1996. december 31., kedd

Tv műsor - 1996. december 31. - Kedd

MTV 1

8.00 Gazdatévé
8.50 Fortuna Szilveszter
Telefonos játék
9.00 Szilveszteri Tízórai
Szolgáltatómagazin
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Fortuna Szilveszter
Telefonos játék
12.15 Szóljon a nóta...
Összeállítás szilveszteri műsorokból
12.45 Fortuna Szilveszter
Telefonos játék
13.10 Műsorismertetés
13.15 Fortuna Szilveszter
Telefonos játék
13.30 A földkerekség legnagyobb show-ja
(The Greatest Show on Earth)
(amerikai film)
16.15 Fortuna Szilveszter
16.25 7színvilág
Itt az év vége - szilveszter ma
16.45 Katolikus krónika
17.15 Fortuna Szilveszter
17.30 Mindent vagy semmit!
18.00 Szilveszter 1996.
- Fortuna Szilveszter
Telefonos játék
- Kandi kamera
- Franzstadti varieté
19.00 MC - Magyarok Cselekedetei
Böbe baba levelei
19.10 Szilveszteri uborka
19.30 Gálvölgyi Ekszkluzív
20.00 Magyarok a világ filmgyártásában
Illés György és tanítványai - Kovács László
Mi van, doki?
(amerikai vígjáték, 1972)
21.25 Top-show
Műsorvezető: Rózsa György
22.25 Barátságos (h)arcot kérünk!
Szilveszteri kabaré
24.00 Himnusz
Újévi köszöntő
Elmondja Göncz Árpád, a Magyar Köztársaság elnöke
0.40 Áloműzők
Szilveszteri különkiadás
2.00 Nótázzunk...!

MTV 2

8.55 Műsorajánlat
9.00-12.00 Gyerekeknek
Benne:
9.00 Kutyahideg
(szlovák film)
9.25 Az én családom (ism.)
9.45 Mese rockkal
(kanadai-ír rajzfilm)
10.55 Brémai muzsikusok
(spanyol rajzfilm)
12.20 Félelem nélkül - Extrém sportok
(francia ismeretterjesztő sorozat)
11/3. rész: Hódeszka, két dudás egy csárdában
12.35 Popkór
7/6. rész
14.50 Műsorajánlat
15.00 Sport '96
Olimpia 1. rész
16.30 Havi 200 fix
(magyar film, 1936) FF
18.00 Imádlak, de elválok
(That Uncertain Feeling)
(amerikai film, 1941) FF (feliratos)
19.25 Esti mese
- Pow Wow
(amerikai rajzfilmsorozat)
A tréfás kedvű oposszum
- Gyurmavilág
(lengyel animációs filmsorozat)
A cica
20.00 Szilveszteri gála az Operaházban
21.00 A lyoni omnibusz
Bölcs István műsora
22.00 TS Sportvarázs
23.00 Szilveszteri buli '96
Évzáró parti a Moulin Rouge-ból
Közben: 24.00 Himnusz
Újévi köszöntő
4.00 MC - Magyarok cselekedetei

Duna TV


8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Tesz-Vesz város
(kanadai-francia rajzfilmsorozat)
13/7. rész
8.30 A Fehér Agyar legendája
(kanadai-francia animációs film)
8.55 Elem nélkül nem megy
(amerikai film)
10.40 Az ablakomból
(kanadai természetfilm)
11.30 Ne csak igyunk, együnk is!
Szilveszteri főzőcske
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 János vitéz
(magyar film)
13.40 Borok, borvidékek, borkultúrák
(kanadai ismeretterjesztő film)
7/3. rész: A bordói borok 2.
14.05 Maugli, a dzsungel fia
(amerikai film)
15.55 Korom
(svéd-orosz burleszkfilm) FF
16.25 Varjúdombi mesék
Vacogtató szilveszter
- Tom
A kandúr és a számjegyek
- Kisvakond
A kisvakond és a telefon
- Popeye, a tengerész
Belépés csak álruhában
16.55 Héléne és a dalok
A Héléne és a fiúk klipjei
Szilveszter '96
Benne:
17.30 Zenés ajánlóműsor...
18.00 Fogd a pénzt és fuss!
(amerikai vígjáték)
19.25 Klipküldi
20.05 Ikrek
(amerikai film)
22.00 Hacacáré...
Nosztalgiashow
24.00 Himnusz
0.10 Zenés üzenetek
2.00 Oba oba '93 - A párizsi Lidó revü előadása
(francia szórakoztató film)
3.00 Zenés üzenetek
3.30 Folytassa az ásatást!
(angol vígjáték)

HBO


16.30 Bolondos dallamok
(amerikai rajzfilm)
17.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
17.30 Alf - Karácsonyi meglepetés
(amerikai film)
18.25 Fekete szépség
(amerikai film)
19.55 Micsoda nő ez a férfi
(amerikai vígjáték)
21.40 Melrose Place
(amerikai sorozat)
Bálint-napi mészárlás
22.25 Zenemánia: Pet Shop Boys
23.25 Szilveszteri meglepetés

TV3


14.35 Műsorajánlat
14.45 A Tekergér család világ körüli tekergései
(német rajzfilmsorozat)
15.15 Tempó (ism.)
15.45 Bemutatom John Doe-t
(amerikai film)
18.00 Híradó
18.10 A pénz nem boldogít
(amerikai vígjáték)
19.40 Aszfaltbetyár
20.10 Fekete, fehér: Játék
20.40 Pörzsölő
21.20 Híradó
21.25 A maffia lánya
(olasz-amerikai krimi)
24.00 Szilveszteri köszöntő
0.30 Ez van - fiataloknak
1.15 Klipválogatás reggelig

MSat

6.00 Vekker
9.00 Monika Sport
9.30 Music Box
13.00 Fociparádé (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra!
15.00 Gálvölgyi-show
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap TV
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Benny Hill (ism.)
20.30 Pajzán kalandok Rómában
(amerikai vígjáték)
22.10 Az MSAT televízió szilveszteri műsora

Filmnet

8.00 54-es kocsi, jelentkezz!
(amerikai vígjáték)
9.30 Danielle Steel: Erősebb a szerelemnél
(amerikai dráma)
11.00 Kockázat nélkül nincs üzlet
(amerikai film)
12.30 Királyi esküvő
(amerikai musical)
14.15 Újra szól a soul
(amerikai film)
16.15 A hazug
(amerikai vígjáték)
17.45 Szórakoztatók - A hét hírei
18.15 Mama pici fia
(amerikai film)
20.00 Kopaszoknak szeretettel
(amerikai vígjáték)
22.30 Bukott angyalok
A profi
23.00 A végső megoldás: Halál 3.
(amerikai sci-fi)

Szív TV

16.30 Príma torna
17.00 „Nyolc tánc VB”
A táncvilágbajnokság döntője (ism.)
17.30 A hónap szépe (ism.)
18.00 Kockáztató
18.30 Maga lesz a férjem
(magyar vígjáték)
20.00 Különjárat
20.30 Reklámvilág (ism.)
21.00 Eurostar Kapásjelző
21.15 Pogány Madonna
(magyar film)
22.40 Szilveszter '97

ATV

5.30 A hétfő esti műsor ismétlése
8.00 ATV-teleshop
18.00 ATV-újság
19.00-24.00 Az ATV szilveszteri bulija


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. december 30., hétfő

Tv műsor - 1996. december 30. - Hétfő

MTV 1


6.30 Gazdatévé
7.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
A komisz kislány
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Egészség-betegség
10.45 Játék
10.50 Hírek - Időjárás
11.00 Walt Disney bemutatja (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Jó nekem!
(rajzfilm)
12.15 Cézár és Bambuc
(lengyel rajzfilmsorozat)
A kincstár kulcsa
12.25 Sirga, az oroszlán
(francia kalandfilm)
13.55 Popkór
14.10 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
14.35 Nasa obrazovka
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Repeta
Vetélkedő-show
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Repeta (folytatás)
16.25 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/29. rész
17.00 Kapcsolj be!
Múlt-kor
Felhőkarcolók a sivatagban
17.25 Magyarországról jövök - kamerával
A vidék magazinja
18.00 „Engedjétek hozzám!...”
A hitről gyerekeknek
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Mindent vagy semmit!
19.00 Esti mese
Hóembermesék
(szlovák bábfilmsorozat)
Az ábécéskönyv
19.15 Naprakész - Autók
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.00 MC - Magyarok Cselekedetei
20.10 Vers mindenkinek
Petőfi Sándor: Szilveszter éje 1847-ben
20.20 Columbo
(amerikai bűnügyi filmsorozat)
Ölj meg, ölelj meg!
22.00 Külpolitikai évzáró
Mi jót és mi rosszat hozott 1996 a világpolitikában?
22.55 Casanova visszatér
(francia film)
0.30 Híradó
0.40 BBC-híradó

MTV 2


15.55 Műsorajánlat
16.00 Palackposta
Válogatás a határon túli magyar műhelyek műsoraiból
16.30 Zöld övezet
Környezetvédelmi magazin
17.05 Három a doktor
(német tévéfilmsorozat)
25/22. rész: Legénybúcsú
17.50 Időjárás
17.55 Csízió
18.00 Körzeti híradók
18.15 TH
Tudományos híradó
(Feliratozva is)
18.45 Telesport
19.00 East-West (Kelet-Nyugat) Kosárlabdagála
20.30 Az Örök Szövetség
21.00 Híradó
21.10 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.15 Telemázli
21.45 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Vastyúk is talál szeget
A L’art pour l’art társulat műsora
22.25 Időjárás - Hójelentés - Kenó
22.45 Lapzárta
22.50 A titkok hódolója
Találkozás Rozsda Endrével
23.20 Kis esti zene
Az MTV és a LocoMusic komolyzenei sorozata
24.00 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Hírek - Időjárás
8.05 Tesz-Vesz város
(kanadai-francia rajzfilmsorozat)
13/6. rész
8.30 A Fehér Agyar legendája
(kanadai-francia animációs film)
A megszentelt maszk
8.55 Kicsoda a micsoda (ism.)
9.25 Kisvakond
(animációs film)
A kisvakond és a buldózer
9.30 Cimbora-Tallózó (ism.)
10.15 Csizmás Kandúr nyugatra megy
(japán animációs film)
11.05 Macskaportrék
(francia ismeretterjesztő film)
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Heti Hírmondó (ism.)
13.20 Emlékképek - Régi híradók (ism.)
13.35 Postabontás - Levélváltás (ism.)
13.55 Harmónia (ism.)
14.25 Talpalatnyi Zöld (ism.)
14.55 Ginger és Fred
(olasz film, ism.)
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
180. rész: A lelkierő
17.30 Wimpole falu
A vihar
- Baltazár professzor
Megkerült ketyegő
- Ness család
Rém-Ness elveszti a hangját
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Doktor Finlay
(skót tévéfilmsorozat)
6/5. rész: Tiltott gyümölcs
19.10 Komédiások - Funes
Ahol az öröm tanyázik
(francia-olasz vígjáték)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.30 Sportpercek
21.40 Giovanni Boccaccio: Sólyompecsenye
A beregszászi Illyés Gyula Magyar Nemzeti Színház előadása
23.10 Chopin-Vukán: 12 Preludes Op. 28.
24.00 Váci Mihály: Határok közti végtelen
Elmondja: Koncz Gábor

HBO


16.30 Superman legújabb kalandjai - Lois és Clark
(amerikai sorozat)
17.30 Buster
(amerikai kalandfilm)
19.15 A fehér ruhás hölgy
(amerikai film)
21.10 Ápolandó ápolók
(amerikai vígjáték)
22.35 Gyilkos kiáltás
(angol film)
24.00 Szerelmi csatározások
A kívánságok könyve

TV3


15.10 Műsorajánlat
15.15 Kábelbarátok
15.55 Pörzsölő (ism.)
16.40 Békasuli
(amerikai vígjáték)
18.20 Fésületlenül (ism.)
18.55 Horgászbuli (ism.)
19.15 Zürichi páncélterem
(német sorozat)
Átalánydíjjal Caracasba
20.15 Gillette World Sport Speciál
20.45 Híradó
21.00 Börtönterror
(amerikai film)
22.45 Elvarázsolt kastély
(amerikai film)

MSat

6.00 Vekker
9.00 Monika Sport
9.30 Music Box
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra
14.50 Long John Silver
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Tűzoltók
(ausztrál sorozat)
21.00 Fociparádé - Angol liga
22.00 Őrült sportok
22.30 Bolondóra (ismétlés)
23.30 Hollywood ma
24.00 Montreáli bankrablás (ismétlés)

Filmnet

8.00 Az Öreg titka
(amerikai thriller)
9.30 Megkövült lélek
(amerikai dráma)
11.00 Mick McCann detektív
(amerikai thriller)
12.45 A szerelem nevében
(amerikai film)
14.15 Rohamosztag
(amerikai film)
15.45 Kispályások
(amerikai film)
17.30 A vakond kalandjai
(rajzfilm)
18.00 Spanyol labdarúgás 96/97
20.00 Danielle Steel: Eltűnt
(amerikai film)
21.30 NHL - Hoki Amerikából 1995
23.30 Keserű mulatság
(angol film)

Szív TV

16.00 Szilveszter '97
16.10 Hétpróbás
16.40 Szilveszter '97
17.15 Sissy és én
(mesemusical, ism.)
18.30 Utazási magazin
19.00 Reklámvilág
19.30 Más
20.00 Szilveszter '97
21.00 Dilivízió
(dél-afrikai vígjáték)
22.40 Szilveszter '97
23.50 B. u. é. k. '97 - Finálé

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 ATV-zeneklub
20.00 Fenyegetés
21.30 Érdekességek a nagyvilágból
21.50 Esély
22.30 Halálsikoly

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. december 29., vasárnap

Tv műsor - 1996. december 29. - Vasárnap

MTV 1


7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Csizmás kandúr
(japán rajzfilmsorozat)
26/23. rész: Okos vagy, Aroise!
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Magyarok a világ filmgyártásában - Csupó Gábor
Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
Okulárés okulás
Borzolt idegek
8.35 Vasárnapi torna gyerekeknek Simkó Andreával
8.40 Kölyökidő
Kamaszodó Kamaszadó
9.00 Leporelló
Szórakoztató kulturális magazin
11.00 Három kívánság
Gyerekek és felnőttek kívánságműsora
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 Dallamról dallamra
Cintányéros cudar világ!
Mulat az operett
13.05 Címlapsztori
(amerikai film)
14.45 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
15.05 HT - Háttértudomány
(Feliratozva is!)
15.35 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Aladdin
(amerikai rajzfilmsorozat)
Dzsinn-hatalmat a papagájnak
- Békés karácsony
(amerikai rajzfilm)
- Torkelsonék
(amerikai filmsorozat)
13/10. rész: A törvény az törvény
17.05 Manőver
Katonai magazin
17.35 Mesélő cégtáblák
Gördülő szállodák
18.00 Négyszázezer nap
Csatlakozás a keresztény Európához
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.05 MC - Magyarok Cselekedetei
20.15 Stanley és Iris
(amerikai film)
22.05 Johann Sebastian Bach: VI. Brandenburgi verseny
B-dúr BWV 1051
6/6. rész
22.25 Ha...
Örökös tag
Melis György

MTV 2


7.25 Műsorajánlat
7.30 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.00 Juli-suli - 157.
8.30 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
46. rész
9.00 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ism.)
59. rész: A rágalom
9.30 Azok a csodálatos állatok
A zsiráf
9.50 Popkór
10.00 A PC abc év végi különszáma
11.00 Sportműsor
13.00 Tévémagiszter
Közművelődési folyóirat
14.00 Csodálatos Föld
14.30 Két nap a szülők földjén
15.00 Időjárás
15.05 McKenna
(amerikai filmsorozat)
13/2. rész: Ragyogás a fűben
16.00 A XX. század csaknem igaz története
(angol dokumentumfilm-sorozat)
17.00 Szívtipró gimi
(ausztrál filmsorozat)
65/65. rész
17.45 Időjárás
17.55 A világ leggyorsabb emberei
18.30 Tranzit
Közép-Európa világa
19.00 Nemzeti Park lehetne
Juhász Árpád filmsorozata
4/2. rész: A Duna-Ipoly vidéke A Pilis szirtjeitől Nagybörzsönyig
19.30 Esti mese
Körmöcbánya koboldja és meseboltja
(szlovák rajzfilmsorozat)
7/6. rész: Aranyélet semmivé lett
19.40 Környezetünk hírei
19.45 Szemlátomást
Pázmándi-portré
20.00 Zene, zene, zene
20.50 Körző
Közép-európai kulturális magazin
21.40 Telesport
22.40 Lapzárta
22.45 Szó van róla
A katolikus egyház a magyar társadalomban
23.35 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV



8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Egy új emberiség felé
40 év a szeretet civilizációjáért
8.45 Katedrálisok kora
(francia művelődéstörténeti sorozat)
12/5. rész: IX. Lajos, a király, lovag és a szent
9.35 A Fehér Agyar legendája
(kanadai-francia animációs film)
Wendy megszökik
10.00 Pumukli kalandjai
(mesefilmsorozat)
A gyapjúpulóver
10.25 Cimbora - Tallózó
11.10 Kapcsok
Ismeretterjesztő magazin
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Ameddig a harang szól (ism.)
12.15 A cipész fia
(francia sorozat, ism.)
6/2. rész
13.10 Borok, borvidékek, borkultúrák
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
7/2. rész: A bordói borok
13.40 Sissi
(osztrák filmsorozat)
3/3. rész: Sorsdöntő évek
15.25 Emlékképek - Régi híradók
15.40 Postabontás...
16.00 Mozgó Kép
Filmmagazin
16.30 A hattyú koronája
(portréfilm)
Találkozás Szabó Magdával
17.35 Műsorismertetés
17.40 Béci bohóc
Arnold éjszakája
18.00 Heti hírmondó
19.00 Üvöltő szelek
(angol tévéfilmsorozat)
5/5. rész
19.55 A Zene Arcai
Különkiadás
20.55 Ars Hungarica
A Vizsolyi biblia
21.20 Sportpercek
21.30 Az első száz év
Esti Kornél csodálatos utazása
(magyar film)
23.10 Trio Stendhal
(koncertfilm)
23.50 Petőfi Sándor: Téli világ
Elmondja: Szabó Gyula

HBO


8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 National Geographic
11.00 Diótörő
(amerikai film)
12.15 Jack és Sarah
(amerikai film)
14.05 Falcon Crest
14.55 Szeresd felebarátod!
(amerikai tévéfilm)
15.45 Egy nyár öt napja
(amerikai film)
17.30 Kerge Kelly
(ausztrál vígjáték)
18.50 Holdfényes éjszakán
(amerikai film)
20.20 Muriel esküvője
(ausztrál vígjáték)
22.05 Szerencsevadászok
(amerikai film)
23.55 Széles Sargasso-tenger
(amerikai film)

TV3


9.00 Dominó
Szórakoztató magazin
15.20 Műsorajánlat - Időjárás
15.25 Menjünk
15.35 Miért? (ism.)
16.30 Amate - Az óriás fügefa
(angol film)
17.30 Tempo
17.55 Fókusz
18.25 Egy gazdag lány
(amerikai film)
20.15 Világszám
20.45 Híradó
21.00 Gillette World Sport Special
21.30 Piszkos játékok
(amerikai film)
23.20 A hatalomátvétel
(amerikai film)

MSat

3.05 Music Box
8.00 Monika Sport
8.30 Lurkó óra
9.30 Cartouche (ism.)
11.20 Az Angyal vérbosszúja (ism.)
13.00 Monika Sport
13.30 Ooh La La! (ism.)
14.00 Rocktükör
14.30 Játszó újra...
15.00 Cook kapitány
(sorozat)
16.00 Budo magazin
16.30 Autó-motor
17.00 Nap Tv
Music Box, Monika Sport
19.30 Muppet show (ism.)
20.00 Benny Hill
(sorozat)
20.30 A Szépség és a Szörnyeteg
(sorozat)
21.30 Szirének és szirénák
(sorozat)
22.30 Címlapsztori
23.30 Fashion Tv
24.00 USA Girls (ism.)

Filmnet

8.00 Csirkefogók
(amerikai film)
9.45 A mondvacsinált boszorkány esete
(amerikai film)
11.30 Roseanne és Tom
(amerikai film)
13.00 Karácsonyi románc
(amerikai film)
14.30 Játékok
(amerikai vígjáték)
16.30 Vegyünk új mamit!
(amerikai film)
18.00 Döntő bizonyíték
(amerikai thriller)
20.00 A vadnyugat fiai 2.
(amerikai western)
21.40 99-es paragrafus
(amerikai film)
23.15 Az utolsó fénysugár
(amerikai thriller)

Szív TV

16.05 Knight Rider (ism.)
17.00 Egészségmagazin
18.00 Eurostar - Kapásjelző
18.15 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm)
18.30 X-trém
19.00 Kojak (ism.)
20.00 Szédülj el!
20.30 „Nyolc tánc VB”
21.00 A fogoly
(angol film)
23.00 „Nem boszorkányság”
23.30 Konyhashow (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 Év végi víkend
20.00 Végzetes látomás 2.
21.30 Érdekességek a nagyvilágból
21.50 A pap, a művész, a tanár
22.30 Megtört győzelem

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. december 28., szombat

Tv műsor - 1996. december 28. - Szombat

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
- Maci Laci
Hófehérke és Maci Laci
Az űrmackó
- A bolygó kapitánya
Agyszennyezés
- Tom és Jerry
A kanári és az egér
Cicus kedvence
9.10 Égszínkék madár
(báb-tévéjáték)
10.05 Pingu
(német bábfilmsorozat)
A hóember
10.10 Popkór - 7/3. rész
10.20 Kapcsolj be!
Álom ébredés után
A Kamaszodó kamaszadó nyári filmje
11.35 Népzenei magazin
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Família Kft.
267. rész: Mónika egyéniség lesz (ism.)
12.35 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat, ismétlés)
13/12. rész: Házi mozi
13.30 W. C. Fields Fesztivál
(amerikai vígjáték) FF
W. C. Fields három rövidfilmje:
A golfjátékos
A fogorvos
A végzetes pohár sör
14.40 Magyarok a világ filmgyártásában - Pogány Gábor
Császári Vénusz - Paolina Borghese
(olasz-francia film)
17.00 Szeret, nem szeret
Szívügyi magazin
17.50 Millecentenáriumi híradó
17.55 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
18.05 Márkás históriák
18.30 Szerencsekerék
18.55 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat)
Szilveszteri koccintás
19.15 Klip-mix
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.01 Telesport
20.10 MC - Magyarok Cselekedetei
20.20 Vers mindenkinek
20.30 Aranyoskáim
Igaz mesék Salamon Béláról - 2/2. rész
21.45 Exkluzív
Társasági és művészeti magazin
22.10 Clint Eastwood-sorozat
Holtbiztos tipp
(amerikai bűnügyi film)

MTV 2


6.55 Műsorajánlat
7.00 Gazdaképző
Állattenyésztés
7.30 Hrvatska kronika (ismétlés)
7.55 Unser Bildschirm (ismétlés)
8.20 Ecranul nostru (ismétlés)
8.45 Slovenski Utrinki (ismétlés)
9.10 Nasa obrazovka (ismétlés)
9.35 Patrin - Üzenet - Vorba
(cigánymagazin, ism.)
10.05 Gran Paradiso -  egy megmaradt ősi világ
(angol ismeretterjesztő film)
10.55 A Rába völgye
3/2. rész: Dombok, lankák között (ism.)
11.25 Kamera a hátizsákban...
Benyovszky Móric és a malgasok földje
6/3. rész: A titokzatos dél
12.00 Hull az eső, nagy a sár...
Lovay László nótákat énekel
12.30 Rondó
Nemzetiségi magazin
13.10 Reflex
OBB-hírcsokor
13.15 Autó 2
A TV2 autós magazinja
13.45 Kisfilmek a nagyvilágból
- Az én babám
(angol dokumentumfilm-sorozat)
6/3. rész: Vedd kezedbe!
- Sarkig tárt világ
(angol dokumentumfilm-sorozat)
8/3. rész: A mediterrán labirintus
15.05 Időjárás
15.10 Átfogó
Kapcsolatokról - határok nélkül
15.40 A magyar táj festője
Beszélgetés Kurucz D. István festőművésszel (ism.)
16.00 A világ parlamentjei
16.30 Horizont
Heti világhíradó
17.00 NIKE kosárlabdagála
18.30 TS Nagykarácsony
19.05 Família  Kft.
268. rész: Ilyen vagyok
19.40 Familimpia
20.00 T-ma
Rókusfalvy Pál szó-rakosgató műsora
20.30 Európai tizenhetek
Színházi fesztivál Krakkóban
21.20 Tégy a gyerekek ellen! - Családtervezés Kínában
(német dokumentumfilm)
21.50 Hírek az Unióról
21.55 Csongor és Tünde (Üdlak)
Tévéjáték az Új Színház előadásából
0.05 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Delfi és barátai
(spanyol rajzfilmsorozat)
Sportnap a víz alatt
8.30 Kicsoda a micsoda?
Készülődés az új évre
9.00 Molly
(francia sorozat)
13/6. rész
9.25 Csizmás Kandúr a világ körül
(japán animációs film)
10.35 Világtörténet
(angol ismeretterjesztő sorozat)
26/16. rész: Az amerikai kontinensek Kolombusz előtt
11.00 Nyelvőrző
Nyelvművelő műsor
11.25 Harmónia
Egészségvédő magazin
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Lapozó
12.20 Közép-európai magazin (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Táncház (ism.)
13.45 Eltörhetetlen vesszőnyaláb
14.10 Sissi
(osztrák filmsorozat)
3/2. rész: Az ifjú császárné
15.55 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat)
13/13. rész: Családi tűzhely
16.50 Talpalatnyi Zöld
Környezetvédelmi magazin
17.25 Kimba, a fehér oroszlán
(japán animációs sorozat)
18.00 Híradó
18.15 Üvöltő szelek
(angol tévéfilmsorozat)
5/4. rész
19.05 Filmetűdök klasszikus zenére
(lengyel animációs film)
19.10 Komédiások - Funes
Szárnyát vagy combját
(francia vígjáték)
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 A bagoly kiáltása
(francia film)
23.15 Dixi Fesztivál
Orient Dixieland Jazz Band
0.10 József Attila: Betlehemi királyok
Előadja a Kaláka együttes

HBO


8.00 Lois és Clark
9.00 Bolondos dallamok
9.30 Jó barátok
10.00 Animánia
10.30 Egyről a kettőre
11.00 Tücsökkalandok New Yorkban
(amerikai rajzfilm)
12.30 Út a csúcsra
(amerikai sportfilm)
14.25 Melrose Place
15.10 Cro, az őshonos ősokos
15.40 Medicine Man
(amerikai film)
17.30 Igazi vadon élő állatok
(amerikai természetfilm)
18.15 Síakadémia 2.
(amerikai vígjáték)
19.45 Egyedül a ringben
(amerikai film)
21.50 Szex, hazugság, video
(amerikai film)
23.30 Gyújtóhatás
(amerikai film)
0.55 Jelige: Vörös cipellők

TV3


13.25 Műsorajánlat
13.30 Infomozaik
14.15 Negyedóra
14.35 Baywatch
(amerikai sorozat)
21/1. rész
16.15 Palánta
16.45 Emilie
(kanadai sorozat - 9.)
17.45 Stíluspercek
17.50 Ez van - fiataloknak
18.15 Select - Divat, kultúra, életmód
18.35 Óvóbácsik
(amerikai vígjáték)
20.15 Cinema
20.45 Híradó
21.00 Zürichi páncélterem
(német sorozat)
22.00 Havanna kapcsolat
(amerikai film)
23.37 Gyomok között
(amerikai film)

MSat

8.00 Monika Sport
8.30 Lurkó óra
9.30 Jack és a paszulyszár (ism.)
11.00 Ödön, az ökör (ism.)
12.30 Monika Sport
13.00 Music Box
13.30 Sex-pír
14.00 Zoom
14.30 Játszd újra...
15.00 Cook kapitány
(ausztrál sorozat)
16.00 Autó-motor
16.30 Top Citrom
17.00 Nap Tv
18.30 Pacific Blue (ism.)
19.30 Hollywood ma (ism.)
20.00 Muppet show
20.30 Bolondóra
21.30 Szombat esti láz
22.00 Montreali bankrablás
(francia vígjáték)
23.50 NASA

Filmnet

8.00 A tribün mögött
(amerikai dráma)
9.30 Hófehér karácsony
(amerikai musical)
11.15 Szívhez szóló történet
(amerikai film)
12.45 54-es kocsi, jelentkezz!
(amerikai vígjáték)
14.15 Piroska és a farkas
(amerikai film)
16.00 Santo Bugito
(rajzfilm)
16.30 Szórakoztatók - A hét hírei
17.00 Danielle Steel: Zoja 1.
(amerikai sorozat)
18.30 Danielle Steel: Zoja 2.
(amerikai sorozat)
20.00 Titkok háza
(amerikai thriller)
21.30 A csend fogságában
(amerikai thriller)
23.15 A légy 2.
(amerikai horror)

Szív TV

16.05 Kojak
(amerikai sorozat)
Gyilkosok a kínai negyedből 2.
17.10 A delfinek élete
(dokumentumfilm)
17.45 R.P.S. News
18.00 Konyhashow
18.30 Az új Lassie
48/47. rész (ism.)
19.00 Az új Lassie
48/48. rész (ism.)
19.30 Coca-Cola Rock City
20.00 Hívd Andreát!
21.00 Dupla dinamit
(amerikai akciófilm)
23.00 Szerelmi útmutató
12/8. rész
23.30 A hónap szépe

ATV

11.30 DIM
14.00 Kétévi vakáció
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 ATV-stúdió
19.50 László atya műsora
20.00 Pokoli körforgás
(amerikai film)
21.25 Klip, játék
21.50 Késő esti stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. december 27., péntek

Tv műsor - 1996. december 27. - Péntek

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Adeline és a felügyelő
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Magad, uram...
10.20 Úti tipp
10.45 Főzősarok
10.50 Hírek - Időjárás
11.05 Dallas
(amerikai filmsorozat)
314. rész: Az újdonsült apa
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Telepakk
12.45 Nagy hajók
(amerikai ismeretterjesztő film)
13.35 Popkór
13.45 Unser Bildschirm
(német nyelvű nemzetiségi magazin)
14.10 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
14.35 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Magyarország ma
Válogatás a körzeti stúdiók műsoraiból
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Üzlet
Heti gazdasági körkép
16.30 Négyszemközt Hollywooddal
(amerikai filmsorozat)
13/11. rész
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
Közhasznú információk
17.40 Tizenöt perc
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltató műsor
18.55 Égből pottyant mesék (ism.)
19.15 Klip-mix
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.01 Telesport
20.15 MC - Magyarok Cselekedetei
20.25 Dallas
(amerikai filmsorozat)
314. rész: Az újdonsült apa (ism.)
21.20 Desszert
Kepes András műsora
22.25 Az éjszaka
Víg-játék
Benne: Kabaré - Zene - Cirkusz - Játék

MTV 2


12.00 Szieszta
Szórakoztató, regionális műsor Szegedről
14.35 Műsorajánlat
14.40 Magyarok a világ filmgyártásában - Gábor Éva
Amikor utoljára láttam Párizst
(amerikai film)
16.40 Napjaink
17.00 TOP 40
Slágerlista
17.30 Körzeti híradók
17.55 Időjárás
18.0 Skippy kalandjai
(ausztrál filmsorozat)
Skippy és a golfjátékos
18.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat)
59. rész: A rágalom
19.00 Csízió
19.10 Kertváros
(amerikai filmsorozat)
6/2. rész: A senki földjén
20.00 Műterem
Válogatás a világ dokumentumfilmjeiből
Alec Guinness
(angol portréfilm)
21.00 Híradó
21.10 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.15 Tipp-Hopp!
Szórakoztató vetélkedő
21.45 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.45 Időjárás - Hójelentés - Kenó
23.00 Lapzárta
23.10 Fociles
Nemzetközi focimagazin totótippekkel
23.30 Ördöngösök
(francia film) FF
1.30 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Tesz-Vesz város
(kanadai-francia rajzfilmsorozat)
13/5. rész
8.30 A Fehér Agyar legendája
(kanadai-francia animációs film)
Aranyforrás
8.55 Kisvakond
(animációs film)
A kisvakond és a rakéta
A kisvakond és a rádió
9.10 A csodakörhinta
(animációs film)
A látogató
Egy szomorú hangya
9.20 Állati sorsok
(francia ismeretterjesztő film)
Az elefánt
10.15 A kis gyerekrablók
(kanadai film)
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 „Hitben megerősödve...”
(dokumentumfilm)
12.45 Sissi
(osztrák filmsorozat)
3/1. rész
14.30 A titok nagyasszonya: Sissi
15.10 A csillagok
(ausztrál ismeretterjesztő sorozat)
6/3. rész: A Nap titkai
15.35 Anna
(kanadai sorozat)
4/4. rész
17.20 Csodálatos mesék
Ölelj meg!
Az ezüstpóni
Kreola
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Üvöltő szelek
(angol tévéfilmsorozat)
5/3. rész
19.05 Beatles-antológia
(angol dokumentumfilm-sorozat)
6/2. rész
20.05 Közép-európai magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Ironminster örököse
(ausztrál film)
23.05 Fórum
0.35 Márai Sándor: Mennyből az angyal
Elmondja: Petrozsényi Eszter

HBO


16.30 Batman
(amerikai rajzfilm)
17.00 Bír-lak
(amerikai sorozat)
17.30 Micsoda buli
(amerikai vígjáték)
19.15 Farkasokkal táncoló
(amerikai western)
22.10 Fedezetlen szerelem
(amerikai vígjáték)
23.50 A csend fogságában
(amerikai film)

TV3


15.00 Műsorajánlat
15.10 Jézus élete
(amerikai sorozat - 4.)
Jézus feltámadása
16.00 Automobil (ism.)
16.40 A verseny
(amerikai krimi)
18.25 H2O - extrém sportok magazinja
18.55 Csengetett, Mylord?!
(angol sorozat)
19.55 Játék: Fekete, fehér
20.25 Negyedóra kultúra
20.45 Híradó
21.00 Második lehetőség
(amerikai sorozat)
21.55 Stíluspercek
22.05 Szemfényvesztés
(amerikai film)
24.00 Válaszút
(amerikai erotikus film)

MSat

9.00 Monika Sport
13.00 Budo magazin (ismétlés)
13.30 Ooh La La! (ismétlés)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ismétlés)
14.30 Játszd újra
15.00 Queen emlékkoncert
Felvételről az E-klubból
16.00 Power Rangers (ismétlés)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Szirének és szirénák (ismétlés)
21.00 Gyilkos utcák (ismétlés)
22.00 A profi
(francia krimi)
23.45 Roar Tv (ism.)
0.45 A félelem bére (ismétlés)

Filmnet

8.00 Át a Rubiconon
9.45 Vörös szalag
(amerikai film)
11.15 Gina szenvedélye
(amerikai film)
12.45 Balfácánok bosszúja 4.
A szerelmes balfácánok
(amerikai vígjáték)
14.15 Waikiki
(amerikai thriller)
16.00 Mama pici fia
(amerikai film)
17.45 Péter és a farkas
(rajzfilm)
18.15 Hajrá, lányok
(amerikai vígjáték)
20.00 Villámstart 2.
(amerikai film)
21.45 Dupla csavar
(amerikai thriller)
23.15 Csókos cicababák
(amerikai vígjáték)

Szív TV

16.05 Lámpás (ism.)
16.30 Utazási magazin
17.00 R.P.S. Dance (ism.)
17.30 Kojak
(sorozat)
18.30 Barkácsmagazin (ism.)
19.00 Az új Lassie (ism.)
20.00 Különjárat
20.30 „Nem boszorkányság...”
21.00 Kulturális magazin
21.15 Casablanca
(amerikai film)
23.00 „Az én esetem...”
23.30 Más

ATV

5.30 A csütörtök esti műsor ismétlése
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 Sportmagazin (ism.)
20.00 Végzetes látomás 1.
21.30 Horoszkóp '97
21.50 Koncertfilm
22.25 Különös évforduló

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. december 26., csütörtök

Tv műsor - 1996. december 26. - Csütörtök

MTV 1

8.12 Műsorismertetés
8.15 Karácsony apó
(angol rajzfilm)
8.40 Hamupipőke a jégszínházban
(kanadai jégbalettfilm)
9.30 Az ördög három arany hajszála
Színházi közvetítés
11.00 Zenebutik - Zenehíd
Juhász Előd műsora
12.10 Emberek a természetben
Kezében a természet
Papp Erzsébet
12.35 Városok gyerekszemmel
Képes levelezőlap San Franciscóból
12.55 Oscar Wilde: Az infánsnő születésnapja
(tévéjáték, ism.)
13.30 Parlamenti Gyermekkarácsony '96
14.35 Shakespeare-mesék
(walesi rajzfilmsorozat)
Ahogy tetszik
15.00 A gloucesteri szabó
(angol film)
2/2. rész
15.30 A nagy Caruso
(amerikai film)
17.15 Karácsony-kor
Gondolatok a keresztényi szeretetről
17.35 Unokáink sem fogják látni
Ráday Mihály városvédő műsora
18.20 Kisváros
Tengerparti végjáték
19.00 Esti mese
Frakk
(rajzfilmsorozat)
Az irigy kutya karácsonya
19.10 Stúdió '96
20.00 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.15 MC - Magyarok Cselekedetei
20.30 Aranyoskáim
Igaz mesék Salamon Béláról
2/1. rész
21.55 Az apai ösztön
(amerikai tévéfilm)
23.25 Híradó
23.35 BBC-híradó

MTV 2

9.05 Műsorajánlat
9.10 Válogatás a Televízió archívumából
Sakk-matt
(zenés játék, ism.)
11.00 A koppányi aga testamentuma
(tévéfilm, ism.)
12.35 Váratlan szerelem
(amerikai tévéfilm, ism.)
14.10 Madárerdő
15.00 Szuperbajnok 2.
A legjobb magyar férfi sportolók versenye
17.00 Időjárás
17.05 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat)
Karácsony fantomja
17.35 Közkívánatra!
Apropó
Kepes András műsora (ism.)
18.25 Széljárta szigetek
2/2. rész
19.00 Heidi
(olasz tévéfilm)
2/2. rész
20.35 Klip-mix
20.45 A zöld Duna
(természetfilm)
Testvér nemzeti parkok
21.15 W. A. Mozart: Figaro házassága
(amerikai operafilm)
23.35 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Tesz-Vesz város
(kanadai-francia rajzfilmsorozat)
13/4. rész
8.30 A Fehér Agyar legendája
(kanadai-francia animációs film)
A befagyott hajó
8.55 A vadon csodái
(kanadai ismeretterjesztő film)
A farkasok titokzatos világa
9.20 Időjáték
(ausztrál sci-fi)
10.55 A természet világa
(angol ismeretterjesztő film)
Gepárdok és kölykeik az oroszlánok birodalmában
11.45 Millecentenáriumi emlékhely-avatás Pomázon
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Coppelia
Balett két felvonásban, három képben
13.50 Anna
(kanadai sorozat)
4/3. rész
15.25 A kis gyufaáruslány
(francia némafilm) FF
15.55 Helikon
Karácsonyi különkiadás
16.25 Piros csizmák karácsonyra
(osztrák animációs film)
16.55 Műsorismertetés
17.00 Karácsonyi jókívánságok határok nélkül
18.30 Üvöltő szelek
(angol tévéfilmsorozat)
5/2. rész
19.25 Gondok és remények
20.55 A négy testőr
(angol film)
A Milady bosszúja
22.40 John McLaughlin és Paco de Lucia
(német koncertfilm)
23.35 „Varázslat karácsonyfára”
Zenés irodalmi összeállítás

HBO

9.00 Taz-Mánia
(amerikai rajzfilm)
9.30 Alf
(amerikai sorozat)
10.00 Wallace és Gromit
(angol sorozat)
10.35 Tom és Jerry - A moziban
(amerikai film)
12.00 Titkok kertje
(amerikai film)
13.40 Maverick
(amerikai western)
15.45 Semmit a szemnek
(amerikai vígjáték)
17.30 Vagyok, aki vagyok
(amerikai film)
19.10 Falcon Crest
(amerikai sorozat)
20.00 Alf
(amerikai film)
20.50 Egy igaz ügy
(amerikai krimi)
22.30 Kékharisnya
(amerikai vígjáték)
24.00 Halálos kötődés
(angol krimi)

TV3

15.40 Műsorajánlat
15.50 Jézus élete
(amerikai sorozat - 3.)
Jézus elárultatása
16.35 Palánta
17.05 Buck
(olasz-amerikai film)
18.50 Havi Fix
19.10 Amate - Az óriás fügefa
(angol film)
20.10 Mr. Rozsda
20.45 Híradó
21.00 A második esély
(amerikai film)
22.45 Veszélyes hely
(amerikai film)

MSat

2.00 Music Box
9.00 Monika Sport
9.30 Music Box
13.00 Bulivonal
13.30 Fashion Tv (ismétlés)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ismétlés)
14.30 Játszd újra!
14.50 Az Angyal vérbosszúja
(angol film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália (sorozat)
20.00 A Szépség és a Szörnyeteg (ism.)
21.00 Tűzoltók (ismétlés)
22.00 A félelem bére
(francia krimi)
0.10 A3-ik vonal

Filmnet

8.00 A szerelem nevében
(amerikai film)
9.30 És ha te nyersz?
(angol vígjáték)
11.00 Egy bokszbajnok története
(amerikai film)
12.30 Harci akadémia
(amerikai vígjáték)
14.15 Danielle Steel: Erősebb a szerelemnél
(amerikai dráma)
15.45 A szív útjai
(amerikai film)
17.25 Ace Ventura
(rajzfilmsorozat)
17.50 Gyertek el a mennyországba!
(amerikai film)
20.00 A hazug
(amerikai vígjáték)
21.30 Elátkozott folyó
(amerikai akciófilm)
23.10 A halál formulája
(amerikai thriller)

Szív TV

16.05 Autósport (ism.)
16.30 Torna Cindy Crawforddal
17.00 Hívd Andreát! (ism.)
18.00 Hétpróbás
18.30 Az új Lassie - 48/47.
19.00 Az új Lassie - 48/48.
20.00 Kockáztató
20.30 R.P.S. Dance
21.00 Barkácsmagazin
21.15 A papa, az őrangyal és én
(amerikai film)
23.00 Flört
Stílusmagazin

ATV

5.30 A szerda esti műsor ismétlése
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Kató néni karácsonyi kormánya
20.00 Három vagány dél ellen
21.30 Klippercek
21.50 Mondjuk a magunkét
22.30 Sportmagazin
23.00 Nikodémusok órája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. december 25., szerda

Tv műsor - 1996. december 25. - Szerda

MTV 1

8.28 Műsorismertetés
8.30 Kati és Dödöle
(cseh rajzfilmsorozat)
6/1. rész: Hogyan készül a macska?
8.40 Cimbora
9.05 Magyarok a világ filmgyártásában - Kertész Mihály
Huckleberry Finn kalandjai
(amerikai film)
11.00 Evangélikus istentisztelet
Közvetítés a fasori evangélikus templomból
12.00 Kapcsoljuk Rómát!
II. János Pál pápa karácsonyi üzenete és Urbi et Orbi áldása a Szent Péter térről
12.45 Betlehemes Erdélyben (ism.)
13.30 Cézár és Bambucz
(lengyel rajzfilmsorozat)
A cirkusz
13.40 Shakespeare-mesék
(walesi rajzfilmsorozat)
Téli rege
14.05 A gloucesteri szabó
(angol film)
2/1. rész
14.35 Családi mozidélután a Disneyvel
Égből pottyant gyerek
(amerikai film)
(Feliratozva is)
16.15 Karácsonyi koncert az Operaházban
3/1. rész
17.00 Szerencse álma
Képzőművészeti műsor
17.30 A szivárványon túl
Válogatás Oscar-díjas filmslágerekből
18.00 Útmutató
Az Isten-élmény derűje
18.30 Töltsön velem egy órát!
Vitray Tamás műsora
19.40 Esti mese
Gabó karácsonya
(szlovák rajzfilm)
20.00 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.15 MC - Magyarok Cselekedetei
20.30 Huncutka
(amerikai vígjáték)
(Feliratozva is)
22.15 Vers mindenkinek
22.20 Színész-sztori
Márkus László
23.10 Levelek a parkból
(kubai-spanyol tévéfilm)
0.35 Híradó
0.45 BBC-híradó

MTV 2

9.30 Műsorajánlat
9.35 Gazdag szegények
Jókai Mór népdrámájának televíziós változata (ism.)
11.00 Fészekrakó
Dévényi Tibor műsora
Döntő
12.30 Magyarok a világ filmgyártásában - Paul Czinner
Ahogy tetszik
(angol film, ism.) FF
14.05 Négyszemközt Hollywooddal
(amerikai filmsorozat)
13/3. rész
14.30 Kaland és felfedezés
Folco Quilici sorozata
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
A Földközi-tenger
A törékeny természet
15.00 Szuperbajnok 1.
A legjobb magyar sportolónők versenye
16.35 Biblia - Jákob
(olasz-német-amerikai tévéfilm)
18.05 Időjárás
18.10 Széljárta szigetek - 2/1. rész
18.45 Heidi
(olasz tévéfilm)
2/1. rész
20.20 Időjárás
20.30 „Egy-másért”
A Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat, az O.K. Line Stúdió és az MTV Rt. közös akciójának záró gálaműsora
21.40 Magyar műemlékek
A Zeneakadémia
22.10 TS - Sportvarázs
23.40 MC - Magyarok Cselekedetei (ism.)

Duna TV

8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Tesz-Vesz város
(kanadai-francia rajzfilmsorozat)
13/3. rész
8.30 A Fehér Agyar legendája
(kanadai-francia animációs film)
Az élet folyója
8.55 Karácsonyi mese
(német mesefilm)
9.20 Mi és a mi Bob bácsink
(ausztrál vígjáték)
10.50 Prédikáljatok és tanítsatok!
(magyar film)
11.45 Kisvakond
(animációs film)
Á kisvakond karácsonya
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Csuhéjasok, taplászok, fafaragók...
12.45 A Biblia - a keresztény kultúra ősi forgatókönyve
13.25 Anna
(kanadai sorozat)
4/2. rész
15.00 Filmetűdök klasszikus zenére
(lengyel animációs film)
15.05 Marcellino - Kenyér és bor
(olasz-angol-francia film) FF
16.40 Macskamalom
(lett animációs film)
17.45 Műsorismertetés
17.50 Régiók
Karácsonyi különkiadás
18.30 Üvöltő szelek
(angol tévéfilmsorozat)
5/1. rész
19.20 Színházi Élet-különkiadás
Otthon
19.50 A három testőr
(angol film)
A királyné nyaklánca
21.35 Bogányi Gergely zongorázik - 2/2. rész
22.10 A magányos Chanel
(francia-angol film)
23.50 Karácsonyi ének
0.15 Nadányi Zoltán: Betlehemesek
Elmondja: Papp János

HBO

9.00 Animánia
(amerikai rajzfilm)
9.30 Egyről a kettőre
(amerikai sorozat)
10.00 Wallace és Gromit
(angol film)
11.10 Mikulás és a varázsdob
(finn-magyar rajzfilm)
12.05 Fekete szépség
(amerikai film)
13.35 Szent menedék
(amerikai vígjáték)
15.20 Az élet csodaszép
(amerikai film)
17.30 Cro, az őshonos ősokos
18.05 Így készült: Hull a pelyhes
18.40 Sommersby
(amerikai film)
20.35 Szeresd felebarátod!
(amerikai tévéfilm)
21.25 Az éjszaka és a város
(amerikai film)
23.15 Lángoló jég
(amerikai film)

TV3

15.35 Műsorajánlat
15.40 Fésületlenül (ism.)
16.10 Így készült: Daylight (ismétlés)
16.40 Jézus élete
(amerikai sorozat - 2.)
A gyógyító Jézus
17.20 Gillette World Sport Special
17.50 Sherlock Bond
(amerikai film)
19.20 Cinema
19.50 Második lehetőség
(amerikai sorozat - 2.)
20.45 Híradó
21.00 Jacquelin Bouvier Kennedy
(amerikai film)
23.40 Miért?

MSat

1.00 Music Box
9.00 Monika Sport
13.00 Címlapsztori (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra
15.00 Cartouche
(francia film)
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat)
21.00 Cook kapitány
(ausztrál sorozat, ism.)
22.00 Cook kapitány
(ausztrál sorozat, ism.)
23.00 Roar Tv
24.00 Francesco (ismétlés)

Filmnet

8.00 A mondvacsinált boszorkány esete
(amerikai film)
9.45 A kis hercegnő
(amerikai film)
11.15 Megkövült lélek
(amerikai dráma)
12.45 Botcsinálta grófnő
(amerikai film)
14.15 Felhők közül a Nap
(amerikai film)
16.30 Óz a nagy varázsló - jégen
17.30 Szórakoztatók - A hét hírei
18.00 Ace Ventura
18.30 Ace Ventura - Állati nyomozó
(amerikai vígjáték)
20.00 Karácsonyi románc
(amerikai film)
21.30 Vinny, az 1ügyű
(amerikai vígjáték)
23.25 Egy ágyban az ellenséggel
(amerikai thriller)

Szív TV

16.30 Baba-mama torna
17.00 Sissi és én
(zenés történelmi játék)
18.30 Gondolkozz!
18.45 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm)
19.00 Szerda, 19 óra
20.00 Egészségmagazin
21.00 1492
(angol-spanyol-francia film)
2/2. rész
23.00 Színház-tűznéző (ism.)

ATV


5.30 A kedd esti műsor ismétlése
19.05 Mese gyerekeknek
20.00 Ingatlanpiaci szemle
20.10 Majd holnap beléd esek
(amerikai film)
21.50 Koboldok éjszakája, avagy a szörnyecskék újra támadnak
(amerikai film)
23.20 Zenés összeállítás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. december 24., kedd

Tv műsor - 1996. december 24. - Kedd

MTV 1

8.00 Gazdatévé
9.00 Karácsonyi tízórai
Balzsam Tündér postája
11.10 Állatklinika a város szélén
(német-cseh tévéfilmsorozat, ismétlés)
13/13. rész: A lóverseny
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Karácsonyi tízórai
Balzsam Tündér postája
14.05 A szúrós szőrű bárányok
Karácsonyi bábjáték gyermekeknek
14.20 Karácsonyi mese
(angol rajzfilm)
15.10 Diótörő
(balett)
17.00 Szívesen látjuk... egy félórára
Balázs Péter és vendégei
17.30 Katolikus krónika
18.00 Mindent vagy semmit!
18.30 Bach: Karácsonyi oratórium
Közvetítés a Zeneakadémia nagyterméből
20.10 Esti mese
Gyermekbiblia
(angol rajzfilmsorozat)
26/16. rész:
A gyermek, akinek János a neve
Az első karácsony
20.25 MC - Magyarok Cselekedetei
20.30 Anyai szív
(ausztrál film)
22.10 Szövött himnuszok
22.40 Ave Maria
Karácsonyi ének
23.10 Betlehemes Erdélyben
23.55 Éjféli mise
Karácsonyi éjféli mise közvetítése Debrecenből, a Szent Anna Székesegyházból

MTV 2

8.25 Műsorajánlat
8.30 A fenyőfa
(német film)
8.55 Pingu
(német bábfilmsorozat)
Karácsony
9.00 Cézár és Bambuc
(lengyel rajzfilmsorozat)
Milyen is a hó?
9.15 Betlehem a Boróka utcában
9.20 Magyarok a világ filmgyártásában
George Cukor-sorozat
A kék madár
(szovjet-amerikai film)
10.55 Amerikai Piano Quartett
14.35 Műsorajánlat
14.40 Karácsonyi hangverseny
Barokk muzsika a prágai Clementinum Tükör-terméből
15.20 Kaland és felfedezés
Folco Quilici sorozata
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
A Bilitisz útja a Vörös-tengeren
15.50 Csízió
16.00 Válogatás a Televízió archívumából
Kis ember születik
(tévéjáték, ism.)
17.00 A nápolyi Betlehemek
17.25 Elefánt a poggyászban
Egy szórakoztató utazás története
17.35 Időjárás - Kenó
17.55 Magyarok a világ filmgyártásában
Molnár Ferenc, Charles Vidor
A hattyú
(amerikai film)
19.30 Kozma atya és a karitas
19.45 A világ karácsonyai
A televízió turisztikai magazinja
A Helló világ karácsonyi különszáma
20.30 Yanni - Koncert az Akropolisznál
(angol film)
22.10 Magyarok a világ filmgyártásában - Debra Winger
Árnyékország
(angol film)
0.15 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Tesz-Vesz város
(kanadai-francia rajzfilmsorozat)
13/2. rész
8.30 A Fehér Agyar legendája
(kanadai-francia animációs film)
Az aranyrög
8.55 Karácsonyi ének
(amerikai animációs film)
10.10 A természet világa
(angol természetfilm)
Utazás a fekete Afrika szívébe
11.00 Pumukli
(mesefilmsorozat)
Karácsonyi ajándék
11.25 Tájak, fortélyok, asszonyok
12.00 Déli harangszó
12.20 Guriga
Guriga boldog karácsonya
12.25 Christopher krokodil Karácsony
12.30 Évmilliók fenyőfái
(ismeretterjesztő film)
12.40 „Gyermek született nékünk”
(dokumentumfilm)
13.35 Anna
(kanadai sorozat)
4/1. rész
15.10 Ars Hungarica
(művelődéstörténeti kisfilm)
15.30 Legyetek jók, ha tudtok!
(olasz film)
15.30 Tigrisarany
(lett animációs film)
15.50 A hét holló
(cseh mesefilm)
17.10 „In dulci jubilo”
Zenés műsor
17.25 A teddimackó karácsonya
(kanadai animációs film)
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.25 A cipész fia
(francia filmsorozat)
6/2. rész
19.20 Zsoltárok - Új énekek az Ószövetségből
20.05 Koldus és királyfi
(angol film)
21.55 Bogányi Gergely zongorázik
2/1. rész
22.05 Ábrahám - 2/2.
(olasz-német-amerikai film)
23.35 12 olasz város - 12 olasz filmrendező
(olasz rövidfilm)
Róma, ahogy Michelangelo Antonioni látja
24.00 II. János Pál pápa éjféli szentmiséjének közvetítése Rómából,
a Szent Péter-bazilikából

HBO

16.30 Bolondos dallamok
(amerikai rajzfilm)
17.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
17.30 Diótörő
(amerikai film)
18.50 Zenemánia: Vanessa Mae
(amerikai film)
19.50 Csoda a vadonban
(amerikai film)
21.20 Melrose Place
(amerikai sorozat)
Ha harc, hát legyen harc!
22.05 Jack és Sarah
(amerikai film)
23.55 Férfi a házban
(amerikai film)

TV3

14.35 Műsorajánlat
14.40 Negyed óra (ism.)
14.55 Fésületlenül (ism.)
15.35 Nagy poén
(amerikai film)
17.10 A Tekergér család világ körüli tekergései
(német rajzfilmsorozat)
13/6. rész
17.40 Fésületlenül (ism.)
18.15 Jézus élete
(amerikai sorozat - 1.)
Jézus születése
19.00 A vörös fergeteg
(amerikai film)
20.45 Híradó
21.00 Apu
(amerikai film)
22.45 Mesterügynökök
(amerikai film)

MSat

3.00 Music Box
6.00 Vekker
9.00 Monika Sport
9.30 Music Box
13.00 Fociparádé (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra
15.00 Ödön, az ökör
(holland rajzfilm)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Benny Hill (ism.)
20.30 Muppet-show (ism.)
21.00 Francesco
(amerikai film)
23.00 Az MSAT televízió karácsonyi műsora
Benne:
23.00 George Michael
24.00 Vendég: Moukhtar Lucia pszihológus

Filmnet

8.00 Éjféli balhé
(amerikai film)
9.45 Az év újonca
(amerikai film)
11.30 A szerelem erejével
(amerikai film)
13.15 Életjelek
(amerikai film)
15.00 Nagy durranás
(amerikai vígjáték)
16.30 Nagy durranás 2.
(amerikai vígjáték)
18.00 Ace Ventura
(rajzfilmsorozat)
18.30 Hófehér karácsony
(amerikai musical)
20.00 Játékok
(amerikai vígjáték)
22.00 Holtpont
(amerikai thriller)
24.00 Thake That - Hometown

Szív TV

16.30 Príma torna
17.00 Mozdulj!
Fitness magazin (ism.)
17.30 Tabuk nélkül (ism.)
18.00 Pénzvilág
18.30 Knight Rider
(amerikai sorozat)
A rózsák illata
20.00 Különjárat
20.30 Lámpás
Magazin
21.00 Eurostar kapásjelző (ism.)
21.15 1492 - A paradicsom meghódítása
(angol-spanyol-francia film)
2/1.  rész
23.00 Gulliver
Utazási ajánló (ism.)

ATV

5.30 A hétfő esti műsor ismétlése
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Na, ne mondd!
19.45 Karácsonyeste
21.20 Kismama Tv-klub
21.50 Mondjuk a magunkét
22.30 Hamm-hamburger

1996. december 23., hétfő

Tv műsor - 1996. december 23. - Hétfő

MTV 1

6.30 Gazdatévé
7.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Sportakadémia
(francia sorozat)
A tanulság
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Jogoskodó
10.45 Játék
10.50 Hírek
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
13.05 Éretlenek
(tévéfilmsorozat)
13/13. rész: A pornókazetta (ism.)
13.35 Popkór
7/1. rész
13.45 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
14.10 Nasa obrazovka
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
14.35 Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Repeta
Vetélkedő-show
1. elődöntő
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Repeta (folytatás)
16.30 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő filmsorozat)
A vidéki Anglia karácsonykor
17.00 Kapcsolj be!
Mozivarázs
Gyerek a felvevőgéppel
17.15 Lurkó Kupa
17.30 Segítőtárs
18.00 „Engedjétek hozzám!”
A hitről gyerekeknek
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Mindent vagy semmit!
19.00 Esti mese
Jurosik
(szlovák rajzfilmsorozat)
13/13. rész: Jurosik és András drótos
19.15 Naprakész - Autók
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.05 MC - Magyarok Cselekedetei
20.20 Szeszélyes évszakok
Szórakoztató magazin
21.15 Vers mindenkinek
Svéd gyermekversek
21.20 Panoráma
(Feliratozva is!)
21.55 Áldozathozatal
(svéd-francia film)
0.20 Híradó
0.30 BBC-híradó

MTV 2

14.25 Műsorajánlat
14.30 Palackposta
Válogatás a határon túli magyar műhelyek műsoraiból
15.00 Drehscheibe Európa
Európai forgószínpad
15.30 Csellengők
Különkiadás
15.50 Járóföld - hazai tájakon
Egy kis Nógrád
16.25 Szemben a Lánchíd oroszlánja
A Békeffi-sztori
2/2. rész (ism.)
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradó
18.15 TH
Tudományos híradó
(Feliratozva is)
18.45 Telesport
Benne: TS Nagykarácsony
19.00 Szeretetközelben
21.00 Híradó
21.10 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.15 Telemázli
21.45 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.25 Időjárás - Hójelentés - Kenó
22.40 Lapzárta
22.45 Kisimbisz, pengő húsz
23.15 A Szervánszky család
(zenés dokumentumfilm)
24.00 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Tesz-Vesz város
(kanadai-francia rajzfilmsorozat)
13/1. rész
8.30 Kisvakond
(animációs film)
A kisvakond és a süni
8.40 A csodakörhinta
(animációs film)
A csomagok
Az ébresztőóra
8.50 Kicsoda a micsoda (ism.)
9.20 Cimbora - Tallózó (ism.)
10.05 A hó rejtélye
(svájci film)
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Kisvakond
(animációs film)
A kisvakond és a festék
12.30 Doktor Minorka Vidor
(magyar film, ism.)
13.45 Benyovszky Móric és a malgasok földje
(ismeretterjesztő film)
5/4. rész
14.20 Csizmás Kandúr
(japán rajzfilm)
15.40 Betlehemezés az al-dunai székelyeknél
Gyermekek betlehemes játéka
15.50 Sirga, az oroszlán
(francia film)
17.20 Pumukli
(mesefilmsorozat)
Éder karácsonyi ajándéka
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Doktor Finlay
(svéd tévéfilmsorozat)
6/4. rész: Keserű pirula
19.10 Fekete-piros tánc
(táncfilm)
19.35 Keresem a szavakat
Portréfilm Yona Rosenről
20.05 Minoritates Mundi
Cselényi László műsora
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Év végi számvetés
Beszélgetés Horn Gyula miniszterelnökkel
22.05 Ábrahám - 2/1.
(olasz-német-amerikai film)
23.35 Verdi Gála
Tokody Ilona és Juan Pons hangversenye
0.15 Rónay György: Annunciáció
Elmondja: Györgyi Anna

HBO

16.30 Superman legújabb kalandjai - Lois és Clark
(amerikai sorozat)
17.30 Jéghercegnő
(amerikai film)
18.35 Régi jó cimborák
(amerikai western)
20.30 Szerencsevadászok
(amerikai film)
22.20 Vasmadarak 3.
(amerikai film)
24.00 Csajok
(magyar vígjáték)

TV3

14.45 Műsorajánlat
14.50 Ketten a slamasztikában
(amerikai film)
16.05 Menjünk (ism.)
16.20 A folyó
(amerikai film)
18.35 Aviator - repülős magazin (ism.)
19.05 Horgászbuli (ism.)
19.25 Zürichi páncélterem
(német sorozat)
Egy bokszoló szíve
20.25 Negyedóra sport...
20.45 Híradó
21.00 Halálos barátság
(amerikai thriller)
22.50 Profitvadász (ism.)
23.20 Automobil (ism.)
23.55 Negyedóra sport...

MSat

6.00 Vekker
9.00 Monika Sport
9.30 Music Box
10.20 Daffi kacsa kalandjai
11.40 Sivatagi kalandok
13.00 Zoom (ism.)
13.30 Rocktükör (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra
15.00 Jack és a paszulyszár
(amerikai mesefilm)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Tűzoltók
(ausztrál sorozat)
21.00 Fociparádé - angol liga
22.00 Őrült sportok
22.30 Bolondóra (ism.)
23.30 Hollywood ma
24.00 Nem probléma
0.30 Party őrség
1.30 Mr. Hamburger (ism.)

Filmnet

8.00 Az életművész
(amerikai vígjáték)
9.45 Hajrá lányok
(amerikai vígjáték)
11.30 Áldatlan örökség
(amerikai thriller)
13.30 Kockázat nélkül nincs üzlet
(amerikai film)
15.00 99-es paragrafus
(amerikai film)
16.40 A Vadon kalandjai
17.40 Ace Ventura
(rajzfilmsorozat)
18.05 Spanyol labdarúgás
20.00 Danielle Steel: Áldott teher
(amerikai film)
21.30 NHL - Hoki Amerikából 1995
23.25 Fuss az életedért
(amerikai film)

Szív TV

16.30 Torna
17.00 Kojak
(amerikai sorozat)
Gyilkosok a kínai negyedből - 2/1.
18.30 „Az én esetem...”
19.00 Az új Lassie - 48/46. rész
19.30 Más
20.30 Autósport-magazin
21.00 A bagdadi tolvaj
(angol mesefilm)
23.00 Hétpróbás
(szórakoztató magazin)

ATV

5.30 A vasárnapi műsor ismétlése
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 Klavia-túra (ism.)
20.00 Bűnösök
(amerikai vígjáték)
21.30 Klippercek
21.50 Stúdióbeszélgetés
22.30 Isten akarata
(amerikai vígjáték)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1996. december 22., vasárnap

Tv műsor - 1996. december 22. - Vasárnap

MTV 1

7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Csizmás kandúr
(japán rajzfilmsorozat)
26/22. rész: Teljesül az álmod, kis gyufaáruslány
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Magyarok a világ filmgyártásában - Csupó Gábor
Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
Macerás Mikulás
8.35 Kapcsolj be!
Vasárnapi torna gyerekeknek Simkó Andreával
8.40 Vissza a természethez
9.00 Leporelló
Szórakoztató kulturális magazin
11.00 A zenén túl...
Vásáry Tamás zenés beszélgetése Mozartról - 1. rész
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 Dallamról dallamra
Csengettyűszó
Összeállítás karácsonyi dallamokból
13.00 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat, ism.)
180/25-28. rész
15.05 HT - Háttértudomány
Family Year - A család éve
Veronika Hyks és Katharine English filmje
(Feliratozva is!)
15.35 Örömhír
Az ökumenikus egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Aladdin
(amerikai rajzfilmsorozat)
A kővé vált madár
- Donald kacsa angyalbőrben
(amerikai rajzfilm)
- Torkelsonék
(amerikai filmsorozat)
13/9. rész: Vissza a feladónak
17.05 Találjuk ki Magyarországot!
Hankiss Elemér műsora
18.00 Kultúrtörténet
26/1. rész
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 MC - Magyarok Cselekedetei
20.10 Vers mindenkinek
Zelk Zoltán: Bolond szájból bolond dal fúj
20.25 Szívdobbanás
(amerikai tévéfilm)
22.00 Lehetetlen?
Vámos Miklós műsora
Vendég: Huszti Péter
22.45 Befejezetlen és befejezett szimfóniák
Kulisszatitkok a Magyar Állami Hangversenyzenekar életéből
(zenés riportfilm)

MTV 2

7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.00 Hímnem
8.30 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata - 45. rész
9.00 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ism.)
58. rész: A szabotázs
9.30 PC abc
Számítástechnikai, informatikai magazin
10.10 Csodák Palotája, Budapest (ism.)
Mottó: „A világ érdekes”
11.00 Medicor Kupa vízilabda döntő, visszavágó mérkőzés
12.00 Csillagszóró úszóverseny
13.00 Az Equator expedíció
4/3. rész: Az óceán kapujától a Galapagosig
13.25 Mérföldkövek a magyar technika történetében
12/6. rész: Kármán Tódor (ism.)
14.00 Kupaktanács
Családi magazin
14.30 Szócső
15.00 Időjárás
15.05 McKenna
(amerikai filmsorozat)
13/1. rész: A McKenna vadon
15.55 Millecentenáriumi híradó (ism.)
16.00 Körző
Kulturális magazin
16.45 IT
Információs technológia, információs üzlet
17.05 Szívtipró gimi
(ausztrál filmsorozat)
65/64. rész
17.50 Időjárás
17.55 Magyarok a világ filmgyártásában
Gusztáv, a Légy és egyéb figurák
(animációs sorozat)
4/4. rész
18.30 Úton
Európa magazin
19.00 Éretlenek
(tévéfilmsorozat)
13/13. rész: A pornókazetta
19.30 Esti mese
Körmöcbánya koboldja és meseboltja
(szlovák rajzfilmsorozat)
7/5. rész: Sumák Flóris és a kobold móres
19.45 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Carl Rottmann: A görög sorozat
20.00 TS Nagykarácsony
20.05 Zene-óra
Zenei klub Óbudán
21.05 Vastaps
21.55 Telesport
22.55 Környezetünk hírei
23.00 Lapzárta
23.05 Törzsasztal
Betlen János műsora
0.05 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Élő forrás
Katolikus műsor
8.45 Katedrálisok kora
(francia művelődéstörténeti sorozat)
12/4. rész: Katedrális, város, iskola
9.35 A Fehér Agyar legendája
(kanadai-francia animációs film)
A bosszú
10.00 Pumukli kalandjai
(mesefilmsorozat)
Az első hó
10.25 Cimbora - Tallózó
11.10 Delfi
(spanyol rajzfilmsorozat)
Az elveszett akna
11.35 Amiről a kövek mesélnek
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Ameddig a harang szól
Tard - Nagymajor
12.20 Táncház
Népzenei magazin
12.50 A cipész fia
(francia sorozat, ism.)
6/1. rész
13.45 Borok, borvidékek, borkultúrák
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
7/1. rész: Champagne
14.15 Sportképek
16.30 Isten jegyzője
Luther és az irodalom
17.00 Emlékképek - Régi híradók
17.15 Postabontás...
17.35 Műsorismertetés
17.40 Béci bohóc
Isten vitte, Isten hozta
18.00 Heti hírmondó
19.00 Az első száz év
Sose halunk meg
(magyar vígjáték)
20.25 Ars Hungarica
Angyali üdvözlet
20.35 Concerto 4.
A. Copland: Klarinétverseny
21.25 Sportpercek
21.35 Szeress Mexikóban
(mexikói film)
23.25 Bari Károly: Karácsony
Elmondja: Őze Áron

HBO

8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Igazi vadon élő állatok
10.50 Tecumseh - Az utolsó harcos
(amerikai western)
12.30 Buster
(angol kalandfilm)
14.05 Falcon Crest
14.55 Mozimánia: Sean Connery
15.50 Fekete köpeny
(amerikai film)
17.30 Tücsökkalandok New Yorkban
(amerikai rajzfilm)
18.50 Hódító PC abc
(angol film)
20.25 Medicine Man
(amerikai film)
22.10 Cliffhanger
Függő játszma
(amerikai film)
24.00 Szerelmi csatározások
(amerikai sorozat)

TV3

9.00 Dominó
14.10 Műsorajánlat - Időjárás
14.15 Miért? (ism.)
15.10 Abraxas - a világ őrangyala
(amerikai sci-fi)
16.50 Automobil
17.30 Profitvadász
18.05 A folyó
(amerikai film)
20.15 Aszfaltbetyár
20.45 Híradó
21.00 Gillette World Sport Special
21.30 A per
(angol film)
23.40 Pörzsölő

MSat

11.05 Tim
12.40 Music Box
13.00 Fashion Tv (ism.)
13.30 Ooh La La! (ism.)
14.00 Rocktükör
14.30 Játszd újra
15.00 Cook kapitány (sorozat)
16.00 Budo magazin
16.30 Autó-motor
17.00 Nap Tv
19.30 Muppet show
20.00 Benny Hill (sorozat)
20.30 A Szépség és a Szörnyeteg (sorozat)
21.30 Szirének és szirénák (sorozat)
22.30 Címlapsztori
23.30 Fashion Tv
24.00 USA Girl (ism.)

Filmnet

8.00 A kis hercegnő
(amerikai film)
9.30 Vincent és én
(amerikai film)
11.15 A szív útjai
(amerikai film)
12.45 Danielle Steel: Erősebb a szerelemnél
(amerikai film)
14.25 Olasz liga
16.30 Hókirálynő
(amerikai rajzfilm)
17.45 Ace Ventura
(amerikai rajzfilm)
18.15 A gyilkos nyomában
(amerikai film)
20.00 A végső megoldás: Halál 3.
21.50 Olasz liga
23.35 Testcsere
(amerikai horror)

Szív TV

16.05 Knight Rider (ism.)
17.00 Egészségmagazin
18.00 Eurostar - Kapásjelző
18.15 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm)
18.30 Flört
Stílusmagazin
19.00 Kojak (ism.)
20.00 Színház-tűznéző
20.30 Mozdulj!
21.00 Kemény mag
(olasz film)
23.00 „Párosán szép...”
23.30 Konyhashow (ism.)

ATV


19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 Advent végén
20.00 Veled akarok járni
(amerikai vígjáték)
21.30 Karácsonyi zene
21.50 Érdekességek
22.20 Bosszú (film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek