1995. augusztus 31., csütörtök

Tv műsor - 1995. augusztus 31. - Csütörtök

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól - határig
6.00 Napkelte
9.00 Tízórai
9.05 Fekete Villám
Kanadai filmsorozat
53/24. rész: A veszélyes ügyfél
9.30 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Ezüstkor
10.50 Játék
11.00 Hírek
11.30 Derűs percek
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Hírek
14.40 Műsorismertetés
14.45 Szünidőre
- Pöttöm kalandok
Amerikai rajzfilmsorozat
13/13. rész: Szerencsekerék
- A Gemini-faktor
Angol ifjúsági filmsorozat
6/6. rész: Égi háború (ism.)
15.30 Mit ér az ember, ha vidéki...?
Dr. Majzik Mátyás-portré
15.45 Népzenei összeállítás
- Martin György gyűjtéséből
- Zenelánc
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Kormányváró
16.30 Liszt Ferenc
Magyar-német-olasz-francia-angol tévéfilmsorozat
16/7. rész: A világcsavargó (ism.)
17.05 Körző
17.50 Palackposta
18.15 Üzlet
18.30 Képjáték
19.00 Gyereksarok
- Barbapapa
- Háp-háp Vili kalandjai
19.13 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.03 Telesport
20.15 Szomszédok
Teleregény - 218. fejezet
20.50 Extázis 7-től 10-ig
Magyar film (1969) FF
22.15 Góóól...
22.50 Hitel, Világ, Stádium
23.40 BBC-híradó
24.00 Képújság

MTV 2

16.15 Képújság
16.20 Műsorajánlat - Időjárás
16.25 Kuckó
16.50 Borókadzsungel
Angol rajzfilmsorozat
Olajozottan működő gépezet
17.00 Csízió
17.05 Repeta
Benne:
17.05 Rejtjelek
13/10. rész: Szabadság
17.35 Szemünk fénye a gyermek
12/9. rész: A gyerekfilm kialakulása és térhódítása
17.55 Műsorajánlat - Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.50 Kriminális
19.25 Kojak
Amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat
Túlhevített indulatok
20.20 Egy kis Dél
Angol kisfilmsorozat
Lovak, sör, szünidő
20.50 Környezetünk hírei
20.55 Ütköző
21.45 Híradó
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Vérvonal (1994)
Magyar-spanyol-portugál-lengyel film
0.15 Dante: Pokol
14/12. rész: Tizenkettedik ének
Angol filmetűd

Duna TV

8.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Emlékképek - régi híradók (ism.)
14.30 Az álompáros
Makrancos hölgy
Magyar filmvígjáték (1943) FF
15.45 Kapcsok (ism.)
16.40 Horgásztanyán
Horgász magazin
17.00 Héléne és a fiúk
Francia ifjúsági tévéfilmsorozat
49. rész: A magándetektív
17.30 A csodakörhinta
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Nyugaton a helyzet változatlan
Amerikai film (1930)
20.00 Váltó
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Az elképzelt Grúzia
Kék hegyek, avagy egy hihetetlen történet
Grúz film (1984)
22.45 Látogatás Ilosvai Varga István festőművésznél
Portréfilm
23.10 Farkas Árpád: A szivárgásban

HBO


16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Taz-mánia
17.00 Alf
Amerikai vígjátéksorozat
17.30 Az ifjú Einstein
Amerikai vígjáték
19.05 Falcon Crest
Amerikai sorozat
Szeretet, bizalom, megértés
20.00 Szigorúan piszkos ügynök
Amerikai vígjáték
21.35 Szemtelennek áll a világ
Amerikai film
23.15 Egy nulladik típusú találkozás
Amerikai film
1.05 Forró kalandok
Amerikai sorozat

TV3


18.30 Hírek
18.40 Negyedóra
Hétköznapi dolgokról
19.05 Telefonos játék
19.30 Mozartról gyerekeknek
Ismeretterjesztő filmsorozat
6/3. rész
20.00 Szerelmi lázálom
Olasz film
21.45 Háromnegyed tíz
Hírösszefoglaló
22.00 Satu
Magazinműsor
22.30 Cápa 2.
Amerikai film

A3 TV

9.00 Konzerv Doboz
12.05 Hírbehozó
12.30 A3 archív
13.00 Zoom (ism.)
13.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
17.00 Nap-TV
19.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
21.00 Sportfogadó
22.05 Nagy remények
Angol filmsorozat
6/6. rész
23.00 A3 Top 20
Slágerlista
24.00 Hírbehozó (ism.)
0.25 Klipkívánságműsor

Filmnet

16.00 Ausztrál kaland
18.00 Veteránok erdeje
20.00 Julia két szeretője
21.30 Szórakoztatók
22.00 Gyilkosság rendelésre
24.00 Jó szórakozást!

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.10 Rai
Rajzfilmsorozat
19.30 Príma torna
20.00 Különjárat
20.30 Pénzvilág
21.00 Szív TV-mozi
Míg a halál el nem választ
Amerikai film

ATV

0.01 Ez fantasztikus!
4.30 Információs műsor
5.30 Reggeli zenés műsor
19.05 Horváth Rozi ajánlata
19.10 Kapásjelző
19.20 Jose Feliciano
19.50 J and B sárkány és vitorlások
20.10 A holdtény ékszerei
Amerikai film


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1995. augusztus 30., szerda

Tv műsor - 1995. augusztus 30. - Szerda

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól - határig
6.00 Napkelte
9.00 Tízórai
9.05 Fekete Villám
Kanadai filmsorozat
52/33. rész: Hazafelé
9.30 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 „Női szakasz”
10.45 Játék
11.05 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
13/3. rész: Hetty néni kitüntetése (ism.)
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Hírek
12.05 Welcome to Hungary
12.35 Telepakk
13.05 Képújság
14.45 Műsorismertetés
14.50 Szünidőre
- Pöttöm kalandok
Amerikai rajzfilmsorozat
13/12. rész: Öcsi-banda
- A Gemini-faktor
Angol ifjúsági filmsorozat
6/5. rész: Látomások (ism.)
15.35 Szikvilág
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Amőba
16.25 Liszt Ferenc
Magyar-német-olasz-francia-angol tévéfilmsorozat
16/6. rész: Van-e hangod a beteg hazának... (ism.)
17.00 Mozivarázs
17.20 Cimbora
A lányok... (ism.)
17.45 Kánon (ism.)
18.15 Üzlet
18.30 Zsákbamacska
19.00 Gyereksarok
- Noé és Nelli
- A kockás fülű nyúl
19.13 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.03 Telesport
20.15 Columbo
Amerikai bűnügyi filmsorozat
A recept: gyilkosság
21.55 Szép új világ
22.35 A Mester és Margarita
Lengyel tévéfilmsorozat (1988) - 4/4. rész
0.05 BBC-híradó
0.25 Képújság

MTV 2

15.20 Képújság
15.25 Műsorajánlat - Időjárás
15.30 Civil kurázsi
16.00 Idegenek idegenben
Angol dokumentumfilm-sorozat
6/3. rész: A rokonság bűvöletében - William Halse Rivers
16.50 Műsorajánlat - Időjárás
16.55 Békéscsaba-BVSC Dreher
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés közvetítése Békéscsabáról
A szünetben:
kb. 17.45 Körzeti híradók
18.50 Magyarország ma
Egyházi iskolák
19.25 Specht tanár úr
Német-osztrák tévéfilmsorozat
14/14. rész: És végül egy baba
20.25 Úton
Európa magazin
20.55 Van öt perce?
Beethoven: Három equales
21.00 Kék percek
21.10 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
21.45 Híradó
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Kisvilág

Duna TV

8.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Szippancsok
14.35 A hős csirkefogó
Ausztrál ifjúsági filmsorozat - 4/3. rész
15.30 Delfi és barátai
15.55 Európai művészeti iskola - 4/1. (ism.)
16.25 Zenei pillanatok
16.30 A kerecsensólyom
Angol ismeretterjesztő film
17.00 Héléne és a fiúk
Francia ifjúsági tévéfilmsorozat
48. rész: A vetélytárs
17.30 Kisvakond
- A kenguru erszényéből
- Bob és Bobek
18.00 Híradó
18.15 Circus Maximus
Magyar játékfilm (1980) (ism.)
20.00 Régiók
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Hirosima
Francia dokumentumfilm (ism.)
22.30 A jövő öröksége
15/8. rész: Köbe vésett üzenetek
23.30 Reményik Sándor: Az ige

HBO



16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Beetlejuice
17.00 Egyről a kettőre
17.30 Állati élet
18.30 Robotzsaru 2.
Amerikai akciófilm
20.25 Torkolattűz
Amerikai akciófilm
22.00 Tabuk nélkül
Amerikai thriller
23.30 Érett nők dicsérete
Amerikai vígjáték

TV3


18.30 Hírek
18.40 Negyedóra
Hétköznapi dolgokról
19.00 Cinema
Mozimagazin
19.30 Mozartról gyerekeknek
Fellegi Ádám műsora
6/2. rész
20.00 Bankrabló zsaruk
Amerikai film (1991) (ism.)
21.45 Háromnegyed tíz
Hírösszefoglaló
22.00 Cápa 2.
Amerikai film (1978)

A3 TV

9.00 Konzerv Doboz
12.00 Műsorajánló
12.05 Hírbehozó
12.30 Popbazár (ism.)
13.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
17.00 Nap-TV
19.30 Itt A3 TV!
21.30 Zoom
22.05 Nagy remények
Angol filmsorozat
6/5. rész
23.00 American Top 40
24.00 Hírbehozó (ism.)
0.25-9.00 Klipkívánságműsor

Filmnet

16.00 A vékony kék vonal
18.00 Egy októberi nap
20.00 Német futball
22.00 Az éjfél gyermeke
23.30 Jó szórakozást!
24.00 Filmnovellák

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.10 Rai
Rajzfilm
19.30 Baba-mama torna
20.05 A világ fegyverei
Amerikai dokumentumfilm
21.30 Miss Hungary
Döntő
22.00 Egészségmagazin
Háttér

ATV

0.01 Közérzetjavító műsor
4.30 Információs műsor
5.30-8.30 Reggeli zenés magazin
19.00 Műsorismertetés
19.05 Esti mese
19.10 Horváth Rozi ajánlata
19.25 Békaváros
Amerikai akciófilm
21.20 Alfa-ajánlatok

1995. augusztus 29., kedd

Tv műsor - 1995. augusztus 29. - Kedd

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00 Napkelte
9.00 Tízórai
9.05 Fekete Villám
Kanadai filmsorozat
52/32. rész: Az alhambrai telivér
9.30-12.00 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Állás, esély, karrier
10.45 Játék
10.50 Hírek
11.10 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
13/2. rész: A csókolózás művészete (ism.)
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Hírek
12.05 Telepakk
12.35 Képújság
13.50 Műsorismertetés
13.55 Szünidőre
- Pöttöm kalandok
Amerikai rajzfilmsorozat
13/11. rész: Príma lehetőségek
- A Gemini-faktor
Angol ifjúsági filmsorozat
6/4. rész: A gyűrű (ism.)
14.45 Sorstársak
15.00 Fűben-fában
15.15 Gyökerek
Az Avasalja (ism.)
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Telis-televideo ’95
16.15 Liszt Ferenc
Magyar-német-olasz-francia-angol tévéfilmsorozat
16/5. rész: Gályarabok (ism.)
16.45 Mohács, 1526
17.50 Életjel
17.55 Katolikus krónika
18.15 Üzlet
18.30 Zsákbamacska
19.00 Gyereksarok
- A Ness család
- Max és Móric
19.13 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.03 Telesport
20.15 Jalna
Francia-kanadai tévéfilmsorozat - 16/4.
21.10 Stúdió ’95
21.55 Klip-mix
22.10 Májusi vihar
(Gewitter im Mai)
NSZK-osztrák film (1987)
23.40 BBC-híradó
24.00 Képújság

MTV 2

16.20 Képújság
16.25 Műsorajánlat - Időjárás
16.30 Gyerekeknek
- A waterlandi gyerekek
Holland filmsorozat
13/1. rész: A háziegér
- Szobrosdi
17.10 A Guldenburgok öröksége
NSZK tévéfilmsorozat
13/7. rész: A rubinköves gyűrű (ism.)
17.55 Műsorajánlat - Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Háló
19.20 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Az élő legenda
20.10 Van öt perce?
Bottesini: Elégia
20.15 Sajtóklub
Újságírók vitaműsora
21.00 Környezetünk hírei
21.10 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
21.45 Híradó
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 TS - Sportvarázs

Duna TV

8.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Váltó (ism.)
15.00 Tom és Jerry-show
15.20 Nyelvőrző (ism.)
15.50 A nagy mogulok
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
6/5. rész: Shah Jahan
16.15 Göröngyös utakon
16.45 Ahogy kell...
Az óraműves
17.00 Héléne és a fiúk
Francia tévéfilmsorozat
47. rész: Cedric
17.30 Decimal, a bálna és a pingvinfiókák
- Gurul az alma
- Popeye
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Isten veletek, barátaim!
Magyar film (1987)
20.00 Gazdakör
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 A folyón át Texasba
(Texas across the River)
Amerikai film (1966) (ism.)
22.50 Színházi élet (ism.)
23.20 Janus Pannonius: Dicsőítő ének

HBO


16.30 A Villám
Amerikai fantasztikus filmsorozat
17.30 Kutyavilág
Kanadai rajzfilmsorozat
22-23. rész
18.15 Titkos imádó
Amerikai vígjáték
19.50 Piszkos munka
Amerikai film
21.25 Melrose Place
Amerikai filmsorozat
Isten háza
22.10 Gyilkossághoz öltözve
Amerikai krimi
23.55 A halál házhoz jön
Amerikai thriller

TV3


18.30 Hírek
18.40 Negyedóra
Hétköznapi dolgokról
19.00 Számítógépes telefonos játék
19.30 Mozartról gyerekeknek
6/1. rész
20.00 Az idő száműzöttjei
Amerikai film (1993)
21.30 Tele-túra
21.45 Háromnegyed tíz
Hírösszefoglaló
22.00 Tele-túra
22.10 Zenetár
Komolyzenei klipek (ism.)
22.25 Régi magyar moz(a)ik
Valahol Európában
Magyar film (1947)

A3 TV

9.00 Konzerv Doboz
12.00 Műsorajánló
12.05 Hírbehozó
12.30 Nem könnyű zene (ism.)
13.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
17.00 Nap-TV
19.30 Itt A3 TV!
21.00 Kismama tévéklub
21.30 Küzdősport
Magazin
22.05 Nagy remények
Angol filmsorozat
6/4. rész
23.00 Kívánságműsor
24.00 Hírbehozó (ism.)
0.25 Klipkívánságműsor

Filmnet

12.00 Isten irgalma 2.
14.00 Ide a csillagokat!
15.30 Szórakoztatók
16.00 Fehér feketében
18.00 Idegen árnyékok
20.00 Német futball

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.10 Rai
Rajzfilm
19.30 Lazítson Cindy Crawforddal!
Torna
20.00 Különjárat
20.30 Hungaria-sztori
16/5-6. rész
21.00 A Fekete Kobra
4. rész
22.50 Seiko-shop

ATV

0.01 Pesti gondokról...
4.30 Információs magazin
19.05 Esti mese
19.10 Horváth Rozi ajánlata
19.30 A mediterrán part
20.00 A vendégvárás művészete
7. rész (ism.)
21.00 J and B sárkány és vitorlások
21.20 Kismama tévéklub


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1995. augusztus 28., hétfő

Tv műsor - 1995. augusztus 28. - Hétfő

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00 Napkelte
9.00 Tízórai
9.05 Fekete Villám
Kanadai filmsorozat
52/31. rész: Durranó ostor
9.30 Tízórai
11.00 Walt Disney bemutatja (ism.)
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Hírek
12.05 Telepakk
12.35 Képújság
14.05 Műsorismertetés
14.10 Szünidőre
- Pöttöm kalandok
Amerikai rajzfilmsorozat
13/10. rész: Gügye-egyetemi szédület
- A Gemini-faktor
Angol ifjúsági filmsorozat
6/3. rész: Az óratorony (ism.)
15.00 Videók
15.30 Útban 2000 felé
Energia (ism.)
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Örökségünk
A szigetközi halászat
16.25 Vidéki Anglia
17.00 Cimbora Színház
Moliére: Kényeskedők
17.45 Nyugodtan mondjatok nemet!
Kanadai rajzfilmsorozat
26/24. rész: A fényképész
- Maci Laci
Amerikai rajzfilmsorozat
Bubu, a méhkirálynő
18.00 „Engedjétek hozzám!”
18.05 Válaszolunk...
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Cadichon, avagy egy csacsi emlékiratai
19.13 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.05 Lengyel Menyhért: Róza néni elintézi
Vígjáték (1981) (ism.)
21.05 Panoráma
21.40 A Mester és Margarita
Lengyel tévéfilmsorozat (1988)
4/3. rész
23.00 Korkép - Önkezével...
Dokumentumfilm
23.50 BBC-híradó
0.10 Képújság

MTV 2

16.55 Képújság
17.00 Műsorajánlat - Időjárás
17.05 Jószomszédi csiki-csuki
Német filmsorozat
13/11. rész: A hetedik mennyországban
17.55 Műsorajánlat - Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
18.45 Telesport
19.15 A cirkusz szép pillanatai
Francia film - 2. rész
20.20 Magyar tarka I.
A műgyűjtő labirintusa
21.00 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.10 Mindent vagy semmit!
21.45 Híradó
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 A hagyományőrző
Igó Aladár fafaragó, naiv festő
23.10 Kamarazene Szegedről
A Weiner Kamarazenekar hangversenye a Szegedi Konzervatóriumban

Duna TV

8.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Gazdakör (ism.)
15.00 Pufóka kalandjai (ism.)
15.15 Cimbora - Tallózó (ism.)
16.00 Környezetvédelmi technológia Hollandiában (ism.)
16.30 Harmónia (ism.)
17.00 Heléne és a fiúk
Francia ifjúsági tévéfilmsorozat
46. rész: Az elválás
17.30 Musti
- Pili és Poli
- Rumcájsz kalandjai
18.00 Híradó
18.15 A Skorpió nyomában
Ausztrál filmsorozat
IV/4. rész
19.05 Az inkák nyomában
II/2. rész: Egy felfedezés a perui Moche-kultúrából
20.00 Mű-terem-tés
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 „Jó napot, Herr Hitler!”
Angol dokumentumfilm
22.05 Az elképzelt Grúzia
A szurámi vár legendája
Grúz film (1986)
Feliratos!
23.25 Karinthy Frigyes: Előszó

HBO


16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Bolondos dallamok
17.30 Farkasokkal táncoló
Amerikai western
20.30 Álom, édes álom
Amerikai vígjáték
22.20 Szexfilmben a zsozsó
Amerikai vígjáték
23.50 Gyilkos álmok
Amerikai krimi

TV3


18.30 Hírek
18.40 Negyedóra
Hétköznapi dolgokról
19.00 Az animáció mesterei
Angol rövidfilmsorozat
13/9. rész
19.30 Pokoli paradicsom
Brazil tévéfilmsorozat
45/45. rész (ism.)
20.00 Emilie
20/2. rész (ism.)
20.55 Zenés összeállítás
21.45 Háromnegyed tíz
Hírösszefoglaló
22.00 Dupla vagy semmi
Amerikai film (ism.)

A3 TV

9.00 Konzerv Doboz
12.00 Műsorajánló
12.05 Hírbehozó
12.30 Hangszertár (ism.)
13.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
17.00 Nap-TV
19.30 Itt A3 TV!
21.30 Rocktükör (ism.)
22.05 Nagy remények
Angol filmsorozat
6/3. rész
23.00 Nem könnyű zene
24.00 Hírbehozó (ism.)
0.25-9.00 Klipkívánságműsor

Filmnet

16.00 Kiborulva
17.30 Szórakoztatók
18.00 Szaftos élet
20.00 Lena - A háború árvái
22.00 Erőszak West Pointban
24.00 Szórakoztatók

Szív TV

20.00 Műsorajánló
20.05 Gillette World Sport
20.30 Más!
Plitz Husi műsora
21.00 Amatőr természetbúvár
Gerald Durrell-sorozat
13/12. rész
21.35 Seiko-shop
22.00 Szédülj el! - Show
22.30 Hívd Andreát!
23.10 Nosztalgia randevú

ATV

1.00 A hétkezdés első órái
4.30 Információs műsor
5.30-8.30 Reggeli zenés magazin
19.00 Műsorismertetés
19.05 Esti mese
19.10 Horváth Rozi ajánlata
19.25 Aranyosi nyár ’95
20.00 Kapocs
Riportfilm
21.20 Alfa-ajánlatok

1995. augusztus 27., vasárnap

Tv műsor - 1995. augusztus 27. - Vasárnap

MTV 1

7.18 Műsorismertetés
7.20 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Fehér agyar
Kanadai rajzfilmsorozat
26/18. rész: Az áruló
7.50 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.55 PC ábécé
8.30 Leporelló
Szórakoztató magazin
Benne: 9.54 Lottósorsolás
11.00 Zenebutik - Zenehíd
12.00 Déli harangszó
Időjárás
12.02 Képújság
12.05 Tűzmadár
Angol ismeretterjesztő film (ism.)
12.55 Műsorismertetés
13.00 Mozart: Esz-dúr szimfónia K.543
Csehszlovák film
13.30 Idegenek idegenben
Angol dokumentumfilm-sorozat
6/2. rész: A hagyomány béklyói - Franz Boas (ism.)
14.25 Királyok útja
3/3. rész: Nagy Lajos nyomában
15.00 Delta
(Feliratozva is!)
15.25 Gyorssegély
15.35 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Csipet csapat
Amerikai rajzfilmsorozat
A hős hős (ism.)
- Vízimánia
Amerikai rajzfilm
- Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
A jövendőmondó
A csodálatos smaragd (ism.)
17.05 A képzőművészet ma
Új magyar szobrászat
17.25 A láng
Angol-csehszlovák-szlovén filmsorozat
6/2. rész: A Nikathlon
17.55 Első szerelem
Svéd filmsorozat - 6/2.
18.25 Szerencsekerék
19.00 A Hét
19.45 Hírek
19.50 Időjárás
20.00 Vasárnapi vers
Dsida Jenő: Kóborló délután kedves kutyámmal (részlet)
20.10 A hónap filmje
A nagy üzlet
(Big Business)
Amerikai film (1988)
22.10 Lehetetlen?
23.00 Vízöntő
23.45 Képújság

MTV 2

7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
8.00 Juli-suli - 113.
8.35 Gyerekeknek
- Brémai muzsikusok
- Baltazár professzor
- Madárlátta manók
- Icurka-picurka ikrecskék
- Nagymama az életről mesél
9.50 Yes! - Norvégia
Fiatal Európa énekel
10.00 A magyar irodalom képes története
17. rész: A históriás irodalom
10.30 A Biblia kincseiből vegyül
Mózes és Áron - Tánc az aranyborjú körül
11.00 Nótaszó
11.25 Telesport
Vízilabda Európa-bajnokság
Női döntő
13.00 Tévémagiszter
14.00 Életjel
14.30 Műsorajánlat - Időjárás
14.40 A hosszú lábú apu
Olasz rajzfilmsorozat
40/2. rész: Judy útnak indul
15.10 Szívtipró gimi
Ausztrál filmsorozat
65/4. rész
16.00 Nem történt semmi...
Összeállítás Ábrahám Pál operettjeiből
16.25 Úszó Európa-bajnokság
200 m női pillangóúszás
16.35 Játék határok nélkül
Százhalombatta filmje
16.55 Úszó Európa-bajnokság
200 m férfi vegyesúszás
17.05 Műsorajánlat - Időjárás
17.10 Álljunk meg egy szóra!
17.25 Vízilabda Európa-bajnokság
18.25 Úszó Európa-bajnokság
200 m női hátúszás
18.40 A Kézenfogva Alapítvány bemutatja
Az élet megy tovább
Amerikai tévéfilmsorozat
22/21. rész
19.30 Danny, mesélj!
Francia mesesorozat
4. rész: Kátya és Miska kalandjai
19.40 Úszó Európa-bajnokság
4x100 m vegyes váltó
20.10 Játék határok nélkül
11/7. rész: Portugália 2.
21.25 Góóól...
22.00 Telesport
Benne:
- Forma-1 Belga Nagydíj
- Vízilabda Európa-bajnokság

Duna TV

8.05 Falak a szív körül
8.30 Fedezzük fel a világ csodáit!
9.00 A Korzikai püspök
4/2. rész (ism.)
10.00 Sportképek
12.05 Ameddig a harang szól
12.20 Rose
Angol ifjúsági film (1987)
13.10 Azok a csodálatos állatok
13.25 Sólyomszem
22/5 rész: Az ostrom
14.10 Expedíció - 13/5.
15.00 Tudományos show
15.20 Európai művészeti iskola - 4/4. rész
16.25 Postabontás...
16.40 Emlékképek...
16.55 Színházi élet
17.30 Delfi és barátai
18.00 Heti hírmondó
19.00 A Skorpió gyűrűje
Ausztrál krimi - 4/3.
19.50 Zodiákus
13/2. rész: Oroszlán
20.20 12 olasz város - 12 olasz filmrendező
20.30 A zene arcai
21.15 A válás
(Le Divorcement)
Francia film
23.10 Darabokra szaggattatol
23.55 Tompa László: Megjegyzések egy férfifejre

HBO


8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Misi mókus kalandjai
Magyar bábfilm
11.20 Pontrablás
Amerikai film
13.00 Mozimánia
14.00 Falcon Crest
Amerikai sorozat
14.50 Állati élet
15.45 Szemtelennek áll a világ
Amerikai vígjáték
17.30 16 nap Barcelonában 1.
18.45 16 nap Barcelonában 2.
20.00 A szemtanú nyomában
Amerikai krimi
21.45 A szenvedély színe
Amerikai thriller
23.15 A 13. rendőrőrs ostroma
Amerikai akciófilm

TV3


16.20 Cinema (ism.)
16.45 Aranyszárny
Japán rajzfilm
18.00 Adriai pillanatok búvárszemmel
Magyar ismeretterjesztő film
10.30 Egy az egyben
19.00 Hírek
19.10 India
10/6. rész
19.35 Közös Flaszter
20.10 Dupla vagy semmi
(The Secret of my Succes)
Amerikai film
22.05 Unplugged: Eric Clapton

A3 TV

9.00 Konzerv Doboz
Márton Csaba műsora
12.00 Műsorajánló
12.05 Hírbehozó
12.30 A3 Top 20
Császár Előd műsora (ism.)
13.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
17.00 Nap-TV
19.30 Itt A3 TV!
21.30 Itt A3 TV!
23.00 Hangszertár
László M. Miksa műsora
24.00 Hírbehozó (ism.)
0.25-9.00 Klipkívánságműsor

Filmnet

16.00 Szegény ember... 2.
17.30 Filmnovellák
18.00 Különleges képességek
20.00 Native
22.00 Esküvő bonyodalmakkal
24.00 Szórakoztatók

Szív TV

19.10 Rai
Rajzfilm
19.30 Az élő test
26/12. rész
20.00 Budapest rali
20.35 Amerika története - 12.
21.00 Elsőrendű célpont
Amerikai film
22.50 Seiko-shop

ATV

0.01 Éjszakai turmix
4.30 Információs magazin
5.30 Reggeli zenés magazin
11.30-15.00 Vasárnap délután
19.05 Esti mese
19.10 Horváth Rozi konyhája
19.25 ATV-hétvége
20.00 Víkend
21.00 ATV-zeneklub


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1995. augusztus 26., szombat

Tv műsor - 1995. augusztus 26. - Szombat

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00-8.00 Napkelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Gyermekfilmek
- Állatportrék
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
- Anett
Japán rajzfilmsorozat
- Repülő bocsok
Kanadai rajzfilmsorozat
- A nagy aszály
Csehszlovák rajzfilm
9.10 Füstölgő füst-ölő
9.25 Divatbemutató
10.05 A nyár gyerekei
11.00 Capri, a kék sziget (ism.)
11.20 Magyar felfedezők
Leidenfrost Gyula
11.40 Katasztrófák évtizede - 3/2. rész (ism.)
12.00 Déli harangszó - Időjárás
12.02 Szombat déli arckép
12.17 Képújság
12.20 Válogatás a Televízió archívumából
Heltai Jenő: Tündérlaki lányok
Tévéfilm (1970) FF (ism.)
A film után beszélgetés az alkotókkal
14.30 Műsorismertetés
14.35 Királyok útja
3/2. rész: Nagy Lajos nyomában (ism.)
15.10 Én és a tábornok
Angol filmvígjáték (1958)
16.35 X-idő
A könyv komédiája (ism.)
17.15 Ajándék az örökkévalóságnak
A gombóc
Az Osztrák Televízió filmje
17.25 Filmajánló
18.30 Szerencsekerék
19.10 Süni és barátai
Magyar bábfilmsorozat
1. rész: Meglepetés
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás - Telesport
20.10 Öt perc próza
Tamási Áron: Ábel Amerikában (részlet)
20.20 Uborka
Politikai saláta
20.45 Lenni vagy nem lenni
Amerikai filmvígjáték (1983)
22.35 World Music Awards
(Világ zenei díjak)
Közvetítés Monte-Carlóból, felvételről
0.35 Képújság

MTV 2

5.55 Műsorajánlat
6.00 Palackposta
6.45 Átfogó
7.30 Gazdaképző
8.00 Patrin - Üzenet - Vorba
8.25 Hrvatska kronika
8.50 Unser Bildschirm
9.15 Ecranul nostru
9.40 Slovenski utrinki
10.05 Nasa obrazovka
10.30 Rondó
11.00 Família Kft. (ism.)
11.30 Musica Historica
A Budapesti Tomkins Énekegyüttes
11.50 Olimpiai arcképcsarnok
Török Gyula - ökölvívás
12.00 Védett területek védelme
Angol ismeretterjesztő film
12.50 Azok a csodálatos állatok
A kígyónyakú madár és a turkáló
13.10 Natura magazin
Zöldhullám
13.40 Műsorajánlat - Időjárás
13.45 Három kívánság
14.35 Top 40
Slágerlista
15.05 Járjad, lábam...
Képek és gondolatok a negyedszázados táncházmozgalomról
16.00 Autó 2
16.30 Igaz történet
Kanadai rajzfilmsorozat
13/10. rész: A tündökölj csak, csillagom! című dalról
17.00 Közvetítés bajnoki labdarúgó-mérkőzésről
Közben: 17.55 Úszó Európa-bajnokság
19.05 Família Kft. - 198. rész
19.40 Környezetünk hírei
19.45 Könyvvilág
20.05 Zempléni Művészeti Napok ’95
Záróhangverseny
A Liszt Ferenc Kamarazenekar hangversenye a sárospataki Rákóczi-vár udvaráról
A szünetben: Zempléni Művészeti Napok ’95
22.10 Úszó és vízilabda Európa-bajnokság

Duna TV

8.05 Kertgazda (ism.)
8.25 Police
Rendőrségi magazin (ism.)
9.10 Harmónia
Egészségvédő magazin
9.40 Kimba, a fehér oroszlán
10.05 Zűrzavaros vakáció
Angol filmsorozat
10.30 Amatőr természetbúvár
10.55 Csak ha ugatok...
11.05 Közép-európai magazin
12.05 Muzsikál a mozi
12.45 Mélyszonda-expedició - 2/1. rész
13.35 Ahogy kell
13.50 Néprajzi értékeink
14.00 Lapozó
14.15 Valamit visz a víz
Magyar film (ism.)
15.45 Cimbora - Tallózó
16.35 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
13/6. rész: Aki mer, az nyer
17.30 Tom és Jerry-show
- Bob és Bobek
18.00 Híradó
18.15 Az új élet ára
Angol-új-zélandi film (1988)
19.55 Polinézia fekete gyöngyszemei
21.00 Híradó
21.15 Ritmus ’95
22.00 A folyón át Texasba
(Texas across the River)
Amerikai film (1966)
23.35 Weöres Sándor: A lánc

HBO



7.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Tintin kalandjai
10.30 Szigorúan piszkos ügynök
Amerikai vígjáték
12.05 Titkos imádó
Amerikai vígjáték
13.45 Mozimánia
14.45 Melrose Place
15.35 Édes álmok
Amerikai film
17.30 Állati élet
18.30 Kettős szerepben
Amerikai akciófilm
20.40 Egy nulladik típusú találkozás
22.35 Elemi ösztön
Amerikai thriller
0.40 Forró kalandok

TV3


18.05 Sportösszefoglaló
19.00 Hét nap a politikában
Benne: Hírek
20.00 Tanamera
(Lion of Singapore)
Angol-ausztrál tévéfilmsorozat - 7/3. rész
21.00 Világszám
Egzotikus tájak, izgalmas kalandok - 8. rész
21.25 Éjszakai rohanás
Amerikai film (ism.)
23.30 Mi van? Mi van?

A3 TV

9.00 Konzerv Doboz
12.00 Műsorajánló
12.05 Hírbehozó
12.30 A3 archív
13.00 Rocktükör
13.30 Infomozaik
14.15 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
17.00 Nap-TV
19.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
21.50 Hungária híradó
22.05 Klinika
Német filmsorozat - 11/11. rész
23.00 Decadance
24.00 Hírbehozó (ism.)
0.25 Klipkívánságműsor

Filmnet

12.00 Ausztrál kaland
14.00 A vékony kék fonal
16.00 Futball Amerikából
17.30 Salamon választása
19.00 A selyemút
24.00 A világ kaszkadőrei

Szív TV

20.05 Gillette World Sport...
20.30 Más
Plitz Husi műsora
21.00 Amatőr természetbúvár
21.30 Hungaria-sztori - 3-4.
22.00 Szédüljél!
22.30 Hívd Andreát!
Szenes Andrea műsora
23.10 Randevú a Nosztalgiával

ATV

0.01 Nicsak, ki beszél?
4.30 Információs magazinműsor
5.30-8.30 Reggeli zenés magazin
19.10 Esti mese
19.50 Kapásjelző
20.00 A vendégvárás művészete - 7. rész
21.00 Humor, zene

Happy TV

16.00 Műsorismertetés
16.05 Happy-gyermekműsor
Rajzfilmek
16.20 Színes riportok
17.00 Rockbarlang
18.00 Happy-film


A világoskékkel jelölt műsorok az M3 műsorán is láthatóak

1995. augusztus 25., péntek

Tv műsor - 1995. augusztus 25. - Péntek

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Napkelte
9.00 Tízórai
9.05 Fekete Villám
Kanadai filmsorozat
52/30. rész: Villám életveszélyben
9.30 Tízórai
Szolgáltató magazin
Benne:
9.50 Játék
10.00 Egészség - betegség
10.30 Játék
10.50 Hírek - Időjárás
11.00 Dallas
Amerikai filmsorozat
244. rész: A bosszú
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Hírek
14.05 Műsorismertetés
14.10 Szünidőre
- Pöttöm kalandok
Amerikai rajzfilmsorozat
13/9. rész: Üvöltő rock
- Kicsinyek képeskönyve
Kanadai rajzfilmsorozat
A titkos írás
Téli varázs (ism.)
- A Gemini-faktor
Angol ifjúsági filmsorozat - 6/2.
15.10 Fogpiszkáló
15.40 Tárgyalás
Belvárosi séta
15.55 Zenelánc
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Telis-televideo '95
16.10 Üzlet
Gazdasági információk
16.25 Liszt Ferenc
Magyar-német-olasz-francia-angol tévéfilmsorozat
16/4. rész: A náluk hatalmasabb Isten (ism.)
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
17.40 Ablak melléklet
18.00 Ablak
19.00 Égből pottyant mesék
19.13 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.03 Telesport
20.15 Dallas
Amerikai filmsorozat
244. rész: A bosszú (ism.)
21.10 Desszert
Kepes András műsora
22.15 Európai Filmtár
Az élet dolgai
Francia film (1969)
23.40 Tom Harrell Quintet a Pori Jazz 1994 fesztiválon
0.10 BBC-híradó
0.30 Képújság

MTV 2

12.00 Szieszta
Szórakoztató információs műsor
15.20 Képújság
15.25 Műsorajánlat - Időjárás
15.30 Új Reflektor Magazin
Érdekvédelmi riportműsor
16.00 Magyarország ma
16.30 Segítőtárs
Benne: Pos(z)itív, avagy nehezen kezelhető?!
17.00 Azóta
Rick Nóra és Becsy Zoltán filmje
17.30 Rin-Tin-Tin
Amerikai filmsorozat
106/37. rész: A veszély napja
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.20 Úszó Európa-bajnokság
Kétszáz méteres férfi mellúszás
Közvetítés Bécsből
18.35 Gyerekeknek
- Vakond és a karnevál
Csehszlovák rajzfilmsorozat
- Amigo és barátai
Mexikói rajzfilmsorozat
Dante
18.55 Borostyán
Olasz tévéfilmsorozat
44/33. rész
19.50 Játék határok nélkül
11/7. rész: Portugália 2.
Előzetes
19.55 RÉS
20.10 Műterem
Válogatás a világ dokumentumfilmjeiből
Újra a Montparnasse-on
Angol dokumentumfilm-sorozat
10/9. rész: A Hatok - komponisták kompániája
21.10 Úszó Európa-bajnokság
Közvetítés Bécsből, felvételről
21.45 Híradó
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Kék percek
Reflex - OBB-hírcsokor
22.40 Aréna
Könnyűzenei show
23.30 Vízilabda Európa-bajnokság
Közvetítés Bécsből, felvételről

Duna TV

8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Régiók (ism.)
15.00 Olvasónapló
A törökfejes kopja
Magyar ifjúsági kalandfilm (1973)
16.25 Talpalatnyi zöld
Környezetvédelmi magazin (ism.)
17.10 Héléne és a fiúk
Francia ifjúsági tévéfilmsorozat
45. rész: Ki hurrikánt vet, vihart arat
17.35 Henry macskája
Kiütéses győzelem
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A Skorpió gyűrűje
Ausztrál krimi - 4/2. rész
19.05 Hiszünk a dalban
Koncert a Budapest Sportcsarnokban - 3/1. rész
20.00 Közép-európai magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Szökésben
Amerikai film (1990)
22.35 Az utolsó Klezmer
Amerikai dokumentumfilm (1994)
24.00 Urr Ida: Utak

HBO


16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Batman
Amerikai rajzfilmsorozat
17.00 Bír-lak
Amerikai vígjátéksorozat
17.30 Kutyavilág
Kanadai rajzfilmsorozat
18.00 Árnyékország
Amerikai film
20.15 Tabuk nélkül
Amerikai thriller
21.45 Fekete özvegy
Amerikai bűnügyi film
23.25 Az éjszaka szülötte
Amerikai horrorfilm

TV3


18.20 Hírek
18.30 Mire megyünk?
A TV3-Danubius-Blikk közös ajánlóműsora
19.00 Negyedóra
Hétköznapi dolgokról
19.30 CsavarGo (ism.)
20.00 Gedeon pallosa
Amerikai film - 2/2. rész (ism.)
21.45 Háromnegyed tíz
Hírösszefoglaló
22.00 Éjszakai rohanás
(Midnight Run)
Amerikai film (1988)

A3 TV

8.00 Sportfogadó (ism.)
9.00 Konzerv Doboz
Dénes Tamás műsora
12.00 Műsorajánló
12.05 Hírbehozó
12.30 American Top 40 (ism.)
13.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
15.40 Vállalkozói magazin
17.00 Nap-TV
19.30 Itt A3 TV!
21.30 Autóspeciál
23.00 Van Halen-koncert (ism.)
24.00 Hírbehozó (ism.)
0.25-9.00 Klipkívánságműsor

Filmnet

16.00 Gyújtogató Seattle-ben
18.00 Szédítő telefon
20.00 Erőszak balhéból
22.00 Egy család titkai
23.30 Szórakoztatók
24.00 Szuperboksz

Szív TV

20.00 Műsorajánló
20.05 Egészségmagazin
Aktuális (ism.)
20.30 Színház-tűznéző (ism.)
21.15 Kapásjelző
Horgászok műsora
21.35 Dorian Grey
Musical-bemutató
22.00 Kandi kamera
Amerikai film

ATV

0.01 A drogok világáról
5.30 Zenés reggeli magazinműsor
19.00 Műsorismertetés
19.05 Esti mese
19.10 Horváth Rozi ajánlata
19.25 ATV-ajánlatok
19.35 Te! Tervezés az emberért!
20.00 Zenés nyári este

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1995. augusztus 24., csütörtök

Tv műsor - 1995. augusztus 24. - Csütörtök

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól - határig
6.00-9.00 Napkelte
9.00 Tízórai
9.05 Fekete Villám
Kanadai filmsorozat
A kastély titka
9.30 Tízórai
Szolgáltató magazin
Benne:
9.50 Játék
10.00 Civil világ
10.50 Játék
11.00 Hírek - Időjárás
11.30 Derűs percek
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Hírek
14.35 Műsorismertetés
14.40 Szünidőre
- Pöttöm kalandok
Amerikai rajzfilmsorozat
13/8. rész: Dinka őfelsége
- A Gemini-faktor
Angol ifjúsági filmsorozat
6/1. rész: Az előjelek (ism.)
15.30 Mit ér az ember, ha vidéki...?
15.45 Népzenei összeállítás
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
16.30 Liszt Ferenc
Magyar-német-olasz-francia-angol tévéfilmsorozat
16/3. rész: Hogyan alakul a művész? (ism.)
17.05 Körző
17.50 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
18.15 Üzlet
Gazdasági híradó
18.30 Képjáték
Műveltségi vetélkedő
19.00 Gyereksarok
- Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
Barbamama megszületik
- Háp-háp Vili kalandjai
Angol rajzfilmsorozat
A foci
19.13 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.03 Telesport
20.15 Kisváros
Tévéfilmsorozat
11/2. rész: Előléptetés
20.55 Várom a párom
Amerikai filmvígjáték (1988)
22.40 Úszó és vízilabda Európa-bajnokság
0.10 BBC-híradó
0.30 Képújság

MTV 2

16.50 Képújság
16.55 Műsorajánlat - Időjárás
17.00 Repeta
Benne: 17.00 Rejtjelek
13/9. rész: Dominancia (ism.)
17.35 Szemünk fénye, a gyermek
12/8. rész: A mese és az ifjúsági irodalom
17.55 Úszó Európa-bajnokság
Százméteres férfi gyorsúszás
Közvetítés Bécsből
- Időjárás
18.05 Körzeti híradók
18.20 Úszó Európa-bajnokság
Százméteres női hátúszás
18.35 Gyerekeknek
- A kis elefánt, akinek nem volt ormánya
Kubai rajzfilm
- Amigo és barátai
Mexikói rajzfilmsorozat
A víz története
18.50 Műsorajánlat
18.55 Úszó Európa-bajnokság
Kétszáz méteres férfi gyorsúszás
19.15 Kojak
Amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat
Korai halál
20.10 Ezredforduló
Külpolitikai műsor
20.40 Szabófalvától San Franciscóig
Dr. Klein György
21.45 Híradó
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Környezetünk hírei
22.40 Az ördög Moszkvában
Lengyel-angol dokumentumfilm
23.45 Dante: Pokol
14/11. rész: Tizenegyedik ének
Angol filmetűd

Duna TV

8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Emlékképek - régi híradók (ism.)
14.30 Helikon
Irodalmi figyelő (ism.)
15.00 Valamit visz a víz
Magyar film (1943)
16.30 Mozaikvilág
Francia ismeretterjesztő sorozat
16.40 Kertgazda
17.00 Héléne és a fiúk
Francia ifjúsági tévéfilmsorozat
44. rész: A texaxi hurrikán
17.30 Pumukli kalandjai
A rigolyás vevő
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A Skorpió gyűrűje
Ausztrál krimi - 4/1. rész
19.05 Nemzetközi balettverseny Rudolf Nurejev emlékére - 2/1. rész
19.45 Két monológ
20.00 Váltó
Gazdasági magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Az elképzelt Grúzia
Pasztoral
Grúz játékfilm (1976) FF
22.45 César Franck: d-moll szimfónia
23.30 Szécsi Margit: Páva a tűzfalon

HBO


16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Taz-mánia
17.00 Alf
Amerikai vígjátéksorozat
17.30 Negyvenkettedik utca
Amerikai musical
19.10 Falcon Crest
Amerikai sorozat
Megfontolt bejelentés
20.00 Farkasokkal táncoló
Amerikai western
23.00 Így készült: Farkasokkal táncoló
23.30 Nincs irgalom
Amerikai akciófilm

TV3


17.00 FC Sileks-Vác Samsung
KEK selejtező visszavágó labdarúgó-mérkőzés
A szünetben: Hírek
- Negyedóra
Hétköznapi dolgokról
19.00 Telefonos játék
19.30 Pokoli paradicsom
Brazil tévéfilmsorozat
45/44. rész (ism.)
20.00 Esély az életre
Amerikai film (ism.)
21.45 Háromnegyed tíz
Hírösszefoglaló
22.00 Satu
22.30 Dráma klasszikusok
Amerikai filmsorozat

A3 TV

9.00 Konzerv Doboz
12.05 Hírbehozó
12.30 A3 archív
13.00 Zoom (ism.)
13.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
17.00 Nap-TV
19.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
21.00 Sportfogadó
22.05 Baywatch
Amerikai filmsorozat
22/22. rész: A földrengés
23.00 A3 Top 20
24.00 Hírbehozó (ism.)
0.25 Klipkívánságműsor

Filmnet

14.00 Szaftos élet
16.00 Egy októberi nap
18.00 Ítéletnap
20.00 Fehér feketében
22.00 Rossz álmok
24.00 Szórakoztatók

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.10 Rai
Rajzfilm
19.30 Príma torna
19.45 Hungaria-sztori - 16/2. rész
20.00 Különjárat
20.30 Pénzvilág
21.00 Szív TV-mozi
Nindzsa sárkányok
Amerikai filmvígjáték

ATV

0.01 Ez fantasztikus!
4.30 Információs műsor
5.30-8.30 Reggeli zenés műsor
19.05 Esti mese
19.10 Kapásjelző
19.20 Autós magazin
19.35 Horváth Rozi ajánlata
20.00 Gyilkosságra kiképezve
Amerikai film (ism.)


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1995. augusztus 23., szerda

Tv műsor - 1995. augusztus 23. - Szerda

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól - határig
6.00-9.00 Napkelte
9.00 Tízórai
9.05 Fekete Villám
Kanadai filmsorozat
52/28. rész: A gyémántok
9.30 Tízórai
Szolgáltató magazin
Benne:
9.50 Játék
10.00 Gyerekszoba
10.45 Játék
10.50 Hírek - Időjárás
11.10 Váratlan utazás (II. sorozat)
Kanadai filmsorozat
13/1. rész: Sarah hazatérése (ism.)
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Hírek
12.05 Welcome to Hungary
Angol nyelvű gazdasági magazin
12.35 Telepakk
Árubemutató
13.05 Képújság
14.00 Műsorismertetés
14.05 Szünidőre
- Pöttöm kalandok
Amerikai rajzfilmsorozat
13/7. rész: Öcsi és a farkas-barkas
- Titokzatos utakon
Orosz film
15.35 Fortissimo - 4/3.
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Nemzeti értékeink
Pannonhalma (ism.)
16.25 Liszt Ferenc
Magyar-német-olasz-francia-angol tévéfilmsorozat
16/2. rész: Korának betege (ism.)
16.55 Amigo és barátai
Spanyol rajzfilmsorozat
Gutenberg (ism.)
17.00 Oscar Junior
17.15 Mizujs?
17.25 Kölyökidő
17.45 Katolikus diáksport
18.15 Üzlet
18.30 Zsákbamacska
19.00 Gyereksarok
- Noé és Nelli
- A kockás fülű nyúl
19.13 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.03 Telesport
20.15 A csodálatos Angélique
Francia-olasz-NSZK film (1965)
22.00 Az élet egy puskalövés
Juhász Sándor versei
22.35 A Mester és Margarita
Lengyel tévéfilmsorozat (1988) - 4/2. rész
0.10 BBC-híradó
0.30 Képújság

MTV 2

15.45 Képújság
15.50 Műsorajánlat - Időjárás
15.55 Ombudsnő
Nőmagazin
16.25 Az én dzsungelkönyvem
Német ismeretterjesztő sorozat
16.45 Borókadzsungel
Angol rajzfilmsorozat - 13/8.
17.00-17.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne: Körzeti híradók
17.13 Magyarország ma
Időjárás
17.55 Ferencváros-Anderlecht labdarúgó BEK-mérkőzés
Közvetítés az Üllői úti pályáról
Hosszabbítás esetén 20.20-kor és 20.35-kor a műsor elmarad!
19.50/20.40 Brooklyn-híd
Amerikai filmsorozat
13/13. rész: Az első munkahely
20.20 Klip-mix
Videoklip-összeállítás
20.35 Médiamix
21.10 Mindent vagy semmit!
21.45 Híradó
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.45 Kék percek
22.50 Sportműsor
Benne:
- Vízilabda Európa-bajnokság
- Úszó Európa-bajnokság
Döntők - Közvetítés Bécsből, felvételről

Duna TV

8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Szippancsok
Belga animációs film
14.35 A hős csirkefogó
Ausztrál ifjúsági filmsorozat - 4/2. rész
15.25 Ahogy kell
Holland ismeretterjesztő film
A bohóc
15.40 Delfi és barátai
16.05 Cimbora - Tallózó (ism.)
17.00 Héléne és a fiúk
Francia ifjúsági tévéfilmsorozat
43. rész: A kanyaró
17.30 Kisvakond
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Ilyen csodát még nem láttatok!
Jugoszláv film (1984)
19.40 Mesterművek
Rubens: A szerelem kertje
20.00 Régiók
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Káosz
Olasz film (1984)
2/2. rész
22.50 A jövő öröksége
Japán kultúrtörténeti sorozat
15/7. rész: Az emberi kútfő
23.45 Nagy László: A repülő árnyéka

HBO


16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Beetlejuice
17.00 Egyről a kettőre
17.30 Állati élet
18.30 Bűvös vadász
Amerikai film
20.15 Piszkos munka
Amerikai film
21.50 A bárányok hallgatnak
Amerikai thriller
23.45 A halál házhoz jön
Amerikai thriller

TV3


18.30 Hírek
18.40 Negyedóra
Hétköznapi dolgokról
19.00 Cinema
Mozimagazin
19.30 Pokoli paradicsom
Brazil tévéfilmsorozat
45/43. rész (ism.)
20.00 Gedeon pallosa
(Sword of Gideon)
Amerikai film - 2/1.rész (ism.)
21.45 Háromnegyed tíz
Hírösszefoglaló
22.00 Érintő
22.20 Gyilkos túra
(Deliverance)
Amerikai film (1972) (ism.)

A3 TV

8.20 Szöglet (ism.)
9.00 Konzerv Doboz
12.05 Hírbehozó
12.30 Popbazár (ism.)
13.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
15.40 Vállalkozói magazin
17.00 Nap-TV
19.30 Itt A3 TV!
21.30 Zoom
22.05 Baywatch
Amerikai filmsorozat
22/21. rész
23.00 American Top 40
24.00 Hírbehozó (ism.)
0.25 Klipkívánságműsor

Filmnet

15.30 Szórakoztatók
16.00 Claude - Egy zűrös hét
17.30 Szórakoztatók
18.00 Gyilkosság rendelésre
20.00 Isten irgalma 2.
24.00 Filmnovellák

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.10 Rai
Rajzfilm
19.30 Baba-mama torna
20.05 Szívderítő-mozi
Kandi kamera
Amerikai film
21.30 Mozgó video magazin
22.00 Egészségmagazin
Aktuális
22.30 Színház-tűznéző

ATV

0.01 Közérzetjavító műsor
4.30 Információs műsor
5.30 Reggeli zenés műsor
19.00 Műsorismertetés
19.05 Esti mese
19.10 Horváth Rozi ajánlata
19.25 Élő irodalom (ism.)
19.50 ATV-ajánlatok
20.00 Dokumentumfilm
21.20 Alfa-ajánlatok


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1995. augusztus 22., kedd

Tv műsor - 1995. augusztus 22. - Kedd

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Napkelte
9.00 Tízórai
9.05 Fekete Villám
Kanadai filmsorozat - 52/27.
9.30 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Munka, jog
10.45 Játék
10.50 Hírek - Időjárás
11.10 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
13/13. rész: Kellemes meglepetés (ism.)
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Hírek
12.05 Telepakk
12.35 Képújság
13.50 Műsorismertetés
13.55 Egy nap, amely megrázta a világot
Angol dokumentumfilm-sorozat
A szovjetek vérbefojtják a „Prágai tavasz”-t - 1968. augusztus 22.
14.00 Szünidőre
- Pöttöm kalandok
Amerikai rajzfilmsorozat
13/6. rész: A hős Visonka
- A vihar szeme
Ausztrál filmsorozat - 6/6.
14.45 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
15.00 Segítség!
Mentálhigiénéről mindenkinek
15.15 Gyökerek (ism.)
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Maholnap
Demokrácia - 2. rész (ism.)
16.25 Liszt Ferenc
Magyar-német-olasz-francia-angol tévéfilmsorozat - 16/1. rész
17.00 Kalendárium, 1995
Ismeretterjesztő magazin
17.50 Életjel
17.55 Katolikus krónika
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Zsákbamacska
19.00 Gyereksarok
- A Ness család
- Max és Móric
19.13 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.03 Telesport
20.15 Jalna
Francia-kanadai tévéfilmsorozat - 16/3.
21.05 Stúdió '95
21.55 Klip-mix
Videoklip-összeállítás
22.05 Érintések
Magyar dokumentumfilm
23.05 BBC-híradó
23.25 Képújság

MTV 2

16.20 Képújság
16.25 Műsorajánlat - Időjárás
16.30 Érdekes tudnivalók
Francia ismeretterjesztő filmsorozat
52. rész: A rajzfilm
- Vissza a természethez!
Enni vagy nem enni?!
17.05 A Guldenburgok öröksége
NSZK tévéfilmsorozat
13/6. rész: Az üres bölcső (ism.)
17.50 Csízió
17.55 Úszó Európa-bajnokság
Százméteres férfi mell
Közvetítés Bécsből
18.05 Körzeti híradók
18.20 Műsorajánlat - Időjárás
18.25 Úszó Európa-bajnokság
Négyszáz méteres női vegyes úszás
18.45 Gyerekeknek
- A tücsök és a tyúk
- Amigo és barátai
18.55 Úszó Európa-bajnokság
Kétszáz méteres férfi gyors
19.20 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
A „Csendes éj”-hadművelet
20.15 Zene, zene, zene
21.00 Környezetünk hírei
21.10 Mindent vagy semmit!
21.45 Híradó
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 TS - Sportvarázs
Benne:
- Vízilabda Európa-bajnokság
- Kick-boksz

Duna TV

8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Váltó
Gazdasági magazin (ism.)
15.00 Nyelvédesanyánk (ism.)
15.30 Tom és Jerry-show
15.50 Lolka és Bolka olimpiája
Kerékpárverseny
16.00 A nagy mogulok
6/4. rész: Jahangir
16.25 A Guano-szigetek
Svéd ismeretterjesztő film
17.00 Héléne és a fiúk
Francia tévéfilmsorozat
42. rész: A vámpírok bálja
17.30 Decimal, a bálna és a pingvinfiókák
- Gurul az alma
- Popeye
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Téboly
(Fury)
Amerikai film (1936) FF
19.40 Niagara
Rövidfilm
20.00 Gazdakör
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Káosz
Olasz film (1984)
2/1. rész
22.40 Mozgó kép
Filmmagazin (ism.)
23.10 Babits Mihály: Új leoninusok

HBO


16.30 A Villám
Amerikai fantasztikus filmsorozat
17.30 Kutyavilág
Kanadai rajzfilmsorozat
18.00 Aki kapja, marha!
Amerikai vígjáték
19.50 A rádió aranykora
Amerikai vígjáték
21.20 Melrose Place
Amerikai filmsorozat
Határvonal
22.05 Érett nők dicsérete
Amerikai vígjáték
24.00 A szenvedély színe
Amerikai film

TV3


18.30 Hírek
18.40 Negyedóra
Hétköznapi dolgokról
19.00 Telefonos játék
19.30 Pokoli paradicsom
Brazil tévéfilmsorozat
45/42. rész (ism.)
20.00 Gyilkosság utánvéttel
Amerikai film (ism.)
21.30 Tele-túra
21.45 Háromnegyed tíz
Hírösszefoglaló
22.00 Tele-túra
22.10 Zenetár
Komolyzenei klipek
22.25 Régi magyar moz(a)ik
Halálos tavasz
Magyar film (ism.)

A3 TV

9.00 Konzerv Doboz
12.00 Műsorajánló
12.05 Hírbehozó
12.30 Nem könnyű zene (ism.)
13.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
17.00 Nap-TV
19.30 Itt A3 TV!
21.30 Itt A3 TV!
22.05 Baywatch
Amerikai filmsorozat
22/20. rész: A nagy verseny
23.00 Kívánságműsor
24.00 Hírbehozó (ism.)
0.25-9.00 Klipkívánságműsor

Filmnet

14.00 Egyszer volt gyilkosság
16.00 Interjú a kísértettel
17.30 Filmnovellák
18.00 Erőszak West Pointban
20.00 Az éjfél gyermeke
24.00 Szemtől szemben

Szív TV

19.10 Rai
Rajzfilm
19.30 Lazítson Cindy Crawforddal!
Torna
19.45 Hungaria-sztori - 16/1.
20.00 Különjárat
20.30 Telelovas
Magazin
21.00 A Fekete Kobra
Amerikai akciófilmsorozat - 3. rész
22.50 Seiko-shop

ATV

0.01 Pesti gondokról...
4.30 Információs magazin
19.05 Esti mese
19.10 Horváth Rozi ajánlata
19.25 ATV-ajánlatok
20.00 A vendégvárás művészete - 6. rész (ism.)
21.00 Klipek
21.10 Gold Generál ajánlata
21.20 U. K. Today

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek