1994. november 30., szerda

Tv műsor - 1994. november 30. - Szerda

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - munkaügyi tippel, géptippel, növénydoktorral
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
Benne: 6.00 és 7.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
9.00-12.00 KÉK
Közélettől, Életmódról, Kultúráról száz percben
Benne:
9.35 Játék
9.45 Kadétok és kollégisták
Olasz filmsorozat
XIV/13. rész (ism.)
11.20 Játék
11.30 Helena
Olasz tévéfilmsorozat
23/8. rész (ism.)
12.00 Déli harangszó
Időjárás-jelentés - Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Képújság
14.25 Műsorismertetés
14.30 Falutévé - munkaügyi tippel, géptippel, növénydoktorral (ism.)
14.50 Sorstársak
15.05 Fűben-fában
Természetgyógyászati magazin
15.20 Repeta - Történelem
16.00 Hírek - Időjárás-jelentés
16.05 Gubancok - avagy csintalan nyelvcsíntan
16.30 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/22. rész
17.00-17.50 Kapcsolj be!
17.00 7színvilág
17.15 Mizujs?
17.25 Kölyökidő
17.50 Jelenetek a szobrok életéből
18.05 Hanuka
Markovics Zsolt rabbi gondolatai
18.15 Üzlet
Gazdasági híradó
18.30 Zsákbamacska
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
Ősottó
Cseh rajzfilmsorozat
VII/7. rész
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 A heroin útja
Angol-NSZK-pakisztáni tévéfilmsorozat
VI/6. rész
21.10 Jelölés után
A legtöbb listát állító (7-12-ig) párt és szervezet bemutatkozása és vitája
22.20 Szeszélyes évszakok
23.10 Becsöngetés a Halott osztályba
Beszélgetés Eörsi István íróval és Király Nina színháztörténésszel
23.25 Tadeusz Kantor drámája
Halott osztály
Lengyel film
0.30 BBC-híradó
0.50 Képújság

MTV 2


14.50 Képújság
14.55 Műsorajánlat - Időjárás
15.00 Éléskamra
15.30 Csángó Kánaán
Dokumentumfilm
16.00 Amőba
Tudományos műsor kamaszoknak
16.20 Rockerek
Olasz film
17.40 Csízió
17.45 Tele-szák
Horgászok műsora
17.55 Műsorajánlat - Időjárás
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
A Szegedi Körzeti Stúdió műsora
18.45 Zöldpötty
19.00 Helló, világ!
Turisztikai magazin
19.45 Napjaink
20.00 Zenéről - papucsban
Benkó Sándor otthonában
20.30 Ezredforduló
21.05 Mindent vagy semmit!
21.40 Múzsa
Kulturális hírműsor
21.50 Kékpercek
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Schubert: VIII. (Befejezetlen) szimfónia
23.00 Tabló
Pályázatok a kultúra, a tudomány és az oktatás területéről

Duna TV


8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Szippancsok (ism.)
14.40 Nagy-Britannia belülről
15.10 Vérdíj
Finn kisjátékfilm
15.55 Don Quijote
Spanyol rajzfilmsorozat (ism.)
16.25 Az énekes hattyú
Finn ismeretterjesztő film
16.50 Trappisták
17.15 Muzzy in Gondoland
17.20 This is the Way
17.40 Futrinka utca
A kóbor eb
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde
Tévéjáték - 1. rész
19.40 Évgyűrűk szigete
Ismeretterjesztő film
20.00 Régiók
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Fábri Zoltán-életműsorozat
Két félidő a pokolban
23.15 A jövő öröksége (ism.)
0.15 Kiss József: Tüzek

HBO


17.30 National Geographic felfedező
Amerikai természetfilm
18.30 Babar és a télapó
Francia rajzfilm
19.00 Több mint testőr
Amerikai film
21.10 Apacserőd
Amerikai film
23.15 Két test, egy lélek
Amerikai krimi

ATV

19.00 Képes ajánlat
19.10 Világmagazin
19.25 Játékfilm
21.15 Kapásjelző
Horgászok tízperce
21.25 Poppanoráma
Szabó Zoltán műsora

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. november 29., kedd

Tv műsor - 1994. november 29. - Kedd

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - adótippel, privatizációval, piaccal
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
Reggeli információs magazin
Benne: 6.00 és 7.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
9.00-12.00 KÉK
Közéletről, Életmódról, Kultúráról száz percben
Benne:
9.35 Játék
9.45 Hagenbeckék
Német tévéfilmsorozat
XII/1. rész (ism.)
11.20 Játék
11.30 Helena
Olasz tévéfilmsorozat
23/7. rész: A múlt arca (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás-jelentés
12.05 Üzlet délidőben
Gazdasági híradó
14.35 Műsorismertetés
14.40 Falutévé - adótippel, privatizációval, piaccal (ism.)
15.00 A sokarcú kultúra
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
XXI/18. rész: New Orleans-i fekete indiánok
15.30 Repeta
Nem csak felvételizőknek
Fizika
16.00 Hírek - Időjárás-jelentés
16.05 Telis-televideo '94
16.10 Tessék hívni!
Dévényi Tibor családi telefonos videojátéka
16.30 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/21. rész
17.00 Kalendárium 1994
Ismeretterjesztő magazinműsor
17.40 Álljunk meg egy szóra!
Nyelvművelő műsor
17.50 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
17.55 „Veletek vagyok mindennap...”
Katolikus krónika
18.15 Üzlet
Gazdasági híradó
18.30 Zsákbamacska
Vetélkedő
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
Jurosik
Szlovák rajzfilmsorozat
VII/4. rész: Medvebunda
19.30 Híradó
20.15 Miért éppen Alaszka?
Amerikai tévéfilmsorozat
29/6. rész: Az orosz vírus
21.05 Stúdió '94
A Magyar Televízió kulturális hetilapja
21.50 Az 1848/49-es magyar forradalom és szabadságharc emlékhelyei
7. rész: A Kossuth-emigráció
22.50 Tüzek éjszakája
Német-svájci film
0.30 BBC-híradó
0.50 Képújság

MTV 2


9.25 Képújság
9.30 Parlamenti Napló
Riportműsor
10.00 Közvetítés a Parlament üléséről
16.30 Műsorajánlat
16.35 Gyerekeknek
- Max és Móric
Angol rajzfilmsorozat
VII/6. rész
- Hangolka
Zenés angol nyelvtanfolyam
12. rész (ism.)
17.05 Az ifjú Indiana Jones
Amerikai-francia-német-olasz-osztrák tévéfilmsorozat
XVI/2. rész: London, 1916. május
17.50 Csízió
17.55 Műsorajánlat - Időjárás
18.00-19.00 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
19.05 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Őrült Buck Gibson
20.00 Háy Gyula - Született 1900-ban
Posztumusz portréfilm
21.05 Mindent vagy semmit!
21.40 Mini klip-mix
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.45 Környezeti hírek
22.50 TS - Sportvarázs

Duna TV


8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Váltó (ism.)
15.00 A brémai muzsikusok
Spanyol rajzfilmsorozat (ism.)
15.30 Tom és Jerry-gyerekshow (ism.)
15.55 A boldog család
Német tévéfilmsorozat (ism.)
16.45 Titokzatos utazás a mocsári antilop nyomában
Angol ismeretterjesztő film
17.40 Dini, a kis dinoszaurusz
A titok
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Ami még jön
Angol sci-fi
19.50 Auguszta és az ufó
Magyar animációs film
20.00 Gazdakör
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Forradalom sugárút
Jugoszláv film (ism.)
22.45 Táncház (ism.)
23.10 Sziveri János: Álompolgárok

HBO


17.30 Tintin: Irány a Hold!
Francia rajzfilm
18.00 Mozimánia: Katharine Hepburn
Amerikai dokumentumfilm
19.15 Visszaszámlálás
Amerikai film
20.55 Foreman-Moorer profi boksz döntő
Sportműsor
22.10 Mackintosh embere
Amerikai akciófilm
23.50 Végső harc
Amerikai akciófilm

TV3


18.00 Hírek
18.10 Pokoli paradicsom
18.40 Negyedóra
19.00 Telefonos játék számítógéppel
19.30 Don Quijote
20.00 A tanú
Magyar film
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Meridián
22.30 A Szahara titka
Angol-olasz tévéfilmsorozat

ATV

19.00 Képes ajánlat
19.10 Világmagazin
Hírműsor
19.25 Játékfilm
21.00 Kismama TV-klub
21.30 Klipmix

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. november 28., hétfő

Tv műsor - 1994. november 28. - Hétfő

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - törvénytippel, agrometeorológiával, növényvédelemmel
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
Benne:
6.00 és 7.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
9.00-12.00 KÉK
Közéletről, Életmódról, Kultúráról száz percben
Benne:
9.35 Játék
9.45 Walt Disney bemutatja (ism.)
11.20 Játék
11.30 Helena
Olasz tévéfilmsorozat
23/6. rész (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás-jelentés
12.05 Üzlet délidőben
Gazdasági híradó
12.20 Képújság
14.35 Műsorismertetés
14.40 Falutévé - törvénytippel, agrometeorológiával, növényvédelemmel (ism.)
15.00 U.K. Today
Élet s események az Egyesült Királyságban
15.30 Repeta
Nem csak felvételizőknek
Matek
16.00 Hírek - Időjárás-jelentés
16.05 Tessék hívni!
Dévényi Tibor családi telefonos videojátéka
16.30 Természet és vadvédelem
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
XX/4. rész
17.00-18.00 Kapcsolj be!
Benne:
- Maci Laci
Amerikai rajzfilmsorozat
Bújócska, tűnőcske
- Meselánc
A Boro-süveg
- Múlt-kor
Dolgunk van a fáraóval!
- Városok gyermekszemmel
18.00 „Engedjétek hozzám!”
A hitről gyerekeknek
18.05 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
18.10 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
18.15 Üzlet
Gazdasági híradó
18.30 Szerencsekerék
19.00 Napjaink
19.10 Esti mese
A legkisebb Ugrifüles
Magyar bábfilmsorozat
A napóra (ism.)
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 A heroin útja
Angol-NSZK-pakisztáni tévéfilmsorozat
VI/5. rész
21.10 Panoráma
21.40 Hanuka '94
Gyertyagyújtás és zenés-irodalmi összeállítás
22.25 Korkép
Az újraélvezhető élet
Dokumentumfilm
23.15 Kis esti zene
23.55 BBC-híradó
0.15 Képújság

MTV 2


13.55 Képújság
14.00 Parlamenti Napló
Riportműsor
15.00 Közvetítés a Parlament üléséről
17.00 Műsorajánlat - Időjárás
17.05 Jelképtár
A páva (ism.)
17.10 Csízió
17.15 Választási felhívások
A kisebbségek választási felhívása sorsolási sorrendben
17.55 Műsorajánlat - Időjárás
18.00 A körzeti stúdiók műsora
18.15 Választási felhívások
18.55 Telesport
19.00 FTC-Whirlpool-UTE
Bajnoki jégkorong-mérkőzés
21.05 Mindent vagy semmit!
21.40 Múzsa
Kulturális hírműsor
21.50 Kékpercek
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Filmklub
Japán mozaik
Fiaim
Japán film

Duna TV


8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 A Selyemút
Japán ismeretterjesztő filmsorozat
A dicsőséges Szamarkand
15.05 Gazdakör
16.00 A vadon csodái
Kanadai ismeretterjesztő film (ism.)
16.25 Pufóka kalandjai
Rádiós veszély (ism.)
16.45 Cimbora (ism.)
17.40 Mirr-Murr kandúr kalandjai
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A boldog család
Német tévéfilmsorozat
Az élet megy tovább
19.05 Magunkról magunknak
20.00 Talpalatnyi zöld
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.15 Reggeli műsorvezető
Kanadai játékfilm (ism.)
22.55 Somlyó György: Kis (frivol) költészettan

HBO


17.30 Szűnj meg, Fred!
Amerikai filmvígjáték
19.15 Mozimánia: Orson Welles
Amerikai dokumentumfilm
20.15 A játékos
Amerikai film
22.20 Zenemánia: Lisa Stansfield
Koncertfelvétel
23.20 Az éjszaka szülöttei
Amerikai horror

TV3


18.00 Hírek
18.10 Pokoli paradicsom
18.40 Negyedóra
19.00 Szinkronos
19.30 Don Quijote
20.00 Aranyláz Alaszkában
Filmsorozat
21.00 Popkoncert
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Hanta-palinta
Francia film

Szív TV

20.10 Gillette World Sport Special
20.45 Más
21.30 pH-érték
22.05 Obulus
Gazdasági magazin
22.40 Csipetnyi szex
Londoni fiúk
Benne: Húsz perc az AIDS-ről

ATV

19.00 Képes műsorajánlat
19.10 Világmagazin
Hírműsor
19.25 Játékfilm
21.05 Heti előzetes
21.15 Sumák poplexikon
Boros Lajos műsora
21.45 Holnapi ajánlat

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. november 27., vasárnap

Tv műsor - 1994. november 27. - Vasárnap

MTV 1


6.33 Műsorismertetés
6.35 Falutévé magazin
7.20 Hagyd aludni a mamát és a papát!
A varázskorona
Spanyol rajzfilmsorozat
XXVI/5. rész: A fekete bolygó
7.50 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.55 PC ábécé
Számítógépek a napi gyakorlatban
8.30 Leporelló
Szórakoztató délelőtti magazin
11.00 „Jertek, imádjuk Krisztust!”
Görög katolikus szentmise
12.10 Időjárás
12.12 Képújság
12.15 Évmilliók emlékei
Bazaltorgonák és gejzírkúpok a Pannon-tenger partján (ism.)
12.55 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/17-20. rész (ism.)
14.50 Dzsumbuj napló
Dokumentumfilm
15.25 Márkás históriák
15.40 Delta
Tudományos híradó
16.05 Örömhír
Az Unitárius Egyház műsora
16.30 Walt Disney bemutatja
- Micimackó legújabb kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
32/28. rész:
Nyuszi vár helyett lekvárban
Micimackó, a Frankenstein
- Pluto születésnapja
Amerikai rajzfilm
- Zorro
Amerikai filmsorozat
54/50. rész: Az égi nyílvessző
17.35 Magyarországról jövök - kamerával
A vidék magazinja
18.25 Szerencsekerék
18.55 Esti mese
Frédi és Béni
Amerikai rajzfilmsorozat
Ámokfutó fotózó
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
19.50 Kedves versem
Ady Endre: Játék, játék
Előadja: Ruttkai Éva
20.00 Az ifjú Indiana Jones
Amerikai-francia-német-olasz-osztrák tévéfilmsorozat
XVI/1. rész: Az ifjú Indiana Jones és a Sakál átka
21.40 A Hét
22.30 Vízöntő
New Age Magazin
23.15 Mini klip-mix
23.25 Képújság

MTV 2


7.00 TV-shop
7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.00 Juli-suli - 74. rész
8.35 Muzzy in Gondoland
20/12. rész (ism.)
8.40 This is the way
Jilly Viktor tanít (ism.)
9.00-11.00 Matiné gyerekeknek
9.00 Óz, a nagy varázsló
Japán rajzfilmsorozat
A szökés
9.25 Hucleberry Finn és barátai
Amerikai filmsorozat
A szöktetés
9.50 Icurka-picurka ikrecskék
Japán rajzfilmsorozat
Barátom, Oszkár
10.15 A repülő ház
Amerikai rajzfilmsorozat
A töviskoszorú
10.40 Foxi Maxi
Amerikai rajzfilmsorozat
Foxi Maxi és a gyorspostás
10.50 Mizujs?
11.05 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
11.35 Egészséget mindenkinek!
Dr. Czeizel Endre sorozata
12.00 Cigányzene a Tanne Étteremből (ism.)
12.15 Kánon
Vallás és kultúra (ism.)
12.45 Tévémagiszter
- Ókori Kelet
A feketefejűek pásztora
- Teremtő fél évszázad
Lerakták Magyarország alapjait
- Magyar jogtörténet
Modernizáció és magyar jogfejlődés
14.20 Műsorajánlat
14.25 TOP-40
A MAHASZ slágerlistája
15.00 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
XIII/12. rész: Házi mozi
16.00 FTC-Vitasport-BVSC-Westel
Bajnoki vízilabda-mérkőzés
17.10 Kok-tél
17.30 Babusgató
17.50 Gyerekeknek
- Madárlátta manók
Dán rajzfilmsorozat
A mocsár mindenkié
- Japán népmesék
Francia rajzfilmsorozat
A jó szellemek jutalma
18.15 Öngyilkos delfinek
Angol ismeretterjesztő film
19.10 A pagodák hercege
Angol balettfilm
21.20 Góóól...
Labdarúgó összefoglaló
21.55 Médiamix
22.35 Telesport
Benne: Junior műkorcsolyázó és jégtánc VB
Gálaműsor
23.30 Európai éjszakák
Budapest-Bubupest
Olasz dokumentumfilm

Duna TV


9.00 Hírek. Műsorismertetés
9.05 Cape Rebel - Száműzöttek balladája
Dél-afrikai filmsorozat
10.00 Sportképek
12.05 „Erre a sziklára...”
12.35 Németalföldi kolostorok
13.00 Baywatch
Amerikai filmsorozat
A páncélautó
13.50 Don Quijote
14.15 A levegő meghódítása
Angol dokumentumfilm
15.20 Festmények restaurálása
16.00 Világtörténet
A mezőgazdaság forradalma
16.30 Postabontás
16.45 Emlékképek...
17.00 Táncház
17.30 Szippancsok
Dr. Ősszipó bombája
Ficsúros nap
17.55 Műsorismertetés
18.00 Heti hírmondó
19.00 Az elveszett őrjárat
Amerikai film
20.05 A zene arcai
20.55 Volt egyszer egy egyetem... II.
Dokumentumfilm
21.40 Égetnivaló ember
Olasz játékfilm
23.00 Ady Endre: A szerelem eposzából

HBO


8.00-9.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Benne:
8.00 Taz-Mánia
Amerikai rajzfilm
8.30 Bolondos dallamok
Amerikai rajzfilm
9.00 Batman
Amerikai rajzfilm
17.30 Végtelen történet
Amerikai kalandfilm
19.05 Vörös ruhás nő
Amerikai vígjáték
20.35 Őrjítő vágy
Amerikai thriller
22.25 Mesék a kriptából
Amerikai horrorfilm
23.50 Jackson, a vadállat
Amerikai akciófilm

TV3


14.30 Olasz foci
16.35 Don Quijote
17.05 Siyabonga
17.20 Budapesti Nagykávéház
18.05 Pokoli paradicsom
18.35 Kislemez
19.15 Hét nap
20.00 Olasz foci
20.30 Mindenki jól van
Olasz film
22.35 Jobbra nézz!

Szív TV

19.10 Tarzan
19.40 Szebben akarok írni!
19.45 Gyermekmozi
20.10 Szín-ház-tűz-néző
20.45 Zirconium
Amerikai sci-fi
22.15 Kerek világ

ATV

19.00 Képes műsorajánlat
19.04 Hírműsor
19.17 Klipösszeállítás
19.25 Légi kalózok
Amerikai akciófilm
21.02 Sumák poplexikon
Boros Lajos műsora
21.34 László atya öt perce
21.41 Holnapi előzetes
21.45 Klipösszeállítás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. november 26., szombat

Tv műsor - 1994. november 26. - Szombat

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - faludoktorral
5.50 Határtól határig
Körzeti percek
6.00-8.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
Benne:
6.00 és 7.00 Hírösszefoglaló
6.55 Mese
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10-11.00 Kapcsolj be!
Csuda egy délelőtt...
Benne:
- Gyümölcsfalva lakói
Spanyol rajzfilmsorozat
- 576
Számítógépes magazinműsor
- Inci-Finci és Kandúr
Amerikai rajzfilmsorozat
- Babar
Francia rajzfilmsorozat
- Micimackó Klub
- Észbontó
Játék és tudomány tizenéveseknek
11.00 Törékeny bolygó
Japán ismeretterjesztő film - II/2. rész
11.50 Gegrengeteg
Összeállítás klasszikus burleszkekből
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 A. Zimmermann: D-dúr versenymű nagybőgőre és kamarazenekarra
Cseh film
12.35 Szomszédok
Teleregény, 198. fejezet (ism.)
13.05 A kölcsönkapott Föld
13.35 Könyvvilág
Könyvajánló műsor
14.00 XX. századi költőportrék
Parti Nagy Lajos
14.25 Olimpiai arcképcsarnok
1928 - kardcsapat
Terstyánszky Ödön - vívás
14.40 Tolnay Klári sorozat
Déryné
Magyar film (FF)
16.30 Műsoroló
16.55 Spiritusz
Iparművészeti magazin
17.20 Márkás históriák
A Minolta
17.30 Az ügy
Forró Tamás és Havas Henrik műsora
18.25 Szerencsekerék
Vetélkedőműsor
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
A nagy ho-ho-ho-horgász télen
Magyar rajzfilmsorozat (ism.)
19.30 Híradó
20.15 A káprázatos
Francia film
21.50 Omnia Kávéház
Születésnapi zenés irodalmi est
22.40 Élő Hócipő
22.55 Az éjszaka
Benne: kb. 0.30 A félszemű Jack
Amerikai film
2.55 Képújság

MTV 2


6.40 Műsorajánlat
6.45 Palackposta
7.30 Gazdaképző
8.00 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
8.25 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
8.50 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
9.15 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
9.40 Srpski ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
10.05 Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
10.30 Rondó
11.00 Gyerekeknek
Csuda egy délelőtt folytatás
- Fecsegő tipegők
Amerikai rajzfilmsorozat
- Tapicskák
Angol rajzfilmsorozat
12.10 Ötvenezer éves kortársaink - A busmanok
VIII/5-6. rész (ism.)
12.50 Jelfák (ism.)
13.00 Csízió
13.05 Família Kft.
158. rész (ism.)
13.35 Az állatok védelmében
Kudlik Júlia műsora
13.55 Műsorajánlat
14.00 Népzenei magazin
14.25 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
14.35 Natura magazin
Zöld posta
15.05 Filmajánló
15.50 Műsorajánlat
15.55 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
16.00 Teleautó
A TS technikai magazinja
16.30 Hupikék törpikék
Belga rajzfilmsorozat (ism.)
17.00 Csepel-Kordax-UTE-Novabau
Bajnoki labdarúgó mérkőzés
19.05 Família Kft.
159. rész
19.40 Környezeti hírek
19.45 Kovásznai vásznai
20.05 Ki tud többet Magyarországról?
Honismereti játék
21.35 A Magyar Rádió Szimfonikus Zenekarának hangversenye
23.15 Összefoglaló a pénteki és a szombati Junior Műkorcsolyázó és Jégtánc VB-ről
- Súlyemelő VB

Duna TV


9.05 A brémai muzsikusok
9.30 Nyelvédesanyánk
10.00 Muzzy in Gondoland
10.05 This is the Way
10.25 Svédcsavar
11.05 Kedves (ism.)
11.50 Néprajzi értékeink
12.05 Falak a szív körül
12.40 Lesz-e holnap?
13.10 Kerekek és lépések
Viharsarok csendes esőben
14.00 Lapozó
14.15 Közép-európai magazin
15.00 Cimbora
16.00 Magyar szociofotó
Kálmán Kata képei
16.30 A jövő öröksége
Kultúrák keveredése 2.
17.30 Tom és Jerry gyermek-show
18.00 Híradó
18.15 Fekete bársonyruha
Angol filmdráma
20.00 Híradó
21.15 A szerelem Harley Davidsonon érkezik
Amerikai vígjáték
22.55 Babits Mihály: Gyümölcsbe harapva

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
Batman
Amerikai rajzfilm
17.30 National Georgraphic
Amerikai természetfilm
18.30 Télapó első karácsonya
Angol rajzfilm
19.00 Reszkessetek, betörők!
Amerikai vígjáték
20.45 Amikor egy bérgyilkos is több a soknál
Amerikai western
22.20 Több mint testőr
Amerikai krimi
0.25 Playboy - Erotikus ábrándozások

TV3


14.10 Kóbor szellem palackot keres
Amerikai film
15.45 A csendőr nősül
17.20 ÁVÜ
17.30 Zseton
18.05 Pokoli paradicsom
18.35 Autó-motor magazin
19.10 Moziláz
19.45 Klipműsor
20.00 Hanta-palinta
Francia film
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Koncert

Szív TV

20.10 Gillette World Sport Special
20.45 Más...
21.30 pH-érték
22.05 Obulus
Gazdasági magazin vállalkozóknak
22.45 Csipetnyi szex

ATV

11.30 Zenedoboz
12.00 Poplife Hully Gully
12.40 Rock and roll múzeum
Danyi Attila műsora
13.10 Poppanoráma
Szabó Zoltán műsora
13.35 ATV-klipkoktél
14.00 Bon-bon
Zenés beszélgetés Charlieval
14.30 Szerintem
Csiszár Jenő klipválogatása
19.00 Képes ajánlat
19.04 Hírműsor
Világmagazin
19.17 Klipösszeállítás
19.25 A csendőr és a csendőrlány
Francia film
21.02 Családi tűzhely
21.25 Rock and roll múzeum
Danyi Attila műsora
Az '50-es és '60-as évek legendás előadói

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. november 25., péntek

Tv műsor - 1994. november 25. - Péntek

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - piaccal, megyés nappal
5.50 Határtól határig
Körzeti percek
6.00-9.00 Nap-kelte
Reggeli információs magazin
Benne:
6.00 és 7.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
9.00-12.00 KÉK
Közéletről, Életmódról, Kultúráról száz percben Szily Nórával
Benne:
9.35 Játék
9.45 Dallas
Amerikai filmsorozat
205. rész: Aki kíváncsi, hamar megöregszik
11.20 Játék
11.30 Helena
Olasz tévéfilmsorozat
23/5. rész (ism.)
12.00 Déli harangszó
Időjárás-jelentés - Hírek
12.05 Üzlet délidőben
Gazdasági híradó
12.55 Képújság
13.00 A Komoé Nemzeti Park
Német ismeretterjesztő film
13.15 Chanuka nagyinál
Amerikai bábfilm
13.45 Műsorismertetés
13.50 Falutévé - piaccal, megyés nappal (ism.)
14.10 Glóbusz
Tévéfilmsorozat
V/4. rész (ism.)
15.05 Muzzy in Gondoland
A BBC kalandos rajzfilmsorozata angolul tanuló gyerekeknek
20/11. rész (ism.)
15.10 This is the Way
Jilly Viktor tanít - 11. rész (ism.)
15.30 Úton
Európa magazin (ism.)
16.00 Hírek - Időjárás-jelentés
16.05 Üzlet
Gazdasági híradó
16.15 Napjaink
16.30 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/20. rész
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
Közhasznú információk
17.40 Ablak-melléklet
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltató műsor
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
Krisztofóró
Magyar bábfilmsorozat
XIII/12. rész
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Dallas
Amerikai filmsorozat
205. rész: Aki kíváncsi, hamar megöregszik (ism.)
21.10 Apropó
Kepes András műsora
22.10 Mini klip-mix
22.25 Csak nézünk, mint a moziban...
Az átmenet évei
Benne: 1960
Rangon alul
Magyar film (1960) (FF)
0.30 BBC-híradó
0.50 Képújság

MTV 2


12.00 Szieszta
13.50 Képújság
13.55 Műsorajánlat
14.00 Alpok-Duna-Adria
Öt ország tartományi és körzeti televízióinak műsora
14.30 Gyerekeknek
- Állatportrék
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
XII/11. rész
- Érdekes tudnivalók
Francia ismeretterjesztő filmsorozat - I. rész
- Nyegleo
Amerikai rajzfilmsorozat - 31. rész
- Vízipók csodapók
Magyar rajzfilmsorozat
XIII/1. rész
15.00 Új Reflektor Magazin
15.30 Mojo Working - Rocktörténeti Pantheon
Angol filmsorozat
XIII/8. rész
15.55 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
16.05 Szia, kapcsolj!
Telefonos vetélkedő
16.25 Foodapest
16.30 Civil kurázsi
Bayer Ilona műsora
17.00 Most
Sokoldalú fiatalok műsora
17.30 Sim a bohóc
Ausztrál filmsorozat
VIII/7. rész
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
18.45 Zöldpont
19.15 Zsaruk
Angol tévéfilmsorozat
19.45 Nosztalgia bár
20.10 Foodapest
20.15 Csízió
20.25 Életrajz
Amerikai dokumentumfilm-sorozat
Eleanor Roosevelt
20.50 Kékpercek
20.55 A nyugati világ művészete
Angol képzőművészeti sorozat
21.25 Leg... leg... leg...
Különleges rekordok és rekorderek
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.55 Bob Dylan dalai - II/2.

Duna TV


8.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Régiók
15.00 A vadon csodái
15.30 Baywatch
16.20 Ahogy kell
A vonatmodell-készítő
16.45 Zenei pillanatok
A nagybőgő
16.50 Asztaltársaság
Magyar tévéfilmsorozat
17.40 Pufóka kalandjai
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Cape Rebel - Száműzöttek balladája
Dél-afrikai filmsorozat
19.05 Muzzy in Gondoland
19.10 This is the Way
19.30 Liszt Ferenc
Magyar tévéfilmsorozat
19.55 5 perc Európa történetéből
20.00 Közép-európai magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Reggeli műsorvezető
Kanadai játékfilm
22.55 Rákos Sándor: Lidérces esték

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
Bolondos dallamok
Amerikai rajzfilm
17.30 Tintin: Irány a Hold
Francia rajzfilm
18.05 Babar és a Télapó
Francia rajzfilm
18.35 Cookie
Amerikai vígjáték
20.10 Foreman-Moorer profi boksz döntő
23.05 Apacserőd
Amerikai film

TV3


18.10 Pokoli paradicsom
18.40 Negyedóra
19.00 Játék
19.30 Don Quijote
20.00 Büszkeség és balítélet
Angol film
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Amíg te voltál!
Amerikai film

ATV


19.00 Képes műsorajánlat
19.04 Hírműsor
19.17 Klipösszeállítás
19.25 Nindzsa keselyűk (ism.)
21.02 Kapásjelző (ism.)
21.15 Zenedoboz
21.45 Klipösszeállítás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. november 24., csütörtök

Tv műsor - 1994. november 24. - Csütörtök

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - kert-ésszel, ipartippel, kárpótlással
5.50 Határtól határig
Körzeti percek
6.00-9.00 Nap-kelte
Reggeli információs magazin
Benne:
6.00 és 7.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
9.00-12.00 KÉK
Közéletről, Életmódról, Kultúráról száz percben Bárdos Andrással
Benne:
9.35 Játék
9.45 Okavango, a vadon szíve
Amerikai filmsorozat
XIII/13. rész
11.20 Játék
11.30 Helena
Olasz tévéfilmsorozat
23/4. rész (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás-jelentés
12.05 Üzlet délidőben
Gazdasági híradó
12.20 Képújság
14.10 Műsorismertetés
14.15 Falutévé - kert-ésszel, ipartippel, kárpótlással (ism.)
14.35 Szemelgető
Az elmúlt hét műsoraiból
15.25 Nyitott stúdió
Tükrös együttes
15.35 Zenelánc
Tihanyi-Orbán: Csodás gyerekkor
15.40 Mit ér az ember, ha vidéki...?!
Vállalkozók, vállalkozások
15.55 Foodapest '94
16.00 Hírek
16.05 Kormányváró
Döntés után első kézből a Kabinet üléséről
16.30 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/19. rész
17.00 Körző
Közép-európai kulturális magazin
17.45 Zodiákus
Jankovics Marcell sorozata
XII/6. rész
18.15 Üzlet
Gazdasági híradó
18.30 Kérdezz! Felelek
19.00 Telesport
19.10 Gyereksarok
- Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
- Tinti kalandjai
Magyar rajzfilmsorozat (ism.)
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Szomszédok
Teleregény, 198. rész
20.50 Friderikusz (speciális)
Váratlan vendég
22.20 A rendszáma: SS-3
Merénylet Reinhard Heydrich ellen
Angol dokumentumfilm
23.15 Telesport
Benne:
- Labdarúgó Kupanap
- Junior Műkorcsolyázó és Jégtánc VB
Férfiak versenye
- Súlyemelő VB
0.50 BBC-híradó
1.10 Képújság

MTV 2


14.55 Képújság
15.00 Műsorajánlat
15.05 Grüß dich!
Német nyelvlecke
23/4. rész: Utazz velünk!
15.20 Repeta
Nemcsak felvételizőknek!
Irodalom
15.50 Kötelező olvasmány
Shakespeare: Szentivánéji álom
A Pesti Színház előadása, felvételről (ism.)
17.50 Foodapest
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Kriminális
Bűnügyi magazin
19.20 Kojak
Amerikai bűnügyi filmsorozat
A bosszú
20.15 Úton
Európa-magazin
20.50 Ütköző
Belpolitikai vitaműsor
21.35 Múzsa
Kulturális hírműsor
21.45 Környezeti hírek
21.50 Csízió
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Hitel, Világ, Stádium
Gazdasági magazinműsor

Duna TV


8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Emlékképek - régi híradók
14.30 Utazás a Holdba
Ifjúsági film - III/1. rész
15.20 Esőerdő
Kanadai természetfilm
15.50 Szeleczky Zita-sorozat
Sok hűhó Emmiért
Magyar játékfilm
17.10 Falusi turizmus
17.30 Pumukli kalandjai
Az első hó
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Egy dühös ember
Francia-kanadai játékfilm
19.55 Auguszta altat
Magyar animációs film
20.00 Váltó
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Égetnivaló ember
Olasz játékfilm
22.45 Urr Ida: Utak

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
Taz-Mánia
Amerikai rajzfilm
17.30 Csókolj meg, Katám!
Amerikai musical
19.25 Az igazságosztó
Amerikai akciófilm
21.05 Halálos fegyver
Amerikai akciófilm
23.00 A szerető
Francia film
0.55 Playboy - Erotikus ábrándozások - 16.

TV3


18.00 Hírek
18.10 Pokoli paradicsom
Brazil tévéfilmsorozat
18.40 Negyedóra
Hétköznapi dolgokról
19.00 Játék
19.30 Don Quijote
Spanyol rajzfilmsorozat
20.00 Botrány
Amerikai film
21.35 Klipműsor
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Jazz
22.30 Jobbra nézz!
Dokumentumfilm

ATV

19.00 Képes műsorajánlat
19.04 Hírműsor
Világmagazin
19.17 Klipösszeállítás
19.25 Kacag a mozi
Gálvölgyi János műsora
Benne: ATV zenés klub sztárvendégekkel, a műsor állandó házigazdája a No comment együttes
21.32 Családi tűzhely - nemcsak háziasszonyoknak

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. november 23., szerda

Tv műsor - 1994. november 23. - Szerda

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - munkaügyi tippel, géptippel, növénydoktorral
5.50 Határtól határig
Körzeti percek
6.00-9.00 Nap-kelte
Reggeli információs magazin
Benne: 6.00 és 7.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
9.00-12.00 KÉK
Közéletről, Életmódról, Kultúráról száz percben Fodor Jánossal
Benne:
9.35 Játék
9.45 Kadétok és kollégisták
Olasz filmsorozat
XIV/12. rész (ism.)
11.20 Játék
11.30 Helena
Olasz tévéfilmsorozat
23/3. rész (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.05 Üzlet délidőben
Gazdasági híradó
12.20 Képújság
14.25 Műsorismertetés
14.30 Falutévé - munkaügyi tippel, géptippel, növénydoktorral (ism.)
14.50 Sorstársak
15.05 Segítség!
Szorongás, neurózis, pszichés zavarok - segítségnyújtás
15.20 Repeta - Történelem
16.00 Hírek
16.05 SzemTanú - VI/1.rész
16.30 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/18. rész
17.00-17.50 Kapcsolj be!
17.00 Szobrosdi
Mintázd meg a barátodat!
17.15 Mizujs?
17.25 Cimbora
17.50 Egy elsüllyedt világ képei
Libay Károly, a tájképrajzoló
18.05 Foodapest '94
18.15 Üzlet
Gazdasági híradó
18.30 Zsákbamacska
Vetélkedő
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
Ősottó
Cseh rajzfilmsorozat
VII/6. rész
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 A heroin útja
Angol-NSZK-pakisztáni tévéfilmsorozat - VI/4. rész
21.10 Mindent vagy semmit!
21.45 Múzsa
Kulturális hírműsor
21.55 A hegedű hangja szabadon szól
Pauk Györggyel Kovács Sándor beszélget
22.35 Gondolkodó
23.05 Telesport
Benne:
- Junior Műkorcsolyázó és Jégtánc VB
Párosok versenye
- Súlyemelő Világbajnokság
0.20 BBC-híradó
0.40 Képújság

MTV 2


14.50 Képújság
14.55 Műsorajánlat
15.00 Európai Utas
Az európai együttműködés folyóirata
15.45 Játékok bábuval
16.00 Zenelánc
16.05 A gavallér
Francia film (1978) (ism.)
17.45 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
18.45 Zöldpötty
19.00 Kisvilág
19.35 Kisfilmek a nagyvilágból
- Macskák
Angol filmsorozat - V/1. rész
- Repül a cápa
Német dokumentumfilm
20.25 Bayern München-Paris Stb. Germain
Bajnokok Ligája labdarúgó mérkőzés
22.25 Objektív
22.55 Időjárás
23.00 Bob Dylan dalai - II/1.

Duna TV


8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Szippancsok (ism.)
14.40 Az esőerdő
Kanadai természetfilm
15.10 A levegő meghódítása
Angol dokumentumfilm
16.15 Lappangó élet
16.30 Királyi szakácsok
Ismeretterjesztő film
16.45 Don Quijote
Spanyol rajzfilmsorozat (ism.)
17.15 Muzzy in Gondoland
17.20 This is the Way
17.40 Pili és Poli
18.00 Híradó
18.15 Fábri Zoltán életműsorozat
Édes Anna
Magyar film (ism.)
19.45 Szalai Antal és népi zenekara játszik
20.00 Régiók
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 A kutyás hölgy
Olasz játékfilm
22.40 A jövő öröksége (ism.)
23.40 Szűcs Géza: Add rá a benned alvó gyanútlan kisgyerekre!

HBO


17.30 National Geographic felfedező
Amerikai természetfilm
18.30 Szörnyecskék 2. - Az új falka
Amerikai vígjáték
20.20 Mackintosh embere
Amerikai akciófilm
22.00 A játékos
Amerikai film
24.00 Mesék a kriptából
Amerikai horror

TV3


18.00 Hírek
18.10 Pokoli paradicsom
18.40 Negyedóra
19.00 Játék
19.30 Don Quijote
20.00 Aranyláz Alaszkában
21.00 Talkshow
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Neon city
Amerikai film

Szív TV

19.10 Lazítson Cindy Crawforddal!
19.25 Szebben akarok írni!
19.30 Gyermekmozi
20.30 Konyhavilág
20.30 Tarzan
Tarzan és a gyilkos oroszlán
21.00 Kurír-est
21.30 Egészségmagazin
22.20 Szín-ház-tűz-néző
23.00 Műsorzárás

ATV

19.00 Képes ajánlat
19.04 Hírműsor
Világmagazin
19.17 Klipek
19.25 A halál angyalai
Amerikai akciófilm
21.02 Kapásjelző
Horgászok tízperce
21.14 ATV-klipkoktél
21.39 Szellemkép
Fotós sorozat
21.45 Holnapi ajánlat

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. november 22., kedd

Tv műsor - 1994. november 22. - Kedd

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - adótippel, privatizációval, piaccal
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
Reggeli információs magazin
Benne:
6.00 és 7.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
9.00-12.00 KÉK
Közéletről, Életmódról, Kultúráról - száz percben Endrei Judittal
Benne:
9.35 Játék
9.45 Okavango, a vadon szíve
Amerikai filmsorozat
XIII/12. rész
11.20 Játék
11.30 Helena
Olasz tévéfilmsorozat
23/2. rész: Újrakezdés II. (ism.)
12.00 Déli harangszó
Időjárás-jelentés - Hírek
12.05 Üzlet délidőben
Gazdasági híradó
12.55 Képújság
14.35 Műsorismertetés
14.40 Falutévé - adótippel, privatizációval, piaccal (ism.)
15.00 A sokarcú kultúra
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
XXI/17. rész
15.30 Repeta - Fizika
16.00 Hírek - Időjárás-jelentés
16.05 Telis-televideo ’94
16.10 Tessék hívni!
Dévényi Tibor családi telefonos videojátéka
16.30 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/17. rész
17.00 Dimenzió
Tudományos magazin
17.40 Álljunk meg egy szóra!
17.50 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
17.55 „Veletek vagyok mindennap”
Katolikus krónika
18.15 Üzlet
Gazdasági híradó
18.30 Zsákbamacska
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
Jurosik
Szlovák rajzfilmsorozat
VII/3. rész
19.30 Híradó
20.15 Miért éppen Alaszka?
Amerikai tévéfilmsorozat
29/5. rész: Sarki fény
21.05 Stúdió '94
21.55 Imádkozz a halálodért!
Olasz-amerikai westernfilm
23.25 BBC-híradó
23.45 Képújság

MTV 2


9.25 Képújság
9.30 Parlamenti Napló
Riportműsor
10.00 Közvetítés a Parlament üléséről
16.30 Műsorajánlat
16.35 Gyerekeknek
- Max és Móric
Angol rajzfilmsorozat
VII/5. rész
- Oscar Junior
17.05 Hagenbeckék
Német tévéfilmsorozat
XII/12. rész: Ünnepség az állatkertben
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Vélemények... a II. Vatikáni Zsinatról
Beszélgetés Örsy László jezsuita atyával
19.20 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Trópusi őrület
20.15 Lyukasóra
Mészöly Dezső műsora
21.05 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
21.40 Mini klip-mix
21.50 Környezeti hírek
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.50 TS - Sportvarázs
Benne: Súlyemelő VB

Duna TV


8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Váltó
Gazdasági magazin
15.00 A brémai muzsikusok
Spanyol rajzfilmsorozat (ism.)
15.30 Tom és Jerry gyerek-show (ism.)
15.55 A boldog család
Német tévéfilmsorozat
16.45 Akvárium
Ismeretterjesztő film
17.05 Friderika-show
Portréfilm
17.40 Dini, a kis dinoszaurusz
Kihunynak a fények
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Csalódások
Magyar játékfilm
19.40 Fügemutatás
Bemutatkoznak a fiatal képzőművészek
20.00 Gazdakör
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Kék angyal
Német játékfilm (ism.)
22.45 Színházi élet (ism.)
23.10 Pilinszky János: Elég - Az ember itt

HBO


17.30 Tintin
Francia rajzfilm
18.05 A Nap birodalma
Amerikai film
20.35 Zenemánia: Tina Turner
Koncertfelvétel
21.35 Bilincs és mosoly
Amerikai film
23.40 Kitervelt gyilkosság
Amerikai akciófilm

TV3


18.00 Hírek
18.10 Pokoli paradicsom
18.40 Negyedóra
19.00 Játék
19.30 Don Quijote
20.00 Díva
Olasz vígjáték
21.40 Klip
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Meridián
22.30 A Szahara titka
Angol-olasz tévéfilmsorozat

Szív TV

19.00 Műsorismertetés
19.10 Konyhavilág
Szolgáltató magazin
19.30 Gyermekmozi
Rajzfilmek
20.10 Különjárat
Rocktér
20.50 Seiko-shop
21.00 Carlos, a terrorista
Dokumentum-játékfilm
23.00 Műsorzárás

ATV

19.04 Hírműsor
Világmagazin
19.17 Klipösszeállítás
19.25 A csendőr nősül
Francia játékfilm
21.02 Érdekességek a nagyvilágból
Veszélyeztetett fajok
21.15 Klip-összeállítás
21.19 Poppanoráma
Szabó Zoltán műsora

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. november 21., hétfő

Tv műsor - 1994. november 21. - Hétfő

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - törvénytippel, agrometeorológiával, növényvédelemmel
5.50 Határtól határig
A héten: Körzeti percek Pécsről
6.00-9.00 Nap-kelte
Benne:
6.00 és 7.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
9.00-12.00 KÉK
Közéletről, Életmódról, Kultúráról száz percben Bárdos Andrással
Benne:
9.35 Játék
9.45 Walt Disney bemutatja (ism.)
- Micimackó legújabb kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
32/27. rész: Valentin napja
- Pluto, a sztár
Amerikai rajzfilm
- Zorro
Amerikai filmsorozat
54/49. rész: A tréfacsinálók
11.20 Játék
11.30 Helena
Olasz tévéfilmsorozat
23/1. rész: Újrakezdés I. (ism.)
12.00 Déli harangszó
Időjárás-jelentés - Hírek
12.05 Üzlet délidőben
Gazdasági híradó
12.20 Képújság
14.35 Műsorismertetés
14.40 Falutévé - törvénytippel, agrometeorológiával, növényvédelemmel (ism.)
15.00 Euroklick
Élet és munka Európában
15.30 Repeta
Nem csak felvételizőknek
Matek
16.00 Hírek - Időjárás-jelentés
16.05 Tessék hívni!
Dévényi Tibor családi telefonos videojátéka
16.30 Természet és vadvédelem
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
XX/3. rész: Kenti Természetvédelmi társaság
17.00-18.00 Kapcsolj be!
Benne:
- Maci Laci
Amerikai rajzfilmsorozat
- Képhiba
Képzőművészeti rejtvényműsor
- Zenelánc
- Rímfaragó
- Mizujs
- Sztárkereső
18.00 „Engedjétek hozzám!”
A hitről gyerekeknek
18.05 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
18.10 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
18.15 Üzlet
Gazdasági híradó
18.30 Szerencsekerék
19.00 Napjaink
19.10 Esti mese
A legkisebb Ugrifüles
Magyar bábfilmsorozat (ism.)
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 A heroin útja
Angol-NSZK-pakisztáni tévéfilmsorozat
VI/3. rész
21.10 Panoráma
21.40 Térjátékok
Építészeti folyóirat
22.20 Korkép
Magyarország jelenidőben
Dokumentumfilm
23.10 Tavasszal Svájcban magyar muzsikusokkal
Zenés riportfilm - II. rész
23.50 BBC-híradó
0.10 Képújság

MTV 2


13.55 Képújság
14.00 Parlamenti Napló
Riportműsor
15.00 Közvetítés a Parlament üléséről
17.00 Műsorajánlat
17.05 Energiakörkép
IV/3. rész: A szénhidrogének jelene és jövője
17.30 Kardoskút ősszel
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne: 18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
Emlékeink - A szombathelyi és a soproni villamos
A Szombathelyi Körzeti Stúdió riportfilmje
18.45 Telesport
19.00 UTE-Novabau-Vác FC-Samsung
Bajnoki labdarúgó mérkőzés
21.05 Mindent vagy semmit!
21.40 Múzsa
Kulturális hírműsor
21.50 Kékpercek
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Filmklub
Japán mozaik
A halál fullánkja
Japán film
0.25 Súlyemelő VB

Duna TV


8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 A Selyemút (ism.)
15.10 Gazdakör (ism.)
16.00 A vadon csodái
Kanadai ismeretterjesztő filmsorozat (ism.)
16.25 Pufóka kalandjai
Jéghegy (ism.)
16.45 Cimbora (ism.)
17.40 Mirr-Murr kandúr kalandjai
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A boldog család
Német tévéfilmsorozat
19.05 Tajgai nomádok
Finn dokumentumfilm
20.00 Mű-terem-tés
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Szicíliai kereszt
Olasz játékfilm (ism.)
22.55 Méliusz József: Szénásszekér elégia (részlet)

HBO

17.30 Abszolút kezdők
Angol zenés film
19.20 Visszaszámlálás
Amerikai film
21.05 Apacserőd
Amerikai film
23.10 Zöldsapkások
Amerikai kalandfilm

TV3


18.00 Hírek
18.10 Pokoli paradicsom
18.40 Negyedóra
19.00 Játék
19.30 Don Quijote
20.00 Aranyláz Alaszkában
21.00 Top 20
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Idegenek Velencében
Olasz-amerikai film

Szív TV

20.00 Műsorismertetés
20.10 Gillette World Sport Special
20.45 Más
21.30 pH-érték
22.05 Obulus
Gazdasági magazin
22.40 Csipetnyi szex
Benne: Húsz perc az AIDS-ről
Londoni fiúk
23.00 Műsorzárás

ATV

19.00 Képes műsorajánlat
19.04 Hírműsor
Világmagazin
19.17 Klipek
19.25 Nindzsa keselyűk
Akciófilm
21.02 Repülős mesék
21.20 Sumák poplexikon
Boros Lajos műsora

1994. november 20., vasárnap

Tv műsor - 1994. november 20. - Vasárnap

MTV 1


6.38 Műsorismertetés
6.40 Falutévé magazin
7.25 A varázskorona
Spanyol rajzfilmsorozat
XXVI/4. rész: Idun fogságában
7.50 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.00 PC ábécé
Számítógépek a napi gyakorlatban
8.30 Leporelló
Szórakoztató délelőtti magazin
11.00 Forgásirány
Krizbai Zoltán filmje
11.25 Gyermekversek felnőtteknek (ism.)
11.35 Két zongorával a gyermekekért
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés
12.02 Képújság
12.05 Évmilliók emlékei
Tűzhányók a szigettenger partján (ism.)
12.45 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/13-16. rész (ism.)
14.40 Madonna Kupa
Nemzetközi Teremkrosszverseny
Közvetítés Nyíregyházáról
15.35 Delta
16.00 Örömhír
A református egyház műsora
16.25 Walt Disney bemutatja
- Micimackó legújabb kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
32/27. rész: Valentin napja
- Pluto, a sztár
Amerikai rajzfilm
- Zorro
Amerikai filmsorozat
54/49. rész: A tréfacsinálók
17.35 „A férfi, aki tetszik... nekünk”
Sugár Ágnes és Radványi Dorottya műsora
18.25 Szerencsekerék
18.55 Esti mese
Frédi és Béni
Amerikai rajzfilmsorozat
Haszon asszony
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
19.50 Uborka
Politikai saláta
20.15 Kiáltás az éjszakába
Francia-kanadai thriller
22.00 A Hét
22.50 Schiff András Schubertról
23.35 Képújság

MTV 2


7.00 TV-shop
7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
8.00 Juli-suli - 73. rész
8.35 Muzzy in Gondoland - 20/11. (ism.)
8.40 This is the Way (ism.)
9.00-11.00 Matiné gyerekeknek
Benne:
9.00 Óz, a nagy varázsló
Japán rajzfilmsorozat
21. rész: A tökfejbábu
9.20 Huckleberry Finn és barátai
Amerikai filmsorozat
XXVI/24. rész: Huck Sawyer - Tom Finn
9.45 Icurka-picurka ikrecskék
Japán rajzfilmsorozat
XIII/4. rész: Repülj Gru, repülj!
10.10 A repülő ház
Amerikai rajzfilmsorozat
Ki lesz a bírája?
10.35 Foxi Maxi
Amerikai rajzfilmsorozat
A zsaru és az ufó
10.40 Eszterlánc
11.00 „Csak bírd ki szívem...”
Dokumentumfilm
12.00 Cigányzene a Tanne Étteremből
Ifj. Duka Elemér és zenekara (ism.)
12.15 A Hit Gyülekezete
Képek a Hit Gyülekezetének életéből
12.45 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
- Ókori Kelet
„Sátorország” II.
- Teremtő fél évszázad
A modernitás születése
-  Magyar jogtörténet
A házassági jog
14.20 Műsorajánlat
14.25 Újdonságok
Könnyűzenei magazin
14.55 Csízió
15.05 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
XIII/11. rész: Eltűnések
16.00 Körmend KC-Zilina
Férfi kosárlabda Szuper Liga-mérkőzés
17.30 Műsorajánlat
17.40 Gyerekeknek
- Madárlátta manók
Pelyhek puhasága
- Japán népmesék
A szalmaszál milliomosa
18.00 A fák dicsérete
Amerikai ismeretterjesztő film
18.50 RÉS
Rövid, sikeres, érdekes
19.00 Pink Floyd
Angol koncertfilm
20.35 Telesport
Benne:
- Góóól...
- Tornász VB
- Súlyemelő VB
22.35 Ellenpontok
Vitaműsor a kárpótlásról

Duna TV


9.00 Hírek. Műsorismertetés
9.05 Cape Rebel - Száműzöttek balladája
Dél-afrikai filmsorozat
10.00 Sportképek
12.05 Lumen 2000
12.35 Németalföldi kolostorok - XI/4. rész
13.05 1, 2, 3... A számok története
Animációs film
13.15 Baywatch
Amerikai filmsorozat
A barátok újra összejönnek (ism.)
14.05 A bolond gyógyász
Olasz vígjáték (ism.)
15.30 Don Quijote - 39/27. rész
16.00 Világtörténet
2. rész: A mezőgazdaság forradalma
16.30 Postabontás
16.45 Emlékképek
17.00 Színházi élet
17.30 Szippancsok
Elek, a rettenetes
Tengeri csillag születik
18.00 Heti hírmondó
19.00 Határtalan horizont
Amerikai western
21.00 Volt egyszer egy egyetem... I.
Dokumentumfilm
21.45 Zenei jubileumok '94
60 éves Kocsár Miklós
22.35 Király László: Az elfelejtett hadsereg

HBO


8.00-9.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Benne:
8.00 Taz-Mánia
8.30 Bolondos dallamok
9.00 Batman
17.30 A legkedvesebb ajándék
Kanadai rajzfilm
18.05 Ivanhoe
Amerikai kalandfilm
19.55 Több mint testőr
Amerikai romantikus bűnügyi film
22.00 Philadelphiai zsaru
Amerikai vígjáték
23.35 Ördögűző 2.
Amerikai horror

TV3


14.30 Olasz foci
16.50 Don Quijote
17.20 Budapesti Nagykávéház
18.05 Pokoli paradicsom
18.35 Kislemez
19.15 Hét nap
20.00 Olasz foci
20.30 Cinema Paradiso
Olasz film
22.35 Jobbra nézz!
Dokumentumfilm

Szív TV

19.10 Tarzan
Amerikai filmsorozat
19.40 Gyermekmozi
20.10 Informatív 4000
20.40 Rocktükör
21.25 Különleges dokumentumok
A vadnyugat pisztolyhősei

ATV

19.00 Képes műsorajánlat
19.05 Dorotka és a strucc
Mese
19.13 Klip
19.20 Sportcsemege
19.25 Szép és okos
Játékfilm
21.05 Zenedoboz
21.45 László atya

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek