1997. július 31., csütörtök

Tv műsor - 1997. július 31. - Csütörtök

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/37. rész: Győzelmi mámor
9.35 Hírek
9.40 Erdészház Falkenauban
(NSZK tévéfilmsorozat, ism.)
27/1. rész: Az újrakezdés
11.10 Ágytól, asztaltól
(német tévéfilmsorozat, ism.)
13/13. rész: Gyerekjáték
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
13.53 Műsorismertetés
13.55 Üzlet
14.15 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
54. rész
15.00 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer... az ember
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
26/3. rész: A cro-magnoni ember
15.30 Hírek - Időjárás
15.35 Kaliforniai álom
(amerikai tévéfilmsorozat, ism.)
65/37-38. rész:
Komputerszerelem
Üzletelni nehéz
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/176. rész
17.05 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.30 Képes levelezőlap
Libanonból
17.50 Zenelánc
El Porompero
17.55 Ahol a jövő évezred technikája születik
A PC ábécé különkiadása
18.15 Tévé-doktor
Az időskori feledékenység
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Valentin, a zöldfülű
(német rajzfilmsorozat)
6/3. rész: Hősnek lenni - szinte semmi
19.15 Magyarok cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.55 Sporthírek
20.10 Szomszédok
20.45 Friderikusz - Speciális
Ismétlő válogatás
22.50 Elhajított emberek
(dokumentumfilm)
23.45 Nagy amerikai fekete énekesek
(francia zenés dokumentumfilm, ism.)
2/2. rész
0.30 Üzlet
0.40 Híradó

MTV 2


14.55 Műsorismertetés
15.00 Palackposta
Válogatás a határon túli magyar műhelyek műsoraiból
15.30 Gyerekeknek
- Pöttyel együtt tanulni jó
(angol rajzfilmsorozat, ism.)
Pötty megmondja, hány óra
- Rosszcsont Dani meg a dilidongók
(cseh sorozat, ism.)
Fölkelés elleni felkelés
15.55 Zöld bolygó
10/9. rész
16.15 Segítség!
Mentálhigiénéről mindenkinek
16.25 Életmód 2000
8/2. rész
17.00 Orson és Olivia
(francia rajzfilmsorozat)
25/5. rész: A fekete pata
17.30 Top 40
Slágerlista
- Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/65-66. rész:
Az Amazonas rakománya
Alku
20.10 Játék határok nélkül
Eurovíziós vetélkedősorozat
10/4. rész: Komárom város filmje
20.25 Kisvilág
Stúdióbeszélgetés
20.50 Körző
Közép-európai kulturális magazin
21.30 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Telesport
Benne:
- Öttusa-világbajnokság
Női döntő
- XV. Maccabiád összefoglaló
23.35 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?!
Távoktatás
8.30 A titokzatos világegyetem - az agy
6/5. rész (ism.)
9.00 Képes krónika
10.55 Kismamaklub (ism.)
11.25 Régiók (ism.)
12.00 Déli harangszó
Petőfi Sándor: Szülőföldemen
Elmondja: Mécs Károly
- Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Siarau - Egy mangrovemocsár élete
(angol természetfilm)
13.35 Simor Erzsi filmjeiből
Nemes Rózsa
(magyar film, ism.)
14.55 Kincsesház (ism.)
15.35 Amiről a kövek mesélnek
Sopron (ism.)
15.55 Európa hite
Jövőnk keresztény szemmel
16.30 Gazdaszemmel Kanadában
16.50 Svájcban tanultam
17.05 Ebba és Didrik
(svéd ifjúsági filmsorozat)
9/8. rész
17.35 A három nyomozó
A titokzatos paradicsom
- Tóbiás és az oroszlán
A rózsaszín varázsszemüveg
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Dzsamila szerelme
(szovjet film)
19.40 Nemzetiségek találkozója - Pomáz '94
20.05 Váltó
Gazdasági magazin
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Mozgó Kép (ism.)
22.05 Bársonyos bőr
(francia film)
24.00 Híradó

HBO


10.00 Koldus és ki-ha-én-nem
(amerikai vígjáték)
11.40 Halálos játszma
(amerikai akciófilm)
13.15 A nagy csapat 2.
(amerikai vígjáték)
15.00 Sztárközelben: Sylvester Stallone
15.25 Nell, a remete lány
(amerikai film)
17.30 Bolondos dallamok
(amerikai sorozat)
18.00 Bír-lak
18.35 Férfi a házban
(amerikai film)
20.10 Lángra lobbant szerelem
(amerikai film)
22.00 Melrose Place
22.45 Álmodozásaink kora
(amerikai erotikus film)
0.15 Angyalok és rovarok
(angol film)
2.10 Jelige: Vörös cipellők

TV3


16.50 Műsorajánlat
16.55 Negyedóra (ism.)
17.15 Nézz rám, Amerika!
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Aloha Sport
19.30 Arany
(új-zélandi-kanadai sorozat)
10/4. rész
20.30 Játék: Zenefon
21.00 Bűnös ösztön
(amerikai film)
22.50 Napi profit
23.05 Negyedóra gazdaság
23.20 Aloha Sport (ism.)
23.30 Világszám (ism.)
23.55 Aviator (ism.)

MSat

0.30 Music Box
13.30 Budo magazin (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra...
15.00 Fekete Toll kalandjai
(amerikai film)
16.35 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 19.)
20.00 A törvény őrei
(amerikai sorozat - 22.)
21.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat - 34.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 109.)
22.30 Tőrbe csalva
(amerikai film)

Szív TV

16.30 Torna
17.00 Kabos Gyula-sorozat
Filmslágerek 2.
(zenés válogatás)
19.00 Kimba
(rajzfilmsorozat)
19.30 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm)
19.45 RPS - News
20.00 Pénzvilág
20.30 Martini Kupa
21.05 A három muskotályos
(amerikai film)
23.00 S. K. Barkácsmagazin (ism.)
23.30 Zsaruszív (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 ATV-stúdió
20.00 Aliz, édes Aliz
21.50 Klippercek
21.55 Mondjuk a magunkét
22.25 Ingatlankavalkád
22.35 Sportmagazin
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. július 30., szerda

Tv műsor - 1997. július 30. - Szerda

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/36. rész: Nagy lehetőségek
9.35 Hírek
9.40 Linda
(tévéfilmsorozat, ism.)
Software
10.40 Szamárfül (ism.)
11.10 Három a doktor
(német tévéfilmsorozat, ism.)
25/20. rész: Féltékenység
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
13.48 Műsorismertetés
13.50 Üzlet
14.10 Srpski Ekran
14.35 Ecranul nostru
15.00 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer... az ember
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
26/2. rész: A neandervölgyi ember
15.30 Hírek - Időjárás
15.35 Kaliforniai álom
(amerikai tévéfilmsorozat, ism.)
65/35-36. rész:
Gyógyítsuk meg a partot!
Költségvetési deficit
16.20 Van öt perce?
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/175. rész
17.05 A grazi ökumenikus találkozó
17.35 Kapcsolj be!
Cimbora
Barátom, Petőfi (ism.)
18.00 Gyorssegély
18.10 Életjel
18.15 Alfa szolgálat
Testben és lélekben
18.30 Kép-játék
19.00 Esti mese
Pow Wow
(angol rajzfilmsorozat)
A feszengő fazekas
19.15 Magyarok cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.55 Sporthírek
20.10 Zuhanás a szerelembe
(amerikai film)
21.55 Burns: A komor éj
Előadja: Máté Gábor
22.00 Találjuk ki Magyarországot!
Hankiss Elemér műsora
Hol az igazság mostanában?
22.45 Halott levelek
(német tévéfilm)
0.15 Üzlet
0.25 Híradó

MTV 2


15.20 Műsorismertetés
15.25 40 éves a Magyar Televízió
Válogatás az archívumból
Széchenyi
Németh László drámájának tévéváltozata (ism.)
A film után beszélgetés az alkotókkal
17.10 Csízió
17.15 Segítőtárs
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Háló
19.05 Repülni könnyebb
(olasz tévéfilmsorozat, ism.)
4/3. rész
20.05 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
20.30 Telesport
MTK-Pjunik Jerevan
Bajnokok Ligája labdarúgó visszavágó mérkőzés
A szünetben: 21.15 Híradó
22.30 Időjárás
22.35 Aktuális
23.00 Kenó
23.05 Hívószámunk 107
A legfrissebb rendőrségi hírek
23.10 A vándor
(angol-német tévéfilmsorozat, ism.)
13/4. rész: A hamis tanú
23.55 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?!
Távoktatás
8.30 MVA Vállalkozóképző Akadémia
20/7. rész (ism.)
9.00 Képes krónika
10.50 Héthatár (ism.)
11.25 Gazdakör (ism.)
12.00 Déli harangszó
Tompa Mihály: A gólyához
Elmondja: Sinkovits Imre
-  Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Heuréka! Megtaláltam! (ism.)
13.10 Janika
(magyar vígjáték)
14.25 A fekete arany - a kőolaj története
(német ismeretterjesztő film)
13/7. rész: 1973 és következményei
14.55 Popeye, a tengerész
Az idő hátrafelé jár
Popeye, a múzeumi őr
15.10 Kicsoda a micsoda (ism.)
15.40 Az én szeretett városom
(francia ismeretterjesztő filmsorozat, ismétlés)
New York
15.55 Váratlan utazás
(kanadai sorozat, ism.)
13/9. rész: Minden, ami fénylik
16.50 Kismamaklub
17.20 Babar
Királyi kísértet
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Tilos a szerelem
(magyar film)
20.05 Régiók
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Gorillák a ködben
(amerikai film)
23.50 Híradó

HBO


10.00 Tom és Jerry
(amerikai rajzfilm)
11.30 Sanghaji meglepetés
(amerikai kalandfilm)
13.05 Egy lány miatt
(francia filmdráma)
14.55 National Geographic felfedező
15.50 Én és a gorillám
(amerikai kalandfilm)
17.30 Animánia
18.00 Egyről a kettőre
18.35 Ernest suliba megy
(amerikai vígjáték)
20.05 9 és 1/2 hét
(amerikai filmdráma)
22.05 Las Vegas, végállomás
(amerikai filmdráma)
23.55 Mindenki másképp kívánja
(német vígjáték)
1.30 Veszélyes zóna
(amerikai akciófilm)

TV3


15.20 Műsorajánlat
15.25 Negyedóra (ism.)
15.45 Gillette World Sport Special (ism.)
16.10 Országjáró kamera
16.45 Sztár-bár - könnyűzene itthonról (ism.)
17.20 Síakadémia
(amerikai vígjáték)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Kisasszony
(brazil sorozat)
19.45 Sportvonal - játék
20.25 Cinema
21.00 Trockij meggyilkolása
(francia-olasz film)
22.55 Napi profit
23.10 Negyedóra internet
23.25 Cream21 - könnyűzenei toplista

MSat

0.35 Music Box
13.30 Bulivonal (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra...
15.00 800 mérföld az Amazonason
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Power Rangers, Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat)
20.00 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat)
20.30 Ma esti Muppet!
21.00 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat, ism.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 108.)
22.30 Tűzoltók
(ausztrál sorozat, ism.)
23.30 Electric Blue (ism.)

Szív TV

16.30 Torna
16.55 Horváth Rozi konyhája
17.00 Trükkös Nick
(olasz krimi)
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 47.)
19.30 Tabuk nélkül
20.00 Egészségmagazin
21.05 A szívsebész
(amerikai film)
23.00 Szédülj el! (ism.)
23.30 Élet és designe (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 A szép és az okos
21.35 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 A rémület éjszakája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. július 29., kedd

Tv műsor - 1997. július 29. - Kedd

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/35. rész: Retúrjegy Londonba
9.35 Hírek
9.40 Magnum
(amerikai sorozat, ism.)
Nem könnyű a barátság
10.30 Benedek Elek meséi
Mátyás király juhásza (ism.)
10.45 AHA (ism.)
11.10 Nyár Lesmonában
(német tévéfilmsorozat, ism.)
6/2. rész: Fel, Itáliába!
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
13.53 Műsorismertetés
13.55 Üzlet
14.15 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
53. rész
15.05 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer... az ember
(francia rajzfilmsorozat, ismétlés)
26/1. rész: És lőn a Föld
15.30 Hírek - Időjárás
15.35 Kaliforniai álom
(amerikai tévéfilmsorozat, ism.)
65/33-34. rész:
Megbocsátok
Tiffani aranya
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/174. rész
17.05 Maja, a méhecske
(osztrák rajzfilmsorozat)
26/4. rész: Alexandrofon
17.30 Hangolka
Wannabe (ism.)
17.45 Osztály a javából
(cseh rajzfilmsorozat, ism.)
7/6. rész: Potyog a pénz
17.55 Katolikus krónika
18.15 Tévé-doktor
A szívritmuszavar
18.30 Tipp-Hopp!
19.00 Esti mese
Frakk
(rajzfilmsorozat, ism.)
A falkatárs
19.15 Magyarok cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.55 Sporthírek
20.10 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat)
18/2. rész
21.00 Hollywood bohémjei
Placido Domingo műsora
4/2. rész
22.05 Mediterrán esték
Marius és Jeanette
(francia film)
23.45 Üzlet
23.55 Híradó

MTV 2


15.15 Műsorismertetés
15.20 Alpok-Duna-Adria
Öt ország tartományi és körzeti televízióinak műsora
15.50 Charlie Grace
(amerikai tévéfilmsorozat, ism.)
9/6. rész
16.40 Időjárás
16.45 Körzeti híradók
17.00 Körzeti magazin
17.50 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/63-64. rész:
Becsületbeli megállapodás
Üzletfelek
18.55 Ferencváros-Bohemians Dublin
UEFA Kupa labdarúgó-mérkőzés
21.00 Kriminális
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 A vándor
(angol-német tévéfilmsorozat, ism.)
13/3. rész: Hidak
23.30 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 A titokzatos világegyetem: az agy
(német ismeretterjesztő film)
6/5. rész: A különböző tudati szintek
9.00 Képes krónika
10.55 Európai ablak (ism.)
11.30 Harmónia (ism.)
12.00 Déli harangszó
József Attila: Erősödik
Elmondja: Jordán Tamás
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Bob és Bobette
(ausztrál rajzfilmsorozat)
A nagyotmondó zsoldos
13.05 Popeye, a tengerész
Nem a tenger a gonosz
Uránvadászok
Mueller őrült szörnyetege
13.20 Két királynő
(olasz ismeretterjesztő film)
13.45 Beszélő ritmusok
(német ismeretterjesztő film)
A blues
14.15 Dalmát vizek mélyén
(ismeretterjesztő film)
14.45 Befejezetlen románc
(spanyol tévéfilmsorozat, ism.)
5/3. rész
15.35 Helikon (ism.)
16.15 Heuréka! Megtaláltam!
16.45 Verselemzés
17.05 Ebba és Didrik
(svéd ifjúsági filmsorozat)
9/7. rész
17.30 A három nyomozó
A rejtélyes kincskereső
- Christopher krokodil
A lesiklópálya
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 A Steenfort család
(francia tévéfilmsorozat)
6/5. rész
19.25 Héthatár
20.05 Gazdakör
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Nemzetközi military lovasverseny (Nagykanizsa)
(közvetítés felvételről)
23.35 Híradó

HBO


10.00 Dot Hollywoodban
(amerikai rajzfilm)
11.25 Véres feszület
(amerikai krimi)
13.05 Mozimánia: Ingrid Bergman
14.00 Kerge Kacsák
(amerikai vígjáték)
15.45 8 másodperc
(amerikai film)
17.30 Jó barátok
18.00 Kaliforniába jöttem
18.35 Sztárközelben: Denis Quaid
19.05 Melrose Place
Csapdában
20.00 Derült égből El-visz
(amerikai vígjáték)
21.35 Georgia
(amerikai filmdráma)
23.30 Hajlakk
(amerikai vígjáték)
1.00 Mozi! Mozi! Mozi!
1.25 Bérgyilkosok
(amerikai akciófilm)

TV3

16.30 Műsorajánlat
16.35 Aszfaltbetyár
Megtetszett? Leszólítanád? Elhívnád?
17.05 A megvalósult álom
(amerikai film)
19.15 Aloha Sport
19.30 Kisasszony
(brazil sorozat - 88.)
20.00 Játék: Fekete, fehér
20.25 Miért?
Fiala János műsora
21.00 Várólistás gyilkos
(amerikai film)
22.45 Napi profit
23.00 Negyedóra informatika
23.15 Aloha Sport (ism.)

MSat

1.35 Music Box
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra...
15.00 Sólyomsziget küldetés
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat)
20.00 Poirot
(angol sorozat)
A millió dolláros kötvény elrablása
21.00 A Szépség és a Szörnyeteg
(sorozat, ism. - 13.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 107.)
22.30 Hegylakó 3. (ismétlés)
0.05 Autó-motor extra (ismétlés)

Szív TV

16.30 Torna, hölgyeknek
17.00 Valamit visz a víz
(magyar film)
19.00 Kimba
(rajzfimsorozat)
19.30 Különjárat
20.00 Zsaruszív
20.30 Kapásjelző
21.05 A halál arénája
(amerikai akciófilm)
23.00 Kockáztató (ism.)
23.30 Negyedik dimenzió (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.30 OBB-híradó
20.00 Jogban járás
20.30 Szép házak, készházak
21.20 Mondjuk a magunkét
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió
23.00 Beszéljünk „Róna” egy picit
Róna Pici Roland műsora

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. július 28., hétfő

Tv műsor - 1997. július 28. - Hétfő

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/34. rész: Viták és vallomások
9.35 Hírek
9.40 Linda (ism.)
Panoptikum
10.35 Bereg télen, Bereg nyáron
(kisfilm, ism.)
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
13.53 Műsorismertetés
13.55 Üzlet
14.15 Patrin - Üzenet - Vorba
14.40 Nasa obrazovka
15.05 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
Egy szerelmes homár; A hercegnő és a gyöngy
15.30 Hírek - Időjárás
15.35 Kaliforniai álom
(amerikai tévéfilmsorozat, ism.)
65/31-32. rész:
Hamupipőke a bálban
Váltsd valóra az álmaid!
16.20 Néprajzi értékeink
Somhegyi palack (ism.)
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/173. rész
17.05 Zöld-övezet
17.35 Telejáték
A bot meg a papír (ism.)
17.50 Karcsi kanyarója; Egy félresikerült nap
(német rajzfilmek, ism.)
18.00 „Engedjétek hozzám!...”
18.10 Csellengők
18.15 Tévé-doktor
18.30 Szerencsekerék
19.00 Gyereksarok
- A jóságos fogtündér egerek
(angol rajzfilmsorozat)
Az egérriasztó
- Peti és Din
19.15 Magyarok cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.55 Sporthírek
20.10 Az „örömszínész”
Agárdi Gábor 75 éves
21.15 Álompolgár
22.00 Vers mindenkinek (ism.)
22.10 Magyar filmek, díjak Cannes-ban
Egymásra nézve
(magyar film)
23.55 Üzlet
0.05 Híradó

MTV 2


16.35 Műsorismertetés
16.40 Haszontalanok
(tévéjáték, ism.)
17.50 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Csízió
18.20 Európa híres kastélyai
(amerikai dokumentumfilm-sorozat)
13/4. rész: Leeds
18.45 Színfolt (ism.)
A hangok fürdőjében
19.00 Telesport
Vasas DH-Haladás VFC bajnoki labdarúgó-mérkőzés
21.00 Magyar Atom Blues Brothers
Jótékonysági koncert a hallássérült gyermekekért és fiatalokért
21.25 Hívószámunk 107
21.30 Telemázli
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Monteverdi-kórusok
Válogatás a tavaly nyári Monteverdi Kórusfesztivál legszebb hangversenyeiből
23.30 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


5.00 Dunakorzó (ism.)
6.30 Képes krónika
7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 MVA Vállalkozóképző Akadémia
20/7. rész: „Mit kell tenni, s mint kell kezdeni”
9.00 Képes krónika
11.00 Heti Hírmondó (ism.)
12.00 Déli harangszó
Ady Endre: Az Isten harsonája
Elmondja: Mádi Szabó Gábor
- Lapozó
12.25 Emlékképek - Régi híradók (ism.)
12.45 Postabontás - Levélváltás (ism.)
13.05 Közép-európai magazin (ism.)
13.40 Trópusi hőség
(kanadai tévéfilmsorozat, ism.)
6. rész: Egy dalért
14.30 Popeye
Popeye kontra erőgép
A trió Rióban
A zöld táncos cipők
15.05 Tarkabarka (ism.)
16.05 Múltból vett jövő (ism.)
16.30 Harmónia
17.05 Dusty
(francia-ausztrál tévéfilmsorozat, ism. - 9.)
17.30 Tóbiás és az oroszlán
Kincs a szemétből
- Christopher krokodil
A ház
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Befejezetlen románc
(spanyol tévéfilmsorozat)
5/3. rész
19.15 Európai ablak
19.50 A világegyetem enciklopédiája
(angol ismeretterjesztő film)
26/10. rész: Üstökösök, meteorok
20.05 Helikon
Irodalmi figyelő
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 In memoriam Fodor András
22.55 Híradó

HBO


10.00 Mozi! Mozi! Mozi!
10.35 Zöld szója
(amerikai sci-fi)
12.10 Ápolandó ápolók
(amerikai vígjáték)
13.35 Buster
(amerikai kalandfilm)
15.10 Ici-pici pók
Tengerparti bombashow
15.35 Atyáink földje
(amerikai filmdráma)
17.30 Lois és Clark
(amerikai sorozat)
18.35 Lőttek a feleségemnek
(amerikai vígjáték)
20.10 Egy fiatal méregkeverő kézikönyve
(angol vígjáték)
21.50 Egy kosaras naplója
(amerikai film)
23.35 Szabotázs
(amerikai thriller)
1.15 Szilveszteri durranások

TV3


16.20 Műsorajánlat
16.25 Kaleidoszkóp
17.15 Maffiavadászat
(amerikai krimi)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat)
Találkozás a munkásokkal
20.20 Gillette World Sport Special
20.45 Menjünk - programajánlat (ism.)
21.00 Halálos Lolita
(amerikai krimi)
22.50 Napi profit
23.00 Profitvadász (ism.)
23.35 Koncesszió vagy koncepció - beszélgetés az autópályadíjakról (ism.)

MSat

0.30 Music Box
13.30 Rocktükör
14.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat, ism.)
14.30 Játszd újra...
15.00 Az aranymedve kalandjai
(amerikai film)
16.45 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 16.)
20.00 T-Force
(amerikai sci-fi)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 106.)
22.30 MSAT Klub (ism.)
23.00 A3-ik vonal
24.00 Acélöklök (ism.)

Szív TV

16.30 Torna
17.00 Kapásjelző (ism.)
17.30 Palánta (ism.)
18.00 Kutyaportrék: A mi kutyánk kölyke
19.00 Kimba
(rajzfilmsorozat)
19.30 Más
20.00 S. K. Barkácsmagazin
20.30 Autósport-magazin
21.05 A harmadik szabály
(amerikai akciófilm)
23.00 Gulliver (ism.)
23.30 Jó utat! (ism.)

ATV

5.30-8.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Az igazi keresztapák
1-2. rész
21.45 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Az ördögök éjszakája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. július 27., vasárnap

Tv műsor - 1997. július 27. - Vasárnap

MTV 1


7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Az ágon ülő macska meséi
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
15/14. rész: A festőkészlet
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
13/10. rész: Vakondjáték
8.30 Dörmögőék kalandjai
(bábfilmsorozat, ism.)
Madárboltosok
8.40 Visegrádi Nemzetközi Palotajátékok
Időutazás a lovagkorba - 4.
Áll a bál
9.10 „Én táncolnék veled...”
Tangó (ism.)
9.30 40 éves a Magyar Televízió
Utolsó padban
(ifjúsági film, ism.)
10.30 Hímnem
11.00 Református ifjúsági istentisztelet
Közvetítés Zádorfalváról
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Szerencsehíradó, hírek és információk a sorsolások eredményeiről
12.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat, ism.)
180/168-172. rész
15.05 Dallamról dallamra
Rózsalevél
Sárdy János 90. születésnapjára
15.35 Örömhír
A református egyház műsora
16.05 Walt Disney bemutatja
- Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
Kár a tigrist megmenteni
- Pluto és madárfióka
(amerikai rajzfilm, ism.)
- Blossom
(amerikai filmsorozat - 9.)
17.05 Mesélő cégtáblák
Az Uránia (ism.)
17.30 Jani házhoz megy...
Betlen János műsora
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Magyarok cselekedetei
20.05 Uborka
Politikai saláta
20.35 Illés György és tanítványai - Ragályi Elemér
Nagy Katalin
(angol-német-francia tévéfilm)
2/2. rész
(Feliratozva is)
22.10 Tonik
22.40 Kedves versem
Jékely Zoltán: Az én országom
Előadja: Jancsó Adrienne
22.45 Pergolesi: Stabat Mater
(balett)

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Juli-suli - 172.
8.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ism.)
89. rész: Feladó ismeretlen
9.00 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
9.30 Ombudsnő - Nőmagazin
Oravecz Éva műsora
10.05 Az Onedin család
(angol téváfilmsorozat)
182/61-62. rész (ism.)
11.05 Telesport
Benne:
- Strandröplabda
- Chicago Bulls-Utah Jazz
NBA kosárlabda-mérkőzés
- IAAF Permit verseny
Válogatott atlétikai viadal
13.25 A két Déki muzsikál (ism.)
13.55 Telesport
Benne: Forma-1 Német Nagydíj
16.10 Kerekek és lépések
26/23. rész: Sárospatak: érkezés és indulás (ism.)
16.55 Manőver
Katonapolitikai magazin
17.25 Baywatch
(amerikai filmsorozat)
22/2. rész: A folyó, ahonnan nincs visszatérés - 2/2.
18.10 Időjárás
18.15 Tranzit
Közép-Európa világa
18.40 Klub '97
19.05 Esti mese
A két tudós tukán
(walesi rajzfilmsorozat)
26/7. rész: A lakatlan sziget
19.20 Itt artunk
Nemcsak szépművészeti értesítő
20.05 Játék határok nélkül
Eurovíziós vetélkedősorozat
10/3. rész: Budapest V. kerület
21.40 Telesport
22.25 Mentsük meg a tigrist!
(amerikai film)
0.05 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 „Ha ketten vagy hárman...” (ism.)
7.40 Protestáns világ
Egyházi híradó (ism.)
8.00 Magánterület (ism.)
8.35 Pop-sa-rock (ism.)
8.55 Zöldszem, Zöldfül
Természetvédelmi vetélkedő
9.25 Pentaton
Népzenei körkép
9.55 Kincsesház
10.35 Evangélikus istentisztelet közvetítése Hongkongból
11.35 Amiről a kövek mesélnek
Sopron
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
Juhász Gyula: Szerelem
Elmondja: Gáspár Imola
12.10 Csendül a nóta
12.30 Bolond április
(magyar film, ism.)
13.55 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
16.30 Emlékképek - Régi híradók
16.50 Kedves
17.30 Paddy
A horgászverseny
- Noé és Nelli a repülő bárkában
Amikor uzsonnáztunk
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.05 Szomszéd szeretők
(francia film)
20.50 Sportpercek
21.00 Mozgó Kép
Filmmagazin
21.30 Múltból vett jövő
Beszélgetés Balogh Jánossal és Szabados Györggyel az ökológiáról
Vénusszá válik-e a föld?
22.00 Az esküvői bankett
(tajvani film)
23.45 Sportképek (ism.)

HBO


8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.30 National Geographic
11.30 Három férfi és egy bébi
(amerikai vígjáték)
13.10 Mindörökké Batman
(amerikai kalandfilm)
15.10 Vagyok, aki vagyok
(amerikai vígjáték)
16.45 A kis Buddha
(amerikai film)
19.05 Végsebesség
(amerikai film)
20.45 Las Vegas, végállomás
(amerikai filmdráma)
22.35 Titkom virága
(spanyol film)
0.20 Természetes ellenség
(amerikai film)
1.55 Sztárközelben: Sylvester Stallone
2.20 Jelige: Vörös cipellők

TV3


12.40 Műsorajánlat
12.45 Szeszélyes természet
(természetfilm-sorozat)
13.45 Miért?
14.40 Az utolsó törvényenkívüli
(amerikai western)
16.35 Menjünk
16.45 Profitvadász
17.20 Szeszélyes természet
(természetfilm-sorozat)
18.25 Aviator
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Lepke
(amerikai krimi)
21.15 Gillette World Sport Special
21.45 Amerikai módszer
(amerikai film)
23.45 Fésületlenül (ism.)
0.15 Menjünk (ism.)

MSat

8.30 Maszat
8.35 Slapaj kalandjai
9.30 Power Rangers
10.00 Játék
10.30 Állati mesék
10.55 Delfy
11.30 Ernest kereket old (ismétlés)
13.00 Álomsziget
(amerikai sorozat - 20.)
14.00 Ma esti Muppet! (ism.)
14.30 Az istenek a fejükre estek Kínában (ism.)
16.00 MSAT Klub
16.30 News-da
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Mit les, Mr. Beadle's? (ism.)
20.00 Benny Hill - 29.
20.30 Elképesztő övezet (22.)
21.30 Tűzoltók
22.30 MSAT Klub
23.00 Cobra (ism.)

Szív TV

16.05 Elveszve Afrikában
(amerikai film)
17.55 Horváth Rozi konyhája
18.00 Negyedik dimenzió
18.30 Élet és Design
19.00 Rin-Tin-Tin (46.)
19.30 Duna Plaza walk city party
20.00 Szédülj el!
20.30 Zene essen beléd
21.30 Halálfegyver
(amerikai akciófilm)
23.30 Konyhashow (ism.)

ATV

19.00 Műsorajánlat
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 A szicíliai kereszt
(olasz film)
21.45 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 A démon
(amerikai krimi)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. július 26., szombat

Tv műsor - 1997. július 26. - Szombat

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református Ifjúsági műsor
8.10 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
- Nyegleó
- Foxi Maxi
- Frédi és Béni
- Tom és Jerry
(amerikai rajzfilmsorozatok)
9.10 Szél lengeti a fűzfákat
(angol bábfilm, ism.)
10.30 40 éves a Magyar Televízió
Idegenek
(tévéjáték, ism.)
11.05 Félelem a vadontól
(angol ismeretterjesztő film, ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Népzenei magazin
12.30 Família Kft.
297. rész: Tisza-parti party - 1. (ism.)
13.05 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat, ism.)
18/1. rész
13.55 Autók
Autós magazin
14.20 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
14.30 Az élő tenger - John Stoneman tengerbiológiai sorozata
(kanadai ismeretterjesztő filmsorozat)
26/22. rész: A törékeny óceán
15.00 Éjszakai vonat Katmanduba
(amerikai film)
16.40 Telis-televideo '97
16.45 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
16.55 Helló, Magyarország!
Turisztikai magazin
17.45 Panoráma
(Feliratozva is!)
18.20 Szerencsekerék
18.50 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat, ism.)
Röfi, az űrhajós
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.55 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.15 Illés György és tanítványai - Ragályi Elemér
Nagy Katalin
(angol-német-amerikai tévéfilm)
2/1. rész
(Feliratozva is!)
21.55 Mediterrán esték
Tűsarok
(spanyol-francia film)

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Gazdaképző
Növénytermesztés
8.30 Hrvatska kronika (ism.)
8.55 Unser Bildschirm (ism.)
9.20 Ecranul nostru (ism.)
9.45 Slovenski utrinki (ism.)
10.10 Nasa obrazovka (ism.)
10.35 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin (ism.)
11.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/59-60. rész (ism.)
12.05 Rondó
Nemzetiségi magazin
12.45 Csízió
12.55 Telesport
Benne: Forma-1 Német Nagydíj
Időmérő futam
14.10 Erdészház Falkenauban
(NSZK tévéfilmsorozat)
27/27. rész: A döntés
15.05 IT
A PC abc különkiadása
15.30 Kisfilmek a nagyvilágból
- Kémek
(amerikai dokumentumfilm-sorozat)
26/20. rész: Sztálin hírszerzői
- Ausztrál képeskönyv
(ausztrál természetfilm-sorozat)
10/4. rész: A trópusi pompa birodalma
- A sebesség bűvöletében
(angol dokumentumfilm-sorozat)
13/4. rész: A pionírok
16.55 Időjárás
17.00 Telesport
Benne:
- NBI-es labdarúgó-mérkőzés
- Karate klubcsapat vb
19.00 Hírek az Unióról
19.05 Magyar Táncpanoráma '97
2/1. rész
19.40 Família Kft.
298. rész: Tisza-parti party - 2.
20.15 Benkő Gyulára emlékezünk
HA...
Örökös tag
Benkő Gyula (ism.)
21.15 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Anders Zom: Mindennapi kenyerünk
21.25 Klip-mix
21.35 Unokáink is látni fogják
Budapest új rendőrségi székháza
22.00 Macbeth
Tévéjáték a győri Nemzeti Színház Padlásszínházának előadása alapján
23.30 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV



6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 Tájak, fortélyok, asszonyok (ism.)
7.20 Kertgazda Víz a kertben (ism.)
7.35 Szpiru és Fantázió
(francia-spanyol-német rajzfilm)
26/19. rész
8.00 Az én szeretett városom
(francia ismeretterjesztő sorozat)
New York
8.15 Babar
(kanadai rajzfilmsorozat)
Az édesvízi tengeri szörny
8.40 Kicsoda a micsoda
Édes élet 2.
9.10 Dusty - 9. rész
9.40 Betűvető
10.10 Tarkabarka
11.10 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
(francia filmsorozat)
Az élő totemek földjén
12.00 Déli harangszó
Füst Milán: Öregség
Elmondja: Bessenyei Ferenc
- Műsorismertetés - Lapozó
12.25 Csendül a nóta
12.40 Simor Erzsi filmjeiből
Nemes Rózsa
(magyar vígjáték)
14.05 Protestáns világ
Egyházi híradó
14.20 Dunakorzó
15.50 Pop-sa-rock
16.10 Magánterület
16.50 Sólyomszem
(amerikai sorozat)
22/3. rész: A medve
17.35 Fabulák
Egy éhes farkasról
- Orangután Zsófi kalandjai
Zsófi végzetes hibát követ el
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Trópusi hőség
(kanadai sorozat - 6.)
Egy dalért
19.15 A rock hősei
(francia koncertfilm)
20.10 Indiai képsorok
(dokumentumfilm)
5/5. rész
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Alain Delon filmjeiből
A vörös kör
(francia-olasz film)
23.55 Híradó
0.25 Az éjszaka filmje
Alice, édes Alice!
(amerikai film)

HBO



8.00 Bolondos dallamok
8.30 Lois és Clark
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Jó barátok
10.30 Kaliforniába jöttem
11.00 Melrose Place
11.55 Mozi! Mozi! Mozi!
12.25 Szóbeszéd
(amerikai dráma)
14.10 Acélököl - Tyson
(amerikai film)
16.00 Sorsjegyesek
(amerikai vígjáték)
17.40 Szuperhekus kutyabőrben
(amerikai akciófilm)
19.10 Állati élet
20.05 Derült égből El-visz
(amerikai vígjáték)
21.40 Sztárközelben: John Goodman
22.05 Mindenki másképp kívánja
(német vígjáték)
23.40 Álmodozásaink kora
(amerikai erotikus film)
1.10 A dzsungel szörnye
(amerikai horror)
2.45 Sztárközelben: Patrick Swayze

TV3


14.05 Műsorajánlat
14.10 Csodálatos Föld
Korfu (ism.)
14.35 Negyedóra kultúra (ism.)
14.55 Könnyek az esőben
(angol film)
16.45 Így készült az Intim részek című film (ism.)
17.20 Arany
(új-zélandi-kanadai sorozat)
18.20 Világszám
18.40 Select - divat, kultúra, életmód
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 A növények magánélete
(természetfilm-sorozat)
20.20 Cinema
20.55 Tüzelj vissza!
(amerikai vígjáték)
22.45 Seychelle-szigetek
(útifilm)
23.05 A telihold
(amerikai film)

MSat


8.30 Maszat
8.45 Mosó macik
9.30 Power Rangers
10.00 Játék
10.30 Állati mesék
11.00 Popeye
11.30 Delfy
12.00 Music Box Top Ten
12.30 Bulivonal
13.00 Grimm legszebb meséi
13.30 Rocktükör
14.00 Budo magazin
14.30 Könnyek az esőben (ismétlés)
16.10 MSAT Klub
16.30 Autó-motor
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Budo-Extra, Music Box (szatellit)
19.30 Kopasz Krapek
(angol sorozat - 8.)
20.00 Hegylakó 3.
(amerikai film)
22.00 A törvény őrei (ism.)
23.00 A horror háza
(angol sorozat - 8.)
24.00 Electric Blue

Szív TV


16.05 Az erőszak éve
(amerikai film)
18.00 Konyhashow
18.30 Palánta
19.00 Kimba, a fehér oroszlán
(amerikai rajzfilm)
19.30 Pepsi Show City
20.00 Gulliver
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Üdvözlégy!, szólt az angyal
(amerikai film)
23.20 Rock and roll - Budapest bajnokság

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 ATV divatmagazin
19.45 László atya műsora
19.55 Hullámlovagok
(amerikai vígjáték)
21.20 Vízisport-magazin
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 Pop-rock revü
22.30 ATV-stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. július 25., péntek

Tv műsor - 1997. július 25. - Péntek

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/33. rész: Tizenkettedik óra
9.35 Hírek
9.40 Egy hátizsákra való kaland
(német-finn filmsorozat, ism.)
13/7-8. rész
10.30 Welcome to Hungary
11.05 Dallas
(amerikai filmsorozat)
344. rész: Tokkal, vonóval
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
13.53 Műsorismertetés
13.55 Üzlet
14.15 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
14.40 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
15.05 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
A nagy kelepce a gályán
Repülőjegy a rémületbe
15.30 Hírek - Időjárás
15.35 Magyarország ma
Válogatás a körzeti stúdiók műsoraiból
16.25 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/172. rész
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
17.40 Tizenöt perc
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltatóműsor
19.00 Esti mese
Égből pottyant mesék
Katus és Peti (ism.)
19.15 Magyarok cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.55 Sporthírek
20.10 Dallas
(amerikai filmsorozat)
344. rész: Tokkal, vonóval (ism.)
21.05 Lehetetlen?
Vámos Miklós műsora
Vendég: Illés György
22.05 Exkluzív
Társasági és művészeti magazin
22.35 Alfie
(angol film)
0.30 Üzlet
0.40 Híradó

MTV 2


15.25 Műsorismertetés
15.30 Cigánykerék (ism.)
15.55 Tassilo - Egy férfi, egy eset
(NSZK tévéfilmsorozat)
6/6. rész: Száz év Blickle
17.00 Balaton
17.30 Körzeti híradók
17.55 Időjárás
18.00 Új sorozat!
Péter csodálatos utazása
(német rajzfilmsorozat)
5/1. rész
18.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat)
89. rész: Feladó - ismeretlen
19.05 Szenvedélyek
(olasz tévéfilmsorozat)
42/23. rész
20.00 Játék határok nélkül
Eurovíziós vetélkedősorozat
10/3. rész
20.05 Műterem
Válogatás a világ dokumentumfilmjeiből
Michael Caine - aki áttörte a korlátokat
(amerikai portréfilm)
21.00 Hívószámunk 107
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.05 Telesport
A TS sportmagazinja
21.35 „21-es show”
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Koncert a téren
0.15 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Képes krónika
11.25 Váltó (ism.)
12.00 Déli harangszó
Baka István: Én itt vagyok
Elmondja: Blaskó Péter
- Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 A Tekergér család világ körüli tekergései
Kína
13.05 Nagyi
Nagyi kempingezik
13.10 Benyovszky Móric és a malgasok földje
(dokumentumfilm)
5/4. rész
13.45 A brazíliai szavanna élővilága
(angol ismeretterjesztő film)
14.40 Butaságom története
(magyar vígjáték)
16.10 „Elindultunk, meg-megálltunk”
Negyvenéves a Zalai táncegyüttes
16.40 Talpalatnyi Zöld
Környezetvédelmi magazin (ism.)
17.20 Szamba és ugri
26/5. rész: A szent tűz
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Bolond április
(magyar film)
19.40 Ami a közvetítésből kimaradt
(dokumentumfilm)
20.00 Közép-európai magazin
20.35 Esti kérdés
A nap interjúja
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Roswell
(amerikai film)
23.10 Híradó
23.40 Dzsesszperanto (ism.)
0.20 Az éjszaka filmje
Kopók
(lengyel film)

HBO


10.00 Képzelt bűnök
(amerikai film)
11.50 A mágus
(amerikai film)
13.20 Sztárközelben: Nicolas Cage
13.45 Tecumseh - Az utolsó harcos
(amerikai western)
15.20 Ernest nagy dobása
(amerikai vígjáték)
17.00 Blinky Bill
17.30 Alf
18.00 Kung-fu
19.05 Mozi! Mozi! Mozi!
19.35 Sztárközelben: Jennifer Jason Leigh
20.00 Georgia
(amerikai film)
22.00 Szabotázs
(amerikai thriller)
23.40 Ég és Föld
(amerikai filmdráma)
2.00 A sötétség mélyén
(amerikai film)

TV3


16.05 Műsorajánlat
16.10 Negyedóra (ism.)
16.30 Stiluspercek(ism.)
16.40 Automobil (ism.)
17.15 A csodafegyver
(angol vígjáték)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Fésületlenül
19.45 Játék: Fekete, fehér
20.10 Kisasszony - 84.
20.40 Játék: Fekete, fehér
21.00 Xtro 2.
(amerikai sci-fi)
22.55 Napi profit
23.05 Negyedóra kultúra
23.20 Sztár-bár - könnyűzene itthonról
23.55 A rajzoló szerződése
(angol film)

MSat

24.00 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.00 Music Box
13.30 Autó-motor (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra...
15.00 Sólyomsziget küldetés
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Power Rangers; Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat -  15.)
20.00 A Szépség és a Szörnyeteg
(amerikai sorozat -  13.)
21.00 Poirot
(angol sorozat, ism.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
22.30 Acélöklök
(amerikai film)
0.05 Autó-motor extra
0.35 Octagon

Szív TV

16.30 Autósport (ism.)
17.00 Egészségmagazin (ism.)
18.00 Kutyaportrék: A mi kutyánk kölyke
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 45.)
19.30 Különjárat
20.00 Martini Kupa Díjugrató
20.30 City kulturális magazin
21.05 Bűnbocsánat
(amerikai film)
23.00 Szíves beszélgetések
Slágermúzeum

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.30 Klippercek
19.45 Problem Show
20.15 Bivaly Nagy John
(amerikai krimi)
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Romlott lányok
(olasz-spanyol szexfilm)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. július 24., csütörtök

Tv műsor - 1997. július 24. - Csütörtök

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/32. rész: Nehéz döntések
9.35 Hírek
9.40 Extralarge
(olasz bűnügyi filmsorozat, ism.)
6/6. rész: Gonzales bosszúja
11.10 Ágytól, asztaltól
(német tévéfilmsorozat, ism.)
13/12. rész: Szép kis meglepetés
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
13.53 Műsorismertetés
13.55 Üzlet
14.15 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
52. rész
15.05 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
13/11. rész:
Hampi indul az aranyéremért
A krákogó Kraka-tonja
15.30 Hírek - Időjárás
15.35 Kaliforniai álom
(amerikai tévéfilmsorozat, ism.)
65/29-30. rész:
Tony, a hős seriff
Görény bölény és a kopogós tánc
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/171. rész
17.05 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.30 Vissza a természethez (ism.)
17.50 Zenelánc (ism.)
17.55 „Kövek és könyvek”
Egy „elfeledett” könyvtár: Pálos terem (ism.)
18.15 Tévé-doktor
A hereleszállás zavarai
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Valentin, a zöldfülű
(német rajzfilmsorozat)
6/2. rész: Viharpróba hernyómódra
19.15 Magyarok cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.55 Sporthírek
20.10 Kisváros
Török gyerek megvágta...
20.50 Másképpen beszélgetek
Friderikusz Sándor riportműsora
21.55 Klip-mix
22.05 Falfúró
(magyar film)
23.35 TeleJazzPódium
Egri János Group a Globe Royal mulatóban
0.25 Üzlet
0.35 Híradó

MTV 2


14.55 Műsorismertetés
15.00 Palackposta
Válogatás a határon túli magyar műhelyek műsoraiból
15.30 Gyerekeknek
- Rosszcsont Dani meg a dilidongók
(csehszlovák sorozat, ism.)
Kísértetes kísérlet
- Pöttyel együtt tanulni jó
(angol rajzfilmsorozat, ism.)
Egy kerek esztendő
15.55 Emberek a természetben
Kalapot levéve...
Kozák Gábor
16.15 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
16.25 Életmód 2000
8/1. rész
17.00 Orson és Olivia
(francia rajzfilmsorozat)
25/4. rész: A sarkvidék meghódítói
17.30 Top 40
Slágerlista
- Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/61-62. rész:
Az idegen
Becsületbeli megállapodás
20.10 Játék határok nélkül
Eurovíziós vetélkedősorozat
10/3. rész: Budapest, V. kerület filmje
20.25 Magyar zenefesztivál Saarlandban
21.10 Csízió
21.15 Ahol a jövő évezred technikája születik
A PC abc különkiadása
Látogatás a Szilícium Völgyben - 2/1. rész
21.30 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Telesport
Benne: Magyarország-Olaszország
Válogatott ökölvívó-mérkőzés
23.45 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.15 Kerekek és lépések
A dél-alföldi szőlővidék (ism.)
9.00 Képes krónika
11.25 Régiók (ism.)
12.00 Déli harangszó
Majtényi Erik: Bújócska
Elmondja: Illyés Kinga
- Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Simor Erzsi filmjeiből
Cifra nyomorúság
(magyar film, ism.)
14.00 A kerékpár
(angol ismeretterjesztő film)
6/6. rész: Szabadon, mint a madár
14.20 Tengeri ördögök
(angol film, ism.)
15.50 „Ha ketten vagy hárman...”
16.25 Tájak, fortélyok, asszonyok
(magazin)
16.40 Kertgazda
Víz a kertbe
17.00 Ebba és Didrik
(svéd ifjúsági filmsorozat)
9/6. rész
17.30 A három nyomozó
A repülő sárkány
- Tóbiás és az oroszlán
A jelmezbálon
- Tom
Az akvárium
17.45 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 A repülés hercege
(angol film)
19.45 Mesterművek
(angol kisfilm)
20.00 Váltó
20.35 Esti kérdés
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Fehér éjszakák
Benne: Al Manach
Kortárs művészeti magazin - 1.rész
22.00 Duna Műhely-premier
Képzelt kínai
(magyar film)
22.25 Al Manach - 2. rész
22.45 Punta Grande
(német film)
0.15 Híradó

HBO


10.00 Fater - Élve vagy halva
(amerikai akciófilm)
11.40 Isten óvja a királynőt!
(holland film)
13.40 Az angol, aki dombra ment fel, de hegyről jött le
(angol vígjáték)
15.15 Tombstone - Halott város
(amerikai western)
17.30 Bolondos dallamok
(amerikai sorozat)
18.00 Bír-lak
18.35 A Cisco kölyök
(amerikai western)
20.10 Titkom virága
(spanyol film)
22.00 Melrose Place
22.45 Elrejtett álmaink
(amerikai film)
0.20 Érzékek iskolája
(magyar film)
1.50 Jelige: Vörös cipellők

TV3


15.55 Műsorajánlat
16.00 Negyedóra (ism.)
16.15 Cream21 - könnyűzenei toplista (ism.)
17.05 Akkor és most
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Aloha Sport
19.30 Arany
(új-zélandi-kanadai sorozat)
10/3. rész
20.30 Játék: Zenefon
21.00 Meddő
(dokumentumfilm)
22.35 Napi profit (ism.)
22.50 Negyedóra gazdaság
23.05 Aloha Sport (ism.)
23.15 Ingatlanpiac (ism.)

MSat

0.30 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.00 Music Box
13.30 Budo magazin (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra...
15.00 Az istenek a fejükre estek Kínában
(amerikai vígjáték)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat)
20.00 A törvény őrei
(amerikai sorozat)
21.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 104.)
22.30 Cobra
(amerikai film)

Szív TV

16.30 Torna
17.00 Kabos Gyula-sorozat
Filmslágerek
19.00 Kimba
(rajzfilmsorozat)
19.30 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm)
19.45 RPS - News
20.00 Kockáztató
20.30 Jó utat!
21.05 Útszéli gyilkosság
(amerikai thriller)
23.00 Akarunk-e élni? (ism.)
23.30 pH-érték (ism.)

ATV

19.00 Műsorismertetés
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 ATV-stúdió
20.00 Mesterséges katona
(amerikai film)
21.40 Klippercek
21.55 Mondjuk a magunkét
22.25 Ingatlankavalkád
22.35 Sportmagazin
23.00 Nikodémusok órája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. július 23., szerda

Tv műsor - 1997. július 23. - Szerda

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/31. rész: Első szerelem
9.35 Hírek
9.40 Linda
(tévéfilmsorozat, ism.)
Rebeka
10.45 Cigánykerék (ism.)
11.10 Három a doktor
(német tévéfilmsorozat, ism.)
25/19. rész: Gyerekrablás
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
13.53 Műsorismertetés
13.55 Üzlet
14.15 Slovenski utrinki
14.40 Ecranul nostru
15.05 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
13/10. rész:
Hová tűntek a buborékok?
A kalaptrükk
15.30 Hírek - Időjárás
15.35 Kaliforniai álom
(amerikai tévéfilmsorozat, ism.)
65/27-28. rész:
Vizsgaláz és jakbűz
Mániákusan szeretlek
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/170. rész
17.05 Kazincbarcika '97
17.35 Kölyökidő
18.00 Gyorssegély
18.10 Életjel
18.15 Alfa szolgálat
Testben és lélekben
18.30 Kép-játék
19.00 Esti mese
Pow Wow
(angol rajzfilmsorozat)
A nagy vadászat
19.15 Magyarok cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.55 Sporthírek
20.10 Show-bálvány
Szórakoztató műsor
Válogatás
22.10 Vers mindenkinek
Áprily Lajos: Tavasz a házsongárdi temetőben
Előadja: Darvas Iván (ism.)
22.20 Játékosok
(amerikai film)
0.20 Üzlet
0.30 Híradó

MTV 2


15.55 Műsorismertetés
16.00 Egy kis Dél
(angol kisfilmsorozat)
Királyok és hercegek sportja
16.25 40 éves a Magyar Televízió
Válogatás az archívumból
A szürkezakós és a mama
(tévéjáték, ism.)
A film után beszélgetés az alkotókkal
17.20 Csízió
17.25 Családorvos
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Magyarországról jövők - kamerával (ism.)
19.05 Repülni könnyebb
(olasz tévéfilmsorozat, ism.)
4/2. rész
20.05 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
20.30 Telesport
Benne: Labdarúgó Bajnokok Ligája selejtező mérkőzés
A szünetben: 21.15 Híradó
22.30 Időjárás
22.35 Aktuális
23.00 Kenó
23.05 Hívószámunk 107
A legfrissebb rendőrségi hírek
23.10 A vándor
(angol-német tévéfilmsorozat, ism.)
13/2. rész: Elmés jászmák
23.55 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.15 Párok és házaspárok tízezer év mesterművein
4. rész (ism.)
8.30 MVA Vállalkozói Akadémia
20/6. rész (ism.)
9.00 Képes krónika
10.50 Héthatár (ism.)
11.25 Gazdakör (ism.)
12.00 Déli harangszó
Csukás István: A lábam is költő, a hasam is költő?
Elmondja: Papp Zoltán
- Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Popeye, a tengerész
Popeye a vadnyugaton
Popeye, a vízvezetékszerelő
13.05 Hegyi gorillák erdeje
(német ismeretterjesztő film)
13.35 A fekete arany - a kőolaj története
(német ismeretterjesztő film)
13/6. rész: Az OPEC
14.10 Tudományos show
Elméletek a fizikában
14.35 Fehér éjszakák (ism.)
15.45 Győztesnek születtek
(francia sorozat, ism.)
26/10. rész: Jonah és a baseball
16.00 Kicsoda a micsoda (ism.)
16.30 Váratlan utazás
(kanadai sorozat, ism.)
13/8. rész: A tengeri kísértet
17.20 Babar
Mese a legkedvesebb fiúról
17.45 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Szerelmes biciklisták
(magyar film)
20.05 Régiók
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 A szerelem nyara
(lengyel film)
23.05 Lélekvesztő
(dokumentumfilm)
23.25 Híradó

HBO


10.00 A négyek jele
(amerikai rajzfilm)
11.00 A fehér ruhás hölgy
(amerikai fantasztikus film)
12.50 A nagy ugrás
(amerikai vígjáték)
14.40 Állati élet
(amerikai természetfilm)
15.35 Dilis bagázs
(amerikai vígjáték)
17.30 Animánia
18.00 Egyről a kettőre
18.35 Ápolandó ápolók
(amerikai vígjáték)
20.00 Természetes ellenség
(amerikai filmdráma)
21.35 Sztárközelben: Samuel L. Jackson
22.00 Bérgyilkosok
(amerikai akciófilm)
0.10 Flört
(amerikai filmdráma)
1.30 Killer - Egy sorozatgyilkos naplója
(amerikai film)

TV3


15.55 Műsorajánlat
16.00 Negyedóra (ism.)
16.15 Gillette World Sport Special (ism.)
16.45 Sztár-bár - könnyűzene itthonról (ism.)
17.20 A ring királya
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Kisasszony
(brazil sorozat - 86.)
19.45 Sportvonal - játék
20.25 Cinema
21.00 Dobozba zárt szerelem
(amerikai film)
23.00 Napi profit
23.15 Negyedóra az infosztrádán
23.30 Valami (ism.)

MSat

0.45 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.00 Music Box
13.30 Bulivonal (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra...
15.00 Ernest kereket old
(amerikai vígjáték)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM  mikro)
Power Rangers, Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 13.)
20.00 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat)
20.30 Ma esti Muppet!
21.00 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat, ism.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália - 103.
22.30 Tűzoltók
(ausztrál sorozat, ism.)
23.30 Electric Blue (ism.)

Szív TV

16.30 Torna
17.00 Játékszenvedély
(olasz akciófilm)
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 44.)
19.30 Tabuk nélkül
20.00 Egészségmagazin
21.05 Édes hazugságok
(amerikai film)
23.00 Színház-tűznéző (ism.)
23.30 Kamilla (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Kék Cadillac
(amerikai film)
21.30 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 A holdcserkész
(amerikai horror)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. július 22., kedd

Tv műsor - 1997. július 22. - Kedd

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/30. rész: Magányos hősök
9.35 Hírek
9.40 Magnum
(amerikai sorozat, ism.)
Minden út Floydhoz vezet
10.30 Benedek Elek meséi
A rozmaringszál (ism.)
10.40 AHA (ism.)
11.10 Nyár Lesmonában
(német tévéfilmsorozat, ism.)
6/1. rész: Búcsúzások évadja
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
13.53 Műsorismertetés
13.55 Üzlet
14.15 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
51. rész
15.05 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
Halálra hízott hal avagy éhhalál
Azonosítatlan lebegő tárgy
15.30 Hírek - Időjárás
15.35 Kaliforniai álom
(amerikai tévéfilmsorozat, ism.)
65/25-26. rész:
Sly, a hős lázadó
Porlasztó, kardhal és szerelem
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/169. rész
17.05 Maja, a méhecske
(osztrák rajzfilmsorozat)
26/3. rész: Willie fogságba esik
17.30 Kapcsolj be!
Cimborám... Rácz Zsuzsanna
17.55 Katolikus krónika
18.15 Tévé-doktor
A fogágybetegség
18.30 Tipp-Hopp!
19.00 Esti mese
Frakk
(rajzfilmsorozat, ism.)
Ki táncol Lukréciával?
19.15 Magyarok cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.55 Sporthírek
20.10 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat)
18/1. rész
21.00 Mesék az operából
Placido Domingo műsora
4/1. rész: Téli viharok
22.05 Mediterrán esték
Csukott szemmel
(olasz film)
23.55 Üzlet
0.05 Híradó

MTV 2


8.25 Műsorismertetés
8.30 Közvetítés a parlament üléséről
16.30 Műsorismertetés
16.35 Drehscheibe Europa
Európai forgószínpad
17.05 Charlie Grace
(amerikai tévéfilmsorozat, ism.)
9/5. rész
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazin
19.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/59-60. rész:
Első az üzlet
Hajóördögök
20.10 Felkínálom
Pomezanski György műsora
21.00 Kriminális
Bűnügyi magazin
21.30 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 A vándor
(angol-német tévéfilmsorozat, ism.)
13/1. rész: Az újjászületés
23.30 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.15 Kerekek és lépések
A dél-alföldi szőlővidék
9.00 Képes krónika
10.55 Magyar Tudomány (ism.)
11.30 Harmónia (ism.)
12.00 Déli harangszó
Kassák Lajos: A Galamb ünnepe
Elmondja: Szélyes Imre
- Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Lássuk, hogyan növekednek
A farm állatai: a bika
12.50 Popeye, a tengerész
Bombabiztos rejtekhely
Popeye bűvölő pillantása
13.00 Beszélő ritmusok
(német ismeretterjesztő film)
A calypso
13.30 A természettudomány mérföldkövei
(német ismeretterjesztő film)
A világűr első mesterséges holdja: a szputnyik
13.45 Fények - Veneto
(olasz ismeretterjesztő film)
14.00 Befejezetlen románc
(spanyol tévéfilmsorozat, ism.)
5/2. rész
14.55 Police (ism.)
15.35 Nyelvőrző (ism.)
16.05 Színházi Élet (ism.)
16.45 Verselemzés
Apollinaire: A Mirabeau-híd
17.05 Ebba és Didrik
(svéd ifjúsági filmsorozat)
9/5. rész
17.30 A három nyomozó
A hiányzó kulcs
- Bojan mackó
A reggeli
17.45 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 A Steenfort család
(francia tévéfilmsorozat)
6/4. rész
19.20 Szlovákia műemlékei
(szlovák ismeretterjesztő film)
19.30 Héthatár
20.05 Gazdakör
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Elhalványult rajzok
Emlékek Szabó Sípos Tamásról
22.15 Homo Faber
(animációs film)
22.30 Férfi nélkül
(amerikai film)
0.10 Híradó

HBO


10.00 Mindörökké Batman
(amerikai kalandfilm)
12.10 A gyereknepper
(amerikai film)
13.40 A viharhegy óriásai
(amerikai családi film)
15.10 A kis Buddha
(amerikai film)
17.30 Jó barátok
(amerikai sorozat)
18.00 Kaliforniába jöttem
(amerikai sorozat)
18.35 Sztárközelben: Julia Roberts
19.05 Melrose Place
(amerikai sorozat)
20.00 Egy kosaras naplója
(amerikai filmdráma)
21.45 Angyalok és rovarok
(angol filmdráma)
23.40 Promenád a gyönyörbe
(amerikai vígjáték)
1.35 Káosz TV
(amerikai vígjáték)

TV3


16.00 Műsorajánlat
16.05 Stíluspercek (ism.)
16.15 Ingatlanpiac (ism.)
16.30 H2O - extrém sportok magazinja
17.00 A mecénás szeretője
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Aloha Sport
19.30 Kisasszony
(brazil sorozat - 85.)
20.00 Játék: Fekete, fehér
20.30 Miért?
21.00 Rémálmok Rióban
(amerikai krimi)
23.00 Napi profit
23.15 Negyedóra informatika
23.30 Aloha Sport (ismétlés)
23.40 Automobil (ism.)

MSat


1.00 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.00 Music Box
13.30 Grimm legszebb meséi
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra...
15.00 You and Me (ismétlés)
16.35 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat)
20.00 Poirot
(angol sorozat)
Virágzik-e már a kerted?
21.00 A Szépség és a Szörnyeteg
(sorozat, ism. - 12.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat - 102.)
22.30 Hullajó (ismétlés)
0.15 Autó-motor extra (ism.)

Szív TV

16.30 Torna, hölgyeknek
17.00 Ópiumkeringő
(magyar vígjáték)
19.00 Kimba
(rajzfimsorozat)
19.30 Különjárat
20.00 pH-érték
20.30 Kapásjelző
21.05 A riporter
(amerikai akciófilm)
23.00 Pénzvilág (ism.)
23.30 Kamilla (ism.)
24.00 Legyező (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.30 OBB-híradó
20.00 Számítógépes műsor
20.30 Bolondóra
21.20 Mondjuk a magunkét
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek