1996. július 31., szerda

Tv műsor - 1996. július 31. - Szerda

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Skippy kalandjai
(ausztrál filmsorozat)
39/9. rész: Skippy és a foxikutya
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Füstölgő
10.45 Játék
10.50 Hírek - Időjárás
11.00 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
(összefoglaló)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Juli-suli - 146. rész (ism.)
12.55 Telepakk
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Srpski ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
15.35 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
16.05 Zöld-övezet
Környezetvédelmi magazin
16.30 Topmodell
(brazil tévéfilmsorozat)
180/178. rész
17.00 Cimbora
A fekete zongora 1.
17.30 „Uram, Te voltál hajlékunk nemzedékről nemzedékre"
2/1. rész: A magyar kálvinizmus története
17.55 Gyorssegély
Karitatív szolgáltató műsor
18.05 Telis-televldeó ‘96
18.10 Életjel
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Brooklyn-híd
(amerikai tévéfilmsorozat)
9/5. rész: A család ereje
19.00 Esti mese
Fülem erre, fülem arra Vili
(cseh rajzfilmsorozat)
13/4. rész: Vili horgászik (ism.)
19.15 Mesterművek
Id. Pieter Brueghel: A Halál diadala
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.01 Telesport
20.15 MC - Magyarok Cselekedetei
20.20 Dosszié
Frei Tamás műsora
20.50 Vers mindenkinek
Tóth Árpád: Lélektől lélekig
21.00 Columbo
Amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat
Vihar egy pohár borban
22.35 100 éves a mozi
Psyché és Nárcisz
(magyar film) - 3/2. rész
23.50 Híradó
24.00 BBC-híradó

MTV 2


4.00 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
14.50 Műsorajánlat
14.55 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
18.35 Körzeti híradók
18.50 Szemtől szemben
Jacques Seguelával
19.30 Afrikai képek
(NSZK tévéfilm)
A fehér marabut halála
21.00 Híradó
21.10 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
21.25 Időjárás
21.30 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
Közben: Kenó-sorsolás
5.15 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)


Duna TV


6.30 A Central Europe Today műsora
6.45 Zenés összeállítás
7.30 A BBC magyar adása
7.45 A Vatikáni Rádió műsora
8.00 KÉPES KRÓNIKA
Tájékoztató műsor
A Duna Televízió tájékoztató műsora, amelyben minden órában 20-20 perc képújság, műsorajánlat és városképek váltják egymást
12.00 Déli harangszó - Lapozó
Lapszemle, friss hírek
12.20 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
12.30 Gazdakör (ism.)
Magazinműsor gazdálkodóknak
13.10 Esti kérdés (ism.)
A nap interjúja
13.25 Csodakörhinta: Gépi mosás; A hegedű lelke; Flapy, a fodrász
13.40 Gótika
Német ismeretterjesztő film
13.55 A negyedik nap
Lengyel filmdráma
15.15 Liszt Ferenc: A-dúr zongoraverseny
Ránki Dezső zongorázik
15.35 Liszt Ferenc: Spanyol rapszódia
Előadja: Lucille Chung
15.55 Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója (I-II.)
1991. június 21-30.
"Népek közé szórva" - "Közösségek ereje"
17.25 Mese
Rumcájsz kalandjai: A harag súlya
Szutyi, a kis kéményseprő: Játékos repülő
Popeye, a tengerész: Blozo és a sárkány, Divatfényképezés
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
18.20 Kutyasors (1985)
(Mitt liv som hund)
Svéd játékfilm
20.05 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.45 Esti Kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
21.40 Szökés a halál elől (1980)
(Une robe noire pour un tueur)
Francia bűnügyi film
23.25 Vers
Farkas Árpád: Fehéregyháza, 1849
Elmondja: Ferenczy István
23.30 Hírújság
23.35 Zenés összeállítás (reggelig)

HBO


16.30 Animánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Egyről a kettőre
(amerikai sorozat)
17.30 Buster
(amerikai krimi)
19.10 Az icipici pók
(amerikai rajzfilm)
19.35 Hódító PC-abc
(angol film)
21.10 Időzsaru
(amerikai akciófilm)
22.50 A Pelikán ügyirat
(amerikai thriller)

TV3


17.10 Ásó, kapa, nagykaland
18.50 Gillette World Sport Special
19.25 Cinema
20.25 Negyedóra az infosztrádán
20.45 Háromszög
Híradó
21.00 Az alagút
22.55 Miért?
23.45 Negyedóra az infósztrádán

Szív TV

16.00 Műsorajánló
16.05 Más
16.30 Baba-mama torna
17.00 A kisasszony
(brazil tévéfilmsorozat)
18.45 Varázs-emlékkönyv
19.00 Szerda 19 óra
19.30 Modelljelöltek kerestetnek
20.00 Robot Jox
(amerikai sci-fi)
22.00 Egészségmagazin
23.00 Szédülj el!

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.15 Mondjuk a magunkét
20.00 Fehér szellem
(amerikai film)
21.30 ATV-zeneklub
22.30 A holdcserkész
(amerikai horror)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. július 30., kedd

Tv műsor - 1996. július 30. - Kedd

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Skippy kalandjai
(ausztrál filmsorozat)
39/8. rész: Skippy és a (vad)motoros
9.35 Tízórai
10.50 Hírek - Időjárás
11.00 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
(összefoglaló)
12.00 Déli harangszó
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.50 Hírek - Időjárás
14.55 Műsorismertetés
15.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Nekem ne lenne hazám?
Szabados Tamás honismereti sorozata
Facsoda a kastélykertben (ism.)
16.15 Popkór
Ismeretterjesztő sorozat
16.30 Topmodell
(brazil tévéfilmsorozat)
180/177. rész
17.00 Sztárkereső
Matúz Gergely
17.20 Zenelánc
17.30 Don Quijote
(spanyol rajzfilmsorozat)
39/29. rész: Miként lehetne feloldani a varázslat alól Dulcineát?
17.55 Katolikus krónika
18.15 Üzlet
18.30 Mindent vagy semmit!
19.00 Esti mese
Mária kalandjai
(román rajzfilmsorozat)
9/5. rész: Mindent mértékkel
19.15 Naprakész - Autók
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.01 Telesport
20.15 MC - Magyarok Cselekedetei
20.25 Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat)
16/6. rész
21.15 Stúdió ‘96
Kulturális hetilap
22.05 100 éves a mozi
Szabó István válogatása a filmtörténet leghíresebb műveiből
Vadászjelenetek Alsó-Bajorországban
(NSZK film) 1968
23.25 Híradó
23.35 BBC-híradó

MTV 2


2.25 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
14.50 Műsorajánlat
14.55 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
18.35 Körzeti híradók
19.05 Magnum
(amerikai bűnügyi filmsorozat)
Mindenki a fedélzetre!
19.50 Műsorajánlat
20.00 Múzsa
Kulturális hírműsor
20.10 1956 - 40 év után
Stúdióbeszélgetés
21.00 Híradó
21.10 Környezetünk hírei
21.15 Kedd 21
Politikai vetélkedő
21.50 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
Közben: Kenó-sorsolás
2.30 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)


Duna TV


6.30 A Central Europe Today műsora
6.45 Zenés összeállítás
7.30 A BBC magyar adása
7.45 A Vatikáni Rádió műsora
8.00 KÉPES KRÓNIKA
Tájékoztató műsor
A Duna Televízió tájékoztató műsora, amelyben minden órában 20-20 perc képújság, műsorajánlat és városképek váltják egymást.
12.00 Déli harangszó - Lapozó
Lapszemle, friss hírek
12.20 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
12.30 Mû-Terem-Tés (ism.)
Képzőművészeti magazin
13.10 Esti kérdés (ism.)
A nap interjúja
13.25 Emilie (ism.)
XX/20. rész: A gyári élet
Kanadai tévéfilmsorozat
14.10 India ege alatt
(Beneath Indian Skies)
IV/4. rész: Templomok és zarándokok
Angol ismeretterjesztő film
15.00 "Magukért nem felel senki"
Egy tömeggyilkosságról - 50 év után
Magyar dokumentumfilm
16.25 A mi Veszprémünk
Magyar ismeretterjesztő film
16.40 Vallási műsor (ism.)
Ha ketten, vagy hárman...
17.20 Lássuk, hogyan növekednek
(See how they grow)
A csiga
Angol ismeretterjesztő sorozat
17.30 Mese
Röfike és Ugrika (6.)
Popeye, a tengerész: Borsócska a tükör túloldalán
Mesék a nagyvilágból: Az ellopott disznó
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
18.20 Az első száz év
Csillagosok, katonák (1967) (ism.)
Magyar film
19.50 Filmetűdök klasszikus zenére
Rogyion Scsedrin-Georges Bizet: Carmen-Habanera
Lengyel animációs film
20.05 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak
20.45 Esti Kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
21.40 Gyilkosok (1967) (ism.)
(The Killers)
Amerikai játékfilm
23.10 CIA
VI/4. rész: A főnix feltámad
Amerikai dokumentumfilm
0.00 Vers
Tompa Mihály: A gólyához
Elmondja: Sinkovits Imre
0.05 Hírújság
0.10 Zenés összeállítás (reggelig)

HBO


16.30 Bolondos dallamok
(amerikai rajzfilm)
17.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
17.30 Torkolattűz
(amerikai film)
19.10 Kémek a sasfészekből
(amerikai film)
21.40 Melrose Place
(amerikai sorozat)
Míg a halál el nem választ
22.30 A szerelem sivataga
(amerikai film)
24.00 Távoli unokatestvérek
(amerikai krimi)

Szív TV

16.05 Kereskedelmi show
16.30 Divatház
17.00 Príma-torna
17.30 Knight Rider
18.30 Pufóka kalandjai
19.00 Az én esetem
19.30 Nem boszorkányság
20.00 Különjárat
20.30 A vidék magazinja
21.00 Kereskedelmi műsor
21.15 Halálra rémülve
(amerikai thriller)
23.00 Hétpróbás

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.15 Stúdióműsor
19.50 Vidámpark
(amerikai krimi)
21.20 Mondjuk a magunkét
22.00 Késő esti stúdió
23.00 Esély

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. július 29., hétfő

Tv műsor - 1996. július 29. - Hétfő

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Skippy kalandjai
(ausztrál filmsorozat)
39/7. rész: Skippy és a korcs
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Pénzkérdés
Gazdasági negyedóra
10.45 Játék
10.50 Hírek
11.00 Atlanta '96
Nyári olimpia
Összefoglaló
12.00 Déli harangszó
12.05 Üzlet délidében
12.25 Telepakk
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
15.35 Nasa obrazovka
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 A pénz beszél
Vámügyek
16.30 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő filmsorozat)
Milton Abbas és a Melcombe-falvak decemberben
17.00 Mozivarázs
Mi a mozi varázsa?
17.15 Oscar Junior
A csoda
(magyar film)
17.30 Segítőtárs
Benne: 17.50 Pos(z)itív
18.00 „Engedjétek hozzám!...”
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Mindent vagy semmit!
19.00 Esti mese
Eltűnt a kiskakas
(szovjet rajzfilm)
19.15 Mesterművek
(angol sorozat)
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.05 MC - Magyarok cselekedetei
20.15 Helyet az ifjúságnak!
(tévéjáték)
21.30 Vers mindenkinek
21.35 Panoráma
(Feliratozva is!)
22.10 Piazza di Spagna
(olasz tévéfilmsorozat) - 5/4. rész
23.50 Híradó
24.00 BBC-híradó

MTV 2


3.30 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
16.55 Műsorajánlat
17.00 Specht tanár úr
(német-osztrák tévéfilmsorozat)
14/10. rész: Az eltűnt lány (ism.)
17.50 Műsorajánlat
18.00 Körzeti híradók
18.15 TH - Tudományos híradó
(Feliratozva is)
18.45 Cigányfórum
19.15 Műsorajánlat
19.20 Vendégjáték Baselban
Carmen
Útifilm sok zenével
19.55 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
21.15 Híradó
21.25 Kék percek
21.30 Telemázli
22.00 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.10 Időjárás - Kenó-sorsolás
22.15 Lapzárta
22.20 Europa Cantat
23.20 MC - Magyarok Cselekedetei
Duna TV


6.30 A Central Europe Today műsora
6.45 Zenés összeállítás
7.30 A BBC magyar adása
7.45 A Vatikáni Rádió műsora
8.00 KÉPES KRÓNIKA
Tájékoztató műsor
A Duna Televízió tájékoztató műsora, amelyben minden órában 20-20 perc képújság, műsorajánlat és városképek váltják egymást.
12.00 Déli harangszó - Lapozó
Lapszemle, friss hírek
12.20 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
12.30 Heti Hírmondó (ism.)
13.30 Emlékképek - Régi Híradók (ism.)
Bokor Péter műsora
13.45 Postabontás - Levélváltás (ism.)
14.05 kiCSODA a miCSODA (ism.)
Gyermekműsor
14.35 Cimbora - Tallózó (ism.)
15.20 A korallsziget - IX/4.(ism.)
(The Coral Island)
Ausztrál ifjúsági filmsorozat
15.45 Harmónia (ism.)
A test és a lélek harmóniája
Egészségvédő magazin
16.15 A titokzatos világegyetem - az agy (1992)
(Geheimnisvoller Kosmos - Gehirn )
VI/3. rész: Öröm és fájdalom
Német ismeretterjesztő filmsorozat
16.45 Dunatáj (ism.)
Ökológiai magazin
17.15 Esőmanó az erdőben
A foltos szalamandra
Német ismeretterjesztő film
17.30 Mese
Popeye: Popeye, a kis tisztviselő
Decimal, a bálna és a pingvinfókák: Ki van a tojásban?
Orángután Zsófi: Zsófi leleplezi a tolvajokat
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
18.20 Emilie
XX/20. rész: A gyári élet
Kanadai tévéfilmsorozat
19.05 Támasztok magamnak hűséges papot
A protestáns oktatás 400 éve Erdélyben
Magyar dokumentumfilm
19.55 Lászlóffy Aladár: Kantáta
Elmondja: Vincze Gábor Péter
20.00 Mű-Terem-Tés
Képzőművészeti magazin
20.45 Esti Kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
21.40 XX. századi arcképek
Stevie Wonder (1993)
Angol dokumentumfilm
22.30 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot (1985-1991)
Az alaszkai vadász alkonya
Francia filmsorozat
23.15 Schumann: Karnevál Op. 9.
Hegedűs Endre zongorázik
23.45 Vers
Lászlóffy Aladár: Kantáta
Elmondja: Vincze Gábor Péter
23.55 Hírújság
24.00 Zenés összeállítás (reggelig)

HBO


16.30 Superman legújabb kalandjai - Lois és Clark
(amerikai tévésorozat)
17.30 Túszjárat
(amerikai film)
19.10 Zenemánia: Louis Armstrong
(amerikai zenés film)
20.05 A kalapácsos visszatér
(amerikai horror)
21.35 Porcelánhold
(amerikai krimi)
23.15 Terminátor 2. - Az ítélet napja
(amerikai film)

Szív TV

16.05 Torna
16.30 Mozdulj!
17.00 Az új Lassie
(amerikai filmsorozat)
17.30 Hívd Andreát!
18.30 Pufóka kalandjai
19.00 Autósport magazin
20.00 Más
20.30 Az élő test
21.00 Túlélni az élet játékait
(amerikai film)
23.00 Utazási magazin
23.30 Kereskedelmi show

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.15 Kulturális magazin
20.00 Antiterrorista csoport
(amerikai film)
21.40 Rövidfilm
22.30 Hírvadászat
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. július 28., vasárnap

Tv műsor - 1996. július 28. - Vasárnap

MTV 1


7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Csizmás kandúr
(japán rajzfilmsorozat)
26/1. rész: Csizmás kandúr
7.55 „Így szúl az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Doug
(amerikai rajzfilmsorozat)
26/8. rész: Doug hajat vágat
8.35 Zenelánc
8.40 Tele-mutatvány
Telefonos vetélkedő
9.00 Leporelló
11.00 Zenebutik - Zenehíd
Juhász Előd műsora
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 Dallamról dallamra
Kell a ritmus!
12.55 Jet-ski Európa-bajnokság
Döntő futam
Helyszíni közvetítés az Omszki-tóról
13.45 Topmodell
(brazil tévéfilmsorozat)
180/173-176. rész (ism.)
15.45 HT - Háttértudomány
(Feliratozva is!)
16.10 Örömhír
A református egyház műsora
16.35 Walt Disney bemutatja
- Aladdin
(amerikai rajzfilmsorozat)
Aladdin mint úriember
- Amit a golfról tudni kell
(amerikai rajzfilm)
- Dinka banda
(amerikai rajzfilmsorozat)
Goofy, az ellenőr
17.40 Jani házhoz megy
Betlen János műsora
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.05 Dany, mesélj!
(Francia mesesorozat)
A teknős és a vissza nyert birodalom
20.15 MC - Magyarok Cselekedetei
20.25 A hónap filmje
Kemény fickók
(amerikai film)
22.15 Vers mindenkinek
Farkas Árpád: Kányádi Sándornak
22.20 Ha... - Örökös tag
Benkő Gyula
23.20 Remekművek
Mozart műveiből

MTV 2



1.00 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.00 Juli-suli - 146. rész
8.30 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
37. rész (ism.)
9.00 Űrgammák
(sci-fi sorozat)
160/38. rész: Átkozott bolygó (ism.)
9.30 Nagy ötletek
(ausztrál film)
11.00 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
(összefoglaló)
12.45 Millecentenáriumi híradó
12.50 Tévémagiszter
Közművelődési folyóirat
13.50 Forma-1 Német Nagydíj
16.05 Atlanta '96
Nyári olimpia
18.25 Test-részek
BBC-sorozat
25. rész: Szívzűr
19.00 Játék határok nélkül ‘96
10/3. rész
3. forduló
20.25 Környezetünk hírei
20.30 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
2.30 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)


Duna TV


8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Vallási műsor
Ha ketten, vagy hárman...
Vendégségben a Pálffy családnál Leányváron
8.45 II. János Pál
X/5. rész: A pápa és Kelet-Európa országai
Olasz dokumentumfilm-sorozat
9.15 Szpiru és Fantázió
XXVI/18. rész: Vito kincse
Francia-spanyol-német rajzfilm
9.40 Cimbora - Tallózó
10.25 Vízikalandok
XXV/19. rész: Belize és Kanai
Angol-amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
10.55 Metodista szuperintendens beiktató ünnepi istentisztelet
Közvetítés felvételről, a Budapesti Felsőerdősori gyülekezetből. Igét hirdet és a szertartást vezeti Heinrich Bolleter püspök (Zürich)
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Ameddig a harang szól
A fejedelmek harangjai - Regéc
Erdélyi János és Zsigmond Dezső sorozata
12.15 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
12.25 Pentaton
Népzenei körkép
A Dunamenti Folklórfesztivál eseményeiről
12.55 Az első száz év
Abraham Lincoln (1930)
Amerikai film (FF)
14.20 Az ókor mediterrán városai
(Great Cities of the Ancient World)
III/2. rész: Athén és az ókori Görögország
Amerikai ismeretterjesztő film
15.15 A korallsziget - IX/4.
(The Coral Island)
Ausztrál ifjúsági filmsorozat
15.40 Vivaldi: Négy évszak
16.30 Mozgó Kép
Filmmagazin
17.00 Emlékképek - Régi Híradók
Bokor Péter műsora
17.15 Postabontás - Levélváltás
17.35 Műsorismertetés
17.40 Mese
Leopold, a macska: Leopold kandúr és a tévé
18.00 Heti Hírmondó
19.00 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
19.05 Az első száz év
Tízezer nap (1965)
Magyar játékfilm (FF)
20.45 Zene Arcai
Komolyzenei figyelő
21.25 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
21.45 A ledőlt bálvány (1948)
(The Fallen Idol)
Angol film (FF)
23.20 Ars Hungarica
A nemeskéri evangélikus templom
Magyar művelődéstörténeti kisfilm
23.30 Vers
Kányádi Sándor: Fekete-piros
Elmondja: Éltes Kond
23.35 Hírújság
23.40 Zenés összeállítás (reggelig)

HBO


8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 National Geographic
11.00 Knock Out
(amerikai film)
12.35 Haláli fegyver
(amerikai vígjáték)
14.00 Falcon Crest
(amerikai sorozat)
14.50 Mozimánia: Grace Kelly
15.55 Miss Daisy sofőrje
(amerikai film)
17.30 Zenemánia: Szuperkoncert a Hyde-parkban
18.40 Vörös Sonja
(amerikai film)
20.10 Sztracsatella
(magyar film)
21.50 Halálos riválisok
(amerikai akciófilm)
23.30 Játékos végzet

Szív TV


16.00 Műsorajánló
16.05 Egészségmagazin
17.00 A hónap szépe
17.30 Pufóka kalandjai
18.00 Autósport magazin
18.30 Divatház
19.00 Kojak
(amerikai sorozat)
20.00 Nem boszorkányság
20.30 Konyhashow
21.00 A halálos ölelés
(francia film)
22.45 Riportfilm (ismétlés)
23.30 Kereskedelmi show

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.15 ATV víkend
20.00 Menekülés a semmibe
(amerikai akciófilm)
21.40 Vasárnapi zene
22.30 Késő esti film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. július 27., szombat

Tv műsor - 1996. július 27. - Szombat

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
- Maci Laci kincset keres
(amerikai rajzfilmsorozat)
Maci Laci és az unikornis
- A bolygó kapitánya
(amerikai rajzfilmsorozat)
A templom sárkánya
- Tom és Jerry
(amerikai rajzfilmsorozat)
A testőr
9.05-10.00 Kapcsolj be!
Cimborabúcsú dzsúzzal
10.05 Atlanta ’96
Nyári olimpia
(összefoglaló)
11.35 Híres zenei gyűjtemények
A Kájoni kódex - 2. rész
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Família Kft.
245. rész (ism.)
12.35 Borostyán
(olasz tévéfilmsorozat)
44/34. rész (ism.)
13.25 Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat)
16/5. rész (ism.)
14.20 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
14.35 Szuperkoncert előtt - Ráadás
Juhász Előd műsora
15.10 Magas, szőke térti felemás cipőben
(francia film)
16.40 Játék határok nélkül
10/3. rész: Érd város filmje
17.00 Celia
(spanyol filmsorozat)
6/1. rész: Celia vagyok
18.00 Álljunk meg egy szóra!
18.10 Millecentenáriumi híradó
18.15 Esély
18.30 Szerencsekerék
18.55 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat)
48. rész: Füllentőverseny 2.
19.15 Klip-mix
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.01 Telesport
20.20 MC - Magyarok Cselekedetei
20.25 Játék határok nélkül
Előzetes
10/3. rész: Érd
20.35 Ki öli meg Európa nagy konyhafőnökeit?
Amerikai-NSZK filmvígjáték
22.30 Exkluzív
22.55 Szatelit
Selmeczi Tibor műsora
23.35 Velence zenei évszázadai
(angol dokumentumfilm-sorozat)
A modernizmus és a XX. század

MTV 2


1.30 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
6.55 Műsorajánlat
7.00 Gazdaképző
Gazdálkodási ismeretek
7.30 Hrvatska kronika (ismétlés)
7.55 Unser Bildschirm (ismétlés)
8.20 Ecranul nostru (ismétlés)
8.45 Slovenski utrinki (ismétlés)
9.10 Nasa obrazovka (ismétlés)
9.35 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigány magazin (ism.)
10.05 Kakaó koncert (ismétlés)
10.40 Vitéz László vándorútján
Nevesincs bábcsoport - Tatabánya
11.05 Utazzunk Afrikába!
(ausztrál dokumentumfilm) - 2/2. rész
11.45 A bolha
- Suki, a kis sárkány
(német rajzfilmek)
12.00 Béres Ferencre emlékezünk... (ism.)
12.25 Rondó
13.05 Reflex
OBB-hírcsokor
13.10 Autó 2
A TV2 autós magazinja
13.40 Az orosz medve birodalma
(angol ismeretterjesztő filmsorozat)
6/6. rész: A tűz gyermekei (ism.)
14.30 Egy kis Dél
(angol kisfilmsorozat)
57/27. rész: Cerne meséje
15.05 Átfogó
15.30 Trend
Vállalkozói magazin
16.00 Atlanta ‘96
18.35 Helló, világ!
A Televízió turisztikai magazinja
19.10 Família Kft.
246. rész
19.45 Familimpia
Játéksorozat a Família Kft. otthonában
20.05 T-ma
Rókusfalvy Pál szó-rakosgató műsora
20.40 Körző
Közép-európai kulturális magazin
21.35 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
24.00 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)


Duna TV


8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Kaliforniai mazsolák
XIII/6. rész: A jó a rossz és a brokkoli
Amerikai rajzfilm
8.25 kiCSODA a miCSODA
Gyermekműsor
8.55 Karlsson a tetőről (ism.)
IV/1. rész: Mekkora durranás!
Svéd játékfilm
9.25 Most figyelj!
Kalandozások furfangos találmányok között
XII/12. rész: Orvostudomány
Ausztrál animációs kisfilm
9.50 McGee és én újabb kalandjai (1986)
XIII /11. rész: Tévelygő évek
10.10 Vízikalandok
XXV/18. rész: Cozumel
Angol-amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
10.30 A Rajkó zenekar játszik
Széki muzsika, A-moll csárdás, Liszt Ferenc: XV. magyar rapszódia
10.45 Harmónia
A test és a lélek harmóniája
Egészségvédő magazin
11.15 Kedves (ism.)
Magazin nőkről nőknek
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés - Lapozó
12.20 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
12.30 Közép-Európai Magazin (ism.)
13.10 Esti Kérdés (ism.)
A nap interjúja
13.25 A Noszty fiú esete Tóth Marival (1937)
Magyar játékfilm (FF)
14.45 Európai művészeti iskola - IV/2.
Holland képzőművészeti filmsorozat
15.35 Égigérő fű (ism.)
Magyar ifjúsági film
16.55 Dunatáj
Ökológiai magazin
17.25 Mese
Kimba, a fehér oroszlán - 13.
Japán rajzfilmsorozat
18.00 Híradó
18.15 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
18.20 Zenés üzenetek - "Dunán innen - Dunán túl"
19.35 Chesterfild lovagjai
(Covington Cross)
XIII/5. rész: A merénylet
Angol filmsorozat
20.25 Orosz pizza blues - III/1. (1994)
Dán filmkomédia
21.00 Híradó
21.20 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
21.40 Gyilkosok (1967)
(The Killers)
Amerikai játékfilm
23.10 Vers
Bajor Andor: Slágerek
Előadja: Nemes Levente
23.15 Hírújság
23.20 Zenés összeállítás (reggelig)

HBO


8.00 Lois és Clark
9.00 Bolondos dallamok
9.30 Jó barátok
10.00 Animánia
10.30 Egyről a kettőre
11.00 Egymillió évvel ezelőtt
(amerikai film)
12.40 Szent menedék
(amerikai film)
14.25 Melrose Place
15.15 Az icipici pók
15.40 Ruby Cairo
(amerikai film)
17.30 National Geographic
18.30 Eszelős Hollywood
(amerikai vígjáték)
20.00 Buster
(amerikai krimi)
21.35 A specialista
(amerikai film)
23.25 Romper Stomper
(amerikai akciófilm)
0.55 Erotikus ábrándozások

Szív TV


16.05 A kisasszony
17.45 Eurostar - kapásjelző
18.00 Konyhashow
18.30 Pufóka kalandjai
19.00 Az új Lassie
(amerikai filmsorozat)
19.30 Coca-Cola Rock City
20.00 Hívd Andreát!
21.00 Pajzán históriák
(francia film)
23.30 Nudista szépségverseny 4. (ismétlés)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.15 Zenei magazin
19.55 László atya műsora
20.00 Halálos kémjátékok
(amerikai bűnügyi film)
21.30 Késő esti stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. július 26., péntek

Tv műsor - 1996. július 26. - Péntek

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Skippy kalandjai
(ausztrál filmsorozat)
39/6. rész: Skippy és a barlangrajzok
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Magad uram
10.20 Úti tipp
10.45 Főzősarok
10.50 Hírek - Időjárás
11.00 Atlanta '96
Nyári olimpia
(összefoglaló)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidében
12.30 Dallas
(amerikai filmsorozat)
292. rész: A két Mrs. Ewing
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Unser Bildschirm
15.35 Hrvatska kronika
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Üzlet
16.30 Topmodell
(brazil tévéfilmsorozat)
180/176. rész
17.00 Évgyűrűk
17.30 Téka
Közhasznú információk
17.40 Tizenöt perc
18.00 Ablak
18.55 Esti mese
Égből pottyant mesék
Öreg Janó (ism.)
19.15 Naprakész
Privatizáció
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.01 Telesport
20.15 MC - Magyarok Cselekedetei
20.25 Dallas
(amerikai filmsorozat)
292. rész: A két Mrs. Ewing (ism.)
21.20 Apropó
Kepes András műsora
Veronika (ism.)
22.25 Afrikai képek
Bezness
(francia-tunéziai film)
0.05 Híradó
0.15 BBC-híradó

MTV 2


15.50 Műsorajánlat
16.00 Atlanta '96
Nyári olimpia
18.00 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer... az ember
(francia rajzfilmsorozat)
26/14. rész: A quattrocento
18.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat)
160/38. rész: Átkozott bolygó
19.05 Acapulco akciócsoport
(amerikai-francia tévéfilmsorozat)
21/16. rész: Patthelyzet
20.00 100 éves a mozi
„Filmgyári capriccio”
Chytilová, Menzel, Hrusinsky, Hrabal
(cseh dokumentumfilmetűdök)
20.50 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
20.50 Atlanta '96
Nyári olimpia
Benne: Kenósorsolás
24.00 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)


Duna TV


6.30 A Central Europe Today műsora
6.45 Zenés összeállítás
7.30 A BBC magyar adása
7.45 A Vatikáni Rádió műsora
8.00 KÉPES KRÓNIKA
Tájékoztató műsor
A Duna Televízió tájékoztató műsora, amelyben minden órában 20-20 perc képújság, műsorajánlat és városképek váltják egymást.
12.00 Lapozó
Lapszemle, friss hírek
12.20 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
12.30 Váltó (ism.)
Gazdasági magazin
13.10 Esti kérdés (ism.)
A nap interjúja
13.25 Póráz (ism.)
Kutyatartók magazinja
13.45 Smaragdsziget - II/1.
Magyar ismeretterjesztő film
14.20 A tenisz története
III/3. rész: Az életjáték
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
15.15 A természet világa
Vadászó amazonok szövetsége - A hiéna klán
Angol ismeretterjesztő film
16.05 Olvasónapló
Tüskevár - VIII/4. rész (1967)
Magyar ifjúsági tévéfilmsorozat
16.35 Chesterfield lovagjai (ism.)
(Covington Cross)
XIII /4. rész: A szerződés
Angol filmsorozat
17.25 Váltó-Infó
17.40 Mese
Varázskréta: A cirkuszi oroszlán
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó 15'
18.15 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
18.20 Pánik (1946)
(Panique)
Francia játékfilm (FF)
19.50 Filmetűdök klasszikus zenére
Fryderyk Chopin: Cisz-moll fantázia impronptu Op. 66.
Lengyel animációs film
20.05 Közép-Európai Magazin
20.45 Esti Kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
21.40 A magas, szőke..: Pierre Richard
A magas szőke férfi visszatér
(Le Retour de Grand Blond)
23.00 Fórum
Közéletről, tudományról, művészetről
Műsorvezető: Csáky Zoltán
0.30 Vers
Füst Milán: Öregség
Elmondja: Bessenyei Ferenc
0.35 Hírújság
0.40 Zenés összeállítás (reggelig)

HBO


16.30 Batman
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.00 Bír-lak
(amerikai sorozat)
17.30 Blinky Bill
(amerikai rajzfilm)
18.05 Rózsa és tövis
(amerikai film)
20.00 Mezítelenül
(amerikai film)
22.10 Időzsaru
(amerikai akciófilm)
23.45 Könnyen vedd a halált!
(amerikai akciókrimi)

TV3


16.30 Műsorajánlat - Időjárás
16.40 Bádogváros
(ausztrál film)
18.30 Autómobil (ismétlés)
19.00 Második lehetőség
(amerikai filmsorozat)
19.55 Játék
20.25 Negyedóra kultúra
20.45 Háromszög híradó
21.00 Jolly Joker
22.00 A Keleti pályaudvar fantomja
22.15 Dupla dinamit
(amerikai film)
0.75 Negyedóra kultúra
0.30 Kínai szex
Erotikus film

Szív TV

16.05 Kereskedelmi show
16.30 „Az én esetem”
17.00 Talk City
17.30 Knight Rider
18.30 Pufóka kalandjai
19.00 Utazási magazin
19.30 Kereskedelmi show
20.00 Különjárat
20.30 Family Album - 22.
21.00 Kulturális magazin
21.15 Rácsok mögött (film)
23.00 Szédülj el!
23.30 Eurostar - kapásjelző

ATV

19.05 Mese
19.15 Korosztály
20.00 Los Angeles-i harcosok
(akciófilm)
21.30 Nyári pop-show
22.35 Romlott lányok (film)

1996. július 25., csütörtök

Tv műsor - 1996. július 25. - Csütörtök

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Skippy kalandjai
(ausztrál filmsorozat)
39/5. rész: Skippy és a madártolvajok
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Civil világ
Kultúrszelet
10.40 Játék
10.50 Hírek - Időjárás
11.00 Atlanta '96
Nyári olimpia
(összefoglaló)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Welcome to Hungary
Angol nyelvű gazdasági magazin
12.55 Telepakk
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Segítség!
15.20 Henry macskája
(angol rajzfilmsorozat)
Az eltűnt Mikulás rejtélye
15.35 Az élet találmányai
(francia ismeretterjesztő sorozat)
13/10. rész: Elhintettem a magot örök időkre
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Amőba
Infrakamera a gyógyászatban és az iparban
16.30 Topmodell
(brazil tévéfilmsorozat)
180/175. rész
17.00 Ki tud róluk?/Azóta Levente
Rick Nóra és Becsy Zoltán filmje
17.30 Mesterségem címere
17.55 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
18.15 Üzlet
18.30 Brooklyn-híd
(amerikai tévéfilmsorozat)
9/4. rész: Előttünk a fényes jövő
18.55 Gyereksarok
- Tudod-e?
(francia ismeretterjesztő filmsorozat)
A tehén
- Dorotka
(cseh rajzfilmsorozat)
10/4. rész: Dorotka és az óra, avagy az időt nem lehet visszafordítani
19.15 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.01 Telesport
20.15 MC - Magyarok Cselekedetei
20.25 Kisváros
(tévéfilmsorozat)
Nyaral a gyilkos
21.05 Amíg lesznek nők...
(francia vígjáték)
22.35 Heti objektív
23.20 Szabófalvától San Franciscóig
Fehérvári Géza
0.20 Híradó
0.30 BBC-híradó

MTV 2


15.50 Műsorajánlat
16.00 Atlanta '96
Nyári olimpia
19.35 MacGyver
(amerikai tévéfilmsorozat)
52/30. rész: A másik út
20.25 Műsorajánlat
20.30 Környezet és egészség
20.50 Környezetünk hírei
20.55 Atlanta '96
Nyári olimpia
Közben: Kenó-sorsolás
5.00 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)


Duna TV


6.30 A Central Europe Today műsora
6.45 Zenés összeállítás
7.30 A BBC magyar adása
7.45 A Vatikáni Rádió műsora
8.00 KÉPES KRÓNIKA
Tájékoztató műsor
A Duna Televízió tájékoztató műsora, amelyben minden órában 20-20 perc képújság,műsorajánlat és városképek váltják egymást.
12.00 Déli harangszó - Lapozó
Lapszemle, friss hírek
12.20 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
12.30 Régiók (ism.)
Tudósítók stúdiója
13.10 Esti Kérdés (ism.)
A nap interjúja
13.25 Mésztelep (1994)
Magyar dokumentumfilm
13.55 Oly szép lehet az eső Kiviföldön (1994)
(So schön kann Regen sein)
Német ismeretterjesztő film
14.40 5 óra 40 (1939)
Magyar bűnügyi film (FF)
15.55 A pörgettyű
Magyar ismeretterjesztő film
16.15 Különleges vasútvonalak
A Kongó-Óceán
Francia ismeretterjesztő sorozat
17.10 Póráz
Kutyatartók magazinja
17.30 Mese
Csodakörhinta: Eltűnt a rigó; Azalé sárkányt ereget; A bicikliverseny
Bob és Bobek: Szökésben
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
18.20 Lángoló mezők - VI/1.
Ausztrál filmsorozat
20.05 Váltó
Gazdasági magazin
20.45 Esti Kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
21.40 Színházi Élet (ism.)
Művészbejáró
22.10 Montenegro (1981)
(Montenegro or Pearls and Pigs)
Svéd filmszatíra
23.40 Vers
Tamás Menyhért: Férfikor
Elmondja: Ferenczy István
23.45 Hírújság
23.50 Zenés összeállítás (reggelig)

HBO


16.30 Taz-mánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Alf
(amerikai sorozat)
17.30 Micsoda buli
(amerikai vígjáték)
19.15 Falcon Crest
(amerikai sorozat)
20.05 Kémek a sasfészekből
22.35 Áldozat vagy gyilkos
0.25 Mennyi? 30!
1.00 Erotikus ábrándozások

Szív TV

16.05 Riportfilm
17.00 Torna
17.30 Kojak
18.30 Pufóka kalandjai
26/15. rész
19.00 Hétpróbás
19.30 Kereskedelmi show
20.00 Amatőr
természetbúvár
13/11. rész
20.30 Mozdulj!
21.00 Szív TV-mozi
A kartell
23.00 Parlamenti híradó
23.30 Kereskedelmi show

ATV

5.30 A szerda esti műsor ismétlése
19.05 Mese - Tárcanézőben
20.00 Reno és a Doki
21.30 Klip-percek
21.50 Mondjuk a magunkét
22.20 Sportmagazin
23.00 Nikodémusok órája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. július 24., szerda

Tv műsor - 1996. július 24. - Szerda

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Sklppy kalandjai
(ausztrál filmsorozat)
39/4. rész: Skippy és a szellemek
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Gyerekszoba
10.45 Játék
10.50 Hírek - Időjárás
11.00 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
(összefoglaló)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi műsor
15.35 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi műsor
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Fűben-fában
Természetgyógyászati magazin
16.30 Topmodell
(brazil tévéfilmsorozat)
180/174. rész
17.00 Kölyökidő
Folyt. köv. egész nyáron
17.30 Hitben megerősödve
17.55 Gyorssegély
18.05 Telis-televideó '96
18.10 Életjel
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Brooklyn-híd
(amerikai filmsorozat)
9/3. rész: Az éjszaka csendjében
19.00 Esti mese
Szekrénymesék
(bábfilmsorozat)
13/4. rész: Piros és ezüst
19.15 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.01 Telesport
20.15 MC - Magyarok Cselekedetei
20.25 Rökk Marica grófnő
Rendhagyó operett portré
21.50 Vers mindenkinek
Jékely Zoltán: Egy fiúcskához
22.00 100 éves a mozi
Psyché és Nárcisz
(magyar film) - 3/1. rész
23.35 PORIMIX - 1995
Összeállítás a fesztivál műsorából
0.10 Híradó
0.20 BBC-híradó

MTV 2


1.25 Atlanta ‘96
Nyári Olimpia
14.55 Műsorajánlat
15.00 Palackposta
Válogatás a határon túli magyar műhelyek műsoraiból
15.25 Drehscheibe Európa
A Deutsche Welle közép-európai magazinja
16.00 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
19.05 Körzeti híradók
19.15 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
19.25 A szerelmes számítógép
(francia tévéfilm)
20.50 Időjárás
20.55 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
Közben: Kenó-sorsolás
5.30 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)


Duna TV


6.30 A Central Europe Today műsora
6.45 Zenés összeállítás
7.30 A BBC magyar adása
7.45 A Vatikáni Rádió műsora
8.00 KÉPES KRÓNIKA
Tájékoztató műsor
A Duna Televízió tájékoztató műsora, amelyben minden órában 20-20 perc képújság, műsorajánlat és városképek váltják egymást
12.00 Déli harangszó - Lapozó
Lapszemle, friss hírek
12.20 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
12.30 Gazdakör (ism.)
Magazinműsor gazdálkodóknak
Műsorvezető: Dr. Győrffy Sándor
13.10 Esti Kérdés (ism.)
A nap interjúja
13.25 Csodakörhinta: Pollux kiruccan; A nagy zongora; A kiállítás
13.40 Váratlan örökség (1936)
(Mr. Deeds Go To Town)
Amerikai filmvígjáték (ff, feliratos)
15.15 Végzetes esztendők (1994)
Magyar dokumentumfilm
16.15 Bujdosók nyomában
Törökországi kuruc emlékek
Dokumentumfilm
17.05 Betűvető (ism.)
Nyelvművelő műsor
Stílusosan (1.)
A mindennapok nyelve
Műsorvezető: Cserhalmi Zsuzsa
17.30 Mese
Szutyi, a kis kéményseprő: Mit kérnek a játékok?
Rumcájsz kalandjai: A hajcsatt
Popeye, a tengerész: Az aranyos gyapjú
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
18.20 Az első száz év
Hideg napok (1966)
Magyar filmdráma
20.05 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.45 Esti Kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról 20'
21.40 Az első száz év
A hetedik pecsét (1956)
(Det sjunde inseglet)
Svéd játékfilm (ff)
23.15 Vers
Károlyi Amy: Nincs út Avilába
Elmondja: Berek Katalin
23.20 Hírújság
23.25 Zenés összeállítás (reggelig)

HBO


16.30 Animánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Egyről a kettőre
(amerikai sorozat)
17.30 Villám 3.
(amerikai akciófilm)
19.05 Az icipici pók
(amerikai rajzfilm)
19.30 Mozimánia: Lányok a címlapról
20.30 Halálos riválisok
(amerikai film)
22.10 Ruby Cairo
(amerikai film)
24.00 A szerelem sivataga
(amerikai film)

TV3


17.00 Műsorajánlat - Időjárás
17.10 Gyermekszív
(amerikai film)
18.50 Gillette World Sport Special
19.25 Cinema
19.55 Játék
20.25 Negyedóra az infosztádán
20.45 Háromszög híradó
27.00 Cyborg zsaru 2.
(amerikai film)
22.50 Zürichi páncélterem
(német filmsorozat)
23.50 Negyedóra az infósztrádán

Szív TV

16.00 Műsorajánló
16.05 Más
16.30 Baba-mama torna
17.00 A kisasszony
18.45 Varázs-emlékkönyv
19.00 Szerda 19 óra
19.30 Kereskedelmi show
20.00 Az élet szaga
(amerikai film)
22.00 Egészségmagazin
23.00 Színház-háztűznéző
23.30 Kereskedelmi show

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.15 Valóságos csodák
20.00 Kari Swenson elrablása
(amerikai film)
21.30 Riportfilm
22.25 A diáklányok és a pokolfajzat
(amerikai film)

1996. július 23., kedd

Tv műsor - 1996. július 23. - Kedd

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Skippy kalandjai
(ausztrál filmsorozat)
39/3. rész: Skippy és a vidám szabadidőpark
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Egészség-betegség
10.45 Játék
10.50 Hírek - Időjárás
11.00 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
(összefoglaló)
12.00 Déli harangszó
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.50 Hírek - Időjárás
14.55 Műsorismertetés
15.00 Walt Disney bemutatja (ism.)
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Nekem ne lenne hazám?
Szabados Tamás honismereti sorozata
Gaja szurdok (ism.)
16.15 Popkór
16.30 Topmodell
(brazil tévéfilmsorozat)
180/173. rész
17.00 Játékos bestiárium A-Z-ig
A galamb
17.20 Zenelánc
17.25 Don Quijote
(spanyol rajzfilmsorozat)
39/28. rész: Don Quijote a hercegi palotában
17.55 Katolikus krónika
18.15 Üzlet
18.30 Mindent vagy semmit!
19.00 Esti mese
Mária kalandjai
(román rajzfilmsorozat)
9/4. rész: A balerina
19.15 Naprakész - Autók
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.01 Telesport
20.15 MC - Magyarok Cselekedetei
20.25 Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat)
16/5. rész
21.15 Stúdió ‘96
22.05 100 éves a mozi
Szigorúan ellenőrzött vonatok
(csehszlovák film) FF
23.35 Szenes Andreával...
Vendég: Szabad György
0.15 Híradó
0.25 BBC-híradó

MTV 2


1.30 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
15.55 Műsorajánlat
16.05 Atlanta '96
Nyári olimpia
18.25 Műsorajánlat
18.30 Körzeti híradók
18.40 Körzeti magazinok
19.25 Magnum
(amerikai bűnügyi filmsorozat)
Csalétek
20.10 Műsorajánlat
20.20 Környezetünk hírei
20.25 Kedd 21
Politikai vetélkedő
20.50 Lapzárta
21.00 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
Közben: Kenó-sorsolás
1.20 MC - Magyarok Cselekedetei (ism.)


Duna TV


6.30 A Central Europe Today műsora
6.45 Zenés összeállítás
7.30 A BBC magyar adása
7.45 A Vatikáni Rádió műsora
8.00 KÉPES KRÓNIKA
Tájékoztató műsor
A Duna Televízió tájékoztató műsora, amelyben minden órában 20-20 perc képújság, műsorajánlat és városképek váltják egymást.
12.00 Déli harangszó - Lapozó
Lapszemle, friss hírek
12.20 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
12.30 Police (ism.)
Rendőrségi magazin
Szerkesztő-műsorvezető: Gaál Péter
13.10 Esti Kérdés (ism.)
A nap interjúja
13.25 Helikon (ism.)
Irodalmi figyelő
13.55 Szibéria népe (Nganasan) (1990)
Svéd dokumentumfilm
14.20 Emilie (ism.)
(Emilie)
XX/19. rész: Emilie-ék a városba költöznek
Kanadai tévéfilmsorozat
15.10 India ege alatt (1990) (ism.)
(Beneath Indian Skies)
IV/3. rész: Mindennapi munka
Ausztrál kultúrtörténeti sorozat
16.00 Kincsesház (ism.)
Művelődéstörténeti magazin
16.40 Vallási műsor (ism.)
Élő forrás
Katolikus műsor
17.20 Lássuk, hogyan növekednek (1994)
(See how they grow)
Az aligátor
Angol ismeretterjesztő sorozat
17.30 Mese
Röfike és Ugrika - 5.
Mesék a nagyvilágból: A kereskedő és a szultán
Popeye, a tengerész: A Popeye-féle bevásárlóközpont
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
18.20 Az első száz év
Ebéd a szabadban (1959)
(Dejeuner sur le herbe)
Francia film
19.50 Mesterművek - Szentpétervár, Orosz Múzeum
Marc Chagall: Promenád
Angol képzőművészeti film
20.05 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak
Műsorvezető: Dr. Győrffy Sándor
20.45 Esti Kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
21.40 Ulzana portyája (1972)
(Ulzana's Raid)
Amerikai westernfilm
23.20 Vers
Rácz Olivér: A bohóc
Elmondja: Marsek Gabi
23.25 Hírújság
23.30 Zenés összeállítás (reggelig)

HBO


16.30 Bolondos dallamok
(amerikai rajzfilm)
17.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
17.30 Mozimánia: Grace Kelly
18.35 Szigorúan piszkos ügynök
(amerikai vígjáték)
20.10 Ügynökök és terroristák
(amerikai akciófilm)
21.35 Melrose Place
(amerikai sorozat)
Az ördög vigye!
22.20 Porcelánhold
(amerikai krimi)
24.00 Re-animátor
(amerikai film)

Szív TV


16.05 Kereskedelmi show
16.30 Tabuk nélkül
17.00 Príma-torna
17.30 Knight Rider
(amerikai sorozat)
18.30 Pufóka kalandjai
19.00 Telelovas magazin
19.30 „Párosán szép”
20.00 Különjárat
20.30 A vidék magazinja
21.00 Kereskedelmi műsor
21.15 A doktor és az ördög
(angol film)
23.00 Hétpróbás
23.30 Kereskedelmi show

ATV


19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Stúdió műsor
19.50 Menekülés (film)
21.20 Mondjuk a magunkét
21.50 Késő esti stúdió
24.00 Műsorzárás

1996. július 22., hétfő

Tv műsor - 1996. július 22. - Hétfő

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Skippy kalandjai
(ausztrál filmsorozat)
39/2. rész: Skippy és a szabotőr
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Jogoskodó
10.45 Játék
10.50 Hírek
11.00 Atlanta ’96
Nyári olimpia
(összefoglaló)
12.00 Déli harangszó
12.05 Üzlet délidében
12.25 Telepakk
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
15.35 Nasa obrazovka
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 A pénz beszél
Vámügyek
16.30 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő filmsorozat)
A Meon-völgy júliusban
17.00 Múlt-kor
17.30 Ombudsnő
18.00 „Engedjétek hozzám!...”
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Mindent vagy semmit!
19.00 Esti mese
A kis elefánt és a levél
(szovjet rajzfilm)
19.20 Játék határok nélkül
10/3. rész: Érd
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.05 MC - Magyarok cselekedetei
20.15 X-akták - Történetek az FBI titkos ügyeiből
(amerikai tévéfilmsorozat)
49/21. rész: A gumiember visszatér
21.05 Szél
Iványi Marcell rövidfilmje
21.15 Panoráma
21.45 Vers mindenkinek
21.55 Piazza di Spagna
(olasz tévéfilmsorozat)
5/3. rész
23.25 Szó van róla
0.15 Híradó
0.25 BBC-híradó

MTV 2


16.00 Műsorajánlat
16.05 Atlanta ’96
Nyári olimpia
18.35 Specht tanár úr
(német-osztrák tévéfilmsorozat)
14/9. rész: Két szabadnap (ism.)
19.25 Műsorajánlat
19.30 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
19.35 Telemázli
20.05 Múzsa
Kulturális hírműsor
20.15 Műsorajánlat
20.20 A próféta
Változatok egy költeményre, két hangra
21.00 Atlanta ’96
Nyári olimpia
Közben: Kenő-sorsolás
24.00 MC - Magyarok Cselekedetei (ism.)


Duna TV


6.30 A Central Europe Today műsora
6.45 Zenés összeállítás
7.30 A BBC magyar adása
7.45 A Vatikáni Rádió műsora
8.00 KÉPES KRÓNIKA
Tájékoztató műsor
A Duna Televízió tájékoztató műsora, amelyben minden órában 20-20 perc képújság, műsorajánlat és városképek váltják egymást.
12.00 Déli harangszó - Lapozó
Lapszemle, friss hírek
12.20 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
12.30 Heti Hírmondó (ism.)
13.30 Emlékképek - Régi Híradók (ism.)
Bokor Péter műsora
13.45 Postabontás - Levélváltás (ism.)
14.05 kiCSODA a miCSODA (ism.)
Gyermekműsor
14.35 Cimbora - Tallózó (ism.)
15.20 A korallsziget - 9/3. (ism.)
(The Coral Island)
Ausztrál ifjúsági filmsorozat
15.45 Állatparadicsom a trópusi őserdőben (1992)
(Geheimnisvolle Tierwelt der Tropenwalder)
Német természetfilm
16.10 Harmónia (ism.)
A test és a lélek harmóniája
Egészségvédő magazin
16.40 A titokzatos világegyetem: az agy (1992)
(Geheimnisvoller Kosmos - Gehirn )
6/2. rész: Ne higgy a szemednek!
Német ismeretterjesztő film
17.10 Szobrok fából
Román kisfilm
17.20 Út a jövőnkbe (ism.)
Beszélgetés Balogh Jánossal és Szabados Györggyel az ökológiáról
A mezőváros
17.35 Mese
Decimal, a bálna és a pingvinfiókák: Az égi lámpás
Orángután Zsófi: Zsófi és az illemtan
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
18.20 Emili
(Emilie)
20/19 rész.: Emilie-ék a városba költöznek
Kanadai tévéfilmsorozat
19.10 Helikon
Irodalmi figyelő
19.40 Klasszikus mesterművek
Johann Sebastian Bach: II. H-moll szvit
20.05 Police
Rendőrségi magazin
Szerkesztő-műsorvezető: Gaál Péter
20.45 Esti Kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
21.40 XX. századi arcképek
- Beatocello (1993)
(Beatocello)
- Egy gyermekorvos Kambodzsában
Svájci dokumentumfilm
22.35 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot (1985-1991)
Borneo - A tengeri teknős szelleme
Francia filmsorozat
23.25 Vers
Kassák Lajos: Meditáció
Elmondja: Kézdy György
23.30 Hírújság
23.35 Zenés összeállítás (reggelig)

HBO


16.30 Superman legújabb kalandjai - Lois és Clark
(amerikai sorozat)
17.30 Döntsön a kard!
(amerikai film)
19.05 Egy bérgyilkos naplója
(amerikai film)
20.35 Hódító PC-abc
(amerikai film)
22.10 Az éhség
(amerikai horrorfilm)
23.45 Szemfényvesztés
(amerikai krimi)

TV3


16.45 Műsorajánlat - Időjárás
16.55 A küzdelem törvénye
(amerikai film)
18.40 A Keleti pályaudvar fantomja
18.55 Zürichi páncélterem
(német filmsorozat)
32/3. rész
19.55 Aréna játék
20.25 Negyedóra sport, utazás
20.45 Háromszög Híradó
21.00 Fekete macska
(olasz-angol film)
22.45 Post kékharisnya

Szív TV

16.00 Műsorajánló
16.05 Torna
16.30 Pénzvilág
17.00 Az új Lassie
17.30 Hívd Andreát! (ism.)
18.30 Pufók kalandjai
19.00 Autósport magazin
19.30 Kereskedelmi show
20.00 Más
20.30 Az élő test - 11. rész
21.00 A kétfejű sas
23.00 Kockáztató (ismétlés)
23.30 Kereskedelmi show

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.15 Klip
20.00 Los Angeles-i gyilkosságok
(amerikai akciófilm)
21.30 Érdekességek a nagyvilágból

1996. július 21., vasárnap

Tv műsor - 1996. július 21. - Vasárnap

MTV 1

7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
A nyomorultak
Francia rajzfilmsorozat
26/26. rész: Jean Valjean lánya
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Doug
Amerikai rajzfilmsorozat
26/7. rész: Doug és az új cipő
8.35-9.00 Kapcsolj be!
8.35 Vitéz László vándorútján
Grim(m)aszok
2. rész: Csipkerózsika - Piroska és a farkas
Bábjáték (ism.)
9.00 Leporelló
Szórakoztató kulturális magazin
11.00 Glóbusz
A nagyvilág érdekességei
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 Dallamról dallamra
Zár már a színház
Gesztesi Károly műsora
13.00 Topmodell
Brazil tévéfilmsorozat
180/169-172. rész (ism.)
14.55 Napjaink
15.05 HT - Háttértudomány
(Feliratozva is)
15.35 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Aladdin
Amerikai rajzfilmsorozat
A botcsinálta hős
- Mint a szélvész
Amerikai rajzfilm
- Dinka banda
Amerikai rajzfilmsorozat
Bízunk Goofyban
17.05 Manőver
Katonai magazin
17.40 Szívtipró gimi
Ausztrál filmsorozat
65/44. rész
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Esti mese
Dany, mesélj!
Francia mesesorozat
20.15 MC - Magyarok Cselekedetei
20.25 100 éves a mozi
Szabó István bevezetője
20.40 Ballada a katonáról
Szovjet film (1959) FF
22.10 Lehetetlen?
Mai vendég: Benedek Miklós
22.55 Önarckép
Kertesi Ingrid

MTV 2

1.30-5.30 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.00 Kaland és felfedezés
Ismeretterjesztő film
Yemanja, a tenger királynője
8.30 A magyar irodalom képes története - 36. (ism.)
8.50 Állatka
Német animációs film
- Körhinta
Német film
9.00 Űrgammák
Sci-fi sorozat
37. rész: A semmi csarnokában (ism.)
9.30 PC ábécé
Számítástechnikai és informatikai magazin
10.10 Rajzfilmösszeállítás gyerekeknek
- Gyurmavilág
Lengyel rajzfilm
13/5. rész: Gomb hátán gomb
- Hajrá holló! - A feledékeny oroszlán
Német rajzfilm
10.30 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
Összefoglaló
12.15 Utazzunk Afrikába!
Ausztrál dokumentumfilm
2/1. rész
13.00 Egyházak Amerikában
5/1. rész: Az utolsó napok szentjei (ism.)
13.55 Millecentenáriumi híradó
14.00 Kupaktanács
Családi magazin
14.30 Életjel
15.05 Ágytól, asztaltól
Német filmsorozat
13/2. rész: Az átváltozás
16.00 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
18.15 Úton
Heti világhíradó
18.40 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
19.40 Játék határok nélkül
Eurovíziós vetélkedő
10/2. rész
21.05 Környezetünk hírei
21.10 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
3.25 MC - Magyarok Cselekedetei (ism.)

Duna TV

8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Élő forrás
8.45 II. János Pál
10/4. rész: Ti vagytok az én reménységem
9.15 Szpiru és Fantázió
Francia-spanyol-német rajzfilm
9.40 Cimbora - Tallózó
10.25 Búcsújárás
Kis magyar enciklopédia
10.45 Vízi kalandok
Angol-amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
25/17 rész: Hawai, a szörfösök paradicsoma
11.10 Kincsesház
12.00 Déli harangszó
12.05 Ameddig a harang szól
12.20 Összefoglaló az atlantai nyári olimpiai játékokról
12.30 Az ókor mediterrán városai
Amerikai ismeretterjesztő film
A piramisok és a fáraók városai
13.25 A korallsziget
Ausztrál ifjúsági filmsorozat - 9/3.
13.50 Animália
Magyar animációs film
13.55 Rákóczi hadnagya
Magyar film
15.50 Kedves
16.30 Színházi élet
17.00 Emlékképek
17.15 Postabontás...
17.35 Műsorismertetés
17.40 Leopold, a macska
18.00 Heti Hírmondó
19.00 Összefoglaló az atlantai nyári olimpiai játékokról
19.05 Az első száz év
Csillagosok, katonák
Magyar film
20.35 Ars Hungarica
A tákosi templom
20.45 Összefoglaló az atlantai nyári olimpiai játékokról
21.05 A trubadúr
Opera négy felvonásban
23.35 Kannás Alajos: Akácfa

HBO


8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 National Geographic
11.00 Bowe-Golota profi ökölvívódöntő
12.15 A sors útjai
14.00 Falcon Crest
14.50 Zenemánia: Louis Armstrong
15.45 A völgylakó
Amerikai film
17.30 Mozimánia: Montgomery Clift
18.25 Túszjárat
Amerikai film
20.10 Időzsaru
Amerikai akciófilm
21.45 Micsoda nő ez a férfi
Amerikai vígjáték
23.30 Hamburger Hill
Amerikai film

TV3


14.25 Arany
Új-zélandi-kanadai filmsorozat
10/8. rész (ism.)
15.13 H2O
15.38 Az ifjú Indiana Jones kalandjai
Amerikai sorozat
16/2. rész
16.25 Aviator
16.55 Automobil
17.30 Ők is a fejükre estek
Amerikai film
19.15 Aszfaltbetyár
20.45 Háromszög
Híradó
21.00 Gillette World Sport Special
21.35 Agyő, haver
Francia film
23.20 Unplugged: Nirvana

Szív TV

16.00 Műsorajánló
16.05 Egészségmagazin
17.00 pH-érték
17.30 Pufóka kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat - 26/6.
18.00 Autósport magazin
18.30 Tabuk nélkül
19.00 Kojak
Amerikai sorozat
20.00 „Párosán szép...”
20.30 Konyhashow
21.00 Szürkületi zóna
Amerikai film
23.00 Amerika története
23.30 Kereskedelmi show


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek