1994. szeptember 30., péntek

Tv műsor - 1994. szeptember 30. - Péntek

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - piaccal, megyés nappal
5.50 Körzeti percek
6.00 Napkelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00 Napközi
Dombóvári Gáborral
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Dallas
Amerikai filmsorozat
Az édesanyák
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.55 Képújság
13.00 Naprendszerünk
Német ismeretterjesztő filmsorozat
Élet a Tejút szélén (ism.)
13.30 Különleges sportteljesítmények
Szenvedély drog nélkül
Német dokumentumfilm
14.15 Műsorismertetés
14.20 Lucky Luke
Olasz filmsorozat
VIII/7. rész: A kísértetvonat
15.15 Falutévé (ism.)
15.35 Muzzy in Gondoland (ism.)
15.40 This is the Way (ism.)
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Üzlet
16.15 Napjaink
16.25 Műsorajánlat
16.30 Ray Bradbury színháza
Tigrisveszély
(Here There Be Tigers)
Kanadai-új-zélandi tévéfilmsorozat (ism.)
17.00 Évgyűrűk
17.30 Téka
17.40 Ablak-melléklet
18.00 Ablak
19.00 Telesport
19.10 Krisztofóró
Magyar bábfilmsorozat
A csodalámpa
19.20 Erzsébet-díj ’94
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Dallas
Amerikai filmsorozat
Az édesanyák (ism.)
21.10 Panoráma
21.45 Luc Besson három filmje
A nagy kékség
(Le Grand Bleu)
Francia film (1988)
23.40 BBC-híradó
24.00 Képújság

MTV 2


12.00 Szieszta
15.25 Képújság
15.30 Műsorajánlat - Időjárás
15.35 Csízió
15.40 Szia, kapcsolj!
Telefonos vetélkedő
16.00 Új Reflektor Magazin
16.30 Civil kurázsi
17.00 Most
Sokoldalú fiatalok műsora
17.30 Az új Lassie
Amerikai filmsorozat
Sírrablók
17.55 Műsorajánlat - Időjárás
18.00 A körzeti stúdiók műsora
Benne: Körzeti híradók
18.13 Dobogó
Kisbalatoni csárdás
18.45 Tipplista
Kulturális ajánlatok hétről hétre
19.00 Zsaruk
Angol tévéfilmsorozat
Lőgyakorlaton
19.30 Pop-rock fehéren, feketén
20.05 Életrajz
Amerikai dokumentumfilm-sorozat
Thomas Alva Edison (FF)
20.35 A nyugati világ művészete
Angol képzőművészeti sorozat
Az érett reneszánsz
Heroikus törekvések
21.05 Leg.. leg... leg...
Különleges rekordok és rekorderek
21.40 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.50 Apám portréja
Dokumentumfilm

Duna TV


15.00 A vadon csodái
15.25 Baywatch - 5. rész
16.15 Lányok a varsói felkelésben
Dokumentumfilm
16.50 Asztaltársaság
17.40 Pufóka kalandjai
18.00 Híradó
18.15 Cape Rebel - Száműzöttek balladája - 12. rész
19.05 Özvegy és leánya - 3.
19.55 5 perc Európa történetéből
20.00 Közép-európai magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Utolsó nyár Tangerben
Francia-olasz filmdráma (1986)
23.15 Bajor Andor: Slágerek

HBO


17.00 Tapsi Hapsi
17.30 Tintin
18.05 Kung-fu: Egy legenda újjászületik
19.40 Grace Kelly
Dokumentumfilm
20.45 L. A. Story - Az őrült város
Amerikai vígjáték
22.20 Homályzóna
Amerikai fantasztikus film
24.00 Démonok éjszakája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. szeptember 29., csütörtök

Tv műsor - 1994. szeptember 29. - Csütörtök

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - kert-ész, ipartippel
5.50 Határtól - határig
6.00 Napkelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00 Napközi
Jakupcsek Gabriellával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Álomhajó
Német tévéfilmsorozat
XIII/12. rész: Irány a riói karnevál! (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Képújság
15.35 Műsorismertetés
15.40 Falutévé (ism.)
16.00 Hírek- Időjárás
16.05 Kormányváró
16.30 Ray Bradbury Színháza
„S ragyog még a holdsugár”
(And the Moon Be Still as Bright)
Kanadai-új-zélandi tévéfilmsorozat (ism.)
17.00 Egy bestsellerig Londonból
Riport-dokumentumfilm
17.45 Hullámvarázs
18.15 Üzlet
18.30 Kérdezz! Felelek
19.00 Telesport
19.10 Becőfalva népe
Angol rajzfilmsorozat
Döme eltévedt
- Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
Barbapapa játékgyára
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Szomszédok
Teleregény
20.50 Beethoven: VIII. (F-dúr) szimfónia Op. 93.
21.20 Így írtok ti
Karinthy Frigyes művének tévéváltozata (részletek)
22.35 Európai filmtár
Szerelem Németországban
(Un Amour En Allemagne)
NSZK-francia film (1983)
0.20 BBC-híradó
0.40 Képújság

MTV 2


16.20 Képújság
16.25 Műsorajánlat - Időjárás
16.30 Mit ér az ember, ha vidéki...?!
Vállalkozók, vállalkozások
16.45 No, megállj csak!
Szovjet rajzfilmsorozat (ism.)
- A repülő ház
Amerikai rajzfilmsorozat
Éjféli vendégek
- A béka és az egér harca
Csehszlovák rajzfilm (ism.)
- Zenelánc
- Tökjó
Egészség, jókedv, játék
17.55 Műsorajánlat - Időjárás
18.00 A körzeti stúdiók műsora
Benne: Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Kriminális
Bűnügyi riportműsor
19.05 Kojak
Amerikai bűnügyi filmsorozat
A testvérem az ellenségem
20.10 Sajtóklub
Újságírók vitaműsora
21.00 Úton
Európa-magazin
21.35 Kék percek
Legfrissebb rendőrségi hírek
21.40 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Hitel, Világ, Stádium
Gazdasági magazinműsor

Duna TV


16.00 Egy éjszaka Erdélyben
Magyar filmvígjáték
17.30 Pumukli kalandjai
18.00 Híradó
18.15 Rendezte: Agnés Varda
Boldogság
Francia film (1965)
19.35 André Kertész - a fotográfus
20.00 Váltó
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Az arnhemi csata
Holland dokumentumfilm
22.05 A varázsló álma
Magyar tévéfilm (1987)
23.10 Vörösmarty Mihály: Fóti dal

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Vérbeli hajsza
Amerikai fantasztikus film
19.35 Üresjárat
Amerikai akciófilm
21.30 Párbaj a városban
Amerikai vígjáték
23.10 Egy bérgyilkos vallomásai
Amerikai krimi
0.45 Emmanuelle - 21.

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. szeptember 28., szerda

Tv műsor - 1994. szeptember 28. - Szerda

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé
5.50 Határtól - határig
6.00 Napkelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00 Napközi
Dömsödi Gáborral
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Kadétok és kollégisták
Olasz filmsorozat
XIV/4. rész: A kollégium szépe (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Sorstársak
12.35 Segítség!
12.50 Képújság
15.35 Műsorismertetés
15.40 Falutévé (ism.)
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Olimpiai arcképcsarnok
Hajós Alfréd
16.25 Műsorajánlat
16.30 Ray Bradbury Színháza
Kanadai-új-zélandi filmsorozat
Amikor biztos, hogy esik (ism.)
(The Day it Rained Forever)
17.00 Szobrosdi
17.15 Mizujs?
17.25 Cimbora
17.50 RÉS
18.00 Jelenetek a szobrok életéből
A Duna-Corso
18.15 Üzlet
18.30 Zsákbamacska
19.00 Telesport
19.10 Huu úr
Cseh rajzfilmsorozat
Huu úr megvédi az otthonát
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.05 Mini klip-mix
20.18 Műsorajánlat
20.25 IFK Göteborg-FC Barcelona
Bajnokok Ligája labdarúgó-mérkőzés
22.30 Ezredforduló
23.05 Tűréshatár
Amerikai tévéfilm
0.35 BBC-híradó
0.55 Képújság

MTV 2


15.50 Képújság
15.55 Műsorajánlat - Időjárás
16.00 Tévedés
Amerikai film FF
17.50 Csízió
17.55 Műsorajánlat - Időjárás
18.00 A körzeti stúdiók műsora
Benne: Körzeti híradók
18.13 A körzeti stúdiók kapcsolásos műsora
18.45 Zöldpötty
19.05 Kisfilmek a nagyvilágból
- Létérzések
VI/6. rész: Kényes egyensúly
- Korsikajak
Francia ismeretterjesztő film
- Klasszikus formatervezés
Angol dokumentumfilm
XII/11. rész: Barcelonai szék
20.30 „Teljesedjetek be Szentlélekkel!”
Az evangéliumi pünkösdi közösség bemutatkozik
21.05 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
21.40 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Tokaji írótábor, 1994
Tizenöt esztendő magyar költészete
23.10 A Balázs Béla Stúdió dokumentumfilmjeiből
11. rész: Hetvenes évek
Pro Patria (1970) FF
A válogatás (1970) FF

Duna TV


16.00 Nagy-Britannia belülről
Angol filmsorozat
16.30 Don Quijote (ism.)
17.00 Mézga család (ism.)
17.30 Fizika F-dúrban
17.40  Pili és Poli
- Tom és Jerry
18.00 Híradó
18.15 A szoknyás zsaru
Francia bűnügyi film
20.00 Régiók
20.45 Esti kérdés/Híradó
21.15 In memoriam Fábri Zoltán
Portréfilm
21.55 Vihar
Magyar film (1952) FF
23.35 Tompa Mihály: Levél a kibujdosott barátom után

HBO


17.30 A rózsaszín delfin legendája
18.30 Az utolsó csillagharcos
Amerikai akciófilm
20.10  Szoba kilátással
Amerikai filmdráma
22.05 Az eastwicki boszorkányok
Amerikai vígjáték
24.00 Halálra jelölve
Amerikai akciófilm

Szív TV

19.10 Testújítás
19.30 Pinocchio
Rajzfilm
20.00 Más percek
20.40 Seiko-shop
21.00 Egészségmagazin
21.20 Csipetnyi szex
Mi van a szex után?

1994. szeptember 27., kedd

Tv műsor - 1994. szeptember 27. - Kedd

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - adótippel, privatizációval, piaccal
5.50 Határtól határig
6.00 Napkelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00 Napközi
Altorjai Anitával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Okavango, a vadon szíve
Amerikai filmsorozat
XIII/1. rész
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.55 ZOOM
13.25 Képújság
15.05 Műsorismertetés
15.10 Falutévé (ism.)
15.30 A sokarcú kultúra
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
Amikor világok ütköznek össze
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Telis-televideo ’94
16.10 Tessék hívni!
16.30 Ray Bradbury Színháza
Ördögűzés
Kanadai-új-zélandi tévéfilmsorozat
17.00 Hagyomány
17.40 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
17.55 „Veletek vagyok mindennap...”
18.15 Üzlet
18.30 Zsákbamacska
19.00 Telesport
19.10 Csupafül
Magyar bábfilmsorozat
Csupafül és a szamárköhögés
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Bangkok Hilton
Ausztrál tévéfilmsorozat
VI/3. rész (1990)
21.05 Stúdió '94
21.55 Válogatott filmklasszikusok
Thérése Raquin
Francia-olasz film (1953) FF
23.40 BBC-híradó
24.00 Képújság

MTV 2


9.20 Képújság
9.25 Kapcsoljuk az Országházat
Riportműsor
10.00 Parlamenti Napló
A plenáris ülés közvetítése
16.00 Műsorajánlat - Időjárás
16.05 Pif és Herkules
Francia rajzfilmsorozat
Piroska és a többiek
- Állatportrék
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
XII/3. rész: Oroszlánok
- Érdekes tudnivalók
Francia ismeretterjesztő filmsorozat
Az értelem határain 2.
- Nyegleo
Amerikai rajzfilmsorozat
Nyegleo sínen van
- Zenelánc
- Oscar Junior
17.05 Hagenbeckék
Német tévéfilmsorozat
XII/4. rész: Családi viszály
17.55 Műsorajánlat - Időjárás
18.00 A körzeti stúdiók műsora
Benne: Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Zöldpont
19.00 Napjaink
19.20 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Kincskeresők
20.15 Nagyvizit
A stressz és a pánikbetegség
21.05 Mindent vagy semmit!
21.40 Mini klip-mix
21.50 Kék percek
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Múzsa
22.50 TS - Sportvarázs

Duna TV


16.00 A tenger cigányai - egy eltűnőben lévő életforma
16.50 A boldog család
Német filmsorozat (ism.)
17.40 Dini, a kis dinoszaurusz
18.00 Híradó
18.15 Egy kis tánc
Angol filmdráma (1991)
19.50 Versről versre
20.00 Gazdakör
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Marco Polo
Olasz kalandfilmsorozat (ism.)
22.15 Színházi élet (ism.)
22.40 A jövő öröksége (ism.)
23.40 Juhász Gyula: A tápai Krisztus

HBO


17.30 Tintin: A Vörös-tenger cápái 2.
Rajzfilm
18.05 Szaffi
Rajzfilm
19.25 Gyertek el a mennyországba!
Amerikai filmdráma
21.35 Amerikai vérbosszú
Amerikai akciófilm
23.20 A villám
Amerikai fantasztikus kalandfilm

Szív TV

19.10 Príma torna
19.30 Pinocchio
Rajzfilm
20.00 Az ifjú Indiana Jones kalandjai
13. rész: Ausztria, 1917
20.50 Medi-line
21.00 Tabuk nélkül
A műsor nyári gálaestje, felvételről
22.40 Egészségmagazin

1994. szeptember 26., hétfő

Tv műsor - 1994. szeptember 26. - Hétfő

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé
5.50 Határtól határig
A héten: Körzeti percek Debrecenből
6.00 Napkelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00 Napközi
Dömsödi Gáborral
Benne:
9.30 Riviéra
10.30 Walt Disney bemutatja (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Képújság
14.55 Műsorismertetés
15.00 Összefoglaló a mexikói kajak-kenu világbajnokságról
15.40 Falutévé (ism.)
16.00 Hírek - Időjárás
16.10 Tessék hívni!
16.30 Ray Bradbury Színháza
Mennyország a Marson
Kanadai-új-zélandi tévéfilmsorozat
17.00 RÉS
17.10 Maci Laci
Amerikai rajzfilmsorozat
Maci Laci, a szökevény
- Rímfaragók
Balatoni bárdok
- Képhiba
- Sztárkereső
- Zenelánc
18.00 „Engedjétek hozzám!”
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
19.05 Csízió
19.10 Mesék a Felkelő Nap Országából
Szlovák rajzfilmsorozat
A porcelánkorsó tündére
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Columbo
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Gyilkosság mint önarckép
21.50 Elrabolt műkincsek
III/2. rész: Pillanatok a Hatvany-gyűjtemény történetéből
22.30 Szabófalvától San Franciscóig
Vásáry Tamás portré
23.40 BBC-híradó
24.00 Képújság

MTV 2


14.00 Képújság
14.05 Kapcsoljuk az Országházat
Riportműsor
15.00 Parlamenti Napló
A plenáris ülés közvetítése
17.00 Műsorajánlat - Időjárás
17.05 Mondolat
Nyelvi-, művelődéstörténeti filmes folyóirat
17.35 Medicina
Egészségügyi híradó
17.45 Jelképtár
Ismeretterjesztő sorozat
Az arany (ism.)
17.50 Csízió
17.55 Műsorajánlat - Időjárás
18.00 A körzeti stúdiók műsora
Benne: Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
A Debreceni Körzeti Televízió riportfilmje
Még hallani a mozdony kürtjét
18.45 Telesport
19.00 Albacomp-Prievidza
Férfi kosárlabda Szuper Liga-mérkőzés
21.05 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
21.40 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 A skanzen őre
Csehszlovák film (1988)

Duna TV


14.00 Lapozó
14.15 A Selyemút - 15. (ism.)
15.05 Gazdakör (ism.)
16.00 A vadon csodái - 3.
16.25 Mofli, az utolsó koala
16.50 Cimbora (ism.)
17.40 Szibériai népmesék
- Szutyi, a kis kéményseprő
18.00 Híradó
18.15 A boldog család - 17.
19.05 X. Salgótarjáni Nemzetközi Dixieland Fesztivál
Joe Murányi (USA)
20.00 Mű-terem-tés
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Magyar nők a Gulágon
22.50 Illyés Gyula: Bartók

HBO


17.30 Hekusok
Lengyel bűnügyi film
19.25 Külvárosi szombat éjjel
Amerikai vígjáték
21.10 Az utolsó cserkész
Amerikai akciófilm
22.55 Az igazság útja
Amerikai akciófilm

Szív TV

19.10 Kondibik
19.30 Gyermekmozi
Pinocchio
20.00 Aréna - Rózsa
20.40 Seiko-shop
21.00 Szív TV-mozi
Vérengző madarak
Amerikai film
22.30 Egészségmagazin
A parlagfű

1994. szeptember 25., vasárnap

Tv műsor - 1994. szeptember 25. - Vasárnap

MTV 1


6.33 Műsorismertetés
6.35 Falutévé-magazin
7.20 Fényes szivárvány
Francia rajzfilmsorozat
XIII/9. rész
7.45 „Így szól az Úr!”
7.55 PC ábécé
Benne: Processzor
8.30 Leporello
Vasárnap délelőtti magazin
11.00 Unitárius istentisztelet a Budapest IX. kerület, Hőgyes Endre utcai Misszióház templomból
12.00 Déli harangszó
Időjárás
12.02 Képújság
12.05 Összefoglaló a mexikói kajak-kenu világbajnokságról
13.10 Sasok
Olasz tévéfilmsorozat
VII/7. rész
14.45 XX. századi portrék
Tadeusz Kantor színháza
15.40 Delta
Tudományos híradó
16.05 Örömhír
A református egyház műsora
16.30 Walt Disney bemutatja
- Micimackó legújabb kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
Lehet a kicsi nagy?
Kinn van a hal a vízből
- Pluto Pueblóban
Amerikai rajzfilm
- Zorro
Amerikai filmsorozat
Zorro magányos küzdelme
17.35 In memoriam Déri János
18.25 Szerencsekerék
Vetélkedő
18.55 Frédi és Béni
Amerikai rajzfilmsorozat
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
19.50 Kedves versem
Karinthy Frigyes: Prológus egy cirkuszfilmhez (ism.)
20.00 Megérzés
Angol tévéfilm
21.35 Vonósnégyes
22.00 A Hét
22.50 A Budapesti Zenei Hetek nyitóhangversenye
0.20 Képújság

MTV 2


7.00 TV-shop
7.30 Hol-mi?
8.00 Juli-suli
8.35 Muzzy in Gondoland (ism.)
8.40 This is the Way (ism.)
9.00 Óz, a nagy varázsló
Óz valódi arca
9.20 Huckleberry Finn és barátai
Amerikai filmsorozat
Esik az eső
9.45 Turpi úrfi
A lóvátevők
10.10 Pikko Hertzeg és Jutka Perzsi szomorú-vidám históriája
11.25 Mizujs?
11.40 RÉS
12.00 Kaláka folkfesztivál
12.15 Tanúságtevők
12.45 Tévémagiszter
14.20 Újdonságok
14.50 RÉS
15.05 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
XIII/3. rész: Evelyn
16.00 Elektromos-Fotex-Veszprém férfi kézilabda-mérkőzés
17.10 A nő, az ezerarcú
Korényi Dalma szobrászművész
17.25 Natura magazin
Zöldhullám
17.55 Műsorajánlat - Időjárás
18.05 Madárlátta manók
Erdei zűrzavar
- Japán népmesék
A napszámos kutyája
18.30 Picasso-k kalandjai
18.50 Az élet megpróbáltatásai
XIII/12. rész
19.45 Játék határok nélkül
Út a döntőhöz
20.05 Játék határok nélkül
Walesi döntő
21.35 Telesport
Benne:
- Góóól...
- Női kézilabda EB Berlinből - Döntők
- Forma-1 Portugál Nagydíj Estorilból
23.25 Ellenpontok

Duna TV


14.35 A világ legrosszabb gyereke
Magyar film
15.30 Don Quijote
16.00 Regösének II.
16.30 Postabontás
16.45 Emlékképek...
17.00 Színházi élet
17.30 Szippancsok
18.00 Heti hírmondó
19.00 Marco Polo
Olasz kalandfilmsorozat
VIII/7. rész
20.20 A XX. század és az izmusok - VI/2. rész
20.45 A papa
Amerikai vígjáték
22.05 Zenei jubileumok ’94
23.10 Kosztolányi Dezső: Szeptemberi áhitat

HBO


8.00-9.30 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Az ifjú Einstein
Ausztrál vígjáték
19.10 L. A. Story - Az őrült város
Amerikai vígjáték
20.45 Még drágább az életed
Amerikai akciófilm
22.50 Vad orchideák
Amerikai erotikus dráma

TV4


19.05 Power kapitány
Amerikai sci-fi sorozat
19.30 Trans World Sport
Heti áttekintés a nemzetközi focivilágról
20.20 Music TV4
21.20 Tanamera
Angol-ausztrál tévéfilmsorozat
22.15 Testközelben

TV Plusz

12.05 Tapsi Hapsi kalandjai
12.25 Worldnet-válogatás
12.30 Mozaik-magazin
12.45 Mallorca
Útifilm
14.05 Szellemhajsza
Amerikai film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. szeptember 24., szombat

Tv műsor - 1994. szeptember 24. - Szombat

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - faludoktorral
5.50 Határtól határig
6.00 Napkelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.45 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Kölyökidő-délelőtt
Benne:
8.20 Gyümölcsfalva lakói
Rögbimérkőzés
8.45 576
9.30 Elkészülni, vigyázz, ÁSZ!
Az ÁSZ különkiadása
10.15 Csereszerelem
- Foxi Maxi
- Inci, Finci és Kandúr
- Babar
11.00 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
11.10 Európa nemzeti parkjai
A trieszti karszttól a Shkodrai-tóig
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Képújság
12.05 RÉS
12.10 Dobbanások gyermekszívekért
Dokumentumfilm
13.00 Csámborgó
13.30 Összefoglaló a mexikói kajak-kenu világbajnokságról és a Magyarország-Olaszország tenisz Davis Kupa mérkőzésről
14.30 Napjaink
14.50 Családi mozidélután a Disneyvel
Lefty, a kelekótya hiúz
Amerikai film
16.25 Műsoroló
16.50 ...az én váram
17.15 Márkás históriák
17.25 Lottósorsolás
17.30 Magyarországról jövök
18.25 Szerencsekerék
Vetélkedőműsor
19.00 Telesport
19.10 A nagy ho-ho-ho-horgász
Magyar rajzfilm
A mindent vágó rákolló
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 A szerelem Harley-Davidsonon érkezik
Amerikai film
22.00 Omega-koncert
1994. Népstadion - II/1. rész
23.35 Európai éjszakák
0.05 Képújság

MTV 2


7.25 Műsorajánlat
7.30 Gazdaképző
8.00 Patrin - Üzenet - Vorba
8.25 Hrvatska kronika
8.50 Unser Bildschirm
9.15 Ecranul nostru
9.40 Slovenski Utrinki
10.05 Nasa obrazovka
10.30 Rondó
11.00 Fecsegő tipegők
Amerikai rajzfilmsorozat
A moziban
- Kölyökidő-délelőtt
- A waterlandi gyerekek
XIII/9. rész: Tócsatánc
- Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
12.05 Lepkehálós expedíció
Dokumentumfilm
12.45 A múlt tanúi
A Prágai Autómúzeum (ism.)
13.00 Família Kft. (ism.)
13.30 Műsorajánlat - Időjárás
13.35 Azok a csodálatos állatok
13.55 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
14.00 Népzenei magazin
14.30 Videák
15.00 Műsorajánlat
15.05 RÉS
15.30 Mesél a Filmhíradó
16.00 Autó 2
Autós magazin
16.30 Hupikék törpikék
Belga rajzfilmsorozat
A jövendőmondó Törpilla
17.00 FTC-Vác FC-Samsung
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
19.05 Família Kft.
150. rész
19.40 „Lesz még nekünk szebb életünk...”
Összeállítás Erdélyi Mihály operettjeiből
20.35 Ki tud többet Magyarországról?
22.10 Európai filmtár
A Kaméliás hölgy igaz története
Francia film
24.00 Női kézilabda EB
A magyar csapat mérkőzése Berlinből

Duna TV


12.05 Kánon
12.35 A kaliforniai Mazsolák
13.00 Csutak a mikrofon előtt
14.00 Lapozó
14.15 Közép-európai magazin
15.00 Cimbora - Tallózó
15.50 Teátrum áll
16.30 A jövő öröksége
17.30 Mofli, az utolsó koala
18.00 Híradó
18.15 Az új élet ára
Angol filmdráma
20.05 Concerto IV.
Camille Saint-Saens
21.00 Híradó
21.15 A milagrói babföldháború
Amerikai film
23.05 Sinka István: A Göncöl utasa

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 A rózsaszín delfin...
18.30 Szoba kilátással
Amerikai filmdráma
20.30 Nincs kiút
Amerikai krimi
22.25 Sötét angyal
Amerikai sci-fi
23.55 Emmanuelle - 19-20. rész

TV4


20.00 Műsorismertetés
20.05 Rúzs
Női magazin
21.00 A félelem bére
Francia-olasz film
23.10 Football Mundial
23.35 Forró testek
Erotikus sorozat
XII/11. rész

Happy TV

16.10 Mesék Mátyás királyról
Magyar rajzfilm
16.20 Színes riportok
16.40 Handa banda
A Happy TV ifjúsági műsora
17.10 Burock
Búza Sándor rockműsora
18.20 Machita
Kémfilm

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. szeptember 23., péntek

Tv műsor - 1994. szeptember 23. - Péntek

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - piaccal, megyés nappal
5.50 Határtól - határig
6.00 Napkelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00 Napközi
Dombóvári Gáborral
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Dallas
Amerikai filmsorozat
A támasz
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.55 Képújság
13.00 Lucky Luke
Olasz filmsorozat - VIII/6.
13.55 Falutévé (ism.)
14.15 Muzzy in Gondoland
14.20 This is the Way (ism.)
14.40 Magyarország-Olaszország tenisz Davis Kupa-mérkőzés
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Üzlet
16.15 Napjaink
16.30 Ray Bradbury színháza
Hőguta
Kanadai-új-zélandi film
17.00 Évgyűrűk
17.30 Téka
17.40 Ablak-melléklet
18.00 Ablak
19.00 Telesport
19.10 Égből pottyant mesék
Az aranyalma
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Dallas
Amerikai filmsorozat
A támasz (ism.)
21.10 Panoráma
21.45 Csak nézünk, mint a moziban
Benne: 1957
Éjfélkor
Magyar film
23.50 BBC-híradó
0.10 Képújság

MTV 2


12.00 Szieszta
15.20 Képújság
15.25 Műsorajánlat - Időjárás
15.30 Alpok-Duna-Adria
16.00 Érdek-es
16.30 Segítőtárs
Benne:
16.50 Pos(z)itív, avagy nehezen kezelhető?!
17.00 Friss
17.20 Zenelánc
17.30 Az új Lassie
Amerikai filmsorozat
Gyökerek
17.55 Műsorajánlat - Időjárás
18.00 A körzeti stúdiók műsora
Benne: Körzeti híradók
18.13 Dobogó
Nagycenki mesterkurzus
18.45 Tipplista
19.00 Zsaruk
Angol tévéfilmsorozat
Marslakók a szomszédban
19.30 Calypshow
20.05 Népesedés és következményei a világban
20.45 A nyugati világ művészete
Angol képzőművészeti sorozat
Az északi reneszánsz
21.10 Holidays
21.40 Mini klip-mix
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.50 Aréna

Duna TV


15.25 Baywatch
Amerikai filmsorozat
16.10 Csutorás ’93
16.55 Talpalatnyi zöld (ism.)
17.40 Pufóka kalandjai
18.00 Híradó
18.15 Cape Rebel - Száműzöttek balladája
Dél-afrikai filmsorozat
19.05 Özvegy és leánya
Magyar tévéjáték - IV/2.
19.55 5 perc Európa történetéből
20.00 Közép-európai magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Drakula
Amerikai horrorfilm
23.00 Csokonai Vitéz Mihály: Az estve

HBO


17.00 Tapsi Hapsi
17.30 Tintin
18.05 Bütyök és családja
Dán vígjáték
19.35 Gyertek el a mennyországba!
Dráma
21.45 Vérbeli hajsza
Amerikai kalandfilm
23.45 Bosszúvágy 3.
Amerikai akciófilm

TV4


20.05 Fórum-koncertek
21.00 Egy nap a gödöllői remeténél
21.50 Klinika a Fekete-erdőben
Német tévéfilmsorozat
XII/6. rész: A csodatevő forrás
22.35 Trans World Sport
23.25 Forró testek - XII/11.

1994. szeptember 22., csütörtök

Tv műsor - 1994. szeptember 22. - Csütörtök

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé -  kert-ész, ipartippel
5.50 Határtól - határig
6.00 Napkelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00 Napközi
Jakupcsek Gabriellával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
9.55 Álomhajó
Német tévéfilmsorozat
XIII/11. rész: Dél-Amerika partjain (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Képújság
15.35 Műsorismertetés
15.40 Falutévé (ism.)
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Kormányváró
16.30 Ray Bradbury színháza
Kanadai-új-zélandi tévéfilm
A második Usher-ház
17.00 „Régen láttuk...”
Kovács István
17.35 Zodiákus
XII/4. rész: Mérleg
18.05 A sátoros ünnep
18.15 Üzlet
18.30 Parnasszus
19.00 Telesport
19.10 Becőfalva népe
Angol rajzfilmsorozat
Lóti árnyéka
- Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
Barbapapa játszótere
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Szeszélyes évszakok
Szórakoztató magazin
21.10 Töltsön velem egy órát!
Vitray Tamás műsora
22.15 Bunuel-sorozat
A vágy titokzatos tárgya
Francia film (1977)
23.55 BBC-híradó
0.15 Képújság

MTV 2


15.55 Képújság
16.00 Műsorajánlat - Időjárás
16.05 Mit ér az ember, ha vidéki...?!
Vállalkozók, vállalkozások
16.20 Amigo és barátai
Spanyol rajzfilmsorozat
Shakespeare
- Kuckó
Ismeretterjesztő magazin
- A repülő ház
Amerikai rajzfilmsorozat
A nagy titok
- Felsőfokon
17.35 Csízió
17.40 Játék határok nélkül
Walesi döntő
17.45 Műcsarnok ’94
Vázlatok a felújításról
17.55 Műsorajánlat - Időjárás
18.00 A körzeti stúdiók műsora
Benne: Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Kriminális
Bűnügyi riportműsor
19.15  Kojak
Amerikai bűnügyi filmsorozat
20.15 Ütköző
Belpolitikai vitaműsor
21.00 Tranzit Közép-kelet-európai magazin
Játék - határokkal
21.40 Múzsa
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Hidak
Világgazdasági magazin
23.25 Góóól...
Labdarúgó-összefoglaló
Összefoglaló a Magyarország-Olaszország női kézilabda Európa-bajnoki  mérkőzésről

Duna TV


14.15 Méhek
14.30 ÁV Rt.-sajtótájékoztató
15.30 Péntek Rézi
Magyar vígjáték
16.45 Sorsok
17.15 Ezüstszálak (1960)
17.30 Pumukli kalandjai
18.00 Híradó
18.15 In memorian Fábri Zoltán
Az ötödik pecsét
Magyar film (1976)
20.00 Váltó
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 21 nap
Angol bűnügyi film (ism.) FF
22.30 Faludy György: Óda a magyar nyelvhez

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Igaz mese a Grimm testvérekről
Amerikai film
19.45 Kedves ellenségem
Amerikai sci-fi
21.20 Az eastwicki boszorkányok
Amerikai vígjáték
23.15 Gengszterek között
Amerikai krimi
0.50 Emmanuelle - 18.

TV4


19.05 Nagy-Britannia belülről nézve
Angol gazdasági sorozat
A kisvállalkozó
19.35 Foglaljon helyet a Pallas Páholyban!
20.00 Rocktükör
20.45 A balfácán
Amerikai vígjáték
22.25 Autó-motor magazin

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. szeptember 21., szerda

Tv műsor - 1994. szeptember 21. - Szerda

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
Reggeli információs magazin
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
Dömsödi Gáborral
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Kadétok és kollégisták
Olasz filmsorozat
XIV/3. rész: Carletto szerelmes (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Időjárás-jelentés
Hírek
12.05 Üzlet délidőben
Gazdasági híradó
12.20 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
12.35 Fűben-fában
Természetgyógyászati magazin
12.50 Képújság
15.35 Műsorismertetés
15.40 Falutévé
(A reggeli adás ismétlése)
16.00 Hírek
16.05 Gubancok, avagy csintalan nyelvcsíntan
16.25 Műsorajánlat - Reklám
16.30 Glória az ősi ház körül
Angol tévéfilmsorozat
VI/6. rész: Házi gyilkosságok vidéken (ism.)
16.55 Reklám
17.00-17.50 Kapcsolj be!
Benne:
17.00 A Cimbora-tábor kézművesei
17.15 Mizujs?
17.25 Csereszerelem
17.50 Szentképek titkai
X/6. rész: Krisztus-ábrázolások
18.05 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
18.15 Üzlet
18.25 Reklám
18.30 Zsákbamacska
Vetélkedő
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
Huu úr
Cseh rajzfilmsorozat
Huu úr és a hihetetlen csokor
19.24 Reklám
19.30 Híradó
20.00 Reklám
20.15 Finom kis háború
Francia-román film
21.43 Műsorajánlat
21.45 Reklám
21.50 A gyilkos én vagyok
Bűnügyi tévéjáték
23.15 Női kézilabda Európa-bajnokság
Magyarország-Lengyelország
0.25 BBC-híradó
0.45 Képújság

MTV 2


15.50 Képújság
15.55 Műsorajánlat - Időjárás
16.00 La Sept
Az ötödik esküdt
Francia film (1937) FF
17.20 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Flúgos tudós
17.25 Létérzések
Angol ismeretterjesztő film
1. rész: Az otthonos élet
17.55 Műsorajánlat - Időjárás
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 A Szegedi és Szombathelyi Körzeti Stúdiók kapcsolásos műsora
Piaci körkép
18.45 Zöldpötty
19.00 Helló, világ!
A televízió turisztikai magazinja
19.45 Reklám
19.50 LP-nap a Tabánból
Rockkoncert
20.20 Vélemények...
Az inkvizícióról és a lelkiismereti szabadságról
20.50 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
21.00 Reklám
21.05 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
21.35 Reklám
21.40 Múzsa
Kulturális hírműsor
21.52 Műsorajánlat
21.55 Reklám
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás - Reklám
22.35 Három zenekar szerelmese
Angol film

Duna TV

9.00-14.00 Képes krónika
Tájékoztató műsor
14.00 Helyszíni közvetítés az ÁVÜ sajtótájékoztatójáról
15.45 Lapozó
16.00 Madártávlatból Granada
Spanyol ismeretterjesztő film
16.30 Don Quijote
XXXIX/19. rész: Don Quijote erőt gyűjt újabb kalandokra
17.00 Mézga család
11. rész: Alfa-beat-a (ism.)
17.30 Versről versre
17.40 Mese
- Pili és Poli
A ruhacsipesz
- Tom és Jerry
A furulyás macska
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Madách Imre: Az ember tragédiája
Színházi közvetítés
Kb. 20.35 Esti kérdés
21.30 Híradó
21.45 Shomy's Singers énekegyüttes előadása
22.20 Vers
Arany János: Széchenyi emlékezete

HBO


17.30 New Orleans környékének kísérletei...
18.30 Tranzit a mindenhatóhoz
Amerikai vígjáték
20.20 Az ifjú  Einstein
Ausztrál vígjáték
21.50 Párbaj a városban
Amerikai vígjáték
23.25 Szép volt, fiúk!
Amerikai dráma

TV4


19.05 High Five
Különleges sportok magazinja
19.35 Nyugaton a helyzet változatlan
Háborús dráma
21.20 Sport
Le Mans-i autóverseny

Szív TV

19.00 Műsorajánlat
19.10 Indiai jóga
19.30 Gyermekmozi
20.00 Más percek
Zenei magazin
20.45 Seiko-shop
21.00 Széttört álmok - Volt egyszer egy Syrius
Dokumentumfilm
22.30 Egészségmagazin

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. szeptember 20., kedd

Tv műsor - 1994. szeptember 20. - Kedd

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - adótippel, privatizációval, piaccal
5.50 Határtól határig
6.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00 Napközi
Altorjai Anitával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Ashenden
Angol tévéfilmsorozat
IV/4. rész: A kopasz mexikói (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.55 Képújság
15.05 Műsorismertetés
15.10 Falutévé (ism.)
15.30 A sokarcú kultúra
Amerikai ismeretterjesztő sorozat
XXI/9. rész: Csoportban élünk
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Telis-televideo ’94
16.10 Tessék hívni!
16.25 Műsorajánlat
16.30 Glória az ősi ház körül
Angol tévéfilmsorozat
VI/5. rész: Szalagra véve (ism.)
17.00 Kalendárium, 1994
17.40 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
17.55 „Veletek vagyok mindennap...”
Katolikus krónika
18.15 Üzlet
18.30 Zsákbamacska
Vetélkedő
19.00 Telesport
19.10 Csupafül
Magyar bábfilmsorozat
A tejeskanna
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Bangkok Hilton
Ausztrál tévéfilmsorozat
VI/2. rész
21.10 Stúdió ’94
22.00 Egy össze nem illő pár
NSZK tévéfilm
23.25 BBC-híradó
23.45 Képújság

MTV 2


9.25 Képújság
9.30 Kapcsoljuk az Országházat
Riportműsor
10.00 Parlamenti Napló
16.00 Műsorajánlat - Időjárás
16.05 Pif és Herkules
Francia rajzfilmsorozat
Drága kincsem
- Állatportrék
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
A koala
- Érdekes tudnivalók
Francia ismeretterjesztő filmsorozat
Az értelem határain 1.
- Nyegleo
Amerikai rajzfilmsorozat
Vissza a dzsungelbe
- Hangolka
Zenés angol nyelvtanfolyam (ism.)
Wonderful World
17.00 Hagenbeck cirkusz
Német tévéfilmsorozat
XII/3. rész: Nehéz idők
17.55 Műsorajánlat - Időjárás
18.00 A körzeti stúdiók műsora
Benne: Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Zöldpont
19.00 RÉS
19.20 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Billy Joe Bob
20.15 Zene, zene, zene
21.05 Mindent vagy semmit!
21.40 Mini klip-mix
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Múzsa
22.50 TS - Sportvarázs

Duna TV


14.00 Lapozó
14.15 Váltó (ism.)
15.00 A brémai muzsikusok
15.30 Mesterek
15.55 A boldog család - 16.
16.45 Az anyaváros: Székelyudvarhely
17.25 Ábel és a bolha
Kisfilm
17.40 Dini, a kis dinoszaurusz
18.00 Híradó
18.15 Ábel a rengetegben
Játékfilm
20.00 Gazdakör
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Marco Polo - 6. rész
22.20 Hagyaték a jövőnek
23.20 Nagy László: Búcsú Tamási Árontól

HBO


17.30 Tintin: A Vörös-tenger cápái 1.
Rajzfilm
18.05 A rejtélyes part
Amerikai kalandfilm
19.50 Dillinger
Amerikai krimi
21.15 Valami vadság
Amerikai vígjáték
23.20 Éjféli matiné
Amerikai krimi

TV4


19.00 Műsorismertetés
19.10 Klinika a Fekete-erdőben
Német tévéfilmsorozat
XII/6. rész: A csodatevő forrás
20.00 Parlamenti portrék a Pallas Páholyban
20.40 Football Mundial
21.20 A gyűlölet ára
Amerikai film

Szív TV

19.10 Testújítás
19.30 80 nap alatt a föld körül
Rajzfilm
20.00 Magyar Ralibajnokság
Miskolc Rali
20.30 A fiatal Indiana Jones kalandjai
11. rész: Barcelona - 1917
21.30 Különjárat
Rockműsor
22.10 Egészségmagazin