1997. június 17., kedd

Tv műsor - 1997. június 17. - Kedd

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/5. rész: Kínzó fájdalom
9.35 Hírek
9.40 Magnum
(amerikai bűnügyi filmsorozat, ism.)
Akció közben eltűnt
10.30 Gyerekeknek
10.30 Lakatlan sziget
Óvodások műsora
1. rész: Fény és árnyék (ism.)
10.50 Benedek Elek meséi
A tizenkét varjú (ism.)
11.10 Happy Holiday
(német tévéfilmsorozat)
13/9. rész: Az álomház (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
13.25 Műsorismertetés
13.30 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat)
42. rész
14.15 Atlanti expressz
14.30 NAT-tól tartok
Repeta - nemcsak pedagógusoknak
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Repeta - Történelem
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/144. rész
17.05 Nyúl Peti és barátai
(angol filmsorozat)
3/1. rész: Mese a Flopsy nyuszikról és Tüsténke asszonyságról
17.30 Kapcsolj be!
Hangolka
Zenés angol nyelvlecke
17.45 Multimédiák
Posta Pál műsora
17.55 Katolikus krónika
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Tipp-Hopp!
19.00 Esti mese
Frakk
(rajzfilmsorozat, ism.)
A művelt eb
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.05 Reklám
20.15 Visszatérés Édenbe
(ausztrál tévéfilmsorozat)
6/2. rész
21.05 Stúdió '97
Kulturális hetilap
21.55 Rendszerváltó évek
22/18. rész: Történelem a nappaliban
1991 - ahogy a politológus emlékezik
Utána: Stúdióbeszélgetés
23.10 Legendás gitárosok
(angol film)
Jazz-koncert (ism.)
(Feliratos!)
0.10 Híradó

MTV 2

8.25 Műsorismertetés
8.30 Közvetítés a parlament üléséről
16.30 Műsorismertetés
16.35 Alpok-Duna-Adria
Öt ország tartományi és körzeti televízióinak műsora a pécsi körzeti stúdióból
17.05 Telesport
Benne: Columbia-Cosa Rica Copa America labdarúgótorna
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Telesport
19.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/39-40. rész:
Sárgaláz
Ki a felelős?
20.10 Hidak
Világgazdasági magazin
21.00 Kriminális
Bűnügyi magazin
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Hongkongi mozaik
Kalitkában
(hongkongi film, 1992)
0.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?!
Távoktatás
8.30 Száz vasutat, ezeret
2. rész
9.00 Képes krónika
10.55 Találkozópont (ism.)
11.30 Harmónia (ism.)
12.00 Déli harangszó
12.05 Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Minoritates Mundi
Katalónia 3. (ism.)
13.20 Lássuk, hogyan növekednek!
(angol ismeretterjesztő sorozat)
13.35 Az antik világtól napjainkig
(török ismeretterjesztő film)
3/3. rész
14.05 A bírósági tudósító
(német sorozat, ism.)
13/10. rész: A házasságszédelgő
14.55 Az elrabolt falu emlékezik
(dokumentumfilm)
15.40 Csillagjel (ism.)
16.10 Helikon (ism.)
16.45 Verselemzés
Petőfi Sándor: Minek nevezzelek?
17.05 Bay City
(ausztrál filmsorozat)
13/6. rész: Szökevények
17.30 Mese
- Kitalálós Bill
A finom úr
- Popeye
Popeye és a spenótfa
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Szerelem vagy szenvedély
(svéd sorozat) 3/2.
19.15 Szlovákia műemlékei
(szlovák ismeretterjesztő film)
19.25 Héthatár
20.05 Gazdakör
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Földi asztal, égi szék
Köszöntő Sütő András 70. születésnapján
22.35 Esti dal
Hangverseny
23.45 Híradó

HBO

10.00 Az élet csodaszép
(amerikai film)
12.15 A sors útjai
(amerikai film)
14.00 Zenemánia: Louis Armstrong
14.55 Nagyfőnök
(amerikai akciófilm)
16.40 Mozimánia: Sean Connery
17.30 Jó barátok
(amerikai sorozat)
18.00 Kaliforniába jöttem
(amerikai sorozat)
18.35 Sztárközelben: Richard Dreyfuss
19.05 Melrose Place
(amerikai sorozat)
20.00 Válaszd a befutót!
(amerikai vígjáték)
21.30 Zaklatás
(amerikai thriller)
23.35 Zsarulesen
(amerikai akciófilm)
1.35 Mozi! Mozi! Mozi!

TV3

6.30, 7.30 Napi profit
6.45 Fésületlenül
7.15 Havi fix
7.40 Világszám
14.55 Nindzsa USA
(amerikai film, ism.)
16.40 Stíluspercek
16.50 Aszfaltbetyár
17.20 Jack és a paszulyszár
(amerikai mesefilm)
19.00 Híradó, sporthírek
19.15 Aloha Sport
19.25 Kisasszony
(brazil sorozat - 70.)
19.55 Játék
20.25 Miért?
21.00 Gothár-filmek
A részleg
(magyar film)
22.45 Napi profit
23.00 Negyedóra informatika
23.15 Aloha Sport (ism.)
23.25 Horgászbuli (ism.)

MSat

1.00 Music  Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.30 Zoom (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat, ism.)
14.30 Játszd újra...
15.00 Te és Én
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 77.)
20.00 Poirot
(angol sorozat)
Mr. Davenheim eltűnése
21.00 A Szépség és a Szörnyeteg - 7. (ism.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália - 77.
22.30 A menekült (ism.)
24.00 Autó-motor extra

Szív TV

16.30 Torna, hölgyeknek
17.00 Egy csók és más semmi
(magyar vígjáték)
19.00 Kimba
19.30 Különjárat
20.00 Reklámvilág
20.30 Kapásjelző
21.05 Mennyei könnyek
23.00 Kockáztató (ism.)
23.30 Divatház (ism.)
24.00 Napraforgó

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.30 OBB-híradó
20.00 Jogban járás
20.30 ATV-stúdió
21.20 Mondjuk a magunkét
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió
23.00 Beszéljünk „Róna” egy picit

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. június 16., hétfő

Tv műsor - 1997. június 16. - Hétfő

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.05 Marienhof
Német tévéfilmsorozat
52/4. rész: Jó és rossz napok
9.35 Hírek
9.50 Játék
10.00 Életképek
10.50 Játék
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
13.35 Műsorismertetés
13.40 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
14.05 Nasa obrazovka
Szlovák nemzetiségi magazin
14.30 NAT-tól tartok
Repeta - nemcsak pedagógusoknak
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Repeta - Matek
16.25 A homok titkai
Brazil tévéfilmsorozat
180/143. rész
17.00 Az esőerdő istenmadara (ismétlés)
Német ismeretterjesztő film
17.30 Kapcsolj be!
Telejáték
Az üveg meg a dugó (ism.)
17.40 A Bolha - Suki, a kis sárkány
(német rajzfilmek, ism.)
17.55 Tévé-doktor
18.05 „Engedjétek hozzám!...”
A hitről gyerekeknek
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Esti mese
A jóságos fogtündér egerek
(angol rajzfilmsorozat)
A fogkefe akció
19.15 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.00 Magyarok cselekedetei
20.15 X-akták - Történetek az FBI titkos ügyeiből
Amerikai tévéfilmsorozat
A gonosz szíve
21.05 Álompolgár
21.50 Vers mindenkinek
Ady Endre: Isten drága pénze
Előadja: Lukács Sándor
22.00 „Csoda - négy tételben”
Sütő András 70 éves
22.35 Mert ahová te mégy, oda megyek...
Tévéfilm (ismétlés)
23.50 Híradó

MTV 2

13.55 Műsorismertetés
14.00 Parlamenti Napló
Riportműsor
15.00 Közvetítés a parlament üléséről
17.00 Műsorismertetés
17.05 Jószomszédi csiki-csuki
Német tévéfilmsorozat
13/8. rész: Faust 3.
18.00 Körzeti híradók
18.15 TH
Tudományos híradó
(Feliratozva is!)
18.45 Spiritusz
A csomagolás (ismétlés)
19.00 Telesport
Benne:
- Vízilabda-mérkőzés
Országos bajnokság
Közvetítés a Komjádi uszodából
- Uruguay-Venezuela Copa America labdarúgótorna
Közvetítés Sucréből, felvételről
21.00 A prágai remete
II. Rudolf Prágája
21.25 Kékpercek
21.30 Telemázli
22.00 Híradó
22.15 Aktuális
22.40 Kenósorsolás
22.45 Negyven év négy tételben
Dokumentumfilm a Muzsika című folyóiratról
23.35 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

5.00 Dunakorzó (ismétlés)
6.30 Képes krónika
7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?!
Távoktatás
8.30 Vállalkozóképző - 1.
9.00-11.00 Képes krónika
11.00 Heti Hírmondó (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
József Attila: Elégia
Elmondja: Gálffi László
12.05 Lapozó
12.25 Esti kérdés (ismétlés)
12.40 Emlékképek - Régi híradók (ismétlés)
13.00 Postabontás - Levélváltás (ismétlés)
13.20 Trópusi hőség
Kanadai tévéfilmsorozat
1. rész: Az év modellje (ismétlés)
14.10 Tarkabarka (ismétlés)
15.10 Popeye
A fenékbe veled
Rip van Popeye
Popeye, a fák megmentője
15.30 Zöldszem, zöldfül (ismétlés)
16.00 Múltból vett jövő (ismétlés)
16.25 Harmónia
Egészségvédő magazin
17.00 Dusty
Francia-ausztrál ifjúsági sorozat - 3. (ismétlés)
17.30 Mese
- Varjúdombi mesék
Egy hazugság következményei
- Kitalálós Bill
Cloé
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 A bírósági tudósító
Német tévéfilmsorozat
13/10. rész: A házasságszédelgő
19.10 Találkozópont
19.45 A világegyetem enciklopédiája
Brit ismeretterjesztő film
26/3. rész: A Merkúr és a Vénusz
20.00 Helikon
Irodalmi figyelő
20.35 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 „Internacionalisták” Moszkvából
Brit dokumentumfilm
4/2. rész: Távol-Keletre
22.35 Európa messze van
Magyar tévéfilmsorozat
23.00 „Ma két hete vagyunk Romániában”
Magyar dokumentumfilm
23.55 Híradó
0.25 Találkozópont; Harmónia; Helikon; Esti kérdés (ismétlés)

HBO

10.00 Mozi! Mozi! Mozi!
10.35 Nagy várakozások
Amerikai rajzfilm
11.45 A politika színpadán
Amerikai filmdráma
13.35 Fehér agyar
Amerikai kalandfilm
15.25 Az icipici pók
Amerikai rajzfilmsorozat
15.50 Hazajárók
Amerikai vígjáték
17.30 Superman legújabb kalandjai - Lois és Clark
Amerikai sorozat
18.35 Gettysburg 2.
Amerikai filmdráma
20.10 A kémkedés ára
Amerikai akciófilm
22.30 Zenemánia
23.30 Született amerikaiak
Amerikai akciófilm
1.05 Sztriptűz
Amerikai akciófilm

TV3

7.30 Profitvadász
8.00 Menjünk!
8.15 Stíluspercek
14.35 Műsorajánlat
14.40 Hazafelé
Amerikai film (ismétlés)
16.25 Kaleidoszkóp
17.15 Nindzsa USA
Amerikai film
19.00 Híradó, sporthírek
19.15 Csengetett, Mylord?
Angol tévésorozat - 11.
20.20 Gilette World Sport Special
20.50 Gusztáv
21.00 Menekülés New Yorkból
Amerikai krimi
22.55 Napi profit
23.10 Profitvadász (ismétlés)

MSat

1.30 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.30 Rocktükör (ismétlés)
14.00 Parti sétány, Ausztrália - 71. (ismétlés)
14.30 Játszd újra...
15.00 Elsőrendű célpont
Amerikai akciófilm
16.40 Music Box Top Ten
17.00 AM-Micro: Nap-nyugta
17.00 Szatelit: Music Box
19.30 Cops
Amerikai filmsorozat - 76.
20.00 Casanova visszatér
Francia film
22.00 Parti sétány, Ausztrália
Ausztrál tévésorozat - 76.
22.30 A3-ik vonal
23.30 A feltámadt halott (ismétlés)

Szív TV

8.50 Napraforgó
9.30 Betegtorna
10.00 Benkó D.B. (ismétlés)
10.30 Gulliver
11.00 Mi van vele?
12.30 Divatház (ismétlés)
13.30 R.P.S.-news
14.00 Príma torna hölgyeknek
14.30 Autósok világa
15.00 Szédülj el! (ismétlés)
15.30 Különjárat (ismétlés)
16.00 Műsorajánlat
16.05 Quelle-kirakat
16.30 Torna
17.00 Kapásjelző (ismétlés)
17.30 Palánta (ismétlés)
18.00 Fajdparádé
Kanadai természetfilm
19.00 Kimba
19.30 Más
20.00 Akarunk-e élni?
20.30 Autósport-magazin
21.50 Becsületbeli ügy
Amerikai film
23.00 Gulliver
24.00 Napraforgó

ATV

5.30-8.30 ATV-magazin
18.00 ATV-képújság
19.00 Műsorismertetés, hírek, időjárás
19.05 Mese
19.20 Ingatlanpanoráma
19.30 TV-shop
20.00 A zene édes hangja
21.40 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 TV-shop
22.30 A halál angyala
Amerikai horror - 1.

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. június 15., vasárnap

Tv műsor - 1997. június 15. - Vasárnap

MTV 1


7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Az ágon ülő macska meséi
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
15/8. rész: A páva
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
13/4. rész: Az eltűnt jó barát
8.30 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/47. rész: Jónás, a nagy varázsló
9.00 40 éves a Magyar Televízió
Válogatás a TV díjnyertes műsoraiból
Tévémaci, Ugrifüles és a többiek...
Aki kitalálta őket, Foky Ottó hetvenéves
10.30 Púder
11.00 Önök kérték...
Kívánságműsor
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Szerencsehíradó
Hírek és információk a sorsolások eredményeiről
12.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat, ism.)
180/138-142. rész
15.05 Emberek együttes
Jótékonysági koncert a hallássérült gyermekekért és fiatalokért
15.25 Örömhír
A református egyház műsora
15.45 Márkás históriák
16.00 Walt Disney bemutatja
- Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
A legendás nyughatatlan Jackson
- Apa szabadnapos
(amerikai rajzfilm, ism.)
- Blossom
(amerikai filmsorozat - 3.)
17.00 Négyszázezer nap
Megkisebbedett ország - kulturális nagyhatalom
17.25 Ön dönt!
Horvát János műsora
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Magyarok cselekedetei
20.15 Vissza hozzátok
(amerikai tévéfilm)
(Feliratozva is!)
21.50 Unokáink sem fogják látni...
Ráday Mihály városvédő műsora
22.35 Rendszerváltó évek
22/17. rész: „Eljött az igazság órája...”
Történetek 1991-ből
Utána: Stúdióbeszélgetés

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Juli-suli - 169.
8.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ism.)
83. rész: Csillagvadászok
9.00 Hol-mi?
9.30 Civil kurázsi
10.00 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/37-38. rész (ism.)
11.05 Telesport
Benne:
Argentína-Chile
Paraguay-Equador
Copa America labdarúgó torna
13.05 Böszörménybe kéne menni...
Nótahangverseny
13.30 Telesport
Benne: NBA kosárlabda-mérkőzés
14.20 Múltőrzők
A műemlékvédelemről
15.05 A simlis és a szende
(amerikai tévésorozat)
62/35. rész: A válás bajjal jár
15.55 Kerekek és lépések
26/17. rész: A szatmári síkon (ism.)
16.40 Horizont
Heti világhíradó
17.10 Szívtipró gimi
(ausztrál filmsorozat)
87. rész
18.00 Időjárás
18.05 Air-turmix
18.35 A két tudós tukán
(walesi rajzfilmsorozat)
26/1. rész: Csigamese
18.55 Telesport
Benne:
- Forma-1 Kanadai Nagydíj
Közvetítés Montrealból
- Bolívia-Peru
Copa America labdarúgó torna
- Női kosárlabda Eb
Döntő
Közvetítés Budapestről
- Tenisz Merkantil Ladies Open
Közvetítés a Római Teniszakadémiáról
- Atlétika Budapest Bajnokság
0.30 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 Figyelj!
Fiatalok műsora (ism.)
7.40 Protestáns világ
Egyházi híradó (ism.)
7.55 Pumukli
(mesesorozat)
Pumukli és az egér
8.20 Popeye
Kőkorszaki szomszédok
8.45 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ism.)
9.10 Pop-sa-rock (ism.)
9.30 A hegyek világa
(osztrák útifilm)
2/2. rész
10.20 Zóldszem, Zöldfül
Természetvédelmi vetélkedő
10.50 Táncház
Népzenei magazin
11.20 Kapcsok
Ismeretterjesztő magazin
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Én, Péter Pan
(olasz vígjáték)
13.45 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
16.30 Emlékképek - Régi híradók
16.50 Lakáskulcs
Otthonteremtés
17.35 La Fontaine
A róka és a holló
17.45 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.05 „A gyerekek figyelnek bennünket”
Szamárköhögés
(magyar film)
20.30 Mozgó Kép
Filmmagazin
21.00 Múltból vett jövő
Beszélgetés Balogh Jánossal és Szabados Györggyel az ökológiáról
Őserdei falu
21.25 Sportpercek
21.35 Arizonai álmodozók
(francia film)
23.50 Sportképek (ism.)

HBO


8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.30 Blinky Bill
11.05 Igazi vadon élő állatok
11.55 André, a fóka
(amerikai családi film)
13.30 Út a szeretet felé
(amerikai filmdráma)
15.25 A kémek visszatérnek
(amerikai vígjáték)
17.00 A mambó királyai
(amerikai zenés film)
18.45 Pilóták háborúja
(amerikai filmdráma)
20.35 Mortal Kombat
(amerikai akciófilm)
22.15 Priscilla, a sivatag királynője
(ausztrál vígjáték)
23.55 Játssz a túlélésért!
(amerikai krimi)
1.35 Börtönhalál
(amerikai horror)
3.15 Jelige: Vörös cipellők

TV3


9.00 Dominó
13.40 Műsorajánlat
13.45 Havi fix
14.00 Miért?
14.50 Menjünk - programajánlat
15.05 Hazafelé
(amerikai film)
16.50 Profitvadász
17.25 A Duna hercegnője
(osztrák sorozat - 12.)
A döntés
18.30 H2O - extrém sportok magazinja
19.00 Híradó - Arena sporthírek
19.15 Sammy és Rosie
(angol film)
21.15 Gillette World Sport Special
21.45 Fuss az életedért!
(angol thriller)
23.30 Menjünk - programajánlat (ism.)

MSat

1.00 Music Box
8.30 Maszat
8.35 Grimm legszebb meséi
9.30 Power Rangers
10.00 Játék
10.30 Állati mesék
10.55 Delfy
11.30 Az utolsó nyár (ism.)
13.00 Álomsziget
(amerikai sorozat)
14.00 Ma esti Muppet! (ism.)
14.30 Vörös rock (ism.)
16.10 MSAT Klub
16.30 News-da
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Mit les, Mr. Beadle's?
20.00 Benny Hill - 23.
20.30 Elképesztő övezet
21.30 Tűzoltók - 12.
22.30 MSAT Klub
23.00 Lidérces hétvége (ism.)

Szív TV

16.05 A kocka el van vesz(t)ve
(amerikai vígjáték)
17.55 Horváth Rozi konyhája
18.00 Legyező
18.30 Divatház
19.00 Rin-Tin-Tin - 28.
19.30 Duna Plaza Walk City party
20.00 Szédülj el!
20.30 Hey-ho Kupa
21.00 Off Road
21.30 Tengerparti akadémia
(amerikai film)
23.30 Konyhashow (ism.)
24.00 Napraforgó

ATV

19.15 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Halálos övezet
(amerikai film)
21.30 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Rémület a sötétben

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. június 14., szombat

Tv műsor - 1997. június 14. - Szombat

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
- Nyegleó
- Foxi Maxi
- Frédi és Béni
- Tom és Jerry
(amerikai rajzfilmsorozatok)
9.10 Benedek Elek meséi
Babszem Jankó (ism.)
9.25 Szókimondó
10.00 40 éves a Magyar Televízió
Utazás a Holdba
3/1. rész: Egy fontos bejelentés (ism.)
10.55 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/35-36. rész (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 „Nézd a tánc nemeit...”
10/5. rész: Régi páros táncaink
12.20 Nyitott Stúdió
Cifteteli
12.25 Família Kft.
291. rész: Sztrofantusz, avagy Épül az Internet Kávézó - 1. rész (ism.)
13.00 Visszatérés Édenbe
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
6/1. rész
13.45 Autók
Autós magazin
14.15 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
14.30 Az élő tenger - John Stoneman tengerbiológiai sorozata
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
26/20. rész: A sarkvidék gyermekei
15.00 Gregory Peck filmjeiből
Bíbor sivatag
(angol film, 1954)
16.40 Telis-televideó '97
16.45 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
16.55 Helló, Magyarország!
17.45 Panoráma
(Feliratozva is!)
18.20 Szerencsekerék
18.50 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat, ism.)
Léggömbformáló verseny
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.15 Egy lány, egy aranyóra és sok más
(amerikai tévéfilm)
21.55 Vers mindenkinek
22.00 Az éjszaka
Színházról - színházra

MTV 2


7.25 Műsorismertetés
7.30 Welcome to Hungary (ismétlés)
8.00 Gazdaképző
8.30 Hrvatska kronika (ism.)
8.55 Unser Bildschirm (ism.)
9.20 Ecranul nostru (ism.)
9.45 Slovenski utrinki (ism.)
10.10 Nasa obrazovka (ism.)
10.35 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin (ism.)
11.00 Amőba
11.20 Zöld béka
11.35 Születésnapi parádé Londonból
13.20 Európai Utas
13.55 Izom-láz különkiadás
14.10 Erdészház Falkenauban
(NSZK tévéfilmsorozat)
27/22. rész: A megmérgezett őzsuta
15.05 Dallamról dallamra
Félóra Záray Mártával - 1.
15.30 Kisfilmek a nagyvilágból
- Kémek
(amerikai dokumentumfilm-sorozat)
26/14. rész: Pearl Harbor felderítői
- Fura szerzetek
(angol ismeretterjesztő film)
- Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Salvador Dali: Az égő zsiráf
16.55 Időjárás
17.00 Telesport
Benne:
Copa America labdarúgó torna
Mexikó-Kolumbia
Brazília-Costa-Rica
19.00 Hírek az Unióról
19.05 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
61. rész
19.40 Família Kft.
„Sztrofantusz, avagy Épül az Internet Kávézó” - 2. rész
20.15 Telesport
Benne:
- Női kosárlabda Eb-mérkőzés
Közvetítés Budapestről, felvételről
- Paraguay-Equador
Copa America labdarúgó-torna
- Forma-1 időmérő futam
Kanadai nagydíj
Közvetítés Montrealból
1.15 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 Horgásztanyán (ism.)
7.20 Kaptár (ism.)
7.35 Szpiru és Fantázió
(francia-spanyol-német rajzfilm)
26/13. rész
8.00 Az én szeretett városom
(francia ismeretterjesztő sorozat)
Lisszabon
8.15 Babar
(kanadai rajzfilmsorozat)
Konga, a rettentő
8.40 Kicsoda a micsoda
Vége az iskolának!
9.10 Dusty
(ausztrál-francia tévéfilmsorozat - 3. rész)
9.30 Csillagjel
Nyelvművelő műsor
10.05 Tarkabarka
Tudomány, művészet, mese
11.05 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
(francia filmsorozat)
Új-Zéland - Az izzó tenger
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Lapozó
12.20 Pentaton (ism.)
12.55 Bob herceg
(magyar film)
14.15 Protestáns világ
14.30 Dunakorzó
16.00 Pop-sa-rock
16.25 A madarak mindennapi harcai
(dán ismeretterjesztő film)
16.55 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat)
13/10. rész
17.30 Béci bohóc
Arnold éjszakája
18.00 Híradó
18.20 Trópusi hőség
(kanadai sorozat)
19.20 Szünidei jókívánságok határok nélkül
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 The Blues Brothers - A Blues fivérek
(amerikai film)
23.45 Híradó
0.20 Az éjszaka filmje
A zsákmány
(francia film)

HBO


8.00 Bolondos dallamok
8.30 Lois és Clark
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Jó barátok
10.30 Kaliforniába jöttem
11.00 Melrose Place
11.55 Mozi! Mozi! Mozi!
12.25 Barcelona
(amerikai vígjáték)
14.05 Reneszánsz ember
(amerikai vígjáték)
16.10 Marlon Brando
17.00 Zűrös majom
(amerikai film)
18.35 Sztárközelben: Madeleine Stowe
19.05 National Geographic
20.00 Válaszd a befutót!
(amerikai vígjáték)
21.30 Vérvörös rúzsnyomok
(amerikai thriller)
23.15 Don Juan DeMarco
(amerikai film)
0.50 Hekusok 2.
(lengyel film)
2.30 A kalapácsos visszatér
(amerikai horror)

TV3


13.20 Műsorajánlat
13.25 Egy maréknyi dollárért
(amerikai western)
15.15 Csodálatos Föld
Szicília
15.45 Az ötödik támadás
(angol-jugoszláv film)
17.45 Top trend - avagy iránytű a jövőbe
18.20 Stíluspercek
18.30 Seychelle-szigetek
19.00 Híradó - Arena sporthírek
19.15 A Duna hercegnője
(osztrák sorozat - 11.)
Árkon-bokron túl
20.15 Szilágyi cseveg
21.00 XL - Bud Spencerrel
Miami ügy
(amerikai-olasz krimi)
23.00 Cinema
23.35 A meg nem született 2.
(amerikai horror)

MSat

1.30 Music Box
8.30 Maszat
8.45 Grimm legszebb meséi
9.30 Power Rangers
10.00 Játék
10.30 Állati mesék
11.00 Popeye
11.30 Delfy
12.00 Music Box Top Ten
12.30 Bulivonal
13.00 Zoom
13.30 Rocktükör
14.00 Budo magazin
14.30 Mint a szél (ism.)
16.15 MSAT Klub
16.30 Autó-motor
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Budo-Extra, Music Box (szatellit)
19.30 Kopasz krapek
(angol sorozat - 2.)
20.00 A menekült
(amerikai film)
22.00 A törvény őrei (ism.)
23.00 A horror háza
(angol sorozat - 2.)
A gonosz két arca
24.00 Electric Blue - 7.

Szív TV

16.05 Színészszerelem
(amerikai film)
18.00 Konyhashow
18.30 Palánta
19.00 Kimba, a fehér oroszlán
(amerikai rajzfilm)
19.30 Pepsi Show City
Buli a buli előtti órában
20.00 Gulliver
20.30 Hívd Andreát!
21.30 A lány szelleme
(amerikai thriller)
23.30 Szerelmi útmutató
24.00 Napraforgó

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.30 Játék
19.45 László atya műsora
19.55 Csendes égzengés
(amerikai film)
21.25 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. június 13., péntek

Tv műsor - 1997. június 13. - Péntek

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/3. rész: Kutyaharapást szőrével
9.35 Hírek
9.50 Játék
10.00 Úti tipp
10.50 Játék
11.05 Dallas
(amerikai filmsorozat)
338. rész: A végkifejlet
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
12.55 Unokáink sem fogják látni...
avagy Városvédő Pallasz Athéné kezéből időként ellopják a lándzsát
Ráday Mihály városvédő műsora - 100. adás (ism.)
13.35 Műsorismertetés
13.40 Unser Bildschirm
(német nyelvű nemzetiségi magazin)
14.05 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
14.30 Cigányfórum
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Magyarország ma
Válogatás a körzeti stúdiók műsoraiból
16.00 Üzlet
Heti gazdasági körkép
16.25 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/142. rész
17.00 Évgyűrűk
17.30 Téka
17.40 Tizenöt perc
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltatóműsor
19.00 Esti mese
Égből pottyant mesék
A három kalóz (ism.)
19.15 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.15 Dallas
(amerikai filmsorozat)
338. rész: A végkifejlet (ism.)
21.10 Lehetetlen?
Vámos Miklós műsora
Vendég: Bodrogi Gyula
22.10 Exkluzív
Társasági és művészeti magazin
22.40 Szerencsenap
Péntek 13.
0.40 Híradó

MTV 2


12.00 Szieszta
Szórakoztató, információs műsor Szegedről
14.00 Műsorismertetés
14.05 Kezdőtőke
5/3. rész: Pályakezdőt vegyenek!
14.30 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/47. rész: Becsületes tekintet
15.00 Telesport
Benne:
Peru-Uruguay
Bolívia-Venezuela
Copa America labdarúgó torna
17.00 Balaton
17.30 Körzeti híradók
17.55 Időjárás
18.00 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer... az ötlet
(francia rajzfilmsorozat)
26/22. rész: Marie Curie
18.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat)
83. rész: Csillagvadászok
19.05 Szenvedélyek
(olasz tévéfilmsorozat)
42/17. rész
19.55 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
20.00 Telesport
Benne: Női kosárlabda Eb-mérkőzés
Közvetítés Budapestről
21.35 „21-es show”
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 A fegyelem urai
(amerikai film)
0.30 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Képes krónika
Tematikus nap
ÁLOM
10.00 Műsorajánlat
10.15 Álomasszony
(magyar táncfilm)
10.30 Szindbád
(magyar film)
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Az alvás
(angol ismeretterjesztő film)
12.50 A magányos cédrus
13.35 A szirakúzai bolond
13.45 Magányból
14.20 Álom-kiállítás a NOVUS-ban
A Mű-terem-tés különszáma
14.40 Legenda
(amerikai film)
16.10 Álmok nyomában
Beszélgetés Pálffy László matematikussal
16.25 Gondolatok a pincében
Örkény István novelláiénak filmfeldolgozása
16.30 Álom-totó
16.35 Indiánokkal álmodtam
17.05 Álmok nyomában
Beszélgetés dr. Karasszon Dénes állatorvossal, az MTA doktorával
17.20 Álom-totó
17.25 Süni a ködben
(orosz animációs film)
17.35 József Attila: Altató
Elmondja: Domján Edit
17.45 Álom-totó
18.00 Híradó
18.20 Elbűvölve
(amerikai film)
20.10 Álom-totó
20.15 Álmok nyomában
Beszélgetés dr. Bodrog Miklós evangélikus lelkész-pszichológussal
20.30 Magyar zarándokhely
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Álom-totó
21.40 A különböző tudati szintek
(német ismeretterjesztő film)
22.10 Álmok nyomában
Beszélgetés dr. Bagdy Emőke pszichológusegyetemi tanárral
22.25 Weöres Sándor álomversei
22.40 Elveszett gyerekek városa
(francia film)
0.30 Álom-totó
0.40 Álmok nyomában
0.55 Andalúziai álmok
(rövidfilm)
1.05 Az andalúziai kutya
(francia film)
1.20 Álmatlanság
Lírai filmetűd az alvó városról
1.30 Híradó

HBO


10.00 Egy nyár öt napja
(amerikai film)
11.55 Döntsön a kard
(amerikai filmdráma)
13.25 Johnny Stecchino
(olasz vígjáték)
15.20 Táncőrület
(amerikai vígjáték)
17.00 Blinky Bill
17.30 Alf
18.00 Kung-fu
19.05 Mozi! Mozi! Mozi!
19.35 Mozimánia: Kaszkadőrparádé
20.25 Otthonom, Idaho
(amerikai filmdráma)
22.10 Sztriptűz
(amerikai akciófilm)
23.35 Egy taxi hátsó ülésén
(amerikai dokumentumfilm)
0.40 Dühöngő angyalok
(amerikai thriller)
2.15 Kétségek között
(francia filmdráma)

TV3


13.50 Műsorajánlat
13.55 Az igazság megszállottja
(amerikai film)
15.40 Negyedóra (ism.)
16.00 Ez van - fiataloknak
16.25 Stíluspercek
16.35 Automobil (ism.)
17.10 Egy maréknyi dollárért
(amerikai western)
19.00 Híradó - Arena sporthírek
19.15 Szilágyi cseveg
20.00 Kisasszony (69.)
20.30 Játék: Fekete, fehér
21.00 Red Rock West
(amerikai krimi)
22.55 Napi profit
23.10 Negyedóra kultúra
23.25 Sztár-bár - könnyűzene itthonról
24.00 Meghívás egy irodai partira
(amerikai erotikus film)

MSat

24.00 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.30 Autó-motor (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra...
15.00 Te és én
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Power Rangers, Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 75.)
20.00 A Szépség és a Szörnyeteg
(sorozat - 7.)
21.00 Poirot (ism.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
22.30 A feltámadt halott
(amerikai thriller)
24.00 Keleti fény (ism.)

Szív TV

16.30 Autósport (ism.)
17.00 Egészségmagazin (ism.)
18.00 Kutyaportrék: A breton spániel
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat)
19.30 Különjárat
20.00 Benkó D. B.
20.30 City kulturális magazin
21.05 Megkötözve
(amerikai film)
23.00 Szíves beszélgetések
„Mi van vele?”
24.00 Napraforgó

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Férfiak párban
(olasz-spanyol film)
21.40 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Szerelmi leckék
(olasz vígjáték)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. június 12., csütörtök

Tv műsor - 1997. június 12. - Csütörtök

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/2. rész: Szünidő a Marienhofon
9.35 Hírek
9.40 Maigret
(angol bűnügyi tévéfilmsorozat, ism.)
Maigret és a bártáncosnő
10.35 Magyar műemlékek
A magyar tudomány palotája (ism.)
11.10 Ágytól, asztaltól
(német tévéfilmsorozat)
13/6. rész: Billie hódítása (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Welcome to Hungary
12.55 Telepakk
13.40 Műsorismertetés
13.45 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
41. rész
14.30 NAT-tól tartok
Repeta - nemcsak pedagógusoknak
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Repeta - Irodalom
Benne:
- Málenkij rabót
- Hát ez vicc...
- Irodalmi meglepetések
- Kaleidoszkép
- Ad hoc
- Literatúra
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/141. rész
17.05 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.30 Most
A sokoldalú fiatalok műsora
17.55 Hit-köznapok
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Huh úr, a házirém
(cseh rajzfilmsorozat, ism.)
6/2. rész: Fűtőszekrény - bűncselekmény
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.05 Reklám
20.15 Kisváros
Madarak útján
21.00 Illés György és tanítványai - Lőrincz József
Szerelmesfilm
(magyar film)
23.00 Járványok
(ausztrál dokumentumfilm, ism.)
4/3. rész: A fejlődés velejárói
23.55 Híradó

MTV 2


13.30 Műsorismertetés
13.35 Kezdőtőke
5/2. rész: Tükörben
14.00 Rendszerváltó évek
22/16. rész: Zaklatott ősz (ism.)
15.00 Palackposta
Válogatás a határon túli magyar műhelyek műsoraiból
15.30 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/46. rész: A legyőzhetetlen
15.55 Fűben-fában
Természetgyógyászati magazin
16.15 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
16.25 Repeta plusz
Az omnibusztól a metróig
Szórakoztató budapesti közlekedés- és kultúrtörténeti sorozat
4/1. rész (ism.)
17.00 Titkos küldetés
(ausztrál filmsorozat)
24/22. rész
17.30 TOP 40
Slágerlista
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/37-38. rész:
Suba alatt
Titkos lelőhely
20.10 Atlanti expressz
20.25 Körző
Közép-európai kulturális magazin
20.50 Istenek órája
Popper Péter műsora
21.30 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Híradó - Időjárás - Kenó
22.20 Telesport
Benne: Chile-Paraguay
Argentína-Equador
Copa America labdarúgó torna
0.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.15 Kerekek és lépések
1. rész: Indulás a Sárközbe (ism.)
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Régiók (ism.)
13.10 Két lány az uccán
(magyar film)
14.30 Hogyan segíti Magyarország az Egyesült Államokat?
(dokumentumfilm)
Dr. Harsányi János
15.10 A zene arcai
Komolyzenei figyelő (ism.)
15.50 Figyelj!
Fiatalok műsora
16.30 Horgásztanyán
16.45 Kaptár
17.05 Bay City
(ausztrál filmsorozat)
13/5. rész: Lemezlovasítók
17.30 Kukori és Kotkoda
A baromfiudvar réme
- Christopher krokodil
A búcsú
17.45 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Jób lázadása
(magyar film, ism.)
20.05 Váltó
Gazdasági magazin
20.40 Esti kérdés
A nap interjúja
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Amikor Vityebszk Párizs volt
22.05 Louis Malle filmjeiből
Szívzörej
(francia film)
24.00 Híradó

HBO


10.00 Csobbanás
(amerikai vígjáték)
12.00 Mozimánia: Sean Connery
12.45 Óvóbácsi
(amerikai vígjáték)
14.10 Túszjárat
(amerikai filmdráma)
15.45 Zűrös manus
(amerikai vígjáték)
17.30 Bolondos dallamok
(amerikai sorozat)
18.00 Bír-lak
18.35 Porunk hőse
(amerikai vígjáték)
20.25 Marathon család
(jugoszláv vígjáték)
22.00 Melrose Place
22.45 Zongoralecke
(amerikai film)
0.40 Hódító PC-ABC
(amerikai film)
2.15 Jelige: Vörös cipellők
(amerikai erotikus sorozat)

TV3


14.00 Műsorajánlat
14.05 Császárkeringő
(osztrák film, ism.)
16.00 Valami magazin (ism.)
16.25 Negyedóra (ism.)
16.45 Havi fix
16.55 Select - divat, kultúra, életmód (ism.)
17.15 Az igazság megszállottja
(amerikai film)
19.00 Híradó - Arena sporthírek
19.15 Aloha Sport
19.30 A szabadság bajnoka - 2.
20.30 Játék: Zenefon
21.00 Kickboxer 2.
(amerikai film)
Az út visszafelé
22.45 Napi profit
23.00 Negyedóra gazdaság
23.15 Aloha Sport (ism.)
23.25 Tér-hatás (ism.)
23.50 Ingatlanpiac (ism.)
0.05 Beauty Box (ism.)

MSat

0.30 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.30 Budo magazin (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra...
15.00 Vörös rock
(amerikai film)
16.40 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat)
20.00 A törvény őrei
(amerikai sorozat)
21.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 74.)
22.30 Lidérces hétvége
(amerikai thriller)

Szív TV

16.30 Torna
17.00 Döntő pillanat
(magyar vígjáték)
19.00 Action Man
(amerikai sorozat - 26.)
19.30 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm)
19.45 RPS - News
20.00 Kockáztató
20.30 Tinitükör
21.05 A csodafegyver
(amerikai film, 1986)
23.00 Barkácsmagazin (ism.)
23.30 Csillagjegyző (ism.)
24.00 Napraforgó

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Tárcanézőben
19.50 Klippercek
20.00 Testek vonzásában
(amerikai film)
21.30 Klippercek, játék
21.55 Mondjuk a magunkét
22.25 Ingatlankavalkád
22.35 Sportmagazin

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. június 11., szerda

Tv műsor - 1997. június 11. - Szerda

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Marienhof (3. sorozat)
(német tévéfilmsorozat)
52/1. rész: Szerelmi bonyodalom
9.35 Hírek
9.50 Játék
10.00 Gyerekszoba
10.50 Játék
11.10 Három a doktor
(német tévéfilmsorozat, ism.)
25/13. rész: Nászéjszaka
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
13.35 Műsorismertetés
13.40 Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
14.05 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
14.30 NAT-tól tartok
Repeta - nemcsak pedagógusoknak
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Repeta - Fizika
Benne:
15.05 Valahogy csak elkezdjük
15.10 Hirdetések
15.15 Fizika
15.30 Kifőzde
15.35 Egy pár keréken
15.40 Fizika
15.55 Aktuális
16.00 Tudománytörténet
16.05 Fizika
16.15 Finálé
16.25 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/140. rész
17.00 Útmutató
Az orgona dicsérete
17.30 Kölyökidő
17.55 Tévé-doktor
18.05 Gyorssegély
18.10 Életjel
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Kép-játék
19.00 Esti mese
Pow Wow
(angol rajzfilmsorozat)
Egy esős nap
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.15 Míg élek, énekelek
(angol film)
21.55 A bomlás virágai
Az Osztrák-Magyar Monarchia szóban, képben, zenében
13/6. rész
22.35 Vers mindenkinek
22.45 A bagoly kiáltása
(francia film)
0.30 Híradó

MTV 2


13.45 Műsorismertetés
13.50 Kezdőtőke
5/1. rész: Merre tovább?
14.15 Rendszerváltó évek
22/15. rész: Választástól választásig (ism.)
15.10 Egy kis Dél
(angol kisfilmsorozat)
Léghajók és automobilok
15.40 Válogatás a televízió archívumából
Zenés Tv Színház
Petrovics Emil: C'est la guerre
(operafilm, ism.)
17.00 Segítőtárs
Hírek, tudósítások a sérült emberek világából
17.25 Telesport
Benne: Magyarország-Bosznia Hercegovina
Női kosárlabda Eb-mérkőzés
Közvetítés Pécsről
A szünetben: 18.10 Körzeti híradók
19.05 Magnum
(amerikai bűnügyi filmsorozat)
Kísértethistória - 2/2.
19.50 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
19.55 Klip-mix
20.05 Kriminális
Bűnügyi magazin
20.40 Telesport
Benne: Franciaország-Olaszország
Labdarúgó mini vb
Közvetítés Párizsból
A szünetben: 21.25 Híradó - Időjárás
22.35 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
23.00 Kenó
23.10 Aktuális
23.35 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.15 Párok és házaspárok tízezer év mesterművein
1. rész (ism.)
8.30 A magyar vasút története
1. rész (ism.)
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés
12.35 Héthatár (ism.)
13.10 Gazdakör (ism.)
13.45 Pumukli
(mesesorozat)
A babonás takarítónő
14.15 Győztesnek születtek
(francia ismeretterjesztő sorozat, ism.)
26/9. rész: Tarek, a tevebajnok
14.30 Kicsoda a micsoda (ism.)
15.00 Kép és valóság
(belga ismeretterjesztő film)
5/5. rész: A kép imperializmusa
15.55 A természettudomány mérföldkövei
(német ismeretterjesztő film)
Otto Hahn és a meghasadás
16.10 Váratlan utazás
(kanadai sorozat, ism.)
13/2. rész: A csókolózás művészete
17.00 Ez is Magyarország
11. rész: Közgyógyellátás
17.30 Mesék a nagyvilágból
Az ellopott disznó
- Noé és Nelly a repülő bárkában
Amikor horgásztunk
17.45 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Felfelé a lejtőn
(magyar vígjáték)
20.00 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.35 Esti kérdés
A nap interjúja
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Az agglegény
(olasz film)
23.25 Lee Miller tükörben
(francia dokumentumfilm)
0.20 Híradó

HBO


10.00 Apáca show 2.
(amerikai vígjáték)
11.50 Folytassa, Emmanuelle!
(amerikai vígjáték)
13.15 Csak egy harapás
(amerikai vígjáték)
14.45 Igazi vadon élő állatok
(amerikai természetfilm)
15.35 Út a szeretet felé
(amerikai film)
17.30 Animánia
18.00 Egyről a kettőre
18.35 Hazajárók
(amerikai vígjáték)
20.10 Pilóták háborúja
(amerikai film)
22.00 Eszelős szerelem
(amerikai film)
23.40 Fércember
(amerikai thriller)
1.15 A bűn lélektana
(amerikai filmdráma)

TV3


13.05 Műsorajánlat
13.10 Magányos farkas
(amerikai film)
14.55 Negyedóra (ism.)
15.10 Gillette World Sport (ism.)
15.35 Világszám (ism.)
15.55 Aviator (ism.)
16.25 Sztár-bár - könnyűzene itthonról (ism.)
17.00 Császárkeringő
(osztrák film)
19.00 Híradó
19.15 Kisasszony
(brazil sorozat - 68.)
19.45 Sportvonal - játék
20.25 Cinema
21.00 Árnyékország
(angol film)
23.25 Napi profit
23.40 Negyedóra az infosztrádán
23.55 Valami magazin (ism.)

MSat


0.35 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.30 Bulivonal
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra...
15.00 Az utolsó nyár
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Power Rangers, Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 73.)
20.00 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat - 16.)
20.30 Ma esti Muppet!
21.00 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat, ism.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
22.30 Tűzoltók
(ausztrál sorozat)
23.30 Electric Blue (ism.)

Szív TV

16.30 Torna
17.00 A Nap fia és a Hold lánya
(norvég sorozat)
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat)
19.30 Tabuk nélkül
20.00 Egészségmagazin
21.05 Te és én
(amerikai film)
23.00 Színház-tűznéző (ism.)
23.30 Kamilla (ism.)
24.00 Napraforgó

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Amerikai Rómeó
(amerikai film)
21.40 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.25 A vámpírok éjjele
(horrorfilm)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. június 10., kedd

Tv műsor - 1997. június 10. - Kedd

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/52. rész: A bumeráng
9.35 Hírek
9.40 Magnum
(amerikai bűnügyi filmsorozat, ism.)
Próbálj emlékezni!
10.30 HT
Háttértudomány
(Feliratozva is!)
A növények emlékezete (ism.)
11.10 Happy Holiday
(német tévéfilmsorozat)
13/8. rész: Üzemzavar (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
13.25 Műsorismertetés
13.30 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
40. rész
14.15 Atlanti expressz
14.30 NAT-tól tartok
Repeta - nemcsak pedagógusoknak
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Repeta - Történelem
Benne:
- Szöcske
- Repe-tabu
- Mi leszek, ha nagy leszek?
- Skandalum
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/139. rész
17.05 Az angol feudalizmus pusztulása
(angol filmsorozat)
5/5. rész: A királyság próbája
17.30 Cimborám: Kassai Balázs
17.55 Katolikus krónika
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Tipp-Hopp!
19.00 Esti mese
Frakk
(rajzfilmsorozat, ism.)
Vegyünk neki labdát!
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.15 Visszatérés Édenbe
(ausztrál tévéfilmsorozat)
6/1. rész
21.05 Stúdió '97
Kulturális hetilap
21.55 Rendszerváltó évek
22/16. rész: Zaklatott ősz
Utána: Stúdióbeszélgetés
23.20 Larry Andy Trilok Coryell-Summers-Gurtu Trio
a Pori Jazz 1996 Fesztiválon
24.00 Híradó

MTV 2


8.25 Műsorismertetés
8.30 Közvetítés a parlament üléséről
16.30 Műsorismertetés
16.35 Euroklick
Élet és munka Európában
17.05 Izom-láz különkiadás
17.20 Időjárás
17.25 Telesport
Benne: Szlovákia-Magyarország
Női kosárlabda Eb-mérkőzés
Közvetítés Pécsről
A szünetben: 18.00 Körzeti híradók
19.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/35-36. rész:
A magányos asszony
Kiszolgáltatva
20.10 Trend
Gazdasági magazin
20.30 Telesport
Benne: Anglia-Brazília
Labdarúgó mini vb
Közvetítés Párizsból
A szünetben: 21.20 Híradó - Időjárás
22.25 Mindent vagy semmit!
22.50 Kenó
23.00 Hongkongi mozaik
Őszi hold
(hongkongi film)
0.45 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.15 Kerekek és lépések
1. rész: Indulás a Sárközbe
9.00 Képes Krónika
10.55 Látóhatár (ism.)
11.30 Harmónia (ism.)
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Macskafogó
(magyar animációs film, ism.)
14.10 A bírósági tudósító
(német sorozat, ism.)
13/9. rész: Halpusztulás
14.55 Minoritates Mundi
Katalónia 3. (ism.)
15.35 Szóbazár (ism.)
16.05 Színházi Élet (ism.)
16.45 Verselemzés
Vörösmarty Mihály: Az éj monológja (Csongor és Tünde)
17.05 Bay City
(ausztrál filmsorozat)
13/4. rész: Henry kertje
17.30 Varjúdombi mesék
Esőlesők
- Kitalálós Bill
A tengerész
17.45 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Szerelem vagy szenvedély
(svéd sorozat)
3/1. rész
19.15 A reklám története
6/6. rész: A 60-as évek, a megújulás
19.30 Héthatár
Külpolitikai magazin
20.05 Gazdakör
20.40 Esti kérdés
A nap interjúja
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Olajváros
(amerikai western)
23.30 Híradó

HBO


10.00 Zebra kutatóbázis
(amerikai film)
12.30 A politika színpadán
(amerikai filmdráma)
14.20 Zenemánia: Robert Altman
Kansas City
(amerikai zenés film)
15.20 Sztárközelben: Tom Hanks
15.45 A maszk
(amerikai vígjáték)
17.30 Jó barátok
18.00 Kaliforniába jöttem
18.35 Mennyi? 30!
19.10 Melrose Place
(amerikai sorozat)
20.00 André, a fóka
(amerikai családi film)
21.35 Kék sivatag
(amerikai thriller)
23.10 Töketlenek
(amerikai vígjáték)
0.40 Láthatatlan préda
(amerikai krimi)

TV3



14.25 Műsorajánlat
14.30 Gyilkosok hálójában
(amerikai film)
16.20 Ingatlanpiac (ism.)
16.35 Stíluspercek (ism.)
16.45 H2O - extrém sportok
17.15 Magányos farkas
(amerikai film)
19.00 Híradó
19.15 Aloha Sport
19.30 Kisasszony
20.00 Játék: Fekete, fehér
20.30 Miért?
21.00 Gothár-filmek
Melodráma
(magyar film)
23.05 Napi profit
23.20 Negyedóra informatika
23.35 Aloha Sport (ism.)
23.50 Automobil (ism.)

MSat

1.05 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.30 Zoom (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra...
15.00 Sárkánykölykök (ism.)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 72.)
20.00 Poirot
(angol sorozat - 15.)
A cornwall-i rejtély
21.00 A Szépség és a Szörnyeteg
(sorozat, ism. - 6.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 72.)
22.30 Visszavágás (ismétlés)
0.05 Autó-motor extra

Szív TV

16.30 Torna, hölgyeknek
17.00 Fekete gyémántok
(magyar film)
19.00 Action Man
(amerikai sorozat - 25.)
19.30 Különjárat
20.00 Csillagjegyző
20.30 Kapásjelző
21.05 A fejvadásznő
(amerikai film)
23.00 Pénzvilág (ism.)
23.30 Kamilla (ism.)
24.00 Napraforgó

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.30 OBB-híradó
20.00 Kismamaklub
20.30 ATV-stúdió
21.20 Mondjuk a magunkét
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. június 9., hétfő

Tv műsor - 1997. június 9. - Hétfő

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/51. rész: Charlotte gyanúja
9.35 Hírek
9.50 Játék
10.00 Ezüstkor
10.50 Játék
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
13.35 Műsorismertetés
13.40 Patrin - Üzenet - Vorba
14.05 Nasa obrazovka
14.30 NAT-tól tartok
Repeta - nemcsak pedagógusoknak
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Repeta - Matek
Benne:
15.10 Hogyan táborozzunk?
15.15 Aktuális
15.20 Matek
15.30 Repetábornok
15.35 Aktuális
15.45 Vincsi, Proci és barátai
15.50 Matek
16.00 Mi leszek, ha nagy vagyok?
16.05 Matek
16.25 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/138. rész
17.00 Erdőkerülő
Erdészeti-vadászati magazin
17.25 Telejáték
A kendő meg az üveg (ism.)
17.40 A régi kacsák és az új kacsa; A hangyaboly
(német rajzfilmek, ism.)
17.55 Tévé-doktor
18.05 „Engedjétek hozzám!...”
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Esti mese
Cézár és Bambuc
(lengyel rajzfilmsorozat)
A cirkusz
19.15 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.10 Reklám
20.15 X-akták - Történetek az FBI titkos ügyeiből
(amerikai tévéfilmsorozat)
Szemfényvesztés
21.05 Vers mindenkinek (ism.)
21.10 Horn Gyula miniszterelnök sajtótájékoztatója
21.55 Klip-mix
22.10 A hetedik szoba
(magyar-lengyel-francia-olasz film)
24.00 Híradó

MTV 2


13.55 Műsorismertetés
14.00 Parlamenti Napló
15.00 Közvetítés a parlament üléséről
17.00 Műsorismertetés
17.05 Jószomszédi csiki-csuki
(német tévéfilmsorozat, ism.)
13/7. rész: Harc a kertért
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 TH
Tudományos híradó
(Feliratozva is!)
18.45 Könyvvilág
Könyvajánló műsor
19.00 Telesport
Benne: BVSC-FTC vízilabda OB1.
Közvetítés a Szőnyi útról
20.15 Magyarország ma
21.00 IT
Információs technológia, információs üzlet
A PC abc különkiadása
21.20 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.30 Telemázli
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 A siker kapujában
Fiatal művészek hangversenye a Régi Zeneakadémia kamaratermében
23.35 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV



5.00 Dunakorzó (ism.)
6.30 Képes krónika
7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.15 Párok és házaspárok tízezer év mesterművein
1. rész: A kőkorszaktól a fáraók birodalmáig
8.30 A magyar vasút története - 1. rész
9.00 Képes krónika
11.00 Heti Hírmondó (ism.)
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Emlékképek - Régi híradók (ism.)
12.55 Postabontás - Levélváltás (ism.)
13.15 Közép-európai Magazin (ism.)
13.50 Néptánc
13.55 A természet világa
(angol ismeretterjesztő film)
Ibera, a csillogó vizek földje
14.50 Tarkabarka (ism.)
15.50 Mű-terem-tés (ism.)
16.30 Harmónia
Egészségvédő magazin
17.05 Dusty
(ausztrál-francia tévéfilmsorozat, ism. - 2.)
17.30 Mesék a nagyvilágból
A róka és a favágó
- Kukori és Kotkoda
Hajrá, darazsak!
17.45 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 A bírósági tudósító
(német tévéfilmsorozat)
13/9. rész: Halpuszutulás
19.10 Látóhatár
19.45 A világegyetem enciklopédiája
(angol ismeretterjesztő film)
26/2. rész: A Nap
20.00 Minoritates Mundi
Katalónia 3.
20.40 Esti kérdés
A nap interjúja
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 „Internacionalisták” Moszkvából...
(angol dokumentumfilm)
4/1. rész: ...Nyugat-Európába
22.35 Európa messze van
(magyar sorozat)
6/1. rész
23.00 Alfred Nobel
(svéd dokumentumfilm, ism.)
23.50 Híradó

HBO


10.00 Barcelona
(amerikai film)
11.45 A sors útjai
(amerikai film)
13.30 Mondj igent Giorgió-nak!
(amerikai vígjáték)
15.20 Ici-pici pók
15.45 Dingo
(amerikai zenés film)
17.30 Lois és Clark
(amerikai sorozat)
18.35 Gettysburg 1.
(amerikai filmdráma)
20.15 Zsarulesen
(amerikai akciófilm)
22.15 Sztárközelben: Madeleine Stowe
22.40 A rózsa neve
(amerikai kalandfilm)
0.45 Fűnyíróember
(amerikai film)

TV3


13.55 Műsorajánlat
14.00 Bécsi vér
(osztrák film)
16.00 Kaleidoszkóp
16.50 Horgászbuli
17.10 Gyilkosok hálójában
(amerikai film)
19.00 Híradó - Arena sporthírek
19.15 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat)
Pénz beszél
20.20 Gillette World Sport
20.50 Gusztáv
(rajzfilm)
21.00 Csupaszon New Yorkban
(amerikai film)
22.50 Napi profit
23.00 Profitvadász (ism.)
23.30 Select - divat, kultúra, életmód (ism.)

MSat

1.30 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.30 Rocktükör (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat )
14.30 Játszd újra...
15.00 Mint a szél
(amerikai film)
16.45 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 71.)
20.00 Keleti fény
(amerikai film)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 71.)
22.30 A3-ik vonal
23.30 Ikrek (ism.)

Szív TV

17.00 Kapásjelző (ism.)
17.30 Palánta (ism.)
18.00 Fajdparádé
(kanadai természetfilm)
19.00 Kimba
(rajzfilmsorozat)
19.30 Más
20.00 Barkácsmagazin
20.30 Autósport-magazin
21.05 Haláli fegyver
(amerikai vígjáték)
23.00 Földgömb (ism.)
23.30 X-trém (ism.)
24.00 Napraforgó

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Gyilkos féltékenység
(amerikai film)
21.35 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 Jogban járás
22.30 Éles fordulat
(amerikai thriller)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. június 8., vasárnap

Tv műsor - 1997. június 8. - Vasárnap

MTV 1


7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Az ágon ülő macska meséi
(francia rajzfilmsorozat)
15/7. rész: Az ökrök
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
13/3. rész: Víz, mindenütt csak víz
8.30 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/46. rész: A tükör titka
9.00 40 éves a Magyar Televízió
A TV díjnyertes alkotásai
Csutak a mikrofon előtt
(gyermekfilm)
2/2. rész
10.00 Matiné
„Szép a világ”
Hangverseny Lehár Ferenc műveiből
11.00 Glóbusz
Érdekes magazin a nagyvilágról
Vendég: Müller Péter Iván
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Szerencsehíradó
Hírek és információk a sorsolások eredményeiről
12.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat, ism.)
180/133-137. rész
15.00 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
15.30 Örömhír
A baptista egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
A zűrháború
- Vízimánia
(amerikai rajzfilm, ism.)
- Blossom
(amerikai filmsorozat)
17.00 Négyszázezer nap
Kulturális virágzás és az ország összeomlása
17.25 Helló, világ!
Turisztikai magazin
18.15 Klip-mix
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Magyarok cselekedetei
20.07 Reklám
20.15 Azok a csodálatos Baker fiúk
(amerikai film)
22.10 Vers mindenkinek
Baka István: Fredman szonettjeiből
Előadja: Rudolf Péter
22.15 Rendszerváltó évek
22/15. rész: Választástól választásig
Utána: Stúdióbeszélgetés
23.30 Pillanatképek
Durkó Zsoltra emlékezünk a 60. születésnapja alkalmából készült portréfilmmel (ism.)

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 PC abc
Számítástechnikai, informatikai magazin
8.30 Űrgammák
(sci-fi-sorozat, ism.)
82. rész: Utolsó üzenet
9.00 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltatómagazin
9.30 Kupaktanács
Családi magazin
10.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/33-34. rész (ism.)
11.05 Telesport
Benne: Washington Bullets-Chicago Bulls
NBA kosárlabda-mérkőzés
13.05 Puskás Sándor nótafelvételeiből
13.30 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő sorozat)
104/90. rész: Vidéki nyár
14.00 Amiről a megfakult filmkockák beszélnek
(angol dokumentumfilm-sorozat, ism.)
6/3. rész: Amerika 1902-1914
14.30 Új Reflektor Magazin
Érdekvédelmi magazin
15.00 II. János Pál pápa Krakkóban
15.30 Telesport
Benne: Roland Garros francia nemzetközi teniszbajnokság
Férfi egyes döntő
Közvetítés Párizsból, felvételről
17.15 Szívtipró gimi
(ausztrál filmsorozat)
86. rész
18.00 Időjárás
18.05 Kérdezz! Felelek
Egri János műsora
18.30 Úton
Európa magazin
(Feliratozva is!)
19.00 Esti mese
Emberke kópéságai és társai
(csehszlovák rajzfilmsorozat)
7/7. rész: Kutyálkodások
19.15 Klip-mix
19.25 Telesport
Benne:
- Magyarország-Moldova
Női kosárlabda Eb
Közvetítés Pécsről, felvételről
- Magyarország-Norvégia
Labdarúgó vb-selejtező mérkőzés
Közvetítés a Népstadionból
- Olaszország-Brazília
Labdarúgó mini vb
Közvetítés Lyonból
0.05 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV



7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 Szegletkő
Protestáns műsor (ism.)
7.40 Élő egyház
Katolikus híradó (ism.)
7.55 Pumukli
(mesesorozat)
Malaclakoma
8.20 Lássuk, hogyan növekednek
(angol ismeretterjesztő sorozat)
A szirti egér
8.35 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ism.)
9.00 A hegyek világa
(osztrák útifilm)
2/1. rész: Út a szent hegyhez - Anemácsin
9.30 Pop-sa-rock (ism.)
9.50 Tengerentúli legendák
(francia természetfilm)
13/13. rész: Az illatszeres hajók
10.20 Kutyatestőrök
(spanyol film)
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Ameddig a harang szól
Erdélyi János és Zsigmond Dezső sorozata
Ahol a boldogság lakik - Boldog
12.20 Néptáncok
12.30 Ali baba kardja
(amerikai mesefilm)
13.55 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
16.30 Emlékképek - Régi híradók
16.50 A Zene Arcai
Komolyzenei figyelő
17.30 Rongyosbabák
Boldog selejtnapot!
- Popeye
Jó széllel a prérin át
18.00 Heti Hírmondó
19.05 Eső előtt
(macedón-angol film)
21.00 Színházi Élet
21.40 Mű-terem-tés
Képzőművészeti magazin
22.20 Sportpercek
22.30 Utrius
(magyar film)
23.50 Sportképek (ism.)

HBO


8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.30 Blinky Bill
11.05 Igazi vadon élő állatok
11.55 Fehér Agyar
(amerikai kalandfilm)
13.45 Hemingway és én
(amerikai film)
15.45 Anasztázia 2.
(amerikai kalandfilm)
17.20 Táncőrület
(amerikai vígjáték)
19.00 Pink Floyd: A fal
(feliratos amerikai zenés film)
20.35 Eszelős szerelem
(amerikai film)
22.15 X polgártárs
(amerikai film)
23.55 Halott ember
(amerikai film)
1.55 Jelige: Vörös cipellők

TV3


9.00 Dominó
13.15 Műsorajánlat
13.20 Miért?
14.15 Bécsi vér
(osztrák film)
16.00 Menjünk - programajánlat
16.15 Valami
16.45 Profitvadász
17.20 A Duna hercegnője
(osztrák sorozat)
Árkon-bokron túl
18.20 Automobil
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Ragadd meg a napot!
(amerikai film)
21.05 Gillette World Sport Special
21.35 Piszkos alku
(amerikai film)
23.30 Pörzsölő
24.00 Menjünk - programajánlat (ism.)

MSat

1.00 Music Box
8.30 Maszat
8.35 Slapaj kalandjai - 5.
0.00 Grimm legszebb meséi
9.30 Power Rangers
10.30 Állati mesék
10.55 Delfy
11.30 Csupasz igazság
13.00 Álomsziget
(amerikai sorozat)
14.00 Ma esti Muppet! (ism.)
14.30 A cselszövés (ism.)
16.05 MSAT Klub
16.30 News-da
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (ism.)
19.30 Mit les, Mr. Beadle s?
20.00 Benny Hill - 22.
20.30 Elképesztő övezet - 15.
21.30 Tűzoltók
(sorozat - 11.)
22.30 MSAT Klub
23.00 Oroszlánütés (ism.)

Szív TV

16.05 Pá-pá papagáj
(amerikai vígjáték)
18.00 Villától a panelig
Lakáskultúra magazin
18.30 Kamilla (ism.)
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 25.)
19.30 Duna Plaza Walk City party
20.00 Színház-tűznéző
20.30 Zene essen beléd
21.30 A strand angyalkái
(amerikai film)
23.30 Konyhashow (ism.)
24.00 Napraforgó

ATV

5.30 ATV-magazin
19.15 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Személyi hiba
21.40 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.25 Véres kincs

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek