1997. május 31., szombat

Tv műsor - 1997. május 31. - Szombat

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Baptista ifjúsági műsor
8.10 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
- Nyegleó
- Foxi Maxi
- Frédi és Béni
- Tom és Jerry
(amerikai rajzfilmsorozatok)
9.10 Kapcsolj be!
Benne:
9.10 Reggeli torna gyerekeknek
Simkó Andreával
9.15 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/43. rész: A könnyek
9.40 Benedek Elek meséiből
A soknevű királyfi (ism.)
9.50 Tele-mutatvány
10.10 40 éves a Magyar Televízió
Hiszi a piszi!
(báb-mesejáték, ism.)
11.05 Sarkig tárt világ
(angol dokumentumfilm-sorozat, ism.)
8/3. rész: A mediterrán labirintus
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 „Nézd a tánc nemeit...”
10/3. rész: Az ugrós
12.20 Família Kft.
289. rész: Valami furcsa van (ism.)
12.55 Vészhelyzet
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/21. rész: Törött szárnyak (ism.)
13.40 Autók
Autós magazin
14.10 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
14.20 Az élő tenger - John Stoneman tengerbiológiai sorozata
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
26/19. rész: Tengernyi veszély
14.45 Telis-televideó '97
14.55 Gregory Peck filmjeiből
Egymillió fontos bankjegy
(angol film)
16.25 Divat '97
16.50 Helló, Magyarország!
17.35 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
17.45 Panoráma
(Feliratozva is!)
18.20 Szerencsekerék
18.50 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat, ism.)
Erre csörög a dió
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.05 Reklám
20.15 Utazó koporsó
(amerikai filmvígjáték)
(Feliratozva is!)
21.50 Show-bálvány
Szórakoztató éjszaka

MTV 2

7.25 Műsorismertetés
7.30 Welcome to Hungary (ismétlés)
8.00 Gazdaképző
Növénytermesztés
8.30 Hrvatska kronika (ismétlés)
8.55 Unser Bildschirm (ismétlés)
9.20 Ecranul nostru (ismétlés)
9.45 Slovenski utrinki (ismétlés)
10.10 Nasa obrazovka (ismétlés)
10.35 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin (ism.)
11.00 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/27-28. rész (ism.)
12.05 Járóföld - hazai tájakon
Velencei hegyvidék
12.30 Rondó
Nemzetiségi magazin
13.10 Darvin nyomában
Juhász Árpád útifilmje Új-Zélandról
2/2. rész: Palacsinta sziklák és fókatelepek
14.05 Erdészház Falkenauban
(NSZK tévéfilmsorozat)
27/20. rész: Az új családtag
15.05 Dallamról dallamra
Gyere Josephine!
Emlékezés Márkus Lászlóra 70. születésnapján
15.25 Kisfilmek a nagyvilágból
- Kémek
(amerikai dokumentumfilm-sorozat)
26/12. rész: A hírszerzők háza
- Borneo teteje - a Kinabalu
(angol ismeretterjesztő filmsorozat)
16.40 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Ifj. Hans Holbein: A művész feleségének és két idősebb gyermekének képmása
16.50 Van öt perce?
17.00 Telesport
Benne: Magyarország-Idegenlégiósok
Labdarúgó-mérkőzés
19.00 Hírek az Unióról
19.05 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
59. rész: A Csongor és Tünde költője - Vörösmarty Mihály - 2.
19.40 Família Kft.
290. rész: A „Csúcs” találkozó
20.15 Telesport
Benne:
- Kézilabda vb
Közvetítés Japánból
- Kajak-kenu
Közvetítés Szegedről, felvételről
- Atlétika, vidéki bajnokság
Közvetítés Zalaegerszegről, felvételről
- Öttusa Eb
Közvetítés Székesfehérvárról, felvételről
22.20 Éjféli cowboy
(amerikai film)
0.15 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 Híres magyar Hungaricumok: a toll (ism.)
7.20 Erdélyi szászok találkozója (ism.)
7.35 Szpiru és Fantázió
(francia-spanyol-német rajzfilm)
26/11. rész
8.00 Az én szeretett városom
(francia ismeretterjesztő sorozat)
Johannesburg
8.15 Babar
(kanadai rajzfilmsorozat)
Majomheccek
8.40 Kicsoda a micsoda
9.10 Dusty
(ausztrál-francia tévéfilmsorozat - 1. rész)
9.35 Betűvető
10.05 Tarkabarka
Tudomány, művészet, mese
11.05 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
(francia filmsorozat)
A rózsa és a sárkány
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Lapozó
12.20 Táncház (ism.)
12.55 Külvárosi őrszoba
(magyar vígjáték)
14.20 Protestáns világ
Egyházi híradó
14.40 Dunakorzó
Szolgáltató magazin
16.10 Pop-sa-rock
16.35 Magánterület
Kedvenc tárgyak
17.10 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat)
13/8. rész
17.40 Béci bohóc
Haaapci
18.00 Híradó
18.20 Agatha Christie Poirot-történetei
A kisegér mindent lát
(angol film)
20.05 A nagy egyiptomi piramis
(angol ismeretterjesztő film)
Kapu a csillagokra
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Los Angeles utcái
(amerikai film)
23.15 Gato Barbieri a Montreali Nemzetközi Jazz-fesztiválon
(kanadai koncertfilm)
0.15 Híradó
0.55 Az éjszaka filmje
Vasisten gyermekei
(magyar-orosz film)

HBO

8.00 Bolondos dallamok
8.30 Lois és Clark
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Jó barátok
10.30 Kaliforniába jöttem
11.00 Melrose Place
11.55 Mozi! Mozi! Mozi!
12.25 Hókuszpókusz
(amerikai vígjáték)
14.00 Szörfös nindzsák
(amerikai vígjáték)
15.30 National Geographic
16.25 Tanulj, tinó!
(amerikai film)
18.05 Mönchengladbach-Bayern München
(sportközvetítés)
20.10 A rózsa neve
(amerikai kalandfilm)
22.15 Lóhalálában
(amerikai film)
24.00 Őrjítő kétely
(amerikai thriller)
1.30 Ég és Föld
(amerikai film)

TV3

14.00 Műsorajánlat
14.05 A bajnok és a kölyök
(amerikai film)
15.55 Csodálatos Föld
Izland (ism.)
16.20 Ütőerő
(amerikai krimi)
17.40 Világszám
18.00 Select - divat, kultúra, életmód
18.20 Seychelle-szigetek
18.25 Stíluspercek
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 A Duna hercegnője
(osztrák sorozat - 9.)
Az új hűség
20.15 Cinema (ism.)
20.50 Az erőszak megszállottja
(amerikai film)
22.40 Gusztáv
(rajzfilm)
22.50 Erdei fantom
(amerikai horror)

MSat

8.00 Pufóka kalandjai
8.45 Grimm legszebb meséi
9.30 Power Rangers
10.00 Játék
10.30 Állati mesék
11.00 Popeye
11.30 Delfy
12.00 Music Box Top Ten
12.30 Bulivonal
13.00 Zoom
13.30 Rocktükör
14.00 Budo magazin
14.30 Ólomkatona (ism.)
16.05 MSAT Klub
16.30 Autó-motor
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Kopasz krapek
(angol tévéfilmsorozat - 13.)
20.00 Hegylakó 2.
(amerikai film)
21.45 Hatoslottó-sorsolás
22.00 A törvény őrei (ism.)
23.00 A horror háza
(angol sorozat - 13.)
A néma sikoly
24.00 Electric Blue 5.

Szív TV

16.05 Jo-Jo
(olasz film)
18.00 Konyhashow
18.30 Palánta
19.00 Kimba, a fehér oroszlán
19.30 Pepsi Show City
20.00 Gulliver
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Halálos rajongás
(amerikai film)
23.30 Szerelmi útmutató
24.00 Napraforgó

ATV

5.30 ATV-magazin
11.30 DIM
14.30 Kismamaklub
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.45 László atya műsora
19.55 Forró fejjel
(amerikai film)
21.20 Vízisport magazin
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. május 30., péntek

Tv műsor - 1997. május 30. - Péntek

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/45. rész: Aggodalom és remény
9.35 Hírek
9.50 Játék
10.00 Úti-tipp
10.50 Játék
11.05 Dallas
(amerikai filmsorozat)
336. rész: Ki kicsoda?
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.05 Műsorismertetés
14.10 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
14.35 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Magyarország ma
Válogatás a körzeti stúdiók műsoraiból
16.05 Üzlet
Heti gazdasági körkép
16.25 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/132. rész
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
Közhasznú információk
17.40 Tizenöt perc
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltatóműsor
19.00 Esti mese
Égből pottyant mesék
Öreg Janó
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.15 Dallas
(amerikai filmsorozat. ism.)
336. rész: Ki kicsoda
21.10 Lehetetlen
Vámos Miklós műsora
Vendég: Lang Györgyi
22.10 Exkluzív
Társasági és művészeti magazin
22.40 A semmi ágán
(amerikai film)
0.20 Híradó

MTV 2

12.00 Szieszta
Szórakoztató, információs műsor Szegedről
15.00 Műsorismertetés
15.05 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/43. rész: A döntő párbaj
15.30 Zöld bolygó
10/4. rész
15.50 Telesport
Benne: Kézilabda vb
Közvetítés Japánból
17.00 Kisvilág
Stúdióbeszélgetés
17.30 Körzeti híradók
17.55 Időjárás
18.00 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer... az ötlet
(francia rajzfilmsorozat)
26/20. rész: Ford és az automobil kalandja
18.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat)
81. rész: A végrendelet
19.05 Szenvedélyek
(olasz tévéfilmsorozat)
42/15. rész
20.00 Klip-mix
20.10 Műterem
Válogatás a világ dokumentumfilmjeiből
Talán én vagyok az utolsó festő...
Oskar Kokoschka
(osztrák dokumentumfilm)
20.55 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.05 Telesport
A TS sportmagazinja
Benne: Kajak-kenu
Közvetítés Szegedről, felvételről
21.35 „21-es show”
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Párbaj
Szekeres Imre és Torgyán József politikai vitája
23.20 Koktél Bár
Benne:
- Sztáro(c)k
Interjú a KISS együttessel
- Koncert
Total Dance Fesztivál
0.45 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Váltó (ism.)
13.10 Popeye, a tengerész
Dupla vagy semmi
Kutyaszépségverseny
13.35 Pumukli
Titokzatos levelek
14.05 Expedíció
(venezuelai ismeretterjesztő film)
A jaguár
14.50 Két elhatározás
(dokumentumfilm, ism.)
16.00 Talpalatnyi Zöld
Környezetvédelmi magazin (ism.)
16.35 Virtus
Küzdősportok magazinja
17.05 Héléne és a fiúk
(francia ifjúsági tévéfilmsorozat)
280. rész: Megoldás
17.30 Varjúdombi mesék
Különféle menedékek
- A három testőrke
A tengeri csata
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Mici néni két élete
(magyar vígjáték)
20.00 Közép-európai Magazin
20.35 Esti kérdés
A nap interjúja
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Az ember, aki túl sokat tudott
(amerikai thriller)
23.35 Jazzperanto (ism.)
0.15 Híradó
1.00 Az éjszaka filmje
Hullaégető
(csehszlovák film)

HBO

10.00 Sebességzóna
(amerikai vígjáték)
11.40 A három testőr
(amerikai kalandfilm)
12.25 Négy esküvő és egy temetés
(angol vígjáték)
15.20 Nukie
(amerikai fantasztikus film)
17.00 Blinky Bill
17.30 Alf
18.00 Kung-fu
19.05 Mozi! Mozi! Mozi!
19.35 Sztárközelben: Jim Carrey
20.00 Isten hozta, Mr.
(amerikai vígjáték)
22.05 Fércember
(amerikai thriller)
23.40 Tanmesék a szexről
(magyar vígjáték)
1.05 A donor
(amerikai thriller)
2.40 Zenemánia
Robert Altman: Kansas City

TV3

13.55 Műsorajánlat
14.00 A szerelem gyilkol
(amerikai film, ism.)
15.40 Negyedóra (ism.)
16.00 Ez van - fiataloknak
16.25 Stíluspercek (ism.)
16.35 Automobil (ism.)
17.10 A bajnok és a kölyök
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Fésületlenül
19.45 Játék: Fekete, fehér
20.10 Kisasszony
(brazil sorozat)
20.40 Játék: Fekete, fehér
21.00 Álmaim asszonya
(amerikai thriller)
23.00 Napi profit
23.10 Sztár-bár - könnyűzene itthonról
23.45 Legényóra
(amerikai erotikus film)

MSat

3.05 Music Box
6.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.30 Autó-motor (ism.)
14.00 Játszd újra...
14.30 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
15.00 Pajzán szellemek
(amerikai film)
16.30 Power Rangers (ism.)
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 65.)
20.00 A Szépség és a Szörnyeteg
(amerikai sorozat - 5.)
21.00 Poirot (ism.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 65.)
22.30 Túl a Kilimanjaron
(olasz-amerikai film)
24.00 Electric Blue (ism.)
1.00 A küzdelem törvénye 2. (ismétlés)

Szív TV

16.30 Autósport (ism.)
17.00 Egészségmagazin (ism.)
18.00 Kutyaportrék: A németjuhász
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 21.)
19.30 Különjárat
20.00 Benkó D. B.
20.30 City kulturális magazin
21.05 Álmodozás
(amerikai vígjáték)
23.00 Budapesti Táncbajnokság (ism.)
24.00 Napraforgó

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Veszett kutya
21.30 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.25 Sadománia

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. május 29., csütörtök

Tv műsor - 1997. május 29. - Csütörtök

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/44. rész: Feltárás
9.35 Hírek
9.40 Maigret
(angol bűnügyi tévéfilmsorozat)
Maigret ifjúkori barátja
10.35 Martinique - Egy álomsziget és árnyoldalai
George Schmolz riportfilmje
(német ismeretterjesztő film, ism.)
11.10 Ágytól, asztaltól
(német tévéfilmsorozat)
13/4. rész: Az új állás (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Welcome to Hungary
12.55 Telepakk
13.40 Műsorismertetés
13.45 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
37. rész
14.30 NAT-tól tartok
Repeta - nemcsak pedagógusoknak
Benne:
- NATra kész
- Mi a báNAT?
- NA Tessék
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Repeta - Irodalom
Benne:
- Málenkij rabót
- Hát ez vicc...
- Irodalmi meglepetések
- Kaleidoszkép
- Ad hoc
Literatúra
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/131. rész
17.05 Kormányváró
17.30 Vissza a természethez
17.50 Zenelánc
17.55 Egyházzene napjainkban - 1. rész
18.15 Üzlet
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Rosszcsont Dani meg a Dilidongók
(cseh rajzfilmsorozat)
7/7. rész: Dongóskodó gondoskodás
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.10 Reklám
20.15 Kisváros
Laptop
20.55 Másképpen beszélgetek
Friderikusz Sándor riportműsora
22.05 Gurul a kő
A Republic együttes ünnepi koncertje
1997. március 15., Budapest Sportcsarnok
23.05 Járványok
(ausztrál dokumentumfilm, ism.)
4/2. rész: A láthatatlan hadak
23.55 Híradó

MTV 2


13.10 Műsorajánlat
13.15 Rendszerváltó évek
22/12. rész: Határnyitástól népszavazásig (ism.)
14.10 Telesport
Benne: Kézilabda vb
Közvetítés Japánból
15.20 Palackposta
Válogatás a határon túli magyar műhelyek műsoraiból
15.50 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/42. rész: Az igazság tava
16.15 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
16.25 Repeta plusz
Gaia
Ökológiai filmújság
Klónozott „Szép új viág?”
17.00 Titkos küldetés
(ausztrál filmsorozat)
24/20. rész
17.30 TOP 40
Slágerlista
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/29-30. rész:
A jövő útja
Részvénytársaság
20.10 Atlanti express
20.25 Átfogó
Kapcsolatokról - határok nélkül
20.50 Zene, zene, zene
21.30 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 A gyorsvonat
(szovjet film)
0.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.25 Fogas kérdések (ism.)
8.35 Tudományos? Fantasztikus!
4/4. rész: A körmozgás (ism.)
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Régiók (ism.)
13.10 Popeye, a tengerész
Golf-csetepaté
13.15 A tenger élővilága
(német természetfilm)
Az óvakodás
13.45 Cimbora - Tallózó
14.35 A szerelem nem szégyen
(magyar vígjáték)
15.55 És múlnak az évek
Idősek műsora
16.30 Híres magyar Hungaricumok: a toll
(oktatófilm)
16.45 Erdélyi szászok találkozója
(dokumentumfilm)
17.05 Héléne és a fiúk
(francia ifjúsági tévéfilmsorozat)
279. rész: Nyugalom!
17.30 Popeye, a tengerész
Popeye és a kísértet
- Űrfantázia
A kakaó
17.45 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Hoppá
(magyar film)
20.00 Váltó
Gazdasági magazin
20.35 Esti kérdés
A nap interjúja
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Fehér éjszakák
Mediawave '97 - Fényírók Fesztiválja
Benne: Al Manach 1.
Kortárs művészeti magazin
22.00 Hüvelyk Matyi titkos kalandjai
(angol animációs film)
23.05 Al Manach 2.
Fesztiválbeszámoló
23.15 Duna Műhely-premier
Leptinotarsa avagy privát nyomozati anyag a krumplibogár titokzatos feltűnéséről Magyarországon
(dokumentumfilm)
0.05 Al Manach 3.
0.15 Zygosis
(angol dokumentumfilm)
0.45 Belsőségek
(rövidfilm)
1.10 Híradó

HBO

10.00 Szerencsevadászok
(amerikai film)
11.50 Remény és dicsőség
(amerikai filmdráma)
13.40 Horgászni mentem
(svéd kisjátékfilm)
14.10 A megtörhetetlen
(amerikai film)
15.45 Dumb és Dumber - Dilibogyók
(amerikai vígjáték)
17.30 Bolondos dallamok
(amerikai sorozat)
18.00 Bír-lak
18.35 Max
(amerikai film)
20.10 Meztelen tangó
(amerikai film)
21.45 Így készült: Balhé Bronxban
22.00 Melrose Place
22.45 Szerelmi csatározások
(amerikai sorozat)
0.20 Viva, Itália!
(olasz szexfilm)

TV3

15.10 Műsorajánlat
15.15 Nindzsa bosszú
(amerikai film, ism.)
16.50 Negyedóra (ism.)
17.05 Havi fix
17.20 A szerelem gyilkol
(amerikai vígjáték)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Aloha Sport
19.30 Nem több, mint testőr
20.05 Gusztáv
(rajzfilm)
20.15 Játék: Zenefon
20.50 Gusztáv
21.00 Halálos Lolita
(amerikai krimi)
22.50 Napi profit (ism.)
23.05 Negyedóra gazdaság
23.20 Aloha Sport (ism.)
23.30 Ingatlanpiac (ism.)
23.45 A nyúl genezise
(animációs film)

MSat


1.30 Music Box
8.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.30 Budo magazin (ism.)
14.00 Játszd újra...
14.30 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
15.00 Ördögtánc
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat)
20.00 A törvény őrei
(amerikai sorozat - 13.)
21.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
22.30 Leszámolás
(amerikai film)
24.00 A3-ik vonal
1.00 Nem probléma
1.30 A küzdelem törvénye 1. (ism.)

Szív TV

16.30 Torna Cindy Crawforddal
17.00 Lila ákác
(magyar vígjáték)
19.00 Action Man
(amerikai sorozat - 22.)
19.30 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm)
19.45 RPS - News
20.00 Kockáztató
20.30 Budapesti Táncbajnokság 1. (ism.)
21.05 Amerikai kickboxer
(amerikai film)
23.00 S. K. Barkácsmagazin
23.30 pH-érték (ism.)
24.00 Napraforgó

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Tárcanézőben
19.50 Klippercek
19.55 Lézerhold
21.30 Klippercek, játék
21.55 Mondjuk a magunkét
22.25 Ingatlankavalkád
22.35 Sportmagazin
23.00 Nikodémusok órája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. május 28., szerda

Tv műsor - 1997. május 28. - Szerda

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/43. rész: Keserű csalódás
9.35 Hírek
9.50 Játék
10.00 Gyerekszoba
10.50 Játék
11.10 Három a doktor
(német tévéfilmsorozat, ism.)
25/11. rész: Reménysugár
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
13.35 Műsorismertetés
13.40 Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
14.05 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
14.30 NAT-tól tartok
Repeta - nemcsak pedagógusoknak
Benne:
- PillaNAT
- InterNAT
- AlterNAT
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Repeta - Fizika
Benne:
15.05 Valahogy csak elkezdjük...
15.10 Hirdetések
15.15 Fizika
15.30 Kifőzde
15.35 Egy pár keréken
15.40 Fizika
15.55 Aktuális
16.00 Tudománytörténet
16.05 Fizika
16.20 Finálé
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/130. rész
17.05 Kánon
Vallás és kultúra
17.35 Kölyökidő
Ami a Gyereknapból kimaradt
18.00 Gyorssegély
18.10 Életjel
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Kép-játék
19.00 Esti mese
Pow Wow
(angol rajzfilmsorozat)
Ne keríts be!
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.15 Pótvizsga
(tévéjáték)
21.30 Vers mindenkinek
Vajda János: Nádas tavon
Előadja: Bujtor István
21.35 Találjuk ki Magyarországot!
Autók és parfümök
Hankiss Elemér műsora
22.15 Klip-mix
22.30 Hester Street
(amerikai film)
24.00 Híradó

MTV 2

14.40 Műsorismertetés
14.45 Rendszerváltó évek
22/11. rész: Az átmenet kormánya
15.40 Csízió
15.45 Egy kis Dél
(angol kisfilmsorozat)
A pusztuló dombvidék
16.15 A kihívás napja
16.25 Alfa szolgálat
Mentálhigiénés magazin
A jó házasságról
16.55 Időjárás
17.00 Telesport
Benne: MTK FC-Haladás VFC
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
A szünetben: Időjárás
17.45 Körzeti híradók
19.00 A kihívás napja
19.20 Magnum
(amerikai filmsorozat)
A kolléga nyaral
20.10 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
20.20 Telesport
Benne: Juventus FC-B. Dortmund
Bajnokok Ligája labdarúgó-mérkőzés
(Hosszabbítás lehetséges)
Közvetítés Münchenből
A szünetben: 21.15 Híradó
22.20/23.00 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.45/23.25 Kenó
22.55/23.35 Aktuális
23.20/24.00 A kihívás napja
23.45/0.25 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 Óráról órára (ism.)
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Héthatár (ism.)
13.10 Gazdakör (ism.)
13.45 Finnugor népek II. világkongresszusa
(dokumentumfilm, ism.)
3/3. rész: Kultúra
14.05 Győztesnek születtek
(francia ismeretterjesztő sorozat, ism.)
26/6. rész: Szudirmán és a tollaslabda
14.20 Kicsoda a micsoda (ism.)
14.55 Váratlan utazás
(kanadai sorozat, ism.)
13/13. rész: Kellemes meglepetés
15.40 Kép és valóság
(belga ismeretterjesztő film)
5/3. rész: A sötétség képei
16.30 Ez is Magyarország
10. rész: Családtámogatási rendszer
17.05 Héléne és a fiúk
(francia ifjúsági tévéfilmsorozat)
278. rész: Viszketés
17.30 Nagy ho-ho-horgász
A mindent vágó rákolló
- Noé és Nelly a repülő bárkában
Amikor olvastunk
17.45 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 A rendőrnő
(olasz vígjáték)
20.05 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.40 Esti kérdés
A nap interjúja
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Eizensteintől Mihalkovig
Etűdök gépzongorára
(orosz film)
23.15 A film évszázada
(orosz ismeretterjesztő film)
0.05 Híradó

HBO

10.00 Korzikai fivérek
(amerikai rajzfilm)
11.00 Haggyállógva Vászka
(feliratos magyar film)
12.20 Memphis
(amerikai film)
13.50 Igazi vadon élő állatok
(amerikai természetfilm)
16.40 Egy nap a Melrose Place-en
(amerikai dokumentumfilm)
17.30 Animánia
18.00 Egyről a kettőre
18.35 Töketlenek
(amerikai vígjáték)
20.05 A vaskor hajnalán
(amerikai fantasztikus film)
21.40 Így készült: Az angol beteg
22.00 Porunk hőse
(angol vígjáték)
23.50 Halott ember
(amerikai film)
1.50 Automaták
(amerikai sci-fi)

TV3

14.00 Műsorajánlat
14.05 Nagy menet 3.
(amerikai film)
15.45 Negyedóra (ism.)
16.05 Ingatlanpiac (ism.)
16.20 Gillette World Sport
16.50 Sztár-bár - könnyűzene itthonról (ism.)
17.25 Nindzsa bosszú
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Kisasszony
(brazil sorozat)
19.45 Sportvonal - játék
20.20 Cinema
21.00 Így lettem Colette
(amerikai film)
22.55 Napi profit
23.10 Negyedóra az infosztrádán
23.25 Valami - túlélési magazin kelet-európaiaknak (ism.)

MSat

1.40 Music Box
6.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.30 Bulivonal (ism.)
14.00 Játszd újra...
14.30 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
15.00 Én és a maffia
(amerikai vígjáték)
16.30 Power Rangers (ism.)
17.00 Nap Tv (AM  mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 63.)
20.00 Mit les, Mr. Beadle s?
(angol sorozat - 14.)
20.30 Ma esti Muppet!
21.00 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat, ism.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 63.)
22.30 Tűzoltók
(ausztrál sorozat, ism. - 9.)
23.30 A küzdelem törvénye 2.
(amerikai film)
1.00 A halál árnyékában (ismétlés)

Szív TV

16.30 Torna
17.00 Falmászó
(svéd sorozat)
3/3. rész
18.00 Dokumentumfilm
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 20.)
19.30 Tabuk nélkül
20.00 Egészségmagazin
21.05 Maffiavadászat
(amerikai thriller)
23.00 Színház-tűznéző (ism.)
23.30 Élet és designe (ism.)
24.00 Napraforgó

ATV

5.30-8.00 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Öt párna egy éjszakára
21.45 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.25 Véres pénz
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. május 27., kedd

Tv műsor - 1997. május 27. - Kedd

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Napkelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/42. rész: A római település
9.35 Hírek
9.40 Benedek Elek meséi
Az aranyszőrű bárány
(magyar mese, ism.)
9.50 Egy nyár Selikkel, a fókával
(norvég sorozat)
3/3. rész: Vissza a természetbe
10.20 Magnum
(amerikai bűnügyi filmsorozat, ism.)
Adós, fizess!
11.10 Happy Holiday
(német tévéfilmsorozat)
13/6. rész: Magasrepülések (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
13.15 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
36. rész
14.00 Műsorismertetés
14.05 Érettségi '97
14.25 Atlanti expressz
14.40 NAT-tól tartok
Repeta - nemcsak pedagógusoknak
Benne:
- NATtan
- PillaNAT
- NA Tessék
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Repeta - Történelem
Benne:
- Szöcske
- Repe-tabu
- Mi leszek, ha nagy leszek?
- Skandalum
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/129. rész
17.05 Az angol feudalizmus pusztulása
(angol sorozat)
5/3. rész: Ismerd meg a te ellenségedet!
17.30 7színvilág
17.45 Osztály a javából
(cseh rajzfilmsorozat, ism.)
7/2. rész: Riadalom a szertárban
17.55 Katolikus krónika
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Tipp-Hopp!
19.00 Esti mese
Frakk, a macskák réme
(rajzfilmsorozat, ism.)
A gyűjtemény
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.10 Reklám
20.15 Vészhelyzet
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/21. rész: Törött szárnyak
21.05 Stúdió '97
Kulturális hetilap
21.55 Rendszerváltó évek
22/12. rész: Határnyitástól népszavazásig
Utána: Stúdióbeszélgetés
23.10 TeleJazzPódium
Chick Corea zongorázik a Budapest Kongresszusi Központban
23.50 Híradó

MTV 2

8.25 Műsorismertetés
8.30 Közvetítés a parlament üléséről
16.30 Telesport
Benne: Kézilabda vb
Közvetítés Japánból
17.40 Szemlátomást
Különös képek, különös kiállítások
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/27-28. rész:
A blokád
Vesztegetés
20.10 Felkínálom
Pomezanski György műsora
21.00 Kriminális
Bűnügyi magazin
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Hongkongi mozaik
Egy hongkongi lány álma
(hongkongi film)
23.55 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.25 Fogas kérdések
8.35 Tudományos? Fantasztikus!
4/4. rész: A körmozgás
8.50 Könyvismertetés
9.00 Képes Krónika
10.55 Magyar Tudomány (ism.)
11.30 Harmónia (ism.)
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Lássuk, hogyan növekednek
(angol ismeretterjesztő sorozat)
A pók
12.45 Koncert gyermekkezekre
Négykezes zongoradarabok
13.35 Az antik világtól napjainkig
(török ismeretterjesztő film)
3/1. rész
14.05 A bírósági tudósító
(német sorozat, ism.)
13/7. rész: Reménytelenül
14.55 Police (ism.)
15.35 Nyelvőrző (ism.)
16.05 Színházi Élet (ism.)
16.45 Verselemzés
Csokonai Vitéz Mihály: A Magánossághoz
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
277. rész: Könyörgés
17.30 Popeye, a tengerész
Borsócska, a csodagyerek
- Mirr-Murr kandúr kalandjai
Leszállított árú dinnye
17.45 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Melba
(ausztrál filmsorozat)
8/8. rész
19.15 A reklám története
(művelődéstörténeti film)
5/4. rész: A virágkor
19.30 Héthatár
Külpolitikai magazin
20.05 Gazdakör
20.40 Esti kérdés
A nap interjúja
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Nyírfaliget
(lengyel film)
23.05 Önkezével
(dokumentumfilm)
23.45 Héthatár (ism.)
0.20 Híradó

HBO

10.00 Apa és fia
(amerikai film)
11.40 A Vadnyugat boszorkányai
(amerikai western)
13.20 Amelia Earhart - Az utolsó repülés
(amerikai film)
14.55 Egy maszkmester portréja
15.20 Truman
(amerikai filmdráma)
17.30 Jó barátok
(amerikai sorozat)
18.00 Kaliforniába jöttem
(amerikai sorozat)
18.35 Sztárközelben: Robin Williams
19.00 Melrose Place
(amerikai sorozat)
19.45 Így készült: Set it off
20.05 Kis Odessza - A bűn fészke
(amerikai thriller)
21.40 Zenemánia
Robert Altman: Kansas City
22.35 Ki az úr a házban?
(amerikai vígjáték)
0.10 Vörös kolibri
(magyar krimi)

TV3

14.50 Műsorajánlat
14.55 Abilene
(amerikai film, ism.)
16.40 Stíluspercek
16.50 H2O - extrém sportok magazinja
17.20 Nagy menet 3.
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.10 Aloha Sport
19.25 Kisasszony
(brazil sorozat)
19.55 Játék: Fekete, fehér
20.30 Miért?
21.00 Gothár-sorozat
Idő van
(magyar film)
23.10 Napi profit
23.25 Negyedóra informatika
23.40 Aloha Sport (ism.)
23.55 Automobil (ism.)
0.30 Kleptománia
(amerikai film)

MSat

24.00 Music Box
6.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.30 Zoom (ism.)
14.00 Játszd újra...
14.30 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
15.00 News-da special
Az N-CYNC Budapesten
15.30 Cops Special (ism.)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 62.)
20.00 Poirot
(angol sorozat - 13.)
Az elfátyolozott hölgy
21.00 A Szépség és a Szörnyeteg
(sorozat, ism. - 4.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 62.)
22.30 A küzdelem törvénye 1.
(amerikai film)
0.10 Autó-motor extra

Szív TV

16.30 Torna, hölgyeknek
17.00 A szerelem nem szégyen
(magyar film)
19.00 Action Man
(amerikai sorozat - 21.)
19.30 Különjárat
20.00 pH-érték
20.30 Kapásjelző
21.05 A sorozatgyilkos
(amerikai film)
23.00 Pénzvilág (ism.)
23.30 Autós szívek klubja (ism.)
24.00 Napraforgó

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.30 OBB-híradó
20.00 Kismamaklub
20.30 Szép házak, kész házak
21.20 Mondjuk a magunkét
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. május 26., hétfő

Tv műsor - 1997. május 26. - Hétfő

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/41. rész: Amatőr régész
9.35 Hírek
9.50 Játék
10.00 Keresd a nőt!
10.50 Játék
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
13.35 Patrin - Üzenet - Vorba
14.00 Műsorismertetés
14.05 Érettségi '97
14.20 Nasa obrazovka
14.45 NAT-tól tartok
Repeta - nemcsak pedagógusoknak
Benne:
- Mi a báNAT?
- InterNAT
- VadoNAT
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Repeta - Matek
Benne:
15.10 Hogyan táborozzunk?
15.15 Aktuális
15.20 Matek
15.30 Repetábornok
15.35 Aktuális
15.45 Vincsi, Proci és barátai
15.50 Matek
16.00 Fesztelenül
16.05 Matek
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/128. rész
17.05 Izom-láz
17.30 Telejáték
A golyó meg a kocka (ism.)
17.45 A műszaki játék
Az egér és az oroszlán
(német rajzfilmek, ism.)
18.00 „Engedjétek hozzám!”
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Esti mese
Cézár és Bambuc
(lengyel rajzfilmsorozat)
Hol van Bazi Maci?
19.15 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.15 Szeszélyes évszakok
Szórakoztató magazin
21.15 Frei-dosszié
A világ és ami mögötte van
21.50 Vers mindenkinek
22.00 Illés György és tanítványai - Bíró Miklós
A vörös grófnő
(magyar film)
0.25 Híradó

MTV 2

13.55 Műsorismertetés
14.00 Parlamenti Napló
15.00 Közvetítés a parlament üléséről
17.00 Műsorismertetés
17.05 Telesport
Benne: Tenisz Globus Open
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 TH
Tudományos híradó
(Feliratozva is!)
18.45 Telesport
Benne:
- Herz FTC-Dunaferr SE
Női kézilabda-mérkőzés
Közvetítés a Népligetből
- Röplabda bajnoki döntő
2. mérkőzés
21.20 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.30 Telemázli
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Magyar zenepedagógusok - Katanics Mária
23.35 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

7.00 Képes krónika
7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?!
Vendégvárók
8.30 Óráról órára
4. rész
9.00 Képes krónika
11.00 Heti Hírmondó (ism.)
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Emlékképek - Régi híradók (ism.)
12.55 Postabontás - Levélváltás (ism.)
13.15 Közép-európai Magazin (ism.)
13.50 Pumukli
(mesesorozat)
A vitorlás hajó
14.15 Tudományos show
(francia-kanadai ismeretterjesztő sorozat)
Az emberi népesség statisztikája
14.40 Egy kis románc
(amerikai némafilm)
15.30 Tarkabarka (ism.)
16.30 Harmónia
Egészségvédő magazin
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
276. rész: A rossz szellem
17.30 Nagy ho-ho-horgász
Teknősháton lovagolva
- A három testőrke
A rablás
17.45 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 A bírósági tudósító
(német tévéfilmsorozat)
13/7.rész: Reménytelenül
19.15 Magyar Tudomány
Természet- és társadalomtudományi magazin
20.00 Police
Rendőrségi magazin
20.40 Esti kérdés
A nap interjúja
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 In memoriam Gyöngyössy Imre
Pusztai emberek
(dokumentumfilm)
23.05 Találkozópont
Eurogazdasági magazin
23.40 Magyar Tudomány (ism.)
0.15 Híradó

HBO

10.00 Tomboló ököl
(amerikai akciófilm)
11.50 Szabadítsátok ki Willyt!
(amerikai családi film)
13.40 Folytassa a kempingezést!
(angol vígjáték)
15.10 Ici-pici pók
15.35 Made in America
(amerikai vígjáték)
17.30 Lois és Clark
(amerikai sorozat)
18.35 Hókusz pókusz
(amerikai vígjáték)
20.10 Tanmesék a szexről
(magyar vígjáték)
21.35 Mozimánia: Kaszkadőrparádé
22.25 Jó reggelt, Vietnam!
(amerikai vígjáték)
0.25 Így készült: Balhé Bronxban
0.40 Testbeszéd
(amerikai thriller)

TV3

13.50 Műsorajánlat
13.55 Sasok nyomában
(amerikai film)
15.40 Kaleidoszkóp
16.25 Tér-hatás
16.55 Horgászbuli (ism.)
17.15 Abilene
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Csengetett, Milord?
Munka vagy szerelem?
20.20 Gillette World Sport Special
20.50 Gusztáv
21.00 Az utolsó menet
(amerikai film)
22.40 Napi profit
22.50 Profitvadász (ism.)
23.25 Top trend (ism.)

MSat

3.15 Music Box
6.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.30 Rocktükör (ism.)
14.00 Játszd újra...
14.30 Parti sétány, Ausztrália
15.00 Ólomkatona
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 61.)
20.00 A halál árnyékában
(ausztrál thriller)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 61.)
22.30 Bolondóra

Szív TV

17.00 Kapásjelző (ism.)
17.30 Palánta (ism.)
18.00 A pézsmatulkok hazája
(kanadai film)
19.00 Kimba
(rajzfilmsorozat)
19.30 Más
20.00 S. K. Barkácsmagazin
20.30 Autósport-magazin
21.05 A gonosz két arca
(amerikai film)
23.00 Földgömb (ism.)
23.30 Jó utat! (ism.)
24.00 Napraforgó

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 A szél dühe
(olasz western)
21.40 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 Jogban járás (ism.)
22.30 Tisztítótűz
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. május 25., vasárnap

Tv műsor - 1997. május 25. - Vasárnap

MTV 1


7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Az ágon ülő macska meséi
(francia rajzfilmsorozat)
15/5. rész: A gonosz gúnár
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
13/1. rész: Nyüzsgés az erdőben
8.30 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/42. rész: A káprázat virága
9.00 Gyere, gyere, gyereknap!
A Kölyökidő vidám programajánló műsora
Benne:
- Jó reggelt!
- Életrevaló plussz - túlélőnap
- Rajzfilmek, mesék, vetélkedők
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Szerencsehíradó
Hírek és információk a sorsolások eredményeiről
12.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat, ism.)
180/124-127. rész
14.30 Gyere, gyere, gyereknap!
A Kölyökidő vidám programajánló műsora
14.55 Telis-televideo '97
15.00 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
15.25 Walt Disney bemutatja
- Balu kapitány
Balu maga alatt
(amerikai rajzfilmsorozat)
- A nagy mérkőzés
(amerikai rajzfilm, ism.)
- Tinititkok
(amerikai filmsorozat)
13/13. rész: A mester
16.25 Márkás históriák
16.35 Micimackó és a többiek...
Halász Judit jótékonysági koncertje a gyerekekért
Közreműködik az Albatrosz együttes
17.40 Helló, világ!
Turisztikai magazin
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Magyarok cselekedetei
20.07 Reklám
20.15 A híradó sztárjai
(amerikai film)
22.25 Fedorico Garcia Lorca: A hűtlen menyecske
Előadja: Megyeri Gábor
22.30 Rendszerváltó évek
22/11. rész: Az átmenet kormánya
Utána: Stúdióbeszélgetés

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 PC abc
8.30 Űrgammák
(sci-fi-sorozat - 80., ism.)
9.00 Hol-mi?
9.30 Mérce
10.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/25-26. rész (ism.)
11.05 Nemzetközi repülőnap
13.00 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő filmsorozat)
104/89. rész: Vidéki tavasz
13.25 Amiről a megfakult filmkockák beszélnek
(angol dokumentumfilm-sorozat)
6/2. rész: Nagy-Britannia 1900-1912 (ism.)
13.55 Telesport
Benne: Forma-1 Spanyol Nagydíj
Közvetítés Barcelonából
16.00 Kerekek és lépések
26/16. rész: Kőtemplomok a Szamosháton (ism.)
16.45 Horizont
Heti világhíradó
17.15 Szívtipró gimi
(ausztrál filmsorozat)
84. rész
18.00 Időjárás
18.05 Kérdezz! Felelek
18.30 Úton
Európa magazin
(Feliratozva is!)
19.00 Esti mese
Emberke kópéságai és társai
(csehszlovák rajzfilmsorozat)
7/5. rész: Dinnyeszezon
19.15 Gyermeknapi gála a Városligetből
19.40 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Hans Baldung Grien: A Halál és a leány
19.55 Telesport
Benne:
-  Magyarország-Kína
Kézilabda vb
- Ritmikus sportgimnasztika Eb
- Birkózó Eb
Kötöttfogás
- Súlyemelő Eb
- Magyarország-Németország
Ökölvívó-mérkőzés
23.20 Éjjeli menedék
Üveggyöngyjáték - a Napkelet utazóinak
0.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 Forrás
Katolikus műsor (ism.)
7.40 Élő egyház (ism.)
7.55 Lássuk, hogy növekednek
(angol ismeretterjesztő sorozat)
Az aligátor
8.05 Popeye, a tengerész
A boldog gladiátor
8.15 Babar
(kanadai rajzfilmsorozat)
Megkettőzött őrség
8.40 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ism.)
9.05 Ziccer, amit kár lenne kihagyni
Ifjúsági magazin (ism.)
9.40 Pop-sa-rock (ism.)
10.00 A hetedik kontinens felfedezése
(svájci ismeretterjesztő film)
12/11. rész: Csodálatos barlangvilág - A vulkán belsejében
10.30 Tengerentúli legendák
(francia természetfilm)
13/12. rész: A porcelánlanguszták
10.55 Zene tolmáccsal
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Csendül a nóta
12.15 Rövidzárlat
(amerikai film)
13.55 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
16.30 Emlékképek - Régi híradók
16.50 Talpalatnyi Zöld
Környezetvédelmi magazin
17.30 Rongyosbabák
Vihar után
- Popeye, a tengerész
A filmvilág bálványa
17.45 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.00 In memoriam Gyöngyössy Imre
Jób lázadása
(magyar film)
20.35 Színházi Élet
21.15 Jazzperanto
Jazzperanto, azaz egy nyelven beszélünk
21.55 Sportpercek
22.05 Tízparancsolat
(lengyel filmsorozat)
3. parancsolat: „Megemlékezzél arról, hogy az Úr napját megszenteljed”
23.00 Liszt Ferenc: h-moll szonáta
Bogányi Gergely zongorázik
23.30 Sportképek (ism.)

HBO


8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.30 Blinky Bill
11.00 Kvíz-show
(amerikai film)
13.10 Sebességzóna
(amerikai vígjáték)
14.45 Jég veled!
(amerikai vígjáték)
16.20 Micsoda buli 2.
(amerikai vígjáték)
17.55 A megtörhetetlen
(amerikai film)
19.30 Futball összefoglaló
20.35 Porunk hőse
(angol vígjáték)
22.25 Csábító testek
(amerikai thriller)
24.00 Kampókéz 2.
(amerikai horror)
1.35 Mozimánia: Kaszkadőrparádé

TV3


9.00 Dominó
13.35 Műsorajánlat
13.40 Miért?
14.35 Sasok nyomában
(amerikai film)
16.20 Menjünk - programajánlat
16.30 Valami
16.55 Profitvadász
17.30 A Duna hercegnője
(osztrák sorozat)
Az új hűség
18.25 Automobil
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 A megbízás
(amerikai film)
20.50 Gillette World Sport Special
21.20 Véres ököl: A végső visszaszámlálás
(amerikai film)
23.00 Pörzsölő
23.30 Menjünk - programajánlat (ism.)

MSat

2.30 Music Box
8.00 Maszat
8.30 Slapaj kalandjai - 3.
8.35 Grimm legszebb meséi
9.30 Power Rangers
10.00 Játék
10.30 Állati mesék
10.55 Delfy
11.30 A három muskotályos
13.00 Álomsziget
(amerikai sorozat - 11.)
14.00 Ma esti Muppet! (ism.)
14.30 A Broadway határán (ism.)
18.00 Kívánságműsor
16.30 News-da
17.00 Nap Tv (AM mikro)
17.00 Óvóbácsik (ism.) (szatellit)
18.30 Music Box (szatellit)
19.30 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat)
20.00 Benny Hill
20.30 Elképesztő övezet
21.30 Tűzoltók
22.30 Címlapsztori
23.30 Kívánságműsor
24.00 A bosszú dühe (ism.)
1.35 Veszélyes nő (ism.)

Szív TV

16.05 Tökéletes kezelés
(amerikai vígjáték)
18.00 Autós szívek klubja
18.30 Élet és design
Társasági magazin
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 19.)
19.30 Duna Plaza Walk City party
20.00 Színház-tűznéző
20.30 Zene essen beléd!
21.30 Halálzóna
(amerikai film)
23.30 Konyhashow (ism.)
24.00 Napraforgó

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Hollywoodi üzlet
(amerikai film)
21.30 Klippercek
22.00 Ingatlankavalkád
22.30 Az erőszak íze
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. május 24., szombat

Tv műsor - 1997. május 24. - Szombat

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Baptista ifjúsági műsor
8.10 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
- Nyegleó
- Foxi Maxi
- Frédi és Béni
- Tom és Jerry
(amerikai rajzfilmsorozatok)
9.10 Reggeli torna gyerekeknek Simkó Andreával
9.15 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/41. rész: A síró virág
9.40 Gyere, gyere, gyereknap!
A Kölyökidő vidám programajánló műsora
Előhang
10.25 40 éves a Magyar Televízió
Látogató a végtelenből
(tévéjáték, ism.)
11.10 Sarkig tárt világ
(angol dokumentumfilm-sorozat, ism.)
8/2. rész: Orosz keringő
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 „Nézd a tánc nemeit...”
10/2. rész: A botoló
12.20 Nyitott stúdió
Selmeczy György-Kazinczy: Epigrammák
12.25 Família Kft.
288. rész: Vili, a bölcs (ism.)
12.55 Vészhelyzet
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/20. rész: Ismeretlen eredetű láz (ism.)
13.45 Szomszédok
(teleregény - 263., ism.)
14.15 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
14.25 Az élő tenger - John Stoneman tengerbiológiai sorozata
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
26/18. rész: Tengeri menedékhely
14.55 Hogyan öljük meg a feleségünket?
(amerikai vígjáték)
16.50 Jani házhoz megy
Betlen János műsora
17.35 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
17.45 Panoráma
(Feliratozva is!)
18.20 Szerencsekerék
18.50 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat, ism.)
Egy kis „szám”-tan
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.07 Reklám
20.15 Az utolsó csepp
(amerikai film)
22.10 Uborka
Politikai saláta
22.35 Az éjszaka
Színházról - színházra

MTV 2


7.25 Műsorismertetés
7.30 Welcome to Hungary (ismétlés)
8.00 Gazdaképző
Gazdálkodási ismeretek
8.30 Hrvatska kronika (ismétlés)
8.55 Unser Bildschirm (ismétlés)
9.20 Ecranul nostru (ismétlés)
9.45 Srpski Ekran (ismétlés)
10.10 Nasa obrazovka (ismétlés)
10.35 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin (ism.)
11.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/23-24. rész (ism.)
12.05 Soha többé édességet!
(svéd dokumentumfilm)
12.20 Vaskeresztes újra él...
(szocio-dokumentumfilm)
12.55 Telesport
Benne: Forma-1 időmérő futam
Közvetítés Barcelonából
14.10 Erdészház Falkenauban
(NSZK tévéfilmsorozat)
27/19. rész: Csak allergia?
15.05 Dallamról dallamra
Suppé: Boccaccio (részletek)
15.30 Kémek
(amerikai dokumentumfilm-sorozat)
26/11. rész: Az atomkémek elleni hajsza
15.55 Omán a XXI. század küszöbén
16.30 Nemzetközi repülőnap - összefoglaló
17.00 Telesport
19.00 Hírek az Unióról
19.05 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
58. rész: Vörösmarty Mihály 1.
19.40 Família Kft.
289. rész: Valami furcsa van
20.15 Háborúból háborúba
Egy diktatúra anatómiája
21.10 Telesport
- Ritmikus sportgimnasztika Eb
- Birkózó Eb
Kötöttfogás
- Súlyemelő Eb
22.45 Vad banda
(amerikai western)
1.05 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 Tájak, fortélyok, asszonyok (ism.)
7.20 Kertgazda (ism.)
7.35 Szpiru és Fantázió
(francia-spanyol-német rajzfilm)
26/10. rész
8.00 Győztesnek születtek
(francia sorozat)
26/6. rész Szudirmán és a tollaslabda
8.15 A Tekergér család világ körüli tekergései
(német mesefilm)
Amerikai Egyesült Államok
8.40 Pumukli
Pumukli és Puvakli
9.05 Kicsoda a micsoda
Gyermeknap
9.35 Nyelvőrző
Nyelvművelő műsor
10.05 Tarkabarka
Tudomány, művészet, mese
11.05 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
(francia filmsorozat)
A Marquesas-szigetek - hegyek a tengerből
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Lapozó
12.20 Tom
A szorzás
12.25 Pumukli
Pumukli az iskolában
12.55 Semmelweis
(magyar film)
14.15 Élő egyház
Katolikus híradó
14.30 Dunakorzó
Szolgáltató magazin
16.00 Pop-sa-rock
16.20 Ziccer, amit kár lenne kihagyni
Ifjúsági magazin
16.55 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat)
13/7. rész
17.20 Béci hohóc
Pier unatkozik
17.45 Műsorajánlat
18 00 Híradó
18.20 A hongkongi grófnő
(amerikai film)
20.00 Énekelt versek
Sebő Ferenc műsora
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Storyville
(amerikai thriller)
23.30 Borzfilm
Zenés portréfilm a Kispál és a Borz együttesről
0.20 Híradó
1.00 Az éjszaka filmje
Montenegro
(svéd film)

HBO


8.00 Bolondos dallamok
8.30 Lois és Clark
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Jó barátok
10.30 Kaliforniába jöttem
11.00 Melrose Place
11.55 Stella
(amerikai film)
13.40 Henrietta csillaga
(amerikai film)
15.30 Igazi vadon élő állatok
16.20 Dumb és Dumber - Dilibogyók
(amerikai vígjáték)
18.05 Bayern München-VFB Stuttgart
(sportközvetítés)
20.10 Kis Odessza - A bűn fészke
(amerikai film)
21.45 Interjú a vámpírral
(amerikai horror)
23.45 Viva, Itália!
(olasz szexfilm)
1.25 Így készült: Az angol beteg
1.45 Út a csúcsra
(amerikai sportfilm)

TV3


12.40 Műsorajánlat
12.45 Császárbál
(osztrák film, ism.)
14.35 Info Mozaik
15.25 Kutyakalandok
(új-zélandi rajzfilm)
16.40 Ez van - fiataloknak
17.10 Meztelen ember
(magyar film)
18.20 Stíluspercek
18.30 Aszfaltbetyár
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 A Duna hercegnője
(osztrák sorozat - 8.)
Tisztázott viszony
20.15 Cinema (ism.)
20.50 Psychic
(amerikai thriller)
22.30 Gusztáv
(rajzfilm)
22.40 Éjféli csapda
(animációs horror)

MSat

8.00 Maszat
8.00 Pufóka kalandjai
8.45 Grimm legszebb meséi
9.30 Power Rangers
10.00 Játék
10.30 Állati mesék
11.00 Popeye
11.30 Delfy
12:00 Music Box Top Ten
12.30 Bulivonal
13.00 Zoom
13.30 Rocktükör
14.00 Budo magazin
14.30 Kerge forgatás (ism.)
16.00 Kívánságműsor
16.30 Autó-motor
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music box (szatellit)
19.30 Kopasz krapek
(angol sorozat - 12.)
20.00 Veszélyes nő
(amerikai krimi)
21.45 Hatoslottó-sorsolás
22.00 A törvény őrei (ism.)
23.00 A horror háza
24.00 Electric Blue 4.
1.00 Törvényszegő rendőrök

Szív TV

16.05 Az enyveskezű
(olasz film)
18.00 Konyhashow
18.30 Palánta
19.00 Kimba, a fehér oroszlán
(amerikai rajzfilm)
19.30 Pepsi Show City
Buli a buli előtti órában
20.00 Földgömb
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Gyilkos reflex
(amerikai bűnügyi film)
23.30 Szerelmi útmutató
24.00 Napraforgó

ATV

14.00 Tom Sawyer csodálatos kalandjai
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.45 László atya műsora
19.55 Egy angyal halála
(amerikai film)
21.30 Klippercek, játék
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. május 23., péntek

Tv műsor - 1997. május 23. - Péntek

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/40. rész: Aki utoljára nevet
9.35 Hírek
9.50 Játék
10.00 Sólyomszem
10.50 Játék
11.05 Dallas
(amerikai filmsorozat)
335. rész: April Párizsban
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Juli-suli - 167. (ism.)
12.55 Telepakk
13.30 Műsorismertetés
13.35 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
14.00 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
14.25 Dijoni folklór fesztivál
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Magyarország ma
Válogatás a körzeti stúdiók műsoraiból
16.05 Üzlet
Heti gazdasági körkép
16.25 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/127. rész
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
Közhasznú információk
17.40 Tizenöt perc
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltató műsor
19.00 Esti mese
Égből pottyant mesék
Kucsmás szomszéd (ism.)
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.15 Dallas
(amerikai filmsorozat)
335. rész: April Párizsban (ism.)
21.10 Apropó
Kepes András műsora
21.55 Exkluzív
Társasági és művészeti magazin
22.15 Klip-mix
22.35 A francia hadnagy szeretője
(angol film)
0.35 Híradó

MTV 2


12.00 Szieszta
Szórakoztató, információs műsor Szegedről
14.55 Műsorismertetés
15.00 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/41. rész: Az áruló
15.25 Csízió
15.30 Friderikusz-show (ism.)
17.30 Körzeti híradók
17.55 Időjárás
18.00 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer... az ötlet
(francia rajzfilmsorozat)
Marconi és a hullámok
18.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat)
80. rész: Életre-halálra
19.05 Szenvedélyek
(olasz tévéfilmsorozat)
42/14. rész
19.55 Klip-mix
Válogatás a legújabb hazai és külföldi klipekből
20.05 Műterem
Válogatás a világ dokumentumfilmjeiből
Bécs, anno 1900
(angol dokumentumfilm)
21.00 Közlekedünk
21.05 Telesport
Benne:
- Magyarország-Németország
Ökölvívó-mérkőzés
- Ritmikus sportgimnasztika Eb
- Súlyemelő Eb
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
22.50 Telesport
Benne:
- Magyarország-Németország ökölvívó-mérkőzés
Ritmikus sportgimnasztika Eb
- Súlyemelő Eb
23.30 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Váltó (ism.)
13.10 A tenger élővilága
(német ismeretterjesztő film)
Barátok, ellenségek, különcök
13.40 Tudományos show
(francia-kanadai ismeretterjesztő sorozat)
Látszólagos valóság
14.05 Dunatáj (ism.)
14.40 Popeye, a tengerész
A harag rossz tanácsadó
Popeye üsd vágd szimfóniája
Szomorú Olívia és a hét borsócska
15.00 Olvasónapló
Bogáncs
(magyar film)
16.20 Lakáskulcs (ism.)
17.05 Héléne és a fiúk
(francia ifjúsági tévéfilmsorozat)
275. rész: A szökevény
17.30 Varjúdombi mesék
Kicsik és nagyok
- A három testőrke
Az ostrom
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.15 „A gyerekek figyelnek bennünket”
Zazie a metrón
(francia vígjáték)
19.50 Mesterművek
(angol művészettörténeti kisfilm)
Kazimir Malevics: Egy angol Moszkvában
20.00 Közép-európai Magazin
20.35 Esti kérdés
A nap interjúja
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 A Pestis
(argentin film)
23.35 Híradó
0.20 Az éjszaka filmje
Örökifjú és Tsa
(német-amerikai vígjáték)

HBO


10.00 Senki sem tökéletes
(amerikai vígjáték)
11.35 Apócák a pácban
(amerikai vígjáték)
13.05 Remény és dicsőség
(amerikai film)
14.55 Holt Költők Társasága
(amerikai film)
17.00 Blinky Bill
17.30 Alf
18.00 Kung-fu
19.05 Mozimánia: Burt Lancaster
20.00 Halott ember
(amerikai film)
22.00 Testbeszéd
(amerikai thriller)
23.40 Ne légy barom
(amerikai vígjáték)
1.10 Mennyi? 30!
1.45 Őrült majom
(amerikai film)

TV3


14.25 Műsorajánlat
14.30 Élve kell
(amerikai film, ism.)
16.15 Negyedóra (ism.)
16.30 Fókusz
17.00 Stíluspercek
17.10 Császárbál
(osztrák film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Pörzsölő
19.45 Játék: Fekete, fehér
20.10 A kisasszony
(brazil sorozat)
20.40 Játék: Fekete, fehér
21.00 Ments meg, mert ölnöm kell!
(amerikai krimi)
22.45 Napi profit
22.55 A nyúl genézise
(animációs film)
23.15 A Tuxxedo-hálózat lányai
(amerikai erotikus film)

MSat

6.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.00 Autó-motor (ism.)
13.30 Játszd újra...
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 MSAT Suli
Összefoglaló
15.00 Óvóbácsik
(amerikai vígjáték)
16.30 Power Rangers
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box, MSAT Suli (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 60.)
20.00 A Szépség és a Szörnyeteg
(amerikai sorozat - 4.)
21.00 Poirot
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 60.)
22.30 A bosszú dühe
(amerikai film)
0.10 Electric Blue (ism.)
1.10 Fifty-Fifty (ismétlés)

Szív TV

16.30 Autósport (ism.)
17.00 Egészségmagazin (ism.)
18.00 Évszakok a tengeren
(természetfilm)
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 18.)
19.30 Különjárat
20.00 Benkó D. B.
20.30 City kulturális magazin
21.05 Amerikai szamuráj
(amerikai film, 1992)
23.00 Szíves beszélgetések
Slágermúzeum
24.00 Napraforgó

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Pribékek
(amerikai film)
21.30 Klippercek
21.55 Ingatlankavalkád
22.25 Lányok átlátszó bugyiban
(olasz-spanyol szexfilm)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. május 22., csütörtök

Tv műsor - 1997. május 22. - Csütörtök

MTV 1


5.40 Gazdatévé
Kora reggeli magazin gazdálkodóknak
6.00-9.00 Nap-kelte
Reggeli információs magazin
9.00 Műsorismertetés
9.05 Marienhof
Német tévéfilmsorozat
52/39.: rész Kétes eszköz
9.35 Hírek
9.40 Maigret
Angol bűnügyi filmsorozat
Maigret és a szobalány
10.35 A Perzsa-öböl merész búvárai
Német ismeretterjesztő film (ismétlés)
11.10 Ágytól, asztaltól
Német tévéfilmsorozat
XIII/3. rész: Felségterületek (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás-jelentés
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Welcome to Hungary
Angol nyelvű gazdasági magazin (Feliratos)
12.55 Telepakk
Árubemutató
13.35 Műsorismertetés
13.40 Szívtipró gimi
Ausztrál tévéfilmsorozat
35. rész (ismétlés)
14.30 NAT-tól tartok
Repeta - nemcsak pedagógusoknak
- NATra kész
- Mi a báNAT?
- NA Tessék
15.00 Hírek
Időjárás-jelentés
15.05 Repeta
Biológia
16.25 Reklám
16.30 A homok titkai
Brazil tévéfilmsorozat
180/126. rész
17.00 Reklám
17.05 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.30-17.55 Kapcsolj be!
Múlt-kor
Magyar miniszterelnökök, 2.
17.55 Az utódok reménysége
A zsidó hitközösségek műsora
18.00 Gyorssegély
Karitatív szolgáltatóműsor
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.25 Reklám
18.30 Hogy is van ez?!
Társasjáték
Vitray Tamás műsora
18.55 Reklám
19.00 Esti mese
Rosszcsont Dani meg a dilidongók
Cseh rajzfilmsorozat
VII/6. rész: Inkább habcsók, mint egy haspók
19.10 Reklám
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.25 Reklám
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek
Műsorvezető: Faragó Richárd
20.00 Magyarok Cselekedetei
20.10 Reklám
20.15 Szomszédok
Teleregény, 263. fejezet
20.45 Reklám
20.50 Friderikusz-show
22.50 Reklám
22.55 Magyar filmek, díjak Cannes-ban
Magasiskola
Magyar film (1970)
0.20 Híradó

MTV 2


13.50 Műsorismertetés
13.55 Telesport
Benne: Horvátország-Magyarország
Kézilabda-vb
Közvetítés Japánból, felvételről
15.05 Palackposta
Válogatás a határon túli magyar műhelyek műsoraiból
15.35 Robin Hood
Angol rajzfilmsorozat
52/40. rész: Aki velejéig gonosz
16.00 Emberek a természetben
Vadak gazdája a Farkas-erdőben
Varga Ákos
16.20 Segítség!
Mentálhigiénéről mindenkinek
16.30 Repeta plusz
Magyar alma materek
Sárospatak, III.
16.55 Reklám
17.00 Titkos küldetés
Ausztrál filmsorozat
XXIV/19. rész
17.30 TOP-40
A Mahasz slágerlistája a legfrissebb eladási adatok alapján
Műsorvezető: Geszler Dorottya
18.00-19.00 A körzeti stúdiók műsora
18.15 Hazanéző
Révleányvár (ismétlés)
19.00 Reklám
19.05 Az Onedin család
Angol tévéfilmsorozat
182/25. rész: Kivándorlók
182/26. rész: Kétségek árnyéka
20.05 Reklám
20.10 Atlanti expressz
20.25 Átfogó
Kapcsolatokról - határok nélkül
20.50 Körző
Közép-európai kulturális magazin
21.30 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
Játékvezető: Vágó István
21.55 Reklám
22.00 Híradó
22.10 Időjárás - Reklám
22.15 Aktuális
22.40 Kenó - Reklám
22.45 Telesport
Benne:
- Ritmikus sportgimnasztika
Közvetítés Patrasból, felvételről
- Súlyemelő Eb
Közvetítés Rijekából, felvételről
0.15 Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


4.00-7.30 Óránként Adászáró híradó (ismétlés)
7.30 BBC rádió adása
7.45 Vatikáni rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.25 Fogas kérdések - IV/3. (ismétlés)
18.35 Tudományos? Fantasztikus!
IV/3. rész: A levegő (ismétlés)
8.50 Könyvismertetés (ismétlés)
9.00-12.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.35 Néptáncok
12.40 Kismamaklub (ismétlés)
13.10 Régiók (ismétlés)
13.50 Katyi
Magyar filmvígjáték (1942 - ismétlés)
15.15 Kapcsok (ismétlés)
15.55 Forrás
Katolikus műsor
16.30 Tájak, fortélyok, asszonyok
16.45 Kertgazda
17.05 Héléne és a fiúk
Francia ifjúsági tévéfilmsorozat
274. rész: Új fiú
17.30 Mese
- Fabulák
- Űrfantázia
- Tom
17.45 Reklám, műsorajánlat
18.00 Híradó
18.15 Hogyan lettem vezérigazgató?
Francia filmvígjáték (FF)
20.00 Váltó
20.35 Esti kérdés
20.50 Reklám, műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Mozgó kép (ismétlés)
22.05 A család
Olasz játékfilm (1986 - ismétlés)
0.10 Adászáró híradó
0.55 Forrás; Tájak, fortélyok, asszonyok; Kertgazda; Váltó; Esti kérdés (ismétlések)

HBO


10.00 Szörfös nindzsák
Amerikai vígjáték
11.30 Elvtársak! Baseball!
Amerikai vígjáték
13.15 Truman
Amerikai filmdráma
15.30 Négy esküvő és egy temetés
Angol romantikus vígjáték
17.30 Bolondos dallamok
Amerikai rajzfilmsorozat
18.00 Bír-lak
Amerikai minisorozat
18.35 Muriel esküvője
Ausztrál vígjáték
20.20 Töketlenek
Amerikai vígjáték
22.00 Merlose Place
Amerikai tévéfilmsorozat
102. rész: Amanda unplugged
22.45 Vágyak találkozása
Amerikai romantikus filmdráma
0.30 Szerelmi csatározások - A kívánságok könyve
Amerikai erotikus filmsorozat

TV3


6.30 Napi profit (ismétlés)
6.40 Negyedóra (ismétlés)
6.55 Gilette World Sport Special (ismétlés)
7.20 Stíluspercek (ismétlés)
7.30 Napi profit (ismétlés)
7.40 Negyedóra (ismétlés)
8.00 Kaleidoszkóp
14.30 Műsorajánlat
14.35 A kölyök és én
Amerikai bűnügyi vígjáték (ismétlés)
16.20 Negyedóra (ismétlés)
16.35 Patikamagazin
17.10 Élve kell
Amerikai játékfilm
19.00 Híradó, sporthírek
19.15 Aloha Sport
19.30 Baywatch
Amerikai tévéfilmsorozat
21. rész: A nagy hétfő
20.25 Zenefon
Játék
21.00 Sammy és Rosie
Angol játékfilm
22.55 Napi profit
23.10 Negyedóra gazdaság
23.25 Aloha Sport (ismétlés)

MSat


2.40 Music Box
6.00-9.00 Vekker
Rádió a tévében!
Reggeli ébresztőshow Szilasi Viktóriával és Lukács Zoltánnal
9.30 Music Box
13.00 Budo-magazin (ismétlés)
13.30 Játszd újra...
14.00 Parti sétány Ausztrália
Ausztrál tévésorozat (ismétlés)
14.30 MSAT-suli
Pszichológia (vizsgaláz)
15.00 A Broadway határán
Amerikai játékfilm
16.30 Music Box Top Ten
17.00-19.30 Nap Tv
(A Nap Tv csak AM Micrón)
17.00 Music Box
18.30 MSAT-suli (ismétlés)
(A Music Box és az MSAT-suli csak Szateliten)
19.30 Cops
Amerikai filmsorozat - 59.
20.00 A törvény őrei
Amerikai filmsorozat - 12.
21.00 Gyilkos utcák
Amerikai tévésorozat
24.: A sajtó hatalma
22.00 Parti sétány Ausztrália
Ausztrál tévésorozat - 59.
22.30 Törvényszegő rendőrök
Amerikai akciófilm
24.00 A 3-ik vonal
1.00 Nem probléma
1.30 Riválisok (ismétlés)

Szív TV


8.50 Napraforgó
9.30 Torna
10.00 Különjárat (ismétlés)
10.30 Palánta (ismétlés)
11.00 Egészségmagazin (ismétlés)
12.30 Szédülj el! (ismétlés)
13.30 Más (ismétlés)
14.00 Torna
14.30 Autósport (ismétlés)
15.00 Eurostar-kapásjelző (ismétlés)
15.30 Tabuk nélkül (ismétlés)
16.00 Műsorajánló
16.05 Quelle-kirakat
16.30 Torna
17.00 Kabos Gyula-sorozat
Meseautó
Magyar vígjáték (1934 - FF)
19.00 Action Man
Amerikai játék- és rajzfilmsorozat
20. rész: A tüskéshal mérge
19.30 RPS-News
20.00 Pénzvilág
20.30 Jó utat!
21.05 Kínai negyed
Amerikai film
23.00 Akarunk-e élni?
23.30 Reklámvilág
24.00 Napraforgó

ATV

5.30-8.30 ATV-magazin
Benne: Teleshow, képújság, zene
18.00 ATV-képújság
19.00 Műsorismertetés, hírek, meteorológia
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Árnyékkormány
19.50 Klippercek
20.00 Gyilkos héja
Amerikai fantasztikus film
21.30 Klippercek, játék
21.55 Mondjuk a magunkét...
22.25 Ingatlankavalkád
22.35 Sportmagazin
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek