1988. április 3., vasárnap

Tv műsor - 1988. április 3. - Vasárnap

MTV 1

8.55 Tévétorna gyerekeknek
9.00 Miki és Donald
Amerikai rajzfilmsorozat
XIII/9. rész:
Hol a bér egér?
Tatu túra
Kacsa kocsik
9.20 Képújság
9.25 Csukás István: Csicsóka és a Moszkitók
Ifjúsági tévéfilm
11.15 Benji
Amerikai filmsorozat
XIII/13. rész: A hasonmás
11.40 Orrom krumpli, hajam kóc!
Síróverseny
11.55 A kerékpár virtuózai
Francia dokumentumfilm
12.20 Interszéria Európa Kupa nemzetközi autóverseny
Közvetítés a Hungaroringről
13.15 Hírek
15.10 Kapcsoltam
Társasjáték
15.50 Képújság
15.55 A Közönségszolgálat tájékoztatója
16.00 Nézzük együtt - Lovas Györggyel
16.30 Betűreklám
16.35 „Szó, zene, kép”
Műveltségi vetélkedő a költészet, a zene és a képzőművészet világában
A játékot vezeti: Czigány György
17.25 Reklám
17.30 Vidám forgácsok
Összeállítás klasszikus burleszkekből
„Chaplin a parkban”
17.50 Delta
Tudományos híradó
18.15 Reklám
18.20 Családi torna
18.25 Meséről-mesére
1. Fussunk és ugorjunk
Csehszlovák rajzfilm
(Kenguru a lakásban című sorozat)
2. A só
Magyar rajzfilmsorozat (ism.)
(Magyar népmesék című sorozat)
3. A csipogó húsvéti tojás (ism.)
Magyar rajzfilm
(Pom-pom meséi című sorozat)
18.50 Reklám
19.00 A HÉT
20.00 Híradó
20.10 Illyés Gyula: Malom a séden
Tévéjáték
21.10 Telesport
21.55 Kisbojtár
Táncjáték
Közreműködik az Állami Népi Együttes ének, zene és tánckara (ism.)
23.15 Hírek

MTV 2


9.55-11.00 A Református Egyház húsvéti istentiszteletének közvetítése a  Budapest Kálvin-téri templomból
Igét hirdet: dr. Tóth Károly püspök
13.30 Képújság
13.35 Nyelvlecke: Entrée fibre
Francia nyelvlecke kezdőknek
XII/12. rész (ism.)
13.50 Vasért Jubileumi Kupa
Magyar nemzetközi tornászbajnokság, szerenkénti döntők
Közvetítés a Körcsarnokból
15.20 Interszéria
Európa Kupa nemzetközi autóverseny
Közvetítés a Hungaroringről
16.30 Benedek András: Csodakarikás
Mesejáték (ism.)
17.25 „Hangos Húsvét napján”
Népek húsvétja
18.15 Gondolkodó
Tudományos hetilap
19.00 Száz híres festmény
Külföldi múzeumok gyűjteményeiből
Rubens: A steeni kastély (ism.)
Angol rövidfilm
19.10 Mesterdallamok
19.40 Sivatagi palota
NDK rövidfilm
20.10 Sztárok koncerten
Caterina Valente
NDK film
21.10 A Magyar Televízió díjnyertes műveiből
Illés Endre: Három találkozás (ism.)
Tévénovellák
22.05 Szemtől-szemben
Rubén Zamorával, a salvadori gerillák vezetőjével
22.35 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek