1994. augusztus 31., szerda

Tv műsor - 1994. augusztus 31. - Szerda

MTV 1

5.57 Műsorismertetés
6.00 Falutévé
6.20 Határtól - határig
6.30-9.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
Benne: 7.00 Hírösszefoglaló
9.00 Napközi
Fodor Jánossal
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Paradicsom szálló
Német tévéfilmsorozat
XIII/13. rész: Angyali szeretet (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Déli üzlet
12.32 Sorstársak
12.47 Segítség!
13.02 Képújság
15.35 Műsorismertetés
15.40 Falutévé (ism.)
16.00 Híradó - Időjárás
16.12 Klasszikus filmdrámák
Egyetlen kiút
16.36 Nemzeti értékeink
Bakonyi várak (ism.)
16.52 Házipénztár
17.05 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsoroza
17.35 Távoli misszió (ism.)
18.15 Jelenetek a szobrok életéből
Lánchídi hídfők
18.30 Zenebank
19.05 Zsákbamacska Vetélkedő
19.32 „Maradjatok meg szeretetemben!...”
19.39 Gyereksarok
- Krisztofóró
A gyáva lovag
- Huu úr
Huu úr munkába megy
20.00 Híradó
(Feliratozva is!)
20.45 Érzed, hogy táncolok?
Amerikai tévéfilm
22.25 „Jó estét, Európa” 1939-1945
A harcoló Lengyelország
23.15 A Rockszínház sztárjai
0.13 BBC-híradó
0.33 Képújság

MTV 2

15.40 Képújság
15.45 Műsorajánlat
15.48 Időjárás
15.50 Gyerekeknek
- Mimi, a lusta cica
Kínai rajzfilm
- Foxi Maxi
Amerikai rajzfilmsorozat
Foxi Maxi, a silány síbajnok
- Inci, Finci és Kandúr
Amerikai rajzfilmsorozat
Sajtból van a hold
- Amigo és barátai
Spanyol rajzfilmsorozat
A London Tower
- A repülő ház
Amerikai rajzfilmsorozat
A cserbenhagyott
16.55 Szia, kapcsolj!
17.15 Korforduló
17.45 Csízió
17.50 Helyben a világ
17.58 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Medicina
Egészségügyi híradó
18.55 Műsorajánlat
19.05 Holland-magyarok
A Mondolat különkiadása
19.35 Műsorajánlat
19.40 Színházi napló
20.25 Soha többet!
Megemlékezés a vidéki zsidóság elhurcolásának 50. évfordulója alkalmából
21.00 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
21.30 Nosztalgia bár
22.00 Híradó
22.23 Időjárás
22.30 „A jognak asztalánál”
Jogi ismeretterjesztő műsor
23.00 Nyulak
Német film
0.30 Üzlet - éjfél körül
Gazdasági híradó

Duna TV


14.00 ÁVÜ-sajtótájékoztató
15.30 Privatizáció határon innen és túl
16.00 Nagy-Britannia belülről
Család és társadalom I.
16.30 Don Quijote (ism.)
17.00 Mézga család 24' (ism.)
17.25 Versről versre
17.40 Pili és Poli
- Tom és Jerry
18.00 Híradó
18.15 A Kaltenbach-iratok II.
II/2. rész: Éva
20.00 Régiók
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 A nagy csaták
22.40 Rab Zsuzsa: Láncon keringő

HBO


17.30 A fókák
Angol természetfilm
18.30 Hóbortos hétvége
Amerikai vígjáték
20.05 Robotzsaru 2.
Amerikai fantasztikus film
22.00 Kampókéz
Amerikai horrorfilm
23.45 Az igazság törvénye
Amerikai krimi

TV4


19.00 Műsorismertetés
19.05 Fashion TV
19.35 A nagy ábránd
Francia háborús film
21.15 Mire jut...?
21.45 Sport
22.35 Sláger és Horoszkóp

Szív TV

19.10 Mindennapi jóga
19.30 Popeye
Rajzfilm
20.00 Más
Könnyűzenei magazin
20.45 Egészségmagazin
21.00 Csak felnőtteknek!
Melyik nőt válasszam?
Amerikai vígjáték

1994. augusztus 30., kedd

Tv műsor - 1994. augusztus 30. - Kedd

MTV 1

5.57 Műsorismertetés
6.00 Falutévé - adótippel, privatizációval, piaccal
6.20 Határtól határig
6.30-9.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
Benne: 7.00 Hírösszefoglaló
9.00 Napközi
Altorjai Anitával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Ashenden
Angol tévéfilmsorozat
IV/1. rész: A zokogó táncosnő (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Déli üzlet
12.32 Képújság
15.35 Műsorismertetés
15.40 Falutévé (ism.)
16.00 Híradó - Időjárás
16.12 Telis-televideo ’94
16.17 Az én dzsungel-könyvem
Német ismeretterjesztő filmsorozat
Hogyan fogjunk emberevőt? (ism.)
16.35 Ombudsnő
Nőmagazin
17.05 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
17.35 Zodiákus
XII/2. rész: Szűz
18.05 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
18.10 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
18.20 Zenelánc
18.22 Kuckó
Ismeretterjesztő magazin
18.40 Zenelánc
18.58 Zsákbamacska
Vetélkedő
19.25 „Veletek vagyok mindennap...”
19.42 Esti mese
Csupafül
Magyar bábfilmsorozat
A szemüveg
20.00 Híradó
(Feliratozva is!)
20.45 Kadétok és kollégisták
(College)
XIV/14. rész: Isten veled, nőtlenség!
21.50 Hitel, Világ, Stádium
22.30 Ezredforduló
23.15 TS - Sportvarázs
0.25 Nemzetközi atlétikai verseny
1.15 BBC-híradó
1.35 Képújság

MTV 2

9.20 Képújság
9.25 Kapcsoljuk az Országházat
Riportfilm
10.00 Parlamenti Napló
16.00 Műsorajánlat
16.03 Időjárás
16.05 Mit ér az ember, ha vidéki...?!
16.20 Mesék hetedhét országból
Almamag Jankó
16.45 A sokarcú kultúra
Amerikai ismeretterjesztő sorozat
XXI/6. rész: Közös erővel
17.15 Gyerekeknek
- Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Dagi Dani
- Állatportrék
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
XII/11. rész: Az indiai elefánt
- Érdekes tudnivalók
Francia ismeretterjesztő filmsorozat
2. rész: Az  élet titkai
- Nyegleo
Amerikai rajzfilmsorozat
Az őrnagy és Nyegleo
- Hajnalban az udvaron
Szovjet rajzfilm
17.58 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Válogatás a határainkon túli magyar szerkesztőségek műsoraiból
18.45 Csízió
18.50 Segítség,  építkezünk!
Kalandriport - 5. rész
19.05 Zöldpont
19.35 Zsaruk
Angol tévéfilmsorozat
Műveljük csak kertjeinket!
20.05 Stúdió '94
21.00 Mindent vagy semmit!
21.30 Gondolkodó
22.00 Híradó
22.23 Időjárás
22.27 Kék percek
22.30 Fiatal muzsikusok nemzetközi versenye
0.15 Üzlet - éjfél körül

Duna TV


14.00 Lapozó
14.15 Váltó (ism.)
15.00 A brémai muzsikusok
Egységben az erő
15.25 Dél keresztje - 1. rész
16.20 Az állatok élete északon
16.45 A boldog család - 13.
17.40 Dini, a kis dinoszaurusz
18.00 Híradó
18.15 A gavallér
Francia filmvígjáték
20.00 Gazdakör
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Marco Polo - 3. rész
22.30 Színházi élet (ism.)
22.55 Szenczi Molnár Albert: XII. zsoltár

HBO


17.30 Tintin és a pikkarók - 2.
Francia rajzfilm
18.05 Mesterpilóták
Angol akciófilm
20.00 Láncok nélkül
Amerikai filmdráma
21.55 Nyári szerelem
Amerikai vígjáték
23.30 Cable Hogue balladája
Amerikai western

TV4


19.05 Klinika a Fekete-erdőben
Német tévéfilmsorozat
XII/3. rész: A világjáró
19.50 Áramvonal - divat
20.00 Miniszterek a Pallas Páholyban
20.40 Football Mundial
21.20 Rémálmok Rióban
Amerikai krimi

Szív TV

19.10 Kondibik
19.30 A vasálarcos férfi - 2.
20.00 Chaplin
Burleszkválogatás
20.30 Az ifjú Indiana Jones kalandjai - 8. rész
21.30 Gyáravatás jazz-koncerttel
22.00 Különjárat
Rockműsor
22.40 Művészportrék

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. augusztus 29., hétfő

Tv műsor - 1994. augusztus 29. - Hétfő

MTV 1

5.57 Műsorismertetés
6.00 Falutévé
6.20 Határtól határig
A héten: Körzeti percek Szombathelyről
6.30-9.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
Benne: 7.00 Hírösszefoglaló
9.00 Napközi
Jakupcsek Gabriellával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Walt Disney bemutatja (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Déli üzlet
12.32 Welcome to Hungary
Feliratos
13.02 Képújság
15.35 Műsorismertetés
15.40 Falutévé (ism.)
16.00 Híradó - Időjárás
16.16 Bobobók
Spanyol rajzfilmsorozat
Kísértetek
16.42 Hullámvarázs
Vízisportmagazin
17.15 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
17.45 Hagyomány
18.25 Jelképtár
Az íj-nyíl (ism.)
18.30 Cimbora
18.55 Zenelánc
19.05 Szerencsekerék
Vetélkedőműsor
19.37 Esti mese
Mesék a Felkelő Nap Országából
Szlovák rajzfilmsorozat
Az aranyludak
19.47 „Engedjétek hozzám!”
20.00 Híradó
(Feliratozva is!)
20.45 Columbo
Amerikai bűnügyi sorozat
Egy falatka sajt
22.22 Leltár
A kultúra
23.07 Vízöntő
New Age Magazine
23.52 BBC-híradó
0.12 Képújság

MTV 2

14.00 Képújság
14.05 Kapcsoljuk az Országházat
Riportműsor
15.00 Parlamenti Napló
A plenáris ülés közvetítése
17.00 Műsorajánlat
17.03 Időjárás
17.05 Gyerekeknek
- Pif és Herkules
Francia rajzfilmsorozat
Betörés az emeleten
- Maci Laci
Amerikai rajzfilmsorozat
A megtévesztett Maci Laci
17.25 Civil kurázsi
17.50 Csízió
17.56 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
17.58 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
18.35 Tudomány alapfokon
Open University
Kvantum-ugrások az atomban
19.00 FTC-UTE-Novabau
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
20.55 Európa hallgat
IV/2. rész: Arcokra írt sorsok
21.25 Kapcsolatok
Követségben - Tunézia
2. rész
22.00 Híradó
22.23 Időjárás
22.30 Bunuel-sorozat
Tristana
Francia-spanyol film (1970)
0.05 Üzlet - éjfél körül
Gazdasági híradó

Duna TV


14.00 Lapozó
14.15 A Selyemút - 11. (ism.)
15.05 Gazdakör (ism.)
15.50 A „szent hajadon gyöngyeiből”
16.20 Mofli (ism.)
16.45 Cimbora (ism.)
17.40 Szibériai népmesék
- Szutyi, a kis kéményseprő
18.00 Híradó
18.15 A boldog család - 13.
19.10 Terrorizmus - 5. rész
20.00 Mű-teremtés
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 A Kaltenbach-iratok - 1.
22.45 Janus Pannonius: Dicsőítő ének

HBO


17.30 Az ellenség földjén
Amerikai filmdráma
19.30 Titkos imádó
Amerikai vígjáték
21.10 X-tervezet
Amerikai fantasztikus film
22.45 Zenemánia: U2 -„Zoomerano” koncert
Koncertfelvétel

TV4


19.05 Aerobic
19.20 Knight Rider
Amerikai tévéfilmsorozat
Hurrá, turboman!
20.10 Miniszterek a Pallas Páholyban
20.50 Rocktükör plusz
21.25 Egy csók és más semmi
Magyar film
23.00 Műsorzárás

Szív TV

19.10 Testújítás
19.30 A vasálarcos férfi
Rajzfilm - 1. rész
20.00 Ópusztaszer - Augusztus 20.
20.30 Kisfilmek
21.00 Gyilkosság utánvéttel
Amerikai krimi
22.45 Egészségmagazin
Jótékonysági gálaest

1994. augusztus 28., vasárnap

Tv műsor - 1994. augusztus 28 - Vasárnap

MTV 1


6.43 Műsorismertetés
6.45 Falutévé Magazin
V. évfolyam 34. szám
7.30 Fényes szivárvány
Francia rajzfilmsorozat
XIII/5. rész
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
Szerkesztő-műsorvezető: Nagy György
8.30 Parti
11.00 Az ezernevű lány
Mesejáték
12.00 Képújság
12.05 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
Műsorvezető-szerkesztő: Lukácsi Béla
- Tv-egyetem: Ókori Kelet
3. rész: „A fénylő dombon” I.
Komoróczy Géza  előadássorozata
- Matematikai világritkaság
Archeoasztronómia
- Balaton
V/4. rész: Élet a nádasban
13.40 Műsorismertetés
13.50 Forma 1.
Belga nagydíj
Közvetítés Spából
Riporter: Dávid Sándor
Közben: Összefoglaló a II. öttusa nagydíjról
Kommentátor: Gundel Takács Gábor
16.00 Reklám
16.05 Nóta-tévé
16.35 Örömhír
A református egyház műsora
16.55 Reklám
17.00 Walt Disney bemutatja
- Micimackó legújabb kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
32/15. rész:
Vak szerencse
A varázslatos fülvédő
- Pluto kisöccse
Amerikai rajzfilm
- Zorro
Amerikai filmsorozat
54/37. rész: A sas elhagyja fészkét
18.05 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Fekete orchidea
18.53 Reklám
19.00 Szerencsekerék
Vetélkedőműsor
19.30 Híradó
19.45 Reklám
20.00 A hónap filmje
New York-i történetek
(New York Stories)
Amerikai film
22.09 Reklám
22.15 A Hét
A belpolitikai főszerkesztőség műsora
23.10 Telesport
Műsorvezető: Palik László
Benne:
- Góóól...
Labdarúgó-összefoglaló
- Szabadfogású birkózó-vb
Közvetítés Isztambulból, felvételről
- Összefoglaló a magyar ugrató derbyről
Riporter: Faragó Richard
0.40 Képújság

MTV 2


7.30 Tv-shop
8.00 Műsorajánlat
8.02 Juli-suli
61. rész
8.35 PC-abc
Számítógépek a napi gyakorlatban
Oktató, ismeretterjesztő sorozat
Műsorvezető-riporter: Dombóvári Gábor
9.05 Processzor
Információk, érdekességek, aktualitások a számítástechnikában
9.15 Óz, a nagy varázsló
Japán rajzfilmsorozat
9. rész: Dorothy ezüst cipője
9.40 Huckleberry Finn és barátai
XXVI/12. rész: Szabad akarok lenni!
10.05 Európai nemzeti parkok
Svájc
10.50 Éléskamra
Műsorvezető: Sári Zsuzsa, Aszódi János
11.22 Lumen 2000
Chevetogne, az egység álma
11.50 Ameddig a harang szól
Miske
Erdélyi János és Zsigmond Dezső sorozata
12.00 SOrSok
Munkavállalók magazinja
12.40 Gazdaképző
13.10 Műsorajánlat, időjárás
13.15 Doromb
Népzenei magazin
Műsorvezető: Bayer Ilona
13.45 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Lóvá tett gringók
Termesz szer
13.55 Sasok
Olasz tévéfilmsorozat
VII/4. rész
15.25 Csízió
15.30 Delta
Tudományos híradó
Műsorvezető: Kudlik Júlia
16.00 Sportműsor
17.10 Korkép
Magyarország jelenidőben
Zempléni anzix
18.00-18.30 Nagylátószög
A körzeti televíziók műsora
18.30 Kedves versem
Kisfaludy Károly: Mohács
18.45 Gyerekeknek
Cadichon szenvedései
Spanyol rajzfilmsorozat
X/7. rész: Az Alpokon át
18.58 Reklám
19.05 Máté Péter-emlékest
Benne: Karaoke
20.30 Játék határok nélkül
Bemutatkozik Győr
20.50 Játék határok nélkül
Eurovíziós vetélkedő
Portugália II.
Műsorvezető: Geszler Dorottya, Gundel Takács Gábor
22.15 Szenes Andrea-show
23.15 Zenélő hét Zemplénben
Augusztus 19-27.
II/2. rész
Műsorvezető: Batta András

Duna TV


9.00 Hírek, műsorismertetés
9.05 Cape Rebel
Száműzöttek balladája
XXXIII/7. rész
10.00 Sportképek
12.00 Műsorismertetés
12.05 Ameddig a harang szól
Tanyasirató - Jásziván
12.15 Nótaverseny VII.
Dankó Pista emlékére
12.35 A Mézga család
8. rész: Időkibővítő
13.00 Lumen 2000
Keresztény tanúságtételek
13.30 Csángó ballada
Táncfilm a Válaszút táncegyüttes vendégszerepléséről
14.15 Zűrzavaros vakáció
Angol ifjúsági sorozat
VI/4. rész: Tolvaj a zenekarban
14.40 Postabontás - Levélváltás
14.55 Emlékképek - Régi híradók
15.10 Don Quijote
XXXIX/16. rész: Don Quijote varázslat áldozata lesz
15.35 Mit csinált felséged 3-tól 5-ig?
Magyar filmvígjáték (1964)
17.00 Színházi élet
Színházi magazin
17.30 Mese
Szippancsok
Eszkimoho szippancsevők
Az ármányos árny
17.55 Műsorismertetés
18.00 Heti hírmondó
19.00 Marco Polo
Olasz kalandfilmsorozat
VIII/3. rész
20.20 Boogie Woogie
Angol film
21.10 Tavaszi vizek
Olasz-francia-angol filmdráma
22.45 Költők társaságában
Győrffy András
Tompa László: Magányos fenyő

HBO


8.00-9.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Benne:
8.00 Taz-mánia
8.30 Bolondos dallamok
9.00 Batman
17.30 Az afrikai oroszlán
Amerikai filmdráma
19.25 Tűzróka
Amerikai fantasztikus film
21.40 A lány alibije
Amerikai romantikus film

TV4


19.00 Műsorismertetés
19.05 Trans World Sport
A világ sporteseményei hétről hétre
20.05 Egy dühös ember
Francia film
21.40 Forum-koncertek
Dizzy Gillespie
22.25 Szociofotó
Előttünk a ló

TV Plusz

12.05 Csipkerózsika
Rajzfilm
12.25 Worldnet-válogatás
12.30 Mozaik-magazin
12.45 Prága, a sörházak városa
Útifilm
14.05 Békaváros
Amerikai film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. augusztus 27., szombat

Tv műsor - 1994. augusztus 27. - Szombat

MTV 1

5.57 Műsorismertetés
6.00 Falutévé - faludoktorral
6.20 Határtól határig
Körzeti percek Debrecenről
6.30 Falutévé - plusz vállalkozókkal
6.40-8.15 Nap-kelte
Reggeli információs magazin
Benne: 7.00 Hírösszefoglaló
8.15 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.25 Gyümölcsfalva lakói
Spanyol rajzfilmsorozat
52/30. rész: A szirének éneke
8.51-11.48 Kapcsolj be!
8.51 576
Számítógépes magazinműsor
9.11 Zenelánc
9.25 Harcművészek
9.40 Miénk itt a tér...
9.55 Zenelánc
9.58 Miénk ez a cirkusz...
Gálaműsor a Fővárosi Nagycirkuszban
10.38 Mizujs?
Hangulatjelentés az ország táboraiból
11.18 A Sirtos együttes koncertje a Balatonalmádi Nemzetközi Cimbora találkozón
11.48 Tükör
12.00 Képújság
12.05 Panoráma
13.05 Anyák
13.30 Az én dzsungel­könyvem
Werner Fend filmje
Az ősi Föld nyomai az őserdőben
13.49 Műsorismertetés
13.55 A Habsburgok
Német dokumentumfilm-­sorozat
IV/1. rész: Álom a világbirodalomról
14.47 Családi mozidélután a Disneyvel
Sammy, a bajkeverő fóka
Amerikai film
16.17 Reklám
16.20 Filmajánló
Hírek, érdekességek a film és az MTV világából
17.10 Mezítláb
17.35 Lottósorsolás
17.40 Műsoroló
Ajánlatok a jövő heti televízióműsorokból
18.05 A New York Times-sztori
19.00 Szerencsekerék
Vetélkedőműsor
19.32 Márkás históriák
19.42 Esti mese
A nagy ho-ho-ho-horgász
Magyar rajzfilmsorozat
XIII/6. rész: A gumihal
20.00 Híradó
20.39 Telesport
Műsorvezető: Komlósi Gábor
21.00 Ki tud többet Magyarországról?
Honismereti játék
XII. forduló
Játékvezető: Antal Imre
22.30 Reklám
22.35 Házibuli és szerelem
Francia film
0.09 Képújság

MTV 2

6.28 Műsorajánlat
6.30 Napra-forgó
Magazin a reggelihez
Műsorvezető: Bayer Ilona
8.00 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
8.25 Hrvatska krónika
8.50 Unser Bildschirm
9.15 Ecranul nostru
9.40 Slovenski utrinki
10.05 Nasa obrazovka
10.30 Rondó
11.05 Família Kft.
145. rész
11.35 Újdonságok
Könnyűzenei magazin
Műsorvezető: Gaskó Balázs
12.00 Azok a csodálatos állatok
A kanadai hód és a prérikutya
Szerkesztő-műsorvezető: Palugyai István
12.20 Natura magazin
Zöldhullám
Műsorvezető: Bayer Ilona
12.50 Műsorajánlat, időjárás
12.55 Nosztalgia bár
Műsorvezető: Cintula
13.20 Enter
Műsorvezető: Rudas Pál
13.50 Zenélő hét Zemplénben
Augusztus 19-27.
II/1.rész
Műsorvezető: Batta András
14.30 Műsorajánlat, időjárás
14.35 Holidays
A világ legszebb ünnepei
15.05 ...ez is Magyarország!
Püspökszentlászló
Egy operatőr honismereti sorozata
15.15 Autó 2
A Tv2 autós magazinja
15.43 Reklám
15.45 Gyerekeknek
Hupikék törpikék
Belga rajzfilmsorozat
Hajótörött törpök
Törpiri boszorkányos barátsága
16.16 Az új Lassie
Amerikai filmsorozat
42. rész: Lassie felügyelő
16.45 Kék hírek
A Tv Híradó melléklete
17.00 EMDSZ Soproni LC-ETO FC Győr
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
Közvetítés Sopronból
Riporter: Faragó Richard
19.00 Reklám
19.06 Família Kft.
146. rész
19.36 Reklám
19.50 Amerika, Amerika
Amerikai film
22.35 Zempléni Művészeti Napok ’94
Záróhangverseny
Kapcsoljuk a sárospataki Rákóczi várat
5.57 Műsorismertetés

Duna TV


9.00 Hírek, műsorismertetés
9.05 A brémai muzsikusok
XXVI/12. rész: Egységben az erő
9.30 Monda és történelem
XIII/11. rész: Jankula
10.15 Benji
Amerikai ifjúsági sorozat
XIII/3. rész
10.35 Vakáció a halott utcában
Magyar ifjúsági film
11.45 Még megmenthető
Gyerekek a környezetért
12.00 Műsorismertetés
12.05 Kánon
Vallás és kultúra
A piaristák
12.35 Magyar színek
Táncfilm
12.50 Stan és Pan az idegenlégióban
Amerikai burleszk
14.00 Lapozó
14.15 Közép-Európai Magazin
15.05 Cimbora - Tallózó
15.50 Cook kapitány
Angol-ausztrál filmsorozat
VIII/3. rész
16.40 Dél keresztje
Spanyol ismeretterjesztő film
III/1. rész
17.30 Mese
Mofli, az utolsó koala
Kitör a vihar
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A Saint-Tropez-i csendőr
Francia vígjáték
19.55 Concerto III.
Rahmanyinov: Piano concerto No. 2
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 A Kaltenbach-iratok
II/2. rész: Éva
22.50 Költők társaságában
Győrffy András műsora
Tompa László: Megjegyzések egy férfifejre

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
Batman
Amerikai rajzfilm
17.30 Állati élet: a fókák
Angol természetfilm
18.30 Csont nélkül
Amerikai film
20.05 Ideális gyanúsított
Amerikai-angol bűnügyi film
21.45 Fehér sivatag
Amerikai bűnügyi film
23.25 Mozimánia: Gregory Peck
Amerikai dokumentumfilm
0.25 Emmanuelle
Francia erotikus filmsorozat - 8-9.rész

TV4


20.00 Műsorismertetés
20.05 Éteren innen, éteren túl
21.00 Rock and roll Lady
Amerikai film
22.40 Football Mundial
Heti áttekintés a nemzetközi focivilágról, kiegészítve archív anyaggal, interjúkkal, elemzésekkel
23.05 Hiszünk a dalban
A Merlin Színház
23.30 Forró testek
Erotikus sorozat - 12/6.

Happy End TV

16.05 A Happy End TV gyermekműsora
16.40 Vidám és közéleti riportok
17.20 Rockbarlang
Gidófalvy Attila rockműsora
17.50 Handa banda
A Happy End TV ifjúsági műsora
18.10 Happy End-film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. augusztus 26., péntek

Tv műsor - 1994. augusztus 26. - Péntek

MTV 1


5.57 Műsorismertetés
6.00 Falutévé - piaccal, megyés nappal
6.20 Határtól határig
Körzeti percek Debrecenről
6.30-9.00 Nap-kelte
Reggeli információs magazin
Benne: 7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
A Tv1 nap-közi tájékoztató műsora Fodor Jánossal
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
250/194. rész
10.30: Dallas
Amerikai filmsorozat
192. rész: A temetés
11.30 Játék
12.00 Hírek
12.07 Déli üzlet
Gazdasági híradó
12.32 SOrSok
Munkavállalók magazinja
13.12 Képújság
13.17 Bobobók
Spanyol rajzfilmsorozat
Fritz pálfordulása
13.43 Lucky Luke
Olasz filmsorozat
VIII/2. rész: A nagy káprázat
14.55 Műsorismertetés
15.00 Falutévé
15.20 Új Reflektor Magazin
16.00 Híradó
16.13 Hősök és társak
Amerikai dokumentumfilm
17.00 Családmesék
A nők és a szerelem
17.30-19.25 Péntek délután
17.30 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
Szerkesztő-műsorvezető: Váczi Szabó Márta
18.00 Téka
Közhasznú információk
18.10 Ablak-melléklet
18.25 Reklám
18.30 Ablak
Közéleti szolgáltató műsor
Műsorvezető: Papp Endre
19.25 Reklám
19.28 Esti mese
A Mézga család
Magyar rajzfilmsorozat
XIII/13. rész: Antivilág
19.55 Reklám
20.00 Híradó
20.30 Reklám
20.45 Dallas
Amerikai filmsorozat
192. rész: A temetés
(A délelőtti adás ismétlése)
21.35 Reklám
21.40 Panoráma
Világpolitika percről percre
22.40 Összefoglaló a Hartem Globetrotters műsorából
Kommentátor: Knézy Jenő
23.30 Európai éjszakák
Olasz dokumentumfilm-sorozat
XIII/2. rész: Lisszabon - Afrika szíve
23.58 BBC-híradó
0.18 Képújság

MTV 2


15.15 Képújság
15.20 Műsorajanlat - Időjárás
15.25 Alpok-Duna-Adria
Öt ország tartományi és körzeti televízióinak műsora a Pécsi Körzeti Televízióból
15.55 Gyerekeknek
- Turpi úrfi
Amerikai rajzfilmsorozat
Turpi megboldogul
- A waterlandi gyerekek
Holland filmsorozat
XIII/5. rész: A betörő
16.35 Calypshow
Külföldi sztárok klipjei
Szerkesztő-műsorvezető: B. Tóth László
17.00 Életrajz
Amerikai dokumentumfilm-sorozat
George Marshall
17.25 Martin György gyűjtéséből
Ipolypalást
17.30 Friss
17.58 Időjárás
18.00-18.45 Nagylátószög
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Dobogó
Abonyi Fúvószenei Fesztivál 1.
Műsorvezető: Juhász Balázs
18.45 Reklám
18.51 A delfin-öböl
Amerikai filmsorozat
VIII/8. rész: Az öregek
19.45 Az élet megpróbáltatásai
David Attenborough sorozata az állatok viselkedéséről
XIII/8.rész: Harcban egymással
20.35 24 óra
21.00 Telesport
Benne: Szabadfogású birkózó-vb
Közvetítés Isztambulból, felvételről
Műsorvezető: Hajdú B. István
21.15 Tipplista
Kulturális ajánlatok hétről hétre
21.25 Leg..leg...leg
Különleges rekordok és rekorderek
Rózsa György műsora
22.00 Híradó
22.23 Időjárás
22.25 Csízió
22.30 Aréna
Könnyűzenei show
Műsorvezető: Bochkor Gábor
23.20 Gorilla
Francia-NSZK film
A gorilla és a professzor
0.50 Üzlet - éjfél körül
Gazdasági híradó

Duna TV




14.00 Lapozó
14.15 Régiók
Tudósítók Stúdiója
15.00 Kapcsok
16.00 A Tenkes kapitánya
XIII/11. rész: A haditerv
16.25 Mesteremberek
A csizmadia
16.45 Palóc napok Füleken - 1993
17.20 Kína
Harbin, a jövő városa
17.40 Mese
Kérem a következőt!
Kitör a vihar
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Cape Rebel
Száműzöttek balladája
Dél-afrikai sorozat
XXXIII/7. rész
19.00 Zenei jubileumok 94/I.
Százéves a Győri Filharmonikus Zenekar
Beethoven: D-dúr hegedűverseny
Szólista: Ruha István
Vezényel: Koncz Tamás
20.00 Közép-Európai Magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 A Kaltenbach-iratok
Német-osztrák bűnügyi film
II/1. rész: Sharon
22.45 Költők társaságában
Győrffy András
Tompa László: Éji szállásom egy vén vártorony alatt

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
Bolondos dallamok
Amerikai rajzfilm
17.30 Tintin
Tintin és a pikarrók
Francia rajzfilm
18.00 Egy amerikai Párizsban
Amerikai musical
19.55 Mozimánia
Montgomery Clift
Amerikai dokumentumfilm
20.50 Gyulladáspont
Amerikai bűnügyi film
22.30 Utcai bűnügyek
Amerikai akciófilm
0.05 Rémálom az Elm utcában: Freddy visszavág
Amerikai horror

TV4


20.00 Műsorismertetés
20.05 Music Tv4
Könnyűzenei műsor
Műsorvezető: Gaskó Balázs
21.00 Egy nap Angyallal, az ördöggel
Doszpod Béla sorozata
21.35 Áramvonal - divat
Képek a divat világából
21.50 Klinika a Fekete-erdőben
Német tévéfilmsorozat (ism.)
XII/2. rész: Segíteni egy gyilkoson
22.35 Trans World Sport
A világ sporteseményei hétről hétre
23.30 Forró testek
Erotikus sorozat - 12/5.


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. augusztus 25., csütörtök

Tv műsor - 1994. augusztus 25. - Csütörtök

MTV 1


5.57 Műsorismertetés
6.00 Falutévé - kert-ész, ipartippel
6.20 Határtól határig
Körzeti percek Debrecenről
6.30-9.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
Benne: 7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
A Tv1 nap-közi tájékoztató műsora
Altorjai Anitával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
250/193. rész
10.30 Álomhajó
Német tévéfilmsorozat
XIII/7. rész: Úti cél: Mexikó
Kakas a kosárban
Schröder kontra Schröder
A felesleges nagymama
11.30 Játék
12.00 Hírek
12.07 Déli üzlet
Gazdasági híradó
15.05 Műsorismertetés
15.10 Falutévé
15.30-16.25 Kirakat
Szolgáltató magazin
Szerkesztő-műsorvezető: Grosz Gabriella
Benne: 16.00 Híradó
16.22 Telesport
Műsorvezető: Komlósi Gábor
16.55 Az én dzsungel­könyvem
Werner Fend filmje
Vigyázat, majmok!
17.15 Mini klip-mix
Videoklip-összeállítás
17.27 Reklám
17.30 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
135/124. rész
17.55 Reklám
18.00 Anyák
Csurgay Judit műsora
18.25-18.55 Kapcsolj be!
18.25 Kölyökidő
Éjszakai randevú
18.47 Zenelánc
Nyeső Mária
18.50 Diáksziget
Műsorajánlat
18.55 Reklám
19.00 Fogadjunk!
Show-műsor, fogadásokkal
Játékvezető: Rókusfalvy Pál
19.27 Gyereksarok
- Becőfalva népe
Angol filmsorozat
XII/4. rész: A vakond szemüvege
- Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
Barbapapa és a postás
- Égből pottyant mesék
Levente Péter, Döbrentey Ildikó és Gryllus Vilmos műsora
Kalácsfonó Editke
19.54 Reklám
20.00 Híradó
20.30 Reklám
20.45 Sztáro(c)k
Műsorvezető: Bochkor Gábor
21.15 Nagyvizit
Súlyos kérdésekről könnyedén
A szem- és látászavarok
Műsorvezető: Szily Nóra és Szilágyi János
22.15 Reklám
22.20 Ashenden
Angql tévéfilmsorozat
IV/3. rész: Mr. Harrington fehérneműje
23.12 Átkelés Párizson
Francia film
0.32 BBC-híradó
0.52 Képújság

MTV 2


16.10 Képújság
16.15 Műsorajánlat, időjárás
16.20 A jövőből jött lány
Ausztrál filmsorozat
XII/9.rész: A jövő pusztulása IX.
16.45 Gyerekeknek
Babar
Francia rajzfilmsorozat
Az evezős verseny
17.10 Zöldpötty
17.25 Egészséget mindenkinek!
Dr. Czeizel Endre sorozata
17.58 Időjárás
18.00-18.45 Nagylátószög
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
Válogatás a körzeti televíziók műsoraiból
Szerkesztő-műsorvezető: Darab Gyula
18.45 Játék határok nélkül
Portugália II.
Előzetes a portugál Batalhából, a Játék határok nélkül idei hetedik fordulójának helyszínéről
18.55 A nyugati világ művészete
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
XVIII/2.rész: Birodalmi kövek - Róma művészete
19.25 Miss Saigon
A Rockszínház és a Fővárosi Operettszínház bemutatja Claude-Michel Schönberg új rock-musicaljét
19.40 Helló, világ!
A Televízió turisztikai magazinja
Szerkesztő-műsorvezető: Vinkó József
20.25 Döntés előtt
Expodüsszeia, avagy: Leáll-e a világkiállítás?
Műsorvezető: Hortobágyi Éva
20.55 Reklám
21.00 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
Játékvezető: Vágó István
21.33 Mini klip-mix
Videoklip-összeállítás
Műsorvezető: Bochkor Gábor
21.45 Erről van szó
Szóvivői percek
21.58 Reklám
22.00 Híradó
22.23 Időjárás
22.25 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
22.30 24 óra
22.55 Nádudvar
IV/1.rész: Szikes lelkű emberek
0.05 Üzlet - éjfél körül
Gazdasági híradó

Duna TV


14.00 Lapozó
14.15 Nekem ne lenne hazám?
Egy operatőr honismereti sorozata
14.30 Közvetítés az ÁVRT sajtótájékoztatójáról
15.30 A tejesembör
Dokumentumfilm
16.00 Cape Rebel
Száműzöttek balladája
Dél-afrikai sorozat
XXXIII/6. rész
16.50 A múltnak kútja
Ismeretterjesztő film a barlangok élővilágáról
17.15 Confolgans
Nemzetközi Néptáncfesztivál Franciaországban
17.40 Mese
Kérem a következőt!
Krimi
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Ahol semmi sem szent
Amerikai vígjáték
19.30 Kína
Mandzsúria földjén
19.50 Auguszta a mennyországban
Bábfilm
20.00 Váltó
Gazdasági magazin
20.45 Esti kérdés
21.15 Gazdag pillanatok
Töredékek
Gaál István rendezőről
Portréfilm
22.10 Vámhatár
Magyar tévéfilm
23.20 Költők társaságában
Győrffy András
Kányádi Sándor: Kóbor kutya

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
Taz-mánia
Amerikai rajzfilm
17.30 Huncutka
Amerikai vígjáték
19.20 Zenemánia
Woodstock, 1969 Koncert
20.55 Angyalok utcája
Amerikai bűnügyi film
22.30 Éjszakai szemek 2.
Amerikai akciófilm
0.05 Emmanuelle
Francia erotikus film - 7. rész

TV4


19.00 Műsorismertetés
19.05 Nagy-Britannia belülről nézve
Angol gazdasági sorozat
XX/5. rész: Hogyan kell a terméket értékesíteni?
19.35 Foglaljon helyet a Pallas Páholyban!
Mácsai Pállal Bánó András beszélget
20.00 Rock Tükör
Rockzenei sorozat
20.45 Fantasztikus pilóták
Amerikai krimi
22.25 Autó-motor magazin

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. augusztus 24., szerda

Tv műsor - 1994. augusztus 24. - Szerda

MTV 1


5.57 Műsorismertetés
6.00 Falutévé - munkaügyi tippel, géptippel, növénydoktorral
6.20 Határtól határig
Körzeti percek Debrecenről
6.30-9.00 Nap-kelte
Reggeli információs magazin
Benne: 7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
A Tv1 nap-közi tájékoztató műsora
Bayer Ilonával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
250/192. rész
10.30 Paradicsom szálló
Német tévéfilmsorozat
XIII/12. rést: Ki volt a tettes?
11.30 Játék
12.00 Hírek
12.07 Déli üzlet
Gazdasági híradó
12.32 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
12.47 Fűben-fában
Természetgyógyászati magazin
13.02 Képújság
15.35 Műsorismertetés
15.40 Falutévé
16.00 Híradó
16.12 Nemzeti értékeink
Szentendre II.
16.22 Western Szimfónia
Francia balettfilm
16.46 Tükör
16.56 Házi pénztár
Tanácsadó a családi gazdálkodáshoz
17.08 Reklám
17.11 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
135/123. rész
17.35 Reklám
17.40 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
17.46 Szentképek titkai
Dávid Kata műsora
X/5. rész: A hal
18.03 Összefoglaló az országos strandröplabda-bajnokság döntőjéről
18.23-18.58 Kapcsolj be!
18.23 TÁRGYalás
18.38 Oscar Junior
Videós-filmes gyerekek bemutatkozása 2.
18.53 Diáksziget
Műsorajánlat
18.58 Reklám
19.03 Zsákbamacska
Vetélkedő
Játékvezető: Rózsa György
19.30 „Maradjatok meg szeretetemben!.. ”
Keresztény életkérdések
19.30: Gyereksarok
- Krisztoforó
Magyar bábfilmsorozat
XIII/3. rész: Lovagtanonc
- Osztály a javából!
Cseh rajzfilmsorozat
A derűfalvi homoksivatag
19.54 Reklám
20.00 Híradó
20.30 Reklám
20.45 Kadétok és kollégisták
Olasz sorozat
14/13. rész: Az ezredes autója
21.38 Reklám
21.45 Európa jövője
Európai államfők televíziós vitafóruma Ausztriában
22.45 Éjszakák a spanyol kertekben
Szimfonikus impressziók zongorára és zenekarra
Kanadai film
23.11 Darabokra szaggattatol
Dokumentumfilm az erdélyi arisztokrácia szétszórattatásáról
VIII/3. rész: Beszélgetés dr. Ocskay Lászlóval
Beszélgetőtárs: Marosi Ildikó
23.46 BBC-híradó
0.06 Képújság

MTV 2


15.35 Képújság
15.40 Műsorajánlat, időjárás
15.45 Gyerekeknek
- Foxi Maxi
Amerikai rajzfilmsorozat
19. rész: Portásriogatás
- Inci Finci és Kandúr
Amerikai rajzfilmsorozat
19. rész: Otthon, édes otthon
- Amigo és barátai
Spanyol rajzfilmsorozat
Vatikán város
- A repülő ház
Amerikai rajzfilmsorozat
Az élő víz forrása
16.30 A kölcsönkapott Föld
16.50 Csízió
16.55 Korforduló
Szerkesztő-műsorvezető: Nagy Katalin
17.25 Csúcstechnika kézközelben
IV./2. rész: Kapcsolat, kapcsolat, kapcsolat
17.58 Időjárás
18.00-18.45 Nagylátószög
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Reklám
18.50 A Debreceni Kántus
19.25 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
Játékvezető: Vágó István
19.55 Vác-FC-Samsung-Paris St. Germain
Labdarúgó BEK selejtezőmérkőzés
Közvetítés a Fáy utcából
Riporter: Hajdú B. István
(Hosszabbítás lehetséges!)
21.50 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
A méhkirály
22.00/22.20 Híradó
22.23/22.43 Időjárás
22.25/22.45 Hidak
Nemzetközi üzleti műsor
Házigazda: Pomezanski György
23.15/23.35 Küzdelem Kínáért
Angol dokumentumfilm
0.30/0.50 Üzlet - éjfél körül
Gazdasági híradó

Duna TV


14.00 Közvetítés az ÁVÜ sajtótájékoztatójáról
15.30 Privatizáció határon innen és túl
A Pesty Fekete Doboz Kft. filmje
15.50 Műsorajánlat
16.00 Don Quijote
XXXIX/15. rész: Kaland a poroszlókkal
16.25 A Mézga család
7. rész: Agy-gyanta
16.50 Ceruza és radír
Rajzfilm
17.00 Erdélyi polihisztor
Kós Károly
17.40 Mese
- Pili és Poli
A gyöngyvirág
- Tom és Jerry
A csodatévő sugár
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A nők iskolája
Magyar vígjáték
19.35 Kína
Peking
19.50 Versről versre
20.00 Régiók
Tudósítók Stúdiója
Műsorvezető: Farkas Boglárka
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 A nagy csaták
Francia dokumentumfilm-sorozat
XIII/11. rész:
Németországi csata II.
22.35 Költők társaságában
Győrffy András
Farkas Árpád: Nagyapám sírjánál

HBO


17.30 Állati élet
A Colorado völgye
Angol természetfilm
18.30 János vitéz
Magyar rajzfilm
19.55 Sült zöld paradicsom
Amerikai filmdráma
22.00 Keleti kényelem
Amerikai filmdráma
23.50 Holtbiztos tipp
Amerikai krimi

TV4


19.00 Műsorismertetés
19.05 High Five
A különleges sportok magazinja
19.40 Mire megvirrad
Francia film
21.10 Sport
Omega Nagydíj - Acy Ronhill Kupa vitorlásverseny
21.35 Charlie Parker
Zenés portré

Szív TV

19.10 Mindennapi jóga
19.30 Popeye
Rajzfilm
20.00 Ugye
Könnyűzenei műsor
20.40 Egészségmagazin
21.00 Harle-tóksó
Kurír-est
22.00 A világ legjobb bokszolói
Dokumentumfilm
23.00 Műsorzárás

1994. augusztus 23., kedd

Tv műsor - 1994. augusztus 23. - Kedd

MTV 1


5.57 Műsorismertetés
6.00 Falutévé - adótippel, privatizációval, piaccal
6.20 Határtól határig
Körzeti percek Debrecenről
6.30-9.00 Nap-kelte
Reggeli információs magazin
Benne: 7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
A Tv1 nap-közi tájékoztató műsora
Jakupcsek Gabriellával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
250/191. rész
10.05 A szabadság bajnokai
Ausztrál tévéfilmsorozat
IV/4. rész
11.30 Játék
12.00 Hírek
12.07 Déli üzlet
Gazdasági híradó
12.32 Képújság
15.35 Műsorismertetés
15.40 Falutévé
16.00 Híradó
16.12 Foo-foo, Gogo és Mimi
Angol rajzfilmsorozat
Fogas kaland
Labdaszedők
16.25 Kitekintő
Assisi Szent Ferenc
Osztrák film
17.10 Reklám
17.13 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
135/122. rész
17.38 Reklám
17.43 Látlelet
18.13 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
18.23-18.53 Kapcsolj be!
18.23 Meselánc
Táltos II.
18.43 Zenelánc
18.48 Diáksziget
Műsorajánlat
18.53 Reklám
18.58 Zsákbamacska
Vetélkedő
Játékvezető: Rózsa György
19.25 Katolikus krónika
„Veletek vagyok mindennap...”
19.42 Esti mese
Csupafül
Magyar bábfilmsorozat
Az ezüstróka kincse
19.54 Reklám
20.00 Híradó
20.30 Reklám
20.45 Családi kör
Sekli, a félszem
Műsorvezető: Kelemen Endre
21.35 Reklám
21.40 Miss Universe Hungary
Szépségverseny döntő
22.40 Ötven éve történt
A román kiugrás
23.25 Sportvarázs
0.35 BBC-híradó
0.55 Képújság

MTV 2


15.55 Képújság
16.00 Műsorajánlat, időjárás
16.05 Mit ér az ember, ha vidéki...?!
Vállalkozók, vállalkozások
A Szegedi Stúdió műsora
16.20 A sokarcú kultúra
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
16.50 Lobog a láng
Beszélgetés Buda Ernővel
A Civil kurázsi különkiadása
17.20 Gyerekeknek
- Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Átváltozó mágus
- Állatportrék
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
A kamárgi ló
- Érdekes tudnivalók
Francia ismeretterjesztő filmsorozat
1. rész: Az élet titkai I.
- Nyegleo
Amerikai rajzfilmsorozat
Muskétáspróba
- Vakond a sivatagban
Csehszlovák rajzfilm
17.58 Időjárás
18.00-18.45 Nagylátószög
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Válogatás a határainkon túli magyar szerkesztőségek műsoraiból
18.50 Segítség, építkezünk!
Kaland-riport
XIII/4.rész
Balla Ferenc és Gatter János műsora
19.05 Zöldpont
A szabadidősportok magazinja
19.30 Reklám
19.35 Zsaruk
Angol tévéfilmsorozat
Tettenérve
20.05 Stúdió ’94
A Magyar Televízió kulturális hetilapja
Szerkesztő-műsorvezető: Mészáros Tamás
21.00 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
Játékvezető: Vágó István
21.30 XX. Századi költőportrék
Kartal Zsuzsa
Beszélgetőtárs: Szegvári Katalin
21.58 Reklám
22.00 Híradó
22.23 Időjárás
22.27 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
22.30 Mini klip-mix
Videoklip-összeállítás
Műsorvezető: Bochkor Gábor
22.42 Leo Sunnyboy
Svájci film
0.15 Üzlet - éjfél körül
Gazdasági híradó

Duna TV


14.00 Lapozó
14.15 Váltó
Gazdasági magazin
15.10 A brémai muzsikusok
XXVI/11. rész: Kaland a léggömbbel
15.35 Nagykunság
Természetfilm
16.10 Az állatok élete északon
Finn természetfilm
Kapcsolatteremtés
16.35 Barokk zene barokk díszítéssel
Corelli: G-dúr
Concerto grosso
Előadja a Szatmárnémeti Kamarazenekar
16.50 A boldog család
XXVI/12. rész: A nagy karrier
17.40 Mese
Dini, a kis dinoszaurusz
Veszélyes teknőc-találkozó
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Kém feketében
Angol kémfilm
19.35 X. Nemzetközi Salgótarjáni Dixieland­fesztivál
Marcel Zanini, Franciaország II.
20.00 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Marco Polo
Olasz kalandfilmsorozat
VIII/2.rész
22.30 Költők társaságában
Győrffy András
Farkas Árpád: Özönvíz

HBO


17.30 Tintin Tintin és a pikarrók
Francia rajzfilm
18.05 Postarablás
Amerikai filmdráma
19.45 Hamis a baba
Magyar filmvígjáték
21.10 Robotzsaru 2.
Amerikai fantasztikus film
23.05 Bilincs és mosoly
Amerikai filmdráma

TV4


19.00 Műsorismertetés
19.05 Klinika a Fekete-erdőben
Német tévéfilmsorozat
XII/2. rész: Segíteni egy gyilkoson
20.00 Miniszterek a Pallos Páholyban
Kósáné Kovács Magda munkaügyi miniszterrel Szegvári Katalin beszélget
20.40 Football Mundial
Heti áttekintés a nemzetközi focivilágról, kiegészítve archív anyaggal
21.10 Amerikai gyilkosság
Amerikai krimi

Szív TV

19.10 Baba-mama torna
19.30 Fekete nyíl
Rajzfilm - 2. rész
20.00 Magyar ralibajnokság
20.30 Az ifjú Indiana Jones kalandjai - 7. rész
21.30 Chaplin
Burleszkválogatás
22.00 Különjárat
Rockműsor
22.40 Művészportrék

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1994. augusztus 22., hétfő

Tv műsor - 1994. augusztus 22. - Hétfő

MTV 1


5.57 Műsorismertetés
6.00 Falutévé - törvénytippel, agrometeorológiával, növényvédelemmel
6.20 Határtól határi
Körzeti percek Debrecenről
6.30-9.00 Nap-kelte
Reggeli információs magazin
Benne: 7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
A Tv1 nap-közi tájékoztató műsora
Dombóvári Gáborral
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
250/190. rész
10.30 Walt Disney bemutatja (ism.)
11.30 Játék
12.00 Hírek
12.07 Déli hírek
Gazdasági híradó
12.32 Képújság
15.35 Képújság
15.40 Falutévé (ism.)
16.00 Híradó
16.12 Amit a koalákról tudni kell
Ausztrál ismeretterjesztő film
17.12 Reklám
17.15 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
135/121. rész
17.40 Reklám
17.45 Kalendárium 1994
Ismeretterjesztő magazinműsor
Műsorvezető: Pártai Lucia és Vágó István
18.25 Jelképtár
A nyúl
18.30-19.00 Kapcsolj be!
18.30 Múlt-kor
Bocsásd meg, Úristen...
Közreműködik: a Musica Historica
18.46 Zenelánc
18.55 Diáksziget
Műsorajánlat
19.05 Szerencsekerék
Vetélkedőműsor
19.37 Esti mese
Mesék a Felkelő Nap országából
Szlovák rajzfilmsorozat
XIII/8. rész: A halász felesége
19.47 „Engedjétek hozzám!...”
A hitről gyerekeknek
20.00 Híradó
20.45 Amíg te voltál
Ausztrál film
22.16 Reklám
22.21 Leltár
Bűnüldözés - rendőrség
23.06 Omega-történet - II/2.
0.06 BBC-híradó
0.26 Képújság

MTV 2


16.55 Képújság
17.00 Műsorajánlat, időjárás
17.05 Gyerekeknek
- Pif és Herkules
Francia rajzfilmsorozat
Taxis őrület
- Maci Laci
Amerikai rajzfilmsorozat
8. rész: A repülő Maci Laci
- Micsoda meglepetés
Szovjet rajzfilm
- Vakond, a vegyész
Csehszlovák rajzfilmsorozat
17.40 Medicina
Egészségügyi híradó
17.50 Az úriember
Társasági illemszabályok a századforduló idejéből
Testápolás
17.55 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
17.57 Időjárás
18.00-18.35 Nagylátószög
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
A Pécsi Körzeti Televízió riportfilmje
18.35 Tudomány alapfokon
Az Open University alapozó kurzus videóanyaga
34/31.rész: Kvantumfizikai elektronok és fotonok
19.00 ETO-FC Győr-Vasas Ilser bajnoki labdarúgó-mérkőzés közvetítése Győrből
Riporter: Hajdú B. István
20.55 Mondolat
Nyelvi-művelődéstörténeti filmes folyóirat
Műsorvezető: Balázs Géza
21.25 Kapcsolatok
„Követségben” - Tunézia I.
21.58 Reklám
22.00 Híradó
22.23 Időjárás
22.30 Bunuel-sorozat
Tejút
Francia-olasz film
0.10 Üzlet - éjfél körül

Duna TV


14.00 Lapozó
14.15 A Selyemút
Japán ismeretterjesztő sorozat
10. rész: A zene nyomában dél felé, keresztül a Tien-San hegységen
15.05 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak (ism.)
16.00 Kincskereső iskola
Dokumentumfilm
16.50 Cimbora - Tallózó
17.40 Mese
- Szibériai népmesék
Miért van a kutya és a róka a Holdon?
- Szutyi, a kis kéményseprő
A varázskalap
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A boldog család
XXVI/12. rész: A nagy karrier?
19.10 Magyarok Amerikában
Dokumentumfilm
V/5. rész: Az ötvenhatosok
19.45 Főnix a Duna partján
20.00 Ritmus ’94
Könnyűzenei magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Legyek ura
Angol film
22.40 Költők társaságában
Győrffy András
Farkas Árpád: Határátkelés

HBO


17.30 Titánok harca
Amerikai kalandfilm
19.35 Próbaidő
Amerikai film
21.30 Fortress 33 emelet mélyen, a pokolban
Amerikai sci-fi
23.05 Kétségbeesve keresem Susant
Amerikai filmvígjáték

TV4


19.00 Műsorismertetés
19.05 Aerobik
19.17 Sráckarika
Szebben akarok írni - 13/13.
19.20 Knight Rider
Amerikai tévéfilmsorozat
A felvásárlás
20.10 Miniszterek a Pallas Páholyban
Kuncze Gábor belügyminiszterrel Mester Ákos beszélget
20.50 Szociófotó
Előttünk a ló
21.20 Katyi
Magyar film (ism.)

Szív TV

19.10 Testújítás
19.30 Fekete nyíl - 1.
20.00 Tabuk nélkül
21.00 Sztár leszel
Amerikai film
22.45 Prevenció
A szív- és érrendszeri betegségekről