1997. augusztus 31., vasárnap

Tv műsor - 1997. augusztus 31. - Vasárnap

MTV 1


7.23 Műsorismertetés
7.25 Romuald, a rénszarvas
(angol rajzfilmsorozat)
A rénszarvasiskola
7.35 Rongybabák
(angol rajzfilmsorozat)
Buli a madárijesztőnél (ism.)
7.45 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.55 Tüskiböki és pajtásai
(német rajzfilmsorozat)
13/2. rész: Bajba került repülők
8.20 Zenélő gyermekkezek
8.50 40 éves a Magyar Televízió
Válogatás a Tv díjnyertes alkotásaiból
Boszorkánypalánta
(musical, ism.)
9.50 Vonzásban
Balogh János (ism.)
10.30 Tessék engem elrabolni
(tévéjáték, ism.)
11.30 Anno
Aki emlékezik: Koncz Gábor
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Szerencsehíradó, hírek és információk a sorsolások eredményeiről
12.30 Az élő tenger
John Stoneman tengerbiológiai sorozata
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
26/25. rész: A fehér halál
12.55 A színész, a színésznő és a gyerek
(olasz tévéfilm, ism.)
2/2. rész: Miami - Róma
(Feliratozva is!)
14.40 Tanévnyitó '97
15.30 Örömhír
Az unitárius egyház műsora
15.50 Telis-televideó '97
16.00 Walt Disney bemutatja
- Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
A rettenetes kapitányok
- Plutópia
(amerikai rajzfilm, ism.)
- Blossom
(amerikai filmsorozat, 14.)
17.00 Divat '97
17.35 Helló, világ!
Turisztikai magazin
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Magyarok cselekedetei
20.10 Memphis Belle
(angol film)
(Feliratozva is!)
21.55 Tonik
30 perc üdítő
22.25 Paul Geraldy: Te meg én
Előadja: Lukács Sándor
22.30 Zempléni Művészeti Napok '97
1997. augusztus 21-30.

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Pc-abc
Számítástechnikai, informatikai magazin
8.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ism.)
9.00 Hol-mi?
9.30 Kupaktanács
Családi magazin
10.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/81-82. rész (ism.)
11.05 Telesport
Benne:
- Schiller Opel-Kupa nemzetközi ökölvívóverseny
- Öttusaverseny
13.10 A verbunkos zene története
4/2. rész: A korai verbunkos
13.40 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő sorozat)
104/96. rész: A Ridgeway-út októberben
14.05 Európa híres kastélyai
(amerikai dokumentumfilm-sorozat, ism.)
13/11. rész: Hohensalzburg
14.35 Új Reflektor Magazin
Érdekvédelmi riportműsor
15.10 A simlis és a szende
(amerikai sorozat)
Törvényen kívül és belül
16.05 Manőver
Külpolitikai magazin
16.30 Úton
Európa magazin
(Feliratozva is!)
17.00 A két tudós tukán
(walesi rajzfilmsorozat)
26/12. rész: Bababú
17.15 Baywatch
22/7. rész: Forró nap
18.00 Időjárás
18.05 Kérdezz! Felelek
Egri János műsora
18.30 Telesport
Benne: Újpesti TE-MTK FC bajnoki labdarúgó-mérkőzés
20.25 Játék határok nélkül
Eurovíziós vetélkedősorozat
10/8. rész: Tiszaújváros
21.55 Sajtóklub
Újságírók vitaműsora
22.40 Telesport
Benne: Birkózó vb
Szabadfogás
Közvetítés Krasznojarszkból, felvételről
0.40 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek - Műsorismertetés
Reggeli muzsika: Kastali dalok
7.05 „Törjétek szét az igazságtalanság bilincselt!” (ism.)
7.40 Élő egyház (ism.)
7.55 A Teddy mackók piknikje
(kanadai rajzfilm)
8.20 A három kiskutya
Prücsök titkos álma
- Popeye, a tengerész
Popeye Hawaiin
8.35 A tenger élővilága
(német természetfilm)
Cápák, manták és pénzhalak
9.05 Pop-sa-rock (ism.)
9.30 Ló és ember
(skót ismeretterjesztő sorozat)
6/1. rész: Mocsárvidéken
10.25 A vadon hívójele
(kanadai film)
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
Szenczi Molnár Albert: XLII. zsoltár
Elmondja: Mihályi Győző
12.05 Ameddig a harang szól
Bikfalva - Erdély
12.25 Mit csinált felséged 3-tól 5-ig?
(magyar film, ism.)
13.50 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
16.30 Emlékképek - Régi híradók
16.50 A Zene Arcai
17.40 Mekk Elek
Nyúlcipő
- A kenguru erszényéből
Kenguru keréken
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.05 Alain Delon filmjeiből
A fekete tulipán
(francia film)
20.55 Sportpercek
21.05 Színházi Élet
Lujzika
21.55 Mű-terem-tés
22.40 Benvenuto Cellini élete
(olasz tévéfilm) 3/3.
24.00 Az olasz művészet enciklopédiája
Velence Kelet és Nyugat között
0.50 Sportképek

HBO


8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.30 National Geographic
11.30 Tücsökkalandok New Yorkban
(amerikai rajzfilm)
12.50 Szédült hétvége
(amerikai film)
14.35 Barátom, Joe
(amerikai családi film)
16.10 Csontváz és dákó
(amerikai vígjáték)
17.50 Irány a Mississippi!
(amerikai film)
19.30 Bundesliga összefoglaló
20.35 Desperado
(amerikai akciófilm)
22.10 Tökéletes alibi
(amerikai krimi)
23.45 A szerelem sivataga
(amerikai film)
1.15 Jelige: Vörös cipellők
1.45 Bundesliga

TV3


12.40 Műsorajánlat
12.45 Szeszélyes természet
13.45 Miért?
14.20 Salty, az oroszlánfóka
(amerikai film)
16.05 Menjünk - programajánlat
16.20 Valami
16.45 Profitvadász
17.20 Szeszélyes természet
(természetfilm-sorozat)
Echo és családja - egy új nemzedék
18.25 Automobil
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Bushido kardja
(amerikai film)
21.10 Gillette World Sport Special
21.40 Halálzóna
(amerikai film)
23.35 Pörzsölő
0.05 Menjünk - programajánlat (ism.)

MSat

24.00 Music Box
8.30 Slapaj kalandjai
9.00 Kimba
9.30 Power Rangers
10.00 Pufóka kalandjai
10.30 Állati mesék
11.00 Delfy
11.30 Ma esti Muppet! - 3.
12.00 Fantom kölyök (ism.)
13.30 Álomsziget
(amerikai sorozat - 25.)
14.30 Kaland a Cápa-szigeten
16.10 MSAT Klub
16.30 News-da
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat, ism.)
20.00 Benny Hill - 34.
20.30 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat - 5.)
21.30 Tűzoltók
(ausztrál sorozat - 23.)
22.30 Élő robotok (ism.)

Szív TV

16.05 Irán 2.
(amerikai krimi)
18.00 Fészek (ism.)
18.30 A világ legszebb merülőhelyei
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 61.)
19.30 Benkó Dixieland Band
20.00 Nyolctánc vb 2.
20.30 60 perc Madonnával
21.30 Iszonyú félelem
(olasz film)
23.30 Konyhashow (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Végzetes diagnózis: AIDS
(amerikai film)
21.40 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Leskelődni veszélyes
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. augusztus 30., szombat

Tv műsor - 1997. augusztus 30. - Szombat

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
- Nyegleó
- Foxi Maxi
- Frédi és Béni
- Tom és Jerry
(amerikai rajzfilmsorozatok)
9.10 Gyermeksorsok Kárpátalján
9.35 Ki tud róluk?
Rick Nóra és Becsy Zoltán filmje
Görbe Judit - szépségkirálynő (ism.)
10.10 40 éves a Magyar Televízió
Öcsi, a sztár
(tévéfilm, ism.)
11.00 Kártevők és ellenségeik
(német ismeretterjesztő film, ism.)
11.45 Arborétumok, gyűjteményes kertek
Bárdudvarnok, Somogyi János arborétum (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Népzenei magazin
12.30 Família Kft. (ism.)
13.00 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat)
18/6. rész (ism.)
13.55 Szomszédok (ism.)
14.25 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
14.35 Azok a csodálatos állatok
A hidas gyík és a komodói varánusz
15.05 A színész, a színésznő és a gyerek
(olasz tévéfilm)
2/1. rész: Róma-Miami (ism.)
(Feliratozva is!)
16.45 Álljunk meg egy szóra!
Nyelvművelő műsor
16.55 Jani házhoz megy
Betlen János műsora
17.45 Panoráma
Külpolitikai magazin
(Feliratozva is!)
18.20 Szerencsekerék
Szórakoztató vetélkedő
18.50 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat, ism.)
A Kakukk új órát kap
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.55 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.10 Szeretlek, Véronique!
(francia-német tévéfilm)
21.45 Uborka
Politikai saláta
Ismétlő válogatás
22.05 Koktél Bár
Benne:
- Exkluzív interjú B. B. Kinggel
- Gerendás Péter-koncert

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Gazdaképző
Állattenyésztés
8.30 Hrvatska kronika (ism.)
8.55 Unser Bildschirm (ism.)
9.20 Ecranul nostru (ism.)
9.45 Srpski Ekran (ism.)
10.10 Nasa obrazovka (ism.)
10.35 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin (ism.)
11.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/79-80. rész (ism.)
12.00 Járóföld - hazai tájakon
A Tisza-tó bal partján
12.30 Rondó
13.10 Győztesek és vesztesek
(angol ismeretterjesztő film, ism.)
2/1. rész: A gazdagok asztala
14.05 A tóparti ház
8/5. rész: Az utolsó remény
15.00 Dallamról dallamra
Cintányéros cudar világ!
Mulat az operett (ism.)
15.30 Kisfilmek a nagyvilágból
- Kémek
(amerikai dokumentumfilm-sorozat)
26/24. rész: Az ellenséges vonalak mögött
- Ausztrál képeskönyv
(ausztrál természetfilm-sorozat)
10/8. rész: Az időtlen szépség földje
- A sebesség bűvöletében
(angol dokumentumfilm-sorozat)
13/8. rész: Erdők mélyén, hegyek hátán
16.55 Időjárás
17.00 Telesport
Benne: Újpesti TE-MTK FC
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
19.00 Hírek az Unióról
19.05 Telesport
Birkózó vb
Szabadfogás
19.30 Família Kft.
Megáll az ész
20.05 A Zempléni Művészeti Napok záróhangversenye
Közvetítés a sárospataki vár udvaráról
A szünetben: 20.50 Donátor
22.10 Carlo Goldoni: A hazug
Vígjáték egy felvonásban
0.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 Tájak, fortélyok, asszonyok (ism.)
7.20 Kertgazda (ism.)
7.35 Szpiru és Fantázió
(francia-spanyol-német rajzfilm) 26/23.
8.00 Győztesnek születtek
(francia sorozat) 26/13.
8.15 Kicsoda a micsoda
8.45 Babar
9.10 Fehér agyar
Vidraveszedelem
9.35 Szóbazár
10.05 Tarkabarka
11.05 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
(francia filmsorozat)
Erdők föld nélkül
12.00 Déli harangszó - Vers - Műsorismertetés
12.05 Lapozó
12.25 Nótacsokor
12.45 Rajzfilmek gyerekeknek
13.00 Simor Erzsi filmjeiből
Garzonlakás kiadó
(magyar film)
14.15 Élő egyház
14.30 Dunakorzó
16.05 Úton a felhők felett
16.20 Pop-sa-rock
16.45 Sólyomszem
(amerikai sorozat)
22/8. rész: A múlt kísértete
17.30 Vackor
- Misi mókus kalandjai
- Tóbiás és az oroszlán
A világvége
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Dunatáj
18.55 Trópusi hőség
(kanadai sorozat - 11.)
Szex, hazugság, altató
19.50 E. T. kérlek, hívd a Földet!
20.45 Tizenkét olasz város, tizenkét olasz filmrendező
Genova, ahogy Alberto Lattuada látja
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 A bagoly kiáltása
(francia film)
23.25 Híradó
23.55 Az éjszaka filmje
Játszd le nekem a Mistyt!
(amerikai thriller)

HBO


8.00 Bolondos dallamok
8.30 Lois és Clark
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Jó barátok
10.30 Kaliforniába jöttem
11.00 Melrose Place
11.50 Jég veled!
(amerikai vígjáték)
13.30 Gombháború
(amerikai családi film)
15.05 Sztárközelben: Robert Downey Jr.
15.30 Elbaltázott nászéjszaka
17.00 National Geographic
18.00 Bundesliga 5. forduló
20.05 Folt a zsákját
(amerikai vígjáték)
21.40 Célkeresztben
(amerikai akciófilm)
23.45 Szerelmi csatározások: A csábítás gyönyöre
1.05 Portyán
(amerikai akciófilm)
2.45 Mozimánia: Erotika a filmvásznon

TV3


12.35 Műsorajánlat
12.40 A szerelem gyilkol
(amerikai vígjáték)
14.20 Info mozaik
15.10 A harcos éjszakája
(amerikai film)
17.00 Negyedóra - kultúra
17.20 Hintaszék lázadás
(amerikai film)
18.20 Stíluspercek
18.30 Aszfaltbetyár
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Ütőerő
(amerikai krimi)
21.40 Cinema
21.15 Arany
22.15 Negyedóra kultúra (ism.)
22.35 Erdei fantom
(amerikai horror)

MSat

2.15 Music Box
9.30 Power Rangers
10.00 Mosó macik
10.30 Állati mesék
11.00 Popeye
11.30 Delfy
12.00 Pufóka kalandjai
12.30 Music Box Top Ten
13.00 Bulivonal
13.30 Rocktükör
14.00 Budo magazin
14.30 Kalózok szigete (ism.)
16.15 MSAT Klub
16.30 Autó-motor
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Budo-Extra; Music box (szatellit)
19.30 Kopasz Krapek
(angol sorozat - 13.)
20.00 Az ártatlan
(angol film)
22.00 A horror háza
(angol sorozat - 13.)
23.00 Electric Blue

Szív TV

8.30 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat, ism.)
9.00 Kimba
(rajzfilmsorozat)
9.30 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat, ism.)
10.00 Kimba
(rajzfilmsorozat)
10.30 Dokumentumfilm (ism.)
11.30 Pénzvilág (ism.)
12.00 pH-érték (ism.)
12.30 Zene essen beléd!
13.30 Hazajáró lélek
(magyar film, ism.)
15.30 Más (ism.)
16.05 Irán 1.
(amerikai krimi)
18.00 Konyhashow
18.30 Palánta
19.00 Kimba, a fehér oroszlán
(amerikai rajzfilm)
19.30 Pepsi Show City
20.00 Földgömb
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Kaliforniai legenda
23.30 Más

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 ATV-divatmagazin
19.45 László atya műsora
19.55 Szerencsétlen flótás
(amerikai vígjáték)
21.25 Klippercek, játék
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. augusztus 29., péntek

Tv műsor - 1997. augusztus 29. - Péntek

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 A haszonlesők
(angol sorozat)
6/5. rész
9.35 Hírek
9.40 Bezzeg a Töhötöm!
(tévéfilm, ism.)
10.30 Welcome to Hungary!
11.05 Dallas
(amerikai filmsorozat)
349. rész: Vesztesek és nyertesek
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Juli-suli (ism.)
13.48 Műsorismertetés
13.50 Üzlet
14.10 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
14.35 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer, az ember
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
26/23. rész: A népek tavasza
15.30 Hírek - Időjárás
15.35 Magyarország ma
Válogatás a körzeti stúdiók műsoraiból
16.25 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat, ism.)
Az utolsó meccs
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
17.40 Tizenöt perc
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltatóműsor
19.00 Esti mese
Égből pottyant mesék
Sublót hercegnő (ism.)
19.15 Magyarok cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.55 Sporthírek
20.05 Dallas
(amerikai filmsorozat)
349. rész: Vesztesek és nyertesek (ism.)
20.55 Ön dönt!
Horvát János műsora
21.55 Exkluzív
Társasági és művészeti magazin
22.20 Magyarok a világ filmgyártásában - Robert Lantos
Johnny Mnemonic - A jövő szökevénye
(amerikai film)
23.55 Esti üzlet
0.05 Híradó

MTV 2


14.25 Műsorismertetés
14.30 NAT-tól tarlók
15.30 Friderikusz-show (ism.)
17.30 Körzeti híradók
17.55 Időjárás
18.00 Törpeorr
(német rajzfilm)
18.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat - 94.)
A vezeklés
19.05 Szenvedélyek
(olasz tévéfilmsorozat)
42/28. rész
19.55 Játék határok nélkül
Eurovíziós vetélkedősorozat
10/8. rész
20.00 Találjuk ki Magyarországot!
Hankiss Elemér műsora
A szabadság sokkja
20.40 Klip-mix
Válogatás a legújabb klipekből
20.50 Telesport
A TS sportmagazinja
Benne: Birkózó vb
Szabadfogás
21.35 „21-es show”
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Hívószámunk 107
A legfrissebb rendőrségi hírek
22.50 Közlekedünk
22.55 Earth Wind and Fire-koncert
Közvetítés az együttes budapesti fellépéséről
0.25 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Tematikus nap: A 750 éves Budavár
8.20 A budavári Nagyboldogasszony templom
(dokumentumfilm)
8.40 Budapest titkai: A Labirintus
(ismeretterjesztő film)
8.55 Műsorajánlat
9.00 A beszélő köntös
(magyar film)
10.30 Rejtvény
10.35 Beszélgetés a Várról
11.20 A budai Vár
(archív film)
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Rejtvény
12.25 Budapest titkai: a Tabán
12.45 Stúdióbeszélgetés
13.50 Rejtvény
13.55 Buda, 1686
(dokumentumfilm)
14.50 „Nihil mihi” Emlékezzünk Marsigli ezredesre!(ismeretterjesztő film)
15.10 Rejtvény
15.15 Déryné
(magyar film)
17.00 Vári vigasságok
Összefoglaló a 750 éves budai Vár ünnepi eseményeiről
17.45 Rejtvény
17.50 Mesék Mátyás királyról
Egyszer volt Budán kutyavásár
18.00 Híradó
18.15 Rejtvény
18.20 Stúdióbeszélgetés
19.20 „Oly jólesik a légyott a Ruszwurmnál”
(szórakoztató műsor)
20.10 Rejtvény
20.15 Budavár '97
(dokumentumfilm)
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Mit csinált felséged 3-tól 5-ig?
(magyar vígjáték)
22.55 Rejtvény, eredményhirdetés
23.05 Híradó
23.35 Bástyasétány '74
(magyar vígjáték)
0.55 Magyar Nemzeti Galéria
1.15 Himnusz

HBO


10.00 Két tojás százat csinál
(amerikai vígjáték)
11.35 Sztárközelben: John Travolta
12.00 Csak a zene kell!
(amerikai zenés vígjáték)
13.35 Kék ég
(amerikai film)
15.15 Medicine Man
(amerikai kalandfilm)
17.00 Blinky Bill
17.30 Alf
18.00 Kung-fu
19.05 Mozivarázs 4.
Állati Hollywood
20.00 Vírus
(amerikai krimi)
22.05 Felső tízezer dollár
(lengyel akciófilm)
24.00 Nesze semmi, fogd meg jól!
(amerikai vígjáték)
1.40 Egy igaz ügy
(amerikai krimi)

TV3


15.15 Műsorajánlat
15.20 Haza
16.30 Negyedóra (ism.)
16.45 Fókusz (ism.)
17.10 Stíluspercek (ism.)
17.20 A szerelem gyilkol
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Pörzsölő
19.45 Játék: Fekete, fehér
20.10 Kisasszony
20.40 Játék: Fekete, fehér
21.00 A pokol bajnoka
(amerikai film)
23.00 Napi profit
23.10 Negyedóra kultúra
23.30 Sztár-bár - könnyűzene itthonról
0.05 Maliburól álmodom
(amerikai erotikus film)

MSat

24.00 Music Box
13.30 Autó-motor
14.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat, ism.)
14.30 Játszd újra...
15.00 Alsófertály tábor
(amerikai film)
16.45 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Power Rangers, MSAT Koncert, Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 40.)
20.00 A Szépség és a Szörnyeteg
(amerikai sorozat - 18.)
21.00 Poirot
(angol sorozat, ism.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 130.)
22.30 Tisztogatók
(amerikai film)
24.00 Autó-motor extra
0.30 Összeesküvők (ism.)

Szív TV


16.30 Autósport (ism.)
17.00 Egészségmagazin (ism.)
18.00 Az északi erdőrengeteg
(természetfilm)
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 60.)
19.30 Különjárat
20.00 X-trém
20.30 City kulturális magazin
21.05 Akkor és most
(amerikai film)
23.00 60 perc Madonnával

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Kémkabaré
(amerikai film)
21.40 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Halálsikoly
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. augusztus 28., csütörtök

Tv műsor - 1997. augusztus 28. - Csütörtök

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 A haszonlesők
(angol komédiasorozat)
6/4. rész
9.35 Hírek
9.40 SOS szobafogság
(tévéfilm, ism.)
10.50 Benedek Elek meséi
A királykisasszony cipője
11.05 Erdészház Falkenauban
(NSZK tévéfilmsorozat)
27/5. rész: Az utca Paganinije (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
13.53 Műsorismertetés
13.55 Üzlet
Gazdasági magazin
14.15 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
61. rész
15.00 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer, az ember
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
26/22. rész: A francia forradalom
15.30 Hírek - Időjárás
15.35 Első szerelem
(cseh film, ism.)
16.35 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat, ism.)
Vasfegyelem
17.05 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.30 Kapcsolj be!
Városok gyerekszemmel
Ablak Szikla - azaz Window Rock, Navahó Föld fővárosa
17.55 Misszión az Egyesült Államokban
18.15 Tévé-doktor
Az időskori szédülés
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
A holló tolltánca
(kanadai rajzfilm)
19.15 Magyarok cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.55 Sporthírek
20.05 Szomszédok
(teleregény, 270. fejezet)
20.40 Friderikusz-show
(ismétlő válogatás)
22.45 Grófi szérűn?
(dokumentumfilm)
23.40 A dzsessz 100 éve (ism.)
4/1. rész: Gyökerek
0.30 Esti üzlet

MTV 2


14.00 Műsorismertetés
14.05 NAT-tól tartok
Benne:
- NATtan 1.
- NATessék
- NATrakész
- NATtan 2.
- Aktuális hírek
15.05 Palackposta
Válogatás a határon túli magyar műhelyek műsoraiból
15.35 Gyerekeknek
- Pöttyel együtt tanulni jó
(angol rajzfilmsorozat, ism.)
Pötty ellentéteket keres
- Rosszcsont Dani meg a dilidongók
(cseh animációs sorozat, ism.)
Dongóskodó gondoskodás
16.00 Ahol a jövő évezred technikája születik
A PC-abc különkiadása
2/1. rész (ism.)
16.15 Segítség!
Mentálhigiénéről mindenkinek
16.25 Életmód 2000
8/6. rész
17.00 Orson és Olivia
(francia rajzfilmsorozat)
25/9. rész: A bomba
17.30 Top 40
Slágerlista
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/81-82. rész:
Hazafelé
Csalóka látszat
20.10 Játék határok nélkül
Eurovíziós vetélkedősorozat
10/8. rész: Tiszaújváros filmje
20.25 Körző
Közép-európai kulturális magazin
21.05 Telesport
Benne: Birkózó vb
Szabadfogás
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Pókstratégia
(olasz film, ism.)
0.20 Magyarok cselekedetei

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika
Gulyás László: Aratási dalok
- Segítség! Tanulok?!
Távoktatás (ism.)
8.30 Mérföldkövek a magyar technika történetében
1. rész (ism.)
9.00 A Fehér Agyar legendája
Aranyéhség
- Babar
A rinocéroszháború
9.50 Képes krónika
10.55 Kismamaklub (ism.)
11.25 Régiók (ism.)
12.00 Déli harangszó
- Janus Pannonius: Epigrammák
Elmondja: Vallai Péter
- Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Néptáncok
12.45 Amerikai magyar életsorsok
(dokumentumfilm)
13.40 Simor Erzsi filmjeiből
Elcserélt ember
(magyar film, ism.)
14.55 Kincsesház (ism.)
15.35 Amiről a kövek mesélnek
Sopron 2. (ism.)
15.55 „Törjétek szét az igazságtalanság bilincseit!”
16.30 Tájak, fortélyok, asszonyok
16.45 Kertgazda
17.05 Frida
(norvég ifjúsági filmsorozat)
5/4. rész
17.30 Tom
Az évszakok
- A három nyomozó
A tengeralattjáró
- Boján mackó
A méhek
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Hosszú búcsúzások
(szovjet film)
20.00 Váltó
Gazdasági magazin
20.35 Esti kérdés
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Mozgó Kép
Filmmagazin (ism.)
22.05 Messidor
(svájci film)
0.10 Híradó

HBO


10.00 Richie Rich - Rosszcsont beforr
(amerikai vígjáték)
11.40 Koala kaland
(amerikai családi film)
13.10 Kell egy hét egyedüllét - Pepsi Sziget '96
14.05 A Dumbo hadművelet
(amerikai kalandfilm)
15.50 Sebességzóna
(amerikai vígjáték)
17.30 Bolondos dallamok
(amerikai sorozat)
18.00 Bír-lak
18.35 Blue Eyed - Akinek a szeme kék
(német dokumentumfilm)
20.10 Lidércfény
(amerikai filmdráma)
22.00 Melrose Place
22.45 Szex, hazugság, video
(amerikai filmdráma)
0.25 Jelige: Vörös cipellők
(amerikai sorozat)
0.55 Divatdiktátorok

TV3


16.50 Műsorajánlat
16.55 Negyedóra (ism.)
17.15 Igazságos küldetés
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Aloha Sport
19.30 Arany
(új-zélandl-kanadai filmsorozat) 10/8. rész
20.30 Játék: Zenefon
21.00 Idő van
(magyar film)
23.00 Napi profit
23.15 Negyedóra gazdaság
23.30 Aloha Sport (ism.)
23.40 Világszám (ism.)
0.05 Aviator - repülősmagazin (ism.)

MSat

0.30 Music Box
13.30 Budo magazin (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra
15.00 Kaland a Cápa-szigeten
(ausztrál film)
16.40 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 39.)
20.00 Élő robotok
(amerikai sci-fi)
21.30 Kopasz Krapek
(angol sorozat, ism.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 129.)
22.30 Zsákutca
(amerikai film)

Szív TV

9.30 Terhestorna
10.00 Különjárat (ism.)
10.30 Palánta (ism.)
11.00 Egészségmagazin (ism.)
12.30 Szédülj el! (ism.)
13.30 Más (ism.)
14.00 Torna Cindy Crawforddal
14.30 Autósport (ism.)
15.00 Kapásjelző (ism.)
15.30 Tabuk nélkül (ism.)
17.00 Behajtani tilos!
(magyar vígjáték)
19.00 Kimba
(rajzfilmsorozat)
19.30 RPS - News
20.00 Pénzvilág
20.30 Jó utat!
21.05 Nyugdíjas nyomozók
(amerikai film)
23.00 S. K. Barkácsmagazin (ism.)
23.30 pH-érték (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 ATV-stúdió
20.00 Hideg tűz
(amerikai film)
21.40 Klippercek
21.55 Mondjuk a magunkét
22.25 Ingatlankavalkád
22.35 Sportmagazin


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. augusztus 27., szerda

Tv műsor - 1997. augusztus 27. - Szerda

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 A haszonlesők
(angol sorozat)
6/3. rész
9.35 Hírek
9.40 Linda
(tévéfilmsorozat, ism.)
A régi barát
10.35 Cigánykerék (ism.)
11.10 Három a doktor
(német tévéfilmsorozat, ism.)
25/23. rész: Árvagyerek
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
13.48 Műsorismertetés
13.50 Üzlet
Gazdasági magazin
14.10 Srpski Ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
14.35 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer, az ember
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
26/21. rész: Amerika
15.30 Hírek - Időjárás
15.35 Kaliforniai álom
(amerikai sorozat, ism.)
65/65. rész: Sly a bíróság előtt
16.00 Zűr hátán zűr
(német filmsorozat, ism.)
Cacarracca
16.35 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat, ism.)
Á trójai faló
17.05 „Hagyomány, korszerűség, jövő”
Balatonszárszó 1997.
17.35 Kapcsolj be!
Cimborám: Hamza László
18.00 Gyorssegély
18.10 Életjel
18.15 Alfa szolgálat
Mentálhigiénés magazin
18.30 Az Örök Szövetség
19.00 Esti mese
Pow Wow
(angol rajzfilmsorozat)
Az éhes béka
19.15 Magyarok cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.55 Sporthírek
20.05 Show-bálvány
Válogatás
22.05 Mihai Eminescu: Kint megremeg a nyárfaág
Ereszkedjék alá a nap
22.15 Az út
(török-svájci film)
0.05 Esti üzlet
0.15 Híradó

MTV 2


14.30 Műsorismertetés
14.35 NAT-tól tartok
Benne:
- NATtan 1.
- NATessék
- NATrakész
- NATtan 2.
- Aktuális hírek
15.35 Púder
16.05 40 éves a Magyar Televízió
Köznapi legenda
(tévéfilm, ism.)
A film után beszélgetés az alkotókkal
17.25 Segítőtárs
Hírek, tudósítások a sérült emberek világából
Benne: Pos(z)itív
avagy nehezen kezelhető?!
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Magyarországról jövök - kamerával
Válogatás
19.05 Derrick
(német bűnügyi filmsorozat)
A téma
20.05 Hívószámunk 107
A legfrissebb rendőrségi hírek
20.10 Klip-mix
20.20 Telesport
Benne: Rosenborg Trondheim-MTK FC
Bajnokok Ligája labdarúgó selejtező mérkőzés
A szünetben: 21.15 Híradó - Időjárás
22.20 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.50 Aktuális
23.15 Kenó
23.20 A vándor
(angol-német tévéfilmsorozat)
13/9. rész: A sárkány nevei
0.05 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika
Szőke vize - mezőségi népdal
- Segítség! Tanulok?!
Távoktatás
8.30 MVA Vállalkozóképző Akadémia
20/11. rész (ism.)
9.00 A Fehér Agyar legendája
Aranyforrás
9.25 Babar
Kerékpárverseny
9.50 Képes krónika
10.50 Héthatár (ism.)
11.25 Gazdakör (ism.)
12.00 Déli harangszó
- József Attila: Szeretnének
Elmondja: Jordán Tamás
12.05 Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Hogyan segíti Magyarország az Egyesült Államokat?(dokumentumfilm)
Színes ablakokról álmodunk - Pinczek nővérek
13.15 Heuréka! Megtaláltam! (ism.)
13.45 A fekete arany - A kőolaj története
13/10. rész: A petrodollárok
14.15 Az olasz művészet enciklopédiája
(olasz ismeretterjesztő film)
A római barokk
15.10 Kicsoda a micsoda
15.40 Az én szeretett városom
(francia ismeretterjesztő sorozat, ism.)
Penang
15.55 Váratlan utazás (ism.)
13/12. rész: Az anyai szeretet
16.50 Kismamaklub
17.20 Babar
Repül az idő
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Meztelen diplomata
(magyar film)
19.45 Szlovákia műemlékei
A csetneki nagytemplom
20.00 Régiók
20.35 Esti kérdés
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Éljen a szerelem!
(kínai film)
23.40 Híradó

HBO


10.00 Fekete szépség
(amerikai családi film)
11.30 Oscar
(amerikai vígjáték)
13.20 Mozimánia: Spencer Tracy
14.50 National Geographic
A bátorság csúcsa
15.45 A Glastonbury fesztivál
17.30 Animánia
18.00 Egyről a kettőre
18.35 A kis dobás
(amerikai vígjáték)
20.05 Barátom, Joe
(amerikai családi film)
21.40 Sztárközelben: John Travolta
22.05 Ébredések
(amerikai film)
0.05 Feketén, fehéren
(amerikai filmdráma)
1.35 Törvénytelen
(magyar akciófilm)

TV3


15.20 Műsorajánlat
15.25 Negyedóra (ism.)
15.45 Gillette World Sport Special (ism.)
16.10 Országjáró kamera
16.45 Sztár-bár - könnyűzene itthonról (ism.)
17.20 Mindhalálig
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Kisasszony
19.45 Sportvonal - játék
20.25 Cinema
21.00 Szeress Mexikóban!
(spanyol film)
23.05 Napi profit
23.20 Negyedóra internet
23.35 Cream21 - könnyűzenei toplista

MSat

1.00 Music Box
13.30 Bulivonal (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra
15.00 Fantom kölyök
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Power Rangers, Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 38.)
20.00 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat - 27.)
20.30 Benny Hill (ism.)
21.00 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat, ism.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 128.)
22.30 Tűzoltók
(ausztrál sorozat, ism.)
23.30 Electric Blue (ism.)

Szív TV

16.30 Torna
16.55 Horváth Rozi konyhája
17.00 Kutyakalandorok
(rajzfilm)
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 59.)
19.30 Tabuk nélkül
20.00 Egészségmagazin
21.05 Eszelős hajsza
(amerikai film)
23.00 Szédülj el! (ism.)
23.30 Élet és design (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Topline
(olasz film)
21.35 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Halálkereskedő
(amerikai film)


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. augusztus 26., kedd

Tv műsor - 1997. augusztus 26. - Kedd

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 A haszonlesők
(angol komédiasorozat)
6/2. rész
9.35 Hírek
9.40 Magnum
(amerikai bűnügyi filmsorozat, ism.)
Életrajzíró életveszélyben
10.30 Vízipók - Csodapók
(rajzfilmsorozat, ism.)
A tojáscsősz
10.35 A mi erdőnk
(szlovák rajzfilmsorozat)
Borz Szeverinusz (ism.)
10.45 Micsoda?! Óvoda!
Ősz! (ism.)
11.10 Nyár Lesmonában
(német tévéfilmsorozat, ism.)
6/6. rész: Hűség
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
13.53 Műsorismertetés
13.55 Üzlet
14.15 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
60. rész
15.00 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer, az ember
(francia rajzfilmsorozat)
26/20. rész: A fény százada (ism.)
15.30 Hírek - Időjárás
15.35 Kaliforniai álom
(amerikai tévéfilmsorozat, ismétlés)
65/63-64. rész:
Sly és a táncverseny
Üzenet Hongkongból
16.30 Sportakadémia
(francia sorozat, ism.)
Leplezetlen szerelem
17.05 Maja, a méhecske
(osztrák rajzfilmsorozat)
26/8. rész: Beatrice hercegnő
17.30 Hangolka (ism.)
17.45 Multimédiák
17.55 Katolikus krónika
18.15 Tévé-doktor
A zöldhályog
18.30 Tipp-Hopp!
Szórakoztató vetélkedő
19.00 Esti mese
Magyar népmesék (ism.)
13/1. rész: A mezei nyúl és a sündisznó
19.15 Magyarok cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.55 Sporthírek
20.05 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat)
18/6. rész
21.00 Szenes Andrea-show
Sztárvendég: Vitray Tamás
22.05 Mediterrán esték
Anyám kastélya
(francia film)
23.50 Esti üzlet
24.00 Híradó

MTV 2


14.25 Műsorismertetés
14.30 NAT-tól tartok
Benne:
- NATtan 1.
- NATessék
- NATrakész
- NATtan 2.
- Aktuális hírek
15.30 Charlie Grace
(amerikai tévéfilmsorozat, ism.)
9/9. rész
16.25 Alpok-Duna-Adria
Öt ország tartományi és körzeti televízióinak műsora
17.00 Körzeti híradók
17.15 Körzeti magazin
Szegedről
18.00 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/79-80. rész:
Az ezüstdoboz
Vetélytársak
19.00 Telesport
Benne: Ferencváros-Helsing-borgs IF
UEFA Kupa labdarúgó visszavágó mérkőzés
21.00 Kriminális
Bűnügyi magazin
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 A vándor
(angol-német tévéfilmsorozat, ism.)
13/8. rész: Kő kövön nem marad
23.30 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika: Kalotaszegi tánczene
- Segítség! Tanulok?!
Távoktatás
8.30 Mérföldkövek a magyar technika történetében
1. rész: Vásárhelyi Pál
9.00 A Fehér Agyar legendája
Halálugrás
9.25 Babar
Cinkos barátság
9.50 Képes krónika
10.55 Európai ablak (ism.)
11.30 Harmónia (ism.)
12.00 Déli harangszó
A párjavesztett gerlice
Elmondja: Molnár Gizella
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Virtus (ism.)
13.10 Kedves (ism.)
13.50 Gyermekéveim
(orosz film)
15.25 Helikon (ism.)
16.00 A természettudomány mérföldkövei
(német ismeretterjesztő film)
A rakéta - Hermann Oberth és Wemher von Braun
16.15 Heuréka! Megtaláltam!
16.45 Verselemzés
Szabó Lőrinc: A földvári mólón
17.05 A hetedik kontinens felfedezése
12/3. rész: Jég alatti mondavilág
17.30 A három nyomozó
Pánik a fészekben
- Popeye, a tengerész
A szögletes tojás
- A kenguru erszényéből
Várakozás
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 A tenger munkásai
3/2. rész: A sziklazátony
19.25 Héthatár
20.00 Gazdakör
20.35 Esti kérdés
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Az utolsó metró
(francia film)
23.45 Híradó

HBO


10.00 Truman
(amerikai filmdráma)
12.15 Folytassa a kempingezést!
(angol vígjáték)
13.45 Mennyi? 30!
14.15 Taplófejek
(amerikai vígjáték)
15.50 Csontváz és dákó
(amerikai vígjáték)
17.30 Jó barátok
18.00 Kaliforniába jöttem
18.35 Sztárközelben: Robert Downey Jr.
19.05 Melrose Place
20.00 Szédült hétvége
(amerikai film)
21.40 Négy esküvő és egy temetés
(amerikai vígjáték)
23.35 Ördög vigye
(magyar vígjáték)
1.00 Foglalkozása bérgyilkos
(amerikai krimi)
2.35 Mozi! Mozi! Mozi!

TV3


15.40 Műsorajánlat
15.45 Szeszélyes természet
Viasztornyok és papírpaloták
16.45 Stíluspercek (ism.)
16.55 Aszfaltbetyár
17.25 Elsőrendű célpont
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Aloha Sport
19.25 Kisasszony
19.55 Játék: Fekete, fehér
20.25 Miért?
Fiala János műsora
21.00 Három szín: Piros
(francia-lengyel film)
22.45 Napi profit
23.00 Negyedóra informatika
23.15 Aloha Sport (ism.)

MSat

1.30 Music Box
14.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat, ism.)
14.30 Játszd újra...
15.00 Négy toll (ismétlés)
16.45 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 37.)
20.00 Poirot
(angol sorozat - 26.)
21.00 A Szépség és a Szörnyeteg
(sorozat, ism. - 17.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 127.)
22.30 Corrina, Corrina (ismétlés)
0.30 Autó-motor extra (ism.)

Szív TV

10.00 Más (ism.)
10.30 Autósport (ism.)
11.00 Zene essen beléd! (ism.)
12.30 Lámpás (ism.)
13.30 Pop-dzsungel (ism.)
14.00 Betegtorna
14.30 S. K. Barkácsmagazin
15.00 Élet és design (ism.)
- Tele-zene (ism.)
16.30 Torna, hölgyeknek
17.00 Hazajáró lélek
(magyar film)
19.00 Kimba
(rajzfimsorozat)
19.30 Különjárat
20.00 pH-érték
20.30 Kapásjelző
21.05 Gyilkos vagy áldozat
(amerikai film)
23.00 Kockáztató (ism.)
23.30 Negyedik dimenzió (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.30 OBB-híradó
20.00 Jogban járás
20.30 ATV-stúdió
21.20 Mondjuk a magunkét
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. augusztus 25., hétfő

Tv műsor - 1997. augusztus 25. - Hétfő

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 A haszonlesők
(angol sorozat)
6/1. rész
9.35 Hírek
9.40 Linda
(tévéfilmsorozat, ism.)
Hazajáró lélek
10.30 Vízipók - Csodapók
(rajzfilmsorozat, ism.)
A sáska nem szöcske
10.35 A mi erdőnk
(szlovák rajzfilmsorozat)
Medve Bonifác (ism.)
10.45 Benedek Elek meséi
Otromfotrom (ism.)
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
13.40 Műsorismertetés
13.50 Üzlet
14.10 Patrin - Üzenet - Vorba
14.35 Naša obrazovka
15.00 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer, az ember
26/19. rész (ism.)
15.30 Hírek - Időjárás
15.35 Kaliforniai álom (ism.)
65/61-62.rész:
Tiffani igazgatónő
Randevú két lánnyal
16.30 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat, ism.)
A titokzatos Alice
17.05 Zöld-övezet
Környezetvédelmi magazin
17.35 Kapcsolj be!
Zöldkalap
18.00 „Engedjétek hozzám!”
18.10 Csellengők
18.15 Tévé-doktor
A méhen kívüli terhesség
18.30 Szerencsekerék
19.00 Gyereksarok
- A jóságos fogtündér egerek
(angol rajzfilmsorozat)
Az egérfogó
- Peti és Din
Baráthiány
19.15 Magyarok cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.55 Sporthírek
20.05 A szív szavai
(amerikai tévéfilmsorozat)
4/4. rész
21.05 Frei-dosszié
21.45 Vers mindenkinek
21.55 Magyar filmek, díjak Cannes-ban
Boldogtalan kalap
(magyar film)
23.20 Esti üzlet
23.30 Híradó

MTV 2


15.00 Műsorismertetés
15.05 NAT-tól tartok
16.05 Victor Borge
(svéd portréfilm, ism.)
17.05 Kertváros
(amerikai tévésorozat, ism.)
6/4. rész: Videotéka
17.50 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Európa híres kastélyai
(amerikai dokumentumfilm-sorozat, ism.)
13/10. rész: Neuschwanstein
18.40 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Erich Heckeh: Lábadozó nő
19.00 Telesport
Benne: Haladás VFC-Békéscsabai EFC
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
20.55 Trend
Gazdasági magazin
21.30 Telemázli
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
- Hívószámunk 107
A legfrissebb rendőrségi hírek
22.45 Tánctár
23.30 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


5.00 Dunakorzó (ism.)
6.30 Képes krónika
7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika: Szatmárdarai dalok
- Segítség! Tanulok?!
Távoktatás
8.30 MVA Vállalkozóképző Akadémia
20/11. rész
9.00 A Fehér Agyar legendája
A hódok
9.25 Babar
Az elefánt expressz
9.50 Képes krónika
11.00 Heti Hírmondó (ism.)
12.00 Déli harangszó
Vers - Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Emlékképek - Régi híradók (ism.)
13.00 Postabontás - Levélváltás (ism.)
13.20 Közép-európai magazin
13.55 Popeye, a tengerész
Az elhagyott sivatag
Vérfagyasztó rémtörténet
14.10 Trópusi hőség
(kanadai tévéfilmsorozat, ism.)
10. rész
15.05 Tarkabarka (ism.)
16.05 Múltból vett jövő (ism.)
16.30 Harmónia
17.05 Zűrzavaros vakáció
(angol film)
6/4. rész
17.30 Tóbiás és az oroszlán
Hannibál, a vetélytárs
- Tom
A telefon
- Boján mackó
A horgász
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Doktor Finlay
(skót tévéfilmsorozat)
6/2. rész
19.15 Európai ablak
19.50 A világegyetem enciklopédiája
(angol ismeretterjesztő film)
26/14. rész
20.00 Helikon
20.35 Esti kérdés
A nap interjúja
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Utóhatár
22.05 Operamesék
(angol film)
23.10 Híradó

HBO


10.00 Mozi! Mozi! Mozi!
10.30 Bundesliga
4. forduló
12.35 Bundesliga összefoglaló
13.40 A Vadnyugat boszorkái
(amerikai western)
15.20 Ici-pici pók
15.45 Telefon
(amerikai film)
17.30 Lois és Clark
(amerikai sorozat)
18.35 Elbaltázott nászéjszaka
(amerikai vígjáték)
20.05 Die Hard - Az élet mindig drága
(amerikai film)
22.10 A skarlát betű
(amerikai film)
0.20 Portyán
(amerikai akciófilm)
2.00 A Glastonbury fesztivál

TV3


15.25 Műsorajánlat
15.30 Meztelen ember
(magyar film)
16.45 Aviator - repülősmagazin
17.20 Kölcsöngyerek visszajár
(amerikai vígjáték)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Szeszélyes fortélyok
(angol természetfilm-sorozat - 10. rész)
Túlélési fortélyok
20.20 Gillette World Sport
20.45 Menjünk programajánlat
21.00 Láthatatlan préda
(amerikai thriller)
22.50 Napi profit
23.00 Profitvadász - pénzügyi, gazdasági magazin (ism.)

MSat

24.00 Music Box
13.30 Rocktükör
14.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat, ism.)
14.30 Játszd újra...
15.00 Kalózok szigete
(ausztrál film)
16.45 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 36.)
20.00 Összeesküvők
(kanadai film)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 126.)
- MSAT Klub (ismétlés)
23.00 A3-ik vonal
24.00 Külvárosi dzsungel (ismétlés)

Szív TV

16.30 Torna
17.00 Kapásjelző (ism.)
17.30 Palánta
Családi magazin (ism.)
18.00 Kutyaportrék: A labrador
19.00 Kimba
(rajzfilmsorozat)
19.30 Más
20.00 S. K. Barkácsmagazin
20.30 Autósport-magazin
21.05 Exterminátor
(amerikai akciófilm)
23.00 Gulliver (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Élve vagy halva
(amerikai western)
21.40 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Cigánycsárda
(spanyol vígjáték)


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. augusztus 10., vasárnap

Tv műsor - 1997. augusztus 10. - Vasárnap

MTV 1


7.33 Műsorismertetés
7.35 Romuald, a rénszarvas
(angol rajzfilmsorozat)
A kötésminták
7.45 Rongybabák
(angol rajzfilmsorozat)
A rémséges vihar (ism.)
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
Útban hazafelé
8.30 Dörmögőék kalandjai
(bábfilmsorozat, ism.)
Az ajándékozók
8.40 „Én táncolnék veled”
A rumba (ism.)
9.00 40 éves a Magyar Televízió
A dicsekvő varga
(mesejáték, ism.)
10.00 „Ne kérdezd, ki voltam...”
Összeállítás Karády Katalin filmdalaiból
11.00 Glóbusz
Érdekes magazin a nagyvilágról
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Szerencsehíradó, hírek és információk a sorsolások eredményeiről
12.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat, ism.)
180/178-180. rész
14.05 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
14.15 A víz és az élet bolygója
(ismeretterjesztő műsor, ism.)
14.45 A Honvéd Táncszínház Mexikóban
15.50 Örömhír
A református egyház műsora
16.15 Walt Disney bemutatja
- Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
A liptafejű szállítása
- Házszentelő Plutóéknál
(amerikai rajzfilm, ism.)
- Blossom
(amerikai filmsorozat, 11.)
17.20 Telis-televideo '97
17.25 Hollywoodi interjúk
Gregory Peck (ism.)
18.20 A hét műtárgya (ism.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó. Időjárás
20.00 Magyarok cselekedetei
20.15 Maisie tudja
(francia-német tévéfilm)
21.55 Tonik
22.25 Tóth Árpád: Rímes, furcsa játék
Előadja: Nagy-Kálózy Eszter
22.30 A bomlás virágai
13/7. rész
23.10 Yehudi Menuhin Szarajevóban
(koncertfilm)

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Juli-suli
8.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ism.)
9.00 Hol-mi?
9.30 Civil kurázsi
Bayer Ilona műsora
10.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/69-70. rész (ism.)
11.05 Telesport
13.05 Jákó Vera nótafelvételeiből
13.30 A kölcsönkapott Föld
13.50 Telesport
Benne: Forma-1 Magyar Nagydíj
16.00 Kerekek és lépések
26/24. rész: A Rákócziak földjén (ism.)
16.45 Horizont
Heti világhíradó
17.15 Baywatch
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/4. rész: Az év újonca
18.00 Időjárás
18.05 Air Turmix
18.30 Tranzit
Közép-Európa világa
19.00 A két tudós tukán
(walesi rajzfilmsorozat)
26/9. rész: Pandák a pácban
19.15 Színház a hűség városában
Ötéves a soproni Petőfi Színház
20.00 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Carl Wilhelmson: Templomba igyekvők egy csónakban
20.15 Játék határok nélkül
Eurovíziós vetélkedősorozat
10/5. rész: Gyula
21.45 A bűvös tükör (ism.)
22.25 Telesport
Benne: Atlétikai vb
23.55 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek - Műsorismertetés
- Reggeli muzsika: Mezőbándi korcsos
7.10 Szegletkő
Protestáns műsor (ism.)
7.45 Protestáns világ
Egyházi híradó (ism.)
8.00 Bob és Bobette
(ausztrál rajzfilmsorozat)
A tojásbuggyantó
8.25 Az Ördögsziget
(spanyol film)
9.35 Hogyan épült
(angol ismeretterjesztő film)
4/2. rész: ...a Colosseum?
9.25 Pop-sa-rock (ism.)
10.50 Táncház
Népzenei magazin
11.20 Kapcsok
Ismeretterjesztő magazin
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
- Ballasi Bálint: Adj  már csendességet
Elmondja: Papp Zoltán
12.10 Marakodók
(francia vígjáték)
13.50 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
16.35 Emlékképek - Régi híradók
16.55 Lakáskulcs
Otthonteremtés
17.40 Varázskréta
Álmodozás
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.05 Mozgó Kép
Filmmagazin
19.35 Múltból vett jövő
Beszélgetés Balogh Jánossal és Szabados Györggyel az ökológiáról
Húsba vágó kérdéseink
20.05 Sportpercek
20.20 Az édes élet 1-2.
(olasz film)
23.15 Az olasz művészet enciklopédiája
(olasz ismeretterjesztő film)
A reneszánsz szülőatyjai - Brunelleschi, Masaccio, Donatello
0.10 Sportképek (ism.)

HBO


8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.30 National Geographic
11.30 Koala kaland
(amerikai film)
13.10 Fekete szépség
(amerikai film)
14.40 Truman
(amerikai film)
16.50 Magányos idegenek
(svéd kisfilm)
17.25 Egyedül a ringben
(amerikai film)
19.30 Bundesliga összefoglaló
20.35 Célkeresztben
(amerikai film)
22.40 Füst
(amerikai film)
0.30 Porcelánhold
(amerikai krimi)
2.10 Jelige: Vörös cipellők
2.40 Bundesliga összefoglaló

TV3


12.35 Műsorajánlat
12.40 Havi fix (ism.)
13.00 Szeszélyes természet
(természetfilm-sorozat)
A mozgás nyomában
14.00 Miért?
14.50 Menjünk - programajánlat
15.05 Amerikai cyborg
(amerikai film)
16.50 Profitvadász
17.25 Szeszélyes természet
(természetfilm-sorozat)
18.30 H2O - extrém sportok magazinja (ism.)
19.00 Híradó. Sporthírek
19.15 A dzsungel törvénye
(amerikai film)
21.00 Gillette World Sport Special
21.30 Lidérces hétvége
(amerikai film)
23.15 Fésületlenül (ism.)
23.45 Menjünk - programajánlat (ism.)

MSat


8.30 Maszat
8.30 Slapaj kalandjai
9.00 Kimba
9.30 Power Rangers
10.00 Pufóka kalandjai
10.30 Állati mesék
11.00 Delfy
11.30 Magányos farkas (ism.)
13.00 Álomsziget
(amerikai sorozat - 22.)
14.00 Ma esti Muppet! (ism.)
14.30 Hullámzó testek (ism.)
16.00 MSAT Klub
16.30 News-da
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat, ism.)
20.00 Benny Hill - 31.
20.30 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat - 2.)
21.30 Tűzoltók
(ausztrál sorozat - 20.)
22.30 A halál nem válogat (ism.)

Szív TV


16.05 Büszke angolok
(amerikai film)
18.00 Autósok világa
18.30 Divatház
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 52.)
19.30 Tele-zene - poplexikon
20.00 Szédülj el!
20.30 Zene essen beléd!
21.30 A pikáns mutáns
(amerikai horrorparódia)
23.30 Konyhashow (ism.)

ATV


19.00-21.50 Komondor produkció
Vidám, zenés összeállítás sok humorral
21.50 Klippercek
22.20 Hitler különleges vonata
(spanyol erotikus kalandfilm)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. augusztus 9., szombat

Tv műsor - 1997. augusztus 9. - Szombat

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
- Nyegleó
- Foxi Maxi
- Frédi és Béni
- Tom és Jerry
(amerikai rajzfilmsorozatok)
9.10 Dörmögőék kalandjai
(bábfilmsorozat)
5. rész: Cirkusz a kertben (ism.)
9.20 Vitéz László vándorútján
(bábjáték, ism.)
A fülemüle
10.00 Ki tud róluk?
Ikrek (ism.)
10.50 Zenelánc
11.05 Baglyok - az éjszaka vadászai
(angol ismeretterjesztő film, ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Família Kft. (ism.)
12.40 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat)
18/3. rész (ism.)
13.30 Gregory Peck filmjeiből
A vadnyugat hőskora
(amerikai western)
15.55 „Nézd a tánc nemeit...”
10/10. rész: A csárdás
16.10 Nyitott Stúdió
Észak-mezőségi muzsika
Sűrű fogásolás és verbunk
16.15 Autók
Autós magazin
16.45 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
16.55 Helló, Magyarország!
Turisztikai magazin
17.45 Panoráma
(Feliratozva is!)
18.20 Szerencsekerék
18.50 Süni és barátai
(bábfilmsorozat, ism.)
Ki a legokosabb?
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.55 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.15 Hegyek pokla
(amerikai film)
(Feliratozva is!)
22.10 Mediterrán esték
Szerelmi szenvedély
(olasz film)

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Gazdaképző
Kertészet
8.30 Hrvatska krónika (ism.)
8.55 Unser Bildschirm (ism.)
9.20 Ecranul nostru (ism.)
9.45 Slovenski utrinki (ism.)
10.10 Nasa obrazovka (ism.)
10.35 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin (ism.)
11.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/67-68. rész (ism.)
12.05 Amőba
12.25 Zöld béka
12.35 Csízió
12.40 Musica Historica
12.55 Telesport
Benne: Forma-1 Magyar Nagydíj
Időmérő futam
14.05 Kisfilmek a nagyvilágból
- Kémek
26/22. rész: Szólórepülés a Szovjetunió fölött
- Ausztrál képeskönyv
10/6. rész: A Carpentaria-öböl szavannáin
- A sebesség bűvöletében
13/6. rész: A dübörgő évtizedek
15.30 Dallamról dallamra
Az operától - az operettig
Találkozás Bende Zsolttal
16.00 A tóparti ház
(német tévéfilmsorozat)
8/2. rész: A rivális
16.50 Van öt perce?
17.00 Telesport
Zalaegerszegi TE FC-MTK FC
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
19.00 Hírek az Unióról
19.05 Interfolk Fesztivál 1997.
2/2. rész: Baja
19.40 Família Kft.
Gyereknap, avagy a „Tempus Belli”
20.15 Egy este Händellel
(angol komolyzenei film)
21.10 Telesport
Atlétikai vb
22.10 Az öreg hölgy látogatása
A kaposvári Csiky Gergely Színház előadása, felvételről
0.25 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek - Műsorismertetés
Reggeli muzsika: Vajdasági népdalok
7.10 Hubertus (ism.)
7.25 Barangoló (ism.)
7.40 Az én szeretett városom - Párizs
(francia ismeretterjesztő sorozat)
8.00 Nyitó istentisztelet
A Református Világszövetség 23. nagygyűlésének megnyitó ünnepsége a Debreceni Nagytemplomból
9.00 Babar
(kanadai rajzfilmsorozat)
Szerepcsere
9.25 Csillagjel
10.00 Tarkabarka
11.00 Dusty
(francia-ausztrál ifjúsági filmsorozat) - 11.
11.25 Kicsoda a micsoda
12.00 Déli harangszó
- Berzsenyi Dániel: Keszthely
Elmondja: Papp János
- Műsorismertetés
- Lapozó
12.25 Pentaton (ism.)
13.00 Varjú a toronyórán
(magyar film)
14.35 Protestáns világ
14.50 Dunakorzó
16.25 Pop-sa-rock
16.50 Sólyomszem
(amerikai sorozat)
22/5. rész: Az ostrom
17.30 Rongyosbabák
17.50 Műsorismertetés
18 00 Híradó
18.20 Trópusi hőség
(kanadai sorozat - 8.)
Kenőpénzek
19.10 A rock hősei
(francia koncertfilm)
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Alain Delon filmjeiből
A folyón át Texasba
(amerikai film)
23.15 Híradó
23.50 Az éjszaka filmje
A pokol tornácán
(amerikai film)

HBO


8.00 Bolondos dallamok
8.30 Lois és Clark
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Jó barátok
10.30 Kaliforniába jöttem
11.00 Melrose Place
11.50 Mozi! Mozi! Mozi!
12.20 Mr. Wonderful
(amerikai vígjáték)
14.00 Sztárközelben: Dennis Quaid
14.25 Kémek a sasfészekben
(amerikai film)
17.05 National Geographic
18.00 Bundesliga
3. forduló
20.05 Irány a Mississippi!
(amerikai film)
21.45 Egy igaz ügy
(amerikai krimi)
23.25 A szerelem értelme
(amerikai erotikus film)
1.05 Georgia
(amerikai film)
3.00 Mozimánia: Erotika a filmvásznon

TV3


15.35 Műsorajánlat
15.40 Negyedóra kultúra (ism.)
16.00 Erőszakra kényszerülve
(amerikai film)
17.40 Top trend - avagy iránytű a jövőbe
17.50 A félelmetes Honchók
(amerikai film)
18.50 Stíluspercek
19.00 Híradó. Sporthírek
19.15 Arany
(új-zélandi-kanadai sorozat) 10/6.
20.15 Cinema (ism.)
20.50 Rémálmok gyilkosa
(amerikai film)
22.40 Negyedóra kultúra (ism.)
23.00 Warlock
(amerikai horror)

MSat


9.30 Maszat
9.30 Power Rangers
10.00 Mosó macik
10.30 Állati mesék
11.00 Popeye
11.30 Delfy
12.00 Pufóka kalandjai
12.30 Music Box Top Ten
13.00 Bulivonal
13.30 Rocktükör
14.00 Budo magazin
14.30 Melyik nőt válasszam?
16.00 MSAT Klub
16.30 Autó-motor
17.00 Nap Tv
19.30 Kopasz Krapek
(angol sorozat - 10.)
20.00 A szerető
(francia-angol erotikus film)
22.00 A törvény őrei (ism.)
23.00 A horror háza
(angol sorozat - 10.)

Szív TV


9.00 Kimba
9.30 Rin-Tin-Tin
10.00 Kimba
(rajzfilmsorozat)
10.30 Dokumentumfilm (ism.)
11.30 Kockáztató (ism.)
12.00 Zsaruszív (ism.)
12.30 Ericcson vendégei (ism.)
13.30 Machita
15.30 Más (ism.)
16.05 A mecénás szeretője
18.00 Konyhashow
18.30 Palánta
19.00 Kimba a fehér oroszlán
19.30 Pepsi Show City
20.00 Gulliver
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Elvarázsolt kastély
23.30 Más (ism.)

ATV


5.30 ATV-magazin
11.30 DIM
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 ATV-divatmagazin
19.45 László atya műsora
19.55 Oroszlánember
21.25 Klippercek, játék
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek