1996. szeptember 30., hétfő

Tv műsor - 1996. szeptember 30. - Hétfő

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai - Székesfehérvárról
9.10 Heidi és Erni
(német tévéfilmsorozat)
32/20. rész: Föld a láthatáron
9.35 Tízórai - Székesfehérvárról
Benne:
10.00 Játék
10.50 Hírek - Időjárás
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.10 Patrin - Üzenet - Vorba
14.35 Nasa obrazovka
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Repeta
Matek
Benne:
15.20 Webmesterek
15.40 Kölcsönkapott Föld
15.45 Matek
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Repeta (folytatás)
Benne:
16.05 Divat
16.15 Matek
16.30 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő filmsorozat)
A Beult folyó ártere júniusban
17.00-17.25 Kapcsolj be!
Múlt-kor
17.30 Segítőtárs
18.00 „Engedjétek hozzám!...”
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Mindent vagy semmit!
19.00 Esti mese
Jurosik
(szlovák rajzfilmsorozat)
Jurosik és a földesúr
19.15 Az „öreg”
Beszélgetés Jürgen Prochnowval
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.05 MC - Magyarok Cselekedetei
20.15 A simlis és a szende
(amerikai tévéfilmsorozat)
42/20. rész: Bilincs és bébi 1.
21.05 Arany János: A Tölgyek alatt
21.10 Panoráma
(Feliratozva is!)
21.45 A tengeralattjáró
(NSZK filmsorozat)
6/6. rész
22.35 Szó van róla
Aktuális politikai műsor
23.25 Híradó
23.35 BBC-híradó

MTV 2


13.55 Műsorajánlat
14.00 Parlamenti Napló
Riportműsor
15.00 Közvetítés a Parlament üléséről
17.05 Légi fuvarosok
(tévéfilmsorozat)
13/4. rész: Az ajánlat
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 TH
Tudományos híradó
(Feliratozva is)
18.45 Telesport
19.00 Vasas-Dreher-Győri Keksz ETO KC női kézilabda-mérkőzés
20.30 Cigányfórum
21.00 Híradó
21.10 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.15 Telemázli
21.45 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.25 Időjárás - Kenó
22.35 Lapzárta
22.40 Tokaji írótábor '96
(dokumentumriport)
23.10 Kis esti zene
Az MTV és a LocoMusic komolyzenei sorozata
Schumann: Kreisleriana
Előadja: Ránki Dezső
23.40 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Heti Hírmondó (ism.)
13.20 Emlékképek - Régi híradók (ism.)
13.35 Postabontás - Levélváltás
13.55 Miniatűrök - Varsó, 1944
(lengyel rövidfilm)
14.00 A csodakörhinta
Pollux és a hegymászás
Azalé pánikba esik
14.10 Kicsoda a micsoda
14.40 Cimbora - Tallózó
15.25 Észak állatvilágában
(finn természetfilm)
A vándorsólyom
15.50 Harmónia (ism.)
16.20 Út a jövőnkbe (ism.)
16.35 Talpon maradni
(dokumentumfilm-sorozat)
4/3. rész: Négy fal közé szorulva
17.05 Héléne és a fiúk (II. sorozat)
(francia tévéfilmsorozat)
121. rész: A trójai faló
17.30 Szibériai népmesék
A hős kisegér
- Gurul az alma
A legfinomabb cseresznye
- Guriga
Guriga és a Loch-Ness-i szörny
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Állatklinika a város szélén
(cseh-német tévéfilmsorozat)
13/8. rész: Veszettség
19.05 Helikon
Irodalmi figyelő
19.35 Táncműhely
Zsuráfszki Zoltán koreográfus portréja
20.05 Minoritates Mundi
Svédország 2.
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Utak Vásárhelyről
5/4. rész: A világ végén - Üvegcsűr
22.20 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
(francia filmsorozat)
Tasmania, Ausztrália ébredő szigete
23.05 Az életemmel pályáztam
(dokumentumfilm)
23.55 Gál Sándor: Az óceán partján
Elmondja: Dráfi Mátyás

HBO


16.30 Superman legújabb kalandjai - Lois és Clark
(amerikai sorozat)
17.30 Zűrös majom
(amerikai vígjáték)
19.15 Aki kapja, marha
(amerikai vígjáték)
21.10 Négy esküvő és egy temetés!
(amerikai vígjáték)
23.10 Szökésben
(amerikai akciófilm)

TV3


17.05 Műsorajánlat - Időjárás
17.15 Szerelem és gyűlölet között
(amerikai film)
18.50 Profitvadász
19.25 Zürichi páncélterem
A Lancione-ügy
20.25 Negyedóra sport, utazás
20.45 Háromszög híradó
21.00 Piszkos játékok
(amerikai film)
22.50 Profitvadász
23.25 Gusztáv
(rajzfilm)
23.30 Post kékharisnya

A3

15.00 Ne add fel!
16.30 Levis Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 Tűzoltók
21.00 Fociparádé
22.00 Örült sportok
22.30 Bolondóra
23.30 Hollywood ma
24.00 Megkötözve

Szív TV

16.00 Műsorajánló
16.05 Torna
16.30 Pénzvilág
17.00 Az új Lassie
48/34. rész: Túszdráma
17.30 Hívd Andreát! (ism.)
18.30 Pufóka kalandjai
19.00 Autósport-magazin
19.30 Kereskedelmi show
20.00 Más
20.30 Az élő test - 21. rész
21.00 A szemtanú halála
(amerikai akciófilm)
23.00 Környezetvédelmi magazin (ism.)

ATV

19.05 Mese
19.30 Érdekességek a nagyvilágból
20.00 Üvegdzsungel
(amerikai film)
21.30 ATV-zeneklub
22.30 Cigánycsárda
(spanyol vígjáték)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. szeptember 29., vasárnap

Tv műsor - 1996. szeptember 29. - Vasárnap

MTV 1


7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Csizmás kandúr
(japán rajzfilmsorozat)
26/10. rész: A gyanakvó király
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Doug
(amerikai rajzfilmsorozat)
26/17. rész: Doug vacsorameghívása
8.35-9.00 Kapcsolj be!
8.35 Vasárnapi torna gyerekeknek Béres Alexandrával
8.40 Bocsoda
Pille-pillangó
Karsai Gizella műsora
9.00 Leporelló
Kulturális magazin
11.00 Református világtalálkozó
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 Dallamról dallamra
A színészkirálynő énekel
Ruttkai Évára emlékezünk
13.00 Derült égből
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/1-4. rész (ism.)
14.35 Legyen a vendégünk
Séta új nemzeti parkjainkban
15.05 HT - Háttértudomány
(Feliratozva is!)
15.35 Örömhír
Az unitárius egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Aladdin
(amerikai rajzfilmsorozat)
A meghiúsult házasság
- Szép nyári nap
(amerikai rajzfilm)
- Dinka banda
(amerikai rajzfilmsorozat)
A fő Goofy
17.05 Manőver
Katonai magazin
17.40 Így készült: A három testőr Afrikában
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.05 MC - Magyarok Cselekedetei
20.15 100 éves a mozi
Szabó István válogatása a filmtörténet legsikeresebb műveiből
Szabó István bevezetője
20.25 My Fair Lady
(amerikai filmmusical, 1964)
23.15 Tűréshatár
(dokumentumműsor)

MTV 2


7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.00 Hímnem
8.30 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata - 46. rész
9.00 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ismétlés)
46. rész: Veszélyes csínyek
9.30 PC ábécé
Számítástechnikai, informatikai magazin
10.00 Euromusica ’96 Székesfehérvár
Népzenei áhítat
11.00 Békéscsaba-Vasas Casino Vigadó
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
13.00 Lengyelkápolna
(dokumentumfilm, ism.)
14.00 Kupaktanács
Családi magazin
14.30 Szócső
Ifjúsági érdekvédelmi magazin
15.00 Időjárás
15.05 100 éves a mozi
„Csudijobb”, mint újkorában - azaz hogyan készült a My Fair Lady akkor - és most
(amerikai film)
16.10 Szereti Liszt zenéjét?
Műveltségi verseny Liszt művei, életútja jegyében
8/5. rész
17.00 Millecentenáriumi híradó
17.10 Szívtipró gimi
(ausztrál filmsorozat)
65/52. rész
17.55 Időjárás
18.00 Szívesen látjuk egy félórára...
Balázs Péter műsora
18.30 Úton
Európa magazin
19.00 Éretlenek
(tévéfilmsorozat)
13/1. rész: Költözési világnap
19.30 Esti mese
Pöttyel együtt tanulni jó
(angol rajzfilmsorozat)
19.50 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Victor Pasmore: A beltenger partjai
20.00 Zene-óra
Zenei klub Óbudán
21.00 Góóól...
Labdarúgó kupanap
21.35 Jean Claude Brisville: A feketeleves
A Játékszín előadása
22.55 Környezetünk hírei
23.00 Lapzárta
23.05 TS-Este
23.55 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Tücsök-tábor
8.45 Cimbora-Tallózó
9.35 Amiről a kövek mesélnek
Történelmi városok - Kalocsa
10.00 „Márton Áron-év”
12.00 Déli harangszó
12.05 Ameddig a harang szól
12.15 Táncház
Népzenei magazin
12.45 A helyettesítő tanár
(francia filmsorozat, ism.)
Koncert Guillaume-ért
14.30 Sportképek
16.30 Színházi Élet
Figyelő
17.00 Emlékképek - Régi híradók
17.15 Postabontás
17.35 Műsorismertetés
17.40 Henry macskája
Egyszer volt, hol nem volt
- Guriga
Guriga, a megmentő
18.00 Heti hírmondó
19.00 Az első száz év
Egy őrült éjszaka
(magyar film)
20.10 A zene arcai
Különkiadás
21.10 Ars Hungarica
(művelődéstörténeti kisfilm)
2/1. rész: Az esztergomi Keresztény Múzeum
21.25 Sportpercek
21.35 10. Nemzetközi Dixieland Fesztivál
Marcel Zanini játszik - 2. rész
22.00 Berlin Alexanderplatz
(német-olasz sorozat)
Egy szívesség, az mindig sokba kerül
23.00 Székely Dezső: Töredék
Elmondja: Merényi Judit

HBO


8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Állati élet
11.00 Tömés Jerry: A moziban
(amerikai rajzfilm)
12.25 Holdfényes éjszakán
(amerikai film)
13.55 Falcon Crest
14.55 Zenemánia: Annie Lennox
15.50 Öreg rókák, nem vén rókák
(amerikai vígjáték)
17.30 Sommersby
(amerikai filmdráma)
19.25 Mozimánia
Amerikai film: A sztár
20.30 Szabadítsátok ki Willy-t!
(amerikai film)
22.25 Miami Blues
(amerikai krimi)
24.00 Az utolsó lehelet
(amerikai horror)

TV3


15.50 Műsorajánlat - Időjárás
16.00 Az ifjú Indiana Jones kalandjai
(amerikai sorozat, ism.)
Peking 1910
16.55 Gusztáv
(rajzfilm)
17.05 Az ördög és az inkvizítor
(olasz-spanyol sorozat)
18.00 Automobil
18.35 A Broadway határain
(amerikai film)
20.15 Aszfaltbetyár
20.45 Háromszög híradó
21.00 Gillette World Sport Special
21.35 Titkos kommandó
(amerikai film)
23.20 Pörzsölő

A3

16.00 Budo magazin
16.30 A3 négy keréken
17.00 Nap Tv
19.30 Benny Hill
20.00 Hollywood ma
20.30 A Szépség és a Szörnyeteg
21.30 Szirének és szirénák
22.30 Címlapsztori
23.30 Fashion Tv
24.00 USA Girl

Szív TV

16.00 Műsorajánló
16.05 Egészségmagazin
17.00 A hónap szépe
17.30 Pufóka kalandjai
18.00 Autósport-magazin
18.30 Tabuk nélkül
Nyilas Kriszta műsora
19.00 Kojak (ismétlés)
20.00 „Párosan szép...”
20.30 Konyhashow
21.00 Quelle-percek
21.05 A chinatowni kapcsolat
(amerikai film)
23.00 Darnel Krisztián beszélget

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.15 Víkend
20.00 Különös évforduló
(amerikai vígjáték)
21.50 Érdekességek a nagyvilágból
22.30 Hollywoodi üzlet
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. szeptember 28., szombat

Tv műsor - 1996. szeptember 28. - Szombat

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00-8.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10-9.05 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
- Maci Laci
Foxi Maxi, a vadászkutya
A mesésen merész Maci
- A bolygó kapitánya
A legszörnyűbb pusztítás
- Tom és Jerry
A vadmacska
9.10-10.00 Kapcsolj be!
Cimbora-délelőtt
10.05 Friderikusz-show (ismétlés)
11.45 Martin György gyűjtéséből
Gyimesközéplok 1.
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.10-14.50 Még egyszer!
12.10 Família Kft.
254. rész: A nagy család 2. (ism.)
12.40 Borostyán
(olasz tévéfilmsorozat)
44/43. rész (ism.)
13.30 Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat)
16/13. rész (ism.)
14.20 Szomszédok
(teleregény, 246. fejezet, ism.)
14.50 Gazdit keresünk
Kudlik Júlia műsora
15.20 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
15.40 Magányos bolygó
(angol útifilmsorozat)
15/3. rész: Indonézia - A Keleti szigetek 2/2.
16.00 Waczak Szálló
(angol tévéfilmsorozat)
12/3. rész: Esküvői vendégek
(Feliratos!)
16.35 Jancsó Miklós portré
(magyar film)
18.00 Millecentenáriumi híradó
18.05 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
18.15 Márkás históriák
18.30 Szerencsekerék
19.00 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat)
A néma csengő
19.15 Klip-mix
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.01 Telesport
20.10 MC - Magyarok Cselekedetei
20.20 Vers mindenkinek
20.30 Forrongó évszak
(amerikai film, 1989)
22.20 Exkluzív
Társasági és művészeti magazin
22.45-1.15 Az éjszaka
Víg-játék
Benne: Kabaré - Zene - Cirkusz - Játék

MTV 2

6.55 Műsorajánlat
7.00 Gazdaképző
Állattenyésztés
7.30 Hrvatska kronika (ismétlés)
7.55 Unser Bildschirm (ismétlés)
8.20 Ecranul nostru (ismétlés)
8.45 Srpski ekran (ismétlés)
9.10 Nasa obrazovka (ismétlés)
9.35 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin (ism.)
10.05 Cimbora-délelőtt
11.00 Néprajzi értékeink
Kapuvári hímzett fejkendők (ismétlés)
11.05 Kalandozások Patagóniában
2/2. rész: Két nemzeti park: A gleccserek Nemzeti Parkja (ismétlés)
12.00 Nótaböngésző
Ötvös Csilla és Melis György nótákat énekel
12.25 Rondó
Nemzetiségi magazin
13.05 Reflex
OBB-hírcsokor
13.10 Izom
Küzdősport magazin
13.40 Kisfilmek a nagyvilágból
- Az élő tenger
John Stoneman tengerbiológiai sorozata
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
26/8. rész: Árnyékvilág
- A divat arénájában
(angol dokumentumfilm-sorozat)
6/6. rész: Yves Saint-Laurent
15.05 Átfogó
Kapcsolatokról - határok nélkül
15.30 Trend
Vállalkozói magazin
16.00 Kérdezz! Felelek
Egri János műsora
16.25 Időjárás
16.30 Horizont
Heti világhíradó
17.00 BVSC-UTE
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
19.05 Família Kft.
255. rész: Mi hatan férfiak
19.40 Familimpia
20.00 T-ma
Rókusfalvy Pál műsora
20.30 Liszt Ferenc Nemzetközi Zongoraverseny
21.50 Hírek az Unióról
21.55 Összefoglaló a XXIII. Klasszikus Ejtőernyős VB-ről, Békéscsabáról
22.20 Szeretni kell...
Zenés színpadi játék
A Merlin Színház előadása
23.35 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Bob és Bobette
A nagyotmondó zsoldos
8.30 Kicsoda a micsoda
Gyermekműsor
9.00 A viasz és a méz birodalmában
(német természetfilm)
A méhek
9.15 Világtörténet
(angol ismeretterjesztő sorozat)
26/3. rész: A civilizáció születése
9.40 Nyelvédesanyánk
10.10 Ecsetvonás
10.20 Delfi és barátai
(spanyol sorozat)
A varázsvirág
10.45 Harmónia
Egészségvédő magazin
11.15 Mű-terem-tés (ism.)
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Közép-európai magazin (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Pentaton
Népzenei körkép (ism.)
13.45 Pumukli kalandjai
(mesefilmsorozat)
A felhasadt hüvelykujj
14.10 Utak Vásárhelyről
5/3. rész: Kányádtól Stockholmig (ismétlés)
14.55 Benkő Gyula filmjeiből
Szegény gazdagok
(magyar film)
16.25 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat)
13/1. rész: Családi viszály
17.10 Út a jövőnkbe
Öngyilkosság olajjal és szénnel
17.25 Kimba, a fehér oroszlán
(japán rajzfilmsorozat)
18.00 Híradó
18.15 „Komédiás idők”
Totó lakást keres
(olasz vígjáték) FF
19.35 Andrew Lloyd Webber története
(angol életrajzi film)
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 10. Nemzetközi Dixieland Fesztivál
Marcel Zanini játszik - 1. rész
22.00 Takard el a szemem
(angol film)
23.45 Petőfi Sándor: A magyar nemzet
Elmondja: Götz Anna

HBO

8.00 Lois és Clark
9.00 Bolondos dallamok
9.30 Jó barátok
10.00 Animánia
10.30 Egyről a kettőre
11.00 Folytassa, Jack!
(angol vígjáték)
12.40 Égi jel
(amerikai film)
14.20 Melrose Place
15.10 Blinky Bill
15.40 Repül a haverom
(amerikai film)
17.30 National Geographic
18.30 Stella
(amerikai film)
20.20 Zsaruszív
(amerikai film)
22.05 Függő játszma
(amerikai akciófilm)
24.00 Gátlások nélkül
1.00 Meztelenül a holdfényben

TV3

15.45 Műsorajánlat - Időjárás
15.50 Info-mozaik
16.35 Gusztáv
16.45 Gillette World Sport Special
17.20 Az ifjú Indiana Jones kalandjai
(amerikai sorozat)
Peking 1910
18.15 Stíluspercek
18.20 Palánta
18.50 Őrült kamera
(amerikai film)
20.15 Cinema
20.45 Háromszög híradó
21.00 Zürichi páncélterem
(német sorozat)
21.55 Gusztáv
(rajzfilm)
22.05 Célzászló
(amerikai film)

A3

13.00 I love
13.30 Sex-pír
14.00 Zoom
14.30 Játszd újra
15.00 Csengetett, Mylord?!
16.00 Ooh La La!
16.30 Music Box Top Citrom
17.00 Nap Tv
19.30 Pacific Blue
(amerikai sorozat, ismétlés)
20.30 Biliárd 1/2 9
21.30 Cin Nn Tv - Szombat esti láz
Benne: A hatos lottó húzása
22.00 Megkötözve
(amerikai film)
23.45 USA Girl - 3.rész
0.45 Exterminátor

Szív TV

16.30 Darnel Krisztián kérdez
17.30 Eurostar - kapásjelző
18.00 Konyhashow
Ómódi remekek
18.30 Pufóka kalandjai
19.00 Az új Lassie
Leeds, a bíró
19.30 Coca-Cola Rock City
20.00 Hívd Andreát!
21.00 Belső hangok
(amerikai thriller, 1992)
23.00 Naturista szépségverseny (ism.)

ATV

5.30 A péntek esti műsor ismétlése
11.30 DIM
19.05 Mese gyerekeknek
19.15 Vonalban: Kató néni
20.00 László atya öt perce
20.05 A mágia urai
(amerikai film)
21.50 Késő esti stúdió
22.00 Piramis sztori
23.00 Tiszta őrület

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. szeptember 27., péntek

Tv műsor - 1996. szeptember 27. - Péntek

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Heidi és Erni
(német tévéfilmsorozat)
32/19. rész: Légnyomáscsökkenés
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Ép testben...
10.30 Játék
kb. 10.45 Főzősarok
10.50 Hírek - Időjárás
11.05 Dallas
(amerikai filmsorozat)
301. rész: April szerelmes
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Juli-suli - 150. (ism.)
14.10 Unser Bildschirm
14.35 Hrvatska kronika
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Magyarország ma
Válogatás a körzeti stúdiók műsoraiból
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Üzlet
Heti gazdasági körkép
16.30 Derült égből
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/4. rész: A Max-faktor
17.00-18.55 Péntek délután
Benne:
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
kb. 17.30 Téka
Közhasznú információk
kb. 17.40 Tizenöt perc
18.00 Ablak
18.55 Esély
19.00 Esti mese
Égből pottyant mesék
Pityóka, a varázsló (ism.)
19.20 Vers mindenkinek
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.01 Telesport
20.15 MC - Magyarok Cselekedetei
20.25 Dallas
(amerikai filmsorozat)
301. rész: April szerelmes (ism.)
21.20 Ön dönt!
Horvát János műsora
Zsarolás
22.25 Jancsó Miklós 75 éves
Kék Duna keringő
(magyar film, 1991)
23.55 Híradó
0.05 BBC-híradó

MTV 2

12.00 Szieszta
Szórakoztató, regionális műsor Szegedről
14.50 Műsorajánlat
14.55 100 éves a mozi
Pygmalion
(angol film, 1938, ism.) FF
16.35 Válogatás a Televízió archívumából
Zenés TV Színház
Petrovics Emil: Lysistrate
Az opera televíziós változata (1984, ism.)
17.30 Körzeti híradók
17.55 Időjárás
18.00 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer... az ember
(francia rajzfilmsorozat)
26/22. rész: A francia forradalom
18.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat)
46. rész: Veszélyes csínyek
19.00 Euromusica '96 Székesfehérvár
Gálahangverseny
20.00 A Taviani testvérek
(angol portréfilm)
20.50 Csízió
21.00 Híradó
21.10 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.15 Tipp-Hopp!
Szórakoztató vetélkedő
21.45 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.25 Időjárás - Kenó
22.35 Lapzárta
22.40 Fociles
Nemzetközi focimagazin totótippekkel
23.00 Koktél Bár
Benne:
- Aréna
- Sztáro(c)k
- Koncert
2.00 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Váltó
Gazdasági magazin (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Póráz
Kutyatartók magazinja (ism.)
13.35 Közép-Európa szülővárosai
(osztrák kultúrtörténeti sorozat)
Ljubljana
14.20 Ave Maria
(ukrán kisfilm)
Szlavszja Marija
14.30 Az első száz év - német expresszionisták
Dr. Mabuse testamentuma
(német film) FF
16.25 Chesterfield lovagjai
(angol sorozat, ism.)
13/13. rész: A Térdszalag-rend
17.15 Váltó-Infó
17.30 Lolka és Bolka olimpiája
Olympiában
- Guriga
Guriga postára ad egy levelet
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A helyettesítő tanár
(francia filmsorozat)
Koncert Guillaume-ért
19.50 Tony Lakatos Quartet
20.05 Közép-európai magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Topáz
(amerikai thriller)
23.30 Fórum
1.00 Ady Endre: Játék, játék, játék
Elmondja: Ruttkai Éva

HBO

16.30 Batman
(amerikai rajzfilm)
17.00 Bír-lak
(amerikai sorozat)
17.30 Blinky Bill
(amerikai rajzfilm)
18.05 Kasszafúrók
(amerikai vígjáték)
19.40 A veszélyes élet éve
(amerikai film)
21.40 A mambó királyai
(amerikai film)
23.25 Démonpofa
(amerikai horror)

TV3

15.55 Okavango, a vadon szíve
16.50 Ez van - fiataloknak
17.15 Emlékezz a szerelemre
(francia film)
18.45 Gusztáv
18.55 Második lehetőség
19.50 Fekete, fehér -  játék
20.25 Negyedóra kultúra
20.45 Háromszög híradó
21.00 Jolly Joker (ism.)
22.00 Stíluspercek
22.10 Gyilkos átváltozás
(amerikai film)
24.00 Negyedóra kultúra
0.15 Válaszút

A3

16.00 Bulivonal
16.30 Levis Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 Szirének és szirénák
21.00 Fashion Tv
21.30 Haszonlesők
22.00 Roar Tv
23.00 Party őrség

Szív TV

16.00 Műsorajánló
16.05 Kereskedelmi show
16.30 Telelovas
17.00 Barkácsmagazin
17.15 Eurostar - kapásjelző
17.30 Knight Rider
89/64. rész: Az ál Devon 2.
18.30 Pufóka kalandjai
19.00 Kockáztató
19.30 Kereskedelmi show
20.00 Különjárat
20.30 Family Album
21.00 City
Kulturális magazin
21.15 Erőszakra kényszerítve
(amerikai film)
23.00 Színház-háztűznéző
Fehér Gábor műsora

ATV

5.30 A csütörtök esti műsor ismétlése
19.05 Mese gyerekeknek
19.15 Ingatlanpiaci szemle
19.30 U. K. Today
20.00 Kegyetlen kobrák
(olasz-spanyol film)
21.50 ATV-zeneklub
22.30 Emmanuelle lánya
(amerikai-görög szexfilm)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. szeptember 26., csütörtök

Tv műsor - 1996. szeptember 26. - Csütörtök

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Heidi és Erni
(német tévéfilmsorozat)
32/18. rész: A kisebbik rossz
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Ezüstkor
10.40 Játék
10.50 Hírek - Időjárás
11.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/37. rész: A Kék Angyal
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Welcome to Hungary
12.55 Telepakk
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Repeta
Benne:
15.20 Tanuljunk szónokolni!
15.35 Programajánlat
15.40 Klipszövegfordító verseny
15.45 Irodalom
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Repeta (folytatás)
Benne:
16.05 Visszapillantó
16.10 Irodalom
16.30 Derült égből
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/3. rész: Az a mesés rock-karrier
17.00-17.25 Kapcsolj be!
Most
17.30 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.55 „A Biblia szól”
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Gyermekbiblia
(angol rajzfilmsorozat)
26/3. rész:
Izsák feleséget talál
Jákob és Ézsau
19.15 Naprakész
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.01 Telesport
20.15 MC - Magyarok Cselekedetei
20.25 Szomszédok
(teleregény, 246.)
21.00 Újra!
Friderikusz-show
22.50 Ütköző
Aktuális politikai vitaműsor
23.40 Labdarúgó Kupanap
0.20 Híradó
0.30 BBC-híradó

MTV 2


15.30 Műsorajánlat
15.35 Provokátorok
(dokumentumfilm-sorozat)
5/4. rész
16.25 Csízió
16.30 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
16.40 Fűben-fában
Természetgyógyászati magazin
17.00 Zöld-övezet
Környezetvédelmi magazin
17.30 TOP 40
A MAHASZ slágerlistája
18.00 Kispest HFC-Olimpique Nimes
KEK labdarúgómérkőzés
Közvetítés a Bozsik stadionból
A szünetben kb. 18.45 Körzeti híradók
20.00 IT
A PC ábécé különkiadása
20.15 Zene, zene, zene
21.00 Híradó
21.10 Környezetünk hírei
21.15 Kriminális
Bűnügyi magazin
21.45 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.25 Időjárás - Kenó
22.30 Reflex
OBB-hírcsokor
22.35 Lapzárta
22.40 La Sept
Warburg
(francia-belga sorozat)
3/1. rész
0.10 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00-12.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Régiók
Tudósítók stúdiója (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Különleges vasútvonalak
(francia ismeretterjesztő sorozat)
Észak-Kína
14.15 Benkő Gyula filmjeiből
Különös házasság
(magyar film, ism.)
16.00 Zene tolmáccsal (ismétlés)
17.00 Póráz
Kutyatartók magazinja
17.30 Bob és Bobek
A levegőben
- A csodakörhinta
A parfümpárlat
Egy kis méz miatt
Pollux, a mozisztár
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Hóvirágünnep
(csehszlovák film)
19.45 A delfinek
(német ismeretterjesztő film)
20.05 Váltó
Gazdasági magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Mozgó Kép
Filmmagazin (ism.)
22.00 Amerikai szív
(amerikai film)
23.55 Vadászkolinda
A balladát elmondja: Molnár Gizella

HBO


16.30 Taz-Mánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Alf
(amerikai sorozat)
17.30 A sárkány átka
(amerikai dokumentumfilm)
19.10 Falcon Crest
(amerikai sorozat)
20.00 Killer: Egy sorozatgyilkos naplója
(amerikai dokumentumfilm)
21.30 Semmit a szemnek
(amerikai vígjáték)
23.10 Törvénytelen
(magyar film)
0.55 Vörös cipellők - A láncok lehullanak

TV3


16.30 Palánta
17.00 Elátkozott küldetés
(amerikai film)
18.35 Gusztáv
18.45 Beatles-antológia
19.45 Mr. Rozsda
20.25 Negyedóra gazdaság
20.45 Háromszög híradó
21.00 Gyomok között
(amerikai film)
23.35 Fésületlenül

A3


15.00 Édes hazugságok
16.30 Levis Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 A Szépség és a Szörnyeteg
21.00 Benny Hill
21.30 Haszonlesők
22.00 Exterminátor
(amerikai film)
23.45 A3-ik vonal

Szív TV

16.00 Műsorajánló
16.05 Kereskedelmi műsor
16.30 Állati percek
17.00 Torna Cindy Crawforddal
17.30 Kojak
(amerikai sorozat)
Gyilkosság a bika jegyében
18.30 Pufóka kalandjai
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.00 Hétpróbás
20.00 India
(dokumentumfilm-sorozat, 7. rész)
20.30 Pénzvilág
21.00 A szomszéd
(amerikai krimi)

ATV

5.30 A szerda esti műsor ismétlése
19.05 Mese gyerekeknek
19.15 Árnyékkormány
19.55 Autók-motorok
20.10 Ingatlanpiaci szemle
20.20 BNV
21.50 Mondjuk a magunkét
22.30 Sportmagazin
23.00 Valóságos csodák
23.30 Stúdióműsor

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. szeptember 25., szerda

Tv műsor - 1996. szeptember 25. - Szerda

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Heidi és Erni
(német tévéfilmsorozat)
32/17. rész: A baj ritkán jár egyedül
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Füstölgő
10.45 Játék
10.50 Hírek - Időjárás
11.10 Komisz vér
(német tévéfilmsorozat)
4/4. rész: Az új élet (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.10 Srpski ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
14.35 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Repeta
Benne: Fizika
15.20 Pénz beszél
15.40 Kukkoló
15.45 Fizika
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Repeta (folytatás)
Benne:
16.05 Tetőtől talpig
16.10 Fizika
16.30 Derült égből
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/2. rész: Póló-dili
17.00-17.25 Kapcsolj be!
17.00 Cimbora
Mondok egy viccet... - 2. rész
17.30 „Apostolod volt boldog magyar nemzet...”
Szent Gellért
17.55 Gyorssegély
Karitatív szolgáltatóműsor
18.05 Telis-televideo '96
18.10 Életjel
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Fülem erre, fülem arra Vili
(cseh rajzfilmsorozat)
19.15 Telesport
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás - Műsorajánlat
20.00 Dosszié
Frei Tamás műsora
20.40 MC - Magyarok Cselekedetei
20.50 Ki mit tud?
5. elődöntő
23.15 Apacs kapitány
(amerikai film, 1971)
0.50 Híradó
1.00 BBC-híradó

MTV 2


15.10 Műsorajánlat
15.15 Palackposta
Válogatás a határon túli magyar műhelyek műsoraiból
15.45 Drehscheibe Europa
A Deutsche Welle közép-európai magazinja
16.15 Válogatás a televízió archívumából
Ágyak a horizonton
(tévéjáték, 1973, ism.) FF
17.25 Rin-Tin-Tin
(amerikai filmsorozat)
92. rész: Vaklárma
18.00 Körzeti híradók
18.15 Magyarország ma
Hazajöttek a gyökerek
19.00 A hétfejű sárkány
13/4. rész: A megtalált idő
19.30 Ultrareneszánsz
20.05 Múzsa
Kulturális hírműsor
20.20 Rangers FC-A. J. Auxerre
Bajnokok Ligája labdarúgó-mérkőzés
A szünetben: kb. 21.15 Híradó
22.20 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
22.30 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.55 Időjárás - Kenó
23.05 Lapzárta
23.10 Nürnbergtől Nürnbergig - Jean Frydman filmje
(francia sorozat)
4/3. rész: A döntő fordulat
0.10 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó
12.20 Gazdakör (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Csodakörhinta
Búvárok
Azali táncol
A hatodik réteg
13.30 Alija
(dokumentumfilm)
14.40 A vadonban
(kanadai ismeretterjesztő film)
Fajd-parádé
15.30 A sípoló macskakő
(magyar film, ism.)
17.00 Észak állatvilágában
(finn ismeretterjesztő film)
4/2. rész: A ragadozók és zsákmányaik
17.30 Vigyázat, fiúk
...piros a lámpa!
- A kenguru erszényéből
Görkori
- Popeye, a tengerész
Keresem a papit
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Az első száz év
A ménesgazda
(magyar film)
19.50 Mesterművek
Thedore Géricault: Medusa tutaja
20.05 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Apus emlékei
(francia film)
23.10 Bartók: Concerto
Hangversenyfelvétel a Budapest Kongresszusi Központban
24.00 Sárközi György: Virágok beszélgetése
Elmondja: Csomós Mari

HBO


16.30 Animánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Egyről a kettőre
(amerikai sorozat)
17.30 Blinky Bill
(amerikai rajzfilm)
18.05 Aranyláz
(amerikai vígjáték)
19.30 Zenemánia: Annie Lennox
(amerikai dokumentumfilm)
20.35 Ég és föld
(amerikai film)
23.00 Így készült: Kábelbarát
(amerikai dokumentumfilm)
23.30 Kétélű fegyver
(amerikai kalandfilm)

TV3


16.55 Műsorajánlat - Időjárás
17.05 Távoli unokatestvérek
(amerikai film)
18.40 Gillette World Sport Special
19.15 Gusztáv
19.20 Cinema
19.50 Játék
20.25 Negyedóra az infosztrádán
20.45 Háromszög híradó
21.00 Crash - 40 millió dollár a tét
(amerikai film)
22.55 Miért?
23.45 Negyedóra az infosztrádán (ism.)

A3

15.00 Veszélyes vizek
16.30 Levis Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 Gyilkos utcák
21.00 Őrült sportok
21.30 A Szahara titka
22.30 Roar Tv
23.30 Nem probléma
24.00 Az utolsó esély

Szív TV

16.00 Műsorajánló
16.05 Más
16.30 Libero baba-mama torna
17.00 Amerika története
18.30 Pufóka kalandjai
(amerikai rajzfilm)
19.00 Szerda, 19 óra
A lehetőségek műsora
20.00 Magányos szívek
(amerikai film)
22.00 Egészségmagazin
23.00 Szédülj el! (ism.)
23.30 Kereskedelmi show
24.00 Műsorzárás

ATV

5.30 A kedd esti műsor ismétlése
19.05 Mese gyerekeknek
19.15 Sportmagazin (ism.)
19.45 Ingatlanpiaci szemle
20.00 Végzetes látomás 2.
(amerikai film)
21.50 Érdekességek a nagyvilágból
22.30 Sátáni szépség
(olasz-spanyol horror)

1996. szeptember 24., kedd

Tv műsor - 1996. szeptember 24. - Kedd

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Heidi és Erni
(német tévéfilmsorozat)
32/16. rész: Pausálék
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Egészség-betegség
10.45 Játék
10.50 Hírek - Időjárás
11.00 Szerelem itt, szerelem ott
(német tévéfilm)
4/4. rész:
Quertzuiopü
Férfidolog
Félrelépés (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Repeta - Történelem
Benne:
- Szöcske
- Sztori
- Támpont
- Lapu
15.45 Történelem: Tételező
Ókor 2.
Principatus és dominatus
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Repeta (folytatás)
Benne: Extrém
16.10 Történelem: Vis maior - valami közbejött
4/1. rész: Hét szűk esztendő
16.30 Derült égből
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/1. rész: Találkozások
17.00-17.25 Kapcsolj be!
17.00 Textilező
Növényesdi
17.15 Zenelánc
17.30 Don Quijote
(spanyol rajzfilmsorozat)
39/36. rész: A gályakaland
17.55 Katolikus krónika
18.15 Üzlet
18.30 Mindent vagy semmit!
19.00 Esti mese
Kakasdi mesék
Szegény ember három titka
19.15 Naprakész - Autók
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.01 Telesport
20.15 MC - Magyarok Cselekedetei
20.25 Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat)
16/13. rész
21.20 Stúdió '96
22.10 100 éves a mozi
Szabó István válogatása
Apámuram
(olasz film, 1977)
24.00 Híradó
0.10 BBC-híradó

MTV 2



8.55 Műsorajánlat
9.00 Közvetítés a Parlament üléséről
16.30 Járóföld - hazai tájakon
A Kőrös körül
17.05 Három a doktor
(német tévéfilmsorozat)
25/9. rész: A karrier lázában
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Magnum
(amerikai bűnügyi filmsorozat)
Gyilkosság éjjel
20.00 Múzsa
Kulturális hírműsor
20.10 1956 negyven év után
21.00 Híradó
21.10 Környezetünk hírei
21.15 Kedd 21
Politikai vetélkedő
21.45 Klip-mix
Válogatás a legújabb hazai és külföldi klipekből
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.25 Időjárás - Kenó
22.35 Lapzárta
22.40 TS - Sportvarázs
0.10 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00-12.00 Képes Krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Mű-terem-tés (ismétlés)
13.00 Esti kérdés (ismétlés)
13.15 Expedíció
(ismeretterjesztő sorozat)
13/4. rész: A zsírmadarak - Visszhangok a sötétben
14.05 Állatklinika a város szélén
(cseh-német sorozat)
13/7. rész: Az ellenőrzés
14.55 Európa hite
A jövőnk keresztény szemmel (ism.)
15.35 Sinka István: Szállnak a vadlibák
15.40 Az első száz év
Családi tűzfészek
(magyar film) FF
17.20 Lássuk, hogyan növekednek
(angol ismeretterjesztő sorozat)
A farm állatai: a disznó
17.30 Mesék a nagyvilágból
A kutya és a farkas
- Hóembermesék
A síugrásról
- Popeye, a tengerész
A csipesz az csipesz
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Alija
(dokumentumfilm)
19.20 Héthatár
Külpolitikai magazin
20.05 Gazdakör
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Fehér telefonok
(olasz film, ismétlés)
23.10 Héthatár (ismétlés)
23.50 Sinka István: Anyám balladát táncol
Elmondja: Rátóti Zoltán

HBO


16.30 Bolondos dallamok
(amerikai rajzfilm)
17.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
17.30 Az aranykor 3.
(amerikai horror)
18.35 Az aranykor 4.
(amerikai horror)
19.45 Taplófejek
(amerikai vígjáték)
21.20 Melrose Place
(amerikai sorozat)
A szakács, a tolvaj, a szeretője...
22.05 Gyilkos randevú
(amerikai horror)
23.40 A csábítás gyönyöre

TV3


16.10 Műsorajánlat
16.20 Rémület a stadionban
(amerikai film)
18.20 Aszfaltbetyár
18.50 Jolly Joker
(német filmsorozat)
19.50 Fekete, fehér - játék
20.25 Negyedóra otthon
20.45 Háromszög híradó
21.00 Szívügyem
(magyar film)
22.30 Top Trend
23.05 Gusztáv
23.10 Fókusz
23.35 Negyedóra otthon

A3

16.30 Levis Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 Pacific Blue
(amerikai sorozat)
21.00 Hollywood ma
21.30 Haszonlesők
22.00 Az utolsó esély
23.45 Fociparádé

Szív TV

16.00 Műsorajánló
16.05 Kereskedelmi show
16.30 Stílusmagazin
17.00 Príma torna
17.30 Knight Rider
(amerikai sorozat)
89/63. rész: Az ál Devon 1.
18.30 Pufóka kalandjai
(amerikai rajzfilm)
19.00 Telelovas (ism.)
19.30 „Nem boszorkányság...”
20.00 Különjárat
20.30 Állati percek
21.15 Az igazság 7 órája
(amerikai film)
23.00 Hétpróbás (ismétlés)
23.30 Kereskedelmi show

ATV

5.30 A hétfő esti műsor ismétlése
19.05 Mese gyerekeknek
19.15 ATV-stúdió
19.30 Ingatlanpiaci szemle
19.45 Könyörtelen amazonok
(amerikai film)
21.20 Kismama tv-klub
21.50 Mondjuk a magunkét
22.30 ATV-teleshow

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. szeptember 23., hétfő

Tv műsor - 1996. szeptember 23. - Hétfő

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Heidi és Erni
(német tévéfilmsorozat)
32/15. rész: Őszi hangulat
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Pénzkérdés
10.45 Játék
10.50 Hírek - Időjárás
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.10 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
14.35 Nasa obrazovka
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Repeta - Matek
Benne:
15.20 Webmesterek
15.40 Kölcsönkapott Föld
Ismeretterjesztő magazin
15.45 Matek
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Repeta
Benne:
16.05 Divat
16.15 Matek
16.30 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő filmsorozat)
A Ditchling-csúcs májusban
17.00-17.25 Kapcsolj be!
17.00 Mozivarázs
17.15 Oscar Junior - a Cimbora vakáción
17.30 Ombudsnő
Nőmagazin
18.00 „Engedjétek hozzám!...”
A hitről gyerekeknek
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Mindent vagy semmit!
19.00 Esti mese
Balanel, az akaratlan szülő
(román rajzfilm)
19.15 Naprakész
A 100. BNV
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.05 MC - Magyarok cselekedetei
20.15 X-akták - Történetek az FBI titkos ügyeiből
(amerikai tévéfilmsorozat)
Apró zöld emberkék
21.05 Vers mindenkinek
21.10 Panoráma
(Feliratozva is!)
21.45 A tengeralattjáró
(NSZK-filmsorozat)
6/5. rész
22.35 Szó van róla
Aktuális politikai műsor
23.25 Híradó
23.35 BBC-híradó

MTV 2


13.55 Műsorajánlat
14.00 Parlamenti Napló
Riportműsor
15.00 Közvetítés a Parlament üléséről
17.05 Légi fuvarosok
(tévéfilmsorozat)
13/3. rész: A legnagyobb bajban
18.00 Körzeti híradók
18.15 TH
Tudományos híradó
(Feliratozva is)
18.45 Telesport
19.00 Győri ETO FC-Vác FC-Samsung
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
21.00 Híradó
21.10 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.15 Telemázli
21.45 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.25 Időjárás - Kenó
22.35 Lapzárta
22.40 Kisimbisz, pengő húsz
Fohász kávéházért
23.10 Liszt Ferenc Nemzetközi Zongoraverseny
Összefoglaló a verseny eseményeiről
24.00 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Heti Hírmondó (ism.)
13.20 Emlékképek - Régi híradók (ism.)
13.35 Postabontás - Levélváltás (ism.)
13.55 Kicsoda a micsoda
14.25 Cimbora - Tallózó
15.10 Észak állatvilágában
(finn természetfilm)
15.35 Búcsú a szászoktól
(dokumentumfilm)
Erdélyi képeslapok
16.05 Harmónia (ism.)
16.35 Dunatáj (ism.)
17.05 Az antik világtól napjainkig
(török ismeretterjesztő film)
3/3. rész
17.30 Guriga
Guriga és a dinoszaurusz
- Szibériai népmesék
Miért van a kutya és a róka a holdon?
- Gurul az alma
A hold táncosa
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Állatklinika a város szélén
(cseh-német sorozat)
13/7. rész: Az ellenőrzés
19.05 Szeretem az embereket
Római találkozás Szőnyi Zsuzsával
19.50 Néptáncok
Lakodalmi táncok - Lengyelország
20.05 Mű-terem-tés
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Utak Vásárhelyről
5/3. rész: Kányádtól Stockholmig
22.15 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
(francia filmsorozat)
Ausztrália - A tenger kincsei
23.00 Embernagy szobrok
(magyar kisfilm)
23.10 Vas István: Mikor a rózsák nyílni kezdtek
Elmondja: Gáti József

HBO


16.30 Superman legújabb kalandjai - Lois és Clark
(amerikai sorozat)
17.30 A Pickwick klub
(amerikai rajzfilm)
19.00 Menekülés
(amerikai film)
20.45 Lányok, csak szép sorjában!
(amerikai vígjáték)
22.20 TC 2000
(amerikai film)
23.55 Piszkos munka
(amerikai akciófilm)

TV3


16.10 Műsorajánlat - Időjárás
16.20 Ida regénye
(magyar film)
17.45 Horgászbuli
18.05 Gusztáv
18.10 Aviator
18.45 Gusztáv
18.50 Profitvadász
19.25 Zürichi páncélterem
(német sorozat)
20.25 Negyedóra sport, utazás
20.45 Háromszög híradó
21.00 Gyilkos rock
(olasz film)
22.50 Profitvadász (ism.)
23.25 Negyedóra sport, utazás

A3

16.30 Levis Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 Gyilkos utcák
21.00 Fociparádé
22.00 Őrült sportok
22.30 Bolondóra
23.30 Nem probléma
24.00 Lepke

Szív TV

16.00 Műsorajánló
16.05 Torna
16.30 Mozdulj!
17.00 Az új Lassie
48/33. rész: Leeds, a bíró
17.30 Hívd Andreát! (ism.)
18.30 Pufóka kalandjai
19.00 Autósport-magazin
19.30 Kereskedelmi show
20.00 Más
20.30 Az élő test - 20. rész
21.00 Enyhe átverés
(amerikai akciófilm)
23.00 Kockáztató! (ism.)

ATV

5.30 A vasárnapi műsor ismétlése
19.05 Mese gyerekeknek
19.10 Klavia-túra (ism.)
19.50 Ingatlanpiaci szemle
20.00 A sivatag titka
(amerikai film)
21.40 ATV-teleshow
21.50 Tiszta őrület (ism.)
22.30 Halálos szerelem
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. szeptember 22., vasárnap

Tv műsor - 1996. szeptember 22. - Vasárnap

MTV 1


7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Csizmás kandúr
(japán rajzfilmsorozat)
26/9. rész: Az égig érő paszulyfa
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Doug
(amerikai rajzfilmsorozat)
26/16. rész:
Doug titkos imádója
Doug a tévében
8.35-9.00 Kapcsolj be!
8.35 Vasárnapi torna gyerekeknek Béres Alexandrával
8.40 Meselánc
A kard - 1. rész
8.55 Zenelánc
9.00 Leporelló
Kulturális magazin
11.00 Glóbusz
Magazin a nagyvilág érdekességeiből
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 Dallamról dallamra...
Hej, cigány...!
Simándy József köszöntése
13.00 Vera és Babs
(német tévéfilmsorozat)
26/23-26. rész
14.50 Válaszolunk a nézők telefonjaira
15.05 HT
Háttértudomány
(Feliratozva is!)
15.35 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Aladdin
(amerikai rajzfilmsorozat)
Tengeri kaland
- Gyűjtsünk mézet
(amerikai rajzfilm)
- Dinka banda
(amerikai rajzfilmsorozat)
A Jó, a Rossz és a Goofy
17.05 Jani házhoz megy...
Betlen János műsora
18.00 Mesélő cégtáblák
A fiumei kikötő
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.05 MC - Magyarok Cselekedetei
20.15 A hónap filmje
Barátnők
(amerikai film, 1988)
22.25 Lehetetlen?
Vámos Miklós műsora
Vendég: Székely Éva
23.10-0.25 Miklósa Erika áriaestje
Vendég: Gregor József és Meláth Andrea

MTV 2

7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.00 Juli-suli - 150.
8.30 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata - 45. rész
9.00 Űrgammák
(sci-fi-sorozat, ismétlés)
45. rész: A Bragan foglyai
9.30 Amőba
Az ultraibolya-sugárzás hatása Magyarország élővilágára
9.50 Örökségünk
A Velencei-tó néprajzi emlékei (ismétlés)
10.00 Fészekrakó
Fiatal házasok vetélkedője
11.00 Sportműsor
Benne:
- ZTE-Albacomp
Férfi kosárlabdamérkőzés
- Oroszország-Magyarország
Tenisz Davis Kupa-mérkőzés
13.00 Tévémagiszter
Eger 2.
13.45 Időjárás
13.50 Forma-1 Portugál Nagydíj
Közvetítés Estorilból
16.10 Szereti Liszt zenéjét?
Műveltségi verseny Liszt művei, életútja jegyében
Közvetítés a Régi Zeneakadémia díszterméből
8/4. rész
17.05 Szívtipró gimi
(ausztrál filmsorozat)
65/51. rész
17.50 Időjárás
17.55 Millecentenáriumi híradó (ismétlés)
18.00 Helló, világ!
Turisztikai magazin
18.30 Tranzit
Közép-Európa világa
19.00 Test-részek
(BBC-sorozat)
32. rész: Az élet vize
19.30 Esti mese
Pöttyel együtt tanulni jó
(angol rajzfilmsorozat)
Pötty ellentéteket keres
19.50 Perényi Miklós gordonkázik
Bach: d-moll szvit szóló gordonkára - 2. rész
20.10 Környezetünk hírei
20.20 Játék határok nélkül ’96
10/10. rész: Döntő
21.55 TS-este
Benne:
- Góóól...
- Oroszország-Magyarország
Tenisz Davis Kupa
23.15 Lapzárta
23.20 Éjjeli menedék
Tanulóidő...
0.20 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Európa hite
A jövőnk keresztény szemmel
8.45 Ebba és Didrik
(svéd ifjúsági filmsorozat)
9.10 Szpiru és Fantázió
(francia-spanyol-német rajzfilmsorozat) 26/26.
9.40 Cimbora - Tallózó
10.25 Tengerentúli legendák
(francia természetfilm)
13/5. rész: Yadau, a végső menedék
10.45 Az ezredévi emlékmű históriája
(dokumentumműsor, ism.)
11.40 Csendül a nóta
12.00 Déli harangszó
12.05 Ameddig a harang szól
12.15 Pentaton
Népzenei körkép
12.45 Aral-tó
(német ismeretterjesztő film)
13.00 A helyettesítő tanár
(francia filmsorozat, ism.)
A jelszó
14.30 Sportképek
16.30 Mozgó Kép
Filmmagazin
17.00 Emlékképek - Régi híradók
17.15 Postabontás - Levélváltás
17.35 Műsorismertetés
17.40 Henry macskája
Születésnapi kópéságok
18.00 Heti hírmondó
19.00 Az első száz év
Angi Vera
(magyar film)
20.35 Sportpercek
20.45 Ars Hungarica
(művelődéstörténeti kisfilm)
Pléh-Krisztus
21.00 Zene tolmáccsal
Schubert: II. B-dúr-szimfónia
22.00 Berlin Alexanderplatz
(német-olasz sorozat)
14/5. rész: Egy kaszás a Jóisten hatalmával
23.00 Faludy György: Óda a magyar nyelvhez
Elmondja: Faludy György

HBO

8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 National Geographic
11.00 Wyatt Earp
(amerikai western)
14.10 Falcon Crest
(amerikai sorozat)
15.00 Mozimánia: Orson Welles
16.00 Kasszafúrók
(amerikai vígjáték)
17.30 A nagy ugrás
(amerikai vígjáték)
19.25 Amatőr
(amerikai film)
21.10 Négy esküvő és egy temetés
(amerikai vígjáték)
23.10 Szerelmi csatározások
(erotikus sorozat)

TV3

16.05 Műsorajánlat - Időjárás
16.15 Az ördög és az inkvizítor
(olasz-spanyol sorozat)
17.10 Fókusz
17.40 Az ifjú Indiana Jones kalandjai
(amerikai sorozat, ism.)
Barcelona 1917
18.35 Világszám
19.05 Tell Vilmos
(angol film)
20.45 Háromszög híradó
21.00 Gillette World Sport Special
21.35 Triatlon magazin
22.00 Szabadnak született
(amerikai film)

A3

16.00 Budo magazin
16.30 A3 négy keréken
17.00 Nap Tv
19.30 Benny Hill
26. rész
20.00 Hollywood ma
20.30 A Szépség és a Szörnyeteg
(amerikai sorozat)
26. rész
21.30 Szirének és szirénák
26. rész
22.30 Címlapsztori
23.30 Fashion Tv
24.00 USA Girl
3. rész (ism.)

Szív TV

16.00 Műsorajánló
16.05 Egészségmagazin
17.00 Gulliver - magazin
17.30 Pufóka kalandjai
18.00 Autósport-magazin
18.30 Flört
Stílusmagazin
19.00 Kojak (ism.)
20.00 „Nem boszorkányság...”
20.30 Konyhashow
21.00 Quelle-percek
21.05 CIA 2. - A célpont: Alexa
(amerikai film)
23.00 Darnel Krisztián beszélget

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.15 Víkend
20.00 Meghalni a szerelemért
(amerikai film, ism.)
21.30 Klippercek
21.45 ATV-stúdió
22.20 Élve vagy halva
(amerikai western, ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. szeptember 21., szombat

Tv műsor - 1996. szeptember 21. - Szombat

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00-8.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Metodista ifjúsági műsor
8.10-9.05 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
- Maci Laci
A palacsintatolvajok
Maci Laci és a nagy, gonosz, vad bika
- A bolygó kapitánya
A hódító
- Tom és Jerry
Egyszer lent, aztán lent
9.10-10.05 Kapcsolj be!
Kölyökidő-délelőtt
10.10 A szerelmes számítógép
(francia tévéfilm, ism.)
11.30 Népzenei magazin
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.10-14.20 Még egyszer!
12.10 Família Kft.
253. rész: A nagy család 1. (ism.)
12.40 Borostyán
(olasz tévéfilmsorozat)
44/42. rész (ism.)
13.35 Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat)
16/12. rész (ism.)
14.20 Életjel
14.45 Ezüstnyereg
(olasz film, 1978)
16.25 Púder
Baló Júlia műsora
17.00 Magányos bolygó
(angol útifilmsorozat)
15/2. rész: Indonézia - A Keleti szigetek 2/1.
17.25 Waczak Szálló
(angol tévéfilmsorozat)
12/2. rész: A kőművesek
(Feliratos!)
18.00 Millecentenáriumi híradó
18.05 Álljunk meg egy szóra!
18.15 Márkás históriák
18.30 Szerencsekerék
19.00 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat)
Új életet kezdünk
19.15 Naprakész
A 100. BNV
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.01 Telesport
20.10 MC - Magyarok Cselekedetei
20.20 Vers mindenkinek
20.30 Poszeidon kaland
(amerikai film, 1979)
22.25 Exkluzív
Társasági és művészeti magazin
22.50 Szatelit
Selmeczi Tibor műsora
23.35-0.05 Utazás Szicíliába
(olasz film)

MTV 2


6.55 Műsorajánlat
7.00 Gazdaképző
Növénytermesztés
7.30 Hrvatska kronika (ismétlés)
7.55 Unser Bildschirm (ismétlés)
8.20 Ecranul nostru (ismétlés)
8.45 Slovenski Utrinki (ismétlés)
9.10 Nasa obrazovka (ismétlés)
9.35 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin (ism.)
10.05 Kölyökidő-délelőtt
11.00 Kalandozások Patagóniában
2/1. rész: Két nemzeti park: Valdés, az állatok paradicsoma, a Tűzföldön... (ismétlés)
11.50 Néprajzi értékeink
Őrségi konyha (ism.)
12.00 A Honvéd Együttes zenekara muzsikál
12.30 Európai Utas
Bécsből és Budapestről nézve
13.00 Autó 2
A TV 2 autós magazinja
13.25 Reflex
OBB-hírcsokor
13.30 Kisfilmek a nagyvilágból
- Az élő tenger
John Stoneman tengerbiológiai sorozata
(kanadai ismeretterjesztő filmsorozat)
26/7. rész: Barátaink a cetek
- A divat arénájában
(angol dokumentumfilm-sorozat)
6/5. rész: Fonalak, anyagok
14.45 Időjárás
14.50 Balaton
15.20 Átfogó
Kapcsolatokról - határok nélkül
15.45 Trend
Vállalkozói magazin
16.15 Játék határok nélkül '96
Út a döntőbe
16.30 Horizont
Heti világhíradó
17.00 ZTE-Kispest-Honvéd
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
19.05 Família Kft.
254. rész: A nagy család 2.
19.40 Familimpia
20.00 T-ma
Rókusfalvy Pál műsora
20.30 A Magyar Dráma Napja
Örkény István: Macskajáték
Tragikomédia két részben
A Pesti Színház előadása felvételről
22.50 Hírek az Unióról
22.55 Yehudi Menuhin
(francia portréfilm)
2/2. rész: Az évszázad hegedűhangja
23.50 Oroszország-Magyarország
Tenisz Davis Kupa
0.30 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Bob és Bobette
A piruló menyasszony
8.30 Kicsoda a micsoda?
Gyermekműsor
9.00 Ne féljünk a nagy zümmögőktől!
(német természetfilm)
9.15 Világtörténet
26/3. rész: A civilizáció születése
9.40 Delfi és barátai
(spanyol rajzfilmsorozat)
A rákleves
10.05 Csodakörhinta
10.20 Észak állatvilágában
(finn természetfilm)
Egy év a jávorszarvas erdejében
10.45 Harmónia
Egészségvédő magazin
11.15 Kedves (ismétlés)
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Közép-európai magazin (ism.)
13.Q0 Esti kérdés (ism.)
13.15 A természettudomány mérföldkövei
13.30 A Tekeregér család világ körüli tekergései
(német mesefilm)
13.55 Utak Vásárhelyről
5/2. rész: A szétszóratásban (ismétlés)
14.45 A magyar dráma napja
Móricz Zsigmond: Sári bíró
Komédia a győri Kisfaludy Színház előadásában (FF)
16.55 Dunatáj
Ökológiai magazin
17.25 Kimba, a fehér oroszlán
(japán animációs filmsorozat)
18.00 Híradó
18.15 Chesterfield lovagjai
(angol sorozat)
13/13. rész: A Térdszalag-rend
19.05 Simándy József - Vallomások szóban és zenében
A 80 éves Simándy József köszöntése
19.50 Az első kínai császár
(japán ismeretterjesztő film)
3/3. rész
20.40 Mesterművek
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 I love you
(francia-olasz film)
23.05 Chick Corea és barátai
(német jazzfilm)
0.05 Arany János: Epilógus
Elmondja: Sinkovits Imre

HBO


8.00 Lois és Clark
9.00 Bolondos dallamok
9.30 Jó barátok
10.00 Animánia
10.30 Egyről a kettőre
11.00 Tom és Jerry - A moziban
12.30 Csoda a vadonban
(amerikai film)
14.00 Így készült: Kábelbarát
14.30 Melrose Place
15.15 Blinky Bill
15.45 Semmit a szemnek
(amerikai vígjáték)
17.30 Állati élet
18.30 A megtörhetetlen
(amerikai film)
20.05 A mambó királyai
(amerikai film)
21.50 Öreg rókák nem vén rókák
(amerikai film)
23.25 Gyilkosságszakértő
(amerikai krimi)
1.00 Jelige: Vörös cipellők

TV3


15.45 Műsorajánlat - Időjárás
15.50 Info-mozaik
16.35 Az ifjú Indiana Jones kalandjai
(amerikai sorozat)
Barcelona 1917
17.30 Ez van - fiataloknak
17.55 Palánta
18.20 Stíluspercek
18.30 Szerelmi kálváriák
(francia film)
20.15 Cinema
20.45 Háromszög híradó
21.00 Zürichi páncélterem
(német sorozat)
22.00 Quelle-divat
22.05 Rémület a stadionban
(amerikai film)

A3

15.00 Csengetett, Mylord?!
16.00 Ooh La La!
16.30 Music Box Top Citrom
17.00 Nap Tv
19.30 Pacific Blue
(amerikai sorozat, ism.)
20.30 Biliárd 1/2 9
21.30 Cin Nn Tv - Szombat esti láz
Benne: A hatos lottó húzása
22.00 Megkötözve
(amerikai film)
23.45 USA Girl - 3.rész
0.45 Exterminátor (ism.)

Szív TV

16.30 Darnel Krisztián beszélget (ism.)
17.30 Eurostar - kapásjelző
18.00 Konyhashow
Ómódi remekek
18.30 Pufóka kalandjai
(amerikai rajzfilm)
19.00 Az új Lassie
48/32. rész: A kedvesség ragályos (ism.)
19.30 Coca-Cola Rock City
20.00 Hívd Andreát!
21.00 CIA 1. - Fedőnév: Alexa
(amerikai akciófilm)
23.00 Naturista szépségverseny (ism.)
23.30 Kereskedelmi show

ATV

5.30 A pénteki műsor ismétlése
11.30 DIM
19.05 Mese gyerekeknek
19.15 Klavia-túra
20.00 A szerelem tengere
21.40 Klippercek
21.55 Dráma klinika
23.00 Tiszta őrület

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek