1997. április 30., szerda

Tv műsor - 1997. április 30. - Szerda

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Kockázatvállalás
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Sólyomszem
10.45 Játék
10.50 Információk
11.10 Három a doktor
(német tévéfilmsorozat, ism.)
25/7. rész: Ördögi kör
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Welcome to Hungary
12.55 Telepakk
13.30 Műsorismertetés
13.35 Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
14.00 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
14.25 NAT-tól tartok
Repeta - nemcsak pedagógusoknak
Benne:
- PillaNAT
- InterNAT
- AlterNAT
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Repeta - Biológia
Benne:
15.05 Fásli
15.15 Négy szék
15.20 Biológia
15.30 Megérett?
15.35 Repeta-riporter
15.45 A nap könyve
15.50 Biológia
16.00 Aktuális
16.05 Biológia
16.15 Finálé
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/113. rész
17.05 Kánon
Vallás és kultúra
17.35 Kapcsolj be!
Kölyökidő
18.00 Gyorssegély
18.10 Életjel
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy is van ez?!
Vltray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Pow Wow
(angol rajzfilmsorozat)
Fura tojás
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.15 Kisváros
A cirkusz
20.55 Vers mindenkinek
Szép Ernő: Holdfényes nyírfát láttam
Köszönöm
Előadja: Máté Gábor
21.05 Az alkalmi turista
(amerikai film)
23.05 Telesport
0.05 Híradó

MTV 2


14.35 Műsorismertetés
14.40 Rendszerváltó évek
22/5. rész: A tervgazdálkodás végnapjai (ism.)
15.35 Egy kis Dél
(angol kisfilmsorozat)
Dick Dalley, Abbotsburyből
16.05 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
16.15 Válogatás a televízió archívumából
Zenés TV Színház
Schubert: Házi háború
(vígopera, ism.)
17.25 Segítőtárs
Hírek, tudósítások a sérült emberek világából
Benne: 17.40 Po(z)itív
avagy nehezen kezelhető?!
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Kisvilág
Stúdióbeszélgetés
18.45 Csízió
18.50 Mesterművek
(angol sorozat)
Madonna a gyermek Jézussal és a kis Keresztelő Jánossal
19.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/13-14. rész:
Válaszút
Sót vegyenek!
20.10 Svájc-Magyarország
Labdarúgó vb-selejtező
Közvetítés Zürichből
A szünetben: 21.00 Híradó - Időjárás
22.10 Kékpercek
A legfrissebb rendőrségi hírek
22.15 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.45 Aktuális
23.10 Kenó
23.15 Agglegény
(olasz film)
1.05 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 BBC Rádió adása
7.45 Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 Starting Business English (ism.)
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Héthatár (ism.)
13.10 Gazdakör (ism.)
13.45 Lange úr vétke
(francia film, 1935)
15.00 Győztesnek születtek
(francia sorozat)
26/4. rész: Sydney, a kapoeira-bajnok
15.15 Váratlan utazás
(kanadai sorozat, ism.)
13/9. rész: Megtért lelkek
16.00 Kicsoda a micsoda (ism.)
16.30 Ez is Magyarország
8. rész: Másállapot
17.05 Héléne és a fiúk
(francia sorozat)
260. rész: Bonyodalmak
17.30 Bojan mackó
A sofőr
- Nagy ho-ho-horgász
A falánk pelikán
- Noé és Nelly a repülő bárkában
Amikor elfogyott a madzag
17.45 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Eizenstelntől Mihalkovig
A játékos
(orosz-cseh film)
20.00 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.35 Esti kérdés
A nap interjúja
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Várakozás
(ausztrál film)
23.10 Híradó

HBO


10.00 A gyereknepper
(amerikai film)
11.40 Csak a zene kell!
(amerikai zenés film)
13.15 Magányos idegenek
(svéd kisjátékfilm)
13.50 Vadócok - Állatfarsang
(amerikai természetfilm)
14.20 Holdfényes éjszakán
(amerikai film)
15.50 A Cisco könyök
(amerikai western)
17.30 Animánia
18.00 Egyről a kettőre
18.35 Hagyjátok Robinsont!
(magyar vígjáték)
20.00 Hőhullám
(amerikai filmdráma)
21.35 Sztárközelben: Johnny Depp
22.10 Ed Wood
(amerikai filmdráma)
0.15 Jelige: Vörös cipellők
0.45 Hat nap, hat éjszaka
(francia film)
2.20 Utolsó utadon
(svéd kisjátékfilm)

TV3


13.50 Műsorajánlat
13.55 A karbonárik
(olasz-francia film)
16.05 Negyedóra (ism.)
16.25 Ingatlanpiac
16.40 Gillette World Sport Special (ism.)
17.10 Bécs, álmaim városa
(osztrák film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 A kisasszony
(brazil sorozat - 50.)
19.45 Játék: Képzelet
20.25 Cinema
21.00 Könnyek az esőben
(angol film)
22.55 Napi profit
23.10 Negyedóra az infosztrádán
23.25 Valami - túlélési magazin kelet-európaiaknak (ism.)

MSat

6.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.00 MSAT Suli
Történelem 3.
13.30 Bulivonal (ism.)
14.00 Játszd újra...
14.30 Parti sétány, Ausztrália
15.00 Célpont
(amerikai film)
16.30 Power Rangers (ism.)
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 43.)
20.00 Mit les, Mr. Beadle s?
20.30 Muppet-show
21.00 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
22.30 Tűzoltók (ism. - 5.)
23.30 A tévedés áldozata
(amerikai film)
1.10 Talált pénz (ism.)

Szív TV

16.30 Torna
17.00 Korzikai püspök (ism.)
4/1-2. rész
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 8.)
19.30 Tabuk nélkül
20.00 Egészségmagazin
21.05 Próba, szerencse
(olasz-német akciófilm)
23.00 Színház-tűznéző (ism.)
23.30 Designe (ism.)

ATV


19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Halálslkoly
(amerikai film)
21.30 Klippercek
21.40 Ingatlankavalkád
21.50 Nagy-Britannia belülről
22.30 A forgatókönyv fantomja
(amerikai horror)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. április 29., kedd

Tv műsor - 1997. április 29. - Kedd

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/28. rész: Segélykiáltás
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.45 Játék
10.50 Információk
11.10 Happy Holiday
(német tévéfilmsorozat)
13/3. rész: A vallomás
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
13.15 Műsorismertetés
13.20 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
30. rész
14.10 Atlanti expressz
12/4. rész
14.25 NAT-tól tartok
Repeta - nemcsak pedagógusoknak
Benne:
- NATtan
- PillaNAT
- NA Tessék
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Repeta - Történelem
Benne:
15.05 Szöcske
15.10 Aktuális
15.20 Tételező
15.30 Mit üzen a Híradó?
15.45 Repe-tabu
15.50 Tételező
16.00 Póráz
16.10 Aktuális
16.15 Skandallum
16.20 Szerviz
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/112. rész
17.05 Egy hátizsákra való kaland
(német-finn filmsorozat)
13/12. rész
17.30 7színvilág
17.45 Syabonga
(ausztrál kisfilmsorozat, ism.)
Syabonga és a varacskos disznó
17.55 Katolikus krónika
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Tipp-Hopp!
19.00 Esti mese
Frakk, a macskák réme
(rajzfilmsorozat, ism.)
Régiségek
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.15 Vészhelyzet
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/17. rész: A vetélkedés
21.05 Stúdió '97
Kulturális hetilap
21.55 Rendszerváltó évek
22/6. rész: Ellenzéki stratégiák
23.10 Asztalitenisz-vb
Női csapatdöntő
23.40 Híradó

MTV 2


8.25 Műsorismertetés
8.30 Közvetítés a parlament üléséről
16.30 Drehscheibe Europa
17.05 A keresztpapa
(német tévéfilmsorozat)
8/5. rész: Mama születésnapja (ism.)
17.50 Időjárás
17.55 Csízió
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.00 A táncművészet világnapja
1. rész
20.00 Asztalitenisz-vb
Női csapat, döntő
21.00 Kriminális
Bűnügyi magazin
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 A táncművészet világnapja
2. rész
23.55 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 BBC Rádió adása
7.45 Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 Starting Business English
9.00 Képes Krónika
10.55 Magyar Tudomány (ism.)
11.30 Harmónia (ism.)
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Vándorúton (ism.)
12.50 Pumukli
Kísértet a kastélyban
13.15 Popeye, a tengerész
A kávézó
13.20 Most figyelj!
Kalandozás furfangos találmányok között
(ausztrál animációs kisfilm)
12/8. rész: A Naprendszer
13.45 Magyarország horgászvizei
(természetfilm)
A Rónaság gyöngyszemei
14.20 A bírósági tudósító
(német sorozat, ism.)
13/4. rész: Egyenruhában
15.10 Police (ism.)
15.50 Nyelvőrző (ism.)
16.20 Színházi Elet (ism.)
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
259. rész: Nőcsábász
17.30 Trombi és a tűzmanó
Majombánat
- Mirr-Murr kandúr kalandjai
A botfülű tücsök
17.45 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Melba
(ausztrál sorozat)
8/4. rész
19.10 A táncművészet világnapja
(táncfilm)
Boleró
19.25 Héthatár
Külpolitikai magazin
20.00 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak
20.35 Esti kérdés
A nap interjúja
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Bangkok Hilton
(ausztrál sorozat)
6/3. rész (ism.)
22.20 A táncművészet világnapja
(angol-svéd táncfilm)
Carmen
23.10 Hét könnycsepp
(ukrán filmetűd)
23.20 Héthatár (ism.)
23.55 Híradó

HBO


10.00 A félelem völgye
(amerikai rajzfilm)
11.00 Kémek a sasfészekben
(amerikai akciófilm)
13.45 Telefon
(amerikai krimi)
15.35 Egy lány miatt
(francia film)
17.30 Jó barátok
(amerikai sorozat)
18.00 Kaliforniába jöttem
(amerikai sorozat)
18.35 Horgászni mentem
(amerikai kisfilm)
19.10 Melrose Place
(amerikai sorozat)
20.00 A Dumbo hadművelet
(amerikai film)
21.45 Fresh
(amerikai film)
23.35 Sztárközelben: Samuel L. Jackson
0.10 Hidegre teszlek
(amerikai film)

TV3


14.25 Műsorajánlat
14.30 Enyves kezek
(amerikai-kanadai vígjáték, ism.)
16.05 Stíluspercek
16.15 H2O - extrém sportok magazinja
16.45 A karbonárik
(olasz-francia film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.10 Aloha Sport
19.25 A kisasszony
(brazil sorozat - 49.)
19.55 Játék: Fekete, fehér
20.30 Miért?
21.00 Az őrangyal
(amerikai akciófilm)
22.50 Napi profit
23.05 Negyedóra informatika
23.20 Aloha Sport (ism.)
23.35 Automobil (ism.)

MSat

6.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.00 MSAT Suli
Fizika 3.
13.30 Zoom (ism.)
14.00 Játszd újra...
14.30 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
15.00 Fociparádé (ism.)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box, MSAT Suli (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 42.)
20.00 Poirot
(angol sorozat - 9.)
21.00 A Szépség és a Szörnyeteg
(sorozat, ism. - 56.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
22.30 Veszedelmes búvóhely
(amerikai film)
24.00 Autó-motor extra
0.30 Party őrség

Szív TV

16.30 Torna, hölgyeknek
17.00 Toprini nász
(magyar film, 1939)
19.00 Action Man
(amerikai sorozat - 13.)
19.30 Különjárat
20.00 pH-érték
20.30 Eurostar Kapásjelző
21.05 Keleti fény
(amerikai akciófilm)
23.00 Pénzvilág (ism.)
23.30 Jó utat! (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.30 OBB-híradó
20.00 Kismamaklub
20.30 Kató néni májusfája
21.20 Mondjuk a magunkét
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió
22.30 Terry-téken
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. április 28., hétfő

Tv műsor - 1997. április 28. - Hétfő

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
A bujkáló
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Életképek
10.45 Játék
10.50 Információk
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
13.30 Műsorismertetés
13.35 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
14.00 Nasa obrazovka
14.25 NAT-tól tartok
Repeta - nemcsak pedagógusoknak
Benne:
- Mi a báNAT?
- InterNAT
- VadoNAT
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Repeta - Matek
Benne:
15.10 Torkos Borz
15.15 Aktuális
15.20 Matek
15.30 Lépegető
15.45 Repeta-riporter
15.50 Matek
16.00 Halló?
16.05 Matek
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/111. rész
17.05 Zöldövezet
17.30 Mozivarázs
Pályázat
17.45 Oscar Junior
Az erdő őrei
(magyar rövidfilm)
18.00 „Engedjétek hozzám!...”
A hitről gyerekeknek
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Esti mese
Cézár és Bambuc
(lengyel rajzfilmsorozat)
Az elefántvadászok
19.15 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.00 Magyarok cselekedetei
20.15 A Holló Színház bemutatja:
Látogatják-e az emberek a Béka és Barack vendéglőt, vagy elkerülik?Összeállítás Peter Cook és Dudley Moore jeleneteiből (ism.)
21.05 Frei-DOSSZIÉ
A világ és ami mögötte van
21.40 Vers mindenkinek
Szép Ernő: Margitsziget
Előadja: Sinkó László
21.45 Azok a szép napok
(finn rövidfilm)
21.50 In memoriam Krzysztof Kieslowski
Három szín: Fehér
(lengyel-francia-svájci filmdráma, 1993)
3/2. rész
23.20 Queen - Egy zenekar élete klipekben
Angol zenés összeállítás (ism.)
0.15 Híradó

MTV 2


13.55 Műsorismertetés
14.00 Parlamenti Napló
15.00 Közvetítés a parlament üléséről
17.00 Műsorismertetés
17.05 Jószomszédi csiki-csuki
(német tévéfilmsorozat, ism.)
13/4. rész: Váratlan vendégek
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 TH
Tudományos híradó
(Feliratozva is!)
18.45 Szemlátomást
Különös képek, különös kiállításokról
19.00 Telesport
Benne:
- Danone-Honvéd-Marc Körmend férfi kosárlabda-mérkőzés
- Sporthírek
- Atlétika: maratoni OB
21.00 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.05 Ars Hungarica
Lőcsei krónika (ism.)
21.30 Telemázli
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Tánctár
23.30 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 BBC Rádió adása
7.45 Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?!
Vendégvárók
8.30 Starting Business English
9.00 Képes krónika
11.00 Heti Hírmondó (ism.)
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Emlékképek - Régi híradók (ism.)
12.55 Postabontás - Levélváltás (ism.)
13.15 Közép-európai Magazin (ism.)
13.50 Lássuk, hogyan növekednek
(angol  ismeretterjesztő sorozat)
A kígyó
14.00 Lolka és Bolka olimpiája
Akadályverseny
14.10 Hogyan segíti Magyarország az Egyesült Államokat?
(dokumentumfilm)
Kodály Zoltán követei
14.40 Expedíció
(venezuelai ismeretterjesztő film)
Darien
15.30 Tarkabarka (ism.)
16.30 Harmónia
Egészségvédő magazin
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
258. rész: Az újrakezdés
17.30 Nagy ho-ho-horgász
A gumihal
- Bojan mackó
A festő
17.45 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A bírósági tudósító
(német tévéfilmsorozat)
13/4. rész: Egyen ruhában
19.10 Magyar Tudomány
19.45 Vándorúton
20.00 Police
Rendőrségi magazin
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Századunk
(francia  dokumentumfilm)
10/9. rész: Szolidaritás
22.30 In memoriam Gyöngyössy Imre
(dokumentumfilm)
23.50 Magyar Tudomány (ism.)
0.25 Híradó

HBO


10.00 Kerge kacsák
(amerikai vígjáték)
11.50 Jack és Sarah
(amerikai film)
13.40 Dot Hollywoodban
(amerikai rajzfilm)
15.00 Az ici-pici pók
15.25 Nadja
(svéd kisjátékfilm)
15.55 Dr. Ottó
(amerikai vígjáték)
17.30 Lois és Clark
(amerikai sorozat)
18.35 Ápolandó ápolók
(amerikai vígjáték)
20.05 Ha te nem vagy képes, édes
(amerikai vígjáték)
21.40 Mozivarázs 4.
Állati Hollywood
22.30 Zenemánia: Nirvana
(amerikai zenés film)
0.05 Ahol alvó kutyák hevernek
(amerikai horror)

TV3


13.30 Műsorajánlat
13.35 Medence
(francia-olasz film)
15.45 Kaleidoszkóp
16.30 Tér-hatás
17.00 Horgászbuli
17.20 Enyves kezek
(amerikai-kanadai vígjáték)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Csengetett, Milord?
(angol sorozat - 4.)
Szerelem és pénz
20.15 Gillette World Sport Special
20.45 Gusztáv
(rajzfilm)
21.00 A követés
(amerikai film)
22.45 Napi profit
22.55 Profitvadász (ism.)
23.30 Top trend - avagy iránytű a jövőbe (ism.)

MSat

6.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.00 MSAT Suli
Matematika 3.
13.30 Rocktükör (ism.)
14.00 Játszd újra...
14.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
15.00 Testvérharc
(amerikai film)
16.35 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
MSAT Suli, Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 41.)
20.00 Benny Hill (ism.)
20.30 Fociparádé - Angol liga
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
22.30 Bolondóra
23.30 Talált pénz
(amerikai film)

Szív TV

17.00 Kapásjelző (ism.)
17.30 Palánta (ism.)
18.00 Hanumán majmai
(természetfilm)
19.00 Kimba
(rajzfilmsorozat)
19.30 Más
20.00 S.K. Barkácsmagazin
20.30 Autósport-magazin
21.05 Iszonyú félelem
(amerikai film)
23.00 Földgömb
Utazási magazin (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Hamm-hamburger
(amerikai vígjáték)
21.30 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 Érdekességek a nagyvilágból
22.30 Fenyegetés
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. április 27., vasárnap

Tv műsor - 1997. április 27. - Vasárnap

MTV 1


7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Az ágon ülő macska meséi
(francia rajzfilmsorozat)
15/1. rész: A kacsa és a párduc
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Hódpapa meséi
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
13/10. rész
8.30 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/34. rész: Ronie haditerve
9.00 40 éves a Magyar Televízió
Lévai Sándor-emlékműsor
Benne:
9.00 Cicavízió
(bábfilm, ism.)
Kutyakongresszus
9.10 Rémusz bácsi meséi
(bábfilm, ism.)
Tiritarka foltos nyúl
9.20 Keménykalap és krumpliorr
(sorozat, ism.)
4/1. rész: Valódi oroszlánbőgés
10.15 Önök kérték...
Kívánságműsor
11.15 Hímnem
12.00 Déli harangszó - Hírek
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 A homok titkai
(brazil filmsorozat ism.)
180/106-110. rész
15.00 HT - Háttértudomány
15.30 Örömhír
15.55 Walt Disney bemutatja
- Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
Rémülettől megdermedve
- Pluto, a juhászkutya
(amerikai rajzfilmsorozat, ism.)
- Tinititkok
(amerikai filmsorozat)
13/9. rész: Április bolondja, május szamara
16.55 Helló, világ!
Turisztikai magazin
17.40 Unokáink sem fogják látni...
Ráday Mihály városvédő műsora
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 A színész, a színésznő és a gyerek
(olasz tévéfilm) 2/2.
(Feliratozva is)
Miami-Róma
22.10 Rendszerváltó évek
22/5. rész: A tervgazdálkodás végnapjai
Utána: Stúdióbeszélgetés
23.25 Száz szál szövétnek
Kósa György tiszteletére

MTV 2



8.00 Műsorismertetés
8.05 Mérce
8.35 Hol mi?
9.00 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ism.)
76. rész: Mindenki-mindenki ellen
9.30 Kupaktanács
Családi magazin
10.00 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/11-12. rész (ism.)
11.00 Telesport
13.00 Cigányzenészek
Puka Károly prímás muzsikál
13.20 Szócső
Ifjúsági érdekvédelmi magazin
13.55 Forma-1
San Marinó-i Nagydíj
Közvetítés San Marinóból
16.05 Kerekek és lépések
26/13. rész: Hajdúk és tirpákok (ism.)
16.50 Manőver
Katonapolitikai magazin
17.25 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat)
82. rész
18.15 Úton
Európa magazin
(Feliratozva is!)
18.45 Leg... leg... leg...
Különleges rekordok és rekorderek
19.10 Esti mese
Emberke kópéságai és társai
(cseh sorozat)
Főtan a kőtan
19.25 In memoriam Fischer Annie
Emlékhangverseny a művésznő halálának második évfordulóján
21.05 Vastaps
A magyar dráma fesztiválja
21.55 Klip-mix
22.05 Rendőrnap ’97
22.40 Telesport
- Alpok-Adria
Motocross verseny
- BP Lotto Ladies Open tenisz
0.10 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.00 Műsorismertetés
7.05 Forrás (ism.)
7.40 Élő egyház (ism.)
7.55 Társadalom és tudomány
(skót ismeretterjesztő film)
10/10. rész
8.15 Babar
(kanadai rajzfilmsorozat)
Nehéz napok az iskolában
8.40 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ism.)
13/3. rész
9.05 Ziccer (ism.)
9.40 Pop-sa-rock (ism.)
10.00 A hetedik kontinens felfedezése
(svájci ismeretterjesztő film)
12/7. rész: Az elsüllyedt flotta
10.30 Tengerentúli legendák
(francia természetfilm)
13/8. rész: Cápavadászok
10.55 Zene tolmáccsal
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Néptáncok
12.15 Szabad száguldás
(olasz-kanadai film)
13.55 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
16.30 Emlékképek - Régi híradók
16.50 Talpalatnyi zöld
17.30 Rongyosbabák
A galambverseny
- Popeye, a tengerész
Popeye benzinkútja
18.00 Heti Hírmondó
19.00 Az elzásziak, avagy a két Mathilde
(francia sorozat)
4/1. rész
20.30 Színházi Élet
21.10 Jazzperanto
21.50 Sportpercek
22.00 Tízparancsolat
(lengyel sorozat)
II. parancsolat: „Isten nevét hiába ne vegyed!”
22.55 Az egyetemes világ
(angol ismeretterjesztő film)
23.55 Ortodox húsvéti szent liturgia közvetítése a budapesti Petőfi téri Nagyboldogasszony magyar ortodox főtemplomból

HBO


8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.30 Atyáink földje
(amerikai film)
12.30 Vadócok - Állatfarsang
13.00 Blinky Bill
13.30 Koldus és ki-ha-én-nem
(amerikai vígjáték)
15.05 Nell, a remetelány
(amerikai film)
16.55 A kis dobás
(amerikai vígjáték)
18.25 Spymaker - Ian Fleming titkos élete
20.00 Magányos idegenek
(svéd kisjátékfilm)
20.35 Ed Wood
(amerikai filmdráma)
22.40 Poltergeist - Kopogó szellem
(amerikai horror)
0.35 Jelige: Vörös cipellők
1.05 Mozivarázs 3.
Határ a csillagos ég

TV3


9.00 Dominó
12.40 Műsorajánlat
12.45 Szárnyaló szarvasok
(természetfilm)
13.45 Miért?
14.40 A rossz nő
(amerikai film)
16.20 Menjünk - programajánlat
16.30 Valami - túlélési magazin kelet-európaiaknak
16.55 Profitvadász
17.30 A Duna hercegnője
(osztrák sorozat)
12/5. rész
18.25 Automobil
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Medence
(francia-olasz film)
21.25 Gillette World Sport Special
21.55 Várólistás gyilkos
(amerikai film)
23.40 Pörzsölő
0.10 Menjünk (ism.)

MSat

2.30 Music Box
8.30 Maszat
8.35 Grimm legszebb meséi
9.30 Power Rangers
10.30 Állati mesék
10.55 Rosco léghajó kalandjai
11.30 Ítélet Berlinben
13.00 Álomsziget
(amerikai sorozat - 7.)
14.00 Muppet-show (ism.)
14.30 A kincs (ism.)
16.00 Kívánságműsor
16.30 News-da
17.00 Nap Tv (AM mikro)
17.00 Csodagyerek 2. (ism.)
18.30 Music Box (szatellit)
19.30 Mit les, Mr. Beadle's?
20.00 Benny Hill
20.30 Elképesztő övezet
21.30 Tűzoltók
22.30 Címlapsztori
23.30 Kívánságműsor
24.00 Szexuális erőszak
1.35 Szoba kilátással

Szív TV

16.05 Kutyaportrék
17.00 Horváth Rozi konyhája
17.05 Az ismeretlen Patagónia
(természetfilm)
18.05 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 7.)
18.30 Divatház - magazin
19.00 Kimba, a fehér oroszlán
(amerikai rajzfilm)
19.30 Benkő D. B.-show
20.00 Színház-tűznéző
20.30 A szemtanú halála
(amerikai film, 1992)
22.30 Ericsson vendégei
23.30 Konyhashow (ism.)

ATV


5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 A csend harmóniája
21.30 Klippercek
21.40 Ingatlankavalkád
21.50 Díszlet nélkül
22.20 Majd holnap beléd esek

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. április 26., szombat

Tv műsor - 1997. április 26. - Szombat

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-telte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Unitárius ifjúsági műsor
8.10 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
- Nyegleó
- Foxi Maxi
- Frédi és Béni
- Tom és Jerry
(amerikai rajzfilmsorozatok)
9.10 Reggeli torna gyerekeknek Simkó Andreával
9.15 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/33. rész: A gonosz köd
9.40 Égből pottyant-délelőtt
10.05 Dzsúz
11.05 A Nagy Fal - Felfedező út a Sárga-tengertől a Góbi-sivatagig
(német dokumentumfilm-sorozat, ism.)
4/3. rész: A sárkány szíve
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.10 Pásztorok öröksége
12.30 Família Kft. (ism.)
13.00 Vészhelyzet
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/16. rész: A gyógyítók sorsa (ism.)
13.50 Szomszédok (ism.)
14.20 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
14.30 Az élő tenger - John Stoneman tengerbiológiai sorozata
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
26/16. rész: Élőlények a homokban
15.00 Magyarok a világ filmgyártásában - Ráthonyi Ákos
Az imádni való szélhámosnő
(NSZK film)
16.25 Márkás históriák
16.35 Divat '97
17.00 Jani házhoz megy
Betlen János műsora
17.45 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
17.55 Telis-televideo '97
18.00 Panoráma
(Feliratozva is!)
18.35 Szerencsekerék
19.00 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat, ism.)
Veszíteni tudni kell
19.15 Vers mindenkinek
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.05 A színész, a színésznő és a gyerek
(olasz tévéfilm) 2/1.
(Feliratozva is)
Róma-Miami
21.45 3 év
Mérlegen a kormány
Beszélgetés Horn Gyula miniszterelnökkel
22.15 Magyarok cselekedetei
22.20 Show-bálvány
Szórakoztató éjszaka

MTV 2


7.25 Műsorismertetés
7.30 Welcome to Hungary (ismétlés)
8.00 Gazdaképző
Gazdálkodási ismeretek
8.30 Hrvatska kronika (ismétlés)
8.55 Unser Bildschirm (ismétlés)
9.20 Ecranul nostru (ismétlés)
9.45 Srpski Ekran (ismétlés)
10.10 Nasa obrazovka (ismétlés)
10.35 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
11.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/9-10. rész (ism.)
12.05 PC abc
Számítástechnikai, informatikai magazin
12.35 Mainau - a virágok szigete
2/2. rész (ism.)
12.55 Forma-1
Időmérő futam
Közvetítés San Marinóból
14.05 Rondó
Nemzetiségi magazin
14.45 Dallamról dallamra
Világslágerek magyarul
15.10 Járóföld - hazai tájakon
Velencei-tóvidék
15.40 Kémek
(amerikai dokumentumfilm-sorozat)
26/7. rész: A megtévesztés művészete
16.10 Telesport
Benne:
- Magyarország-Portugália
Férfi röplabda Eb-selejtező
- Budapest Lotto Ladies Open tenisz
19.05 Família Kft.
„Diszkréció és elegancia”
19.40 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
54. rész: „Tüzes józanság” - Berzsenyi Dániel
20.10 Hírek az Unióról
20.15 Oscar Wilde: Salome
Tévéjáték a miskolci Nemzeti Színház előadása alapján
21.50 Telesport
Benne: Budapest Lotto Ladies Open tenisz
22.55 A szerelem
(orosz-amerikai film)
0.40 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.00 Műsorismertetés
7.05 Tájak, fortélyok, asszonyok (ism.)
7.20 Kertgazda (ism.)
7.35 Szpiru és Fantázió
(francia-spanyol-német rajzfilm)
26/6. rész
8.00 Győztesnek születtek
(francia sorozat)
26/4. rész: Sydney, a kapoeira-bajnok
8.15 A Tekergér család világ körüli tekergései
(német mesefilm)
13/7. rész
8.40 Pumukli kalandjai
A szakítás után
9.05 Kicsoda a micsoda
9.35 Nyelvőrző
Nyelvművelő műsor
10.05 Tarkabarka
Tudomány, művészet, mese
11.05 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
(francia sorozat, ism.)
Haiti, a szomorúság vizei
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Lapozó
12.20 Csendül a nóta
12.45 Teresa Venerdi
(olasz vígjáték)
14.15 Élő egyház
Katolikus híradó
14.30 Dunakorzó
Szolgáltató magazin
16.00 Pop-sa-rock
16.20 Ziccer
Ifjúsági magazin
16.55 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat)
13/3. rész
17.30 Béci bohóc
A hajótörött
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.15 Bangkok Hilton
(ausztrál sorozat)
6/3. rész
19.05 A cirkusz szép pillanatai
(francia szórakoztató film)
2/2. rész
20.10 A pályaőr
(angol kísértethistória)
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Az elvesztett Capone
(amerikai film)
23.05 Híradó
23.50 Az éjszaka filmje
The Blues Brothers - A Blues fivérek
(amerikai film)

HBO


8.00 Bolondos dallamok
8.30 Lois és Clark
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Jó barátok
10.30 Kaliforniába jöttem
11.00 Melrose Place
12.00 Távol a tébolyult tömegtől
(amerikai film)
14.40 Mozivarázs 3.
15.30 Férfi a házban
(amerikai film)
17.05 A fehér ruhás hölgy
(amerikai film)
19.00 Vadócok - Állatfarsang
(amerikai természetfilm)
19.30 Horgászni mentem
(amerikai kisjátékfilm)
20.10 A Dumbo hadművelet
(amerikai film)
22.00 Időzsaru
(amerikai sci-fi)
23.35 Utolsó utadon
23.55 Az utolsó esély
(amerikai akciófilm)
1.50 Végzet
(amerikai film)

TV3


12.50 Műsorajánlat
12.55 Küzdelem a sikerért
(amerikai film)
14.35 Info Mozaik
15.25 A ring királya
(amerikai film)
17.00 Ez van - fiataloknak
17.25 Stíluspercek
17.35 Baywatch
(amerikai sorozat - 18.)
A szabotázs
18.30 Aszfaltbetyár
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 A Duna hercegnője
(osztrák sorozat - 4.)
20.10 Cinema
20.45 Krokodilszemek
(amerikai krimi)
22.35 Gusztáv
(rajzfilm)
22.45 Freddy halála
(amerikai horror)

MSat

8.30 Maszat
8.45 Grimm legszebb meséi
9.30 Power Rangers
10.00 Játék
10.30 Állati mesék
11.00 Popeye
11.30 Bosco léghajó kalandjai
12.00 Music Box Top Ten
12.30 Bulivonal
13.00 Zoom
14.00 Budo magazin
14.30 Ski Patrol (ism.)
16.00 Kívánságműsor
16.30 Autó-motor
17.00 Nap Tv (AM mikro)
19.30 Kopasz krapek
(angol sorozat)
20.00 Szoba kilátással
(angol film)
21.50 Hatoslottó-sorsolás
22.00 A törvény őrei
23.00 A horror háza
24.00 USA Girl
1.00 Diplomáciai védettség

Szív TV

16.05 A hatalom kardja
(amerikai film)
18.00 Konyhashow
18.30 Palánta
19.00 Kimba, a fehér oroszlán
(amerikai rajzfilm)
19.30 Pepsi Show City
Buli a buli előtti órában
20.00 Földgömb
Utazási magazin
20.30 Hívd Andreát!
21.30 A mocsárlény visszatér
(amerikai film)
23.30 Szerelmi útmutató

ATV

5.30 ATV-magazin
11.30 DIM
13.30 Power kapitány és a végzet kihívása 4.
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.45 László atya műsora
19.55 Családi gyökerek
21.25 Vízisport magazin
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 Terry-téken
22.30 ATV-stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. április 25., péntek

Tv műsor - 1997. április 25. - Péntek

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
A golfjátékos
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Ép testben...
10.40 Játék
10.50 Információk
11.05 Dallas
(amerikai filmsorozat)
331. rész: Családi összeesküvés
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Juli-suli - 165. (ism.)
12.55 Telepakk
14.05 Műsorismertetés
14.10 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
14.35 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Magyarország ma
Válogatás a körzeti stúdiók műsoraiból
16.00 Üzlet
Heti gazdasági körkép
16.25 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/110. rész
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
Közhasznú információk
17.40 Tizenöt perc
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltatóműsor
19.00 Esti mese
Égből pottyant mesék
Pipiske (ism.)
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Dallas
(amerikai filmsorozat)
331. rész: Családi összeesküvés (ism.)
21.10 Desszert
Kepes András műsora
22.10 Exkluzív
Társasági és művészeti magazin
22.40 Magyarok a világ filmgyártásában - Medák Péter
Rómeó vérzik
(amerikai film)
0.25 Híradó

MTV 2


12.00 Szieszta
Szórakoztató, információs műsor Szegedről
14.55 Műsorismertetés
15.00 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/33. rész: A visszatérés
15.25 Csízió
15.30 Friderikusz-show
17.30 Körzeti híradók
17.55 Időjárás
18.00 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer... az ötlet
(francia rajzfilmsorozat)
Darwin és a fejlődés
18.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat)
76. rész: Mindenki - mindenki ellen
19.05 Szenvedélyek
(olasz tévéfilmsorozat)
42/12. rész
20.00 Közlekedünk
20.05 Műterem
Válogatás a világ dokumentumfilmjeiből
Nagy nevettetők voltak
(angol portréfilm)
2/2. rész: Groucho Marx
21.00 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.05 Telesport
A TS sportmagazinja
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Háziasszony karrier
(csehszlovák tévéfilm, ism.)
23.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV



7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Képes Krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés
12.35 Váltó (ism.)
13.10 Lássuk, hogyan növekednek
(angol ismeretterjesztő sorozat)
A tűhal
13.20 Popeye, a tengerész
Bolhakaland
Ármányos barbárok
Nagyra törő munkaerő
13.35 Pumukli
(animációs film)
Bombahír az újságban
14.00 A kerékpár
(angol ismeretterjesztő film)
6/5. rész: Egy kis bolygó szállítóeszköze
14.25 Olvasónapló
Gyámság
(francia film)
15.45 Lakáskulcs (ism.)
16.30 Mindenki más
Segélykoncert az Egészségforrás Alapítvány javára - 4/3.
17.05 Héléne és a fiúk
(francia sorozat)
257. rész: Megváltás
17.30 Varjúdombi mesék
Tavaszi napsütés
- A három testőrke
A zsarolás
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.15 „A gyerekek figyelnek bennünket”
Fanny és Alexander
(svéd film)
2/2. rész
19.40 A Trio Stendhal zenekar játszik
20.00 Közép-európai Magazin
20.35 Esti kérdés
A nap interjúja
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Simone Signoret filmjeiből
Halál a kertben
(francia-mexikói film)
23.15 Híradó
0.05 Az éjszaka filmje
Állj, határ!
(amerikai film)

HBO


10.00 Békavári uraság és barátai
(amerikai családi film)
11.20 Oscar
(amerikai vígjáték)
13.10 Zenemánia
14.40 Sztárközelben: Samuel L. Jackson
15.15 Repül a haverom
(amerikai film)
17.00 Blinky Bill
17.30 Alf
18.00 Kung-fu
19.05 A gyereknepper
(amerikai film)
20.35 Hagyjátok Robinsont!
(magyar vígjáték)
22.00 Ahol alvó kutyák hevernek
(amerikai thriller)
23.30 Blue Ice
(amerikai film)
1.15 Dracula
(amerikai erotikus film)
2.25 A Cisco kölyök
(amerikai western)

TV3


14.43 Műsorajánlat
14.48 A Nanga Parbat meghódítása
(kanadai film, ism.)
16.23 Negyedóra (ism.)
16.38 Fókusz
17.08 Stíluspercek
17.20 Küzdelem a sikerért
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Pörzsölő
19.45 Játék: Fekete, fehér
20.00 Kisasszony
(brazil sorozat)
20.40 Játék: Fekete, fehér
21.00 Ne bízz senkiben!
(amerikai krimi)
22.50 Napi profit
23.00 Humor(l)ista (ism.)
23.15 A Sziklás-hegység lányai
(amerikai erotikus film)

MSat

3.00 Music Box
6.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
12.00 Kémia
12.30 Álomsziget (ism.)
13.30 Autó-motor (ism.)
14.00 Játszd újra...
14.30 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
15.00 Csodagyerek 2.
(amerikai film)
16.30 Power Rangers (ism.)
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat)
20.00 A Szépség és a Szörnyeteg
21.00 Poirot (ism.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
22.30 Szexuális erőszak
(amerikai film)
24.00 USA Girl (ism.)
1.00 Bosszúra szomjazva

Szív TV

16.05 Más
16.30 Autósport (ism.)
17.00 Egészségmagazin (ism.)
18.00 Kalahári - A víz nélküli világ
(természetfilm, ism.)
19.00 Kimba, a fehér oroszlán
(amerikai rajzfilm)
19.30 Különjárat
20.00 Jó utat!
20.30 City kulturális magazin
21.05 Tökéletes kezelés
(amerikai vígjáték)
23.00 Szíves beszélgetések
Slágermúzeum

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.55 AIDS megálló
20.10 Sivatagi kommandó
21.45 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.05 Klippercek
22.40 Párban az ágyban

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. április 24., csütörtök

Tv műsor - 1997. április 24. - Csütörtök

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/27. rész: Újra otthon
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Kultúrszelet
10.45 Játék
10.50 Információk
11.10 Frankenberg-kastély
(német tévéfilmsorozat, ism.)
14/14. rész: Szakítópróba
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Welcome to Hungary
12.55 Telepakk
13.30 Műsorismertetés
13.35 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
29. rész
14.25 „NAT-tól tartok”
Repeta - nemcsak pedagógusoknak
Benne:
- NATra kész
- Mi a báNAT?
- NA Tessék
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Repeta - Irodalom
Benne:
15.05 Azt írja az újság...
15.10 Hirdetések
15.15 Tételező
15.30 Polc
15.40 Így írtok ti
15.50 Kik vogymuk?
16.05 Ad hoc
16.10 A tegnap holnapja
16.20 Bécsi melanzs
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/109. rész
17.05 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.30 Kapcsolj be!
Juventus Pop-rock fesztivál ’97
4. elődöntő
17.55 A hodászi Jézuska
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Kép-játék
19.00 Esti mese
Rosszcsont Dani meg a Dilidongók
(cseh rajzfilmsorozat)
7/2. rész: Kísértetes kísérlet
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Szomszédok
(teleregény)
20.55 Friderikusz-show
23.00 Visontai változások
(dokumentumfilm)
23.40 Hálókocsi
(NSZK film)
1.10 Híradó

MTV 2


15.00 Műsorismertetés
15.05 Palackposta
15.35 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/32. rész: Jenny barátja
16.00 Emberek a természetben
Holtágak élő világa
Somogyi István
16.20 Segítség!
Mentálhigiénéről mindenkinek
16.30 Repeta plusz
ARTE
„A” pirula
4/3. rész: A szabadság (ism.)
17.00 Titkos küldetés
(ausztrál filmsorozat)
24/15. rész
17.30 TOP 40
Slágerlista
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Az Onedin család
(angol filmsorozat)
182/11-12. rész:
Családi ügy
A mentés
20.10 Atlanti expressz
20.25 Zene, zene, zene
21.10 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
21.35 Kenó
21.45 Telesport
Benne:
- Kosárlabda
Férfi Euroliga döntő
- Labdarúgó kupanap
Közben: 22.15 Híradó
23.45 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 Starting Business English
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Kismamaklub (ism.)
13.05 Régiók (ism.)
13.40 Svájc - a boldogságsziget
(ismeretterjesztő film)
14.05 Péntek Rézi
(magyar vígjáték)
15.15 Kapcsok (ism.)
15.55 Forrás
16.30 Tájak, fortélyok, asszonyok
16.45 Kertgazda Kertészeti magazin
17.05 Héléne és a fiúk
(francia ifjúsági tévéfilmsorozat)
256. rész: Mocsok
17.30 Fabulák
A háziegérről és a mezei egérről
- Űrfantázia
A verseny
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.15 „A gyerekek figyelnek bennünket”
Fanny és Alexander
(svéd film)
2/1. rész
20.00 Váltó
Gazdasági magazin
20.35 Esti kérdés
A nap interjúja
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Fehér éjszakák
Benne: Al Manach
Kortárs művészeti magazin
22.00 A tükör képe
A Duna Műhely kisfilmje
22.35 Al Manach
22.55 „A semmi ágán”
(amerikai film)
0.35 Híradó

HBO


10.00 A négyek jele
(amerikai rajzfilm)
10.55 Egy lány miatt
(francia film)
12.45 V. Henrik
(angol film)
15.00 Mozimánia: Humphrey Bogart
15.55 Csak a zene kell!
(amerikai zenés film)
17.30 Bolondos dallamok
18.00 Bír-lak
18.35 Kopók egymás között
(amerikai akciófilm)
20.25 Dr. Ottó
(amerikai fantasztikus film)
22.00 Melrose Place
22.45 Erotika a filmvásznon
(amerikai erotikus film)
23.40 Forró drót
(amerikai erotikus sorozat)
0.15 Hazug angyal
(angol film)

TV3


14.15 Műsorajánlat
14.20 Didi, megőrjítesz
16.00 Negyedóra (ism.)
16.15 Plakát
16.45 Patika magazin
17.20 A Nanga Parbat meghódítása
(kanadai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Baywatch
(amerikai sorozat - 17.)
Az idegek háborúja
20.10 Játék: Zenefon
20.45 Aloha Sport
21.00 A modell halála
(amerikai krimi)
22.45 Napi profit
23.00 Negyedóra gazdaság
23.15 Aloha Sport (ism.)

MSat

6.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.00 Biológia
13.30 Budo magazin (ism.)
14.00 Játszd újra...
14.30 Parti sétány, Ausztrália
15.00 A kincs
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 39.)
20.00 A törvény őrei
(amerikai sorozat)
21.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
22.30 Diplomáciai védettség
(amerikai film)
24.00 A3-ik vonal
1.00 Nem probléma
1.30 Exzsaru, az utca lovagja

Szív TV


16.30 Torna Cindy Crawforddal
17.00 120-as tempó
(magyar vígjáték, 1937)
19.00 Action Man
(amerikai sorozat)
19.30 RPS - News
20.00 Pénzvilág
20.30 Lámpás
21.05 A falmászó
(svéd sorozat)
3/2-3. rész
23.00 Akarunk-e élni? (ism.)
23.30 Eurostar Kapásjelző (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Árnyékkormány
19.50 Klippercek
20.00 Utolsó motorosok
(amerikai film)
21.30 Klippercek, játék
21.55 Mondjuk a magunkét
22.25 Ingatlankavalkád
22.35 Sportmagazin
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. április 23., szerda

Tv műsor - 1997. április 23. - Szerda

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Ártatlan hazugság
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Ezüstkor
10.45 Játék
10.50 Információk
11.10 Három a doktor
(német tévéfilmsorozat, ism.)
25/6. rész: Vakrémület
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
13.30 Műsorismertetés
13.35 Srpski Ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
14.00 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
14.25 „NAT-tól tartok”
Repeta - nemcsak pedagógusoknak
Benne:
- PillaNAT
- InterNAT
- AlterNAT
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Repeta - Fizika
Benne:
15.05 Fásli
15.15 Négy portré
15.20 Fizika
15.30 Életrevaló
15.35 Repetariporter
15.45 A Nap könyve
15.50 Fizika
16.00 Aktuális
16.05 Fizika
16.15 Finálé
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/108. rész
17.05 Mária-köszöntő
17.25 Cimbora
Arany János: Rózsa és Ibolya - 2. (ism.)
17.50 Gyorssegély
18.00 Életjel
18.05 Klip-mix
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Pow Wow
(angol rajzfilmsorozat)
Egy kis tornádó
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 A nagy út
(francia film)
22.05 Találjuk ki Magyarországot?
Hankiss Elemér műsora
Nem félünk a farkastól?
22.45 Vers mindenkinek
Somlyó György: Zsoltár férfihangra
Előadja: Székely B. Miklós
22.55 Külföldiek temetője
(csehszlovák tévéfilm)
0.10 Híradó

MTV 2


13.50 Műsorismertetés
13.55 Rendszerváltó évek
22/4. rész: 1985 - a nyílt válság kezdete (ism.)
14.50 Egy kis Dél
(angol kisfilmsorozat)
Szárnyasok évadja
15.15 40 éves a Magyar Televízió
Válogatás a televízió archívumából
Galgóczi Erzsébet: Férfiak, akiket nem szeretnek
(tévéfilm, ism.)
A film után beszélgetés az alkotókkal
16.30 CIB '97
Úszógála
17.25 Alfa szolgálat
Mentálhigiénés magazin
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Magyarországról jövök - kamerával
A vidék magazinja
19.05 Magnum
(amerikai sorozat)
Látta ma felkelni a napot? - 2.
19.45 A lisszaboni villamos
(dokumentumfilm, ism.)
20.25 Juventus FC-Ajax Amsterdam
Bajnokok Ligája labdarúgó-mérkőzés
(Hosszabbítás lehetséges)
A szünetben: 21.15 Híradó - Időjárás
22.25/23.00 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
22.30/23.05 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
23.00/23.35 Aktuális
23.25/24.00 Kenó
23.30/0.05 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 BBC Rádió adása
7.45 Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 Starting Business English
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Héthatár (ism.)
13.10 Gazdakör (ism.)
13.45 Pumukli
Pumukli, a boszorkányvadász
14.10 Barangolások Krétán
(ismeretterjesztő film)
14.55 Az én szeretett városom
(francia ismeretterjesztő filmsorozat, ism.)
Hongkong
15.10 Váratlan utazás
(kanadai sorozat, ism.)
13/8. rész: Felicity fogadása
16.00 Kicsoda a micsoda (ism.)
16.30 Kismamaklub
17.05 Héléne és a fiúk
(francia sorozat)
255. rész: A szégyen
17.30 Noé és Nelli a repülő bárkában
Amikor csönd volt
- Nagy ho-ho-horgász
Születésnapi ajándék
- Bojan mackó
A sporttárs
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.15 Ejzensteintől Mihalkovig
Barátom, Ivan Lapsin
(szovjet film)
20.00 Régiók
20.35 Esti kérdés
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Alapíttatott 1561-ben
(ismeretterjesztő film)
Fejezetek a debreceni könyvnyomtatás történetéből
22.00 A csoda
(angol film)
23.35 Híradó

HBO


10.00 Fekete szépség
(amerikai film)
11.30 Csalóka napfény
(orosz-francia film)
14.00 Igazi vadon élő állatok
14.50 Mozimánia: Jack Lemmon
15.45 Mr. Wonderful
(amerikai vígjáték)
17.30 Animánia
18.00 Egyről a kettőre
(amerikai sorozat)
18.35 Öreg rókák nem vén rókák
(amerikai vígjáték)
20.15 Spymaker - Ian Fleming titkos élete
(amerikai film)
21.50 Sztárközelben: Samuel L. Jackson
22.25 Kerge Kacsák
(amerikai vígjáték)
0.10 Jelige: Vörös cipellők
0.40 Macskafogó kommandó
(amerikai krimi)

TV3


14.55 Műsorajánlat
15.00 Testőr
(francia vígjáték, ism.)
16.35 Negyedóra (ism.)
16.50 Gillette World Sport Special
17.20 Didi, megőrjítesz
(német vígjáték)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 A kisasszony
(brazil sorozat - 47.)
19.45 Játék: Képzelet
20.25 Cinema
21.00 Bosszúvágy
(amerikai krimi)
22.45 Napi profit
23.00 Negyedóra internet
23.15 Plakát (ism.)

MSat

1.30 Music Box
6.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.00 Történelem
13.30 Bulivonal (ism.)
14.00 Játszd újra...
14.30 Parti sétány, Ausztrália
15.00 Ítélet Berlinben
(amerikai film)
16.30 Power Rangers (ism.)
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat)
20.00 Mit les, Mr. Beadle's?
20.30 Muppet-show
21.00 Elképesztő övezet
(amerikai film, ism.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
22.30 Tűzoltók
(ausztrál sorozat, ism. - 4.)
23.30 Bosszúra szomjazva
(amerikai thriller)
1.00 Elátkozott küldetés

Szív TV

16.30 Torna
16.55 Horváth Rozi konyhája
17.00 Gyilkos vagy áldozat
(amerikai film)
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 6.)
19.30 Tabuk nélkül (ism.)
20.00 Egészségmagazin
21.05 Fortress
(amerikai sci-fi)
23.00 Szédülj el! (ism.)
23.30 Kamilla (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Chino
(amerikai western)
21.40 Ingatlankavalkád
21.50 Érdekességek a nagyvilágból
22.30 A holdcserkész
(amerikai horror)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. április 22., kedd

Tv műsor - 1997. április 22. - Kedd

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/26. rész: Kis gyerek, nagy gond
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Egészség-betegség
10.45 Játék
10.50 Információk
11.10 Happy Holiday
(német tévéfilmsorozat)
13/2. rész: A fénykép
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
13.15 Műsorismertetés
13.20 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
28. rész
14.10 Atlanti expressz
12/3. rész
14.25 „NAT-tól tartok”
Repeta - nemcsak pedagógusoknak
Benne:
- NATtan
- PillaNAT
- NA Tessék
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Repeta - Történelem
Benne:
15.05 Szöcske
15.10 Aktuális
15.20 Tételező
15.30 Mit üzen a híradó?
15.45 Repe-tabu
15.50 Tételező
16.00 Póráz
16.10 Aktuális
16.15 Arc-más
16.20 Szerviz
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/107. rész
17.05 Egy hátizsákra való kaland
(német-finn filmsorozat)
13/11. rész
17.30 Hangolka
17.45 Játékos bestiárium A-Z-ig
A puli
17.55 Katolikus krónika
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Tipp-Hopp!
19.00 Esti mese
Frakk, a macskák réme
(rajzfilmsorozat, ism.)
A kolbászkiállítás
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.20 Vészhelyzet
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/16. rész: A gyógyítók sorsa
21.10 Stúdió '97
Kulturális hetilap
22.00 Kosárlabda Férfi Euroliga
Elődöntő
23.30 TeleJazzPódium
a Globe Royal Mulatóban, a Trio Midnight közreműködésével
0.05 Híradó

MTV 2


8.25 Műsorismertetés
8.30 Közvetítés a parlament üléséről
16.30 Alpok-Duna-Adria
17.05 A keresztpapa
(német tévéfilmsorozat)
8/4. rész: Georg kedve hanyatlóban (ism.)
17.50 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/9-10. rész:
Aki kapja, marja
Hívatlan látogató
20.10 Felkínálom
Pomezanski György műsora
21.00 Kriminális
Bűnügyi magazin
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Táj a ködben
(görög-francia-olasz film)
0.45 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 BBC Rádió adása
7.45 Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 Starting Business English
9.00 Képes Krónika
10.55 Találkozópont (ism.)
11.30 Harmónia (ism.)
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Vándorúton (ism.)
12.50 Néptáncok
13.00 Most figyelj!
Kalandozás furfangos találmányok között
(ausztrál animációs kisfilm)
12/7. rész: Szabadidő, sport, szórakozás
13.25 Minoritates Mundi
Cselényi László műsora (ism.)
14.05 Magyarország horgászvizei
(természetfilm)
Vízparti találkozások
14.35 A bírósági tudósító
(német sorozat, ism.)
13/3. rész: Az élettárs
15.30 A Föld napja
Tudományos show
(francia-kanadai ismeretterjesztő sorozat)
Energia ma és holnap
15.55 Csillagjel (ism.)
16.25 Helikon (ism.)
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
254. rész: Zavaros múlt
17.30 Trombi és a tűzmanó
Az elhagyott tábortűz
- Mirr-Murr kandúr kalandjai
Tengerparti napsütés
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.15 Melba
(ausztrál sorozat)
8/3. rész
19.05 Lekvárfőzés Szatmárban
(néprajzi kisfilm)
19.25 Héthatár
Külpolitikai magazin
20.05 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak
20.40 Esti kérdés
A nap interjúja
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Bangkok Hilton
(ausztrál sorozat)
6/2. rész (ism.)
22.25 Az utolsó erdő
(osztrák dokumentumfilm)
23.10 Héthatár (ism.)
23.45 Híradó

HBO


10.00 Tűz és jég
(amerikai sportfilm)
11.25 Csoda a vadonban
(amerikai film)
12.55 Bolond idők
(amerikai film)
14.30 Rodoszi kolosszális
(angol vígjáték)
16.05 Tom és Jerry - A moziban
17.30 Jó barátok
(amerikai sorozat)
18.00 Kaliforniába jöttem
(amerikai sorozat)
18.35 Sztárközelben: Denzel Washington
19.10 Melrose Place
(amerikai sorozat)
20.00 Hat nap, hat éjszaka eszeveszetten
(francia film)
21.35 Vírus
(amerikai krimi)
23.40 Semmit a szemnek
(amerikai vígjáték)
1.20 Mozi! Mozi! Mozi!

TV3


14.50 Műsorajánlat
14.55 Különös ügynök
(angol krimi, ism.)
16.40 Stíluspercek
16.50 Aszfaltbetyár
17.20 Testőr
(francia vígjáték)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 A kisasszony
(brazil sorozat - 46.)
19.45 Játék: Fekete, fehér
20.20 Miért?
20.50 Aloha Sport
21.00 Aljas szándékkal
(amerikai film)
22.45 Napi profit
23.00 Negyedóra informatika
23.15 Aloha Sport (ism.)
23.25 Horgászbuli (ism.)

MSat

1.05 Music Box
6.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.00 Fizika
13.30 Zoom (ism.)
14.00 Játszd újra...
14.30 Parti sétány, Ausztrália
15.00 Fociparádé
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat)
20.00 Poirot
(angol sorozat)
21.00 A Szépség és a Szörnyeteg
(sorozat, ism. - 55.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
22.30 Exzsaru, az utca lovagja
(amerikai krimi)
24.00 Autó-motor extra
0.30 Party őrség

Szív TV

16.30 Torna hölgyeknek
17.00 A csúnya lány
(magyar film, 1935)
18.45 Dokumentumfilm
19.00 Action Man
(amerikai sorozat)
19.30 Különjárat
20.00 pH-érték
20.30 Eurostar Kapásjelző
21.05 Folytassa, Kolumbusz!
(angol vígjáték)
23.00 Kockáztató (ism.)
23.30 Legyező (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.30 OBB-híradó
20.00 ATV-stúdió
21.20 Mondjuk a magunkét
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió
22.30 Terry-téken
23.00 Beszéljünk „Róna” egy picit

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. április 21., hétfő

Tv műsor - 1997. április 21. - Hétfő

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Keresd a nőt!
10.45 Játék
10.50 Információk
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
13.30 Műsorismertetés
13.35 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
14.00 Nasa obrazovka
14.25 „NAT-tól tartok”
Repeta - nemcsak pedagógusoknak
Benne:
Mi a báNAT?
InterNAT
VadoNAT
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Repeta - Matek
Benne:
15.10 Torkos Borz
15.15 Aktuális
15.20 Matek
15.30 T-Sokk
15.45 Repeta-riporter
15.50 Matek
16.00 Halló?
16.05 Matek
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/106. rész
17.05 Izomláz
17.30 Vissza a természethez
17.50 Zenelánc
18.00 „Engedjétek hozzám!...”
A hitről gyerekeknek
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Esti mese
Cézár és Bambuc
(lengyel rajzfilmsorozat)
Almahajsza
19.15 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.55 Reklám
20.00 Magyarok cselekedetei
20.15 X-akták - Történetek az FBI titkos ügyeiből
(amerikai sorozat)
Rettentő szimmetria
21.05 Nyitott száj
Politikai vitashow
21.55 Vers mindenkinek
Somlyó György: Halálhír
Előadja: Latinovits Zoltán (ism. - FF)
22.05 In memoriam Krzysztof Kieslowski
Három szín: Kék
(francia-lengyel-svájci film)
3/1. rész
23.40 Híradó

MTV 2


13.55 Műsorismertetés
14.00 Parlamenti Napló
15.00 Közvetítés a parlament üléséről
17.00 Műsorismertetés
17.05 Jószomszédi csiki-csuki
(német tévéfilmsorozat, ism.)
13/3. rész: Ilyen a szerelem
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 TH
Tudományos híradó
(Feliratozva is!)
18.45 Színfolt
19.00 Telesport
Benne: Vasas D. H.-FTC bajnoki labdarúgó-mérkőzés
21.00 Ars Hungarica
Kolozsvári testvérek: Szent György lovas szobra (ism.)
21.20 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.30 Telemázli
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Gödel Hilda énektanár
23.40 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV



8.00 Segítség! Tanulok?! Vendégvárók
8.30 Starting Business English
9.00 Képes krónika
11.00 Heti Hírmondó (ism.)
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Emlékképek - Régi híradók (ism.)
12.55 Postabontás - Levélváltás (ism.)
13.15 Szombathely kulturális élete
(ismeretterjesztő film)
13.55 Cimbora - Tallózó (ism.)
14.40 Expedíció
(venezuelai ismeretterjesztő film)
Amazónia - Túl a legendákon és a valóságon
15.35 Zöldszem, Zöldfül
Természetvédelmi vetélkedő (ism.)
16.05 Múltból vett jövő (ism.)
16.30 Harmónia
Egészségvédő magazin
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
253. rész: Vissza a forráshoz
17.30 Nagy ho-ho-horgász
A sötét lelkű orvhorgász
- Bojan mackó
Motorizáció
- Popeye
Megszobroztak
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.15 A bírósági tudósító
(német tévéfilmsorozat)
13/3. rész: Az élettárs
19.10 Találkozópont
Euro-gazdasági magazin
19.45 Vándorúton
20.00 Helikon
Irodalmi figyelő
20.35 Esti kérdés
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Századunk
(francia dokumentumfilm)
10/8. rész: Béke és szeretet
22.30 „Valaki járt itt”
(dokumentumfilm)
23.40 Találkozópont (ism.)
0.15 Híradó

HBO

10.00 Mozi! Mozi! Mozi!
10.40 Vagyok, aki vagyok
(amerikai film)
12.15 A kis dobás
(amerikai vígjáték)
13.45 Koldus és ki-ha-én-nem
(amerikai vígjáték)
15.20 Az ici-pici pók
15.50 Férfi a házban
(amerikai film)
17.30 Lois és Clark
(amerikai sorozat)
18.35 Kék ég
(amerikai western)
20.15 Poltergeist - Kopogó szellem
(amerikai horror)
22.10 Mozivarázs 3.
23.00 Intercept hadművelet
(amerikai akciófilm)
0.35 Hidegre teszlek
(amerikai film)

TV3

14.10 Műsorajánlat
14.15 Sasok London felett
(olasz film)
16.20 Kaleidoszkóp
17.10 Különös ügynök
(angol krimi)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Csengetett, Milord?
(angol sorozat - 3.)
A firkáló fantom
20.15 Gillette World Sport Special
20.45 Humor(l)ista
21.00 Az amerikai módszer
(amerikai film)
22.55 Napi profit
23.05 Profitvadász (ism.)

MSat

3.25 Music Box
6.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.00 Matematika
13.30 Rocktükör (ism.)
14.00 Játszd újra...
14.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
15.00 Ski Patrol
(amerikai vígjáték)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat)
20.00 Benny Hill (ism.)
20.30 Fociparádé - Angol liga
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
22.30 Bolondóra
23.30 Elátkozott küldetés
(amerikai film)

Szív TV

12.30 Kamilla
13.30 Konyhashow
15.30 Különjárat
16.05 Műsorajánló
16.30 Torna hátfájás és csontritkulás ellen
17.00 Kapásjelző (ism.)
17.30 Palánta (ism.)
18.00 A falmászó
(svéd sorozat)
3/1. rész
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 5.)
19.30 Más
20.00 Akarunk-e élni?
20.30 Autósport-magazin
21.00 A halott jelvénye
(amerikai thriller)
23.00 Gulliver
Utazási ajánló

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Hullámlovagok
(amerikai vígjáték)
21.30 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 Nagy-Britannia belülről
22.20 Szoknyás Faust

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. április 20., vasárnap

Tv műsor - 1997. április 20. - Vasárnap

MTV 1


7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Tesz-vesz város
(kanadai rajzfilmsorozat)
13/13. rész: Tesz-vesz város vitorlásversenye
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Hódpapa meséi
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
13/9. rész
8.30 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/32. rész: Hófehérke ébredése
9.00 Shakespeare mesék
(angol bábfilm)
6/1. rész: Vízkereszt, vagy amit akartok
9.30 40 éves a Magyar Televízió
A televízió díjnyertes alkotásai
A dunai hajós
(tévéfilm, ism.)
2/2. rész
10.30 Púder
11.00 Baptista istentisztelet
Közvetítés a szegedi gyülekezet Martin Luther King kápolnájából
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat, ism.)
180/101-105. rész
15.00 HT - Háttértudomány
15.30 Örömhír
16.00 Walt Disney bemutatja
- Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
Jó lenne a bálnának, ha vele jól bánnának
- Pluto kisöccse
(amerikai rajzfilm, ism.)
- Tinititkok
(amerikai filmsorozat)
13/8. rész: Az utolsó tánc jogán
17.00 Négyszázezer nap
Mitől paraszt a paraszt?
17.25 Ön dönt!
Horvát János műsora
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.05 Magyarok cselekedetei
20.20 Kairó bíbor rózsája
(amerikai film)
21.45 Rendszerváltó évek
22/4. rész: A tervgazdálkodás végnapjai
23.00 Szent István Zeneiskola

MTV 2


7.30 Műsorismertetés
7.35 Hol-mi?
8.00 Juli-suli - 165.
8.30 Pipafüst nélkül
Hegedűs Géza műsora
10/10. rész: Felvilágosodás
9.00 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ism.)
75. rész: A döntés
9.30 Civil kurázsi
10.00 Az Onedin család
(angol filmsorozat)
182/7. rész: Az alku (ism.)
182/8. rész: Borsos ár (ism.)
11.00 Sportműsor
Benne:
- FTC-Vitalin-UTE Office an Home vízilabda-mérkőzés
- Birkózás Magyar Nagydíj
13.00 Nyár, Balaton, szerelem...
Majláth Jenő újabb nótái
13.30 Tévémagiszter
Közművelődési folyóirat
Gödöllő
14.35 Életjel
15.10 A simlis és a szende
(amerikai tévéfilmsorozat)
Változó vélemények
16.00 Kerekek és lépések
26/12. rész: Egy nap a Hortobágyon (ism.)
16.45 Horizont
Heti világhíradó
17.15 Szívtipró gimi
(ausztrál filmsorozat)
81. rész
18.05 Kérdezz! Felelek
Egri János műsora
18.30 Tranzit
Közép-Európa világa
19.00 Emberke kópéságai és társai
(cseh sorozat)
A tűz csiholója
19.15 Brasil Tropical
Szórakoztató műsor
20.55 A lyoni omnibusz
21.45 Telesport
Benne: Gyalogló világkupa
22.25 Illés György és tanítványai - Andor Tamás
Te rongyos élet!
(magyar film)
0.05 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 Figyelj!
Fiatalok műsora (ism.)
7.40 Protestáns világ
Vallási híradó (ism.)
7.55 Társadalom és tudomány
(skót ismeretterjesztő film)
10/9. rész
8.15 Lássuk, hogyan növekednek
(angol ismeretterjesztő sorozat)
A nyúl
8.30 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ism.)
13/2. rész
8.55 Tengerentúli legendák
(francia természetfilm)
9.25 Popeye, a tengerész
Aranyos érintés
9.30 Pop-sa-rock (ism.)
9.50 A hetedik kontinens felfedezése
(svájci ismeretterjesztő film)
12/6. rész
10.20 Zöldszem, Zöldfül
10.50 Táncház
11.20 Kapcsok
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Néptáncok
12.15 Stan és Pan, a fenegyerekek
(amerikai burleszkfilm) FF
13.10 Kutyaportrék
(francia ismeretterjesztő sorozat)
A tacskó
13.55 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
16.30 Emlékképek - Régi híradók
16.50 Lakáskulcs
Otthonteremtés
17.30 Rongyosbabák
A rongyosbabák cirkuszba mennek
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.00 In memoriam Bohumil Hrabal
Sörgyári capriccio
(csehszlovák film)
20.35 Mozgó Kép
21.05 Múltból vett jövő
A földűrhajó és kapitánya
21.30 Sportpercek
21.40 Cézár és Kleopátra
(angol vígjáték)
23.40 Hírújság
23.55 Tematikus nap: Gazdagság (ism.)

HBO


8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.30 8 másodperc
(amerikai film)
12.20 Igazi vadon élő állatok
13.10 Blinky Bill
13.40 A Cisco kölyök
(amerikai western)
15.15 Egy lány miatt
(francia film)
17.05 Eszelős Hollywood
(amerikai vígjáték)
18.30 Zenemánia: Nirvana
20.05 Utolsó utadon
20.30 Kerge Kacsák
(amerikai vígjáték)
22.15 Erőszak - Egy amerikai hagyomány
(amerikai dokumentumfilm)
23.15 Jelige: Vörös cipellők
23.45 Az éj színe
(amerikai thriller)
1.45 Mozivarázs 2.

TV3


9.00 Dominó
12.40 Műsorajánlat
12.45 Havi fix (ism.)
13.00 Égi vándorok
(természetfilm)
14.00 Miért?
14.50 Menjünk - programajánlat
15.05 Sasok London felett
(olasz film)
17.00 Profitvadász
17.35 A Duna hercegnője
(osztrák sorozat)
18.30 H2O - extrém sportok magazinja (ism.)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 XTRO 2. - Második találkozás a halállal
(amerikai sci-fi)
20.55 Gillette World Sport Special
21.25 Szorításban
(dokumentumfilm)
23.15 Menjünk (ism.)

MSat

2.30 Music Box
8.30 Maszat
8.35 Grimm legszebb meséi
9.30 Power Rangers
10.00 Játék
10.30 Állati mesék
10.55 Bosco léghajó kalandjai
11.30 Robotjox (ism.)
13.00 Álomsziget
(amerikai sorozat)
14.00 Muppet-show (ism.)
14.30 Nem kapsz el 2. (ismétlés)
16.05 Kívánságműsor
16.30 News-da
17.00 Nap Tv (AM mikro)
17.00 Nagypapa karácsonyra (szatellit)
18.30 Music Box (szatellit)
19.30 Mit les, Mr. Beadle s?
(angol sorozat)
20.00 Benny Hill
20.30 Elképesztő övezet
21.30 Tűzoltók
22.30 Címlapsztori
23.30 Kívánságműsor
24.00 Végső bizonyíték (ism.)

Szív TV

16.05 A Nap fia és a Hold lánya
(norvég sorozat)
4/4. rész
17.00 Horváth Rozi konyhája
17.05 Kalahári - A víz nélküli világ
(természetfilm)
18.05 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 4.)
18.30 Divatház - magazin
19.00 Kimba, a fehér oroszlán
(amerikai rajzfilm)
19.30 Benkő D. B.-show
20.00 Szédülj el!
20.30 Gyilkos játékok
(amerikai film)
22.30 Gulliver (ism.)
23.30 Konyhashow (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.30 Klippercek
19.50 Aliz, édes Aliz
21.40 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.20 Botrányos kán-kán

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek