1997. január 31., péntek

Tv műsor - 1997. január 31. - Péntek

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Csendet! Forgatunk!
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Ép testben...
10.40 Játék
10.45 Főzősarok
10.50 Információk, meteorológia
11.05 Dallas
(amerikai filmsorozat)
319. rész: Szex, hazugság, video
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Juli-suli - 159. (ism.)
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorajánlat
14.10 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
14.35 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Magyarország ma
Válogatás a körzeti stúdiók műsoraiból
16.00 Üzlet
Heti gazdasági körkép
16.25 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/51. rész
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
Közhasznú információk
17.40 Tizenöt perc
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltatóműsor
19.00 Esti mese
Égből pottyant mesék
Mikor kerek a világ? (ism.)
19.15 Magyarok Cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Dallas
(amerikai filmsorozat, ism.)
319. rész: Szex, hazugság, video
20.55 Apropó
Kepes András műsora
21.40 Exkluzív
Társasági és művészeti magazin
22.00 Klip-mix
Válogatás a legújabb hazai és külföldi klipekből
22.10 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.25 Filléreső
(amerikai zenés film)
0.10 Híradó
0.20 BBC-híradó

MTV 2


12.00 Szieszta
Szórakoztató, regionális műsor Szegedről
15.00 Műsorajánlat
15.05 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/9. rész: Barát vagy ellenség
15.30 Friderikusz-show (ismétlés)
17.30 Körzeti híradók
17.55 Időjárás
18.00 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer, az ötlet
(francia rajzfilmsorozat)
Alexandriai Héron
18.30 Űrgammák
(sci-fi-sorozat)
64. rész: Árulás
19.05 A házasságtörés iskolája
(angol tévéfilmsorozat)
3/3. rész
20.00 Műterem
Válogatás a világ dokumentumfilmjeiből
Őfelsége, a televízió
(német dokumentumfilm)
20.40 Magyarok a világ filmgyártásában - Szőts István
Wotruba
(osztrák képzőművészeti kisfilm) FF
21.15 Kékpercek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.20 Csízió
21.25 Az Örök Szövetség...
22.00 Híradó
22.10 Időjárás - Hójelentés
22.15 Aktuális
22.35 Kenósorsolás
22.40 Koktél Bár
Benne:
- Sztáro(c)k
- Fenyő Miklós koncertje - 1.rész
0.40 Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Képes Krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Váltó
Gazdasági magazin (ism.)
13.00 Esti kérdés
13.15 Drótszamarak városa: Amszterdam
(ismeretterjesztő film, ism.)
13.35 A törzsfőnökök paradicsoma
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
13/9. rész: Malajzia - Perlisz rádzsája
14.05 A sivatagi Atlantisz
(angol ismeretterjesztő film)
Út Ubarba
15.05 Hurrikán
(amerikai film)
16.40 Ösvény a világ tetején
(művelődéstörténeti kisfilm)
13/1. rész: Érzemények Körösi Csorna Sándor útjairól
17.00 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
202. rész: Zűrzavar
17.25 Váltó-Infó
17.40 Nagyi
Nagyi-híradó
- Tom
Az összeadás
18.00 Híradó
18.15 La Baule-ban történt
(francia film)
19.55 Filmetűdök Mozart-muzsikára
(lengyel animációs film)
20.05 Közép-európai magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 A politikus felesége
(angol film)
3/3. rész: Politikus alkat
22.30 Oscar Peterson
(kanadai film)
A titok nyitja
0.10 Szécsi Margit: A kivirágzott kéz
Elmondja: Molnár Piroska

HBO


16.30 Batman
(amerikai rajzfilm)
17.00 Bír-lak
(amerikai sorozat)
17.30 A body building sztárjai
(amerikai dokumentumfilm)
18.35 Richie Rich - Rosszcsont beforr
(amerikai vígjáték)
20.10 Priscilla, a sivatag királynője
(ausztrál vígjáték)
21.55 Kétségek között
(francia film)
23.40 Hideg mint a vér
(amerikai film)

TV3


15.10 Műsorajánlat
15.20 Szelíd terminátorok
(német-amerikai vígjáték)
16.55 Negyedóra (ism.)
17.15 Ments meg!
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Pörzsölő
19.45 Játék: Fekete, fehér
20.10 Kisasszony
(brazil sorozat - 11.)
20.40 Játék: Fekete, fehér
21.00 A terror hálójában
(amerikai film)
22.45 Napi profit
22.55 Negyedóra kultúra
23.10 Kínai szex
(hongkongi erotikus film)

MSat

1.00 Music Box
6.00 Vekker
9.00 Monika Sport
9.30 Music Box
12.30 Autó-motor (ism.)
13.00 Budo magazin (ism.)
13.30 Ooh La La! (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra...
15.00 Lurkó óra folytatódik
16.00 Power Rangers (ism.)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM-micro)
Monika Sport, Music Box
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 Szirének és szirénák
21.00 Gyilkos utcák (ism.)
22.00 Arcade - A halálos játék
(amerikai sci-fi)
23.30 Roar Tv (ism.)
0.30 Az utolsó megbízatás (ism.)

Filmnet

7.00 Montana
A római gálya
7.30 Ace Ventura
8.00 Tündöklés és tragédia
(amerikai film)
10.00 Botcsinálta feleség
(amerikai film)
12.00 Fő az iskola
(angol vígjáték)
14.00 Mario és a varázsló
(amerikai film)
16.00 A szeretet csodát tesz 1.
(amerikai film)
18.00 A szerelem rabjai
(amerikai thriller)
20.00 Játékok útközben
(ausztrál thriller)
21.30 Aljas szándékkal
(amerikai thriller)
23.00 A gonosz halála
(amerikai horror)

Szív TV

16.05 Lámpás (ism.)
16.30 Utazási ajánló
17.00 Reklámvilág (ism.)
17.30 A delfinek élete
(dokumentumfilm-sorozat)
19.00 „Nyolc tánc vb” (ism.)
20.00 Különjárat
20.30 „Párosan szép...”
21.00 Kulturális magazin
21.15 Poison Ivy
(amerikai erotikus film)
23.00 Az én esetem
23.30 Más (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.00 Az ATV szilveszteri bulija (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. január 30., csütörtök

Tv műsor - 1997. január 30. - Csütörtök

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9j00 Tízórai
Benne:
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/3. rész: Lelkifurdalások
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Ezüstkor
10.45 Játék
10.50 Információk, meteorológia
11.10 Frankenberg-kastély
(német tévéfilmsorozat, ism.)
14/2. rész: A sertéspestis
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Welcome to Hungary
Angol nyelvű gazdasági magazin
12.55 Telepakk
Árubemutató
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
65/8. rész
15.00 Repeta - Irodalom
Benne:
15.05 Kolumbusz tojása
15.10 Érettségi tétel: József Attila
15.20 Helyesírás
15.25 Klipszövegfordító
15.40 Átváltoztatunk
Stílusok
15.45 „Hiába fürösztöd magadban...
...csak másban moshatod meg arcodat”
15.55 Póráz
16.00 A tegnap holnapja
16.15 Kukkoló
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/50. rész
17.05 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.30 Eszterlánc
17.50 Zenelánc
17.55 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Kép-játék
19.00 Esti mese
Luciferke, a kisördög
(szlovák bábfilmsorozat)
7/5. rész: Sárkányos ármány
19.15 Magyarok Cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Szomszédok
(teleregény)
20.35 Friderikusz-show
22.35 Múzsa
22.45 A Habsburgok
(német dokumentumfilm-sorozat)
4/3. rész: Új küldetés - Ausztria feladata Közép-Európában
23.35 TeleJazzPódium a Globe Royal Mulatóban
0.10 Híradó
0.20 BBC-híradó

MTV 2


14.55 Műsorismertetés
15.00 Palackposta
15.30 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/8. rész: Fel Nothingenbe!
16.00 Emberek a természetben
Egy élet a Balatonért
16.20 Segítség
Mentálhigiénéről mindenkinek
16.30 Repeta
Az ügy még nincs lezárva
(ausztrál sorozat)
24/3. rész
17.30 TOP 40
Slágerlista
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 A házasságtörés iskolája
(angol tévéfilmsorozat)
3/2. rész
19.55 1100 év Európa közepén
Bayer Zsolt és Nemes Tibor sorozata
11. rész: Balaton-felvidék
20.10 Manőver
Katonapolitikai műsor
20.40 Zene, zene, zene
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás - Hójelentés
22.15 Aktuális
22.35 Kenósorsolás
22.40 García Márquez történetei filmen
A szép galambászné meséje
(spanyol-brazil tévéfilm)
23.55 Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Segítség! Tanulok?!
Távoktatás
8.30 Starting Business English (ism.)
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Régiók
Tudósítók stúdiója (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.
13.15 Kismamaklub (ism.)
13.45 A Zene Arcai
Komolyzenei figyelő (ism.)
14.25 Páger Antal filmjeiből
Nem ér a nevem
(magyar film, ism.)
15.45 Aki letapogatta a Holdat
(ismeretterjesztő film)
16.40 Drótszamarak városa: Amszterdam
(ismeretterjesztő film)
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
201. rész: Piros lap
17.30 Ness család
Rém-Ness mint kaméleon
- Csodakörhinta
A bújócska
- Baltazár professzor
Caesar, az éneklő víziló
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Válogatás a magyar filmszemlék filmjeiből
Szamba
(magyar film)
19.55 Filmetűdök klasszikus zenére
(lengyel animációs film)
20.05 Váltó
Gazdasági magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Mozgó Kép
Filmmagazin (ism.)
22.00 Hullaégető
(csehszlovák film)
23.35 Nagy László: Vértanú arabs kanca
Elmondja: Tokaji Csaba

HBO


16.30 Taz-Mánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Alf
(amerikai sorozat)
17.30 Taplófejek
(amerikai vígjáték)
19.10 Falcon Crest
(amerikai sorozat)
Sovány vigasz
20.00 Folytassa a kempingezést!
(angol vígjáték)
21.30 Szökésben
(amerikai film)
23.25 Az utolsó üzenet
(amerikai film)
1.00 Jelige: Vörös cipellők

TV3


14.55 Műsorajánlat
15.00 Enyves kezek
(amerikai-kanadai vígjáték)
16.35 Negyedóra (ism.)
16.50 Palánta
17.20 A szelíd terminátorok
(német-amerikai vígjáték)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Baywatch
(amerikai sorozat - 5.)
20.10 Mr. Rozsda
20.45 Aloha Sport
21.00 A fekete bosszú
(amerikai film)
22.45 Napi profit
22.55 Negyedóra gazdaság
23.10 Aloha Sport (ism.)

MSat

6.00 Vekker
9.00 Monika Sport
9.30 Music Box
12.30 Tányéron a világ
(sorozat)
13.00 NASA (ism.)
13.30 Fashion Tv (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra!
15.00 Scherlock Bond
(amerikai vígjáték)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM-micro)
Monika Sport, Music Box
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat)
20.00 A Szépség és a Szörnyeteg (ism.)
21.00 Tűzoltók (ism.)
22.00 Az utolsó megbízatás
(amerikai-olasz film)
23.40 Nem probléma
24.00 A3-ik vonal

Filmnet

7.00 Montana
A kenguruk földjén
7.30 Ace Ventura
8.00 Sherlock Holmes: Gyilkossághoz öltözve
(amerikai thriller)
10.00 A nők álma
(amerikai film)
12.00 Játékok
(amerikai film)
14.00 Flynn
(ausztrál film)
16.00 Kopaszoknak szeretettel
(amerikai musical)
18.20 Dr. Jekyl és Mr. Hyde
(angol horror)
20.00 Max Dugan visszatérése
21.30 NHL - Hoki Amerikából 1995
22.25 Menetről menetre 2.
23.25 Halálos bűnök
(amerikai horror)

Szív TV

16.05 Autósport (ism.)
16.30 Torna Cindy Crawforddal
17.00 Hívd Andreát! (ism.)
18.00 Hétpróbás
18.30 Az ördög nem alszik
(magyar vígjáték)
20.00 Pénzvilág
20.30 Mi van vele?
21.00 Zenés műsor
21.15 Dodge City
(amerikai western)
23.00 Flört (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Árnyékkormány
19.50 California
(olasz westernfilm)
21.35 Klippercek
21.50 Mondjuk a magunkét
22.30 Sportmagazin
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. január 29., szerda

Tv műsor - 1997. január 29. - Szerda

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Szerelmi csalódás
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Keresd a nőt!
10.45 Játék
10.50 Információk, meteorológia
11.15 Acapulco akciócsoport
(amerikai-francia sorozat, ism.)
21/15. rész: A szellem
12.00 Déli harangszó
Hirek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
Árubemutató
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Srpski Ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
14.35 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Repeta - Fizika
Benne:
15.10 Kukkoló
15.20 Portré
15.25 Fizika
15.50 Mérleg
15.55 Fizika
16.05 Relax
16.10 Fizika
16.30 A homok titkai
(brazil sorozat)
180/49. rész
17.05 Krisztus mai szentjei
A mormonok
17.30 Kapcsolj be!
Cimbora (ism.)
18.00 Gyorssegély
Karitatív szolgáltatóműsor
18.10 Életjel
Eltűnt felnőttek nyomában
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Töf-töf
(rajzfilmsorozat, ism.)
A léggömbfújó
19.15 Magyarok Cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Petőfi Sándor: János vitéz
16/15. rész
20.10 Magyarok a világ filmgyártásában
Egy kis napsütés a hideg vízben
(francia-olasz film)
21.55 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.05 Jani házhoz megy...
Betlen János műsora
22.55 Magyarok a világ filmgyártásában - Pogány Gábor
Egy asszony meg a lánya
(olasz film, 1960)
0.30 Híradó
0.40 BBC-híradó

MTV 2


15.55 Műsorismertetés
16.00 Egy kis Dél
(angol sorozat)
Viszontlátni Burghclere-t
16.25 Válogatás a televízió archívumából
Kínai kancsó
(tévéfilm, ism.)
A film után beszélgetés az alkotókkal
17.25 Alfa szolgálat
Mentálhigiénés magazin
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Magyarország ma
19.05 Mihail Bulgakov: Őfelsége komédiása
Dráma két részben (ism.)
A Vígszínház előadása
21.10 Klip-mix
21.20 Kékpercek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.30 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Híradó
22.10 Időjárás - Hójelentés
22.15 Aktuális
22.35 Kenósorsolás
22.40 Gorillák a ködben
(amerikai film, ism.)
0.45 Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Segítség! Tanulok?!
Távoktatás
8.30 Starting Business English (ism.)
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Gazdakör (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Nyelvőrző (ism.)
13.40 Magával csinálnék egy üzletet
(riportfilm)
14.25 Váratlan örökség
(amerikai vígjáték)
16.00 Erdélyi képeslapok
(dokumentumfilm, ism.)
16.30 Kismamaklub
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
200. rész: Meglepetés
17.30 Noé és Nelli a repülő bárkában
Amikor virágkiállítás volt
- Tom
Készítsünk filmet
- Popeye, a tengerész
Roger
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Hullámvasút
(észt-francia-magyar film)
19.50 Mesterművek
Wright: Madárkísérlet légszivattyúval
(angol művészettörténeti kisfilm)
20.05 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 A politikus felesége
(angol film)
3/2. rész: Parlamenti botrány
22.35 A nagy gitárosok
(angol dzsesszfilm - 2.)
22.50 A környezetvédő
(ausztrál ismeretterjesztő film)
23.20 Ady Endre: Hiába hideg a Hold
Elmondja: Boér Ferenc

HBO


16.30 Animánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Egyről a kettőre
(amerikai sorozat)
17.30 Cro, az őshonos ősokos
(amerikai rajzfilm)
Időtlen időmérő
18.00 Senki sem tökéletes
(amerikai film)
19.30 Mr. Saturday Night
(amerikai vígjáték)
21.30 Az élet mindig drága
(amerikai krimi)
23.35 A bűn lélektana
(feliratos dán film)

TV3


15.35 Műsorajánlat
15.45 A gavallér
(francia vígjáték)
17.35 Negyedóra (ism.)
17.50 Gillette World Sport Special
18.20 Enyves kezek
(amerikai-kanadai vígjáték)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 A kisasszony
(brazil sorozat - 11.)
19.45 Cinema
20.20 Játék: Képzelet
20.50 Kandi kamera
21.00 A cella
(amerikai film)
22.45 Napi profit
22.55 Negyedóra az infosztrádán
23.10 Cinema (ism.)

MSat

0.30 Music Box
6.00 Vekker
9.00 Monika Sport
12.30 Zoom (ism.)
13.00 Rocktükör (ism.)
13.30 NASA
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra...
15.00 A pénz nem boldogít
(amerikai vígjáték)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM-micro)
Monika Sport, Music Box (szatelit)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 Gyilkos utcák
21.00 Bangkok Hilton
(ausztrál sorozat)
22.00 Tányéron a világ
22.30 Roar Tv
23.30 Party őrség
0.30 Halálosztó bohócok

Filmnet

7.00 Montana
Afrika mélyén
7.30 Ace Ventura - 7.
8.00 A kis lord
(amerikai film)
10.00 McLeod és lányai
(ausztrál film)
12.00 A gézengúz ikrek
(amerikai vígjáték)
14.00 Fagyos tűz
(amerikai thriller)
16.00 Egy nyár Saratogában
(amerikai film)
18.00 Holtomiglan-holtodiglan
(amerikai vígjáték)
20.00 Tarantella
(amerikai film)
21.30 A gyógyító hóhér
(amerikai thriller)
23.00 Ördögi préda
(amerikai thriller)

Szív TV

16.30 Baba-mama torna
17.00 Meseautó
(magyar vígjáték, 1934)
18.30 Zenés műsor
18.45 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm)
19.00 Szerda 19 óra
20.00 Egészségmagazin
21.00 Menekülő emlékezet
(amerikai film)
23.00 Szédülj el! (ism.)

ATV


5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 ATV-zeneklub
20.00 Véres pénz
21.35 Klippercek
21.50 Tv-shop
22.20 Klippercek
22.30 A forgatókönyv fantomja

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. január 28., kedd

Tv műsor - 1997. január 28. - Kedd

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat - 2.)
Aki egyszer hazudik
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Egészség-betegség
10.45 Játék
10.50 Információk, meteorológia
11.10 Happy Holiday
(német tévéfilmsorozat)
13/4. rész: A sztár
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
Árubemutató
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat)
65/7. rész
15.00 Repeta - Történelem
Benne:
15.05 Szex - amit már régóta tudni akarsz, de...
15.10 Aktuális
15.15 Szöcske
15.20 Tételező
15.30 Archívum
15.35 Aktuális
15.45 Útilapu
15.50 Tételező
15.55 Forrás
16.00 T-sokk
16.05 Arc-más
16.15 Aktuális
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/48. rész
17.05 Ré, a Napisten útja - Ókori egyiptomi elképzelés szerint
(angol rajzfilmsorozat)
3/2. rész: Dél - A király élete
17.30 hANGOLka
(angol nyelvlecke, ism.)
17.45 Siyabonga és a páviánok
(ausztrál kisfilm, ism.)
17.55 Katolikus krónika
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Tipp-Hopp!
19.00 Esti mese
Mesék a Felkelő Nap országából
(szlovák rajzfilmsorozat, ism.)
13/7. rész: A csodás kagylóról
19.15 Magyarok Cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Vészhelyzet
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/4. rész: Micsoda élet!
20.50 Stúdió '97
Kulturális hetilap
2J.35 Múzsa
Kulturális hírműsor
21.50 Wim Wenders-sorozat
A skarlát betű
(NSZK-spanyol film)
23.15 Híradó
23.25 BBC-híradó

MTV 2


16.15 Műsorismertetés
16.20 Drehscheibe Europa
Közép-európai magazin
16.55 Tassilo - Egy férfi, egy eset
(NSZK tévéfilmsorozat)
6/2. rész: A segítség Bregenzből érkezik
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Magnum
(amerikai bűnügyi filmsorozat)
Éppen a határon
19.55 Csízió
20.00 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Asger Jorn: A hattyúk szárnyalása nyomán
Stedeljik Múzeum, Amszterdam
20.10 Felkínálom
Pomezanski György műsora
21.00 Kriminális
Bűnügyi magazin
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás - Hójelentés
22.15 Aktuális
22.35 Kenósorsolás
22.40 Leszámolás Tokióban
(francia-olasz film, ism.) FF
0.20 Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Segítség! Tanulok?!
Távoktatás
8.30 Starting Business English
9.00 Képes Krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Ritmus ’97 (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Lelemény, találmány
(dokumentumfilm, ism.)
14.15 A vadonban
(kanadai természetfilm)
Fajdparádé
15.10 Kapcsok (ism.)
15.50 Figyelj!
Fiatalok műsora (ism.)
16.30 II. János Pál
(olasz dokumentumfilm-sorozat, ism.)
10/10. rész: Az utazó pápa
17.05 Héléne és a fiúk
(francia filmsorozat)
199. rész: Keserves ég
17.30 Ness család
Baby Ness és a polgármester szobra
- Rongyosbabák
A vidámparkban
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A cipész fia
(francia sorozat) 6/6.
19.25 Héthatár
Külpolitikai magazin
20.05 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 A politikus felesége
(angol film)
3/1. rész: Mellette maradni
22.35 Héthatár
Külpolitikai magazin (ism.)
23.15 Kamaramuzsika a prágai Strachov kolostor könyvtárából
24.00 Csokonai Vitéz Mihály: Az estve
Elmondja: Nagy Attila

HBO


16.30 Bolondos dallamok
(amerikai rajzfilm)
17.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
17.30 Memphis
(amerikai filmdráma)
19.05 Kvízshow
(amerikai film)
21.15 Melrose Place
(amerikai sorozat)
Malibut látni
22.00 A specialista
(amerikai krimi)
23.50 Játssz a túlélésért!
(amerikai akciófilm)

TV3


13.35 Műsorajánlat
13.40 A Tekergér család világ körüli tekergései
(német rajzfilmsorozat)
14.10 A karbonárik
(olasz-francia film)
16.25 Negyedóra (ism.)
16.40 Aszfaltbetyár
17.10 Gavallér
(francia vígjáték)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 A kisasszony
(brazil sorozat - 10.)
19.45 Játék: Fekete, fehér
20.20 Miért?
20.50 Aloha Sport
21.00 Éjszakai támadók
(amerikai film)
22.40 Napi profit
22.50 Negyedóra otthon
23.05 Aloha Sport (ism.)
23.15 Aszfaltbetyár

MSat

1.40 Music Box
6.00 Vekker
9.00 Monika Sport
9.30 Music Box
13.00 Aranyásók
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra
15.00 Buck
(olasz-amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM-micro)
Monika Sport, Music Box
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 Pacific Blue
21.00 Benny Hill (ism.)
21.30 Tányéron a világ
22.00 Halálosztó bohócok
(amerikai horror)
23.30 Fociparádé (ism.)

Filmnet

7.00 Montana
Hongkongi kaland
Moszkvai látogatás
7.30 Ace Ventura - 7.
8.00 Nyereg az égből
(amerikai film)
10.00 Danielle Steel: Áldott teher
(amerikai film)
12.00 Házasság vadászpuskával
(ausztrál film)
14.00 Apa kerestetik
(amerikai vígjáték)
16.00 A tornádó éjszakája
(amerikai film)
18.00 Lövések a múltból
(amerikai film)
20.00 Serpico
(amerikai film)
22.05 NHL - Hoki Amerikából, 1995
23.25 Amerikanszkij Blues

Szív TV

16.30 Príma torna
17.00 Mozdulj!
Fitnessmagazin (ism.)
17.30 Slágermúzeum (ism.)
18.00 Kockáztató
Vállalkozói magazin
18.30 Nyolc tánc vb
A táncvilágbajnokság döntője 4.
19.30 Kereskedelmi show
20.00 Különjárat
20.30 Lámpás
A VM Stúdió zenés műsora
21.00 Kapásjelző (ism.)
21.15 Hatalomátvétel
(amerikai akciófilm)
23.00 Kóstoló
Művészet, irodalom, gasztronómia (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 OBB-híradó
20.00 Na, ne mondd!
20.30 Kató néni farsangja
21.20 Kismama tv-klub
21.50 Klippercek
21.55 Mondjuk a magunkét
22.30 ATV-stúdió/Esély

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. január 27., hétfő

Tv műsor - 1997. január 27. - Hétfő

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Mélyponton
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Életképek
10.45 Játék
10.50 Információk, meteorológia
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hirek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
Árubemutató
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
14.35 Nasa obrazovka
15.00 Repeta - Matek
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/47. rész
17.05 Zöld övezet
Környezetvédelmi magazin
17.30 Múlt kor
17.45 Zenelánc (ism.)
18.00 „Engedjétek hozzám!...”
A hitről gyerekeknek
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Szerencsekerék
19.00 Esti mese
Hóembermesék
(szlovák bábfilmsorozat)
7/5. rész: Levél Havasi úrnak
19.15 Magyarok Cselekedetei
19.30 Híradó
(F eliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Helló, doki!
(magyar sorozat)
6/2. rész: Nem érdemes meghalni
20.50 Frei-DOSSZIÉ
A világ és ami mögötte van
21.25 Múzsa
Kulturális hírműsor
21.35 Ha...
Örökös tag
Kállai Ferenc
22.40 A haza
(NSZK-tévéfilmsorozat)
11/4. rész: Az ország útján
23.40 Híradó
23.50 BBC-híradó

MTV 2


16.15 Műsorismertetés
16.20 Zenés Tv Színház
Arthur Sullivan: Esküdtszéki tárgyalás
(kisoperett, ism.)
17.05 Nyár Lesmonában
(német tévéfilmsorozat)
6/4. rész: Öt év várakozás
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 TH
Tudományos híradó
(Feliratozva is)
18.45 Szemlátomás
19.00 Sportműsor
21.00 IT
Információs technológia, információs üzlet
A PC-abc különkiadása
21.20 Kékpercek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.30 Telemázli
22.00 Híradó
22.10 Időjárás - Hójelentés
22.15 Aktuális
22.35 Kenósorsolás
22.40 25 éves a Monteverdi Kórus
23.30 Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Segítség! Tanulok?!
Vendégvárók
8.30 Starting Business English
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Heti Hírmondó (ism.)
13.20 Emlékképek - Régi híradók (ism.)
13.35 Postabontás - Levélváltás (ism.)
13.55 Kicsoda a micsoda (ism.)
14.25 Cimbora - Tallózó (ism.)
15.10 300 testvér
(dokumentumfilm, ismétlés)
15.40 Titokzatos diagnózis
(ukrán dokumentumfilm)
16.00 Harmónia (ism.)
16.30 Talpalatnyi zöld (ism.)
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
198. rész: Kétségbeesés
17.30 Popeye: Volt, nincs
- Wimpole falu
Állatkerti látogatás
- Baltazár professzor
Axel, a pingvin
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Blanche
(kanadai filmsorozat)
11/2. rész
19.05 „Dalok tüzes szekerén”
Ady Endre versei Varga Zoltán tolmácsolásában
19.20 Tárgyak emlékezete
Portréfilm Nagy Sándor kellékesről
19.50 Filmetűdök Mozart-muzsikára
20.05 Ritmus '97
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 „Faragjunk magunknak Istent”
(dokumentumfilm)
22.30 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
(francia filmsorozat)
Madagaszkár, a szív és lélek szigete 2.
23.15 A nagy gitárosok
(angol dzsesszfilm) 2/1.
23.30 Minoritates Mundi
Cselényi László műsora
0.10 Ady Endre: Most már megállhatok
Elmondja: Maszlay István

HBO


16.30 Superman legújabb kalandjai - Lois és Clark
(amerikai sorozat)
17.30 Senkiföldje
(magyar filmdráma)
19.20 Mozimánia: Burt Lancaster
(amerikai dokumentumfilm)
20.15 Az ügyfél
(amerikai krimi)
22.15 Hekusok 2.
(lengyel krimi)
24.00 Szerelmi csatározások

TV3


14.45 Műsorajánlat
14.55 Didi, megőrjítesz
(német vígjáték)
16.30 Menjünk
16.45 A karbonárik
(olasz-francia történelmi film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Második lehetőség
(amerikai sorozat)
20.10 Gillette World Sport Special
20.45 Kandi kamera
21.00 Az utolsó 48 óra
(amerikai film)
22.40 Napi profit
22.50 Profitvadász
23.20 Negyedóra sport

MSat

0.30 Music Box
6.00 Vekker
9.00 Monika Sport
9.30 Music Box
13.00 Bangkok Hilton
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra
15.00 Ez a fiúk sorsa
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM-micro)
Monika Sport, Music Box
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 Tűzoltók
(ausztrál sorozat)
21.00 Fociparádé - Angol liga
22.00 Őrült sportok
22.30 Bolondóra (ism.)
23.30 Hollywood ma
24.00 A pokol ingája (ism.)

Filmnet

7.00 Montana
Hongkongi kaland
Leonardo repülő szerkezete
7.30 Ace Ventura - 6.
8.00 E. Basil asszonyság képtelen esete
(amerikai film)
10.00 Mario és a varázsló
(amerikai film)
12.00 A kis Lord
(amerikai film)
14.00 Tündöklés és tragédia
(amerikai dráma)
16.00 Waikiki
(amerikai thriller)
18.00 Spanyol labdarúgás 96/97
20.00 Amit én írtam
(amerikai film)
22.00 Kiadatás 2.
(amerikai sorozat)
24.00 Az Actors stúdió belülről 1.

Szív TV

16.30 Torna
17.00 Úrilány szobát keres
(magyar vígjáték)
18.30 Az én esetem
19.00 Próba, szerelem
3. rész (ism.)
19.30 Más
20.30 Autósport-magazin
21.00 Gyilkosok hálójában
(amerikai akciófilm)
23.00 Hétpróbás (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 Tv-shop
20.00 Veszett kutya
21.30 Klippercek
21.50 Sportmagazin
22.35 Zabolátlan vágyak

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. január 26., vasárnap

Tv műsor - 1997. január 26. - Vasárnap

MTV 1

7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Tesz-vesz város
(kanadai rajzfilmsorozat)
13/1. rész: A beszélő kenyér
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Magyarok a világ filmgyártásában - Csupó Gábor
Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
Szemét ügy
A kutya meg a szája
8.30 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/8. rész: Pindur, a hercegnő és a bűvös virágok
9.00 Mikszáth Kálmán művei
A fekete város
(tévéfilmsorozat)
7/4. rész: Rozáli
10.00 Matiné
Hogyan viseljük el szerelmi bánatunkat?...
Egy óra Királyhegyi Pállal
11.00 „Ezt cselekedjétek az én emlékezetemre!”
Római katolikus szentmise
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat, ism.)
180/42-46. rész
15.00 HT - Háttértudomány
(Feliratozva is!)
15.30 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Aladdin
(amerikai rajzfilmsorozat)
Valami bűzlik
- Plútó és a madárfióka
(amerikai rajzfilm, ism.)
- Csupaszív család
(amerikai filmsorozat)
5/1. rész: Fekete felhők a Vörös Sziklák felett
17.00 Ön dönt!
Horvát János műsora
Bátorság, mama!
18.00 Négyszázezer nap
Székesegyházak emelkednek
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Petőfi Sándor: János vitéz
16/14. rész
20.15 Marcello Mastroianni emlékére
Különleges nap
(olasz-kanadai film)
22.00 Magyarok Cselekedetei
22.10 A lyoni omnibusz
23.00 Remekművek
Schubert műveiből - születésének 200. évfordulója alkalmából

MTV 2

7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.00 Juli-suli - 159.
8.30 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
50. rész (ism.)
9.00 Űrgammák
(sci-fi-sorozat, ism.)
63. rész: Szemtől szembe
9.30 Civil kurázsi
Bayer Ilona műsora
10.00 Tévémagiszter
Közművelődési folyóirat
Kőszeg
11.00 Sportműsor
13.00 Három sósperec...
Lovay László nótákat énekel
13.30 Hatlábú birodalom - Utazás a rovarok világában
(angol ismeretterjesztő filmsorozat, ism.)
6/4. rész: Világjárók
14.00 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő filmsorozat)
104/76. rész: Purbeck szigete márciusban
14.30 Szócső
Ifjúsági érdekvédelmi magazin
15.00 Időjárás
15.05 McKenna
(amerikai filmsorozat)
13/6. rész: Országúti verseny
16.00 Műkorcsolya Eb
Gála
17.05 Szívtipró gimi
(ausztrál filmsorozat)
69. rész
17.50 Időjárás
17.55 Helló, világ!
Turisztikai magazin
18.30 Tranzit
Közép-Európa világa
19.00 Esti mese
Paffka, Klaff és Majszi
(szlovák rajzfilmsorozat)
13/3. rész: Háziúri ramazuri
19.15 Szakonyi Károly: Vidám finálé
Groteszk-lírai játék két részben a Várszínház előadásában
21.35 Telesport
- Alpesi sí VK
Lesiklás
- Ausztrál nyílt teniszbajnokság
23.15 Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Hírek, műsorismertetés
8.05 Figyelj!
Fiatalok műsora
8.45 Katedrálisok kora
(francia művelődéstörténeti sorozat)
9/9. rész: Új idők felé
9.35 A Fehér Agyar legendája
(kanadai-francia animációs film)
A nagy szemfényvesztő
10.00 Pumukli
(mesesorozat)
A kirándulás
10.25 Kisvakond
A Kisvakond és a muzsika
10.30 Cimbora - Tallózó
11.15 Kapcsok
Ismeretterjesztő magazin
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Nótacsokor
12.25 Popeye
Popeye vitorlázni megy
A kincsvadász
12.45 Borok, borvidékek, borkultúrák
(kanadai ismeretterjesztő film)
7/7. rész: Chile borai
13.15 A cipész fia
(francia sorozat, ism.)
6/5. rész
14.15 Sportképek
16.30 Mozgó Kép
Filmmagazin
17.00 Emlékképek - Régi híradók
17.15 Postabontás - Levélváltás
17.35 Műsorismertetés
17.40 Kisvakond
A kisvakond és a telefon
A kisvakond és a gyufásdoboz
18.00 Heti hírmondó
19.00 Francois Truffaut filmjeiből
Bársonyos bőr
(francia film)
20.55 A zene arcai
Komolyzenei figyelő
21.35 A párizsi Musee D'Orsay
(francia ismeretterjesztő filmsorozat)
6/4. rész: Az art nouveau
22.30 Sportpercek
22.40 A világítótorony
(angol film)
0.35 Tóth Árpád: Lélektől lélekig
Elmondja: Mensáros Zoltán

HBO


8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Vadócok
(természetfilm)
10.35 Senki sem tökéletes
(amerikai vígjáték)
12.05 Made in America
(amerikai vígjáték)
14.00 Falcon Crest
14.50 A mi XX. századunk 2.
(amerikai dokumentumfilm)
15.40 Telefon
(amerikai krimi)
17.30 Isten hozta Mr.
(amerikai film)
19.40 Erotika a filmvásznon
(dokumentumfilm)
20.40 A három testőr
(amerikai film)
22.25 Harlemi ziccer
(amerikai film)
24.00 A kalapácsos visszatér
(amerikai horror)

TV3


9.00 Dominó
Szórakoztató magazin
13.00 Műsorajánlat
13.05 Miért?
14.00 Emilie
(kanadai sorozat - 13.)
15.00 Menjünk
Programajánlat
15.15 Didi, megőrjítesz!
(német vígjáték)
16.55 H2O - extrém sportok magazinja (ism.)
17.25 Csengetett, Milord?
(angol sorozat - 14.)
18.25 Profitvadász
19.00 Híradó, sporthírek
19.15 A Bikini-sziget rejtélye
(amerikai film)
20.45 Gillette World Sport
21.15 Aranyláncok
(amerikai film)
23.00 Fésületlenül (ism.)
23.30 Menjünk (ism.)

MSat


2.10 Music Box
8.00 Monika Sport
8.30 Lurkó óra
9.30 A bajnok és a kölyök
11.00 A verseny (ism.)
12.30 Monika Sport
13.00 Music Box
13.30 Ooh La La! (ism.)
14.00 Rocktükör
14.30 Játszd újra...
15.00 Aranyásók
(sorozat - 4. rész)
16.00 Budo-magazin
16.30 Autó-motor
17.00 Nap Tv
Music Box, Monika Sport
19.00 Muppet-show (ism., szatellit)
19.30 Benny Hill
(sorozat)
20.00 A Szépség és a Szörnyeteg
(sorozat)
21.00 Szirének és szirénák
(sorozat)
22.00 Címlapsztori
23.00 Fashion Tv
23.30 USA Girl (ism.)

Filmnet

8.00 Eltűnt
(amerikai film)
10.00 Vinny, az 1ügyű
(amerikai film)
12.00 Sherlock Holmes: Gyilkossághoz öltözve
(amerikai thriller)
13.15 Charlie Brown élete
14.25 Olasz Liga 96/97
16.30 Nagy durranás 2.
(amerikai vígjáték)
18.00 A szerelem erejével
(amerikai film)
20.00 Dr.Jekyll és Mr. Hyde
(angol horror)
22.00 Olasz Liga 96/97
24.00 Az Actors stúdió belülről - Dennis Hopper

Szív TV

17.00 Egészségmagazin
18.00 Horgászmagazin
18.15 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm)
18.30 Flört
Stílusmagazin
19.00 Próba, szerelem
3. rész
20.00 Szédülj el!
20.30 Mozdulj!
21.00 Taxis lány
(francia film)
23.00 „Nem boszorkányság”
23.30 Konyhashow (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
20.00 A sivatag titka
21.40 Klippercek
21.50 Érdekességek a nagyvilágból
22.30 Éles fordulat

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. január 25., szombat

Tv műsor - 1997. január 25. - Szombat

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
- Maci Laci
Édes otthonunk, Jellystone
Maci és a szerelem
- A bolygó kapitánya
A napenergia szigete
Tom és Jerry
A cowboy
A karmester
9.10 Reggeli torna gyerekeknek Simkó Andreával
9.15 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/7. rész: Új család
9.40 Tele-mutatvány
Telefonos vetélkedő
10.00 Meselánc
A bolondóra
10.15 Szókimondó
10.55 Zenelánc
11.05 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat, ism.)
13/3. rész: Memento mori!
12.00 Déli harangszó, hírek, időjárás
12.05 Népzenei magazin
12.30 Família Kft.
271. rész  (ism.)
13.00 Vészhelyzet
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/3. rész: Mindenkinek a magáét! (ism.)
13.45 Válaszolunk a nézők telefonjaira
13.55 Dallamról dallamra
Összeállítás az elmúlt év magyarnóta felvételeiből
14.25 Az élő tenger
John Stoneman tengerbiológiai sorozata
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
26/10. rész: Korallvilág
14.55 Magyarok a világ filmgyártásában
George Cukor-sorozat
Bhowani csomópont
(angol-amerikai film)
16.50 Márkás históriák
17.00 Hímnem
17.45 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
17.55 Telis-televideo '97
18.00 Panoráma
(Feliratozva is!)
18.35 Szerencsekerék
19.00 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat, ism.)
Névtelen levél
19.15 Magyarok Cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 A cég érdekében
(amerikai film)
21.40 Áloműzők
Szórakoztató éjszaka
Nézz vissza nevetve

MTV 2

7.25 Műsorajánlat
7.30 Welcome to Hungary
Angol nyelvű magazin (ismétlés)
8.00 Gazdaképző
Kertészet
8.30 Hrvatska kronika (ismétlés)
8.55 Unser Bildschirm (ismétlés)
9.20 Ecranul nostru (ismétlés)
9.45 Slovenski utrinki (ismétlés)
10.10 Nasa obrazovka (ismétlés)
10.35 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin (ismétlés)
11.00 Amőba
A televíziózás technikatörténete
11.20 Zöld béka
11.30 Szomja a kőnek
12.15 Van öt perce?
12.20 Rondó
Nemzetiségi magazin
13.00 Papagájok - Nézd csak, ki beszél?
(angol film)
14.00 Erdészház Falkenauban
(NSZK tévéfilmsorozat)
27/4. rész: Szeszélyes szív
15.00 Sportműsor
- Ausztrál nyílt teniszbajnokság
- Alpesi sí VK
16.00 Kisfilmek a nagyvilágból
Sarkig tárt világ
(angol dokumentumfilm-sorozat)
8/7. rész: Sötét árnyék
17.00 Sportműsor
Benne:
- Herz FC-Tus Walle Bremen
Női kézilabda Bajnokok Ligája mérkőzés
- Vasas-Plaket-Ina Assitalia Roma
Vízilabda KEK mérkőzés
19.05 Família Kft. - 272.
19.40 Telesport
- Műkorcsolya EB
Női egyéni verseny
- Sporthírek
20.20 Hírek az Unióról
20.25 Körző
Kulturális magazin
21.20 Giselle
(angol balettfilm)
23.10 Don Juan a pokolban
(spanyol film)
0.40 Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Hírek, műsorismertetés
8.05 Delfi és barátai
(spanyol rajzfilm sorozat)
A széplelkű osztriga
8.30 Kisvakond
(cseh rajzfilm)
A kisvakond és a festék
8.40 Kicsoda a micsoda
Játsszunk bábszínházat!
9.10 Molly
(francia sorozat)
13/10. rész
9.35 A kis Nezha harca a nagy Sárkánykirályokkal
(kínai animációs mesefilm)
10.35 Világtörténet
(angol ismeretterjesztő sorozat)
26/20. rész: A forradalmak kora
11.00 Nyelvőrző
Nyelvművelő műsor
11.25 Harmónia
Egészségvédő magazin
12.00 Déli harangszó, műsorismertetés, Lapozó
12.20 Közép-európai magazin (ismétlés)
13.00 Esti kérdés
A nap interjúja (ism.)
13.15 Táncház
Népzenei magazin (ism.)
13.45 Mozaikvilág
(francia film)
A kunák
14.10 Páger Antal filmjeiből
Nem ér a nevem
(magyar film)
15.30 Kutyaenciklopédia
(francia ismeretterjesztő film)
A kutyagondozás ábécéje
16.25 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat)
13/4. rész: A földrengés
16.50 Talpalatnyi Zöld
Környezetvédelmi magazin
17.25 Kimba, a fehér oroszlán
(japán animációs sorozat)
18.00 Híradó
18.15 Komédiások - Fernandel és Bourvil
Marakodók
(francia vígjáték)
19.50 Beatles-antológia
(angol dokumentumfilm)
6/6. rész
20.40 Varsó építészete
A Szaniszló-kor - 3/1.
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Alexandra hercegnő
(francia film) 2/2.
23.05 Elfelejtett ének
23.50 Majtényik Erik: Virágének
Elmondja: Illyés Kinga

HBO


8.00 Lois és Clark
9.00 Bolondos dallamok
9.30 Jó barátok
10.00 Animánia
10.30 Egyről a kettőre
11.00 Max
(amerikai film)
12.40 A vadnyugat boszorkái
(amerikai western)
14.20 Melrose Place
15.10 Cro, az őshonos ősokos
15.40 Alice már nem lakik itt
(amerikai film)
17.30 Állati élet
(amerikai természetfilm)
A természet birodalma
18.30 Micsoda buli 2.
(amerikai vígjáték)
20.05 Priscilla, a sivatag királynője
(ausztrál vígjáték)
21.50 Játssz a túlélésért!
(amerikai krimi)
23.30 Démonpofa
1.00 Jelige: Vörös cipellők

TV3


12.55 Műsorajánlat
13.00 Negyedóra - programok, hétvégén
13.20 Küzdelem a sikerért
(amerikai film)
15.00 Palánta
15.30 Ne bízz senkiben!
17.10 Top Trend, avagy iránytű a jövőbe
17.45 Baywatch
(amerikai sorozat - 5.)
18.35 Világszám (ism.)
19.00 Híradó, sporthírek
19.15 Sebességhatár
(amerikai film)
21.05 Cinema
21.45 Második lehetőség
22.40 Kandi kamera
22.55 Trol 2.
(amerikai-olasz horror)

MSat

8.00 Monika Sport
8.30 Lurkó óra
9.30 Grimm legszebb meséi (4.)
10.30 Veszedelmes viszonyok (ism.)
12.15 Jövőre ha minden jól megy (ism.)
14.00 Monika Sport
14.30 Játszd újra...
15.00 Zoom
15.30 Bulivonal
16.00 Sex-pír
16.30 Top Citrom
17.00 Nap Tv
Music Box, Pacific Blue
19.30 Hollywood ma (ismétlés)
20.00 Muppet show
20.30 Bolondóra
21.30 Szombat esti láz
22.00 A pokol ingája
(amerikai horror)
23.40 USA Girl
0.40 A láthatatlan (ism.)

Filmnet

8.00 Az év újonca
(amerikai film)
10.00 A háziúr
(amerikai vígjáték)
11.30 Santo Bugito
(rajzfilm)
12.00 Mama pici fia
(amerikai film)
14.00 Kopaszoknak szeretettel
(amerikai film)
16.30 Nagy durranás
(amerikai vígjáték)
18.00 A vadnyugat fiai 2.
(amerikai western)
20.00 Egy ágyban az ellenséggel
(amerikai thriller)
21.35 Csendes terror
(amerikai thriller)
23.15 A légy 2.
(amerikai horror)

Szív TV

16.05 A delfinek élete
18.00 Konyhashow
Vendég: Kern András
18.30 RPS News
19.30 Coca-Cola Rock City
Buli a buli előtti órában
20.00 Hívd Andreát!
21.00 Casablanca
(amerikai film) FF
23.00 Szerelmi útmutató
12/12. rész
23.30 Slágermúzeum
Vendég: Tárkányi Tamara

ATV

5.30 ATV-magazin
11.30 DIM
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 ATV-stúdió
19.50 László atya műsora
20.00 Szerencsétlen flótás
21.30 Klippercek
21.50 Késő esti stúdió


világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. január 24., péntek

Tv műsor - 1997. január 24. - Péntek

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.10 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
A protekciós
9.50 Játék
10.00 Hírek, időjárás
10.05 Magad uram...
10.20 Úti tipp
10.45 Főzősarok
10.50 Információk, ajánlat
11.05 Dallas
(amerikai filmsorozat)
318. rész: Cally a bádogtetőn
12.00 Déli harangszó, hírek, időjárás
12.05 Üzlet délidőben
14.00 Hírek, időjárás
14.05 Műsorajánlat
14.10 Unser Bildschirm
14.35 Hrvatska kronika
15.00 Magyarország ma
Válogatás a körzeti stúdiók műsoraiból
16.00 Üzlet
Heti gazdasági körkép
16.25 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/46. rész
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
Közhasznú információk
17.40 Tizenöt perc
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltatóműsor
19.00 Esti mese
Égből pottyant mesék (ismétlés)
19.15 Magyarok Cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Dallas
(amerikai filmsorozat)
318. rész: Cally a bádogtetőn (ismétlés)
20.55 Lehetetlen?
Vámos Miklós műsora
Vendég: Tordai Teri
21.50 Exkluzív
Társasági és művészeti magazin
22.10 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.25 Barroco
(francia film)
0.10 Híradó
0.20 BBC-híradó

MTV 2

12.00 Szieszta
Szórakoztató regionális műsor Szegedről
14.45 Műsorajánlat
14.50 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/7. rész: A hűséges lovag
15.15 Alpesi sí VK
16.15 A Magyar Televízió tervezőművészei - Wieber Marianne
Margarétás dal
(tévéfilm, ism.)
17.30 Körzeti híradók
17.55 Időjárás
18.00 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer az ötlet
(francia rajzfilmsorozat)
26/2. rész: Archimédesz és a görögök
18.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat)
63. rész: Szemtől szembe
19.05 Kertváros
(amerikai tévéfilmsorozat)
6/6. rész: Látszat és valóság
20.00 Műterem
Válogatás a világ dokumentumfilmjeiből
Ava Gardner
(angol portréfilm)
20.50 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
20.55 Műkorcsolya Eb
Jégtáncverseny
22.00 Híradó
22.10 Időjárás, hójelentés
22.15 Aktuális
22.35 Kenó
22.40 Sportműsor
Benne:
- Műkorcsolya EB
- Ausztrál teniszbajnokság
24.00 Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Képes Krónika
12.00 Déli harangszó, Lapozó
12.20 Váltó
Gazdasági magazin (ism.)
13.00 Esti kérdés
A nap interjúja (ism.)
13.15 Tájak, fortélyok, asszonyok (ism.)
13.35 A törzsfőnök paradicsoma
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
13/8. rész: Jordánia, a sivatag utazója
14.00 Requiem a doni hősökért
(dokumentumfilm)
14.50 Mozaikvilág
(francia ismeretterjesztő sorozat)
Damaszkusz
15.00 Helikon (ism.)
15.30 Olvasónapló
Arturo szigete
(olasz film) FF
17.05 Héléne és a fiúk
(francia filmsorozat)
197. rész: Átváltozások
17.25 Váltó-Infó
17.40 Tom
Baráti segítség
- Nagyi
Nagyi szerkentyűi
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A menekülő
(amerikai film)
20.05 Közép-európai magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Alexandra hercegnő
(francia film) 2/1.
23.00 Fórum
Közéletről, tudományról, művészetről
0.30 Édes Gergely: Élőbeszéd
Elmondja: Balkay Géza

HBO



16.30 Batman
(amerikai rajzfilm)
17.00 Bír-lak
(amerikai sorozat)
17.30 Mennyi? 30!
18.15 A szomszéd nője mindig zöldebb
(amerikai film)
20.00 A bűn lélektana
(dán film)
21.45 Die Hard - Az élet mindig drága
(amerikai krimi)
23.50 A hatodik érzékcsalódás
(amerikai thriller)

TV3


14.10 Műsorajánlat
14.20 A Nanga Parbat meghódítása
16.00 Negyedóra (ism.)
16.15 Ez van - fiataloknak
16.40 Automobil (ism.)
17.20 Küzdelem a sikerért
(amerikai film)
19.00 Híradó, sporthírek
19.15 Fésületlenül
19.45 Játék: Fekete, fehér
20.10 Kisasszony
(brazil sorozat - 9.)
20.40 Játék: Fekete, fehér
21.00 Találkozás
(amerikai horror)
22.45 Napi profit
22.55 Negyedóra kultúra
23.10 Szilánkok 2.
(amerikai erotikus film)

MSat

6.00 Vekker
9.00 Monika Sport
9.30 Music Box
12.30 Autó-motor (ism.)
13.00 Budo-magazin (ism.)
13.30 Ooh La La! (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra
15.00 Lurkó óta folytatódik (ismétlés)
16.00 Power Rangers (ismétlés)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv
Monika Sport, Music Box
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Szirének és szirénák (ismétlés)
21.00 Gyilkos utcák (ismétlés)
22.00 A láthatatlan
(amerikai sci-fi)
23.30 Roar Tv (ism.)
0.30 Mandroid (ism.)

Filmnet

7.00 Montana
Hongkongi kaland
7.30 Ace Ventura
(rajzfilmsorozat)
8.00 Botcsinálta feleség
(amerikai film)
10.00 A gézengúz ikrek
(amerikai vígjáték)
12.00 A szeretet csodát tesz 1.
(amerikai film)
14.00 Tökéletes pár
(angol vígjáték)
16.00 Játékok
(amerikai film)
18.00 Felhők közül a nap
(amerikai film)
20.10 Holtpont
(amerikai thriller)
22.10 A végső megoldás: Halál 3.
(amerikai sci-fi)
24.00 Vámpírok - vérnyomok a múlt és jelen között 1.

Szív TV

16.05 Kamilla
16.30 Utazási ajánló
17.00 Reklámvilág
17.30 A delfinek élete
18.30 Barkácsmagazin (ismétlés)
19.00 „Nyolc tánc vb” (ismétlés)
20.00 Különjárat
20.30 „Nem boszorkányság”
21.00 Kulturális magazin
21.15 Az SS szorításában
23.00 Földgömb (ism.)
23.30 RPS-Speciál

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
20.00 Halálos szerelem
21.30 ATV-stúdió
21.50 Sportmagazin
22.30 Leskelődni veszélyes



világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. január 23., csütörtök

Tv műsor - 1997. január 23. - Csütörtök

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.30 Sólyomszem
9.50 Játék
10.00 Hírek - Időjárás
10.05 Kultúrszelet
10.30 Frankenberg kastély
(német tévéfilmsorozat)
14/1. rész: A fenyegetés (ism.)
12.00 Déli harangszó, hírek, időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Welcome to Hungary
14.00 Hírek, időjárás
14.05 Műsorajánlat
14.10 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat, ism.)
65/6. rész
15.00 Repeta
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/45. rész
17.05 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.30 Mizujs?
17.55 „Hogy az emberben a testvért nézze”
Az ökumené jegyében Fegyverneken
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Kép-játék
19.00 Esti mese
Luciferke, a kisördög
(szlovák bábfilmsorozat)
7/4. rész: Rablópandúrosdi
19.15 Magyarok Cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Kisváros
Rókavadász
20.40 Múzsa
Kulturális hírműsor
20.55 Menzel-mozaik
Ivan Csonkin közkatona élete és különleges kalandjai
(angol-francia-olasz-cseh-orosz film)
22.40 A Habsburgok
(német dokumentumfilm-sorozat)
4/2. rész: Kereszt és félhold
23.30 Visszapillantás
(angol zenés film, ism.)
Willie Dixon 1925-1992
23.55 Híradó
0.05 BBC-híradó

MTV 2

14.55 Műsorajánlat
15.00 Palackposta
15.30 Fűben-fában
15.50 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
16.00 Ausztrál nyílt teniszbajnokság
17.00 Titkos küldetés
(ausztrál filmsorozat)
24/2. rész
17.25 Csízió
17.30 TOP 40
Slágerlista
18.00 Körzeti híradó
18.15 Körzeti magazinok
19.05 A házasságtörés iskolája
(angol tévéfilmsorozat)
3/1. rész
20.00 1100 év Európa közepén
Szüleinknek és gyermekeinknek
10. rész: Somogy
20.15 Horizont
Heti világhíradó
20.45 Istenek órája
Popper Péter műsora
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás, hójelentés
22.15 Aktuális
22.35 Kenó
22.40 Műkorcsolya Eb
Férfi egyéni verseny
24.00 Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Segítség! Tanulok?!
Távoktatás
8.30 Starting Business English (ismétlés)
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Régiók
Tudósítók stúdiója (ismétlés)
13.00 Esti kérdés (ismétlés)
13.15 Popeye
A mesebeli bálna
Olív nagy napja
13.35 Víztükörben
(magyar rövidfilm)
Tévévariáció a Velencei-tóra
14.05 Az elrabolt falu emlékezik
(dokumentumfilm)
14.45 Páger Antal filmjeiből
A Noszty fiú esete Tóth Marival
(magyar film, ism.)
16.20 Az athéni demokrácia
(német film)
16.40 Tájak, fortélyok, asszonyok
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
196. rész: Egy zűrös nap
17.30 Popeye, a tengerész
Megy a gyűrű
- Baltazár professzor
Szárnyaló boldogság
- Ness család
Agyalágy professzor csoda ágyúgolyója
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Váratlan
(amerikai film) FF
19.30 Tudományos show
(francia-kanadai ismeretterjesztő sorozat)
Neuropszichológia
20.00 Váltó
Gazdasági magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Színházi Élet (ism.)
22.00 Keleti szél
Isten veled, ágyasom!
(kínai film)
0.45 Weöres Sándor: Le Journal
Elmondja: Szűcs Ildikó

HBO



16.30 Taz-Mánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Alf
(amerikai soorzat)
17.30 Égi jel
(amerikai vígjáték)
19.10 Falcon Crest
(amerikai sorozat)
20.00 Senki sem tökéletes
(amerikai vígjáték)
21.30 Véres aréna
(spanyol film)
23.25 A donor
(amerikai thriller)
1.00 Jelige: Vörös cipellők
(erotikus sorozat)

TV3


14.40 Műsorajánlat
14.45 Don Juan, ha nő lett volna
(francia film)
16.25 Negyedóra (ism.)
16.40 Palánta
17.05 Havi fix
17.20 A Nanga Parbat meghódítása
(kanadai film)
19.00 Híradó, sporthírek
19.15 Baywatch
(amerikai sorozat - 4.)
20.10 Mr. Rozsda
20.45 Kandi kamera
21.00 Első akcióhős
23.00 Napi profit
23.10 Negyedóra gazdaság
23.25 Aszfaltbetyár (ism.)

MSat

6.00 Vekker
9.00 Monika Sport
9.30 Music Box
12.30 Tányéron a világ
(sorozat, ism.)
13.00 NASA (ism.)
13.30 Fashion Tv (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra
15.00 A verseny
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat)
20.00 A Szépség és a Szörnyeteg (ism.)
21.00 Tűzoltók (ism.)
22.00 Mandroid
(amerikai sci-fi)
23.30 Nem probléma
24.00 A3-ik vonal

Filmnet

7.00 Montana
Apolion szentélye
7.30 Ace Ventura
(rajzfilmsorozat)
8.00 Sherlock Holmes: Rémület az éjszakában
(amerikai thriller)
9.00 Óz, a nagy varázsló - jégen
10.00 Tündöklés és tragédia
(amerikai film)
12.00 Apa kerestetik
(amerikai vígjáték)
14.00 Bűnös szívek
(amerikai film)
16.00 A szerelem rabja
(amerikai thriller)
18.00 A nők álma
(amerikai film)
20.00 Holtomiglan-holtodiglan
(amerikai vígjáték)
21.35 Hoki Amerikából 1995
22.30 Menetről menetre 1.
23.30 Ha alszik a törvény
(amerikai film)

Szív TV

16.05 Autósport (ism.)
16.30 Torna Cindy Crawforddal
17.00 Hívd Andreát! (ism.)
18.00 Hétpróbás
18.30 Dunaparti randevú
(magyar film)
20.00 Kockáztató
20.30 Reklámvilág
21.00 Barkácsmagazin
21.15 Az SS szorításában
(amerikai film) 2/1.
23.00 Akarunk-e élni? (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Tárcanézőben
19.50 Mellékutak
21.25 Klippercek
21.50 Mondjuk a magunkét
22.30 Sportmagazin
23.00 Nikodémusok órája


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1997. január 22., szerda

Tv műsor - 1997. január 22. - Szerda

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.10 Sportakadémia
(francia sorozat)
Topmodell
10.00 Hírek
10.05 Gyerekszoba
10.45 Játék
10.50 Információk, ajánlat
11.15 Acapulco akciócsoport
(amerikai-francia sorozat)
21/14. rész: Szelíd motorosok
12.00 Déli harangszó, hírek, időjárás
12.05 Üzlet délidőben
14.00 Hírek, időjárás
14.05 Műsorajánlat
14.10 Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
14.35 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Repeta
15.05 Kukkoló
15.20 Biológia
15.45 Mérleg
15.50 Biológia
16.00 Relax
16.10 TH Junior
16.30 A homok titkai
(brazil sorozat)
180/44. rész
17.05 Útmutató
Hit és művészet
17.30 Kölyökidő
Kamaszodó kamaszadó
18.00 Gyorssegély
Karitatív szolgáltatóműsor
18.10 Életjel
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Töf-töf
(rajzfilmsorozat, ism.)
A csodafurulya
19.15 Magyarok Cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Petőfi Sándor: János vitéz
16/13. rész
20.10 A rossz orvos
(tévéfilm)
21.35 Múzsa
Kulturális hírműsor
21.45 Hangverseny a Magyar Kultúra Napján
Közvetítés a Zeneakadémiáról
23.25 Híradó
23.35 BBC-híradó

MTV 2

15.10 Műsorajánlat
15.15 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/6. rész: Úri útonállók
15.40 Egy kis Dél
(angol sorozat)
Jimper Sutton
16.10 A Magyar Televízió tervezőművészei - Wieber Marianne
Margarétás dal
(tévéfilm ) 2/1. rész
17.20 Segítőtárs
Po(z)itív
17.50 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Magyarországról jövök - kamerával
A vidék magazinja
19.05 A simlis és a szende
(amerikai sorozat)
Hej, feleség!
20.00 Műkorcsolya Eb
Páros versenyek
21.10 Klip-mix
21.20 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás, hójelentés
22.15 Aktuális
22.35 Kenó
22.40 Műkorcsolya Eb
Páros verseny
23.00 Magyarok a világ filmgyártásában
Illés György és tanítványai - Kende János
Jónás, aki a cethal gyomrában élt
(magyar-olasz-francia film)
0.30 Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Segítség! Tanulok?!
Távoktatás
8.30 Starting Business English (ism.)
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Gazdakör (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Hasznos mulatságok
Hagyomány és művelődés a hétköznapokban (ism.)
13.40 Három sárkány
(magyar film)
14.50 A tengeri Selyemút
(japán ismeretterjesztő film, ism.)
12/12. rész: Az utazás kezdete és vége
15.40 Verselő (ism.)
16.05 Tudományos show
(francia-kanadai ismeretterjesztő sorozat)
A sebesség
16.30 Ez is Magyarország
1. rész: Gyermekeink jövője
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
195. rész: Minden kiderül
17.30 Noé és Nelli a repülő bárkában
Amikor gőzt adtunk
- Tom
A papírcsákó
- Popeye, a tengerész
Robot Popeye
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Elzensteintől Mihalkovig
Dzsamila szerelme
(szovjet film)
19.30 Muszorgszkij: Éj a kopár hegyen
(francia koncertfilm)
20.05 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 „Hozz rá víg esztendőt”
A Magyar Kultúra Napja
22.00 Az első száz év
Utrius
(magyar film)
23.20 Arany János: A walesi bárdok
Elmondja: Varga Zoltán

HBO


16.30 Animánia
17.00 Egyről a kettőre
(amerikai sorozat)
17.30 Cro, az őshonos ősokos
(amerikai rajzfilm)
18.05 Made in America
(amerikai vígjáték)
20.00 Az utolsó üzenet
(amerikai film)
21.35 Vírus
(amerikai krimi)
23.40 Kétségek között
(francia film)

TV3


14.10 Műsorajánlat
14.20 Medence
(francia-olasz film)
16.25 Negyedóra (ism.)
16.45 Gillette World Sport
17.15 Don Juan, ha nő lett volna
(francia film)
19.00 Híradó, sporthírek
19.15 A kisasszony
(brazil sorozat)
19.45 Cinema
20.20 Játék: Képzelet
20.50 Kandi kamera
21.00 Rablók és rendőrök
(ausztrál vígjáték)
22.30 Napi profit
22.40 Negyedóra az infosztrádán
22.55 Cinema (ism.)

MSat

6.00 Vekker
9.00 Monika Sport
12.30 Zoom (ism.)
13.00 Rocktükör (ism.)
13.30 NASA (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra
15.00 A bajnok és a kölyök
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv
Power Rangers, Monika Sport, Music Box (szatelit)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat)
21.00 Bangkok Hilton
(ausztrál sorozat)
22.00 Tányéron a világ
(angol sorozat)
22.30 Roar Tv
23.30 Party őrség
0.30 Az ellenség aranya (ismétlés)

Filmnet

7.00 Montana
A templomos lovagok
7.30 Ace Ventura
(rajzfilmsorozat)
8.00 Az ifjú varázsló
(amerikai film)
10.00 Gulliver utazásai 2.
(amerikai sorozat)
12.00 Margaret múzeuma
(amerikai film)
14.00 Áldott teher
(amerikai film)
16.00 Tanú Hitler ellen
(angol film)
18.00 Fő az iskola
(angol vígjáték)
20.00 McLeod és lányai
(ausztrál film)
21.40 Az utolsó golyó
(ausztrál film)
23.15 Egyenest a pokolba
(amerikai film)

Szív TV

16.30 Baba-mama torna
17.00 Katyi
(magyar vígjáték)
18.30 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm)
19.00 Szerda 19 óra
20.00 Egészségmagazin
21.00 A nagy generáció
(magyar film)
23.00 Színház-tűznéző (ismétlés)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 ATV-zeneklub
20.00 Hollywoodi üzlet
(amerikai film)
21.30 Klippercek
22.20 Klippercek
22.35 A rémület éjszakája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek