.50 Autó-motor extra

Szív TV


6.00 Más
6.30 Torna
7.00 Ismétlések: City
7.15 Kapásjelző
7.30 Blende
8.30 Show-műsor
9.30 Torna
10.00 Társasági magazin
11.00 Duci magazin
11.30 S. K.
Barkácsmagazin
12.30 Különjárat
13.00 Földgömb
13.30 Palánta
14.30 Popdzsungel
15.00 Utazás Gasztronómiában (ism.)
15.30 Az észak vadvilága: Állatok csatája
Nyulak
(természetfilm)
16.30 RPS - News
17.00 Szentföld
(dokumentumfilm)
19.00 Egészségmagazin
19.30 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(sorozat - 9.)
19.45 Hogyan növekednek?
20.00 Vér egy bársonyos bőrön
(amerikai krimi)
23.00 Slágermúzeum
23.30 Emmanuelle 11.
24.00 Börtönfoglyok
(amerikai akciófilm)

ATV


19.05 Zsebi bébi mese
19.25 Klippercek
20.00 Krisztina királynő
21.35 Klippercek
22.20 Egy angyal halála


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. december 25., csütörtök

Tv műsor - 1997. december 25. - Csütörtök

MTV 1

7.30 Műsorismertetés
7.35 Karácsony apó
(angol rajzfilm, ism.)
8.00 Vitéz László vándorútján (ism.)
Betlehemi történet
8.35 Mézga család
(rajzfilmsorozat, ism. - 3.)
Autó-tortúra
9.00 Maeterlinck: A kék madár
Zenés mesejáték két részben
A Kolibri Színház előadása, felvételről
11.00 Református istentisztelet
Közvetítés Tatáról
12.00 Kapcsoljuk Rómát!
II. János Pál pápa karácsonyi üzenete és Urbi et Orbi áldása
12.35 A „nagy család”
12.55 Hamvadó tűz
(amerikai film, ism.)
14.35 Léleksimogató Gyermeksorsok, lírai vallomások
Rick Nóra és Hatiasvili Nodar filmje (ism.)
15.05 A tenger csendje
(tévéfilm, ism., 1965) FF
16.05 Mogambo
(amerikai film, 1953)
18.00 Vinci, húzd ki magad!
19.00 Gyerekeknek!
Kincskereső kisködmön
(sorozat, ism. - 6/2.)
A kincskereső
19.30 Híradó - Időjárás
(Feliratozva is!)
19.50 Szabadítsátok ki Willyt!
(amerikai film, 1993)
(Feliratozva is!)
21.45 Desszert
Vendég: Kovács Adél, dr. Boglár Lajos, Fábry Sándor
22.50 Magyarok a világ filmgyártásában - Rózsa Miklós
Fejesek
(angol film, 1963)

MTV 2

9.20 Műsorismertetés
9.25 40 éves a Magyar Televízió
Három idegen úr
(tévéjáték, ism.)
10.05 Helló, világ!
Különkiadás (ism.)
11.00 Református istentisztelet
Közvetítés Tatáról
12.00 Kapcsoljuk Rómát!
II. János Pál pápa karácsonyi üzenete és Urbi et Orbi áldása
12.40 A Betlehemi csillag üzenete
Karácsonyi profán kantáta
13.20 Karácsonyi asztal
Ünnepi gondolatok a muzsika fényében
15.20 Csízió
15.25 Top 40
Slágerlista
15.55 Telesport
17.30 45 éves a Rajkó zenekar
(hangverseny)
18.20 Időjárás
18.30 Az Onedin család
(angol sorozat - 182/148.)
A sors útjai
19.00 Ismeretlen férfi képmása
Pulszky Károly portréfilm
19.50 G. B. Shaw: Tanner John házassága
komédia három felvonásban
A Madách Színház előadása, felvételről (ism.)
22.10 Karácsonyi dalok a Mormon Tabernákulum kórussal (ism.)
22.35 Mari
Fejezetek egy széki család életéből
(dokumentumfilm, ism.)

RTL Klub

6.30 Jó reggelt! - karácsonyi meglepetésekkel
8.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
8.55 Randevú Edittel (ism.)
9.55 Klip klub
10.15 Borostyán
(olasz sorozat, ism. - 8.)
11.05 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 42.)
11.25 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.50 Vili, a veréb
(magyar rajzjátékfilm)
13.00 Randevú Edittel
(talkshow)
14.00 Borostyán
(olasz sorozat - 9.)
14.55 Rajzfilm Klub
- A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Karácsony Willy Wooff-fal
(német film - 2.)
18.00 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.05 Falcon Crest
(amerikai filmsorozat - 19.)
18.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
20.00 Bunyó karácsonyig
(olasz-német film, 1994)
21.50 Egyszer fent...
(amerikai film, 1990)
23.40 Karácsony Bécsben ’97
(koncert, ism.)
1.00 Fókusz (ism.)

TV2

7.00 Jó reggelt, Gyerekek!
Kiskarácsony, nagykarácsony
9.00 Vakond úr kalandjai
(rajzfilm)
10.00 Betlehemesek
11.30 Mindent vagy semmit!
Vetélkedő Vágó Istvánnal (ismétlés)
12.00 Szívhang
Jótékonysági koncert
12.30 Karácsonyi muzsika
12.50 Angyalka éneke
(rajzfilm, ismétlés)
13.20 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Nílus - a folyók királya
(dokumentumfilm, ismétlés - 2.)
14.20 Ulzana
(német film, ismétlés)
16.00 Huckleberry Finn kalandjai
(amerikai sorozat - 2.)
17.05 Fagyos téli éjszaka
(német film)
18.25 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények - Időjárás
19.15 A kis lord
(német-olasz film)
20.50 Kié a baba?
(vígjáték két részben)
22.30 Mindent vagy semmit!
22.50 Karácsonyi dalok Monserat és Marti Caballéval
(zenés műsor, ismétlés)

Duna TV

7.00 A Vatikáni Rádió adása
7.15 Reggeli muzsika
7.20 Animációs filmek gyerekeknek
7.35 Piros csizmák karácsonyra
(osztrák animációs film)
8.00 A kanadai vadon csodái
Halászó madarak
8.25 Halász Judit: Csigavér
Koncert a Vígszínházban
9.30 Brúnó kalandjai
(német-ausztrál tévéfilm - 4.)
10.00 Charlie és Louise, avagy a két Lotti
(német film)
11.30 Életre születve
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Élő forrás
Katolikus műsor különkiadása
12.55 „A kis ember halhatatlansága”
Kisfilm Chaplin emlékére
13.25 Az aranyláz
(amerikai némafilm, 1925)
14.50 Az ifjú Ivanhoe
(kanadai-francia-angol film, 1994)
16.25 Celia
(spanyol tévéfilmsorozat - 6/2.)
17.15 A legkedvesebb ajándék
(animációs film)
17.35 Arany János: Toldi
Első ének
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.15 Monte Cristo grófja
(francia film, 1961 - 2/1.)
19.45 Karácsonyi jókívánságok
21.20 Szerelmek városa
(francia film - 2/2.) FF
22.50 Marcel Marceau
(francia portréfilm) FF

HBO

5.45 Óvóbácsi
(amerikai vígjáték)
7.10 Békavári uraság és barátai
(brit rajzfilm)
8.25 Ed Wood
(amerikai film)
10.30 Vírus
(amerikai film)
12.40 A Dumbo-hadművelet
(amerikai kalandfilm)
14.25 A rút kiskacsa karácsonya
(amerikai rajzfilm)
15.45 Szédült hétvége
(amerikai vígjáték)
17.30 Bolondos dallamok
18.00 Bír-lak
18.35 Szuperhekus kutyabőrben
(amerikai akciófilm)
20.05 A túlélők
(amerikai vígjáték)
22.00 Melrose Place
Jane szenvedélybeteg
22.45 Bérgyilkosok
(amerikai akciófilm)
0.55 Fehéren, feketén
(amerikai filmdráma)
2.25 Pénzvadászok
(amerikai krimi)
3.55 Ha te nem vagy képes, édes...
(amerikai vígjáték)

TV3

8.00 Az ezüst kiscsikó
(amerikai rajzfilmsorozat)
8.30 Denver, az utolsó dinoszaurusz
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.00 Alf
(karácsonyi kiadás)
10.00 Rover Dangerfield
(amerikai animációs film)
11.30 A „Münchhausen báró kalandjai” kulisszatitkai
12.00 Egy rém rendes család
(amerikai vígjátéksorozat, ism. - 33.)
12.30 Lutra
(magyar természetfilm)
14.30 NBA - Funniest and Finest
15.00 Viva Maria
(francia-olasz film, 1965)
17.30 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
18.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat - 39.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 44.)
19.30 Hogyan készült? - A specialista
20.00 Münchhausen báró kalandjai
(angol film, 1989)
22.30 Fejvadász
(amerikai sorozat - 8.)
23.30 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. - 44.)
0.30 72 óra - kulturális ajánlóműsor (ism.)

MSat


1.40 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.00 Music Box
13.05 Budo magazin (ism.)
13.35 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 209.)
14.05 Játszd újra...
14.35 A Názáreti Jézus 2.
(olasz film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Az Év Édesanyja '97
18.00 A törvény őrei
(amerikai sorozat - 10.)
19.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 214.)
19.30 Földi űrutazás
(amerikai film)
21.55 Murder One
(angol sorozat - 18.)
22.55 Waczak Szálló
(angol sorozat, ism. - 6.)
23.40 A Rózsaszín Párduc visszatér (ism.)

Szív TV


6.00 Ismétlések
Popzenei hírek
6.30 Sígimnasztika
7.00 Egészségmagazin
7.30 Konyhashow
8.30 Hívd Andreát!
9.30 Testszépítés
10.00 „Nem boszorkányság”
11.00 Jó utat!
11.30 Autósport
12.30 Popdzsungel
13.00 Negyedik dimenzió
13.30 Duci magazin
14.30 Különjárat
15.00 Legyező
15.30 Csillagjegyző
16.00 Off Road
16.30 Sztárbarangoló
17.00 Salty, az oroszlánfóka
(ausztrál film)
18.50 Egy páholyban Benkő Dániellel
19.00 City kulturális magazin
19.15 Kapásjelző
19.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat)
20.00 Blende
20.30 Benkó Dixieland Band
21.00 Jézus élete 2.
23.00 Párducbébi
(amerikai film, 1938) FF

ATV


19.05 Zsebi bébi mese
19.20 Érdekességek
20.00 Karácsony este
21.35 Klippercek
21.55 Mondjuk a magunkét
22.35 Klippercek
23.00 Valóságos csodák


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. december 24., szerda

Tv műsor - 1997. december 24. - Szerda

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
8.00 Műsorismertetés
8.05 Ficánkoló (ism.)
8.10 Micsoda?
Tél, csoda!
8.30 Karácsonyi Babatár
Zenés irodalmi műsor (ism.)
9.00 Andersen-álmok
Bodza Anyóka (ism.)
9.15 Mézga család
(rajzfilmsorozat, ism. - 2.)
A csodabogyó
9.40 Karácsonyi mese
(angol rajzfilm, ism.)
10.25 A hétfejű tündér
(tévéjáték, 1982, ism.)
11.00 Nagypapát keresünk
(svéd film)
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Időjárás
12.05 Pásztorok a kis Jézusnál
12.40 Kastanka
(rajzfilm, ism.)
12.55 Gyorssegély
13.10 Végtelen történet 2.
(NSZK-amerikai  film, 1990)
14.45 Karácsonyi harangjáték
15.15 Léleksimogató
Gyermeksorsok, lírai vallomások (ism.)
16.00 Karácsony apó
(angol film, 1985)
(Feliratozva is!)
17.50 Útmutató
Karácsony titka
18.20 Mari
(dokumentumfilm)
Fejezetek egy széki család életéből
19.05 Vers mindenkinek (ism.)
19.10 Gyerekeknek!
- Kincskereső kisködmön
(sorozat, ism. - 6/1.)
A körtemuzsika
- Csodálatos karácsonyéj
(angol rajzfilm, ism.)
20.00 Kisasszonyok
(amerikai film, 1949)
22.00 Helló, világ!
Különkiadás
A világ karácsonyai
22.55 Jászol a csillag alatt
Karácsony jelképei
23.20 Virága szülte Máriát
23.55 Éjféli mise
Közvetítés Székesfehérvárról

MTV 2

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
8.00 40 éves a Magyar Televízió
Kristóf, a magánzó (ism.)
9.25 Színészek a porondon
Különleges cirkuszrevü (ism.)
12.10 Csipike, az óriás törpe
(bábtévéfilm, ism.)
13.10 „Kívánj igazi ünnepet”
Karácsonyi video-képeslap, könnyűzenei felvételeinkből
14.10 Béke, béke és költészet
Gobbi Hilda műsora
14.45 Bátori advent
Televíziós játék Balázs József színműve alapján
16.00 A hongkongi grófnő
(angol film, 1967)
18.00 A labda
(tévéfilm, ism., 1974)
19.20 Találkozás az Angyallal
20.00 A kölyök
A József Attila Színház előadása
22.35 Hegyi beszéd
Dalok Máté evangéliuma alapján (ism.)
23.25 Honegger: Karácsonyi oratórium (ism.)
23.55 Éjféli mise
Közvetítés Székesfehérvárról

RTL Klub

6.30 Jó reggelt! - karácsonyi meglepetésekkel
8.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
8.55 Randevú Edittel (ism.)
9.55 Klip klub
10.15 Borostyán
(olasz sorozat, ism. - 7.)
11.05 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 41.)
11.25 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.50 A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
12.15 Sliders
(amerikai sorozat, ism. - 41.)
13.00 Randevú Edittel
(talkshow)
14.00 Borostyán
(olasz sorozat - 8.)
14.55 Rajzfilm Klub
- A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Karácsony Willy Wooff-fal
(német film - 1.)
18.00 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.05 Falcon Crest
(amerikai filmsorozat - 18.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Meri vagy nem meri?
20.00 Sok hűhó semmiért
(angol film, 1993)
21.15 Karácsony Bécsben ’97
23.10 Zenés karácsonyi műsor
23.55 Éjféli mise II. János Pál pápával
Élő közvetítés Rómában

TV2

7.00 Jó reggelt, gyerekek!
9.00 Karácsony Apó és az eltűnt rénszarvas
(angol-amerikai rajzfilm)
9.30 Karácsony éj
(rajzfilm)
10.00 Karácsony délelőtt a TV2-vel!
11.30 Mindent vagy semmit!
Vetélkedő Vágó Istvánnal (ismétlés)
12.00 Karácsonyi jókívánság
Pintér Dezső beszéde
12.04 Vallási műsor
12.30 Karácsonyi muzsika
12.50 A TV2 meglepetése
13.20 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Nílus - a folyók királya
(dokumentumfilm, ism. - 1.)
14.20 Apacsok
(német film, 1979, ismétlés)
16.00 Huckleberry Finn kalandjai
(amerikai sorozat)
17.00 Karácsonyi dalok
Monserat és Marti Caballéval
(zenés műsor)
18.00 Angyalka éneke
(rajzfilm)
18.25 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Karácsonyi jókívánság
Pintér Dezső beszéde
19.04 A TV2 meglepetése (ismétlés)
19.15 Hókirálynő
(angol rajzfilm)
20.30 Sabrina
(amerikai film, 1954)
22.30 Mindent vagy semmit!
22.50 Solti György vezényli a Bécsi Filharmonikusokat
Válogatás Kodály Zoltán, Bartók Béla, Weiner Leó, Berlioz és Beethoven műveiből

Duna TV


5.00 órától óránként Híradó
7.00 Vatikáni Rádió adása
7.15 Reggeli muzsika
7.20 Karácsonyi ének
Magyar népdalfeldolgozások
7.55 Karácsonyi ének
(amerikai animációs film)
9.05 Brúnó kalandjai
(német-ausztrál tévéfilm - 3.)
9.30 Izzó hold
(francia-amerikai-ausztrál tévéfilm)
11.10 Szentegyházi angyalbetlehemes
11.40 „In dulci jubilo”
A budapesti Énekes Iskola együttese énekel
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó
12.05 Lapozó
12.20 Advent Bécsben
13.00 „Ha ketten vagy hárman...”
Vendégségben a Szeles családnál
13.35 Légy jó mindhalálig
(magyar film, 1960) FF
15.10 Gyöngyből az angyal
15.45 Műsorismertetés
16.00 Híradó
16.10 Celia
(spanyol sorozat - 6/1.)
17.00 Rupert maci kalandjai
17.20 Arany János: Toldi
Előadja: Gáspár Sándor
17.30 A kis gyufaáruslány
(francia némafilm, 1928)
18.00 Világ békessége
18.30 „Kis, karácsonyi ének”
19.00 Látomások a Szentföldön
(amerikai dokumentumfilm)
20.05 Názáreti Mária
(francia film, 1995)
21.50 Megint ünnep
Könnyűzenei összeállítás
22.00 Szerelmek városa
(francia film - 2/1.) FF
24.00 Éjféli szentmise
Közvetítés Rómából

HBO

5.45 Zenemánia
Robert Altman: Kansas City
6.45 Rainbow - Ellopták a szivárványt
(amerikai családi film)
8.30 Karácsonyi csodák
(amerikai rajzfilm)
9.25 Miami rapszódia
(amerikai vígjáték)
11.00 Én és a gorillám
(amerikai kalandfilm)
12.40 National Geographic
13.40 Holt Költők Társasága
(amerikai film)
15.50 Matiné
(amerikai vígjáték)
17.30 Animánia
18.00 Egyről a kettőre
18.35 Két tojás száz bajt csinál
(amerikai vígjáték)
20.10 Vakáció New Yorkban
(amerikai film)
21.40 Sztárközelben: Robin Williams
22.05 Jumanji
(amerikai kalandfilm)
23.50 Othello
(amerikai filmdráma)
1.50 Anyja fia
(amerikai thriller)
3.25 Tökéletes másolat
(amerikai thriller)

TV3

8.00 Az ezüst kiscsikó
(amerikai rajzfilmsorozat)
8.30 Rejtélyes kalandozások (ism.)
9.00 Hüvelyk Panna
(amerikai animációs film)
11.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat, ism. - 36.)
11.30 Volt egyszer egy család
(magyar film)
13.30 Alf
(amerikai sorozat - 37.)
14.00 Óz, a csodák csodája
(amerikai film, 1939)
16.30 Fejvadász
(amerikai sorozat, ism. - 7.)
17.30 Cinema - a mozi világa
18.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 33.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 43.)
19.30 A „Münchausen báró kalandjai” kulisszatitkai
20.00 Dinasztia
(amerikai sorozat - 36.)
21.00 Rain Man - Az esőember
(amerikai film, 1988)
23.50 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. - 43.)

MSat


1.05 Music Box
7.00 Vekker
9.00 Music Box
13.05 Bulivonal (ism.)
13.35 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 208.)
14.05 Játszd újra...
14.35 A Názáreti Jézus 1.
(olasz film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 A törvény őrei
(amerikai sorozat - 9.)
18.00 Szirének és szirénák
(sorozat - 17.)
19.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 213.)
19.30 A Rózsaszín Párduc visszatér
(angol film)
21.45 Pacific Blue
(sorozat - 33.)
22.45 Murder One
(angol sorozat, ism. - 17.)
23.45 A rendőr bosszúja
(amerikai film, ismétlés)

Szív TV


7.00 Ismétlések
7.30 Barkácsmagazin
8.30 Ufo-magazin
9.30 Terhestorna
10.00 Hívd Andreát!
11.00 City kulturális magazin
11.15 Kapásjelző
11.30 Csillagjegyző
12.30 „Nem boszorkányság”
Csongrádi Kata műsora
13.00 Legyező
Társasági magazin
13.30 Kamilla
Nők magazinja
14.00 Torna nőknek
14.30 Más
Popműsor
15.00 Zene essen beléd!
Show-műsor
16.00 Montázs
16.30 Popdzsungel
17.00 Nagypapa karácsonyra
(amerikai film)
19.00 Egészségmagazin
19.30 Action Man
(sorozat - 22.)
Az utolsó ítélet
20.00 Karácsonyi mise
21.00 Jézus élete 1.
(amerikai film)
23.00 Miénk a szabadság
(francia film, 1931) FF

ATV


19.05 Zsebi bébi mese
19.55 Klippercek
20.00 Majd holnap belédesek
21.50 Klippercek
22.25 Nővadászok


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek