2017. május 22., hétfő

Tv műsor - 1997. február 21. - Péntek

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
A kis szökevény
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Úti tipp
10.40 Játék
10.45 Főzősarok
10.50 Információk, meteorológia
11.05 Dallas
(amerikai filmsorozat)
322. rész: Oldozd el a szívem!
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
14.35 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Magyarország ma
Válogatás a körzeti stúdiók műsoraiból
16.00 Üzlet
Heti gazdasági körkép
16.25 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/66. rész
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
Közhasznú információk
17.40 Tizenöt perc
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltatóműsor
19.00 Esti mese
Égből pottyant mesék
Levente Péter, Döbrentey Ildikó és Gryllus Vilmos műsora (ism.)
A lassú léptű páva
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Dallas
(amerikai filmsorozat)
322. rész: Oldozd el a szívem! (ism.)
21.10 Lehetetlen
Vámos Miklós műsora
Vendég: Sinkovits Imre
22.00 Exkluzív
Társasági és művészeti magazin
22.25 Clint Eastwood-sorozat
Bird
(amerikai film, 1988)
1.00 Híradó

MTV 2


12.00 Szieszta
Szórakoztató, regionális műsor Szegedről
14.50 Műsorismertetés
14.55 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/14. rész: Egy új nap
15.20 Tassilo - Egy férfi, egy eset
(német tévéfilmsorozat)
6/3. rész: A gattnaui kísértet
16.20 Szenes Andreával...
Hodosán Róza (ism.)
17.00 Balaton
17.30 Körzeti híradók
17.55 Időjárás
18.00 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer... az ötlet
(francia rajzfilmsorozat)
26/6. rész: Gutenberg és a könyvnyomtatás
18.30 Űrgammák
(sci-fi-sorozat)
67. rész: A csali
19.05 Szenvedélyek
(olasz tévéfilmsorozat)
42/3. rész
19.55 Műterem
Válogatás a világ dokumentumfilmjeiből
Le Corbusier La Sept
(francia kultúrtörténeti sorozat)
3/3. rész
21.00 Kékpercek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.05 Északi sí-vb
Férfi 30 km-es sífutás, női 15 km-es sífutás
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.35 Kenó
22.40 Koktél Bár
Benne:
- Sztáro(c)k
- Fenyő Miklós-koncert - 2. rész
0.40 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Képes Krónika
12.00 Lapozó
12.20 Váltó
Gazdasági magazin (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Horgásztanyán (ism.)
13.35 A törzsfőnök paradicsoma
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
13/11. rész: Brunei - őfelsége, a szultán
14.05 Német mesterek
(angol képzőművészeti kisfilm)
Ignaz Günther
14.15 Totonákok
(magyar ismeretterjesztő film)
A három szív népe
14.45 Helikon
Irodalmi figyelő (ism.)
15.15 Olvasónapló Goriot apó
(francia film)
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
213. rész: Zavarok
17.25 Váltó-Infó
17.40 Tom
A névnap
- A három testőrke
A regény
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Komédiások - Louis de Funes
Fennakadva a fán
(francia-olasz vígjáték)
20.05 Közép-európai magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 In memoriam Marcello Mastroianni
Az édes élet
(olasz film - 1-2. rész)
0.15 Márai Sándor: Halotti beszéd
Elmondja: Bálint András
0.20 Hírújság
0.35 Az éjszaka filmje
Smokey és a Bandita
(amerikai vígjáték)

HBO


16.30 Batman
(amerikai rajzfilm)
17.00 Bír-lak
(amerikai sorozat)
17.30 Két város meséje
(amerikai családi film)
18.55 Jég veled!
(amerikai vígjáték)
20.30 Pink Floyd: A fal
(amerikai zenés film)
22.05 Zsaruszív
(amerikai vígjáték)
23.45 Halálos hősök
(amerikai film)

TV3


13.05 Műsorajánlat
13.10 Táncol a kongresszus
(osztrák film)
15.00 Negyedóra
15.15 Ez van - fiataloknak
15.45 Az északi erdőrengeteg
(angol természetfilm)
16.45 Automobil
17.20 Szökevény szív
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Fésületlenül
19.45 Játék: Fekete, fehér
20.10 Kisasszony
(brazil sorozat)
20.40 Játék: Fekete, fehér
21.00 Az utolsó menet
(amerikai film)
22.25 Napi profit
22.35 Negyedóra kultúra
22.50 Beverly Hills-i callgirlök
(amerikai erotikus film)

MSat

1.05 Music Box
6.00 Vekker
9.30 Music Box
12.30 Autó-motor (ism.)
13.00 Budo magazin (ism.)
13.30 Ooh La La! (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra...
15.00 Grimm legszebb meséi (ism.)
16.00 Power Rangers (ism.)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM-mikro)
Music Box, Reklámműsor (szatellit)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Szirének és szirénák (ism.)
21.00 Gyilkos utcák (ism.)
22.00 Agyő, haver!
(francia film)
23.30 Roar Tv (ism.)
0.30 A gyilkos bennem van (ismétlés)

Filmnet

7.00 Montana - 44.
Elfelejtett ősök nyomában
7.30 Santo Bugito - 11.
8.00 Turk 182
(amerikai film)
10.00 Egymásnak teremtve
(amerikai film)
12.00 A csend dala
(családi mozi)
14.00 Az én parkom az én váram
(amerikai film)
16.00 Azok a hazug fiúk
(amerikai film)
18.00 Egy kis szívesség
(amerikai vígjáték)
20.00 Bundesliga 1996/1997
22.00 Pokoljárás a levegőben
(amerikai film)
23.30 Az új lakó
(amerikai thriller)

Szív TV

16.05 Kamilla (ism.)
16.30 „Csillagjegyző”
17.00 Reklámvilág (ism.)
17.30 A delfinek élete
18.30 Mi van vele? (ism.)
19.00 Slágermúzeum
20.00 Különjárat
20.30 „Nem boszorkányság”
21.00 Kulturális magazin
21.15 Az agy
(amerikai horror)
23.00 Földgömb
23.30 R. P. S. Special (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 Tv-shop
20.00 A bűn íze
21.40 Klippercek
21.50 Pop-life
22.45 Hurrikán
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1997. február 20. - Csütörtök

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/9. rész: Félreértések
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Kultúrszelet
10.45 Játék
10.50 Információk, meteorológia
11.10 Frankenberg-kastély
(német tévéfilmsorozat, ism.)
14/5. rész: Borotvaélen
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Welcome to Hungary
12.55 Telepakk
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
65/13. rész
15.00 Repeta - Irodalom
Benne:
15.05 Póráz
15.15 Átváltoztatunk!
15.20 Érettségi tétel: Ottlik Géza
15.30 Kolumbusz tojása
15.35 Repeta riporter
15.45 Helyesírás
15.50 Klipszövegfordító
15.55 Versreszelő
16.05 A tegnap holnapja
16.15 Kukkoló
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/65. rész
17.05 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.30 Kapcsolj be!
Mizujs?
17.55 Hit-köznapok
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Kép-játék
19.00 Esti mese
Gyermekbiblia
(angol rajzfilmsorozat)
26/19. rész:
Jézus példabeszédei
Az irgalmas szamaritánus
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Kisváros
Kivégzés
20.55 Az én mozim
Friderikusz Sándor riportműsora
22.00 Operabál '97
23.00 Maffiák és maffiózók
(angol dokumentumfilm)
23.45 Visszapillantás
(angol zenés film, ism.)
Stan Getz (1927-1991)
Dexter Gordon (1923-1990)
Feliratos!
0.10 Híradó

MTV 2


14.55 Műsorismertetés
15.00 Palackposta
15.30 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/13. rész: Füstbe ment tervek
15.55 Zöld bolygó
18/18. rész
16.15 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
16.25 ARTE
Repeta plusz
Növények és emberek
A nadragulya és a mandragóra: a sátán patikája
17.00 Titkos küldetés
(ausztrál filmsorozat)
24/6. rész
17.30 TOP 40
Slágerlista
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Charlie Grace
(amerikai sorozat)
9/3. rész
19.55 1100 év Európa közepén
14. rész: Budapest
20.10 Horizont
Heti világhíradó
20.40 Istenek órája
Popper Péter műsora
Bibliai álmok és látomások - 1. rész
21.30 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.35 Kenósorsolás
22.40 Viszontlátásra, fiúk
(szovjet film) FF
24.00 Magyarok cselekedetei (ism.)

Duna TV


8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 Starting Business English (ism.)
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Régiók (ism.)
13.00 Esti kérdés
A nap interjúja (ism.)
13.15 Minoritates Mundi (ism.)
13.55 Szürkehályog
(magyar dokumentumfilm, ism.)
14.40 Páger Antal filmjeiből
Elveszett paradicsom
(magyar tévéfilm, ism.) (1986)
15.45 A vadonban
(kanadai természetfilm)
A pézsmatulkok hazája
16.40 Horgásztanyán
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
215. rész: Közlekedés
17.30 Baltazár professzor
Violetta virágai
- Ness család
Agyalágy professzor szörnyfilmet forgat
- Nagyi
Nagyi és a csodamadár
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A ledőlt bálvány
(angol film) FF
19.50 Filmetűdök klasszikus zenére
(lengyel animációs film)
20.05 Váltó
Gazdasági magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Színházi Élet (ism.)
22.00 Eizensteintől Mihalkovig
Tükör
(orosz film)
23.15 Bizonyíték a gleccser árnyékában
Az alpesi ősember rejtélye
(osztrák ismeretterjesztő film)
24.00 Farkas Árpád: Köszörű-időben
Elmondja: Balázs Éva

HBO


16.30 Taz-Mánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Alf
(amerikai sorozat)
17.30 Nagyfőnök
(hongkongi film)
19.20 Folytassa, doktor!
(angol vígjáték)
21.00 Dilis bagázs
(amerikai vígjáték)
22.50 Salvador
(amerikai film)
0.55 Jelige: Vörös cipellők

TV3


14.30 Műsorajánlat
14.35 A bosszú völgye
(amerikai western)
16.05 Negyedóra
16.25 Salty, a fóka
(kanadai sorozat)
16.55 Havi fix
17.10 Táncol a kongresszus
(osztrák film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Baywatch
(amerikai sorozat - 8.)
Aki megmenekült
20.10 Mr. Rozsda
20.45 Aloha Sport
21.00 Psychic
(amerikai krimi)
22.35 Napi profit
22.45 Negyedóra gazdaság
23.00 Aloha Sport (ism.)
23.10 Aszfaltbetyár (ism.)

MSat

6.00 Vekker
9.30 Music Box
13.00 Tányéron a világ
(sorozat, ism.)
13.30 Fashion Tv (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra
14.50 Egy dühös ember
(francia film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv
Music Box
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 A Szépség és a Szörnyeteg (ism.)
21.00 Tűzoltók (ism.)
22.00 A gyilkos bennem van
(amerikai pszichokrimi)
23.35 Nem probléma
0.05 A3-ik vonal

Filmnet

7.00 Montana - 43.
Artemisz temploma
7.30 Santo Bugito - 10.
(rajzfilmsorozat)
8.00 McLeod és lányai
(ausztrál film)
10.00 Hoki életre-halálra
(amerikai film)
12.00 Kétszer az életben
(amerikai film)
14.00 Tarantella
(amerikai film)
16.00 Két bűncselekmény
(amerikai thriller)
18.00 Jótett helyébe
(amerikai dráma)
20.00 Isten hozott a paradicsomban
(amerikai vígjáték)
21.35 NHL 1996/1997
23.30 A kötelesség útján: Füstugrók
(amerikai film)

Szív TV

16.05 Autósport (ism.)
16.30 Torna Cindy Crawforddal
17.00 Hívd Andreát! (ism.)
18.00 Hétpróbás
18.30 Nászút féláron
(magyar vígjáték)
20.00 Kockáztató
20.30 Reklámvilág
21.00 Ml van vele?
21.15 A halál ideje
(amerikai film, 1991)
23.00 Akarunk-e élni?

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Tárcanézőben
19.50 Mesterséges katona
21.30 Klippercek
21.50 Mondjuk a magunkét
22.20 ATV-stúdió
23.00 Nikodémusok órája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1997. február 19. - Szerda

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Fekete bubi
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Sólyomszem
10.45 Játék
10.50 Információk, meteorológia
11.15 Acapulco akciócsoport
(amerikai-francia sorozat, ism.)
21/18. rész: A fedezék
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
14.35 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Repeta - Biológia
Benne:
15.05 A kölcsönkapott Föld
15.20 Biológia
15.30 Íz-lelő
15.45 Mérleg
15.50 Biológia
16.00 Relax
16.05 Biológia
16.10 TH Junior
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/64. rész
17.05 Útmutató
Mi a kárhozat?
17.35 Kapcsolj be!
Kölyökidő
18.00 Gyorssegély
Karitatív szolgáltatóműsor
18.10 Életjel
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Pow Wow
(angol rajzfilmsorozat)
Miért van páncélja a teknősnek?
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 A torony
(amerikai film)
21.45 Töltsön velem egy órát...!
Vitray Tamás műsora
22.45 Vers mindenkinek
Rákos Sándor: Istenes vers
22.55 Magyarok a világ filmgyártásában
Illés György és tanítványai - Tóth János
Macskajáték
(magyar film)
0.35 Híradó

MTV 2


15.30 Műsorismertetés
15.35 Egy kis Dél
(angol kisfilmsorozat)
Kitűnő idő... legalábbis a récéknek
16.00 Válogatás a televízió archívumából
Ruggiero Leoncavallo: Bajazzók
(opera, ism.)
17.25 Segítőtárs
Hírek, tudósítások a sérült emberek világából
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Hazanéző
Ipolyvece
19.00 Alfonso Paso: Hazudj inkább, kedvesem!
(komédia két részben)
21.25 Kékpercek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.35 Kenó
22.45 Pathé - A mozi születése
(francia tévéfilm, ism.)
2/2. rész
23.40 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 Starting Business English (ism.)
9.00 Képes krónika Tájékoztató műsor
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodódnak (ism.)
13.00 Esti kérdés
A nap interjúja (ism.)
13.15 Históriás történelmi játszóház
Honfoglalás 2. (ism.)
13.40 Arcok a maszk mögött
(riportfilm, ism.)
14.00 Velencei karnevál 1. 1997.
Cselényi László műsora (ism.)
14.10 Velencei karnevál 2. 1997.
Cselényi László műsora
14.25 Másféleszűek
Avagy a tehetséggondozás útvesztői
(magyar dokumentumfilm)
16.05 Disznótor
(ismeretterjesztő film)
16.30 Ez is Magyarország
3. rész: Van segítség
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
214. rész: Emlékek
17.30 Noé és Nelli a repülő bárkában
Amikor bolondos nap volt
- Tom
Minden jó, ha jó a vége
- Bojan mackó
A cirkuszban
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Szent év
(francia vígjáték)
19.45 Német mesterek
(angol képzőművészeti kisfilm)
id. Lucas Cranach
20.05 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 A kopár sziget
(japán film) FF
23.00 Paganini: D-dúr hegedűverseny
23.35 Juhász Ferenc: Búcsú
Elmondja: Kálmán György

HBO


16.30 Animánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Egyről a kettőre
(amerikai sorozat)
17.30 Cro, az őshonos ősokos
(amerikai rajzfilm)
18.05 Mennyi? 30!
18.40 A mambó királyai
(amerikai zenés film)
20.25 Sötét szárnyak suhogása
(amerikai film)
22.10 Bőrfejűek: A gyűlölet mozgalma
(amerikai dokumentumfilm)
23.00 Interjú a vámpírral
(amerikai horror)

TV3


14.25 Műsorajánlat
14.30 Vak gyűlölet
(amerikai film)
16.10 Negyedóra (ism.)
16.30 Salty, a fóka
(kanadai sorozat)
17.00 Gillette World Sport Special
17.30 A bosszú völgye
(amerikai western)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 A kisasszony
(brazil sorozat - 20.)
19.45 Cinema
20.20 Játék: Képzelet
20.50 Kandi kamera
21.00 A bronxi halálosztó
(amerikai sci-fi)
22.35 Napi profit
22.45 Negyedóra az infosztrádán
23.00 Cinema (ism.)

MSat

6.00 Vekker
9.30 Music Box
12.30 Zoom (ism.)
13.00 Rocktükör (ism.)
13.30 Tányéron a világ (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra...
14.50 Kalózok szigete
(ausztrál film)
16.30 Music Box Top Ten (AM-mikro)
Power Rangers/Reklám
Music Box/Reklám
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Gyilkos utcák
21.00 Árnyékkereskedők
22.00 Benny Hill (ism.)
22.30 Roar Tv
23.30 Party őrség
0.30 Misztikus játék (ism.)

Filmnet

7.00 Montana
A Rajna kincse
7.30 Santo Bugito
(rajzfilmsorozat)
8.00 A mogyoróvajas csodaszer
(családi mozi)
10.00 Frankenstein és én
(családi mozi)
12.00 Alice
(amerikai vígjáték)
14.00 Játékok útközben
(ausztrál thriller)
16.00 West Side keringő
(amerikai film)
18.00 Polski-maffia
(amerikai akciófilm)
20.00 Hová tűnt Sarah?
(amerikai film)
21.30 Bűbáj és méreg
(ausztrál vígjáték)
23.00 A szenvedély bűnei: Síri hang
(amerikai horror)

Szív TV

16.30 Baba-mama torna
17.00 Bob herceg
(magyar operett)
18.45 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm)
19.00 Szerda 19 óra
20.00 Egészségmagazin
21.00 24 óra éjfélig
(amerikai akciófilm)
23.00 Színház-háztűznéző

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 Tv-shop
20.00 Fenyegető telefon
(amerikai film)
21.30 Klippercek
21.50 ATV-stúdió
22.30 Szörnyeteg klub
(amerikai horrorkomédia)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2017. május 21., vasárnap

Tv műsor - 1997. február 18. - Kedd

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat - 52/8.)
Az akaratos lány megszelídítése
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Gyerekszoba
10.45 Játék
10.50 Információk, meteorológia
11.10 Happy Holiday
(német tévéfilmsorozat)
13/7. rész: Tizia titka
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
65/12. rész
15.00 Repeta - Történelem
Benne:
15.05 Szex
15.10 Aktuális
15.15 Szöcske
15.20 Tételező
15.30 Mit üzen a televízió?
15.35 Aktuális
15.45 Útilapu
15.50 Tételező
15.55 Forrás
16.00 T-sokk
16.05 Arc-más
16.15 Aktuális
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/63. rész
17.05 Egy hátizsákra való kaland
(német-finn filmsorozat)
13/2. rész
17.30 Vissza a természethez
17.50 Zenelánc
17.55 Katolikus krónika
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Tipp-Hopp!
19.00 Esti mese
Mesék a Felkelő Nap országából
(szlovák rajzfilmsorozat, ism.)
13/10. rész: Az óriás varázspálcája
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Vészhelyzet
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/7. rész: Egyszer fenn, egyszer lenn
21.05 Stúdió '97
Kulturális hetilap
21.55 Menzel-mozaik
A hullaégető
(csehszlovák film) FF
23.30 Híradó

MTV 2


8.25 Műsorismertetés
8.30 Közvetítés a parlament üléséről
16.30 Alpok-Duna-Adria
17.00 Fehér névjegykártya
(lengyel tévéfilmsorozat)
6/1. rész: Bánya az erdő alatt
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Magnum
(amerikai bűnügyi filmsorozat)
Anyák és leányok
20.00 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Szesu Tojo: Őszi és Téli tájkép
Nemzeti Múzeum, Tokió
20.10 Átfogó
Kapcsolatokról - határok nélkül
21.00 Kriminális
Bűnügyi magazin
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.35 Kenó
22.40 Pathé - A mozi születése
(francia tévéfilm, ism.)
2/1. rész
23.35 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 Starting Business English
9.00 Képes Krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Minoritates Mundi (ism.)
13.15 Popeye
(animációs film)
A mesebeli bálna
Olív nagy napja
13.40 Blanche
(kanadai sorozat)
11/5. rész (ism.)
14.25 Amiről a kövek mesélnek
Kőszeg (ism.)
14.45 Páger Antal filmjeiből
A Noszty fiú esete Tóth Marival
(magyar film, 1960, ism.)
16.20 Élő forrás
Katolikus műsor
17.05 Héléne és a fiúk
(francia filmsorozat)
213. rész: Új indulás
17.30 Ness család
Éh-Ness és a merülőharang
- Popeye, a tengerész
Bombabiztos rejtekhely
Popeye és a kísértet
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A Windsor-ház
(angol dokumentumfilm)
4/3. rész: Egy királynő élete
19.10 A jólét alapjai
(angol ismeretterjesztő film)
10/2. rész: Munkamegosztás, termék szerint
19.25 Héthatár
Külpolitikai magazin
20.05 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Ármány és szőke
(amerikai film, ism.)
23.20 Héthatár
Külpolitikai magazin
24.00 Kányádi Sándor: Ballada
Elmondja: Boér Ferenc

HBO


16.30 Bolondos dallamok
(amerikai rajzfilm)
17.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
17.30 Óvóbácsi
(amerikai vígjáték)
19.00 Mozimánia: Ingrid Bergman
(amerikai dokumentumfilm)
20.00 Folytassa, Emmanuelle!
(angol vígjáték)
21.30 Melrose Place
(amerikai sorozat)
22.15 Glengarry Glen Ross
(amerikai vígjáték)
23.55 Szerelmi csatározások

TV3


14.30 Műsorajánlat
14.35 Búcsú a fegyverektől
(amerikai film)
16.00 Negyedóra (ism.)
16.20 Salty, a fóka
(kanadai sorozat)
16.50 Extrém sportok magazinja
17.20 Vak gyűlölet
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 A kisasszony
(brazil sorozat - 19.)
19.45 Játék: Fekete, fehér
20.20 Miért?
20.50 Aloha Sport
21.00 Az ember, aki öl
(amerikai film)
22.40 Napi profit
22.50 Negyedóra otthon...
23.00 Automobil (ism.)
23.15 Aloha Sport (ism.)

MSat

6.00 Vekker
9.30 Music Box
13.00 Arany
(sorozat, ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra...
15.00 Phantom Kid
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM-mikro)
Music Box, Reklámműsor (szatellit)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 Az Ördög és az Inkvizítor
(sorozat - 7. rész)
21.00 Az Ördög és az Inkvizítor
(sorozat - 8. rész)
22.00 Misztikus játék
(amerikai krimi)
23.35 Fociparádé (ism.)

Filmnet

7.00 Montana
41. rész: A tömlöc titka
7.30 Santo Bugito - 8.
(rajzfilmsorozat)
8.00 Egymásnak teremtve
(amerikai film)
10.00 Papírvadászat
(amerikai film)
12.00 Kihalt tengerpart
(amerikai film)
14.00 A hallgatag kisfiú
(családi mozi)
16.00 Boise Vita
(amerikai film)
18.00 A becsület jelvénye
(amerikai thriller)
20.00 Képek a kiállításról - 4-6.
(amerikai sorozat)
21.30 NHL 1996/1997
23.00 Miami Blues
(amerikai film)

Szív TV

16.30 Torna, hölgyeknek
17.00 Divatház
Divatmagazin
17.30 Tabuk nélkül
18.00 Pénzvilág
Gazdasági magazin
18.30 „Csillagjegyző”
A vízöntő jegyében
19.00 Szilveszteri ráadás!
20.00 Különjárat
20.30 Kamilla
Nők magazinja
21.00 Kapásjelző
21.15 Hideg, mint a kő
(amerikai akciófilm)
23.00 Gulliver
Utazási magazin

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 OBB-híradó
20.00 Kismamaklub
20.30 ATV-stúdió
21.20 Mondjuk a magunkét
21.50 ATV-stúdió
23.00 Esély

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1997. február 17. - Hétfő

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Sportakadémia
(francia sorozat)
Az apa nevében
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Életképek
10.45 Játék
10.50 Információk, meteorológia
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
14.30 Nasa obrazovka
(szlovák nyelvű műsor)
Hívó szóra
(dokumentumfilm - 1.) (ism.)
15.00 Repeta - Matek
Benne:
15.05 Lépegető
15.15 Premier
15.20 Matek
15.30 III. Életrevaló
15.35 Repeta riporter
15.45 Opera
15.50 Matek
16.00 A sztár, akire nincs időnk
16.05 Matek
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/62. rész
17.05 Túrabakancs
Turistamagazin
17.30 Mozivarázs
17.45 Oscar Junior
18.00 „Engedjétek hozzám!...”
A hitről gyerekeknek
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Esti mese
Luciferke
(szlovák bábfilmsorozat)
7/6. rész: Ördöngös örökség
19.15 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 X-akták - Történetek az FBI titkos ügyeiből
(amerikai sorozat)
A Vörös Múzeum
21.05 Horn Gyula miniszterelnök sajtótájékoztatója
21.50 Vers mindenkinek
Rákos Sándor: A vers halála
22.00 A haza
(NSZK tévéfilmsorozat)
11/7. rész: A katonák szerelme
23.00 Híradó

MTV 2


13.55 Műsorismertetés
14.00 Parlamenti Napló
15.00 Közvetítés a parlament üléséről
17.00 Műsorismertetés
17.05 Csak egy kis flört
(német tévéfilmsorozat)
5/1. rész: Egy különleges nap
17.50 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 TH
Tudományos híradó
(Feliratozva is!)
18.45 Színfolt
A hangok fürdőjében
19.00 Sportműsor
21.00 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.05 Zenei értéktár
5/5. rész: Bánk bán szerepében Simándy József
Az opera zárójelenete
21.30 Telemázli
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.35 Kenó
22.40 Minifesztivál ‘97
XX. századi művekből a Pesti Vigadóban
23.30 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Segítség! Tanulok?!
Vendégvárók
8.30 Starting Business English
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Heti Hírmondó (ism.)
13.20 Emlékképek - Régi híradók (ism.)
13.35 Postabontás - Levélváltás (ism.)
13.55 Kicsoda a micsoda (ism.)
14.25 Cimbora - Tallózó (ism.)
15.10 Az út
(animációs film)
15.15 Tengeralattjárók
(angol dokumentumfilm, ism.)
4/1. rész: A lopakodó végítélet
16.10 A dagadóláp élővilága
(német ismeretterjesztő film)
16.25 Harmónia (ism.)
16.55 Változó világunk
(animációs film)
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
212. rész: A tévedés
17.30 Bojan mackó
Téli sportok
- Wimpole falu
A cukros bácsi
- Baltazár professzor
Filc és Floc
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Blanche
(kanadai tévéfilmsorozat)
11/5.rész
19.05 Helikon
Irodalmi figyelő
19.35 A csekei csónakos
(dokumentumfilm)
Séra Gáspár történetei
20.05 Minoritates Mundi
Cselényi László műsora
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Századunk
(francia dokumentumfilm)
9/1. rész: Egy új világ
22.25 A modern világ remekírói
(angol film)
23.20 Ludwig van Beethoven: F-dúr szimfónia, Op. 63.
23.50 Petőfi Sándor: Minek nevezzelek
Elmondja: Cserhalmi György

HBO


16.30 Superman legújabb kalandjai - Lois és Clark
(amerikai sorozat)
17.30 Nyugatról keletre, avagy a média diszkrét bája
(magyar film)
19.45 Nukie
(amerikai film)
21.30 Zongoralecke
(amerikai fantasztikus film)
23.30 Az alvilág mélyén
(amerikai krimi)

TV3


14.45 Műsorajánlat
14.50 Katonacsizmában a mamám
(amerikai film)
16.30 Menjünk (ismétlés)
16.45 Salty, a fóka
(kanadai sorozat)
17.15 Horgászmagazin
17.35 Búcsú a fegyverektől
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Második lehetőség
20.10 Játék: Zenefon
20.45 Kandi kamera
21.00 Mirage
(amerikai krimi)
22.35 Napi profit
22.45 Profitvadász (ism.)
23.15 Negyedóra sport...

MSat

1.00 Music Box
6.00 Vekker
9.30 Music Box
13.00 Bangkok Hilton
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra...
14.50 Kaland a cápaszigeten
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM-micro)
Music Box, Reklámműsor (szatellit)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Tűzoltók
21.00 Fociparádé - Angol liga
22.00 Őrült sportok
22.30 Bolondóra (ism.)
23.30 Hollywood ma
24.00 Hercules (ism.)

Filmnet

7.00 Montana
(rajzfilmsorozat)
7.30 Santo Bugito - 7.
(rajzfilmsorozat)
8.00 A könnyek útján
(amerikai film)
10.00 Max Dugan visszatér
(amerikai vígjáték)
12.00 Bajnokok
(amerikai film)
14.00 Turk 182
(amerikai film)
16.00 Elcsábítva és elhagyatva
(amerikai thriller)
18.00 Spanyol labdarúgás 1997
20.00 Képek a kiállításról - 1-3. rész
(amerikai sorozat)
21.30 Amit én írtam
(amerikai film)
23.15 Robin Cook: Halálfélelem
(amerikai thriller)

Szív TV

16.30 Torna
17.00 Fizessen, nagysád!
(magyar vígjáték)
18.30 Utazási magazin
19.00 Próba, szerelem
6. rész (ism.)
19.30 R. P. S. Special
20.30 Autósport-magazin
21.00 Thaiföld hadművelet
(amerikai akciófilm)
23.00 Hétpróbás (ismétlés)

ATV


5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 Tv-shop
20.00 Bivaly Nagy John
21.35 Klippercek
21.50 Érdekességek a nagyvilágból
22.30 Kacér táncosnők

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1997. február 16. - Vasárnap

MTV 1


7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Tesz-vesz város
(kanadai rajzfilmsorozat)
13/4. rész: Mosoma úr különleges napja
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Magyarok a világ filmgyártásában - Csupó Gábor
Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
Didit kiveri a kvíz
Szellemes játékok
8.30 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/14. rész: A tudás könyve
9.00 Mikszáth Kálmán művei a képernyőn
A fekete város
(tévéfilmsorozat)
7/7. rész: Szeszélyes gondviselés
10.00 Matiné
Vasárnapi muzsika
Járóka Sándor, a kiváló prímás ma lenne 75 éves - A fej
Egy elképzelhetetlen tévériport
11.00 Glóbusz
Magazin a nagyvilág érdekességeiről
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat, ism.)
180/57-61. rész
15.00 HT - Háttértudomány
(Feliratozva is!)
15.30 Örömhír
Az orthodox egyház műsor
16.00 Walt Disney bemutatja
- Aladdin
(amerikai rajzfilmsorozat)
A meglelt idő
- Pluto közlegény
(amerikai rajzfilm, ism.)
- Csupaszív család
(amerikai filmsorozat)
5/4. rész: A csípőben cseppet dús csapat
17.00 Helló, világ!
Turisztikai magazin
17.50 Klip-mix
Válogatás a legújabb hazai és külföldi klipekből
16.00 Négyszázezer nap
A reformáció
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 A második nekifutás
(angol film)
22.00 Vastaps
22.45 Maria Callas a Covent Gardenben
(angol film) (FF)

MTV 2


7.30 Műsorismertetés
7.35 Hol-mi?
8.00 Családorvos
8.30 Pipafüst nélkül
Hegedűs Géza műsora
10/1. rész: A felvilágosodás
9.00 Űrgammák
(sci-fi-sorozat, ism.)
66. rész: Urnacsata
9.30 Civil kurázsi
Bayer Ilona műsora
10.00 Járóföld - hazai tájakon
Ormánság - 2/1. rész
10.30 Mérföldkövek a magyar technikai történetében
12/10. rész: Gyulay Zoltán (1900- 1970) (ism.)
11.00 Sportműsor
13.00 Talabér Erzsébet nótafelvételeiből
13.30 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő filmsorozat)
104/79. rész: A Salisbury-síkság júliusban
13.55 A megtestesült divat
(angol dokumentumfilm-sorozat, ism.)
4/1. rész: A második bőr
14.25 Csízió
14.30 Életjel
15.05 McKenna
(amerikai filmsorozat)
13/9. rész: A lövés
15.55 Kerekek és lépések
A Kiskunságban (ism.)
16.35 Szökés
17.05 Szívtipró gimi
(ausztrál filmsorozat)
72. rész
18.00 Kérdezz! Felelek
18.25 Van öt perce?
18.30 Úton
Európa magazin
19.00 Esti mese
Paffka, Klaff és Majszi
(szlovák rajzfilmsorozat)
13/6. rész: Ötlet - többlet
19.15 Zene-óra
Zenei klub Óbudán
Zenés farsangi est - a Magyar Állami Hangversenyzenekar szólistáinak közreműködésével
20.15 Szilveszter újra!
Top-show (ism.)
Világsztár vendég: Bonnie Tyler
21.15 Sajtóklub
Újságírók vitaműsora
22.05 Telesport
23.05 Nézőpont
23.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Élő forrás Katolikus műsor
8.45 Az ókor mediterrán városai
(amerikai ismeretterjesztő film)
3/3. rész: Róma és Pompeji
9.40 Popeye, a tengerész
(animációs film)
Az izompacsirta
Tragacstalálka
9.50 Cimbora - Tallózó
10.35 Zene tolmáccsal (ism.)
11.35 Amiről a kövek mesélnek
Kőszeg
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Ameddig a harang szól
12.20 Táncház
Népzenei magazin
12.50 A brémai muzsikusok
(spanyol rajzfilm, ism.)
14.15 Sportképek
16.30 Színházi Élet
17.00 Emlékképek - Régi híradók
17.15 Postabontás - Levélváltás
17.35 Műsorismertetés
17.40 Paddy
(francia rajzfilmsorozat)
A hívatlan vendég
18.00 Heti hírmondó
19.00 Francois Truffaut filmjeiből
Végre vasárnap!
(francia film)
20.50 Sportpercek
21.05 A legjobb szándékok
(francia-norvég-finn film - 2/2. rész)
22.10 Gabriel García Márquez
(angol dokumentumfilm)
Mesék túl a magányon
23.05 Brave Old World és a muzsikás - 2/2.
23.35 Hervay Gizella: Levél helyett
Elmondja: Rátóti Zoltán

HBO


8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Vadócok
(amerikai természetfilm)
Odúlakók titkai
10.35 Csak egy harapás
(amerikai vígjáték)
12.05 Bújócska
(amerikai film)
13.50 Tomboló ököl
(hongkongi film)
15.35 A veszélyes élet éve
(amerikai film)
17.30 Amelia Earhart - Az utolsó repülés
(amerikai film)
19.05 Zenemánia: Annie Lennox
20.10 Miami rapszódia
(amerikai film)
21.45 Leon, a profi
(amerikai krimi)
23.35 Hegylakó 2.
(amerikai film)

TV3


9.00 Dominó
12.55 Műsorajánlat
13.00 Miért?
13.55 Emilie
(kanadai sorozat - 16.)
14.50 Programajánlat
15.05 Katonacsizmában a mamám
(amerikai film)
16.45 Automobil
17.25 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat)
18.25 Profitvadász
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Ártatlanul vádolva
(amerikai film)
20.55 Gillette World Sport Special
21.25 A nagy zabálás
(francia film)
23.40 Pörzsölő (ism.)
0.10 Menjünk (ism.)

MSat

2.30 Music Box
8.30 Lurkó óra
9.30 Fiútábor (ism.)
11.05 A gyalogos (ism.)
12.35 Music Box
13.30 Ooh La La! (ism.)
14.00 Rocktükör
14.30 Játszd újra...
15.00 Arany
(sorozat - 7. rész)
16.00 Budo magazin
16.30 Autómotor
17.00 Nap Tv (AM-micro)
Budo extra (szatellit)
19.30 Muppet-show (ism.)
20.00 Benny Hill
20.30 A Szépség és a Szörnyeteg
21.30 Szirének és szirénák
22.30 Címlapsztori
23.30 Fashion Tv
24.00 USA Girl (ism.)

Filmnet

7.00 Montana
(rajzfilmsorozat)
7.30 Santo Bugito
(rajzfilmsorozat)
8.00 Kutya úr
(családi mozi)
10.00 Bach és Broccoli
(családi mozi)
12.00 Egymásnak teremtve
(amerikai film)
13.30 Péter és a farkas
(rajzfilm)
14.25 Olasz liga 1997
16.30 A Hold kastélya
(családi mozi)
18.00 Madonna: Az elvesztett ártatlanság
(amerikai film)
20.00 Egy kis szívesség
(amerikai vígjáték)
22.00 Olasz liga 1997
(amerikai thriller)
24.00 Az Actors stúdió belülről - 5. rész

Szív TV

16.05 A delfinek élete
(dokumentumfilm-sorozat)
17.00 Egészségmagazin
18.00 Horgászmagazin
18.15 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm)
18.30 Akarunk-e élni?
19.00 Nyugdíjreform
20.00 Színház-háztűznéző
20.30 Divatmagazin
21.00 Keleti fény
(amerikai akciófilm)
23.00 „Nem boszorkányság...”
23.30 Konyhashow (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 Tv-shop
20.00 A mágia urai
(amerikai film)
21.40 Klippercek
21.50 ATV-stúdió
22.30 Cigánycsárda
(spanyol vígjáték)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2017. május 20., szombat

Tv műsor - 1997. február 14. - Péntek

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Simon
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Életképek
10.40 Játék
10.45 Főzősarok
10.50 Információk, meteorológia
11.05 Dallas
(amerikai filmsorozat)
321. rész: Az ítélet napja
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Juli-suli - 160. (ism.)
12.55 Telepakk
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
14.35 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Magyarország ma
Válogatás a körzeti stúdiók műsoraiból
16.00 Üzlet
Heti gazdasági körkép
16.25 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/61. rész
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
Közhasznú információk
17.40 Tizenöt perc
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltatóműsor
19.00 Esti mese
Égből pottyant mesék
Levente Péter, Döbrentey Ildikó és Gryllus Vilmos műsora
Áfonya
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Dallas
(amerikai filmsorozat)
321. rész: Az ítélet napja (ism.)
21.10 Desszert
Kepes András műsora
22.10 Exkluzív
Társasági és művészeti magazin
22.35 A 28. Magyar Filmszemle alkalmából
Szeressük egymást, gyerekek...
(magyar film)
Ég a város, ég a ház is
A magyar Pizza
A nagy agyhalál
0.10 Híradó

MTV 2


12.00 Szieszta
Szórakoztató, regionális műsor Szegedről
15.00 Műsorismertetés
15.05 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/12. rész: Álruhában
15.30 Friderikusz-show (ism.)
17.55 Időjárás
18.00 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer, az ötlet
(francia rajzfilmsorozat)
Tengerész Henrik és a térképészet
18.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat)
66. rész: Urnacsata
19.05 Szenvedélyek
(olalsz tévéfilmsorozat)
42/2. rész
20.00 Musica Historica
Tobias Hume: Darabok gambára
20.10 Műterem
Válogatás a világ dokumentumfilmjeiből
Le Corbusier - La Sept
(francia kultúrtörténeti filmsorozat)
3/2. rész
21.00 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.05 Zenei értéktár
Bánk bán szerepében: Simándy József
5/4. rész: Gertrudis és Bánk kettőse
21.25 Telesport
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.35 Kenó
22.40 Amerika népeinek koncertje
(amerikai film)
24.00 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Képes Krónika
10.30 Műsorismertetés
10.45 Maszkok, álarcok
(magyar rövidfilm)
11.05 Jelképtár: A maszk
11.10 Farsangi szokások határon túlról
11.40 Farsangi finomságok
12.00 Déli harangszó
Lapozó - Műsorismertetés
12.25 Busójárás
(dokumentumfilm)
12.40 A vasálarcos férfi
(ausztrál rajzfilm)
13.35 A természet világa
A tűzmadár
14.25 Sambista - Szambaiskola
(brazil dokumentumfilm)
15.20 Arcok a maszk mögött
(riportfilm)
15.45 Maskarás malacságok
(angol-német vígjáték)
17.20 Popeye, a tengerész
A Gorgonzola-maszk
18.00 Híradó
18.15 Farsang!
Benne: A színházi maszk története
18.30 Velencei karnevál, 1997
1. rész
18.45 Stúdió
18.55 Fekete Orfeusz
(francia-olasz film)
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Stúdió
22.00 A Nap szerettei
A Magyar Fesztivál Balett bemutatója
22.30 Stúdió
22.50 Velencei karnevál, 1997
2. rész
23.05 Kívánságfilm
Az operaház fantomja
(amerikai horror)
Farinelli, a kasztrált
(francia film)
0.50 Stúdió
1.00 Hírújság
1.10 Éjszakai meglepetés

HBO


16.30 Batman
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.00 Bír-lak
(amerikai sorozat)
17.30 Apácashow 2.
(amerikai vígjáték)
19.20 Ima egy haldoklóért
(amerikai film)
21.10 Stephen King - Az aranykor 1.
(amerikai filmdráma)
22.20 Stephen King - Az aranykor 2.
(amerikai filmdráma)
23.25 Stephen King - Az aranykor 3.
(amerikai filmdráma)
0.25 Stephen King - Az aranykor 4.
(amerikai filmdráma)

TV3


13.40 Műsorajánlat
13.45 Bécs, álmaim városa
(olasz film)
15.30 Negyedóra (ism.)
15.50 A pézsmatulkok hazája
(angol természetfilm)
16.50 Fókusz
17.20 Középkori jó kis buli, avagy a connecticuti jenki Artur király udvarában
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Pörzsölő
19.45 Játék: Fekete, fehér
20.10 Kisasszony
(brazil sorozat - 18.)
20.40 Játék: Fekete, fehér
21.00 Embervadászat
(amerikai krimi)
22.30 Napi profit
22.40 Negyedóra kultúra
22.55 Chicago szépei
(erotikus film)

MSat

1.05 Music Box
6.00 Vekker
9.30 Music Box
12.30 Autó-motor (ism.)
13.00 Budo magazin (ism.)
13.30 Ooh La La!
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra...
15.00 Grimm legszebb meséi (ism.)
16.00 Power Rangers (ism.)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM-micro)
Music Box (szatellit)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Szirének és szirénák (ism.)
21.00 Gyilkos utcák (ismétlés)
22.00 Éjféli átkelés
(amerikai film)
23.45 Roar Tv (ism.)
0.45 Az idegen tekintete (ismétlés)

Filmnet

7.00 Montana
(rajzfilmsorozat)
A nagyvezír kincse
7.30 Santo Bugito
(rajzfilm)
8.00 A hallgatag kisfiú
(amerikai film)
10.00 Mindörökre a tiéd
(amerikai film)
12.00 Bűnös szívek
(amerikai dráma)
14.00 Alice
(amerikai vígjáték)
16.00 Kétszer az életben
(amerikai film)
18.00 Két bűncselekmény
(amerikai thriller)
20.00 Bundesliga 1996/1997
22.00 A kötelesség útján: Füstugrók
(amerikai film)
23.30 Veszélyes szerelem
(amerikai thriller)

Szív TV

16.05 Kicsi vagyok én (ism.)
16.30 Utazási magazin
17.00 A delfinek élete
18.30 Barkácsmagazln
18.45 Dokumentumfilm
19.30 Valentin-nap a Szív Tv-ben
20.00 Különjárat
20.30 „Párosan szép...”
21.00 Kulturális magazin
21.15 A támaszpont ostroma
(amerikai akciófilm)
23.00 Pozitív csatorna (ism.)
23.30 Más (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 Tv-shop
20.00 Újjászületés
(amerikai film)
21.30 Klippercek
21.50 Az igazi keresztapák - 1. rész
22.40 Párban az ágyban
(amerikai erotikus film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek