1995. július 31., hétfő

Tv műsor - 1995. július 31. - Hétfő

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól - határig
6.00 Napkelte
Benne:
6.00 és 7.00 Hírösszefoglaló
7.50 Reuters
8.30 Mese
9.00 Tízórai
9.05 Huckleberry Finn és barátai
Amerikai filmsorozat
26/19. rész: A viszály (ism.)
9.30 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 A pénz beszél...
10.45 Játék
10.50 Hírek
11.00 Walt Disney bemutatja (ism.)
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Hírek
12.05 Telepakk
Árubemutató
12.35 Képújság
13.40 Műsorismertetés
13.50 Szünidőre
- Mesék hetedhét országból
Angol rajzfilmsorozat
Davy Crockett legendája
- Hódpapa meséi
Kanadai rajzfilmsorozat
- Gargantua
Francia rajzfilmsorozat
5. rész:
A postagalamb
Anarchosz király
15.00 Az élő képzelet (ism.)
15.30 Útban 2000 felé
7. rész: Az autó 2. (ism.)
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Maholnap
Diákszótár (ism.)
16.25 Vidéki Anglia
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
A North Downs dombvidék áprilisban
17.00 Pergolesi: Az úrhatnám szolgáló
17.45 Nyugodtan  mondjatok nemet!
Kanadai rajzfilmsorozat
Az elveszett pénztárca
- Maci Laci
Amerikai rajzfilmsorozat
Maci Laci a gyerekvasúton
18.00 „Engedjétek hozzám!”
18.05 Válaszolunk...
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Esti mese
Cadichon, avagy egy csacsi emlékiratai
19.13 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.05 Váljunk el!
Tévéjáték (1980) (ism.)
21.10 Panoráma
(Feliratozva is!)
21.45 Laura
Olasz-spanyol tévéfilmsorozat
IV/2. rész: Brazília
23.10 Korkép
Magyarország jelenidőben
Vadevezősök
24.00 BBC-híradó
0.20 Képújság

MTV 2


16.55 Képújság
17.00 Műsorajánlat - Időjárás
17.05 Jószomszédi csiki-csuki
Német filmsorozat
XIII/7. rész: Harc a kertért
17.55 Műsorajánlat - Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
Éjszakák 1.
18.45 Telesport
19.05 Jövő nyáron
(L’été prochain)
Francia film (1984) (ism.)
20.50 „Hitben s erényben tündökölt”
Loyolai Szent Ignác
Dávid Katalin művészettörténész gondolatai
21.10 Mindent vagy semmit!
21.45 Híradó
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
22.40 Utazás az Alföldön
Vígh Mihály, Fred Kelemen, Hranitzky Ágnes és Tarr Béla filmje
23.15 Zene, táj, város
Az ország  közepén
Cegléd és környéke
Baranyi Ferenc és Czigány György műsora

Duna TV


8.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Gazdakör (ism.)
15.00 Pufóka kalandjai
15.10 A kerecsensólyom
15.35 Cimbora - Tallózó
16.30 Harmónia (ism.)
17.00 Héléne és a fiúk
Francia ifjúsági tévéfilmsorozat
26. rész: Csendes őrület
17.30 Musti
- Pili és Poli
- Rumcájsz kalandjai
18.00 Híradó
18.15 A Szahara titka
Olasz-francia-német kalandfilmsorozat
VII/7. rész
19.05 Európa színpadán
19.35 Bárdos Lajos: Missa tertia
20.00 Mű-terem-tés
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Amerikai magyar életsorsok
Samay Attila - Los Angeles
Riportfilm
22.05 Bár távol van, mégis közel
22.55 Irány a világ!
Belga ismeretterjesztő sorozat
A Távol-Kelet hagyományos istenképei
23.45 Arany János: Emlények

HBO


16.30 Rolling Stones
Woodoo Lounge turné
17.30 Mozimánia: Katharine Hepburn
Amerikai dokumentumfilm
18.50 Halálhágó
Amerikai háborús film
21.00 Pornócska
Lengyel vígjáték
22.25 Spionfióka
Amerikai vígjáték
23.55 Az éjszaka hevében
Amerikai akciófilm

TV3


18.25 Műsorismertetés
18.30 Hírek
18.40 Negyedóra
Hétköznapi dolgokról
19.00 Az animáció mesterei
Angol rövidfilmsorozat
XIII/5. rész
19.30 Pokoli paradicsom
Brazil tévéfilmsorozat
45/29. rész (ism.)
20.00 Shehaweh
Kanadai filmsorozat
V/3. rész
20.55 Zenés összeállítás
21.45 Háromnegyed tíz
Hírösszefoglaló
22.00 Ármány és szőke
(Into The Night)
Amerikai film (ism.)

A3 TV

9.00 Konzerv Doboz
12.00 Műsorajánló
12.05 Hírbehozó
12.30 Hangszertár (ism.)
13.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
17.00 Nap-TV
19.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
21.30 Rocktükör (ism.)
22.00 Nem könnyű zene
Müller Péter műsora
23.00 Műsorajánló
23.05 Baywatch
Amerikai filmsorozat
22/1. rész
23.50 Hírbehozó (ism.)
0.15 Klipkívánságműsor

Filmnet

18.00 Adószezon
19.30 Szórakoztatók
20.00 Interest
21.30 Jó szórakozást!
22.00 Végzetes nász
24.00 Filmnovellák

Szív TV

20.05 Gillette World Sport
20.30 Más!
Plitz Husi műsora
21.00 Amatőr természetbúvár
Gerald Durrell-sorozat
XIII/8. rész
21.35 Seiko-shop
22.00 Szédülj el!
22.30 Hívd Andreát!
23.10 Társasági élet
23.30 Amerika története - 9.

ATV

0.01 A hétkezdés első órái
4.30 Információs műsor
5.30-8.30 Reggeli zenés műsor
19.00 Műsorismertetés
19.05 Esti mese
19.10 Horváth Rozi ajánlata
19.25 Miss Kickbokszer
Amerikai film
21.20 ATV-ajánlatok

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1995. július 30., vasárnap

Tv műsor - 1995. július 30. - Vasárnap

MTV 1


7.18 Műsorismertetés
7.20 Fehér agyar
Kanadai rajzfilmsorozat
26/14. rész: Vidraveszedelem
7.50 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.55 PC ábécé
8.30 Leporelló
Szórakoztató magazin
Benne: 9.54 Lottósorsolás
11.00 Istentisztelet a gyulai református templomból, felvételről
12.00 Déli harangszó - Időjárás
12.02 Képújság
12.05 Filmajánló
12.50 Műsorismertetés
13.00 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/156-159. rész (ism.)
15.00 Delta
(Feliratozva is!)
15.25 Gyorssegély
15.35 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- A kis hableány
Amerikai rajzfilmsorozat
Ariel kincsei
- Medve a pácban
Amerikai rajzfilm
- Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Az ősmacik üzenete
17.05 Fáskör
Képzőművészeti műsor
17.35 Nevetni kell, ennyi az egész...
18.25 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Hírek - Időjárás
20.00 Vasárnapi vers
Petőfi Sándor: Álmaim
20.10 A hónap filmje
Zsarulesen
Amerikai bűnügyi filmvígjáték (1987)
22.05 Lehetetlen?
Vámos Miklós műsora
Vendég: Halász Judit
22.45 Crosby, Stills and Nash
Amerikai zenés film
23.45 Képújság

MTV 2


7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.00 Juli-suli - 109. rész
8.35 Gyerekeknek
- Brémai muzsikusok
Spanyol rajzfilmsorozat
3. rész: Kísértetjárta ház
- Baltazár professzor
Horvát rajzfilmsorozat
Pit varázsló és az elveszett nyúl
- Madárlátta manók
Dán rajzfilmsorozat
6. rész: A mocsár (ism.)
- Icurka-picurka ikrecskék
Japán rajzfilmsorozat
XII/1. rész: Furabura, az erdő védőszelleme (ism.)
- Nagymama az életről mesél
Kanadai rajzfilmsorozat
XX/11. rész: A fogamzás
9.50 Yes! - Magyarország
Fiatal Európa énekel
10.00 A magyar irodalom képes története
14. rész: Elbeszélő költészet - A népmese felé
10.30 Egerszalóki levél (ism.)
11.00 TS - Sportvasárnap
Benne:
- Pannon Kupa nemzetközi kettesfogathajtó verseny
Összefoglaló
- Salakmotorverseny
Egyéni VB - középdöntő
12.30 A Magyar Televízió nótaklubja a Pataky Művelődési Központban -  1. rész
12.55 Műsorajánlat - Időjárás
13.00 Tévémagiszter
14.00 Életjel
14.35 Frédi és Béni
15.00 Műsorajánlat
15.05 Pinocchio kalandjai
Olasz filmsorozat - 6/4. rész (ism.)
16.00 Fenn a magas északon
Svéd filmsorozat
12/12. rész: Manóka szülinapja
16.30 TS - Sportvasárnap
Benne:
- Ericsson-Westel 900 Nagydíj - kajak-kenu sprintverseny
- Magyarország-Spanyolország vízilabda-mérkőzés
- Öttusa-világbajnokság
18.00 Álljunk meg egy szóra!
18.15 A Kézenfogva Alapítvány bemutatja
Az élet megy tovább
Amerikai tévéfilmsorozat
22/17. rész
19.10 Esti mese
Dongó történetek
Cseh bábfilmsorozat
19.20 Franki Péter és Vásáry Tamás négykezes zongoraestje a Zeneakadémia Nagytermében
20.50 Olvassuk újra!
Szakonyi Károly műsora
21.15 TS - Sportvasárnap
Benne:
- Ifjúsági atlétikai EB
- Forma-1 Német Nagydíj
22.55 Éjjeli menedék
Banánhéj

Duna TV


8.05 Falak a szív körül
8.30 Monda és történelem
9.15 Smaragdsziget - II/2.
10.00 Sportképek
12.05 Ameddig a harang szól
12.10 Nótaszó
12.35 A Szahara titka
VII/6. rész (ism.)
13.25 Azok a csodálatos állatok
A gekkók
13.40 A nagyeszű sündisznócska
IV/1. rész
14.05 Sólyomszem
Amerikai ifjúsági sorozat
22/2. rész
14.55 Expedíció
XIII/2. rész
15.30 Petőfi szellemének
15.50 Európai művészeti iskola
IV/1. rész
16.25 Postabontás...
16.40 Emlékképek...
16.55 Színházi élet
17.30 Delfi és barátai
18.00 Heti hírmondó
19.00 A játékos (1958)
Francia film (FF)
20.40 12 olasz város - 12 olasz filmrendező
20.45 Zodiákus
XII/1. rész
21.15 A zene arcai
22.05 Darabokra szaggattatol
22.55 Dzsesszencia - XII/5.
23.20 Petőfi Sándor: Egy estém otthon

HBO


8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Ivanhoe
Amerikai kalandfilm
11.50 Piros cipellők
Amerikai musical
14.00 Falcon Crest
Amerikai sorozat
Pas de deux
14.50 Állati élet
15.50 A szerelem megvár
Amerikai vígjáték
17.30 Peter Gabriel
18.35 Legénybúcsú
Amerikai vígjáték
20.20 Air America
Amerikai vígjáték
22.10 Kommandó
Amerikai akciófilm
23.40 Homályzóna
Amerikai fantasztikus film

TV3


16.20 St. Louis-i lélek
Amerikai film (1957)
18.30 Egy az egyben
19.00 Hírek
19.10 Indiák
A tenger
19.35 Közös Flaszter
Történetek emberekről
20.10 Ármány és szőke
Amerikai film (1985) (ism.)
22.05 Gitárlegendák
V/2. rész (ism.)

A3 TV

6.00 Reggeli klipek
9.00 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
13.00 Divatmagazin
13.30 A3 Top 20
Slágerlista (ism.)
14.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
17.00 Napnyugta
19.30 Hírbehozó
20.00 A dzsungel könyve
Amerikai film (ism.)
22.00 Hangszertár
23.05 Hírbehozó (ism.)
23.30 Az idegen
Amerikai film
1.05 Klipkívánságműsor

Filmnet

14.00 Nyári cserebere
16.00 Nagy csata
18.00 Keserves szerelem
20.00 Titokzatos vendég
22.00 Gyilkos légkör
24.00 Filmnovellák

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.10 Rajzfilm
19.30 Az élő test - 26/8. rész
19.55 Seiko-shop
20.00 Magyar ralibajnokság
20.30 Parlamenti híradó
21.00 Gyermekrablás - A jordániai akció
Amerikai film

ATV

0.01 Éjszakai turmix
4.30 Információs magazin
5.30 Reggeli zenés magazin
11.30 Vasárnap délután
19.05 Esti mese
19.10 Horváth Rozi konyhája
19.25 ATV-hétvége
19.50 László atya műsora
20.00 Bob herceg
Magyar film (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1995. július 29., szombat

Tv műsor - 1995. július 29. - Szombat

MTV 1


5.20 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00 Napkelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Gyermekfilmek
- Eszkimó mesék
Kanadai bábfilmsorozat
13/13. rész: A tenger királynője
- Anette
Japán rajzfilmsorozat
3. rész: Kistestvér érkezik
- Repülő bocsok - A természet védelmezői
Kanadai rajzfilmsorozat
39/12. rész: Örök vesztesek
- Állatportrék
Amerikai rajzfilmsorozat
A fehér és a fekete orrszarvú
9.10 Kapcsolj be!
Életrevaló délelőtt
Benne:
9.10 Füstölgő füst-ölő
9.25 Zenelánc
9.30 Gól, gól, gó-ó-ól! - III/1.
10.15 Kirándulós dili
(Egri csillagok)
11.00 Kiskunsági Nemzeti Park
II/1. rész: Pusztai mozaik (ism.)
11.50 Világvédett lehetne
Szabolcs
12.00 Déli harangszó - Időjárás
12.02 Képújság
12.05 Szombat déli arckép
12.20 Pergolesi: Stabat Mater
Portugál film
13.05 Válogatás a Televízió archívumából
A Hanákné-ügy (1969)
Tévéfilm (FF) (ism.)
A film után: beszélgetés az alkotókkal
14.10 Műsorismertetés
14.20 A skarlátszínű virág
Szovjet mesefilm
15.30 A vezénylés művészete
Angol dokumentumfilm - 2. rész
16.30 Napjaink
16.50 Öttusa-világbajnokság
Összefoglaló és élő közvetítés a férfi versenyről, Bázelből
17.50 X-idő - Oroszlánkörmök
Főiskolai vizsgafilmek a képernyőn
Fogalmazvány a féltékenységről (1972)
18.30 Szerencsekerék
19.10 Esti mese
Benedek Elek meséi
Szóló szőlő, mosolygó alma, csengő barack
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.03 Telesport
20.10 Öt perc próza
20.20 Hatvan szeszélyes év
Antal Imre születésnapi műsora
21.35 Hollywoodi lidércnyomás (1991)
Amerikai film
23.30 Rock a javából
Angol zenés film - 2.
0.20 Képújság

MTV 2

5.55 Műsorajánlat
6.00 Palackposta
6.45 Átfogó
7.30 Gazdaképző
8.00 Patrin - Üzenet - Vorba
8.25 Hrvatska kronika
8.50 Unser Bildschirm
9.15 Ecranul nostru
9.40 Slovenski utrinki
10.05 Nasa obrazovka
10.30 Rondó
Nemzetiségi magazin lengyelekkel, görögökkel, örményekkel, bolgárokkal
11.00 Família Kft.
193. rész: Puskás, a végzet asszonya - 1. rész (ism.)
11.30 Nyitott stúdió
Magyarszováti zene és tánc (ism.)
11.50 Olimpiai arcképcsarnok
Kárpáti Rudolf - vívó
12.00 Vadászó amazonok szövetsége: a hiénaklán
12.50 Nyüzsgi, a pingvin kalandjai
Amerikai-japán rajzfilm
14.10 Azok a csodálatos állatok
A bongó és a földimalac
14.30 Natura magazin
Zöldhullám
15.00 Műsorajánlat - Időjárás
15.05 Századunk
Végjáték a Duna mentén
XI/8. rész: Tízezer fegyver
15.55 Műsorajánlat - Időjárás
16.00 Autó 2
Magazin
16.30 Igaz történet
Kanadai rajzfilmsorozat
Fényinél a holdnak című dalocskáról
17.00 Játék határok nélkül
XI/3. rész: Tiszaújváros városfilmje
17.15 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Modern világ
17.20 Túl a korallzátonyon
Amerikai film (1953)
19.05 Família Kft.
194. rész: Puskás, a végzet asszonya - 2. rész
19.40 Környezetünk hírei
19.45 Könyvvilág
20.05 Játék határok nélkül
XI/3. rész: Portugália I.
21.35 Sárosi István: Rákfene
Komédia két részben
A Pécsi Nemzeti Színház előadása felvételről
23.15 Ifjúsági atlétikai Európa-bajnokság
Közvetítés Nyíregyházáról, felvételről

Duna TV


8.05 Horgásztanya (ism.)
8.25 Police (ism.)
9.10 Harmónia
9.40 Kimba, a fehér oroszlán
10.05 Amatőr természetbúvár
10.30 Zűrzavaros vakáció
Angol filmsorozat
10.55 Álmok Kárpátaljáról
11.05 Közép-európai magazin
12.05 Néptáncok
12.10 Muzsikál a mozi
12.55 A tenger cigányai
14.00 Lapozó
14.15 Nászút féláron
Magyar film (1936)
15.20 A Yellowstone Park
15.40 Mozaikvilág
15.50 Cimbora - Tallózó
16.40 Váratlan utazás
XIII/2. rész: A csókolózás művészete
17.35 Tom és Jerry-show
18.00 Híradó
18.15 Agatha Christie Poirot-történetei
Az ABC gyilkosságok
Angol krimi (1992)
19.55 Tengerszem
20.15 A British Museum
Alexander Berthier-Delagarde gyűjteménye
21.00 Híradó
21.15 Ritmus ’95
22.00 A rettegés foka
Amerikai film (1962) FF
23.40 Nadányi Zoltán: Egy úr

HBO


7.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Tintin
10.35 Zenemánia
12.45 Boszorkányok
Amerikai kalandfilm
14.20 Melrose Place
15.10 Leszámolás Kis-Tokióban
Amerikai akciófilm
16.30 Mozimánia: A western
17.30 Állati élet
18.30 Teledili
Amerikai vígjáték
20.00 Kétélű fegyver
Amerikai film
21.50 Delta Force III.
Amerikai akciófilm
23.25 L. A. Story - Az őrült város
Amerikai vígjáték
1.00 Forró kalandok

TV3


18.05 Sportösszefoglaló
19.00 Hét nap a politikában
Benne: Hírek
20.00 Emilie
Kanadai tévéfilmsorozat
20/19. rész
21.00 Világszám
7. rész
21.25 A fantom
(The Wraith)
Amerikai film
23.00 Mi van? Mi van?
Alternatív zenei magazin
23.30 Best of Kékharisnya
Magazin

A3 TV

6.00 Reggeli klipek
9.00 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
13.05 Hírbehozó (ism.)
13.30 Délutáni klipek
14.00 Rocktükör
14.30 Itt A3 TV!
17.00 Napnyugta
19.30 Hírbehozó
20.00 Klinika - XI/8. rész
20.45 Az ifjú Indiana Jones kalandjai - XVI/13. rész
21.30 Hungária híradó
22.00 Decadance
23.05 Hírbehozó
23.30 A dzsungel könyve
Amerikai film
1.15 Klipkívánságműsor

Filmnet

17.00 Hollywoodba menet...
18.00 Ajándékszív
19.30 Szórakoztatók
20.00 Ítéletnap
21.35 Jó szórakozást!
22.00 A nagymama háza


Szív TV

20.05 Gillette World Sport...
Sportmagazin
20.30 Más
Plitz Husi műsora
21.00 Amatőr természetbúvár
Gerald Durrell-sorozat
22.00 Szédülj el!
22.30 Hívd Andreát!
23.10 Társasági élet
23.30 Amerika története - 9.

ATV

0.01 Nicsak, ki beszél?
4.30 Információs magazin
5.30 Reggeli zenés magazin
19.05 Horváth Rozi ajánlata
19.10 Rajzfilmek
19.50 Kapásjelző
20.00 A vendégvárás művészete - 3. rész
21.00 Könnyűzenei összeállítás

Happy TV

16.00 Műsorismertetés
16.05 Happy-gyermekműsor
Rajzfilmek
16.20 Színes riportok
17.00 Rockbarlang
18.00 Happy-film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1995. július 28., péntek

Tv műsor - 1995. július 28. - Péntek

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00 Napkelte
9.00 Tízórai
9.05 Huckleberry Finn és barátai
Amerikai filmsorozat
26/18. rész: Találkozás a Grangerfordokkal (ism.)
9.30 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Magad uram...
10.20 Úti-tipp
10.30 Játék
10.45 Főzősarok
10.50 Hírek
11.00 Dallas
Amerikai filmsorozat
240. rész: A macska és az egér
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Hírek
14.15 Műsorismertetés
14.20 Szünidőre
- Mesék hetedhét országból
Angol rajzfilmsorozat
Nyuszi Pajti és a Nagyfőnök
- Hódpapa meséi
Kanadai rajzfilmsorozat - 13/4. rész
- Gargantua
Francia rajzfilmsorozat
13/4. rész:
János barát
Bálint napja
- Kicsinyek képeskönyve
Kanadai rajzfilmsorozat
Hugica
Kutykuruttyné nyaralni megy (ism.)
15.40 Erdőjárók
Gulyásleves Nagyhideghegy módra (ism.)
16.00 Hírek - Időjárás
16.10 Üzlet
16.25 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/159. rész
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
17.40 Ablak melléklet
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltató magazin
19.00 Esti mese
Égből pottyant mesék
Zöld manó
19.13 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.03 Telesport
20.15 Dallas
Amerikai filmsorozat
240. rész: A macska és az egér (ism.)
21.10 Vendégségben a vendégnél
Kínai körkép
21.35 Brian May
Angol zenés film
Feliratos
22.40 Betiltott filmek
Jó földjeim (1968)
Csehszlovák film
0.35 BBC-híradó
0.55 Képújság

MTV 2

12.00 Szieszta
15.20 Képújság
15.25 Műsorajánlat - Időjárás
15.30 Alpok-Adria
16.00 Magyarország ma
Összefoglaló az országos győri fafúvós-, a kisújszállási kürt- és a budapesti furulyaversenyről
16.30 Öttusa-világbajnokság
Összefoglaló és közvetítés a női versenyről
17.30 Zenelánc
Lajkó Félix
17.55 Műsorajánlat - Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.20 Rin-Tin-Tin
Amerikai filmsorozat
33. rész: Börtöncsali
18.50 Borostyán
Olasz tévéfilmsorozat
44/29. rész
19.45 Játék határok nélkül
XI/3. rész: Portugália I.
Előzetes
19.50 Meghívó nélkül
A művészvilág és a társasági élet pillanatai
20.15 Van öt perce?
Bach: Két prelúdium
20.20 Műterem
Válogatás a világ dokumentumfilmjeiből
Újra a Montparnasse-on
Angol dokumentumfilm-­sorozat
X/5. rész: Ki volt Modigliani?
21.10 Flóra néni
A Segítőtárs különkiadása
21.45 Híradó
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Kék percek
Reflex - OBB-hírcsokor
22.40 Ifjúsági atlétikai Európa-bajnokság
Közvetítés Nyíregyházáról, felvételről
23.05 Aréna
Könnyűzenei show

Duna TV

8.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Régiók (ism.)
15.00 Olvasónapló
Tótágas
Magyar ifjúsági film (1967)
16.15 Talpalatnyi zöld (ism.)
17.00 Héléne és a fiúk
Francia tévéfilmsorozat
25. rész: Egy kényes feladat
17.30 Dásenka
- Henry macskája
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 K. O.
Magyar film (1977)
20.00 Közép-európai magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Az ezredeseket akarjuk!
Olasz filmszatíra
22.50 Ferenczy György és a Herfli Davidson
II/2. rész
23.35 Weöres Sándor: Majomország

HBO
16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Batman
Amerikai rajzfilmsorozat
17.00 Bír-lak
Amerikai vígjátéksorozat
17.30 Kutyavilág
Amerikai rajzfilmsorozat
18.00 Mr. és Mrs. Bridge
Amerikai film
20.05 A nyomozó
Amerikai krimi
21.40 Anyuci tutira megy
Amerikai film
23.25 Harag és dicsőség
Amerikai akciófilm

TV3

18.20 Hírek
18.30 Mire megyünk?
Riportműsor
19.00 Negyedóra
Hétköznapi dolgokról
19.30 CsavarGo
Utazási irodák ajánlatai
20.00 Cápa III.
Amerikai film (ism.)
21.45 Háromnegyed tíz
Hírösszefoglaló
22.00 A zsoldos törvénye
(Sneak Eater III. - His Law)
Amerikai film

A3 TV

6.00 Reggeli klipek
8.00 Sportfogadó (ism.)
9.00 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
13.05 Hírbehozó (ism.)
13.30 American Top 40
Slágerlista (ism.)
14.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
17.00 Napnyugta
19.30 Hírbehozó
20.00 Daniella tanti
Francia film (ism.)
21.50 Autóspeciál
23.05 Hírbehozó
23.30 Győzelemre született
Amerikai film
0.55 Klipkívánságműsor

Filmnet

12.00 Mary Phagan meggyilkolása 1-2.
16.00 Vértestvérek
18.00 Szökik a szerelem
20.00 Csak a testemen...
22.00 Antiterrorista csoport

Szív TV

20.05 Egészségmagazin (ism.)
20.35 Színház-tűznéző (ism.)
21.05 Seiko-shop
21.15 Kapásjelző
21.30 Egészségpercek
22.00 A Bikini-sziget rejtélye
Amerikai erotikus film

ATV

0.01 A drogok világáról
5.30-8.30 Zenés reggeli magazin
19.00 Műsorismertetés
19.05 Esti mese
19.10 Horváth Rozi ajánlata
19.25 ATV-ajánlat
19.50 Történelmi közelmúlt
Kéri László sorozata
21.20 Sikervonal

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1995. július 27., csütörtök

Tv műsor - 1995. július 27. - Csütörtök

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól - határig
6.00 Napkelte
9.00 Tízórai
9.05 Huckleberry Finn és barátai
Amerikai filmsorozat
26/17. rész: A fekete himlő (ism.)
9.30 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Civil világ
10.50 Játék
11.00 Hírek - Időjárás
11.30 Derűs percek
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Hírek
13.40 Műsorismertetés
13.45 Szünidőre
- Mesék hetedhét országból
Angol rajzfilmsorozat
Koi és a kóladiók
- Dot
Ausztrál filmsorozat
Dot és a koala
15.20 Mit ér az ember, ha vidéki...?
15.35 Népzenei összeállítás
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Kormányváró
16.30 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/158. rész
17.05 Körkép
Vendéglátás
17.50 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
18.15 Üzlet
18.30 Képjáték
19.00 Gyereksarok
- Barbapapa
- Háp-háp Vili kalandjai
19.13 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.03 Telesport
20.15 Kisváros
Tévéfilmsorozat
XX/20. rész: Túszszedés
20.55 Senki földje
Magyar-francia-lengyel film (1993)
22.35 Hitel, Világ, Stádium
23.25 Telesport
Ifjúsági Atlétikai Európa-bajnokság
23.45 BBC-híradó
0.05 Képújság

MTV 2


16.45 Képújság
16.50 Műsorajánlat - Időjárás
16.55 Repeta
Benne:
16.55 Rejtjelek
XIII/5. rész: Tekintélykövetés
17.35 Szemünk fénye, a gyermek
XII/2. rész: Az első év a legnehezebb (ism.)
17.55 Műsorajánlat - Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Műsorajánlat
18.50 Kriminális
Bűnügyi magazin
19.25 Kojak
Amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat
Túl nagy ár egy lopásért
20.20 Ezredforduló
20.50 Környezetünk hírei
20.55 Egy nap...
Doszpod Béla filmsorozata
VIII/5 rész: Egy nap a porszívóügynök életéből
21.20 Civil kurázsi
Különkiadás a kalocsai Kék madár fesztiválról
21.45 Híradó
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Dante: Pokol
Hetedik ének
Angol filmetűd
22.45 La sept
Ebéd a szabadban
Francia film (1959) (ism.)

Duna TV


8.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Emlékképek - régi híradók (ism.)
14.30 Helikon (ism.)
15.00 A Noszty fiú esete Tóth Marival
Magyar film (1937) FF
16.20 A Rajkó zenekar játszik
16.40 Horgásztanya
17.00 Héléne és a fiúk
Francia tévéfilmsorozat
24.: Nehéz szakítás
17.30 Pumukli kalandjai
Az ezüst kuglibábu
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A kapitány
Francia kalandfilm (1961)
20.00 Váltó
Gazdasági magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.15 A szurámi vár legendája
Grúz film (1986)
Feliratos
22.35 A II. világháború
Angol dokumentumfilm-sorozat
26/26. rész: Emlékezz! (ism.)
23.25 Király László: Az elfelejtett hadsereg

HBO


16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Taz-mánia
Rajzfilm-összeállítás
17.00 Alf
Amerikai vígjátéksorozat
17.30 Libabőr
Amerikai vígjáték
19.10 Falcon Crest
Amerikai sorozat
Széthúzás
20.00 Az éjszaka hevében
Amerikai akciófilm
21.35 Rám csaj még nem volt ilyen hatással
Magyar film
23.00 Gyilkos bábu
Amerikai akciófilm
0.05 Forró kalandok

TV3


18.30 Hírek
18.40 Negyedóra
Hétköznapi dolgokról
19.00 Számítógépes telefonos játék
19.30 Pokoli paradicsom
Brazil tévéfilmsorozat
45/28. rész (ism.)
20.00 A görög mágnás
Amerikai film (ism.)
21.45 Háromnegyed tíz
Hírösszefoglaló
22.00 Cápa III.
(Jaws III.)
Amerikai film

A3 TV

6.00 Reggeli klipek
9.00 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
13.05 Hírbehozó (ism.)
13.30 Délutáni klipek
14.00 Zoom (ism.)
14.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
17.00 Napnyugta
19.30 Hírbehozó
20.00 Sportfogadó
21.00 Extreme (ism.)
22.00 A3 Top 20 Slágerlista
23.05 Hírbehozó
23.30 A holdfény ékszerei
Francia film (ism.)
1.00 Klipkívánságműsor

Filmnet

14.00 Az élvhajhász
16.00 Néma csend
18.00 Léon és az Atlanti fal
20.00 Adószezon
22.00 Nincs semmi odakint
24.00 Filmnovellák

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.10 Rajzfilm
19.30 Príma torna
19.55 Seiko-shop
20.00 Különjárat
Balogh Zoltán műsora
20.30 Pénzvilág
21.00 Maximális erő
Amerikai akciófilm
22.50 Seiko-shop

ATV

0.01 Ez fantasztikus!
4.30 Információs műsor
5.30-8.30 Reggeli zenés műsor
19.05 Horváth Rozi ajánlata
19.10 Kapásjelző
19.25 ATV-ajánlat
19.50 Bob herceg
Magyar film
21.20 Sikervonal

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1995. július 26., szerda

Tv műsor - 1995. július 26. - Szerda

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól - határig
6.00 Napkelte
9.00 Tízórai
9.05 Huckleberry Finn és barátai
Amerikai filmsorozat
26/16. rész: Esik az eső (ism.)
9.30 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Gyerekszoba
10.45 Játék
10.50 Hírek - Időjárás
11.10 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
XIII/7. rész: Abigail néni kérője
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Hírek
12.05 Telepakk
Árubemutató
12.35 Welcome to Hungary
Angol nyelvű gazdasági magazin
13.05 Képújság
14.25 Műsorismertetés
14.30 Szünidőre
- Hódpapa meséi
Kanadai rajzfilmsorozat - 13/3. rész
- Gargantua
Francia rjazfilmsorozat
13/3. rész:
A hurkák királynője
Kópé
15.20 Régi magyar tudósvilág
4. rész: Polihisztorok (ism.)
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Nemzeti értékeink
Szentendre 2. (ism.)
16.25 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/157. rész
17.00 Oscar Junior
Bajkeverők
Portugál film
17.15 Zenelánc
17.20 Kölyökidő
Folyt. köv. egész nyáron
V/3. rész: Itt valami nem stimmel
17.45 Vákuum
18.15 Üzlet
18.30 Zsákbamacska
19.00 Gyereksarok
- Noé és Nelli
- A kockás fülű nyúl
19.13 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.03 Telesport
20.15 Columbo
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Fekete etűd
21.55 A mese új ruhája
Német rajzfilmsorozat
12/12. rész: Az 1002. éjszaka
22.00 Márai naplói
Bálint András műsora
22.35 Modi
Olasz-francia film
0.10 BBC-híradó
0.30 Képújság

MTV 2


15.55 Képújság
16.00 Műsorajánlat - Időjárás
16.05 Az én dzsungelkönyvem
Német ismeretterjesztő filmsorozat
Álcázás és trükk az őserdőben
16.25 Borókadzsungel
Angol rajzfilmsorozat
XIII/4. rész: Fel, hullámlovasok!
16.40 Kisfilmek a nagyvilágból
- Kalandozás a növényvilágban
Francia filmsorozat
XIII/13. rész: A tölgy és a nád
- Új-Zéland, a tenger ajándéka
Új-zélandi ismeretterjesztő film
17.55 Műsorajánlat - Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
Válogatás a Lakiteleki Filmfesztivál díjnyertes alkotásaiból
18.50 Specht tanár úr
Német-osztrák tévéfilmsorozat
XIV/10. rész: Az eltűnt lány
19.45 Brooklyn-híd
Amerikai filmsorozat
XIII/9. rész: Világok háborúja 1.
20.15 Klip-mix
20.30 Médiamix
21.00 Kék percek
21.10 Mindent vagy semmit!
21.45 Híradó
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Kisvilág
23.05 Eurowoodstock '94
Sziámi a Diákszigeten
II/2. rész

Duna TV



8.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Koko Pops
Ausztrál animációs film
14.25 Folyók és tengerek vadászai
4/2. rész: Kanadai lazachalászat
15.25 Bilibáncs '93
Magyar néprajzi film
16.30 Delfi és barátai
17.00 Héléne és a fiúk
Francia ifjúsági tévéfilmsorozat
23. rész: A nász
17.30 Kisvakond
- Mesék a nagyvilágból
- Bob és Bobek
18.00 Híradó
18.15 Radványi Géza-sorozat
Egy angyal a földön
Francia film (1959)
19.35 Félbemaradt iskola
20.00 Régiók
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Nem veszek több csókot! (1991)
Amerikai film
23.00 A jövő öröksége
Japán kultúrtörténeti sorozat
XV/3. rész: Beszélnek a kövek
24.00 Füst Milán: Szellemek utcája

HBO


16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Beetlejuice
17.00 Egyről a kettőre
Amerikai vígjátéksorozat
17.30 Állati élet
A puszták vadászai
18.30 Doors
Amerikai zenés film
20.45 Spionfióka
Amerikai vígjáték
22.15 Vad orchideák 2.
Amerikai erotikus film
24.00 Az erőszak
Amerikai krimi

TV3


18.30 Hírek
18.40 Negyedóra
Hétköznapi dolgokról
19.00 Az animáció mesterei
Angol rövidfilmsorozat
XIII/4. rész (ism.)
19.30 Pokoli paradicsom
Brazil tévéfilmsorozat
45/27. rész (ism.)
20.00 Iszonyú félelem
Olasz film (ism.)
21.45 Háromnegyed tíz
Hírösszefoglaló
22.00 Érintő
Vitaműsor
22.20 A görög mágnás
Amerikai film

A3 TV

6.00 Reggeli klipek
8.20 Szöglet (ism.)
9.00 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
13.05 Hírbehozó (ism.)
13.30 Popbazár
14.30 Itt A3 TV!
17.00 Napnyugta
19.30 Hírbehozó
20.00 Félszemű Jack
Amerikai film (ism.)
21.40 Zoom
22.10 American Top 40
Slágerlista
23.15 Hírbehozó
23.40 A generális
Amerikai némafilm (FF)
0.55 Klipkívánságműsor

Filmnet

18.00 Ébredő szívek
20.00 Keserves szerelem
21.30 Szórakoztatók
22.00 Tengeri farkas
24.00 A világ legmulatságosabb reklámfilmjei

Szív TV

19.10 Rajzfilm
19.30 Baba-mama torna
19.50 Seiko-shop
20.05 Olajváros (1939)
Amerikai film - Feliratos
21.15 Seiko-shop
21.30 Videomagazin
22.00 Egészségmagazin
Aktuális
22.30 Színház-tűznéző

ATV

0.01 Közérzetjavító műsor
4.30 Információs műsor
5.30-8.30 Reggeli zenés műsor
19.05 Esti mese
19.10 Horváth Rozi ajánlata
19.25 Sumák poplexikon
20.00 Víkend (ism.)
Szórakoztató magazin
21.20 Sikervonal

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1995. július 25., kedd

Tv műsor - 1995. július 25. - Kedd

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00 Napkelte
9.00 Tízórai
9.05 Huckleberry Finn és barátai
Amerikai filmsorozat
26/15. rész: Huck rátalál Jimre (ism.)
9.30 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Egészség, betegség
10.45 Játék
10.50 Hírek - Időjárás
11.05 Happy Holiday
Német tévéfilmsorozat
XIII/12. rész: A profi
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Hírek
12.05 Telepakk
12.35 Képújság
13.50 Műsorismertetés
13.55 Szünidőre
- Hódpapa meséi
Kanadai rajzfilmsorozat - 13/2. rész
- Gargantua
Francia rajzfilmsorozat
XIII/2. rész:
Dendönó birkái
A könyvmásolók lázadása
14.45 Sorstársak
15.00 Segítség!
15.15 Gyökerek
Moldvai csángók - Pünkösd (ism.)
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Sugárzás és sugárvédelem
13/11. rész: Sugárzó környezet (ism.)
16.25 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/156. rész
17.00 Dimenzió
17.50 Telis-televideo ’95
17.55 „Veletek vagyok mindennap...”
Katolikus krónika
18.15 Üzlet
18.30 Zsákbamacska
19.00 Gyereksarok
- A Ness család
- Nagyi
19.13 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.03 Telesport
20.15 Cook kapitány
Ausztrál tévéfilmsorozat
VIII/7. rész
21.10 Stúdió '95
21.55 Klip-mix
22.10 Az Illuminációtól a Csendes érintésig
Válogatás Krzysztof Zanussi filmjeiből
Konstans (Constans)
Lengyel film (1980)
23.40 BBC-híradó
24.00 Képújság

MTV 2


16.25 Képújság
16.30 Műsorajánlat - Időjárás
16.35 Gyerekeknek
- Érdekes tudnivalók
Francia ismeretterjesztő filmsorozat
48. rész: Tudomány és sport 2.
- Játékok bábuval
Animációs filmsorozat
Az egér és a ceruza
- Zenelánc
17.05 A Guldenburgok öröksége
NSZK tévéfilmsorozat
XIII/2. rész: A szép idegen (ism.)
17.50 Csízió
17.55 Műsorajánlat - Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Tranzit
Közép-Európa világa
19.20 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Levél a hercegnőnek
20.15 Sajtóklub
Újságírók vitaműsora
21.00 Környezetünk hírei
21.10 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
21.45 Híradó
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Duna-torzó
IV/4. rész

Duna TV


8.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Váltó (ism.)
15.00 Nyelvédesanyánk (ism.)
15.30 A II. világháború
Angol dokumentumfilm­-sorozat
26/26. rész: Emlékezz!
16.20 Göröngyös utakon
XX/1. rész: Kárpátaljai farmergazdák
17.00 Héléne és a fiúk
Francia ifjúsági tévéfilmsorozat
22. rész: A verseny
17.30 Decimal, a  bálna és a pingvinfiókák
- Gurul az alma
- Popeye
18.00 Híradó
18.15 Argentin tangó
Jugoszláv film
19.45 Auguszta és a parafenomén
Magyar animációs film
20.00 Gazdakör
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Holdfény Parador felett
Amerikai filmszatíra (1988) (ism.)
22.55 Mozgó kép (ism.)
23.25 Károlyi Amy: A világ

HBO


16.30 A Villám
17.30 Kutyavilág
18.00 Trükkös halál 2.
Amerikai akciófilm
19.45 A szerelem megvár
Amerikai vígjáték
21.20 Melrose Place
Amerikai sorozat
Az élet nem habos torta
22.10 Amerikai szív
Amerikai film
0.05 Határsértők
Amerikai akciófilm

TV3


18.30 Hírek
18.40 Negyedóra
Hétköznapi dolgokról
19.00 Számítógépes telefonos játék
19.30 Pokoli paradicsom
Brazil tévéfilmsorozat
45/26. rész (ism.)
20.00 Külön vakáció
Amerikai film (ism.)
21.30 Tele-túra
21.45 Háromnegyed tíz
Hírösszefoglaló
22.00 Tele-túra
22.10 Zenetár
Komolyzenei klipek
22.30 Klasszikus drámák
A vihar foglyai
Amerikai filmsorozat

A3 TV

6.00 Reggeli klipek
9.00 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
13.05 Hírbehozó (ism.)
13.30 Nem könnyű zene (ism.)
14.30 Itt A3 TV!
17.00 Napnyugta
19.30 Hírbehozó
20.00 Jegyzetek városokról és ruhákról
Amerikai film (ism.)
21.15 Kismama tévéklub
21.45 Tele One
22.30 Kívánságműsor
23.35 Egy párizsi nő
Francia film (ism.)
0.55 Klipkívánságműsor

Filmnet
16.00 Alaszka aranya
17.30 Jó szórakozást!
18.00 Gyilkos légkör
20.00 A nagymama háza
21.30 Filmnovellák
22.00 Naptár/Kiruccanás

Szív TV

19.10 Rajzfilm
19.30 Lazítson Cindy Crawforddal!
Torna
19.50 Seiko-shop
20.00 Különjárat
20.30 Telelovas
Lovasmagazin
21.00 Siker teszi az embert
Amerikai filmvígjáték
22.50 Seiko-shop

ATV

0.01 Pesti gondokról...
4.30 Információs magazin
19.00 Műsorismertetés
19.05 Esti mese
19.10 Horváth Rozi ajánlata
19.25 ATV-ajánlatok
20.00 A vendégvárás művészete II. (ism.)
21.10 A Gold Generál ajánlata
21.20 Sikervonal

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1995. július 24., hétfő

Tv műsor - 1995. július 24. - Hétfő

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00 Napkelte
9.00 Tízórai
9.05 Huckleberry Finn és barátai
Amerikai filmsorozat
26/14. rész: Huck kereket old (ism.)
9.30 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Jogoskodó
10.45 Játék
10.50 Hírek
11.00 Walt Disney bemutatja (ism.)
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Hírek
12.05 Telepakk
Árubemutató
12.35 Képújság
13.40 Műsorismertetés
13.50 Szünidőre
- Mesék hetedhét országból
Angol rajzfilmsorozat
Rumpelstiltskin
- Hód papa meséi
Kanadai rajzfilmsorozat - 13/1. rész
- Gargantua
Francia rajzfilmsorozat
13/1. rész:
Gargantua születése
Lepényhistória
15.00 Videák
Videózó diákok magazinja
15.30 Útban 2000 felé
6. rész: Az autó 1. (ism.)
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Északi tájak a Csendes-­óceán partvidékén
16.25 Éretlenek
Tévéfilmsorozat
XIII/13. rész: Mindent vagy semmit! (ism.)
17.00 Kapcsolj be!
Benne:
17.00 Mizujs?
17.20 Zenelánc
17.30 Hangolka
Zenés angol nyelvlecke
19. rész: Saturday night (ism.)
17.45 Nyugodtan mondjatok nemet!
Kanadai rajzfilmsorozat
A mama késik
- Maci Laci
Amerikai rajzfilmsorozat
Maci és a hadgyakorlat
18.00 „Engedjétek hozzám!...”
18.05 Válaszolunk...
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Gyereksarok
- Liza és pajtásai
- Jöjj a mi kis világunkba!
19.13 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.05 A simlis és a szende
Amerikai tévéfilmsorozat
Isten nem ver bottal
21.00 Panoráma
21.35 Laura
Olasz tévéfilmsorozat
IV/1. rész: Portugália
23.05 Az utolsó álom
Úton az örök ifjúság felé?
Német dokumentumfilm
23.50 BBC-híradó
0.10 Képújság

MTV 2


16.55 Képújság
17.00 Műsorajánlat - Időjárás
17.05 Jószomszédi csiki-csuki
Német filmsorozat
XIII/6. rész: Soha többé házasságot
17.55 Műsorajánlat - Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
Diszkór
18.45 Telesport
19.00 Szarajevói Rómeó és Júlia
Amerikai dokumentumfilm (ism.)
20.20 Titkosírás
Kováts Kriszta új dalai (ism.)
21.10 Mindent vagy semmit!
21.45 Híradó
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
22.40 Unokáink is látni fogják?
Osskó Judit műsora
Beszélgetés Jánossy György Ybl-díjas építésszel
23.15 Kis esti zene
Az MTV és a Loco Music komolyzenei sorozata
Schiff András zongoraművész műsora

Duna TV


8.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Gazdakör (ism.)
15.00 Cimbora - Tallózó
15.50 Bhután
Dán dokumentumfilm
III/3. rész: Mégiscsak paradicsom
16.20 Harmónia (ism.)
17.00 Héléne és a fiúk
Francia ifjúsági tévéfilmsorozat
21. rész: Egy új szenvedély
17.30 Musti
- Pili és Poli
- Rumcájsz kalandjai
18.00 Híradó
18.15 A Szahara titka
Olasz-francia-német kalandfilmsorozat
VII/6. rész
19.05 Helikon
19.35 Csángó táncok Padovában
20.00 Police
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Törjünk fel egy meggymagot!
Magyar dokumentumfilm
22.35 Irány a világ!
Belga ismeretterjesztő sorozat
Afrikai ősrezervátumok
23.20 Tamás Menyhért: Férfikor

HBO



16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Bolondos dallamok
17.30 János vitéz
Magyar rajzfilm
18.55 Mozimánia: Frankenstein
Amerikai dokumentumfilm
19.50 Üresjárat
Amerikai film
21.45 Fehér sivatag
Amerikai akciófilm
23.25 Viharos hétfő
Amerikai film

TV3


18.30 Hírek
18.40 Negyedóra
Hétköznapi dolgokról
19.00 Az animáció mesterei
Angol filmsorozat
XIII/4. rész
19.30 Pokoli paradicsom
Brazil tévéfilmsorozat
45/25. rész (ism.)
20.00 Shehaweh
Kanadai filmsorozat
V/2. rész
20.55 Sporttalkshow
21.45 Háromnegyed tíz
Hírösszefoglaló
22.00 Copa America, 1995
Dél-amerikai labdarúgóbajnokság
Döntő (ism.)

A3 TV

6.00 Reggeli klipek
9.00 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
13.05 Hírbehozó (ism.)
13.30 Hangszertár (ism.)
14.30 Itt A3 TV!
17.00 Napnyugta
19.30 Hírbehozó
20.00 A holdfény ékszerei
Francia film
21.30 Rocktükör (ism.)
22.00 Nem könnyű zene
Müller Péter műsora
23.05 Hírbehozó (ism.)
23.30 Jegyzetek városokról és ruhákról
Amerikai film
0.45 Klipkívánságműsor

Filmnet

16.00 Harc a hurrikánnal
17.30 Szórakoztatók
18.00 Egy húron pendülnek
19.30 Szórakoztatók
20.00 Naptár
22.00 Kiruccanás

Szív TV

20.05 Gillette World Sport
20.30 Más!
Plitz Husi műsora
21.00 Amatőr természetbúvár
Gerald Durrell-sorozat
XIII/7. rész
21.35 Seiko-shop
22.00 Automobil
Magazin
22.30 Hívd Andreát!
23.10 4, 6, 8
Dokumentumfilm

ATV

0.01 A hétkezdés első órái
4.30 Információs műsor
5.30-8.30 Reggeli zenés magazin
19.00 Műsorismertetés
19.05 Esti mese
19.10 Horváth Rozi ajánlata
19.25 Miss Kickbokszer
Amerikai film
21.20 Sikervonal

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1995. július 23., vasárnap

Tv műsor - 1995 július 23. - Vasárnap

MTV 1


7.18 Műsorismertetés
7.20 Fehér agyar
Kanadai rajzfilmsorozat
XXVI/13. rész: A bosszú
7.50 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.55 PC-abc
Számítógépek mindennapjainkban
Oktató, ismeretterjesztő sorozat
Műsorvezető: Dombóvári Gábor
8.30 Leporelló
Szórakoztató magazin
Benne: 9.54 Lottósorsolás
11.00 A karmester felénk fordul
Tévébérlet a Budapesti Fesztiválzenekarral
Fischer Iván Beethoven VII. szimfóniájáról beszél
12.00 Időjárás - Képújság
12.05 Légiós gyilkos a mikroszkóp alatt
Angol dokumentumfilm
13.00 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/152-155. rész (ism.)
15.00 Delta
Tudományos híradó
Műsorvezető: Kudlik Júlia
15.25 Gyorssegély
Szolgáltató műsor
15.35 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- A kis hableány
Amerikai rajzfilmsorozat
Kis gonosz
-  Téli menedék
Amerikai rajzfilm
- Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
A robbanó buborék
Az álomkobold nyomában
17.05 Mesélő cégtáblák
Két ország vasútja
17.35 Helló, világ!
A Televízió turisztikai magazinja
Szerkesztő-műsorvezető: Vinkó József
18.25 Szerencsekerék
Vetélkedőműsor
19.00 A Hét
19.45 Hírek - Időjárás - Műsorajánlat
20.00 Vasárnapi vers
József Attila: Nagyon fáj
20.10 Uborka
Politikai saláta
20.35 Veszedelmes viszonyok
Amerikai film
22.35 Vízöntő
New Age Magazine
23.20 20. századi portrék
Jacques Lipchitz
Angol dokumentumfilm
0.20 Képújság

MTV 2


7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.00 Juli-suli
108. rész
Sorozatszerkesztő-műsorvezető: Kudlik Júlia
8.35 Brémai muzsikusok
Spanyol rajzfilmsorozat
9.45 YES!
Fiatal Európa énekel
Olaszország
9.55 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
13. rész: Bornemisza Péter
10.30 A Biblia kincseiből vegyél!
A kivonulás
11.00 Strandröplabda nagydíj
Közvetítés Szolnokról
12.30 Nóta-tévé
Műsorvezető: Práger György
12.55 Műsorajánlat - Időjárás
13.00 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
- Volt egyszer egy űrprogram
- Egy polihisztor az emléklapokról: Lomonoszov - Kis déli zene
A Tévémagiszter zenetudományi rovata
- A történelem segédtudományai
13/4. rész: Papirológia. Bogdán István előadása
14.00 Hölloch-expedíció
14.25 Frédi és Béni
Dínó eltűnik
14.55 Fenn, a magas északon
Svéd filmsorozat
XII/11. rész: Hajótöröttek
15.30 Zűr hátán zűr
Német filmsorozat
XI/11. rész: Cacarracca
16.00 Időjárás
16.05 A férfi, aki tetszik nekünk
Sugár Ágnes és Radványi Dorottya műsora
16.55 Ajándék az örökkévalóságnak
Protea
A szlovén televízió filmje
17.05 Pinocchio kalandjai
Olasz filmsorozat - VI/3.
17.55 Játék határok nélkül
XI/2. rész: Sátoraljaújhely város filmje
18.15 Az élet megy tovább
Amerikai tévéfilmsorozat
XXII/16. rész
19.05 Esti mese
Dongótörténetek
Cseh bábfilmsorozat
XIII/12. rész: A jégeső
19.15 Polgárok
Dokumentumfilm-sorozat
20.05 Játék határok nélkül
XI/2. rész: Csehország
Műsorvezető: Geszler Dorottya és Gundel Takács Gábor
21.30 Haydn ünneplése
Peter Ustinovval
Magyar-német-amerikai dokumentumfilm-sorozat - 2. rész
22.35 Telesport
- Shell Szuperkrossz verseny
- Vívó-vb
Közvetítés Hágából, felvételről

Duna TV


8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Falak a szív körül
X/6. rész: Testi vágy és büszkeség
Holland életvezetési sorozat
8.30 Popeye
8.50 A vadon peremén
9.15 Smaragdsziget
Ismeretterjesztő film - II/1.
10.00 Sportképek
12.05 Különleges vasútvonalak
Equador
13.00 A Szahara titka - VI/5.
13.50 Azok a csodálatos állatok
A pápaszemes pingvin
14.05 Sólyomszem
XXII/1. rész: A cselvetés
Amerikai ifjúsági filmsorozat
14.55 Expedíció
XIII/1. rész: Sima Aonda - különleges sziklavilág
15.45 Az iszlám története
IV/4. rész: Az ottomán birodalom
16.10 Postabontás - levélváltás
16.25 Emlékképek - régi híradók
16.40 Kedves
17.25 Műsorismertetés
17.30 Mese
18.00 Heti hírmondó
19.00 Kismadár
Magyar tévéfilm
20.05 Palermo, ahogyan Mauro Bolognini látja
20.10 Az éjszaka szépei
Francia film
21.35 Darabokra szaggattatol
VIII/3. rész: Beszélgetés dr. Ocskay Lászlóval
22.10 Montreali jazzfesztivál
Miles Davis koncertje
23.10 Vers
Rácz Olivér: A bohóc
Előadja: Marsek Gabi
Hírújság

HBO


8.00 Taz-mánia
8.30 Alf
9.00 Batman
9.30 Bír-lak
10.00 Salamon király kincse
Amerikai kalandfilm
12.00 Mr. és Mrs. Bridge
Amerikai filmdráma
14.05 Falcon Crest
30. rész: Széthúzás
Amerikai tévéfilmsorozat
15.00 Állati élet
A cápa
16.00 „Rám csaj még nem volt ilyen hatással”
Magyar filmdráma
17.30 Lassie hazatér
Amerikai ifjúsági film
19.00 Időösvény
Amerikai fantasztikus film
20.30 Boszorkányok
Amerikai fantasztikus kalandfilm
22.00 Tango és Cash
Amerikai akciófilm
23.40 Próbaidő
Amerikai filmdráma

TV3


16.50 Copa America, 1995
Mérkőzés a 3. helyért (ism.)
18.30 Egy az egyben
19.00 Hírek
19.10 Indiák
A Gangesz
Ismeretterjesztő film
19.35 Közös Flaszter
Történetek emberekről
20.00 Copa America, 1995
Döntő
Élő közvetítés Montevideóból
kb. 22.30 Halálcsapda
(Death Trap)
Amerikai film (1982)

A3 TV

6.00 Reggeli klipek
9.00 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
13.05 Top Trend
Magazinműsor
13.30 A3 Top 20
Slágerlista (ism.)
14.30 Itt A3 TV!
17.00 Napnyugta
19.30 Hírbehozó
20.00 Egy párizsi nő
Francia film
21.20 Szöglet
22.00 Hangszertár
23.05 Hírbehozó
23.30 F., mint Fairbanks
Francia film
1.05 Klipkívánságműsor

Filmnet

16.00 Léon és az atlanti fal
18.00 Mázli/Szórakoztatók
20.00 Ébredő szívek
21.30 Jó szórakozást!
22.00 Szökés Sobiborból
24.00 Filmnovellák

Szív TV

19.00 Műsorismertetés
19.10 Rajzfilm
19.30 Az élő test - 26/7.
19.55 Seiko-shop
20.00 Magyar ralibajnokság
20.30 Kamilla
Nők magazinja
21.00 Az utolsó legjobb év
Amerikai film

ATV

0.01 Éjszakai turmix
4.30 Információs magazin
5.30 Reggeli zenés magazin
11.30 Vasárnap délután
19.05 László atya műsora
19.15 ATV - Hétvégi magazin
Benne: Horváth Rozi ajánlata
20.00 Joni (ism.)
21.30 Jó éjszakát!

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1995. július 22., szombat

Tv műsor - 1995. július 22. - Szombat

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
Kora reggeli magazin gazdálkodóknak
5.50 Határtól határig
Körzeti percek - Debrecenből
6.00-8.00 Nap-kelte
Reggeli információs magazin
6.00 és 7.00 Hírösszefoglaló
6.55 Mese
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10-9.10 Gyermekfilmek
- Eszkimó mesék
XIII/12. rész: Az aranytojás
- Anette
2. rész: A szánkóverseny
- Repülő bocsok - A természet védelmezői
39/11. rész: A bocsok karácsonya
- Állatportrék
A villásszarvú antilop
9.10-11.00 Kapcsolj be!
Cimbora-vakáció
9.10 Házi szafari
9.35 Mizujs?
9.55 Zenelánc
10.00 Ez is valami?!
Búcsúzik a Cimbora-vakáció
11.00 Medi-cinema
VI/6. rész
11.30 A Rába völgye
III/3. rész: Várak, kastélyok, kúriák
12.00 Déli harangszó - Időjárás
12.02 Képújság
12.05 Szombat déli arckép
Az Üzlet melléklete
12.20 Szomszédok
Teleregény, 215. fejezet (ism.)
12.50 Rahmanyinov: Harangok
Szovjet film
13.30 Műsorismertetés
13.35 Válogatás a Televízió archívumából
Régen volt a háború
Tévéjáték (1969)
A film után: beszélgetés az alkotókkal
14.40 A pillanat embere
(Man Of The Moment)
Angol film (1955) FF
16.10 Bolivia Fun
Francia ismeretterjesztő film (ism.)
16.35 A vezénylés művészete
Angol film - I. rész
17.35 X-idő
Vastaps
Volt egyszer egy osztály
Riporter: Vitray Tamás
18.20 Esély
18.30 Szerencsekerék
Vetélkedőműsor
19.10 Esti mese
Leo és Fred (ism.)
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
19.55 Időjárás - Műsorajánlat
20.03 Telesport
20.10 Öt perc próza
Roger Martin du Gard: A Thibault család (részlet)
20.20 Szemenszedett szenzáció
Amerikai filmvígjáték (1987)
22.05 Darabok a szívemből
Szulák Andrea műsora
Összeállítás Szulák Andrea régebbi és újabb slágereiből
22.55-2.55 Az éjszaka
Benne: Kb. 1.25 Árnyékok a viharban
(Shadows in the Storm)
Amerikai thriller (1988)

MTV 2


6.40 Műsorajánlat
6.45 Átfogó
Kapcsolatokról - határok nélkül
Műsorvezető: Szakács Zsuzsa
7.30 Gazdaképző
Szövetkezési módszerek
8.00 Patrin - Üzenet - Vorba
8.25 Hrvatska kronika
8.50 Unser Bildschirm
9.15 Ecranul nostru
9.40 Srpski ekran
10.05 Nasa obrazovka
10.30 Jobban szeretnék élni...
Az Autonómia Alapítvány roma programja 1994.
Dokumentumfilm
11.00 Família Kft.
192. rész: Csitt, a Citta! III. (ism.)
11.30 Népzenei magazin
11.55 Gepárdok és kölykeik az oroszlánok birodalmában
Angol ismeretterjesztő film
12.45 Függőleges birodalom
Magyar film (ism.)
13.05 Natura magazin
Zöld posta
Természetvédelmi magazin
13.35 Három kívánság
Gyerekek és felnőttek kívánságműsora
14.25 Műsorajánlat - Időjárás
14.30 Top-40
A MAHASZ slágerlistája
Műsorvezető: Geszler Dorottya
15.00 Századunk
Végjáték a Duna mentén
XI/7. rész: Bakay Szilárd elrablása
15.50 Időjárás - Műsorajánlat
15.55 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Horgászkaland
16.00 Teleautó
A TS technikai magazinja
16.30 Emlékezetes történetek
Angol rajzfilmsorozat
VIII/8. rész: Ébresztődalok
17.00 Extralarge
Olasz tévéfilmsorozat
Gonzales bosszúja
18.30 Olimpiai arcképcsarnok
Kardcsapat - 1956
Riporter: Dávid Sándor
18.35 Nem történt semmi
Összeállítás Ábrahám Pál operettjeiből
19.05 Família Kft.
193. rész: Puskás, a végzet asszonya I.
19.40 Picasso-k kalandjai
Érdekességek a képzőművészek és a képzőművészet világából
20.05 Frideríkusz talkshow
Kalandok a hetvenedik éven túl (ism.)
21.15 Környezetünk hírei
21.25 Összefoglaló a vívó-világbajnokságról, Hágából
Riporter: Dávid Sándor
22.10 Kékszemű
(Blauaugig)
NSZK tévéfilm (1989)

Duna TV


8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Horgásztanya (ism.)
8.25 Dunatáj (ism.)
9.10 Harmónia
Egészségvédő magazin
9.40 Betűvető
10.10 Genfest ’95 - II/2.
Összefoglaló a világtalálkozóról
11.10 Közép-európai magazin
12.00 Déli harangszó
12.05 Muzsikál a mozi
12.45 Fedezzük fel a világ csodáit!
Pororoka - szökőár az Amazonason
13.15 Ritmus ’95 (ism.)
14.00 Lapozó
14.15 A papucshős
Magyar film (1938)
15.30 Mozaikvilág
Petra, a sivatag rózsaszín városa
15.40 Rhapsody in Blue Jeans
Magyar animációs film
15.45 Cimbora - Tallózó
16.35 Váratlan utazás
Kanadai ifjúsági filmsorozat
XIII/1. rész: Sarah hazatérése
17.30 Tom és Jerry-show
18.00 Híradó
18.15 Agatha Christie Poirot-történetei
A titokzatos stylesi eset
Angol film
20.00 Boogie Woogie
21.00 Híradó
21.15 Holdfény Parador felett
Amerikai film (1988)
22.55 Ferenczy György és a Herfli Davidson
A Pesti Vigadóban 1994-ben rendezett koncert felvétele
23.40 Kassák Lajos: Meditáció

HBO


7.00 Bolondos dallamok
8.00 A villám
9.00 Beetlejuice
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Tintin
A hét kristálygömb I.
Francia rajzfilm
10.30 Magas szőke meg két szőke
Francia vígjáték
11.55 Arizonai ördögfióka
Amerikai vígjáték
13.30 Mozimánia
Katharine Hepburn
Amerikai dokumentumfilm
14.45 Melrose Place
9. rész: Felelősségem teljes tudatában
15.35 Mesterpilóták
Amerikai háborús film
17.30 Állati élet
A puszták vadászai
Amerikai természetfilm
18.30 Spionfióka
Amerikai akció-vígjáték
20.00 Anyuci tutira megy
Amerikai film
21.45 Kommandó
Amerikai akciófilm
23.15 Az életművész
Amerikai vígjáték
0.55 Forró kalandok
Amerikai erotikus filmsorozat

TV3


18.05 Sportösszefoglaló
Út a döntőig
Összefoglaló a Copa America, 1995 labdarúgó-bajnokságról
19.00 Hét nap a politikában
Benne: Hírek
20.00 Copa America, 1995
Dél-amerikai labdarúgóbajnokság
Mérkőzés a 3. helyért
Közvetítés Maldonadóból
(Hosszabbítás lehetséges!)
22.30 A hongkongi grófnő
Amerikai film (ism.)

A3 TV

6.00 Reggeli klipek
9.00 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
13.05 Hírbehozó (ism.)
13.30 Rocktükör
14.00 Autóspeciál (ism.)
14.30 Itt A3 TV!
17.00 Napnyugta
19.30 Hírbehozó
20.00 Klinika - XI/7. rész
20.45 Az ifjú Indiana Jones kalandjai
XVI/12. rész
21.30 Hungária híradó
22.00 Decadance
23.05 Hírbehozó
23.30 Don Juan kalandjai
Amerikai film
1.15 Klipkívánságműsor

Filmnet

16.00 Futball Amerikából
17.00 Hollywoodba menet...
18.00 Az osztály
20.00 Végzetes nász
22.00 Nyomkövetés
24.00 Szórakoztatók

Szív TV

20.00 Műsorismertetés
20.05 Gillette World Sport...
20.30 Más
Plitz Husi műsora
21.00 Amatőr természetbúvár
Gerald Durrell-sorozat
22.00 Automobil magazin
22.30 Hívd Andreát!
23.10 4, 6, 8
Dokumentumfilm

ATV

0.01 Nicsak, ki beszél?
4.30 Információs magazin
5.30 Reggeli zenés magazin
19.05 Horváth Rozi ajánlata
19.15 Polgári magazin
19.25 ATV-ajánlat
19.50 Kapásjelző
20.00 A vendégvárás művészete
21.10 Zenei magazin

Happy TV

16.00 Műsorismertetés
16.05 Happy-gyermekműsor
Rajzfilmek
16.20 Színes riportok
17.00 Rockbarlang
18.00 Happy-film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek