1997. szeptember 30., kedd

Tv műsor - 1997. szeptember 30. - Kedd

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 A Faller család
(német tévéfilmsorozat, ism.)
36/21. rész: Jönnek a médiák
9.35 Ég veled, szorongás
(francia vígjáték, ism.)
11.10 Sportakadémia
(francia sorozat, ism.)
Anya és lánya
A megszállott
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Időjárás
12.05 Offenbach: Fortunio dala
(operett, ism.)
13.00 Híradó
Időjárás - Gazdatévé - Üzlet
14.00 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
70. rész
14.50 NAT-tól tartok
15.20 Gyerekeknek!
Cimbora
A kesz-tyű...
16.00 Heidi és Erni
(német tévéfilmsorozat, ism.)
32/19. rész: Légnyomáscsökkenés
16.30 A szerelem jogán
(brazil tévéfilmsorozat)
160/6. rész
17.00 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
17.15 Tipp-Hopp!
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Gyerekeknek!
Magyar népmesék
(rajzfilmsorozat, ism.)
A bugyuta ember
18.30 Magyarok cselekedetei
18.40 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat)
13/5. rész: A Broadway királya
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Sporthírek - Időjárás
20.00 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat)
18/11. rész
20.50 Kriminális
Bűnügyi magazin
21.25 Steven Spielberg visszatér
(angol portréfilm)
21.55 Magyar filmek, díjak Cannes-ban
Hol volt, hol nem volt...
(magyar film)
23.30 Híradó

MTV 2


8.25 Műsorismertetés
8.30 Közvetítés a Parlament üléséről
- Műsorismertetés
16.30 Euroklick
Élet és munka Európában
17.00 Nyitott stúdió
Sátoraljaújhelyi Hagyományőrző Együttes (ism.)
Calcutta trió
Raga Parameshwaree
- Környezetünk hírei
17.25 Időjárás
17.30 Derrick
(német bűnügyi filmsorozat)
Ember az esőben
18.30 Darabokra szaggattatol
(dokumentumfilm - 6.)
19.15 A dundi panda - Bűntény
(kínai rajzfilmek)
19.30 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/99. rész: Hajóroncs
20.00 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
20.25 Telesport
Benne: Ferencváros-OFI
UEFA-kupa labdarúgó- mérkőzés
(Hosszabbítás lehetséges!)
22.20 Aktuális
22.45 Híradó
22.55 Időjárás - Kenó
23.00 Államháztartási reform
23.05 Telesport
Benne: Bajnokok Ligája előzetes
23.35 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika
- Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 Mérföldkövek a magyar technika történetében
4. rész: Bánki Donát
9.00 Képes krónika
11.30 Harmónia (ism.)
12.00 Déli harangszó
Vers - Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Tűréshatár (ism.)
13.00 Minoritates Mundi (ism.)
13.40 Latin-amerikai zenészek Kanadában
(dokumentumfilm)
14.40 Doktor Finlay
(skót tévéfilmsorozat, ism.)
6/1. rész: Kényes egyensúly
15.30 Tudományos show
(francia-kanadai ismeretterjesztő sorozat)
Neuropszichológia
15.55 Szóbazár (ism.)
16.25 Suttogó múzsák között (ism.)
17.05 A hetedik kontinens felfedezése
(svájci ismeretterjesztő film)
12/8. rész: A dél keresztje
17.35 A három nyomozó
A békabaj
- Jája és Pája
Hogyan teljesült a tavaszi kívánság?
- Popeye, a tengerész
Sajtból van a hold
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 A fekete város
(tévéfilmsorozat)
7/3. rész: Két szomszédvár
19.15 Szlovákia műemlékei
(szlovák ismeretterjesztő film)
19.30 Héthatár
20.05 Gazdakör
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Little Jo balladája
(amerikai western)
23.35 Híradó

HBO


10.00 Gyermek az időben
(amerikai családi film)
11.35 Max
(amerikai filmdráma)
13.10 Jack és Sarah
(amerikai film)
15.00 Mozimánia: Jack Lemmon
15.55 Éjféli ügynök
(amerikai thriller)
17.30 Jó barátok
18.00 Kaliforniába jöttem
18.35 Sztárközelben: Julia Ormond
19.00 Melrose Place
20.00 Egyenesen át
(amerikai filmdráma)
21.55 Az igazság ökle
(amerikai akciófilm)
23.30 Ha te nem vagy képes, édes...
(amerikai vígjáték)
1.05 Vörös cár
(amerikai film)

TV3


15.25 Műsorajánlat
15.30 Szeszélyes természet
Az Andok kincse
16.35 Ingatlanpiac (ism.)
16.50 Stíluspercek (ism.)
17.00 H2O - extrém sportok magazinja
17.30 Ahol semmi sem szent
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Aloha Sport
19.30 Kisasszony (115.)
20.00 Játék: Fekete, fehér
20.30 Miért?
21.00 Modi
(olasz film)
23.00 Napi profit
23.10 Negyedóra informatika
23.25 Aloha Sport (ism.)
23.40 Automobil (ism.)
0.10 Országjáró kamera

MSat

1.05 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
13.00 News-da (ism.)
13.30 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 147.)
14.00 Játszd újra...
14.30 Az igazság megszállottja 3. (ism.)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 A Szépség és a Szörnyeteg
(sorozat - 40.)
18.00 Gyilkos utcák (5.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat,ism. - 30.)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 152.)
20.00 Dempsey és Makepeace
(amerikai sorozat - 4.)
21.00 Mit les Mr. Beadle's!
(angol sorozat, ism. - 31.)
21.30 Benny Hill (ism. - 38.)
22.00 Cops
(amerikai sorozat - 62.)
22.30 Örömanyák
(sorozat - 2.)
23.30 Szirének és szirénák (5.)
0.30 Autó-motor extra
1.00 Őrangyalok

Szív TV

10.00 Más (ism.)
10.30 Autósport (ism.)
11.00 Zene essen beléd!
12.30 Jó utat! (ism.)
13.30 Tabuk nélkül (ism.)
14.00 Betegtorna
14.30 Képes recept (ism.)
15.00 Élet és designé (ism.)
15.30 Benkó D. B. (ism.)
16.30 Torna, hölgyeknek
17.00 Katyi
(magyar film)
19.00 Most figyelj csak!
19.30 Különjárat
20.00 Zsaruszív
20.30 Kapásjelző
21.05 A találkozás
(amerikai film)
23.00 Pénzvilág (ism.)
23.30 Negyedik dimenzió

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.30 OBB-híradó
20.00 Lan-guszta (ism.)
20.30 Stúdióbeszélgetés
21.20 Mondjuk a magunkét
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. szeptember 29., hétfő

Tv műsor - 1997. szeptember 29. - Hétfő

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 A Faller család
(német tévéfilmsorozat, ism.)
36/20. rész: Bátorság
9.35 Még egyszer!
Hétvégi sportesemények
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Időjárás
12.05 Vasárnapi muzsika hétközben
13.00 Híradó
Időjárás - Gazdatévé - Üzlet
14.00 Patrin - Üzenet - Vorba
14.25 Nasa obrazovka
14.50 NAT-tól tartok
15.20 Gyerekeknek!
15.20 Ficánkoló
Ovistorna (ism.)
15.25 Cigánykerék (ism.)
16.00 Heidi és Erni
(német tévéfilmsorozat, ism.)
32/18. rész: A kisebbik rossz
16.30 A szerelem jogán
160/5. rész
17.00 Szócső
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
18.00 Államháztartási reform
18.05 Vers mindenkinek
18.10 „Engedjétek hozzám!...”
18.15 Gyerekeknek!
- A jóságos fogtündér egerek
Vitorlázás
- Vízipók, csodapók (ism.)
A kristálypalota
18.30 Magyarok cselekedetei
18.40 Váratlan utazás
13/4. rész: A nagyvilági nő
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Sporthírek - Időjárás
20.00 A Holló Színház bemutatja:
Hazugságvizsgáló gép, jókívánságkártya és egyéb kellemes meglepetések
Galla Miklós és Dózsa Gergely műsora
20.40 Frei-dosszié
Életre keltett dinoszauruszok
21.10 Nyitott száj
Politikai vitashow
22.00 Egy bátor asszony
(amerikai tévéfilm)
23.25 Tűréshatár
Multikulturális dokumentumfilm
23.55 Híradó

MTV 2


13.55 Műsorismertetés
14.00 Parlamenti Napló
15.00 Közvetítés a Parlament üléséről
17.00 Műsorismertetés
- Hívószámunk 107
A legfrissebb rendőrségi hírek
17.05 Zöld-övezet
Környezetvédelmi magazin
17.30 Az üvegszűz
(angol tévéfilmsorozat)
3/3. rész
18.25 Időjárás
18.30 TH
Tudományos híradó
19.00 Telesport
Benne: Vác FC - Videoton FCF bajnoki labdarúgó-mérkőzés
21.00 Szemlátomást
Karikatúra-történelem
21.30 Telemázli
22.00 Aktuális
22.25 Híradó
22.35 Időjárás - Kenó
22.40 Itzhak Perlman
A hegedűs házában...
(amerikai dokumentumfilm, ism.)
23.35 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


5.00 Dunakorzó (ism.)
6.30 Képes krónika
7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika
- Segítség! Tanulok?!
- Párok és házaspárok tízezer év mesterművein
8.15 Ad hoc
8.25 MVA Vállalkozói Akadémia
20/16. rész
9.00 Képes krónika
11.00 Heti Hírmondó (ism.)
12.00 Déli harangszó
Vers - Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Emlékképek - Régi híradók (ism.)
13.00 Postabontás - Levélváltás (ism.)
13.20 Látóhatár (ism.)
13.55 Trópusi hőség
14. rész: A mariah-i kapcsolat
14.50 Tarkabarka (ism.)
15.50 Mű-terem-tés (ism.)
16.30 Harmónia
17.05 Zűrzavaros vakáció
(angol sorozat)
15. rész: A teknősök törvénye
17.30 Tóbiás és az oroszlán
A tigris, aki király akar lenni
- Tom
A papírcsákó
- Bojan mackó
A tornász
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Doktor Finlay
6/1. rész: Kényes egyensúly
19.10 Tűréshatár
(ismeretterjesztő film)
19.30 A világegyetem enciklopédiája
26/20. rész: Égre nyíló szemek
19.40 A magyar dal ezer éve
Faragó Laura énekel
20.00 Minoritates Mundi
Olaszország
20.40 Esti kérdés
A nap interjúja
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Gábor Pál (1932-1987)
(dokumentumfilm)
22.30 A modern világ remekírói
(angol film)
Henrik Ibsen
23.30 Híradó

HBO


10.00 Bundesliga forduló
12.05 Bundesliga összefoglaló
13.10 A három testőr
(amerikai kalandfilm)
14.55 Cro, az őshonos ősokos
(amerikai rajzfilm)
15.20 A dinózsaru
(amerikai vígjáték)
16.50 Mennyi? 30!
17.30 Lois és Clark
(amerikai sorozat)
18.35 Az erdő harcosa
(amerikai kalandfilm)
20.15 Pekingi kapcsolat
(amerikai thriller)
22.05 Szenvedélyek viharában
(amerikai film)
0.15 Ne nézz vissza!
(amerikai filmdráma)
1.45 Kampókéz 2.
(amerikai horror)

TV3


14.45 Műsorajánlat
14.50 Haza
(német sorozat)
Az amerikai
16.45 Modell Tv (ism.)
17.10 Horgászbuli
17.30 Meddő
(dokumentumfilm)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Szeszélyes természet
(angol természetfilm-sorozat)
Védett területek védelme
20.20 Gillette World Sport Special
20.45 Menjünk - programajánlat (ism.)
21.00 The Doors
(amerikai zenés film)
23.30 Napi profit
23.40 Profitvadász - pénzügyi, gazdasági magazin (ism.)

MSat

1.30 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
12.30 MSAT Klub
13.00 Rocktükör (ism.)
13.30 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 146.)
14.00 Játszd újra...
14.30 Végső esély
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 A Szépség és a Szörnyeteg
(tévéfilmsorozat - 39.)
18.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism. - 5.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat, ism. - 29.)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 151.)
20.00 Delta Force 3.
(amerikai film)
22.00 Cops
(amerikai sorozat - 61.)
22.30 A3-ik vonal
23.30 Freddy halála (ism.)

Szív TV

16.30 Torna
17.00 Kapásjelző (ism.)
17.30 Palánta
Családi magazin (ism.)
18.00 Siarau
(kanadai természetfilm)
19.00 Most figyelj csak!
19.30 Más
20.00 Képes recept
20.30 Autósport-magazin
21.05 Halálfegyver
(amerikai akciófilm)
23.00 Földgömb
Utazási magazin (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Veled akarok járni
21.30 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 Jogban járás
22.30 Gyilkos játszma

1997. szeptember 28., vasárnap

Tv műsor - 1997. szeptember 28. - Vasárnap

MTV 1


6.40 Műsorismertetés
6.45 Gazdaképző
Gazdálkodási ismeretek
7.15 Ficánkoló
Ovistorna
7.20 Romuald, a rénszarvas
(angol rajzfilmsorozat)
13/8. rész: Az elcserélt állatkák
7.35 Tüskiböki és pajtásai
(német rajzfilmsorozat)
13/6. rész: Lámpaláz
8.00 Manósapka
Az Északi Fagy udvara
Manójáték kicsiknek és nagyoknak (ism.)
8.20 Gryllus Vilmos daloskönyve
Nyár
Keszeli Ferenc verse
8.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.30 Tévémagiszter
10.00 Matiné
Kabaré a négyzeten
Összeállítás Kővári Gyula írásaiból
11.10 Nótahangverseny Gyulán
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Kardoskút ősszel...
(természetfilm, ism.)
12.55 Azok a csodálatos állatok
Palugyai István műsora
Az okapi és az anoa
13.15 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
13.30 Örömhír
A baptista egyház műsora
13.55 Telesport
Benne: Forma-1 Luxemburgi Nagydíj
(közvetítés Nürburgringről)
16.05 Walt Disney bemutatja
- Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
Mély tudás, magas diploma
- Pluto Pueblóban
(amerikai rajzfilm, ism.)
- Blossom
(amerikai filmsorozat - 18.)
17.05 Magyarok cselekedetei
17.10 Önök kérték!
Kívánságműsor
18.10 Helló, világ!
Turisztikai magazin
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 A Szórád-ház
(tévéfilmsorozat)
4/2. rész
21.55 Viszonyok
(amerikai tévéfilmsorozat)
17/3. rész: Első benyomások
22.40 Tonik
23.05 Szigeti József Hegedűverseny

MTV 2


8.20 Műsorismertetés
8.25 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat, ism.)
13/3. rész: Davey és a hableány
9.10 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/95-98. rész (ism.)
11.05 Telesport
Benne: GYSEV-Sopron-DKSK Borsodchem női kosárlabda-mérkőzés
13.05 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő sorozat)
Vidéki tél
13.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat - 98.)
Hadbíróság (ism.)
14.00 A kölcsönkapott Föld
14.25 Fotográfusok - felfedezők
Madeira (ism.)
15.00 Ombudsnő - Nőmagazin
Oravecz Éva műsora
15.30 Balatoni prímásverseny
3/3. rész
16.05 Telesport
Benne:
- Csepel Kupa kerékpárverseny
- Tenisz OB
17.05 Baywatch
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/11. rész: A vízi mentők nem ugranak magasra
17.50 Időjárás
17.55 Csízió
18.05 Divat '97
18.30 Kérdezz! Felelek
19.00 „21-es show”
19.25 Donátor
20.00 Zene-óra
Melis György és vendégei
21.00 Sajtóklub
Újságírók vitaműsora
21.50 Telesport
Benne:
- Csepel Kupa kerékpárverseny
- Tenisz OB
23.30 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek - Műsorismertetés
Reggeli muzsika: Citeramuzsika
7.05 Halld Izrael! (ism.)
7.40 Élő egyház (ism.)
7.55 Mimi, a lusta cica
(mesefilm)
8.15 Ló és ember
(skót ismeretterjesztő sorozat)
6/5. rész: Hatalom és jólét
9.05 Pop-sa-rock (ism.)
9.30 Aacheni kincs
(ismeretterjesztő film)
10.05 Olasz művészek antológiája
Leonardo
10.55 Őszi hálaadási istentisztelet
Közvetítés felvételről a pestszentlőrinci unitárius templomból
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
Tompa Mihály: Levél egy kibújdosott barátom után
Elmondja: Szacsvay László
12.05 Ameddig a harang szól
Csikménaság - Erdély
12.20 Julianus barát
(magyar film)
3/3. rész
13.45 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
16.30 Emlékképek - Régi híradók
18.50 A Zene Arcai
Komolyzenei körkép
17.30 Mekk Elek
Biztonsági berendezés
- Tom
A képzelt beteg
- Jája ás Pája
Hogyan engedte át nekik Tokány az ugart?
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
16.05 Gábor Pál filmjeiből
Tiltott terület
(magyar film)
20.30 Mozgókép
Filmmagazin
21.00 Sportpercek
21.10 Mű-terem-tés
21.50 Ördöngösök
(francia krimi)
23.45 Sportképek (ism.)

HBO


5.45 Sztárközelben: Meryl Streep
6.15 Elvtársak! Baseball!
8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.35 National Geographic
11.30 Tanulj, tinó!
13.10 Hókusz Pókusz
14.45 Óvó bácsi
(amerikai vígjáték)
16.10 Ki az úr a házban?
(amerikai film)
17.45 Muriel esküvője
(ausztrál film)
19.30 Bundesliga összefoglaló
20.35 Örömapa 2.
22.20 IFBB profi body building Grand Prix
23.25 Veszélyes kölykök
(amerikai film)
1.05 Töketlenek
(amerikai vígjáték)
2.35 Jelige: Vörös cipellők
3.05 Bundesliga összefoglaló

TV3


12.20 Műsorajánlat
12.25 Szeszélyes természet
(természetfilm-sorozat)
Gepárdok és kölykeik az oroszlánok földjén
13.25 Miért?
14.00 Lepkevadászat
(francia film)
16.05 Menjünk - programajánlat
16.20 Valami
16.45 Profitvadász
17.20 Szeszélyes természet
(természetfilm-sorozat)
Az Andok kincse
18.25 Automobil
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Függő játszma
(amerikai film)
21.20 Gillette World Sport Special
21.50 A sokkoló
(amerikai thriller)
23.55 Pörzsölő
0.25 Menjünk - programajánlat

MSat

1.00 Music Box
9.30 Power Rangers
10.00 Slapaj kalandjai
10.30 Kimba
11.00 Delfy
11.30 Ma esti Muppet! - 11.
12.00 Az élet büdös (ism.)
13.30 Álomsziget
(amerikai sorozat - 29.)
14.30 Útvesztő (ism.)
16.00 MSAT Klub
16.30 News-da
17.00 MSAT koncert
18.00 Pacific Blue
(sorozat, ism. - 4.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat - ism. - 28.)
19.30 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat - 31.)
20.00 Benny Hill - 38.
20.30 Őrangyalok
(olasz film - 4. rész)
22.30 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat - 9.)
23.30 A szokás rabjai (ismétlés)

Szív TV

16.05 Irán 2.
(politikai krimi)
18.00 Negyedik dimenzió (ism.)
18.30 Élet és designe
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 73.)
16.30 Benkó Dixieland Band
20.00 Szédülj el!
20.30 Zene essen beléd!
21.30 Üdvöz légy! - szólt az angyal
(amerikai film)
23.30 Konyhashow (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Halálos szerelem
(amerikai film)
21.30 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Megtört győzelem
(amerikai sci-fi)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. szeptember 27., szombat

Tv műsor - 1997. szeptember 27. - Szombat

MTV 1


6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Orthodox ifjúsági műsor
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
- Nyegleó
- Foxi Maxi
- Frédi és Béni
- Tom és Jerry
(amerikai rajzfilmsorozatok)
9.10 Gyerekeknek!
Ficánkoló
Ovistorna (ism.)
9.15 Dörmögőék kalandjai
(bábfilmsorozat, ism.)
A farsangolók
9.25 40 éves a Magyar Televízió
Sakk, Kempelen úr!
(tévéjáték, ism.)
3/2. rész
10.05 Cimbora
Gyere haza, Mikkamakka!
(mesejáték)
10.55 Família Kft.
306. rész: Lajos, a mozgó-fényképész (ism.)
11.25 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat)
18/10. rész (ism.)
12.15 Szomszédok
(teleregény, 272. - ism.)
12.45 Híradó - Időjárás
12.55 Telesport
- Forma-1 Luxemburgi Nagydíj
Időmérő futam
- Angol Liga
15.05 Népzenei magazin
15.35 Turay Ida 90 éves lenne
Garzonlakás kiadó
(magyar film)
16.50 Álompolgár
17.35 Vers mindenkinek
17.40 Panoráma
(Feliratozva is!)
18.10 Magyarok cselekedetei
18.15 A Green utca titokzatos élete
(amerikai ismeretterjesztő film)
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Sporthírek - Időjárás
20.00 Uborka
Politikai saláta
20.25 Kutyám, Jerry Lee
(amerikai vígjáték)
(Feliratozva is!)
22.10 Telesport
Benne: Tenisz OB
23.30 Lengyel konyha
(lengyel-angol film)

MTV 2


8.05 Műsorismertetés
8.10 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat, ism.)
13/2. rész: A szerelem vak, de a szomszédok látnak
9.00 PC abc
Számítástechnikai, informatikai magazin
9.30 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű magazin)
9.55 Unser Bildschirm
(német nyelvű magazin)
10.20 Ecranul nostru
(román nyelvű magazin)
10.45 Srpski Ekran
(szerb nyelvű magazin)
11.10 Nasa obrazovka
(szlovák nyelvű magazin)
11.35 Patrin - Üzenet - Vorba
(cigánymagazin)
12.00 Déli harangszó
12.05 Rondó
Nemzetiségi magazin
12.45 A sebesség bűvöletében
(angol dokumentumfilm-sorozat)
13/12. rész: A legértékesebb trófea
13.20 A szerelem jogán
(brazil filmsorozat)
160/1-4. rész (ism.)
15.15 A nyolcadik...
A balaton-felvidéki Nemzeti Park
15.50 A vágy mosópora...
(dokumentumfilm)
16.55 Van öt perce?
17.00 Telesport
Benne: BVSC-Zugló FC-MTK FC bajnoki labdarúgó-mérkőzés
19.00 „Párizsban járt az ősz” (ism.)
19.30 Família Kft.
Ágyő, cinkelt lapok!
20.05 Hírek az Unióról
20.10 Turgenyev: Egy hónap falun
Vígjáték két részben
22.40 Koktél Bár
Benne:
- Sztárock
- Első Emelet koncert a Budapest Sportcsarnokból
0.40 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek - Műsorismertetés
Reggeli muzsika: Magyarszováti keserves
7.05 Tájak, fortélyok, asszonyok (ism.)
7.20 Kertgazda (ism.)
7.35 Rupert maci kalandjai
(kanadai sorozat)
13/1. rész: Rupert és az óriás
8.00 Győztesnek születtek
(francia tévéfilmsorozat)
8.15 Kicsoda a micsoda
8.45 Babar
9.10 Fehér agyar
9.35 Szóbazár
10.05 Tarkabarka
11.05 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
12.00 Déli harangszó - Vers - Műsorismertetés - Lapozó
12.25 Julianus barát
(magyar film)
3/2. rész
13.50 Élő egyház
14.10 Dunakorzó
15.40 Pop-sa-rock
16.05 Osztálylétrán Magyarországon
(dokumentumfilm, ism.)
16.55 Sólyomszem
(amerikai sorozat)
22/12. rész: A szökött rabszolgák
17.35 Esti mese
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Dunatáj
18.55 Trópusi hőség
(kanadai sorozat - 14.)
A mariah-i kapcsolat
19.45 Jean-Michel Jarre barcelonai koncertje
(francia koncertfilm)
20.40 Tizenkét olasz város, tizenkét olasz filmrendező
Torino, ahogy Mario Soldati látja
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Megtorlás
(olasz film)
23.15 Híradó
23.45 Az éjszaka filmje
Az utolsó napnyugta
(amerikai film)

HBO


5.45 Egy nap a Melrose Place-en
6.40 Diótörő
(amerikai rajzfilm)
8.00 Bolondos dallamok
8.30 Lois és Clark
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Jó barátok
10.30 Kaliforniába jöttem
11.05 Melrose Place
11.50 Holt Költők Társasága
(amerikai film)
14.00 Válaszd a befutót!
15.30 Bundesliga 8.
17.35 Miami rapszódia
(amerikai vígjáték)
19.10 Lady Diana (1961-1997)
20.10 Egyenesen át
(amerikai film)
22.10 Egyedülálló nő megosztaná
(amerikai krimi)
24.00 Dr. Jekyll Junior
1.30 Féktelen professzor és tanítványai
(amerikai szexfilm)
2.40 Bérgyilkosok
4.50 Így készült: Féktelenül

TV3


15.05 Műsorajánlat
15.10 Mindent a szerelemért
(amerikai vígjáték)
16.55 Negyedóra kultúra
17.10 Így készült: a Függő játszma című film
17.20 Gyönyörű vasárnap
(amerikai film)
18.20 Stíluspercek
18.30 Aszfaltbetyár
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Ászok - Vasmadarak 3.
(amerikai film)
21.00 Modell Tv
21.25 Szilágyi cseveg
22.10 A szabadság bajnokai
(ausztrál sorozat - 4/3.)
23.10 Cinema (ism.)
23.45 Hellraiser 2.
(amerikai horror)

MSat

0.45 Music Box
10.00 Mosó macik
10.30 Állati mesék
11.00 Popeye
11.30 Pufóka kalandjai
12.00 Ma esti Muppet!
12.30 Music Box Top Ten
13.00 Bulivonal
13.30 Rocktükör
14.00 MSAT Klub
14.25 Felszólítás nélkül (ism.)
16.00 Budo magazin
16.30 Autó-motor
17.00 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat., ism. - 8.)
18.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat - 5.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat, ism. - 27.)
19.30 Kopasz Krapek
(angol sorozat - 4.)
20.00 Freddy halála
(amerikai horror)
22.00 A horror háza
(angol sorozat - 4.)
23.00 Úriemberhez nem illő (ism.)

Szív TV

8.30 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat)
9.00 Most figyelj csak!
9.30 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat)
10.00 Most figyelj csak!
10.30 Dokumentumfilm
11.30 Pénzvilág (ism.)
12.00 pH-érték
12.30 Vértestvérek
13.30 Régi nyár
(magyar film)
15.30 Más (ism.)
16.05 Irán 1.
(politikai krimi)
18.00 Konyhashow
18.30 Palánta
19.00 Most figyelj csak!
19.30 Pepsi Show City
20.00 Földgömb
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Ördög! történetek
(amerikai film)
23.30 Más

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.45 László atya műsora
19.55 Power kapitány 2.
(amerikai film)
21.25 Klippercek
21.40 Ingatlankavalkád
21.50 Klippercek
22.00 ATV-stúdió
22.30 Élő horoszkóp

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. szeptember 26., péntek

Tv műsor - 1997. szeptember 26. - Péntek

MTV 1


6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 A Faller család
(német tévéfilmsorozat, ism.)
36/19. rész: Fehér folyam
9.35 Ötszemközt (ism.)
10.20 Horizont (ism.)
10.50 Árnyékfogé (ism.)
11.10 Dallas
(amerikai filmsorozat)
353. rész: Isten veled, kedvesem!
12.00 Déli harangszó Műsorismertetés
12.05 „Lesz még nekünk szebb életünk...”
Összeállítás Erdélyi Mihály operettjeiből
13.00 Híradó
Időjárás - Gazdatévé - Üzlet
14.00 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
14.25 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
14.50 Gyerekeknek!
Shakespeare mesék
(angol rajzfilmsorozat)
Macbeth (ism.)
15.15 Ne bántsd a barátom!
Lapp vagy norvég
(norvég dokumentumfilm, ism.)
15.30 Jövő 7
Ajánlóműsor gyerekeknek
16.00 Heidi és Erni
(német tévéfilmsorozat, ism.)
32/17. rész: A baj ritkán jár egyedül
16.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat - 98.)
Hadbíróság
17.00 Tévé-doktor
A pajzsmirigytúltengés
17.10 Vers mindenkinek
17.15 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.45 Körzeti híradók
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltatóműsor
Benne: Államháztartási reform
19.00 Magyarok cselekedetei
19.05 Gyerekeknek!
Ficánkoló (ism.)
19.10 Égből pottyant mesék
Áfonya (ism.)
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Sporthírek - Időjárás
20.00 Dallas
(amerikai filmsorozat)
353. rész: Isten veled, kedvesem! (ism.)
20.50 Desszert
Kepes András műsora
21.50 Exkluzív
Társasági és művészeti magazin
22.15 Brókerek, avagy a pénz megszállottjai
(angol film)
23.40 Híradó

MTV 2


14.05 Műsorismertetés
14.10 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat, ism.)
13/1. rész: Új remények
14.55 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
15.20 Csízió
15.25 Kupaktanács
Családi magazin
16.00 Orson és Olivia
(francia rajzfilmsorozat)
25/13. rész: Jim, a dokkmunkás
16.25 Időjárás
16.30 Friderikusz-show (ism.)
18.35 Szenvedélyek
(olasz tévéfilmsorozat)
42/32. rész
19.30 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/98. rész: Tiszta lelkiismeret
20.00 Műterem
Válogatás a világ dokumentumfilmjeiből
Robert Bresson - akit kevesen ismernek
(francia portréfilm)
21.05 Telesport
A TS sportmagazinja
Benne:
- Hullámkoktél
- Body Building
22.00 Aktuális
22.25 Híradó
22.35 Időjárás - Kenó
22.40 Alice Cooper
Koncertfelvétel
23.50 Magyarok cselekedetei (ism.)

Duna TV


9.00 NYELVÉBEN ÉL? SZÍVÉBEN ÉL?
9.05 Faludy György: Óda a magyar nyelvhez
9.10 Játék a stúdióban
9.20 Látogatóban
Lőrincze Lajos
(portréfilm)
10.15 Játék a stúdióban
10.20 Julianus barát
(magyar film)
3/1. rész
11.35 Játék a stúdióban
11.50 Ómagyar Mária-siralom
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.15 Játék a stúdióban
12.20 Nyelvújítástól nyelvújításig
12.50 Játék a stúdióban
12.55 Ciki 1.
13.00 Tanár úr, kérem!
14.15 Ciki 2.
14.20 Játék a stúdióban
14.30 Tíz szó
14.50 Iskola a világban - A Kastli Magyar Gimnázium
15.30 Márai Sándor: Halotti beszéd
15.35 Játék a stúdióban
15.45 Mert ahová te mégy, oda megyek
(tévéfilm)
17.00 Sírfelirat helyett
Portré Szabó T. Attiláról
17.20 Játék a stúdióban
17.35 Mi dolga van egy asszonynak?
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Vers
18.25 Nyelvében él?
19.15 Játék a stúdióban
19.20 Add a kezed!
Az Illés együttes dalai
19.50 Játék a stúdióban
20.00 Nyelv és varázs
20.15 Mondod-e még?
20.45 Játék a stúdióban
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.15 Sportpercek
21.30 Játék a stúdióban - Eredményhirdetés
21.45 Esti Kornél csodálatos utazása
(magyar film)
23.20 Illyés Gyula: Koszorú
23.25 Rovott múltunk
23.55 Anyanyelvünk az interneten
0.25 Vers
0.30 Híradó

HBO


10.00 Dingo
(amerikai zenés film)
11.55 Gyermek az időben
(amerikai családi film)
13.25 Tomboló ököl
(amerikai akciófilm)
15.10 Nukie
(amerikai fantasztikus film)
16.55 Cro, az őshonos ősokos
17.30 Alf
18.00 Kung-fu
19.05 Zenemánia: Sting
20.05 Édes idők
(amerikai filmdráma)
22.00 Ne nézz vissza!
(amerikai filmdráma)
23.30 Úgy szeretem így
(amerikai vígjáték)
1.15 Zaklatás
(amerikai filmdráma)
3.20 Sztárközelben: Martin Short
3.50 Fércember
(amerikai thriller)

TV3


15.35 Műsorajánlat
15.40 Haza
(német sorozat)
A katonák szerelme
16.50 Negyedóra
17.05 Stíluspercek (ism.)
17.15 A Sólyom-sziget küldetés
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Pörzsölő
19.45 Játék: Fekete, fehér
20.10 Kisasszony
(brazil sorozat - 114.)
20.40 Játék: Fekete, fehér
21.00 Az ítélet
(olasz krimi)
22.50 Napi profit
23.00 Negyedóra kultúra
23.20 Sztár-bár - könnyűzene itthon
23.55 Emmanuelle
(amerikai erotikus filmsorozat, 5-6.)

MSat

2.00 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
13.30 Autó-motor (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszó újra...
15.00 Az igazság megszállottja 3.
(amerikai film)
16.35 Music Box Top Ten
17.00 A Szépség és a Szörnyeteg
(amerikai sorozat)
18.00 Poirot
(angol sorozat, ism. - 29.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat, ism. - 26.)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 5.)
21.00 Poirot
(angol sorozat)
22.00 Cops
(amerikai sorozat - 60.)
22.30 A szokás rabjai
(amerikai film)
0.15 Autó-motor extra

Szív TV

16.30 Autósport (ism.)
17.00 Egészségmagazin (ism.)
18.00 Vértestvérek
(kanadai természetfilm)
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 72.)
19.30 Különjárat
20.00 Fészek
20.30 City kulturális magazin
21.05 Az utolsó 48 óra
(amerikai akciófilm)
22.50 Béres József-portré
23.00 Szíves beszélgetések
Slágermúzeum

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 A csend harmóniája
(amerikai vígjáték)
21.30 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Szerelmi leckék
(olasz vígjáték)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. szeptember 25., csütörtök

Tv műsor - 1997. szeptember 25. - Csütörtök

MTV 1


6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 A Faller család
(német tévéfilmsorozat, ism.)
36/18. rész: Az utójáték
9.35 „Itt artunk” (ism.)
10.15 Helló, Magyarország!
Turisztikai magazin (ism.)
11.05 Erdészház Falkenauban
(NSZK tévéfilmsorozat, ism.)
27/9. rész: Éjszakai menekülés
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Az örökzöld „örökzöldek”...
Válogatás az MTV archívumából
Záray Márta és Vámosi János felvételeiből
13.00 Híradó
Időjárás - Gazdatévé - Üzlet
14.00 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
69. rész
14.50 NAT-tól tartok
15.20 Gyerekeknek!
Városok gyerekszemmel
Kréta (ism.)
15.35 Labirintus (ism.)
16.00 Heidi és Erni
(német tévéfilmsorozat, ism.)
32/16. rész: Pausálék
16.30 A szerelem jogán
(brazil tévéfilmsorozat)
160/4. rész
17.00 Tévé-doktor
Genetikai tanácsadás
17.10 Csellengők
17.15 Hogy is van ez?!
17.45 Körzeti híradók
18.00 Párbeszéd a Vatikán és a Lutheránus Világszövetség között
18.20 Gyerekeknek!
A két tudós tukán
(walesi rajzfilmsorozat)
Színözön
18.30 Magyarok cselekedetei
18.40 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat)
13/3. rész: Davey és a hableány
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Sporthírek - Időjárás
20.00 Szomszédok
20.35 Újra!
Friderikusz-show
22.40 Egy falusi plébános naplója
(francia film)
0.30 Híradó

MTV 2


15.50 Műsorismertetés
15.55 Zöld bolygó
16.15 Győztesek és vesztesek
(angol ismeretterjesztő film, ism.)
2/2. rész: Az elveszett vadon
17.00 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.30 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat, ism.)
13/13. rész: A hazatérés
18.20 Időjárás
18.30 Top 40
Slágerlista
19.00 Árnyékfogó
Fotográfiai magazin
A láthatatlan fényképezése
19.15 Gyerekeknek
Zenélő gyermekkezek
avagy „a művészet az a létra, amelyen az istenekhez juthatunk” (Sári József)
19.30 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/97. rész: Ha bűnös, bűnhődjék!
20.00 Ottilia
(portréfilm)
20.50 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Lyonel Feininger: Madárfelhő
21.00 Párok és házaspárok tízezer év mesterművein
12/3. rész: Etruszkok és rómaiak (ism.)
21.20 Klip-mix
Válogatás a legújabb hazai és külföldi klipekből
21.30 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Aktuális
22.25 Híradó
22.35 Időjárás - Kenó
22.40 Budapesti Zenei Hetek
A nyitóhangverseny közvetítése a Zeneakadémia nagyterméből
0.35 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika
- Segítség! Tanulok?! Távoktatás
- Járóföld
1. rész (ism.)
8.30 Mérföldkövek a magyar technika történetében (ism.)
9.00 Képes krónika
10.55 Kismamaklub (ism.)
11.25 Régiók (ism.)
12.00 Déli harangszó
Vers - Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Popeye
Rázós repülés
Popeye, a kincsvadász
Játszd újra!
13.05 Táncműhely
13.35 Pókháló
(magyar film)
14.55 Kincsesház (ism.)
15.35 Amiről a kövek mesélnek
Tata (ism.)
15.55 Halld Izrael!
16.30 Tájak, fortélyok, asszonyok
16.45 Kertgazda
17.05 Zűrzavaros vakáció
(angol filmsorozat)
A rablás
17.30 Tom
A ház
- Tóbiás és az oroszlán
A holdkóros
- A három nyomozó
A tűzoltók
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 A komisszár
(orosz film)
20.05 Váltó
20.40 Esti kérdés
A nap interjúja
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 A tükör képe
Akutagava: Bozótmélyben című novellája alapján
A Duna Műhely filmje
22.05 Mahler
(angol film)
24.00 Híradó

HBO


10.00 Hagyjátok Robinsont!
(magyar vígjáték)
11.25 Barcelona
(amerikai vígjáték)
13.05 Ki az úr a házban?
(amerikai vígjáték)
14.40 Mozimánia: Jack Lemmon
15.35 Henrietta csillaga
(amerikai film)
17.30 Bolondos dallamok
18.00 Bír-lak
18.35 Max
(amerikai filmdráma)
20.10 Féktelen folyó
(amerikai filmdráma)
22.00 Melrose Place
22.45 Sztárközelben: Keanu Reeves
23.10 Vörös cár
(amerikai film)
0.55 (T)Esti mesék
(amerikai szexfilm)
1.25 Jelige: Vörös cipellők

TV3


16.30 Műsorajánlat
16.35 Negyedóra (ism.)
16.50 Beauty Box - kozmetika, szépségápolás
17.10 Tengerparti akadémia
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Aloha Sport
19.30 Shingalana, a kis vadász
(angol sorozat)
3/1. rész
20.30 Játék: Zenefon
21.00 Részleg
(magyar film)
22.40 Napi profit
22.55 Negyedóra gazdaság
23.10 Aloha Sport (ism.)
23.20 Világszám (ism.)
23.45 Aviator - repülős magazin (ism.)

MSat

2.00 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
13.30 Budo magazin (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra...
15.00 Útvesztő
(magyar zenés film)
16.35 Music Box Top Ten
17.00 A Szépség és a Szörnyeteg
18.00 Örömanyák
(angol sorozat, ism. - 1.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat, ism. - 25.)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 Úriemberhez nem illő
(angol film)
22.00 Cops
(amerikai sorozat - 59.)
22.30 Murder One
(angol sorozat)
23.30 Dempsey és Makepeace
(amerikai sorozat, ism. - 3.)
0.30 Felony (ism.)

Szív TV

9.30 Terhestorna
10.00 Különjárat (ism.)
10.30 Palánta (ism.)
11.00 Egészségmagazin (ism.)
12.30 Szédülj el! (ism.)
13.30 Más (ism.)
14.00 Torna
14.30 Autósport (ism.)
15.00 Kapásjelző (ism.)
15.30 Tabuk nélkül (ism.)
16.30 Testszépítés
17.00 Ördöglovas
(magyar film)
19.00 Most figyelj csak!
19.30 RPS - News
20.00 Pénzvilág
20.30 Jó utat!
21.05 A riporter
(amerikai akciófilm)
23.00 S. K. Barkácsmagazin
23.30 pH-érték

ATV


19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Árnyékkormány
20.00 Los Angeles-i hőség
(amerikai film)
21.30 Klippercek
21.55 Mondjuk a magunkét
22.25 Ingatlankavalkád
22.35 Sportmagazin
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. szeptember 24., szerda

Tv műsor - 1997. szeptember 24. - Szerda

MTV 1


6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 A Faller család
(német tévéfilmsorozat, ism.)
36/17. rész: A leszámolás
9.35 A nő, akit szeretett
(amerikai tévéfilm, ism.)
11.15 Csak egy kis flört
(német tévéfilmsorozat, ism.)
5/2. rész: Egy szemernyi hazugság
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Népzenei összeállítás
Benne:
12.05 Népzene zenekarra
Vujicsics Tihamér: Alföldi képek (ism.)
12.10 Nyitott stúdió
Szélkiáltó (ism.)
12.35 Táltos együttes (ism.)
13.00 Híradó
Időjárás - Gazdatévé - Üzlet
14.00 Srpski ekran
14.25 Ecranul nostru
14.50 NAT-tól tartok
15.20 Gyerekeknek!
Cimboránk: Schramek Melinda
15.45 Zenelánc
15.50 Pingu
(német bábfilmsorozat)
Pattogatott kukorica
16.00 Heidi és Erni
(német tévéfilmsorozat, ism.)
32/15. rész: Őszi hangulat
16.30 A szerelem jogán
(brazil tévéfilmsorozat)
160/3. rész
17.00 Gyorssegély
17.10 Életjel
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
18.00 Szent Adalbert
Az evangelizáció európai szentje
18.25 Gyerekeknek!
Peti és Din
(izraeli rajzfilmsorozat)
Játék világ réme
18.30 Magyarok cselekedetei
18.40 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat)
13/2. rész: A szerelem vak, de a szomszédok látnak
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Sporthírek - Időjárás
20.00 A Szórád-ház
(tévéfilmsorozat)
4/1. rész
21.50 Milyen jóízűek a fehérek
(olasz-francia-spanyol film)
23.30 Szenes Andreával...
Vendég: Torgyánné Cseh Mária
0.10 Híradó

MTV 2


14.40 Műsorismertetés
14.45 Szenes Andreával...
Vendég: Szent-Iványi István (ism.)
15.30 Palackposta
Válogatás a határon túli magyar műhelyek műsoraiból
16.00 Emlékezés Zsurzs Évára
A Danaida
(tévéfilm, ism.)
17.25 Zsurzs Éva
(1925-1997)
18.00 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/96. rész: Rejtélyes lelőhely
18.30 Az Örök Szövetség
Svájci kantonok bemutatkoznak
19.00 Telesport
Benne: Kispest-Honvéd-FTC bajnoki labdarúgó-mérkőzés
20.55 Mesélő cégtáblák
A Kelet kincses műhelyei
21.20 Klip-mix
Válogatás a legújabb hazai és külföldi klipekből
21.30 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Aktuális
22.25 Híradó
22.35 Időjárás - Kenó
22.40 Telesport
Benne: Magyarország-Lengyelország férfi válogatott kézilabdamérkőzés
23.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika
- Segítség! Tanulok?!
- Párok és házaspárok tízezer év mesterművein (ism.)
8.15 Ad hoc (ism.)
8.25 MVA Vállalkozóképző Akadémia
20/15. rész (ism.)
9.00 Képes krónika
10.50 Héthatár (ism.)
11.25 Gazdakör (ism.)
12.00 Déli harangszó
Vers - Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Heuréka! Megtaláltam!
13.10 ízes életek
(riportfilm)
13.50 A természettudomány mérföldkövei
14.05 Nem vagy egyedül
(német rajzfilm)
14.15 Olasz művészek antológiája
15.10 Kicsoda a micsoda
Bábtechnikák (ism.)
15.40 Az én szeretett városom
15.55 Popeye, a tengerész
Popeye javítóműhelye
Popeye papa
16.05 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat)
13/3. rész: De ha rossz volt, olyan rossz nincs 2.
16.55 Kismamaklub
17.25 Babar
Horgászik a család
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.15 100 éves lenne Pap Károly
18.35 Ez van, Azare!
(magyar film)
19.00 Jiri Stivin jazz-quartet
19.10 A „pusztai város” művésze
(portréfilm)
Gáborjáéi Szabó Kálmán
20.05 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Unokafivérek
(francia film)
23.25 Híradó

HBO


10.00 Jack és Sarah
(amerikai film)
11.55 Mozimánia: Humphrey Bogart
12.50 Memphis
(amerikai film)
14.20 National Geographic
15.15 Isten hozta Mr.
(amerikai vígjáték)
17.30 Animánia
18.00 Egyről a kettőre
18.35 A megtörhetetlen
(amerikai filmdráma)
20.10 A Dinozsaru
(amerikai vígjáték)
21.40 Sztárközelben: Meryl Streep
22.05 A szív hídjai
(amerikai film)
0.15 Halálos riválisok
(amerikai akciófilm)
1.55 Henry Shane magánélete
(amerikai erotikus film)

TV3


15.20 Műsorajánlat
15.25 Negyedóra (ism.)
15.45 Gillette World Sport Special (ism.)
16.10 Országjáró kamera
16.45 Sztár-bár - könnyűzene itthonról (ism.)
17.20 Pá, papagáj!
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Kisasszony
(brazil sorozat)
19.45 Sportvonal - játék
20.25 Cinema
21.00 Váratlan szerelem
(amerikai film)
22.45 Napi profit
23.00 Negyedóra internet
23.15 Cream21 - könnyűzenei toplista

MSat

2.30 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
13.30 Bulivonal (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra...
15.00 Az élet büdös
(amerikai film)
16.35 Music Box Top Ten
17.00 A Szépség és a Szörnyeteg
18.00 Szirének és szirénák
19.00 Cops
(amerikai sorozat, ism. - 24.)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 148.)
20.00 Felony
(amerikai krimi)
22.00 Cops
(amerikai sorozat - 58.)
22.30 Pacific Blue
(sorozat - 4.)
23.30 Murder One
(angol sorozat)
0.30 Álomtörő (ism.)

Szív TV

16.30 Torna
16.55 Horváth Rozi konyhája
17.00 Halálos kémjátékok
(amerikai film)
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 71.)
19.30 Tabuk nélkül
20.00 Egészségmagazin
21.05 Kaméleon
(amerikai film)
23.00 Színház-tűznéző (ism.)
23.30 Kamilla (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Hajsza
(amerikai film)
21.30 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 A vámpírok éjjele
(spanyol horror)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. szeptember 23., kedd

Tv műsor - 1997. szeptember 23. - Kedd

MTV 1


6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 A Faller család
(német tévéfilmsorozat, ism.)
36/16. rész: Az elszakadás
9.35 Nyitott száj
Politikai vitashow (ism.)
10.25 Unokáink sem fogják látni (ism.)
11.10 Magnum
(amerikai bűnügyi filmsorozat, ism.)
Három mínusz kettő
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Zenés Tv Színház
Suppé: A szép Galathea
(zenés játék, ism.)
13.00 Híradó
Időjárás - Gazdatévé - Üzlet
14.00 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
68. rész
14.50 NAT-tól tartok
15.20 Gyerekeknek!
A világjáró nagypapa meséi
16.00 Heidi és Erni
(német tévéfilmsorozat, ism.)
32/14. rész: Ecuador császára
16.30 A szerelem jogán
(brazil tévéfilmsorozat)
160/2. rész
17.00 Segítőtárs
Hírek, tudósítások a sérült emberek világából
17.15 Tipp-Hopp!
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Gyerekeknek!
Magyar népmesék
(rajzfilmsorozat, ism.)
Kecskekatonaság
18.30 Magyarok cselekedetei
18.40 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat)
13/1. rész: Új remények
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Sporthírek - Időjárás
20.00 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat)
18/10. rész
20.50 Történetek a magyar filmről
Portréfilm Illés György operatőrről
22.25 Magyar filmek, díjak Cannes-ban
Kilenc hónap
(magyar film)
23.55 A jazz 100 éve
(francia zenés dokumentumfilm, ism.)
Mindhalálig jazz
0.50 Híradó

MTV 2


8.25 Műsorismertetés
8.30 Közvetítés a Parlament üléséről
- Műsorismertetés
16.30 Alpok-Duna-Adria magazin
Öt ország tartományi és körzeti televízióinak műsora
17.00 Nekem ne lenne hazám?
Az Őrség füve (ism.)
17.15 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Josef Albers: Hódolat a négyzetnek: Mély-kék előtt
17.30 Derrick
(német bűnügyi filmsorozat)
A szeretet áldozata
18.30 Hazanéző
19.15 Gyerekeknek
Német mesék
Békák vándorútja
A morcos muflon
(német rajzfilmsorozat, ism.)
19.30 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/95. rész: Az ismeretlen sziget
20.00 Hidak
Világgazdasági magazin
21.00 Kriminális
Bűnügyi magazin
21.30 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Aktuális
22.25 Híradó
22.35 Időjárás - Kenó
22.40 J. Haydn: Élet a holdon
Részletek a Budapesti Kamaraopera 1992-es bemutatójáról
24.00 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika: Felvidéki juhászdalok
- Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 Mérföldkövek a magyar technika történetében
3. rész: Pattantyús Ábrahám Géza
9.00 Képes krónika
10.55 Európai ablak (ism.)
11.30 Harmónia (ism.)
12.00 Déli harangszó
Vers - Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Néptáncok
13.50 Virtus (ism.)
13.15 Kedves (ism.)
13.55 A természettudomány mérföldkövei
14.10 Hogyan segíti Magyarország az Egyesült Államokat?
(dokumentumfilm)
14.50 Az Ázsia-sztráda népei és országai
15.40 „Nagyszalonta nevezetes város...” (ism.)
16.15 Heuréka! Megtaláltam!
16.45 Verselemzés
József Attila: Elégia
17.00 A hetedik kontinens felfedezése
17.30 Három nyomozó
Samu kabalacsontja
- Popeye, a tengerész
Kellemes kettesben a kertben
- Jája és Pája
Hogyan ültették el a malacfarkat?
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 A fekete város
(tévéfilmsorozat)
7/2. rész: Szemet szemért
19.20 Szlovákia műemlékei
(szlovák ismeretterjesztő film)
19.30 Héthatár
20.05 Gazdakör
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Serpico
(amerikai film)
23.40 Híradó

HBO


10.00 Mr. Saturday Night
(amerikai vígjáték)
12.00 Nagyfőnök
(amerikai akciófilm)
13.45 Remény és dicsőség
(amerikai film)
15.35 Porunk hőse
(amerikai vígjáték)
17.30 Jó barátok
18.00 Kaliforniába jöttem
18.35 Sztárközelben: Liam Neeson
19.00 Melrose Place
20.00 A misszió
(amerikai filmdráma)
22.05 Enigma
(amerikai akciófilm)
23.45 Dr. Jekyll Junior
(amerikai vígjáték)
1.15 JFK - A nyitott dosszié 2.
(amerikai film)
2.50 Mozi! Mozi! Mozi!

TV3


15.30 Műsorajánlat
15.35 Szeszélyes természet
Csillogó vizek földje
16.35 Stíluspercek
16.45 Aszfaltbetyár
17.15 Kötelező táncok
(ausztrál film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Aloha Sport
19.25 Kisasszony
(brazil sorozat - 112.)
19.55 Játék: Fekete, fehér
20.25 Miért?
21.00 Krapatchouk
(francia-belga-spanyol vígjáték)
22.50 Napi profit
23.05 Negyedóra informatika
23.20 Aloha Sport (ismétlés)

MSat

1.10 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
13.30 News-da (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra...
15.00 Az igazság megszállottja 2. (ism.)
16.35 Music Box Top Ten
17.00 A Szépség és a Szörnyeteg
(sorozat - 35.)
18.00 Gyilkos utcák (ism. - 4.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat, ism. - 23.)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 Dempsey és Makepeace
(amerikai sorozat)
21.00 Mit les Mr. Beadle's!
(angol sorozat)
21.30 Benny Hill (ism. - 37.)
22.00 Cops
(amerikai sorozat - 57.)
22.30 Örömanyák
(sorozat - 1.)
23.30 Szirének és szirénák (4.)
0.30 Autó-motor extra (ism.)
1.00 Őrangyalok (ism. - 3.)

Szív TV

10.00 Más (ism.)
10.30 Autósport (ism.)
11.00 Csapda (ism.)
12.30 Lámpás (ism.)
13.30 Pop-dzsungel (ism.)
14.00 Betegtorna
14.30 S. K. Barkácsmagazin
15.00 Autósok világa (ism.)
15.30 Benkó D. B. (ism.)
16.30 Torna, hölgyeknek
17.00 Régi nyár
(magyar film)
19.00 Most figyelj csak!
19.30 Különjárat
20.00 pH-érték
20.30 Kapásjelző
21.05 Halálos leleplezés
(amerikai akciófilm)
23.00 Kockáztató (ism.)
23.30 Autósok világa

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.30 OBB-híradó
20.00 Jogban járás
20.30 ATV-stúdió
21.20 Mondjuk a magunkét
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. szeptember 22., hétfő

Tv műsor - 1997. szeptember 22. - Hétfő

MTV 1


6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 A Faller család
(német tévéfilmsorozat, ism.)
36/15. rész: Szilveszteri körtáncok
9.35 Még egyszer!
Hétvégi sportesemények
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Nótacsokor
13.00 Híradó
Időjárás - Gazdatévé - Üzlet
14.00 Patrin - Üzenet - Vorba
14.25 Nasa obrazovka
14.50 NAT-tól tartok
15.20 Gyerekeknek!
Ficánkoló
Ovistorna
15.25 Schubert: III. szimfónia
15.45 A kutya és a disznó
(kínai rajzfilm)
16.00 Heidi és Erni
(német tévéfilmsorozat, ism.)
32/13. rész: Családi ügyek
16.30 Új sorozat!
A szerelem jogán
(brazil tévéfilmsorozat)
160/1. rész
17.00 Segítőtárs
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
18.00 Államháztartási reform
18.05 Vers mindenkinek
18.10 „Engedjétek hozzám!...”
18.15 Gyerekeknek!
- A jóságos fogtündér egerek
(angol rajzfilmsorozat)
A felhőkarcoló
- Vízipók, csodapók
(rajzfilmsorozat)
Víz alatti házikók
18.30 Magyarok cselekedetei
18.40 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat)
13/13. rész: A hazatérés
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Sporthírek - Időjárás
20.00 Ötszemközt
Dr. Burgert Róberttel
20.50 Savaria '97
32. Nemzetközi Táncverseny
Latin Európa Kupa
21.55 A szerelem diadala
(olasz-francia-német sorozat)
4/4. rész
23.25 Híradó

MTV 2


13.55 Műsorismertetés
14.00 Parlamenti Napló
Riportműsor
15.00 Közvetítés a Parlament üléséről
- Műsorismertetés
17.00 Túrabakancs
Turistamagazin
17.35 Az üvegszűz
(angol tévéfilmsorozat, 1995)
3/2. rész
18.25 Időjárás
18.30 TH
Tudományos híradó
19.00 Telesport
Benne: Szekszárd-FTC női kézilabda-mérkőzés
Közvetítés Szekszárdról
20.30 Körző
Közép-európai kulturális magazin
21.30 Telemázli
22.00 Aktuális
22.25 Híradó
22.35 Időjárás - Kenó
22.40 Szolgálunk és vétünk...
(dokumentumfilm)
23.45 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


5.00 Dunakorzó (ism.)
6.30 Képes krónika
7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika: Terskei pásztordalok
- Segítség! Tanulok?! Távoktatás
- Párok és házaspárok tízezer év mesterművein
8.15 Ad hoc
8.30 MVA Vállalkozóképző Akadémia
20/15. rész
9.00 Képes krónika
11.00 Heti Hírmondó (ism.)
12.00 Déli harangszó
Vers - Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Emlékképek - Régi híradók (ism.)
13.00 Postabontás - Levélváltás (ism.)
13.20 Popeye
A sofőr vetélkedője
Éljen a hegymászás
13.40 Anna Karenina
(magyar némafilm)
14.35 Zöldszem, Zöldfül (ism.)
15.05 Tarkabarka (ism.)
16.05 Múltból vett jövő (ism.)
16.30 Harmónia
17.05 Zűrzavaros vakáció
(angol film)
13. rész: A titkok kertje
17.30 Tóbiás és az oroszlán
A születésnapi meglepetés
- Tom
Minden jó, ha jó a vége
- Bojan mackó
A tűzoltó
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Doktor Finlay
6/6. rész: A jó orvos
19.10 Európai ablak
19.45 A világegyetem enciklopédiája
26/19. rész: Robotszondák
20.00 „Nagyszalonta nevezetes város...”
20.35 Esti kérdés
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Látóhatár
22.05 A modern világ remekírói
(angol film)
23.05 Wolfgang Amadeus Mozart: g-moll szimfónia K 550
(német koncertfilm)
23.35 Híradó

HBO


10.00 Mozi! Mozi! Mozi!
10.30 Bundesliga összefoglaló
13.40 Folytassa, doktor!
(angol vígjáték)
15.15 Cro, az őshonos ősokos
(amerikai rajzfilm)
15.40 Muriel esküvője
(ausztrál vígjáték)
17.30 Lois és Clark
(amerikai sorozat)
18.35 Töketlenek
(amerikai vígjáték)
20.05 Éjféli ügynök
(amerikai thriller)
21.35 Veszélyes kölykök
(amerikai film)
23.15 Az igazság ökle
(amerikai akciófilm)
0.50 Ipiapacs egy, kettő, három
(francia vígjáték)

TV3


15.35 Műsorajánlat
15.40 Acélkapocs
(dokumentumfilm)
16.55 Modell Tv (ism.)
17.25 Petrenkó
(dokumentumfilm)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Szeszélyes természet
(angol természetfilm-sorozat)
Gepárdok és kölykeik az oroszlánok földjén
20.20 Gillette World Sport
20.45 Menjünk - programajánlat
21.00 Elemi ösztön
(amerikai thriller)
23.20 Napi profit
23.30 Profitvadász - pénzügyi, gazdasági magazin

MSat

1.00 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
13.30 Rocktükör (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. -  141.)
14.30 Játszd újra...
15.00 Felszólítás nélkül
(olasz film)
16.35 Music Box Top Ten
17.00 A Szépség és a Szörnyeteg
(sorozat - 34.)
18.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 4.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat, ism. - 22.)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Álomtörő
(amerikai film)
22.00 Cops
(amerikai sorozat)
22.30 A3-ik vonal
23.30 Vérdíj (ism.)

Szív TV

16.30 Torna
17.00 Kapásjelző (ism.)
17.30 Palánta
Családi magazin (ism.)
18.00 A mosómedve és a hód
(kanadai természetfilm)
19.00 Most figyelj csak!
19.30 Más
20.00 S. K. Barkácsmagazin
20.30 Autósport-magazin
21.05 Útszéli gyilkosság
(amerikai thriller)
23.00 Gulliver
Utazási ajánló (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Bosszú
(spanyol film)
21.40 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Koboldok éjszakája, avagy a szörnyecskék újra támadnak
(amerikai film)

1997. szeptember 21., vasárnap

Tv műsor - 1997. szeptember 21. - Vasárnap

MTV 1


6.40 Műsorismertetés
6.45 Gazdaképző
Növénytermesztés
7.15 Ficánkoló
Ovistorna
7.20 Romuald, a rénszarvas
(angol rajzfilmsorozat)
13/7. rész: Ulrika szólórepülése
7.35 Tüskiböki és pajtásai
(német rajzfilmsorozat)
13/5. rész: Vihar
8.00 Motoszka
Döbrentey Ildikó és Levente Péter műsora
8.20 Gryllus Vilmos daloskönyve
Gomba-dal
Gryllus Vilmos verse
8.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.30 Tévémagiszter
10.00 Juli-suli - 176.
10.30 Herr Olivér nótafelvételeiből
11.00 „Jertek, imádjuk Krisztust!”
Szentmise közvetítése Edelényből
- Hírek - Időjárás
12.15 Szerencsepercek
Benne: Szerencsehíradó, hírek és információk a sorsolások eredményeiről
12.40 Arborétumok, gyűjteményes kertek
Pannonhalma főapátság kertje (ism.)
12.55 Ó-Európa
Dramatikus táncaink
13.15 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
13.30 Örömhír
Hitvallásunk
13.55 Telesport
Benne: Forma-1 Osztrák Nagydíj
(közvetítés Zeltwegből)
16.05 Walt Disney bemutatja
- Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
Ágyú meg az ég
- Pluto és a kolbász
(amerikai rajzfilm, ism.)
- Blossom
(amerikai filmsorozat - 17.)
17.05 Ön dönt!
Horvát János műsora
Apák
18.10 Helló, Magyarország!
Turisztikai magazin
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
19.35 A magyar dráma napja
Tamási Áron: Tündöklő Jeromos
Népi játék három felvonásban
1. szünetben: 20.30 Összefoglaló a Tamási Áron szülőhelyén, Farkaslakán rendezett ünnepségről
2. szünetben: 21.35 Beszélgetés a Magyar Dráma Napjáról
22.40 Magyarok cselekedetei
22.45 Viszonyok
(amerikai filmsorozat)
17/2. rész: Egy utolsó kérés
23.30 Tonik
25 perc üdítő

MTV 2


8.15 Műsorismertetés
8.20 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat, ism.)
13/12. rész: Döntések
9.10 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/91-94. rész (ism.)
11.05 Telesport
Benne:
- Győri ETO-Pick Szeged
Férfi kézilabda-mérkőzés
- Magyarország-Ukrajna
Tenisz Davis Kupa mérkőzés
13.05 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő sorozat)
104/99. rész: Wisborough Green falva novemberben
13.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat - 97.)
Végveszélyben (ism.)
14.00 Járóföld - hazai tájakon
A Tisza-tó jobb partján
14.30 Mons Sacer: Pannonhalma (ism.)
15.00 Horizont
Heti világhíradó
15.30 Balatoni prímásverseny
3/2. rész
16.00 Telesport
Benne: Magyarország-Ukrajna
Tenisz Davis Kupa mérkőzés
17.05 Baywatch
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/10. rész: Álruhában
17.50 Időjárás
17.55 Van öt perce?
18.05 Klub '97
18.30 Anno
19.00 „21-es show”
19.25 A bájos kis ostoba nő
(francia-olasz film) FF
21.15 „Itt artunk”
Nem csak szépművészeti értesítő
22.00 Telesport
Benne: Kaisers maraton
23.00 Ezredvégi beszélgetések
24.00 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Műsorismertetés
7.05 Boldogi népdalok
- Élő forrás (ism.)
- Protestáns világ (ism.)
8.00 Ló és ember
(skót ismeretterjesztő sorozat)
6/4. rész: Teljes fordulat
8.50 Zöldszem, Zöldfül
9.20 Magánterület (ism.)
9.55 Pop-sa-rock (ism.)
10.25 Pentaton
Népzenei körkép
10.55 Kincsesház
11.35 Amiről a kövek mesélnek
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
Ovidius: Beszélgetés a cirkuszban
Elmondja: Mécs Károly
12.10 Néptáncok
12.15 A nagy kóceráj
(francia vígjáték)
13.40 Tizenkét olasz város, tizenkét olasz filmrendező
Verona, ahogy Mario Monicelli látja
13.50 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
Ferencváros-Videoton FCF bajnoki labdarúgó mérkőzés
16.30 Emlékképek - Régi híradók
16.50 Kedves
17.30 Mekk Elek ezermester
- Bojan mackó
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.05 A Magyar Dráma Napja alkalmából
Deák Ferenc: Határtalanul
A szabadkai Népszínház előadása
20.45 Suttogó múzsák között
A Színházi Élet melléklete a Magyar Dráma Napján
21.25 Sportpercek
21.35 Múltból vett jövő
22.00 A szép Serge
(francia film)
23.35 Sportképek (ism.)

HBO


5.45 Sztárközelben: Martin Short
6.15 Nukie
(amerikai fantasztikus film)
8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.35 National Geographic
11.30 Copperfield David
(amerikai rajzfilm)
12.45 Gyermek az időben
(amerikai családi film)
14.15 Az erdő harcosa
(amerikai kalandfilm)
15.50 Senki sem tökéletes
(amerikai vígjáték)
17.20 A három testőr
(amerikai kalandfilm)
19.05 Sztárközelben: J. Ormond
19.30 Bundesliga összefoglaló
20.35 A szív hídjai
(amerikai film)
22.45 Felszentelt bűnösök
23.40 Időzsaru
(amerikai akciófilm)
1.15 Jelige: Vörös cipellők
1.50 Bundesliga összefoglaló

TV3


12.45 Műsorajánlat
12.50 Szeszélyes természet
(természetfilm-sorozat)
Utazói Fekete Afrika szívében
13.50 Miért?
14.45 Az apám, az őrangyal és én
(amerikai film)
16.35 Menjünk - programajánlat
16.45 Profitvadász
17.20 Szeszélyes természet
(természetfilm-sorozat)
Csillogó vizek földje
18.25 Aviator - repülős magazin
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Chaplin
(angol-amerikai film)
21.50 Gillette World Sport Special
22.20 A jog hálójában
(amerikai krimi)
0.15 Fésületlenül
0.45 Menjünk - programajánlat (ism.)

MSat

0.35 Music Box
9.30 Power Rangers
10.00 Slapaj kalandjai
10.30 Kimba
11.00 Delfy
11.30 Ma esti Muppet! - 7.
12.00 Ahol semmi sem szent (ismétlés)
13.30 Álomsziget
(amerikai sorozat)
14.30 Férfi az Eiffel-tornyon (ismétlés)
16.00 MSAT Klub
16.30 News-da
17.00 MSAT koncert
18.00 Pacific Blue
(sorozat - 3.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat, ism. - 21.)
19.30 Mit les Mr. Beadle's?
(angol sorozat - 30.)
20.00 Benny Hill - 37.
20.30 Őrangyalok
(olasz film - 3. rész)
22.30 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat - 8.)
23.30 A menekült (ismétlés)

Szív TV

16.05 A csend harmóniája
(amerikai film)
18.00 Legyező (ism.)
18.30 Kamilla
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 70.)
19.30 Tele-zene - Poplexikon
20.00 Színház-tűznéző
20.30 Csapda
21.30 Prosti
(amerikai film)
23.30 Konyhashow (ism.)

ATV

19.00 Műsorajánlat
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Az acél fiai
21.30 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Testvérpárbaj

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek