1994. október 31., hétfő

Tv műsor - 1994. október 31. - Hétfő

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - törvénytippel, agrometeorológiával, növényvédelemmel
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
Bayer Ilonával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat - 250/239.
10.30 Walt Disney bemutatja (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Képújság
14.35 Műsorismertetés
14.40 Falutévé (ism.)
15.00 ZOOM
Your English Magazine
15.30 Repeta - Matek
16.00 Hírek - Időjárás
16.10 Tessék hívni!
16.30 Törvényhatóság, tanács, önkormányzat
17.00 A Reformáció napja
17.10-18.00 Kapcsolj be!
Benne:
- Maci Laci
Amerikai rajzfilmsorozat
- Meselánc
- Múlt-kor
Út az örökkévalóságba
Történelmi film
- Zenelánc
18.00 „Engedjétek hozzám!”
A hitről gyerekeknek
18.05 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Napjaink
19.10 Esti mese
A legkisebb Ugrifüles
Magyar bábfilmsorozat
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Magyar novellák
Bálint Tibor: Változó felhőzet
Tévéjáték
21.00 Vastyúk is talál szeget
A L'art pour l'art társulat műsora
21.30 Panoráma
22.00 (H)arc-képek
22.40 Korkép
Magyarország jelenidőben
Bánomhátiak
Dokumentumfilm
23.30 BBC-híradó
23.50 Képújság

MTV 2


13.55 Képújság
14.00 Parlamenti Napló
Riportműsor
15.00 Közvetítés a Parlament üléséről
17.00 Műsorajánlat
17.05 Hagyomány
17.45 Csízió
17.50 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Légy kém
17.55 Műsorajánlat - Időjárás
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
18.45 Telesport
19.00 Jégkorong Magyar Kupa-döntő
21.05 Mindent vagy semmit!
21.40 Múzsa
Kulturális hírműsor
21.50 Kékpercek
A legfrissebb rendőrségi hírek
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Filmklub
Japán mozaik
Augusztusi rapszódia
Japán film

Duna TV


8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
Lapszemle, friss hírek
14.15 A Selyemút
Japán ismeretterjesztő filmsorozat
Út a tó mélyén
15.05 Gazdakör (ism.)
16.00 A vadon csodái
Kanadai ismeretterjesztő filmsorozat
Konrad Lorenz ludai (ism.)
16.25 Pufóka kalandjai
A születés (ism.)
16.45 Cimbora (ism.)
17.40 Szutyi, a kis kéményseprő
- Mirr-murr kandúr kalandjai
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A boldog család
Német tévéfilmsorozat
19.10 Amerikai magyar életsorsok
Dr. Fercsey János - New York
19.35 A Klezmatics együttes Budapesten
A New York-i együttes koncertje a Petőfi Csarnokban
20.00 Talpalatnyi zöld
Környezetvédelmi magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 A Spagetti-ház
Olasz-angol filmvígjáték (ism.)
22.15 A polip
Olasz bűnügyi filmsorozat (ism.)
0.20 Vas István: A kimondhatatlan

HBO


17.30 A beszélő kutyák csodacsontja
Amerikai rajzfilm
18.50 Madonna - Ki ez a lány?
Amerikai vígjáték
20.25 Hajszál híján
Amerikai akciófilm
22.00 Jessie Lee bosszúja - Posse
Amerikai western
23.55 A prosti
Amerikai filmdráma

ATV

19.00 Képes műsorajánlat
19.05 OBB-híradó
19.10 Pepe, a kukac
19.20 Szenzációs klipek
19.25 Játékfilm
21.05 Sport
21.25 Sumák poplexikon
Boross Lajos műsora

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. október 30., vasárnap

Tv műsor - 1994. október 30. - Vasárnap

MTV 1


6.33 Műsorismertetés
6.35 Falutévé magazin
7.20 Hagyd aludni a mamát és papát!
A varázskorona
Spanyol rajzfilmsorozat
XXVI/1. rész: Hanstor kristálya
7.50 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.55 PC ábécé
Számítógépek a napi gyakorlatban
8.30 Leporello
Vasárnap délelőtti magazin
11.00 Reformáció ünnepi istentisztelet a kecskeméti református templomból
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Sámánszertartás Szöulban
Ismeretterjesztő dokumentumfilm
12.35 Olimpiai arcképcsarnok
Prokopp Sándor (lövészet)
12.50 Műsorismertetés
13.00 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/1-4. rész (ism.)
14.55 Delta
Tudományos híradó
15.20 A szociális munkás
Dokumentumfilm
16.10 Örömhír
Ökumenikus műsor
16.35 Walt Disney bemutatja
- Micimackó legújabb kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
32/24. rész:
Nyuszi megjelöli a nyomokat
Isten veled, Mackó úrfi!
- Pluto és a postás
Amerikai rajzfilm
- Zorro
Amerikai filmsorozat
54/46. rész: Szemet szemért
17.40 Szemtől szemben
18.25 Szerencsekerék
18.55 Esti mese
Frédi és Béni
Amerikai rajzfilmsorozat
19.30 Híradó
19.50 Vers - mindenkinek
Berzsenyi Dániel: A közelítő tél (ism.)
20.00 Tolnay Klári sorozat
Kaviár és lencse
Tévéjáték (1985) (ism.)
21.25 A HÉT
22.15 Vízöntő
New Age magazin
23.00 Kis esti zene
Csapó Gyula zeneszerző
23.35 Európai éjszakák
Olasz dokumentumfilm
XII/10. rész: Nápoly - A kis Ciro
0.10 Képújság

MTV 2


7.00 TV-shop
7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
8.00 Juli-suli - 70. rész
8.35 Muzzy in Gondoland
A BBC rajzfilmsorozata angolul tanuló gyerekeknek
20/8. rész (ism.)
8.40 This is the Way (ism.)
9.00-11.00 Matiné gyerekeknek
Benne:
9.00 Óz, a nagy varázsló
Japán rajzfilmsorozat
18. rész
9.20 Huckleberry Finn és barátai
Amerikai filmsorozat
XXVI/21. rész: Találkozás a herceggel és a trónörökössel
9.45 Icurka-picurka ikrecskék
Japán rajzfilmsorozat
10.10 A repülő ház
Amerikai rajzfilmsorozat
10.35 Foxi Maxi
Amerikai rajzfilmsorozat
10.40 Mizujs?
10.55 Zenelánc
11.00 Egészséget mindenkinek!
11.30 Múltból a jövőért
Nagygéc
12.00 Cigányzene a Mátyás Pincéből (ism.)
12.20 Kánon
12.50 Tévémagiszter
- Ókori Kelet
- Teremtő fél évszázad
- Magyar jogtörténet
- Eltemetett kincsek
14.25 Műsorajánlat - Időjárás
14.30 TOP-40
Slágerlista
15.05 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
XIII/8. rész: Örökösök és alapítók
16.00 Vasas-Plaket-UTE-Primavera
Bajnoki vízilabda mérkőzés
17.15 Babusgató
17.30 Időjárás
17.35 Gyerekeknek
- Madárlátta manók
Dán rajzfilmsorozat
- Japán népmesék
Francia rajzfilmsorozat
18.00 A tökéletes kép
Angol film
19.35 A félkegyelmű - Szmoktunovszkij 1993
21.05 Telesport
Benne:
- Góóól....
- Női-férfi tornászbajnokság a Budapest Tornacsarnokból
Szerenkénti döntők
- Esso Birkózó Világkupa Kecskemétről
23.00 Ellenpontok
Vitaműsor
Kormány kontra ellenzék

Duna TV

9.00 Hírek. Műsorismertetés
9.05 Cape Rebel - Száműzöttek balladája
Dél-afrikai filmsorozat (ism.)
10.00 Sportképek
Heti összefoglaló
12.00 Déli harangszó. Műsorismertetés
12.05 Lumen 2000
Veletek vagyok
Keresztény tanúságtételek
12.35 Németalföldi kolostorok
Bencések Doetinchemben és Oosterhoutban
13.00 Baywatch
Amerikai tévéfilmsorozat
9. rész: Életmentő tanfolyam (ism.)
13.55 A csendőr és a földönkívüliek
Francia filmvígjáték
15.30 Don Quijote
Camacho lakodalma
16.00 Finta
Riportfilm Finta József  építészről
16.30 Postabontás - Levélváltás
16.45 Emlékképek - régi híradók
17.00 Táncház
Népzenei magazin
17.30 Szippancsok
17.55 Műsorismertetés
18.00 Heti hírmondó
19.00 Cyrano de Bergerac
Amerikai játékfilm
20.50 A zene arcai
Komolyzenei magazin
21.40 Európa színei
Belga film
23.10 Költők társaságában - Mécs Károly

HBO


8.00-9.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Benne:
- Taz-Mánia
- Bolondos dallamok
- Batman
17.30 Kincses sziget
Amerikai kalandfilm
19.50 Nincs bocsánat
Amerikai western
22.00 Az átlátnok
Amerikai vígjáték
23.25 Gyilkos gyűrű
Amerikai akciófilm

TV Plusz

12.00 Műsorismertetés
12.05 Meglepetés gyerekeknek
Rajzfilm-összeállítás
12.25 Worldnet-válogatás
12.30 Mozaik magazin
12.45 TV Plusz útifilm
14.05 TV Plusz film

ATV

19.00 Képes műsorajánlat
19.05 Mese kicsiknek
19.20 A sebesség túlélői
19.25 Kismama szerviz (ism.)
20.00 ATV-film (ism.)
20.50 Sport
21.20 ATV zenés klub
21.45 Előzetes holnapról
21.47 László atya 5 perce

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. október 29., szombat

Tv műsor - 1994. október 29. - Szombat

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - faludoktorral
5.50 Határtól határig
6.00-8.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
Benne:
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Evangélikus ifjúsági műsor
8.10-11.00 Kapcsolj be!
Szia-délelőtt
Benne:
8.10 Jó reggelt! Mizujs
8.20 Gyümölcsfalva lakói
Spanyol rajzfilmsorozat
Rokon a világűrből
8.50 576
Számítógépes magazinműsor
9.10 Észbontó
9.20 Mizujs visszatekintő - nagyoknak
9.40 Inci Finci és Kandúr
Amerikai rajzfilmsorozat
Az egerentyűtlenítő szuperszerkentyű
9.50 Babar
Francia rajzfilmsorozat
Botrány a rádiónál
10.15 Kölyökidő - folyt. köv.
10.30 Szia! November
11.00 A Mount St. Helens kitörése, avagy egy vulkán anatómiája
Angol ismeretterjesztő film
12.00 Déli harangszó
Időjárás
12.02 Képújság
12.05 Bach: I. Brandenburgi verseny
F-dúr BWV 1046. (ism.)
12.30 Szomszédok
Teleregény - 196. fejezet (ism.)
13.00 A kölcsönkapott Föld
13.30 Világvédett lehetne
Pincefalu - Hajós
13.40 A nagy testamentum
Francois Villon versei (ism.)
14.15 Műsorismertetés
14.30 Magyarok a világ filmgyártásában
Vonzás
Amerikai film
16.25 Műsoroló
16.50 Mezítláb
Divat és látvány
17.15 Márkás históriák
Az Ibusz
17.25 Lottósorsolás
17.30 Magyarországról jövök - kamerával
18.25 Szerencsekerék
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
A nagy ho-ho-ho-horgász télen
Magyar rajzfilmsorozat
19.30 Híradó
20.15 Egy nehéz nap éjszakája
Angol zenés fim
21.45 Top-show
Világsztárok Budapesten
22.50 Az éjszaka
Benne:
- Éjszakai staféta
- Idegenek az éjszakában
- Beszélgetés az erotikáról
- ... és még sok minden más
kb. 0.30 A profi
Francia film (ism.)
2.50 Képújság

MTV 2


7.25 Műsorajánlat
7.30 Gazdaképző
8.00 Cigánymagazin
8.25 Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
8.50 Német nyelvű nemzetiségi magazin
9.15 Román nyelvű nemzetiségi magazin
9.40 Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
10.05 Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
10.30 Rondó
Nemzetiségi magazin bolgárokkal, görögökkel, lengyelekkel és  örményekkel
11.00 Gyerekeknek
A Szia-délelőtt folytatása
- Eszterlánc
- Fecsegő tipegők
Amerikai rajzfilmsorozat
- Mi-ti-ők
- Tapicskák
Angol rajzfilmsorozat
- Védd magad!
12.30 Euroklick
Élet és munka Európában
13.00 Família Kft.
154. rész (ism.)
13.30 Az állatok védelmében
13.50 Csízió
13.55 Műsorajánlat
14.00 Korszerű fűtés, tiszta levegő!
14.15 Natura magazin
Zöld posta
14.50 Hullámvarázs
15.10 Filmajánló
16.00 Teleautó
16.30 Hupikék törpikék
Belga rajzfilmsorozat
Igazságtalan játék
A falusi vandál
17.00 UTE-Novobau-Kispest HFC
Bajnoki labdarúgómérkőzés
19.00 Időjárás
19.05 Família Kft.
155. rész
19.45 Galery by Night
20.05 Ki tud többet Magyarországról?
Honismereti játék
21.35 Magyar Te Deum
21.45 Lengyel Menyhért: Tájfun
Dráma két részben

Duna TV


9.00 Hírek. Műsorismertetés
9.05 A brémai muzsikusok
9.30 Nyelvédesanyánk
10.00 Muzzy in Gondoland (ism.)
10.05 This is the Way (ism.)
10.25 Benji
Amerikai filmsorozat
Benji elveszett
10.30 Csak ha ugatok
Mentőkutyák
11.05 Kedves (ism.)
11.50 Néprajzi értékeink
12.00 Műsorismertetés
12.05 Falak a szív körül
Önazonosság - Gondolatok a teljességről
12.35 Magyar tudósok
Jedlik Ányos
12.50 Kerekek és lépések
Dél-alföldi szőlővidék
13.35 A kaliforniai Mazsolák
14.00 Lapozó
14.15 Közép-európai magazin (ism.)
15.00 Cimbora - Tallózó
15.50 Műsorajánlat
16.00 Magyar szociofotó
Arisztokraták
16.30 A jövő öröksége
A határtalan emberi szellem - 3.
17.30 Tom és Jerry gyermekshow
Az élősködők
Droopy és az aerobic
Egérőrjárat
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A Spagetti-ház
Olasz-angol vígjáték
19.45 Berlioz: Fantasztikus szimfónia
20.45 Az éjszaka csodái
Magyar animációs film
21.00 Híradó
21.15 Edda a Petőfi Csarnokban (ism.)
22.10 A polip
Olasz bűnügyi filmsorozat
23.50 Nadányi Zoltán: A két szemed szeretett legtovább

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
Batman
Amerikai rajzfilm
17.30 National Geographic
Ausztrália állatvilágának titkai
Amerikai természetfilm
18.30 Rendőrakadémia 6.
Az ostromlott város
Amerikai vígjáték
19.55 Mozimánia: Kaszkadőrök
Dokumentumfilm
20.45 Gyilkossághoz öltözve
Amerikai lélektani krimi
22.30 Elemi ösztön
Amerikai thriller
0.35 Playboy - Erotikus ábrándozások 9.

ATV

19.00 Képes műsorajánlat.
19.05 OBB-híradó (ism.)
19.10 Mese: Pepe, a kukac
19.20 Szenzációs klipek
19.25 Játékfilm
21.15 Családi tűzhely (ism.)
21.30 Sport
21.48 Holnapi ajánlat

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. október 28., péntek

Tv műsor - 1994. október 28. - Péntek

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - piaccal, megyés nappal
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat - 250/238.
10.30 Dallas
Amerikai filmsorozat
201. rész: Szenvedés
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.05 Üzlet délidőben
13.00 A halász meg a felesége
Amerikai rajzfilm
13.25 Műsorismertetés
13.30 Falutévé (ism.)
13.50 A nagymama
Tévéjáték (1986) (ism.)
15.05 Muzzy in Gondoland
A BBC kalandos rajzfilmsorozata angolul tanuló gyerekeknek
20/7. rész (ism.)
15.10 This is the Way - 7. rész (ism.)
15.30 Úton
Európa magazin (ism.)
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Üzlet
16.15 Napjaink
16.30 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/4. rész
17.00 Évgyűrűk
17.30 Téka
17.40 Ablak-melléklet
18.00 Ablak
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
Krisztofóró
19.20 Erzsébet-díj ‘94
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Dallas
Amerikai filmsorozat
201. rész: Szenvedés (ism.)
21.10 Nemzetközi Stúdió
22.00 Mini klip-mix
22.15 Csak nézünk, mint a moziban...
Az átmenet évei
Benne: 1959
Dúvad
Magyar film
0.20 Az Art Porter Quintet a „Pori Jazz 1993” fesztiválon
0.55 BBC-híradó
1.15 Képújság

MTV 2


12.00 Szieszta
13.55 Képújság
14.00 Műsorajánlat
14.05 Alpok-Duna-Adria
14.35 Gyerekeknek
- Állatportrék
Amerikai filmsorozat
A tengeri gyík
- Érdekes tudnivalók
Francia filmsorozat
A fák világa
- Nyegleo
Amerikai rajzfilmsorozat
Nyegleo, a dalnok
15.00 Új Reflektor Magazin
15.30 Mojo Working - Rocktörténeti Pantheon
Angol filmsorozat
XIII/4. rész: Chuck Berry
16.10 Szia, kapcsolj!
16.30 Civil kurázsi
17.00 Most
17.30 Sim a bohóc
Ausztrál filmsorozat
VIII/3. rész
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Dobogó
Eötvös József gitárművész
18.45 Zöldpötty
19.15 Zsaruk
Angol tévéfilmsorozat
Szabad egy táncra?
19.45 Nosztalgia bár
20.10 Csízió
20.20 Életrajz
Grace, a monacói hercegnő
20.50 A nyugati világ művészete
Angol képzőművészeti magazin
21.25 Leg... leg... leg...
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Múzsa
22.55 Köd
Tévéfilm

Duna TV


8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Régiók (ism.)
15.00 A vadon csodái
Kanadai ismeretterjesztő filmsorozat
Konrad Lorenz ludai
15.25 Baywatch
Amerikai filmsorozat
Életmentő-tanfolyam
16.15 Műhelytitkok
Ismeretterjesztő sorozat
Szobrászat
16.45 Asztaltársaság
Fölös példány (ism.)
17.30 Gerzson háza
Mesefilm a teknősbékáról
17.40 Pufóka kalandjai
A maják földje
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Cape Rebel - Száműzöttek balladája
Dél-afrikai filmsorozat
19.05 Zenei pillanatok
Kanadai ismeretterjesztő sorozat
A klasszikus gitár
19.10 Muzzy in Gondoland (ism.)
19.15 This is the Way (ism.)
19.35 Ahogy kell
Holland ismeretterjesztő film
A báli táncos
19.50 5 perc Európa történetéből
Németország, 1925-32
A rakéta sebessége
20.00 Közép-európai magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Huhogók
Francia játékfilm
23.35 Illyés Gyula: Koszorú

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Tintin: A nap foglyai 1.
Francia rajzfilm
18.05 Misi mókus kalandjai
Magyar bábfilm
19.20 Bill és Ted oltári kalandja
Amerikai fantasztikus vígjáték
20.50 Joe Cocker-koncert
21.50 Az embervadász
Amerikai krimi
23.50 Harag és dicsőség
Amerikai akciófilm

ATV

19.00 Képes műsorajánlat
19.05 A sebesség túlélői
19.10 Mese: Pepe, a kukac
19.20 Smithsonian World
19.25 Kismama-szerviz
20.00 Sport-totó
20.15 Sumák Pop-Lexikon
Boross Lajos műsora (ism.)
20.45 Szellemkép - fotósorozat (ism.)
20.50 Képzőművészet (ism.)
21.05 Zenedoboz (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. október 27., csütörtök

Tv műsor - 1994. október 27. - Csütörtök

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - KERT-ÉSSZEL, ipartippel, kárpótlással
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
Reggeli információs magazin
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
Altorjai Anitával
Benne:
9.00 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat - 250/237.
11.45 Üzlet délidőben
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Hírek
15.58 Műsorismertetés
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Kormányváró
Jelentés a kabinet ülésterméből
16.30 A kisasszony
Brazil filmsorozat
170/3. rész
17.00 Körző
Közép-európai kulturális magazin
17.45 Zodiákus
Jankovics Marcell sorozata
XII/5. rész: Skorpió
18.15 Üzlet
Gazdasági híradó
18.30 Kérdezz! Felelek!
Egri János műsora
19.00 Telesport
19.10 Gyereksarok
- Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
- Tinti kalandjai
Magyar rajzfilmsorozat
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Szomszédok
Teleregény, 196. fejezet
20.50 Friderikusz
Békítőshow
22.00 Mini klip-mix
22.10 Blueprint
Svéd bűnügyi filmsorozat - III/3. rész
23.10 Szabófalvától San Franciscóig
Balaskó Nándor szobrászművész
24.00 BBC-híradó
0.20 Képújság

MTV 2


16.05 Képújság
16.10 Műsorajánlat
16.15 Repeta - földrajzból
Úton - Európában
Spanyolország (ism.)
17.45 Tökjó
Velem történt... hát veled?
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Kriminális
Bűnügyi riportműsor
19.20 Kojak
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Egy kiállítás képei
20.15 Úton
Európa magazin
20.50 Ütköző
Belpolitikai vitaműsor
21.35 Kékpercek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.40 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Hitel, Világ, Stádium
Gazdasági magazinműsor

Duna TV


8.00-14.00 Képes Krónika
A Duna Televízió tájékoztató műsora, amelyben minden órában 20-20 perc képújság, műsorajánlat és városképek váltják egymást
14.00 Lapozó
Lapszemle, friss hírek
14.15 Emlékképek - régi híradók (ism.)
14.55 Lapok egy nyitott könyvből
Magyar ismeretterjesztő film
15.35 Szeleczky Zita-sorozat
Szegény gazdagok
Magyar film
17.05 Gondolatok a spanyol lovasiskoláról
17.30 Pumukli kalandjai
A kirándulás
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Lady egy napra
Amerikai vígjáték
19.55 Nyugi
Magyar animációs film
20.00 Váltó
Gazdasági magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Rendezte: Agnes Varda
Sem fedél, sem törvény
Francia játékfilm
22.55 Magyari Lajos: Himnusz

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Katicák
Amerikai vígjáték
19.05 Mozimánia: Cary Grant
Amerikai dokumentumfilm
20.05 Az igazság napja
Amerikai filmdráma
21.25 Az utolsó mohikán
Amerikai filmdráma
23.15 A gyilkosság ideje
Amerikai krimi
0.45 Playboy - Erotikus ábrándozások 8.
Amerikai filmsorozat

ATV

19.00 Képes műsorajánlat
19.05 Smithsonian World
19.10 Mese: Pepe, a kukac
19.20 A sebesség túlélői
19.25 Kacag a mozi
Gálvölgyi János műsora
Benne:
- Felmegyek a miniszterhez
Magyar film
- Kísérőműsor; Mese; Filmhíradó
21.30 Családi tűzhely
21.48 Holnapi előzetes

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. október 26., szerda

Tv műsor - 1994. október 26. - Szerda

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - munkaügyi tippel, géptippel, növénydoktorral
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Napkelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat - 250/236.
10.30 Kadétok és kollégisták
Olasz filmsorozat
XIV/8. rész: A bár (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Sorstársak
12.35 Segítség!
12.50 Képújság
15.05 Műsorismertetés
15.10 Falutévé (ism.)
15.30 A fő-város peremén
Ráckeve
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Összefoglaló a Bécs-Budapest Szupermaratonról
16.30 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/2. rész
17.00-17.50 Kapcsolj be!
17.00 Szobrosdi
Az érem másik oldala
17.15 Mizujs?
17.25 Cimbora
17.50 RÉS
18.00 Jelenetek a szobrok életéből
18.15 Üzlet
18.30 Zsákbamacska
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
Ősottó
Cseh rajzfilmsorozat
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Columbo
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Ölni már nincs idő
21.50 Esélyhozó ember
Portréfilm Soros Györgyről
22.40 Blueprint
Svéd bűnügyi filmsorozat - III/2. rész
23.40 BBC-híradó
24.00 Képújság

MTV 2


15.45 Képújság
15.50 Műsorajánlat
15.55 Mit ér az ember, ha vidéki?!
16.10 Csízió
16.15 Schulz és Schulz
Német film - II/1. rész (ism.)
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
18.45 Zöldpötty
19.05 Kisfilmek a nagyvilágból
- Barangolás a növényvilágban
- A kettő közül a gyengébb
Francia ismeretterjesztő film
Mindig a növény a gyengébb? - Cáfol a zuzmó...
- Klasszikus formatervezés
Angol dokumentumfilm
A Fred Perry ing
- Kaland és felfedezés
Kanadai ismeretterjesztő film
Eldorádó, a távoli káprázat
20.30 Ezredforduló
21.05 Mindent vagy semmit!
21.40 Múzsa
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Beethoven-ciklus a Zeneakadémián
Beethoven: C-dúr vonósnégyes Op. 59/3.
23.10 Másképp-gondolkodó

Duna TV


8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Szippancsok
14.45 A világ tetejéhez közel
Magyar ismeretterjesztő film
16.10 Hajdú Táncegyüttes
1993. április 24-i gálaest
16.45 Mongúzok szigete
Magyar ismeretterjesztő film
17.05 Uhuka, a kis bagoly
Magyar animációs kisfilm
17.15 Muzzy in Gondoland
A BBC English kalandos nyelvlecke-sorozata gyerekeknek
17.20 This is the Way
17.40 Pili és Poli
- Tom és Jerry
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Fábri Zoltán-életműsorozat
Hannibál tanár úr
Magyar játékfilm
19.50 Auguszta dagaszt
Animációs film
20.00 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Tanner ’88 - A sötét ló
Amerikai játékfilm
22.35 A jövő öröksége
Japán kultúrtörténeti filmsorozat
23.30 Magyart Lajos: Csoma Sándor naplója

HBO


17.30 National Geographic
Örök ellenfelek: oroszlánok, hiénák
Amerikai természetfilm
18.30 Őrült vágta
Amerikai vígjáték
19.55 A mélység titka
Amerikai fantasztikus film
22.20 Hajszál híján
Amerikai akciófilm
23.55 Gyilkos gyűrű
Amerikai akciófilm

ATV

19.00 Képes műsorajánlat
19.05 Szenzációs klipek
19.10 Mese: Pepe, a kukac
19.20 Szellemkép
Fotósorozat
19.25 Képzőművészet
19.35 ATV-film
20.25 Sport
21.05 Top-percek
21.35 Kapásjelző
Horgász magazin
21.45 Holnapi előzetes

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. október 25., kedd

Tv műsor - 1994. október 25. - Kedd

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - adótippel, privatizációval, piaccal
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat - 250/235.
10.30 Okavango, a vadon szíve
Amerikai filmsorozat
XIII/5. rész
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.55 Képújság
15.05 Műsorismertetés
15.10 Falutévé (ism.)
15.30 A sokarcú kultúra
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
XXI/14. rész: A rend szabályaiból rendszabályok lesznek
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Telis-televideo '94
16.10 Tessék hívni!
16.30 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/1. rész
17.00 Dimenzió
17.40 Álljunk meg egy szóra!
17.50 RÉS
17.55 „Veletek vagyok mindennap”
Katolikus krónika
18.15 Üzlet
18.30 Zsákbamacska
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
Csupafül
Magyar bábfilmsorozat
Csupafül világszám lesz
19.30 Híradó
20.15 Miért éppen Alaszka?
Amerikai tévéfilmsorozat
29/1. rész: Utazás a Riviérára
21.05 Stúdió '94
21.55 Blueprint
Svéd bűnügyi filmsorozat - III/1. rész
23.05 BBC-híradó
23.25 Képújság

MTV 2


9.25 Képújság
9.30 Parlamenti Napló
Riportműsor
10.00 Közvetítés a Parlament üléséről
16.30 Műsorajánlat
16.35 Gyerekeknek
- Max és Móric
Angol rajzfilmsorozat
- Oscar Junior
17.05 Hagenbeckék
Német tévéfilmsorozat
XII/8. rész: Váratlan élmények
17.55 Időjárás
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Embermentések a Holocaust idején
19.20 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
A nagy sztori
20.15 Nagyvizit
Súlyos kérdésekről könnyedén
21.05 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
21.40 Mini klip-mix
Videoklip-összeállítás
21.50 Kékpercek
A legfrissebb rendőrségi hírek
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.50 TS - Sportvarázs

Duna TV


8.00-14.00 Képes Krónika
A Duna Televízió tájékoztató műsora, amelyben minden órában 20-20 perc képújság, műsorajánlat és városképek váltják egymást
14.00 Lapozó
Lapszemle, friss hírek
14.15 Váltó (ism.)
15.00 A brémai muzsikusok (ism.)
15.25 Gato szigete - A tengeri kígyó visszatér
Finn ismeretterjesztő film
15.55 Magyar naiv művészek
Magyar ismeretterjesztő film
16.10 A boldog család
Német tévéfilmsorozat (ism.)
17.00 Örmény magyarok
Magyar dokumentumfilm
1. rész: Szamosújvár
17.40 Dini, a kis dinoszaurusz
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Beszterce ostroma
Magyar játékfilm
19.35 Lesz-e holnap?
Töprengés az emberiség jövőjéről
20.00 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.15 A polip
Olasz bűnügyi filmsorozat (ism.)
22.55 Színházi élet
Színházi magazin (ism.)
23.20 Kormos István: Nakonxipánban hull a hó
Elmondja: Erdélyi György

HBO


17.30 Tintin: A hét kristálygömb 2.
Francia rajzfilm
18.05 A beszélő kutyák csodacsontja
Amerikai rajzfilm
19.25 Felnőtté válni
Amerikai vígjáték
21.15 A jog hálójában
Amerikai lélektani krimi
23.00 A bőség
Amerikai dráma

Szív TV

19.00 A négy óra műsorajánlata
19.10 Liberó
Baba-mama torna
19.35 Gyermekmozi
Rajzfilmek
19.55 Francia nyelvlecke
20.00 Különjárat - Aréna rózsa
Balogh Zoltán műsora
20.40 Seiko-shop
20.55 Francia nyelvlecke
21.00 Szív TV-mozi
Zűrös hekusok
Amerikai film
22.40 Magyar ralibajnokság
23.00 Műsorzárás

ATV


19.00 Képes műsorajánlat
19.05 U.K. Today
19.10 Mese: Pepe, a kukac
19.20 Sportcsemege
19.25 Nagy-Britannia belülről
19.50 Stúdióbeszélgetés a témáról
20.20 Szenzációs klipek
20.45 Sebesség túlélői
20.55 Előzetes holnapról
21.05 Zenedoboz

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. október 24., hétfő

Tv műsor - 1994. október 24. - Hétfő

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - törvénytippel, agrometeorológiával, növényvédelemmel
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
Fodor Jánossal
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat - 250/234.
10.30 Walt Disney bemutatja  (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Képújság
15.05 Műsorismertetés
15.10 Falutévé (ism.)
15.30 Repeta - Matek
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Tessék hívni!
16.30 Természet és vadvédelem
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
XX/1. rész: Kingley Vale
17.00-18.00 Kapcsolj be!
- Maci Laci
Amerikai rajzfilmsorozat
- Képhiba
- Zenelánc
- Rímfaragó
A lovagi költészet
- Sztárkereső
Pátkai Imre
18.00 „Engedjétek hozzám!”
A hitről gyerekeknek
18.05 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.05 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
19.10 Esti mese
A legkisebb Ugrifüles
Magyar bábfilmsorozat
19.30 Híradó
20.15 Szeszélyes évszakok
Szórakoztató magazin
21.10 Panoráma
22.10 Unokáink is látni fogják...
Osskó Judit műsora
22.50 Korkép
Magyarország jelenidőben
Csecsemőgyilkosságok - II. rész
Dokumentumfilm
23.30 BBC-híradó
23.50 Képújság

MTV 2


13.55 Képújság
14.00 Parlamenti Napló
Riportműsor
15.00 Közvetítés az Országgyűlés üléséről
17.00 Műsorajánlat
17.05 Iskolák - túl az Óperencián
IV/4. rész: Hebron Academy (ism.)
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
A Budapesti Körzeti Televízió riportfilmje
19.00 Vasas-Ilzer-FTC
Bajnoki labdarúgó mérkőzés
21.05 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
21.40 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Magyarok a világ filmgyártásában
'68
Amerikai film

Duna TV


8.00-14.00 Képes Krónika
A Duna Televízió tájékoztató műsora, amelyben minden órában 20-20 perc képújság, műsorajánlat és városképek váltják egymást
14.00 Lapozó
Lapszemle, friss hírek
14.15 A Selyemút
Japán ismeretterjesztő filmsorozat
Bagdad felé
15.05 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak
15.50 A vadon csodái
Kanadai ismeretterjesztő filmsorozat
A Sable-sziget vadlovai
16.15 Nekem ne lenne hazám
Császárkörte friss búzakenyérrel
16.30 Cimbora
17.40 Szutyi, a kis kéményseprő
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A boldog család
Német tévéfilmsorozat
A kegyetlen igazság
19.10 Te katonád voltam, uram
Emlékezés a 400 éve hősi halált halt Balassi Bálintra
20.00 Mű-terem-tés
Képzőművészeti magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.15 Azt bünteti, kit szeret
Magyar dokumentumfilm
22.20 A Délvidék
Spanyol film
23.50 Reményik Sándor: Templom és iskola
Elmondja: Papp János

HBO


17.30 Poszeidon kaland
Amerikai akció/kalandfilm
19.30 Tűzvonalban
Amerikai filmdráma
21.40 Halál a hídon
Amerikai krimi
23.30 Átváltozás
Amerikai horror

ATV

19.00 Képes műsorajánlat
19.05 OBB-híradó
19.10 Mese: Pepe, a kukac
19.20 Szenzációs klipek
19.25 Játékfilm
21.05 Sport
21.20 Sumák Pop-Lexikon
Boross Lajos műsora

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. október 23., vasárnap

Tv műsor - 1994. október 23. - Vasárnap

MTV 1


6.38 Műsorismertetés
6.40 Falutévé magazin
7.25 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Fényes szivárvány
Francia rajzfilmsorozat
XIII/13. rész
7.50 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.55 PC ábécé
Számítógépek a napi gyakorlatban
8.30 Tücsök és a trombita
Cseh rajzfilm
8.35 Klasszikus mesék rajzfilmen
Fülemüle
Amerikai rajzfilm
9.00 A Magyar Köztársaság nemzeti ünnepén
Az állami zászló felvonása
kb. 9.20 Újságírók forradalma
kb. 10.00 A Magyar Köztársaság nemzeti ünnepén
Megemlékezés és koszorúzás a Rákoskeresztúri Új köztemetőben a 300-as és a 301-es parcellában
10.40 Dunai hajóút
Budapesttől Passauig
11.00 Melis Györgyöt ünnepeljük
Zenés beszélgetés
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Sámánok régen és ma
Néprajzi filmtanulmány
III/2. rész
12.55 Bécs, álmaim városa
Német film
14.35 A történelem hibája?
Külföldiek benyomása a magyar forradalomról
15.00 Liszt művek
15.35 Delta
Tudományos híradó
16.00 Örömhír
A református egyház műsora
16.25 Walt Disney bemutatja
- Micimackó legújabb kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
32/23. rész:
Én és az árnyékom
Csuklási roham
- Pluto és a pocok
Amerikai rajzfilm
- Zorro
Amerikai filmsorozat
54/45. rész: A parancs
17.30 56 perc '56-ról
18.25 Szerencsekerék
18.55 Esti mese
Frédi és Béni
Amerikai rajzfilmsorozat
Frédi, a teke tökély
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
19.50 Kedves versem
Radnóti Miklós: Októberi erdő (ism.)
20.00 Tolnay Klári sorozat
Pacsirta
Magyar film
21.45 Túl az Óperencián
Részletek Kálmán Imre operettjeiből
22.00 A Hét
22.50 Magyarország levegőjét szívtam
Magyar-izraeli dokumentumfilm
23.35 Képújság

MTV 2


7.00 TV-shop
7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
8.00 Juli-suli - 69. rész
8.35 Muzzy in Gondoland
A BBC kalandos rajzfilmsorozat angolul tanuló gyerekeknek
20/7. rész (ism.)
8.40 This is the Way
Jilly Viktor tanít - 20/7. (ism.)
9.00-11.00 Matiné gyerekeknek
Benne:
9.00 Óz, a nagy varázsló
Japán rajzfilmsorozat
17. rész: Újra otthon
9.20 Huckleberry Finn és barátai
Amerikai filmsorozat
XXVI/20. rész: A viszály vége
9.45 Turpi úrfi
Amerikai rajzfilmsorozat
Az átváltozó művész
10.10 A repülő ház
Amerikai rajzfilmsorozat
Királyod jön, szamárcsikó hátán
10.35 Foxi Maxi
Amerikai rajzfilmsorozat
Foxi Maxi és az oroszlánvadász
10.40 Mizujs?
11.00 Csellengők
11.30 Sorstársak
12.00 Cigányzene a Citadella étteremből (ism.)
12.15 „Legyetek egy!”
12.45 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
14.20 Műsorajánlat
14.25 Újdonságok
14.55 Csízió
15.05 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
XIII/7. rész: A vacsora
16.00 UTE-FTC
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
17.25 Műsorajánlat
17.35 Gyerekeknek
- Madárlátta manók
Szegény Uszmusz
- Japán népmesék
A manó orra
18.00 Európai Nemzeti Parkok
Német természetfilm
Utazás Dél-Afrika nemzeti parkjaiban
18.45 Műsorajánlat
18.50 Jelfák
Kőszeg (ism.)
19.00 Az 1956. évi forradalom és szabadságharc kezdetének valamint a Magyar Köztársaság 1989. évi kikiáltásának napja
Hangversenyközvetítés a Magyar Állami Operaházból
kb. 20.30 XX. századi költőportrék
Juhász Ferenc
20.55 Maléter
Dokumentumfilm-sorozat
III/3. rész: Az ítélet: hálál
22.00 Telesport
Benne: Góóól...

Duna TV


9.00 Hírek. Műsorismertetés
9.05 Cape Rebel - Száműzöttek balladája
Dél-afrikai filmsorozat
10.00 Sportképek
Heti összefoglaló
12.00 Déli harangszó. Műsorismertetés
12.05 A Muzsikás együttes felvételeiből
12.20 Postabontás
13.35 Színházi élet
14.00 Emlékképek - régi híradók - különkiadás
14.40 Rokoni szemmel
Magyar dokumentumfilm
15.15 A fiú naplójából
Irodalmi összeállítás
15.40 Ez hát itt az ország háza, a homlokomon
16.20 Megáll az idő
Magyar játékfilm
18.00 Heti hírmondó
18.45 A kiskakas gyémánt félkrajcárja
19.00 A Magyar Köztársaság nemzeti ünnepén
Hangverseny-közvetítés a Magyar Állami Operaházból
21.00 Losonczy Géza
Dokumentumportré - 2. rész
22.10 Philemon és Baucis
Magyar film
23.00 Illyés Gyula: Egy mondat a zsarnokságról

HBO


8.00-9.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Benne:
8.00 Taz-Mania
8.30 Bolondos dallamok
9.00 Batman
17.30 Misi mókus kalandjai
Magyar bábfilm
18.50 Mozimánia: Kaszkadőrök
Amerikai dokumentumfilm
19.40 Az utolsó mohikán
Amerikai filmdráma
21.30 A szakasz
Amerikai filmdráma
23.30 A játék neve: Beverly Hills
Amerikai film

1994. október 22., szombat

Tv műsor - 1994. október 22. - Szombat

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - faludoktorral
5.50 Határtól határig
6.00-8.00 Nap-kelte
Benne:
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Evangélikus ifjúsági műsor
8.10-11.00 Kapcsolj be!
Számító délelőtt
Benne:
- Gyümölcsfalva lakói
Spanyol rajzfilmsorozat
52/38. rész
- Babar
Francia rajzfilmsorozat
- 576
Számítógépes magazinműsor
- Harcművészet
- Inci Finci és Kandúr
Amerikai rajzfilmsorozat
- Észbontó
11.00 Dzsungelláz
Finn dokumentumfilm (ism.)
11.50 Fivérek
Angol balettfilm
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Jurij Bashmet brácsaestje
13.00 Csámborgó
13.30 „Lennék föld felett lengő ének”
Verskoncert (ism.)
14.30 Családi mozidélután a Disney-vel
Popeye
Amerikai film
16.15 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
16.25 Műsoroló
16.40 „...az én váram”
Lakáskultúra  mindenkinek
17.15 Márkás históriák
A Suzuki
17.25 Lottósorsolás
17.35 Rajnán innen, Dunán túl
18.25 Szerencsekerék
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
A nagy ho-ho-ho horgász télen
Az eldugult mosogató (ism.)
Magyar rajzfilmsorozat
19.30 Híradó
20.15 Uborka
Politikai saláta
20.50 Viktor, Viktória
Amerikai film
22.55 Tolcsvay and Tolcsvay
Óriáskoncert a Budapest Sportcsarnokban 1994. március 15-én
24.00 Egy nyugodt nő
Francia bűnügyi tévéfilm
1.25 Képújság

MTV 2


7.25 Műsorajánlat
7.30 Gazdaképző
8.00 Cigánymagazin
8.25 Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
8.50 Német nyelvű nemzetiségi magazin
9.15 Román nyelvű nemzetiségi magazin
9.40 Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
10.30 Élnek-e kisebbségek azon lehetőségükkel, hogy saját  önkormányzatot hozzanak létre?
11.00 Gyerekeknek
Számító délelőtt (folytatás)
Benne:
- Fecsegő tipegők
Amerikai rajzfilmsorozat
- A waterlandi gyerekek
Holland rajzfilmsorozat
- Tapicskák
Angol rajzfilm sorozat
12.10 Ötvenezer éves kortársaink
IV/4. rész: A pápua háború (ism.)
13.00 Família Kft.
153. rész (ism.)
13.30 Műsorajánlat
13.35 Azok a csodálatos állatok
Az európai bölény és a Dávid-szarvas
13.55 Népzenei magazin
Juhászünnep
Felvidéki szlovák és magyar juhászok énekei, táncai
14.25 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
14.45 Natura magazin
Zöldhullám
15.15 Iglesias
Zenés beszélgetés
15.55 Műsorajánlat
16.00 Autó 2
16.30 Hupikék törpikék
Belga rajzfilmsorozat
17.00 Kispest HFC-Békéscsaba
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
19.00 Időjárás
19.05 Família Kft.
154. rész
19.45 Picasso-k kalandjai
Képzőművészeti folyóirat
20.05 Friderikusz talk-show
Téma: balszerencsések
21.20 Az öreg gavallér
Jelenetek Harangozó Gyula életéből
I-II. rész (ism.)
22.50 Maléter
Dokumentumfilm-sorozat
III/2. rész: A Kilián-laktanyában

Duna TV


9.00 Hírek. Műsorismertetés
9.05 A brémai muzsikusok
Hencegő visszatér
9.35 Szórakaténusz
9.55 Muzzy in Gondoland (ism.)
10.00 This is the Way (ism.)
10.20 Benji
Amerikai filmsorozat
10.45 Csak ha ugatok
10.55 A dicsekvő varga
Magyar mesefilm
11.45 Kálvária
12.00 Déli harangszó. Műsorismertetés
12.05 Kánon
Szent Lukács evangélista
12.35 Magyar tudósok
Irinyi János
12.50 A kaliforniai Mazsolák
13.15 Kerekek és lépések
Duna-mellék
Ismeretterjesztő filmsorozat
14.00 Lapozó
14.15 Közép-európai magazin
15.05 Cimbora
16.00 Magyar szociofotó - 1883-1993
Müller János fényképész, illusztrátor
16.30 A jövő öröksége
A határtalan emberi szellem
Japán kultúrtörténeti sorozat
17.30 Tom és Jerry gyermek-show
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 El Paóban nő a láz
Francia-mexikói film
19.55 Ad rem
Magyar animációs film
20.00 Zenei jubileumok '94
21.00 Híradó
21.15 Losonczy Géza
Portré - II/1.
22.25 A polip
Olasz bűnügyi filmsorozat
0.05 Vörösmarty Mihály: Liszt Ferenchez

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
Batman
Amerikai rajzfilm
17.30 National Geographic
Örök ellenfelek: oroszlánok, hiénák
Amerikai természetfilm
18.30 Költözés
Amerikai vígjáték
20.00 Hajszál híján
Amerikai akciófilm
21.35 Európai vakáció
Amerikai vígjáték
23.05 Az embervadász
Amerikai krimi
1.00 Playboy - Erotikus ábrándozások

Happy TV

16.00 Műsorismertetés
16.10 Mesék Mátyás királyról
Magyar rajzfilmsorozat
16.20 Színes riportok
16.40 Handa-banda
Ifjúsági műsor
17.10 Burock
Rockműsor
18.10 Istanbul
Amerikai akciófilm
20.00 Műsorzárás

ATV

20.00 Műsorismertetés
20.05 Kapásjelző
Horgász tízperc
20.15 Gyerekeknek
Rajzfilm-összeállítás
20.30 Családi tűzhely
21.00 ATV-film
22.40 Víkend
Vendégségben a badacsonyi Római kertben
23.30 Top-percek
Könnyűzenei magazin
23.55 László atya 5 perce

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. október 21., péntek

Tv műsor - 1994. október 21. - Péntek

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - piaccal, megyés nappal
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat - 250/233.
10.30 Dallas
Amerikai filmsorozat
200. rész: Találkozások
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.55 Képújság
14.40 Műsorismertetés
14.45 Naprendszerünk
Német ismeretterjesztő filmsorozat
IV/4. rész: A külső bolygók - a Jupitertől a Plútóig (ism.)
15.15 Falutévé (ism.)
15.35 Muzzy in Gondoland
A BBC kalandos rajzfilmsorozata angolul tanuló gyerekeknek
20/6. rész (ism.)
15.40 This is the Way
Jilly Viktor tanít
6. rész (ism.)
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Üzlet
16.25 Tengeri kalandozások
Angol filmsorozat
A Hawaii-szigetek (ism.)
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
Közhasznú információk
17.40 Ablak-melléklet
18.00 Ablak
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
Égből pottyant mesék
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Dallas
Amerikai filmsorozat
200. rész: Találkozások (ism.)
21.10 Apropó
22.15 Újra meg újra
Angol-amerikai-ausztrál film
24.00 McCoy Tyner és barátai a Pori Jazz 1993 fesztiválon
0.40 BBC-híradó
1.00 Képújság

MTV 2


12.00 Szieszta
Szórakoztató, regionális műsor Szegedről
14.45 Képújság
14.50 Műsorajánlat
14.55 Csízió
15.00 Érdek-es
15.30 Mojo Working - Rocktörténeti Pantheon
Angol filmsorozat
XIII/3. rész: B.B. King
15.55 Napjaink
16.10 Az én dzsungelkönyvem
Német ismeretterjesztő filmsorozat
A vadon legjobb vadásza (ism.)
16.30 Segítőtárs
Hírek, tudósítások a sérült emberek világából
16.50 Pos(z)itív, avagy nehezen kezelhető?!
17.00 Friss
Fiatal magazin
17.20 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
17.30 Sim, a bohóc
Ausztrál filmsorozat
VIII/2. rész
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Győri Mediawave '94
18.45 Zöldpont
A szabadidősportok magazinja
19.15 Zsaruk
Angol tévéfilmsorozat
Szentségtörés
19.45 Calyp-show
20.15 Életrajz
Amerikai dokumentumfilm-sorozat
Winston Churchill
II/2. rész: A végső győzelem
20.40 A nyugati világ művészete
Angol képzőművészeti sorozat
21.10 Holidays
A világ legszebb ünnepei
21.40 Mini klip-mix
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.55 Aréna
Könnyűzenei show
23.45 Európai éjszakák
Olasz dokumentumfilm-sorozat
XII/9. rész: Belgrád - A gróf

Duna TV


8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Régiók
15.00 A vadon csodái
Kanadai ismeretterjesztő filmsorozat
A Sable-sziget vadlovai
15.25 Baywatch
Amerikai filmsorozat
A vérbosszú
16.15 Műhelytitok
Magyar ismeretterjesztő sorozat
16.35A világok kertje
Magyar ismeretterjesztő film
16.55 Talpalatnyi zöld (ism.)
17.40 Pufóka kalandjai
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Cape Rebel - Száműzöttek balladája
Dél-afrikai filmsorozat
19.05 Ünnepi pillanatok
Kanadai ismereterjesztő film
19.10 Muzzy in Gondoland (ism.)
19.15 This is the way (ism.)
19.35 Ahogy kell
Holland ismeretterjesztő film
Az állatgondozó
19.50 5 perc Európa történetéből
20.00 Közép-európai magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 A Délvidék
Spanyol film
22.45 Petőfi Sándor: Levél Arany Jánoshoz

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
Bolondos dallamok
Amerikai rajzfilm
17.30 Tintin: A hét kristálygömb 2.
Francia rajzfilm
18.05 Az én kék egem
Amerikai vígjáték
21.15 Elemi ösztön
Amerikai thriller
23.20 Gyilkos gyűrű

ATV

20.00 Műsorismertetés
20.05 Kapásjelző
Horgász tízperc
20.20 Mese gyerekeknek
20.30 A rövidfilmek kedvelőinek
21.00 ATV-film
22.40 Nagy-Britannia belülről
Angol ismeretterjesztő sorozat
23.15 Zenedoboz
Könnyűzenei magazin

1994. október 20., csütörtök

Tv műsor - 1994. október 20. - Csütörtök

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - KERT-ÉSSZEL, ipartippel, kárpótlással
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
Reggeli információs magazin
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
Bayer Ilonával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat - 250/232.
11.45 Üzlet délidőben
12.00 Déli harangszó
Hírek
15.58 Műsorismertetés
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Kormányváró
Jelentés a kabinet ülésterméből
16.25 Műsorajánlat
16.30 Tengeri kalandozások
Angol filmsorozat
Kalifornia (ism.)
17.05 Körkép
Kivándorlás és következményei
17.45 Palackposta
Válogatás a határon túli magyar műhelyek műsoraiból
18.15 Üzlet
Gazdasági híradó
18.30 Parnasszus
Játék az irodalommal
18.50 Olimpiai arcképcsarnok
Kard csapat, 1908-1912
19.00 Telesport
19.10 Gyereksarok
- Becőfalva népe
Léghajótörés
Angol rajzfilmsorozat
- Barbapapa
Barbapapa és a vadásztrófea
Holland rajzfilmsorozat
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Konzerv
Raktárosa válogatja...
Szórakoztató keresgélés a kabaréraktár polcain
21.05 Töltsön velem egy órát!
Vitray Tamás műsora
22.10 Jóccakát, anya
Amerikai film
23.45 BBC-híradó
0.05 Képújság

MTV 2


16.05 Képújság
16.10 Műsorajánlat
16.15 Repeta - földrajzból
Úton Európában
Franciaország (ism.)
17.45 A nő, az ezerarcú
Korányi Dalma szobrászművész
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Kriminális
19.20 Kojak
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Nyári őrület
20.15 Tranzit
Közép-Európa világa
20.50 Sajtóklub
Újságírók vitaműsora
21.35 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.40 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.36 Hidak
Világgazdasági magazin
23.25 Labdarúgó-kupanap

Duna TV


8.00-14.00 Képes Krónika
A Duna Televízió tájékoztató műsora, amelyben minden órában 20-20 perc képújság, műsorajánlat és városképek váltják egymást
14.00 Lapozó
Lapszemle, friss hírek
14.15 Emlékképek - régi híradók
14.30 A jövő öröksége
A határtalan emberi szellem 1.
Japán kultúrtörténeti filmsorozat
15.30 Szeleczky Zita-sorozat
Áll a bál
Magyar film (1939)
17.10 Kertgazda
Kertészkedők húsz perce
17.30 Pumukli kalandjai
Pumukli és a boszorkányvadász
Német-magyar filmsorozat
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Kettévált mennyezet
Magyar játékfilm
20.00 Váltó
Gazdasági magazin
20.45 Esti kérdés
Vendég: Kónya Imre, országgyűlési  képviselő
21.00 Híradó
21.15 Rendezte: Agnés Varda
Kungfu mester
Francia játékfilm
22.30 Balassi Bálint: Egy könyörgés

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
Taz-Mánia
Amerikai rajzfilm
17.30 Zenemánia: Pavarotti Modenában
Koncertfelvétel
19.05 A kincses sziget
Amerikai kalandfilm
21.20 Az emberi szív térképe
Amerikai vígjáték
23.10 Gyilkossággal vádolva
Amerikai bűnügyi dráma
0.45 Playboy - Erotikus ábrándozások - 6.
Amerikai filmsorozat

ATV

19.00 Műsorismertetés
19.05 Családi tűzhely
19.25 Kacag a mozi
Gálvölgyi János műsora
Benne: Kísérőműsor; Mese; Filmhíradó
Beszélgetés Bodrogi Gyulával
22.10 Sumák pop-lexikon
Boross Lajos műsora
22.40 Filléres emlékeim
Illés György
22.45 Gyűjtők
Fényképezőgép-gyűjtők

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. október 19., szerda

Tv műsor - 1994. október 19. - Szerda

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - munkaügyi tippel, géptippel, növénydoktorral
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Napkelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat - 250/231.
10.30 Kadétok és kollégisták
Olasz filmsorozat
XIV/7. rész: Egy különleges kadét (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Sorstársak
12.35 Fűben-fában
12.50 Képújság
15.05 Műsorismertetés
15.10 Falutévé (ism.)
15.30 A fő-város peremén
Leányfalu
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Gubancok - avagy csintalan nyelvcsíntan
16.25 Műsorajánlat
16.30 Tengeri kalandozások
Angol filmsorozat
A Karib-tenger (ism.)
17.05-17.55 Kapcsolj be!
17.05 Textilező
A szövés
17.20 Mizujs?
17.30 Kölyökidő
Kamaszodó kamaszadó
17.55 Szentképek titkai
X/7. rész: A sárkány és az egyszarvú
18.10 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
18.15 Üzlet
18.30 Zsákbamacska
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
Ősottó
Cseh rajzfilmsorozat
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.05 Mini klip-mix
20.25 Manchester United-FC Barcelona
Bajnokok Ligája labdarúgó-mérkőzés
22.25 Világsztárok az Operában
Nemzetközi balettgála - III/3.
23.05 Müller nyomozóiroda
Német-osztrák zenés krimi-szatíra
0.45 BBC-híradó
1.05 Képújság

MTV 2


15.25 Képújság
15.30 Műsorajánlat
15.35 Csízió
15.40 Mit ér az ember ha vidéki?!
A Szegedi Körzeti Stúdió műsora
15.55 Gyerekeknek
- Állatportrék
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
A ráják
- Érdekes tudnivalók
Francia ismeretterjesztő filmsorozat
Gyermekolimpia a hóban
- Nyegleo
Amerikai rajzfilmsorozat
Törvény-örvény
- hANGOLka
Zenés angol nyelvtanfolyam
- Kuckó
Ismeretterjesztő magazin
17.00 Hagenbeckék
Német tévéfilmsorozat
XII/7. rész: Öröm és bánat
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
18.45 Zöldpötty
19.00 Helló, Világ!
19.50 Revű fekete-fehérben (ism.)
20.30 Kisvilág
21.05 Mindent vagy semmit!
21.40 Múzsa
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Maléter
Dokumentumfilm-sorozat
III/1. rész: A forradalom első napjaiban
23.25 Gondolkodó

Duna TV


8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Amerikai magyar életsorsok
Lassan György - Los Angeles
15.05 Folkfesztivál Szentbékkálla - I.
Interfolk '94
15.45 Lapozó
Lapszemle, friss hírek
16.00 Nagy-Britannia belülről
A Brit Királyság orvosi ellátásáról
Angol filmsorozat
16.30 Don Quijote
Spanyol rajzfilmsorozat
17.00 Albérlőim, a cinkék
Magyar ismeretterjesztő film
17.15 Muzzy in Gondoland
17.20 This is the Way
17.40 Pili és Poli
- Tom és Jerry
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Macao
Amerikai thriller
19.40 Amerigo Tot
Magyar ismeretterjesztő film
20.00 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 A polip
Olasz bűnügyi filmsorozat (ism.)
23.05 Vészi Endre: Az őrtorony

HBO


17.30 National Geographic
A tenger farkasa: a gyilkos bálna
Amerikai természetfilm
18.30 Misi mókus kalandjai
Magyar bábfilm
19.50 A jog hálójában
Amerikai lélektani krimi
21.35 Szenvedélyes bűnök
Amerikai bűnügyi dráma
23.20 Zenemánia: Paul McCartney
Koncertfelvétel

Szív TV

19.00 Műsorismertetés
19.10 Family Album
Angol nyelvlecke
19.35 Gyermekmozi
Rajzfilmek
20.00 Más percek
20.45 Seiko-shop
20.55 Uni TV
21.00 Harle-tóksó
21.35 Egészségmagazin
22.30 Kerek világ
22.55 Francia nyelvlecke
23.00 Műsorzárás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek