1997. február 28., péntek

Tv műsor - 1997. február 28. - Péntek

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Titkos szerelem
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Ép testben...
10.40 Játék
10.50 Információk, meteorológia
11.05 Dallas
(amerikai filmsorozat)
323. rész: „Jeannie-ről álmodom”
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Juli-suli - 161. (ism.)
12.55 Telepakk
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
14.35 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Magyarország ma
Válogatás a körzeti stúdiók műsoraiból
16.00 Üzlet
Heti gazdasági körkép
16.25 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/71. rész
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
Közhasznú információ
17.40 Tizenöt perc
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltatóműsor
19.00 Esti mese
Égből pottyant mesék
Levente Péter, Döbrentey Ildikó és Gryllus Vilmos műsora (ism.)
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Dallas
(amerikai filmsorozat)
323. rész: „Jeannie-ről álmodom” (ism.)
21.10 Desszert
Kepes András műsora
22.10 Exkluzív
Társasági és művészeti magazin
22.35 A vádlottak
(amerikai film)
0.20 Híradó

MTV 2


12.00 Szieszta
Szórakoztató, regionális műsor Szegedről
14.55 Műsorismertetés
15.00 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/16. rész: Köd és szélvihar
15.25 Csízió
15.30 Friderikusz-show (ism.)
17.30 Körzeti híradók
17.55 Időjárás
18.00 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer... az ötlet
(francia rajzfilmsorozat)
Leonardo da Vinci
18.30 Űrgammák
(sci-fi-sorozat)
68. rész: Barát vagy ellenség?
19.05 Szenvedélyek
(olasz tévéfilmsorozat)
42/4. rész: Passioni
19.55 Műterem
Válogatás a világ dokumentumfilmjeiből
A jiddis mozi története
(izraeli kultúrtörténeti film)
21.00 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.05 Északi sí-vb
Férfi 4x10 km váltó
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Eurovíziós dalverseny
Magyarországi előválogató
0.15 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Képes Krónika
12.00 Lapozó
12.20 Váltó
Gazdasági magazin (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Popeye
A beugratott síugró
13.20 A törzsfőnök paradicsoma
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
13/12. rész: Őfelsége IV. Tupon király
13.45 Minoritates Mundi
Karácsonyi kiadás (ism.)
14.25 Az én Kalevalám
Sőreg Dénes fafaragó Kalevala-feldolgozása
14.55 A lépcső
(dokumentumfilm, ism.)
16.00 Főváros a tó partján
(dokumentumfilm)
16.25 A borostyánkő útján
(ismeretterjesztő film)
3/2. rész
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
221.rész: Titkos találka
17.25 Váltó-Infó
17.40 Tom
Hogy kell átkelni
- A három testőrke
A rablás
18.00 Híradó
18.15 Párducbébi
(amerikai vígjáték)
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 In memoriam Marcello Mastroianni
A nők városa
(olasz film - 1-2. rész)
23.45 Fórum
Közéletről, tudományról, művészetről
1.15 Mikola Anikó: Télutó
Elmondja: Petrozsényi Eszter
1.20 Hírújság
1.35 Az éjszaka filmje
Smokey és a Bandita 2.
(amerikai film)

HBO


16.30 Batman
(amerikai rajzfilm)
17.00 Bír-lak
(amerikai sorozat)
17.30 Mozimánia: Ingrid Bergman
18.30 Nukie
(amerikai film)
20.15 Rózsa és tövis
(amerikai film)
22.10 Langolierek, az idő fogságában 1.
(amerikai sci-fi)
23.45 Langolierek, az idő fogságában 2.
(amerikai sci-fi)

TV3


13.30 Műsorajánlat
13.35 A mák virága is virág
(amerikai film)
15.20 Negyedóra (ism.)
15.40 Az óriásmedvék
(angol természetfilm)
16.40 Fókusz
17.10 A javíthatatlan
(francia film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Pörzsölő
19.45 Játék: Fekete, fehér
20.10 Kisasszony
(brazil sorozat - 24.)
20.40 Játék: Fekete, fehér
21.00 Száguldás a halálba
(amerikai film)
22.45 Napi profit
22.55 Negyedóra kultúra
23.10 Szőkék, barnák és vörösek
(amerikai erotikus film)

MSat

1.05 Music Box
6.00 Vekker
9.30 Music Box
12.30 Autó-motor (ism.)
13.00 Budo magazin (ism.)
13.30 Ooh La La! (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ismétlés)
14.30 Játszd újra...
15.00 Grimm legszebb meséi (ismétlés)
16.00 Power Rangers (ism.)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM-mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Cops special
(amerikai sorozat)
21.00 Gyilkos utcák (ismétlés)
22.00 Az Alcatraz foglyai
(amerikai film)
23.45 Roar Tv (ism.)
0.45 Cyborg zsaru 2. (ism.)

Filmnet

7.00 Montana - 51.
A szamuráj aranypáncélja
7.30 Montana - 52.
Afrikai utazás
8.00 Papírvadászat
(amerikai film)
10.00 Szerelmi ügy
(amerikai film)
12.00 Az én parkom az én váram
(amerikai film)
14.00 Hová tűnt Sarah?
(amerikai film)
16.00 Éjféli balhé
(családi mozi)
18.00 West Side keringő
(amerikai film)
20.00 Bundesliga 1996/1997
22.00 Miami Blues
(amerikai film)
23.30 Vér és fánk
(amerikai horror)

Szív TV

16.05 Lámpás (ism.)
17.00 RPS Dance (ism.)
17.30 Fekete gyémántok
(magyar film, 1938)
19.00 S. K. Barkácsmagazin (ism.)
20.00 Különjárat
20.30 „Párosan szép...”
21.00 Kulturális magazin
21.15 A sötétség serege
(amerikai film, 1993)
23.00 Az én esetem (ism.)
23.30 Más (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlan panoráma
20.00 Nővadászok
(amerikai vígjáték)
21.35 Klippercek
21.50 ATV-stúdió
22.30 Szerelmi leckék
(olasz vígjáték)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. február 27., csütörtök

Tv műsor - 1997. február 27. - Csütörtök

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/11. rész: Gyanú alatt
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Kultúrszelet
10.45 Játék
10.50 Információk, meteorológia
11.10 Frankenberg-kastély
(német tévéfilmsorozat, ism.)
14/6. rész: Nővérviszály
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Welcome to Hungary
12.55 Telepakk
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
65/15. rész
15.00 Repeta - Irodalom
Benne:
15.05 Póráz
15.15 Átváltoztatunk!
15.20 Érettségi tétel: Pilinszky János
15.30 Ki gondolta?
15.35 Repeta riporter
15.45 Helyesírás
15.50 Klipszövegfordító
15.55 Versreszelő
16.05 A tegnap holnapja
16.15 Kukkoló
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/70. rész
17.05 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.30 Eszterlánc
17.55 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Kép-játék
19.00 Esti mese
Gyermekbiblia
(angol rajzfilmsorozat)
26/20. rész:
A magvető története
Az irgalmas apa
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Szomszédok
(teleregény - 257.)
20.50 Friderikusz-show
22.55 „Nem szokta a cigány...”
(dokumentumfilm)
23.45 TeleJazzPódium a Globe Royal mulatóban
Csík Gusztáv trió
0.20 Híradó

MTV 2


14.30 Műsorismertetés
14.35 Palackposta
15.05 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/15. rész: Váratlan visszatérés
15.30 Emberek a természetben
A természet felülnézetben
Rakonczay Zoltán
15.50 Segítség!
Mentálhigiénéről mindenkinek
16.00 Északi sí vb
Női 4x5 km váltó, 120 m síugrás
17.00 Titkos küldetés
(ausztrál filmsorozat)
24/7. rész
17.30 TOP 40
Slágerlista
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Charlie Grace
(amerikai tévéfilmsorozat)
9/4. rész
20.00 Csízió
20.05 Manőver
Katonapolitikai magazin
20.40 Zene, zene, zene
21.30 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenósorsolás
22.45 Izraeli körkép
Sztálin tanítványai
(izraeli film)
0.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 Starting Business English
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Régiók (ism.)
13.00 Esti kérdés
A nap interjúja (ism.)
13.15 Popeye
(animációs film)
A rémisztő havasi ember
13.20 Kismamaklub (ism.)
13.50 A zene arcai (ism.)
14.35 Páger Antal filmjeiből
Pacsirta
(magyar film, ism.)
16.15 A borostyánkő útján
(dokumentumfilm - 1.)
16.40 Tájak, fortélyok, asszonyok
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
220.rész: Mindenki egyetért
17.30 Ness család
Ángus és a szörnyfogó sárkány
- Nagyi
Nagyi órái
- Popeye
Fel, torreádor!
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Könyörtelen idők
(magyar film)
19.55 Filmetűdök klasszikus zenére
(lengyel animációs film)
20.05 Váltó
Gazdasági magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Mozgó Kép
Filmmagazin (ism.)
22.00 Eizensteintől Mihalkovig
Rettegett Iván 2.
(orosz film)
A bojár-összeesküvés
23.20 Szilágyi Domokos: A próféta
Elmondja: Krizsovánszky Szidónia

HBO


16.30 Taz-Mánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Alf
(amerikai sorozat)
17.30 Bújócska
(amerikai film)
19.20 Johnny Stecchino
(olasz vígjáték)
21.15 Mondj igent Giorgiónak!
(amerikai vígjáték)
23.05 Zongoralecke
(amerikai film)
1.00 Jelige: Vörös cipellők

TV3


14.30 Műsorajánlat
14.35 Abilene
(amerikai film)
16.15 Negyedóra (ism.)
16.35 Salty, a fóka
17.05 Stíluspercek (ism.)
17.15 A mák virága is virág
(amerikai film)
16.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Baywatch
A rossz fiúk
20.10 Zenefon
20.45 Aloha Sport
21.00 Poison Ivy
(amerikai thriller)
22.40 Napi profit
22.50 Negyedóra gazdaság
23.05 Aloha Sport (ism.)
23.20 Hajlékbemutató
(dokumentumfilm)

MSat

2.05 Music Box
6.00 Vekker
9.30 Music Box
13.30 Fashion Tv (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra...
14.50 Románc az Orient expresszen
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 A Szépség és a Szörnyeteg (ism.)
21.00 Tűzoltók (ism.)
22.00 Cyborg zsaru 2.
(amerikai film)
23.35 Nem probléma
0.05 A3-ik vonal

Filmnet

7.00 Montana - 50.
A Kígyóhegy mélye
7.30 Fantom macska - 4.
(rajzfilmsorozat)
8.00 Max Dugan visszatér
(amerikai vígjáték)
10.00 A könnyek útján
(amerikai film)
12.00 Millió az egyhez
(amerikai vígjáték)
14.00 Polski-maffia
16.00 Képeka kiállítástól
(amerikai sorozat)
18.00 Kék ég
(amerikai dráma)
20.00 Alice
(amerikai vígjáték)
21.45 NHL 1996/1997
23.30 Robin Cook: Halálfélelem
(amerikai thriller)

Szív TV

16.05 Autósport (ism.)
16.30 Torna Cindy Crawforddal
17.00 Hívd Andreát! (ism.)
18.00 Palánta
18.30 Dokumentumfilm
20.00 Pénzvilág
20.30 RPS Dance
21.00 Barkácsmagazin
21.15 Forráspont
(amerikai akciófilm)
23.00 Dokumentumfilm

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Árnyékkormány
19.50 Klippercek
20.00 A zuhanás
(amerikai film)
21.30 Klippercek
21.50 Mondjuk a magunkét
22.20 ATV-stúdió
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. február 26., szerda

Tv műsor - 1997. február 26. - Szerda

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Távirányítás
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Ezüstkor
10.45 Játék
10.50 Információk, meteorológia
11.15 Acapulco akciócsoport
(amerikai-francia sorozat, ism.)
21/19. rész: A lakatlan sziget
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Srpski Ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
14.35 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Repeta - Fizika
Benne:
15.05 A kölcsönkapott Föld
15.20 Fizika
15.30 Íz-lelő
15.45 Mérleg
15.50 Fizika
16.00 Relax
16.05 Fizika
16.10 Vidám kísérl(t)et
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/69. rész
17.05 Kánon
Vallás és kultúra
17.35 Kapcsolj be!
Cimbora
Arany János - 1. rész
18.00 Gyorssegély
Karitatív szolgáltatóműsor
18.10 Életjel
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Pow Wow
(angol rajzfilmsorozat)
Egy munkás hétköznap
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Magyarok a világ filmgyártásában - Ernest László
Logan szökése
(amerikai sci-fi, 1976)
22.15 Vers mindenkinek
Arany János: Epilógus
22.20 Jani házhoz megy...
Betlen János műsora
23.10 Pascual Duarte
(spanyol film, 1976)
0.45 Híradó

MTV 2


15.20 Műsorismertetés
15.25 Egy kis Dél
(angol kisfilmsorozat)
Reg Smith és a wenhilli sólymok
15.50 Drehscheibe Európa
Közép-európai magazin
16.25 Válogatás a televízió archívumából
A bohóc felesége
(tévéfilm, ism.) FF
A film után beszélgetés az alkotókkal
17.25 Alfa szolgálat
Mentálhigiénés magazin
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Magyarországról jövök - kamerával
A vidék magazinja
19.05 Rómeó és Júlia
A miskolci Nemzeti Színház előadása
21.20 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.25 Van öt perce?
Verdi: Rigoletto
Rigoletto áriája a második felvonásból (ism.)
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Érzékek iskolája
(tévéfilm)
0.15 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 Starting Business English (ism.)
9.00 Képes krónika
Tájékoztató műsor
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak (ism.)
13.00 Esti kérdés
A nap interjúja (ism.)
13.15 Nyelvőrző
13.40 Az én szeretett városom
(francia ismeretterjesztő sorozat, ism.)
London
13.55 Aphrodité
(magyar némafilm)
15.00 Eltörhetetlen vesszőnyaláb
(dokumentumfilm, ism.)
15.25 Néptáncok
15.30 „Faragjunk magunknak istent”
(dokumentumfilm, ism.)
16.30 Kismamaklub
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
219. rész: A kör bezárul
17.30 Noé és Nelli a repülő bárkában
Amikor színházban voltunk
- Tom
Jó reggelt!
- Bojan mackó
A vadász
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A pénznyelő
(amerikai vígjáték)
19.45 Varsó építészete
(lengyel ismeretterjesztő sorozat)
A kongresszusi királyság
20.05 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Eizensteintől Mihalkovig
Rettegett Iván
(orosz film - 1. rész)
23.05 Határvidék
(dokumentumfilm)
24.00 József Attila: Szeretnének
Elmondja: Jordán Tamás

HBO


16.30 Animánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Egyről a kettőre
(amerikai sorozat)
17.30 Cro, az őshonos ősokos
(amerikai rajzfilm)
Aki másnak vermet ás
18.05 Dingo
(ausztrál film)
20.00 Romero
(amerikai film)
21.45 Miami rapszódia
(amerikai vígjáték)
23.20 Halálos hősök
(amerikai film)

TV3


14.20 Műsorajánlat
14.25 Julie, a levakarhatatlan
16.00 Negyedóra (ism.)
16.20 Salty, a fóka
(kanadai sorozat)
16.50 Gillette World Sport Special (ism.)
17.20 Abilene
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 A kisasszony
(brazil sorozat - 23.)
19.45 Játék: Képzelet
20.15 Cinema
20.50 Kandi kamera
21.00 Ártatlanok mészárlása
(amerikai krimi)
22.55 Napi profit
23.05 Negyedóra az infosztrádán
23.20 Miért?

MSat

0.35 Music Box
6.00 Vekker
9.30 Music Box
13.00 Zoom (ism.)
13.30 Rocktükör (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra...
15.00 Big Idea
(angol film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Power Rangers
Music Box (szatellit)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat)
21.00 Árnyékkereskedők
(amerikai sorozat)
22.00 Benny Hill (ism.)
22.30 Roar Tv
23.30 Party őrség
0.30 Cyborg zsaru 1. (ismétlés)

Filmnet

7.00 Monatna - 49.
II. Károly titka
7.30 Fantom macska - 3.
(rajzfilmsorozat)
8.00 Béka és a bálna
(családi mozi)
10.00 McLeod és lányai
(ausztrál film)
12.00 Turk 182
(amerikai film)
14.00 Két bűncselekmény
(amerikai thriller)
16.00 Képek a kiállításról - 1-3. rész
(amerikai sorozat)
18.00 A kötelesség útján: Füstugrók
(amerikai film)
20.00 A gyerek érdekében
(amerikai dráma)
21.30 Egy kis szívesség
(amerikai vígjáték)
23.15 Gyilkos álmok
(amerikai thriller)

Szív TV

16.30 Baba-mama torna
17.00 Egy éjszaka Erdélyben
(magyar film)
18.45 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm)
19.00 Szerda 19 óra
20.00 Egészségmagazin
21.00 Szemfényvesztés
(amerikai krimi)
23.00 Szédülj el! (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlan panoráma
20.00 Az egyesélyes játszma
(amerikai film)
21.30 Klippercek
21.50 Sportmagazin
22.30 Elítélve
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. február 25., kedd

Tv műsor - 1997. február 25. - Kedd

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Marienhof
(német sorozat - 10.)
Az ünnep
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Egészség-betegség
10.45 Játék
10.50 Információk, meteorológia
11.15 Happy Holiday
(német tévéfilmsorozat)
13/8. rész: Barátnők
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
14. rész
15.00 Repeta - Történelem
Benne:
15.05 Szex
15.10 Aktuális
15.15 Szöcske
15.20 Tételező
15.30 Mit üzen a televízió?
15.35 Aktuális
15.45 Útilapu
15.50 Tételező
15.55 Forrás
16.00 T-sokk
16.05 Arc-más
16.15 Aktuális
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/68. rész
17.05 Egy hátizsákra való kaland
(német-finn filmsorozat)
13/3. rész
17.30 Hangolka
Zenés angol nyelvlecke
17.45 Syabonga
(ausztrál sorozat, ism.)
6/3. rész: Syabonga és az oroszlánok
17.55 Katolikus krónika
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Tipp-Hopp!
19.00 Esti mese
Mesék a Felkelő Nap Országából
(szlovák rajzfilmsorozat, ism.)
13/11. rész: Az elsüllyedt sziget
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Vészhelyzet
(amerikai tévésorozat)
22/8. rész: Bizalmas vallomások
21.10 Stúdió '97
Kulturális hetilap
22.00 Menzel-mozaik
Az én kis falum
(csehszlovák film)
23.40 Szenes Andreával
Vendég: Gémesi György, az MDF alelnöke
0.25 Híradó

MTV 2


8.25 Műsorismertetés
8.30 Közvetítés a parlament üléséről
16.30 Északi sí vb
Férfi 15 km sífutás
17.00 Fehér névjegykártya
(lengyel tévéfilmsorozat)
6/2. rész: Édes otthon
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Magnum
(amerikai bűnügyi filmsorozat)
Az új partner
20.00 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Haszegava Tohaku: Fenyők és őszi füvek
A Csisaku-in Templom múzeuma, Kioto
20.10 Felkínálom
Pomezanski György műsora
21.00 Kriminális
Bűnügyi magazin
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Hamlet
(angol film) FF
1.15 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Segítség! Tanulok?!
Távoktatás
8.30 Starting Business English
9.00 Képes Krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Ritmus '97 (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Blanche
(kanadai sorozat)
11/6. rész (ism.)
14.00 Tudományos show
(francia-kanadai ismeretterjesztő sorozat)
A radar
14.20 Az elrabolt falu emlékezik
(dokumentumfilm)
15.00 Fórum
Közéletről, tudományról, művészetről
15.40 Kapcsok (ism.)
16.20 Figyelj!
Fiatalok műsora
17.05 Héléne és a fiúk
(francia filmsorozat)
218. rész: A csapda
17.30 Ness család
Agyalágy professzor és az éhes szörny
- Popeye, a tengerész
A kozmosz ásza
Kristálygömb-gubanc
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A Windsor-ház
(angol dokumentumfilm)
4/4. rész: Családi viszályok
19.10 A jólét alapjai
(angol ismeretterjesztő film)
10/3. rész: Munkamegosztás munkafolyamatok szerint
19.25 Héthatár
Külpolitikai magazin
20.05 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Smokey és a Bandita
(amerikai film, ism.)
23.00 Héthatár
Külpolitikai magazin
23.40 Csanádi Imre: Que vadis?
Elmondja: Götz Anna

HBO



16.30 Bolondos dallamok
(amerikai rajzfilm)
17.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
17.30 Út a szeretet felé
(amerikai film)
19.30 Négy esküvő és egy temetés
(angol vígjáték)
21.25 Melrose Place
(amerikai sorozat)
Egy csók és más
22.10 Pink Floyd: A fal
(amerikai zenés film)
23.45 Rambo III.
(amerikai akciófilm)

TV3


13.50 Műsorajánlat
13.55 Amerikai fogócska
(amerikai film, ism.)
15.55 Negyedóra (ism.)
16.15 Salty, a fóka
(kanadai sorozat)
16.45 Stíluspercek (ism.)
16.55 Aszfaltbetyár
17.25 Julie, a levakarhatatlan
(francia vígjáték)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 A kisasszony
(brazil sorozat - 22.)
19.45 Játék: Fekete, fehér
20.20 Miért?
20.50 Aloha Sport
21.00 Borotvaélen
(amerikai film)
22.50 Napi profit
23.00 Negyedóra otthon
23.15 Aloha Sport (ism.)
23.25 Horgászbuli

MSat

1.45 Music Box
6.00 Vekker
9.30 Music Box
13.00 Arany
(sorozat, ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra...
14.50 Négy toll
(angol film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Az Ördög és az Inkvizítor (9. rész)
21.00 Az Ördög és az Inkvizítor (10. rész)
22.00 Cyborg zsaru 1.
(amerikai sci-fi)
23.35 Fociparádé (ism.)

Filmnet

7.00 Montana - 48.
Az óváros kincse
7.30 Fantom macska - 2.
(rajzfilmsorozat)
8.00 Szerelmi ügy
(amerikai vígjáték)
10.00 Játékok útközben
(ausztrál thriller)
12.00 Azok a hazug fiúk
(amerikai film)
14.00 Kétszer az életben
(amerikai film)
16.00 Jó tett helyébe
(amerikai film)
18.00 Bűbáj és méreg
(ausztrál vígjáték)
20.00 Őrült szépség
(amerikai thriller)
Í21.35 NHL 1996/1997
23.00 A szenvedély bűnei: Síri hang
(amerikai horror)

Szív TV

16.30 Torna, hölgyeknek
17.00 A férfi mind őrült
(magyar vígjáték, 1937)
19.00 Kockáztató
Vállalkozói magazin (ism.)
20.00 Különjárat
Balogh Zoltán műsora
20.30 Lámpás
21.00 Eurostar Kapásjelző (ism.)
21.15 Amerikai szamuráj
(amerikai film, 1992)
23.00 „Csillagjegyző” (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlan panoráma
19.30 OBB-híradó
20.00 Magyarok a csúcson
21.20 Mondjuk a magunkét
21.50 Klippercek
22.00 ATV-stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. február 24., hétfő

Tv műsor - 1997. február 24. - Hétfő

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Sportakadémia
(francia sorozat)
Apa vagy sem
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Keresd a nőt
10.45 Játék
10.50 Információk, meteorológia
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
14.30 Nasa obrazovka
Szlovák nyelvű műsor
Hívó szóra
(dokumentumfilm - 2., ism.)
15.00 Repeta - Matek
Benne:
15.05 Lépegető
15.15 Premier
15.20 Matek
15.35 Repeta riporter
15.45 Opera
15.50 Matek
16.00 A sztár, akire nincs időnk
16.05 Matek
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/67. rész
17.05 Zöld-övezet
Környezetvédelmi magazin
17.30 Kapcsolj be!
Múlt-kor
Burma - 2. rész
18.00 „Engedjétek hozzám!...”
A hitről gyerekeknek
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Esti mese
Luciferke
(szlovák bábfilmsorozat)
7/7. rész: Főellenség: rendetlenség
19.15 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Helló, Doki!
(tévéfilmsorozat)
6/4. rész: Vendég valahonnan
21.05 Frei-dosszié
A világ és ami mögötte van
21.40 Vers mindenkinek
Arany János: A fülemile
21.50 Ha...
Örökös tag
Tolnay Klári
22.55 A haza
(NSZK tévéfilmsorozat)
11/8. rész: Az amerikai
0.40 Híradó

MTV 2


13.55 Műsorismertetés
14.00 Parlamenti Napló
15.00 Közvetítés a parlament üléséről
17.00 Műsorismertetés
17.10 Csak egy kis flört
(német tévéfilmsorozat)
5/2. rész: Egy szemernyi hazugság
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 TH
Tudományos híradó
(Feliratozva is!)
18.45 Szemlátomás
Különös képek, különös kiállítások
19.05 A simlis és a szende
(amerikai sorozat)
Fel a fejjel, gyerekek!
20.00 Sportműsor
Benne: Északi sí vb
21.10 Klip-mix
21.20 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.30 Telemázli
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Tánctér
23.30 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV



8.00 Segítség! Tanulok?!
Vendégvárók
8.30 Starting Business English
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Heti Hírmondó (ism.)
13.20 Emlékképek - Régi híradók (ism.)
13.35 Postabontás - Levélváltás (ism.)
13.55 Kicsoda a micsoda (ism.)
14.25 Cimbora - Tallózó (ism.)
15.10 Tengeralattjárók
(angol dokumentumfilm, ism.)
4/2. rész: A nukleáris család
16.00 Harmónia (ism.)
16.30 Talpalatnyi Zöld
Környezetvédelmi magazin (ism.)
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
217. rész: Óvatosság
17.30 Bojan mackó
A televízió
- Wimpole falu
Horgászverseny
- Baltazár professzor
Elcserélt kalapok
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Blanche
(kanadai tévéfilmsorozat)
11/6. rész
19.05 Hogyan segíti Magyarország az Egyesült Államokat?
19.40 Ella István orgonál
19.55 Berzsenyi Dániel: A magyarokhoz
20.05 Ritmus '97
Könnyűzenei magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Századunk
(francia dokumentumfilm)
9/2. rész: A hátország
22.25 A modern világ remekírói
(angol film)
23.25 Minoritates Mundi
Cselényi László műsora
0.05 Berzsenyi Dániel: Keszthely
Elmondja: Papp János

HBO


16.30 Superman legújabb kalandjai - Lois és Clark
(amerikai sorozat)
17.30 Pavarotti és barátai
(amerikai zenés film)
18.35 Zűrös majom
(amerikai film)
20.10 Amos és Andrew bilincsben
(amerikai vígjáték)
21.45 Sötét szárnyak suhogása
(amerikai film)
23.40 Az angyalok városa
(amerikai krimi)

TV3


14.25 Műsorajánlat
14.30 Élve kell
(amerikai film)
16.10 Salty, a fóka
(kanadai sorozat)
16.40 Menjünk (ism.)
16.55 Amerikai fogócska
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Második lehetőség
(amerikai sorozat)
20.15 Gillette World Sport Special
20.45 Kandi kamera
21.00 Az erőszak megszállottja
(amerikai film)
22.45 Napi profit
22.55 Profitvadász (ism.)
23.25 Negyedóra sport...

MSat

1.00 Music Box
6.00 Vekker
9.30 Music Box
13.00 Árnyékkereskedők
(amerikai sorozat, 1. ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat, ismétlés)
14.30 Játszd újra...
15.00 You and Me
(angol film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Tűzoltók
(ausztrál sorozat)
21.00 Fociparádé - Angol liga
22.00 Őrült sportok
22.30 Bolondóra
23.30 Hollywood ma
24.00 Tíz gladiátor győzelme (ism.)

Filmnet

7.00 Montana - 47.
A kínai császár levele
7.30 Fantom macska - 1.
(rajzfilmsorozat)
8.00 Tarantella
(amerikai film)
10.00 Bolse vita
(amerikai film)
12.00 Amit én írtam
(amerikai film)
14.00 Papírvadászat
(amerikai film)
16.00 Hoki életre-halálra
(amerikai film)
18.00 Spanyol labdarúgás 1997
20.00 A Filmszínész Liga díjátadása, 1997
21.20 Háború a szigeten
23.00 Serpico
(amerikai film)

Szív TV

16.30 Torna
17.00 A döntő pillanat
(magyar vígjáték, 1938)
18.30 Az én esetem
19.00 Próba, szerelem
7. rész (ism.)
19.30 Más
20.30 Autósport-magazin
21.00 Corrina, Corrina
(amerikai vígjáték)

ATV


5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlan panoráma
20.00 Jones, a fejvadász
(amerikai film)
21.30 Klippercek
21.50 ATV-stúdió
22.25 A vámpírok éjjele
(spanyol horror)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. február 23., vasárnap

Tv műsor - 1997. február 23. - Vasárnap

MTV 1


7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Tesz-vesz város
(kanadai rajzfilmsorozat)
13/5. rész: A legjobb hiba
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Magyarok a világ filmgyártásában - Csupó Gábor
Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
Pár baj
Chuckie és a csoki
8.30 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/16. rész: A pillangók
9.00 Leg... leg... leg...
Rózsa György műsora
Különleges rekordok és rekorderek
9.30 Púder
10.00 Mikszáth Kálmán művei a képernyőn
A Sipsirica
(tévéfilm, 1980)
2/1. rész
11.00 Jertek, imádjuk Krisztust!
Görög Katolikus szent liturgia közvetítése Nyírcsaholyból
12.15 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.40 A homok titkai
(brazil sorozat, ism.)
180/62-66. rész
15.10 HT - Háttértudomány
(Feliratozva is!)
15.35 Örömhír
Hitvallásunk
16.00 Walt Disney bemutatja
- Aladdin
(amerikai rajzfilmsorozat)
Az ész ereje
- Pluto közlegény
(amerikai rajzfilm, ism.)
- Csupaszív család
(amerikai filmsorozat)
5/5. rész: Földönkívüliek a Földön
17.00 Ön dönt!
Horvát János műsora
Vizsgálat
18.00 Négyszázezer nap
A tündérország: Erdély
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Oroszlánkölykök
(amerikai film) FF
23.05 A lyoni omnibusz

MTV 2



7.30 Műsorismertetés
7.35 Hol-mi?
8.00 Juli-suli - 161.
8.30 Pipafüst nélkül...
Hegedűs Géza műsora
A felvilágosodás - Anglia
9.00 Űrgammák
(sci-fi-sorozat, ism.)
67. rész: A csali
9.30 Kupaktanács
Családi magazin
10.00 Tévémagiszter
Közművelődési folyóirat
Esztergom - Piliscsaba
11.00 Sportműsor
13.00 Dömsödi Farkas Bálint nótákat énekel
13.30 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő sorozat)
104/80. rész: A Woodford-völgy júliusban
14.00 A megtestesült divat
(angol dokumentumfilm-sorozat, ism.)
4/2. rész: Meztelenül
14.30 Szócső
Ifjúsági érdekvédelmi magazin
15.05 McKenna
(amerikai filmsorozat)
13/10. rész: Kísértetek
16.00 Kerekek és lépések
Tiszán innen, Tiszán túl (ism.)
16.45 Klip-mix
17.00 Szívtipró gimi
(ausztrál filmsorozat)
73. rész
17.50 Színészdivat
18.30 Tranzit
Közép-Európa világa
19.00 Esti mese
Paffka, Klaff és Majszi
(szlovák rajzfilmsorozat)
13/7. rész: Egy kis éji zenebeli
19.15 Dosztojevszkij-Szakonyi Károly: A félkegyelmű
Színpadi látomás két részben, Makai Imre regényfordítása alapján
21.45 Szó van róla
Aktuális politikai műsor
22.40 Telesport
23.10 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Figyelj!
Fiatalok vallási műsora
8.45 Állatsorsok
(francia kultúrtörténeti film)
A majom
9.35 A Fehér Agyar legendája
(kanadai-francia animációs film)
Aranyéhség
10.00 Popeye, a tengerész
(animációs film)
A tudás hatalma
10.05 Társadalom és tudomány
(skót kultúrtörténeti sorozat)
16/1. rész: Zöldell még a rét?
10.25 Cimbora - Tallózó
11.10 Kapcsok
Ismeretterjesztő magazin
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Nótacsokor
12.25 Tücsök és a hangya
(magyar rajzfilm)
12.40 Ördögi kör
(amerikai kalandfilm)
14.15 Sportképek
16.30 Mozgó Kép
Filmmagazin
17.00 Emlékképek - Régi híradók
17.15 Postabontás - Levélváltás
17.35 Műsorismertetés
17.40 Paddy
(francia rajzfilmsorozat)
Éjszakai hangok
18.00 Heti Hírmondó
19.00 Orson Welles filmjeiből
Az Ambersonok tündöklése
(amerikai film)
20.25 A Zene Arcai
Komolyzenei figyelő
21.10 Sportpercek
21.20 Oly távol, oly közel
(angol film)
23.05 Raffaello
(angol ismeretterjesztő film)
3/1. rész: A tanulóévek
24.00 Nagy László: Jártam én koromban, hóban
Elmondja: Kozák András

HBO


8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Igazi vadon élő állatok
(amerikai természetfilm)
Csodálatos Észak-Amerika
10.30 Apácashow 2.
(amerikai vígjáték)
12.20 A mi házunk
(amerikai film)
14.05 Folytassa, Emmanuelle!
(angol film)
15.35 Dilis bagázs
(amerikai vígjáték)
17.30 Zűrös manus
(amerikai vígjáték)
19.10 Erotika a filmvásznon
20.15 A remény rabjai
(amerikai film)
22.35 Vérvörös rúzsnyomok
(amerikai krimi)
0.20 Bőrfejűek: A gyűlölet mozgalma
(amerikai dokumentumfilm)

TV3


9.00 Dominó
12.50 Műsorajánlat
12.55 Havi fix (ism.)
13.05 Miért?
14.00 Emilie
(kanadai sorozat)
15.00 Menjünk - programajánlat
15.15 Élve kell
(amerikai film)
16.55 H2O - Extrém sportok magazinja
17.25 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat)
18.25 Profitvadász
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Véres ököl - A végső visszaszámlálás
(amerikai film)
20.45 Gillette World Sport Special
21.15 Kleptománia
(amerikai film)
22.50 Fésületlenül (ism.)
23.20 Menjünk (ism.)

MSat

2.30 Music Box
8.30 Lurkó óra
9.25 Kalózok szigete (ism.)
11.05 Egy dühös ember (ism.)
13.30 Ooh La La! (ism.)
14.00 Rocktükör
14.30 Játszd újra
15.00 Arany
(sorozat - 8. rész)
16.00 Budo-magazin
16.30 Autó-motor
17.00 Nap Tv (AM-mikro)
19.30 Muppet-show (ism.)
20.00 Benny Hill
(sorozat)
20.30 A Szépség és a Szörnyeteg
(sorozat)
21.30 Szirének és szirénák
22.30 Címlapsztori
23.30 Fashion Tv
24.00 USA Girl (ism.)

Filmnet

7.00 Montana - 46.
Jaguár isten ékkövei
7.30 Santo Bugito - 13.
(rajzfilmsorozat)
8.00 Gördögök
(ausztrál film)
10.00 A mogyoróvajas csodaszer
(családi mozi)
12.00 Szerelmi ügy
(amerikai vígjáték)
13.30 Útonállók
(amerikai zenés film)
14.25 Olasz Liga, 1997
16.30 Micsoda hegyek!
(családi mozi)
18.00 A halál formulája
(amerikai thriller)
20.00 Kék ég
(amerikai film)
22.00 Olasz Liga, 1997
24.00 Az Actors stúdió belülről - 6.

Szív TV

17.00 Egészségmagazin
18.00 Horgászmagazin
18.15 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm)
18.30 Dokumentumfilm
19.00 Próba, szerelem - 7. rész
20.00 Szédülj el!
20.30 Mozdulj!
21.00 A szerelem gyilkolhat
(amerikai krimi)
23.00 „Nem boszorkányság...”
23.30 Konyhashow (ism.)

ATV


5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 Tv-shop
20.00 A menekülő félvér
(amerikai krimi)
21.45 Klippercek
21.50 ATV-stúdló
22.30 Őrült hold

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. február 22., szombat

Tv műsor - 1997. február 22. - Szombat

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református Ifjúsági műsor
8.10 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
Benne:
- Frédi és Béni
(amerikai rajzfilmsorozat)
- Nyegleó
(amerikai rajzfilmsorozat)
- Foxi Maxi
(amerikai rajzfilmsorozat)
- Tom és Jerry
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.10 Reggeli torna gyerekeknek Simkó Andreával
9.15 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/15. rész: A szivárványszínű köd
9.40 Meselánc
9.55 Tele-mutatvány
10.15 Szókimondó
11.10 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat)
13/7. rész: Kinek higgyek?
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Népzenei magazin
12.30 Família Kft.
275. rész: Walter (ism.)
13.05 Vészhelyzet
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/7. rész: Egyszer fenn, egyszer lenn (ism.)
13.50 Zöld-övezet
Környezetvédelmi magazin
14.20 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
14.30 Gazdit keresünk
Kudlik Júlia műsora
15.00 Elmentem a Nap után
(szovjet film, 1961)
16.10 Klip-mix
16.20 Divat '97
16.50 Márkás históriák
17.00 Hímnem
17.45 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
17.55 Telis-televldeo '97
18.00 Panoráma
(Feliratozva is!)
18.35 Szerencsekerék
19.00 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat, ism.)
Borzas versben beszél
19.15 Vers mindenkinek
Rákos Sándor: Az utolsó szó jogán
Őszi Gilgames
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Dave
(amerikai filmvígjáték)
22.05 Uborka
Politikai saláta
22.30 Az éjszaka
Színházról - színházra

MTV 2


7.25 Műsorismertetés
7.30 Welcome to Hungary (ismétlés)
8.00 Gazdaképző
Kertészet
8.30 Hrvatska kronika (ismétlés)
8.55 Unser Bildschirm (ismétlés)
9.20 Ecranul nostru (ismétlés)
9.45 Slovenski utrinki (ismétlés)
10.10 Nasa obrazovka (ismétlés)
10.40 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
11.00 Amőba
Vizsgaláz és influenza, avagy a psziché és a betegség viszonya
11.20 Zöld béka
11.30 Papilio expedíció - Perui keresztmetszet
Sáfrány József természetfilm-sorozata
4/4. rész: Selva (ism.)
12.00 A Tisza
12/4. rész: A víz és az ember (ism.)
12.35 Rondó
Nemzetiségi magazin
13.15 Az aranyló folyó titka
(amerikai ismeretterjesztő sorozat)
14.05 Erdészház Falkenauban
(NSZK-tévéfilmsorozat)
27/8. rész: Szakácsművészet
15.00 Dallamról dallamra
Köszönöm, hogy imádott...
Találkozás Fenyvessy Évával
15.30 Kisfilmek a nagyvilágból
- Kémek
(amerikai dokumentumfilm-sorozat)
26/1. rész: Merényletek
- Félelem nélkül - Extrém sportok
(francia ismeretterjesztő sorozat)
11/7. rész: Hódeszka, két dudás egy csárdában
- A világ felfedezése
(amerikai ismeretterjesztő sorozat)
10/6. rész: Veszélyes szomszédság: az ausztrál krokodil
16.50 Van öt perce? (ism.)
17.00 Sportműsor
Benne:
Északi sí VB
Síugrás
18.00 Kedvenc filmjeim
(angol portrésorozat)
Clint Eastwood
18.30 Távol Afrikától?
(riportfilm)
19.05 Família Kft.
276. rész: Kvíziszony
19.40 IT
A PC-ábécé különkiadása
20.10 Hírek az Unióról
20.15 Körző
Közép-európai kulturális magazin
21.10 Hitler - Számvetés
(német dokumentumfilm-sorozat)
6/3. rész: A zsaroló
22.05 Az Ördögkatlan
(kanadai film)
23.35 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Pumukli kalandjai
(mesesorozat)
Az ezüst kuglibábu
8.30 Az én szeretett városom
(francia ismeretterjesztő sorozat)
London
8.45 Kicsoda a micsoda
9.15 Molly
(francia tévéfilmsorozat)
13/13. rész
9.40 Világtörténet
(angol ismeretterjesztő sorozat)
26/24. rész: A régi világ bukása
10.05 A vasálarcos férfi
(ausztrál rajzfilm, ism.)
11.00 Nyelvőrző
Nyelvművelő műsor
11.25 Harmónia
Egészségvédő magazin
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés - Lapozó
12.20 Közép-európai magazin (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Táncház (ism.)
14.15 Páger Antal filmjeiből
Pacsirta
(magyar film)
15.45 Kutyaportrék
(francia ismeretterjesztő filmsorozat)
A dobermann
16.30 Talpalatnyi Zöld
Környezetvédelmi magazin
17.00 Az óceán lánya
(ausztrál filmsorozat)
13/8. rész: A látogatás
17.25 Kimba, a fehér oroszlán
(japán animációs sorozat)
18.00 Híradó
18.15 Bellini-Liszt: Norma nagy fantázia
18.30 Munkácsy Mihály Krisztus-triológiája
18.55 Hacacáré...
Nosztalgiashow kedvenc színészeinkkel (ism.)
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Szelek szárnyán
(amerikai film)
23.30 Art Ensemble of Chicago
(koncertfilm - 1. rész)
0.10 Nadányi Zoltán: A két szemed szeretett a legtovább
Elmondja: Gáspár Imola
0.15 Hírújság
0.30 Az éjszaka filmje
Kipurcant a bébicsősz, anyának egy szót se!
(amerikai film)

HBO


8.00 Lois és Clark
9.00 Bolondos dallamok
9.30 Jó barátok
10.00 Animánia
10.30 Egyről a kettőre
11.00 Gettysburg 3.
(amerikai film)
12.40 Nukie
(amerikai film)
14.25 Melrose Place
15.10 Cro, az őshonos ősokos
15.40 Dingo
(ausztrál film)
17.30 Állati élet
A sivatag varázsa
18.30 Miami rapszódia
(amerikai vígjáték)
20.05 Johnny Stecchino
(olasz vígjáték)
22.00 Nemesis
(amerikai sci-fi)
23.35 Apócák a pácban
(amerikai vígjáték)
0.30 Jelige: Vörös cipellők

TV3


13.25 Műsorajánlat
13.35 Szökevény szív
(amerikai film)
15.15 Negyedóra - programok a hét végén
15.35 A megbízás
(amerikai film)
17.05 Top Trend - avagy iránytű a jövőbe
17.40 Baywatch
(amerikai sorozat - 9.)
18.35 Világszám
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Melyik nőt válasszam?
(amerikai film)
20.55 Cinema
21.35 Második lehetőség
(amerikai sorozat)
22.35 Kandi kamera
22.50 Freddy halála - Az utolsó halálosztó
(amerikai horror)

MSat

2.05 Music Box
8.30 Lurkó dupla óra
9.30 Grimm legszebb meséi
10.30 Kaland a cápaszigeten
12.10 Phantom Kid (ism.)
13.35 Music Box
14.30 Játszd újra
15.00 Zoom
15.30 Bulivonal
16.00 Sex-pír
16.30 Music Box Top Citrom
17.00 Nap Tv (AM-mikro)
Music Box, Az Ördög és az Inkvizítor (szatellit)
19.30 Hollywood ma (ism.)
20.00 Muppet-show
20.30 Bolondóra (ism.)
21.30 Szombat esti láz
Benne: Hatoslottó-sorsolás
22.00 Tíz gladiátor győzelme
(amerikai film)
23.45 USA Girl
0.45 Agyő, haver! (ismétlés)

Filmnet

7.00 Montana - 45.
Az etruszkok kincse
7.30 Santo Bugito - 12.
(rajzfilmsorozat)
8.00 Millió az egyhez
(amerikai vígjáték)
10.00 A hallgatag kisfiú
(családi mozi)
12.00 A könnyek útján
(amerikai film)
14.00 Éjféli balhé
(családi mozi)
16.00 Béka és bálna
(családi mozi)
18.00 Bundesliga 1996/1997
20.00 A végső megoldás: halál 3.
(amerikai sci-fi)
22.00 Robotzsaru 3.
(amerikai film)
23.45 Ökölvívás

Szív TV


16.05 A delfinek élete
(dokumentumfilm)
17.45 R. P. S News
A popvilág hírműsora
18.00 Konyhashow
18.30 Palánta
Családi magazin
19.30 Coca-Cola Rock City
Buli a buli előtti órában
20.00 Hívd Andreát!
Szenes Andrea műsora
21.00 A szemtanú halála
(amerikai akciófilm)
23.00 Szerelmi útmutató

ATV


5.30 ATV-magazin
11.30 DIM
13.00 Az acél fiai
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 Tv-shop
19.50 László atya műsora
20.00 Férfiak párban
21.40 Klippercek
21.50 Késő esti stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. február 21., péntek

Tv műsor - 1997. február 21. - Péntek

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
A kis szökevény
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Úti tipp
10.40 Játék
10.45 Főzősarok
10.50 Információk, meteorológia
11.05 Dallas
(amerikai filmsorozat)
322. rész: Oldozd el a szívem!
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
14.35 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Magyarország ma
Válogatás a körzeti stúdiók műsoraiból
16.00 Üzlet
Heti gazdasági körkép
16.25 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/66. rész
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
Közhasznú információk
17.40 Tizenöt perc
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltatóműsor
19.00 Esti mese
Égből pottyant mesék
Levente Péter, Döbrentey Ildikó és Gryllus Vilmos műsora (ism.)
A lassú léptű páva
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Dallas
(amerikai filmsorozat)
322. rész: Oldozd el a szívem! (ism.)
21.10 Lehetetlen
Vámos Miklós műsora
Vendég: Sinkovits Imre
22.00 Exkluzív
Társasági és művészeti magazin
22.25 Clint Eastwood-sorozat
Bird
(amerikai film, 1988)
1.00 Híradó

MTV 2


12.00 Szieszta
Szórakoztató, regionális műsor Szegedről
14.50 Műsorismertetés
14.55 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/14. rész: Egy új nap
15.20 Tassilo - Egy férfi, egy eset
(német tévéfilmsorozat)
6/3. rész: A gattnaui kísértet
16.20 Szenes Andreával...
Hodosán Róza (ism.)
17.00 Balaton
17.30 Körzeti híradók
17.55 Időjárás
18.00 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer... az ötlet
(francia rajzfilmsorozat)
26/6. rész: Gutenberg és a könyvnyomtatás
18.30 Űrgammák
(sci-fi-sorozat)
67. rész: A csali
19.05 Szenvedélyek
(olasz tévéfilmsorozat)
42/3. rész
19.55 Műterem
Válogatás a világ dokumentumfilmjeiből
Le Corbusier La Sept
(francia kultúrtörténeti sorozat)
3/3. rész
21.00 Kékpercek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.05 Északi sí-vb
Férfi 30 km-es sífutás, női 15 km-es sífutás
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.35 Kenó
22.40 Koktél Bár
Benne:
- Sztáro(c)k
- Fenyő Miklós-koncert - 2. rész
0.40 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Képes Krónika
12.00 Lapozó
12.20 Váltó
Gazdasági magazin (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Horgásztanyán (ism.)
13.35 A törzsfőnök paradicsoma
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
13/11. rész: Brunei - őfelsége, a szultán
14.05 Német mesterek
(angol képzőművészeti kisfilm)
Ignaz Günther
14.15 Totonákok
(magyar ismeretterjesztő film)
A három szív népe
14.45 Helikon
Irodalmi figyelő (ism.)
15.15 Olvasónapló Goriot apó
(francia film)
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
213. rész: Zavarok
17.25 Váltó-Infó
17.40 Tom
A névnap
- A három testőrke
A regény
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Komédiások - Louis de Funes
Fennakadva a fán
(francia-olasz vígjáték)
20.05 Közép-európai magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 In memoriam Marcello Mastroianni
Az édes élet
(olasz film - 1-2. rész)
0.15 Márai Sándor: Halotti beszéd
Elmondja: Bálint András
0.20 Hírújság
0.35 Az éjszaka filmje
Smokey és a Bandita
(amerikai vígjáték)

HBO


16.30 Batman
(amerikai rajzfilm)
17.00 Bír-lak
(amerikai sorozat)
17.30 Két város meséje
(amerikai családi film)
18.55 Jég veled!
(amerikai vígjáték)
20.30 Pink Floyd: A fal
(amerikai zenés film)
22.05 Zsaruszív
(amerikai vígjáték)
23.45 Halálos hősök
(amerikai film)

TV3


13.05 Műsorajánlat
13.10 Táncol a kongresszus
(osztrák film)
15.00 Negyedóra
15.15 Ez van - fiataloknak
15.45 Az északi erdőrengeteg
(angol természetfilm)
16.45 Automobil
17.20 Szökevény szív
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Fésületlenül
19.45 Játék: Fekete, fehér
20.10 Kisasszony
(brazil sorozat)
20.40 Játék: Fekete, fehér
21.00 Az utolsó menet
(amerikai film)
22.25 Napi profit
22.35 Negyedóra kultúra
22.50 Beverly Hills-i callgirlök
(amerikai erotikus film)

MSat

1.05 Music Box
6.00 Vekker
9.30 Music Box
12.30 Autó-motor (ism.)
13.00 Budo magazin (ism.)
13.30 Ooh La La! (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra...
15.00 Grimm legszebb meséi (ism.)
16.00 Power Rangers (ism.)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM-mikro)
Music Box, Reklámműsor (szatellit)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Szirének és szirénák (ism.)
21.00 Gyilkos utcák (ism.)
22.00 Agyő, haver!
(francia film)
23.30 Roar Tv (ism.)
0.30 A gyilkos bennem van (ismétlés)

Filmnet

7.00 Montana - 44.
Elfelejtett ősök nyomában
7.30 Santo Bugito - 11.
8.00 Turk 182
(amerikai film)
10.00 Egymásnak teremtve
(amerikai film)
12.00 A csend dala
(családi mozi)
14.00 Az én parkom az én váram
(amerikai film)
16.00 Azok a hazug fiúk
(amerikai film)
18.00 Egy kis szívesség
(amerikai vígjáték)
20.00 Bundesliga 1996/1997
22.00 Pokoljárás a levegőben
(amerikai film)
23.30 Az új lakó
(amerikai thriller)

Szív TV

16.05 Kamilla (ism.)
16.30 „Csillagjegyző”
17.00 Reklámvilág (ism.)
17.30 A delfinek élete
18.30 Mi van vele? (ism.)
19.00 Slágermúzeum
20.00 Különjárat
20.30 „Nem boszorkányság”
21.00 Kulturális magazin
21.15 Az agy
(amerikai horror)
23.00 Földgömb
23.30 R. P. S. Special (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 Tv-shop
20.00 A bűn íze
21.40 Klippercek
21.50 Pop-life
22.45 Hurrikán
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. február 20., csütörtök

Tv műsor - 1997. február 20. - Csütörtök

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/9. rész: Félreértések
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Kultúrszelet
10.45 Játék
10.50 Információk, meteorológia
11.10 Frankenberg-kastély
(német tévéfilmsorozat, ism.)
14/5. rész: Borotvaélen
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Welcome to Hungary
12.55 Telepakk
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
65/13. rész
15.00 Repeta - Irodalom
Benne:
15.05 Póráz
15.15 Átváltoztatunk!
15.20 Érettségi tétel: Ottlik Géza
15.30 Kolumbusz tojása
15.35 Repeta riporter
15.45 Helyesírás
15.50 Klipszövegfordító
15.55 Versreszelő
16.05 A tegnap holnapja
16.15 Kukkoló
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/65. rész
17.05 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.30 Kapcsolj be!
Mizujs?
17.55 Hit-köznapok
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Kép-játék
19.00 Esti mese
Gyermekbiblia
(angol rajzfilmsorozat)
26/19. rész:
Jézus példabeszédei
Az irgalmas szamaritánus
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Kisváros
Kivégzés
20.55 Az én mozim
Friderikusz Sándor riportműsora
22.00 Operabál '97
23.00 Maffiák és maffiózók
(angol dokumentumfilm)
23.45 Visszapillantás
(angol zenés film, ism.)
Stan Getz (1927-1991)
Dexter Gordon (1923-1990)
Feliratos!
0.10 Híradó

MTV 2


14.55 Műsorismertetés
15.00 Palackposta
15.30 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/13. rész: Füstbe ment tervek
15.55 Zöld bolygó
18/18. rész
16.15 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
16.25 ARTE
Repeta plusz
Növények és emberek
A nadragulya és a mandragóra: a sátán patikája
17.00 Titkos küldetés
(ausztrál filmsorozat)
24/6. rész
17.30 TOP 40
Slágerlista
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Charlie Grace
(amerikai sorozat)
9/3. rész
19.55 1100 év Európa közepén
14. rész: Budapest
20.10 Horizont
Heti világhíradó
20.40 Istenek órája
Popper Péter műsora
Bibliai álmok és látomások - 1. rész
21.30 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.35 Kenósorsolás
22.40 Viszontlátásra, fiúk
(szovjet film) FF
24.00 Magyarok cselekedetei (ism.)

Duna TV


8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 Starting Business English (ism.)
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Régiók (ism.)
13.00 Esti kérdés
A nap interjúja (ism.)
13.15 Minoritates Mundi (ism.)
13.55 Szürkehályog
(magyar dokumentumfilm, ism.)
14.40 Páger Antal filmjeiből
Elveszett paradicsom
(magyar tévéfilm, ism.) (1986)
15.45 A vadonban
(kanadai természetfilm)
A pézsmatulkok hazája
16.40 Horgásztanyán
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
215. rész: Közlekedés
17.30 Baltazár professzor
Violetta virágai
- Ness család
Agyalágy professzor szörnyfilmet forgat
- Nagyi
Nagyi és a csodamadár
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A ledőlt bálvány
(angol film) FF
19.50 Filmetűdök klasszikus zenére
(lengyel animációs film)
20.05 Váltó
Gazdasági magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Színházi Élet (ism.)
22.00 Eizensteintől Mihalkovig
Tükör
(orosz film)
23.15 Bizonyíték a gleccser árnyékában
Az alpesi ősember rejtélye
(osztrák ismeretterjesztő film)
24.00 Farkas Árpád: Köszörű-időben
Elmondja: Balázs Éva

HBO


16.30 Taz-Mánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Alf
(amerikai sorozat)
17.30 Nagyfőnök
(hongkongi film)
19.20 Folytassa, doktor!
(angol vígjáték)
21.00 Dilis bagázs
(amerikai vígjáték)
22.50 Salvador
(amerikai film)
0.55 Jelige: Vörös cipellők

TV3


14.30 Műsorajánlat
14.35 A bosszú völgye
(amerikai western)
16.05 Negyedóra
16.25 Salty, a fóka
(kanadai sorozat)
16.55 Havi fix
17.10 Táncol a kongresszus
(osztrák film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Baywatch
(amerikai sorozat - 8.)
Aki megmenekült
20.10 Mr. Rozsda
20.45 Aloha Sport
21.00 Psychic
(amerikai krimi)
22.35 Napi profit
22.45 Negyedóra gazdaság
23.00 Aloha Sport (ism.)
23.10 Aszfaltbetyár (ism.)

MSat

6.00 Vekker
9.30 Music Box
13.00 Tányéron a világ
(sorozat, ism.)
13.30 Fashion Tv (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra
14.50 Egy dühös ember
(francia film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv
Music Box
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 A Szépség és a Szörnyeteg (ism.)
21.00 Tűzoltók (ism.)
22.00 A gyilkos bennem van
(amerikai pszichokrimi)
23.35 Nem probléma
0.05 A3-ik vonal

Filmnet

7.00 Montana - 43.
Artemisz temploma
7.30 Santo Bugito - 10.
(rajzfilmsorozat)
8.00 McLeod és lányai
(ausztrál film)
10.00 Hoki életre-halálra
(amerikai film)
12.00 Kétszer az életben
(amerikai film)
14.00 Tarantella
(amerikai film)
16.00 Két bűncselekmény
(amerikai thriller)
18.00 Jótett helyébe
(amerikai dráma)
20.00 Isten hozott a paradicsomban
(amerikai vígjáték)
21.35 NHL 1996/1997
23.30 A kötelesség útján: Füstugrók
(amerikai film)

Szív TV

16.05 Autósport (ism.)
16.30 Torna Cindy Crawforddal
17.00 Hívd Andreát! (ism.)
18.00 Hétpróbás
18.30 Nászút féláron
(magyar vígjáték)
20.00 Kockáztató
20.30 Reklámvilág
21.00 Ml van vele?
21.15 A halál ideje
(amerikai film, 1991)
23.00 Akarunk-e élni?

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Tárcanézőben
19.50 Mesterséges katona
21.30 Klippercek
21.50 Mondjuk a magunkét
22.20 ATV-stúdió
23.00 Nikodémusok órája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. február 19., szerda

Tv műsor - 1997. február 19. - Szerda

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Fekete bubi
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Sólyomszem
10.45 Játék
10.50 Információk, meteorológia
11.15 Acapulco akciócsoport
(amerikai-francia sorozat, ism.)
21/18. rész: A fedezék
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
14.35 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Repeta - Biológia
Benne:
15.05 A kölcsönkapott Föld
15.20 Biológia
15.30 Íz-lelő
15.45 Mérleg
15.50 Biológia
16.00 Relax
16.05 Biológia
16.10 TH Junior
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/64. rész
17.05 Útmutató
Mi a kárhozat?
17.35 Kapcsolj be!
Kölyökidő
18.00 Gyorssegély
Karitatív szolgáltatóműsor
18.10 Életjel
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Pow Wow
(angol rajzfilmsorozat)
Miért van páncélja a teknősnek?
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 A torony
(amerikai film)
21.45 Töltsön velem egy órát...!
Vitray Tamás műsora
22.45 Vers mindenkinek
Rákos Sándor: Istenes vers
22.55 Magyarok a világ filmgyártásában
Illés György és tanítványai - Tóth János
Macskajáték
(magyar film)
0.35 Híradó

MTV 2


15.30 Műsorismertetés
15.35 Egy kis Dél
(angol kisfilmsorozat)
Kitűnő idő... legalábbis a récéknek
16.00 Válogatás a televízió archívumából
Ruggiero Leoncavallo: Bajazzók
(opera, ism.)
17.25 Segítőtárs
Hírek, tudósítások a sérült emberek világából
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Hazanéző
Ipolyvece
19.00 Alfonso Paso: Hazudj inkább, kedvesem!
(komédia két részben)
21.25 Kékpercek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.35 Kenó
22.45 Pathé - A mozi születése
(francia tévéfilm, ism.)
2/2. rész
23.40 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 Starting Business English (ism.)
9.00 Képes krónika Tájékoztató műsor
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodódnak (ism.)
13.00 Esti kérdés
A nap interjúja (ism.)
13.15 Históriás történelmi játszóház
Honfoglalás 2. (ism.)
13.40 Arcok a maszk mögött
(riportfilm, ism.)
14.00 Velencei karnevál 1. 1997.
Cselényi László műsora (ism.)
14.10 Velencei karnevál 2. 1997.
Cselényi László műsora
14.25 Másféleszűek
Avagy a tehetséggondozás útvesztői
(magyar dokumentumfilm)
16.05 Disznótor
(ismeretterjesztő film)
16.30 Ez is Magyarország
3. rész: Van segítség
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
214. rész: Emlékek
17.30 Noé és Nelli a repülő bárkában
Amikor bolondos nap volt
- Tom
Minden jó, ha jó a vége
- Bojan mackó
A cirkuszban
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Szent év
(francia vígjáték)
19.45 Német mesterek
(angol képzőművészeti kisfilm)
id. Lucas Cranach
20.05 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 A kopár sziget
(japán film) FF
23.00 Paganini: D-dúr hegedűverseny
23.35 Juhász Ferenc: Búcsú
Elmondja: Kálmán György

HBO


16.30 Animánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Egyről a kettőre
(amerikai sorozat)
17.30 Cro, az őshonos ősokos
(amerikai rajzfilm)
18.05 Mennyi? 30!
18.40 A mambó királyai
(amerikai zenés film)
20.25 Sötét szárnyak suhogása
(amerikai film)
22.10 Bőrfejűek: A gyűlölet mozgalma
(amerikai dokumentumfilm)
23.00 Interjú a vámpírral
(amerikai horror)

TV3


14.25 Műsorajánlat
14.30 Vak gyűlölet
(amerikai film)
16.10 Negyedóra (ism.)
16.30 Salty, a fóka
(kanadai sorozat)
17.00 Gillette World Sport Special
17.30 A bosszú völgye
(amerikai western)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 A kisasszony
(brazil sorozat - 20.)
19.45 Cinema
20.20 Játék: Képzelet
20.50 Kandi kamera
21.00 A bronxi halálosztó
(amerikai sci-fi)
22.35 Napi profit
22.45 Negyedóra az infosztrádán
23.00 Cinema (ism.)

MSat

6.00 Vekker
9.30 Music Box
12.30 Zoom (ism.)
13.00 Rocktükör (ism.)
13.30 Tányéron a világ (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra...
14.50 Kalózok szigete
(ausztrál film)
16.30 Music Box Top Ten (AM-mikro)
Power Rangers/Reklám
Music Box/Reklám
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Gyilkos utcák
21.00 Árnyékkereskedők
22.00 Benny Hill (ism.)
22.30 Roar Tv
23.30 Party őrség
0.30 Misztikus játék (ism.)

Filmnet

7.00 Montana
A Rajna kincse
7.30 Santo Bugito
(rajzfilmsorozat)
8.00 A mogyoróvajas csodaszer
(családi mozi)
10.00 Frankenstein és én
(családi mozi)
12.00 Alice
(amerikai vígjáték)
14.00 Játékok útközben
(ausztrál thriller)
16.00 West Side keringő
(amerikai film)
18.00 Polski-maffia
(amerikai akciófilm)
20.00 Hová tűnt Sarah?
(amerikai film)
21.30 Bűbáj és méreg
(ausztrál vígjáték)
23.00 A szenvedély bűnei: Síri hang
(amerikai horror)

Szív TV

16.30 Baba-mama torna
17.00 Bob herceg
(magyar operett)
18.45 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm)
19.00 Szerda 19 óra
20.00 Egészségmagazin
21.00 24 óra éjfélig
(amerikai akciófilm)
23.00 Színház-háztűznéző

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 Tv-shop
20.00 Fenyegető telefon
(amerikai film)
21.30 Klippercek
21.50 ATV-stúdió
22.30 Szörnyeteg klub
(amerikai horrorkomédia)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek