1997. november 9., vasárnap

Tv műsor - 1997. november 9. - Vasárnap

MTV 1

6.30 Gazdaképző
7.00 Ficánkoló
Ovistorna
7.05 Romuald, a rénszarvas
(angol rajzfilmsorozat - 13/12.)
A sátorozás
7.15 Trombi és a tűzmanó
(rajzfilmsorozat, ismétlés)
Gáztűznéző
7.25 Süsü, a sárkány kalandjai
(zenés bábfilmsorozat, ismétlés)
A mű-Süsü
8.00 Kukucs
8.20 Gryllus Vilmos daloskönyve
Ha vihar jő
Weöres Sándor verse
8.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.30 Tévémagiszter
10.00 Családorvos
10.30 Matiné
11.35 Régi nóták
Lovay László énekel
12.05 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Törzsasztal
13.05 Magyarok a világ filmgyártásában
Benedek László
Namu, a gyilkos bálna
(amerikai film)
14.35 Édes semmittevés
15.30 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
Végzet-állomás, kiszállás!
- A nagy mérkőzés
(amerikai rajzfilm, ismétlés)
- Blossom
(amerikai sorozat - 24.)
17.05 Önök kérték!
18.05 Helló, világ!
Turisztikai magazin
18.50 Minden, ami zene
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Az álomcsapat
(amerikai film)
(Feliratozva is!)
21.55 Viszonyok
Féltékenység
(amerikai tévéfilmsorozat - 17/9.)
22.40 Tonik
23.05 Szenes Andreával...
Vendég: Tabajdi Csaba

MTV 2


9.20 Műsorismertetés
9.25 Szerkeszti a néző
Különös házasság
(tévéfilmsorozat, ism. - 4/1.)
11.00 Telesport
Herz-FTC-Vasas-Dreher női kézilabda-mérkőzés
13.00 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő sorozat)
13.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ism. - 104.)
14.00 Ismeretlen Budapest
Kristálypaloták és gyógyforrások (3/1.)
14.20 Tízezer nap
(magyar film) FF
16.10 Dallamról dallamra
Az operától - az operettig (ism.)
16.35 Tranzit
17.10 Baywatch
(amerikai tévéfilmsorozat - 22/17.)
Összetörve 2/1.
17.55 Időjárás
18.00 Klub '97
18.30 Kérdezz! Felelek
19.00 „21-es show”
19.30 ...az én váram
20.00 Esély a túlélésre - 2/2.
21.05 Telesport
Ritmikus sportgimnasztika
Országos egyéni bajnokság
Asztalitenisz OB
22.15 Akadémiai esték


RTL Klub

7.00 Kölyökklub
- Mot
- Turbókölykök
- Zatour, a csodacsacsi
- Rumli, a bajkeverés bajnoka
- Brémai muzsikusok
- Itsy Spider
- Kangoo
(rajzfilmsorozatok)
- Enid Blyton kalandfilm-sorozata
11.00 Lassie
(amerikai sorozat - 4.)
11.30 Űrapu
(amerikai sorozat - 3.)
12.00 Sajtóklub
13.00 Szív és lélek
14.00 Fantomas a Scotland Yard ellen
(francia-olasz film)
15.30 Fuss, hogy utolérjenek!
(magyar filmvígjáték)
17.00 A sólyom - Szárnyaló testvérek
(amerikai dokumentumfilm)
18.00 Szemtől szemben
Politikai interjú
18.30 Dóra jelenti
19.00 Híradó
19.30 Vészhelyzet
(amerikai filmsorozat bevezető filmje)
21.00 Időbanditák (ismétlés)
(angol film)
23.00 Szemtől szemben
Politikai interjú
23.30 Dóra jelenti (ismétlés)

TV2

7.00 Sulisok
A gyermek, a család és az iskola kapcsolata
7.30 Biblia gyermekeknek
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
9.00 Megdumáljuk?
Tinédzserek tapasztalatcseréje
10.00 Follow me - Nyelvlecke
10.30 A-Z
Tudományos magazin
11.00 Hűséges az Isten
Vallási magazin
11.30 Gyökereink
Félóra a kisebbségekről és a kisebbségeknek
12.00 Segíts magadon!
Egészségügyi magazin
12.30 Nótaszó - a tv2-vel ebéd előtt
13.00 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat, ismétlés - 21-25.)
15.00 A szuper csapat
(amerikai sorozat - 6.)
16.00 Sportvilág
18.00 Tények - Időjárás
18.10 Napló
A tv2 heti magazinja
19.00 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.30 Szerelem első látásra
(játék)
20.00 Meghalsz újra
(amerikai film)
22.00 Király cabaret
Kávéházi est - 1-2. rész
24.00 Titkok, látomások
A képzelet és a valóság mezsgyéjén
(magazinműsor, ismétlés)
Benne: A lélek határai

Duna TV


6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 Reggeli muzsika
- Vallási műsor
7.40 Élő egyház (ism.)
8.00 A kis hercegnő
(angol sorozat - 6/5.)
8.25 Ziccer, amit kár lenne kihagyni (ism.)
9.00 Pop-sa-rock (ism.)
9.30 Boldoggá avatási szentmise
12.30 Régi nóta, híres nóta
13.20 Indiai képsorok
(dokumentumfilm, ism. - 5/1.)
13.50 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
16.30 Emlékképek - Régi híradók
16.50 Talpalatnyi Zöld
17.30 Mekk Elek
Helén divatot csinál
- Moha és Páfrány
Hogyan ültetett el Moha és Páfrány egy magot?
- A három kismalac és Jozefina
Hogyan szedtek a malacok bükkmakkot?
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.05 A vád
(magyar film)
20.35 A jövőről döntünk
21.05 Sportpercek
21.15 Színházi élet
21.55 Jazzperanto
Azaz egy nyelven beszélünk
22.35 Tízparancsolat
IX. parancsolat: Felebarátod feleségét ne kívánjad!
(lengyel film)
23.35 Sportképek (ism.)

HBO


5.45 Vadócok
6.20 A mágus
8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.35 National Geographic
11.30 Négy esküvő és egy temetés
13.25 Sztárközelben: Emma Thompson
13.55 Káosz Tv
15.35 Garth Brooks koncert
17.45 Vígözvegyek
19.30 Bundesliga összefoglaló
20.35 Idétlen időkig
(amerikai vígjáték)
22.15 Halott pénz
0.15 A rózsa neve
2.25 Bundesliga összefoglaló
3.30 Megölni egy papot
(amerikai film)

TV3


8.00 Profitvadász
8.30 A világ legrejtélyesebb állatai nyomában
(természetfilm-sorozat - 2.)
Afrika 2.
9.00 Denver, az utolsó dinoszaurusz
(rajzfilmsorozat - 1.)
9.30 Marci és Rozsdás
(rajzfilmsorozat - 3.)
10.00 Szeszélyes természet
Borneo teteje - Kinabalu
11.00 A növények magánélete
(természetfilm-sorozat - 6/4.)
12.00 Fotó Háber
14.00 Tengeri emlősök
(természetfilm-sorozat - 2.)
14.30 Pauly
(amerikai sorozat - 2.)
15.00 Angyal
(angol sorozat - 2.)
16.00 Sherlock Holmes
(angol sorozat - 1.)
17.00 Star Trek
(sorozat - 2.)
18.00 Aloha - sportmagazin
18.30 Melrose Place
(amerikai sorozat - 1.)
19.30 Hír3
20.00 Quinn doktornő, a varázsló
(amerikai sorozat - 2.)
21.00 Az utolsó mohikán
(amerikai film)
23.20 Cracker
(angol sorozat - 1.)
Igaz szerelem
0.20 Profitvadász (ism.)

MSat


0.40 Music Box
9.10 Power Rangers
9.40 Slapaj kalandjai
10.10 Kimba
10.40 Delfy
11.10 Bach és Broccoli (ismétlés)
13.10 Alomsziget
(amerikai sorozat - 35.)
14.10 Apró népség (ismétlés)
16.00 MSAT Klub
16.30 News-da
17.00 MSAT koncert
18.00 Pacific Blue
(sorozat, ism. - 13.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat, ism. - 70.)
19.30 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat - 37.)
20.00 Dilizsaruk
(angol sorozat - 5.)
20.30 Hóhérok
(amerikai film)
22.20 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat - 15.)
23.20 Végveszélyben a Föld (ismétlés)


Szív TV


11.00 Vértestvérek
(kanadai természetfilm)
12.00 Földgömb
12.30 Egészségmagazin
13.00 Forró szél (ismétlés) - 4.
14.00 Salty, az oroszlánfóka
(sorozat - 20/8.)
14.30 Rin-Tin-Tin - 91.
15.00 Philip Marlowe esetei
(amerikai film)
16.00 A csodagyerek
(amerikai film)
18.00 Divatház
18.30 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(dokumentumfilm - 4.)
19.00 Autósok világa
19.30 Most figyelj csak!
20.00 Reader's Digest - 2.
20.15 Hogyan növekednek?
20.30 Zene essen beléd!
21.30 A feltaláló menyasszonya
(amerikai krimi)
23.30 Konyhashow

ATV


19.30 Ingatlanpanoráma
20.00 Tébolyba zárva
22.00 Ingatlankavalkád
22.25 Sadománia

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. november 8., szombat

Tv műsor - 1997. november 8. - Szombat

MTV 1

5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Evangélikus ifjúsági műsor
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
- Nyegleó
Viharlovag
- Foxi Maxi
Foxi Maxi, a taxis
- Frédi és Béni
Dajka-kalamajka
- Tom és Jerry
A nyúlszívű macska
(amerikai rajzfilmsorozatok)
9.10 Ficánkoló (ismétlés)
9.15 A hátvéd halála és feltámadása
(tévéfilm, ismétlés)
10.15 Szókimondó
11.00 Família Kft. (ismétlés)
11.30 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat, ismétlés - 18/16.)
12.20 Szomszédok (ismétlés)
13.00 Híradó - Időjárás
13.10 Ez itt a harmadik évezred?
A PC abc különkiadása
13.30 Amőba
13.50 Zöld béka
14.00 Telesport
14.55 Filmmúzeum
Navigátor
(amerikai film)
16.00 Interoperett gála (ismétlés)
16.50 Vers mindenkinek
16.55 Manőver
17.20 Zóna
17.50 Jelenségek az állatvilágban
(angol ismeretterjesztő sorozat - 18/5.)
Delfinszemmel a sekélytenger
18.20 Unokáink sem fogják látni...
19.00 Minden, ami zene
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó
Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A Szabin nők elrablása
A Heltai Színpad bemutatója
Zenés komédia két részben
21.45 Éjszakai rohanás
(amerikai film)
23.50 Koktél bár

MTV 2


8.55 Műsorismertetés
9.00 PC abc
9.30 Hrvatska kronika
9.55 Unser Bildschirm
10.20 Ecranul nostru
10.45 Srpski Ekran
11.10 Domovina
11.35 Patrin - Üzenet - Vorba
12.00 Déli harangszó
12.05 Körkép
12.30 Mivé lett a virágzó mezőváros?
13.00 A szerelem jogán
(brazil filmsorozat, ism. - 160/24-27.)
15.05 Gyöngyök
15.35 Nepál
Magyar krónika
(dokumentumsorozat - 8/7.)
16.00 Államháztartási reform (ism.)
16.05 Európai Utas
16.45 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
16.55 Időjárás
17.00 Telesport
19.00 A magyar irodalom képes története (ism.)
19.30 Família Kft.
20.05 Hírek az Unióról
20.10 Esély a túlélésre
21.10 IV. magyar drámaíró-verseny
(összefoglaló)
22.15 Telesport
Birkózó csapatbajnokság
22.45 Devictus Vincit - Legyőzetve győz
(tévéfilm, ism. - 2/2.)


RTL Klub

7.00 Kölyökklub
- Mot
- Turbókölykök
- Zatour, a csodacsacsi
- Rumli, a bajkeverés bajnoka
- Brémai muzsikusok
- Itsy Spider
- Kangoo
(rajzfilmsorozatok)
- Enid Blyton kalandfilm-sorozata
11.00 Lassie
(amerikai filmsorozat - 3.)
11.30 Űrapu
(amerikai filmsorozat - 2.)
12.00 Sándor Mátyás
(francia film)
13.30 Bravo Tv
Ifjúsági magazin
15.30 A Kalahári-sivatag élővilága
(amerikai dokumentumfilm)
16.30 Kettős bevetés
(német filmsorozat, ismétlés - 2.)
17.30 Mentőangyalok
Kezdetek és végzetek
(amerikai filmsorozat, ismétlés - 2.)
18.30 Kedvenc
Kisállattartók magazinja
19.00 Híradó
19.30 Kandi kamera
20.00 Földrengés
(amerikai film)
22.30 American Graffiti
(amerikai film)

TV2

7.00 Egérfogó
Komputertanfolyam
7.30 Érték-mérték
Magazinműsor
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
9.00 Kölyök színpad
Ifjú tehetségek fóruma
10.00 Klik
Szász Marci komputerműsora
10.30 Hétxhét
Kulturális ajánlóműsor
11.00 Fehér farkasok
Német film
13.00 Árvácska
(magyar film)
15.00 Csak semmi pánik
(magyar film)
16.30 A tv2 és a Discovery Channel bemutatja
A Góbi sivatag titkai
(amerikai dokumentumfilm)
17.30 A hegyi doktor
(német sorozat - 6.)
18.30 Szerencsekerék
Vetélkedő
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Szerelem első látásra
(játék)
20.00 Szakasz
(amerikai film)
22.00 Bestseller: Egy bérgyilkos vallomásai
(amerikai film)
24.00 A csábítás ösztöne
(amerikai erotikus film)

Duna TV


6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 Reggeli muzsika
Hubertus - Barangoló
7.40 Rupert maci kalandjai
(kanadai sorozat - 13/7.)
8.05 Győztesnek születtek
8.20 Babar
(kanadai sorozat)
8.45 Mesefilmek
9.00 Kicsoda a micsoda
9.30 Nyelvőrző
10.05 Tarkabarka
11.05 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
(francia filmsorozat)
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Vers - Lapozó - Hírek
12.25 A két Bajthay
14.00 Élő egyház
14.15 Dunakorzó
15.45 Pop-sa-rock
16.10 Ziccer, amit kár lenne kihagyni
16.50 Sólyomszem
(amerikai sorozat - 22/17.)
17.35 Susogó vadon
(finn mesefilm - 4.)
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Trópusi hőség
(kanadai sorozat - 19.)
19.10 Agatha Christie Poirot-történetei
(angol film)
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Cogburn, a békebíró
(amerikai western)
23.25 Híradó
23.55 Az éjszaka filmje
Zsaruszerelem
(francia film)

HBO


5.45 Vadócok
(amerikai természetfilm)
6.20 Az idő végeztéig
(amerikai film)
8.00 Bolondos dallamok
8.30 Lois és Clark
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Jó barátok
10.30 Kaliforniába jöttem
11.05 Melrose Place
12.00 Apócák a pácban
13.30 Világverők
15.30 Bundesliga 14. forduló
17.35 Szép szőke herceg
19.10 Állati élet
20.05 Pillangó
22.35 Ha a falak beszélni tudnának
0.10  Kedves kis hazug
(francia szexfilm)
1.50 Angyalok és rovarok
(angol film)
3.45 Mulholland - Gyilkos negyed
(amerikai thriller)

TV3


8.00 72 óra
Kulturális ajánlóműsor (ism.)
8.30 Az ezüst kiscsikó
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.00 Lassie - Lassie hazatér
(angol sorozat - 2.)
9.30 Rejtélyes kalandok
(amerikai sorozat - 2.)
10.00 Cream21
Könnyűzenei toplista (ism.)
10.30 Cinema
Mozimagazin (ism.)
11.00 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. - 10.)
12.00 Gillette World Sport Special (ism.)
12.30 Ki a főnök?
(amerikai sorozat, ism. - 10.)
13.00 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism. - 10.)
14.00 Sportközvetítés (ism.)
16.00 Nancy Drew
(kanadai sorozat - 2.)
16.30 A hóbortos Twist
család
(ausztrál sorozat - 2.)
17.00 Modell Tv - a divat világa (ism.)
17.30 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 1.)
18.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 1.)
19.30 Hír3
20.00 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 2.)
21.00 Farkasokkal táncoló
(amerikai film)
0.30 Miss Pszichozsaru
(amerikai sorozat - 2.)
1.30 Modell Tv - a divat világa (ism.)

MSat


0.50 Music Box
9.40 Mosó macik
10.10 Állati mesék
10.40 Popeye
11.10 Pufóka kalandjai
11.40 Ma esti Muppet!
12.10 Music Box Top Ten
12.40 Bulivonal
13.10 Rocktükör
13.40 MSAT Klub
14.10 Kakaóvaj
(amerikai ifjúsági vígjáték, ism.)
16.00 Budo magazin
16.30 Autó-motor
17.00 Elképesztő övezet
(amerikai krimisorozat, ism. - 14.)
18.00 Gyilkos utcák
(amerikai krimisorozat - 11.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat - 69.)
19.30 Kopasz Krapek
(angol vígjátéksorozat - 10.)
20.00 Küzdelem életre-halálra
(amerikai akciófilm)
21.50 A horror háza - Az elvérzett ház
(angol sorozat - 10.)
22.50 Veszélyes élvezetek
(amerikai thriller, ism.)


Szív TV


11.00 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(dokumentumfilm - 3.)
11.30 Reader's Digest
(természetfilm-sorozat - 1.)
11.45 Hogyan növekednek?
12.00 Autósport
12.30 Egészségmagazin
13.00 Celeste (ismétlés) - 4.
14.00 Salty, az oroszlánfóka
(sorozat - 20/7.)
14.30 Rin-Tin-Tin - 90.
15.00 A nagy geg 2.
16.00 A szerelem tengere
(amerikai vígjáték)
18.00 Konyhashow
18.30 Pepsi Show City
19.00 Palánta
19.30 Most figyelj csak!
20.00 „Nem boszorkányság”
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Tengerparti láz
23.30 Sztár-bár (ismétlés)
24.00 Elátkozott
(amerikai film)

ATV


11.30 DIM
13.30 Isten akarata
19.30 Ingatlanpanoráma
19.45 László atya műsora
20.00 Érdekességek a nagyvilágból
20.30 A Hang
21.50 Klippercek
22.00 ATV-stúdió
22.30 Ascendens


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek