1996. október 31., csütörtök

Tv műsor - 1996. október 31. - Csütörtök

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
104/10. rész: Colbert szerelmes
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Sólyomszem
10.40 Játék
10.50 Hírek - Időjárás
11.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/42. rész: Egy teljesen szokványos csütörtök
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Welcome to Hungary
12.55 Telepakk
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Repeta - Irodalom
Benne:
15.20 Retorika
15.40 Klipszövegfordító verseny
15.45 Irodalom
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Repeta (folytatás)
Benne:
16.05 Visszapillantó
16.10 Irodalom
16.20 Programajánlat
16.30 Derült égből
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/22. rész: Karatézni tudni kell
17.00 Textilező
Honfoglalósdi
17.15 Lurkó Kupa
17.30 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.55 A reformáció városai - 2/2. rész
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Gyermekbiblia
(angol rajzfilmsorozat)
26/8. rész:
Rut új családja
Isten szól Sámuelhez
19.15 Naprakész
Pólus Center
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.01 Telesport
20.15 MC - Magyarok Cselekedetei
20.30 Kisváros
A trükk
21.10 Magyarok a világ filmgyártásában
Illés György és tanítványai - Zsigmond Vilmos
A szarvasvadász
(amerikai film, 1978)
2/1. rész
22.50 Felkínálom
Pomezanski György műsora
23.40 Telejazzpódium
Berki Tamás és a Shabu-Shabu együttes
0.15 Híradó
0.25 BBC-híradó

MTV 2


14.55 Műsorajánlat
15.00 Szenes Andreával...
Vendég: Kuncze Gábor, Boross Péter, Isépy Tamás
16.00 Zöld bolygó
18/11. rész
16.20 Segítség!
Mentálhigiénéről mindenkinek
16.30 Repeta
„A” pirula - 4/2. rész
17.00 Sorstalanság
Kertész Imrével beszélget Görgey Gábor író
17.30 TOP 40
Slágerlista
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.00 Klip-mix
Válogatás a legújabb hazai és külföldi klipekből
19.10 Műterem
Válogatás a világ dokumentumfilmjeiből
Foulouse Lautrec
(francia portréfilm)
20.15 Zene, zene, zene
21.00 Híradó
21.10 Környezetünk hírei
21.15 Kriminális
Bűnügyi magazin
21.45 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.25 Időjárás - Kenó
22.35 Reflex
OBB-hírcsokor
22.40 Labdarúgókupa-nap
23.25 Ludwig, 1881
(német-svájci film) 2.
0.55 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Régiók
Tudósítók stúdiója (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Tájak, fortélyok, asszonyok
(magazin, ism.)
13.35 Karády Katalin filmjeiből
Boldog idők
(magyar film, ism.)
15.05 A zene arcai (ism.)
16.05 Luther és az irodalom
16.35 Illyés Gyula: A reformáció genfi emlékműve előtt
Elmondja: Rubold Ödön
16.45 Buszok, luzzuk, virágok
(ismeretterjesztő film)
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
143. rész: Konfliktus az együttesben
17.30 Csodakörhinta
Pivoán apó háza
A kulcsok országában
A hóember sálja
- Christopher Krokodil
A ház
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Magyarok a filmvilágban
Ninocska
(amerikai vígjáték)
20.05 Váltó
Gazdasági magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Színházi Élet
Figyelő (ism.)
22.00 „Keleti szél”
Étel, ital, férfi, nő
(kínai vígjáték)
23.55 Szenci Molnár Albert: XLII. zsoltár
Elmondja: Mihályi Győző

HBO


16.30 Taz-Mánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Alf
(amerikai sorozat)
17.30 Óvó bácsi
(amerikai vígjáték)
19.00 Falcon Crest
(amerikai sorozat)
20.00 Amelia Earhart - Az utolsó repülés
(amerikai film)
21.35 A vadnyugat fiai
(amerikai film)
23.20 Halálos összeesküvés
(amerikai  thriller)
1.05 Jelige: Vörös cipellők

TV3


16.00 Műsorajánlat - Időjárás
16.05 Gusztáv
(rajzfilm)
16.10 Palánta
16.40 Éjszakai támadók
(amerikai film)
18.20 Havi fix
18.40 Siarau - Egy mangrove-mocsár élete
(angol természetfilm)
19.40 Gusztáv
(rajzfilm)
19.45 Mr. Rozsda
20.25 Negyedóra gazdaság
20.45 Háromszög híradó
21.00 Omega zsaru
(amerikai film)
22.50 Negyedóra gazdaság (ismétlés)

MSat

6.00 Vekker
9.00 Music Box
13.00 Rocktükör
13.30 NASA
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra...
14.50 Az ólomkatona
(amerikai film)
16.30 Levis Top Ten
17.00 Nap TV
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 A Szépség és a Szörnyeteg (ism.)
21.00 Tűzoltók - 5.
(ausztrál sorozat)
22.00 Menekülő emlékezet
(amerikai sci-fi)
23.45 Fashion Tv
0.10 A3-ik vonal

Filmnet

8.00 Vegyünk új mamit!
(amerikai film)
9.40 A folyó királya
(amerikai film)
11.30 Mások gyereke
(amerikai film)
13.00 Igazság baráti szárnyakon
(amerikai thriller)
14.30 Adózz a szerelmeknek!
(amerikai thriller)
16.15 Holtpont
(amerikai thriller)
18.15 Testvérsors
(amerikai film)
20.00 Mama pici fia
(amerikai film)
21.35 Profi jégkorong - NHL
23.20 Hajsza félmillióért

Szív TV


16.05 Autósport (ism.)
16.30 Torna Cindy Crawforddal
17.00 Hívd Andreát! (ism.)
18.00 Hétpróbás
18.30 Knight Rider
Az elrabolt kamion
20.00 Kockáztató
20.30 Gyermekfoci
21.15 Corrina, Corrina
(amerikai vígjáték)
23.00 Mozdulj!

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. október 30., szerda

Tv műsor - 1996. október 30. - Szerda

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Sarokba szorítva
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Gyerekszoba
10.45 Játék
10.50 Hírek - Időjárás
11.15 Acapulco akciócsoport
(amerikai-francia tévéfilmsorozat, ismétlés)
21/4. rész: Női megérzés
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.10 Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
14.35 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Repeta - Biológia
Benne:
15.20 A pénz beszél
15.40 Kukkoló
15.45 Biológia
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Repeta (folytatás)
Benne:
16.05 Tetőtől talpig
16.10 Biológia
16.30 Derült égből
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/21. rész: A hurrikán
17.00 Kapcsolj be!
Miért pont Mozart? - 2. rész
17.30 A költő álma
Reményik Sándor emlékére
17.55 Gyorssegély
Karitatív szolgáltatóműsor
18.05 Telis-televideo ’96
18.10 Eletjel
Eltűnt felnőttek nyomában
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Töf-töf
(magyar rajzfilmsorozat, ismétlés)
13/3. rész: Bilin ülő bömbölő
19.15 Fészekrakó
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.00 Dosszié
Frei Tamás műsora
20.35 MC - Magyarok Cselekedetei
20.45 Ki mit tud?
2. középdöntő
23.25 Szó van róla
Aktuális politikai műsor
0.15 Híradó
0.25 BBC-híradó

MTV 2



14.35 Műsorajánlat
14.40 Palackposta
Válogatás a határon túli  magyar műhelyek műsoraiból
15.10 Drehscheibe Europa
A Deutsche Welle közép-európai magazinja
15.45 Válogatás a Televízió archívumából
Méz a kés hegyén
(tévéjáték, ism.)
A film után beszélgetés az alkotókkal
17.25 Rin-Tin-Tin
(amerikai filmsorozat)
96. rész: Fogságban
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Magyarország ma
Megy a gőzös...
19.00 A hétfejű sárkány
13/8. rész: Rák és lélegzet
19.30 Egy csésze fekete
2. rész: Szélhámos a tiszti kereszttel
19.55 Telesport
20.05 Múzsa
Kulturális hírműsor
20.20 Grasshoppers-A.J. Auxerre
Bajnokok Ligája labdarúgó-mérkőzés
A szünetben: kb. 21.15 Híradó
22.20 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
22.30 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.55 Időjárás - Kenó
23.05 Lapzárta
23.10 Forrás a szomjazóknak
(ukrán film) FF
0.20 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Gazdakör (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Csodakörhinta
Pollux, a kéményseprő
A labdák országában
13.25 A tengeri Selyemút
12/2. rész: Rómától a Vörös-tengerig (ism.)
14.15 A kis Valentino
(magyar film)
15.45 Nyelvédesanyánk (ism.)
16.10 Fény a rácsokon 2.
(dokumentumfilm)
16.45 Tájak, fortélyok asszonyok
(magazin)
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
142. rész: Még ki se tette a lábát
17.30 Vigyázat, fiúk
...sípálya!
- A kenguru erszényéből
Verseny a javából
- Popeye, a tengerész
Tükörvarázs
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Magyarok a filmvilágban
Mire megvirrad
(francia film) FF
19.40 Trauner
(magyar film)
20.05 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Magyarok a filmvilágban
A halál neve Engelchen
(csehszlovák film)
23.40 Az arabok - Élő történelem
(angol ismeretterjesztő film)
10/4. rész: Új tudás a régi helyett
0.30 Ady Endre: Az Isten harsonája
Elmondja: Mádi Szabó Gábor

HBO


16.30 Animánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Egyről a kettőre
(amerikai sorozat)
17.30 Cro, az őshonos ősokos
(amerikai rajzfilm)
18.05 Tomboló ököl
(hongkongi akciófilm)
19.50 Az ígéret földje
(amerikai film)
21.30 A fekete párduc
(német akciófilm)
22.35 Szerelmi csatározások: A szerelem rabja

TV3


15.05 Műsorajánlat - Időjárás
15.10 Gusztáv
(rajzfilm)
15.20 Londoni randevú
(angol film)
17.10 Gillette World Sport Special
17.45 Gusztáv
(rajzfilm)
17.50 Horgászbuli
18.10 Cinema
18.40 Jolly Joker
(német filmsorozat)
A gyémántlady
19.30 Gusztáv
(rajzfilm)
19.50 Játék: Képzelet
20.25 Negyedóra az infosztrádán
20.45 Háromszög híradó
21.00 A fekete bosszú
(amerikai film)
22.55 Negyedóra az infosztrádán (ism.)

MSat

6.00 Vekker
9.00 Music Box
13.00 Zoom (ism.)
13.30 Nasa (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra...
14.50 A boszorkányos Ben Wagner
(amerikai film)
16.30 Levis Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat)
21.00 Őrült sportok
21.30 NASA
22.00 FBI 2.
23.00 Roar Tv
24.00 A háború csak a kezdet (ism.)

Filmnet

8.00 Dobie Gillis fejét akarom
(amerikai film)
9.45 Veszélyes szándékok
(amerikai thriller)
11.15 A szeretet földje
(amerikai film)
13.00 Botcsinálta grófnő
(amerikai film)
14.30 Egy tökéletes pár
(amerikai film)
16.30 Aki kapja, marha
(amerikai film)
18.20 Kispályások
(amerikai film)
20.00 A szerelem erejével
(amerikai film)
21.45 Veszélyes ügy
(amerikai film)
23.15 Sid és Nancy (ism.)

Szív TV

16.30 Baba-mama torna
17.00 Emlékezz a szerelemre!
(francia film, ism.)
18.30 Gondolkozz!
18.45 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm )
19.00 Szerda, 19 óra
20.00 Egészségmagazin
21.00 Szemfényvesztés
(amerikai krimi)
23.00 Színház-háztűznéző

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. október 29., kedd

Tv műsor - 1996. október 29. - Kedd

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Sportakadémia
(francia filmsorozat)
Hazaárulás
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Állás-leső
10.45 Játék
10.50 Hírek - Időjárás
11.10 Állatklinika a város szélén
(német-cseh tévéfilmsorozat, ismétlés)
13/5. rész: A papagáj
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.30 Éretlenek
(tévéfilmsorozat, ism.)
13/5. rész: A behívó
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Repeta - Történelem
Benne:
15.15 Szöcske
15.20 Sztori
15.25 Támpont
15.30 Útilapu
15.45 Történelem: Tételező
6. rész: A köznemesi rend
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Repeta (folytatás)
Benne:
16.05 Extrém
16.10 Történelem: Arcmás
16.30 Derült égből
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/20. rész: Peg választása
17.00 7színvilág
17.20 Zenelánc
17.30 Don Quijote
(spanyol rajzfilmsorozat)
39/39. rész: Don Quijote utolsó útja
17.55 Katolikus krónika
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Mindent vagy semmit!
19.00 Esti mese
Kakasdi mesék
12/8. rész: A róka meg az öregasszony
19.15 Naprakész - Autók
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.01 Múzsa
Kulturális hírműsor
20.15 MC - Magyarok Cselekedetei
20.25 Magyar Filmművészek Világtalálkozója
22.40 Magyarok a világ filmgyártásában
Illés György és tanítványai - Vámos Tamás
Forgóajtók
(kanadai-francia film)
0.20 Híradó
0.30 BBC-híradó

MTV 2


8.25 Műsorajánlat
8.30 Közvetítés a Parlament üléséről
16.30 A rónaság gyöngyszemei
Hajdú-Bihar megye horgászvizei
17.05 Három a doktor
(német tévéfilmsorozat)
25/14. rész: Halálkanyar
17.50 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Magnum
(amerikai bűnügyi filmsorozat)
A kollégák visszatérnek
19.55 Kik azok a magyarok
(ismeretterjesztő film)
20.25 Környezetünk hírei
20.30 Kedd 21
Politikai vetélkedő
21.00 Telesport
Newcastle United-FTC
UEFA Kupa labdarúgó-mérkőzés
A szünetben: 21.50 Híradó
23.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
23.25 Időjárás - Kenó
23.35 Lapzárta
23.40 TS - Sportvarázs
0.40 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Képes Krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.35 Helikon (ismétlés)
13.05 Minoritates Mundi
Cselényi László műsora (ism., román felirattal)
Norvégia
13.45 Expedíció
(ismeretterjesztő sorozat)
13/9. rész: Az elfelejtett szigetek
14.30 Állatklinika a város szélén
(cseh-német tévéfilmsorozat)
13/12. rész: A felmondás (ism.)
15.20 Citeramuzsika
A furtai citerazenekar Békéstarhoson
15.50 Amiről a kövek mesélnek
Történelmi városok - Pécs (ism.)
16.10 „Hegyre épült város” (ism.)
16.50 Lássuk, hogyan növekednek
(angol ismeretterjesztő sorozat)
Fán élő állatok: a botsáska
17.05 Héléne és a fiúk
(francia sorozat)
141. rész: A megtalálhatatlan
17.30 Mesék a nagyvilágból
A ravasz csavargó
- Hóembermesék
A jeges nyalánkságról
- Popeye, a tengerész
Csak akkor fáj, ha nevetek
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Jennie, Lady Randolph Churchill
(angol tévéfilmsorozat)
7/3. rész: Felépülés
19.05 Mesterművek
N. Manuel Deutsch: Pyramus és Thisbe
19.25 Héthatár
Külpolitikai magazin
20.05 Gazdakör
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Magyarok a filmvilágban
Kasszafúrók
(amerikai vígjáték)
23.00 Héthatár (ism.)
23.40 Luther Márton: Muzsika asszony
Elmondja: Császár Angéla

HBO


16.30 Bolondos dallamok
(amerikai rajzfilm)
17.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
17.30 A félelem völgye
(amerikai rajzfilm)
18.30 Folytassa a kempingezést!
(angol vígjáték)
20.00 Ki itt felmászol...
(amerikai kalandfilm)
21.30 Melrose Place
(amerikai sorozat)
Doktor, aki a bölcsőt ringatja
22.15 Otthonom, Idaho
(amerikai film)
24.00 Intercept hadművelet
(amerikai akciófilm)

TV3


17.10 Műsorajánlat - Időjárás
17.15 Gusztáv
(rajzfilm)
17.25 Az utolsó 48 óra
(amerikai film)
19.10 H2O - Vízi sportok
19.40 Gusztáv
(rajzfilm)
19.50 Játék: Fekete, fehér
20.25 Negyedóra otthon...
20.45 Háromszög híradó
21.00 A terror hálójában
(amerikai film)
22.55 Autómobil (ism.)
23.35 Negyedóra otthon... (ismétlés)

MSat

9.00 Music Box
13.00 Csengetett, Mylord?! - 14. rész
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra
15.00 Pá, papagáj
(amerikai film)
16.30 Levis Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 Pacific Blue
21.00 NASA - Az amerikai űrhajózás története
21.30 Benny Hill (ism.)
22.00 A háború csak a kezdet
(amerikai film)
23.45 Fociparádé (ism.)

Filmnet

8.00 Az éjszaka rejtélye 2.
(sorozat)
9.45 Horrorterápia
(amerikai vígjáték)
11.30 A szív útjai
(amerikai film)
13.15 Madonna: Az elveszett ártatlanság
(amerikai film)
14.45 Kelj fel és járj!
(amerikai film)
16.30 Hongkong a fejére esett
(amerikai film)
18.00 Holtpont
(amerikai thriller)
20.00 A végső bosszú
(amerikai film)
21.00 Newcastle United-FTC
UEFA Kupa labdarúgó-mérkőzés
kb. 23.25 Ellenállhatatlan erő
(amerikai film)

Szív TV

16.30 Príma torna
17.00 Stílusmagazin
17.30 A hónap szépe
18.00 Pénzvilág
18.30 Knight Rider
(amerikai sorozat)
Karr visszatér
20.00 Különjárat
20.30 Slágermúzeum
21.00 Kapásjelző
Horgászmagazin (ism.)
21.15 Mozgó célpont
(amerikai akciófilm)
23.00 Gulliver

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. október 28., hétfő

Tv műsor - 1996. október 28. - Hétfő

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
A különös pincérlány
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Jogoskodó
10.45 Játék
10.50 Hírek - Időjárás
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.10 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
14.35 Nasa obrazovka
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Repeta - Matek
Benne:
15.20 Webmesterek
15.40 A kölcsönkapott Föld
15.45 Matek
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Repeta (folytatás)
Benne:
16.05 Divat
16.10 Matek
16.30 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő filmsorozat)
A Tarrant falvak októberben
17.00 Múlt-kor
A színház tükre az életnek
2/2. rész: Töredékek egy vándorszínész életéből
17.30 Segítőtárs
18.00 „Engedjétek hozzám!”
A hitről gyerekeknek
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Mindent vagy semmit!
18.55 Esti mese
Jurosik
(szlovák rajzfilmsorozat)
Jurosik és Joachim, a sárkány
19.10 Klip-mix
19.20 Naprakész
Pólus Center
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.05 MC - Magyarok cselekedetei
20.20 X-akták - Történetek az FBI titkos ügyeiből
(amerikai tévéfilmsorozat)
A gazda
21.10 Vers mindenkinek
Illyés Gyula: Szüret-búcsúztató
Előadja: Kun Vilmos
21.15 Panoráma
(Feliratozva is!)
21.50 Magyarok a világ filmgyártásában - Herskó János
Párbeszéd
(magyar film) FF
0.10 Híradó
0.20 BBC-híradó

MTV 2


13.55 Műsorajánlat
14.00 Parlamenti Napló
Riportműsor
15.00 Közvetítés a Parlament üléséről
17.00 Műsorajánlat
17.05 Légi fuvarosok
(tévéfilmsorozat)
13/8. rész: Meglepetés
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 TH
Tudományos híradó
(Feliratozva is)
18.45 Telesport
19.00 UTE-Vasas Casino Vigadó
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
21.00 Híradó
21.10 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.15 Telemázli
21.45 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.25 Időjárás - Kenó
22.35 Lapzárta
22.40 Kisvilág
Stúdióbeszélgetés
23.10 A siker kapujában
Részletek a „Régi Zeneakadémia” kamaratermében 1996. október 25-én rendezett hangverseny műsorából
24.00 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Heti Hírmondó (ism.)
13.20 Emlékképek - Régi híradók (ism.)
13.35 Postabontás - Levélváltás (ism.)
13.55 Kicsoda a micsoda (ism.)
14.25 Cimbora - Tallózó (ism.)
15.10 A delfinek
(német ismeretterjesztő film)
15.30 Füves prérik, a szél birodalma
(kanadai természetfilm)
16.15 Harmónia (ism.)
16.45 Út a jövőnkbe (ism.)
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
140. rész: A fondorlat
17.30 Szibériai népmesék
Hogyan cserélt lakást az ürge és a medve
- Gurul az alma
Százlábú
- Orangután Zsófi kalandjai
Amikor Zsófi megmentette Párduc urat
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Állatklinika a város szélén
(cseh-német tévéfilmsorozat)
13/12. rész: A felmondás
19.05 Helikon
Irodalmi figyelő
19.35 Tudományos show
(francia-kanadai ismeretterjesztő sorozat)
A zene
20.05 Minoritates Mundi
Cselényi László műsora
Norvégia
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Magyarok a filmvilágban
(riportfilm)
Bíró Yvette filmkultúrája
22.15 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
(francia filmsorozat)
Indonézia - Szumátra, a tenger szíve
23.05 Lelkészek a fronton
(dokumentumfilm)
0.05 Kormos István: Nagymama háza
Elmondja: Dörner György

HBO


16.30 Superman legújabb kalandjai - Lois és Clark
(amerikai sorozat)
17.30 Zöld szója
(amerikai sci-fi)
19.10 Rózsa és tövis
(amerikai film)
21.00 Isten hozta, Mr.
(amerikai vígjáték)
23.10 Jakob lajtorjája
(amerikai film)

TV3


16.10 Gusztáv
(rajzfilm)
16.20 Végzetes tévedés
(amerikai film)
18.05 Profitvadász
18.40 Zürichi páncélterem
(német sorozat)
19.45 Gillette World Sport Special
20.20 Gusztáv
(rajzfilm)
20.25 Negyedóra sport...
20.45 Háromszög híradó
21.00 Haláltánc
(amerikai film)
22.55 Profitvadász (ism.)
23.30 Gusztáv
(rajzfilm)
23.35 KVB tévé
24.00 Negyedóra sport...

MSat

1.00 Music Box
6.00 Vekker
9.00 Music Box
13.00 Csengetett, Mylord?! - 13. rész
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra...
14.50 Kemény lecke
16.30 Levis Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 Tűzoltók - 5.
(ausztrál sorozat)
21.00 Fociparádé
Angol liga
22.00 Örült sportok
22.30 Bolondóra
23.30 Hollywood ma
24.00 Hatalomátvétel (ism.)

Filmnet

8.00 Az éjszaka rejtélye 1.
(sorozat)
9.35 Arany a hegyek között
(amerikai film)
10.45 Esküvő
(amerikai film)
13.00 Alice
(amerikai vígjáték)
14.40 Halálos titkok
(amerikai thriller)
16.20 Fogyikúra
(amerikai vígjáték)
18.00 Spanyol labdarúgás
20.00 Hajsza félmillióért
(amerikai film)
21.30 Profi jégkorong - NHL
23.15 Esküszöm az igazságra
(amerikai thriller)

Szív TV

16.30 Torna
17.00 Te rongyos élet
(magyar film)
18.30 „Az én esetem...”
19.00 Az új Lassie
48/38. rész: Kétségek között
19.30 Más
20.00 Az élő test - 25. rész
20.30 Autósport-magazin
21.00 Dupla dinamit
(amerikai akciófilm)
23.00 Hétpróbás

1996. október 27., vasárnap

Tv műsor - 1996. október 27. - Vasárnap

MTV 1


7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Csizmás kandúr
(japán rajzfilmsorozat)
26/14. rész: Hans herceg
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Doug
(amerikai rajzfilmsorozat)
26/21. rész:
Doug  megmenti Rogert
Doug, a híradó sztárja
8.35 Vasárnapi torna gyerekeknek
8.40 Bocsoda
Pom-pom pók
9.00 Leporelló
Szórakoztató kulturális magazin
11.00 Református istentisztelet
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 Dallamról dallamra
Rózsám, viruló kis rózsám... 2.
Találkozás Petress Zsuzsával
13.00 Derült égből
(amerikai tévéfilmsorozat, ism.)
22/17-19. rész
14.15 Próbafelvétel
Párbeszéd
14.35 Magyarok a világ filmgyártásában - Csupó Gábor
Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
A dolgok lefolyása
Tortatúra
15.05 HT - Háttértudomány
(Feliratozva is!)
15.35 Örömhír
A metodista egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Aladdin
(amerikai rajzfilmsorozat)
A búbánatos király
- Almacsutka szünet
(amerikai rajzfilm)
- Torkelsonék
(amerikai filmsorozat)
13/1. rész: A szomszédok
17.05 Manőver
Katonai magazin
17.35 Séta a Bölcsőhely körül
(dokumentumfilm)
17.55 Papilio Expedíció - Perui keresztmetszet
(természetfilm-sorozat)
4/4. rész: Selva
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.05 MC - Magyarok Cselekedetei
20.15 Magyarok a világ filmgyártásában - Stern Sándor
Illés György és tanítványai - Gyurikó László
Gyermekszív
(amerikai tévéfilm)
21.55 Szilágyi Domonkos: Megvert az Isten
Előadja: Jordán Tamás
22.05 Lehetetlen?
Vámos Miklós műsora
Vendég: Makk Károly
22.50 Liszt Ferenc: Dante szimfónia
Előadja: az MRT Szimfonikus Zenekara és Gyermekkara

MTV 2


7.35 Műsorajánlat
7.40 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.05 Hímnem
8.35 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
50. rész
9.00 Űrgammák
(sci-fi-sorozat, ism.)
50. rész: S.O.S.
9.30 PC abc
Számítástechnikai, informatikai magazin
10.00 Emléktábla a Mandula utcában
(dokumentumfilm) FF
11.00 Sportműsor
Benne:
- Dunaferr-Vasas-Dreher
(női kézilabda-mérkőzés)
- Bécs-Budapest szupermaraton összefoglaló
13.00 Magyar informatikusok világtalálkozója Budapesten (ism.)
13.30 Mérföldkövek a magyar technika történetében
12/2. rész: Ybl Miklós
14.00 Kupaktanács
Családi magazin
14.30 Szócső
Ifjúsági érdekvédelmi magazin
15.00 Időjárás
15.05 Ágytól, asztaltól
(német tévéfilmsorozat)
13/7. rész: Csodapartner kerestetik
16.00 A táncdalfesztiváltól a nemzetközi sikerig...
Zenés portré Kovács Józsefről
17.00 Millecentenáriumi híradó (ism.)
17.10 Szívtipró gimi
(ausztrál filmsorozat)
65/56. rész
17.55 Időjárás
18.00 Szívesen látjuk... egy fél órára
Balázs Péter és vendégei
18.30 Úton
Európa magazin
19.00 Éretlenek
(tévéfilmsorozat)
13/5. rész: A behívó
19.30 Esti mese
Luciferke, a kisördög
(szlovák bábfilmsorozat)
7/4. rész: Ördögalku
19.45 Nemzetet teremtő történetek
Mítoszok, jelképek Közép-Európában
9/4. rész: „Vár állott...”
20.10 Margit, a hazának szentelt áldozat
(misztérium-opera két felvonásban)
22.20 Környezetünk hírei
22.25 Lapzárta
22.30 TS-Este
Benne:
- Góóól...
- Kovács Pál vívóemlékverseny
0.10 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 „Hegyre épült város”
8.45 Ebba és Didrik
(svéd tévéfilmsorozat)
9/6. rész
9.10 Cimbora - Tallózó
9.55 Tengerentúli legendák
(francia természetfilm)
13/9. rész: Saziley teknősei
10.20 Nyírség
(dokumentumfilm)
11.10 Bayeaux és 1956
(ismeretterjesztő film)
11.35 Amiről a kövek mesélnek
Történelmi városok - Pécs
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Ameddig a harang szól
12.15 Táncház
Népzenei magazin
12.45 A helyettesítő tanár
(francia filmsorozat, ismétlés)
Vanessa, a kis álomszuszék
14.15 Sportképek
16.30 Színházi Élet
Figyelő
17.00 Emlékképek - Régi híradók
17.15 Postabontás...
17.35 Műsorismertetés
17.40 Henry macskája
A vadon
18.00 Heti hírmondó
19.00 Az első száz év
Vasárnapi szülők
(magyar film)
20.35 Ars Hungarica
Csontváry Kosztka Mihály Tivadar: Szintézis
21.00 Sportpercek
21.10 A Zene Arcai
„Kolozsváros olyan város”
22.10 Norvégia nem felejti ötvenhatot
22.40 Berlin Alexanderplatz
(német-olasz tévéfilmsorozat)
14/12. rész: A kígyó a kígyó lelkében
23.40 Szilágyi Domonkos: Magyarok
Elmondja: Nemes Levente

HBO


8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Állati élet
11.00 Rendőrakadémia 7.
(amerikai vígjáték)
12.20 Lőttek a feleségemnek
(amerikai film)
13.50 Falcon Crest
14.55 Mozimánia: James Dean
15.35 Zenemánia: Tina Turner Amszterdamban
17.30 Bosszúálló angyal
(amerikai western)
19.05 Így készült: Trainspotting
19.30 Bolond idők
(amerikai film)
21.05 Leon, a profi
(amerikai krimi)
22.55 Terminátor 2. - Az ítélet napja
(amerikai film)

TV3


15.25 Műsorajánlat - Időjárás
15.25 Gusztáv
(rajzfilm)
15.40 Az ifjú Indiana Jones kalandjai
(sorozat)
Németország 1916
16.35 Gusztáv
(rajzfilm)
16.45 Az ördög és az inkvizítor
(olasz-spanyol filmsorozat)
17.45 Automobil
18.20 Sebességhatár
(amerikai film)
20.15 Aszfaltbetyár
20.45 Háromszög híradó
21.00 Gillette World Sport Special
21.35 83 óra múlva a fény kialszik
(amerikai film)
23.30 Pörzsölő

MSat

14.00 Rocktükör
14.30 Játszd újra
15.00 Csengetett, Mylord?!
16.00 Budo magazin
16.30 A3 négy keréken
17.00 Nap Tv
19.30 Muppet show
20.00 Benny Hill
20.30 A Szépség és a Szörnyeteg
21.30 Szirének és szirénák
22.30 Címlapsztori
23.30 Fashion Tv
24.00 USA Girl

Filmnet

8.00 Hová tűnt Max?
(amerikai film)
10.15 Nagy durranás 2.
(amerikai vígjáték)
11.55 Local Football
(sportműsor)
14.25 Olasz liga
16.30 Dobie Gallis fejét akarom
(amerikai film)
18.15 Amerikai slágerlisták
19.15 Bukott angyalok 4: Vége a dalnak
(amerikai film)
20.00 Egy ágyban az ellenséggel
(amerikai thriller)
21.40 Olasz liga
23.25 Polski-maffia
(amerikai film)

Szív TV

16.05 Knight Rider (ism.)
17.00 Egészségmagazin
18.00 Horgászmagazin
18.15 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm)
18.30 Mozdulj!
19.00 Kojak (ism.)
20.00 Színház-tűznéző
20.30 Flört - stílusmagazin
21.00 Pogány Madonna
(magyar film)
23.00 „Párosan szép...”
23.30 Konyhashow (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. október 26., szombat

Tv műsor - 1996. október 26. - Szombat

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Evangélikus ifjúsági műsor
8.10 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
- Maci Laci
A szökevény
Maci Laci vendégségben
- A bolygó kapitánya
A duzzasztógát
- Tom és Jerry
A táncoslábú medve
A csodaital
9.10 Cimbora-délelőtt
10.00 Friderikusz-show (ism.)
11.40 Martin György gyűjtéséből
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Família Kft.
258. rész: Ásó, kapa, nagyharang (ism.)
12.35 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat, ismétlés)
13/3. rész: Evelyn
13.30 Szomszédok
(teleregény, ism.)
14.00 Napjaink
14.10 Három kívánság
Dévényi Tibor műsora
15.10 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
15.25 Magyarok a világ filmgyártásában
Trauner Sándor, Kozma József
Szerelmek városa
(francia film)
2/2. rész
16.50 Esély...
A TS Nagykarácsony folytatódik
17.00 Magányos bolygó
(angol útifilmsorozat)
15/7. rész: Jamaica
17.25 Waczak Szálló
(angol tévéfilmsorozat)
12/6. rész: A németek
(Feliratos!)
18.00 Millecentenáriumi híradó
18.05 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
18.15 Márkás históriák
18.30 Szerencsekerék
18.55 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat)
19.20 Naprakész
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.01 Telesport
20.10 MC - Magyarok Cselekedetei
20.20 Vers mindenkinek
Szilágyi Domonkos: Álom a repülőtéren (részlet)
Előadja: Bálint András
20.30 Sztracsatella
(magyar film)
22.15 Exkluzív
Társasági és művészeti magazin
22.40 Szórakoztató éjszaka
Víg-játék
Benne: Kabaré, Zene, Cirkusz, Játék

MTV 2


6.55 Műsorajánlat
7.00 Gazdaképző
Állattenyésztés
7.30 Hrvatska kronika (ismétlés)
7.55 Unser Bildschirm (ismétlés)
8.20 Ecranul nostru (ismétlés)
8.45 Srpski ekran (ismétlés)
9.10 Nasa obrazovka (ismétlés)
9.35 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin (ism.)
10.05 Cimbora-délelőtt (folytatás)
11.00 Néprajzi értékeink
Égő lángban forog a szívem
11.05 Növényvédő szerekről másképpen
(angol ismeretterjesztő film)
11.45 Kérges teknősök Trengganu partjainál
(angol ismeretterjesztő film)
12.00 Nótaböngésző
Premier előtt
12.25 Rondó
Nemzetiségi magazin
13.05 Reflex
OBB-hírcsokor
13.10 Izom3
Küzdősport magazin
13.40 Kisfilmek a nagyvilágból
- Kaland és felfedezés
Folco Quilici sorozata
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
26/16. rész: Az iszlám keleti kincsei
- A növények magánélete
David Attenborough sorozata
(angol tudományos-ismeretterjesztő filmsorozat)
6/4. rész: Küzdelem a létért
15.00 Időjárás
15.05 Átfogó
Kapcsolatokról - határok nélkül
15.30 Trend
Vállalkozói magazin
15.55 Csízió
16.00 Kérdezz! Felelek
Egri János műsora
16.25 Időjárás
16.30 Horizont
Heti világhíradó
17.00 Győri ETO FC-Haladás VFC
(bajnoki labdarúgó-mérkőzés)
19.05 Família Kft.
259. rész: New Silver Lake
19.40 Familimpia
20.00 T-ma
Rókusfalvy Pál szó-rakosgató műsora
20.30 Vastaps
21.25 Perényi Miklós gordonkázik
J. S. Bach: D-dúr szvit szóló gordonkára (BWV 1012)
22.00 Hírek az Unióról
22.10 Magyarok a világ filmgyártásában
FILMemlékEZÜNK, avagy a tizedik múzsa magyar csillagai
(magyar kultúrtörténeti film)
23.15 Flor asszony két férje
(brazil film)
1.15 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV



8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Bob és Bobette
8.30 Kicsoda a micsoda?
9.00 Világtörténet
(angol ismeretterjesztő sorozat)
26/7. rész: Az ókori világ hanyatlása
9.25 A kis Nicholas úrfi
(angol filmsorozat)
6/3. rész
9.50 Nyelvédesanyánk
10.20 Delfi és barátai
(spanyol sorozat)
10.45 Harmónia
Egészségvédő magazin
11.15 Mű-terem-tés
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Közép-európai magazin (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Pentaton
(népzenei körkép, ism.)
13.45 A vörösbegy
(német ismeretterjesztő film)
14.00 Popeye, a tengerész
14.05 Karády Katalin filmjeiből
Boldog idők
(magyar film)
15.35 A tengeri Selyemút
(japán ismeretterjesztő sorozat)
12/2. rész: Rómától a Vörös-tengerig
16.25 Váratlan utazás
(kanadai sorozat)
13/5. rész: Elhagyatva
17.10 Út a jövőnkbe
17.25 Kimba, a fehér oroszlán
(japán rajzfilmsorozat)
18.00 Híradó
18.15 Magyarok a filmvilágban
A négy toll
(angol film)
20.05 Az ózonlyuk
(ausztrál ismeretterjesztő film)
20.50 Filmetűdök klasszikus zenére
(lengyel animációs film)
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 A nagy balhé
(amerikai film)
23.45 Baka István: Van Gogh börtönudvarán
Elmondja: Rácz Tibor

HBO


8.00 Lois és Clark
9.00 Bolondos dallamok
9.30 Jó barátok
10.00 Animánia
10.30 Egyről a kettőre
11.00 Óvó bácsi
(amerikai vígjáték)
12.30 A rock ’n’ roll ördöge
(amerikai film)
14.20 Melrose Place
15.10 Cro, az őshonos ősokos
15.40 Tomboló ököl
(hongkongi film)
17.30 National Geographic
18.30 Szamba
(magyar vígjáték)
20.10 A fekete párduc
(német akciófilm)
22.15 Mennyi? 30!
22.50 Zaklatás
(amerikai thriller)
0.55 Jelige: Vörös cipellők

TV3


14.30 Műsorajánlat - Időjárás
14.35 Gusztáv
(rajzfilm)
14.40 Info-mozaik
15.30 Az ifjú Indiana Jones kalandjai
(sorozat)
16.25 Stíluspercek
16.35 Vidramese
(természetfilm)
17.40 Palánta
18.10 Mint a szél
(amerikai film)
20.15 Cinema
20.45 Háromszög híradó
21.00 Zürichi páncélterem
(német filmsorozat)
A kék királynő
22.00 Gusztáv
(rajzfilm)
22.10 Találkozás
(amerikai film)

MSat

8.30 Lurkó óra
9.30 Sólyomsziget küldetés
11.00 Szörnyeteg a mostohám
12.30 Music Box
13.00 I love...
13.30 Sex-pír
14.00 Zoom
14.30 Játszd újra...
15.00 Csengetett, Mylord?! - 13. rész
16.00 Ooh La La!
16.30 Music Box Top Citrom
17.00 Nap Tv
18.30 Pacific Blue (ism.)
19.30 Hollywood ma
20.00 Muppet show
20.30 Bolondóra (ism.)
21.30 NASA
22.00 Hatalomátvétel
(amerikai film)
23.45 Hatoslottó-sorsolás
0.15 USA Girl
1.15 Havanna kapcsolat (ism.)

Filmnet

8.00 Testvérváros
(amerikai film)
9.30 Vegyünk új mamit!
(amerikai film)
11.00 E. Basil asszonyság képtelen esete
(amerikai film)
12.30 A régi járgány
(amerikai vígjáték)
14.15 A folyó királya
(amerikai film)
16.00 A szerelem erejével
(amerikai film)
18.00 Bundesliga 1995/1996
20.00 Sid és Nancy
(amerikai film)
21.50 Terence Trent D'Arby
Élő koncert
23.10 Farkaskölykök
(amerikai akciófilm)

Szív TV

16.05 A papa, az őrangyal és én
(amerikai film)
18.00 Konyhashow
18.30 Knight Rider
89/71. rész: Az elveszett autó (ism.)
19.30 Coca-Cola Rock City
20.00 Hívd Andreát!
21.00 Elválasztott világ
(angol film)
23.00 Kelly Family
23.30 A hónap szépe

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. október 25., péntek

Tv műsor - 1996. október 25. - Péntek

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
104/6. rész: Tiltott játékok
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Ép testben
10.30 Játék
10.45 Főzősarok
10.50 Hírek - Időjárás
11.05 Dallas
(amerikai filmsorozat)
305. rész: Texas keringő
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Juli suli - 152. (ism.)
14.10 Unser Bildschirm
14.35 Hrvatska kronika
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Magyarország ma
Válogatás a körzeti stúdiók műsoraiból
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Üzlet
Heti gazdasági körkép
16.30 Derült égből
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/19. rész: Örömugrás
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
Közhasznú információk
17.40 Tizenöt perc
18.00 Ablak
18.55 Esti mese
Égből pottyant mesék (ism.)
19.15 Mesterművek
Paul Nash: Álombéli táj
Tate Gallery, London
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.01 Telesport
20.15 MC - Magyarok Cselekedetei
20.25 Dallas
(amerikai filmsorozat)
305. rész: Texas keringő (ism.)
21.20 Ön dönt!
Horvát János műsora
A szerelem színe
22.35 Magyarok a világ filmgyártásában - Tony Curtis
A bostoni fojtogató
(amerikai film)
0.25 Híradó
0.35 BBC-híradó

MTV 2


12.00 Szieszta
Szórakoztató, regionális műsor Szegedről
14.55 Műsorajánlat
15.00 Magyarok a világ filmgyártásában
Rózsa Miklós, Bíró Lajos
Lady X. válása
(angol film) FF
16.30 Napjaink
16.40 Melléktéma...
Találkozás Ujfalussy Józseffel
17.25 Csízió
17.30 Körzeti híradók
17.55 Időjárás
18.00 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer... az ember
(francia rajzfilmsorozat)
26/26. rész: Volt egyszer a Föld
18.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat)
50. rész: S.O.S.
19.05 A vándor
(angol-német tévéfilmsorozat)
13/7. rész: Bika nélkül
19.55 Magyarok a világ filmgyártásában
Alexander Trauner
(angol portréfilm)
21.00 Híradó
21.10 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.15 Tipp-Hopp!
Szórakoztató vetélkedő
21.45 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.25 Időjárás - Kenó
22.35 Lapzárta
22.40 Fociles
Nemzetközi focimagazin totótippekkel
23.00 Arany nyugágy
(kisjátékfilm)
Ámor végnapjai
23.55 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Váltó (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Csodakörhinta
Rejtélyes százlábú
Óriás nyalókák
Ambroise és a fűzfák
13.30 Póráz
Kutyatartók magazinja
13.50 Ősök ösvényén
2/2. rész: Sámánmese
15.30 Olvasónapló
Orfeusz
(francia film)
17.00 Héléne és a fiúk
(francia sorozat)
139. rész: Visszatérés
17.25 Váltó-Infó
17.40 Lolka és Bolka olimpiája
Futball
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A helyettesítő tanár
(francia filmsorozat)
Vanessa, a kis álomszuszék
19.40 Gershwin: Egy amerikai Párizsban
Előadja: A MÁV Szimfonikus Zenekar
20.05 Közép-európai Magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Lázas éjszakák
(angol film)
23.05 Fórum
Közéletről, tudományról, művészetről
0.35 Szőcs Géza: Kérdések a XXVI. század költőihez
Elmondja: Galkó Balázs

HBO


16.30 Batman
(amerikai rajzfilm)
17.00 Bír-lak
(amerikai sorozat)
17.30 Blinky Bill
(amerikai rajzfilm)
18.05 Holtvágányon
(amerikai film)
19.50 Rosszkedvünk tele
(amerikai film)
21.30 Interjú a vámpírral
(amerikai horror)
23.30 Intercept hadművelet
(amerikai film)

TV3


14.35 Műsorajánlat - Időjárás
14.45 Okavango, a vadon szíve
(sorozat)
15.45 Ez van - fiataloknak
16.10 Vörös rock
(amerikai zenés film)
18.05 Gillette World Sport Special (ism.)
18.40 Csengetett, Mylord?!
(angol sorozat) 1. rész
19.50 Játék: Fekete, fehér
20.25 Negyedóra kultúra
20.45 Háromszög híradó
21.00 Jolly Joker (ism.)
21.55 Stíluspercek (ism.)
22.05 Halálos üldözés
(amerikai film)
23.55 Negyedóra kultúra
0.10 USA girls
(amerikai erotikus film)

MSat

6.00 Vekker
9.00 Music Box
13.00 Budo magazin (ism.)
13.30 A3 négykeréken (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra...
15.00 FBI (ism.)
16.00 Bulivonal
16.30 Levis Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Szirének és szirénák (ism.)
21.00 Gyilkos utcák (ism.)
22.00 Havannai kapcsolat
(amerikai film)
23.45 Roar Tv (ism.)
0.45 Halálos telefonszex

Filmnet

8.00 A szív útjai
(amerikai krimi)
9.45 A kis hercegnő
(amerikai film)
11.15 99-es paragrafus
(amerikai film)
13.00 Aki kapja, marha
(amerikai film)
14.50 A szeretet földje
(amerikai film)
16.50 National Ice Hockey
19.50 Bundesliga 1995/1996
22.00 Hajsza félmillióért

Szív TV

16.05 Zenés magazin (ism.)
16.30 Utazási ajánló
17.30 Kojak
(amerikai sorozat)
18.30 Barkácsmagazin
18.45 Mister Elegancia díj
19.00 Az új Lassie
48/37. rész (ism.)
20.00 Különjárat
20.30 „Párosan szép...”
21.00 Kulturális magazin
21.15 Szexmisszió
(lengyel film)
23.00 Utazási magazin
23.30 Popzenei műsor

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. október 24., csütörtök

Tv műsor - 1996. október 24. - Csütörtök

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
104/5. rész: Orvospárbaj
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Ezüstkor
10.40 Játék
10.50 Hírek - Időjárás
11.05 Marienhof
német tévéfilmsorozat)
52/41. rész: Lelkiismeret-furdalások
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Welcome to Hungary
12.55 Telepakk
14.30 Éretlenek
(tévéfilmsorozat, ism.)
13/4. rész: Idő nincs
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Repeta - Irodalom
Benne:
15.20 Retorika
15.40 Klipszövegfordító verseny
15.45 Irodalom
Érettségi tételek: Kölcsey Ferenc
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Repeta (folytatás)
Benne:
16.05 Visszapillantó
16.10 Irodalom
16.20 Programajánlat
16.30 Derült égből
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/18. rész: Pókasszony
17.00 Kapcsolj be!
Most
A sokoldalú fiatalok műsora
17.30 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.55 A reformáció városai
2/1. rész
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
18.55 Esti mese
Gyermekbiblia
(angol rajzfilmsorozat)
26/7. rész: Gedeon Istenért harcol
A nagy erejű Sámson
19.10 Klip-mix
19.20 Naprakész
Pólus Center
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.01 Telesport
20.15 MC - Magyarok Cselekedetei
20.25 Szomszédok
(teleregény) 248.
21.05 Friderikusz-show
22.50 Ütköző
Aktuális politikai vitaműsor
23.40 Visszapillantás
(angol zenés film, ism.)
Red Rodney (1927-1993)
0.05 Híradó
0.15 BBC-híradó

MTV 2


15.25 Műsorajánlat
15.30 Háztűzhelynéző
Somogy megye - 3. rész
16.00 Fűben-fában
Természetgyógyászati magazin
16.20 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
16.30 Repeta
„A” pirula - 4/1. rész
17.00 Zöld övezet
Környezetvédelmi magazin
17.30 TOP 40
Slágerlista
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 MacGyver
(amerikai tévéfilmsorozat)
52/42. rész: Barátok
20.00 1100 év Európa közepén
Szüleinknek és gyermekeinknek
Heves
20.15 Amit a BBC látott
(dokumentumfilm)
BBC tudósítás 1956-57 eseményeiről
20.50 Van öt perce?
Beethoven: cisz-moll szonáta 1. op. 27.
21.00 Híradó
21.10 Környezetünk hírei
21.15 Kriminális
Bűnügyi magazin
21.45 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.25 Időjárás - Kenó
22.35 Reflex
OBB-hírcsokor
22.40 Lapzárta
22.45 Magyarok a világ filmgyártásában - Korda Sándor
Vihar a teáscsészében
(angol film)
0.10 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Héthatár
Külpolitikai magazin
13.00 Esti kérdés
A nap interjúja
13.15 Különleges vasútvonalak
(francia ismeretterjesztő sorozat)
Dél-Korea
14.05 Karády Katalin filmjeiből
Szfriusz
(magyar film)
15.45 Zene tolmáccsal
16.45 Póráz
Kutyatartók magazinja
17.05 Héléne és a fiúk
(francia sorozat)
138. rész: Gyógyulás
17.30 Bob és Bobek
A diszkóban
- A csodakörhinta
Pivoán apó háza
Margó születésnapja
A szivárvány
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Poirot és a csatos cipő
(angol film)
20.05 Váltó
Gazdasági magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Mozgó kép
Filmmagazin (ism.)
22.00 Jónás, aki 2000-ben lesz 25 éves
(svájci film)
23.25 Reményik Sándor: Halotti beszéd a hulló leveleknek
Elmondja: Boér Ferenc

HBO


16.30 Taz-Mánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Alf
(amerikai sorozat)
17.30 Kingfish - Egy vaskezű diktátor
(amerikai film)
19.10 Falcon Crest
(amerikai sorozat)
20.00 Halálos játszma
(amerikai film)
21.35 Otthonom, Idaho
(amerikai film)
23.20 Vérvörös rúzsnyomok
(amerikai thriller)
1.05 Jelige: Vörös cipellők

TV3


15.30 Műsorajánlat - Időjárás
15.35 Gusztáv
(rajzfilm)
15.40 Palánta
16.10 Rablók és rendőrök
(ausztrál film)
17.50 Gusztáv
(rajzfilm)
18.00 Vidramese
(angol természetfilm)
19.05 Modell Tv (ism.)
19.40 Gusztáv
(rajzfilm)
19.45 Mr. Rozsda
20.25 Negyedóra gazdaság
20.45 Háromszög híradó
21.00 Az első akcióhős
(amerikai film)
23.10 Fésületlenül
23.55 Negyedóra gazdaság

MSat

6.00 Vekker
9.00 Music Box
9.30 Rocktükör
10.00 Music Box
13.00 Rocktükör
13.30 NASA
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra...
15.00 Fekete Toll kalandjai
16.30 Levis Top Ten
17.00 Nap TV
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 A Szépség és a Szörnyeteg
21.00 Tűzoltók - 4.
(ausztrál sorozat)
22.00 Halálos telefonszex
(amerikai film)
23.45 Fashion Tv
0.10 A3-ik vonal

Filmnet

8.00 A tribün mögött
(amerikai film)
9.30 Egy tökéletes pár
(amerikai film)
11.30 Madonna: Az elveszett ártatlanság
13.00 Elvis és az ezredes
(amerikai dráma)
14.45 Mister Johnson
(amerikai film)
16.30 Veszélyes ügy
(amerikai thriller)
18.15 A fehér törpe
(amerikai sci-fi)
20.00 Hongkong a fejére esett
(amerikai vígjáték)
21.40 Profi jégkorong - NHL
23.20 Troma háborúja
(amerikai film)

Szív TV

16.05 Autósport (ism.)
16.30 Torna Cindy Crawforddal
17.00 Hívd Andreát! (ism.)
18.00 Hétpróbás
18.30 Knight Rider
Ördögfutam
20.00 Kelly Family
(koncertfilm)
20.30 Pénzvilág
21.00 Barkácsmagazin
21.15 Ásó, kapa, nagyharang
(amerikai film)
23.00 Akarunk-e élni?

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. október 23., szerda

Tv műsor - 1996. október 23. - Szerda

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Örökségünk
Székesfehérvár - Palotaváros (ism.)
8.10 Várrom a tűzhányó tetején
Nemzeti park lehetne: a Szentendre-Visegrádi hegység
8.40 „parancsolatlan, tiszta szívvel”
5/1. rész: 1956. október 23 - egy nap története
8.55 A Magyar Köztársaság lobogójának felvonása
A „Forradalom Lángja” meggyújtása
Közvetítés a Kossuth térről
9.30 Gyerekeknek
A Cimbora Szemle díjnyertes műsorai (ism.)
11.00 15 éves a Zenebutik - Zenehíd
Juhász Előd műsora
Sztárvendég-háziasszony: Rost Andrea
Helyszín: a Magyar Állami Operaház
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.10 Népzenei műsor
12.35 A Cimbora Szemle díjnyertes műsorai (ism.)
14.00 „parancsolatlan, tiszta szívvel”
5/2. rész: 1956. október 23. - egy nap története
14.20 Magyarok a világ filmgyártásában
Trauner Sándor, Kozma József
Szerelmek városa
(francia film, 1944)
2/1. rész
16.00 A Magyar Nemzeti Múzeum titkai
16.45 „parancsolatlan, tiszta szívvel”
5/3. rész 1956. október 23. - egy nap története
17.00 „Egy nép kiáltott!”
Emlékműsor az 1956-os forradalom és szabadságharc tiszteletére
18.00 Liszt Ferenc: Esz-dúr zongoraverseny
18.25 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
18.55 Esti mese
Magyar népmesék
A két aranyhajú fiú
(magyar rajzfilm, ism.)
19.05 „parancsolatlan, tiszta szívvel”
5/4. rész: 1956. október 23. - egy nap története
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.05 MC - Magyarok Cselekedetei
20.15 Ki mit tud?
1. középdöntő
22.55 „parancsolatlan, tiszta szívvel”
5/5. rész: 1956. október 23. - egy nap története
23.10 Híradó
23.20 BBC-híradó

MTV 2


7.25 Műsorajánlat
7.30 Gyerekeknek
- Utazások Meseországban
(lengyel rajzfilmsorozat)
A királyleányról, aki nem tudott aludni
A hercegkisasszony és a sárkány
A királykisasszonynak rossz kedve van
8.00 A kincseshegy titka
(amerikai film)
9.25 Pop-rock-jazz
10.00 A kokaburák erdeje
(angol ismeretterjesztő film)
10.55 Űrgammák, avagy a 0-dik verzió
12.35 Palackposta
Válogatás a határon túli magyar műhelyek műsoraiból
13.10 Válogatás a Televízió archívumából
Labdaálmok
(tévéfilm, 1989, ism.)
14.20 Gyorssegély
14.35 Nekem ne lenne hazám?
Vele és mellette (Káli medence) (ism.)
14.50 Útmutató
Mindszenty Józsefről - 5 nap tükrében
15.20 Mons Sacer: Pannonhalma
15.55 Vé(le)tlen halottak (ism.)
16.45 Nemzeti park a Teidén
(ismeretterjesztő film)
17.05 Magyarok a világ filmgyártásában
Illés György és tanítványai - Illés György
(magyar portréfilm) FF
18.00 Magyarok a világ filmgyártásában
George Cukor-sorozat
Pat és Mike
(amerikai film) FF
19.40 Magyarok a világ filmgyártásában
Illés György és tanítványai
Ház a sziklák alatt
(magyar film) FF
21.15 Telesport
21.25 A forradalom hatása a rendszerváltozásra
22.30 Magyarok a világ filmgyártásában - Kovács István
'68
(amerikai film)
0.05 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.00 Képes krónika
9.00 Ünnepélyes zászlófelvonás
10.00 A mi forradalmunk (1994/95)
6/4. rész: A győzelem gyönyörűséges és ostoba percei
11.30 Stúdióbeszélgetés
12.00 Déli harangszó, 1956-os lapszemle - Lapozó
12.30 Gerolsteini kaland
(magyar film)
14.05 Darvas Iván emlékei...
14.35 A mi forradalmunk (1994/95)
6/5. rész: Egyedül, újra egyedül...
(dokumentumfilm)
16.20 Az 1956-os forradalom a magyar képzőművészetben
16.45 A hegesztőszemüveges ifjúmunkás
(dokumentumfilm)
18.10 Eltüsszentett birodalom
(magyar film)
19.40 Fény a rácsokon
(dokumentumfilm) 3/1.
20.15 Magyarország levegőjét szívtam
(dokumentumfilm)
21.00 A nap krónikája 1956-1996
23.00 Magyar rekviem
(magyar film)
0.40 Illyés Gyula: Egy mondat a zsarnokságról
Elmondja: Illyés Gyula

HBO


9.00 Animánia
(amerikai rajzfilm)
9.30 Egyről a kettőre
(amerikai sorozat)
10.00 Ernest suliba megy
(amerikai vígjáték)
11.35 Clifford
(amerikai vígjáték)
13.05 Mozimánia: Spencer Tracy
(amerikai dokumentumfilm)
14.35 Sztálin
(amerikai film)
17.30 Cro, az őshonos ősokos
(amerikai rajzfilm)
18.05 A szomszéd nője mindig zöldebb
(amerikai vígjáték)
19.45 Lőttek a feleségemnek
(amerikai vígjáték)
21.20 Az ügyfél
(amerikai krimi)
23.20 Nagyfőnök
(amerikai film)

TV3


14.45 Műsorajánlat - Időjárás
14.50 Gusztáv
(rajzfilm)
15.00 Josephine Baker
(angol-amerikai-magyar film)
17.35 Gillette World Sport Special
18.05 Gusztáv
(rajzfilm)
18.15 Cinema
18.45 Jolly Joker
(német filmsorozat)
A lisszaboni kincs
19.50 Játék: Képzelet
20.25 Negyedóra az infosztrádán
20.45 Háromszög híradó
21.00 A cella
(amerikai film)
22.50 Negyedóra az infosztrádán (ism.)

MSat

14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra
15.00 Replikátor
16.30 Levis Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 Gyilkos utcák
21.00 Őrült sportok
21.30 NASA
22.00 FBI
23.00 Roar Tv
24.00 Főnix hadművelet

Filmnet


8.00 Alice
(amerikai film)
10.00 Hamborne és Hillie
(amerikai dráma)
11.30 Balfácánok bosszúja 4.: A szerelmes balfácánok
(amerikai vígjáték)
13.00 Fogyikúra
(amerikai vígjáték)
14.45 Igazság baráti szárnyakon
(amerikai thriller)
16.15 Nagy durranás 2.
(amerikai vígjáték)
20.00 Kelj fel és járj!
(amerikai film)
21.30 A szindikátus karmai
(amerikai thriller)
23.00 Holtpont
(amerikai thriller)

Szív TV

16.30 Baba-mama torna
17.00 Kép a tejesdobozon
(amerikai film)
18.30 Rolling Rock Lovas kupa
18.45 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm)
19.00 Szerda, 19 óra
20.00 Egészségmagazin
21.00 Zsarupáros
(amerikai film)
23.00 Szédülj el!
Csuka Mónika műsora

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. október 22., kedd

Tv műsor - 1996. október 22. - Kedd

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Nincs visszaút
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Egészség-betegség
10.45 Játék
10.50 Hírek - Időjárás
11.10 Állatklinika a város szélén
(német-cseh tévéfilmsorozat, ismétlés)
13/4. rész: A méregkeverő
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Srpski ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
14.35 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Repeta - Történelem
Benne:
15.15 Szöcske
15.20 Sztori
15.25 Támpont
15.30 Útilapu
15.45 Történelem
Városok a középkorban
15.55 Derült égből
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/17. rész: Az ellenállhatatlan Jose
16.25 Kapcsolj be!
Cimbora
Barátom, Petőfi
2/2. rész
16.55 Katolikus krónika
17.15 Üzlet
Gazdasági információk
17.30 Mindent vagy semmit!
18.00 Esti mese
Kakasdi mesék
12/7. rész: A szegény ember kakasa
18.15 Naprakész
Pólus Center
18.25 Híradó
(Feliratozva is!)
19.00 „...Mindaz, mi elmúlt, halhatatlan”
Gálaműsor
Közvetítés a Vígszínházból
20.05 Segítsetek! Segítsetek! Segítsetek!
(képzőművészeti dokumentumfilm)
21.10 Magyarok a világ filmgyártásában
Illés György és tanítványai - Ragályi Elemér
Nagy Károly
(francia-olasz-német filmsorozat)
3/3. rész
22.45 Stúdió ‘96
23.30 Tisztátlan tisztesség
(amerikai film)
0.55 Híradó
1.05 BBC-híradó

MTV 2


8.25 Műsorajánlat
8.30 Közvetítés a Parlament üléséről
16.30 Járóföld - hazai tájakon
A Körös körül - 2. rész
17.00 Körzeti híradók
17.15 Körzeti magazinok
18.05 Három a doktor
(német tévéfilmsorozat)
25/13. rész: Nászéjszaka
18.50 Időjárás
18.55 Csízió
19.00 Beszélgetés Sir David Attenborough-val
(magyar riportfilm)
19.45 Telesport
20.05 Magnum
(amerikai bűnügyi filmsorozat)
A kollégák visszatérnek
21.00 Híradó
21.10 Környezetünk hírei
21.15 Kedd 21
Politikai vetélkedő
21.45 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.25 Időjárás - Kenó
22.35 Lapzárta
22.40 TS - Sportvarázs
0.10 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Képes Krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Mű-terem-tés (ismétlés)
13.00 Esti kérdés (ismétlés)
13.15 Popeye, a tengerész
Popeye utazásai
Váratlan eső
13.25 A Bajkál tó
(német ismeretterjesztő film)
13.40 Expedíció
(ismeretterjesztő sorozat)
13/8. rész: A wayuuk népe - Az álmok útja
14.30 Állatklinika a város szélén
(cseh-német tévéfilmsorozat)
13/11. rész: Rossz hírek (ism.)
15.20 A tengeri Selyemút
(japán ismeretterjesztő sorozat)
12/1. rész: A tengerfenék titkai
16.10 Élő forrás
Katolikus műsor (ism.)
16.50 Lássuk, hogyan növekednek
(angol ismeretterjesztő sorozat)
Fán élő állatok: az egerészölyv
17.05 Héléne és a fiúk
(francia sorozat)
137. rész
17.30 Mesék a nagyvilágból
Az egylábú pulyka
- Hóembermesék
A példás rendről
- Popeye, a tengerész
Moby Hick
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Zenés üzenetek
19.25 Héthatár
Külpolitikai magazin
Felvidék
20.05 Gazdakör
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 A mi forradalmunk
(történelmi dokumentumfilm)
5/2-3. rész:
Egy nap a csodák könyvéből
Dávid és Góliát
0.30 Arany János: A tölgyek alatt
Elmondja: Mádi Szabó Gábor

HBO


16.30 Bolondos dallamok
(amerikai rajzfilm)
17.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
17.30 A 44-es évfolyam
(amerikai vígjáték)
19.10 Szilícium mindhalálig!
(amerikai dokumentumfilm)
20.05 Rendőrakadémia 7.
(amerikai vígjáték)
21.30 Melrose Place
(amerikai sorozat)
A bor és vodka napja
22.15 Mélytengeri szörnyeteg
(amerikai film)
23.55 Romper Stomper
(angol akciófilm)

TV3


17.10 Műsorajánlat - Időjárás
17.15 Gusztáv
(rajzfilm)
17.25 A hollandus
(amerikai film)
19.15 Gusztáv
(rajzfilm)
19.20 Aszfaltbetyár
19.50 Játék: Fekete, fehér
20.25 Negyedóra otthon
20.45 Háromszög híradó
21.00 Végzetes gyémántok
(amerikai film)
22.55 Top Trend (ism.)
23.30 Gusztáv
(rajzfilm)
23.35 Fókusz (ism.)
24.00 Negyedóra otthon (ismétlés)
0.20 Veszélyes játék
(olasz erotikus film)

MSat

6.00 Vekker
9.00 Music Box
13.00 Csengetett, Mylord?! - 12. rész
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra...
15.00 Szörnyeteg a mostohám
(amerikai film)
16.30 Levis Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 Pacific Blue
21.00 NASA - Az amerikai űrhajózás története
21.30 Benny Hill (ism.)
22.00 Főnix hadművelet
(amerikai film)
23.45 Fociparádé (ism.)

Filmnet

8.00 A férfi-orgazmus mítosza
(amerikai film)
9.45 Adózz a szerelemnek!
(amerikai thriller)
11.30 Halálos titkok
(amerikai thriller)
13.15 Kispályások
(amerikai film)
14.45 Esküvő
(amerikai film)
17.00 A vadonban: Goldie Hawn ázsiai elefántok között
18.15 Kutya úr
(amerikai film)
20.00 Puszta acél
(amerikai sci-fi)
21.40 Az éjszaka szülöttei
(amerikai horror)
23.10 Szerelem és egy 45-ös
(amerikai film)

Szív TV

16.30 Príma torna
17.00 Divatmagazin
17.30 Tabuk nélkül
18.00 Kockáztató
18.30 Knight Rider
(amerikai sorozat)
Az elveszett autó
20.00 Különjárat
20.30 Lámpás
Zenés magazin
21.00 Kapásjelző
21.15 Hatalomátvétel
(amerikai akciófilm)
23.00 Lovasmagazin

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek