1993. október 31., vasárnap

Tv műsor - 1993. október 31. - Vasárnap

MTV 1

6.43 Műsorismertetés
6.45 Falutévé magazin
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Mosómacik
Amerikai rajzfilmsorozat
A leleplezett felfedező
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.30 Halló, vasárnap!
11.00 Református istentisztelet
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
- Családfa
Dr. Czeizel Endre sorozata
3. rész: Mátyás király, az igazságos
- 1993. A barokk éve
XVI/3. rész: Magyarország története az uralkodó barokk korában
- Adalékok az ÁVO történetéhez
2. rész: Szalay Károly: életfogytiglan 122-en a bíróság előtt: 1951
13.40 Berki László muzsikál
13.55 Telesport
Benne: Fotex Veszprém-Teka Santander férfi kézilabda BEK-mérkőzés
Közvetítés Veszprémből
15.40 Vonzásban
16.20 Örömhír
Ökumenikus műsor
16.45 Walt Disney bemutatja
- Kacsamesék
Amerikai rajzfilmsorozat
Szuperkacsa (ism.)
- Kalandok égen és földön
Amerikai filmsorozat
III/3. rész
- Csipet csapat
Amerikai rajzfilmsorozat
Sajtmizériák (ism.)
18.30 Szerencsekerék
Vetélkedőműsor
19.00 A Hét
20.00 Híradó
20.20 Uborka
Politikai saláta
20.45 Sógorok, sógornők
Francia film (1984)
22.25 Telesport
Benne: Góóól!
Labdarúgó-összefoglaló

MTV 2

7.38 Műsorajánlat
7.40 Frici, a vállalkozó szellem (ism.)
8.05 Juli-suli
8.35 Videák
9.05 Alfréd, a kacsa
Belga-holland-francia rajzfilmsorozat
Az Antarktiszon
9.28 Állatolimpia
Belga rajzfilmsorozat
Hódító verseny
9.30 Elektor kalandor
9.35 Billy Webb csodálatos története
Angol tévéfilmsorozat
VI/1. rész
10.00 Kánon
Luther Márton
10.30 A szeszélyes természet
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
X/9. rész: Viasztornyok és papírpaloták (ism.)
11.20 Elrejtett tájak
VI/3. rész
11.45 Erdélyi népdalok és táncok
11.50 Ameddig a harang szól
Gönc
12.00 Sorsok
12.40 Gazdaképző
13.10 Műsorajánlat - Időjárás
13.15 Telexpo ’96 (ism.)
13.40 Mese a négy kívánságról
Amerikai tévéfilm
14.25 Balla Margit festőművésznél
14.40 Magyarország ma
15.20 Mesemondók találkozója - 3. rész
Pécs
16.10 „A jognak asztalánál”
16.35 Barbár tájakon
17.05 K+P
17.25 Műsorajánlat
17.35 Delta
18.00 Körzeti tévéstúdiók műsora
18.30 „Költő, felelj!”
Bella István
18.35 Időjárás
18.40 Kicsinyek képeskönyve
Kanadai rajzfilmsorozat
19.00 Família Kft.
19.35 „Ebből is egy kicsikét...”
Szórakoztató magazin
21.10 „Il tenore”
Rendhagyó portré Beniamino Gigliről
22.00 Keresek egy embert
Sándor György műsora
22.30 Műsorajánlat
22.35 Hasfelmetsző Jack
Angol tévéfilm
II/2. rész

Duna TV


16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 Kereszt a mocsárban
16.40 Erdélyi orgonák
17.10 Itt éltem
Gajdos János naiv festő művészete
17.30 Töredék
Gyöngyöspata temploma
17.55 A reformáció emléknapja Nagyváradon
18.35 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Sursum Corda
Lady Hamilton
Angol film (1941)
21.05 Berlioz: Fantasztikus szimfónia
21.55 Évforduló
22.00 Hírösszefoglaló

HBO


8.00 Tapsi Hapsi és vendégei: Tazmánia
Amerikai rajzfilm
8.30 Tapsi Hapsi és vendégei: Bolondos dallamok
Amerikai rajzfilm
9.00 Tapsi Hapsi és vendégei: Batman
Amerikai rajzfilm
17.30 Hegyek pokla
Amerikai dráma
19.20 Lewis-Bruno profi bokszdöntő
20.30 Ölve vagy halva
Amerikai akciófilm
22.10 A fantom
Amerikai krimi
23.45 Osterman víkend
Amerikai bűnügyi film

TV4


8.00 Műsorismertetés
8.07 A sebesség világa
8.15 Power kapitány
Amerikai sci-fi sorozat
8.40 Szuperbike
9.10 Vadak Amerikában
Amerikai természetfilm
9.45 Biliárd-suli
10.00 Meneküljetek, nyomozunk
Hongkongi film
11.30 Színház
12.00 Műsorzárás
(A csütörtöki adás ismétlése)
20.00 Műsorismertetés
20.05 Music TV4
21.05 Zűrös hekusok
Amerikai film
22.40 Áramvonal - Divat
22.50 Trans World International
24.00 Műsorzárás
(A pénteki adás ismétlése)

TV Plusz

12.05 80 nap alatt a Föld körül
13.10 Worldnet-válogatás
13.25 Mozaik-magazin
13.35 A zöld sziget - Írország
13.50 Sportcsemegék
14.15 Börtönterror
Olasz bűnügyi film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1993. október 30., szombat

Tv műsor - 1993. október 30. - Szombat

MTV 1

6.23 Műsorismertetés
6.25 Falutévé - faludoktorral, gyógytornával
6.45 Híradó
7.00-8.15 Napkelte
8.15 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.25-11.30 Kapcsolj be!
Benne:
8.25 Narnia krónikája
Az oroszlán, a boszorkány és a különös ruhásszekrény
Angol filmsorozat
XVIII/7. rész: Caspian herceg 1.
8.55 Cimbóiria
9.05 SzEGAsztok!
9.15 Képhiba
9.20 Útkereső
9.45 Válogatás a Magyar Televízió Archívumából
Süsü, a sárkány kalandjai
Zenés bábjáték
A bűvös virág (ism.)
10.15 ÁSZ
11.10 Friss
Fiatal magazin
11.30 Szomszédok (ism.)
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Szezám utca
(Sesame Street)
Amerikai feliratos gyermekműsor-sorozat
13.05 Az én dzsungelkönyvem
Német ismeretterjesztő filmsorozat
13.30 Panoráma (ism.)
14.30 Babusgató
15.00 Újdonságok
Könnyűzenei magazin
15.35 Családi mozidélután a Disney-vel
Síparadicsom
Amerikai film (1972)
17.15 A sárvári vár (ism.)
17.40 Mennyi az annyi?
Gazdaságpolitikai show
18.40 Szerencsekerék
19.12 Esti mese
Jó éjszakát kíván a Disney!
19.30 Híradó
20.05 Telesport
20.25 Parabola
21.00 A nő illata
Olasz film (1974)
22.45 Vízöntő
23.30 Rolling Stones-koncert
(Let's Spend The Night Together)
0.55 Híradó

MTV 2

6.58 Műsorajánlat
7.00 Napra-forgó
Magazin a reggelihez
8.00 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
8.25 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
8.50 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
9.15 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
9.40 Sprski ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
10.05 Nasa obrazovka
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
10.30 Örménymagyarok
III/2. rész
11.00 Jégkorong Magyar Kupa döntő
13.00 Família Kft. (ism.)
13.30 Európai Színházak Budapesten
Fesztiválhíradó
13.50 Műsorajánlat - Időjárás
13.55 Az állatok védelmében
Kudlik Júlia műsora
14.15 Szerelmem, Budapest
Zenés összeállítás
15.00 Nagylátószög
Válogatás a határon túli magyar stúdiók műsoraiból
15.50 Autó-motor
16.15 Nézze meg az ember!
16.20 Szolgálatukra
Vásárlóvédelmi szolgáltató magazin
16.45 Mesél a Filmhíradó
17.25 Hupikék törpikék
Belga rajzfilmsorozat
A varázsgömb vonzereje
17.54 Knight Rider
Amerikai tévéfilmsorozat
A felkelő nap gonosz fiai
18.47 Műsorajánlat - Időjárás
18.55 Kék  hírek
19.10 Golgota, 1956
19.30 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
XIII/9. rész: Megfért lelkek
20.20 Erkel és kora
Műveltségi vetélkedő
21.20 Picassók-K kalandjai
22.00 Esti egyenleg
22.20 Időjárás
22.25 Mesterművek - mesterrendezők
Carlo Goldoni: Chioggiai csetepaté
23.07 Hasfelmetsző Jack
Angol tévéfilm
II/1. rész

Duna TV


16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 Lourdes-i zarándoklat
Angol dokumentumfilm
16.40 Kobold kópék
17.05 Gránitszirtek szigetén
17.35 Regélő
18.20 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Polip
Olasz bűnügyi tévéfilmsorozat
VI/4. rész
20.40 Dunasport
20.55 Bartha Dénes Haydn sorozata - VI/3.
21.55 Évforduló
22.00 Hírösszefoglaló

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei: Batman
Amerikai rajzfilm
17.30 Állati élet: A csodálatos kenguru
Angol természetfilm
18.30 Tapsi Hapsi - Az első 50 év
Amerikai dokumentumfilm
19.30 Rendőrakadémia 5.
Amerikai filmvígjáték
21.00 Sose halunk meg
Magyar filmvígjáték
22.30 Nincs kiút
Amerikai bűnügyi film
0.30 Emmanuelle 9.
Francia erotikus film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1993. október 29., péntek

Tv műsor - 1993. október 29. - Péntek

MTV 1

6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé - profittal, agrometeorológiával
6.25 Határtól - határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Bárdos Andrással
Közben:
9.50 Lottósorsolás
10.30 Dallas
Amerikai filmsorozat
Az öngyilkosság
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Déli egyenleg
12.12 SOrSok
Munkavállalók magazinja
12.52 Viaje al espanol (ism.)
13.07 Képújság
15.18 Műsorismertetés
15.20 Új Reflektor Magazin
16.00 Híradó
16.10 Adj esélyt!
Pályakezdő fiatalok műsora
16.35 A magyar puszta
XIII/2. rész: Hortobágyi szikesek (ism.)
17.00-18.55 Péntek délután
Benne:
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
Közhasznú információk
17.40 Ablak melléklet
18.00 Ablak
18.58 Esti mese
Múmin
Japán rajzfilmsorozat
A napfogyatkozás
19.30 Híradó
20.05 Telesport
20.18 Dallas
Amerikai filmsorozat
Az öngyilkosság (ism.)
21.10 Panoráma
22.15 Godard-sorozat
Az asszony - az asszony
Francia film (1961)
23.35 Híradó
23.40 BBC-híradó

MTV 2

14.20 Képújság
14.25 Műsorajánlat
14.28 Időjárás
14.30 Alpok-Duna-Adria
15.00 A grönlandi apácalúd
Kanadai film
15.30 Gyerekeknek
- Titokzatos aranyvárosok
Belga-francia-japán rajzfilmsorozat
- Vidám búvárok
Román rajzfilm
16.00 A Nyugat diadala
Angol filmsorozat
XIII/6. rész: Felfedezések kora
16.50 Műsorajánlat
16.55 Segítőtárs
Benne: 17.10 Pos(z)itív, avagy nehezen kezelhető?!
17.20 A Szlovén Televízió estje
Szlovénia bemutatkozik
18.00 Délutáni egyenleg
Napi képes hírösszefoglaló
18.10 Körzeti híradók
18.23 Időjárás
18.30-23.45 A Szlovén Televízió estje
18.30 Idegenforgalmi és gasztronómiai magazin
Benne: Élő telefonos játék
19.20 Reneszánsz zene
Jacobus Gallus szlovén zeneszerző műveiből
19.30 Felix Langus esete, avagy hogyan szabadítsd fel önmagad?
Szlovén filmszatíra
20.50 Kisebbségek itt és ott
Stúdióbeszélgetés
21.05 Materada krónikása
Szlovén portréfilm
22.00 Esti egyenleg
Napi képes hírösszefoglaló
22.20 Időjárás
22.25 24 óra
Benne: Szlovénia és Magyarország infrastrukturális tervei
22.50 Reneszánsz zene
Jacobus Gallus szlovén zeneszerző műveiből
22.55 Leibach-koncert

Duna TV


16.00 Hírek, műsorajánlat
16.05 Évforduló
16.10 Kapásjelző
16.20 Laura
Magyar film (ism.)
17.55 Virágból szőtt élet
Csapody Vera élete
18.10 Postabontás (ism.)
18.25 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Közép-európai magazin
20.00 Ház a sziklák alatt
Magyar film (1959)
21.30 Kalotaszegi táncok
21.35 Meghökkentő mesék
Golyóbiztos kombináció
22.00 Évforduló
22.05 Hírösszefoglaló

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei: Bolondos dallamok
Amerikai rajzfilm
17.30 Kutyavilág: Denevéreb
Kanadai rajzfilm
18.00 Rendőrakadémia 4.
Amerikai filmvígjáték
19.30 Az utolsó csepp
Amerikai akciófilm
21.30 Hol az igazság?
Feliratos amerikai bűnügyi film
23.45 Fegyvercsempész
Amerikai akciófilm

TV4


20.00 Műsorismertetés
20.05 Music TV4
Könnyűzenei műsor
21.05 Zűrös hekusok
Amerikai film
22.40 Áramvonal - Divat
22.50 TV 4 autó-motor magazin különkiadás
23.25 Trans World International - VIII/5.
Út az Amerikai Kupáig
24.00 Műsorzárás
(Ismétlés vasárnap 20.00-24.00 óráig)

1993. október 28., csütörtök

Tv műsor - 1993. október 28. - Csütörtök

MTV 1

6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé - ipartippel és kert-ész
6.25 Határtól - határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Endrei Judittal
Közben:
9.30 Kalinyin cirkusz
Francia cirkuszfilm
A világhírű orosz illuzionista, Kio műsora
10.30 Élő szigetek - Anglia és Írország élővilágának története
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
X/7. rész: Rétek - legelők
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Déli egyenleg
12.12 Képújság
15.38 Műsorismertetés
15.40 Kirakat
Szolgáltató magazin
16.00 Híradó
16.10 Kirakat (folytatás)
16.25 Telesport
17.00 Miami Vice
Amerikai krimisorozat
Mese a fekete kecskéről
17.55-18.20 Kapcsolj be!
17.55 SzEGAsztok!
18.00 Októberi rá-Adás
18.25 Parnasszus
18.55 Gyereksarok
- Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
Barbapapa tehenei
- Égből pottyant mesék
Az óriáslány
19.30 Híradó
20.05 Telesport
20.15 Szomszédok
Teleregény
20.45 Friderikusz-show - kicsit másképp
22.10 24 óra
22.35 Beethoven-ciklus
IV. szimfónia, B-dúr Op. 60
Előadja: a Budapesti Filharmóniai Társaság Zenekara
23.15 Híradó
23.20 BBC-híradó

MTV 2

16.00 Képújság
16.05 Műsorajánlat
16.08 Időjárás
16.10 Fekete Villám kalandjai
Kanadai-francia filmsorozat
A pénzeső
16.35 Babar
Francia-kanadai rajzfilmsorozat
Az eltűnt korona esete
16.58 Állatolimpia
Belga rajzfilmsorozat
Rúdugrás
17.00 Ric, a holló
Német rajzfilmsorozat
Kuli-buli
17.05 Elektor kalandor
Telefonos videojáték
17.10 Telespanol
17.25 Prizma
Életmódmagazin
Babysitter
18.00 Délutáni egyenleg
Napi képes hírösszefoglaló
18.10 Körzeti híradók
18.23 Időjárás
18.30 Alibi-bankjegy
Francia tévéfilmsorozat
VI/6. rész
19.30 Ideális család
Családi vetélkedő
20.30 Lyukasóra
Mészöly Dezső műsora
21.25 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Esti egyenleg
Napi képes hírösszefoglaló
22.20 Időjárás
22.25 Gyökerek
Zobor-vidék
23.05 Szennyes ügy
Brazil bűnügyi tévéfilmsorozat
V/3. rész

Duna TV

16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 Itt járt Mátyás király...
Tévéfilm - 1. rész (ism.)
17.15 Az ókori Kelet - 16/14.
18.20 Mesesarok
Kobold kópék
18.45 Dunahíradó
19.00 Irány a világ!
Belga filmsorozat
XII/5. rész: Az Indiai-óceán afrikai partvidéke
19.50 Dunasport
20.05 Puskinnal egyedül
Vendégünk: Innokentyij Szmoktunovszkij
20.30 Kis tragédiák
Szovjet tévéfilmsorozat
1. rész
21.35 Évforduló
21.40 Hírösszefoglaló

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei: Taz-Mánia
17.30 A Bermuda-háromszög rejtélye
Amerikai dokumentumfilm
19.10 Kipurcant a bébicsősz, anyának egy szót se
Amerikai filmvígjáték
21.00 Gyilkossággal vádolva
Amerikai bűnügyi dráma
22.40 A fejvadász
Amerikai akciófilm
0.15 Emmanuelle - 8.
Francia erotikus film

TV4


19.00 Műsorismertetés
19.03 A sebesség világa
19.15 Power kapitány
Amerikai sci-fi
A béke városa
19.40 Aerobic
20.10 Vadak Amerikában
Amerikai természetfilm
20.45 Biliárdsuli - V/5.
21.00 Meneküljetek, nyomozunk!
Hongkongi film
22.25 Színház
Baló Júlia műsora

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1993. október 27., szerda

Tv műsor - 1993. október 27. - Szerda

MTV 1

6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé - géptippel, munkaügyi tippel, növénydoktorral
6.25 Határtól - határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Fodor Jánossal
Benne:
9.30 Anyagias világ
Kanadai tévéfilmsorozat
XIX/19. rész: Csak két dolgozó lány
10.30 A gyermekkor és a remény vonata
Csehszlovák sorozat
VI/3. rész: Zsoli kandúr szenvedései
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Déli egyenleg
12.12 Nemes Nagy Ágnes: Lila fecske 2.
12.32 Sugárzás és sugárzásvédelem
Radioaktív anyagok
12.46 Sorstársak
13.01 Segítség!
13.16 Képújság
15.58 Műsorismertetés
16.00 Híradó
16.10 Nemzeti értékeink
Bakony - 4. rész
16.25 Hatalom és szenvedély
Ausztrál tévéfilmsorozat
17.15 Kuba - ki figyelt oda?
Angol dokumentumfilm
18.12-18.36 Kapcsolj be!
18.12 SzEGAsztok
18.17 Öveges professzor: Legkedvesebb kísérleteim (ism.)
18.33 Képhiba - 4.
Rejtvényműsor gyerekeknek
18.41 Bűvös hatos - Játék
19.04 „Maradjatok meg szeretetemben!...”
19.11 Esti mese
Jó éjszakát kíván a Disney!
19.30 Híradó
20.05 Dick Tracy-show
Amerikai rajzfilmsorozat
Két kész fényképész
Feliratos!
20.15 Új szeszélyes évszakok
Szórakoztató magazin
21.10 A cártól Sztálinig
Amerikai dokumentumfilm
22.35 Európai Színházak Budapesten
Fesztiválhíradó
23.05 24 óra
23.30 Híradó
23.35 BBC-híradó

MTV 2


16.10 Képújság
16.15 Műsorajánlat
16.17 Időjárás
16.19 Gyerekeknek
- Történetek a kék házból
Francia rajzfilmsorozat
Flappi és hamburger
- Amigo és barátai
Spanyol rajzfilmsorozat
Leonardo da Vinci
- Maja, a méhecske
Japán-osztrák rajzfilmsorozat
Csiga doktor
17.05 Elektor kalandor
Telefonos videojáték
17.10 Telespanol
17.25 Hármas csatorna
Megtanulok tanulni
18.00 Délutáni egyenleg
18.10 Körzeti híradók
18.23 Körzeti magazin
18.55 Magyarország-Luxemburg
Labdarúgó VB-selejtező mérkőzés
A szünetben: kb. 19.45 Telesport
20.45 Tipplista
20.55 „Egy az Isten”
Az első unitárius püspök emlékére
21.25 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Esti egyenleg
Napi képes hírösszefoglaló
22.20 Időjárás
22.25 Petrocelli
Amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat
Leszámolás

Duna TV


16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 Dankó Pista
Magyar film (ism.)
17.40 Évmilliók emlékei
Ismeretterjesztő sorozat
IX/5. rész: A vörös trópusok
18.10 Tizenkét hónap az erdőn
Október
18.35 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Edward és Mrs. Simpson
Angol filmsorozat
IV/3. rész: Az új király
19.55 Gazdakör
20.25 Laura
Magyar film (1986)
22.00 Évforduló
22.05 Hírösszefoglaló

HBO


16.30 Állati élet: A púpos bálna
Angol természetfilm
18.30 Családi vakáció
Amerikai film
20.10 Poszeidon-kaland
Amerikai kalandfilm
22.05 A Bourne rejtély 2.
Amerikai bűnügyi film
23.40 „K”
Magyar dokumentumfilm

Szív TV

19.00 Műsorajánlat
19.10 Aerobic
19.35 Gyermekek képernyője
19.50 Seiko-shop
20.00 Különjárat
20.35 Kurír-est
Tóksó
Az Uborka-csapat
21.05 Halló! Utazás!
Nézzen, lásson, utazzon, nyerjen!
21.45 Mágnás Miska
Magyar operettfilm

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1993. október 26., kedd

Tv műsor - 1993. október 26. - Kedd

MTV 1

6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé - adótippel
6.25 Határtól - határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Jakupcsek Gabriellával
Közben:
9.30 Anyagias világ
Kanadai tévéfilmsorozat
XIX/18. rész: Az ügynök halála
10.00 Friderikusz-show (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Déli egyenleg
12.12 Egyensúly a természetben
Az egyensúlyozó természet (ism.)
12.38 Képújság
15.58 Műsorismertetés
16.00 Híradó
16.10 Telis-televideó ’93
16.15 Dick Tracy-show
Amerikai rajzfilmsorozat
Az ócska kocsma
Feliratos!
16.25 Hatalom és szenvedély
Ausztrál tévéfilmsorozat
17.15 Ombudsnő
Nőmagazin
17.40 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
17.50-18.20 Kapcsolj be!
17.50 SzEGAsztok
17.55 Cimbória
Telefonos vetélkedő
18.05 hANGOLka
18.25 Van benne valami
18.50 „Veletek vagyok mindennap...”
Katolikus krónika
19.07 Esti mese
Berta
Angol bábfilmsorozat
Zimankós idő
19.30 Híradó
20.05 Telesport
20.25 A Guldenburgok öröksége
NSZK tévéfilmsorozat
XIII/8. rész: Idegen föld
21.15 Hitel, Világ, Stádium
21.55 A Gondolkodó arcképcsarnoka
Pungor Ernő
22.20 Titkok és talányok
Amerikai filmsorozat
XIII/13. rész: A világűr
22.40 TS - Sportvarázs
24.00 Híradó
0.05 BBC-híradó

MTV 2


9.55 Képújság
10.00 Parlamenti Napló
Kapcsoljuk az Országházat
16.00 Műsorajánlat
16.03 Időjárás
16.05 Mit ér az ember, ha vidéki...?!
Vállalkozók, vállalkozások
16.20 Észbontó
Szórakoztató, ismeretterjesztő műsor gyerekeknek
16.40 Gyerekeknek
- Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Vadnyugati nyugalom
- Lobo és a kis teknős
Svájci rajzfilmsorozat
Cseppke kalandjai
Belga-francia  rajzfilmsorozat
2. rész: Mi akad a horogra?
17.03 Állatolimpia
Belga rajzfilmsorozat
Hol jég, hol nem jég
17.05 Elektor kalandor
Telefonos videojáték
17.10 Viaje al espanol
Spanyol nyelvlecke kezdőknek
17.25 Korforduló
Idősek és idősödők magazinja
18.00 Délutáni egyenleg
18.10 Körzeti híradók
18.23 Időjárás
18.30 Korkép - Magyarország jelen időben
Benne: Magyarországról jövök - kamerával
19.00 Húsz perc
Az almakirály
19.30 A boldog család
Német tévéfilmsorozat
A kegyetlen igazság
20.25 Stúdió ’93
Kulturális hetilap
21.20 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
21.50 Műsorajánlat
22.00 Esti egyenleg
22.20 Időjárás
22.25 24 óra
22.50 Zenéről Fellegivel
Út a fény felé

Duna TV


16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 A lámpás
Gárdonyi Géza regényének tévéfilmváltozata (1972)
17.45 Corbusier nyomában Indiában
IV/3. rész
18.25 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 A félelem bére
Francia film (1952) FF
21.05 Dunasport
21.20 Határon túli műhelyek
21.50 Évforduló
21.55 Hírösszefoglaló

HBO


17.30 Kutyavilág: A rádió vészkorszaka
Kanadai rajzfilm
18.00 Az Atlantisz urai
Angol kalandfilm
19.40 Úgy szeretlek, majd megeszlek
Amerikai filmvígjáték
21.15 A Bourne-rejtély 1.
Amerikai bűnügyi film
22.50 Botrány a mosodában
Amerikai filmvígjáték
0.10 Árnyék a havon
Magyar bűnügyi film

Szív TV

19.00 Műsorajánlat
19.10 Kondibik
19.35 Gyermekek képernyője
Rajzfilmek
19.50 Seiko-shop
20.00 Más
Populáris zenei magazin
20.40 Szív-kvíz - Döntő
21.20 Beépített ügynök
Angol kalandfilm

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1993. október 25., hétfő

Tv műsor - 1993. október 25. - Hétfő

MTV 1

6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé - törvénytippel, agrometeorológiával
6.25 Határtól - határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Altorjai Anitával
Közben:
9.30 Walt Disney bemutatja (ism.)
- Kacsamesék
Amerikai rajzfilmsorozat
Sok hűhó Dagobert körül
- Kalandok égen és földön
Amerikai filmsorozat
III/2. rész
- Csipet csapat
Amerikai rajzfilmsorozat
Csecsemő betörő
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Déli egyenleg
12.12 A Financial Times heti üzleti híradója
12.37 Képújság
15.58 Műsorismertetés
16.00 Híradó
16.10 Szórakaténusz
Nyelvi műsor kisiskolásoknak
Jó. Jó? Jó! (ism.)
16.25 Hatalom és szenvedély
Ausztrál tévéfilmsorozat
168/105-106. rész
17.15 Hagyomány
17.55 Jelképtár
A meztelenség
18.00-18.30 Kapcsolj be!
18.00 SzEGAsztok
18.05 Cimbora
18.35 Szerencsekerék
19.07 Esti mese
Jó éjszakát kíván a Disney!
19.17 „Engedjétek hozzám!...”
19.30 Híradó
20.05 Leningrádiak a magyar forradalomért
(1956. Leningrád - 1993. Szentpétervár)
Dokumentumfilm
21.10 Columbo
Amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat
Melegházi dzsungel
22.25 24 óra
22.50 (H)arcképek
Szemadám György műsora
23.30 Híradó
23.35 BBC-híradó

MTV 2

14.00 Képújság
14.05 A Hét (ism.)
15.00 Parlamenti Napló
Kapcsoljuk az Országházat
17.00 Műsorajánlat
17.03 Időjárás
17.05 Elektor kalandor
Telefonos videojáték
17.10 Gyerekeknek
- Pif és Herkules
Francia rajzfilmsorozat
Rossz tanulók és kedvencek
- A nagy ho-ho-ho horgász
Magyar rajzfilmsorozat
Teknős háton lovagolva (ism.)
17.30 Civil kurázsi
Bayer Ilona műsora
18.00 Délutáni egyenleg
Napi képes hírösszefoglaló
18.10 Körzeti híradók
18.23 Időjárás
18.25 Medicina
Egészségügyi híradó
18.35 Zöldpont
A szabadidősportok magazinja
19.05 Frici, a vállalkozó szellem
Mai mese harminc részben
24. rész
19.30 FTC-Vasas
Bajnoki vízilabda-mérkőzés
21.25 Kapcsolatok
A templomépítők
22.00 Esti egyenleg
Napi képes hírösszefoglaló
22.20 Időjárás
22.25 Filmklub
Gaál István-sorozat
Orfeusz és Eurydiké
Magyar film (1985)

Duna TV


16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 A gondos bocsok kalandjai Tündérországban
Amerikai film (ism.)
17.25 Otthon a vadonban
Természetfilm Afrika élővilágáról
18.25 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Dankó Pista
Magyar film (1940) FF
20.30 Látogatóban Szépfalussy Istvánnál
21.00 Folkest
A Ghymes (népzenei) együttes műsora
21.20 Meghökkentő mesék
Angol tévéfilmsorozat
Szaladj, szaladj, nyulacska! (ism.)
21.45 Évforduló
21.50 Hírösszefoglaló

HBO

17.30 Végtelen történet 2.
Amerikai kalandfilm
19.10 Sztálin
Amerikai életrajzi film
22.10 Zenemánia: Sting-koncert - Oslo 1993
24.00 Felvonó a vérpadra
Francia bűnügyi dráma

TV4


19.00 Műsorismertetés
19.10 Knight Rider
Amerikai filmsorozat
X/8. rész: Szép, nyugodt kisváros
20.00 Sláger és Horoszkóp
Szikora Róbert és Laár András műsora
20.30 A kölcsönkért kastély
Magyar film (FF)
22.00 Az amerikai álom
Gazdaságtörténeti sorozat
XXVI/3. rész
22.30 Cine-java
Mozikalauz
23.00 Műsorzárás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1993. október 24., vasárnap

Tv műsor - 1993. október 24. - Vasárnap

MTV 1

6.42 Műsorismertetés
6.45 Falutévé magazin
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Mosómacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Zenda prizmája
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.30 Halló, vasárnap!
Szórakoztató magazinműsor mindannyiunknak
11.00 SzEGAsztok
11.10 '56 ősz vége Magyarországon
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
- 1993. A barokk éve
XVI/2. rész: Magyarország története a korai barokk idején
- Családfa
2. rész: Az Árpád-ház családfája Szent Istvánig
- Adalékok az ÁVO történetéhez
2. rész: Szalay Károly: életfogytiglan 122-en a bíróság előtt: 1951
13.40 Nótatévé
14.10 Kraft Tour 1993
Budapest Ladies Open
Nemzetközi női teniszverseny
16.20 Örömhír
A református egyház műsora
16.45 Walt Disney bemutatja
- Kacsamesék
Amerikai rajzfilmsorozat
Sok hűhó Dagobert körül (ism.)
- Kalandok égen és földön
Amerikai filmsorozat
III/2. rész
- Csipet csapat
Amerikai rajzfilmsorozat
Csecsemő betörő
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
20.00 Híradó
20.20 Telesport
Benne: Góóól
Labdarúgó-összefoglaló
21.15 Szent Elmo tüze
Amerikai film (1985)
23.05 Forma-1 Japán Nagydíj
Közvetítés Suzukából, felvételről

MTV 2

7.37 Műsorajánlat
7.40 Frici, a vállalkozó szellem
23. rész (ism.)
8.05 Juli-suli
17. rész
8.35 PC ábécé
9.05 Alfréd, a kacsa
Belga-holland-francia rajzfilmsorozat
A Dél keresztje
9.30 Elektor kalandor
9.35 A hegy gyomrában
Új-zélandi sci-fi-sorozat
VIII/8. rész: A felejtés ajándéka (ism.)
10.00 Szeszélyes természet
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
X/8. rész: Sivatagi virágkarnevál (ism.)
10.50 Elrejtett tájak
6/2. rész: Csukotka aranya, vulkánja és indiánjai
11.15 „Mily kedves a Te hajlékod”
11.50 Ameddig a harang szól
Tarpa
12.00 SOrSok
12.40 Gazdaképző
13.10 Műsorajánlat - Időjárás
13.15 Rózsa utca 12.
(House at 12 Rose Street)
Amerikai film
14.03 Remekművek
14.15 Az egyetlen Föld
Japán ismeretterjesztő filmsorozat
XII/12. rész: A törékeny bolygó
15.05 Magyarország ma
15.45 Az 1848/49-es magyar forradalom és szabadságharc emlékhelyei
16.35 Népzenei Magazin
17.05 K+P
17.25 Nézze meg az ember!
17.35 Delta
18.00 Körzeti tévéstúdiók műsora
18.30 Kedves versem
Ady Endre: Istenhez hanyatló árnyék
18.34 Időjárás
18.40 Kicsinyek képeskönyve
Kanadai rajzfilmsorozat
A lidércek
Születésnapi vendégség
19.00 Família Kft.
19.35 Viszontlátásra!
Angol tévéfilmsorozat
III/3. rész
21.20 Erkel és kora
Műveltségi vetélkedő
I. forduló
22.40 Geopolis
23.25 „Ez itt az álmok rengetegje”
Telekes Béla (ism.)

Duna TV


16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 Minden 90. másodpercben
Amerikai film
16.40 Gondos bocsok kalandjai Tündérországban
Amerikai rajzfilm
17.55 Töredék
18.20 Postabontás
18.35 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Napló apámnak, anyámnak
Magyar film
20.55 Sorfal
Magyar film
21.20 A Magyarok III. Világtalálkozójának ünnepi hangversenye a Magyar Állami Operaházban
21.55 Évforduló
22.00 Hírösszefoglaló

HBO


8.00-9.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Amerikai rajzfilmek
8.00 Taz-Mánia
8.30 Bolondos dallamok
9.00 Batman
17.30 Profi műkorcsolyázó bajnokok tornája
18.45 Az alattomos tenger
Amerikai dráma
20.15 Mozimánia: John Barry
Amerikai dokumentumfilm
21.20 Nincs kiút
Amerikai bűnügyi film
23.20 Tai Pan
Amerikai dráma

TV4


8.00 Műsorismertetés
8.05 Szakácskönyv
VI/6. rész: Selyemlépcső
8.15 Power kapitány
Amerikai sci-fi sorozat
XXII/8. rész: A révész
8.35 Simple Minds
Zenés beszélgetés Jim Carr-rel
9.00 Trans World International
Sírás és nevetés
9.10 Vadak Amerikában
Amerikai természetfilm-sorozat
XX/7. rész: Az erdőt járva
9.40 Áramvonal - Divat
10.00 Veszélyes szenvedély
Amerikai film
11.30 Cine-java
Mozikalauz
Műsorvezető: Albert Gyöngyi
(A csütörtöki adás ismétlése)
20.00 Műsorismertetés
20.05 Divat Magazin
A Fashion Television magyar változata
20.30 Európa kávéház
Amerika és Oroszország - partnerek vagy ellenségek
21.05 A Sárkányhölgy bosszúja
Amerikai-indonéz akciófilm
22.45 Áramvonal - Divat
23.00 Mike Oldfield Tubular Bells II.
Zenés beszélgetés
22.30 Trans World International
Út az Amerika Kupáig
24.00 Műsorzárás

TV Plusz

12.05 Paul Boyan
Rajzfilm
12.45 Worldnet-válogatás
13.00 Mozaik-magazin
13.10 A holland építészet évszázadai
13.50 Sportcsemegék
14.30 Győzzön az igazság
Amerikai kalandfilm

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1993. október 23., szombat

Tv műsor - 1993. október 23. - Szombat

MTV 1

6.23 Műsorismertetés
6.25 Falutévé - faludoktorral, gyógytornával
6.45 Híradó
7.00 Napkelte
8.15 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.25 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer... Amerika
Francia rajzfilmsorozat
XXVI/26. rész: Amerika... Amerika!
8.55 Narnia krónikája
Az oroszlán, a boszorkány és a különös ruhásszekrény
Angol filmsorozat
XVIII/6. rész
9.25 Cimbória
9.35 Beethoven-ciklus
Egmont nyitány Op. 84
9.55 1956. október 23.
Emlékező koszorúzás a Rákoskeresztúri temetőben
10.40 Az East együttes politikai klipje 1956-ról
10.45 Magyar ereklyék, szent jelképek
Nemzeti dal (ism.)
10.55 Cimboraság
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Szezám utca
(Sesame Street)
13.05 Újdonságok
13.35 Légibusz
Utazási vetélkedő
14.20 A halálraítélt
Magyar film (1990)
15.50 Panoráma (ism.)
16.50 Mezítláb
17.15 56 perc '56-ról
A Mikó filmgyűjtemény
1. rész
18.15 Szerencsekerék
18.47 Esti mese
Jó éjszakát kíván a Disney!
19.00 Telesport
19.20 Magyar ereklyék, szent jelképek
Ómagyar Mária-siralom
19.30 Híradó
20.00 Kapcsoljuk a Magyar Állami Operaházat
Ünnepi hangverseny a Magyar Köztársaság évfordulóján
kb. 22.05 Szemtől szemben
Páskándi Géza Kossuth-díjas íróval - II/2.
23.05 Wim Wenders-sorozat
Berlin fölött az ég
(Der Himmel über Berlin)
NSZK-francia film (1987) FF+Színes
1.10 Híradó

MTV 2

6.28 Műsorajánlat
6.30 Napra-forgó
Magazin a reggelihez
7.30 Gazdaképző
Házigazda: dr. Bálint György
8.00 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
8.25 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
8.50 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
9.15 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
9.40 Slovenski Utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
10.05 Nasa obrazovka
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
10.30 Örménymagyarok
III/1. rész
11.00 Rába ETO-Videoton Waltham
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés közvetítése Győrből
13.00 Família Kft. (ism.)
13.30 Terepjáró
Pálfalvi Dorottya természetvédő műsora - II/2.
14.00 Műsorajánlat - Időjárás
14.05 Azok a csodálatos állatok
A mosómedve és a nyestkutya
14.25 Csíksomlyói búcsú, 1993.
15.25 Nagylátószög
16.15 Vé(le)tlen halottak
A Szegedi Stúdió műsora
17.10 Autó 2
A TV2 autós magazinja
17.35 Hupikék törpikék
Belga rajzfilmsorozat
Söprőtörp
A bőségszaru
18.00 Knight Rider
Amerikai tévéfilmsorozat
Túlélők
18.47 Műsorajánlat - Időjárás
18.50 Aki magyar, velünk tart!
Dokumentumfilm - II/2.
20.00 A népzenétől a jazzig
20.20 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
XIII/8. rész: Felicity fogadása
21.10 Európai Színházak Budapesten
Fesztiválhíradó
21.35 Segítsetek! Segítsetek! Segítsetek!
Építészeti dokumentumfilm
22.00 Esti egyenleg
22.20 Időjárás
22.25 Az estély
Bozsik Yvette táncprodukciója

Duna TV


12.05 Ki is ez az ember tulajdonképpen?
Dokumentumfilm
13.25 Szamárköhögés
Magyar film (1986)
14.55 Halálraítéltek ’56
15.55 1956
Filmvers
16.05 Halálraítéltek
16.55 Beethoven: V. szimfónia
17.30 Hírek
17.35 Mesesarok
17.45 Illyés Gyula: Egy mondat a zsarnokságról
17.55 Engesztelő 1956-1989
Dokumentumfilm
19.10 Ünnepi beszélgetés Göncz Árpád köztársasági elnökkel
20.00 Dunahíradó
20.15 Napló szerelmeimnek
Magyar film (1987)
22.20 Széna tér ’56
23.50 Illyés Gyula: Egy mondat a zsarnokságról
24.00 Himnusz

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei: Batman
Amerikai rajzfilm
17.30 Állati élet: A púpos bálna
Angol természetfilm
18.30 Őrült vágta
Amerikai vígjáték
20.00 Fortress
Amerikai sci-fi krimi
21.30 Lewis-Bruno profi bokszdöntő a WBC nehézsúlyú világbajnoki címért
22.35 Robin Hood, a tolvajok  fejedelme
Amerikai kalandfilm
0.55 Emmanuelle 8.
Francia erotikus film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1993. október 22., péntek

Tv műsor - 1993. október 22. - Péntek

MTV 1


6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé - profittal, agrometeorológiával
6.25 Határtól - határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Bárdos Andrással
Közben:
9.50 Lottósorsolás
10.30 Dallas
Amerikai filmsorozat
148. rész: A szemtanúk (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Déli egyenleg
Napi  képes hírösszefoglaló
12.12 SOrSok
Munkavállalók magazinja
12.52 Viaje al espanol
Spanyol nyelvlecke (ism.)
13.07  Képújság
13.12 Johann Sebastian Bach: D-dúr szvit BWV 1068
13.35 Kraft Tour, 1993
Budapest Ladies Open
Nemzetközi női teniszverseny
15.35 Elhallgatott (a) sortűz
Dokumentumfilm
16.00 Híradó
16.10 Telecke
Segítség a házi feladat megoldásához
16.30 Euroklick
Élet és munka Európában
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
Közhasznú információk
17.40 Ablak melléklet
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltató műsor
19.00 Esti mese
Múmin
Japán rajzfilmsorozat
Bűnözők Múminvölgyben
19.30 Híradó
20.05 Telesport
20.15 Fegyencek szabadságon
Tévéfilm
21.45 Panoráma
Világpolitika percről percre
22.50 Több, mint egy díva
Budapesti beszélgetés Renata Scotto operaénekesnővel
23.40 Los Angeles Jazz
Amerikai zenés tévéfilm
0.15 Híradó
0.20 BBC-híradó

MTV 2


14.00 Képújság
14.05 Műsorajánlat
14.08 Időjárás
14.10 Családi délután
Állatbarátok
15.00 Drehscheibe Europa
A Deutsche Welle közép-európai magazinja
15.30 Titokzatos aranyvárosok
Belga-francia-japán rajzfilmsorozat
20. rész
16.00 A Nyugat diadala
Pillantás a világtörténelemre
Angol filmsorozat
XIII/5. rész: Európától Keletre
16.50 Mákvirágok
Szenvedélymentesen a szenvedélyekről
17.20 Helikopter
Aktuális sztárok a levegőből
17.45 Tipplista
Kulturális ajánlatok hétről hétre
18.00 Délutáni egyenleg
Napi  képes hírösszefoglaló
18.10 Körzeti híradók
18.23 Műsorajánlat - Időjárás
18.35 I. S. Pillanat
Ismeretterjesztő műsor
2. rész
19.00 Aki magyar, velünk tart!
Dokumentumfilm
II/1. rész
20.16 Felsőfokon
Egyetemisták és főiskolások aktuális hírműsora
20.30 Öt kicsi indián
Társasjáték a képernyőn és otthon
21.25 Megáll az ész!
Szórakoztató magazin
22.00 Esti egyenleg
Napi  képes hírösszefoglaló
22.25 24 óra
22.50 Századunk nagy napjai
1956. október 23.
Francia dokumentumfilm-sorozat
Színes+FF
Kommunizmus tankokkal

Duna TV


16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 Kapásjelző
16.20 Ida regénye
Magyar film (1934)
17.40 Barnamedve
Ismeretterjesztő film
18.25 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Közép-európai magazin
20.00 Napló gyermekeimnek
Magyar film (1984)
21.40 Néptáncok
21.50 Meghökkentő mesék
Angol tévéfilmsorozat
Szaladj, szaladj, nyulacska!
22.15 Évforduló
22.20 Hírösszefoglaló

HBO

17.00 Tapsi Hapsi és vendégei: Bolondos dallamok
Amerikai rajzfilm
17.30 Kutyavilág: A rádió vészkorszaka
Kanadai rajzfilm
18.00 Excalibur
Amerikai kalandfilm
20.20 Hóbortos hétvége
Amerikai vígjáték
22.00 Baseball bikák
Amerikai sportvígjáték
23.45 Gyilkos bábuk
Amerikai horrorfilm

TV4


20.00 Műsorismertetés
20.05 Divat magazin
A Fashion Television magyar változata
20.30 Európa kávéház
Amerika és Oroszország - partnerek vagy ellenségek
21.05 A sárkányhölgy bosszúja
Amerikai-indonéz akciófilm
22.45 Chick Corea
Koncertfilm
23.45 Áramvonal
Divat
24.00 Műsorzárás
(Ismétlés vasárnap 20.00-24.00 óráig)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1993. október 21., csütörtök

Tv műsor - 1993. október 21. - Csütörtök

MTV 1

6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé - ipartippel és kert-ész
6.25 Határtól - határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Endrei Judittal
Közben:
9.30 Anyagias világ
Kanadai tévéfilmsorozat
XIX/17. rész: Kitty megbékél
10.30 Élő szigetek - Anglia és Írország élővilágának törtánete
X/6. rész: Lángok martaléka
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Déli egyenleg
12.12 Képújság
15.38 Műsorismertetés
15.40 Kirakat
16.00 Híradó
16.12 Kirakat (folytatás)
16.25 Telesport
17.00 A simlis és a szende
Amerikai krimisorozat
Aki álmában beszélt
17.55 SZEGAsztok
18.00 Kölyökidő
18.25 Ötöd-ölő
18.55 Gyereksarok
- Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
Barbapamacs az erdőben
- Égből pottyant mesék
A négy szőke
19.15 Erzsébet-díj
Sorsolás
19.30 Híradó
20.05 Telesport
20.18 Dallas
Amerikai filmsorozat
148. rész: A szemtanúk
21.10 Zene, zene, zene
22.05 Apropó
23.05 Kraft Tour, 1993
Budapest Ladies Open
Nemzetközi női teniszverseny
23.55 Híradó
24.00 BBC-híradó

MTV 2


16.00 Képújság
16.05 Műsorajánlat
16.08 Időjárás
16.10 Fekete Villám kalandjai
Kanadai-francia filmsorozat
23. rész: A nagymenő
16.35 Babar
Francia-kanadai rajzfilmsorozat
Koncert két zongorára
16.58 Állatolimpia
Belga rajzfilmsorozat
Kard és egyéb vívás
17.00 Rick, a holló
Német rajzfilmsorozat
Cserkészek
17.05 Elektor kalandor
17.10 Telespanol
17.25 Egészséget mindenkinek!
18.00 Délutáni egyenleg
18.10 Körzeti híradók
18.23 Időjárás
18.30 Alibi-bankjegy
Francia tévéfilmsorozat
VI/5. rész
19.30 Forrai Miklós 80 éves
Zenés riportfilm
20.20 Quodlibet
König Frigyes festőművész
20.55 24 óra
21.25 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Esti egyenleg
Napi képes hírösszefoglaló
22.20 Időjárás
22.25 Gyökerek
Torockó és vidéke
23.05 Szennyes ügy
Brazil bűnügyi tévéfilmsorozat
V/2. rész

Duna TV


16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 A cápavadász
Amerikai film (ism.)
17.40 Az ókori Kelet
16/13. rész: Szép béke és szép testvériség, mindörökké
18.20 Mesesarok
Kobold kópék
Rajzfilmsorozat
18.45 Dunahíradó
19.00 Irány a világ!
Belga filmsorozat
XII/4. rész: Imádságok és templomok
19.55 Dunasport
20.10 Filmklub
Hamlet
Orosz film
22.30 Évforduló
22.35 Hírösszefoglaló

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei: Tazmánia
Amerikai rajzfilm
17.30 Poszeidon-kaland
Amerikai kalandfilm
19.30 Go Trabi Go
Német vígjáték
21.10 Hegyek pokla
Amerikai sportdráma
22.50 A zsoldos visszatér
Amerikai akciófilm
0.25 Emmanuelle 7.
Francia erotikus film

TV4


19.00 Műsorismertetés
19.05 Szakácskönyv
VI/6. rész: Selyemlépcső
19.15 Power kapitány
Amerikai sci-fi sorozat
XXII/8. rész: A révész
19.40 Faluszépítő arisztokraták
20.00 Trans World International
Sírás és nevetés
20.10 Vadak Amerikában
Amerikai természetfilm-sorozat
XX/7. rész: Az erdőt járva
20.45 Áramvonal
Divat
21.00 Veszélyes szenvedély
Amerikai film
22.28 Cine-java
Mozikalauz
Műsorvezető: Albert Györgyi
23.00 Műsorzárás
(Ismétlés vasárnap 8.00-12.00 óráig)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek