1993. november 30., kedd

Tv műsor - 1993. november 30. - Kedd

MTV 1


6.05 Falutévé - adótippel
6.25 Határtól - határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00 Napkelte
9.00 Napközi
Benne:
9.30 Riviéra
13. rész
10.30 Moselbrücki történet
Német-osztrák-magyar családsorozat
3. rész: Magyarországi utazás
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Jelenségek az állatvilágban
Angol filmsorozat
2. rész
12.37 Képújság
15.58 Műsorismertetés
16.00 Híradó
16.10 Telis-televideó '93
16.15 Dick Tracy-show
Amerikai rajzfilmsorozat
16.25 Hatalom és szenvedély
Ausztrál filmsorozat
137-138. rész
17.15 Anyák
17.40 Álljunk meg egy szóra!
17.50 SzEGAsztok!
17.55 Cimbória
18.05 Meselánc
18.25 Jelenségek az állatvilágban
Angol ismeretterjesztő film
18.50 „Veletek vagyok mindennap...”
Katolikus krónika
19.07 Esti mese
Vackor
Magyar rajzfilmsorozat
19.30 Híradó
20.05 Telesport
20.25 A Guldenburgok öröksége
NSZK tévéfilmsorozat
XIII/13. rész: Az utolsó fejezet
21.15 Hitel, Világ, Stádium
Gazdasági magazinműsor
22.00 Parabola (ism.)
22.30 A tudomány határain
22.50 TS - Sportvarázs
24.00 Híradó
0.05 BBC-híradó

MTV 2

9.55 Képújság
10.00 Parlamenti Napló
Kapcsoljuk az Országházat
16.00 Műsorajánlat
16.03 Időjárás
16.05 Mit ér az ember, ha vidéki...?!
Vállalkozók, vállalkozások
16.20 A kölcsönkapott Föld
16.40 Gyerekeknek
- Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
A kannibálok királya
- Lobo és a vásári mutatványos
Svájci rajzfilmsorozat
- Cseppke kalandjai
Belga-francia rajzfilmsorozat
7. rész: Onix bajban
- Állatolimpia
Belga rajzfilmsorozat
Csípős asztaltenisz
17.05 Elektor kalandor
Telefonos videojáték
17.10 Grüß dich
Német nyelvleckesorozat kezdőknek
XIII/1. rész
17.25 Korforduló
Idősek és idősödők fóruma
18.00 Körzeti híradók
18.13 Időjárás
18.15 A tudomány és a technika mérföldkövei
Német ismeretterjesztő filmsorozat
XIII/3. rész: Nikolaus August Otto négyütemű motorja
18.35 Korkép
Magyarország jelenidőben
Ördögszekér
19.32 A boldog család
Német tévéfilmsorozat
XXVI/26. rész: Az élet megy tovább
20.30 Stúdió '93
Kulturális hetilap
21.25 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Híradó
22.20 Időjárás
22.25 Rádiófórum

Duna TV

16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Shalako
Angol kalandfilm (1968) (ism.)
18.00 Teleki Sámuel nyomában Kelet Afrikában - VI/3.
18.30 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Régi idők mozija
Úrilány szobát keres
Magyar film
20.25 Évforduló
20.30 Dunasport
20.45 A Strauss-dinasztia
Osztrák tévéfilmsorozat
21.35 Ifjúsági zenei tábor - Nyírbátor
22.00 Hírösszefoglaló

HBO


17.30 Kutyavilág
Rajzfilm
18.00 Hooper, a kaszkadőr
Amerikai akciófilm
19.40 Rózsák háborúja
Amerikai vígjáték
21.40 Az örök Frankenstein
Amerikai horror
23.10 Halálos fegyver 2.
Amerikai akciófilm
1.00 Erotikukucs
Amerikai sorozat

Szív TV

19.00 Műsorajánlat
19.10 Baba-mama torna
19.35 Gyermekek képernyője
20.00 Különjárat
20.40 Alma-klub
21.00 Szép és okos
Amerikai krimi
21.40 Seiko-shop
21.55 Holnapi műsorajánlat

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1993. november 29., hétfő

Tv műsor - 1993. november 29. - Hétfő

MTV 1

6.05 Falutévé - törvénytippel, agrometeorológiával
6.25 Határtól - határig
A kelet-magyarországi körzeti televízió műsora
6.35 Üzlet
Gazdasági és pénzügyi híradó
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Jakupcsek Gabriellával
Közben:
9.30 Walt Disney bemutatja (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Déli üzlet
12.32 Képújság
15.58 Műsorismertetés
16.00 Híradó
16.10 Én is hasonlítok a kutyához
16.25 Hatalom és szenvedély
Ausztrál tévéfilmsorozat
135-136. rész
17.15 Kalendárium, 1993
17.55 Jelképtár - A kacsa
18.00 SZEGASZTOK!
18.05 Múlt-kor
Történelmi magazinműsor
18.35 Szerencsekerék
Vetélkedőműsor
19.07 Esti mese
Jó éjszakát kíván a Disney!
19.17 „Engedjétek hozzám!”
A hitről gyerekeknek
19.30 Híradó
20.05 Columbo
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Képek keret nélkül
21.25 Füst Milán: Árvák
Tévéjáték
22.55 24 óra
23.20 Híradó
23.25 BBC-híradó

MTV 2

14.00 Képújság
14.05 A Hét (ism.)
15.00 Parlamenti Napló
Kapcsoljuk az Országházat
17.00 Műsorajánlat
17.03 Időjárás
17.05 Elektor kalandor
17.10 Gyerekeknek
- Pif és Herkules
Francia rajzfilmsorozat
Unalmas az élet
- Akár hiszed, akár nem
Angol rajzfilmsorozat
1. rész: Ez se kutya
- Állatolimpia
Ugrani művészet
17.30 Könyvvilág
18.00 Körzeti híradók
18.13 Műsorajánlat - Időjárás
18.20 Néprajzi értékeink
Virágos főzőfazék (ism.)
18.25 Medicina
Egészségügyi híradó
18.35 Zöldpont
19.05 Frici, a vállalkozó szellem
29. rész
19.30 Kickbox Full Contact VB
Döntők közvetítése a Budapest Sportcsarnokból, felvételről
21.25 Kapcsolatok
Szoboravatás
Jeszenszky Géza Székelyföldön
22.00 Híradó
22.20 Időjárás
22.25 Filmklub
Sára Sándor-sorozat
Feldobott kő
Magyar film (1968) FF

Duna TV

16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Lili Marleen
Német film (1980)
18.05 Évforduló
18.10 A lovakat szeretik, ugye?
Dokumentumfilm
18.30 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 A bajkeverő
Francia-olasz film
20.25 Ars Musica
20.50 Andrej
Dokumentumfilm
21.25 Meghökkentő mesék
Angol tévéfilmsorozat
A fiú, aki beszélni tudott az állatokkal
21.50 Hírösszefoglaló

HBO


17.30 Szemenszedett szenzáció
Amerikai vígjáték
19.20 Frances
Amerikai dráma
21.40 A Sinclair-gyilkosság
Amerikai krimi
23.15 Ördögűző
Amerikai horror

TV4


19.10 Knight Rider
Amerikai filmsorozat
A tolvaj
20.00 High Five - Hegymászás
20.30 Az ördög nem alszik
Magyar film (FF)
22.05 TV4 autó-motor magazin
22.35 Divatmagazin

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1993. november 28., vasárnap

Tv műsor - 1993. november 28. - Vasárnap

MTV 1


6.43 Műsorismertetés
6.45 Falutévé magazin
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Mosómacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Kézikönyv-vezérlés
7.55 „Így szól az Úr!”
8.05 Hol-mi?
8.30 Halló, vasárnap!
11.00 „Ezt cselekedjétek az én emlékezetemre!”
Görög katolikus szentmise közvetítése Hajdúdorogról
12.10 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
- Családfa
Dr. Czeizel Endre sorozata
7. rész: Leonardo da Vinci
- 1993. A barokk éve
XVI/7. rész: A barokk irodalom
- Adalékok az ÁVO történetéhez
6. rész: Bárdy Magda: 2 és 1/2 év
Koholt vádak - egy villáért
13.45 Déki Lakatos Sándor muzsikál
14.00 Képújság
14.05 Az én dzsungel-könyvem
Német ismeretterjesztő filmsorozat
A hangtalan veszedelem
14.25 Adventi gyertyagyújtás
„Kit fényből fénynek vall a hit”
14.40 Telesport
Benne:
Extrade-Tungsram
Női röplabda bajnoki mérkőzés
16.20 Örömhír
16.45 Walt Disney bemutatja
- Csipet csapat
Amerikai rajzfilmsorozat
A macska megint kutyálkodik
- Polly
Amerikai filmsorozat
IV/1. rész
- Kacsamesék
Amerikai rajzfilmsorozat
A pénzescsatorna (ism.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
20.00 Híradó
20.20 Új szeszélyes évszakok
21.15 Sztálin
Amerikai film
II/2. rész
22.45 Erdélyi naiv művészek
2. rész: Ez az élet csak egy harmat...

MTV 2


7.35 Műsorajánlat
7.37 Frici, a vállalkozó szellem (ism.)
8.02 Juli-suli
8.35 Videák
9.05 Alfréd, a kacsa
Belga-holland-francia rajzfilmsorozat
A szökés
9.30 Elektor kalandor
9.35 Billy Webb csodálatos története
Angol tévéfilmsorozat
VI/5. rész
10.00 „Mily kedves a Te hajlékod”
Az istentisztelet kánonja
10.30 Szafari a levegőben
Angol ismeretterjesztő film (ism.)
11.22 Eszközhasználók
Angol természetfilm (ism.)
11.50 Ameddig a harang szól
12.00 SOrSok
12.40 Gazdaképző
13.10 Műsorajánlat - Időjárás
13.15 A meg nem értett szörnyek
Amerikai film
14.00 Magyarország ma
A vidék fóruma
14.40 Népszerű operarészletek a Milánói Scala előadásában
Angol-olasz zenés tévéfilm
15.40 Mesemondók találkozója
7. rész: Budapest
16.30 Collegium Musicum
Pommersfelden
17.05 K+P
17.26 Műsorajánlat
17.35 Delta
18.00 Körzeti tévéstúdiók műsora
18.30 „Költő, felelj!”
Somlyó György
18.35 Időjárás
18.40 Kicsinyek képeskönyve
Kanadai rajzfilmsorozat
19.00 Família Kft.
19.36 Dédé
Francia film (1989)
20.55 Zorán-koncert
21.45 Telesport
22.50 Századunk nagy napjai: 1960. november 8.
Francia dokumentumfilm-sorozat
Az amerikai álom

Duna TV


16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Lumen 2000
16.35 Mi magunk és egyéb állatfajták
17.05 Erdélyi orgonák
17.35 Évforduló
17.40 Néha bizony verekedni is kell!
18.05 Töredék
18.30 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Lili Marleen
Német film (1980)
20.55 Látogatóban
Ryszard Kapuscinskinél
21.25 Schubert: Befejezetlen szimfónia (h-moll)
21.50 Hírösszefoglaló

HBO


8.00-9.30 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Kacsairtó
Amerikai rajzfilm
18.50 Bowe-Holyfield profi bokszdöntő
21.00 A szakasz
Amerikai film
23.00 Oliver Stone
Amerikai dokumentumfilm
0.05 Fats Domino és barátai
Koncert

TV Plusz

12.05 Gondos bocsok I.
Amerikai rajzfilm
12.35 Worldnet-válogatás
13.00 Mozaik-magazin
13.20 Sziget az Égei-tengeren
Útifilm
13.40 Sportcsemegék
14.15 Esélytelenül
Amerikai akciófilm

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1993. november 27., szombat

Tv műsor - 1993. november 27. - Szombat

MTV 1


6.23 Műsorismertetés
6.25 Falutévé - faludoktorral, gyógytornával
6.45 Híradó
7.00 Napkelte
8.15 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.23-11.30 Kapcsolj be!
8.23 Narnia krónikája
Angol filmsorozat
A csodálatos hajóút 3.
8.53 Cimbória
Telefonos vetélkedő
9.03 Szegasztok!
9.13 Képhiba (ism.)
9.16 Védd magad!
9.26 Süsü, a sárkány kalandjai
Zenés bábjáték (1982)
A mű-Süsü (ism.)
10.00 ÁSZ
11.00 Most
11.30 Szomszédok (ism.)
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Szezám utca
(Sesame Street)
Amerikai feliratos gyermekműsor-sorozat
13.05 Jóga (ism.)
13.23 Zenelánc
Beatles: Help!
13.30 Panoráma (ism.)
14.30 Babusgató
Kismamák műsora
15.00 Tájak, városok, emberek
15.30 Családi mozidélután a Disneyvel
Hajótöröttek
Amerikai film
17.10 Mezítláb
17.35 Lottósorsolás
17.40 Mennyi az annyi?
18.40 Szerencsekerék
19.12 Jó éjszakát kíván a Disney!
19.30 Híradó
20.05 Telesport
20.25 Parabola
21.00 Zenélő filmkockák
Életben maradni
(Staying Alive)
Amerikai film (1983)
22.45 Sztálin
Amerikai film
II/1. rész
0.10 Híradó

MTV 2


6.39 Műsorajánlat
6.41 Hipp-Hopp doktorok
Bábjátéksorozat
V/5. rész: Utazás Privatizációba
7.00 Napra-forgó
Magazin a reggelihez
8.00 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
8.25 Hrvatska krónika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
8.50 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
9.15 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
9.40 Sprski ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
10.05 Nasa obrazovka
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
10.30 Csudabogarak Palkonyán
11.00 Telesport
Körmend-Hunor-Optimizen Postojna
Férfi kosárlabda Szuper Liga mérkőzés
Közvetítés  Körmendről
13.00 Família Kft. (ism.)
13.30 Telexpo ’96 (ism.)
13.55 Pop-rock fehéren, feketén
Hazai klipek
14.20 Az állatok védelmében
Kudlik Júlia műsora
14.40 Műsorajánlat - Időjárás
14.45 Kánon
Vallás és kultúra
Advent (ism.)
15.15 Nagylátószög
Válogatás a határon túli magyar stúdiók műsoraiból
16.05 Autó-motor
16.30 Nosztalgia bár
16.55 Nézze meg az ember!
17.00 Szolgálatukra
Vásárlóvédelmi szolgáltató magazin
17.29 Hupikék törpikék
Belga rajzfilmsorozat
Törprengő döntése
Don Törpo visszatér
18.01 Az új Lassie
Amerikai filmsorozat
Egyedül a városban
18.28 Műsorajánlat - Időjárás
18.35 Mesél a Filmhíradó
19.10 Kék hírek
19.30 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
XIII/13. rész: Kellemes meglepetés
20.20 Beethoven-ciklus
VII. (A-dúr) szimfónia Op. 92.
Előadja: a Budapesti Filharmóniai Társaság Zenekara
Vezényel: Erich Bergel
21.05 Öt kicsi indián
Társasjáték
22.00 Híradó
22.20 Időjárás
22.25 Moliere
Angol film
Bulgakov drámájának tévéváltozata a Royal Shakespeare Company tolmácsolásában

Duna TV


16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Kánon - A messiás
16.35 A Selyemút
Japán ismeretterjesztő filmsorozat
33/1. rész: Az ősi chang-an dicsősége
17.30 Évforduló
17.40 Regélő
Népzenei magazin
18.25 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 A Strauss dinasztia
Osztrák tévéfilmsorozat
XII/2. rész
19.50 Dunasport
20.05 Shalako
Angol kalandfilm (1968)
21.55 Hírösszefoglaló

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Föld alatti rejtélyek
18.30 Ásó, kapa, nagykaland
Amerikai vígjáték
20.05 Rendőrakadémia 2.
Amerikai vígjáték
21.30 Saigon
Amerikai film
23.15 Tavaszi láz az USA-ban
Amerikai vígjáték
0.45 Emmanuelle 12.

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1993. november 26., péntek

Tv műsor - 1993. november 26. - Péntek

MTV 1


6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé - agrometeorológiával és falunézővel
6.25 Határtól - határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Bárdos Andrással
Benne:
10.30 Dallas
Amerikai filmsorozat
A győztes
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 SOrSok
12.47 Vlaje al espanol (ism.)
13.02 Képújság
15.18 Műsorismertetés
15.20 Új Reflektor Magazin
16.00 Híradó
16.10 A magyar puszta
XIII/4. rész: Ősz Kardoskúton (ism.)
16.30 Adj esélyt!
17.00 Évgyűrűk
17.30 Téka
17.40 Ablak melléklet
18.00 Ablak
18.59 Múmin
Japán rajzfilmsorozat
A Zabál-uradalom
19.30 Híradó
20.05 Telesport
20.20 Dallas
Amerikai filmsorozat
A győztes (ism.)
21.15 Panoráma
22.20 Beethoven-ciklus
VI. szimfónia (Pastorale) F-dúr Op. 68.
23.05 Godard-sorozat
Passiójáték
Francia-svájci film (1982)
0.30 Híradó
0.35 BBC-híradó

MTV 2


14.15 Képújság
14.20 Műsorajánlat
14.23 Időjárás
14.25 Alpok-Duna-Adria
14.55 Iskolák - túl az Óperencián (ism.)
15.45 Titokzatos aranyvárosok
Belga-francia-japán rajzfilmsorozat
16.15 A Nyugat diadala
Angol filmsorozat
XIII/10. rész: India: egy birodalom iróniái
17.05 Világvádett lehetne
Földvár - Szabolcs
Jöttünket csodálták
17.15 Segítőtárs
Benne:
17.30 Pos(z)itív - avagy nehezen kezelhető?
17.40 Műsorajánlat
17.45 Tipplista
Kulturális ajánlatok hétről, hétre
18.00 Körzeti híradók
18.13 „Van öt perce?”
Lehár: Víg özvegy
Vilja-dal
18.19 Műsorajánlat - Időjárás
18.30 Ideális család
Családi vetélkedő
19.35 Kerekek és lépések
Dél-alföldi szőlővidék
20.25 A rózsa lelke
Angol balettfilm (ism.)
20.45 IS Pillanat
Ismeretterjesztő műsor
20.55 Gratulálunk!
Harmincéves a Stúdió 11 zenekar
22.00 Híradó
22.20 Időjárás
22.25 24 óra
22.50 Magyarország-Lengyelország
Női kézilabda-vb, közvetítés East Totenből, felvételről

Duna TV


16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Hullámzó vőlegény
Magyar tévéfilm (ism.)
17.45 Hajdú táncegyüttes
18.15 Postabontás
18.30 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Közép-európai magazin
20.00 Premier Plan
Közelképben az operatőr: Sára Sándor
20.20 Szindbád
Magyar film (1971)
21.50 Évforduló
21.55 Meghökkentő mesék
Angol filmsorozat
A fiú, aki beszélni tudott az állatokkal
22.20 Hírösszefoglaló

HBO


17.00 Tapsi Hapsi
Rajzfilm
17.30 Kutyavilág
Rajzfilm
18.00 Fehér törzsfőnök
Amerikai kalandfilm
19.30 Éjszakai műszak
Amerikai vígjáték
21.20 Tőzsdecápák
Amerikai filmdráma
24.00 Halállista
Amerikai akciófilm

TV4


20.00 Műsorismertetés
20.05 Music TV4
Könnyűzenei műsor
21.05 Samantha
Amerikai film
22.45 Prospero
Irodalmi műsor
23.25 Trans World International
VIII/8. rész
Út az Amerika Kupáig
24.00 Műsorzárás

1993. november 25., csütörtök

Tv műsor - 1993. november 25. - Csütörtök

MTV 1


6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé - ipartippel és kert-ész
6.25 Határtól - határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Endrei Judittal
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Az Atlanti-óceán rejtélyes világa
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
III/1. rész: Szigetek, a szárazföldi élet mentőcsónakjai
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Déli üzlet
12.32 Képújság
15.28 Műsorismertetés
15.30 Kirakat
Szolgáltató magazin
16.00 Híradó
16.10 Kirakat (folytatás)
16.25 Telesport
Benne: Bajnokok Ligája labdarúgó-összefoglaló
17.00 Miami Vice
Amerikai krimisorozat
Visszatérés
17.55 Szegasztok!
18.00 Novemberi rá-Adás
18.25 Parnasszus
18.50 Barbapapa
Birkanyírás Barba módra
- Égből pottyant mesék
19.10 Jelfák
Ösvényekben méretünk meg (ism.)
19.30 Híradó
20.10 Szomszédok
Teleregény
20.40 Friderikusz-show - kicsit másképp
22.05 Apropó
Kepes András műsora
23.05 24 óra
23.30 Híradó
23.35 BBC-híradó

MTV 2


15.50 Képújság
15.55 Műsorajánlat
15.57 Időjárás
15.59 Dusty
Ausztrál filmsorozat
XII/2. rész
16.25 Babar
Francia-kanadai rajzfilmsorozat
A kerékpárverseny
16.50 Ric, a holló
Német rajzfilmsorozat
A könyvtáros
16.55 Telespanol
17.10 Elektor kalandor
Telefonos videojáték
17.15 Norvégia-Magyarország
Női kézilabda-vb
Közvetítés Olsóból
18.00 Körzeti híradók
18.13 Szombathelyi virtuózok
Wienawski: d-moll hegedűverseny II-III. tétel
18.26 Műsorajánlat
18.28 Időjárás
18.30 Segítsünk magunkon!
Angol dokumentumfilm-sorozat
VI/4. rész
Fiatalos öregedés
19.00 Telesport exkluzív
- Gálaest a 6:3-as angol-magyar labdarúgó-mérkőzés 40. évfordulóján
- Nemzetközi teniszgála
Közvetítés a Budapest Sportcsarnokból
21.25 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Híradó
22.20 Időjárás
22.25 Iskolák - túl az Óperencián
IV/3. rész: Saint Paul's School
22.55 Gyökerek
Dévai csángók

Duna TV


16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 A Mester ás Margarita
Olasz-jugoszláv filmdráma (ism.)
17.45 Mit eszik az ember?
Japán ismeretterjesztő filmsorozat - V/2.
18.30 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Irány a világ!
Belga filmsorozat
XII/9. rész
19.55 Évforduló
20.00 Dunasport
20.15 Váltó
Gazdasági magazin
21.10 Hóvirágünnep
Csehszlovák film
22.35 Hírösszefoglaló

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Mame
Amerikai vígjáték
19.45 Cookie
Amerikai vígjáték
21.20 Meteo
Magyar filmdráma
23.00 Szenvedélyes bűnök
Amerikai bűnügyi dráma
0.45 Emmanuelle - 12.

TV4


19.00 Műsorismertetés
19.05 Indiai képeslapok
19.10 Power kapitány
Amerikai sci-fi sorozat
„...és téboly legyen úrrá rajtatok”
19.35 A Nobel-díj évszázada
20.30 A víz az élet forrása
21.00 Évadnyitó a Nyíregyházi Móricz Zsigmond Színházban
22.25 Színház

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1993. november 24., szerda

Tv műsor - 1993. november 24. - Szerda

MTV 1


6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé - géptippel, munkaügyi tippel, növénydoktorral
6.25 Határtól - határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Fodor Jánossal
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Az égbolt lovagjai
Francia-svájci tévéfilmsorozat
IV/1. rész: Julie eltűnése
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Irodalom
Kormos István: A muzsikás kismalac (ism.)
12.27 Sugárzás és sugárzásvédelem
Ellenőrzött sugárzás
12.40 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
12.55 Segítség!
13.10 Képújság
15.58 Műsorismertetés
16.00 Híradó
16.10 Nemzeti értékeink
Dunántúli települések
16.25 Hatalom és szenvedély
Ausztrál tévéfilmsorozat
17.15 Ezredforduló
Közép-európai magazin
18.00 SZEGASZTOK!
18.05 Öveges professzor
Legkedvesebb kísérleteim
Fénykonzerv (ism.) FF
18.25 Képhiba
18.35 Variációk
Burleszk
19.05 „Maradjatok meg szeretetemben!...”
Keresztény életkérdések
19.10 Jó éjszakát kíván a Disney!
19.30 Híradó
20.05 Aerocaritas
Rövidfilm a légi mentőkről
20.25 Bajnokok Ligája
Labdarúgó-mérkőzés
A szünetben: 21.15 Telesport
22.20 Unokáink sem fogják látni...
Ráday Mihály városvédő műsora
23.00 24 óra
23.25 Híradó
23.30 BBC-híradó

MTV 2


15.40 Képújság
15.45 Műsorajánlat
15.48 Időjárás
15.50 Hármas csatorna
A siker titka (ism.)
16.20 Történetek a kék házból
Francia rajzfilmsorozat
Violetta és Tanger
- Amigo és barátai
Spanyol rajzfilmsorozat
A világ hét csodája
- Maja, a méhecske
Japán-osztrák rajzfilmsorozat
Vöröshangya-invázió
17.05 Elektor kalandor
17.10 Telespanol
17.25 Prizma
Az angol (magyar) nevelés
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazin
18.50 Néprajzi értékeink
A Selmecbányai türelemüveg
18.55 Műsorajánlat
19.00 Időjárás
19.05 Akutagava: A vihar kapujában
A Merlin Színház előadása, felvételről
20.20 Magyar félmúlt - A törvénytelen szocializmus
3. rész: Rákosi
21.10 Műsorajánlat
21.15 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
A csintalan dzsinn
21.25 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Híradó
22.20 Időjárás
22.25 Tanúságtevők
Szarvason emlékeznek...
22.55 Hidak
Gazdasági magazin

Duna TV


14.00 Helyszíni közvetítés az AVÜ sajtótájékoztatójáról
15.30 Képújság, műsorajánlat
16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Hazajáró lélek
Magyar film (1940) (ism.)
17.40 Évforduló
17.45 Évmilliók emlékei
Ismeretterjesztő sorozat
18.20 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Edward és Mrs. Simpson
Angol filmsorozat - 7.
19.55 Gazdakör
20.25 A Mester és Margarita
Olasz-jugoszláv filmdráma (1972)
22.00 Hírösszefoglaló

HBO


17.30 Állati élet: Az elefánt a természet bástyája
18.30 Kiszemelt áldozat
Amerikai dráma
20.10 Halálos fegyver 2.
Amerikai akciófilm
22.05 Feketelistán
Amerikai filmdráma
23.50 Veszélyes út Hawaiiba
Amerikai akciófilm

Szív TV

19.10 Aerobic
19.35 Gyermekek képernyője
19.45 Lutra - Dino
Játék
20.00 Különjárat
Zene
20.40 Kurír-est
Tóksó
21.20 Fűben, fában
21.30 Seiko-shop
21.40 Halló, utazás!
22.10 Újra a dohányzás ellen
22.15 Gyógyuljon sóbányában!
22.25 A Bükk

1993. november 23., kedd

Tv műsor - 1993. november 23. - Kedd

MTV 1


6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé - adótippel
6.25 Határtól - határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Jakupcsek Gabriellával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.00 Friderikusz-show (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 ZOOM
Your English Magazine
12.37 Képújság
15.58 Műsorismertetés
16.00 Híradó
16.10 Telis-televideo ’93
16.15 Dick Tracy-show
Amerikai rajzfilmsorozat
Váruránium
Feliratos!
16.25 Hatalom és szenvedély
Ausztrál tévéfilmsorozat
17.15 Ombudsnő
Nőmagazin
17.40 Álljunk meg egy szóra!
17.50 SZEGASZTOK!
17.55 Cimbória - Játék
18.05 hANGOLka
18.25 Van benne valami
18.50 „Veletek vagyok mindennap...”
19.07 Vackor az első bében
Magyar rajzfilmsorozat
Első nap az első bében
19.30 Híradó
20.05 Telesport
20.25 A Guldenburgok öröksége
NSZK tévéfilmsorozat
XIII/12. rész: Az elátkozott kastély
21.15 Hitel, Világ, Stádium
21.55 Gondolkodó
22.20 Forgatás közben
Baló Júlia műsora
23.00 TS - Sportvarázs
0.10 Híradó
0.15 BBC-híradó

MTV 2


9.55 Képújság
10.00 Parlamenti Napló
Kapcsoljuk az Országházat
16.00 Műsorajánlat
16.03 Időjárás
16.05 Mit ér az ember, ha vidéki...?!
Vállalkozók, vállalkozások
16.20 Észbontó
Szórakoztató ismeretterjesztő műsor gyerekeknek
16.40 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Marabu huzavona
- Lobo és a kincskereső kalózok
Svájci rajzfilmsorozat
Cseppke kalandjai
Belga-francia rajzfilmsorozat
Oszkár tavasza
17.05 Elektor kalandor
Telefonos videojáték
17.10 Viaje al espanol
Spanyol nyelvlecke
17.25 Korforduló
Idősek és idősödők magazinja
18.00 Körzeti híradók
18.13 Időjárás
18.15 Béke veled!
Dokumentumfilm
18.42 Műsorajánlat
18.55 Korkép
Magyarország jelen időben
Benne: Magyarországról jövök - kamerával
19.32 A boldog család
Német tévéfilmsorozat
Váratlan visszatérés
20.30 Stúdió '93
Kulturális hetilap
21.25 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Híradó
22.20 Időjárás
22.25 24 óra
22.50 Kis esti zene
Eötvös Péter szerzői estje

Duna TV


16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Adj király katonát!
Magyar film (ism.)
18.00 Teleki Sámuel nyomában Kelet-Afrikában
VI/2. rész: Tűz a hasadékvölgyben
18.30 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Mediawave ’93 - Győr
19.40 Kötőjel
Ukrán film
20.35 Évforduló
20.40 Dunasport
20.55 Határon túli műhelyek
21.25 A Strauss dinasztia
Osztrák tévéfilmsorozat
XII/1. rész (ism.)
22.20 Hírösszefoglaló

HBO


17.30 Kutyavilág
Rajzfilm
18.00 Emberevő Bíborka
Amerikai zenés film
19.40 Gyilkosság az Orient-expresszen
Amerikai krimi
21.50 Halálos fegyver
Amerikai akciófilm
23.40 A küzdelem törvénye
Amerikai akciófilm

Szív TV

19.00 Műsorajánlat
19.10 Kondibik - Torna
19.35 Gyermekek képernyője
20.00 Más
Zenei magazin
20.30 Seiko-shop
20.40 Kurír-est - Tóksó
Vendég: dr. Mogyorósi Péter, a Magyar IQ Társaság alelnöke
21.15 Mindenki gyermeke
Amerikai film
22.55 Holnapi műsorajánlat

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1993. november 22., hétfő

Tv műsor - 1993. november 22. - Hétfő

MTV 1


6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé - törvénytippel, agrometeorológiával
6.25 Határtól - határig
A dél-alföldi körzeti televízió műsora (Pécs)
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Altorjai Anitával
Benne:
9.30 Walt Disney bemutatja (ism.)
- Csipet csapat
Amerikai rajzfilmsorozat
A csapat Párizsba ruccan
- Jack a vadonból
Amerikai filmsorozat
III/3. rész
- Kacsamesék
Amerikai rajzfilmsorozat
Mágica árnyékháborúja
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Déli üzlet
12.32 Képújság
15.58 Műsorismertetés
16.00 Híradó
16.10 Szórakaténusz (ism.)
16.25 Hatalom és szenvedély
Ausztrál tévéfilmsorozat
17.15 Hagyomány
17.55 Jelképtár
A hattyú
18.00 SZEGASZTOK!
18.05 Cimbora
18.27 Zenelánc
18.35 Szerencsekerék
19.07 Jó éjszakát kíván a Disney!
19.17 „Engedjétek hozzám!”
19.30 Híradó
20.05 Columbo
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Gyilkosság telefonhívásra
21.20 (H)arcképek
Szemadám György műsora
22.00 Létkérdések
22.55 Színházi Napló
23.35 Híradó
23.40 BBC-híradó

MTV 2


14.00 Képújság
14.05 A Hét (ism.)
15.00 Parlamenti Napló
17.00 Műsorajánlat
17.03 Időjárás
17.05 Elektor kalandor
17.10 Pif és Herkules
Francia rajzfilmsorozat
Furcsa játék
- A nagy ho-ho-ho horgász
Magyar rajzfilmsorozat
Virágcsokor a horgon (ism.)
17.30 Civil kurázsi
18.00 Körzeti hiradók
18.13 Video - Táncház
Angol filmsorozat
VIII/3. rész
18.19 Műsorajánlat
18.23 Időjárás
18.25 Medicina
18.35 Zöldpont
19.05 Frici, a vállalkozó szellem
19.30 UTE-Szolnok bajnoki vízilabda-mérkőzés
21.20 Műsorajánlat
21.25 Kapcsolatok
Külhoni magyar újságírók első világtalálkozója
22.00 Híradó
22.20 Időjárás
22.25 Filmklub
Sára Sándor-sorozat
Rövidfilm válogatás
- Cigányok (1962) FF
- Víz kereszt (1967) FF
- Egyedül (1963) FF
- Pro Patria (1968) FF

Duna TV


16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal (ism.)
16.30 Mi hárman
Olasz film (ism.)
18.05 Évforduló
18.10 Bárdos Lajos: Missa Tertia
18.25 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Régi idők mozija
Hazajáró lélek
Magyar film (1940)
20.30 Tatár őseink
Finn dokumentumfilm
21.10 Meghökkentő mesék
Angol filmsorozat
Enyém a bosszú (ism.)
21.40 Hírösszefoglaló

HBO


17.30 Titkok háza
Amerikai bűnügyi dráma
19.10 A komédia királya
Amerikai filmszatíra
21.00 Oliver Stone
Amerikai dokumntumfilm
22.05 A bankár
Amerikai akciófilm
23.40 Bűnös asszony
Amerikai bűnügyi film

TV4


19.00 Műsorismertetés
19.10 Knight Rider
Amerikai filmsorozat
Fehér madár
20.00 Sláger és horoszkóp
20.30 A férfi mind őrült
Magyar film
22.00 Az amerikai álom
Gazdaságtörténeti sorozat
22.30 Cine-java
Mozikalauz
23.00 Műsorzárás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1993. november 21., vasárnap

Tv műsor - 1993. november 21. - Vasárnap

MTV 1


6.33 Műsorismertetés
6.35 Falutévé magazin
7.20 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Mosómacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Sztárnak születni kell
7.45 „Így szól az Úr!”
7.55 Hol-mi?
8.20 Halló, vasárnap!
10.50 Növendékhangverseny
Zeneiskolások országos vetélkedője
Középdöntő, III/2.
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
- Családfa
6. rész: Puskin
- 1993. A barokk éve
XVI/6. rész: A barokk iskola
- Adalékok az ÁVO történetéhez
5. rész: Pankotai Antal: 8 év
Petheö Gyula: 10 év
13.40 Nótatévé
14.10 Beaujoulais - avagy a francia újbor ünnepe
14.25 Ünnepi ének
Krisztus király ünnepe
14.40 Telesport
Benne: Nemzetközi teremcross verseny
Közvetítés Nyíregyházáról
16.20 Örömhír
16.47 Walt Disney bemutatja
- Csipet csapat
Amerikai rajzfilmsorozat
A csapat Párizsba ruccan
- Jack a vadonból
Amerikai filmsorozat
III/3. rész
- Kacsamesék
Amerikai rajzfilmsorozat
Mágica árnyékháborúja (ism.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
20.00 Híradó
20.20 Telesport
Benne: Góóól
Labdarúgó-összefoglaló
21.10 Szelecky Zita arcai
Válogatás a színésznő filmdalaiból
21.55 Pillanatnyi pénzzavar
Magyar film (1938) FF!
23.00 Vízöntő
New Age Magazin

MTV 2


7.15 Műsorajánlat
7.17 Hipp-Hopp doktorok
Bábjátéksorozat
Girhes lovat nem lehet eladni
7.37 Frici, a vállalkozó szellem (ism.)
8.02 Juli-suli
8.35 PC ábécé
9.05 Alfréd, a  kacsa
Belga-holland-francia rajzfilmsorozat
Dolf hazatér
9.28 Állatolimpia
Belga rajzfilmsorozat
Ki mit fej
9.30 Elektor kalandor
9.35 Töpszli malac kalandjai
Angol bábjátéksorozat
Az újságíró
9.45 Billy Webb csodálatos története
Angol tévéfilmsorozat
VI/4. rész
10.10 Veszélyes játék
Angol ismeretterjesztő film
10.58 Elrejtett tájak
VI/6. rész: Kőtornyok a kazah pusztákon
11.20 Az Úr szolgálólányai (ism.)
11.50 Ameddig a harang szól
12.00 SOrSok
12.40 Gazdaképző
13.10 Műsorajánlat. Időjárás
13.15 A kristályszem
Amerikai tévéfilm
14.45 Zenebolondok
15.05 Magyarország ma
15.45 Mesemondók találkozója
6. rész: Debrecen
16.35 Ebből is egy kicsikét...
Aranytallérjáték
17.05 K+P
17.25 Ünnepi ének
Krisztus Király ünnepe
17.35 Delta
18.00 Körzeti tévéstúdiók műsora
18.30 Kedves versem
Ady Endre: A föltámadás szomorúsága
18.38 Időjárás
18.40 Kicsinyek képeskönyve
Kanadai rajzfilmsorozat
A léggömböt termő fa
A zöld kígyó
19.00 Família Kft.
19.35 Ebből is egy kicsikét...
Benne:
- Szerkeszti a néző
- Mindenre van megoldás
- Aranytallérjáték
- Mester és tanítványai
22.05 Villámévek, dobpergő nap
Amerikai dokumentumfilm John Kennedyről
23.30 Aréna

Duna TV


16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 A világ végén
16.40 Bolond Istók
17.40 Töredék
17.55 Mi magunk és egyéb állatfajták
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
XII/2. rész
18.20 Postabontás
18.35 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Adj király, katonát!
Magyar film (1982)
20.50 Mesterségem címere
21.15 Budapest hangversenytermeiből
21.40 Évforduló
21.45 Hírösszefoglaló

HBO


8.00-9.30 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Az önmagát kísértő férfi
Angol krimi
19.15 Az évszázad üzlete
Amerikai vígjáték
21.00 Tözsdecápák
Amerikai filmdráma
23.40 A Sinclair-gyilkosság
Amerikai bűnügyi film

TV Plusz

12.05 Superman: 1 millió dolláros zsákmány
Amerikai rajzfilm
12.35 Worldnet-válogatás
12.50 Mozaik-magazin
13.05 Spanyol lovasiskola - Bécsben
13.35 Sportcsemegék
14.00 Szelek palotája
Amerikai kalandfilm

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1993. november 20., szombat

Tv műsor - 1993. november 20. - Szombat

MTV 1


6.23 Műsorismertetés
6.25 Falutévé - faludoktorral, gyógytornával
6.45 Híradó
7.00 Napkelte
8.15 Jó reggelt adj, Istenem!
8.25 Narnia krónikája
Angol filmsorozat
8.55 Cimbória
9.05 SZEGASZTOK!
9.15 Védd magad!
A Kamaszodó kamaszadó önvédelmi sorozata
9.25 System '93
Nemzetközi játék és ügyességi vetélkedő
9.50 Süsü, a sárkány kalandjai
Süsü és a sárkánylány (ism.)
10.20 Amőba
Van-e neked energiatudatod?
10.50 Három kívánság
11.40 Jóga (ism.)
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Szezám utca
(Sesame Street)
Amerikai feliratos gyermekműsor-sorozat
13.05 Telejáték
13.20 Doromb
Népzenei magazin
13.50 Panoráma (ism.)
14.50 Légibusz
Utazási vetélkedő
15.35 Filmmúzeum
„Az isteni sztárok”
Királyi esküvő
Amerikai film (1951)
Feliratos!
17.10 Pannonhalma
Építészeti  kisfilm (ism.)
17.35 Lottósorsolás
17.40 Hőmérő
Politikai show-műsor
18.40 Szerencsekerék
Vetélkedőműsor
19.12 Jó éjszakát kíván a Disney!
19.30 Híradó
20.05 Telesport
20.25 Uborka
Politikai saláta
20.50 Térdre kényszerítve
Olasz film
22.45 Médiamix
A helyi televíziók és a választások
23.10 La Toya Jackson
23.50 Híradó

MTV 2


6.38 Műsorajánlat
6.40 Hipp-Hopp doktorok
Bábjátéksorozat
V/3. rész
7.00 Napra-forgó
Magazin a reggelihez
8.00 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
8.25 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
8.50 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
9.15 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
9.40 Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
10.05 Nasa obrazovka
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
10.30 Cigánykutatás '93
Kerekasztal-beszélgetés
11.00 Siófok-Kispest-Honvéd
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés - Siófokról
13.00 Família Kft. (ism.)
13.30 Civil kurázsi
Sötét Zala fénycsinálói
13.50 Műsorajánlat. Időjárás
13.55 Útkereső
Vitaműsor kamaszoknak
14.20 Azok a csodálatos állatok
A borjúfóka
14.40 Rizikó
Kisjátékfilm-sorozat
Dr. Belmondo
15.10 Nagylátószög
Válogatás a határon túli magyar stúdiók műsoraiból
16.00 Csak a derű óráit számoltuk (ism.)
16.45 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
A bűvös bab
16.50 Nézze meg az ember!
16.55 Autó 2
A TV2 autós magazinja
17.25 Hupikék törpikék
Belga rajzfilmsorozat
A törpacsirta
Riportörp igaz törpénete
17.57 Az új Lassie
Amerikai filmsorozat
A kutya neve Bingó
18.25 „A jognak asztalánál...”
Jogi  ism eretterjesztő műsor
18.50 A hónap művésze
Ferenczy Károly
19.05 Műsorajánlat. Időjárás
19.10 Kék hírek
19.30 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
XIII/12. rész: A jó boszorkány
20.25 Zene, zene, zene
21.15 Lyukasóra
Mészöly Dezső műsora
22.00 Híradó
22.20 Időjárás
22.25 Szabófalvától San Franciscóig
Beszélgetés Domahidy Miklós íróval
23.25 Sára Sándor-sorozat
Könyörtelen idők
Magyar film (1992)

Duna TV


16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 Kánon
16.40 A helység kalapácsa
17.35 Tradíció
18.20 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal
Spanyol rajzfilmsorozat
18.45 Dunahíradó
19.00 A Strauss dinasztia
Osztrák tévéfilmsorozat
XII/1. rész
19.50 Dunasport
20.05 És hamarosan a sötétség
Angol thriller
21.40 Bartha Dénes Haydn-sorozata
VI/6. rész
22.35 Évforduló
22.40 Hírösszefoglaló

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Állati élet: Az elefánt a természet bástyája
18.30 A törvényen kívüli Josey Wales
Western
20.45 Cookie
Amerikai vígjáték
22.20 Bowe-Holyfield profi bokszdöntő
0.25 Emmanuelle - 12.

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1993. november 19., péntek

Tv műsor - 1993. november 19. - Péntek

MTV 1


6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé - agrometeorológiával és falunézővel
6.25 Határtól - határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Bárdos Andrással
Benne:
10.30 Dallas
Amerikai filmsorozat
Igaz vallomások
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 SOrSok
Munkavállalók magazinja
12.47 Viaje al espanol (ism.)
13.02 Képújság
15.58 Műsorismertetés
16.00 Híradó
16.10 Telecke
16.30 Euroklick
Élet és munka Európában
17.00 Évgyűrűk
17.30 Téka
17.40 Ablak melléklet
18.00 Ablak
18.59 Múmin
Japán rajzfilmsorozat
Múmin házat épít
19.30 Híradó
20.05 Telesport
20.20 Dallas
Amerikai filmsorozat
Igaz vallomások (ism.)
21.15 Panoráma
22.20 Filmutazás
„A pokol tornácán”
Útifilm
22.50 A szürke mén
Izlandi tévéfilm
0.20 Híradó
0.25 BBC-híradó

MTV 2


15.10 Képújság
15.15 Műsorajánlat
15.18 Időjárás
15.20 A kemény kő, meg a puha...
Német útifilm
Emberek és szélmalmok Portugáliában
16.05 Titokzatos aranyvárosok
Belga-francia-japán rajzfilmsorozat
16.30 A Nyugat diadala
Angol filmsorozat
XIII/9. rész: A haladás emlékművei
17.20 Helikopter
Aktuális sztárok a levegőből
17.45 Tipplista
Kulturális ajánlatok hétről, hétre
18.00 Körzeti híradók
18.13 Videó-Táncház
Angol filmsorozat
VIII/2. rész
18.19 Műsorajánlat. Időjárás
18.35 Kojak
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Az elkeseredett mesterlövész
(Acts of Desperate Men)
19.30 Kerekek és lépések
Dunamellék
20.20 Magyarországi műemlékek
Jáki templom
20.40 Helló, világ!
21.25 Megáll az ész!
22.00 Híradó
22.20 Időjárás
22.25 „Valahol egy lány...”
23.15 24 óra

Duna TV


16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 Örökségünk - A fa útja
Ismeretterjesztő rövidfilm
16.20 Álmodó ifjúság
Magyar film (ism.)
17.30 Két ország határán
18.15 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Közép-európai magazin
20.00 Pupi Avati filmjei
Mi hárman
Olasz film
21.30 Meghökkentő mesék
Angol tévéfilmsorozat
Enyém a bosszú
21.55 Évforduló
22.00 Hírösszefoglaló

HBO


17.00 Tapsi Hapsi
Rajzfilm
17.30 Kutyavilág
Rajzfilm
18.00 Szemenszedett szenzáció
Amerikai vígjáték
19.50 Rózsák háborúja
Amerikai vígjáték
21.50 Szenvedélyes bűnök
Amerikai bűnügyi dráma
23.40 Az örök Frankenstein
Amerikai horrorfilm

TV4


20.00 Műsorismertetés
20.05 Divat magazin
20.30 Európa kávéház
20.55 Szabad este
21.30 Jó kis buli a középkorban
Amerikai film
23.10 Arcok és ál-arcok
23.50 Trans World International
Sírás és nevetés
24.00 Műsorzárás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek