2017. október 23., hétfő

Tv műsor - 1998. október 23. - Péntek

MTV 1


5.50 Nap-kelte
8.00 Pingu
(német bábsorozat)
8.05 Árgyilus és Tündér Ilona
(bábjáték)
8.55 Harry és még egy jómadár
(angol sorozat - 3.)
9.25 A Magyar Köztársaság lobogójának felvonása
A forradalom lángjának meggyújtása
10.05 A legbátrabb gyáva
(mesejáték, 1985)
11.10 Daniel Boone
(ausztrál rajzfilm)
12.00 Déli harangszó
Híradó - Időjárás
12.10 Európakoncert 1998
A berlini Filharmonikusok hangversenye
13.50 Képek a Szökés című film forgatásáról
14.15 Űrgammák
(sci-fi sorozat - 152.)
14.45 Végjáték az Akadémia utcában
A Magyar Dolgozók Pártjának utolsó napjai
15.35 A dzsungel könyve
(werkfilm)
16.05 Kérők
(tévéjáték, 1986)
17.30 Família Kft.
18.00 „A Szabadság békessége”
Ünnepi megemlékezés a budapesti Kossuth Lajos téren
18.50 A kőleves
- Heltai Gáspár mesél
- Mesék Mátyás királyról
- Aranymadár
(magyar rajzfilmek, ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szökés
(magyar-lengyel-német film)
21.35 „Éljen a magyar!”
Kapcsoljuk a Vigadót
22.30 Szabadlábon
(angol sorozat - 6/3.)

MTV 2


6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Világkép (ismétlés)
7.50 Csodagyerekek
8.50 Jelenségek az állatvilágból
(angol sorozat)
9.25 A Magyar Köztársaság lobogójának felvonása
A forradalom lángjának meggyújtása
10.00 1998. október 23.
10.10 Tévémagiszter/repríz
11.10 Minden, ami zene
11.15 A műgyűjtő
Kolozsváry Ernő képei között
12.00 Híradó - Időjárás
12.10 Három szabólegények
(mesejáték, 1982)
13.40 1998. október 23.
14.00 Alpok-Duna-Adria
14.30 Magyar Ház
Palackposta
15.00 Ők tudják, mi a szerelem
(tévéjáték, 1986)
16.00 Őszi leltár
Filmdokumentumok és készítőik
16.50 Exhumált versek
17.30 Körző
18.00 Kincsestár
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Magyar Ház
21.00 Arcok, harcok
Melocco Miklós szobrairól
21.35 Soha, sehol, senkinek
(magyar film, 1988)
23.05 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Candy, Candy (ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 A nyomorultak (ism.)
9.35 Animánia
10.20 Howard, a kacsa
(amerikai vígjáték)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat - 6.)
14.20 Slágerlista
14.45 Rajzfilm Klub
A nyomorultak - 5.
15.10 A halálraítélt
(magyar film)
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 178.)
17.35 100-ból egy
18.05 Meri vagy nem meri?
18.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 2.)
Idegen világban 2.
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Szóbeszéd
(amerikai vígjáték)
21.50 Híradó - Időjárás
22.00 RTL Night Klub
Kiéhezve
(amerikai horrorsorozat)
22.30 Fekete vipera, avagy bolond lyukból bolond szél fúj
(angol sorozat - 18.)
23.05 Sosem volt éjszaka
(amerikai erotikus film)
0.40 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, gyerekek!
7.00 Jó reggelt, Magyarország!
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Mila szupersztár
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.25 A kis boszorkányok
(spanyol rajzfilmsorozat)
9.50 Twist Oliver
(amerikai rajzfilm)
11.30 Állatolimpia
(rajzfilm)
13.00 A párizsi Notre Dame
(francia film)
15.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 5.)
15.45 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
16.15 Kakuk!
(talkshow)
16.45 Kedves nővérkék
(német sorozat - 63.)
17.10 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 273.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 35.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
19.25 Tények plusz
19.50 Odüsszeia
(amerikai kalandfilm - 2/1.)
21.30 A magyar forradalom amerikai szemmel
(dokumentumfilm)
22.00 Elkobzott történelem
(angol dokumentumfilm)
23.00 Ricardo Muti vezényli a Milánói Scala szimfonikus zenekarát
24.00 „Isten malmai lassan őrölnek...”
Irodalmi összeállítás az 1956-os forradalom megrázó eseményeinek emlékére

Duna TV


6.30 Hírek - Műsorismertetés
6.45 Animációs filmek gyerekeknek
7.00 A locsolókocsi
(magyar film, 1974)
8.30 Ady Endre: Ifjú szívekben élek
8.50 A forradalom helyszínei
9.05 „...kápolnát katedrális helyett”
Malocco Miklós szegedi '56-os emlékműve
9.30 Az állami zászló felvonása, majd a forradalom lángjának fellobbantása
10.00 A forradalom jelszavai
11.00 Poznan '56
(lengyel film)
12.00 Hírek - Lapozó
12.20 Magyar középiskolások Ausztriában 1956 után
12.30 Magasabbak az egek a földnél
(dokumentumfilm)
13.35 A forradalom jelszavai
14.20 A ménesgazda
(magyar film, 1978)
16.00 Egy mondat a zsarnokságról
16.45 Téglafal mögött
(magyar film, 1980)
17.45 Magyar népmesék
18.00 Híradó
18.20 Közép-európai magazin
Különkiadás
19.00 Telehíd
21.30 Összefoglaló az ünnepnap magyarországi és határon túli eseményeiről
22.30 Szerencsés Dániel
(magyar film, 1983)

HBO


7.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
8.05 Vergődés
(angol film)
9.50 Jó étvágyat, televíziócska!
(cseh vígjáték)
11.20 Drágám, add az életed!
(amerikai vígjáték)
12.40 A zsaru családja 1.
14.15 Kőkemény igazság
(amerikai vígjáték)
15.45 Szemünk fénye akció
(amerikai vígjáték)
17.30 Drágám, a kölyök marha nagy lett
(amerikai vígjáték)
19.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
20.00 Itt járt Lily
21.50 A nagy dobás
(amerikai akciófilm)
23.50 Norma Jean és Marilyn
(amerikai film)
2.00 Street Fighter - Harc a végsőkig
3.40 Véres virágok
5.10 Dr. Moreau szigete

TV3


8.25 Music Time (ismétlés)
9.15 Opel Magyar Teniszbajnokság (ism.)
9.45 Maxi Max
(amerikai rajzfilmsorozat)
10.35 Tintin
(francia rajzfilmsorozat)
11.25 Annie királyi kalandja
(amerikai film, 1995)
13.05 Star Trek
(amerikai sorozat - 80.)
14.05 Hegylakó
(amerikai sorozat - 79.)
15.05 MASH
(amerikai sorozat - 63.)
15.35 Repül a haverom
(amerikai film, 1986)
17.30 A klinika
(német sorozat - 31.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat - 30.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 111.)
20.00 Walker, a texasi kopó
(amerikai sorozat - 8.)
21.00 Robotzsaru 2.
(amerikai film, 1990)
23.00 Hír3 (ismétlés)
23.30 A klinika
(német sorozat, ism.)
0.30 VH1

MSat


23.00 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
16.30 Rocktükör (ism.)
17.00 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Rocko
18.30 Nickelodeon
Clarissa
19.00 Music Box Top Ten
19.30 Alak-Art
20.00 Poirot
(angol sorozat - 42.)
21.00 Dilizsaruk
(angol sorozat - 9.)
21.30 Alak-Art (ismétlés)
22.00 Mit les, Mr. Beadle's
(angol sorozat - 41.)
22.55 Álomsziget
(angol sorozat - 8.)

Szív TV


0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
7.00 Napraforgó
7.10 Zenei összeállítás
9.00 Lazíts Cindy Crawforddal!
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Testszépítés Bíró Icával
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Torna
16.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat)
17.00 Élet és design
17.30 Barkács
18.00 Grimm meséi
19.00 Zenei hírzárlat
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat - 12.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ism.)
21.00 Nagytappancs 2.
22.40 Nagytappancs 1.
(amerikai film, ism.)

ATV


18.00 Képes magazin
19.00 Telehit
19.45 Ingatlanpanoráma
20.00 Filmmúzeum
21.30 Tv-shop
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-különjárat
22.30 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1998. október 22. - Csütörtök

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.05 Gyöngyök
(anyanyelvi műsor, ism.)
10.40 Lyukasóra
Mészöly Dezső műsora (ismétlés)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Derrick
(német sorozat)
14.00 Együtt
Velünk élő kisebbségek
14.55 Savaria '98
Standard Európa-bajnokság (ismétlés)
15.55 Segítőtárs
Hírek, tudósítások a sérült emberek világából
16.10 Holdfényes történet
(német sorozat - 26/8.)
Családi zűrzavar
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Kommentár
Káin és Ábel
Bibliai történetek
17.25 Zöldkalap
17.45 Peti és Din
(izraeli rajzfilmsorozat)
18.00 Hang-szál(l)
(zenei vetélkedő)
18.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
19.00 1956
Dokumentumjáték korabeli álló- és mozgóképekkel
Díszelőadás a Magyar Állami Operaházban
Ünnepi beszédet mond: Orbán Viktor, a Magyar Köztársaság miniszterelnöke
20.05 Szomszédok
20.35 Esti Showder
Fábry Sándorral
21.35 Mustra
22.05 Hírek
22.10 Aktuális
22.30 Kenó
22.35 VilágKép
23.05 MM
23.10 Telesport
Labdarúgó Kupanap

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 PoliTour (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok (ism.)
9.30 Kincsestár
11.00 Tanoda
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
Jóban, rosszban
14.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ismétlés - 193/31-33.)
15.50 Repeta
Benne: Tisztelgés a forradalmi eseményeket elindító ifjúság előtt
17.40 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 101.)
18.30 Kormányváró
19.00 1956
Dokumentumjáték korabeli álló- és mozgóképekkel
Díszelőadás az Operaházból
20.00 Híradó
20.15 Magyarok cselekedetei
20.25 1914-18
(angol sorozat - 7/3.)
Totális háború
21.15 Szabadság tér 56.
(tévéfilm, 1997)
22.50 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Candy, Candy (ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.30 Borostyán
(olasz sorozat - 4.)
11.20 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.50 Klip Klub (ismétlés)
12.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat - 5.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
- A nyomorultak - 4.
- Candy, Candy - 113.
- Varázslatos álmok - 45.
15.50 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 53.)
16.15 Az első csók
(francia sorozat - 167.)
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 177.)
17.35 100-ból egy
(játék)
18.05 Meri vagy nem meri?
18.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 1.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 A Magnum ereje
(amerikai akciófilm)
22.05 Híradó - Időjárás
22.15 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja
23.15 Művészbejáró
Haggyállógva Vászka!
(magyar film)
0.35 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 268.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Titokzatos természet
11.00 Segíts magadon!
11.30 Follow me
(angol nyelvlecke)
12.00 A Duna krónikája
12.30 Közvetlen ajánlat
13.10 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat - 42.)
14.10 Mila szupersztár
(rajzfilm)
14.35 A kis boszorkányok
(spanyol rajzfilmsorozat)
15.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 4.)
15.45 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
16.15 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.45 Kedves nővérkék
(német sorozat - 62.)
17.10 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 272.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 34.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.25 Tények plusz
19.50 Forró nyomon
Megoldások magazinja Máté Krisztinával
20.45 Rex felügyelő
(német-osztrák sorozat)
21.35 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
23.55 Magyarország holnap
Pálffy István műsora
0.30 Tények (ismétlés)

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 (kis) Mamaklub (ism.)
9.40 Régiók (ismétlés)
10.15 Táncház (ismétlés)
10.50 Örvény
(amerikai sorozat - 13/4.)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.25 Corrina, Corrina
(amerikai film, 1994)
14.15 Jelentés a forradalom egyik fellegvárából
(dokumentumfilm)
Portré dr. Pestessy Józsefről
15.15 A természettudomány és technika mérföldkövei
(német sorozat)
15.30 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat - 58.)
16.00 Katedra nélkül
Katolikus templomok Magyarországon
(kisfilm)
16.10 Szóbazár
16.40 A sírkertek művészete
(kisfilm, 1993)
17.00 És múlnak az évek...
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Váltó
(gazdasági magazin)
18.55 Hej-hej-helyesírás!
19.05 Az elzásziak, avagy a két Mathilde
(francia sorozat - 4/2.)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Mozgó Kép
22.20 A hét szamuráj
0.55 Híradó
1.10 Vers

HBO


7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
8.05 Sztárközelben: Denzel Washington
8.30 Vidéki vakáció
10.05 Matilda, a kiskorú boszorkány
(amerikai vígjáték)
11.45 Szentivánéji álom
13.25 Megúszni egy gyilkosságot
(amerikai vígjáték)
15.00 Philadelphia
17.05 Geronimo
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
20.00 Szent Péter könnyei
(norvég film)
21.40 Így készült: Frankenstein
22.05 Melrose Place
22.50 Túl a hídon
0.35 Cliff Banger
(szexfilm)
1.50 Az én pasim
3.30 Bérenc
5.10 Csőre töltve

TV3


11.00 VH1
(könnyűzenei klipek)
15.00 72 óra
15.30 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism.)
16.30 A felügyelőnő
(német sorozat, ism. - 6.)
17.30 A klinika
(német sorozat - 30.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat - 29.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 110.)
20.00 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 52.)
Kihez köt a hűség?
21.00 Halhatatlan szerelem
(amerikai film, 1992)
22.50 Hír3 (ismétlés)
23.20 A klinika
(német sorozat, ism.)
0.20 72 óra
(ajánló, ism.)

MSat


23.25 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
16.30 Bulivonal extra (ism.)
17.00 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor, új ötletekkel, naponta más és más talányokkal
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Rocko
18.30 Nickelodeon
Clarissa
19.00 Music Box Top Ten
Kívánságműsor a legfrissebb szavazatok alapján
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Demsey és Makepace
(angol sorozat - 9.)
20.50 Waczak Szálló
(angol sorozat - 1.)
21.25 Alak-Art (ismétlés)
21.55 Kopasz krapek
(angol sorozat - 9.)
22.30 Kedves fészek
(angol sorozat - 3.)

Szív TV


0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
7.00 Napraforgó
7.10 Zenei összeállítás
9.00 Príma torna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Torna
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Terhestorna
16.30 Autósport (ismétlés)
17.00 Grimm legszebb meséi: Kékszakáll, A két testvérke
18.00 Lesen - Sportmagazin
19.00 107 (ismétlés)
19.30 Én pici pónim
(amerikai rajzfilmsorozat)
20.00 Szédülj el!
20.30 Sztárbár
21.00 Nagytappancs 1.
22.40 Cabiria éjszakái
(olasz film, ism.)

ATV


19.00 Műsorismertetés
19.05 Klippercek
19.30 Vendégünk az Állami Népi együttes
20.00 Uni-verziók
21.00 Hakni
22.00 ATV-stúdió
23.00 Hálósipka

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1998. október 21. - Szerda

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.00 Európai Utas
10.30 Zöld posta
11.00 Zöldpont
(szabadidősportok magazinja)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 65/25.)
14.00 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
14.25 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
14.55 A mi huszadik századunk
(angol sorozat)
15.50 Csellengők
15.55 Családorvos
16.10 Holdfényes történet
(német sorozat - 26/7.)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Útmutató
Miért engedi Isten a rosszat?
17.30 Vissza a természethez (ismétlés)
17.50 Állati pótpapa
(német rajzfilmsorozat)
17.55 Hang-szál(l)
(zenei vetélkedő)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Kisváros
Túszdráma a vonaton
20.35 Telesport
Bayern München-FC Barcelona
Bajnokok Ligája labdarúgó-mérkőzés
22.45 Hírek
22.50 Aktuális
23.10 Kenó
23.15 Telesport
Összefoglaló a Bajnokok Ligája-mérkőzésekről

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Publikum (ismétlés)
7.45 Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok
(teleregény, 1992, ism.)
9.35 Kincsestár
11.00 Tanoda
Generációk egymás közt
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
14.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism. - 193/28-30.)
15.50 Repeta
17.40 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 100.)
18.25 Magyarország ma
AKT
18.40 Útmutató
Miért engedi Isten a rosszat? (ismétlés)
19.05 UniCum Laude - muzsika hat férfihangra
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ism.)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Lyuk az életrajzon
(tévéjáték, 1973)
22.10 Utánanézünk
Gyilkosok büntetlenül
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Candy, Candy (ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.30 Borostyán
(olasz sorozat - 3.)
11.20 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.50 Klip Klub (ismétlés)
12.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat - 4.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
- A nyomorultak - 3.
- Candy, Candy - 112.
- Varázslatos álmok - 44.
15.50 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 52.)
16.15 Az első csók
(francia sorozat - 166.)
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 176.)
18.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat - 48.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Cobra 11
(német sorozat - 26.)
20.50 Új Frei-dosszié
21.50 Híradó - Időjárás
22.00 Kész átverés (ism.)
22.30 Dóra mozija
23.00 RTL Night Klub
- Erotikus fantáziák
(francia erotikus sorozat)
- Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
23.50 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 267.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Titokzatos természet
(természetfilm-sorozat)
11.00 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
11.30 A tegnap csodái - A jövő titkai
(ismeretterjesztő magazin)
12.00 Mozivarázs
12.30 Közvetlen ajánlat
13.10 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat - 41.)
14.10 Mila szupersztár
(rajzfilm)
14.35 A kis boszorkányok
(spanyol rajzfilmsorozat)
15.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 3.)
15.45 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
16.15 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.45 Kedves nővérkék
(német sorozat - 61.)
17.10 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 271.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 33.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.25 Tények plusz
19.50 Kepes
Kepes András műsora
20.45 A hegyi doktor
(német sorozat)
A sors útjai
21.35 Mindent vagy semmit!
(műveltségi vetélkedő)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Remington Steele
(amerikai sorozat)
24.00 Kuk@c
Ahogy épül a hálózat
(informatikai magazin)
0.30 Tények (ismétlés)

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Gazdakör (ismétlés)
9.45 Segítség, örököltem!
(magyar film, 1937)
11.00 Örvény
(amerikai sorozat - 13/3.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Esti kérdés (ismétlés)
12.45 Heuréka! Megtaláltam! (ismétlés)
13.15 Néptáncok
13.25 Nápolyiak Milánóban
(olasz film, 1953) FF
15.05 A hetedik kontinens felfedezése
(svájci sorozat - 12/12.)
15.35 A kincses sziget térképe
(angol sorozat - 26/17.)
16.00 Katedra nélkül
Száz vasutat, ezeret - 4.
16.30 Magyar történelmi arcképcsarnok - Zsigmond
16.45 Találkozások Leszek Kolakowskival
(lengyel sorozat - 4.)
17.00 (kis) Mamaklub
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Régiók
18.55 Hej-hej-helyesírás!
19.05 Eldorádó
(magyar film, 1988)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 A végzet számkivetettjei
(angol film, 1990)
23.25 A film évszázada - A japán film eső 100 éve
0.20 Híradó
0.35 Vers

HBO


7.00 Alf
(amerikai sorozat)
7.30 Egyről a kettőre
8.05 National Geographic
9.00 Csalimadarak
(amerikai vígjáték)
10.35 Jack
12.30 Apa csak egy van
(amerikai vígjáték)
14.15 Csapnivaló
(amerikai vígjáték)
15.45 Jégcsillag
17.15 A szerelem hullámhosszán
(amerikai vígjáték)
19.00 Alf
(amerikai sorozat)
19.30 Egyről a kettőre
20.00 A titkos ügynök
(angol filmdráma)
21.35 Mary Shelley: Frankenstein
(amerikai horror)
23.40 Cigánytörvény
(magyar-bolgár-német film)
1.20 A gazdagság ára
(amerikai thriller)
2.55 A szikla
5.10 A zsaru családja 1.

TV3


11.25 VH1
(könnyűzenei klipek)
15.25 Cinema
(filmmagazin)
15.55 Teledili
(amerikai vígjáték, 1992)
17.30 A klinika
(német sorozat - 29.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat - 28.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 109.)
20.00 Rendőrakadémia
(amerikai sorozat - 6.)
Egy halott megpróbáltatásai
21.00 Rendőrakadémia 7. - Moszkvai küldetés
(amerikai vígjáték, 1994)
22.30 Hír3 (ismétlés)
23.00 A klinika
(német sorozat, ism.)
24.00 Cinema (ismétlés)

MSat


23.20 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
16.30 News-da (ismétlés)
17.00 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor, új ötletekkel, naponta más és más talányokkal
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Rocko
18.30 Nickelodeon
Clarissa
19.00 Music Box Top Ten
Kívánságműsor a legfrissebb szavazatok alapján
19.30 Alak-Art
20.00 Elképesztő övezet
(angol sorozat - 9.)
20.30 Mit les Mr. Beadle's
(angol sorozat - 40.)
21.25 Alak-Art (ismétlés)
21.55 Benny Hill
(angol sorozat - 10.)
22.35 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 9.)

Szív TV


0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
7.00 Napraforgó
7.10 Zenei összeállítás
9.00 Testszépítés Bíró Icával
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Meditációs jóga
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Lazíts Cindy Crawforddal!
16.30 Van megoldás?
17.00 Gigabyte
17.30 Vahur (ismétlés)
18.00 City magazin (ism.)
18.30 Konyhashow
19.00 Kapásjelző
19.30 Mosómacik
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 96.)
21.00 Cabiria éjszakái
(olasz film)
22.40 Mágikus srác 2.

ATV


19.00 Műsorajánlat
19.15 Ingatlanpanoráma
19.30 Klippercek
20.00 Jogban járás
20.30 NASA
(sorozat - 18.)
21.00 Csillagszem (ism.)
22.00 Ingatlankavalkád
22.30 Hálósipka

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2017. október 22., vasárnap

Tv műsor - 1998. október 20. - Kedd

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.05 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
11.10 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 65/24.)
14.00 Srpski Ekran
(szerb nyelvű nemzetiségi magazin)
14.25 Unser Bildshirm
(német nyelvű nemzetiségi magazin)
14.55 Vivát Benyovszky!
(sorozat - 13/2.)
15.55 Életjel
16.00 Gyorssegély
16.10 Holdfényes történet
(német sorozat - 26/6.)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Katolikus krónika
17.25 Kisokos
17.45 A jóságos fogtündér egerek
17.55 Hang-szál(l)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 22/5.)
20.45 Bohózatalbum
21.00 Kriminális
21.30 Telemázli
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Publikum
A frankfurti könyvvásár
23.00 MM
23.05 Mese az asszonyról, aki hoppon maradt
(orosz film)
0.55 Bajnokok Ligája - előzetes

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Provokatív (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei nemcsak a régiókban élőknek
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Taljánok Csizmaországban (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
- Nagy magyar tudósok
- Távoktatás a gyakorlatban
- Szakértő vendégek, szakmai könyvajánló, évforduló, internetes ajánló
9.00 Közvetítés a parlament üléséről
Szünetben: Híróra
16.30 Repeta
17.45 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 99.)
18.30 Magyarország ma
AKT - Aktuális, kultúra, tudomány
18.45 Katolikus krónika
19.05 Ferencvárosi tömbrehabilitáció
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Csak egy vagyok a sok között
Portréfilm Haraszti Sándorról
21.20 Twin Peaks
(amerikai sorozat - 30/28.)
22.10 Mélyvíz
23.40 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Candy, Candy (ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 2.)
10.50 100-ból egy (ism.)
11.20 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.50 Klip Klub (ismétlés)
12.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
- A nyomorultak - 2.
- Candy, Candy - 111.
- Varázslatos álmok - 43.
15.50 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 51.)
16.15 Az első csók
(francia sorozat - 165.)
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 175.)
17.35 100-ból egy
18.05 Meri vagy nem meri?
18.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat - 47.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Életveszélyben
20.55 Neve: Senki
(amerikai sorozat - 7.)
21.45 Híradó - Időjárás
21.55 MMM
22.55 Kettős bevetés
(német sorozat - 18.)
23.45 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 266.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Titokzatos természet
11.00 Esély
Sérült gyermek a családban
Szenzomotoros terápia szárazföldön
11.30 Follow me
(angol nyelvlecke)
12.00 Színkép
(kulturális magazin)
12.30 Közvetlen ajánlat
13.10 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat - 40.)
14.10 Mila szupersztár
(rajzfilm)
14.35 A kis boszorkányok
(spanyol rajzfilmsorozat)
15.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 2.)
15.45 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
16.15 Kakuk!
(talkshow)
16.45 Kedves nővérkék
(német sorozat - 60.)
17.10 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 270.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 32.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.25 Tények plusz
19.50 Herkules
(amerikai sorozat)
Naxos ostroma
20.45 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai sorozat)
Szabadnap
21.35 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Szép új világ
(világmagazin)
23.30 Magnum
(amerikai sorozat)
0.15 Hozam
(gazdasági magazin)
0.45 Tények (ismétlés)

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 Kapcsok (ism.)
9.40 Mi lesz holnap? (ism.)
10.00 Háthatár (ismétlés)
10.40 Örvény (13/2.)
A bizonyíték
11.30 Néptáncok
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Napló helyett (ism.)
12.50 Virtus (ismétlés)
13.15 A család apraja-nagyja
(spanyol sorozat, ism. - 4.)
14.30 Jobbágyfelszabadítás
(ismeretterjesztő film)
15.35 Molly
(francia sorozat - 13/7.)
16.05 Katedra nélkül
- Betegápolás otthon
(sorozat - 5.)
Gyógyszerszedés
17.05 Heuréka! Megtaláltam!
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Gazdakör
18.55 Hej-hej-helyesírás!
19.05 Szerelem és dinamit
(amerikai film, 1978)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Ivan Csonkin közkatona élete és különleges kalandjai
(orosz-cseh-angol film)
23.30 Híradó
23.45 Vers
23.50 Test és lélek
(angol sorozat - 6/6.)

HBO


7.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
7.30 Kaliforniába jöttem
8.05 Rezdülések
(amerikai vígjáték)
9.45 Dallas: Jockey visszatér
11.20 Olasz módra
13.10 Enigma
14.55 Sztárközelben: Johnny Depp
15.25 A törvény hevében
17.00 Gilbert Grape
19.00 Jó barátok
19.30 Kaliforniába jöttem
20.00 Csalimadarak
(amerikai vígjáték)
21.35 Kék ördög
(amerikai thriller)
23.15 Támad a Mars!
(amerikai vígjáték sci-fi)
1.00 Kölykök
(amerikai film)
2.30 Frankie, a légy
(amerikai thriller)
4.05 Kölcsönkapott idő
(amerikai krimi)
5.55 Mozimánia: Kaszkadőrparádé

TV3


11.15 VH1
15.15 Jövőnéző (ismétlés)
15.45 Elcserélt életek 2.
(amerikai film, ism. - 2/2.)
17.25 A Quelle bemutatja: Női dolgok
17.30 A klinika
(német sorozat - 28.)
A vallomás
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat - 27.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 108.)
20.00 Dinasztia
(amerikai sorozat - 89.)
21.00 Húsz év múlva
(francia film, 1986)
23.00 Hír3 (ismétlés)
23.30 A klinika
(német sorozat, ism.)

MSat


0.20 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
16.30 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója (ismétlés)
17.00 Játszd újra...
Játékos, zenés nyereményes műsor
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Rocko
18.30 Nickelodeon
Clarissa
19.00 Music Box Top Ten
19.30 Alak-Art
20.00 Demsey és Makepace
(angol sorozat - 8.)
20.50 Kopasz krapek
(angol sorozat - 8.)
21.25 Alak-Art (ismétlés)
21.55 Dilizsaruk
(angol sorozat - 8.)
22.30 Elképesztő övezet
(angol sorozat - 8.)

Szív TV


0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
7.00 Napraforgó
7.10 Zenei összeállítás
9.00 Terhestorna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Príma torna
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
15.15 Tv-shop CI
16.00 Torna
(csontritkulás ellen)
16.30 Kapásjelző (ism.)
17.00 Szédülj el! (ismétlés)
17.30 Az élet büdös
(amerikai vígjáték)
19.00 City magazin
19.30 Biztos, ami biztos
(amerikai film)
21.00 Mágikus srác 2.
(amerikai film)
22.40 Mágikus srác 1.
(amerikai film, ism.)

ATV


14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.00 ATV-stúdió
19.05 Klippercek
19.30 ATV-stúdió
20.00 Kés a vízben
21.35 Klippercek
22.00 Sportmagazin

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1998. október 19. - Hétfő

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.00 Emlékezetes operettműsorok
Sass Sylvia és Simándy József énekel
11.00 Provokatív
Oravecz Éva műsora
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 65/23.)
14.00 Nemzetiségi magazinok
14.50 Nemzeti értékeink
15.05 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 2.)
15.55 Délutáni rendelés
16.10 Holdfényes történet
(német sorozat - 26/5.)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Euro-percek
17.10 „Engedjétek hozzám!...”
A hitről gyerekeknek
17.20 hANGOLka
(zenés angol nyelvlecke)
17.35 Mondák a magyar történelemből
(rajzfilm)
17.45 Dörmögőék legújabb kalandjai
(bábfilmsorozat)
18.00 Mixishow
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Teljes biztonsággal
(amerikai sorozat - 13/13.)
20.45 Extrém koktél
Különleges sportok
21.00 Nyitott száj
Politikai vitashow
22.00 Hírek
22.05 Kenó
22.10 Önkormányzati választás '98
23.00 A Sámánkutató
(dokumentumfilm)

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Európa Galéria
6.45 Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei nemcsak a régiókban élőknek
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 A Hét (ismétlés)
8.00 Tudóra
Nyitott képzés - távoktatás
9.00 Szomszédok (ism.)
9.35 Kincsestár
11.00 Tanoda
Generációk egymás közt
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter (ism.)
14.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.00 Repeta
17.45 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 98.)
18.30 Magyarország ma
AKT
18.45 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
19.05 Pincelakók
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Küzdelem a gorillákért
(angol kisfilm, ism.)
21.20 Szájból szájba
(spanyol film)
23.05 A zenén túl...
(sorozat - 13/4.)
Vásáry Tamás zenés beszélgetése Kodályról
0.05 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Candy, Candy (ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 1.)
10.50 100-ból egy (ism.)
11.20 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.50 Slágerlista (ismétlés)
12.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat - 2.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
- A nyomorultak - 1.
- Candy, Candy - 110.
- Varázslatos álmok - 42.
15.50 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 50.)
16.15 Az első csók
(francia sorozat - 164.)
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 174.)
17.35 100-ból egy
(vetélkedő)
18.05 Meri vagy nem meri?
18.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat - 46.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Meglepő és Mulatságos
Friderikusz Sándorral
21.40 Híradó - Időjárás
21.50 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 47.)
22.40 Kettős bevetés
(német sorozat - 17.)
A gyermekkereskedő
23.30 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 265.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
10.00 Satöbbi
10.30 Titokzatos természet
(természetfilm-sorozat)
11.00 Gyökereink
(kisebbségi magazin)
11.30 A tudás titkai
(ismeretterjesztő magazin)
12.00 Hét x hét
12.30 Közvetlen ajánlat
13.10 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat - 39.)
14.10 Igazi szellemirtók
(rajzfilm)
14.35 A kis boszorkányok
(spanyol rajzfilmsorozat)
15.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 1.)
15.45 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
16.15 Kakuk!
Talkshow
16.45 Kedves nővérkék
(német sorozat - 59.)
17.10 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 269.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 31.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.25 Tények plusz
19.50 Életben maradtak
Magazin összefogásról, emberi sorsokról
20.45 Stefanie
(német sorozat)
Téves diagnózis
21.35 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
23.00 Zsarublues
(amerikai sorozat)
24.00 Tények (ismétlés)

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 Régi híradók (ism.)
9.25 Közép-európai magazin (ismétlés)
10.00 Heti hírmondó (ism.)
10.55 Örvény
(amerikai sorozat - 13/1.)
11.45 Néptáncok
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Esti kérdés (ismétlés)
12.45 A kisvárosi hercegnő
13.00 A körbezárt tenger
(angol sorozat, ism. - 6.)
13.30 Zöldszem, Zöldfül (ism.)
14.00 Ami igaz, az igaz (ism.)
14.15 Zengő ábécé (ism.)
14.30 Kalliopé dalnokai (ism.)
15.05 Tarkabarka (ism.)
16.05 Katedra nélkül
Útban 2000 felé
16.35 Drogfórum
(sorozat - 6/2.)
17.05 Menekülés a Jupiterről
(ausztrál sci-fi - 13/8.)
17.30 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Héthatár
18.55 Hej-hej-helyesírás!
19.05 A család apraja-nagyja
(spanyol sorozat - 4.)
20.15 Andorra, a Pireneusok törpeállama
(kisfilm)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Ezredvégi krónika
21.55 Sorsod sötétlő árnyak közt - Utak a Duna-deltába - 3/1.
22.50 Beavatás
23.05 Híradó
23.20 Vers
23.25 Sorsod sötétlő árnyak közt - 3/2.
0.20 Sorsod sötétlő árnyak közt - 3/3.

HBO


7.00 Lois és Clark
8.05 Baráti kör
9.50 Éjféli ügynök
(amerikai thriller)
11.20 Goofy
12.40 My Girl 2. - Az első igazi kaland
(amerikai vígjáték)
14.20 Ace Ventura - Hív a természet
(amerikai vígjáték)
15.55 A barátom, a halálom
(amerikai vígjáték)
17.20 Lövések a Broadwayn
(amerikai vígjáték)
19.00 Lois és Clark
20.00 Rezdülések
(amerikai vígjáték)
21.40 Mennyi? 30!
22.15 Larry Flynt - A provokátor
0.20 Frankenstein
(amerikai horror)
2.20 Pannon töredék
3.45 Vírusölő
5.15 Tisztítótűz
(amerikai thriller)

TV3


11.20 VH1
(könnyűzenei klipek)
15.20 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
15.50 Elcserélt életek 1.
(amerikai film, ism. - 2/1.)
17.30 A klinika
(német sorozat - 27.)
Idegen a hegyi házban
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat - 26.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 107.)
20.00 A felügyelőnő
(német sorozat - 6.)
Virágot a gyilkosnak
21.00 Az utolsó csepp
(amerikai film, 1988)
23.00 Hír3 (ismétlés)
23.30 Foci a javából: a spanyol bajnokság legszebb pillanatai
0.05 A klinika
(német sorozat, ism.)

MSat


23.50 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Vekker - Rádió a tévében
8.30 Music Box
16.30 A sebesség bűvöletében
(angol sorozat, ism. - 12.)
17.00 Játszd újra...
Játékos, zenés nyereményes műsor
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Rocko
18.30 Nickelodeon
Clarissa
19.00 Music Box Top Ten
19.30 Alak-Art
20.00 Álomsziget
(angol sorozat - 7.)
20.40 Benny Hill
(angol sorozat - 9.)
21.20 Alak-Art (ismétlés)
21.50 A3-ik vonal
22.50 MSAT Klub
23.20 Terroristák
(sorozat, ismétlés - 5.)

Szív TV


0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
7.00 Napraforgó
7.10 Zenei összeállítás
9.00 Torna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Lazíts Cindy Crawforddal!
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
15.15 Tv-shop CI
16.00 Testszépítés Bíró Icával
16.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat)
17.00 Lesen - Sportmagazin
18.00 Konyhashow (ism.)
18.30 107
(rendőrségi magazin)
19.00 Színház-tűznéző (ism.)
19.30 Én pici pónim
(amerikai rajzfilmsorozat)
20.00 Celeste
(sorozat - 95.)
21.00 Mágikus srác 1.
(amerikai film)
22.40 Csendes kopó

ATV


14.00 Casa Italia
18.00 Színes, képes magazin
19.00 Műsorajánlat
19.05 ATV-különjárat
19.50 Klippercek
20.00 Megint tanú
22.10 Klippercek
22.30 ATV-stúdió (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek