1997. március 31., hétfő

Tv műsor - 1997. március 31. - Hétfő

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Ki látta a mamuszcipőcskémet?
(kanadai rajzfilm)
8.10 Rosszcsont Dani meg a dilidongók
(cseh rajzfilmsorozat) 7/1.
8.20 Huh úr, a házirém
(cseh rajzfilmsorozat) 6/1.
8.25 Cézár és Bambuc
(lengyel rajzfilmsorozat)
8.35 A buta Auguszt
(német film)
10.00 Húsvéthétfői istentisztelet
Közvetítés a debreceni református Nagytemplomból
11.00 Tavaszi Fesztivál
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat, ism.)
180/87-91. rész
14.40 Büszkeség és balítélet
(amerikai film)
16.45 Walt Disney bemutatja
- Aladdin
(amerikai rajzfilmsorozat)
Az élő iszap legendája
- Pluto Pueblóban
(amerikai rajzfilm, ism.)
- Tinititkok
(amerikai filmsorozat)
13/5. rész: Szülők és tanárok
17.45 „Engedjétek hozzám!”
17.50 Húsvét Európában
Horvátország
17.55 Ars Hungarica
Magyar szentek (ism.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Pom-Pom meséi
(magyar rajzfilm, ism.)
A bátor tintanyúl
19.15 Rónay György: A hét első napján, amikor még sötét volt (részlet)
19.20 Húsvét Európában
Magyarország
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.40 Sporthírek
19.46 Reklám
19.55 Magyarok cselekedetei
20.05 Feydeau-Schwajda: Osztrigás Mici
Bohózat három felvonásban
22.15 Így készült... a III. Richard
22.35 A hosszú nap véget ér
(angol film)
23.55 Híradó

MTV 2

8.50 Műsorismertetés
8.55 Mérce
Fogyasztóvédelmi magazin
9.25 Húsvét Európában
Ausztria
9.30 Széljárta szigetek
2/2. rész (ism.)
10.00 Felhőcske
(amerikai film)
11.30 Shakespeare-mesék
(walesi rajzfilmsorozat)
Ahogy tetszik (ism.)
11.55 A Nap Cirkusza - Saltimbanco
(kanadai cirkuszfilm, ism.)
12.55 Nyomás, utána!
(olasz film)
14.45 Dot és Muris Füles
(ausztrál rajzfilm, ism.)
16.00 Húsvét Európában
Oroszország
16.05 Dallamról dallamra
Hogyha elmegy a cirkusz...
Jobba Gabira emlékezünk
16.40 40 éves a Magyar Televízió
Örkény István: Az ember melegségre vágyik
(tévéfilm, ism.)
18.05 Dido
(csehszlovák-német-osztrák tévéfilm)
19.50 Úton
Európa magazin
(Feliratozva is!)
20.25 Szabófalvától San Franciscóig
Kibédi Varga Áron
21.30 Telemázli
21.55 Időjárás
22.00 Budapesti Tavaszi Fesztivál
Összefoglaló
23.40 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 A vasút sárkánya
(kanadai animációs film)
8.25 A láperdő szelleme
(mesejáték)
9.00 Babar
(kanadai rajzfilmsorozat)
Babar diadala
9.25 Pumukli
(mesefilmsorozat)
Pumukli és a húsvét
9.50 Maugli, a dzsungel fia
(amerikai film)
11.50 Műsorismertetés
11.55 A Duna Televízió maratoni hangversenye
Megnyitót mond Sára Sándor, a Duna Televízió elnöke
12.00 Déli harangszó
12.05 Komolyzene
13.05 Magyar nóta
14.05 Pop - Tánczene
15.00 Komolyzene
15.45 Operett
16.15 Népzene - Néptánc
17.00 Pop-rock
18.00 Hírek
18.10 Komolyzene
18.40 Népzene - Néptánc
19.30 Kamarazenei gála
A szünetben: 20.50 Interjú a szereplő művészekkel
21.15 Kamarazenekari gála (folytatás)
22.15 Dzsessz
23.15 Komolyzene
0.20 Weöres Sándor: Harmadik szimfónia
Elmondja: Szűcs Ildikó

HBO


9.00 Superman legújabb kalandjai - Lois és Clark
(amerikai sorozat)
10.00 Fehér Agyar
(amerikai film)
11.55 Isten óvja a királynőt!
(holland film)
13.55 A maszk
(amerikai vígjáték)
15.35 A nagy ugrás
(amerikai film)
17.30 Ernest suliba megy
(amerikai vígjáték)
19.05 Zenemánia: Alanis Morissette
(amerikai film)
20.05 A skarlát betű
(amerikai film)
22.20 Úszó erőd
(amerikai film)
24.00 Fuss, szaladj, menekülj!
(amerikai western)

TV3


13.25 Műsorajánlat
13.30 Szerelem, vak vagy
15.05 Így készült: Larry Flint, a provokátor
15.30 Salty, a fóka (15.)
16.00 Tér-hatás
16.25 Horgászbuli (ism.)
16.45  Bemutatom John Doe-t
(amerikai film)
19.00 Híradó. Sporthírek
19.15 Második lehetőség (16.)
20.10 Gillette World Sport
20.45 Humor(l)ista
21.00 A hatalomátvétel
22.45 Napi profit
22.55 Profitvadász (ism.)
23.30 Negyedóra sport...
23.45 Top trend - avagy iránytű a jövőbe (ism.)

MSat


3.20 Music Box
13.30 Rocktükör (ism.)
14.00 Játszd újra...
14.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat, ism.)
15.00 Forradalom sugárút
(jugoszláv film)
16.35 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 21.)
20.00 Benny Hill (ism.)
20.30 Fociparádé - Angol liga
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 21.)
22.30 Bolondóra
23.30 A jaguár bosszúja
(amerikai film)

Szív TV


17.00 Kapásjelző (ism.)
17.30 Palánta (ism.)
18.00 A vadonban
(természetfilm-sorozat)
Az óriásmedvék (ism.)
19.00 Próba, szerelem
12. rész (ism.)
19.30 Más
20.00 Kézilabda
20.30 Autósport-magazin
21.00 A sötétség serege
(amerikai film, 1993)
23.00 Utazási magazin (ism.)
23.30 Kulturális magazin (ism.)

Filmnet

10.00 Hongkong a fejére esett
12.00 Testvérsors
14.00 Egy nő a flotta ellen
16.00 Tavaszi muri
18.00 Spanyol liga
20.00 Kék folyó
(amerikai film)
21.30 Törd fel a kódot!
(angol film)
23.00 A nap hideg fénye
(amerikai thriller)

ATV


5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Hírszerzés a víz alatt
21.40 Klippercek
21.50 Érdekességek a nagyvilágból
22.20 ingatlankavalkád
22.30 Egy ártatlan kislány bajban

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. március 30., vasárnap

Tv műsor - 1997. március 30. - Vasárnap

MTV 1

7.28 Műsorismertetés
7.30 Tesz-vesz város
(kanadai rajzfilmsorozat)
13/10. rész: Kalapsütemény
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Hódpapa meséi
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
13/6. rész
8.30 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/26. rész: Örök szerelem
9.00 40 éves a Magyar Televízió
Nagymama
(tévéjáték, 1964)
10.00 Önök kérték...
11.00 „Ezt cselekedjétek az én emlékezetemre!”
12.00 Kapcsoljuk Rómát!
II. János Pál pápa húsvéti üzenete és Urbi et Orbi áldása
12.40 Kodály-kórusok
12.55 Húsvét Európában
Görögország-Kréta
13.00 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
13.25 Arany János: Rózsa és Ibolya
14.15 Zenelánc
14.25 HT - Háttértudomány
Parányi vámpírok
(Feliratozva is!)
14.55 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
15.15 Pavarotti és barátai - Koncert a gyermekekért
(angol zenés film)
16.45 Négyszázezer nap
A fény hordozói
17.10 Helló, világ!
Turisztikai magazin
18.00 Ars Hungarica
Úrkoporsó (ism.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
19.55 Reklám
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Imádlak, Mr. Manhattan
(amerikai film)
21.55 Uborka
Politikai saláta
22.20 Oscar? Oscar!
23.15 Női fény
(francia-olasz-NSZK film, 1979)

MTV 2

8.00 Műsorismertetés
8.05 Hol-mi?
8.30 Pipafüst nélkül
Hegedűs Géza műsora
10/7. rész: Németország, Schiller
9.00 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ism.)
9.30 Széljárta szigetek
2/1. rész (ism.)
10.00 Szent Márton-hegy
2/2. hegy
10.30 Járóföld - hazai tájakon
Ormánság - 3. rész
11.05 NBA kosárlabda-mérkőzés
11.55 Húsvét Európában
Szlovénia
12.00 40 éves a Magyar Televízió
Válogatás Lévai Sándor munkáiból
- Cicavízió
- Rémusz bácsi meséi
- Csupafül
- A nagyeszű sündisznócska
13.10 Nótahangverseny Hajdúböszörményből - 1. rész
14.00 Az én babám
(angol dokumentumfilm-sorozat)
6/3. rész: Vedd kezedbe! (ism.)
14.35 Magyarok a világ filmgyártásában - Éva Bartók
Az utolsó keringő
(NSZK film) FF
16.10 Kerekek és lépések
26/9. rész: A dél-keleti végeken (ism.)
17.00 Szívtipró gimi
(ausztrál filmsorozat)
78. rész
17.50 Forma-1 Brazil Nagydíj
Közvetítés Interlagosból
20.00 Magyar népmesék 2.
A rátóti csikótojás
(magyar rajzfilm)
20.15 Budapesti Tavaszi Fesztivál
A Magyar Állami Hangversenyzenekar koncertje
21.30 Kézirat
22.00 Telesport
22.50 Éjjeli menedék
Ha Isten nő lenne...
23.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 „Ha ketten vagy hárman...”
Látogatóban a budapesti Kaposy családnál
8.45 Társadalom és tudomány
(skót kultúrtörténeti sorozat)
16/6. rész: Az univerzális műanyag
9.05 Babar
Elefántváros
9.30 A Fehér Agyar legendája
(kanadai-francia animációs film)
Kaland a zuhatagnál
10.00 Húsvétvasárnapi római katolikus szentmise
11.15 Kincsesház
Művelődéstörténeti magazin
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Ameddig a harang szól
12.20 Cadfael barát
(angol film)
4/4. rész: Sisakvirág
13.35 Elfújta a szél
(amerikai film) 2/2.
15.30 Sportképek
17.00 Emlékképek - Régi híradók
17.15 Postabontás - Levélváltás
17.35 Műsorismertetés
17.40 Teddy mackó piknikje
18.00 Heti Hírmondó
19.00 A tenger munkásai
(francia tévéfilmsorozat) 3/3. rész
20.00 Nagy mesterek kamarazenéje
20.25 Robin Hood, a tüzes íjász
(olasz film)
22.05 Sportpercek
22.15 Tízparancsolat
(lengyel filmsorozat)
1. parancsolat: „Én vagyok a Te Urad Istened, uradat, istenedet imádjad és csak neki szolgálj”
23.05 Kosztolányi Dezső: Hajnali részegség
Elmondja: Bessenyei Ferenc
23.15 Hírújság
23.30 Az éjszaka filmje
Elfújta a szél
(amerikai film) 1-2. rész

HBO


8.00 Bolondos dallamok
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu: A legenda újjáéled
10.00 Partvidékek állatvilága
11.00 Clifford
(amerikai vígjáték)
12.30 Zebra kutatóbázis
(amerikai film)
14.55 Mozimánia: Charlton Heston
15.50 Sanghaji meglepetés
(amerikai film)
17.30 Döntsön a kard!
(amerikai film)
19.05 Erotika a filmvásznon
20.05 Mindörökké Batman
(amerikai film)
22.05 Esküdt ellenség
(amerikai film)
23.45 Könnyen vedd a halált!
(amerikai film)

TV3

9.00 Dominó
12.15 Műsorajánlat
12.20 Blanche
(kanadai sorozat)
13.10 Miért?
14.05 Szerelem, vak vagy
(amerikai vígjáték)
15.35 Menjünk
15.45 Valami
16.15 A Duna hercegnője
(osztrák sorozat) 12/1.
17.55 Automobil
18.25 Profitvadász
19.00 Híradó, sporthírek
19.15 Második esély
(amerikai film)
21.00 Gillette World Sport
21.30 Börtöntőzsde
(amerikai vígjáték)
23.15 Pörzsölő
23.45 Menjünk (ism.)

MSat

2.30 Music Box
8.30 Maszat
8.35 Grimm legszebb meséi
9.30 Power Rangers
10.00 Játék
10.15 Játék
10.30 Állati mesék
10.55 Bosco léghajó kalandjai
11.20 Vörös mák (ismétlés)
13.00 Álomsziget
(amerikai sorozat - 3.)
14.00 Muppet-show (ism.)
14.30 Ásó, kapa, nagykaland (ismétlés)
16.10 Kívánságműsor
16.30 News-da
17.00 Nap Tv (AM mikro)
A megvalósult álom
18.40 Music Box
19.30 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat, ism.)
20.00 Benny Hill
(sorozat - 12.)
20.30 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat - 5.)
21.30 Tűzoltók
(ausztrál sorozat, ism.)
22.30 Címlapsztori
23.30 Kívánságműsor
24.00 Valaki az ajtó mögött (ismétlés)
1.35 Fejjel a falnak (ismétlés)

Szív TV


16.05 Egészségmagazin
17.00 Korup - Egy afrikai őserdő élete
18.05 Kimba, a fehér oroszlán
(amerikai rajzfilm)
18.30 Designé - magazin
19.00 Próba, szerelem - 12. rész
19.30 Benkő D. B.-show
20.00 Színház-tűznéző
20.30 Trükkös Nlck
(olasz krimi)
22.30 Földgömb (ism.)
23.30 Konyhashow (ism.)

Filmnet

10.00 Alice
12.00 A légihíd
14.00 Ace Ventura: Állati nyomozó
16.00 Emlékezz rám!
18.00 Emma
20.00 Szirének
(ausztrál vígjáték)
21.35 Bűbáj és méreg
(amerikai vígjáték)
23.10 A halál és a lányka
(amerikai thriller)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. március 29., szombat

Tv műsor - 1997. március 29. - Szombat

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Evangélikus ifjúsági műsor
8.10 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
- Nyegleó
- Foxi Maxi
- Frédi és Béni
- Tom és Jerry
(amerikai rajzfilmsorozatok)
9.10 Reggeli torna gyerekeknek Simkó Andreával
9.15 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/25. rész: Egy hang a múltból
9.40 Égből pottyant-délelőtt
Manósapka
Tavaszünnep
10.05 Kutyaszorító
A német juhászeb
10.10 Dzsúz
Havonta egyszer járunk neked!
11.05 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat)
13/11. rész: Kedves rokon
11.55 Húsvét Európában
Norvégia
12.05 Népzenei magazin
12.30 Família Kft. (ism.)
13.00 Vészhelyzet
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/12. rész: Kegyes hazugságok (ism.)
13.50 Szomszédok (ism.)
14.20 Válaszolunk a nézők telefonjaira
14.30 Az élő tenger - John Stoneman tengerbiológiai sorozata
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
26/14. rész: A cápák
14.55 Húsvét Európában
Szlovákia
15.05 Magyarok a világ filmgyártásában - Pál György
Hüvelyk Matyi
(amerikai mesefilm)
16.35 Márkás históriák
16.45 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
16.55 Telis-televideo '97
17.00 Feltámadás és remény
Pilinszky János emlékezete
17.30 Töltsön velem egy órát!
Vitray Tamás műsora
18.35 Szerencsekerék
19.00 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat, ism.)
19.15 Kormos István: Harlekin búsul
Előadja: Mácsai Pál
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.20 Halhatatlan szerelem
(amerikai film)
22.00 Showbálvány
Szórakoztató éjszaka

MTV 2


7.25 Műsorismertetés
7.30 Welcome to Hungary (ismétlés)
8.00 Gazdaképző
Gazdálkodási ismeretek
8.30 Hrvatska kronika (ismétlés)
8.55 Unser Bildschirm (ismétlés)
9.20 Ecranul nostru (ismétlés)
9.45 Srpski Ekran (ismétlés)
10.10 Nasa obrazovka (ismétlés)
10.35 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
11.00 PC abc
Számítástechnikai, informatikai magazin
11.30 Magyarország barlangjai
5/3. rész: Lapok egy nyitott könyvből (ism.)
12.00 A Tisza
12/9. rész: A vessző (ism.)
12.30 Rondó
Nemzetiségi magazin
13.10 Meteora - félúton a Menny felé
(angol kultúrtörténeti film)
14.10 Erdészház Falkenauban
(NSZK tévéfilmsorozat)
27/12. rész: Lidérces éjszaka
15.10 A torinói halotti lepel
(dokumentumfilm, ism.)
16.05 Ellentétek
Az ötvenéves Markó Iván köszöntése
17.00 Sportműsor
- Forma-1
- Asztalitenisz BEK döntő
18.30 Panoráma
(Feliratozva is!)
19.05 Família Kft.
Boldizsár, a jó öreg Boldizsár - 2/2.
19.40 „Száz vasutat, ezeret”
6/4. rész: Az aranykor
20.10 Hírek az Unióról
20.15 Ars Hungarica
M. S. Mester: Passió
20.45 Fischer Annie zenekari zongoraestje a Zeneakadémián
21.25 Rövidpályás gyorskorcsolya vb Naganóból
22.05 Tonya és Nancy
(amerikai tévéfilm)
23.35 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Győztesnek születtek
(francia sorozat)
26/2. rész: Doyle és a birkarodeó
8.20 Szpiru és Fantázió
(francia-spanyol-német rajzfilm)
26/2. rész: Elektrát nem lehet megállítani
8.45 Kicsoda a micsoda
9.15 Babar
(kanadai rajzfilmsorozat)
Újra az erdőben
9.40 A korzikai püspök
(svéd sorozat)
4/2. rész
10.30 „Ne csak igyunk, együnk is!”
10.50 Harmónia
Egészségvédő magazin
11.20 Ritmus '97 (ism.)
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés - Lapozó
12.20 Közép-európai magazin (ismétlés)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Elfújta a szél
(amerikai film)
2/1. rész
14.55 Krisztus feltámadt Sapintán
(román kisfilm)
15.00 Ki nekem Jézus Krisztus?
15.30 Kutyaportrék
(francia ismeretterjesztő sorozat)
A német rövid szőrű vizsla
16.20 Kedves
17.00 Az óceán lánya
(ausztrál filmsorozat)
13/12. rész: A táncparti
17.25 Kimba, a fehér oroszlán
(japán animációs sorozat)
18.00 Híradó
18.15 A tenger munkásai
(francia sorozat)
3/2. rész
19.15 M. S. mester táblaképei
19.55 Szivárvány havasán
(portréfilm)
Maczkó Mária énekel
20.25 Helikon
Húsvéti különkiadás
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Simone Signoret szerepeiből
Előttem az élet
(francia film)
23.10 Tony Lakatos quartett
Dzsesszműsor - 2/2.
24.00 Simon István: Húsvéti körmenet
Elmondja: Gáspár Imola
0.05 Hírújság
0.20 Az éjszaka filmje
Grand Hotel
(amerikai film)

HBO

8.00 Lois és Clark
9.00 Jó barátok
9.30 Kaliforniába jöttem
10.00 Animánia
10.30 Egyről a kettőre
11.00 Maverick
(amerikai film)
13.10 Kerge Kelly
(ausztrál vígjáték)
14.30 Melrose Place
15.20 Blinky Bill a tanár
15.50 Túszjárat
(amerikai film)
17.30 Állati vadak
(amerikai természetfilm)
18.05 Vámpírok bálja
19.35 Szuperhekus kutyabőrben
(amerikai akciófilm)
21.10 A vadnyugat fiai
(amerikai film)
23.00 Mennyi? 30!
23.35 Nemesis 2.
(amerikai sci-fi)
1.00 Jelige: Vörös cipellők

TV3

12.20 Műsorajánlat
12.55 Negyedóra - programok a hét végén
12.45 Jézus élete
(amerikai filmsorozat, ism.)
14.25 Info Mozaik (ism.)
15.15 Békasuli
(amerikai vígjáték)
17.00 Ez van - fiataloknak
17.55 Stíluspercek
17.35 Baywatch
(amerikai sorozat - 14.)
18.30 Aszfaltbetyár
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 A verseny
(amerikai krimi)
21.00 Cinema
21.40 Második lehetőség
(amerikai sorozat - 16/16.)
22.35 Meglepi - Show
23.25 Az idegen
(amerikai thriller)

MSat

10.00 Játék
10.30 Állati mesék
11.00 Popeye
11:30 Bosco léghajó kalandjai
12.00 Music Box Top Ten
12.30 Bulivonal
13.00 Zoom
13.30 Rocktükör
14.00 Budo magazin
14.30 A császári bál (ismétlés)
16.05 Kívánságműsor
16.30 Autó-motor
17.00 Nap Tv (AM mikro)
19.30 Kopasz krapek
(angol sorozat - 4.)
20.00 Fejjel a falnak
(amerikai film)
22.00 A törvény őrei
(amerikai sorozat, ism.)
23.00 A horror háza
(angol sorozat - 4.)
24.00 USA Girl
1.00 A sötétség birodalmában (ismétlés)

Filmnet

12.00 A csend rabjai
14.00 Anna Frank emlékezete 1.
16.00 A hallgatag kisfiú
18.00 Bundesliga 1996/1997
20.00 Aki kapja, marha
(amerikai dráma)
21.50 Az ázsiai kapcsolat: Éjféli orchidea
(amerikai thriller)
23.25 Az ázsiai kapcsolat: Régi szerelem
(amerikai thriller)

Szív TV

16.05 Földöntúli reggelire
(amerikai vígjáték)
18.00 Konyhashow
18.30 Palánta
19.00 Kimba, a fehér oroszlán
(amerikai rajzfilm)
19.30 Pepsi Show City
Buli a buli előtti órában
20.00 Földgömb
Utazási magazin
20.30 Telitalálat
(amerikai vígjáték)
22.30 Hívd Andreát!
23.30 Szerelmi útmutató

ATV

5.30 ATV-magazin
11.30 DIM
12.55 Tábori történet
(amerikai film)
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Szombat esti zenés, szórakoztató műsor
21.50 Vízi sport magazin
22.15 Ingatlancentrum
22.25 ATV-stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. március 28., péntek

Tv műsor - 1997. március 28. - Péntek

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.20 Játék
9.30 Ép testben
10.00 Nagypénteki ünnepi istentisztelet
Közvetítés a budapesti Kálvin téri református templomból
11.05 Dallas
(amerikai filmsorozat)
327. rész: Elveszett paradicsom
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Juli-suli - 163. (ism.)
12.55 Telepakk
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
14.35 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Magyarország ma
Válogatás a körzeti stúdiók műsoraiból
16.00 Üzlet
Heti gazdasági körkép
16.25 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/91. rész
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
Közhasznú információk
17.40 Tizenöt perc
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltatóműsor
19.00 Esti mese
Gyermekbiblia
(angol rajzfilmsorozat)
Jézus elítélése
Az első Húsvét
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Dallas
(amerikai filmsorozat)
327. rész: Elveszett paradicsom (ismétlés)
21.10 Desszert
Kepes András műsora
22.10 Exkluzív
Társasági és művészeti magazin
22.40 Clint Eastwood-sorozat
Az elefántvadász
(amerikai film)
0.30 Híradó

MTV 2



12.00 Szieszta
Szórakoztató, információs műsor Szegedről
14.50 Műsorismertetés
14.55 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/24. rész: A fekete ruhás lány
15.20 Húsvét Európában
Románia
15.30 Friderikusz
(speciális, ism.)
17.30 Körzeti híradók
17.55 Időjárás
18.00 Egyszer volt, hol nem volt volt egyszer... az ötlet
(francia rajzfilmsorozat)
Buffon, a múlt felfedezése
18.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat)
Pontos lövés
19.05 Szenvedélyek
(olasz tévéfilmsorozat)
42/8. rész
19.55 Közlekedünk
20.00 Műterem
Válogatás a világ dokumentumfilmjeiből
La Sept
Alejo Carpentier életútja
(francia portréfilm)
21.00 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.05 Ars Hungarica
Ómagyar Mária-siralom
21.15 Telesport
A TS sportmagazinja
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Budapesti Tavaszi Fesztivál
A március 27-i hangverseny felvétele
1.35 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Képes Krónika
12.00 Lapozó
12.20 Váltó
Gazdasági magazin (ism.)
12.50 A Ghymes együttes játszik
13.15 Tájak, fortélyok, asszonyok (ism.)
13.35 Pumukli
(animációs film)
A felhasadt hüvelykujj
14.00 Angyalok városa
(amerikai film)
15.35 Hans Christian Andersen
(dán dokumentumfilm)
Egy igazi legenda
16.20 Német mesterek
(képzőművészeti film)
Mathias Grünewald
16.30 A kerékpár
(angol ismeretterjesztő film)
6/2. rész: A változás kereke
17.00 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
239. rész: Fotók
17.25 Váltó-Infó
17.40 Popeye
Őrült űrhajós
- A három testőrke
Macslady
18.00 Híradó
18.15 A tenger munkásai
(francia tévéfilmsorozat)
3/1. rész
19.20 Csíksomlyói passió
(dokumentumfilm)
19.45 „És fölzeng a világ”
Irodalmi összeállítás
20.00 Közép-európai Magazin
20.40 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 II. János Pál pápa keresztútja
22.00 Híradó
22.20 Sportpercek
22.30 Ábrahám
(olasz-német-amerikai film)
2/1. rész
24.00 Balassi Bálint: Adj már csendességet
Elmondja: Papp Zoltán
0.05 Hírújság
0.20 Ábrahám
(olasz-német-amerikai film)
2/2. rész

HBO


16.30 Alf
(amerikai sorozat)
17.00 Kung-fu: A legenda újjáéled
(amerikai sorozat)
17.30 Anasztázia 2.
(amerikai film)
19.20 Grammy-díj-átadás 1997
(amerikai zenés riportfilm)
21.30 Ponyvaregény
(amerikai vígjáték)
24.00 Aljas indokból
(amerikai thriller)

TV3


13.10 Műsorajánlat
13.15 Bécsi vér
(osztrák vígjáték, ism.)
15.15 Negyedóra (ism.)
15.30 Fókusz
16.00 Jézus élete
(amerikai filmsorozat)
4/1-2. rész:
Jézus születése
A gyógyító Jézus
17.25 Csodálatos föld - Róma (ism.)
17.50 Stíluspercek
18.00 Fajdparádé
(kanadai természetfilm)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Pörzsölő
19.45 Játék: Fekete, fehér
20.10 Kisasszony
(brazil sorozat - 36.)
20.40 Játék: Fekete, fehér
21.00 Veszélyes hely
(amerikai krimi)
22.50 Negyedóra kultúra
23.10 Napi profit
23.25 Az év sztriptíztáncosnője
(amerikai erotikus film)

MSat

2.35 Music Box
6.00 Vekker
9.30 Music Box
12.30 Álomsziget
(amerikai sorozat)
13.30 Autó-motor (ism.)
14.00 Játszd újra...
14.30 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
15.00 A megvalósult álom
(amerikai film)
16.40 Power Rangers (ism.)
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 20.)
20.00 A Szépség és a Szörnyeteg
(amerikai sorozat - 52.)
21.00 Poirot
(angol sorozat, ism.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 20.)
22.30 Valaki az ajtó mögött
(amerikai krimi)
0.05 USA Girl (ism.)
1.05 Ultimátum (ism.)

Filmnet

7.30 Iznogoud - 20.
8.00 A szív útjai
(családi mozi)
10.00 Hárman hazatértek
(amerikai dráma)
12.00 A bosszú szelleme
(amerikai film)
14.00 Ne sírj, kedvesem!
(amerikai film)
16.00 A Napsugár-fiúk
(amerikai film)
18.00 Díszkíséret
(amerikai vígjáték)
20.00 Veszélyes terület 1.
(minisorozat)
21.30 Veszélyes terület 2.
(minisorozat)
23.00 Halálos árnyék
(amerikai horror)

Szív TV

16.05 Más
16.30 Autósport (ism.)
17.00 5 óra 40
(magyar krimi)
19.00 Kimba, a fehér oroszlán
(amerikai rajzfilm)
19.30 Különjárat
20.00 Jó utat!
20.30 City kulturális magazin
21.05 A véres utca
(amerikai akciófilm)
23.00 „Nem boszorkányság...”
Csongrádi Kata műsora

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.55 AIDS megálló
20.10 A gyilkos arca
21.35 Klip
21.40 Ingatlancentrum
21.50 Érdekességek a nagyvilágból
22.20 Hitler különleges vonata
(spanyol erotikus film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. március 27., csütörtök

Tv műsor - 1997. március 27. - Csütörtök

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/19. rész: Ortrud trükkje
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Kultúrszelet
10.45 Játék
10.50 Információk
11.10 Frankenberg-kastély
(német tévéfilmsorozat, ism.)
14/10. rész: A hagyaték
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Welcome to Hungary
12.55 Telepakk
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
23. rész
15.00 Repeta - Irodalom
15.05 Azt írja az újság
15.10 Hirdetések
15.15 Tételező
15.30 Polc
15.40 így írtok ti
15.50 A tegnap holnapja
16.05 Ad hoc
16.10 Kik vogymuk?
16.20 Bécsi melanzs
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/90. rész
17.05 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.30 Városok gyerekszemmel
York napsütése
17.45 Zenelánc
17.55 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Kép-játék
19.00 Esti mese
Égből pottyant mesék
Marci kandúr meséje (ism.)
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Szomszédok
(teleregény)
20.50 Friderikusz (Speciális)
22.55 Színházi Világnap
Song-sztárok
Faithfull, Milva, Csákányi
23.55 Musica Historica
A Nagyhét liturgikus zenéjéből
0.15 Híradó

MTV 2


14.55 Műsorismertetés
15.00 Palackposta
15.30 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/23. rész: Sárkányhalál Nottinghamben
15.55 Emberek a természetben
16.15 Segítség!
16.25 Repeta plusz
Magyar alma materek
Sárospatak - 2.
A hűség iskolája
17.00 Titkos küldetés
(ausztrál filmsorozat)
24/11. rész
17.30 TOP 40
Slágerlista
Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Színházi Világnap 1997.
Szabó Magda: Az a szép, fényes nap
Történelmi játék két színben
21.15 Kulcsátadás Zsirán
A Segítőtárs riportfilmje
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Izraeli körkép
Kereszttűzben
(izraeli film)
0.15 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 Starting Business English (ism.)
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Régiók (ism.)
13.00 Esti kérdés
A nap interjúja (ism.)
13.15 Police
Rendőrségi magazin (ismétlés)
13.50 Kismamaklub (ism.)
14.20 Wimpole falu
Állatkerti látogatás
- Popeye
Popeye, a pótmama
14.30 Pumukli kalandjai
(mesesorozat)
A gumikacsa
14.55 Légy jó mindhalálig
(magyar film)
16.05 Mozgó Kép
Filmmagazin (ism.)
16.40 Tájak, fortélyok, asszonyok
17.00 Színházi világhétköznap
avagy razzia Marosvásárhely színpadjain
17.30 Fabulák
Az okos szamárról és a megcsalt farkasról
- Űrfantázia
Tűz és víz
- Popeye
Buboréka, az elveszett város
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Színházi világnap
Arthur Miller: Pillantás a hídról
Színházi előadás
20.20 Váltó
Gazdasági magazin
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 A Laterani Bazilika
(német művelődéstörténeti film)
22.15 Nyírfaliget
(lengyel film)
23.45 Aix-en-provence-i fesztivál
A párizsi kamarazenekar Haydn-Pergolesi hangversenye
1.00 Dsida Jenő: Nagycsütörtök
Elmondja: Gáspár Imola

HBO


16.30 Bolondos dallamok
(amerikai rajzfilm)
17.00 Bír-lak
(amerikai sorozat)
17.30 Anasztázia 1.
(amerikai film)
19.15 Mozimánia: Az amerikai film
(amerikai dokumentumfilm)
A western
20.15 Dillinger és Capone
(amerikai film)
21.50 D'Artagnan lánya
(francia-amerikai film)
24.00 (V)ágyak Velencében
(amerikai film)

TV3


13.50 Műsorajánlat
13.55 Ha a lányok hadgyakorlatra mennek
(osztrák vígjáték, ism.)
15.20 Negyedóra (ism.)
15.35 Plakát
15.55 Salty, a fóka
(kanadai sorozat - 14.)
16.25 Patika magazin
17.00 Bécsi vér
(osztrák film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Baywatch
Lángtenger
20.10 Zenefon
20.45 Aloha Sport
21.00 Mesterügynökök
(amerikai film)
22.40 Napi profit
22.55 Negyedóra gazdaság
23.10 Aloha Sport (ism.)

MSat

2.30 Music Box
6.00 Vekker
9.30 Music Box
13.30 Budo-magazin (ism.)
14.00 Játszd újra...
14.30 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
15.00 Ásó, kapa, nagykaland...
(amerikai vígjáték)
16.40 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 19.)
20.00 A törvény őrei
(amerikai sorozat - 4.)
21.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat - 16.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 19.)
22.30 A sötétség birodalmában
(amerikai thriller)
24.00 A3-ik vonal
1.00 Hármas átverés (ism.)

Filmnet

7.00 Arsene Lupin - 26.
7.30 Iznogoud - 19.
8.00 Micsoda völgy!
(családi mozi)
10.00 Elfelejtett bűnök
(amerikai thriller)
12.00 Nem mind arany...
(amerikai film)
14.00 Ki véd meg engem?
(amerikai thriller)
16.00 Egy kis tó a fák között
(amerikai thriller)
18.00 A bébiszitter ártatlansága
(amerikai thriller)
20.00 Tavaszi muri
(amerikai vígjáték)
21.40 NHL 1996/1997
23.10 Bűbáj és méreg
(amerikai vígjáték)

Szív TV

16.30 Torna Cindy Crawforddal
17.00 Ne játssz a tűzzel!
(olasz vígjáték)
19.00 Action Man
(amerikai sorozat - 4.)
19.30 RPS - Zenei műsor
20.00 Pénzvilág
20.30 „Az én esetem...”
21.05 Mocskos zsaru
(amerikai film)
23.00 Barkácsmagazin (ism.)
23.30 Eurostar Kapásjelző (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Árnyékkormány
19.50 Klippercek
20.00 A halál gyermekei
21.30 Klippercek, játék
21.50 Mondjuk a magunkét
22.20 Ingatlancentrum
22.30 Sportmagazin
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. március 26., szerda

Tv műsor - 1997. március 26. - Szerda

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Orvospárbaj
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Ezüstkor
10.45 Játék
10.50 Információk
11.10 Három a doktor
(német tévéfilmsorozat, ism.)
25/2. rész: A szívtipró
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Srpski Ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
14.35 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Repeta - Fizika
15.10 Kukkoló
15.20 Portré
15.25 Fizika
15.50 Mérleg
15.55 Fizika
16.05 Relax
16.10 Fizika
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/89. rész
17.05 Kánon
Vallás és kultúra
17.35 Kapcsolj be!
Fesztivál Cimborák
18.00 Gyorssegély
18.10 Életjel
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Pow Wow
(angol rajzfilmsorozat)
Miért van fehér folt a róka farkán?
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 A három testőr Afrikában
(magyar vígjáték)
21.40 Vastaps
A Színházi Világnap előestéjén
22.30 Vers mindenkinek
Kormos István: Szegény Yorick
Előadja: a költő
22.40 A 90-es évek lengyel játékfilmjeiből
Papa
(lengyel-francia film)
0.30 Híradó

MTV 2


14.50 Műsorismertetés
14.55 Egy kis Dél
(angol kisfilmsorozat)
Somerley
15.20 40 éves a Magyar Televízió
Válogatás az archívumból
Párkák
(tévéjáték, ism.)
A film után beszélgetés az alkotókkal
16.55 Van öt perce?
17.00 Balaton
17.25 Alfa szolgálat
Mentálhigiénés magazin
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Magyarországról jövök kamerával
A vidék magazinja
19.05 Charlie Grace
(amerikai tévéfilmsorozat)
9/8. rész
19.55 Klip-mix
20.10 Átfogó
Kapcsolatokról - határok nélkül
20.35 Zene, zene, zene
21.20 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Szerelem a halál árnyékában
(amerikai tévéfilm, ism.)
2/2. rész
0.15 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 Starting Business English (ism.)
9.00 Képes krónika
Tájékoztató műsor
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak (ism.)
13.00 Esti kérdés
A nap interjúja (ism.)
13.15 Nyelvőrző (ism.)
13.40 A leányasszony
(magyar némafilm)
14.40 A nő históriája
(kisfilm, ism.)
15.00 Az én szeretett városom
(francia ismeretterjesztő sorozat, ism.)
Bombay
15.15 Váratlan utazás
(kanadai sorozat, ism.)
13/4. rész: Duncan életre kel
16.00 Egy ég alatt...
(ismeretterjesztő film)
16.25 Wimpole falu
Tolvaj a faluban
16.30 Kismamaklub
17.00 UTE-MTK NB-I-es labdarúgó-mérkőzés
A szünetben: 18.00 Híradó
19.10 „Rhapsodia Demographica”
(dokumentumfilm)
20.05 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 A hét szamuráj
(japán film)
0.05 József Attila: Szólt az Isten
Elmondja: Jordán Tamás

HBO


16.30 Animánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Egyről a kettőre
(amerikai sorozat)
17.30 A sátán kutyája
(amerikai rajzfilm)
18.50 Fehér agyar
(amerikai film)
20.35 Szamba
(magyar vígjáték)
22.15 Luxusbordély Londonban
(amerikai dokumentumfilm)
23.20 A betolakodó
(amerikai thriller)
0.55 Jelige: Vörös cipellők

TV3


14.25 Műsorajánlat
14.30 Érezni a forróságot
(amerikai film, ism.)
16.10 Negyedóra (ism.)
16.30 Salty, a fóka
(kanadai sorozat)
17.00 Gillette World Sport Special (ism.)
17.30 Ha a lányok hadgyakorlatra mennek
(osztrák vígjáték)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 A kisasszony
(brazil sorozat - 35.)
19.45 Játék: Képzelet
20.25 Cinema
21.00 A vadnyugat fiai
(amerikai western)
23.00 Napi profit
23.15 Negyedóra internet
23.30 Plakát (ism.)

MSat

1.00 Music Box
6.00 Vekker
9.30 Music Box
13.30 Bulivonal (ism.)
14.00 Játszd újra...
14.30 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
15.00 Vörös mák
(német film)
16.40 Power Rangers (ism.)
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 18.)
20.00 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat - 5.)
20.30 Muppet-show
21.00 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat, ism.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 18.)
22.30 Tűzoltók
(ausztrál sorozat, ism.)
23.30 Ultimátum
(amerikai sci-fi)
1.10 Piszkos pénz (ismétlés)

Filmnet


7.00 Arsene Lupin
(rajzfilm)
7.30 Iznogoud
(rajzfilm)
8.00 Hárman hazatértek
(amerikai film)
10.00 A canterville-i kísértet
(családi mozi)
12.00 Érzelmek vihara
(amerikai film)
14.00 A gyerek érdekében
(amerikai film)
16.00 Toledo titka
(spanyol film)
18.00 Más bőrében
(angol thriller)
20.00 Szempillantás alatt
(amerikai film)
21.30 A Nap hideg fénye
(amerikai thriller)
23.15 Szerelem és egy 45-ös
(amerikai akciófilm)

Szív TV

16.30 Baba-mama torna
17.00 Ez történt Budapesten
(magyar vígjáték)
19.00 Kimba, a fehér oroszlán
(amerikai rajzfilm)
20.00 Egészségmagazin
21.05 A farmeres zsaru
(olasz krimi)
23.00 Szédülj el! (ism.)
23.30 Designe - magazin (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Szerelmi vérszomj
(olasz-spanyol film)
21.30 Klippercek
21.50 Díszlet nélkül - Hobo
22.20 Ingatlancentrum
22.30 Diáklányok és a pokolfajzat
(amerikai horror)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. március 25., kedd

Tv műsor - 1997. március 25. - Kedd

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne.
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/18. rész: Franzi terve
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Egészség-betegség
10.45 Játék
10.50 Információk
11.10 Happy Holiday
(német tévéfilmsorozat)
13/12. rész: A profi
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
22. rész
15.00 Repeta - Történelem
15.05 Szöcske
15.10 Aktuális
15.20 Tételező
15.30 Mit üzen a híradó?
15.45 Repe-tabu
15.50 Tételező
16.00 Póráz
16.10 Aktuális
16.15 Arc-más
16.20 Szerviz
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/88. rész
17.05 Egy hátizsákra való kaland
(német-finn filmsorozat)
13/7. rész
17.30 Hangolka
Zenés angol nyelvlecke (ism.)
17.45 Syabonga
(ausztrál kisfilmsorozat, ism.)
6/5. rész: Syabonga és a struccok
17.55 Katolikus krónika
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Tipp-Hopp!
19.00 Esti mese
Frakk, a macskák réme
(rajzfilmsorozat, ism.)
A csónaktúra
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
19.55 Reklám
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Vészhelyzet
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/12. rész: Kegyes hazugságok
21.10 Stúdió '97
Kulturális hetilap
22.00 Oscar-díj átadás
23.30 TeleJazzPódium a Globe Royal Mulatóban
Fogarasi János és barátai
0.10 Híradó
0.20 Amatőr gyorsulási autó- és motorverseny

MTV 2


8.25 Műsorismertetés
8.30 Közvetítés a parlament üléséről
16.30 Drehscheibe Europa
16.55 Fehér névjegykártya
(lengyel tévéfilmsorozat)
6/6. rész: Állami fennhatóság
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Magnum
(amerikai bűnügyi filmsorozat)
Az eltűnt végrendelet
20.00 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Edvard Munch: Hamvak
20.10 Felkínálom
Pomezanski György műsora
21.00 Kriminális
Bűnügyi magazin
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Szerelem a halál árnyékában
(amerikai tévéfilm, ism.)
2/1. rész
0.15 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV



8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 Starting Business English
9.00 Képes Krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Ritmus '97 (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Blanche
(kanadai sorozat)
11/10. rész (ism.)
14.00 A Hanza-városok
(német ismeretterjesztő film)
14.15 Kapcsok
Ismeretterjesztő magazin (ismétlés)
14.55 Magyarország horgászvizei
(természetfilm)
Baranya megye legszebb horgászvizei
15.35 Koncert gyermekkezekre
16.20 Figyelj!
Fiatalok műsora (ism.)
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
238. rész: Zseniális ötlet
17.30 Trombi és a tűzmanó
Volt egyszer egy folt
- Mirr-Murr kandúr kalandjai
Lári-fári csetepaté
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Özvegy és leánya
(tévéfilmsorozat)
4/4. rész: A sors akarata
19.05 A jólét alapjai
(angol animációs film)
10/7. rész: A pénz
19.25 Héthatár
Külpolitikai magazin
20.05 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Akkumulátor
(cseh film)
23.15 Héthatár
Külpolitikai magazin (ismétlés)
23.55 Illyés Gyula: Bartók
Elmondja: Sinkovits Imre

HBO


16.30 Jó barátok
(amerikai sorozat)
17.00 Kaliforniába jöttem
(amerikai sorozat)
17.30 Tombstone - Halott város
(amerikai film)
19.45 Isten óvja a királynőt!
(holland film)
21.45 Melrose Place
(amerikai sorozat)
Van-e élet az őrületen túl?
22.30 Gengszterek földje
(amerikai film)
24.00 Fuss, szaladj, menekülj!
(amerikai film)

TV3


13.55 Műsorajánlat
14.00 Ments meg!
(amerikai film, ism.)
15.50 Negyedóra (ism.)
16.10 Salty, a fóka (ism.)
16.40 Stíluspercek
16.50 Aszfaltbetyár
17.20 Érezni a forróságot
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 A kisasszony
(brazil sorozat - 34.)
19.45 Játék: Fekete, fehér
20.20 Miért?
20.50 Aloha Sport
21.00 Halálos barátság
(amerikai thriller)
22.50 Napi profit
23.05 Negyedóra informatika
23.20 Aloha Sport (ism.)

MSat

0.05 Music Box
6.00 Vekker
9.30 Music Box
13.30 Zoom (ism.)
14.00 Játszd újra...
14.30 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
15.00 Fociparádé (ism.)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 17.)
20.00 Poirot
(angol sorozat - 4.)
21.00 A Szépség és a Szörnyeteg (ism.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 17.)
22.30 Hármas átverés
(amerikai film)
24.00 Autó-motor extra

Filmnet

7.00 Arsene Lupin - 24.
7.30 Iznogoud - 17.
8.00 Simon és az álomvadászok
(családi mozi)
10.00 Búcsú a fegyverektől
(amerikai film)
12.00 Cyrano De Bergerac
(amerikai film)
14.00 Papírvadászat
(amerikai film)
16.00 Vinny, az 1 ügyű
(amerikai vígjáték)
18.00 Kék ég
(amerikai film)
20.00 Oscar-díj-átadás előtt
21.00 Oscar-díj-átadás, 1997
24.00 NHL 1996/1997

Szív TV

16.30 Torna, hölgyeknek
17.00 Zsarnok a családban
(amerikai vígjáték)
19.00 Action Man
(amerikai sorozat - 3.)
19.30 Különjárat
Balogh Zoltán műsora
20.00 pH-érték
Parlamenti híradó
20.30 Kapásjelző
21.05 Az erőszak
(amerikai akciófilm)
23.00 Kockáztató (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.30 OBB-híradó
20.00 Szép házak, kész házak
21.00 Klippercek, játék
21.20 Mondjuk a magunkét
21.50 ATV-stúdió
22.20 Ingatlancentrum
22.30 Terry-téken (ism.)
23.00 ATV-stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. március 24., hétfő

Tv műsor - 1997. március 24. - Hétfő

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Nincs visszaút
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Keresd a nőt!
10.45 Játék
10.50 Információk
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
14.35 Nasa obrazovka
15.00 Repeta - Matek
15.05 Halló?
15.10 Aktuális
15.20 Matek
15.30 Lépegető
15.35 Repeta-riporter
15.50 Matek
16.00 Torkos Borz, azaz mi vár rátok... az ELTÉ-n
16.05 Matek
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/87. rész
17.05 Zöld-övezet
Környezetvédelmi magazin
17.30 Múlt-kor
18.00 „Engedjétek hozzám!...”
A hitről gyerekeknek
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Gyereksarok
- Kati és Dödöle
(cseh rajzfilmsorozat)
Kirándulás Afrikába
- Gyurmaország
(lengyel rajzfilmsorozat)
Húsvét
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Helló, Doki!
(tévéfilmsorozat)
6/6. rész: Kerti ünnepség
21.00 Frei-dosszié
A világ és ami mögötte van
21.35 Kormos István: Egy hajdanán elrepült ház
Előadja: Görög László
21.45 Színész-sztori
Gobbi Hilda
22.30 Klip-mix
22.45 Fekete szivárvány
(angol thriller)
0.25 Híradó

MTV 2


13.55 Műsorismertetés
14.00 Parlamenti Napló
15.00 Közvetítés a parlament üléséről
17.00 Műsorismertetés
17.05 Szecesszió a mai Európában
(belga dokumentumfilm, ismétlés)
17.45 Musica Historica
Táncok a Linus kéziratból (ismétlés)
18.00 Körzeti híradók
18.15 TH
Tudományos híradó
(Feliratozva is!)
18.50 40 éves a Magyar Televízió
Férfiak mesélik...
(tévéfilm, ism.) FF
20.15 Cigányfórum
Stúdióbeszélgetés
20.45 Kapcsolatok
Bartók és Munch
Magyar-norvég koprodukció (ism.)
21.15 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.30 Telemázli
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Magyar zenepedagógusok
Portré Párkai Istvánról
23.35 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Segítség! Tanulok?!
Vendégvárók
8.30 Starting Business English
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Heti Hírmondó (ism.)
13.20 Emlékképek - Régi híradók (ism.)
13.35 Postabontás - Levélváltás (ism.)
13.55 Kicsoda a micsoda (ismétlés)
14.25 Cimbora - Tallózó (ismétlés)
15.10 A jégbe zárt ember
(angol ismeretterjesztő film)
Az innsbrucki őslelet
16.00 Harmónia (ism.)
16.30 Talpalatnyi Zöld
Környezetvédelmi magazin (ismétlés)
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
237. rész: Őrülten
17.30 Nagy ho-ho-horgász
Szálka hal nélkül
- Bojan mackó
Az almák
- Popeye
Banyamegtérítés
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Blanche
(kanadai tévéfilmsorozat)
11/10. rész
19.05 A világkultúra nagykövete
19.35 Ritmus '97
Könnyűzenei magazin
20.10 Police
Rendőrségi magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Századunk
(francia dokumentumfilm)
10/5. rész: Az elveszett Paradicsom
22.25 A modern világ remekírói
(angol film)
Franz Kafka: A per
23.20 Minoritates Mundi
Cselényi László műsora (ismétlés)
24.00 Babits Mihály: Húsvét előtt
Elmondja: Gáti Oszkár

HBO


16.30 Superman legújabb kalandjai - Lois és Clark
(amerikai sorozat)
17.30 Mozimánia: Charlton Heston
(amerikai dokumentumfilm)
18.30 Sanghaji meglepetés
(amerikai film)
20.05 Lőttek a feleségemnek
(amerikai film)
21.40 Zongoralecke
(amerikai film)
23.40 Törvénytelen
(magyar akciófilm)

TV3


14.35 Műsorajánlat
14.40 Hazafelé
(amerikai film)
16.25 Salty, a fóka
(kanadai sorozat - 13.)
16.55 Menjünk
17.15 Ments meg!
(amerikai vígjáték)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Második lehetőség
(amerikai sorozat - 15.)
20.10 Gillette World Sport Special
20.45 Humor(l)ista
21.00 A per
(angol film)
23.15 Napi profit
23.25 Profitvadász (ism.)
23.55 Negyedóra sport...

MSat

3.10 Music Box
6.00 Vekker
9.30 Music Box
13.30 Rocktükör (ism.)
14.00 Játszd újra
14.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat, ism.)
15.00 A császári bál
(német film)
16.35 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 16.)
20.00 Benny Hill (ism.)
20.30 Fociparádé - Angol liga
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 16.)
22.30 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat, ism.)
23.30 Piszkos pénz
(amerikai film)

Filmnet

7.00 Arsene Lupin - 23.
7.30 Iznogoud - 16.
8.00 Piroska és a farkas
(családi mozi)
10.00 A nagy mama-csere
(családi mozi)
12.00 Emlékezz rám!
(amerikai thriller)
14.00 Emma
(angol dráma)
16.00 A bosszú szelleme
(amerikai film)
18.00 Spanyol liga
20.00 West Side keringő
(amerikai film)
21.30 Ne sírj, kedvesem!
(francia thriller)
23.00 Hagymaföld
(amerikai thriller)

Szív TV

16.30 Torna
17.00 Palánta (ism.)
17.30 Erzsébet királyné
(magyar film, 1940)
19.00 Próba, szerelem
11. rész (ism.)
19.30 Más
20.00 Barkácsmagazin
20.30 Autósport-magazin
21.00 Őrült Stone
(amerikai akciófilm)
23.00 Utazási ajánló (ism.)
23.30 Kulturális magazin (ismétlés)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Fehér szellem
21.30 Klippercek
21.50 U. K. Today
22.20 Ingatlancentrum
22.30 Dupla látomás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. március 23., vasárnap

Tv műsor - 1997. március 23. - Vasárnap

MTV 1


7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Tesz-vesz város
(kanadai rajzfilmsorozat)
13/9. rész: Utazás a Holdra
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Hódpapa meséi
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
13/5. rész
8.30 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/24. rész: Kis tündér
9.00 Mikszáth Kálmán művei a képernyőn
Beszterce ostroma
(tévéjáték)
3/3. rész
10.30 Púder
11.00 Zenebutik - Zenehíd
Juhász Előd műsora
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat, ism.)
180/82-86. rész
15.00 HT - Háttértudomány
15.30 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Aladdin
(amerikai rajzfilmsorozat)
A nap eltűnt városa
- Pluto és a kolbász
(amerikai rajzfilm, ism.)
- Tinititkok
(amerikai filmsorozat)
13/4. rész: Elsietett következtetések
17.00 Négyszázezer nap
Magyar Verszália
17.25 Ön dönt!
Horvát János műsora
Testcsel
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 George Cukor-sorozat
Utazások nagynénémmel
(amerikai film)
22.05 A lyoni omnibusz
22.50 Budapesti Tavaszi Fesztivál
A Wiener Sängerknaben hangversenye
Purcelltől Straussig

MTV 2


7.30 Műsorismertetés
7.35 Hol-mi?
8.00 Juli-suli - 163.
8.30 Pipafüst nélkül...
Hegedűs Géza műsora
10/6. rész: Németország - Goethe
9.00 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ism.)
71. rész: Végzetes fordulat
9.30 Kupaktanács
Családi magazin
10.00 Tévémagiszter
Közművelődési folyóirat
A folyók városa: Arrabona, Raab, Győr 1.
11.00 Alan és Naomi
(kanadai film, ism.)
12.30 40 éves a Magyar Televízió
Jó varázslók
Dokumentumfilm Lévai Sándorról (ism.)
13.00 Fényes György nótafelvételeiből
13.30 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő sorozat)
104/83. rész: Az Ördögvápa áprilisban
13.55 Az én babám
(angol dokumentumfilm-sorozat)
6/2. rész: Az első lépések (ism.)
14.25 Szócső
Ifjúsági érdekvédelmi magazin
14.55 Telesport
15.30 Műkorcsolya vb
Gála
17.05 Szívtipró gimi
(ausztrál filmsorozat)
77. rész
18.00 Manőver
Katonapolitikai magazin
18.30 Tranzit
Közép-Európa világa
19.00 Esti mese
Paffka, Klaff és Majszi
(szlovák rajzfilmsorozat)
13/11. rész: Tércsöves távcső
19.15 A szarvaskirály
A Radnóti Miklós Színház előadása, felvételről
21.15 Unokáink is látni fogják
Osskó Judit műsora
21.40 Edvard Grieg
(dokumentumfilm, ism.)
22.05 Telesport
23.05 Az igazság nevében
(angol dokumentumfilm)
23.55 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Figyelj!
Fiatalok műsora
8.45 Társadalom és tudomány
(skót kultúrtörténeti sorozat)
16/5. rész: Egészségben-betegségben
9.05 Babar
Babar a városban
9.25 A hetedik kontinens felfedezése
(svájci ismeretterjesztő film)
Jég alatti mondavilág
9.55 A Fehér Agyar legendája
(kanadai-francia animációs film)
Az áruló
10.20 Wimpole falu
(animációs film)
A vihar
Izgalmas kirándulás
10.30 Cimbora - Tallózó
11.15 Kapcsok
Ismeretterjesztő magazin
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Nótacsokor
12.25 Tudományos show
(francia-kanadai ismeretterjesztő sorozat)
A városok
12.50 Popeye, a tengerész
(animációs film)
Á végzetes illat
12.55 Cadfael barát
(angol film)
4/3. rész: A Szent Giles-i leprás
14.15 Sportképek
16.30 Mozgó Kép
17.00 Emlékképek - Régi híradók
17.15 Postabontás
17.35 Műsorismertetés
17.40 Paddy
(francia rajzfilmsorozat)
Az árvíz
18.00 Heti Hírmondó
19.00 A nagy kék országút
(francia-olasz film)
20.40 Huszka Jenő díjkiosztó gálahangverseny
Komolyzenei válogatás
21.20 Sportpercek
21.30 Mesterek tornája
Fedett pályás nemzetközi nyílt lovasverseny Kaposváron
23.30 Ovidius: Beszélgetés a cirkuszban
Elmondja: Mécs Károly

HBO


8.00 Bolondos dallamok
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung Fu: A legenda újjáéled
10.00 Igazi vadon élő állatok
Esőerdő világa
10.50 A Pickwick klub
(amerikai rajzfilm)
12.10 Így készült: 101 kiskutya
12.45 Mozimánia: Spencer Tracy
14.45 Ernest nagy dobása
(amerikai vígjáték)
15.55 Anasztázia 2.
(amerikai film)
17.30 Képzelt bűnök
(amerikai film)
19.15 Zenemánia: Alanis Morissette
20.05 A skarlát betű
(amerikai film)
22.20 Az utolsó kijárat Brooklyn felé
(amerikai film)
0.05 (T)esti mesék

TV3


9.00 Dominó
12.50 Műsorajánlat
12.55 Havi fix (ism.)
13.05 Miért?
14.00 Blanche
(kanadai sorozat)
14.55 Menjünk
15.10 Hazafelé
(amerikai film)
16.55 H2O - extrém sportok magazinja (ism.)
17.25 Szárnyaló szarvasok
(kanadai természetfilm)
18.25 Profitvadász
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Apu
(amerikai film)
21.00 Gillette World Sport Special
21.30 Gyomok között
(amerikai film)
0.05 Fésületlenül (ism.)
0.35 Menjünk (ism.)

MSat

2.30 Music Box
8.30 Maszat
8.35 Grimm legszebb meséi
9.30 Power Rangers
10.00 Játék
10.15 Játék
10.30 Állati mesék
10.55 Bosco léghajó kalandjai
11.30 Császári vadászat (ism.)
13.00 Álomsziget
(amerikai sorozat)
14.00 Muppet-show (ism.)
14.30 Császári vadászok (ism.)
16.10 Kívánságműsor
16.30 News-da
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Császárkeringő
Music Box (szatellit)
19.30 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat, ism.)
20.00 Benny Hill
(sorozat - 11.)
20.30 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat - 4.)
21.30 Tűzoltók
(ausztrál sorozat - 26.)
22.30 Címlapsztori
23.30 Kívánságműsor
24.00 Becsületes zsaru (ism.)
1.35 Báránybőrben (ism.)

Filmnet

7.00 Arsene Lupin
(rajzfilmsorozat)
7.30 Iznogoud
(rajzfilm)
8.00 Montanai keresztutak
(családi mozi)
10.00 Bonjour Timothy
(családi mozi)
12.00 Hárman hazatértek
(amerikai film)
15.00 Olasz liga - sport
17.00 Micsoda völgy!
(családi mozi)
18.30 Érzelmek vihara
(amerikai film)
20.00 A Nap hideg fénye
(angol film)
22.00 Olasz Liga - sport
24.00 A világ nagy kaszkadőrei

Szív TV

16.05 Egészségmagazin
17.00 Horváth Rozi konyhája
17.05 Hokkaido urai
(természetfilm-sorozat)
18.05 Kimba, a fehér oroszlán
(amerikai rajzfilm)
18.30 Designe - magazin
19.00 Próba, szerelem - 11. rész
19.30 Benkő D. B.-show
20.00 Szédülj el!
20.30 Gyilkos kamera
(amerikai krimi)
22.30 Gulliver (ism.)
23.30 Konyhashow (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Angyalok dühei 1.
(amerikai film)
21.40 Klippercek
21.50 ATV-stúdió
22.10 Ingatlancentrum
22.20 Angyalok dühe 2.
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. március 22., szombat

Tv műsor - 1997. március 22. - Szombat

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Evangélikus Ifjúsági műsor
8.10 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
- Nyegleó
- Foxi Maxi
- Frédi és Béni
- Tom és Jerry
(amerikai rajzfilmsorozatok)
9.10 Reggeli torna gyerekeknek Simkó Andreával
9.15 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/23. rész: Bűvös hegy
9.40 Kölyökidő
A legjobb barátom
9.55 Tele-mutatvány
10.15 Szókimondó
11.05 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat)
13/10. rész: A jegyesek
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.10 Betyárok
Táncjáték - 2. rész
12.30 Família Kft.
279. rész: „Ideg vacsora” (ism.)
13.05 Vészhelyzet
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/11. rész: Nyakig a télben (ism.)
13.50 Autók
14.15 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
14.25 Gazdit keresünk
Kudlik Júlia műsora
14.55 A rejtélyes hajós
(új-zélandi-kanadai tévéfilm)
16.45 Márkás históriák
17.00 „Szeret, nem szeret”
Radványi Dorottya, Sugár Ágnes, Zétényi Lili műsora
17.45 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
17.55 Telis-televideo '97
18.00 Panoráma
(Feliratozva is!)
18.35 Szerencsekerék
19.00 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat, ism.)
19.15 Vers mindenkinek
Dylan Thomas: Páfránydomb
Előadja: Koncz Gábor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.20 Sztár
(amerikai tévéfilm)
21.55 Szatelit
Egy hónap kabaré negyven percben!
22.40 Halálos látomás
(amerikai tévéfilm)
2/2. rész

MTV 2


7.25 Műsorismertetés
7.30 Welcome to Hungary (ismétlés)
8.00 Gazdaképző
Kertészet
8.30 Hrvatska kronika (ismétlés)
8.55 Unser Bildschirm (ismétlés)
9.20 Ecranul nostru (ismétlés)
9.45 Slovenski Utrinki (ismétlés)
10.10 Nasa obrazovka (ismétlés)
10.35 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
11.00 Amőba
SETI-kutatás és a földi civilizáció
11.20 Zöld béka
11.30 Magyarország barlangjai
5/2. rész: Az angyalok verítéke (ism.)
12.05 A Tisza
12/8. rész: A halászat (ism.)
12.45 Mit ér az ember, ha nem magyar?
13.15 Sonja Henie - a jég királynője
(norvég portréfilm)
14.05 Erdészház Falkenauban
(NSZK tévéfilmsorozat)
27/11. rész: Elvágyódás
15.05 Dallamról dallamra...
Visszatérek én...
Vándor Kálmán szerzői estje
15.30 Kisfilmek a nagyvilágból
- Kémek
(amerikai dokumentumfilm-sorozat)
26/4. rész: Mata Hari - A csábos kémnő
- Félelem nélkül - Extrém sportok
(francia ismeretterjesztő sorozat)
11/10. rész: Telemark
- Vissza a gyökerekhez
Hidroplánnal Afrikában
(amerikai ismeretterjesztő film)
16.55 „...a hagyomány az embernek visszaadja önmagát”
Emlékezés a 100 éve született Hamvas Bélára
17.30 Időjárás
17.35 Sportműsor
Benne:
- Műkorcsolya vb
- NBA kosárlabda
19.05 Família Kft.
280. rész: Boldizsár, a jó öreg Boldizsár - 2/1.
19.40 „Száz vasutat, ezeret...”
6/3. rész: A magyar vasúttársaságok kora
20.10 Hírek az Unióról
20.15 Körző
Közép-európai kulturális magazin
21.05 Hitler - Számvetés
(német dokumentumfilm-sorozat)
6/6. rész: A gonosztevő
22.00 Műkorcsolya vb
Nők versenye
22.30 Koktél Bár
Benne:
- Aréna
- Éjszakai talkshow
0.30 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Pumukli
(mesesorozat)
A titokzatos hinta
8.30 Az én szeretett városom
(francia ismeretterjesztő sorozat)
Bombay
8.45 Szpiru és Fantázió
(francia-spanyol-német rajzfilm)
26/1. rész: A halhatatlanság szigete
9.10 Kicsoda a micsoda
9.40 Babar
(kanadai rajzfilmsorozat)
Babar első hőstette
10.05 Popeye, a tengerész
(animációs film)
Boldog gyermekévek
Űrpárbaj
10.15 A korzikai püspök
(svéd sorozat) - 4/1.
11.00 Nyelvőrző
Nyelvművelő műsor
11.25 Harmónia
Egészségvédő magazin
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Lapozó
12.20 Közép-európai magazin (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Táncház (ism.)
13.45 Amsterdamban minden más...
13.50 Mű-terem-tés (ism.)
14.30 A hölgy egy kissé bogaras
(magyar vígjáték)
15.50 Kutyaportrék
(francia ismeretterjesztő sorozat)
Labrador
16.30 Talpalatnyi Zöld
Környezetvédelmi magazin
17.00 Az óceán lánya
(ausztrál filmsorozat)
13/11. rész: Lány az óceánból
17.25 Kimba, a fehér oroszlán
(japán animációs sorozat)
18.00 Híradó
18.15 McCallum
(angol film)
19.30 Zenés üzenetek
Dunán innen, Dunán túl
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 A ledőlt bálvány
(angol film)
23.05 Shirley Bassey cardiffi koncertje
(angol koncertfilm)
0.05 Juhász Gyula: Anna örök
Elmondja: Avar István
0.10 Hírújság
0.25 Az éjszaka filmje
Két öszvért Sara nővérnek
(amerikai film)

HBO


8.00 Lois és Clark
9.00 Jó barátok
9.30 Kaliforniába jöttem
10.00 Animánia
10.30 Egyről a kettőre
11.00 Ernest suliba megy
(amerikai vígjáték)
12.35 Ki itt felmászol...
(amerikai film)
14.25 Melrose Place
15.15 Bllnky Bill jótékonysági futása
15.45 Anasztázia 1.
(amerikai film)
17.30 National Geographic
Partvidékek állatvilága
18.30 A politika színpadán
(amerikai film)
20.20 Fehér agyar
(amerikai kalandfilm)
22.10 Ponyvaregény
(amerikai vígjáték)
0.40 Jelige: Vörös cipellők

TV3

12.50 Műsorajánlat
13.00 Negyedóra - programok a hét végén
13.15 Ninja USA
14.55 Csodálatos föld - Róma
15.25 Sherlock Bond
(amerikai vígjáték)
16.55 Top trend - avagy iránytű a jövőbe
17.30 Baywatch (13.)
18.25 Stíluspercek
18.35 Világszám
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Szelek szárnyán
(amerikai film)
21.35 Cinema
22.10 Második lehetőség
(amerikai sorozat)
23.05 Kandi kamera
23.20 Xul, a gonosz
(amerikai horror)

MSat


8.30 Maszat
8.45 Grimm legszebb meséi
9.30 Power Rangers
10.00 Játék
10.15 Játék
10.30 Állati mesék
11.00 Popeye
11.30 Bosco léghajó kalandjai
12.00 Music Box Top Ten
12.30 Bulivonal
13.00 Zoom
13.30 Rocktükör
14.00 Budo magazin
14.30 A császári bál (ism.)
16.05 Kívánságműsor
16.30 Autó-motor
17.00 Nap Tv (AM mikro)
19.30 Kopasz krapek
(angol sorozat)
20.00 Báránybőrben
(amerikai thriller)
2220 A törvény őrei
(amerikai sorozat)
23.00 A horror háza
(angol sorozat - 3.)
24.00 USA Girl
1.00 Tanú célkeresztben (ism.)

Filmnet

7.00 Arsene Lupin
(rajzfilm)
7.30 Iznogoud
(rajzfilm)
8.00 Tommy Tricker és a bűvös bélyeg
(családi mozi)
10.00 Testvérváros
(családi mozi)
12.00 Hongkong a fejére esett
14.00 A Napsugár-fiúk
(amerikai film)
16.00 A nagy mamacsere
(családi mozi)
18.00 Bundesliga 1996/1997
20.00 Törd fel a kódot!
(angol dráma)
21.30 A Brit Filmakadémia díjátadása
23.00 Az ázsiai kapcsolat: Új Mandalay-ba
(amerikai thriller)

Szív TV

16.05 Tökéletes kezelés
(amerikai vígjáték)
18.00 Konyhashow
18.30 Palánta
19.00 Kimba, a fehér oroszlán
(amerikai rajzfilm)
19.30 Pepsi Show City
Buli a buli előtti órában
20.00 Gulliver
Utazási ajánló
20.30 Dühöngő majom
(amerikai sci-fi)
22.30 Hívd Andreát!
23.30 Szerelmi útmutató

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.30 Klippercek, játék
19.50 László atya műsora
20.00 Három vagány dél ellen
(amerikai film)
21.30 Klippercek
22.00 Terry-téken
22.25 Ingatlancentrum
22.35 ATV-stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek