1997. december 31., szerda

Tv műsor - 1997. december 31. - Szerda

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Zöldkalap
9.30 Mézga család
(rajzfilmsorozat, ism.)
M-bolygó
9.55 A koncert
10.30 Szervusz, drágám, meghaltam!
(amerikai vígjáték)
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Időjárás
12.05 Dallamkoktél
Vendégek Itáliából
Népszerű olasz slágerek
13.00 Híróra
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
13.40 Öt perc tőzsde
14.05 Sport '97 és ami mögötte van - III.
Év végi leltár
15.40 Magyarok a világ filmgyártásában - Robert Halmi
Barnum
(kanadai tévéfilm)
17.10 Csízió
17.15 Ruttkai Éva 70. születésnapjára
Tanulmány a nőkről
(magyar film, 1967)
18.55 Kamaszoknak!
Családi csetepaték
(angol rajzfilmsorozat)
Micsoda buli
19.15 Híradó - Időjárás
(Feliratozva is!)
19.35 Szilveszter '97
Csináld magad, Mr. Bean!
(Do It Yourself, Mr. Bean!)
(angol burleszkfilm)
20.00 Verseny a javából
(The Great Race)
(amerikai vígjáték, 1965 - 1-2.)
22.40 Mindenki másképp csinálja
(kabaré)
24.00 Himnusz - Újévi köszöntő
0.10 Smokey és a bandita
(amerikai vígjáték, 1977)
1.45 Pop-premier
1998 első popzenei video-összeállítása az 1997-es év külföldi és hazai sikereiből

MTV 2

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Mikszáth Kálmán: A körtvélyesi csíny
(tévéfilm, ism.)
10.30 Szamárfül
Szilveszteri gyermekkabaré (ism.)
10.55 A világ legrosszabb gyereke
(tévéfilm, ism.)
12.00 Déli harangszó - Időjárás
12.05 Dallamkoktél
Vendégek Itáliából
13.00 Durrell, a bárkaépítő
(angol ismeretterjesztő film, ism.)
14.00 Nősülni kötelező
(amerikai film, 1962)
15.40 Vidám-IT (Görbetükör)
Képek az információs társadalomról
A PC abc különkiadása
16.00 Mesélő cégtáblák
Füstfaragók (ism.)
16.25 Sorrentói emlék (ism.)
16.50 Híradó - Időjárás
17.00 Mi, hollandok
(holland dokumentumfilm)
18.25 Lajkó Félix
Hungarian Jazz Fesztivál 1997 - 2.
19.05 Az Onedin család
(angol sorozat - 182/151.)
Tiltott rakomány
19.35 Sevillanas
(spanyol dokumentumfilm)
20.30 Sport '97 - III.
Év végi leltár (ism.)
22.05 Ármány és szőke
(Into the Night)
(amerikai vígjáték, 1985)
24.00 Himnusz - Újévi köszöntő
0.10 Szilveszteri ihaj, csuhaj!

RTL Klub

6.30 Jó reggelt! - szilveszteri meglepetésekkel
8.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
8.55 Randevú Edittel (ism.)
9.55 Klip klub
10.15 Borostyán (ism. - 12.)
11.05 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 46.)
11.25 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.50 A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
12.15 Sliders (ism. - 44.)
13.00 Randevú Edittel
(talkshow)
14.00 Borostyán
(olasz sorozat - 13.)
14.55 Rajzfilm Klub
- A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
15.50 Charlie - Minden kutya a mennybe jut
(angol-amerikai-ír rajzfilm)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.05 Falcon Crest
(amerikai filmsorozat - 24.)
18.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közéleti magazin)
19.55 Meri vagy nem meri?
20.00 A földi lányok csábítók
(Earth Girls Are Easy)
(amerikai vígjáték, 1990)
21.40 Kész átverés
Szilveszteri különkiadás
22.00 Kabaré
22.30 Egy különleges este Elton Johnnal
24.00 Himnusz - Újévi köszöntő
0.10 La Nouvelie Eve
Szilveszteri show-műsor
1.10 Szilveszteri Klip Klub

TV2

7.00 Jó reggelt, Magyarország!
Kiskarácsony, nagykarácsony
9.25 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 60.)
11.15 Szerencsekerék (ismétlés)
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Nótaszó (ismétlés)
12.30 Csak egy mozi (ismétlés)
13.00 Tények '97
14.00 Gyerekszilveszter
16.00 Willy Fogg utazása a Föld középpontja felé
(spanyol rajzfilmsorozat)
16.30 Pogány Madonna
(magyar filmvígjáték, 1980)
18.05 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 59.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tény-leg?
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 61.)
19.55 Félénk vagyok, de hódítani akarok
(francia vígjáték, 1978)
21.30 B.U.É.K. Mikroszkóp
avagy Sas-szilveszter
22.10 Holló-szilveszter
A Holló Színház szilveszteri műsora
22.40 Már megint ugyanaz a vacsora
(német-angol szórakoztató műsor)
23.00 Dáridó
Jókedvű óévbúcsúztató
24.00 Himnusz
Újévi köszöntő
0.05 Dáridó
1.00 Tengerparti vígságok
(amerikai erotikus filmvígjáték)

Duna TV


7.00 Vatikáni Rádió adása
7.15 Reggeli muzsika
7.25 Szimba, az oroszlánkirály - 3.
7.50 A kanadai vadon csodái
A pehelyréce
8.15 Kutyatestőrök
(spanyol animációs film)
9.50 Brúnó kalandjai
(német-ausztrál ifjúsági filmsorozat - 10.)
10.20 Egy ifjú jenki Artur király udvarában
(kanadai-francia-angol film)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.25 Stan és Pan az idegenlégióban
(amerikai film, 1939) FF
13.35 Stan és Pan... és Garas
Beszélgetés Garas Dezsővel
14.05 A whisky története
(skót-finn kultúrtörténeti film)
14.50 A házibuli
(francia film, 1980)
16.35 Susogó vadon
- Arany János: Toldi
16.50 Szilveszter '97
Dalla, tánccal, filmekkel, operettdalokkal, nótákkal, versekkel, könnyűzenével
- Operettgála
Befordultam a konyhára
- Csinibaba
(magyar filmvígjáték)
- Buli van 1-2.
- Panelcsalád
Nagy-Bandó András műsora
kb. 20.45 Gengszterek klubja
(amerikai film, 1984)
- Wight-sziget
(angol koncertfilm)
Szeretet fesztiválja
- Táncház
- Oba Oba '93 - A párizsi Lidórevü előadása
(francia zenés film)

HBO


5.45 Mozimánia: Roger Moore
6.40 Hüvelyk Matyi titkos kalandjai
7.45 Jég veled!
9.25 Dot Hollywoodban
(amerikai rajzfilm)
10.45 Minden gyanú felett
(amerikai film)
12.35 National Geographic
13.30 A három testőr
15.15 Mennyi? 30!
(kabaré-show)
15.50 Lidércfény
17.30 Animánia
(amerikai rajzfilm)
18.00 Egyről a kettőre
18.35 Elbaltázott nászéjszaka
(amerikai vígjáték)
20.05 Ajándék ez a dal
22.05 Micsoda csapat
0.10 Szilveszteri meglepetés!
1.50 Sztriptíz
(amerikai szexfilm)
3.25 Georgia
(amerikai film)

TV3


8.00 Az ezüst kiscsikó
(amerikai rajzfilmsorozat)
8.30 Tiny Toons
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.00 A növények magánélete
(angol természetfilm-sorozat)
10.00 Álmodik az állatkert
(magyar film, 1985)
11.40 Ki a főnök?
(amerikai sorozat, ism. - 40.)
12.10 Fejvadász
(amerikai sorozat, ism. - 9.)
13.10 Terminátor 2.
(amerikai film, ism.)
15.30 Micsoda buli
(amerikai film, 1990)
17.30 Cinema - a mozi világa
18.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 36.)
Al és a jó szívű kis mozdony
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 48.)
19.30 NBA - Funniest and Finest
20.00 Dinasztia
(sorozat - 38.)
21.00 Rendőrakadémia 2.
(amerikai film, 1985)
23.00 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. - 48.)
24.00 Bombasiker
(amerikai film,  1976)
2.00 Gyula vitéz télen-nyáron
(magyar film, ism.)

MSat


0.35 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
12.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat, ism. - 18.)
13.00 Játszd  újra...
13.30 Music Box Top Ten
Kívánságműsor a legfrissebb szavazatok alapján
14.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 218.)
15.00 A hekus
(német sorozat, ism. - 2.)
16.00 Haláli fegyver
(amerikai vígjáték)
16.00 Benny Hill
(sorozat - 1.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 3.)
Egy halott ámokfutó
19.30 A Titanic kincse
(amerikai film)
21.45 Murder One
(angol sorozat, ism. - 18.)
22.45 Az Aranytó
(amerikai film, ismétlés)

Szív TV


6.30 Testszépítés
7.00 Ismétlések
9.30 Terhestorna
10.00 Hívd Andreát!
11.00 City kulturális magazin
11.15 Kapásjelző
11.30 Slágermúzeum
12.30 Színház-tűznéző
13.00 Élet és designe
13.30 pH-érték
Parlamenti híradó
14.30 Más
Popműsor
15.00 Zene essen beléd!
Show-műsor
16.00 Teenager party
16.30 Tabuk nélkül
17.00 Tim
(amerikai film)
19.00 „Egészségtelen” magazin
Szilveszteri különkiadás
19.30 Action Man
(sorozat - 24.)
A vad és a vadász
20.00 Ernest kereket old
(amerikai vígjáték)
22.45 Humorock (ism.)
24.00 Régi film slágerek 1-2.

ATV


19.00 ATV szilveszteri műsor
20.00 Jogban járás
Szilveszteri különkiadás
21.00 ATV B.Ú.É.K.!

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. december 30., kedd

Tv műsor - 1997. december 30. - Kedd

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Mézga család (ism.)
Akarkiter
9.35 Putiferio háborúba megy
(olasz rajzfilm)
11.10 Savannah
(amerikai sorozat, ism.)
A hazugság bajnoka
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Időjárás
12.05 Srpski Ekran
12.30 Ecranul nostru
13.00 Híróra
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Unser Bildschirm
(német nyelvű nemzetiségi magazin)
14.25 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 Anyai szív
(ausztrál film, 1993, ism.)
16.30 A szerelem  jogán
(brazil sorozat - 160/55.)
17.00 Segítőtárs
17.15 Tipp-Hopp!
Szórakoztató vetélkedő
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Gyerekeknek!
Vackor az I. b-ben
(rajzfilmsorozat, ism.)
18.30 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/40.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 22/6.)
Félelem a repüléstől
20.45 Kriminális
21.20 Publikum
21.50 Magyarok cselekedetei
21.55 Kenó
22.00 Boszorkányok
(olasz-francia film, 1966)
23.50 Híradó

MTV 2


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
13.50 Műsorismertetés
13.55 Az élő tenger
(kanadai sorozat, ism.)
Tengeri menedékhely
Tengernyi veszély
14.50 Kié a pálya
(angol ismeretterjesztő film, ism.)
15.40 Utazz velünk!
Játékos sorozat
Az Északi-sarktól Babilonig (ism.)
16.20 Magyar ház
Palackposta
16.50 Híradó - Időjárás
17.00 Alpok-Duna-Adria magazin
17.30 Szerelem, eljegyzés, házasság - Történetek a mézeshetekről
(német sorozat -  8/6.)
Találkozás az esőben
18.15 Nyitott Stúdió
18.30 „Legyél helyettem én...”
Tsúszó Sándor emlékműsora (ism.)
19.05 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
19.15 Gyerekeknek
- Mikrobi
(rajzfilmsorozat, ism.)
Űrkalózok
- Zenelánc (ism.)
19.30 Az Onedin család
(angol sorozat - 182/150.)
20.00 Szabad verseny
20.40 Hanuka ’97
21.30 Telemázli
22.00 Aktuális
22.25 Híradó
22.40 Időjárás
22.45 Bohóc a falon
(magyar film, ism.) FF!

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
8.55 Randevú Edittel (ism.)
9.55 Klip klub
10.15 Borostyán
(olasz sorozat, ism. - 11.)
11.05 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 44.)
11.25 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.50 A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
12.15 Sliders
(amerikai sorozat, ism. - 42.)
13.00 Randevú Edittel
(talkshow)
14.00 Borostyán
(olasz filmsorozat - 12.)
14.55 Rajzfilm Klub
- A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai filmsorozat - 45.)
16.40 Sliders
(amerikai filmsorozat - 43.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.05 Falcon Crest
(amerikai sorozat - 22.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
20.00 Kettős bevetés
(német filmsorozat - 10.)
20.55 Valdez lovai
(olasz-francia westernfilm, 1972)
22.50 A vámpír csókja
(amerikai film, ism.)
0.20 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2


6.00 Faluvilág
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.25 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 59.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. - 57.)
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. - 36.)
13.35 Csupa, csupa élet
(német sorozat, ism. - 58.)
14.05 Willy Fogg utazása a Föld középpontja felé
(spanyol rajzfilmsorozat)
14.30 Nekem nyolc!
Bolondos műsor kamaszoknak
15.00 Csipsz
(gyermek-és ifjúsági magazin)
15.55 Aki bújt, aki nem
(kanadai sorozat - 58.)
16.20 Remington Steele
(amerikai sorozat - 19.)
17.10 Marienhof
(német sorozat - 58.)
17.40 Csupa, csupa élet
(német sorozat - 59.)
18.05 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 58.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 60.)
19.55 Kaméleon
(amerikai sorozat - 13.)
20.50 Mándoki és zenésztársai
21.40 Mindent vagy semmit!
Vetélkedő Vágó Istvánnal
22.00 Tények - Jó estét, Magyarország!
Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Kobra
(amerikai sorozat - 13.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ism.)

Duna TV


5.00 és óránként: Híradó és Képes krónika
7.05 A Vatikáni Rádió adása
7.15 Reggeli muzsika
7.20 Animációs filmek gyerekeknek
7.35 Szimba, az oroszlánkirály
(olasz-francia animációs film - 2.)
8.05 A kanadai vadon csodái
8.30 Trollfalak - trollutak
(norvég útifilm)
8.55 Macskamalom
(lett animációs film)
9.55 Brúnó kalandjai
(német-ausztrál film - 9.)
10.25 Bütyök boldog
(svéd vígjáték)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó
12.20 Tökéletesített természet
(ismeretterjesztő film - 2.)
12.45 Péter és a farkas
13.40 Aranysisak
(francia film, 1951) FF
15.15 Üzen a XVIII. század
16.10 „A szeretet kapcsa”
A Nyelvőrző jubileumi különkiadása
16.55 Menekülés a Jupiterről
(ausztrál sci-fi - 13/7.)
17.20 Kitalálós Bill
A finom úr
- Űrfantázia
Tűz és víz
17.30 Az öt titok című gyermekrajzpályázat értékelése
17.40 Arany János: Toldi - 6.
17.50 Reklám - Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Filmjáték mozifalván
(dokumentumfilm)
19.10 A kövek üzenete
4/1. rész: Léka vára
19.30 Héthatár
20.05 Gazdakör
20.40 Esti kérdés
20.55 Reklám - Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sport
21.35 A keselyű három napja
(amerikai film, 1974)
23.35 Híradó
0.05 Az éjszaka filmje
Szilveszteri durranások
(angol-amerikai film, 1992)

HBO


5.45 Töketlenek
7.20 Vakáció New Yorkban
(amerikai film)
8.50 A rút kiskacsa karácsonya
10.05 Jumanji
11.50 Sztárközelben: James Woods
12.20 A túlélők
14.10 Szuperhekus kutyabőrben
15.40 Férjek és feleségek
(amerikai vígjáték)
17.30 Jó barátok
18.00 Kaliforniába jöttem
18.35 Sztárközelben: Kathleen Turner
19.05 Melrose Place
20.00 Only You - Téged egyedül...
(amerikai vígjáték)
21.50 Vírus
(amerikai krimi)
23.55 Derült égből El-visz
1.35 Egy kosaras naplója
(amerikai film)
3.20 Mozi! Mozi! Mozi!
3.50 Csalóka
(amerikai film)

TV3


14.30 Kisasszony
(brazil sorozat - 164.)
15.00 Dinasztia (ism. -  37.)
15.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat, ism. - 35.)
16.00 Földrengés után
(amerikai film, 1990)
18.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat - 40.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 47.)
19.30 Hír3
20.00 Medicine Man
(amerikai film, 1992)
22.15 Fejvadász
(sorozat - 9.)
23.15 Hír3 (ism.)
23.45 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. - 47.)

MSat


2.35 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
Interaktív kívánságműsor
12.00  Szirének és szirénák
(sorozat - 18.)
13.00 Játszd  újra...
13.30 Music Box Top Ten
Kívánságműsor,  a legfrissebb szavazatok alapján
14.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 217.)
15.00 A hekus
(német sorozat, ism. - 1.)
16.00 A törvény őrei (12.)
17.00 Poirot
(angol sorozat, ism. - 43.)
18.00 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat, ism. - 44.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 2.)
A szerelem vakká tesz
19.30 Zsákutca
(amerikai film)
21.15 Waczak Szálló
(angol sorozat - 7.)
Kommunikációs zavarok
22.00 A sas leszáll
(amerikai film, ism.)

Szív TV


7.00 Ducimagazin
7.30 Autósport
8.30 Design
9.00 Egészségmagazin
9.30 Testszépítés
10.00 Blende
11.00 pH-érték
11.30 Benkó Dixieland Band
12.30 Szilágyi cseveg
13.30 City kulturális magazin
13.45 Kapásjelző
14.00 Torna nőknek
14.30 RPS - News
15.00 Gulliver
15.30 Pepsi Show City
16.00 Off Road
16.30 Különjárat
17.00 Táncverseny
18.00 Szilveszteri meglepetések
18.15 „Bonzsúr”
18.45 Szilveszteri Benkó Dixi Show
19.00 Humorock
20.30 Keresd a nőt!
22.30 Zene essen  beléd!
23.10 Mi is az a szexmasszázs - És miért nem az?
(Csak felnőtteknek!)
23.30 Évzáró vigasságok

ATV


19.05 Zsebi bébi mese
19.30 OBB-híradó
19.55 Los Angeles-i gyilkosságok
21.20 Mondjuk a magunkét
22.00 ATV-stúdió
23.00 Pitzi Roland műsora

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. december 29., hétfő

Tv műsor - 1997. december 29. - Hétfő

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat, ism. - 182/147-149.)
10.25 Mézga család
(rajzfilmsorozat, ism.)
Láthatatlanok
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Időjárás
12.05 Vasárnapi muzsika - hétközben
13.00 Híróra
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Patrin - Üzenet - Vorba
14.25 Domovina
(szlovák nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 Ficánkoló
14.55 Kíváncsi Fáncsi kalandjai
(rajzfilmsorozat, ism.)
15.00 Maja, a méhecske
(osztrák rajzfilmsorozat)
Jókedv, rosszkedv
15.25 A jégpályák lovagja
A Kamaszodó Kamaszadó folytatásos története két részben
1. rész: Csak egy fénykép...
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/54.)
17.00 Gyermek- és családvédelem ’98
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
18.00 Hírek az Unióról
18.05 Vers mindenkinek
A hét költője Petőfi Sándor
18.10 „Engedjétek hozzám!...”
18.15 Gyerekeknek
Pingu
(német bábsorozat)
A kuglizás
18.30 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/39.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 X-akták - Történetek az FBI titkos ügyeiből
(amerikai sorozat)
(Feliratozva is!)
Jézus sebei
20.50 Frei-dosszié - A világ és ami mögötte van
21.35 Ötszemközt
Vámos Miklóssal
Vitrai Tamás műsora
22.20 Magyarok cselekedetei
22.25 Kenó
22.30 Júlia
(amerikai film, 1977)
0.20 Híradó

MTV 2


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
13.25 Műsorismertetés
13.30 Az élő tenger - John Stoneman tengerbiológiai sorozata
(kanadai sorozat, ism.)
Élőlények a homokban
Az óceán képei
14.25 Írország, az idők homályán keresztül
(angol ismeretterjesztő film, ism.)
15.15 Utazz velünk!
Játékos sorozat
Tengerparton - szigeteken (ism.)
16.00 Echo és családja - Egy új nemzedék
(angol film, ism.)
16.50 Híradó - Időjárás
17.00 TeleJazzPódium
A Globe Royal mulatóban
Egri János Group (ism.)
17.35 Szerelem, eljegyzés, házasság - Történetek a mézeshetekről
(német sorozat - 8/5.)
Petrezselyemlakodalom
18.25 Van öt perce?
18.30 TH
Tudományos híradó
19.00 Telesport
21.00 Gyógyuló gyermekszívek
22.00 Aktuális
22.25 Híradó
22.40 Időjárás
22.45 Gyilkosok
(amerikai film, 1964)

RTL Klub



6.30 Jó reggelt!
8.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
8.55 Randevú Edittel (ism.)
9.55 Klip klub
10.15 Borostyán
(olasz sorozat, ism. - 10.)
11.05 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 43.)
11.25 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.50 A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
12.15 Lassie
(amerikai sorozat, ism. - 18.)
12.30 Űrapu
(amerikai sorozat - 17.)
13.00 Randevú Edittel
(talkshow)
14.00 Borostyán
(olasz filmsorozat - 11.)
14.55 Rajzfilm Klub
- A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai filmsorozat - 44.)
16.40 Sliders
(amerikai filmsorozat -  42.)
17.30 100-ból egy (játék)
18.00 Meri vagy nem  meri?
18.05 Falcon Crest
(amerikai sorozat - 21.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közéleti magazin)
19.55 Meri vagy nem meri?
20.00 A vámpír csókja
(amerikai film, 1989)
21.40 Reflex
(vitaműsor)
22.40 A gyönyör rabjai
(amerikai film, ism.)
0.10 Fókusz (ismétlés)
Időjárás

TV2


6.00 Hét x hét
Kulturális ajánlóműsor
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.25 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat -  58.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. - 56.)
11.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete (ism. - 35.)
13.30 Csupa, csupa élet
(német sorozat, ism. - 57.)
13.55 Willy Fogg utazása a Föld középpontja felé
(spanyol rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.50 Aki bújt, aki nem
(kanadai sorozat - 57.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 18.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 57.)
17.30 Csupa, csupa élet
(német sorozat - 58.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 57.)
18.25 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 59.)
19.55 Végsőkig
(amerikai film)
21.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő)
22.00 Tények - Jó estét, Magyarország!
Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Cagney és Lacey
(amerikai sorozat - 13.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ism.)

Duna TV


5.00 Dunakorzó (ism.)
5.45 Képes krónika
7.00 Vatikáni Rádió adása
7.15 Reggeli muzsika
7.20 Animációs filmek gyerekeknek
7.45 KiCSODA a miCSODA
8.05 Szimba, az oroszlánkirály
(olasz-francia sorozat - 1.)
8.30 A kanadai vadon csodái
(kanadai sorozat)
8.55 Tarkabarka (ism.)
10.00 Brúnó kalandjai
(német-ausztrál sorozat - 8.)
10.30 Bütyök és családja
(svéd vígjáték)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 A világ legszebb asszonya
(olasz vígjáték)
14.10 Magyar Nemzeti Galéria
(kisfilm)
14.30 Anyák, feleségek, szeretők
(lengyel sorozat, ism. - 5.)
15.25 Celia
(spanyol sorozat - 6.)
16.25 Harmónia
17.00 Az óceán lánya
(ausztrál ifjúsági sorozat - 46.)
17.25 Kitalálós Bill
- Tóbiás és az oroszlán
17.45 Arany János: Toldi - 6.
17.55 Reklám - Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Az élet csodája
(svéd ismeretterjesztő film - 3/1.)
Az evolúció
19.15 Beavatás
Kiavatás avagy a bébihorror
19.30 Találkozópont
Euro-gazdasági magazin
20.05 „Ének a határtalanról”
A Kaláka együttes műsora
20.40 Esti kérdés
20.55 Reklám - Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Pásztóiak
Csohány Kálmán emlékezete
(magyar dokumentumfilm)
22.20 Hajlékbemutató
(magyar dokumentumfilm)
23.10 Híradó
23.40 Beatles-antológia
(angol dokumentumfilm - 6/6.)
0.30 Találkozópont
- Harmónia
- Helikon
- Esti kérdés (ism.)

HBO


5.45 Mozi! Mozi! Mozi!
6.15 Matiné
(amerikai vígjáték)
7.55 Irány a Mississippi!
(amerikai film)
9.35 Békavári uraság és barátai
(angol rajzfilm)
10.55 A vadnyugat boszorkányai
12.35 Richie Rich - Rosszcsont beforr
14.10 A Dumbo hadművelet
(amerikai kalandfilm)
15.55 Hókusz Pókusz
(amerikai vígjáték)
17.30 Lois és Clark
18.35 Téli mese
(angol rajzfilm)
20.00 Csillagkapu
(amerikai sci-fi)
22.00 Divatdiktátorok
(amerikai film)
0.15 A látnok
1.55 Playboy Exkluzív - Farrah Fawcett-tel
3.15 Célkeresztben
(amerikai akciófilm)

TV3


12.30 Kisasszony
(brazil sorozat - 163.)
13.00 Melrose Place (ism. - 8.)
14.00 Star Trek (ism. - 9.)
15.00 Hosszú az út hazáig
(amerikai film, 1990)
17.00 Aloha sport (ism.)
17.30 Gillette World Sport Special
18.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 35.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 46.)
19.30 Hír3
20.00 Dinasztia
(amerikai sorozat - 37.)
21.00 Reszkessetek, betörők! 2. - Elveszve New Yorkban
(amerikai film, 1992)
23.30 Hír3 (ism.)
24.00 Hegylakó (ism. - 46.)
1.00 Országjáró kamera (ismétlés)
1.30 Hosszú az út hazáig
(amerikai film, ismétlés)

MSat


3.25 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.00 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor, sok új ötlettel, naponta más-más talánnyal
13.30 Music Box Top Ten
14.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 216.)
15.00 A törvény őrei
(amerikai sorozat - 11.)
Los Angeles
16.00 Álom sziget
(amerikai sorozat - 10.)
17.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat - 18.)
Gyilkosság vidéken
18.00 Dilizsaruk
(angol sorozat, ism. - 12.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 1.)
Fekete angyalok
19.30 Az Aranytó
(amerikai film)
21.40 Pacific Blue
(sorozat - 34.)
22.40 MSAT Klub (ism.)
23.10 A3-ik vonal
0.10 Brazil fiúk
(amerikai film, ism.)

Szív TV


6.00 Különjárat
6.30 Torna
7.00 Ismétlések
9.30 Terhestorna
10.00 Konyhashow
10.30 Utazás Gasztronómiában
11.00 Palánta
11.30 Blende
12.30 Hívd Andreát!
13.30 Jó utat!
14.00 Testszépítés
14.30 Sztárbarangoló
15.00 Benkó Dixieland Band
15.30 Negyedik dimenzió
16.00 Az észak vadvilága: A macskabagoly-erdő
(természetfilm, ism.)
16.30 Más
17.00 Régi filmslágerek 1-2.
19.00 Képes recept
19.30 Action Man
(sorozat - 23.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 12.)
21.00 Gyilkos féltékenység
(amerikai film)
23.00 Autósport
23.30 Emmanuelle - 11.
(francia erotikus sorozat)

ATV


19.05 Zsebi bébi mese
20.00 Dögölj meg, kedvesem!
(amerikai vígjáték)
21.35 Klippercek
22.30 Csuklyások
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. december 28., vasárnap

Tv műsor - 1997. december 28. - Vasárnap

MTV 1


6.30 Gazdaképző
7.00 Ficánkoló
7.05 Tinti kalandjai
(rajzfilmsorozat, ism.)
Télapó kisinasa
7.10 Kastanka
(rajzfilm, ism.)
7.30 A hét varázsdoboz
(mesejáték, ism.)
8.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.30 Barackvirág
(tévéjáték, 1988, ism.)
9.05 Mézga család
(rajzfilmsorozat, ism. - 6.)
Alfa-Beat-A
9.30 Családi napló
10.00 Az év sportolója
10.30 Tévémagiszter
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Délidő
13.15 Tábladzsungel
(amerikai film, 1955)
15.00 Életjel
15.30 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
Bombalu
- Békés karácsonyt
(amerikai rajzfilm, ism.)
- Blossom
(amerikai sorozat - 31.)
17.05 Minden, ami zene
17.10 Ön dönt!
Horvát János műsora
18.10 Helló, Magyarország!
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Uborka
20.25 Csinibaba
(magyar film, 1996)
(Feliratozva is!)
22.10 Viszonyok
(amerikai sorozat - 17/16.)
Valentin-nap
22.55 Tonik
23.25 Legendás gitárosok
(angol zenés film)
Pete Seegertől a Pink Floydig

MTV 2


6.30 Gazdaképző
7.00 Ficánkoló
7.05 Tinti kalandjai (ism.)
7.10 Kastanka (ism.)
7.30 A hét varázsdoboz
(mesejáték, ism.)
8.25 „Így szól az Úr!”
8.30 Barackvirág
(tévéjáték, ism.)
9.05 Mézga család (ism - 6.)
9.30 Hol-mi?
9.55 A névtelen vár
(tévéfilm, 1981, ism. - 6/4.)
11.05 Telesport
13.30 Well on the way
14.00 A legpolgáribb politikus
(dokumentumfilm)
15.05 Pinocchio kalandjai
(olasz sorozat - 6/3.)
15.55 Dallamról dallamra...
16.30 PoliTour
17.05 Barangolás Borneón
17.40 Svédcsavar
(tévéfilmsorozat, ism. - 3/2.)
18.20 Anno
19.00 Karácsonyi ajándékest - a Vígszínházban
20.00 Szemlátomást
20.30 Háztűznéző
A Radnóti Színház és a soproni Petőfi Színház előadása
23.00 Telesport
23.30 Akadémiai esték

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
- Candy, Candy
- Mot
- Turbókölykök
- Tekergér
- Brémai muzsikusok
- Icipici pók
- Kenguk
(rajzfilmsorozatok)
- Enid Blyton kalandfilm-sorozata
11.00 Lassie
(amerikai sorozat - 18.)
11.30 Űrapu
(amerikai sorozat - 17.)
12.00 Sajtóklub
Újságírók vitaműsora
13.00 Szívvel, lélekkel
(talkshow másképp)
14.00 A St. Tropez-i csendőr
(francia-olasz film, 1964)
15.30 Hófehér
(magyar rajzfilm)
17.00 Amazónia állatvilága
(angol dokumentumfilm)
18.00 Szemtől szembe
Politikai interjú
18.15 Fókusz plusz
18.30 Dóra jelenti
19.00 Híradó
19.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 7.)
20.15 A hegylakó 3. - A mágus
(amerikai film, 1995)
22.00 A gyönyör rabjai
(amerikai film, 1990)
23.30 Dóra jelenti (ismétlés)
24.00 Szemtől szembe (ismétlés)

TV2


6.45 Karácsonyváró
(francia rajzfilmsorozat)
7.00 Klik
Szóra-késztető informatika
7.30 Biblia gyermekeknek
Könyvek könyve
8.00 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal
(spanyol rajzfilmsorozat)
8.30 Káposztafalva lakói
(német rajzfilmsorozat)
9.00 Megdumáljuk?
10.00 Follow me - Nyelvlecke
10.30 A-Z
(tudományos magazin)
11.00 Segíts magadon!
(egészségügyi magazin)
11.30 Gyökereink
Félóra a kisebbségekről és a kisebbségeknek
12.00 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
12.30 Nótaszó
A TV2-vel ebéd előtt
13.00 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat, ism. - 55-56.)
13.45 Akli Miklós
(magyar film, ismétlés)
15.00 Szuper csapat
(amerikai sorozat - 13.)
16.00 Top 10
Magyar slágerlista
16.30 Sportvilág
17.00 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Óceánok (ism.)
18.00 Tények - Időjárás
18.10 Napló
A TV2 heti magazinja
19.00 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.30 Szerelem első látásra
(játék)
19.55 Nyolc-nulla
(amerikai film)
22.00 A bajnok
(amerikai film, 1993)
23.45 Napló (ismétlés)

Duna TV


8.10 A kanadai vadon csodái
8.35 Európa szántalpakon
(ismeretterjesztő film)
8.50 Brúnó kalandjai - 7.
9.15 Az ókor mediterrán városai
(amerikai ismeretterjesztő film - 3/3.)
10.20 Zöldszem, Zöldfül
10.50 Táncház
11.20 Kapcsok
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Hírek
12.10 Isten öreg bojtára...
13.10 Postabontás - Levélváltás
13.35 Sportképek
14.40 Múltból vett jövő
15.10 Emlékképek - Régi híradók
15.30 Lakáskulcs
16.15 Celia
(sorozat - 6/5.)
17.05 A fülemüle
17.30 Arany János: Toldi
17.45 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.05 Pályatársak Szőts Istvánról
(dokumentumfilm)
19.50 Hallstadti ballada
(osztrák rövidfilm)
20.10 Az ifjú Törless
(német film, 1966) FF
21.35 Mozgó Kép
22.05 Sportpercek
22.15 Szoba kilátással
(angol film, 1985)
0.05 Sportképek (ism.)
1.10 Beatles-antológia
(angol dokumentumfilm - 6/5.)

HBO


5.45 Sztárközelben: Sigourney Weaver
6.15 Ki az úr a házban?
(amerikai vígjáték)
8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
(amerikai sorozat)
9.00 Alf
(amerikai sorozat)
9.30 Kung-fu
(amerikai sorozat)
10.35 National Geographic
Elefántok és emberek
11.35 Folytassa, Doktor!
(angol vígjáték)
13.10 Rainbow - Ellopták a szivárványt
14.50 Wembley Szuperkoncert
16.55 Holt Költők Társasága
(amerikai filmdráma)
19.00 Jég veled!
20.35 Micsoda csapat
(amerikai vígjáték)
22.45 A fegyveres férfi
0.20 Tűzfészek
1.55 Kemény fegyház
3.30 Fresh
(amerikai film)

TV3


8.00 Profitvadász
8.30 A világ legrejtélyesebb állatai nyomában
(természetfilm-sorozat - 9.)
9.00 Marci és Rozsdás
(kanadai rajzfilmsorozat)
9.30 Alf
(amerikai sorozat - 38.)
10.00 Szeszélyes természet
(angol természetfilm-sorozat)
11.00 Nancy Drew
(kanadai sorozat - 8.)
11.30 Modell Tv
12.00 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ism. - 8.)
13.00 Az állatok válaszolnak
(magyar természetfilm)
14.30 Országjáró kamera
15.00 Az Angyal
(angol sorozat - 9.)
16.00 Sherlock Holmes
(angol sorozat - 8.)
17.00 Star Trek
(amerikai sci-fi sorozat - 9.)
18.00 Aloha
18.30 Melrose Place
(amerikai sorozat - 8.)
19.30 Hír3
20.00 Quinn doktornő, a varázsló
(amerikai sorozat - 9.)
21.00 Négy esküvő és egy temetés
(angol film, 1994)
23.30 Cracker
(angol sorozat - 10.)
0.30 Profitvadász - pénzügyi, gazdasági magazin (ism.)

MSat


1.20 Music Box
10.30 Slapaj kalandjai
11.00 Popeye
11.30 Power Rangers
12.00 Címlapsztori
13.00 Őrült sportok
13.30 Fashion Tv
14.00 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat - 19.)
15.00 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat - 20.)
16.10 MSAT Klub
16.30 News-da
17.00 MSAT-koncert
18.00 Pacific Blue
(sorozat, ism. - 33.)
19.00 Gabriella-show
19.30 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat - 44.)
20.00 Dilizsaruk
(angol sorozat - 12.)
20.30 A sas leszáll
(amerikai film)
23.05 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat - 22.)
0.05 Címlapsztori (ism.)
1.05 Menekülés Athénból
(amerikai film, ism.)

Szív TV


11.00 Fajdparádé
12.00 Utazási magazin
12.30 Egészségmagazin
13.00 Szárnyaló szarvasok
(természetfilm-sorozat)
14.00 Az észak vadvilága: A macska-bagoly erdő
14.30 Montázs
15.00 Sztárok a pálma alatt
Jótékonysági koncert
16.00 Szerelem, vak vagy
(amerikai vígjáték)
18.00 Élet és designe
18.30 NASA - Az amerikai űrhajózás története
19.00 pH-érték
19.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat)
20.00 Az észak vadvilága: A macska-bagoly erdő
(természetfilm-sorozat, ism.)
20.30 Szilágyi cseveg
21.30 Ütőerő
23.30 Konyhashow

ATV


19.25 Klippercek
20.25 Piszkos tánc
22.20 Angyalok dühe 2.

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. december 27., szombat

Tv műsor - 1997. december 27. - Szombat

MTV 1


5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Cartoon Network: Rajzfilmsztárok parádéja
- Nyegleó
Két tűz között
- Foxi Maxi
Foxi Maxi, a gyermeteg szörnyeteg
- Frédi és Béni
Szépséges csata csetepaté
- Tom és Jerry
Civakodás
(amerikai rajzfilmsorozatok)
9.10 Ficánkoló (ism.)
9.15 Kíváncsi Fáncsi kalandjai
(rajzfilmsorozat, ism.)
Füleskaland
9.25 Mézga család
(rajzfilmsorozat, ism. - 5.)
Memumó
9.50 Legyél te is Bonca!
(tévéfilm, 1984, ism.)
11.00 Família Kft. (ism.)
11.35 Azok a csodálatos állatok
A medúzák és a tövises rája
12.00 McKenna
(amerikai sorozat, ism. - 13/3.)
A hajsza
13.00 Híradó - Időjárás
13.10 Népzenei magazin
13.35 A kölcsönkapott Föld
13.55 Telesport
Angol Liga
14.55 Utópia
(francia film, 1951) FF
16.30 Kass János „ceruzái”
A 70 éves művész köszöntése
17.00 Úton
(Feliratozva is!)
17.30 Minden, ami zene
17.35 Zóna
(riportmagazin)
18.00 Thalassa, a tenger magazinja
(francia természetfilm-sorozat)
Titkos kommandók
18.30 Jelenségek az állatvilágban
(angol ismeretterjesztő sorozat)
A ravasz róka meséje
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Savannah
(amerikai sorozat)
A hazugság bajnoka
20.50 Gene Stone-Ray Cooney: Miért nem marad reggelire?
23.10 Szombat este

MTV 2


5.50 Nap-kelte
8.00 Műsorismertetés
8.05 PC-ábécé
8.35 Az élő tenger
9.30 Hrvatska kronika
9.55 Unser Bildschirm
10.20 Ecranul nostru
10.45 Slovenski utrinki
11.10 Domovina
11.35 Patrin - Üzenet - Vorba
12.00 Déli harangszó
12.05 Rondó
13.00 A szerelem jogán
(brazil sorozat, ism. - 160/52-53.)
13.55 A grófi szérűn?...
(dokumentumfilm, ism.)
15.00 Gyöngyök
15.30 Gaia (ism.)
16.00 Mesélő cégtáblák
16.25 Arborétumok, gyűjteményes kertek (ism.)
16.40 Válaszolunk...
16.50 Időjárás
17.00 Telesport
19.00 A magyar irodalom képes története (ism.)
19.30 Família Kft.
20.00 Európai tizenhatok
21.00 Művészek a leukémiás gyermekekért
Vivaldi: A négy évszak
21.50 A hiányzó tekercs
(angol film)
23.10 Behálózva
(amerikai film, 1987)
0.50 Magyarok cselekedetei (ism.)

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
- Candy, Candy
- Mot
- Turbókölykök
- Tekergér
- Brémai muzsikusok
- Icipici pók
- Kenguk
(rajzfilmsorozatok)
Enid Blyton kalandfilm-sorozata
11.00 Lassie
(amerikai filmsorozat - 17.)
11.30 Űrapu
(amerikai filmsorozat - 16.)
12.00 A szerelem nem szégyen
(magyar film, 1940)
13.30 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
15.30 Caribou: A végtelen utazás
(angol dokumentumfilm)
16.30 Kettős bevetés
(német sorozat, ismétlés - 9.)
17.30 Mentőangyalok
(amerikai filmsorozat - 9.)
18.30 Kész átverés
(kandi kamera)
19.00 Híradó
19.30 Kedvencek karácsonya
(kisállattarlók magazinja)
20.00 Lapátra tett férjek
(amerikai film, 1984)
21.40 Wiz
(amerikai zenés film, 1978)

TV2


6.45 Teo
(spanyol rajzfilmsorozat)
- Tip és Tap
(belga rajzfilmsorozat)
7.00 Egérfogó
Komputertanfolyam
7.30 Pufóka
(belga rajzfilmsorozat)
8.00 Dávid, a törpe
(spanyol rajzfilmsorozat)
8.30 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
9.00 Nekem nyolc!
(bolondos reggel kamaszoknak)
10.00 Klik
Szóra-késztető informatika
10.30 Hét x hét
11.00 Tecumseh
(német film, ism.)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ism. - 56-58.)
14.15 Karácsony Apó és az eltűnt rénszarvas (ismétlés)
14.45 Karácsony éj (ism.)
15.00 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Repülés az Egyenlítő felett (ismétlés)
16.00 Huckleberry Finn kalandjai
(amerikai sorozat - 4.)
17.00 Csak egy mozi
Albert Györgyi műsora
17.30 A hegyi doktor
(német sorozat - 14.
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
(játék)
19.55 Tökéletes fegyver
(amerikai akciófilm, 1991)
22.00 Vadlibák - Rudolf Hess elrablása
(angol akciófilm, 1985)
0.30 A szirén csókja
(amerikai erotikus film)

Duna TV


7.40 A kanadai vadon csodái
(kanadai sorozat)
8.05 Az én szeretett városom
Mexikóváros
8.20 Kicsoda a micsoda
8.55 Brúnó kalandjai - 6.
9.20 Csillagjel
9.50 Tarkabarka
10.55 A diótörő
(német balettfilm)
11.55 Vers
12.00 Műsorismertetés - Lapozó
12.20 Tökéletesített természet
(angol ismeretterjesztő film - 1.)
12.45 István- és János-napi köszöntő
13.15 Protestáns világ
13.30 Pop-sa-rock
14.05 Dunakorzó
14.50 Furulya
15.20 Marcel Carné - Életem mozija
(francia dokumentumfilm) FF
16.20 Cella
(sorozat - 6/4.)
17.20 A rendíthetetlen ólomkatona
17.40 Arany János: Toldi
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Anyák, feleségek, szeretők
(sorozat - 5.)
19.10 Ötéves a Duna Tv
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Lápvilág
(amerikai film)
23.10 Moziklip
(magyar zenés film, 1988)

HBO


5.45 Mennyi? 30!
6.20 Töketlenek
(amerikai vígjáték)
8.00 Bolondos dallamok
8.30 Lois és Clark
(amerikai sorozat)
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
10.30 Kalifomiába jöttem
11.05 Melrose Place
(amerikai sorozat)
11.55 Mozi! Mozi! Mozi!
12.25 A három testőr
(amerikai kalandfilm)
14.10 Vakáció New Yorkban
(amerikai film)
15.40 Sebességzóna
17.15 Lidércfény
19.00 National Geographic
20.00 Only You - Téged egyedül...
21.50 A skarlát betű
0.05 Farkas
2.10 Álmodozásaink kora
(amerikai erotikus film)
3.45 Blue Ice

TV3


8.00 Az ezüst kiscsikó
8.30 Lassie
(angol sorozat - 9.)
9.00 Denver, az utolsó dinoszaurusz
(amerikai rajzfilmsorozat)
10.00 A hóbortos Twist család
(ausztrál sorozat - 9.)
10.30 Marci és Rozsdás
(kanadai rajzfilmsorozat)
11.00 Cinema
11.30 A növények magánélete
(természetfilm-sorozat - 1.)
12.30 Egy rém rendes család (ism. - 34.)
13.00 Hogyan készült? - A specialista
13.30 Gillette World Sport Special (ism.)
14.00 NBA kosárlabda (ism.)
16.30 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. - 45.)
17.30 Babylon
(amerikai sci-fi sorozat - 8.)
18.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 8.)
19.30 Hír3
20.00 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 9.)
21.00 A specialista
(amerikai film, 1994)
23.15 Sophie választása
(amerikai film, ism.)
2.15 Modell Tv - a divat világa (ism.)

MSat


1.20 Music Box
9.20 Mosó macik
9.50 Állati mesék
10.20 Power Rangers
10.50 Music Box Top Ten
11.20 Pacific Blue
(sorozat, ism. - 32.)
12.20 Bulivonal
12.50 Rocktükör
13.20 MSAT Klub
13.50 A Názáreti Jézus 4.
(olasz film)
16.00 Budo magazin
16.30 Autó-motor
17.00 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat, ism. - 21.)
18.00 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat - 18.)
19.00 Kopasz Krapek
(angol sorozat, ism. - 9.)
19.30 Brazil fiúk
(amerikai film)
21.55 Földi űrutazás
(amerikai film, ism.)
0.20 Electric Blue 3.

Szív TV


11.00 NASA
(dokumentumfilm - 11.)
11.30 Az észak vadvilága: Nyulak
(természetfilm, ism.)
12.00 Autósport
12.30 Egészségmagazin
13.00 Celeste
(sorozat, ism. - 11.)
14.00 Létezik mennyország
(amerikai dokumentumfilm, ism.)
15.00 Baki Bika hátán
(amerikai dokumentumfilm)
16.00 A kishercegnő meséi
17.50 Egy páholyban
Benkő Dániellel
18.00 Konyhashow
18.30 Pepsi Show City
19.00 Palánta
19.30 Az én kicsi pónim
20.00 Színház-tűznéző
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Valaki az ajtó mögött
(francia-olasz film)
23.30 Sztárbarangoló
24.00 Bajorok a pácban

ATV



11.30 DIM
19.25 Klippercek
19.45 László atya műsora
19.55 Az igazi keresztapák
22.00 Klippercek
22.20 Angyalok dühe 1.

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek